Aleksandrów Łódzki 04.09.2021
13. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa. 2. Memoriał Andrzeja Grabarczyka (brak fotofiniszu) [DMP U16]
100 m K
1 e 1 13.35 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +1.8 IV TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024
2 e 1 13.50 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD +1.8 IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2024 4  ZKN  
3 e 1 13.69 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD +1.8 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2024
1 e 2 14.10 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +1.4 -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
2 e 2 14.25 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +1.4 -- # LDK!
3 e 2 14.52 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD +1.4 -- # LDK!
4 e 2 15.04 KWIATKOWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD +1.4 --
1 e 3 13.14 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD +1.4 III BLAUSZ Henryka # Z/0838/21 2024
2 e 3 13.81 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.4 V KUDŁA Jacek Z/5394/19 2024 LDK!
3 e 3 13.86 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.4 V KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2024 LDK!
1 e 4 14.17 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U14 LD +0.6 V KUDŁA Jacek # Z/0730/19 2024 LDK!
2 e 4 14.31 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD +0.6 V TOMCZYK Kazimierz # Z/0001/20 2024 LDK!
3 e 4 14.36 PIESTRZYŃSKA Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +0.6 V SZEWCZYK Tomasz Z/0541/21 2022
4 e 4 14.48 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +0.6 V LDK!
1 e 5 13.97 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD +0.8 V SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!
2 e 5 14.44 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +0.8 V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
3 e 5 14.88 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +0.8 -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
4 e 5 15.18 CZARNECKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD +0.8 --
1 e 6 15.31 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD +1.8 --
2 e 6 15.36 KAŹMIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +1.8 -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2024 LDK!
3 e 6 16.47 SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 2010 U12 LD +1.8 -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2024 LDK!
4 e 6 17.40 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD +1.8 -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2024 LDK!
1 e 7 14.13 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.4 V TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
2 e 7 14.94 KLIM Nadia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD +0.4 -- TOMCZYK Kazimierz # Z/10206/21 2024 LDK!
3 e 7 16.20 CZYŻ Bella SKLA Sopot # 2011 U12 PM +0.4 -- LEWANDOWSKI Michał # Z/1372/24 2024 LDK!
4 e 7 17.58 ZALEPIŃSKA Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +0.4 -- ZATORSKI Krzysztof Z/11336/21 2023 LDK!
1 e 8 15.67 OLĘDZKA Julia UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD +0.6 -- LDK!
2 e 8 16.88 GRALEWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD +0.6 -- ZATORSKI Krzysztof # Z/11338/21 2024
3 e 8 16.99 ABRAMCZYK Hanna UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD +0.6 --
1 e 9 14.52 CYGULSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U12 LD +1.0 -- TOMCZYK Kazimierz # Z/13236/21 2024 LDK!
2 e 9 16.51 MATUSIAK Maja UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD +1.0 -- LISIECKI Paweł # Z/11337/21 2024
4 e 9 17.40 WIĘCKOWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD +1.0 -- ZATORSKI Krzysztof Z/7578/21 2024 LDK!
1 f 1 13.37 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD +1.3 IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2024 4  ZKN  
2 f 1 13.57 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +1.3 IV TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024
3 f 1 13.78 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD +1.3 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2024
4 f 1 14.21 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +1.3 -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
1 f 2 13.10 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD +0.6 III BLAUSZ Henryka # Z/0838/21 2024
2 f 2 13.75 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.6 IV KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2024 LDK!
3 f 2 13.78 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD +0.6 IV SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!
4 f 2 13.87 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +0.6 V KUDŁA Jacek Z/5394/19 2024 LDK!
300 m K
1 s 1 44.99 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U16 LD III BLAUSZ Henryka # Z/0830/21 2024
2 s 1 45.25 KWIATKOWSKA Maria AZS Łódź 2007 U16 LD IV
3 s 1 45.39 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!
1 s 2 47.59 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
2 s 2 48.28 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V B.D. LDK!
3 s 2 48.82 POTOCKA Laura AZS Łódź 2007 U16 LD --
1 s 3 48.04 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/0001/20 2024 LDK!
2 s 3 48.27 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V LDK!
3 s 3 48.90 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2024 LDK!
1 s 4 46.67 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- # LDK!
2 s 4 49.82 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2024 LDK!
3 s 4 50.59 KLIM Nadia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/10206/21 2024 LDK!
1 s 5 51.08 NIEWIADOMSKA Hanna AZS Łódź 2007 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/7994/21 2024
2 s 5 52.33 GAGIS Maja UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/8011/21 2024 LDK!
3 s 5 58.20 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD --
1 s 6 50.38 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2024 LDK!
2 s 6 51.80 CYGULSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U12 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/13236/21 2024 LDK!
3 s 6 53.75 ROSIK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD --
400 m K
1 s 1 62.96 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD IV B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  ZKN  
2 s 1 67.73 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2024
3 s 1 69.13 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
100 m M
1 e 1 10.88 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -1.8 I B.D. 1
2 e 1 11.19 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -1.8 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2024 LDK!  ZKN  
3 e 1 11.56 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -1.8 III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!
4 e 1 11.59 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD -1.8 III  ZKN  
1 e 2 11.21 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD +1.9 II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2024 LDK!  ZKN  
2 e 2 11.86 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +1.9 IV GRABOLUS Marek Z/1901/21 2024 LDK!
3 e 2 11.91 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +1.9 IV KUBIAK Robert # Z/0086/20 2024  OSU  
4 e 2 12.34 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +1.9 --
1 e 3 12.76 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U18 LD +0.3 --
2 e 3 12.90 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD +0.3 --
3 e 3 13.51 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +0.3 -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2024
1 e 4 12.13 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +1.5 IV B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2024 LDK!
2 e 4 12.71 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD +1.5 V
3 e 4 12.98 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +1.5 -- LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
1 e 5 12.21 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD +1.2 V LISIECKI Paweł Z/0246/18 2024 LDK!
2 e 5 13.48 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +1.2 -- KOWALSKI Robert # Z/13237/21 2024
1 e 6 12.77 KNOBLOCH Kacper AZS Łódź 2006 U16 LD +1.6 -- #
2 e 6 13.82 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U14 LD +1.6 -- KRET Waldemar # Z/1432/21 2024
3 e 6 16.67 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +1.6 -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2024
1 e 7 14.55 SAMULSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD +1.6 -- # LDK!
2 e 7 18.93 ROSIŃSKI Andrzej UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD +1.6 -- LISIECKI Paweł # Z/12030/21 2024
1 f 1 10.79 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +0.3 I B.D. 1
2 f 1 11.06 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.3 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2024 LDK!  ZKN  
3 f 1 11.18 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD +0.3 II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 11.57 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.3 III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!
1 f 2 12.13 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +0.9 IV B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2024 LDK!
2 f 2 12.49 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD +0.9 V
3 f 2 12.66 KNOBLOCH Kacper AZS Łódź 2006 U16 LD +0.9 V #
300 m M
1 2 s 1 38.78 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD III LISIECKI Paweł Z/0246/18 2024 LDK!
2 4 s 1 39.69 KNOBLOCH Kacper AZS Łódź 2006 U16 LD IV #
3 1 s 1 48.38 CHOJNACKI Piotr LKS Koluszki 2008 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2580/20 2024
1 5 s 2 39.72 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2024
2 8 s 2 40.84 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U16 LD V KUCZKOWSKI Piotr # Z/1392/21 2024
3 9 s 2 41.28 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
1 6 s 3 39.74 WYSOCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV LDK!
2 7 s 3 40.23 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD IV LDK!
1 3 s 4 38.92 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U16 LD III SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0835/21 , 2024 LDK!
2 10 s 4 47.93 SAMULSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- # LDK!
400 m M
1 s 1 50.19 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD II GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!
2 s 1 50.68 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/0414/19 2024 LDK!  ZKN  
1 s 2 51.36 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2023 4 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 s 2 52.17 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD III  ZKN  
3 s 2 54.15 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD IV LDK!  OSU  
1 s 3 54.41 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV BELTER Artur LDK!
2 s 3 55.61 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD --
1 s 4 56.86 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 2004 U18 LD --
2 s 4 59.31 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.2558479309082 sekund