Ciechanów 29.08.2021
Zawody Otwarcia Sezonu Jesiennego [DMP U16]
100 m K
1 1 e 1 12.90 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.7 III WI¦NIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
2 2 e 1 13.13 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +0.7 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/5423/18 2023
3 3 e 1 13.39 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +0.7 IV JENDRYCH Marek 4 LDK!
4 4 e 1 14.10 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.7 -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
1 1 e 2 12.74 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ +0.2 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
2 2 e 2 13.23 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP +0.2 IV WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
3 3 e 2 13.49 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.2 IV KĘDZIORA Robert # Z/0848/20 2022
4 4 e 2 13.58 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.2 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
1 5 e 3 13.68 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -0.1 IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
2 6 e 3 13.97 PIELACIŃSKA Zuzanna UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U18 MZ -0.1 -- ADAMSKI Robert Z/12995/21 2022
3 7 e 3 14.11 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN -0.1 -- B.D. Z/2338/19 2022
4 8 e 3 14.69 KALISZ Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN -0.1 -- B.D. Z/2925/18 LDK!
1 1 e 4 12.72 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +1.5 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 2 e 4 12.89 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.5 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
3 3 e 4 13.18 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U14 +1.5 III WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
4 4 e 4 13.57 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ +1.5 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2023 LDK!
5 5 e 4 13.74 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +1.5 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
6 6 e 4 13.93 KARWOWSKA Michalina PTT Delta Płock 2006 U16 MZ +1.5 V KˇPIŃSKI Sławomir Z/2877/19 2022
1 7 e 5 14.19 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U16 WN +1.1 V NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
2 8 e 5 14.25 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.1 V KĘDZIORA Robert # Z/1150/20 2023 LDK!
3 9 e 5 14.29 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +1.1 V KRAWCZYK Michał # Z/3200/21 2023
4 10 e 5 14.52 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ +1.1 -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2023 LDK!
5 11 e 5 14.55 MALINOWSKA Oliwia MUKS Płock 2006 U16 MZ +1.1 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5723/19 2021 LDK!
6 12 e 5 14.69 KˇCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.1 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2023
1 13 e 6 14.85 KICIŃSKA Amanda Mazovia ProActiv Ciechanów 2007 U16 MZ 0.0 -- PAJEWSKI Tomasz Z/3850/20 2022
2 14 e 6 15.23 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ 0.0 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
3 15 e 6 15.48 KLIMOWICZ Hanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ 0.0 -- # LDK!
4 16 e 6 15.52 MATYCKA Amelia Mazovia ProActiv Ciechanów 2006 U16 MZ 0.0 -- PAJEWSKI Tomasz Z/7752/21 2021
5 17 e 6 16.04 URBAŃCZYK Joanna UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ 0.0 --
1 f 1 13.32 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.7 IV WI¦NIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
2 f 1 13.97 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.7 -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
1 f 2 12.81 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ +0.5 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
2 f 2 13.32 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP +0.5 IV WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
3 f 2 13.96 PIELACIŃSKA Zuzanna UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U18 MZ +0.5 -- ADAMSKI Robert Z/12995/21 2022
4 f 2 14.02 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN +0.5 -- B.D. Z/2338/19 2022
5 f 2 14.57 KALISZ Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN +0.5 -- B.D. Z/2925/18 LDK!
1 f 3 12.79 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.5 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 f 3 13.60 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ +0.5 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2023 LDK!
3 f 3 13.83 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.5 V MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
4 f 3 14.08 KARWOWSKA Michalina PTT Delta Płock 2006 U16 MZ +0.5 V KˇPIŃSKI Sławomir Z/2877/19 2022
300 m K
1 2 s 1 42.75 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP II
2 3 s 1 44.56 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN III OSTANEK Aneta Z/3796/20 2023 LDK!
3 4 s 1 44.90 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3703/20 2022 LDK!
4 5 s 1 44.92 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U16 WN III NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
5 10 s 1 46.32 PAVILLET Zoé AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ IV B.D. Z/0681/20 2023
1 7 s 2 45.02 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2338/19 2022
2 8 s 2 45.57 CIESZEWSKA Amelia MKL Toruń # 2007 U16 KP IV OSTANEK Aneta WO¬NIAK Jacek , Z/0729/22 , 2023 LDK!
3 9 s 2 46.30 KARCZEWSKA Maria OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3166/19 2022 LDK!
4 12 s 2 47.38 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V KRAWCZYK Michał # Z/3200/21 2023
5 14 s 2 48.24 NIEBUDEK Wiktoria AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- #
1 1 s 3 42.61 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/0848/20 2022
2 6 s 3 44.95 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
3 13 s 3 47.38 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK!
4 15 s 3 48.75 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/4710/19 2022
1 11 s 4 46.52 CHMIELEWSKA Kaja Mazovia ProActiv Ciechanów 2006 U16 MZ V KOZIATEK Krzysztof B.D. , Z/10796/21 , 2021 LDK!
2 16 s 4 50.84 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/11590/21 2023
600 m K
1 1 s 1 1:36.26 BˇK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2023 LDK!
2 2 s 1 1:38.53 GAJKOWSKA Martyna UKS Gimnazjon Płońsk # 2003 U20 MZ -- ADAMSKI Robert B.D. # Z/3000/17 2023
3 3 s 1 1:39.58 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ --
4 4 s 1 1:41.34 MAJKOWSKA Monika LKS Maków Mazowiecki 2005 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3417/20 2023
5 5 s 1 1:41.97 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U16 MZ III KˇPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2023
6 7 s 1 1:43.42 LE¦NIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U16 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
7 8 s 1 1:43.93 BOJARSKA Jagoda KS Ciechan Ciechanów # 2006 U16 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/4218/19 2023
8 10 s 1 1:44.17 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol B.D. # Z/2180/19 2023
1 6 s 2 1:42.92 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 2002 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2022 3 LDK!
2 9 s 2 1:43.94 KA¬MIERCZAK Sylwia MUKL Brodnica 2004 U18 KP --
3 11 s 2 1:48.74 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin # 2007 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2023 LDK!
4 12 s 2 1:49.16 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
5 13 s 2 1:52.03 BERENT Magdalena OKS Start Otwock 2004 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2933/17 2022 LDK!
6 14 s 2 1:56.12 NAPŁOSZEK Natalia UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ --
7 15 s 2 2:13.63 GIEJBATOW Pola UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3191/20 2023 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:52.08 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2023
2 2 s 1 2:55.39 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2023
3 3 s 1 3:13.87 PIˇTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV WRONA Grzegorz Z/2853/19 2023
4 4 s 1 3:16.30 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2023 LDK!
5 5 s 1 3:18.40 GARBINO Maria GUKS Asy Dywity 2006 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/1934/18 2021 5 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 11.82 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -0.5 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 2 e 1 12.16 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -0.5 II MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
3 3 e 1 12.80 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ -0.5 III B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2023 5 LDK!
4 4 e 1 12.94 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ -0.5 III # LDK!
1 5 e 2 14.02 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.2 V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
2 6 e 2 15.41 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
3 7 e 2 15.95 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.2 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
1 f 1 11.71 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.1 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 f 1 12.03 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.1 II MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
3 f 1 12.81 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ +0.1 III B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2023 5 LDK!
4 f 1 12.94 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ +0.1 III # LDK!
5 f 1 14.25 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.1 V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
6 f 1 15.38 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.1 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.21 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +0.2 III BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
2 2 s 1 17.60 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.2 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023
3 3 s 1 18.63 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ +0.2 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
300 m pł K
1 1 s 1 45.22 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2023 4
2 2 s 1 46.63 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2023 5 LDK!
3 3 s 1 50.45 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 51.44 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2023 4 LDK!
5 5 s 1 54.06 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ V WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.50 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ IV B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2022 LDK!
2 f 1 1.50 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U14 IV WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
3 f 1 1.45 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK!
4 f 1 1.40 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
5 f 1 1.40 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ V CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
6 f 1 1.40 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ V
7 f 1 1.35 KIELAN Urszula KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 1960 Masters MZ -- B.D. # BEZ
W dal K
1 f 1 4.85 PRUSIK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2005 U18 MZ +0.4 IV SZUSTER Katarzyna 5 LDK!
2 f 1 4.73 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.8 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023
3 f 1 4.61 NAPIÓRKOWSKA Oliwia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U16 MZ +0.5 V SZUSTER Katarzyna BEZ LDK!
4 f 1 4.58 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ +0.6 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
5 f 1 4.47 GˇSIEWSKA Julia MKS Pułtusk 2006 U16 MZ -0.3 -- KRYSIAK Sławomir Z/3120/20 2022 BEZ LDK!
6 f 1 3.76 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ +0.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
7 f 1 3.62 MALINOWSKA Oliwia MUKS Płock 2006 U16 MZ 0.0 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5723/19 2021 LDK!
  f 1 NM PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ 0.0 -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.87 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2023
2 2 f 1 10.61 WEBER Ewelina MUKS Płock 2004 U18 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr DOBRZENIAK Jarosław # , Z/3457/18 , 2021 4 LDK!
3 3 f 1 10.20 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2023 LDK!
4 4 f 1 8.94 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ V LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 11.88 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1409/17 2023
2 2 f 1 9.43 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 2003 U20 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr DOBRZENIAK Jarosław , Z/0605/17 , 2021 3 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 32.65 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2023 LDK!
2 2 f 1 19.75 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 36.50 WEBER Ewelina MUKS Płock 2004 U18 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr DOBRZENIAK Jarosław # , Z/3457/18 , 2021 4 LDK!
2 f 1 32.88 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2023
3 f 1 24.67 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
4 f 1 18.03 KIELAN Urszula KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 1960 Masters MZ -- B.D. # BEZ
Oszczep (600) K
1 f 1 35.68 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 2003 U20 MZ III MIESZKOWSKI Piotr DOBRZENIAK Jarosław , Z/0605/17 , 2021 3 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.82 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ +1.3 I B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
2 2 e 1 10.84 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +1.3 I GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2023 1
3 3 e 1 11.05 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD +1.3 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
4 4 e 1 11.21 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD +1.3 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2023
1 5 e 2 11.28 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -0.7 II B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!
2 6 e 2 11.47 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 2001 U23 MZ -0.7 III
3 7 e 2 12.50 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -0.7 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2023 BEZ LDK!
1 e 3 11.71 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.4 III MERWA Janusz # Z/0376/22 2023 LDK!
2 e 3 11.96 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ -0.4 IV PODRAŻKO Marian BALCERZAK Piotr Z/4194/19, Z/4194/19 2022, 2023 LDK!
3 e 3 12.05 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -0.4 IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
4 e 3 12.29 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -0.4 V OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
1 e 4 12.51 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U16 MZ -0.2 V B.D. # Z/10886/21 2023
2 e 4 12.75 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -0.2 V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
1 f 1 10.85 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +1.0 I GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2023 1
2 f 1 10.93 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ +1.0 II B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
3 f 1 11.05 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD +1.0 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
4 f 1 11.26 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD +1.0 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2023
1 f 2 11.61 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.6 III MERWA Janusz # Z/0376/22 2023 LDK!
2 f 2 11.83 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ +0.6 IV PODRAŻKO Marian BALCERZAK Piotr Z/4194/19, Z/4194/19 2022, 2023 LDK!
3 f 2 12.25 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.6 V OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
4 f 2 12.38 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U16 MZ +0.6 V B.D. # Z/10886/21 2023
5 f 2 12.92 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.65 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD -- DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2023
2 2 s 1 35.89 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2023 LDK!
3 3 s 1 36.28 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
4 4 s 1 37.94 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
5 7 s 1 39.34 PAWŁOWSKI Jakub UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej BEZ LDK!
1 6 s 2 38.97 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa # 2005 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2023
2 8 s 2 39.99 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- TRZCIŃSKI Marek # Z/0302/19 2023 BEZ LDK!
3 9 s 2 40.52 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5833/19 2022
4 10 s 2 41.16 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ V OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2023 LDK!
1 5 s 3 38.00 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2023 BEZ
2 11 s 3 42.44 CZYSZEWICZ Marcin UKS Sprint 2020 Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2079/19 2021 BEZ
3 12 s 3 44.97 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
4 13 s 3 46.15 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/4312/20 2023
600 m M
1 s 1 1:24.31 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
2 s 1 1:26.01 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2023 LDK!
3 s 1 1:27.03 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/3056/17 2023
4 s 1 1:27.64 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/2183/19 2023
5 s 1 1:34.76 WÓJCIK Cezary OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2875/19 2023 LDK!
6 s 1 1:36.02 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2023 LDK!
7 s 1 1:36.34 PIEKARSKI Filip KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ V #
8 s 1 1:40.23 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2023 LDK!
9 s 1 1:43.43 MANISTA Dawid PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/5384/19 2023
10 s 1 1:58.22 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4201/19 2023
1000 m M
1 1 s 1 2:29.34 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2023
2 2 s 1 2:30.14 LEC Dawid KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- BAŁDYKA Jakub B.D. Z/1908/17 2023
3 3 s 1 2:32.42 MAKOWSKI Mateusz UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U18 MZ -- ADAMSKI Robert # Z/4152/19 2023
4 4 s 1 2:32.51 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof 2
5 5 s 1 2:33.92 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ --
6 6 s 1 2:35.47 MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1990 Sen MZ -- B.D. Z/1198/11 2023
7 7 s 1 2:36.89 ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1421/17 2022
8 9 s 1 2:37.00 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2023 3
9 16 s 1 2:47.67 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
1 8 s 2 2:36.89 KUBIAK Maciej UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1988 Sen PM -- B.D. Z/2554/19 2023
2 10 s 2 2:40.51 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0271/19 2023
3 11 s 2 2:41.37 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/2850/19 2023
4 12 s 2 2:42.00 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2023
5 13 s 2 2:42.40 BARTO¦ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2023
6 14 s 2 2:44.27 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2023 LDK!
7 15 s 2 2:46.88 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
8 17 s 2 2:56.94 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
  s 2 DNF BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4200/19 2023
2000 m M
1 1 s 1 6:24.25 GÓRSKI Krystian PTT Delta Płock 2001 U23 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/5096/18 2023 BEZ
2 2 s 1 6:29.85 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 2006 U16 MZ V KˇPIŃSKI Sławomir Z/5122/19 2023
300 m pł M
1 1 s 1 37.53 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD -- DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2023
2 2 s 1 44.42 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 WŁODARCZYK Kacper MKS Pułtusk 2005 U18 MZ III KRYSIAK Sławomir Z/3137/20 2023
2 2 f 1 1.75 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV RZEPKA Marek # Z/3268/20 2023 LDK!
3 3 f 1 1.75 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
4 4 f 1 1.55 SADOWSKI Jan MKS Pułtusk 2006 U16 MZ --
5 5 f 1 1.45 NOWOSIELSKI Igor MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/12112/21 2022
6 6 f 1 1.25 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
6 6 f 1 1.25 ZIĘCINA Konstanty WLKS Nowe Iganie 2010 U12 MZ -- GˇSIOROWSKI Tadeusz # Z/3425/21 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 6.78 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 2001 U23 MZ -0.6 III
2 f 1 6.75 GŁASZCZKA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.6 III ŁUKASIAK Michał Z/1006/19 2023
3 f 1 6.69 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.1 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2023 2
4 f 1 6.30 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.3 III ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2023 LDK!
5 f 1 6.12 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.1 IV WI¦NIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2023 BEZ LDK!
6 f 1 4.55 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -0.7 -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2023 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.18 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ IV LDK!
2 2 f 1 12.57 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2023 BEZ
3 3 f 1 11.93 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U16 MZ V SZUSTER Konrad # Z/3188/20 2023 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 39.30 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U16 MZ IV SZUSTER Konrad # Z/3188/20 2023 LDK!
2 2 f 1 33.12 ŁADA Igor OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2007 U16 MZ V SZUSTER Katarzyna SZUSTER Konrad # , Z/1809/21 , 2023 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 36.93 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2023 BEZ
  f 1 NM STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 30.89 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew 4 LDK!
Oszczep (500) M
1 f 1 26.57 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
Oszczep (600) M
1 f 1 41.44 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V RZEPKA Marek # Z/3268/20 2023 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 33.56 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.9949598312378 sekund