Radom 04.09.2021
Szukamy olimpijczyków. Ogólnopolski mityng U16 [DMP U16]
100 m K
1 s 1 13.18 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ -1.4 III LDK!
2 s 1 14.63 KRÓL Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ -1.4 -- LDK!
3 s 1 15.68 ŚWIDERSKA Gabriela KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2005 U18 SK -1.4 --
1 s 2 12.83 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.4 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!
2 s 2 13.26 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.4 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2024 LDK!
3 s 2 14.24 GREGORCZYK Klaudia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -0.4 -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/9493/21 2024
4 s 2 17.34 GIEDYCH Martyna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK -0.4 --
1 8 e 1 14.37 KANDERSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -1.4 V # LDK!
2 10 e 1 14.46 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -1.4 V LDK!
3 12 e 1 14.77 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -1.4 -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2024 BEZ LDK!
4 23 e 1 15.89 GAJOS Sandra RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -1.4 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/6297/21 , 2022 LDK!
5 24 e 1 15.90 SZYMCZAK Julia UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -1.4 -- # LDK!
6 26 e 1 16.26 WARCHOŁ Anna UKS Technik Radom 2009 U14 MZ -1.4 -- LDK!
1 3 e 2 14.08 WILCZYŃSKA Lena RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ -2.2 V BŁASIŃSKI Artur Z/6162/21 2023 LDK!
2 6 e 2 14.31 NOWAKOWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -2.2 V LDK!
3 9 e 2 14.37 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -2.2 V BŁASIŃSKI Artur LDK!
4 18 e 2 15.22 BEREZOWSKA Maria UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ -2.2 -- SOBIERAJ Aneta B.D. LDK!
4 17 e 2 15.22 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -2.2 -- RODOWALD Olaf # Z/2051/21 2024 LDK!
6 28 e 2 17.47 CIEŚLIŃSKA Nadia RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ -2.2 -- KIEŁBIOWSKI Cezary # Z/6291/21 2023 LDK!
7 29 e 2 17.55 TALPA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -2.2 -- LDK!
8 31 e 2 18.26 BARTOSZ Oliwia UMKS Nadir Jędrzejów 2012 U12 SK -2.2 --
1 4 e 3 14.09 FLORCZUK Malwina KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -2.2 V OBŁĘKOWSKA Izabella LDK!
2 5 e 3 14.20 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -2.2 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 LDK!
3 19 e 3 15.29 WRONA Zuzanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2011 U12 SK -2.2 -- KUBIEC Dawid B.D. Z/5557/21 2023 LDK!
4 25 e 3 16.15 URBAŃCZYK Joanna UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ -2.2 --
5 27 e 3 17.46 GRZEJSZCZAK Klaudia RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ -2.2 -- KIEŁBIOWSKI Cezary # Z/6293/21 2023 LDK!
6 30 e 3 18.15 TURCZYK Natalia RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ -2.2 -- KIEŁBIOWSKI Cezary # Z/6295/21 2023 LDK!
1 1 e 4 13.42 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -1.4 IV B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2023 LDK!
2 2 e 4 13.79 KACZKOWSKA Anna RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.4 IV BŁASIŃSKI Artur LDK!
3 13 e 4 14.81 ŻUROWSKA Klaudia RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ -1.4 -- B.D. BŁASIŃSKA Aneta , Z/6173/21 , 2024 LDK!
4 15 e 4 15.05 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -1.4 -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!
5 21 e 4 15.86 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -1.4 -- # LDK!
1 7 e 5 14.35 MISZTAL Justyna RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.2 V BŁASIŃSKI Artur # Z/1150/20 2024 LDK!
2 11 e 5 14.58 KAMIŃSKA Weronika UKS Technik Radom 2008 U14 MZ -1.2 -- FALIŃSKI Jacek LDK!
3 14 e 5 15.03 KUTKOWSKA Nikola RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -1.2 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/7772/21 , 2022 LDK!
4 16 e 5 15.20 NIEKŁAŃ Nikola KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2009 U14 SK -1.2 -- LDK!
5 20 e 5 15.43 ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -1.2 -- B.D. # Z/2054/20 2023 LDK!
6 22 e 5 15.88 LASKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -1.2 -- LDK!
1 f 1 13.68 KACZKOWSKA Anna RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.2 IV BŁASIŃSKI Artur LDK!
2 f 1 13.83 WILCZYŃSKA Lena RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ -1.2 V BŁASIŃSKI Artur Z/6162/21 2023 LDK!
3 f 1 13.91 FLORCZUK Malwina KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -1.2 V OBŁĘKOWSKA Izabella LDK!
4 f 1 13.99 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -1.2 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 LDK!
5 f 1 14.17 MISZTAL Justyna RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.2 V BŁASIŃSKI Artur # Z/1150/20 2024 LDK!
6 f 1 14.20 KANDERSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -1.2 V # LDK!
7 f 1 14.25 NOWAKOWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -1.2 V LDK!
8 f 1 14.27 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.2 V BŁASIŃSKI Artur LDK!
300 m K
1 5 s 1 47.73 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD V LDK!
2 6 s 1 49.10 JANUS Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek LDK!
3 8 s 1 56.32 URBAŃCZYK Joanna UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ --
4 9 s 1 58.66 TALPA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- LDK!
1 1 s 2 43.82 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2023 LDK!
2 2 s 2 45.88 ZAJĄC Emilia Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/2766/20 2024 LDK!
3 3 s 2 46.84 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK V KUBIEC Dawid Z/8867/21 2023 LDK!
4 4 s 2 47.14 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2024 BEZ LDK!
5 7 s 2 53.24 KUŁAGA Daria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2010 U12 SK -- KUBIEC Dawid Z/5199/21 2023 LDK!
1 s 3 47.17 GREGORCZYK Klaudia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/9493/21 2024
2 s 3 49.64 BEREZOWSKA Maria UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta B.D. LDK!
3 s 3 50.37 TRZECIAK Klara Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3777/20 2022 LDK!
4 s 3 54.52 JAMROŻY Julia KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2009 U14 SK -- LDK!
5 s 3 55.38 WRONA Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/5201/21 2023 LDK!
600 m K
1 s 1 1:47.40 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ V LDK!
2 s 1 1:49.01 WOJTAN Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK V KUBIEC Dawid Z/5200/21 2023 LDK!
3 s 1 1:49.18 SOBOTA Alicja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK V KUBIEC Dawid Z/5558/21 2023 LDK!
4 s 1 1:52.57 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/8008/21 2023 LDK!
5 s 1 1:59.54 JAROSZEK Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/5197/21 2023 LDK!
6 s 1 2:02.19 BARGIEŁ-FREJLICH Wiktoria UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- LDK!
7 s 1 2:07.32 WALCZYŃSKA Łucja UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U14 SK --
1 s 2 1:49.26 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2024 LDK!
2 s 2 1:55.05 SYNOWSKA Emilia UMKS Nadir Jędrzejów 2008 U14 SK --
3 s 2 1:55.39 WINNICKA Hanna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1503/21 2023 LDK!
4 s 2 1:59.09 WIERZBICKA Karolina UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -- B.D. BŁASIŃSKA Aneta , Z/10479/21 , 2021 LDK!
5 s 2 1:59.65 LASKOWSKA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2009 U14 SL -- PASZTA Wiesław Z/7395/23 2023
6 s 2 2:00.32 WYROZUMSKA Nikola UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U14 SK --
7 s 2 2:00.47 SZWAJDA Anna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2006 U16 SK -- LDK!
8 s 2 2:03.70 PTAK Zofia UMKS Nadir Jędrzejów 2009 U14 SK -- BARTOSZ Bartłomiej # Z/5559/21 2023
1000 m K
1 s 1 3:17.52 KAROLAK Amelia RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2024 LDK!
2 s 1 3:18.37 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2024 LDK!
3 s 1 3:34.32 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2007 U16 SK -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2023 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 45.14 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!
2 3 s 1 51.06 WILCZYŃSKA Lena RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/6162/21 2023 LDK!
3 5 s 1 51.55 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur LDK!
4 9 s 1 55.70 KUTKOWSKA Nikola RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/7772/21 , 2022 LDK!
1 2 s 2 49.75 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2024 BEZ LDK!
2 4 s 2 51.42 KACZKOWSKA Anna RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur LDK!
3 6 s 2 51.93 WIETESKA Daria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/4734/19 , 2022 LDK!
4 7 s 2 53.80 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK!
5 8 s 2 54.32 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD V KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!
6 10 s 2 56.44 KANDERSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- # LDK!
7 11 s 2 67.33 GAJOS Sandra RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/6297/21 , 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.40 GUTKOWSKA Joanna RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/2725/20 2024
2 f 1 1.25 LACHOWICZ Natalia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ --
1 f 2 1.40 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK!
2 f 2 1.30 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2024 BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 6.03 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.8 I BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!
2 f 1 4.63 ZAWADZKA Andżelika RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +1.6 -- LDK!
  f 1 NM GUTKOWSKA Joanna RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/2725/20 2024
  f 2 3.14 NIEKŁAŃ Nikola KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2009 U14 SK +0.5 -- LDK!
1 f 2 4.47 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +3.1 -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK!
2 f 2 4.43 KAMIŃSKA Weronika UKS Technik Radom 2008 U14 MZ +0.9 -- FALIŃSKI Jacek LDK!
3 f 2 4.30 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +1.7 -- LDK!
4 f 2 3.64 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ +1.9 -- RODOWALD Olaf # Z/2051/21 2024 LDK!
5 f 2 3.50 SZYMCZAK Julia UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +1.8 -- # LDK!
6 f 2 3.41 NIEKŁAŃ Nikola KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2009 U14 SK +2.4 -- LDK!
7 f 2 3.34 GRZEJSZCZAK Klaudia RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ +1.5 -- KIEŁBIOWSKI Cezary # Z/6293/21 2023 LDK!
8 f 2 3.16 CIEŚLIŃSKA Nadia RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ -0.5 -- KIEŁBIOWSKI Cezary # Z/6291/21 2023 LDK!
9 f 2 2.94 TURCZYK Natalia RLTL Optima Radom 2010 U12 MZ +1.5 -- KIEŁBIOWSKI Cezary # Z/6295/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.34 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U18 MZ III FALIŃSKI Jacek 5 LDK!
2 f 1 10.12 KONDER Kinga RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin # Z/1337/20 2024 LDK!
1 f 2 9.81 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2024 LDK!
2 f 2 7.97 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
3 f 2 7.43 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!
4 f 2 7.07 KANDERSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- # LDK!
5 f 2 6.62 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2023 LDK!
6 f 2 5.71 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3812/19 2023 LDK!
7 f 2 4.53 JAWORSKA Emilia UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
100 m M
1 s 1 12.34 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ -2.5 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!
2 s 1 12.40 BANACH Piotr RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -2.5 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2022 LDK!
3 s 1 12.47 MACIESIAK Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD -2.5 --
4 s 1 12.57 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ -2.5 -- WIECZOREK Konstanty Z/0949/20 2023
5 s 1 12.78 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ -2.5 -- WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2023
6 s 1 13.52 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U18 LD -2.5 -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!
7 s 1 13.61 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -2.5 -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2023 BEZ LDK!
1 e 1 13.33 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U14 MZ -2.0 -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2023
2 e 1 14.04 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -2.0 -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
3 e 1 14.33 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -2.0 -- BARSKA Jolanta # Z/3156/20 2023 LDK!
4 e 1 14.38 TARTANUS Paweł UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -2.0 -- # LDK!
5 e 1 15.66 MAZURKIEWICZ Krzysztof RLTL Optima Radom 2009 U14 MZ -2.0 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6298/21 2024 LDK!
1 e 2 11.97 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ -1.4 IV BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK!
2 e 2 11.99 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -1.4 IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
3 e 2 12.18 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -1.4 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2024 LDK!
4 e 2 12.38 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -1.4 V OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
5 e 2 12.49 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -1.4 V WASIAK Jarosław Z/1505/21 2023 LDK!
6 e 2 12.52 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.4 V FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2024 LDK!
1 e 3 12.66 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U14 LD -0.2 V WASIAK Jarosław Z/1504/21 2023 LDK!
2 e 3 12.68 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -0.2 V KORWEK Joanna # Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
3 e 3 13.50 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.2 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2023 LDK!
4 e 3 14.17 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.2 -- BARSKA Jolanta Z/0409/19 2023 BEZ LDK!
5 e 3 14.20 KONOPKA Ryszard MKS Pilica Białobrzegi 2007 U16 MZ -0.2 -- B.D. Z/12844/21 2023
1 f 1 12.07 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -2.5 IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
2 f 1 12.08 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ -2.5 IV BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK!
3 f 1 12.67 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -2.5 V OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
4 f 1 12.80 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -2.5 -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2023 LDK!
5 f 1 13.01 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -2.5 -- KORWEK Joanna # Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
6 f 1 13.17 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U14 LD -2.5 -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2023 LDK!
300 m M
1 s 1 38.54 ROSŁONIEC Piotr Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2764/20 2023
2 s 1 39.39 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2024
3 s 1 39.64 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2024 3 LDK!
1 1 s 2 38.18 DONICA Patryk Akademia Sportu Otwock 2006 U16 MZ III KALINOWSKA Paulina Z/2767/20 2024
2 2 s 2 39.94 STOPA Kacper RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV B.D. B.D. CZARNECKI Rafał BŁASIŃSKI Artur , Z/13353/21 , 2023 LDK!
3 3 s 2 44.70 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2023 LDK!
4 4 s 2 45.51 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
5 5 s 2 52.34 MAZURKIEWICZ Krzysztof RLTL Optima Radom 2009 U14 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6298/21 2024 LDK!
  s 2 DQ SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/3156/20 2023 LDK!
1 s 3 39.39 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2024 LDK!
2 s 3 40.72 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5833/19 2022
3 s 3 42.32 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U14 MZ V WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2023
4 s 3 43.65 SEKUŁA Kacper Akademia Sportu Otwock 2006 U16 MZ -- LDK!
5 s 3 52.66 MAZUREK Szymon KS Sokudo Otwock # 2009 U14 MZ -- BIELECKI Marcin Z/1735/20 2023 LDK!
600 m M
1 s 1 1:24.42 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5753/18 2023 3 LDK!
2 s 1 1:38.50 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:36.20 GOS Mateusz RLTL Optima Radom 2002 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2024 LDK!
2 2 s 1 2:38.53 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2024 LDK!
3 3 s 1 2:43.63 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2023 3 LDK!
4 4 s 1 2:45.43 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL Optima Radom 2002 U20 MZ -- LDK!
5 5 s 1 2:45.90 PAWŁOŚ Mikołaj KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 2004 U18 SK -- LDK!
6 6 s 1 2:47.37 ABRAMCZYK Jakub RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2024 LDK!
7 7 s 1 2:47.74 ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4171/20 , 2024 LDK!
8 8 s 1 2:48.53 WIECZORKIEWICZ Fabian LKB Rudnik # 2006 U16 SK IV DUDEK Sylwester Z/5202/21 2023 LDK!
9 9 s 1 2:49.98 SKALIŃSKI Miłosz RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/3126/20 2023
10 10 s 1 2:50.77 TOMCZAK Alan RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/4170/20 2022 LDK!
11 11 s 1 2:51.53 SZOTA Mikołaj UMKS Nadir Jędrzejów 2006 U16 SK V
12 12 s 1 2:52.24 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2024 BEZ LDK!
13 13 s 1 2:56.11 SADURA Maksymilian RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 42.20 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD III BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2023 LDK!
2 2 s 1 42.46 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD III KORWEK Joanna # Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 45.23 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 49.37 JANKOWSKI Krzysztof UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ --
5 5 s 1 50.25 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3155/20 2024 LDK!
6 6 s 1 50.40 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/0409/19 2023 BEZ LDK!
7 7 s 1 52.54 TARTANUS Paweł UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.65 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD V KORWEK Joanna # Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
2 f 1 1.65 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD V BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 6.37 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ +2.4 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!
2 f 1 5.90 MACIESIAK Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD +2.0 IV
1 f 2 5.66 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -0.5 V FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2024 LDK!
2 f 2 4.44 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +1.1 -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
3 f 2 4.12 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +1.0 -- BARSKA Jolanta # Z/3156/20 2023 LDK!
4 f 2 3.97 MAZUREK Szymon KS Sokudo Otwock # 2009 U14 MZ +1.8 -- BIELECKI Marcin Z/1735/20 2023 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 9.65 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3155/20 2024 LDK!
2 f 1 8.09 GADALSKI Patryk RLTL Optima Radom # 2008 U14 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1524/22 2024 LDK!
3 f 1 7.26 MAZURKIEWICZ Jakub RLTL Optima Radom # 2008 U14 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1527/22 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 2 11.15 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2023
2 f 2 8.90 MAJEWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ -- B.D. # Z/1526/22 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.8354079723358 sekund