Kraków 04.09.2021
Małopolski mityng lekkoatletyczny - I Ty możesz zostać Mistrzem [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 13.51 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +0.1 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
2 2 s 1 13.60 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +0.1 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2023
3 3 s 1 13.67 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA +0.1 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
4 5 s 1 13.78 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +0.1 IV GUJA Marta # Z/0876/19 2023 BEZ LDK!
5 6 s 1 13.88 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA +0.1 V ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2023 BEZ
6 7 s 1 13.93 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +0.1 V MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2023 LDK!
7 9 s 1 14.04 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA +0.1 V PERUCKA Kamila Z/9381/21 2023 LDK!
1 8 s 2 13.95 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA 0.0 V PERUCKA Kamila Z/9935/21 2023 LDK!
2 10 s 2 14.07 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U14 MA 0.0 V ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2023 LDK!
3 11 s 2 14.10 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA 0.0 V LDK!
4 12 s 2 14.27 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 V GUJA Marta # Z/0877/19 2023 BEZ LDK!
5 13 s 2 14.29 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U14 MA 0.0 V SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2023 LDK!
6 18 s 2 14.72 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U14 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin # Z/0820/21 2023 LDK!
7 21 s 2 14.94 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin # Z/0822/21 2023 LDK!
1 14 s 3 14.58 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.9 --
2 15 s 3 14.63 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -0.9 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2023
3 16 s 3 14.67 KOŁOMAŃSKA Blanka KKL Kielce 2008 U14 SK -0.9 -- B.D. Z/2180/20 2022 LDK!
4 19 s 3 14.75 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.9 -- GUJA Marta Z/3997/20 2023 LDK!
5 22 s 3 14.97 ZĘBALA Laura KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -0.9 -- ZAPART Stanisław Z/0845/23 2023 LDK!
6 23 s 3 15.04 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -0.9 -- GUJA Marta # Z/5494/19 2023 LDK!
7 28 s 3 15.60 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -0.9 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0878/19 2023 LDK!
1 20 s 4 14.90 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -0.2 -- GAJ Paulina Z/2749/20 2023 LDK!
2 25 s 4 15.22 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -0.2 -- LDK!
3 26 s 4 15.25 SADOWSKA Magda WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.2 -- GAJ Paulina Z/2915/21 2023 LDK!
4 27 s 4 15.45 SOWIŃSKA Anna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -0.2 -- ZAGRODZKI Marcin Z/3055/18 2021 BEZ LDK!
5 29 s 4 15.75 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -0.2 -- ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2023 LDK!
6 30 s 4 15.80 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.2 -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/3994/20 2023
1 4 s 5 13.69 BANAŚ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA +1.4 IV PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2023 LDK!
2 17 s 5 14.70 SAMCZYŃSKA Liliana KKL Kielce 2008 U14 SK +1.4 -- TIETIERIN Paweł # Z/13031/21 2023 LDK!
3 24 s 5 15.11 STASIAK Magdalena WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA +1.4 -- B.D. # Z/2118/22 2022
4 31 s 5 15.95 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +1.4 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3009/19 2023 LDK!
5 32 s 5 16.04 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U14 MA +1.4 -- SKOCZEŃ Marcin # Z/3613/20 2023 LDK!
6 33 s 5 16.55 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +1.4 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3682/19 2022 LDK!
1 1 e 1 12.43 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.6 II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
2 3 e 1 12.90 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.6 III SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!
3 5 e 1 13.26 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U20 SK -0.6 IV TIETIERIN Paweł 2 LDK!
4 11 e 1 13.43 GEFERT Karolina KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -0.6 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/1593/14 2022
5 14 e 1 13.91 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK -0.6 -- LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof # Z/0156/17 2023 4 LDK!
6 16 e 1 14.11 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.6 -- CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2023
7 17 e 1 14.11 ŁOS Izabela UKS Młodzik Warszawa # 2003 U20 MZ -0.6 -- B.D. RADKE Karol , Z/1399/17 , 2023 LDK!
1 2 e 2 12.78 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.9 III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
2 7 e 2 13.34 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U18 SK -0.9 IV B.D. LDK!
3 9 e 2 13.35 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U20 SK -0.9 IV LDK!
4 12 e 2 13.48 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.9 IV
5 13 e 2 13.79 BIAŁEK Wiktoria KKL Kielce 2003 U20 SK -0.9 IV LDK!
6 18 e 2 14.14 JURCZAK Wiktoria UKS Kobylanka 2005 U18 MA -0.9 -- B.D. Z/3431/19 2021
1 4 e 3 13.15 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL -1.5 III KUZAK Piotr # Z/0927/18 2023 4
2 6 e 3 13.28 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U23 MA -1.5 -- B.D. Z/5170/15 2022
3 8 e 3 13.34 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK -1.5 IV TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2023 LDK!
4 10 e 3 13.36 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U18 SK -1.5 IV LIPIŃSKI Zdzisław # Z/4905/21 2023
5 15 e 3 14.02 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -1.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1423/16 2023
1 1 e 4 13.10 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA -0.2 III ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2023 4 LDK!
2 5 e 4 13.42 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.2 IV CZYŻ Radosław Z/1273/22 2023
3 6 e 4 13.64 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA -0.2 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2023
4 8 e 4 14.09 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U16 SK -0.2 V TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2023 LDK!
5 12 e 4 14.70 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U16 SK -0.2 -- TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2023 LDK!
1 4 e 5 13.37 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -0.5 IV ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
2 7 e 5 13.94 POWROŹNIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.5 V GUJA Marta Z/3502/20 2023 LDK!
3 9 e 5 14.14 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.5 V CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
4 10 e 5 14.23 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U16 SK -0.5 V TIETIERIN Paweł # Z/12475/21 2023 LDK!
5 14 e 5 14.98 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.5 -- GAJ Paulina Z/2905/21 2023 LDK!
1 2 e 6 13.17 SZELĄG Eliza ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK -0.8 III WOJTAS Tomasz Z/10249/21 2022
2 3 e 6 13.34 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U16 SK -0.8 IV JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2208/20 , 2021 LDK!
3 11 e 6 14.67 TĘŻYCKA Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.8 -- ZIĘBA Jakub Z/6455/21 2022 LDK!
4 13 e 6 14.70 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.8 -- GAJ Paulina Z/2906/21 2023 LDK!
5 15 e 6 15.82 KOŁOMAŃSKA Daria KKL Kielce 2006 U16 SK -0.8 -- B.D. Z/2296/19 2023 LDK!
1 f 1 12.41 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.2 II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
2 f 1 12.70 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.2 II SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!
3 f 1 12.85 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL +0.2 III KUZAK Piotr # Z/0927/18 2023 4
4 f 1 12.87 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.2 III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
5 f 1 13.12 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U23 MA +0.2 III B.D. Z/5170/15 2022
6 f 1 13.19 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK +0.2 III TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2023 LDK!
1 f 2 13.05 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA -0.5 III ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2023 4 LDK!
2 f 2 13.06 SZELĄG Eliza ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK -0.5 III WOJTAS Tomasz Z/10249/21 2022
3 f 2 13.40 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U16 SK -0.5 IV JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2208/20 , 2021 LDK!
4 f 2 13.68 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.5 IV CZYŻ Radosław Z/1273/22 2023
5 f 2 14.09 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U16 SK -0.5 V TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2023 LDK!
6 f 2 14.10 POWROŹNIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.5 V GUJA Marta Z/3502/20 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.53 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK -1.1 II MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2023 LDK!
2 2 s 1 26.24 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -1.1 II SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!
3 3 s 1 27.09 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U20 SK -1.1 III TIETIERIN Paweł 2 LDK!
4 4 s 1 27.29 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U18 SK -1.1 III B.D. LDK!
5 6 s 1 27.71 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK -1.1 IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2023 5 LDK!
6 7 s 1 27.92 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK -1.1 IV LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof # Z/0156/17 2023 4 LDK!
1 5 s 2 27.60 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U18 SK -0.3 IV LIPIŃSKI Zdzisław # Z/4905/21 2023
2 8 s 2 28.05 JAKÓBCZYK Julia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -0.3 IV MIREK Wacław Z/4401/19 2023
3 9 s 2 28.18 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.3 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/1423/16 2023
4 10 s 2 28.59 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA -0.3 -- KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2021 2 LDK!
5 11 s 2 28.62 ŁOS Izabela UKS Młodzik Warszawa # 2003 U20 MZ -0.3 -- B.D. RADKE Karol , Z/1399/17 , 2023 LDK!
6 13 s 2 28.99 BIAŁEK Wiktoria KKL Kielce 2003 U20 SK -0.3 -- LDK!
1 12 s 3 28.85 MATYSEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA 0.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/4354/20 2021
2 14 s 3 29.06 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA 0.0 -- CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2023
3 15 s 3 29.85 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U18 MA 0.0 -- JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej # Z/4443/18 2023 BEZ LDK!
4 16 s 3 31.13 LAŃDA Ewa KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA 0.0 -- MUNIAK Michał B.D. Z/10884/21 2023
300 m K
1 1 s 1 45.01 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA IV ŁYSEK Tadeusz # Z/5152/19 2023
2 3 s 1 45.70 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA IV LDK!
3 6 s 1 46.45 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA IV ŁYSEK Tadeusz # Z/5153/19 2023
4 5 s 1 46.45 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2023
5 9 s 1 48.18 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U14 MA V SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2023 LDK!
6 10 s 1 48.35 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U14 MA V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2023 LDK!
7 11 s 1 48.75 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2023 LDK!
8 15 s 1 50.68 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- GUJA Marta # Z/0876/19 2023 BEZ LDK!
1 7 s 2 46.99 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA V GUJA Marta Z/3997/20 2023 LDK!
2 8 s 2 47.56 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U14 MA V KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2023
3 12 s 2 49.50 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/0820/21 2023 LDK!
4 13 s 2 50.23 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta # Z/0877/19 2023 BEZ LDK!
5 14 s 2 50.37 ADAMCZYK Maja KS Olkusz 2008 U14 MA -- KALEMBKA Kamil # Z/12071/21 2022 LDK!
6 16 s 2 52.31 DYRCZ Natalia UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1908/20 2022 LDK!
7 18 s 2 53.58 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2997/19 2023 LDK!
1 2 s 3 45.68 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA IV PERUCKA Kamila Z/9935/21 2023 LDK!
2 4 s 3 46.44 BANAŚ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA IV PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2023 LDK!
3 17 s 3 53.00 KACZMAREK Julia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3166/20 2023 LDK!
4 19 s 3 54.48 WIETRZYK Katarzyna UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2534/19 2022 LDK!
5 20 s 3 56.57 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- LDK!
6 21 s 3 59.40 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/3613/20 2023 LDK!
7 22 s 3 59.72 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3682/19 2022 LDK!
1 1 s 4 42.15 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U16 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2023 LDK!
2 2 s 4 43.21 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2023 4 LDK!
3 3 s 4 43.79 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
4 4 s 4 47.42 KRZACZEK Aleksandra MLUKS Tarnów 2006 U16 MA V LDK!
5 5 s 4 48.45 PUCHAŁA Zofia KKL Kielce 2006 U16 SK V TIETIERIN Paweł Z/0481/21 2023 LDK!
6 6 s 4 51.74 KORABIK Sara UKS Jedynka Tokarnia 2007 U16 MA -- LDK!
400 m K
1 1 s 1 58.80 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2023 LDK!
2 2 s 1 60.83 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA III KUBICZ Wojciech B.D. Z/0054/17 2022 LDK!
3 3 s 1 62.10 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA IV B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!
4 5 s 1 63.95 ŚLAZYK Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U18 MA IV B.D. Z/5248/18 2022 5
5 6 s 1 64.09 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 2004 U18 MA IV LDK!
6 8 s 1 64.21 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK IV JANUCHTA Krzysztof JÓŹWIK Krzysztof # , Z/2298/19 , 2023 BEZ LDK!
1 4 s 2 62.63 MATYSEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/4354/20 2021
2 7 s 2 64.17 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA IV GIZA Maciej B.D. Z/3960/17 2021 LDK!
3 9 s 2 68.07 NAKIELNA Weronika WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2004 U18 MA -- LDK!
4 10 s 2 70.51 PIĄTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2023
5 11 s 2 71.16 ZIĘBA Klaudia KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -- B.D. Z/2925/15 2021
6 12 s 2 71.98 ZAJĄC Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13060/21 2023
7 13 s 2 72.28 MIRCZAK Wiktoria KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/13806/21 2022
600 m K
1 1 s 1 1:49.00 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA V CHRYCZYK Katarzyna # Z/11607/21 2023 LDK!
2 2 s 1 1:49.30 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U14 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2023 LDK!
3 3 s 1 1:50.40 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3448/21 2023
4 4 s 1 1:51.38 MACIĄŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
5 6 s 1 1:53.75 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 2008 U14 MA --
6 7 s 1 1:55.13 KOSOWSKA Natalia KKL Kielce 2008 U14 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/2585/20 2023 LDK!
7 8 s 1 1:56.48 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2916/21 2023 LDK!
8 9 s 1 1:57.80 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2582/18 2023 BEZ
9 11 s 1 1:59.75 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2750/20 2023 LDK!
1 5 s 2 1:52.86 SKUBIŃSKA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3465/20 2023
2 10 s 2 1:58.08 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0879/19 2023 LDK!
3 12 s 2 1:59.83 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- GAJ Paulina Z/5002/21 2023 LDK!
4 13 s 2 2:01.54 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2912/21 2023 LDK!
5 14 s 2 2:05.01 GRZYBCZYK Jagoda WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA --
6 15 s 2 2:07.31 CZERWIŃSKA Antonia UKS Lider Siercza 2008 U14 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3169/20 2023
7 16 s 2 2:10.49 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2023 LDK!
8 17 s 2 2:15.69 KOPA Emilia UKS Kusy Bukowno 2008 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3697/20 2023
9 18 s 2 2:23.29 SOWIŃSKA Anna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3055/18 2021 BEZ LDK!
1 1 s 3 1:43.59 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV MIREK Wacław # Z/1888/18 2023 5 LDK!
2 2 s 3 1:47.48 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK V JÓŹWIK Krzysztof Z/3392/19 2023 LDK!
3 3 s 3 1:47.55 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA V GIZA Karolina Z/5059/19 2022 LDK!
4 4 s 3 1:47.95 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2023 LDK!
5 5 s 3 1:48.28 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023
6 6 s 3 1:57.92 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2023 BEZ LDK!
7 7 s 3 1:58.47 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:15.50 HERÓD Magdalena KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/1590/14 , 2022
2 2 s 1 2:25.67 ŚLOŃSKA Bernadeta KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA IV SUDOŁ Grzegorz # Z/7702/21 2022
3 3 s 1 2:26.69 SKOWRON Wiktoria KKL Kielce 2004 U18 SK IV LDK!
4 4 s 1 2:29.78 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 2003 U20 MA IV WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3016/16 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:38.24 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U20 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/3915/16 2023 LDK!
6 6 s 1 2:39.38 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
7 7 s 1 2:43.22 SMALEC Martyna UKS Kobylanka 2005 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/5057/19 2021 BEZ
8 8 s 1 2:51.16 BELCZYK Marzena ULKS Lipinki 2002 U20 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3017/16 2023 BEZ LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:40.06 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 4:40.59 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA II SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2023 LDK!
3 3 s 1 4:45.82 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS III B.D. LDK!
4 4 s 1 4:50.25 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/0280/15 2023 LDK!
5 5 s 1 4:51.82 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III MIREK Wacław # Z/3284/19 2023 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 12.71 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -0.1 III JASICZ Ryszard Z/4445/18 2023 BEZ LDK!
2 2 e 1 12.78 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.1 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2023 BEZ LDK!
3 3 e 1 12.85 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.1 III CZYŻ Radosław Z/1273/22 2023
4 4 e 1 13.60 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.1 IV CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
5 5 e 1 15.10 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA -0.1 -- WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2023
1 f 1 12.58 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA 0.0 III JASICZ Ryszard Z/4445/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 12.66 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA 0.0 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 12.71 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA 0.0 III CZYŻ Radosław Z/1273/22 2023
4 f 1 13.83 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA 0.0 V CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 16.05 JAKÓBCZYK Julia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -0.7 III MIREK Wacław Z/4401/19 2023
1 f 1 15.74 JAKÓBCZYK Julia KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -1.1 II MIREK Wacław Z/4401/19 2023
100 m pł K
1 e 1 13.99 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.7 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 e 1 14.16 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.7 I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
1 f 1 13.83 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -1.1 I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 f 1 14.17 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -1.1 I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
300 m pł K
1 1 s 1 50.22 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA IV MIREK Wacław # Z/2587/18 2023
2 2 s 1 52.56 MARCINIAK Marta UKS Lider Siercza 2006 U16 MA V DOBAJ Szymon # Z/4041/20 2023 LDK!
3 3 s 1 53.26 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2023
Wzwyż K
1 f 1 1.50 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV LDK!
1 f 2 1.58 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
2 f 2 1.54 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2023 LDK!
3 f 2 1.35 CHYCZEWSKA Ismena UKS Kobylanka 2008 U14 MA -- B.D. Z/3516/20 2022 LDK!
4 f 2 1.15 KRAS Zuzanna MLUKS Tarnów 2006 U16 MA -- LDK!
  f 2 NM SZELĄG Eliza ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK -- WOJTAS Tomasz Z/10249/21 2022
W dal K
1 f 1 5.38 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.1 III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
2 f 1 5.18 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA -1.7 III SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2023
3 f 1 4.74 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA +0.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2023 4 LDK!
1 f 2 4.41 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U16 SK +0.3 -- TIETIERIN Paweł # Z/12475/21 2023 LDK!
2 f 2 4.05 SAMCZYŃSKA Liliana KKL Kielce 2008 U14 SK -0.2 -- TIETIERIN Paweł # Z/13031/21 2023 LDK!
3 f 2 3.92 SUŚNIAK Anna SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.3 --
4 f 2 3.78 KOŁOMAŃSKA Daria KKL Kielce 2006 U16 SK +1.4 -- B.D. Z/2296/19 2023 LDK!
5 f 2 3.74 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.3 -- GAJ Paulina Z/2905/21 2023 LDK!
6 f 2 3.30 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.7 -- GAJ Paulina Z/2906/21 2023 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 9.45 NOGIEĆ Alicja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.8 -- # LDK!
2 f 1 9.10 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U16 SK +0.8 -- TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.27 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2023 3 LDK!
2 f 1 10.52 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/4243/19 2023
3 f 1 9.15 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/0377/20 2023
4 f 1 7.97 DRUCIAK Paulina UKS Kobylanka 2004 U18 MA -- B.D. Z/13013/21 2021
5 f 1 7.71 TRUTY Katarzyna UKS Kobylanka 2005 U18 MA -- B.D. Z/3415/20 2021
1 f 2 14.53 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA I BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2023 BEZ LDK!
2 f 2 10.15 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV MICHNIAK Jan # Z/5237/19 2023
3 f 2 9.75 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA V PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
4 f 2 9.19 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA V B.D. Z/3740/19 2022 BEZ
5 f 2 8.17 KUMALA Daria KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- # LDK!
6 f 2 7.72 PIETRUSZA Weronika UKS Kobylanka 2008 U14 MA -- B.D. Z/3413/20 2022
7 f 2 7.35 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2023 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 39.96 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA II BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 32.75 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV B.D. Z/3740/19 2022 BEZ
3 f 1 32.42 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 29.10 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2023 3 LDK!
2 f 1 21.02 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- MUNIAK Michał Z/1270/15 2023
Oszczep (500) K
1 f 1 40.60 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/4243/19 2023
2 f 1 34.84 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/0377/20 2023
3 f 1 31.54 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/2524/18 2023 LDK!
1 f 2 38.63 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA III MICHNIAK Jan # Z/5237/19 2023
2 f 2 35.54 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz # Z/2575/18 2023 BEZ
3 f 2 28.95 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2023 LDK!
4 f 2 24.18 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA -- BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2023 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 43.91 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2023 2
2 f 1 36.32 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA III B.D. Z/1678/17 2022 4 LDK!
3 f 1 31.01 ŚLIWA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA -- MICHNIAK Jan Z/3737/16 2022
4 f 1 23.03 BEŁZOWSKA Agnieszka WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -- MICHNIAK Jan B.D. Z/3848/21 2022
100 m M
1 1 s 1 12.45 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA +1.1 V TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/2001/21 2023 LDK!
2 2 s 1 13.12 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +1.1 -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
3 3 s 1 13.41 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +1.1 -- GUJA Marta Z/3958/20 2023 LDK!
4 4 s 1 13.65 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +1.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2023
5 6 s 1 14.18 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +1.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4838/19 2023 LDK!
1 5 s 2 14.02 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.2 -- GUJA Marta Z/3998/20 2023 LDK!
2 7 s 2 14.62 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -0.2 -- LDK!
3 8 s 2 15.36 AMBROŻKIEWICZ Maciej KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3509/20 2023
4 9 s 2 15.80 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -0.2 -- ZAGRODZKI Marcin Z/8014/21 2022 BEZ LDK!
5 10 s 2 16.12 PAWLIK Krystian SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4092/19 2023 LDK!
1 1 e 1 10.96 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +2.1 II B.D. Z/0984/20 2023
2 2 e 1 11.14 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA +2.1 II CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2023 LDK!
3 4 e 1 11.41 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA +2.1 III LDK!
4 16 e 1 12.17 DUTKA Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA +2.1 IV ZALEWSKA Ewa Z/4737/21 2021
5 19 e 1 12.85 WCISŁO Kacper TZSN Start Tarnów # 2005 U18 MA +2.1 -- B.D. Z/11110/21 2023
1 3 e 2 11.24 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +1.6 II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
2 6 e 2 11.55 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA +1.6 III GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2022
3 10 e 2 11.83 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +1.6 IV
4 21 e 2 12.99 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA +1.6 -- B.D. Z/0147/19 2023
1 7 e 3 11.68 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -0.7 III SZKOŁA Sebastian
2 9 e 3 11.75 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U20 SK -0.7 III LDK!
3 13 e 3 11.89 ZAJĄC Piotr KKL Kielce 2004 U18 SK -0.7 IV
4 18 e 3 12.83 BANACH Gabriel KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -0.7 -- CHRYCZYK Katarzyna Z/2700/18 2022
5 23 e 3 13.41 DZIEŻA Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -0.7 --
1 11 e 4 11.83 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -1.5 -- SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1819/16 2023
2 12 e 4 11.88 KORUSIEWICZ Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 1999 U23 MA -1.5 -- B.D. B.D. Z/11432/21 2022
3 14 e 4 11.96 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA -1.5 -- OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2023
4 20 e 4 12.89 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -1.5 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
5 24 e 4 13.56 TARGOSZ Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -1.5 -- CHRYCZYK Katarzyna Z/3606/20 2022
1 5 e 5 11.54 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.6 III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
2 8 e 5 11.68 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 1994 Sen MA -0.6 III
3 15 e 5 12.08 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 2003 U20 SK -0.6 IV
4 17 e 5 12.76 CZUBAŁA Karol KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -0.6 -- CHRYCZYK Katarzyna B.D. Z/3192/20 2022
5 22 e 5 13.05 MALINOWSKI Tomasz UKS Lider Siercza 1987 Sen MA -0.6 -- B.D. Z/3849/21 2023
1 1 e 6 11.76 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -0.1 IV MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2023 LDK!
2 4 e 6 12.19 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.1 IV GUJA Marta Z/5151/19 2023 LDK!
3 5 e 6 12.36 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -0.1 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2023 LDK!
4 7 e 6 12.62 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -0.1 V ZAGRODZKI Marcin Z/3053/18 2022 BEZ LDK!
5 9 e 6 12.67 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.1 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2023
6 10 e 6 12.85 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4233/19 2023
7 12 e 6 14.03 ŚLĘZAK Filip TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA -0.1 -- LDK!
1 2 e 7 12.12 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.1 IV GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
2 3 e 7 12.16 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.1 IV WĄSOWICZ Marek # Z/3174/18 2023 BEZ LDK!
3 6 e 7 12.61 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.1 V MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2023 LDK!
4 8 e 7 12.65 KUTA Mateusz MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -0.1 V
5 11 e 7 13.07 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.1 -- LDK!
6 13 e 7 14.24 WITEK Igor KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2023 LDK!
1 f 1 11.15 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -2.4 II B.D. Z/0984/20 2023
2 f 1 11.36 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA -2.4 III CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2023 LDK!
3 f 1 11.55 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -2.4 III SZKOŁA Sebastian
4 f 1 11.59 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -2.4 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
5 f 1 11.65 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 1994 Sen MA -2.4 III
6 f 1 11.69 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -2.4 III LDK!
7 f 1 11.81 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -2.4 IV GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
1 f 2 11.74 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -0.4 III MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2023 LDK!
2 f 2 12.10 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.4 IV GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
3 f 2 12.30 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.4 V GUJA Marta Z/5151/19 2023 LDK!
4 f 2 12.54 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -0.4 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2023 LDK!
5 f 2 12.59 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.4 V MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2023 LDK!
6 f 2 12.70 KUTA Mateusz MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -0.4 V
200 m M
1 1 s 1 21.62 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK +1.3 I MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
2 2 s 1 22.49 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 2005 U18 MA +1.3 II BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz , Z/3095/18 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 22.51 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA +1.3 II CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2023 LDK!
4 4 s 1 22.52 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK +1.3 II MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2023
5 5 s 1 22.62 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK +1.3 II TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2023 4 LDK!
6 6 s 1 23.18 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS +1.3 III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1819/16 2023
7 8 s 1 23.55 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA +1.3 III SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2471/20 2023
1 7 s 2 23.52 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 1994 Sen MA +1.1 III
2 9 s 2 23.58 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U20 SK +1.1 III LDK!
3 10 s 2 23.70 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA +1.1 IV LDK!
4 12 s 2 24.07 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 2003 U20 SK +1.1 IV
5 13 s 2 24.40 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +1.1 -- B.D. Z/2480/20 2023
1 11 s 3 23.80 ZAJĄC Piotr KKL Kielce 2004 U18 SK +1.1 IV
2 14 s 3 25.26 CZUBAŁA Karol KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +1.1 -- CHRYCZYK Katarzyna B.D. Z/3192/20 2022
3 15 s 3 25.47 BANACH Gabriel KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +1.1 -- CHRYCZYK Katarzyna Z/2700/18 2022
4 16 s 3 26.58 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA +1.1 -- B.D. Z/0147/19 2023
5 17 s 3 27.79 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA +1.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2023 BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 43.07 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
2 2 s 1 43.78 LEŚNIAK Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U14 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3518/20 2021 BEZ
3 3 s 1 44.84 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2023 LDK!
4 4 s 1 45.18 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/3958/20 2023 LDK!
5 5 s 1 48.24 PIENIĄŻEK Karol KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -- LDK!
1 6 s 2 48.27 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
2 7 s 2 48.84 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2023 LDK!
3 8 s 2 57.06 ZIĘBA Maciej UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1747/20 2023 LDK!
1 1 s 3 38.60 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA III MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2023 LDK!
2 2 s 3 39.78 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK IV JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
3 3 s 3 40.27 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2023
4 4 s 3 40.66 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 52.55 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA III CZYŻ Radosław Z/5432/18 2023 4 LDK!
2 2 s 1 58.17 MLEKODAJ Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13063/21 2022
3 3 s 1 58.47 PIERZYNKA Maciej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- MUNIAK Michał Z/3450/19 2023 LDK!
4 4 s 1 60.28 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
600 m M
1 1 s 1 1:48.11 ANDRZEJEWSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2493/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:48.74 KUPISZ Jan KKL Kielce 2008 U14 SK -- LDK!
3 3 s 1 1:48.99 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2023
4 4 s 1 1:50.43 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3212/20 2023
5 5 s 1 1:54.35 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2914/21 2023 LDK!
6 6 s 1 1:57.87 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8014/21 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 2:00.38 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2023 LDK!
1 1 s 2 1:31.59 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA III ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2023 LDK!
2 2 s 2 1:36.48 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2023 LDK!
3 3 s 2 1:36.51 WIĘCEK Michał ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK V WOJTAS Tomasz Z/13206/21 2023
4 4 s 2 1:42.56 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 2006 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/2444/20 2023
5 5 s 2 1:48.19 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 2007 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2307/19 2023
800 m M
1 1 s 1 1:54.87 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U18 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/0488/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:55.30 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U20 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2023
3 3 s 1 1:57.85 MORDALSKI Jacek KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/3863/19 2022
4 4 s 1 1:58.29 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/4806/15 2021
5 5 s 1 2:00.34 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK III TIETIERIN Paweł # Z/2229/19 2023 BEZ
6 6 s 1 2:06.70 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA IV TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/5690/18 2023 BEZ LDK!
7 7 s 1 2:08.46 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ZAPART Stanisław # Z/3050/18 2023 5
8 8 s 1 2:09.16 SETLAK Michał GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1999 U23 PK -- LASSOTA Lesław B.D. Z/3524/19 2023
9 9 s 1 2:10.78 WĘGLARZ Sebastian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/2754/20 2022
10 10 s 1 2:11.53 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA -- WÓJCIK Teodor B.D. Z/2981/16 2023
11 11 s 1 2:12.49 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 2005 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna Z/2645/19 2022 BEZ LDK!
1500 m M
1 s 1 4:07.97 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 2003 U20 SK III
2 s 1 4:13.83 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 2002 U20 MA IV JASICZ Ryszard Z/0082/17 2023 4 LDK!
3 s 1 4:16.18 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA IV GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK!
4 s 1 4:17.74 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 1999 U23 MA -- B.D.
5 s 1 4:29.80 MACIĄŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U18 MA -- GIZA Maciej Z/3091/19 2022 LDK!
6 s 1 5:21.02 KALICKI Daniel UKS Lider Siercza 1990 Sen MA -- B.D. Z/8039/21 2022
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 15.92 KORZENIOWSKI Krzysztof niestowarzyszony # 2006 U16 +0.9 III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2023 LDK!
2 2 e 1 17.85 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.9 V MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2023 LDK!
3 3 e 1 19.04 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK +0.9 -- TIETIERIN Paweł # Z/3376/19 2023 LDK!
4 4 e 1 21.64 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA +0.9 -- GUJA Marta Z/3996/20 2023 LDK!
5 5 e 1 22.00 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.9 -- LDK!
6 6 e 1 23.51 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 2006 U16 MA +0.9 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4701/18 2021 BEZ LDK!
1 f 1 16.07 KORZENIOWSKI Krzysztof niestowarzyszony # 2006 U16 -1.1 III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2023 LDK!
2 f 1 17.65 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -1.1 IV MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2023 LDK!
3 f 1 19.34 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK -1.1 -- TIETIERIN Paweł # Z/3376/19 2023 LDK!
4 f 1 20.66 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -1.1 -- LDK!
5 f 1 21.97 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -1.1 -- GUJA Marta Z/3996/20 2023 LDK!
6 f 1 23.05 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 2006 U16 MA -1.1 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4701/18 2021 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 e 1 14.29 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA +0.1 II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
2 e 1 17.62 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA +0.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2023 BEZ LDK!
3 e 1 18.14 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.1 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK!
1 f 1 14.55 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -1.4 II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
2 f 1 17.48 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -1.4 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 18.38 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -1.4 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 16.05 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA +0.1 III KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
2 2 e 1 17.35 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ +0.1 IV RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2023 LDK!
1 f 1 16.16 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA -1.4 III KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
2 f 1 17.46 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -1.4 IV RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2023 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 41.76 KORZENIOWSKI Krzysztof niestowarzyszony # 2006 U16 III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2023 LDK!
2 2 s 1 42.36 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA III CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2023 LDK!
3 3 s 1 45.38 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK V WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2023 LDK!
4 4 s 1 56.34 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 2006 U16 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4701/18 2021 BEZ LDK!
5 5 s 1 58.81 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- GUJA Marta Z/3996/20 2023 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.91 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy
1 f 2 1.50 ŚLĘZAK Filip TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA -- LDK!
W dal M
1 f 1 6.80 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA +1.4 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2023
2 f 1 6.02 FIJAŁKOWSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA +0.2 -- ZAPART Stanisław Z/11373/21 2021
3 f 1 5.94 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U18 SK -0.7 IV LDK!
4 f 1 5.46 DZIEŻA Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.5 --
5 f 1 5.42 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.9 -- LDK!
1 f 2 6.07 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.9 IV WĄSOWICZ Marek # Z/3174/18 2023 BEZ LDK!
2 f 2 5.93 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.5 IV GUJA Marta Z/5151/19 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.97 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 12.45 LIS Czesław MCKiS Jaworzno 1956 Masters SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
3 f 1 11.87 LUKSA Bartosz UKS Kobylanka 2005 U18 MA -- B.D. Z/5054/19 2021
4 f 1 11.24 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2023 LDK!
1 f 2 11.24 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U16 MA V TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/2004/21 2023 LDK!
2 f 2 11.08 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA V SIERKA Ewa # BEZ LDK!
3 f 2 9.00 WEJMAN Szczepan WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA --
Dysk (1) M
1 f 1 46.04 LIS Czesław MCKiS Jaworzno 1956 Masters SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
2 f 1 42.26 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa # BEZ LDK!
3 f 1 34.44 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V B.D. Z/2763/20 2023
Dysk (1.5) M
1 f 1 35.57 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 28.46 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2023 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 37.18 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA IV NIERODA Renata Z/4052/17 2023
2 f 1 32.32 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA IV SZUBERLA Stanisław B.D. Z/2979/16 2023
Oszczep (600) M
1 f 1 25.25 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
2 f 1 21.09 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 54.30 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U18 MA III B.D. Z/4451/18 2022 BEZ
2 f 1 39.51 KĘDZIOR Krzysztof WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA --
Oszczep (800) M
1 f 1 39.36 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U20 MA IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.832726955414 sekund