Aleksandrów Łódzki 04.09.2021
13. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa. 2. Memoriał Andrzeja Grabarczyka [DMP U16]
600 m K
1 s 1 1:44.22 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD IV LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2024 LDK!
2 s 1 1:49.07 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2024 BEZ LDK!
3 s 1 1:50.70 LISIECKA Hanna RKS Łódź 2006 U16 LD --
4 s 1 1:55.45 BRYNKIEWICZ Amelia UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- LDK!
5 s 1 1:55.65 WALCZAK Noemi UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/5251/19 2024 LDK!
6 s 1 1:56.47 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LDK!
1 s 2 1:48.91 MYDŁOWSKA Wiktoria AZS Łódź 2007 U16 LD V
2 s 2 1:56.50 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
3 s 2 1:57.55 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2024 LDK!
4 s 2 2:02.27 GOŁDYN Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- LDK!
5 s 2 2:16.00 WOLSKA Maja LKS Koluszki 2010 U12 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13288/21 2024 LDK!
800 m K
1 s 1 2:28.40 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024
2 s 1 2:33.97 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 2007 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2023
3 s 1 2:36.69 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
4 s 1 2:37.97 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2024
Wzwyż K
1 f 1 1.61 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U23 LD III LDK!
2 f 1 1.57 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 Sen MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2023 3
3 f 1 1.53 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2024 4  ZKN  
4 f 1 1.35 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023
5 f 1 1.30 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- B.D. #  ZKN  
6 f 1 1.25 JABŁOŃSKA Agata MLKL Płock 2005 U18 MZ -- LDK!
1 f 2 1.53 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U16 LD IV ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2024 LDK!
2 f 2 1.45 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
3 f 2 1.40 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U14 LD V GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024
4 f 2 1.40 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U14 LD V KUDŁA Jacek # Z/0730/19 2024 LDK!
5 f 2 1.35 CZECZOTKA Paulina UKS 55 Łódź 2007 U16 LD --
6 f 2 1.20 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/7872/21 2024
Tyczka K
1 f 1 3.70 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U20 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2024  KNF   SKN  
2 f 1 3.10 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U20 LD II LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2024  ZKN  
3 f 1 3.00 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U18 SK II JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka B.D. , Z/0483/19 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
4 f 1 2.80 MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U18 LD III LISIAK Adam B.D. Z/1477/20 2024  ZKN  
5 f 1 2.60 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK!
6 f 1 2.60 KOPERSKA Kalina MKLA Łęczyca 2004 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0422/18 2021 4 LDK!
1 f 2 3.40 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U16 SK I WRONA Agnieszka Z/2295/19 2024 LDK!
2 f 2 3.40 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U16 LD I ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2024 LDK!
3 f 2 2.80 CHRAPEK Weronika KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL III KUBALA Magdalena # Z/2212/20 2024 LDK!
4 f 2 2.20 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK!
W dal K
1 f 1 5.71 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U23 WP +0.3 II B.D.
2 f 1 5.70 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD +1.6 II SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
3 f 1 5.62 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +0.7 II B.D. #  KN  
4 f 1 5.11 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD +1.5 III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2024 4  ZKN  
5 f 1 4.87 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD +1.2 IV B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  ZKN  
6 f 1 4.82 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD +0.4 IV B.D. #  ZKN  
1 f 2 5.43 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +2.0 II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2024 LDK!
2 f 2 4.97 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD 0.0 IV GRABOLUS Marek Z/0413/19 2024 LDK!
3 f 2 4.68 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U14 LD -0.5 V GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024
4 f 2 4.59 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD 0.0 V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
5 f 2 4.22 CZARNECKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD +0.8 --
6 f 2 3.99 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +0.2 -- KUDŁA Jacek Z/5394/19 2024 LDK!
7 f 2 3.86 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD +0.4 -- ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/7872/21 2024
8 f 2 3.75 KRZANOWSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 2006 U16 LD +0.1 -- LDK!
Trójskok K
1 f 1 12.00 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +1.2 I B.D. #  KN  
2 f 1 NM KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD 0.0 -- B.D.
Wieloskok K
1 f 1 10.88 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U14 LD 0.0 II GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2024 LDK!
2 f 1 10.45 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.2 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2024 LDK!
3 f 1 10.16 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD +1.6 IV GRABOLUS Marek Z/0413/19 2024 LDK!
4 f 1 9.55 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD +0.4 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2024
5 f 1 9.47 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD +1.4 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2024 LDK!
6 f 1 7.85 CZYŻ Bella SKLA Sopot # 2011 U12 PM +1.2 -- LEWANDOWSKI Michał # Z/1372/24 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.89 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2024 LDK!
2 f 1 9.05 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK!
3 f 1 8.84 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK!
4 f 1 8.60 GÓRNIKIEWICZ Julia MLKL Płock 2007 U16 MZ -- LDK!
5 f 1 8.24 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
6 f 1 8.18 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.72 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD III B.D. LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 11.50 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 Sen MZ III NISZTOR Stanisław
3 f 1 10.14 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD III GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2023 3  ZKN  
4 f 1 9.92 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2777/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 1 9.56 KUSIŃSKA Natalia MLKL Płock 2005 U18 MZ IV LDK!
6 f 1 9.52 KWIATKOWSKA Kornelia MLKL Płock 2004 U18 MZ IV LDK!
7 f 1 9.44 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD IV B.D. #  ZKN  
Dysk (0.75) K
1 f 1 30.29 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2024 LDK!
2 f 1 29.56 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
3 f 1 26.45 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V
4 f 1 24.28 GÓRNIKIEWICZ Julia MLKL Płock 2007 U16 MZ V LDK!
5 f 1 23.75 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK!
6 f 1 21.37 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK!
7 f 1 20.88 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 42.45 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD II GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2023 3  ZKN  
2 f 1 37.46 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD II JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2777/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 37.19 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD II B.D. LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 33.21 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 Sen MZ III NISZTOR Stanisław
5 f 1 31.31 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 Sen MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2023 3
6 f 1 31.28 KWIATKOWSKA Kornelia MLKL Płock 2004 U18 MZ IV LDK!
7 f 1 26.35 KUSIŃSKA Natalia MLKL Płock 2005 U18 MZ -- LDK!
800 m M
1 s 1 1:58.48 ŁAGODZIŃSKI Krzysztof RKS Łódź 1992 Sen LD III B.D.
2 s 1 2:03.37 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2024
3 s 1 2:09.20 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2023
4 s 1 2:09.79 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2021 4
5 s 1 2:10.31 CZAJKOWSKI Norbert RKS Łódź 2002 U20 LD -- B.D.
6 s 1 2:10.41 MARCINKOWSKI Dawid RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
7 s 1 2:27.71 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2024 LDK!
8 s 1 2:32.33 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/0633/21 2024 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:42.27 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024
2 s 1 2:54.87 CEL Igor LKS Koluszki 2007 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2023
3 s 1 2:55.59 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2024
4 s 1 2:55.76 FRYDRYSIAK Igor UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/3194/19 2024 LDK!
5 s 1 2:59.52 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2024 LDK!
6 s 1 3:11.62 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U16 LD --
7 s 1 3:24.60 WOLSKI Maciej LKS Koluszki 2008 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13289/21 2024
8 s 1 3:26.68 KUNKA Jakub LKS Koluszki 2009 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/1996/20 2024
9 s 1 3:38.44 ŚLIWIŃSKI Piotr LKS Koluszki 2007 U16 LD --
Wzwyż M
1 f 1 2.05 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 2.00 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024  ZKN  
3 f 1 1.85 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/1639/16 2021 BEZ
4 f 1 1.75 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV #
5 f 1 1.50 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2024
1 f 2 1.90 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD III B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 1.85 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 1.80 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 2007 U16 ZP IV KAPAŁA Leszek Z/0517/18 2022 BEZ
4 f 2 1.65 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!  OSU  
5 f 2 1.65 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U16 MZ V NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2024 LDK!
6 f 2 1.60 MANKIEWICZ Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- #
7 f 2 1.55 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/0186/20 2024 LDK!
8 f 2 1.55 WIŚNIEWSKI Piotr MLKL Płock 2006 U16 MZ -- LDK!
9 f 2 1.45 JABŁOŃSKI Krystian MLKL Płock 2006 U16 MZ -- LDK!
10 f 2 1.45 BOŃKOWSKI Wojciech MLKL Płock 2006 U16 MZ -- LDK!
11 f 2 1.40 LEWICKI Jakub MLKL Płock 2006 U16 MZ -- RYCHTER Aleksandra LDK!
12 f 2 1.35 ZUCHNIEWICZ Dorian MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7528/21 2023 LDK!
13 f 2 1.35 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2023
14 f 2 1.30 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2023 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.20 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U18 SK II WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2024 5 LDK!  ZKN  
2 f 1 4.00 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD II OSTOJSKI Piotr Z/0588/17 2023 3 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 3.60 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1468/18 2024
4 f 1 3.40 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU  
5 f 1 2.80 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2024  OSU  
6 f 1 2.00 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 1957 Masters LD -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2024 BEZ
1 f 2 4.00 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD II KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!
2 f 2 3.30 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U16 SK IV JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0822/20 , 2024 LDK!
3 f 2 3.20 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD IV LISIAK Adam Z/1111/20 2024
4 f 2 3.10 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!  OSU  
5 f 2 2.80 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
6 f 2 2.80 BANAŚ Xavier MKS Ustroń 2006 U16 SL V # LDK!
7 f 2 2.20 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.90 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U23 LD +0.7 II SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!  ZKN   KNF  
2 f 1 6.83 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +1.9 II B.D. 1
3 f 1 6.75 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL +1.3 III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024  ZKN  
4 f 1 6.56 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ +1.0 III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
5 f 1 6.47 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U23 KP 0.0 III B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
6 f 1 6.10 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +1.3 IV B.D. 4 LDK!  ZKN   OSU  
7 f 1 5.88 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +0.5 -- BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2024 LDK!  ZKN  
8 f 1 5.70 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD +1.9 -- B.D. BEZ LDK!
9 f 1 5.31 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD +1.1 -- #
10 f 1 5.15 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +1.5 -- KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU  
1 f 2 5.37 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U16 MZ 0.0 -- NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2024 LDK!
2 f 2 5.33 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.0 -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2023 LDK!
3 f 2 5.25 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -0.1 -- TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2024
4 f 2 5.02 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +0.2 -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
5 f 2 4.68 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD +1.6 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2023
6 f 2 4.14 ZUCHNIEWICZ Dorian MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.1 -- KUBIAK Robert Z/7528/21 2023 LDK!
Trójskok M
1 f 1 15.15 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ +0.8 I BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 f 1 14.43 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U23 KP +1.9 II B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
3 f 1 14.25 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +1.8 III B.D. 1
4 f 1 14.21 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +0.5 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 1 14.11 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS +2.0 III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2024 2
6 f 1 13.94 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U23 LD +1.8 III SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!  ZKN   KNF  
7 f 1 13.67 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ +1.9 III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2024
8 f 1 12.96 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -0.2 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
9 f 1 12.81 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +0.8 IV LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0587/17 2023  ZKN  
10 f 1 12.08 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +1.9 -- BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2024 LDK!  ZKN  
11 f 1 11.97 WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +0.8 --
12 f 1 11.54 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +1.9 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2024
13 f 1 11.16 HABICH Paweł niest. Z.Góra 1977 Masters LB +0.8 -- SZWARC Zygmunt
Wieloskok M
1 f 1 12.59 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD -1.1 II B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 11.76 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD +1.2 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 10.66 PRZYGODZKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.5 -- # LDK!
4 f 1 10.51 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +0.7 -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
5 f 1 10.20 WIŚNIEWSKI Piotr MLKL Płock 2006 U16 MZ +1.9 -- LDK!
6 f 1 10.12 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD +1.4 -- ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/0186/20 2024 LDK!
7 f 1 9.57 LEWICKI Jakub MLKL Płock 2006 U16 MZ +2.0 -- RYCHTER Aleksandra LDK!
8 f 1 9.51 BOŃKOWSKI Wojciech MLKL Płock 2006 U16 MZ +1.9 -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.68 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 13.12 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV
3 f 1 10.44 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- #
1 f 2 13.94 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!
2 f 2 9.97 PIWOWARCZYK Oskar MKS Święc Sławno 2006 U16 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0519/18 2022 BEZ
3 f 2 8.61 GŁODEK Wiktor MKLA Łęczyca 2008 U14 LD -- LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 12.18 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 2000 U23 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2023 2
2 f 1 12.03 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD III LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 9.49 SZUBA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD --
Dysk (1) M
1 f 1 58.90 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!
2 f 1 42.39 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2024  OSU  
3 f 1 36.36 RYNANS Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV LDK!  OSU  
4 f 1 35.96 SIBIŃSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV
5 f 1 31.27 JABŁOŃSKI Krystian MLKL Płock 2006 U16 MZ V LDK!
6 f 1 30.02 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
7 f 1 25.70 GŁODEK Wiktor MKLA Łęczyca 2008 U14 LD -- LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.22 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 28.31 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- BELTER Artur Z/0471/21 2024
3 f 1 27.19 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD --
Dysk (2) M
1 f 1 59.66 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Sen LD M JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 38.63 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD III LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 37.02 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 2000 U23 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2023 2
4 f 1 31.29 SZUBA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.3868169784546 sekund