Gdańsk 29.08.2021
Mistrzostwa Okregu Pomorskiego U16 2021 [DMP U16]
100 m K
1 s 1 13.68 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM +2.0 IV ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!
2 s 1 13.79 ZALESKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U14 PM +2.0 IV # LDK!
3 s 1 13.96 SOKALSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM +2.0 -- B.D. # LDK!
4 s 1 13.97 ROLBIECKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U14 PM +2.0 V B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4155/23 , 2024 LDK!
5 s 1 14.66 KOPYŁEK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U14 PM +2.0 -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/0270/23 , 2024 LDK!
1 s 2 14.04 ŚWIĄTKOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U14 PM +0.1 V PROKOP Wojciech # Z/0699/21 2024 LDK!
2 s 2 14.29 RYGIELSKA Antonia LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM +0.1 -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1703/19 , 2022 LDK!
3 s 2 14.84 WYŻKIEWICZ Oliwia MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN +0.1 --
4 s 2 14.88 PIETRZAK Hanna MKS GALA Gdańsk 2008 U14 PM +2.0 -- MAJCHRZAK Katarzyna # Z/11418/21 2023
5 s 2 14.89 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U12 WN +0.1 -- SZCZEPAŃSKI Stanisław # Z/3216/20 2024 LDK!
6 s 2 15.10 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM +0.1 -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/11444/21 2024 LDK!
7 s 2 15.25 WASILEWSKA Maja WKS Flota Gdynia 2008 U14 PM +0.1 --
1 e 1 12.93 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM +1.4 III # LDK!  OSU  
2 e 1 13.10 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U16 PM +1.4 III CZUBAK Tomasz # BEZ LDK!  OSU  
3 e 1 13.32 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM +1.4 IV KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2024 LDK!
4 e 1 13.97 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +1.4 V RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2024
5 e 1 14.25 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +1.4 V LDK!
6 e 1 14.54 BOGUSŁAWSKA Lexssandra MKS Truso Elbląg 2006 U16 WN +1.4 -- LICZNERSKI Jacek # LDK!
1 e 2 14.80 SYLDATK Zofia KL Lechia Gdańsk 2007 U16 PM -0.9 -- WIETEK Zbigniew # Z/11084/21 2024
2 e 2 15.08 JANKOWSKA Olga KL Gdynia 2007 U16 PM -0.9 -- LDK!
3 e 2 15.17 PRZYBYŁA Agnieszka WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM -0.9 -- PISKULSKI Paweł Z/6569/21 2022
4 e 2 15.22 PACHOLCZYK Alicja AML Słupsk 2007 U16 PM -0.9 -- LDK!
5 e 2 15.79 ŻENDARSKA Kinga WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM -0.9 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0836/20 2024
6 e 2 16.32 JANKOWSKA Oliwia MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN -0.9 -- POLKOWSKA Martyna # LDK!
1 f 1 12.87 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM +2.4 III # LDK!  OSU  
2 f 1 13.06 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U16 PM +2.4 III CZUBAK Tomasz # BEZ LDK!  OSU  
3 f 1 13.37 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM +2.4 IV KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2024 LDK!
4 f 1 13.73 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +2.4 IV RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2024
5 f 1 14.20 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +2.4 V LDK!
6 f 1 14.82 PRZYBYŁA Agnieszka WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM +2.4 -- PISKULSKI Paweł Z/6569/21 2022
7 f 1 14.91 JANKOWSKA Olga KL Gdynia 2007 U16 PM +2.4 -- LDK!
300 m K
1 s 1 50.84 SAŁEK Nicola LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- # LDK!
2 s 1 51.58 TYPA Blanka ULKS Talex Borzytuchom 2011 U12 PM -- RADTKE Marek Z/5917/21 2024 LDK!
3 s 1 52.42 ĆWIGOŃ SZYMCZAK Anna LKS Jantar Ustka 2010 U12 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna # , Z/1959/21 , 2024 LDK!
4 s 1 53.45 JUCHNIEWICZ Dominika Danuta AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz # Z/0166/21 2024 LDK!
1 s 2 43.37 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM III # LDK!  OSU  
2 s 2 43.98 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia # 2007 U16 PM III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2024 LDK!  OSU  
3 s 2 46.10 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2024 LDK!
4 s 2 46.51 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN V POLKOWSKA Martyna LDK!  OSU  
5 s 2 46.86 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2024 LDK!
1 s 3 46.71 BROWARCZYK Oliwia LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM V # LDK!
2 s 3 47.13 KOSTUCH Maja GKS Cartusia Kartuzy # 2007 U16 PM V KRÓL Krzysztof Z/3438/19 2024 LDK!
3 s 3 47.70 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM V DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2024 BEZ LDK!
4 s 3 48.55 CIELESZ Izabela MKS Truso Elbląg 2006 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek LDK!
5 s 3 48.62 JĘDRZEJEWSKA Paulina MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. LDK!
600 m K
1 s 1 1:44.38 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2023 5 LDK!  OSU  
2 s 1 1:44.40 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM -- LDK!
3 s 1 1:47.93 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM -- LDK!
4 s 1 1:58.06 DERENGOWSKA Paulina SKL Filippides Starogard Gdański 2005 U18 PM -- PETKA Lucyna # Z/1702/20 2022
5 s 1 1:58.82 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1809/20 , 2024 LDK!
6 s 1 1:59.00 WIERZBANOWSKA Emilia MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/11410/21 2022 LDK!
7 s 1 2:01.28 ŚCIGAŁA Zuzanna ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -- WRYCZA Jarosław Z/0328/20 2023 LDK!
8 s 1 2:01.96 SZOSTEK Małgorzata KKL Rodło Kwidzyn 2008 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/10299/21 2024 LDK!
9 s 1 2:02.11 KLEIN Celia UKS Olimpijczyk Skorzewo # 2010 U12 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3960/23 2024 LDK!
10 s 1 2:04.04 JANKOWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2008 U14 PM -- B.D. RADTKE Marek # , Z/0317/21 , 2023 LDK!
11 s 1 2:04.35 ZAPARUCHA Kinga KKL Rodło Kwidzyn 2009 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/6736/21 2022 LDK!
12 s 1 2:09.35 RUMIŃSKA Alicja AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz # Z/1152/21 2024 LDK!
13 s 1 2:10.86 ZWOLAK Oliwia AML Słupsk 2010 U12 PM -- WITEK Mirosław # Z/6205/21 2024 LDK!
14 s 1 2:13.24 GIERASIK Zofia MMKS Gdańsk 2010 U12 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/2289/21 2024 LDK!
15 s 1 2:18.15 GLIŃSKA Zofia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/1049/21 2024 LDK!
1 s 2 1:42.10 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0052/18 2024 5 LDK!  OSU  
2 s 2 1:42.27 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U16 PM III WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2024 LDK!
3 s 2 1:43.90 ROGUSKA Lena SKLA Sopot 2007 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/2323/21 2024 LDK!
4 s 2 1:48.72 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 s 2 1:49.59 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2024 LDK!  OSU  
6 s 2 1:49.82 LEWAŃCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2006 U16 PM V B.D. B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1837/20 , 2024 LDK!
7 s 2 1:51.75 KŁOS Zuzanna SKL Filippides Starogard Gdański 2007 U16 PM -- PETKA Lucyna # Z/2542/21 2023
8 s 2 1:55.02 LEWANDOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0850/21 2024 LDK!
9 s 2 2:00.80 KOSIŃSKA Natalia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1838/20 , 2023 LDK!
10 s 2 2:22.02 CHMIELECKA Kamila KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0102/20 2022 LDK!  OSU  
1000 m K
1 s 1 3:14.72 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U14 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2024 LDK!
2 s 1 3:19.20 PETKA Lucyna SKL Filippides Starogard Gdański 1976 Masters PM -- B.D. Z/8084/21 2024
3 s 1 3:34.22 ŁAGUNA Anna MMKS Gdańsk # 2009 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. # Z/0106/23 2024 LDK!
1 s 2 2:54.25 KULIK Kaja SKLA Sopot 2007 U16 PM II URBANEK Ryszard Z/5763/18 2024 LDK!  OSU  
2 s 2 3:09.87 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2024 LDK!  OSU  
3 s 2 3:12.74 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U16 PM IV LDK!
4 s 2 3:20.64 URBAN Paulina KKS Sfora Bojano 2007 U16 PM IV LDK!
5 s 2 3:21.45 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM IV KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0055/18 , 2024 BEZ LDK!
6 s 2 3:22.92 STEYKA Alicja KS Schulo Team Działdowo # 2007 U16 WN V SCHULZ Łukasz # Z/5276/22 2024
7 s 2 3:27.93 KLEIN Zofia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V LDK!
2000 m K
1 s 1 7:40.97 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2024 LDK!
2 s 1 7:41.13 BUKOWSKA Olga ULKS Talex Borzytuchom # 2006 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1376/18 2024
3 s 1 7:52.66 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4925/19 , 2023 LDK!
4 s 1 8:04.12 JAŻDŻEWSKA Patrycja CMKL Człuchów 2007 U16 PM -- LDK!
5 s 1 8:31.50 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4848/18 , 2023 BEZ LDK!
  s 1 DNF JEZNACH Anna MMKS Gdańsk 2006 U16 PM -- B.D. LDK!
80 pł K
1 s 1 12.54 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM -0.1 III KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2024 LDK!
2 s 1 12.78 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM -0.1 III DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK!
3 s 1 13.27 ZĄBEK Natalia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -0.1 IV B.D. Z/0428/20 2021
4 s 1 13.41 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM -0.1 IV B.D. Z/4951/18 2024 BEZ
5 s 1 13.68 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U16 PM -0.1 IV KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2024 LDK!
6 s 1 13.91 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -0.1 V RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2024
7 s 1 14.79 PLEWKA Julita KL Gdynia 2007 U16 PM -0.1 V LDK!
1 s 2 13.54 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U16 PM -0.3 IV KASZUBA Tomasz # Z/2550/20 2024 LDK!
2 s 2 13.95 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -0.3 V LDK!
3 s 2 14.19 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -0.3 V KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2024
4 s 2 16.52 JANKOWSKA Olga KL Gdynia 2007 U16 PM -0.3 -- LDK!
  s 2 DNF PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM -0.3 -- B.D. Z/7420/21 2024
  s 2 DNF CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM -0.3 -- KASZUBA Tomasz # Z/2694/20 2024 LDK!
1 s 3 13.57 MIELEWCZYK Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM +0.1 IV JASKUŁKA Teresa Z/10482/21 2024
2 s 3 16.23 SUSKA Marika KL Gdynia 2007 U16 PM +0.1 -- LDK!
3 s 3 16.26 BIELICKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +0.1 -- KAŃSKI Ryszard Z/13104/21 2024
4 s 3 16.38 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM +0.1 -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3552/20 , 2023 LDK!
5 s 3 16.57 MODRZEJEWSKA Agata UKS Lipusz 2006 U16 PM +0.1 --
300 m pł K
1 s 1 49.44 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK!
2 s 1 50.06 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM IV RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2024 LDK!
3 s 1 53.74 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U16 PM V KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2024 LDK!
4 s 1 53.94 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U16 PM V LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!
5 s 1 54.58 MODRZEJEWSKA Anna UKS Lipusz 2007 U16 PM V # LDK!
6 s 1 55.45 STORMANN Kinga UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz BEZ LDK!
7 s 1 60.47 MODRZEJEWSKA Agata UKS Lipusz 2006 U16 PM --
4x100 m K
1 s 1 51.70 KOZŁOWSKA Kinga
PATEJUK Milena
PRUSS Magdalena
CZEPIEL Milena
AML Słupsk 2006
2006
2006
2006
U16 POM -- CZUBAK Tomasz
KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta
CZUBAK Tomasz
Z/0020/18
2024
BEZ
3

2 s 1 53.23 ANDRZEJCZYK Natalia
STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra
CZOSKA Katarzyna
LESZEGA Zuzanna
KL Gdynia 2006
2006
2007
2006
U16 POM -- KASZUBA Tomasz
KASZUBA Tomasz
KASZUBA Tomasz
KASZUBA Tomasz
Z/4644/19
Z/4646/19
Z/2694/20
Z/2550/20
2024
2024
2024
2024




3 s 1 54.85 PACHOLCZYK Alicja
KOSICKA Zofia
SKAPOWICZ Aleksandra
MUCHA Michalina
AML Słupsk 2007
2007
2007
2007
U16 POM --
DIAK Mateusz DIAK Mateusz
KOPEĆ Bernadeta
DIAK Mateusz
Z/3784/19
Z/0782/21
Z/2343/20
2024
2024
2024
BEZ


4 s 1 55.15 LEWANDOWSKA Julia
MILEWSKA Zuzanna
OLKOWSKA Natalia
SKWIERAWSKA Hanna
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007
2006
2007
2006
U16 POM -- WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław
B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław
Z/0850/21
Z/4238/20
, Z/3567/20
Z/4766/18
2024
2024
, 2024
2024



BEZ
5 s 1 57.65 BOJANOWSKA Wiktoria
BROWARCZYK Oliwia
GEJDA Ada
SAŁEK Julia
LKS Zantyr Sztum 2007
2006
2007
2007
U16 POM -- B.D. MAZERSKI Bartosz

PAPROCKA Dorota
B.D.
, Z/3552/20
Z/3545/20
, 2023
2023


BEZ
6 s 1 58.54 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia
GRELEWICZ Katarzyna
ŻENDARSKA Kinga
PRZYBYŁA Agnieszka
WKS Flota Gdynia 2006
2006
2006
2007
U16 POM -- PISKULSKI Paweł
PISKULSKI Paweł
SŁOWIKOWSKI Jerzy
PISKULSKI Paweł
Z/0834/20
Z/0793/20
Z/0836/20
Z/6569/21
2024
2024
2024
2022




1000 m prz K
1 s 1 3:19.67 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia # 2006 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/4917/18 2024 LDK!  OSU  
2 s 1 3:28.85 SULIKOWSKA Ida SKLA Sopot 2006 U16 PM IV  OSU  
3 s 1 3:36.23 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2024 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.51 WOŹNIAK Martyna AML Słupsk 2008 U14 PM IV KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2024 LDK!
2 f 1 1.41 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM V B.D. Z/7420/21 2024
1 f 2 1.71 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM I KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2024 3 LDK!  OSU  
2 f 2 1.51 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM IV CZUBAK Tomasz # Z/2345/20 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 1.36 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/7421/21 2024
4 f 2 1.36 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM -- LDK!  OSU  
5 f 2 1.31 BIELICKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/13104/21 2024
6 f 2 1.26 BIELECKA Magdalena MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. # Z/1301/21 2023
  f 2 NM KASZUBOWSKA Amelia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. # Z/1303/21 2022
Tyczka K
1 f 1 3.05 OGIEGŁO Pola WKS Flota Gdynia 2002 U20 PM II B.D. PISKULSKI Paweł , Z/3692/15 , 2024 4
2 f 1 2.40 SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 2003 U20 PM IV
1 f 2 2.90 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM III PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2024
2 f 2 2.70 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM III PISKULSKI Paweł Z/0834/20 2024
3 f 2 2.70 PACHOLEC Emilia SKLA Sopot 2006 U16 PM III #
4 f 2 2.50 WIECZERZAK Kinga SKLA Sopot 2007 U16 PM IV JURGA Łukasz Z/12176/21 2024
5 f 2 2.20 PRZYBYŁA Agnieszka WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM V PISKULSKI Paweł Z/6569/21 2022
5 f 2 2.20 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM V KASZUBA Tomasz # Z/2694/20 2024 LDK!
  f 2 NM SUSKA Marika KL Gdynia 2007 U16 PM -- LDK!
W dal K
1 f 1 4.64 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM +1.3 V B.D. Z/4951/18 2024 BEZ
2 f 1 4.49 ŚWIĄTKOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U14 PM -1.3 -- PROKOP Wojciech # Z/0699/21 2024 LDK!
3 f 1 4.48 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -1.1 -- CYTLAŁ Jacek # Z/3504/19 2024 LDK!
4 f 1 4.30 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -0.5 -- ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2024 LDK!
5 f 1 4.19 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U14 WN -2.4 -- BUKOWIECKI Maciej # Z/3518/21 2022 LDK!
1 f 2 5.03 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM -1.6 IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2024 3 LDK!  OSU  
2 f 2 4.84 ZĄBEK Natalia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.6 IV B.D. Z/0428/20 2021
3 f 2 4.49 MIELEWCZYK Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM -2.5 -- JASKUŁKA Teresa Z/10482/21 2024
4 f 2 4.35 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U16 PM -0.8 -- KASZUBA Tomasz # Z/2550/20 2024 LDK!
5 f 2 4.34 BARTOSZEWICZ Julia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -1.6 -- ADAMCZYK Dariusz # Z/1829/20 2022 LDK!
6 f 2 4.14 JĘDRZEJEWSKA Paulina MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -1.6 -- B.D. LDK!
7 f 2 4.08 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -0.9 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2024
8 f 2 3.91 BIELECKA Magdalena MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.1 -- B.D. # Z/1301/21 2023
9 f 2 3.90 KASZUBOWSKA Amelia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -1.6 -- B.D. # Z/1303/21 2022
Wieloskok K
1 f 1 10.07 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM -0.8 IV KOPEĆ Bernadeta # Z/0782/21 2024 LDK!
2 f 1 9.94 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -0.8 V CYTLAŁ Jacek # Z/3504/19 2024 LDK!
3 f 1 9.93 BARTOSZEWICZ Julia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -0.5 V ADAMCZYK Dariusz # Z/1829/20 2022 LDK!
4 f 1 9.92 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM -0.7 V CZUBAK Tomasz # Z/2345/20 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 9.74 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -0.5 V B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2024 LDK!
6 f 1 9.64 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM +0.6 V WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2024 BEZ LDK!
7 f 1 9.39 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM -1.2 -- LDK!  OSU  
8 f 1 9.12 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.8 -- B.D. Z/7421/21 2024
9 f 1 8.87 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U14 WN -0.8 -- BUKOWIECKI Maciej # Z/3518/21 2022 LDK!
10 f 1 8.82 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -0.6 -- ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2024 LDK!
11 f 1 8.59 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U16 PM +1.1 -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.75 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2024 BEZ LDK!
2 f 1 10.39 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM IV WITEK Mirosław Z/4918/19 2024 LDK!
3 f 1 10.34 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U16 PM IV WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2024 5 LDK!
4 f 1 10.31 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2024 BEZ
5 f 1 9.98 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2024 BEZ
6 f 1 9.91 PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM IV JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3615/19 2022 BEZ LDK!
7 f 1 9.50 TADDA Liliana LKS Ziemi Puckiej Puck # 2006 U16 PM V KOWNATKE Rafał Z/1813/20 2024 LDK!
8 f 1 8.58 GAWLIK Lena AML Słupsk 2008 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta BEZ LDK!
9 f 1 8.46 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2023 LDK!
10 f 1 6.17 BIELICKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/13104/21 2024
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.60 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2024 BEZ
2 f 1 33.42 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM III WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2024
3 f 1 31.78 TADDA Liliana LKS Ziemi Puckiej Puck # 2006 U16 PM IV KOWNATKE Rafał Z/1813/20 2024 LDK!
4 f 1 31.63 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2024 BEZ
5 f 1 29.52 PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM IV JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3615/19 2022 BEZ LDK!
6 f 1 28.51 GAWLIK Lena AML Słupsk 2008 U14 PM IV KOPEĆ Bernadeta BEZ LDK!
7 f 1 25.45 SZYMANKIEWICZ Olivia MKS GALA Gdańsk 2007 U16 PM V WALCZAK Aleksandra Z/12192/21 2021
8 f 1 14.21 SZYMAŃSKA Kinga UKS Lipusz 2008 U14 PM -- # LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 53.80 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2024 M  KN   SKN  
2 f 1 39.78 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  KNF   WCSS   SKN   OSU  
3 f 1 30.95 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U18 PM IV  ZKN   OSU  
Oszczep (500) K
1 f 1 44.45 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM II WITEK Mirosław Z/4918/19 2024 LDK!
2 f 1 36.10 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U16 PM IV WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2024 5 LDK!
3 f 1 35.50 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM IV B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2024 BEZ LDK!
4 f 1 31.52 ŁYSZYK Cecylia AML Słupsk # 2006 U16 PM V GRECKA Ewa Z/2514/20 2024
5 f 1 17.35 VLIG Iwona LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/2100/20 2021
100 m M
1 s 1 10.97 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +0.8 II B.D. 1
2 s 1 12.07 JĘDRZEJEWSKI Damian MMKS Gdańsk 2005 U18 PM +0.8 IV LDK!
3 s 1 12.30 ŻMICH Jakub KL Gdynia 2003 U20 PM +0.8 -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0071/17 2023 4
1 s 2 13.10 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U18 PM -1.1 -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/2695/20 2024
2 s 2 13.11 GRONBERSKI Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -1.1 -- SZYMCZAK Edward # Z/0831/22 2023
3 s 2 13.20 ŁUKOWICZ Jakub WKS Flota Gdynia 2004 U18 PM -1.1 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/2501/19 2023
4 s 2 13.31 WILMA Oskar UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -1.1 -- ZBLEWSKI Leszek Z/1944/21 2024 LDK!
5 s 2 13.87 PASZCZYK Mateusz MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -1.1 -- SKALSKI Krzysztof Z/11411/21 2023 LDK!
6 s 2 14.00 LITWIN Szymon UKS Lipusz 2008 U14 PM -1.1 -- # LDK!
7 s 2 14.74 PEPLIŃSKI Jan UKS Lipusz 2008 U14 PM -1.1 -- # LDK!
1 e 1 11.95 IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM -0.2 IV MYSZK Ilona RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2024 LDK!
2 e 1 12.11 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -0.2 IV
3 e 1 12.11 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -0.2 IV # LDK!
4 e 1 12.26 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM -0.2 V SZYMAŃSKI Maciej # Z/4988/19 2024 LDK!
5 e 1 12.41 JANK Adam KL Gdynia 2006 U16 PM -0.2 V KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0609/19 2024 BEZ
6 e 1 12.70 SKOCZYK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -0.2 V RADTKE Marek Z/4198/20 2021 LDK!
1 e 2 12.27 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U16 PM +2.2 V B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2024 BEZ LDK!
2 e 2 12.49 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +2.2 V DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2024 LDK!
3 e 2 12.59 WILKIEWICZ Dawid ULKS Skoczek Pogórze 2006 U16 PM +2.2 V LDK!
4 e 2 12.72 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +2.2 V LDK!
5 e 2 12.81 SZWEDKA Emanuel AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +2.2 -- SZYMCZAK Edward # Z/3361/20 2024 LDK!
1 e 3 13.09 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM -0.4 -- DIAK Mateusz Z/7418/21 2024 LDK!
2 e 3 13.11 SZEMIOT Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -0.4 -- LDK!
3 e 3 14.21 MAŁKOWSKI Roch KL Gdynia 2007 U16 PM -0.4 -- # LDK!
1 f 1 12.09 IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM +0.6 IV MYSZK Ilona RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2024 LDK!
2 f 1 12.17 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +0.6 IV
3 f 1 12.26 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +0.6 V # LDK!
4 f 1 12.30 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM +0.6 V SZYMAŃSKI Maciej # Z/4988/19 2024 LDK!
5 f 1 12.58 WILKIEWICZ Dawid ULKS Skoczek Pogórze 2006 U16 PM +0.6 V LDK!
6 f 1 12.81 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +0.6 -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2024 LDK!
300 m M
1 s 1 37.43 STRUSIŃSKI Kacper MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2738/19 2024 LDK!
2 s 1 40.48 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz JURGA Łukasz B.D. # Z/0704/18 2024 LDK!  OSU  
3 s 1 40.85 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM V # LDK!
1 s 2 37.56 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej # Z/4988/19 2024 LDK!
2 s 2 38.18 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM III
3 s 2 39.51 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM IV # LDK!
4 s 2 40.16 MACH Robert ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/0325/20 2022 LDK!  OSU  
5 s 2 41.29 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V LDK!
1 s 3 40.56 WILKIEWICZ Dawid ULKS Skoczek Pogórze 2006 U16 PM V LDK!
2 s 3 41.83 SZWEDKA Emanuel AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM V SZYMCZAK Edward # Z/3361/20 2024 LDK!
3 s 3 42.71 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3440/19 2024 LDK!
4 s 3 42.71 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz Z/5598/18 2024 BEZ LDK!
5 s 3 43.66 SZEMIOT Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
600 m M
1 s 1 1:25.45 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom # 2004 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # Z/0667/19 2024
2 s 1 1:25.84 ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U20 PM --
3 s 1 1:29.40 ŻOŁĄDEK Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 1997 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3799/19 2022
4 s 1 1:38.23 KITOWSKI Jan SKL Filippides Starogard Gdański 2005 U18 PM -- PETKA Lucyna # Z/1803/20 2024
5 s 1 1:38.81 HELAND Grzegorz AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM V KAŃSKI Ryszard # Z/3435/19 2024
6 s 1 1:49.82 KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2024 LDK!
7 s 1 1:57.33 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2024 LDK!
8 s 1 2:12.39 KONOPKA Antoni UKS MOSiR Działdowo 2010 U12 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3577/19 2024 LDK!
1 s 2 1:26.44 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U16 PM II ANDRZEJCZAK Paweł # Z/5421/19 2023 LDK!  OSU  
2 s 2 1:31.50 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2024 LDK!
3 s 2 1:32.06 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2024 LDK!
4 s 2 1:38.42 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław # Z/3806/20 2024 LDK!
5 s 2 1:45.49 BIENIOSZEK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- RADTKE Marek Z/0323/20 2021 LDK!
6 s 2 1:46.31 ZIĘTAL Szczepan KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM -- LDK!  OSU  
1000 m M
1 s 1 2:40.22 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom # 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1812/18 2024 LDK!  ZKN  
2 s 1 2:40.63 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/0265/19 2024 BEZ LDK!
3 s 1 2:42.72 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom # 2004 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # Z/1370/18 2024 LDK!
4 s 1 2:45.61 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2022 5 LDK!  OSU  
5 s 1 2:46.59 TYBURSKI Igor LKS Zantyr Sztum 2004 U18 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # 5 LDK!
6 s 1 2:54.42 WOJTAŚ Jakub KS Sokół Zblewo # 2005 U18 PM -- KLEIN Dariusz Z/4222/20 2024 LDK!  OSU  
7 s 1 2:54.86 ROKUSZEWSKI Tomasz AML Słupsk 2003 U20 PM --
8 s 1 2:55.90 FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2024 LDK!
1 s 2 2:40.83 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom # 2006 U16 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0101/20 , 2024 LDK!
2 s 2 2:54.60 MANIKOWSKI Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/4844/18 , 2021 LDK!  OSU  
3 s 2 2:55.48 STEGART Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V # LDK!
4 s 2 2:59.70 WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U16 PM V LDK!  OSU  
5 s 2 3:06.20 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0032/19 2024 LDK!
6 s 2 3:13.71 CHWARZYŃSKI Adrian UKS Jedynka Bytów 2006 U16 PM -- GALIKOWSKI Marek Z/13416/21 2022
7 s 2 3:28.09 SZWED Dominik MMKS Gdańsk 2006 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/12787/21 2024
8 s 2 3:33.25 WESOŁOWSKI Szymon KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM -- LDK!  OSU  
9 s 2 3:54.60 BOJAN Maksymilian RKS Rumia 2007 U16 PM -- LDK!
2000 m M
1 s 1 6:45.95 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2024 LDK!
2 s 1 6:45.98 MEYER Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2006 U16 PM -- LDK!
3 s 1 6:47.70 WATRAL Kuba ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4822/18 , 2022 LDK!
4 s 1 7:27.05 SOWA Krzysztof CMKL Człuchów 2006 U16 PM -- LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.41 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM +0.9 III B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2024 LDK!
2 s 1 17.36 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM +0.9 IV DIAK Mateusz Z/7418/21 2024 LDK!
3 s 1 17.42 JANK Adam KL Gdynia 2006 U16 PM +0.9 IV KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0609/19 2024 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 18.22 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U18 PM +0.9 -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/2695/20 2024
300 m pł M
1 s 1 40.22 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN II CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2023
2 s 1 40.70 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U16 PM II B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2024 BEZ LDK!
3 s 1 41.84 JANK Adam KL Gdynia 2006 U16 PM III KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0609/19 2024 BEZ
4 s 1 42.87 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!
5 s 1 54.71 WOŹNIAK Jakub UKS Lipusz 2007 U16 PM -- # LDK!
4x100 m M
1 s 1 49.47 SZEMIOT Jakub
PIOTROWSKI Krystian
LUNIAK Wojciech
KAŁASKA Jakub
ULKS Skoczek Pogórze 2007
2007
2007
2007
U16 POM --
NIEMKIEWICZ Wojciech

Z/0032/19
2024

2 s 1 53.79 MAŁKOWSKI Roch
GRACZYK Paweł
JANK Adam
ZŁOCH Aleksander
KL Gdynia 2007
2007
2006
2006
U16 POM --
KASZUBA Tomasz
KLIMASZEWSKA Bogusława
KASZUBA Tomasz
Z/2710/20
Z/0609/19
Z/5598/18
2022
2024
2024

BEZ
BEZ
1000 m prz M
1 s 1 3:01.33 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2023
2 s 1 3:03.49 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2024 LDK!
3 s 1 3:04.64 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U16 PM V LDK!  OSU  
4 s 1 3:21.49 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot # 2007 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2024 LDK!
5 s 1 3:25.13 FRĄCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. # LDK!
6 s 1 3:32.48 RUTKOWSKI Maksymilian SKS Sokół Malbork 2006 U16 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/4142/20 2022
Wzwyż M
1 f 1 1.91 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP III KAŃSKI Ryszard B.D. Z/4854/19 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 f 1 1.46 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2024 LDK!
1 f 2 1.76 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM IV DIAK Mateusz # Z/0087/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 1.56 TUSK Ksawery UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz LDK!
3 f 2 1.46 GDANIETZ Szymon UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/0604/19 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.40 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U14 PM IV KASZUBA Tomasz Z/5599/18 2023 BEZ LDK!
1 f 2 3.70 KARASZEWSKI Paweł SKLA Sopot 2006 U16 PM III JURGA Łukasz # Z/3896/19 2024 BEZ LDK!
2 f 2 2.60 GRACZYK Paweł KL Gdynia 2007 U16 PM -- KASZUBA Tomasz # Z/2710/20 2022 LDK!
3 f 2 2.50 ŁOSIAK Konrad MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2884/20 2024
W dal M
1 f 1 5.77 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP -0.8 -- KAŃSKI Ryszard B.D. Z/4854/19 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 f 1 5.53 JĘDRZEJEWSKI Damian MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -1.1 -- LDK!
3 f 1 4.17 PASZCZYK Mateusz MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -1.3 -- SKALSKI Krzysztof Z/11411/21 2023 LDK!
4 f 1 4.05 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U12 PM -1.5 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3558/20 , 2024 LDK!
  f 1 NM WOŹNIAK Jan RKS Rumia # 2008 U14 PM 0.0 -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13167/21 2023 LDK!
1 f 2 6.29 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM -0.8 IV DIAK Mateusz # Z/0087/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 5.55 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -0.8 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2024 LDK!
3 f 2 5.32 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -1.0 -- # LDK!
4 f 2 5.12 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN -1.4 -- BUKOWIECKI Maciej # Z/0913/21 2023 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 12.27 PLESZCZYŃSKI Przemysław SKLA Sopot 2006 U16 PM -0.5 II LEWANDOWSKI Michał # Z/1047/20 2023 LDK!
2 f 1 11.77 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM -0.8 IV DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2024 LDK!
3 f 1 11.42 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -0.8 IV # LDK!
4 f 1 10.94 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U16 WN +0.6 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!
5 f 1 10.62 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN -0.5 -- BUKOWIECKI Maciej # Z/0913/21 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.02 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM II KOWNATKE Rafał B.D. Z/5117/18 2024  ZKN  
2 f 1 12.65 RAGAN Jakub KL Gdynia 2005 U18 PM IV
3 f 1 9.92 ADAMCZYK Wiktor MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/11726/21 2024 LDK!
4 f 1 7.11 KOKOSZKA Kacper MMKS Gdańsk 2004 U18 PM -- KOZŁOWSKI Mateusz ADAMCZYK Dariusz , Z/11727/21 , 2022 LDK!
1 f 2 14.42 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U16 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2024 BEZ LDK!
2 f 2 11.56 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK!
3 f 2 11.44 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń # 2007 U16 KP V HULISZ Robert Z/3168/19 2024
4 f 2 11.02 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
5 f 2 10.38 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk # 2006 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2024
6 f 2 9.96 STANKIEWICZ Juliusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/2502/20 2022
7 f 2 9.59 SŁOŃSKI Filip MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4388/20 2023 LDK!
8 f 2 9.11 CĄKAŁA Jan MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/12168/21 2021 LDK!
9 f 2 9.03 ZAWADZKI Miłosz AML Słupsk 2007 U16 PM -- NASZKO Andrzej Z/4190/20 2024 LDK!
10 f 2 8.83 PEPLIŃSKI Marek UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/2509/20 2024 LDK!
11 f 2 8.80 WOŁOSEWICZ Igor AML Słupsk # 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa GRECKA Ewa Z/10961/21, Z/10961/21 2022, 2024
12 f 2 8.52 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U14 PM -- NASZKO Andrzej Z/0168/21 2024 LDK!
13 f 2 8.50 PODOLSKI Jerzy LKS Ziemi Puckiej Puck # 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał # Z/3530/20 2024 LDK!
14 f 2 7.75 TOPKA Bartłomiej UKS Lipusz 2006 U16 PM --
Kula (7.26) M
1 f 1 17.04 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Masters PM I KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2024 1  SKN  
2 f 1 14.70 MIELKE Sebastian LKS Ziemi Puckiej Puck 1987 Sen PM I JASKUŁKA Teresa Z/4234/11 2024
Dysk (1) M
1 f 1 43.82 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń # 2007 U16 KP III HULISZ Robert Z/3168/19 2024
2 f 1 42.04 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM III GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
3 f 1 35.56 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk # 2006 U16 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2024
4 f 1 34.55 STANKIEWICZ Juliusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM V JASKUŁKA Teresa Z/2502/20 2022
5 f 1 32.36 BIGUS Bartosz UKS Lipusz 2006 U16 PM V
6 f 1 32.12 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM V KOWNATKE Rafał # Z/1046/21 2024
7 f 1 31.56 CYBULSKI Damian UKS Lipusz 2007 U16 PM V # LDK!
8 f 1 31.15 BALD Hubert ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V # LDK!
9 f 1 31.02 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
10 f 1 30.37 PEPLIŃSKI Marek UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/2509/20 2024 LDK!
11 f 1 23.36 ZAWADZKI Miłosz AML Słupsk 2007 U16 PM -- NASZKO Andrzej Z/4190/20 2024 LDK!
12 f 1 28.38 GDANIEC Antoni AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U14 PM -- KAŃSKI Ryszard # Z/6658/21 2024 LDK!
13 f 1 27.66 KRZEMIŃSKI Ignacy MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2881/20 2024
14 f 1 25.67 KONOPA Maksymilian UKS Lipusz 2008 U14 PM -- # LDK!
15 f 1 29.14 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U14 PM -- NASZKO Andrzej Z/0168/21 2024 LDK!
16 f 1 22.03 CĄKAŁA Jan MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/12168/21 2021 LDK!
  f 1 NM PODOLSKI Jerzy LKS Ziemi Puckiej Puck # 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał # Z/3530/20 2024 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 40.89 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM III KOWNATKE Rafał B.D. Z/5117/18 2024  ZKN  
2 f 1 26.22 KOBIERZYŃSKI Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3343/19 2022
Młot (5) M
1 f 1 39.56 KOBIERZYŃSKI Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3343/19 2022
1 f 2 32.94 KRZEMIŃSKI Ignacy MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM V LANGOWSKI Andrzej Z/2881/20 2024
2 f 2 24.21 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał # Z/1046/21 2024
3 f 2 22.51 ZWOLIŃSKI Jan LKS Jantar Ustka 2007 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1958/21 2024 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 36.54 KONOFAŁ Krzysztof MKS Sambor Tczew 2001 U23 PM -- LANGOWSKI Andrzej ADAMCZYK Dariusz Z/2971/16 2024
2 f 1 34.72 DASZKIEWICZ Jakub MKS Sambor Tczew 2001 U23 PM -- B.D.
Oszczep (600) M
1 f 1 47.28 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U16 PM IV B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2024 BEZ LDK!
2 f 1 33.84 DYTRYCH Tomasz MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2883/20 2024
3 f 1 32.66 WOŁOSEWICZ Igor AML Słupsk # 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa GRECKA Ewa Z/10961/21, Z/10961/21 2022, 2024
4 f 1 31.18 PALIWODA Bartłomiej UKS Lipusz 2006 U16 PM --
5 f 1 29.64 PEPLIŃSKI Kacper UKS Lipusz 2006 U16 PM -- #
6 f 1 26.63 SŁOŃSKI Filip MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4388/20 2023 LDK!
7 f 1 25.42 ANTIPENKO Kyrylo AML Słupsk 2008 U14 PM --
8 f 1 20.94 KULAS Wiktor UKS Lipusz 2008 U14 PM -- # LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 34.00 ADAMCZYK Wiktor MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/11726/21 2024 LDK!
2 f 1 20.00 KOKOSZKA Kacper MMKS Gdańsk 2004 U18 PM -- KOZŁOWSKI Mateusz ADAMCZYK Dariusz , Z/11727/21 , 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.04420208931 sekund