Szczecin 28.08.2021
Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego U16 [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 13.64 TARASEWICZ Julia KL Ba速yk Koszalin 2001 U23 ZP 0.0 -- JACEWICZ Edward Z/3119/15 2023 3
2 2 s 1 13.82 MOHAMAD Besna KMKL Sztorm Ko這brzeg 2005 U18 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek Z/2746/19 2022
3 3 s 1 14.50 KALI垶KA Joanna UKL 茳emka Police 2004 U18 ZP 0.0 -- LDK!
4 4 s 1 15.06 CENIUCH Anna UKL 茳emka Police 2005 U18 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
1 1 s 2 13.42 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U14 ZP -0.8 IV JUNIEWICZ Jakub # Z/5757/19 2023 BEZ LDK!
2 2 s 2 13.62 JANKOWSKA Amelia UKS przy ZS Resko 2008 U14 ZP -0.8 IV B.D. Z/12435/21 2022 LDK!
3 4 s 2 13.98 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn P這ty # 2008 U14 ZP -0.8 V KECLER Szymon Z/5463/22 2023 LDK!
4 3 s 2 13.98 ZYGMUNT Nela AL Mi璠zyzdroje 2008 U14 ZP -0.8 V BΜCIAN Rafa Z/4977/19 2023 BEZ LDK!
5 5 s 2 14.20 MAJCHRZAK Nadia MKL Szczecin # 2008 U14 ZP -0.8 V IWI垶KA Anna Z/0918/23 2023 LDK!
6 6 s 2 14.30 GOLISZEWSKA Helena UKL 茳emka Police 2010 U12 ZP -0.8 V KAMI垶KI Ryszard # Z/1121/20 2023 LDK!
7 8 s 2 14.37 BOCZKOWSKA Nadia UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP -0.8 V KAMI垶KI Ryszard # Z/2993/19 2023 LDK!
1 9 s 3 14.52 ZMI哸ZUK Agata MKS Kusy Szczecin 2008 U14 ZP -1.5 -- 印IWKA Irena Z/1310/21 2023 LDK!
2 10 s 3 14.53 LIPI垶KA Lena UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP -1.5 -- FERFET Marek Z/0084/22 2023 LDK!
3 12 s 3 14.75 FILA Amelia UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP -1.5 -- KAMI垶KI Ryszard # Z/2468/18 2023 BEZ LDK!
4 13 s 3 14.77 SOBA垶KA Gabriela AL Mi璠zyzdroje 2008 U14 ZP -1.5 -- BΜCIAN Rafa Z/0771/20 2022 LDK!
5 16 s 3 15.00 D、ROWSKA Amelia UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP -1.5 -- KAMI垶KI Ryszard # Z/0072/21 2023 LDK!
6 20 s 3 15.24 WOΘOW Hanna AL Mi璠zyzdroje 2008 U14 ZP -1.5 -- BΜCIAN Rafa Z/4975/19 2023 LDK!
7 21 s 3 15.40 KACPRZYK Natalia AL Mi璠zyzdroje 2008 U14 ZP -1.5 -- BΜCIAN Rafa Z/3884/20 2023 LDK!
8 24 s 3 15.51 RACZY垶KA Hanna MKS Kusy Szczecin 2009 U14 ZP -1.5 -- MILEWICZ Renata Z/3082/21 2022 LDK!
1 11 s 4 14.60 RUD Wiktoria UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP -0.4 -- KAMI垶KI Ryszard # Z/1123/20 2023 LDK!
2 15 s 4 14.96 PIEKARSKA Natalia UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP -0.4 -- KAMI垶KI Ryszard # Z/2648/19 2023 BEZ LDK!
3 17 s 4 15.07 W粑TOWICZ Oliwia UKS przy ZS Resko 2008 U14 ZP -0.4 -- B.D. Z/12433/21 2022 LDK!
4 18 s 4 15.13 MATULKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2008 U14 ZP -0.4 -- LDK!
5 19 s 4 15.18 URBA垶KA Adrianna MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -0.4 -- STEFA垶KI Jacek Z/11944/21 2023 LDK!
6 23 s 4 15.41 KUCHARCZYK Maja AL Mi璠zyzdroje 2008 U14 ZP -0.4 -- BΜCIAN Rafa Z/4965/19 2022 LDK!
7 22 s 4 15.41 SAxPATA Nadia UKS przy ZS Resko 2008 U14 ZP -0.4 -- B.D. Z/12464/21 2022 LDK!
1 7 s 5 14.33 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn P這ty # 2009 U14 ZP -0.6 V KECLER Dorota Z/5465/22 2023 LDK!
2 14 s 5 14.90 STEFA垶KA Zofia AL Mi璠zyzdroje 2009 U14 ZP -0.6 -- BΜCIAN Rafa Z/3071/21 2023 LDK!
3 25 s 5 15.95 MACAx Zuzanna UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP -0.6 -- KAMI垶KI Ryszard # Z/12405/21 2023 LDK!
4 26 s 5 16.00 KMERA Faustyna AL Mi璠zyzdroje 2010 U12 ZP -0.6 -- BΜCIAN Rafa Z/3084/20 2023 LDK!
5 27 s 5 16.27 ILCZENKO Weronika AL Mi璠zyzdroje 2008 U14 ZP -0.6 -- BΜCIAN Rafa Z/4962/19 2023 LDK!
1 2 e 6 13.04 SADOWSKA Weronika UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP +0.5 III KAMI垶KI Ryszard Z/1448/18 2023 5 LDK!
2 3 e 6 13.36 KRAWCZAK Izabella MKL Szczecin # 2006 U16 ZP +0.5 IV IWI垶KA Anna # Z/5012/19 2023 LDK!
3 14 e 6 14.42 SZYMA垶KA Hanna AL Mi璠zyzdroje 2006 U16 ZP +0.5 V BΜCIAN Rafa Z/0221/21 2023 LDK!
4 10 e 6 14.29 WODECKA Kinga UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP +0.5 V KAMI垶KI Ryszard Z/10381/21 2023 LDK!
5 17 e 6 15.10 KONDRATOWICZ Sara STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP +0.5 -- NADARZY垶KI Szymon Z/6353/21 2023 LDK!
  e 6 DNF WOΘOW Marta AL Mi璠zyzdroje 2007 U16 ZP +0.5 -- BΜCIAN Rafa Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
1 5 e 7 13.45 W粑S Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -0.3 IV STEFA垶KI Jacek BORATY垶KA Dorota Z/2660/19 2023 LDK!
2 6 e 7 13.57 SUDNIKOWICZ Joanna KMKL Sztorm Ko這brzeg 2007 U16 ZP -0.3 IV BARTA Franciszek Z/2521/20 2022
3 11 e 7 14.29 JABΜ垶KA Anna KMKL Sztorm Ko這brzeg 2007 U16 ZP -0.3 V BARTA Franciszek # Z/2998/21 2023
4 18 e 7 15.27 ZYGO Aleksandra UKL 茳emka Police 2007 U16 ZP -0.3 -- # LDK!
5 19 e 7 15.68 KUJDA-ROGOWSKA Amelia AL Mi璠zyzdroje 2006 U16 ZP -0.3 -- BΜCIAN Rafa Z/4966/19 2021 BEZ LDK!
6 20 e 7 16.09 RUTKOWSKA Maria AL Mi璠zyzdroje 2007 U16 ZP -0.3 -- LDK!
7 21 e 7 16.32 BYSZUK Monika STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -0.3 -- NADARZY垶KI Szymon Z/2967/20 2023 LDK!
1 4 e 8 13.45 MATECKA Julia STS Pomerania Szczecin # 2006 U16 ZP +0.4 IV NADARZY垶KI Szymon # Z/0630/20 2023 LDK!
2 7 e 8 13.96 RUA Adriana MKL Szczecin # 2007 U16 ZP +0.4 V IWI垶KA Anna # Z/1309/21 2023 LDK!
3 12 e 8 14.31 KLIMEK Karolina STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +0.4 V # LDK!
4 16 e 8 14.50 RORBACH Oliwia UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP +0.4 V LDK!
1 1 e 9 12.86 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP 0.0 III SKWIERZY垶KI Jacek Z/2826/19 2023 LDK!
2 8 e 9 14.06 R艼AWIECKA Zuzanna LKS Lubusz S逝bice 2006 U16 LB 0.0 V GRZE匠OWIAK Jacek # Z/3663/19 2023
3 9 e 9 14.14 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP 0.0 V SKWIERZY垶KI Jacek Z/2824/19 2023 LDK!
4 13 e 9 14.38 GRACZYK-EIDER Zofia KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP 0.0 V BARTA Franciszek Z/2997/21 2023
5 15 e 9 14.48 WERYK Gabriela LKS Lubusz S逝bice 2007 U16 LB 0.0 V GRZE匠OWIAK Jacek # Z/3664/19 2022
1 f 1 13.02 SADOWSKA Weronika UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP +0.4 III KAMI垶KI Ryszard Z/1448/18 2023 5 LDK!
2 f 1 13.41 KRAWCZAK Izabella MKL Szczecin # 2006 U16 ZP +0.4 IV IWI垶KA Anna # Z/5012/19 2023 LDK!
3 f 1 13.42 W粑S Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +0.4 IV STEFA垶KI Jacek BORATY垶KA Dorota Z/2660/19 2023 LDK!
4 f 1 13.43 MATECKA Julia STS Pomerania Szczecin # 2006 U16 ZP +0.4 IV NADARZY垶KI Szymon # Z/0630/20 2023 LDK!
5 f 1 13.52 SUDNIKOWICZ Joanna KMKL Sztorm Ko這brzeg 2007 U16 ZP +0.4 IV BARTA Franciszek Z/2521/20 2022
6 f 1 13.85 RUA Adriana MKL Szczecin # 2007 U16 ZP +0.4 V IWI垶KA Anna # Z/1309/21 2023 LDK!
7 f 1 14.43 JABΜ垶KA Anna KMKL Sztorm Ko這brzeg 2007 U16 ZP +0.4 V BARTA Franciszek # Z/2998/21 2023
8 f 1 14.44 WODECKA Kinga UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP +0.4 V KAMI垶KI Ryszard Z/10381/21 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 27.47 TARASEWICZ Julia KL Ba速yk Koszalin 2001 U23 ZP -1.5 -- JACEWICZ Edward Z/3119/15 2023 3
2 2 s 1 28.20 KRU浩WSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ -1.5 IV DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2023
3 3 s 1 30.04 BAGI垶KA Maja Ducla Academy Warszawa 2004 U18 MZ -1.5 -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4351/20 2023
4 4 s 1 30.30 CENIUCH Anna UKL 茳emka Police 2005 U18 ZP -1.5 -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
5 5 s 1 30.53 KALI垶KA Joanna UKL 茳emka Police 2004 U18 ZP -1.5 -- LDK!
300 m K
1 1 s 1 45.16 ZYGMUNT Nela AL Mi璠zyzdroje 2008 U14 ZP IV BΜCIAN Rafa Z/4977/19 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 45.44 ST坒Ax Jadwiga MKS Kusy Szczecin 2008 U14 ZP IV MILEWICZ Renata Z/4246/20 2023 LDK!
3 3 s 1 49.29 MUSIELAK Iga WMLKS Pomorze Stargard 2008 U14 ZP -- WIERZBICKA Sylwia Z/1661/20 2023 LDK!
4 4 s 1 52.18 JANICKA Maria MKS Kusy Szczecin 2008 U14 ZP -- 印IWKA Irena Z/3080/21 2023 LDK!
1 1 s 2 42.78 ZIOMKO Zuzanna AL Mi璠zyzdroje 2006 U16 ZP II WALKOWIAK Janusz BΜCIAN Rafa , Z/13133/21 , 2023 LDK!
2 2 s 2 43.29 JAKUBOWSKA Matylda MKL Szczecin # 2007 U16 ZP III IWI垶KA Anna # Z/3656/20 2023 LDK!
3 3 s 2 44.72 DZWOLAK Ewa KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP III 狹ROMSKI Kazimierz Z/2751/19 2023
4 4 s 2 45.56 KRZYSIEK Marcela WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP IV WIERZBICKA Sylwia Z/5332/19 2023 BEZ LDK!
5 5 s 2 46.71 R艼AWIECKA Zuzanna LKS Lubusz S逝bice 2006 U16 LB V GRZE匠OWIAK Jacek # Z/3663/19 2023
6 6 s 2 47.92 名IERCZY垶KA Alicja WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP V WIERZBICKA Sylwia Z/5331/19 2023 LDK!
7 7 s 2 48.16 WERYK Gabriela LKS Lubusz S逝bice 2007 U16 LB V GRZE匠OWIAK Jacek # Z/3664/19 2022
1 8 s 3 48.49 狹REK Julia UKS LA Wa販z 2006 U16 ZP V PRENDECKA Agnieszka Z/3306/20 2023 LDK!
2 9 s 3 50.11 KIELAR Anna LKS Lubusz S逝bice 2006 U16 LB -- GRZE匠OWIAK Jacek # Z/3553/17 2023 BEZ LDK!
3 10 s 3 51.62 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin # 2006 U16 ZP -- B.D. Z/5598/19 2023 LDK!
4 11 s 3 53.82 PIETRUSZKA Paulina MKL Szczecin # 2007 U16 ZP -- IWI垶KA Anna Z/5749/19 2023 LDK!
5 12 s 3 53.88 ZAWLIK Magdalena MKL Szczecin # 2007 U16 ZP -- IWI垶KA Anna # Z/5752/19 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:49.77 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U14 ZP V JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2023 LDK!
2 2 s 1 1:50.57 SMOLI垶KA Zuzanna LKS Lubusz S逝bice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2023 LDK!
3 3 s 1 1:52.24 CZERNIACHOWSKA Karolina MKS Hermes Gryfino 2008 U14 ZP -- PODLE吉Y Jan Z/2484/20 2023 LDK!
4 4 s 1 1:52.57 JABΜ垶KA Milena MKP My郵ib鏎z 2009 U14 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/7594/21 2023 LDK!
5 5 s 1 1:52.58 GUZENDA Justyna OSiR Wyspiarz 安inouj軼ie 2008 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/2811/19 2023 LDK!
6 6 s 1 1:53.49 KULBAKA Joanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U14 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/5823/19 2022 LDK!
7 7 s 1 1:54.27 SZONDELMAJER Maja MKP My郵ib鏎z 2008 U14 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/1703/18 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 1:56.35 BACA-CHOMICZ Klarysa LKS Lubusz S逝bice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1455/20 2023 LDK!
9 9 s 1 1:58.85 PIEC Tola LΘB Trucht υbez 2008 U14 ZP -- ORGANKA Bogus豉wa Z/3807/19 2023
10 10 s 1 2:01.13 WOJDYx Zuzanna MKS Hermes Gryfino 2008 U14 ZP -- LDK!
11 11 s 1 2:07.18 HAxSA Halszka KMKL Sztorm Ko這brzeg 2008 U14 ZP -- 狹ROMSKI Kazimierz # Z/13042/21 2022
1 1 s 2 1:38.27 ΣKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ II DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2023 LDK!
2 2 s 2 1:38.43 OWCZARUK Hanna AL Mi璠zyzdroje 2007 U16 ZP II BΜCIAN Rafa Z/13134/21 2023 LDK!
3 3 s 2 1:43.63 BARAN Julia STS Pomerania Szczecinek 2006 U16 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/0346/20 2023 LDK!
4 4 s 2 1:44.34 URBA垶KA Natalia MKS Olimp υbez 2007 U16 ZP IV MIKUL Kazimierz Z/2682/18 2023 BEZ
5 5 s 2 1:51.10 SOCZEWSKA Adela WMLKS Pomorze Stargard # 2007 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/2651/21 2023
6 6 s 2 1:54.76 CHRYPO Alicja KS Gwardia Pi豉 # 2007 U16 WP -- CHWAΒK Jaros豉w # Z/1610/18 2023
7 7 s 2 1:59.13 GRZESZCZUK Maja STS Pomerania Szczecinek # 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/5069/22 2023 LDK!
8 8 s 2 2:01.01 MARZEC Maja Ducla Academy Warszawa 2006 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/11823/21 2023
9 9 s 2 2:04.33 GADZI垶KA-TOMASZEWSKA Aniela MKS Olimp υbez 2007 U16 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/1632/20 2023
1000 m K
1 1 s 1 3:19.78 NIEWCZAS Aleksandra UKS Barnim Goleni闚 2006 U16 ZP IV GO牞IOWSKI Micha Z/0373/19 2021 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:20.50 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/4302/20 2023 LDK!
3 3 s 1 3:22.30 SZLANDERBACH Dominika WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP IV WIERZBICKA Sylwia Z/5334/19 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:41.95 ORGANKA Zuzanna LΘB Trucht υbez 2007 U16 ZP -- ORGANKA Bogus豉wa Z/1550/19 2022
2000 m K
1 1 s 1 7:06.74 FOLTYNIEWICZ Hanna MKP Szczecinek 2006 U16 ZP III CERK ㄆkasz Z/1850/20 2022
2 2 s 1 7:16.70 ZYGAROWICZ Olga LKS Lubusz S逝bice # 2007 U16 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/13089/21 2023 LDK!
3 3 s 1 7:16.70 SMOLARCZYK Wiktoria LKS Lubusz S逝bice 2007 U16 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/1684/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 7:24.99 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert # Z/4301/20 2023 LDK!
5 5 s 1 7:30.53 FALFURA Marta UKS Barnim Goleni闚 2007 U16 ZP IV GO牞IOWSKI Micha Z/4252/20 2023 LDK!
6 6 s 1 7:34.00 SMOLARCZYK Amelia LKS Lubusz S逝bice 2009 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/1682/18 2023 BEZ LDK!
7 7 s 1 7:34.23 MIZERSKA Iga LKS Lubusz S逝bice 2009 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2023 BEZ LDK!
8 8 s 1 7:49.80 MATUx Nikola LΘB Trucht υbez 2006 U16 ZP V ORGANKA Bogus豉wa Z/1546/19 2021
9 9 s 1 7:49.90 BRODZI垶KA Oliwia LΘB Trucht υbez 2008 U14 ZP V KIEDROWICZ Piotr # Z/1547/19 2022
10 10 s 1 8:55.40 PODRUCZNY Helena LKS Lubusz S逝bice 2006 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3554/17 2023 BEZ LDK!
80 p K
1 1 s 1 12.72 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -0.9 III STEFA垶KI Jacek Z/1155/20 2023 LDK!
2 3 s 1 13.07 名I.ER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -0.9 IV JUNIEWICZ Jakub # Z/4909/18 2023 BEZ LDK!
3 4 s 1 13.21 MARENDZIAK Martyna MKL Szczecin # 2007 U16 ZP -0.9 IV IWI垶KA Anna Z/0331/22 2023 LDK!
4 5 s 1 13.32 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP -0.9 IV BARTA Franciszek Z/4331/19 2023
5 7 s 1 15.09 SZACHNOWSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -0.9 -- # LDK!
6 8 s 1 17.92 GIERASIMOW Zuzanna KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP -0.9 -- BARTA Franciszek Z/2523/20 2021
  s 1 DNF ALBI垶KA Ja鄉ina KMKL Sztorm Ko這brzeg 2007 U16 ZP -0.9 -- BARTA Franciszek Z/2747/19 2023
1 2 s 2 12.99 SΜDZI垶KA Maja UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP -0.3 III FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2023 LDK!
2 6 s 2 13.74 RUDNIK Julia STS Pomerania Szczecin # 2007 U16 ZP -0.3 IV NADARZY垶KI Szymon # Z/2650/19 2023 LDK!
80 m p ds K
1 1 s 1 14.07 LIPI垶KA Lena UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP +0.4 -- FERFET Marek Z/0084/22 2023 LDK!
2 2 s 1 14.57 CHATxS Jagoda MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP +0.4 -- STEFA垶KI Jacek Z/11928/21 2023 LDK!
  s 1 DQ TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP +0.4 -- CZARNECKI Mateusz # Z/0035/21 2023 LDK!
300 m p K
1 1 s 1 52.18 KA映IERCZAK Aleksandra UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP V OBERLAN Paulina BEZ LDK!
2 2 s 1 52.97 ADAMETZ R騜a UKL Feniks 安idwin 2006 U16 ZP V LDK!
3 3 s 1 53.38 SKUPIN Amelia MKL Szczecin # 2007 U16 ZP V BINDASZEWSKA Hanna # Z/4970/19 2023 LDK!
4 4 s 1 53.52 LEMA垶KA Maja MKL Szczecin # 2007 U16 ZP V BARA垶KI Przemys豉w # Z/5750/19 2023 LDK!
5 5 s 1 54.04 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP V GO列INIAK Marcin # Z/0551/22 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:50.01 GR、CZEWSKA Hanna MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -- BORATY垶KA Dorota LDK!
2 2 s 1 3:50.34 WIERZBICKA Sandra MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 57.27 ZYGMUNT Nela
SOBA垶KA Gabriela
KACPRZYK Natalia
KUCHARCZYK Maja
AL Mi璠zyzdroje 2008
2008
2008
2008
U14 ZPO -- BΜCIAN Rafa
BΜCIAN Rafa
BΜCIAN Rafa
BΜCIAN Rafa
Z/4977/19
Z/0771/20
Z/3884/20
Z/4965/19
2023
2022
2023
2022
BEZ



2 2 s 1 58.43 RUD Wiktoria
FILA Amelia
D、ROWSKA Amelia
PIEKARSKA Natalia
UKL 茳emka Police 2008
2008
2008
2008
U14 ZPO -- KAMI垶KI Ryszard
KAMI垶KI Ryszard
KAMI垶KI Ryszard
KAMI垶KI Ryszard
Z/1123/20
Z/2468/18
Z/0072/21
Z/2648/19
2023
2023
2023
2023

BEZ

BEZ
3 3 s 1 60.75 KMERA Faustyna
RUTKOWSKA Maria
STEFA垶KA Zofia
WOΘOW Hanna
AL Mi璠zyzdroje 2010
2007
2009
2008
U16 ZPO -- BΜCIAN Rafa

BΜCIAN Rafa
BΜCIAN Rafa
Z/3084/20
Z/3071/21
Z/4975/19
2023
2023
2023



1 1 s 2 52.00 CZUBAK Natalia
JAKUBOWSKA Matylda
KRAWCZAK Izabella
MATECKA Julia
MKS Kusy Szczecin 2007
2007
2006
2006
U16 ZPO -- IWI垶KA Anna
IWI垶KA Anna
IWI垶KA Anna
NADARZY垶KI Szymon
Z/5761/19
Z/3656/20
Z/5012/19
Z/0630/20
2023
2023
2023
2023




2 2 s 2 53.65 SKUPIN Amelia
OWCZARUK Hanna
SZYMA垶KA Hanna
ZIOMKO Zuzanna
AL Mi璠zyzdroje 2007
2007
2006
2006
U16 ZPO -- BINDASZEWSKA Hanna
BΜCIAN Rafa
BΜCIAN Rafa
WALKOWIAK Janusz BΜCIAN Rafa
Z/4970/19
Z/13134/21
Z/0221/21
, Z/13133/21
2023
2023
2023
, 2023




3 3 s 2 53.97 ALBI垶KA Ja鄉ina
DZWOLAK Ewa
JABΜ垶KA Anna
SUDNIKOWICZ Joanna
KMKL Sztorm Ko這brzeg 2007
2006
2007
2007
U16 ZPO -- BARTA Franciszek
狹ROMSKI Kazimierz
BARTA Franciszek
BARTA Franciszek
Z/2747/19
Z/2751/19
Z/2998/21
Z/2521/20
2023
2023
2023
2022




4 4 s 2 54.26 KA映IERCZAK Aleksandra
RORBACH Oliwia
RUDNIK Julia
SADOWSKA Weronika
UKL 茳emka Police 2006
2006
2007
2006
U16 ZPO -- OBERLAN Paulina

NADARZY垶KI Szymon
KAMI垶KI Ryszard
Z/2650/19
Z/1448/18
2023
2023
BEZ

5
5 5 s 2 56.90 SMOLARCZYK Wiktoria
WERYK Gabriela
KIELAR Anna
R艼AWIECKA Zuzanna
LKS Lubusz S逝bice 2007
2007
2006
2006
U16 LBU -- KIEDROWICZ Piotr
GRZE匠OWIAK Jacek
GRZE匠OWIAK Jacek
GRZE匠OWIAK Jacek
Z/1684/18
Z/3664/19
Z/3553/17
Z/3663/19
2022
2022
2023
2023
5

BEZ

6 6 s 2 57.32 FIJAΘOWSKA Hanna
PERUGA Amelia
LITWINIUK Hanna
RUA Adriana
MKS Kusy Szczecin 2007
2007
2006
2007
U16 ZPO -- MILEWICZ Renata
MILEWICZ Renata
B.D.
IWI垶KA Anna
Z/2656/21
Z/2655/21
Z/5598/19
Z/1309/21
2022
2022
2023
2023




Wzwy K
1 f 1 1.65 SΜDZI垶KA Maja UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP II FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2023 LDK!
2 f 1 1.55 GODLEWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin # 2007 U16 ZP III KARLI垶KA Monika FERFET Marek IWI垶KA Anna # , Z/1308/21 , 2023 LDK!
3 f 1 1.50 MI列IUR Agnieszka O AZS Pozna # 2002 U20 WP IV JAGACIAK Jaros豉w Z/0286/19 2022
4 f 1 1.40 SZACHNOWSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP V # LDK!
5 f 1 1.35 KONDRATOWICZ Sara STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- NADARZY垶KI Szymon Z/6353/21 2023 LDK!
6 f 1 1.30 PERUGA Amelia MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- MILEWICZ Renata Z/2655/21 2022 LDK!
7 f 1 1.30 WOΘOW Marta AL Mi璠zyzdroje 2007 U16 ZP -- BΜCIAN Rafa Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
8 f 1 1.25 BYSZUK Monika STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- NADARZY垶KI Szymon Z/2967/20 2023 LDK!
9 f 1 1.15 名IERCZY垶KA Magdalena LLKS Pomorze Stargard # 2010 U12 ZP -- 名IERCZY垶KI S豉womir # Z/0792/23 2023
Tyczka K
1 f 1 3.05 BRYKAx Dominika OSOT Szczecin # 2002 U20 ZP II B.D. SZCZEPA垶KI Marcin # , Z/3354/17 , 2023 LDK!
2 f 1 2.45 KULPA Zofia OSOT Szczecin # 2005 U18 ZP IV SZCZEPA垶KI Marcin # Z/5354/19 2023
3 f 1 1.85 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin # 2007 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0075/22 2023 LDK!
  f 1 NM KALINICZENKO Jelizawieta OSOT Szczecin 2006 U16 ZP -- FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczes豉w , Z/2900/20 , 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 4.95 W粑S Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP 0.0 IV STEFA垶KI Jacek BORATY垶KA Dorota Z/2660/19 2023 LDK!
2 f 1 4.73 CZUBAK Natalia MKL Szczecin # 2007 U16 ZP 0.0 V IWI垶KA Anna Z/5761/19 2023 LDK!
3 f 1 4.71 RUDNIK Julia STS Pomerania Szczecin # 2007 U16 ZP +0.5 V NADARZY垶KI Szymon # Z/2650/19 2023 LDK!
4 f 1 4.60 KORDYKIEWICZ Olga LLKS Pomorze Stargard # 2006 U16 ZP +1.1 V 名IERCZY垶KI S豉womir Z/4372/18 2023 LDK!
5 f 1 4.51 KULUS Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP +0.8 V SKWIERZY垶KI Jacek Z/2828/19 2023 LDK!
6 f 1 4.49 名I.ER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/4909/18 2023 BEZ LDK!
7 f 1 4.49 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.7 -- SKWIERZY垶KI Jacek Z/2824/19 2023 LDK!
8 f 1 4.42 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP 0.0 -- STEFA垶KI Jacek Z/1155/20 2023 LDK!
9 f 1 4.18 KLIMEK Karolina STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP +1.4 -- # LDK!
10 f 1 4.18 MIELCAREK Maja LΘB Trucht υbez 2007 U16 ZP 0.0 -- ORGANKA Bogus豉wa Z/1549/19 2021
11 f 1 4.00 WODECKA Kinga UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP 0.0 -- KAMI垶KI Ryszard Z/10381/21 2023 LDK!
1 f 2 4.73 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn P這ty # 2008 U14 ZP +0.8 V KECLER Szymon Z/5463/22 2023 LDK!
2 f 2 4.70 JANKOWSKA Amelia UKS przy ZS Resko 2008 U14 ZP +1.3 V B.D. Z/12435/21 2022 LDK!
3 f 2 4.60 MAJCHRZAK Nadia MKL Szczecin # 2008 U14 ZP 0.0 V IWI垶KA Anna Z/0918/23 2023 LDK!
4 f 2 4.40 BOCZKOWSKA Nadia UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP +0.3 -- KAMI垶KI Ryszard # Z/2993/19 2023 LDK!
5 f 2 4.27 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn P這ty # 2009 U14 ZP +0.8 -- KECLER Dorota Z/5465/22 2023 LDK!
6 f 2 4.25 W粑TOWICZ Oliwia UKS przy ZS Resko 2008 U14 ZP +0.5 -- B.D. Z/12433/21 2022 LDK!
7 f 2 4.23 RUD Wiktoria UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP 0.0 -- KAMI垶KI Ryszard # Z/1123/20 2023 LDK!
8 f 2 4.21 CHATxS Jagoda MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP +1.4 -- STEFA垶KI Jacek Z/11928/21 2023 LDK!
9 f 2 4.15 STEFA垶KA Zofia AL Mi璠zyzdroje 2009 U14 ZP 0.0 -- BΜCIAN Rafa Z/3071/21 2023 LDK!
10 f 2 4.08 PIEKARSKA Natalia UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP 0.0 -- KAMI垶KI Ryszard # Z/2648/19 2023 BEZ LDK!
11 f 2 3.97 SOBA垶KA Gabriela AL Mi璠zyzdroje 2008 U14 ZP 0.0 -- BΜCIAN Rafa Z/0771/20 2022 LDK!
12 f 2 3.95 SAxPATA Nadia UKS przy ZS Resko 2008 U14 ZP +0.3 -- B.D. Z/12464/21 2022 LDK!
13 f 2 3.82 FILA Amelia UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP +0.4 -- KAMI垶KI Ryszard # Z/2468/18 2023 BEZ LDK!
14 f 2 3.81 URBA垶KA Adrianna MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP 0.0 -- STEFA垶KI Jacek Z/11944/21 2023 LDK!
15 f 2 3.77 D、ROWSKA Amelia UKL 茳emka Police 2008 U14 ZP 0.0 -- KAMI垶KI Ryszard # Z/0072/21 2023 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 11.48 SΜDZI垶KA Maja UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP +0.7 II FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2023 LDK!
2 f 1 10.50 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP +0.7 III BARTA Franciszek Z/4331/19 2023
3 f 1 10.17 MARENDZIAK Martyna MKL Szczecin # 2007 U16 ZP +0.3 IV IWI垶KA Anna Z/0331/22 2023 LDK!
4 f 1 9.99 KANIA Maja LLKS Pomorze Stargard 2006 U16 ZP +0.8 V 名IERCZY垶KI S豉womir # Z/10863/21 2023
5 f 1 8.75 GRACZYK-EIDER Zofia KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP +0.6 -- BARTA Franciszek Z/2997/21 2023
6 f 1 8.25 GIERASIMOW Zuzanna KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP +0.8 -- BARTA Franciszek Z/2523/20 2021
  f 1 NM PONIE垶KA Martyna KMKL Sztorm Ko這brzeg # 2007 U16 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek Z/2522/20 2021
  f 1 NM WYSOCZA垶KA Iga KMKL Sztorm Ko這brzeg 2007 U16 ZP 0.0 -- SZYBOWSKI Miros豉w Z/13043/21 2023
Kula (3) K
1 f 1 12.51 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Ko這brzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Miros豉w Z/3286/19 2023
2 f 1 10.50 WYSOCZA垶KA Iga KMKL Sztorm Ko這brzeg 2007 U16 ZP IV SZYBOWSKI Miros豉w Z/13043/21 2023
3 f 1 9.75 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL 茳emka Police 2004 U18 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
4 f 1 9.12 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP V SZYBOWSKI Miros豉w Z/13083/21 2023
5 f 1 9.07 BUDNER Julia UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP V OBERLAN Paulina 5 LDK!
6 f 1 8.42 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz S逝bice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ ㄆkasz Z/5132/19 2023
7 f 1 8.23 MAZUR Martyna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- BORATY垶KA Dorota Z/2856/21 2023 LDK!
8 f 1 7.81 SZYMA垶KA Hanna AL Mi璠zyzdroje 2006 U16 ZP -- BΜCIAN Rafa Z/0221/21 2023 LDK!
9 f 1 7.73 PIWO垶KA Oliwia UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
10 f 1 7.65 WALCZAK Maja LKS Lubusz S逝bice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ ㄆkasz # Z/7117/21 2023 LDK!
11 f 1 7.00 KUJDA-ROGOWSKA Amelia AL Mi璠zyzdroje 2006 U16 ZP -- BΜCIAN Rafa Z/4966/19 2021 BEZ LDK!
12 f 1 6.72 MARTYNOWICZ Karolina MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- B.D. Z/12874/21 2022 LDK!
13 f 1 6.04 GROMADA Weronika LKS Lubusz S逝bice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ ㄆkasz Z/9173/21 2023 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.04 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz S逝bice 2006 U16 LB III HOROSZKIEWICZ ㄆkasz Z/5132/19 2023
2 f 1 33.04 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz S逝bice 2006 U16 LB III HOROSZKIEWICZ ㄆkasz Z/3557/17 2023 BEZ LDK!
3 f 1 23.61 WALCZAK Maja LKS Lubusz S逝bice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ ㄆkasz # Z/7117/21 2023 LDK!
4 f 1 23.17 WERKUN Magdalena GULKS Barwice 2006 U16 ZP -- B.D. Z/3005/19 2021
5 f 1 20.84 ADAMETZ R騜a UKL Feniks 安idwin 2006 U16 ZP -- LDK!
6 f 1 20.68 GROMADA Weronika LKS Lubusz S逝bice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ ㄆkasz Z/9173/21 2023 LDK!
7 f 1 18.98 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin # 2007 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0075/22 2023 LDK!
  f 1 NM JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP -- SZYBOWSKI Miros豉w Z/13083/21 2023
M這t (3) K
1 f 1 34.46 耗ΥI垶KA Emilia LLKS Pomorze Stargard 2006 U16 ZP V R荅YCZKA Marek Z/3103/20 2023
2 f 1 26.37 MAZUR Martyna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- BORATY垶KA Dorota Z/2856/21 2023 LDK!
3 f 1 23.83 WOJCIECHOWSKA Ma貪orzata UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0036/21 2022 LDK!
4 f 1 16.78 MARTYNOWICZ Karolina MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- B.D. Z/12874/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 31.63 PIETKIEWICZ Nina MKS Junior Z這cieniec 2006 U16 ZP V
2 f 1 31.40 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz S逝bice 2006 U16 LB V HOROSZKIEWICZ ㄆkasz Z/3557/17 2023 BEZ LDK!
3 f 1 30.35 KULUS Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP V SKWIERZY垶KI Jacek Z/2828/19 2023 LDK!
4 f 1 28.53 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP V SKWIERZY垶KI Jacek Z/2826/19 2023 LDK!
5 f 1 28.43 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP V STEFA垶KI Jacek Z/1155/20 2023 LDK!
6 f 1 25.14 TARAS Patrycja MKS Junior Z這cieniec 2006 U16 ZP --
7 f 1 20.73 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL 茳emka Police 2004 U18 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
8 f 1 18.98 WOJCIECHOWSKA Ma貪orzata UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0036/21 2022 LDK!
9 f 1 17.36 BUDNER Julia UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP -- OBERLAN Paulina 5 LDK!
10 f 1 16.70 RUTKOWSKA Maria AL Mi璠zyzdroje 2007 U16 ZP -- LDK!
11 f 1 10.04 PIWO垶KA Oliwia UKL 茳emka Police 2006 U16 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
Ch鏚 3 km K
1 1 s 1 17:12.43 浩LECH Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP III LDK!
2 2 s 1 17:18.27 GO哸ZAR Izabella KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP III 狹ROMSKI Kazimierz Z/3287/19 2022
3 3 s 1 17:48.05 RADAWIEC Oliwia MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP IV BORATY垶KA Dorota LDK!
4 4 s 1 18:32.16 KAWICKA Milena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP IV LDK!
5 5 s 1 18:33.96 SERAFIN Karolina MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- BORATY垶KA Dorota LDK!
6 6 s 1 20:01.09 SZYDΜWSKA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2006 U16 ZP V JUNIEWICZ Jakub # Z/13082/21 2023 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.33 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U20 ZP +1.3 III BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK!
2 2 s 1 11.46 UDYCZ Artur AL Mi璠zyzdroje 2003 U20 ZP +1.3 III BΜCIAN Rafa KOKOT Zdzis豉w Z/4959/18 2022
3 3 s 1 11.51 CHMURA Filip KMKL Sztorm Ko這brzeg 2003 U20 ZP +1.3 III GIZA Zdzis豉w SZPAK Robert # Z/3404/17 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 11.66 WYDMUCH Cezary MKP Szczecinek 2003 U20 ZP +1.3 III CERK ㄆkasz Z/2815/20 2022
5 5 s 1 11.68 ZAPART Micha MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP +1.3 III STEFA垶KI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATY垶KA Dorota Z/2477/17 2023 LDK!
6 7 s 1 11.93 MR紌 Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP +1.3 IV GIERASIMCZYK Anna STEFA垶KI Jacek BORATY垶KA Dorota , Z/1300/18 , 2023 LDK!
1 6 s 2 11.88 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz S逝bice 2004 U18 LB +1.2 IV GRZE匠OWIAK Jacek Z/4095/18 2022 4
2 8 s 2 12.45 KOPCZYK Grzegorz KMKL Sztorm Ko這brzeg 2005 U18 ZP +1.2 -- GIZA Zdzis豉w # Z/13219/21 2021
3 9 s 2 12.52 LESZCZYΜWSKI Grzegorz KL Ba速yk Koszalin 2005 U18 ZP +1.2 -- JACEWICZ Edward # Z/5417/19 2023
4 10 s 2 12.94 NOWAK Wiktor LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP +1.2 -- PIECYK J霩ef Z/4535/19 2023
5 11 s 2 12.99 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP +1.2 -- MILEWICZ Magda NADARZY垶KI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK!
1 1 s 3 12.74 PIASECKI Rafa UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP +1.2 V FERFET Marek Z/0081/22 2023 LDK!
2 2 s 3 13.28 DARA Miko豉j LLKS Pomorze Stargard 2008 U14 ZP +1.2 -- PIECYK J霩ef # Z/2653/21 2023
3 4 s 3 14.13 KOPE Kacper KMKL Sztorm Ko這brzeg 2009 U14 ZP +1.2 -- GIZA Zdzis豉w # Z/8424/21 2023
4 5 s 3 14.40 JAROSZEWICZ Wiktor UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP +1.2 -- FERFET Marek SZCZEPA垶KI Marcin Z/0082/22, Z/5215/23 2023, 2023 LDK!
5 6 s 3 14.53 MAJEWSKI Patryk LLKS Pomorze Stargard 2008 U14 ZP +1.2 -- PIECYK J霩ef Z/2652/21 2022
1 3 s 4 13.45 NIEMCEWICZ Piotr MKS Kusy Szczecin 2008 U14 ZP +0.6 -- 印IWKA Irena Z/5753/19 2023 LDK!
2 7 s 4 14.53 WR癿A Stanis豉w UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +0.6 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3359/19 , 2023 LDK!
3 8 s 4 14.76 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin # 2009 U14 ZP +0.6 -- FERFET Marek Z/0079/22 2023 16 LDK!
4 9 s 4 15.08 KUJAWA B豉瞠j MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP +0.6 -- PODLE吉Y Jan # Z/11939/21 2023 LDK!
5 10 s 4 15.76 MAZUROWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +0.6 -- FERFET Marek Z/1600/21 2023 LDK!
1 1 e 1 11.49 SZYMANIAK Szymon MLKS Lubusz Barlinek 2006 U16 ZP +0.9 III SZYMANIAK Wojciech # Z/5774/19 2023
2 6 e 1 12.47 HOΜBYN ㄆkasz MKL Szczecin 2007 U16 ZP +0.9 V BINDASZEWSKA Hanna Z/5019/21 2023
3 7 e 1 12.53 RZESIOWSKI Wojciech LLKS Pomorze Stargard 2006 U16 ZP +0.9 V PIECYK J霩ef Z/5051/19 2023
4 10 e 1 12.74 KOZΜWSKI Szymon MKL Szczecin # 2007 U16 ZP +0.9 V WALKOWIAK Janusz IWI垶KA Anna # , Z/0679/20 , 2023 LDK!
5 11 e 1 12.94 BARTOSZEWICZ Hubert UKS OSoT Szczecin # 2007 U16 ZP +0.9 -- FERFET Marek Z/5762/19 2023 LDK!
6 16 e 1 13.90 JEZIORNY Patryk AL Mi璠zyzdroje 2007 U16 ZP +0.9 -- LDK!
1 2 e 2 11.60 GRODEK ㄆkasz MKL Szczecin # 2006 U16 ZP +1.1 III IWI垶KA Anna # Z/5600/19 2023 LDK!
2 5 e 2 12.37 POΜCHACZ Piotr MKS Kusy Szczecin 2006 U16 ZP +1.1 V # LDK!
3 9 e 2 12.64 SZUBERT Maciej UKS Barnim Goleni闚 2006 U16 ZP +1.1 V LDK!
4 12 e 2 12.99 NIEMCEWICZ Tomasz MKS Kusy Szczecin 2006 U16 ZP +1.1 -- 印IWKA Irena Z/5754/19 2021 LDK!
5 14 e 2 13.38 JANKOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek # 2007 U16 ZP +1.1 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1636/18 2023 LDK!
6 15 e 2 13.50 SOI垶KI Piotr AL Mi璠zyzdroje 2007 U16 ZP +1.1 -- BΜCIAN Rafa Z/4972/19 2022 BEZ LDK!
1 3 e 3 12.06 PIEKARCZYK Bartosz O AZS Pozna 2007 U16 WP +0.4 IV CIE印ICKA El瘺ieta CIE印ICKA El瘺ieta , Z/4533/19 , 2023 LDK!
2 4 e 3 12.33 SIUDA Mateusz O AZS Pozna 2007 U16 WP +0.4 V CIE印ICKA El瘺ieta Z/0015/21 2023 LDK!
3 8 e 3 12.60 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.4 V SKWIERZY垶KI Jacek Z/0025/21 2023 LDK!
4 13 e 3 13.08 DUDA Tymon O AZS Pozna 2007 U16 WP +0.4 -- CIE印ICKA El瘺ieta Z/2367/20 2023 LDK!
5 17 e 3 14.06 RUDNICKI Jan LKS Lubusz S逝bice 2006 U16 LB +0.4 -- KACZMAREK Grzegorz Z/12841/21 2023
1 f 1 11.52 GRODEK ㄆkasz MKL Szczecin # 2006 U16 ZP +0.4 III IWI垶KA Anna # Z/5600/19 2023 LDK!
2 f 1 11.57 SZYMANIAK Szymon MLKS Lubusz Barlinek 2006 U16 ZP +0.4 III SZYMANIAK Wojciech # Z/5774/19 2023
3 f 1 12.47 HOΜBYN ㄆkasz MKL Szczecin 2007 U16 ZP +0.4 V BINDASZEWSKA Hanna Z/5019/21 2023
4 f 1 12.51 RZESIOWSKI Wojciech LLKS Pomorze Stargard 2006 U16 ZP +0.4 V PIECYK J霩ef Z/5051/19 2023
5 f 1 12.55 POΜCHACZ Piotr MKS Kusy Szczecin 2006 U16 ZP +0.4 V # LDK!
6 f 1 12.80 KOZΜWSKI Szymon MKL Szczecin # 2007 U16 ZP +0.4 -- WALKOWIAK Janusz IWI垶KA Anna # , Z/0679/20 , 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.80 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U20 ZP +1.4 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK!
2 2 s 1 23.03 UDYCZ Artur AL Mi璠zyzdroje 2003 U20 ZP +1.4 III BΜCIAN Rafa KOKOT Zdzis豉w Z/4959/18 2022
3 3 s 1 23.26 CHMURA Filip KMKL Sztorm Ko這brzeg 2003 U20 ZP +1.4 III GIZA Zdzis豉w SZPAK Robert # Z/3404/17 2022 BEZ LDK!
4 5 s 1 23.89 MR紌 Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP +1.4 IV GIERASIMCZYK Anna STEFA垶KI Jacek BORATY垶KA Dorota , Z/1300/18 , 2023 LDK!
1 4 s 2 23.50 ZAPART Micha MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP +0.8 III STEFA垶KI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATY垶KA Dorota Z/2477/17 2023 LDK!
2 6 s 2 24.02 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz S逝bice 2004 U18 LB +0.8 IV GRZE匠OWIAK Jacek Z/4095/18 2022 4
3 7 s 2 24.82 LESZCZYΜWSKI Grzegorz KL Ba速yk Koszalin 2005 U18 ZP +0.8 -- JACEWICZ Edward # Z/5417/19 2023
4 8 s 2 25.08 KOPCZYK Grzegorz KMKL Sztorm Ko這brzeg 2005 U18 ZP +0.8 -- GIZA Zdzis豉w # Z/13219/21 2021
5 9 s 2 25.62 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP +0.8 -- MILEWICZ Magda NADARZY垶KI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.82 MASSIEL Krystian MKL Szczecin # 1997 Sen ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/1383/13 2023
2 2 s 1 40.96 PIASECKI Rafa UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP V FERFET Marek Z/0081/22 2023 LDK!
3 3 s 1 41.54 MALINOWSKI David MKS Kusy Szczecin 2008 U14 ZP V 印IWKA Irena Z/12486/21 2023 LDK!
4 4 s 1 45.15 KRAWCZAK Maciej MKS Kusy Szczecin 2008 U14 ZP -- MILEWICZ Renata Z/4245/20 2023 LDK!
5 5 s 1 45.91 BANIAK Mi這sz WMLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP -- WIERZBICKA Sylwia Z/5328/19 2023 LDK!
6 6 s 1 47.49 WR癿A Stanis豉w UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3359/19 , 2023 LDK!
7 7 s 1 47.76 RYNKIEWICZ Micha UKL Feniks 安idwin 2008 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2023 LDK!
1 2 s 2 40.77 BOGUSZ J璠rzej ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. # 2006 U16 LB V SASKA Tomasz Z/14822/21 2023 LDK!
2 4 s 2 42.15 WAΜWSKI Jakub MKS Kusy Szczecin 2006 U16 ZP V LDK!
3 5 s 2 43.46 SOI垶KI Piotr AL Mi璠zyzdroje 2007 U16 ZP -- BΜCIAN Rafa Z/4972/19 2022 BEZ LDK!
4 6 s 2 43.89 BxSZCZYK Emil UKS Barnim Goleni闚 2007 U16 ZP -- LDK!
5 7 s 2 44.39 SZUSTAK Alan MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- GIERASIMCZYK Anna LDK!
1 1 s 3 39.86 POGODSKI Franciszek O AZS Pozna 2006 U16 WP IV CIE印ICKA El瘺ieta Z/1761/20 2023 LDK!
2 3 s 3 41.76 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZY垶KI Jacek Z/0025/21 2023 LDK!
3 8 s 3 48.03 RUDNICKI Jan LKS Lubusz S逝bice 2006 U16 LB -- KACZMAREK Grzegorz Z/12841/21 2023
600 m M
1 1 s 1 1:36.52 KOZIE Sebastian KB Dziesi徠ka Bia這gard 2005 U18 ZP -- B.D. Z/1771/20 2023
2 2 s 1 1:44.03 KISIELICA Maciej MKS Hermes Gryfino 2008 U14 ZP -- LDK!
3 3 s 1 1:45.05 A A MKS Hermes Gryfino 2008 U14 ZP -- LDK!
4 4 s 1 1:46.71 D、ROWSKI Aleksander KMKL Sztorm Ko這brzeg 2009 U14 ZP -- GIZA Zdzis豉w # Z/2996/21 2023
5 5 s 1 1:47.72 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 2008 U14 ZP -- LDK!
6 6 s 1 1:48.13 GROCHULSKI Jakub MKS Olimp υbez 2009 U14 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/1631/20 2023
7 7 s 1 1:57.12 KOWALCZYK Rafa OSiR Wyspiarz 安inouj軼ie 2009 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1262/19 2023 LDK!
8 8 s 1 1:58.73 ZAWOLSKI Marcel KMKL Sztorm Ko這brzeg 2009 U14 ZP -- GIZA Zdzis豉w # Z/14840/21 2023
1 1 s 2 1:30.55 WOJSZ Filip MKS Olimp υbez 2006 U16 ZP III MIKUL Kazimierz # Z/5068/19 2023
2 2 s 2 1:31.90 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz 安inouj軼ie 2007 U16 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/3026/20 2023 LDK!
3 3 s 2 1:35.40 JAKUBIK Bartosz MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP V BORATY垶KA Dorota LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:45.12 GRABSKI Antoni KB Dziesi徠ka Bia這gard 2006 U16 ZP IV B.D. Z/1770/20 2023
2 2 s 1 2:45.63 LISIECKI Maksymilian WMLKS Pomorze Stargard # 2007 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1326/19 2023 LDK!
3 3 s 1 2:51.69 KALINOWSKI Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP V KRZYSIEK Zbigniew # Z/1660/20 2023 LDK!
4 4 s 1 2:55.13 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz S逝bice 2006 U16 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2023 LDK!
5 5 s 1 2:58.39 GULBINOWICZ Antoni UKS Barnim Goleni闚 2007 U16 ZP V GO牞IOWSKI Micha Z/0124/20 2023 LDK!
6 6 s 1 3:01.09 JAROSZ Antoni WMLKS Pomorze Stargard # 2007 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1615/18 2023
7 7 s 1 3:27.87 KOKOSZY垶KI Antoni MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:18.51 LEWANDOWSKI Alexander MKP My郵ib鏎z 2006 U16 ZP IV CIELECKI Zbigniew Z/1701/18 2021 BEZ LDK!
2 2 s 1 6:25.24 OSSOLI垶KI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP V PODLE吉Y Jan BORATY垶KA Dorota Z/0109/20 2023 LDK!
3 3 s 1 6:29.89 SIMLAT Szymon UKL Feniks 安idwin 2007 U16 ZP V PIOTROWSKI Kamil # Z/12627/21 2023 LDK!
4 4 s 1 6:58.25 ΣKACZEWSKI Jan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -- LDK!
110 m p M M
1 1 s 1 18.35 J.ER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.5 V SKWIERZY垶KI Jacek # Z/0027/21 2023 LDK!
2 2 s 1 18.80 KL艼 Konrad STS Pomerania Szczecin # 2006 U16 ZP +0.5 -- NADARZY垶KI Szymon # Z/4248/20 2023 LDK!
3 3 s 1 19.30 SZOSTAK Miko豉j UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP +0.5 -- FERFET Marek Z/10634/21 2023 LDK!
4 4 s 1 19.47 SZUBERT Maciej UKS Barnim Goleni闚 2006 U16 ZP +0.5 -- LDK!
5 5 s 1 19.88 LORENC ㄆkasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.5 -- SKWIERZY垶KI Jacek # Z/0030/21 2023 LDK!
6 6 s 1 20.73 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.5 -- SKWIERZY垶KI Jacek Z/13125/21 2023 LDK!
300 m p M
1 1 s 1 43.63 KL艼 Konrad STS Pomerania Szczecin # 2006 U16 ZP IV NADARZY垶KI Szymon # Z/4248/20 2023 LDK!
2 2 s 1 44.70 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP V FERFET Marek SZCZEPA垶KI Marcin LDK!
3 3 s 1 44.92 KOZΜWSKI Szymon MKL Szczecin # 2007 U16 ZP V WALKOWIAK Janusz IWI垶KA Anna # , Z/0679/20 , 2023 LDK!
4 4 s 1 46.13 SZOSTAK Miko豉j UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP V FERFET Marek Z/10634/21 2023 LDK!
5 5 s 1 47.82 LORENC ㄆkasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZY垶KI Jacek # Z/0030/21 2023 LDK!
6 6 s 1 48.87 JEZIORNY Patryk AL Mi璠zyzdroje 2007 U16 ZP -- LDK!
7 7 s 1 52.31 烙K Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZY垶KI Jacek # Z/0037/21 2022 LDK!
8 8 s 1 53.44 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZY垶KI Jacek Z/13125/21 2023 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 2:54.02 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP III GIERASIMCZYK Anna PODLE吉Y Jan BORATY垶KA Dorota , Z/4231/18 , 2023 LDK!
2 2 s 1 3:03.28 PI﹗EK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP V PODLE吉Y Jan Z/1154/20 2023 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 48.95 PIEKARCZYK Bartosz
POGODSKI Franciszek
DUDA Tymon
SIUDA Mateusz
O AZS Pozna 2007
2006
2007
2007
U16 WLP -- CIE印ICKA El瘺ieta CIE印ICKA El瘺ieta
CIE印ICKA El瘺ieta
CIE印ICKA El瘺ieta
CIE印ICKA El瘺ieta
, Z/4533/19
Z/1761/20
Z/2367/20
Z/0015/21
, 2023
2023
2023
2023




2 2 s 1 50.84 GRODEK ㄆkasz
WAΜWSKI Jakub
POΜCHACZ Piotr
ΜCHNICKI Jakub
MKS Kusy Szczecin 2006
2006
2006
2007
U16 ZPO -- IWI垶KA Anna


IWI垶KA Anna
Z/5600/19
Z/5760/19
2023
2023


Wzwy M
1 f 1 1.45 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin # 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0079/22 2023 16 LDK!
2 f 1 1.35 JAROSZEWICZ Wiktor UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP -- FERFET Marek SZCZEPA垶KI Marcin Z/0082/22, Z/5215/23 2023, 2023 LDK!
1 f 2 1.72 BARTOSZEWICZ Hubert UKS OSoT Szczecin # 2007 U16 ZP V FERFET Marek Z/5762/19 2023 LDK!
2 f 2 1.70 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP V GIZA Zdzis豉w Z/2748/19 2023
3 f 2 1.50 J.ER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZY垶KI Jacek # Z/0027/21 2023 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.30 OSTATEK Adam UKS OSoT Szczecin 2004 U18 ZP II FERFET Marek FERFET Marek SZCZEPA垶KI Marcin , Z/3288/19 , 2022 LDK!
2 f 1 4.00 PEITLER Antoni KS AZS AWF Wroc豉w # 2002 U20 DS II Μ Dariusz B.D. Z/4760/19 2023
3 f 1 3.80 SZAKOWSKI Piotr OSOT Szczecin # 2005 U18 ZP III SZCZEPA垶KI Marcin Z/4070/19 2023 LDK!
4 f 1 3.45 STANISxWCZYK ㄆkasz UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP IV LDK!
5 f 1 2.85 NOWICKI Wiktor OSOT Szczecin # 2006 U16 ZP V SZCZEPA垶KI Marcin Z/2903/20 2023 LDK!
6 f 1 2.85 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP V FERFET Marek SZCZEPA垶KI Marcin LDK!
W dal M
1 f 1 5.48 ΜCHNICKI Jakub MKL Szczecin # 2007 U16 ZP +0.1 -- IWI垶KA Anna Z/5760/19 2023 LDK!
2 f 1 5.42 SZUSTAK Alan MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP +0.6 -- GIERASIMCZYK Anna LDK!
3 f 1 5.33 W粑CIK Miko豉j UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP +0.9 -- LDK!
4 f 1 5.04 KOWALAK Jakub MKS Kusy Szczecin 2006 U16 ZP +0.4 -- SAWICKI Krzysztof 印IWKA Irena , Z/3313/20 , 2021 LDK!
5 f 1 4.47 SUDO Jan MKL Szczecin # 2007 U16 ZP +0.8 -- IWI垶KA Anna # Z/4454/21 2023 LDK!
1 f 2 4.90 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP +0.1 -- FERFET Marek Z/0077/22 2023 LDK!
2 f 2 4.23 RYNKIEWICZ Micha UKL Feniks 安idwin 2008 U14 ZP +0.4 -- PIOTROWSKI Kamil Z/2182/20 2023 LDK!
3 f 2 3.56 MAZUROWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP +0.3 -- FERFET Marek Z/1600/21 2023 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 12.10 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Ko這brzeg 2006 U16 ZP +1.4 III GIZA Zdzis豉w Z/2748/19 2023
2 f 1 10.16 W粑CIK Miko豉j UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP 0.0 -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.82 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Ko這brzeg 2004 U18 ZP III SZYBOWSKI Miros豉w Z/2473/18 2023 BEZ
2 f 1 13.03 CHOJNACKI Rados豉w KMKL Sztorm Ko這brzeg # 2006 U16 ZP IV SZYBOWSKI Miros豉w Z/1978/19 2023
3 f 1 10.63 BRYx Micha LLKS Pomorze Stargard 2006 U16 ZP V R荅YCZKA Marek # Z/10860/21 2023
4 f 1 10.22 SENKO Wojciech MKL Szczecin # 2007 U16 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/13456/21 2023 LDK!
5 f 1 9.79 STANISxWCZYK Szymon UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- LDK!
6 f 1 9.14 KIZYMA Mateusz MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- MILEWICZ Renata Z/10637/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 40.79 STA Seweryn LKS Lubusz S逝bice 2006 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ ㄆkasz Z/1801/20 2023 BEZ
2 f 1 33.32 CHUDEREWICZ Jakub ULKS Tychowo # 2007 U16 ZP V GRABARCZYK Jozef Z/8342/21 2023
3 f 1 32.66 WEISS Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/5035/19 2023 LDK!
4 f 1 31.96 JASI垶KI Piotr LLKS Pomorze Stargard 2006 U16 ZP V R荅YCZKA Marek # Z/10861/21 2023
5 f 1 31.79 STRZELECKI Szymon LLKS Pomorze Stargard 2006 U16 ZP V R荅YCZKA Marek # Z/10862/21 2021
6 f 1 31.70 STANISxWCZYK Szymon UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP V LDK!
7 f 1 29.85 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2023 LDK!
8 f 1 28.09 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz S逝bice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ ㄆkasz Z/5131/19 2023 LDK!
9 f 1 20.74 STANISxWCZYK ㄆkasz UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- LDK!
10 f 1 17.23 STA Miko豉j LKS Lubusz S逝bice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ ㄆkasz Z/7116/21 2023 LDK!
M這t (5) M
1 f 1 42.40 BRELI垶KI Grzegorz KMKL Sztorm Ko這brzeg 2004 U18 ZP IV SZYBOWSKI Miros豉w Z/2983/20 2022
2 f 1 30.60 BRYx Micha LLKS Pomorze Stargard 2006 U16 ZP V R荅YCZKA Marek # Z/10860/21 2023
3 f 1 28.04 DZIKI Pawe LLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- R荅YCZKA Marek # Z/6321/21 2022
4 f 1 27.03 JASI垶KI Piotr LLKS Pomorze Stargard 2006 U16 ZP -- R荅YCZKA Marek # Z/10861/21 2023
5 f 1 26.84 WEISS Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/5035/19 2023 LDK!
6 f 1 25.48 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2023 LDK!
7 f 1 22.53 STRZELECKI Szymon LLKS Pomorze Stargard 2006 U16 ZP -- R荅YCZKA Marek # Z/10862/21 2021
  f 1 NM CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- FERFET Marek SZCZEPA垶KI Marcin LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 42.92 CHOJNACKI Rados豉w KMKL Sztorm Ko這brzeg # 2006 U16 ZP IV SZYBOWSKI Miros豉w Z/1978/19 2023
2 f 1 42.74 浩LAZEK Krzysztof MKS Junior Z這cieniec 2006 U16 ZP IV #
3 f 1 31.67 SZCZUKO Emil MKL Szczecin 2008 U14 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5016/21 2022 LDK!
4 f 1 28.48 NOWICKI Wiktor OSOT Szczecin # 2006 U16 ZP -- SZCZEPA垶KI Marcin Z/2903/20 2023 LDK!
5 f 1 24.55 STANISxWCZYK ㄆkasz UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- LDK!
6 f 1 21.91 STANISxWCZYK Szymon UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.822973012924 sekund