Częstochowa 04.09.2021
20. Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy w ramach obchodów 100-lecia klubu CKS Budowlani [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 12.35 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL +1.3 II KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
2 2 s 1 12.49 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL +1.3 II B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
3 3 s 1 12.57 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD +1.3 II MOUELHI Abdessatar B.D. Z/3082/18 2022
4 4 s 1 12.73 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL +1.3 II JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2023 LDK!
5 5 s 1 12.74 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL +1.3 II ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
6 6 s 1 12.74 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +1.3 II B.D. # Z/4905/19 2023 LDK!
7 8 s 1 12.91 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +1.3 III TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/3419/18 , 2023 4 LDK!
8 9 s 1 12.93 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP +1.3 III NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!
1 11 s 2 13.04 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +0.4 III ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
2 13 s 2 13.19 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.4 III MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2023 LDK!
3 14 s 2 13.20 ¦LUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL +0.4 III KRUPA Iwona B.D. Z/5639/18 2023 LDK!
4 15 s 2 13.28 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.4 IV LAMCH Czesław # Z/1527/19 2023 LDK!
5 16 s 2 13.30 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL +0.4 IV FOJCIK Dorota Z/3624/16 2022 3 LDK!
6 17 s 2 13.37 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL +0.4 IV GÓRECKA Małgorzata BEZ LDK!
1 7 s 3 12.91 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.7 III PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
2 10 s 3 12.98 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +1.7 III PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0919/18 2023 5 LDK!
3 12 s 3 13.16 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL +1.7 III STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK!
4 19 s 3 13.60 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL +1.7 IV SPISAK Barbara 4 LDK!
5 20 s 3 13.69 ¦PIEWAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +1.7 IV MICHALSKA Alicja # Z/3254/19 2022 BEZ LDK!
6 23 s 3 14.04 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL +1.7 V WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
1 18 s 4 13.58 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.6 IV MICHALSKA Alicja # Z/2265/20 2023 LDK!
2 22 s 4 13.83 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U16 SL +0.6 V ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
3 24 s 4 14.14 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +0.6 V DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2023 BEZ LDK!
4 26 s 4 14.16 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD +0.6 V GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2023 LDK!
5 29 s 4 14.27 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.6 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. , Z/4415/17 , 2023 LDK!
6 31 s 4 14.37 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL +0.6 V B.D. Z/3403/18 2023 BEZ LDK!
7 32 s 4 14.47 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.6 V ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
1 21 s 5 13.75 SZWEDZIK Aleksandra LUKS Strzałków 2007 U16 LD +1.1 IV MOUELHI Abdessatar # Z/3282/20 2023 LDK!
2 25 s 5 14.15 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.1 V JONDA Czesław # Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
3 27 s 5 14.17 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +1.1 V ROLAK Dorota # Z/0921/18 2023 BEZ LDK!
4 28 s 5 14.20 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +1.1 V B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
5 30 s 5 14.32 KLEKOWSKA Wiktoria LUKS Strzałków 2005 U18 LD +1.1 -- MOUELHI Abdessatar Z/2167/20 2022 LDK!
6 33 s 5 14.63 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +1.1 -- BIELA Marek # Z/3860/19 2023 LDK!
7 34 s 5 14.66 MUNARI Sara MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +1.1 -- LDK!
8 36 s 5 14.75 GALAT Alicja MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL +1.1 -- DUDAŁA Piotr Z/3501/18 2021 BEZ
1 35 s 6 14.68 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL -0.2 -- B.D. Z/7889/21 2023 LDK!
2 37 s 6 14.92 KUSTO¦ Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL -0.2 -- BOJKO Bogdan Z/6086/21 2023
3 38 s 6 15.17 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD -0.2 -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2023 LDK!
4 39 s 6 15.23 WOJNA Amelia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -0.2 -- LDK!
5 40 s 6 15.41 JONCZYK Weronika LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD -0.2 -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/1974/21 , 2023 LDK!
6 41 s 6 15.96 KU¦MIERCZYK Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.2 -- LDK!
7 42 s 6 16.36 WRZOSOWSKA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -0.2 -- RUSZEL Piotr # LDK!
1 1 s 7 13.29 PIˇTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U14 LD -0.5 IV B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2023 LDK!
2 2 s 7 13.85 KUPCZAK Olga MKS-SMS Victoria Racibórz # 2008 U14 SL -0.5 V RUSZEL Piotr SZYJKA Anna # , Z/1636/23 , 2023 LDK!
3 3 s 7 14.25 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP -0.5 V NALEPA Marek # Z/2648/21 2023 LDK!
4 4 s 7 14.55 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -0.5 -- RAMUS Józef Z/2680/20 2023 LDK!
5 5 s 7 14.72 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL -0.5 -- PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
6 6 s 7 14.79 NOWIŃSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -0.5 -- LDK!
7 s 7 15.66 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -0.5 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2023 LDK!
1 9 s 8 15.34 GRADOŃ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL 0.0 -- RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr # , Z/4616/19 , 2022 BEZ LDK!
2 11 s 8 15.47 JÓ¬WIAK Zofia CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja
3 14 s 8 16.02 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2023 LDK!
4 17 s 8 16.81 SKÓRKA Renata CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL 0.0 -- RUSZEL Piotr # Z/7918/21 2022 LDK!
5 18 s 8 16.88 BOJARSKA Zofia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL 0.0 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7916/21 2021 LDK!
6 19 s 8 16.93 PLACHETKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL 0.0 -- RUSZEL Piotr # Z/7915/21 2022 LDK!
7 20 s 8 17.36 GRABEK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL 0.0 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/12308/21 2022 LDK!
8 21 s 8 17.44 PACH Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL 0.0 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7921/21 2022 LDK!
1 7 s 9 14.83 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U14 SL -0.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2023
2 8 s 9 15.14 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -0.2 -- RUSZEL Piotr CIUK Marek # , Z/12476/21 , 2023 BEZ LDK!
3 10 s 9 15.35 EJDYS Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -0.2 --
4 12 s 9 15.50 PIETRASZKO Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -0.2 -- RUSZEL Piotr Z/0449/23 2023 LDK!
5 13 s 9 15.90 TKACZYŃSKA Helena CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -0.2 -- RUSZEL Piotr Z/4070/20 2022 LDK!
6 15 s 9 16.09 MATACZ Wiktoria LUKS Strzałków 2010 U12 LD -0.2 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/13340/21 2023 LDK!
7 16 s 9 16.79 BI¦ Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -0.2 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7919/21 2022 LDK!
8 22 s 9 18.74 LISZAJ Julia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -0.2 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7909/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.85 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL III PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2023 LDK!
2 2 s 1 44.49 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2022 3 LDK!
3 4 s 1 44.95 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2023 5 LDK!
4 5 s 1 45.23 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2023 BEZ LDK!
5 8 s 1 45.37 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL IV MARMUR Stanisław # Z/3242/18 2023 LDK!
1 3 s 2 44.84 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2023 LDK!
2 7 s 2 45.36 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2023 LDK!
3 10 s 2 45.43 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1408/20 2022 LDK!
4 13 s 2 46.79 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2023 BEZ LDK!
5 27 s 2 49.23 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2023 5 LDK!
6 37 s 2 51.43 CZARNECKA Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- PASEK Magdalena # Z/3941/20 2023 LDK!
1 6 s 3 45.32 PIˇTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U14 LD IV B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2023 LDK!
2 12 s 3 46.77 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL V JACYSZYN Lechosław # Z/0957/19 2023 LDK!
3 14 s 3 47.13 MARCJANEK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3928/20 2022 LDK!
4 21 s 3 48.45 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL V PASZTA Anna Z/2182/18 2023 BEZ LDK!
5 24 s 3 48.96 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
6 31 s 3 49.56 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2023 LDK!
1 15 s 4 47.17 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2023 BEZ LDK!
2 20 s 4 48.20 BEDNAREK Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/5144/21 2023 LDK!
3 22 s 4 48.79 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U14 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2023
4 26 s 4 49.15 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
5 29 s 4 49.48 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2087/20 2023 LDK!
6 30 s 4 49.54 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2023 LDK!
1 19 s 5 48.17 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
2 25 s 5 49.00 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2023 BEZ
3 32 s 5 49.64 DURCZOK Julia TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -- LDK!
4 33 s 5 49.86 ŁˇGIEWKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3929/20 2023 LDK!
5 35 s 5 50.38 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2023 LDK!
6 36 s 5 51.39 PARYS Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3940/20 2023 LDK!
1 11 s 6 45.86 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL IV SZCZYRK Janusz # Z/1413/20 2023 LDK!
2 23 s 6 48.84 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3319/20 2023 BEZ LDK!
3 28 s 6 49.28 WALCZUCH Anna MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/3942/20 2022 LDK!
4 34 s 6 50.13 WALASZCZYK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3933/20 2022 LDK!
5 39 s 6 52.08 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2023 LDK!
6 41 s 6 55.31 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U12 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2089/20 2023 LDK!
1 9 s 7 45.38 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/4620/19 2023 BEZ LDK!
2 17 s 7 47.88 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U14 SL V FOJCIK Dorota Z/4419/20 2023 LDK!
3 16 s 7 47.88 RYNKIEWICZ Zuzanna RMKS Rybnik 2008 U14 SL V LDK!
4 18 s 7 48.03 OSADNIK Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL V RUSZEL Piotr Z/12477/21 2022 LDK!
5 38 s 7 51.91 CISZEK Kinga RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/12733/21 2022 LDK!
6 40 s 7 52.09 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.27 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD II NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2023 3
2 2 s 1 63.82 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2023 4
1 3 s 2 65.86 KOSTELNIK Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/3719/19 2022
2 4 s 2 67.83 BEDNARZ Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL --
3 5 s 2 70.23 ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1951/19 2022
600 m K
1 1 s 1 1:40.10 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2023 LDK!
2 2 s 1 1:40.70 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP III BU¦KO Przemysław # Z/6140/21 2023 2 LDK!
3 3 s 1 1:43.75 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:44.25 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2023 LDK!
5 5 s 1 1:45.27 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
6 6 s 1 1:45.49 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 1:46.10 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2023 LDK!
8 8 s 1 1:46.27 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2023 LDK!
9 9 s 1 1:46.46 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/4170/19 2023
10 10 s 1 1:47.16 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2023 LDK!
11 11 s 1 1:47.46 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
12 12 s 1 1:48.05 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2023 LDK!
13 14 s 1 1:49.33 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/3892/20 2023 LDK!
1 13 s 2 1:48.12 WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/4608/19 2023 LDK!
2 15 s 2 1:51.03 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2023
3 16 s 2 1:54.60 ŁATA¦ Magdalena MOSM Tychy 2006 U16 SL --
4 17 s 2 1:54.97 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/13162/21 2023
5 18 s 2 1:55.07 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2023 BEZ
6 19 s 2 1:56.18 STOLECKA Julia MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/6248/21 2023
7 20 s 2 1:56.29 CHROMIK Justyna LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL --
8 21 s 2 1:57.38 KROCZYK Emilia UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/1544/20 2023 LDK!
9 22 s 2 1:58.89 WALENDOWSKA Klaudia MOSM Tychy 2008 U14 SL -- GAWLINA Józef Z/13161/21 2023
10 23 s 2 1:58.96 MATUSZCZAK Wioleta TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL -- B.D. STA¦KIEWICZ Jakub , Z/4590/19 , 2023 LDK!
11 24 s 2 1:59.10 ILCZUK Małgorzta LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1973/21 2022 LDK!
12 25 s 2 2:03.70 SZCZĘSNA Zuzanna LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL --
1 1 s 3 1:45.54 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2023 LDK!
2 2 s 3 1:45.98 GRADOŃ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL IV RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr # , Z/4616/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 3 1:46.81 KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP V NALEPA Marek # Z/1810/21 2023 LDK!
4 4 s 3 1:49.44 GAZDA Hanna LKS Pszczyna 2007 U16 SL V LDK!
5 5 s 3 1:52.78 MŁOT Matylda LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP -- NALEPA Marek Z/12671/21 2023 LDK!
6 6 s 3 1:53.84 KOPEĆ Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -- # LDK!
7 7 s 3 1:54.61 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3919/20 2023 LDK!
8 8 s 3 1:54.71 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1583/21 2023 LDK!
9 9 s 3 1:55.86 FLORCZYK Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/13260/21 2023
10 10 s 3 1:59.32 PAPROTA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3320/20 2023 LDK!
11 11 s 3 1:59.84 SULIGA Idalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- RUSZEL Piotr # Z/13988/21 2023 LDK!
12 12 s 3 2:00.94 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2023 LDK!
13 13 s 3 2:16.20 PODSIADLIK Matylda CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- CIUK Marek # Z/5694/22 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:23.21 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2023 LDK!
2 2 s 1 2:23.54 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL III GAWLINA Józef B.D. Z/2138/17 2023 LDK!
3 3 s 1 2:26.36 BIGDOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta # , Z/14244/21 , 2023 LDK!
4 4 s 1 2:29.04 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U20 SL IV GAWLINA Józef B.D. Z/2852/17 2023
5 5 s 1 2:29.28 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:31.01 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U16 SL IV KALINOWSKI Stefan # Z/2077/20 2023 LDK!
7 7 s 1 2:31.29 GRIMAN Martyna RMKS Rybnik 2004 U18 SL IV FOJCIK Dorota Z/5654/19 2023 LDK!
8 8 s 1 2:43.25 MLECZEK Natalia MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL --
1000 m K
1 1 s 1 3:01.63 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U23 LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2023
2 2 s 1 3:08.11 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2023 LDK!
3 3 s 1 3:10.35 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U23 SL --
4 4 s 1 3:16.02 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U23 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2023
5 5 s 1 3:16.78 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2023 BEZ
6 6 s 1 3:18.18 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:18.72 CHRAPKA Jagoda UKS Chromik Mysłowice 2006 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2879/19 2022 LDK!
8 8 s 1 3:19.03 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław # Z/4363/19 2023 BEZ LDK!
9 9 s 1 3:20.78 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/3160/19 2023 BEZ LDK!
10 10 s 1 3:24.06 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2023 BEZ LDK!
11 11 s 1 3:28.07 WIĘZIK Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/4065/20 2023 LDK!
  s 1 DNF GAWRECKA Kaja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1148/20 2023 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.14 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -0.2 II B.D. # Z/4905/19 2023 LDK!
2 2 s 1 12.87 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL -0.2 III KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2023 LDK!
3 3 s 1 14.16 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL -0.2 V OLSZAR Michał Z/2971/18 2023 BEZ LDK!
4 5 s 1 14.83 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD -0.2 -- MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2023 LDK!
1 4 s 2 14.32 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.8 V MICHALSKA Alicja # Z/3930/20 2022 LDK!
2 6 s 2 15.16 PICHITA Iga CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.8 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4603/19 , 2022 BEZ LDK!
3 7 s 2 15.66 FRANCZAK Agata LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP +0.8 -- LDK!
300 m pł K
1 3 s 1 48.79 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL III KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2023 LDK!
2 2 s 1 48.79 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL III MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2023 BEZ LDK!
3 4 s 1 49.06 GˇSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U16 LD III MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2023 BEZ LDK!
4 6 s 1 51.32 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/2512/19 2023 LDK!
  s 1 DNF WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL -- OLSZAR Michał Z/2971/18 2023 BEZ LDK!
1 1 s 2 46.12 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL II ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
2 5 s 2 49.32 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL III MICHALSKA Alicja # Z/4620/19 2023 BEZ LDK!
3 7 s 2 52.86 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
4 8 s 2 56.96 MIZGAŁA Nela CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3893/20 2021 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:29.31 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:44.45 ADRIAN Kaja LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD V B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1969/21 , 2022 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:06.55 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL II PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. Z/3735/17 2023 LDK!
2 2 s 1 5:28.89 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL III PASZTA Wiesław Z/3090/18 2023 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.45 KĘSICKA Natalia BKL Bełchatów # 2009 U14 LD IV MOUELHI Abdessatar MANTYK Łukasz Z/2161/20, Z/4480/23 2023, 2023 LDK!
2 f 1 1.40 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2023
3 f 1 1.35 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL -- RAMUS Józef Z/0121/21 2023 LDK!
4 f 1 1.35 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4602/19 2021 LDK!
4 f 1 1.35 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2023 4 LDK!
6 f 1 1.30 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek # Z/1812/21 2023 LDK!
7 f 1 1.10 MOLSKA Urszula RMKS Rybnik 1959 Masters SL -- SITARSKI Michał Z/2753/17 2023 BEZ
W dal K
1 f 1 5.76 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL +0.2 II KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
2 f 1 5.30 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.2 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
3 f 1 5.28 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U20 SL +0.8 III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
4 f 1 5.02 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP 0.0 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!
5 f 1 4.94 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.5 IV MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2023 LDK!
6 f 1 4.70 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +1.0 V DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK!
7 f 1 4.52 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +1.3 V PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
8 f 1 4.49 GROBEL Adrianna LUKS Strzałków 2006 U16 LD 0.0 -- MOUELHI Abdessatar # Z/2168/20 2023 LDK!
9 f 1 4.36 ATTALIOTI Sofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP +1.0 -- NALEPA Marek Z/12677/21 2022 LDK!
10 f 1 4.26 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +0.7 -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0919/18 2023 5 LDK!
11 f 1 3.96 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -0.6 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
12 f 1 3.96 CHAMCZYK Julia LUKS Strzałków 2006 U16 LD -0.4 -- MOUELHI Abdessatar # Z/2164/20 2022 LDK!
13 f 1 3.93 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL +0.6 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2023 BEZ LDK!
14 f 1 3.71 WALASZCZYK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +1.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3933/20 2022 LDK!
15 f 1 3.62 KĘSICKA Natalia BKL Bełchatów # 2009 U14 LD +0.2 -- MOUELHI Abdessatar MANTYK Łukasz Z/2161/20, Z/4480/23 2023, 2023 LDK!
16 f 1 3.15 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -0.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2023 LDK!
17 f 1 3.12 MOLSKA Urszula RMKS Rybnik 1959 Masters SL -1.0 -- SITARSKI Michał Z/2753/17 2023 BEZ
Trójskok K
1 f 1 12.05 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL +0.1 I SITARSKI Michał B.D. # Z/1629/17 2023 LDK!
2 f 1 11.17 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -0.1 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.08 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL +0.1 IV RAMUS Józef Z/0121/21 2023 LDK!
2 f 1 9.44 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP -0.5 -- NALEPA Marek # Z/2648/21 2023 LDK!
3 f 1 9.18 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP 0.0 -- NALEPA Marek WALCZAK Michał Z/0394/20 2023 LDK!
4 f 1 9.02 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +0.2 -- BIELA Marek # Z/3860/19 2023 LDK!
5 f 1 8.85 CHAMCZYK Julia LUKS Strzałków 2006 U16 LD +0.1 -- MOUELHI Abdessatar # Z/2164/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.95 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL III BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2023 5
2 f 1 11.64 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL III LAMCH Czesław # Z/2945/21 2023 LDK!
3 f 1 9.96 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
4 f 1 9.36 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
5 f 1 9.18 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V NALEPA Marek # Z/1812/21 2023 LDK!
6 f 1 8.04 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
7 f 1 7.05 ZIMOŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- CIUK Marek # Z/4074/21 2021 LDK!
8 f 1 6.56 PIÓREK Nadia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/13348/21 2021
Kula (4) K
1 f 1 7.30 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2023 LDK!
2 f 1 4.96 WOLNA Olga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 26.05 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
2 f 1 17.00 PIÓREK Nadia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/13348/21 2021
Dysk (1) K
1 f 1 34.21 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U18 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2023 LDK!
2 f 1 31.67 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL IV BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2023 5
3 f 1 24.01 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2023 LDK!
Oszczep (400) K
1 f 1 27.87 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/3206/20 2023 LDK!
2 f 1 26.19 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2023
Oszczep (500) K
1 f 1 33.94 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2023
2 f 1 29.54 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL V MICHALSKA Alicja # Z/0936/20 2022 BEZ LDK!
3 f 1 24.76 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/13554/21 2023 LDK!
4 f 1 23.25 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek WALCZAK Michał Z/0394/20 2023 LDK!
5 f 1 21.98 JONCZYK Weronika LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/1974/21 , 2023 LDK!
6 f 1 21.68 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
7 f 1 18.72 PORADA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4251/20 2023 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 34.36 BRYK Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL IV
2 f 1 26.36 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2023 5 LDK!
3 f 1 25.56 NOWACKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP --
4 f 1 20.75 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2023 LDK!
5 f 1 18.72 ZASĘPA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- RUSZEL Piotr Z/2665/22 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.06 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U20 SL -0.1 II SZYJKA Robert B.D. # Z/5667/15 2023
2 2 s 1 11.07 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -0.1 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
3 3 s 1 11.29 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP -0.1 II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
4 4 s 1 11.49 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -0.1 III ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
5 6 s 1 11.63 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -0.1 III DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2023 4 LDK!
6 7 s 1 11.65 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -0.1 III ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
7 11 s 1 11.81 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -0.1 IV LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK!
8 12 s 1 11.86 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -0.1 IV PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2023 4
1 5 s 2 11.60 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -0.4 III RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
2 9 s 2 11.68 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL -0.4 III FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
3 10 s 2 11.71 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -0.4 III B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
4 13 s 2 11.96 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -0.4 IV DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
5 14 s 2 12.02 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U23 SL -0.4 -- KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17 2022
6 15 s 2 12.06 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL -0.4 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
7 18 s 2 12.11 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -0.4 IV ¦NIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
8 19 s 2 12.14 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 2001 U23 LD -0.4 -- MOUELHI Abdessatar Z/3081/18 2023 BEZ
1 8 s 3 11.66 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL +0.3 III PASZTA Wiesław # Z/4282/18 2023 BEZ
2 16 s 3 12.06 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL +0.3 IV BOJKO Bogdan Z/4169/19 2022
3 17 s 3 12.08 SKUPNIK Kacper MOSM Tychy 2004 U18 SL +0.3 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3883/20 2022
4 20 s 3 12.18 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U20 SL +0.3 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
5 21 s 3 12.19 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.3 IV DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2023
6 22 s 3 12.31 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.3 -- CIUK Marek Z/3695/18 2023 5 LDK!
7 27 s 3 12.67 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL +0.3 -- PODCHUL Krzysztof Z/3758/18 2023 BEZ
1 23 s 4 12.36 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL -0.5 -- B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK!
2 24 s 4 12.53 WĘGLAREK Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL -0.5 -- BOJKO Bogdan Z/2415/20 2021
3 26 s 4 12.57 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -0.5 V DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2023 LDK!
4 28 s 4 12.74 MUSIAŁ Patryk CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -0.5 V MICHALSKA Alicja Z/0937/20 2022 BEZ LDK!
5 29 s 4 12.81 RATKA Szymon MOSM Tychy 2006 U16 SL -0.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2937/19 2021
6 30 s 4 12.82 LEWANDOWICZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -0.5 -- RUSZEL Piotr Z/10818/21 2022 LDK!
7 31 s 4 13.14 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -0.5 -- DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3483/18 2023 5 LDK!
8 34 s 4 13.47 JANOWSKI Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -0.5 -- LDK!
1 25 s 5 12.55 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U16 SL +0.3 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2023
2 32 s 5 13.27 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.3 -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK!
3 33 s 5 13.45 BOROWICZ Adam CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.3 -- RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/10777/21 , 2021 BEZ LDK!
4 35 s 5 13.55 VINTSKOVSKYI Denys MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL +0.3 -- JACYSZYN Lechosław Z/2801/21 2022
5 36 s 5 14.68 ZIĘTAL Adrian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.3 -- LAMCH Czesław # Z/2740/21 2023 LDK!
6 37 s 5 15.04 ¦LIWIŃSKI Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.3 -- # LDK!
7 38 s 5 19.34 WOLNY Norbert CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.3 --
1 1 s 6 13.38 LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -0.7 -- CIUK Marek # Z/13989/21 2023 LDK!
2 2 s 6 14.20 BEBŁOCIŃSKI Marceli CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -0.7 --
3 3 s 6 15.38 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -0.7 -- B.D. Z/2283/20 2023 LDK!
4 6 s 6 16.30 TRˇBCZYŃSKI Nikodem CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -0.7 -- MICHALSKA Alicja Z/4600/19 2023 LDK!
5 7 s 6 16.56 ¦LIWIŃSKI Tymoteusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.7 -- RUSZEL Piotr Z/2319/22 2022 LDK!
1 4 s 7 15.64 ZIĘTAL Adam CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -0.5 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7923/21 2022 LDK!
2 5 s 7 16.08 LACH Filip CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -0.5 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/13275/21 2022 LDK!
3 8 s 7 17.44 KACNER Tadeusz CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -0.5 -- RUSZEL Piotr LDK!
4 9 s 7 19.08 TOLL Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -0.5 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7920/21 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.86 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U20 SL -- SZYJKA Robert B.D. # Z/5667/15 2023
2 2 s 1 34.93 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1305/20 2023
3 3 s 1 36.28 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0754/15 2023
4 4 s 1 36.32 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
5 7 s 1 37.59 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK!
6 23 s 1 46.17 MOLSKI Stefan RMKS Rybnik 1962 Masters SL -- SITARSKI Michał Z/2754/17 2023 BEZ
1 8 s 2 38.06 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL III
2 9 s 2 38.31 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL --
3 11 s 2 38.65 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
4 12 s 2 39.46 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD IV
5 13 s 2 39.66 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- CIUK Marek Z/3695/18 2023 5 LDK!
1 5 s 3 37.23 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/5452/19 2023
2 10 s 3 38.49 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK!
3 14 s 3 40.13 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice # 2007 U16 SL IV DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2023 LDK!
4 16 s 3 41.27 PASTUSZKA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2007 U16 SL V B.D. Z/2185/18 2023 LDK!
5 18 s 3 41.43 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL V JARCZOK Miłosz # Z/3316/20 2023 LDK!
6 19 s 3 42.20 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL V JONDA Czesław Z/2739/20 2023
1 20 s 4 43.74 SAWCZUK Grzegorz LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL --
2 21 s 4 43.85 JANOWSKI Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- LDK!
3 24 s 4 46.87 KUBICZEK Filip MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0937/19 2022 BEZ LDK!
4 25 s 4 47.11 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2023 LDK!
5 27 s 4 47.46 CYGANEK Damian GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2473/20 2023 LDK!
6 29 s 4 48.44 ZIĘTAL Adrian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/2740/21 2023 LDK!
1 6 s 5 37.38 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -- RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
2 28 s 5 48.37 SERAFIN Samuel MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1402/20 2023 LDK!
3 30 s 5 50.35 GˇTARSKI Filip MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1410/20 2023 LDK!
4 31 s 5 50.78 FIL Jakub MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/0930/19 2022 BEZ LDK!
5 33 s 5 54.37 ZIĘTAL Adam CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7923/21 2022 LDK!
6 34 s 5 56.18 SAHLI Mahmoud MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/3939/20 2023 LDK!
1 15 s 6 40.87 KALISZ Maciej UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL V WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra , Z/4518/18 , 2023 BEZ LDK!
2 17 s 6 41.30 SIWY Mariusz UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL V WAJDA Aleksandra # Z/1746/21 2023 LDK!
3 22 s 6 44.53 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr Z/13349/21 2023 LDK!
4 26 s 6 47.32 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2023 LDK!
5 32 s 6 52.21 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 53.29 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL IV LDK!
2 2 s 1 54.14 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD IV NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2023
3 3 s 1 54.50 PODSIADŁO Grzegorz MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL IV B.D.
4 4 s 1 56.32 PRZEWODOWSKI Grzegorz MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- DUBIEL Adam BEZ LDK!
5 5 s 1 57.70 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2023
6 6 s 1 57.78 CHRAPUSTA Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:28.94 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
2 2 s 1 1:30.45 DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD --
3 3 s 1 1:30.92 ¦WIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2023 LDK!
4 4 s 1 1:31.70 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:32.05 MACIEJEWSKI Stanisław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL -- B.D. B.D. Z/13015/21 2023
6 6 s 1 1:33.02 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL IV BOJKO Bogdan Z/2414/20 2023
7 7 s 1 1:34.74 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2023 BEZ
8 8 s 1 1:35.15 KORZENIOWSKI Kacper TL ROW Rybnik 2004 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/2052/20 2022
9 13 s 1 1:39.51 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V KOS Kamil # Z/3292/20 2023 LDK!
10 14 s 1 1:40.59 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1593/21 2023 LDK!
11 21 s 1 1:53.29 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0983/18 2023 BEZ
1 9 s 2 1:36.28 PIETRUSZKA Maciej LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD V
2 10 s 2 1:36.54 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD V NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2023 LDK!
3 11 s 2 1:38.15 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2023 LDK!
4 12 s 2 1:39.12 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław Z/3125/20 2023
5 15 s 2 1:41.17 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2023
6 16 s 2 1:41.48 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2023 BEZ LDK!
7 17 s 2 1:44.14 FLORCZAK Filip LKS MOSiR Sieradz 2008 U14 LD -- GABRYSIAK Marcin # Z/12182/21 2023 LDK!
8 18 s 2 1:47.84 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1301/20 2023 LDK!
9 19 s 2 1:51.22 KARWACKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- # LDK!
10 20 s 2 1:51.98 BURIAK Krystian LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1970/21 2022 LDK!
  s 2 DNF JANKOWSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4084/20 2023 LDK!
800 m M
1 s 1 1:57.19 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2023 LDK!
2 s 1 2:03.22 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2023 4 LDK!
3 s 1 2:03.86 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2023 4
4 s 1 2:03.92 HAJDUK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3043/19 2023
5 s 1 2:04.17 BIZOŃ Karol MOSM Tychy # 2002 U20 SL IV GAWLINA Józef B.D. # Z/2212/19 2023
6 s 1 2:04.80 MAJEWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV RUSZEL Piotr LAMCH Czesław , Z/3376/20 , 2023 BEZ LDK!
7 s 1 2:06.19 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV LACH Magdalena # Z/0209/19 2023 LDK!
8 s 1 2:11.65 MIZGAŁA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/3174/19 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:40.60 ZAWI¦LAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2023
2 2 s 1 2:45.87 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:46.10 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2023 LDK!
4 4 s 1 2:46.25 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2023 5
5 5 s 1 2:46.98 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2023 LDK!
6 6 s 1 2:52.67 DZIECIˇTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2023 5
7 7 s 1 2:53.42 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2023
8 8 s 1 2:53.77 CZERNECKI Franciszek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL V KOS Kamil Z/1991/20 2022 LDK!
9 9 s 1 2:56.22 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL -- LDK!
10 10 s 1 2:57.13 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL V GAWLINA Józef Z/3409/19 2023
11 11 s 1 2:57.50 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2023 LDK!
12 15 s 1 3:13.03 PAWLIK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3314/20 2023 LDK!
1 12 s 2 3:06.28 DŁUGOSZ Jacek LKB Rudnik 1982 Masters SK -- DUDEK Sylwester Z/2050/20 2023
2 13 s 2 3:07.70 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2023 LDK!
3 14 s 2 3:09.20 BOCHYNEK Dawid UKS Olimpia Zabrze 2006 U16 SL -- LDK!
4 16 s 2 3:13.41 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- KOS Kamil # Z/5565/21 2023 LDK!
5 17 s 2 3:18.29 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3922/20 2023 LDK!
6 18 s 2 3:18.82 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2023 LDK!
7 19 s 2 3:20.79 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2023 LDK!
8 20 s 2 3:21.20 SZYMURA Franciszek MKS Iskra Pszczyna 2010 U12 SL -- BIELA Monika Z/7264/21 2023 LDK!
9 21 s 2 3:26.76 WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2023 LDK!
10 22 s 2 3:35.45 CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/11997/21 2023 LDK!
11 23 s 2 3:35.76 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4057/20 2023 LDK!
3000 m M
1 s 1 8:51.14 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL III B.D. B.D. , Z/2051/16 , 2023
2 s 1 9:01.85 PAŁKA Piotr CKS Budowlani Częstochowa 1984 Masters SL III PAŁKA Piotr Z/1643/11 2023 2
3 s 1 9:11.18 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U18 SL III FIJAK Krystyna Z/3749/17 2023 5
4 s 1 9:14.24 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL III B.D. B.D. Z/3221/15 2023 BEZ
5 s 1 9:14.93 SKUPIŃSKI Damian Atelier Sportu Konopiska # 1999 U23 SL III B.D. Z/5435/22 2022
6 s 1 9:22.59 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD IV NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2023
7 s 1 9:41.15 ANTCZAK Robert MKS-SMS Victoria Racibórz 1981 Masters SL -- SZYJKA Robert Z/2873/21 2023
8 s 1 9:48.13 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2023 BEZ
9 s 1 9:48.48 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL IV LAMCH Czesław Z/2242/19 2022 LDK!
10 s 1 10:04.58 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2023 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 45.05 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 45.75 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL V BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2023 BEZ
3 3 s 1 47.06 ¦LIWOŃ Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4599/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 52.26 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2023 LDK!
1000 m prz M
1 s 1 2:56.38 DANKÓW Franciszek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2007 U16 OP IV LACH Magdalena # Z/10873/21 2023 LDK!
2 s 1 3:09.22 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V LACH Magdalena Z/1356/20 2023 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.75 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 1.70 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2023 BEZ LDK!
3 f 1 1.70 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL -- RAMUS Józef Z/1465/19 2023
4 f 1 1.55 SALACHNA Marek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/12306/21 2022 LDK!
5 f 1 1.50 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 6.81 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL +0.2 II OLSZAR Michał Z/4928/19 2023
2 f 1 6.58 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U18 SL +1.2 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2023 LDK!
3 f 1 6.30 JÓ¬WIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.2 III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2023 BEZ LDK!
4 f 1 5.98 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL +0.4 IV CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2023
5 f 1 5.91 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL +1.8 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
6 f 1 5.88 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U20 SL +0.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
7 f 1 5.83 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL +0.8 -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
8 f 1 5.76 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -0.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2022 5 LDK!
9 f 1 5.16 SKUPNIK Kacper MOSM Tychy 2004 U18 SL +1.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3883/20 2022
10 f 1 5.15 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +1.4 -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2023 LDK!
11 f 1 5.07 ZIMOŃ Łukasz RMKS Rybnik 2004 U18 SL +0.5 -- SITARSKI Michał Z/12575/21 2022
12 f 1 4.88 MOLSKI Stefan RMKS Rybnik 1962 Masters SL +0.3 -- SITARSKI Michał Z/2754/17 2023 BEZ
13 f 1 4.71 GLI¬NIEWICZ Maks LUKS Strzałków 2006 U16 LD +0.5 -- LDK!
14 f 1 4.68 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL +1.0 -- JACYSZYN Lechosław # Z/1393/20 2023 LDK!
15 f 1 3.53 TRˇBCZYŃSKI Nikodem CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL +1.3 -- MICHALSKA Alicja Z/4600/19 2023 LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.45 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL +0.1 III OLSZAR Michał Z/4928/19 2023
2 f 1 13.01 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U20 SL +0.2 IV SITARSKI Michał B.D. Z/5053/18 2023
3 f 1 12.89 JÓ¬WIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.1 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2023 BEZ LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.36 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL -0.1 V FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 10.74 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.5 -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK!
3 f 1 10.73 ZAJˇC Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL +0.1 -- LDK!
4 f 1 10.33 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +0.5 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 10.07 MUSIAŁ Patryk CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.3 -- MICHALSKA Alicja Z/0937/20 2022 BEZ LDK!
Kula (4) M
1 f 1 9.79 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2023 LDK!
2 f 1 8.94 GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2023
3 f 1 8.16 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2023
4 f 1 7.96 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.85 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL V MICHALSKA Alicja # Z/4641/19 2023 LDK!
2 f 1 11.62 WĘGLAREK Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2415/20 2021
3 f 1 10.50 WAWRZYNIAK Filip LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V LDK!
4 f 1 10.05 DOLATA Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek Z/10694/21 2022 LDK!
5 f 1 9.79 MICHALAK Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- WRÓBEL Krzysztof
6 f 1 9.58 CISZEWSKI-TORZ Jarosław LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4793/19 2021 LDK!
7 f 1 9.19 PALUDKIEWICZ Maksymilian CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # , Z/3783/20 , 2023 LDK!
8 f 1 8.89 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2023 LDK!
9 f 1 8.78 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL --
10 f 1 8.08 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2023 LDK!
11 f 1 7.93 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
12 f 1 7.17 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
13 f 1 6.22 SZERSZENIEWSKI Aleksander RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10133/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) M
1 f 1 41.77 GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2023
2 f 1 28.06 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- LDK!
3 f 1 24.78 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2023
4 f 1 23.93 GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2023 LDK!
5 f 1 23.08 WIECZOREK Kacper LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/11332/21 2023 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 42.86 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL III MICHALSKA Alicja # Z/4641/19 2023 LDK!
2 f 1 33.76 CISZEWSKI-TORZ Jarosław LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V NALEPA Marek Z/4793/19 2021 LDK!
3 f 1 33.21 WAWRZYNIAK Filip LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V LDK!
4 f 1 32.71 DOLATA Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V NALEPA Marek Z/10694/21 2022 LDK!
5 f 1 30.60 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2023 LDK!
6 f 1 29.90 KACZOR Maciej LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12093/21 2022 LDK!
7 f 1 25.50 KACZOR Marcin LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/12094/21 2022 LDK!
8 f 1 25.40 SZERSZENIEWSKI Aleksander RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10133/21 2022 LDK!
9 f 1 23.36 STRADOMSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4068/20 2023 LDK!
10 f 1 22.98 CENDROWSKI Marcel GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- LDK!
11 f 1 22.67 JERZYK Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/13315/21 2023
Dysk (1.5) M
1 f 1 23.35 MICHALAK Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- WRÓBEL Krzysztof
Oszczep (600) M
1 f 1 35.74 CISZEWSKI-TORZ Jarosław LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4793/19 2021 LDK!
2 f 1 24.52 FIELAUF Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/2745/21 2022 LDK!
3 f 1 24.04 STRADOMSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4068/20 2023 LDK!
  f 1 NM JERZYK Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/13315/21 2023
Oszczep (700) M
1 f 1 55.69 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III LAMCH Czesław Z/3425/19 2023 5 LDK!
2 f 1 43.97 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/4351/19 2023
3 f 1 41.71 WOJNA Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/1974/18 2021 5 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 48.28 GURZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL III B.D. Z/5379/19 2023
2 f 1 46.52 SADOWSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL IV PRENCEL Piotr # Z/3500/17 2023 II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.405201911926 sekund