Bielsko-Biała 28.08.2021
Mityng LA - Witaj szkoło [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 11.92 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.2 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
2 2 s 1 12.24 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL +0.2 II KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
3 3 s 1 12.46 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.2 II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
4 4 s 1 12.57 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL +0.2 II B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
5 5 s 1 12.67 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.2 II B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
6 6 s 1 12.96 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +0.2 III B.D. # Z/4905/19 2022 LDK!
7 7 s 1 13.00 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.2 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK!
8 10 s 1 13.14 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL +0.2 III RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK!
1 8 s 2 13.07 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.2 III GIZA Maciej Z/2155/20 2022 LDK!
2 9 s 2 13.10 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.2 III PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
3 12 s 2 13.25 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U16 SL +0.2 IV KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/4548/19 , 2022 BEZ LDK!
4 13 s 2 13.26 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA +0.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2022 LDK!
5 18 s 2 13.49 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.2 IV DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
6 25 s 2 13.83 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL +0.2 V SPISAK Barbara 4 LDK!
1 15 s 3 13.35 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -0.2 IV ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
2 17 s 3 13.44 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL -0.2 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK!
3 20 s 3 13.52 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.2 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
4 21 s 3 13.59 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.2 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2022
5 23 s 3 13.65 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.2 IV CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
6 24 s 3 13.69 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -0.2 IV GIZA Maciej Z/3960/17 2021 LDK!
7 28 s 3 13.88 SZYMAŃSKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA -0.2 -- ZALEWSKA Ewa Z/5270/21 2021
8 29 s 3 13.89 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U20 SL -0.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
1 14 s 4 13.31 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.2 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
2 15 s 4 13.35 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.2 IV MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2022 BEZ LDK!
3 22 s 4 13.64 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.2 IV MICHALSKA Alicja # Z/4620/19 2022 BEZ LDK!
4 26 s 4 13.85 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -0.2 V ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2022
5 31 s 4 14.07 JAKÓBCZYK Julia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -0.2 -- MIREK Wacław Z/4401/19 2022
6 33 s 4 14.11 PYCLIK Joanna MKS Żywiec 2006 U16 SL -0.2 V FIJAK Krystyna Z/1075/20 2022 LDK!
7 37 s 4 14.25 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -0.2 V ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
1 27 s 5 13.86 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U14 SL -0.6 V FOJCIK Dorota Z/4419/20 2022 LDK!
2 30 s 5 13.96 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.6 V ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2022 BEZ
3 32 s 5 14.09 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.6 V FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
4 35 s 5 14.17 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.6 -- CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022
5 38 s 5 14.28 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA -0.6 V PERUCKA Kamila Z/9381/21 2022 LDK!
6 40 s 5 14.36 KRUPA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.6 V DOBIJA Katarzyna Z/5533/21 2022 LDK!
7 44 s 5 14.48 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -0.6 V B.D. Z/3403/18 2023 BEZ LDK!
8 51 s 5 14.74 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -0.6 -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
1 34 s 6 14.14 RYBAK Julia UKS Miotacz Sosnowiec 2006 U16 SL -0.7 V RZEWNICKI Wiktor LDK!
2 39 s 6 14.29 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -0.7 V JARCZOK Miłosz # Z/3315/20 2022 LDK!
3 41 s 6 14.38 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.7 -- LDK!
4 42 s 6 14.45 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U14 SL -0.7 V FOJCIK Dorota Z/5571/19 2022 LDK!
5 42 s 6 14.45 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.7 V CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
6 46 s 6 14.49 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -0.7 --
7 47 s 6 14.52 RYNKIEWICZ Zuzanna RMKS Rybnik 2008 U14 SL -0.7 -- FOJCIK Dorota Z/3310/20 2022 LDK!
8 57 s 6 15.18 WIKŁO Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.7 -- # LDK!
1 36 s 7 14.21 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +0.3 V B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK!
2 44 s 7 14.48 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.3 V ¦LUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ
3 50 s 7 14.73 SKORUPKA Maja MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.3 -- FIJAK Krystyna Z/1074/20 2022 LDK!
4 54 s 7 14.85 NOWIŃSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL +0.3 -- LDK!
5 59 s 7 15.34 ZIOBRO Anna KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +0.3 -- LDK!
6 60 s 7 15.37 DUL Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.3 -- LDK!
1 48 s 8 14.58 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL +0.9 -- JARCZOK Miłosz # Z/3319/20 2022 BEZ LDK!
2 49 s 8 14.63 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U16 SL +0.9 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2022 LDK!
3 51 s 8 14.74 DURCZOK Julia TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL +0.9 -- LDK!
4 53 s 8 14.78 SMOLARSKA Eliza WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.9 -- B.D. # Z/10923/21 2022
5 56 s 8 15.09 TOMASZEK Zofia MKS Żywiec 2008 U14 SL +0.9 -- FIJAK Krystyna Z/4569/19 2022 LDK!
6 58 s 8 15.20 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +0.9 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2022 LDK!
7 64 s 8 15.62 ¦WIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +0.9 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/9372/21 2022
1 11 s 9 13.19 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.5 III GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!
2 18 s 9 13.49 BANKO Dominika UKS Diament Godów 2005 U18 SL +0.5 IV KALINOWSKI Stefan # Z/2076/20 2022
3 55 s 9 14.87 KUSTO¦ Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL +0.5 -- BOJKO Bogdan Z/6086/21 2022
4 61 s 9 15.38 KRUPA Nikola KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.5 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2784/19 2022 LDK!
5 62 s 9 15.53 NOWORYTA Julia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.5 -- BONK Stanisław # Z/0948/21 2023 LDK!
6 63 s 9 15.58 WOJNA Amelia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +0.5 -- LDK!
7 65 s 9 15.74 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA +0.5 -- SIERKA Ewa Z/2621/19 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.22 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +1.9 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
2 2 s 1 26.35 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +1.9 III GIZA Maciej Z/2155/20 2022 LDK!
3 4 s 1 26.71 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.9 III PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
4 6 s 1 27.75 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL +1.9 IV RAMUS Józef Z/5639/18 2022 5 LDK!
5 8 s 1 28.09 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL +1.9 IV SPISAK Barbara 4 LDK!
1 5 s 2 27.56 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +2.2 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
2 7 s 2 27.91 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +2.2 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2022
3 9 s 2 28.18 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL +2.2 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK!
4 10 s 2 28.23 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +2.2 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2022 LDK!
5 13 s 2 28.93 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +2.2 -- CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022
  s 2 DNF CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +2.2 --
1 3 s 3 26.64 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +1.4 III DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
2 11 s 3 28.56 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA +1.4 V ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2022
3 15 s 3 29.19 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL +1.4 V JARCZOK Miłosz # Z/3315/20 2022 LDK!
4 17 s 3 30.03 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U14 SL +1.4 V FOJCIK Dorota Z/5571/19 2022 LDK!
5 19 s 3 30.38 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL +1.4 -- JARCZOK Miłosz # Z/3319/20 2022 BEZ LDK!
6 20 s 3 30.99 WRONA Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +1.4 -- LDK!
7 21 s 3 31.33 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U12 SL +1.4 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2022 LDK!
1 12 s 4 28.67 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +1.6 V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2022 LDK!
2 14 s 4 29.02 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U14 SL +1.6 V FOJCIK Dorota Z/4419/20 2022 LDK!
3 16 s 4 29.91 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +1.6 V B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK!
4 18 s 4 30.12 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL +1.6 V RAMUS Józef Z/0121/21 2022 LDK!
5 22 s 4 32.03 WOJNA Amelia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +1.6 -- LDK!
6 23 s 4 32.75 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA +1.6 -- SIERKA Ewa Z/2621/19 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.44 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
2 2 s 1 41.41 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 41.97 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL II ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
4 4 s 1 42.75 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK!
5 5 s 1 43.06 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U16 SL III GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 43.13 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2022 LDK!
7 7 s 1 44.19 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL III PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2022 LDK!
1 8 s 2 44.41 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA III MIREK Wacław # Z/2587/18 2022
2 9 s 2 44.63 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
3 10 s 2 44.79 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- GIZA Maciej Z/3960/17 2021 LDK!
4 11 s 2 45.41 JAKÓBCZYK Julia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MIREK Wacław Z/4401/19 2022
5 12 s 2 45.58 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
6 14 s 2 46.40 ZAJˇC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV MIREK Wacław # Z/1888/18 2022 5 LDK!
1 13 s 3 46.37 GAZDA Hanna LKS Pszczyna 2007 U16 SL IV HELBIK Marzanna Z/4637/18 2022 BEZ LDK!
2 15 s 3 46.75 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL V CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
3 16 s 3 46.89 BEDNARZ Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL --
4 18 s 3 47.26 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2023 LDK!
5 19 s 3 48.25 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
6 20 s 3 49.21 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
7 22 s 3 50.15 DURCZOK Julia TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -- LDK!
1 17 s 4 47.20 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
2 21 s 4 49.87 STOLECKA Julia MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/6248/21 2022
3 23 s 4 50.89 RYGIEL Amelia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia # Z/4062/20 2022 LDK!
4 24 s 4 51.27 KROCZYK Emilia UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/1544/20 2022 LDK!
5 25 s 4 51.76 KU¦MIERCZYK Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2737/20 2022 LDK!
1 26 s 5 51.86 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/13162/21 2022
2 27 s 5 52.80 CISZEK Kinga RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/12733/21 2022 LDK!
3 28 s 5 53.38 WALENDOWSKA Klaudia MOSM Tychy 2008 U14 SL -- GAWLINA Józef Z/13161/21 2022
4 29 s 5 57.48 ŻWAK Estera LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL --
5 30 s 5 59.91 BˇK Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/3244/20 2021
400 m K
1 1 s 1 55.61 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
2 2 s 1 59.58 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2022 3
3 3 s 1 61.58 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2022 LDK!
4 4 s 1 63.29 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
5 5 s 1 63.32 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1408/20 2022 LDK!
6 6 s 1 64.31 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2022 4
7 7 s 1 65.10 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
1 8 s 2 65.20 GRIMAN Martyna RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/5654/19 2022 LDK!
2 9 s 2 65.63 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2022 LDK!
3 10 s 2 66.24 KOSTELNIK Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/3719/19 2022
4 11 s 2 68.95 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/0957/19 2022 LDK!
5 12 s 2 71.07 ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1951/19 2022
600 m K
1 1 s 1 1:35.33 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:44.34 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki # 2008 U14 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2022
3 3 s 1 1:44.87 BOROWSKA Kinga SMKS Parasol Wrocław # 2006 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/0521/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:45.29 ZAJˇC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV MIREK Wacław # Z/1888/18 2022 5 LDK!
5 7 s 1 1:48.08 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2022
6 8 s 1 1:48.28 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL V JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2022 BEZ LDK!
7 9 s 1 1:48.47 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA V PERUCKA Kamila Z/9935/21 2022 LDK!
8 10 s 1 1:48.58 BˇK Adrianna MKS Żywiec 2007 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/4565/19 2022 LDK!
9 13 s 1 1:56.34 KOPEĆ Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia # Z/3317/20 2022 BEZ LDK!
10 17 s 1 1:59.94 CHOBOT Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
1 5 s 2 1:46.26 BANA¦ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA V PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2022 LDK!
2 6 s 2 1:48.04 FILEC Wiktoria RMKS Rybnik 1999 U23 SL -- FOJCIK Dorota Z/8957/21 2022
3 11 s 2 1:53.28 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2022 LDK!
4 12 s 2 1:54.94 JAWORSKA Milena MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3318/20 2022 LDK!
5 14 s 2 1:57.41 SOBU¦ Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4063/20 2022 LDK!
6 15 s 2 1:57.58 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL -- MARMUR Stanisław # Z/13233/21 2022 LDK!
7 16 s 2 1:58.68 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2087/20 2022 LDK!
8 18 s 2 2:03.65 FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/12803/21 2022 LDK!
9 19 s 2 2:13.67 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2089/20 2022 LDK!
10 20 s 2 2:14.04 MANDEL Emilia UKS Diament Godów 2007 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/13041/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:18.55 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III GIZA Maciej Z/5229/18 2022 LDK!
2 2 s 1 2:25.20 MATYSEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/4354/20 2021
3 3 s 1 2:25.64 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki # 2005 U18 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/5738/21 2022
4 4 s 1 2:30.93 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:35.53 MATURA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/3184/20 2022
6 6 s 1 2:38.32 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL --
7 7 s 1 3:00.30 CIEPAŁ Iga MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/6123/21 2022
  s 1 DNF NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:58.18 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 3:03.76 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/3284/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:05.23 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL -- GAWLINA Józef Z/2138/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 3:06.75 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL III SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:07.07 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2022 LDK!
6 6 s 1 3:09.28 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:09.64 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL III PASZTA Wiesław Z/3090/18 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 3:10.27 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U20 SL -- GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2022
9 9 s 1 3:10.65 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL III RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2022 BEZ LDK!
10 10 s 1 3:12.39 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL III SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 3:14.51 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U16 SL IV KALINOWSKI Stefan # Z/2078/20 2022 LDK!
12 15 s 1 3:23.42 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2022 LDK!
1 12 s 2 3:18.69 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U16 SL IV KALINOWSKI Stefan # Z/2077/20 2022 LDK!
2 13 s 2 3:20.72 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław # Z/4363/19 2022 BEZ LDK!
3 14 s 2 3:23.01 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/5205/19 2022 LDK!
4 16 s 2 3:25.93 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2022 LDK!
5 17 s 2 3:31.73 MACIEJOWSKA Dominika KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL V LACHOWSKA Magdalena Z/0441/21 2022
6 18 s 2 3:35.27 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2023 BEZ
7 19 s 2 3:43.75 MATUSZCZAK Wioleta TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL -- B.D. STA¦KIEWICZ Jakub , Z/4590/19 , 2023 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.40 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +0.6 II B.D. # Z/4905/19 2022 LDK!
2 2 s 1 12.58 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL +0.6 III ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
3 3 s 1 12.63 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA +0.6 III CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
4 4 s 1 12.77 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL +0.6 III KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2023 LDK!
5 5 s 1 12.83 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.6 III CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
1 6 s 2 14.05 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.8 V CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
2 7 s 2 14.23 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.8 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta MICHALSKA Alicja # Z/4618/19, Z/3930/20 2019, 2022 LDK!
3 8 s 2 15.13 NOWORYTA Julia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -0.8 -- BONK Stanisław # Z/0948/21 2023 LDK!
4 9 s 2 16.01 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -0.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2022 LDK!
5 10 s 2 17.22 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -0.8 -- CHRIST Marek BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.38 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL +0.4 III BONK Stanisław # Z/1948/19 2022
  s 1 DNF ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL +0.4 -- ROLAK Dorota Z/1951/19 2022
1000 m prz K
1 1 s 1 3:13.05 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2022 LDK!
2 2 s 1 3:14.99 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL II DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:31.48 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U16 MA IV PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:48.43 JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
2 2 f 1 1.50 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV SITARSKI Michał Z/4376/17 2022 5 LDK!
3 3 f 1 1.50 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
Tyczka K
1 1 f 1 3.80 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U20 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/3368/15 2022
2 2 f 1 2.80 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL III KUBALA Magdalena # Z/2212/20 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.85 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL -0.1 I KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
2 2 f 1 5.64 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL +0.8 II SITARSKI Michał # Z/1629/17 2022 LDK!
3 3 f 1 5.36 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.1 III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
4 4 f 1 5.19 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +1.6 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK!
5 5 f 1 4.98 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL +1.2 IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
6 6 f 1 4.64 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U20 SL -0.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
7 7 f 1 4.56 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.3 V DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
8 8 f 1 4.53 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +0.6 V PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
9 9 f 1 4.51 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA 0.0 V ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2022 BEZ
10 10 f 1 4.35 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL -0.4 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
11 11 f 1 4.33 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL +1.9 -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
12 12 f 1 4.31 RYBAK Julia UKS Miotacz Sosnowiec 2006 U16 SL +1.5 -- RZEWNICKI Wiktor LDK!
13 13 f 1 4.27 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +1.2 -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
14 14 f 1 4.09 ¦WIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +1.3 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/9372/21 2022
15 15 f 1 4.04 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA +1.1 -- PERUCKA Kamila Z/9381/21 2022 LDK!
16 16 f 1 3.93 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U14 SL +0.8 -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
17 17 f 1 3.37 OPIOŁA Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.7 -- DĘBOWSKI Michał Z/2110/20 2022 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 9.79 PYCLIK Joanna MKS Żywiec 2006 U16 SL +1.0 V FIJAK Krystyna Z/1075/20 2022 LDK!
2 2 f 1 9.26 SKORUPKA Maja MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.2 -- FIJAK Krystyna Z/1074/20 2022 LDK!
3 3 f 1 9.17 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2008 U14 OP +1.3 -- SACZKO Andrzej # Z/0507/20 2023 LDK!
4 4 f 1 9.09 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U16 SL +1.3 -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2022 LDK!
5 5 f 1 8.66 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -0.9 -- CHRIST Marek BEZ LDK!
6 6 f 1 8.58 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U16 SL -0.9 -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 13.75 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA II SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 12.28 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL III BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2022 5
3 3 f 1 9.84 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
4 4 f 1 7.51 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2023 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 34.17 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 31.13 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA IV SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 30.86 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
4 4 f 1 22.35 GRZE¦KOWIAK Karolina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- BONK Stanisław Z/3490/18 2022 BEZ
Dysk (1) K
1 1 f 1 38.83 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL II B.D. 2
2 2 f 1 33.86 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U18 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2022 LDK!
3 3 f 1 31.03 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 33.50 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL IV BONK Stanisław # Z/1948/19 2022
2 2 f 1 21.01 MUSIOŁ Alicja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3898/20 2022
3 3 f 1 19.70 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/4376/17 2022 5 LDK!
1 1 f 2 35.21 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz # Z/2575/18 2022 BEZ
2 2 f 2 27.67 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/0936/20 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 22.82 RYBAK Julia UKS Miotacz Sosnowiec 2006 U16 SL -- RZEWNICKI Wiktor LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 33.80 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.82 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU +0.2 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2022
2 2 s 1 11.23 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.2 II CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK!
3 4 s 1 11.31 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +0.2 III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2022
4 5 s 1 11.41 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL +0.2 III MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
5 7 s 1 11.47 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +0.2 III ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
6 8 s 1 11.49 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +0.2 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
7 9 s 1 11.55 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.2 III DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK!
8 12 s 1 11.67 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +0.2 III ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
1 3 s 2 11.29 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS -0.6 II B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
2 6 s 2 11.45 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.6 III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
3 11 s 2 11.58 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA -0.6 III CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2022 LDK!
4 14 s 2 11.82 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U23 SL -0.6 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2022 BEZ
5 15 s 2 11.83 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -0.6 IV DOBIJA Katarzyna # Z/2984/18 2022 BEZ LDK!
6 19 s 2 12.09 FIJAŁKOWSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -0.6 -- ZAPART Stanisław Z/11373/21 2021
7 24 s 2 12.16 SKUPNIK Kacper MOSM Tychy 2004 U18 SL -0.6 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3883/20 2022
7 24 s 2 12.16 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL -0.6 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
1 13 s 3 11.73 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -0.7 III B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
2 17 s 3 12.06 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.7 IV DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
3 18 s 3 12.07 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL -0.7 IV BOJKO Bogdan Z/4169/19 2022
4 19 s 3 12.09 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -0.7 IV DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2022 LDK!
5 22 s 3 12.13 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -0.7 IV ¦NIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
6 23 s 3 12.15 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL -0.7 IV BOJKO Bogdan Z/2870/20 2022
7 26 s 3 12.20 KRUPA Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA -0.7 -- KUCZEK Piotr Z/4727/21 2023
8 28 s 3 12.43 ZĘBIK Tymoteusz LKS Pogórze Skoczów 2004 U18 SL -0.7 --
1 10 s 4 11.56 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.2 III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2022 LDK!
2 16 s 4 12.04 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -0.2 IV MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2022 LDK!
3 21 s 4 12.10 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.2 IV CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
4 27 s 4 12.32 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL -0.2 -- B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK!
5 29 s 4 12.45 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.2 V CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2022 LDK!
6 31 s 4 12.50 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.2 V GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK!
7 32 s 4 12.62 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -0.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/3181/16 2022 2 LDK!
8 33 s 4 12.65 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL -0.2 V FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
1 30 s 5 12.47 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL +0.6 V DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2023 LDK!
2 34 s 5 12.86 WCISŁO Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA +0.6 -- KUCZEK Piotr B.D. Z/11110/21 2022
3 35 s 5 13.02 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL +0.6 -- DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3483/18 2022 5 LDK!
4 36 s 5 13.10 ANUS Maksymilian KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +0.6 -- DOBIJA Katarzyna Z/2129/20 2022 LDK!
5 38 s 5 13.39 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.6 -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
6 39 s 5 13.61 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA +0.6 -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
1 37 s 6 13.21 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +1.6 -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2022
2 40 s 6 13.68 KOWALCZYK Przemysław KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +1.6 -- RU¦NIAK Stefan Z/2875/20 2022
3 41 s 6 13.74 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL +1.6 -- JARCZOK Miłosz # Z/1906/21 2022 LDK!
4 42 s 6 13.84 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +1.6 -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
5 44 s 6 14.20 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2022 LDK!
6 48 s 6 15.92 JAROSZ Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +1.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/4050/20 2022 LDK!
1 43 s 7 13.90 FOCHTMAN Filip UKS Miotacz Sosnowiec 2006 U16 SL +0.9 -- LDK!
2 45 s 7 15.08 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL +0.9 -- B.D. Z/2283/20 2022 LDK!
3 46 s 7 15.18 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.9 -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2022 LDK!
4 47 s 7 15.23 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.9 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2022 LDK!
5 49 s 7 15.97 WIˇCEK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +0.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/0438/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.98 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +1.1 II KRUPA Iwona B.D. Z/0121/15 2022
2 2 s 1 22.77 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA +1.1 II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 22.77 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS +1.1 II B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
4 4 s 1 23.08 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL +1.1 III RAMUS Józef Z/4512/18 2022 4 LDK!
5 7 s 1 23.46 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +1.1 III DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK!
6 8 s 1 23.63 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +1.1 IV DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK!
1 5 s 2 23.33 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +1.2 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
2 10 s 2 23.99 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL +1.2 IV ¦NIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
3 11 s 2 24.26 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL +1.2 IV BOJKO Bogdan Z/2870/20 2022
4 12 s 2 24.43 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U23 SL +1.2 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2022 BEZ
5 13 s 2 24.51 SKUPNIK Kacper MOSM Tychy 2004 U18 SL +1.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3883/20 2022
6 14 s 2 24.62 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +1.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
1 6 s 3 23.43 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +1.2 III ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
2 9 s 3 23.65 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +1.2 IV B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
3 15 s 3 24.64 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +1.2 V CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
4 16 s 3 24.80 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL +1.2 -- B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK!
5 18 s 3 26.11 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL +1.2 -- PODCHUL Krzysztof Z/3758/18 2022 BEZ
1 17 s 4 25.23 KRUPA Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA +1.0 -- KUCZEK Piotr Z/4727/21 2023
2 19 s 4 27.11 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL +1.0 -- DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3483/18 2022 5 LDK!
3 20 s 4 27.53 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA +1.0 -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
300 m M
1 1 s 1 35.10 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
2 2 s 1 35.83 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 36.04 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA -- CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2022 LDK!
4 4 s 1 36.32 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/0754/15 2022 2
5 5 s 1 37.81 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2022 LDK!
6 9 s 1 39.15 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2022 LDK!
7 11 s 1 39.48 KORZENIOWSKI Krzysztof niestowarzyszony # 2006 U16 IV SIEMIEŃSKA Barbara B.D. , Z/3285/19 , 2023 LDK!
1 12 s 2 41.69 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/4111/19 2022
2 13 s 2 43.38 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
3 14 s 2 43.68 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
4 15 s 2 44.57 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- JONDA Czesław Z/3123/20 2022
5 16 s 2 44.86 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2023
6 17 s 2 47.52 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2022 LDK!
7 20 s 2 48.09 MIKOŁAJCZAK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4060/20 2022 LDK!
1 6 s 3 38.21 PODSIADŁO Grzegorz MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/2280/21 2022
2 7 s 3 38.85 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK!
3 8 s 3 39.10 MACIˇŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U18 MA -- GIZA Maciej Z/3091/19 2022 LDK!
4 10 s 3 39.43 PRZEWODOWSKI Grzegorz MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3484/18 2022 BEZ LDK!
5 18 s 3 47.67 CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/11997/21 2022 LDK!
6 19 s 3 47.91 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4057/20 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 52.19 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL III KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
2 2 s 1 52.88 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech LDK!
3 3 s 1 53.05 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL IV JONDA Czesław Z/0006/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 53.46 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2022 4 LDK!
5 5 s 1 53.85 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2022 4
6 6 s 1 54.36 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV
7 7 s 1 54.41 HAJDUK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3043/19 2022
8 8 s 1 60.02 KOWALCZYK Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2785/19 2022 BEZ
600 m M
1 1 s 1 1:26.30 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:26.49 MACIˇŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U18 MA -- GIZA Maciej Z/3091/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:27.85 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL II ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2022 LDK!
4 5 s 1 1:37.30 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U16 SL V WERNER Mirosław Z/9197/21 2023
5 6 s 1 1:39.08 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2022 LDK!
6 7 s 1 1:40.88 BOCHYNEK Dawid UKS Olimpia Zabrze 2006 U16 SL -- LDK!
7 8 s 1 1:41.98 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2022 BEZ LDK!
8 9 s 1 1:42.97 ANDRYSIAK Jan UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL -- B.D. LDK!
1 4 s 2 1:36.21 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
2 10 s 2 1:43.20 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/3654/19 2022 LDK!
3 11 s 2 1:44.79 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2022 LDK!
4 12 s 2 1:46.65 CYGANEK Damian GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2473/20 2022 LDK!
5 13 s 2 1:47.96 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2022 LDK!
6 14 s 2 1:54.03 WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2022 LDK!
7 15 s 2 1:54.98 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2022 LDK!
8 16 s 2 2:01.76 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:00.75 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/4806/15 2021
2 2 s 1 2:05.55 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U23 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2022
3 3 s 1 2:05.61 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U18 SL IV FIJAK Krystyna Z/3749/17 2023 5
1000 m M
1 1 s 1 2:38.78 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team # 2002 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2022
2 2 s 1 2:40.14 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2001 U23 SL -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/1062/17 2022 LDK!
3 3 s 1 2:41.89 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U18 SL -- GAWLINA Józef # Z/2206/20 2022
4 4 s 1 2:42.51 BIZOŃ Karol MOSM Tychy # 2002 U20 SL -- GAWLINA Józef # Z/2212/19 2022
5 5 s 1 2:44.12 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:45.33 PIEKORZ Paweł TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -- CIEPŁAK Maciej Z/2685/18 2021 BEZ
7 7 s 1 2:45.50 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2477/19 2022 LDK!
8 8 s 1 2:46.86 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/2242/19 2022 LDK!
9 9 s 1 2:47.60 KĘDZIOR Marcin LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL --
10 10 s 1 2:49.85 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 2:51.19 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2023 BEZ
12 12 s 1 2:52.34 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL -- B.D.
13 14 s 1 2:54.78 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2022
1 13 s 2 2:52.94 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA V ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2022 LDK!
2 15 s 2 2:55.06 KARWAT Bartłomiej MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5453/19 2022
3 16 s 2 2:58.00 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2022
4 17 s 2 2:59.04 DUDZIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/5867/21 2022
5 18 s 2 3:00.05 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2023
6 19 s 2 3:03.87 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław Z/3125/20 2022
7 20 s 2 3:10.23 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1301/20 2023
8 21 s 2 3:18.79 TALIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/3250/20 2022
9 22 s 2 3:31.32 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0983/18 2023 BEZ
10 23 s 2 3:35.93 PAPUGA Kajetan KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9251/21 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:31.80 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
2 2 s 1 4:32.37 PASOWICZ Miłosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/3249/20 2022
3 3 s 1 4:36.85 SZAL Piotr UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13062/21 2022
2000 m M
1 1 s 1 6:07.94 ¦WIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2022 LDK!
2 2 s 1 6:14.53 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2023 LDK!
3 3 s 1 6:17.17 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 6:36.88 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL V GAWLINA Józef Z/3409/19 2022
5 5 s 1 6:37.27 ¦WIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2023
  s 1 DNF NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2022 BEZ LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 18.50 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP +0.8 V SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK!
  s 1 DNF KORZENIOWSKI Krzysztof niestowarzyszony # 2006 U16 +0.8 -- SIEMIEŃSKA Barbara B.D. , Z/3285/19 , 2023 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 18.65 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.8 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.56 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.8 II DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 15.91 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA +0.8 III KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
3 3 s 1 16.64 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP +0.8 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 3:06.08 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP V KADŁUCZKA Jan # Z/2938/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:06.10 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:11.58 ZIOBROWSKI Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V LDK!
4 4 s 1 3:27.94 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.75 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL -- RAMUS Józef Z/1465/19 2022
Tyczka M
1 1 f 1 4.60 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U20 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2022 1
2 2 f 1 3.80 BUCKI Dawid KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS III ŁO¦ Dariusz Z/4103/17 2023 2
3 3 f 1 3.40 JAWORSKI Tyberiusz MKS Ustroń 2003 U20 SL IV #
  f 1 NM BANA¦ Xavier MKS Ustroń 2006 U16 SL -- # LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.54 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL +0.2 III OLSZAR Michał Z/4928/19 2023
2 2 f 1 6.38 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.2 III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
3 3 f 1 6.05 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL +1.2 IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 5.81 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U20 SL +0.1 -- SITARSKI Michał Z/5053/18 2022
5 5 f 1 5.80 FIJAŁKOWSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA +0.6 -- ZAPART Stanisław Z/11373/21 2021
6 6 f 1 5.58 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -0.1 -- MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2022 LDK!
7 7 f 1 5.53 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL +0.6 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2022 4
8 8 f 1 5.23 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL +1.0 -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
9 9 f 1 5.18 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.5 -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2022 LDK!
10 10 f 1 5.06 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +0.9 -- BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2022 BEZ
11 11 f 1 4.84 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław # Z/1393/20 2022 LDK!
12 12 f 1 4.04 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U14 SL +1.2 -- FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
13 13 f 1 3.07 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2022 LDK!
  f 1 NM FOCHTMAN Filip UKS Miotacz Sosnowiec 2006 U16 SL 0.0 -- LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 11.35 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL +1.4 V FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 11.29 RA¦ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.8 V GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK!
3 3 f 1 10.98 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -0.7 -- SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK!
4 4 f 1 10.58 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -0.1 -- LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 9.10 GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2022
2 2 f 1 8.40 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 11.91 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
2 2 f 1 11.10 WĘGLAREK Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2415/20 2021
1 1 f 2 11.41 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/1917/20 2022 LDK!
2 2 f 2 10.38 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0366/21 2022 LDK!
3 3 f 2 9.66 SZTUCKI Szymon MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/5326/21 2022 LDK!
4 4 f 2 9.38 GIŻYCKI Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/0279/21 2022 LDK!
5 5 f 2 8.30 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
6 6 f 2 6.66 SZERSZENIEWSKI Aleksander RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10133/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 44.82 GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2022
2 2 f 1 25.72 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 42.31 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa # BEZ LDK!
2 2 f 1 39.82 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP IV SACZKO Andrzej # Z/1917/20 2022 LDK!
3 3 f 1 37.85 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP IV SACZKO Andrzej # Z/0366/21 2022 LDK!
4 4 f 1 37.47 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL IV DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2022 LDK!
5 5 f 1 31.89 SZTUCKI Szymon MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/5326/21 2022 LDK!
6 6 f 1 23.88 SZERSZENIEWSKI Aleksander RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10133/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 33.39 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 43.64 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2022 1
Oszczep (700) M
1 1 f 1 45.30 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL IV BONK Stanisław Z/4351/19 2022
2 2 f 1 20.68 KOPYCIOK Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/4293/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 15.10 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/1796/19 2022
Oszczep (800) M
1 1 f 1 47.30 GURZKOWSKI Jakub MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL III BONK Stanisław Z/5379/19 2022
2 2 f 1 44.14 SADOWSKI Filip MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL IV BONK Stanisław PRENCEL Piotr # Z/3500/17 2022 II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.590197086334 sekund