Bia造stok 30.08.2021
4. Mityng Kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski 2021 w kat. m這dzie穎wych [DMP U16]
100 m K
1 s 1 12.66 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Bia造stok 1998 Sen PD +1.9 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
2 s 1 13.76 TYNIEWICKA Emilia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +1.9 IV SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0450/19 2022 LDK!
3 s 1 14.56 KOSZEWSKA Dominika UKS Technik August闚 2005 U18 PD +1.9 -- SOW粌 Bogus豉w LDK!
4 s 1 15.15 狹KOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +1.9 -- SUPRO Jaros豉w SUPRO Jaros豉w Z/0449/19 2022 LDK!
1 s 2 13.32 PIASECKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +1.3 IV PIASECKI Marcin # Z/2309/21 2022 LDK!
2 s 2 13.45 STRZYMI垶KA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD +1.3 IV BAJKO Andrzej SIENKIEWICZ Karol # , Z/2533/20 , 2022 LDK!
3 s 2 14.10 GO牞IOWSKA Joanna MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD +1.3 V GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2531/20 2022
4 s 2 14.17 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN +1.3 V BRYNDA Marcin # Z/0225/21 2022 LDK!
5 s 2 14.30 SALIK Oliwia UKS Technik August闚 2006 U16 PD +1.3 V SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/1291/19 , 2022 LDK!
6 s 2 14.34 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik August闚 2006 U16 PD +1.3 V SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5466/19 , 2022 LDK!
1 s 3 14.95 KORZUN Wiktoria LKS Korab Olecko 2007 U16 WN +1.5 -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin # , Z/0226/21 , 2022 LDK!
2 s 3 15.00 KOΜDZIEJ Dominika LKS Korab Olecko 2008 U14 WN +1.5 -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin # , Z/10901/21 , 2022 LDK!
3 s 3 15.19 GO列IEWSKA Julia MKS Juvenia Bia造stok 2008 U14 PD +1.5 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/10364/21 2022
4 s 3 15.66 O名IECI垶KA Kornelia MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD +1.5 -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/1772/21 2021
200 m K
1 s 1 26.33 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Bia造stok 1998 Sen PD +1.0 III DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
2 s 1 26.78 JELSKA Justyna KS Podlasie Bia造stok 1999 U23 PD +1.0 III B.D. B.D. # Z/1051/15 2022
3 s 1 28.18 KU映ICKA Emilia MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD +1.0 IV B.D. Z/1717/21 2022
4 s 1 30.12 KOSZEWSKA Dominika UKS Technik August闚 2005 U18 PD +1.0 -- SOW粌 Bogus豉w LDK!
5 s 1 31.27 PIOTROWSKA Rozalia LKS Korab Olecko 2004 U18 WN +1.0 -- BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/0129/19 , 2022 BEZ LDK!
6 s 1 31.54 MOTULEWICZ Patrycja LKS Korab Olecko 2002 U20 WN +1.0 -- BRYNDA Marcin Z/2835/16 2022 BEZ LDK!
300 m K
1 s 1 44.07 STRZYMI垶KA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD III BAJKO Andrzej SIENKIEWICZ Karol # , Z/2533/20 , 2022 LDK!
2 s 1 45.65 GO牞IOWSKA Joanna MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD IV GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2531/20 2022
3 s 1 45.75 KOSK Julia LKS Sprinter Siemiatycze 2006 U16 PD IV KOWALCZYK Pawe KOWALCZYK Pawe Z/2803/20 2022 5 LDK!
4 s 1 46.39 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN IV BRYNDA Marcin # Z/0225/21 2022 LDK!
5 s 1 46.54 LISOWSKA Weronika MKS 畝k Bia豉 Podlaska 2006 U16 LU V FRO哸ZUK Rafa Z/4226/20 2021 LDK!
6 s 1 47.83 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik August闚 2006 U16 PD V SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5466/19 , 2022 LDK!
1 s 2 46.67 BOGDANOWICZ Aneta KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD V SIENKIEWICZ Karol ZALEWSKI Jan # , Z/4892/19 , 2022 LDK!
2 s 2 47.29 JUROWSKA Lidia UKS Flop Wilkasy # 2007 U16 WN V TWOREK Urszula # Z/2513/22 2022
3 s 2 49.45 KORZUN Wiktoria LKS Korab Olecko 2007 U16 WN -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin # , Z/0226/21 , 2022 LDK!
4 s 2 49.96 GO列IEWSKA Julia MKS Juvenia Bia造stok 2008 U14 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/10364/21 2022
5 s 2 50.63 KOΜDZIEJ Dominika LKS Korab Olecko 2008 U14 WN -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin # , Z/10901/21 , 2022 LDK!
6 s 2 54.11 O名IECI垶KA Kornelia MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/1772/21 2021
7 s 2 57.11 KAPELA Gabriela LKS Sprinter Siemiatycze 2009 U14 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3468/21 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 1:35.99 MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina KS Podlasie Bia造stok 1992 Sen PD -- D、ROWSKI Tomasz Z/3113/11 2021 M
2 s 1 1:46.57 KOL犵A Dominika UKS Technik August闚 2007 U16 PD V SOW粌 Bogus豉w Z/2358/20 2022 LDK!
3 s 1 1:52.39 PIETRUSZKIEWICZ Urszula KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej SACHARCZUK Roman , Z/1312/20 , 2022 LDK!
4 s 1 1:54.05 NIEMIEC Gabriela MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w Z/2532/20 2022
5 s 1 1:56.30 WNUKOWSKA Justyna UKS Technik August闚 2006 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/0208/21 2022 LDK!
6 s 1 1:57.43 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2413/21 , 2022 LDK!
7 s 1 2:06.15 CZULEWICZ Kamila UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/2412/21 2022 LDK!
8 s 1 2:13.79 JASZCZUK Zuzanna LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U14 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/8076/21 2022 LDK!
9 s 1 2:15.99 DANIELEWICZ Dorota GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/4598/21 2022 LDK!
10 s 1 2:18.29 GNATOWSKA Maria LKS Sprinter Siemiatycze 2009 U14 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3714/21 2022 LDK!
11 s 1 2:25.36 CZAPIUK Zofia LKS Sprinter Siemiatycze 2010 U12 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/11348/21 2022 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:03.44 KARPIUK Ma貪orzata KS Podlasie Bia造stok 2003 U20 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina # Z/0431/18 2022 LDK!
2 s 1 3:10.47 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina SIENKIEWICZ Karol # Z/2313/19 2022 LDK!
3 s 1 3:20.99 ORZOΒK Maria UKS Flop Wilkasy # 2007 U16 WN IV TWOREK Urszula Z/2516/22 2022
4 s 1 3:24.95 SCENDO Martyna KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3836/21 , 2022 LDK!
5 s 1 3:26.91 DEMCZUK Natalia MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD -- KUKLI垶KI Pawe Z/1955/18 2022 BEZ
6 s 1 3:28.72 SUPRANOWICZ Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD -- KALINOWSKI Pawe MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina , Z/1823/18 , 2021 5 LDK!
7 s 1 3:38.95 FILIPKOWSKA Natalia UKS Technik August闚 2006 U16 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/5593/19 , 2022 LDK!
8 s 1 3:42.85 ANDROSIUK Aleksandra KS Parkiet Hajn闚ka 2006 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0614/21 2021 LDK!
80 p K
1 s 1 15.18 SALIK Oliwia UKS Technik August闚 2006 U16 PD +1.0 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/1291/19 , 2022 LDK!
2 s 1 16.63 BARSZCZEWSKA Agata LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD +1.0 -- SAWICKA Izabela # Z/1755/21 2022 LDK!
Wzwy K
1 f 1 1.60 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2002 U20 PD III GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2022 1 LDK!
1 f 2 1.35 KARPOWICZ Natalia GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2235/20 2022 LDK!
2 f 2 1.15 ZIMNOCH Anna GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/4601/21 , 2022 LDK!
3 f 2 1.10 ANDRAKA Zofia GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/4602/21 , 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 4.64 DYDZI垶KA Nadia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD +0.6 V ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5612/19 , 2022 LDK!
2 f 1 4.60 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD +1.2 V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2022 LDK!
3 f 1 4.42 JUROWSKA Lidia UKS Flop Wilkasy # 2007 U16 WN +0.6 -- TWOREK Urszula # Z/2513/22 2022
Wieloskok K
1 f 1 9.98 DYDZI垶KA Nadia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD +0.7 V ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/5612/19 , 2022 LDK!
2 f 1 8.06 BAΡAKOWSKA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD +1.5 -- B.D. Z/13068/21 2021
Kula (3) K
1 f 1 12.42 WO昧IAK Dominika KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD III DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2022 3 LDK!
2 f 1 10.43 MASΜWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 2004 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/1492/18 2022 5 LDK!
3 f 1 9.70 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD V BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2022 LDK!
4 f 1 9.30 SIE堲O Karolina GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/1450/20 2022 LDK!
5 f 1 9.28 NOWIKOWSKA Kornelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD V STACHURSKA Agnieszka Z/1458/19 2022 LDK!
6 f 1 9.20 BOJARZY垶KA Anna GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1355/21 , 2022 LDK!
7 f 1 7.94 TUREL Patrycja GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/0808/20 , 2022 LDK!
8 f 1 7.49 KONSTANCIUK Aleksandra LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3001/21 2022 BEZ LDK!
9 f 1 6.35 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0038/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 27.60 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD V BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2022 LDK!
2 f 1 25.09 SIE堲O Karolina GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta Z/1450/20 2022 LDK!
3 f 1 23.63 TUREL Patrycja GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/0808/20 , 2022 LDK!
4 f 1 23.42 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0038/21 2022 LDK!
5 f 1 20.83 BOJARZY垶KA Anna GOKSiT Suchowola 2006 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1355/21 , 2022 LDK!
6 f 1 18.86 SAKOWICZ Justyna GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/2233/20 2022 LDK!
7 f 1 18.51 GRYSZEL Malwina KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/11459/21 2022
8 f 1 16.46 KOWALCZUK Aleksandra GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0041/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 28.68 MASΜWSKA Gabrysia GOKSiT Suchowola 2004 U18 PD IV BERNATOWICZ Jolanta Z/1492/18 2022 5 LDK!
2 f 1 21.36 FRANCISZKOWICZ Ewelina GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0418/20 2022 LDK!
3 f 1 21.22 FIEDORCZYK Ewa GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0599/20 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 23.10 NOWIKOWSKA Kornelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/1458/19 2022 LDK!
2 f 1 17.80 KONSTANCIUK Aleksandra LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3001/21 2022 BEZ LDK!
3 f 1 15.59 SADOWSKA Zuzanna LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U14 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/6087/21 2022 LDK!
4 f 1 15.35 BAΡAKOWSKA Natalia KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -- B.D. Z/13068/21 2021
100 m M
1 s 1 11.09 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD +0.2 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
2 s 1 11.17 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD +0.2 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2022
3 s 1 11.58 MΧNARCZYK Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +0.2 III GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2022
4 s 1 11.86 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Bia造stok 2004 U18 PD +0.2 IV B.D. Z/1455/21 2022
5 s 1 11.99 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +0.2 IV GRANASZEWSKI Artur SUPRO Jaros豉w Z/0452/19 2022 LDK!
6 s 1 12.14 SADOWSKI Bartosz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U18 PD +0.2 IV JUTKIEWICZ Jaros豉w Z/2867/21 2022
1 s 2 11.40 MIEZIANKO Pawe UKS Czw鏎ka Bia造stok 2003 U20 PD +1.5 III WOJSZKO Krzysztof Z/1650/20 2022
2 s 2 11.75 GULBIERZ Pawe LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD +1.5 III JUTKIEWICZ Jaros豉w STACHURSKA Agnieszka Z/1226/18 2022 3 LDK!
3 s 2 11.89 灣IKOWSKI Pawe LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD +1.5 IV JUTKIEWICZ Jaros豉w STACHURSKA Agnieszka Z/4154/18 2022 5 LDK!
4 s 2 11.98 SOBOTA Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD +1.5 IV JUTKIEWICZ Jaros豉w STACHURSKA Agnieszka Z/4283/18 2022 LDK!
5 s 2 12.12 D牞OWSKI Szymon KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +1.5 IV SIENKIEWICZ Karol Z/4930/19 2021 LDK!
6 s 2 12.21 DUCHNOWSKI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +1.5 -- SUPRO Jaros豉w LDK!
1 s 3 12.38 PIOTROWSKI Dominik LKS Korab Olecko 2006 U16 WN +1.4 V BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/0243/19 2022 LDK!
2 s 3 12.47 BANEL Filip KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD +1.4 V SUPRO Jaros豉w # Z/11579/21 2022
3 s 3 12.70 xPI垶KI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD +1.4 V SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/4929/19 , 2022 LDK!
4 s 3 13.46 MALINOWSKI Pawe LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD +1.4 -- KOWALCZYK Pawe Z/3002/21 2022 LDK!
5 s 3 14.41 KALINOWSKI Micha LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD +1.4 -- STACHURSKA Agnieszka Z/13201/21 2022
1 s 4 14.20 SADΜWSKI Antoni LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD +0.7 -- SAWICKA Izabela # Z/1790/21 2022 LDK!
2 s 4 16.08 GONTARZ Szymon LKS Sprinter Siemiatycze 2009 U14 PD +0.7 -- KOWALCZYK Pawe Z/12159/21 2022 LDK!
200 m M
1 s 1 22.09 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD +1.6 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
2 s 1 22.64 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Bia造stok 1999 U23 PD +1.6 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2022
3 s 1 22.76 MIEZIANKO Pawe UKS Czw鏎ka Bia造stok 2003 U20 PD +1.6 II WOJSZKO Krzysztof Z/1650/20 2022
4 s 1 23.33 MΧNARCZYK Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +1.6 III GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2022
5 s 1 23.95 GULBIERZ Pawe LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD +1.6 IV JUTKIEWICZ Jaros豉w STACHURSKA Agnieszka Z/1226/18 2022 3 LDK!
6 s 1 23.98 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +1.6 IV GRANASZEWSKI Artur SUPRO Jaros豉w Z/0452/19 2022 LDK!
1 s 2 24.13 SOBOTA Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD +0.7 IV JUTKIEWICZ Jaros豉w STACHURSKA Agnieszka Z/4283/18 2022 LDK!
2 s 2 24.19 BITOWSKI Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD +0.7 IV MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/4192/20 2022
3 s 2 24.76 SADOWSKI Bartosz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U18 PD +0.7 -- JUTKIEWICZ Jaros豉w Z/2867/21 2022
4 s 2 24.87 DUCHNOWSKI Sebastian KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD +0.7 -- SUPRO Jaros豉w LDK!
300 m M
1 s 1 42.26 BIELAWSKI Maciej UKS Technik August闚 2007 U16 PD V SOW粌 Jolanta LDK!
2 s 1 45.16 MALINOWSKI Pawe LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3002/21 2022 LDK!
400 m M
1 s 1 51.71 KLIMIUK ㄆkasz KS Parkiet Hajn闚ka 2004 U18 PD III SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2022 3
2 s 1 51.98 WYSZY垶KI Pawe MKS Juvenia Bia造stok 2003 U20 PD III B.D. Z/2499/20 2021
3 s 1 53.18 BITOWSKI Wiktor KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD IV MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/4192/20 2022
600 m M
1 s 1 1:50.34 ZAWADZKI Kamil UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2418/21 , 2022 LDK!
2 s 1 1:51.88 ZIE哸INA Karol UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/2419/21 2022 LDK!
3 s 1 1:56.08 SAWCZUK Gabriel LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3715/21 2021 LDK!
4 s 1 2:29.63 KOSK Bart這miej LKS Sprinter Siemiatycze 2009 U14 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/4861/21 2021 LDK!
800 m M
1 s 1 1:58.97 SZCZYKOWSKI Daniel UKS Technik August闚 2002 U20 PD III SOW粌 Bogus豉w LDK!
2 s 1 2:22.65 POPxWSKI Jan LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2005 U18 PD -- ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/3880/19 , 2022 LDK!
  s 1 DNF ROSZKOWSKI ㄆkasz KS Podlasie Bia造stok 1988 Sen PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/2557/18 2022
1000 m M
1 s 1 2:45.26 PIGIEL Jakub LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaros豉w Z/13110/21 2022
2 s 1 2:45.74 WALICKI Adam KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD IV B.D. # Z/10570/21 2022
3 s 1 2:54.95 KONDRACIUK Andrzej MKS Juvenia Bia造stok 2006 U16 PD V B.D. Z/2365/20 2022
4 s 1 2:56.41 BIEDRYCKI Mateusz KS Parkiet Hajn闚ka 2006 U16 PD V SACHARCZUK Roman Z/0820/20 2022
5 s 1 2:56.52 BONDARUK Pawe MKS Juvenia Bia造stok 2006 U16 PD V B.D. Z/13094/21 2022
6 s 1 3:06.37 KΜCZKO Kacper LKS Korab Olecko 2003 U20 WN -- BRYNDA Marcin Z/5337/18 2022 LDK!
7 s 1 3:08.53 ROSZKOWSKI ㄆkasz KS Podlasie Bia造stok 1988 Sen PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina Z/2557/18 2022
8 s 1 3:09.90 HABERSKI Patryk MKS 畝k Bia豉 Podlaska 2006 U16 LU -- FRO哸ZUK Rafa Z/1774/20 2021 LDK!
9 s 1 3:10.43 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik August闚 2008 U14 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w # , Z/2420/21 , 2022 LDK!
10 s 1 3:13.02 ROGO昧ICKI Sebastian MKS 畝k Bia豉 Podlaska 2007 U16 LU -- FRO哸ZUK Rafa Z/2306/21 2022 LDK!
110 m p M M
1 s 1 17.65 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.5 IV KLESZCZEWSKA Joanna SIENKIEWICZ Karol # , Z/0478/21 , 2022 LDK!
2 s 1 18.00 SZLAU玆S Ernest LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD +0.5 V STACHURSKA Agnieszka Z/0141/20 2022 LDK!
300 m p M
1 s 1 43.96 G紑ALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy # 2007 U16 WN IV MORGA Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2022 LDK!
2 s 1 46.65 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna SIENKIEWICZ Karol # , Z/0478/21 , 2022 LDK!
3 s 1 46.66 LEBIEDZI垶KI Gabriel KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK!
4 s 1 47.12 KOSENKO Mykyta UKS Technik August闚 2006 U16 PD -- OLSZEWSKI Ryszard LDK!
5 s 1 49.02 狹KOWSKI Sebastian MKS Juvenia Bia造stok 2006 U16 PD -- B.D. Z/12537/21 2022
6 s 1 51.98 WASILEWSKI Jakub UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- # LDK!
400 m p J M M
1 s 1 56.38 KUBE Marek KS Podlasie Bia造stok 2004 U18 PD III KUBE Stanis豉w Z/4569/18 2022 5
2 s 1 58.10 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD III SUPRO Jaros豉w Z/4613/19 2022
Wzwy M
  f 1 NM KONOPKO Piotr LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2004 U18 PD -- STACHURSKA Agnieszka # Z/1459/19 2022 LDK!
1 f 2 1.60 KALINOWSKI Micha LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/13201/21 2022
2 f 2 1.55 SADΜWSKI Antoni LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U14 PD -- SAWICKA Izabela # Z/1790/21 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 5.61 G紑ALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy # 2007 U16 WN +1.1 V MORGA Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2022 LDK!
2 f 1 5.37 xPI垶KI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD +0.9 -- SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol , Z/4929/19 , 2022 LDK!
3 f 1 5.08 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +2.2 -- JURKOWICZ Stanis豉w GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2022 LDK!
4 f 1 4.92 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD +1.7 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4276/21 , 2022 LDK!
5 f 1 4.38 ZIE哸INA Oskar UKS Technik August闚 2007 U16 PD +0.3 -- SOW粌 Bogus豉w # Z/0209/21 2022 LDK!
6 f 1 3.99 GONTARZ Szymon LKS Sprinter Siemiatycze 2009 U14 PD +0.4 -- KOWALCZYK Pawe Z/12159/21 2022 LDK!
1 f 2 6.63 WYSZY垶KI Pawe KS Podlasie Bia造stok 2001 U23 PD +1.2 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/3665/18 2022
2 f 2 5.88 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2005 U18 PD +1.9 -- KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2022
Wieloskok M
  f 1 9.14 ZIE哸INA Oskar UKS Technik August闚 2007 U16 PD +1.8 -- SOW粌 Bogus豉w # Z/0209/21 2022 LDK!
1 f 1 10.79 BIELI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +1.4 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4273/21 , 2022 LDK!
2 f 1 9.98 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +1.6 -- JURKOWICZ Stanis豉w GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2022 LDK!
3 f 1 9.67 KOSENKO Mykyta UKS Technik August闚 2006 U16 PD +0.9 -- OLSZEWSKI Ryszard LDK!
4 f 1 9.22 ZIE哸INA Oskar UKS Technik August闚 2007 U16 PD +2.8 -- SOW粌 Bogus豉w # Z/0209/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.89 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD III STOJAK Danuta Daria # Z/2806/20 2022
2 f 1 12.74 ZAKRZEWSKI Micha KS Podlasie Bia造stok 2005 U18 PD IV ZABAWSKI Przemys豉w Z/0391/20 2022
3 f 1 12.35 BOJARZY垶KI Mateusz GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD -- LDK!
4 f 1 10.07 TOMASZEWSKI Kacper KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/8334/21 2022
5 f 1 9.27 FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4277/21 , 2022 LDK!
6 f 1 8.86 STARANOWICZ Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2268/20 2022 LDK!
7 f 1 7.05 MARCHEL Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2797/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 50.13 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD II STOJAK Danuta Daria # Z/2806/20 2022
2 f 1 43.18 STOJAK Cezary KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD III STOJAK Danuta Daria Z/7960/21 2022
3 f 1 33.92 CZARNECKI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD V STOJAK Danuta Daria Z/4234/20 2022
4 f 1 33.19 STARANOWICZ Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD V PO同IECH Anna Z/2268/20 2022 LDK!
5 f 1 33.18 FEDE哸ZUK Kuba KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD V STOJAK Danuta Daria Z/11458/21 2022
6 f 1 25.67 FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Bia造stok 2008 U14 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4277/21 , 2022 LDK!
7 f 1 23.24 TOMASZEWSKI Kacper KS Podlasie Bia造stok 2006 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/8334/21 2022
8 f 1 22.90 MARCHEL Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/2797/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 34.01 BOJARZY垶KI Mateusz GOKSiT Suchowola 2005 U18 PD -- LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.44 STA垶KI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU II FRO哸ZUK Rafa B.D. B.D. KOZΜWSKI Robert , Z/3252/17 , 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 38.54 WOJNA Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2022 LDK!
2 f 1 36.93 SZLAU玆S Ernest LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2006 U16 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/0141/20 2022 LDK!
3 f 1 16.07 KALINOWSKI Bartosz LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/4614/21 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 65.22 TREJGO Oskar KS Podlasie Bia造stok 2000 U23 PD I WOJNA Cezary B.D. Z/2049/16 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.8380119800568 sekund