Warszawa 04.09.2021
5. Zawody Lekkoatletyczne im. Eugeniusza Lokajskiego [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 12.54 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ +1.7 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0493/17 2021 LDK!
2 2 s 1 12.79 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +1.7 III WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
3 3 s 1 12.88 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ +1.7 III RZEPKA Marek Z/2356/18 2023
4 4 s 1 12.95 SADOWSKA Julia KM Aktywni Sochaczew 2003 U20 MZ +1.7 III LDK!
5 5 s 1 12.98 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.7 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2022
6 6 s 1 13.48 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.7 IV B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
7 7 s 1 13.90 PAWLUKIEWICZ Paulina KS Lemiesz Team Warszawa 1998 Sen MZ +1.7 -- LEMIESZ Aneta Z/1369/14 2021
8 8 s 1 14.17 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +1.7 -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
1 1 s 2 13.02 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ +1.6 III B.D. Z/3634/18 2022 5
2 2 s 2 13.04 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP +1.6 III WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
3 3 s 2 13.18 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ +1.6 III LDK!
4 5 s 2 13.43 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +1.6 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
5 7 s 2 14.29 ŁUCZAK Iga KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +1.6 -- B.D. Z/8091/21 2022
1 4 s 3 13.29 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.5 IV BOROŃ Adam # Z/4736/19 2022 LDK!
2 6 s 3 13.97 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +1.5 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022
3 8 s 3 14.55 LITEWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ +1.5 -- KĘDZIORA Robert # Z/2110/19 2022
4 9 s 3 15.04 MOSZCZYŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +1.5 -- B.D. Z/2562/21 2022
1 1 e 1 13.09 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP +1.8 III
2 2 e 1 13.24 ŚWIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U16 MZ +1.8 IV
3 3 e 1 13.34 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU +1.8 IV B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
4 4 e 1 13.60 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ +1.8 IV PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2023 BEZ LDK!
5 6 e 1 13.70 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +1.8 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
6 8 e 1 14.14 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +1.8 V B.D. Z/4710/19 2022
7 13 e 1 14.56 PAVILLET Zoé AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +1.8 -- B.D. Z/0681/20 2022
1 9 e 2 14.20 BEREDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +2.3 V BOROŃ Aldona Z/10538/21 2023 LDK!
2 10 e 2 14.30 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +2.3 V MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2023
3 12 e 2 14.55 GOLON Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2007 U16 MZ +2.3 -- WITKOWSKI Bartosz Z/1804/21 2023 LDK!
4 14 e 2 14.84 KICIŃSKA Amanda Mazovia ProActiv Ciechanów 2007 U16 MZ +2.3 -- PAJEWSKI Tomasz Z/3850/20 2022
5 15 e 2 14.92 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ +2.3 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
6 16 e 2 15.04 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +2.3 -- B.D. Z/11590/21 2022
7 19 e 2 15.83 DĘBOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +2.3 -- ZAWADZKI Jacek Z/0954/21 2022 LDK!
1 5 e 3 13.60 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U14 MZ +1.7 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2023
2 7 e 3 14.08 PIERŚCIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ +1.7 V ZABOROWSKI Marcin Z/8822/21 2023
3 11 e 3 14.45 TŁOCZKOWSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ +1.7 V WITKOWSKI Bartosz Z/1806/21 2023 LDK!
4 17 e 3 15.59 CHMIELIŃSKA Weronika OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ +1.7 --
5 18 e 3 15.63 SIWIŃSKA Karolina AZS-AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 -- B.D. # Z/10451/21 2021
6 20 e 3 15.98 KULAK Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +1.7 -- GOGOŁEK Marcin # Z/0910/21 2022 LDK!
7 21 e 3 16.82 DZYR Zofia OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 -- ZAWADZKI Jacek Z/0965/21 2022
1 f 1 13.55 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U14 MZ +1.6 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2023
2 f 1 13.65 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ +1.6 IV PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 13.79 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +1.6 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
4 f 1 14.18 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 V B.D. Z/4710/19 2022
5 f 1 14.26 PIERŚCIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ +1.6 V ZABOROWSKI Marcin Z/8822/21 2023
200 m K
1 1 s 1 26.03 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +1.2 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 2 s 1 26.43 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ +1.2 III RĄCZKA Paweł Z/4149/19 2022
3 3 s 1 26.71 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.2 III OBROCKI Bogdan Z/5423/18 2022
4 4 s 1 26.82 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP +1.2 III
5 5 s 1 27.05 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U18 MZ +1.2 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/2934/17 , 2023 LDK!
6 7 s 1 27.35 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP +1.2 IV WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
7 9 s 1 27.59 RUDNIK Anita UKS Kusy Warszawa 2002 U20 MZ +1.2 IV RADKE Karol Z/3425/17 2021 LDK!
8 11 s 1 27.85 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +1.2 IV B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
1 8 s 2 27.47 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +1.0 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
2 12 s 2 28.16 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno 2004 U18 WN +1.0 IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
3 13 s 2 28.43 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +1.0 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
4 15 s 2 29.32 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +1.0 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022
5 16 s 2 29.34 PAVILLET Zoé AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +1.0 V B.D. Z/0681/20 2022
6 19 s 2 30.01 LITEWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ +1.0 -- KĘDZIORA Robert # Z/2110/19 2022
7 22 s 2 30.59 NIEBUDEK Wiktoria AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ +1.0 -- B.D. # Z/2107/19 2021
8 23 s 2 32.01 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +1.0 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
1 6 s 3 27.17 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.7 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
2 10 s 3 27.61 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U20 MZ +0.7 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2023 LDK!
3 14 s 3 28.88 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.7 V MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
4 17 s 3 29.45 TŁOCZKOWSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ +0.7 V WITKOWSKI Bartosz Z/1806/21 2023 LDK!
5 18 s 3 29.52 SPURTACZ Daniela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ +0.7 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3681/20 2023
6 20 s 3 30.21 DĘBECKA Karolina SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ +0.7 V PARADOWSKI Wiesław # Z/1342/20 2023 LDK!
7 21 s 3 30.50 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 -- B.D. Z/11590/21 2022
8 24 s 3 32.76 MATYCKA Amelia Mazovia ProActiv Ciechanów 2006 U16 MZ +0.7 -- PAJEWSKI Tomasz Z/7752/21 2021
300 m K
1 1 s 1 41.76 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
2 2 s 1 42.92 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2022
3 3 s 1 43.82 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/3227/21 2022 LDK!
4 5 s 1 44.82 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan # Z/2106/19 2022
5 8 s 1 45.56 KARCZEWSKA Maria OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3166/19 2022 LDK!
1 6 s 2 45.05 SŁOWIŃSKA Maja UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ IV LDK!
2 7 s 2 45.07 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2022
3 9 s 2 47.21 TWARDOWSKA Lena UKS Melo Błonie 2007 U16 MZ V GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/4003/20 2022
4 10 s 2 47.55 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
5 11 s 2 48.01 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U18 MZ -- B.D. # Z/0255/19 2023
6 13 s 2 50.75 STRUŻYŃSKA Aleksandra Akademia Sportu Otwock # 2006 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/4020/21 2023 LDK!
1 4 s 3 44.65 WIERZCHOWSKA Maja SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1878/18 2023 5 LDK!
2 12 s 3 50.05 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2023 LDK!
3 14 s 3 50.76 SIECZKA Hanna OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0966/21 2022
4 15 s 3 50.96 PŁUŻAŃSKA Maja OKS Start Otwock 2006 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina LDK!
5 16 s 3 51.11 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.12 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II WRONA Grzegorz Z/5070/18 2023 4
2 2 s 1 57.36 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022
3 3 s 1 58.34 GAJKOWSKA Martyna UKS Gimnazjon Płońsk # 2003 U20 MZ II ADAMSKI Robert # Z/3000/17 2023
4 4 s 1 58.41 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2023 LDK!
5 5 s 1 58.82 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol # 2005 U18 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2023 LDK!
6 6 s 1 59.66 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2023 LDK!
7 7 s 1 59.68 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0848/20 2022
8 11 s 1 64.70 FUCZEK Alexandra MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN -- BUKOWIECKI Maciej # Z/3177/19 2022
1 8 s 2 61.92 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 2002 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2022 3 LDK!
2 9 s 2 62.28 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/0364/17 2022
3 10 s 2 64.22 HRYCIUK Gabriela OKS Start Otwock 2001 U23 MZ --
4 12 s 2 65.03 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022
5 13 s 2 66.40 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2023
6 14 s 2 68.93 WĄSOWSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/1687/20 2023 LDK!
7 15 s 2 68.97 BERENT Magdalena OKS Start Otwock 2004 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2933/17 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:34.33 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ -- PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2023 LDK!
2 2 s 1 1:37.20 MULTAN Julianna SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/1874/18 2023 4 LDK!
3 3 s 1 1:39.10 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2023 3
4 4 s 1 1:39.35 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2023
5 6 s 1 1:40.71 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ -- LDK!
6 7 s 1 1:41.46 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/2108/19 2022
7 8 s 1 1:43.33 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2023
1 9 s 2 1:43.86 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- #
2 10 s 2 1:44.52 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U18 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3456/18 2022
3 11 s 2 1:45.84 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2023 BEZ LDK!
4 12 s 2 1:47.05 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2023
5 13 s 2 1:48.01 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2023
6 15 s 2 1:49.17 PIOTROWSKA Zofia BKS Wataha Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. Z/2132/19 2022
1 5 s 3 1:39.70 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2023
2 14 s 3 1:48.39 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin # 2007 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2023 LDK!
3 16 s 3 1:51.62 SOŚNIERZ Hanna UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0548/20 2023 LDK!
4 17 s 3 1:53.01 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2023
5 18 s 3 1:53.92 ŚLEDZ Karolina MKS Pogoń Siedlce 2008 U14 MZ --
6 19 s 3 2:06.55 CIEŚLAK Aleksandra KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4414/19 2023
800 m K
1 1 s 1 2:17.30 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/4731/19 2023
2 2 s 1 2:28.10 LICHOTA Natalia KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/5123/19 2023
3 3 s 1 2:30.26 KAŹMIERCZAK Sylwia MUKL Brodnica 2004 U18 KP IV
4 4 s 1 2:33.66 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
5 5 s 1 2:34.57 KŁOSZEWSKA Amelia SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław PARADOWSKI Wiesław # , Z/2113/19 , 2023 LDK!
6 6 s 1 2:36.01 OSTASZEWSKA Amelia SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/1341/20 2022 LDK!
7 7 s 1 2:40.21 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2023
1000 m K
1 s 1 2:51.16 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD -- JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022
2 s 1 3:00.59 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2023 3
3 s 1 3:03.01 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2022 2 LDK!
4 s 1 3:05.26 BOJARSKA Jagoda KS Ciechan Ciechanów # 2006 U16 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/4218/19 2023
5 s 1 3:05.63 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2023
6 s 1 3:06.58 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2023
7 s 1 3:07.28 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ III WRONA Grzegorz Z/2853/19 2023
8 s 1 3:08.91 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U16 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
9 s 1 3:18.77 JANECZKO Maja KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/11648/21 2022
10 s 1 3:19.52 MAJKOWSKA Monika LKS Maków Mazowiecki 2005 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3417/20 2023
11 s 1 3:25.85 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U16 MZ V DUKLANOWSKI Hubert # Z/4301/20 2023 LDK!
12 s 1 3:31.64 BUŁKOWSKA Sara SMKS Parasol Wrocław # 2007 U16 DS V GOLEC Dominik # Z/1077/21 2022 LDK!
13 s 1 3:32.16 KOMOROWSKA Helena OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/10396/21 2023
2000 m K
1 1 s 1 6:47.05 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2023
2 2 s 1 6:55.12 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL II LDK!
3 3 s 1 7:00.10 ADAMSKA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/10827/21 2022
4 4 s 1 7:03.72 DUDEK Anna MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0384/16 2022 4
5 5 s 1 7:53.32 KARŁOWSKA Pola KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4407/19 2023
80 pł K
1 1 s 1 11.72 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.9 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 2 s 1 13.12 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 IV BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
3 3 s 1 13.89 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ +0.9 V WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2022
4 4 s 1 14.41 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD +0.9 V WOŹNIAK Jerzy Z/0092/20 2021 LDK!
5 5 s 1 15.95 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.9 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 46.48 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2023 5 LDK!
2 2 s 1 48.75 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 49.20 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 2006 U16 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2023 5 LDK!
4 4 s 1 50.84 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ IV BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
5 5 s 1 51.10 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ IV RZEPKA Marek # Z/2513/22 2023
6 6 s 1 51.36 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ IV KRAWCZYK Michał # Z/3200/21 2023
7 7 s 1 52.56 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD V WOŹNIAK Jerzy Z/0092/20 2021 LDK!
8 8 s 1 54.88 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2023 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:30.93 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2006 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/2895/18 2021 4 LDK!
2 2 s 1 3:31.51 ORZOŁEK Maria KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ IV TWOREK Urszula # Z/2516/22 2023
4x100 m K
1 1 s 1 50.66 ZDUNOWSKA Marta
CHODKOWSKA Julia
KWASIBORSKA Julia
CHOJNACKA Klaudia
MKS Bank BS Płońsk 2003
2005
2004
2003
U20 MAZ -- MARKOWSKI Arkadiusz
MAJEWSKI Zbigniew
MAJEWSKI Zbigniew
WIŚNIEWSKI Zbigniew
Z/2341/19
Z/2345/19
2023
2023
5
4
3
3
2 2 s 1 58.61 PYZEL Anastazja
SOĆKO Julia
DZIEWOŃSKA Malwina
DĘBECKA Karolina
SRS Kondycja Piaseczno 2007
2006
2006
2007
U16 MAZ -- PARADOWSKI Wiesław
PARADOWSKI Wiesław
PARADOWSKI Wiesław
PARADOWSKI Wiesław
Z/13254/21
Z/0758/21
Z/1867/18
Z/1342/20
2022
2022
2023
2023


5

Wzwyż K
1 f 1 1.55 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ III B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2022 LDK!
2 f 1 1.50 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/2356/18 2023
3 f 1 1.45 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
4 f 1 1.40 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ V CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
5 f 1 1.40 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU V B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
6 f 1 1.36 KIELAN Urszula KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 1960 Masters MZ -- B.D. CYNOWSKI Wojciech # , Z/13199/21 , 2021
7 f 1 1.36 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2022
8 f 1 1.30 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ --
9 f 1 1.30 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022
10 f 1 1.20 CHMIELIŃSKA Weronika OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ --
Tyczka K
1 f 1 3.50 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 Sen MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1
2 f 1 3.30 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ I GAWENDA Andrzej # Z/2262/18 2023 2 LDK!
3 f 1 3.00 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2022 3 LDK!
3 f 1 3.00 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/0336/18 2022 3
3 f 1 3.00 ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ II MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2022 LDK!
6 f 1 3.00 MC MAHON Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ II LDK!
7 f 1 2.80 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ III GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2023
8 f 1 2.60 KAWKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV
  f 1 NM SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2023 4
  f 1 NM KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/2690/21 2022
W dal K
  f 1 5.59 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.9 II MERWA Janusz Z/2037/16 2023 2
1 f 1 5.85 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.8 I BOROŃ Adam # Z/4736/19 2022 LDK!
2 f 1 5.71 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +2.8 II MERWA Janusz Z/2037/16 2023 2
3 f 1 5.13 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ +1.7 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
4 f 1 5.00 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +1.2 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
5 f 1 4.94 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ +1.7 IV B.D. Z/3634/18 2022 5
6 f 1 4.88 PRUSIK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2005 U18 MZ +0.9 IV SZUSTER Katarzyna 5 LDK!
7 f 1 4.71 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.1 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2023 4
8 f 1 4.64 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ +1.6 -- LDK!
1 f 2 5.03 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.8 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
2 f 2 4.71 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ +1.4 V # LDK!
3 f 2 4.65 OCICKA Julia PTT Delta Płock 2006 U16 MZ +0.7 V KĄPIŃSKI Sławomir Z/2671/20 2021
4 f 2 4.61 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -0.3 V ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
5 f 2 4.38 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.1 -- RZEPKA Marek # Z/2513/22 2023
6 f 2 4.30 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +1.5 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
7 f 2 4.19 MALINOWSKA Oliwia MUKS Płock 2006 U16 MZ +1.5 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5723/19 2021 LDK!
8 f 2 4.12 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ +1.4 -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
9 f 2 4.01 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.5 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2023
Wieloskok K
1 f 1 10.87 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ +0.5 II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2023 5 LDK!
2 f 1 10.26 PRZYBYŁOWSKA Natalia PTT Delta Płock 2006 U16 MZ +1.1 IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2672/20 2022
3 f 1 10.17 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN +0.4 IV CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
4 f 1 10.15 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ +0.3 IV # LDK!
5 f 1 9.93 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.3 V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
6 f 1 9.20 ŚWIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U16 MZ +0.8 --
7 f 1 9.08 MALINOWSKA Oliwia MUKS Płock 2006 U16 MZ +0.6 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5723/19 2021 LDK!
8 f 1 8.54 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ +1.1 -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
9 f 1 8.38 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U14 MZ +0.8 -- DĄBROWSKI Dariusz # Z/13424/21 2023 LDK!
10 f 1 8.36 MIERZEJEWSKA Michalina UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U14 MZ +1.7 -- DĄBROWSKI Dariusz # Z/13003/21 2023 LDK!
11 f 1 8.30 GOLON Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2007 U16 MZ +0.6 -- WITKOWSKI Bartosz Z/1804/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 8.46 KIELAN Urszula KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 1960 Masters MZ -- B.D. CYNOWSKI Wojciech # , Z/13199/21 , 2021
1 f 2 9.09 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ V LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.18 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U20 MZ III SZUSTER Konrad Z/1409/17 2023
Dysk (0.75) K
1 f 1 22.66 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/3872/20 2022
2 f 1 21.52 MIĘTUS Iga GKS Wilga Garwolin 2006 U16 MZ --
3 f 1 19.90 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 41.28 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2022 2
2 f 1 33.97 GRZESZCZYK Karolina OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U18 MZ III LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 35.42 WEBER Ewelina MUKS Płock 2004 U18 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr DOBRZENIAK Jarosław # , Z/3457/18 , 2021 4 LDK!
2 f 1 31.61 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK!
3 f 1 30.58 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej # , Z/0372/17 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 26.10 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022
5 f 1 15.58 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ --
1 f 2 28.15 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/3872/20 2022
2 f 2 26.67 MIĘTUS Iga GKS Wilga Garwolin 2006 U16 MZ --
3 f 2 24.92 GOCHNIO Agata MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5080/19 2022
4 f 2 21.71 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2022
5 f 2 19.59 WILCZEWSKA Kinga UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz # Z/13004/21 2023 LDK!
6 f 2 17.19 BEREDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/10538/21 2023 LDK!
7 f 2 16.17 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ --
8 f 2 15.52 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 38.38 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 2003 U20 MZ III MIESZKOWSKI Piotr DOBRZENIAK Jarosław , Z/0605/17 , 2021 3 LDK!
100 m M
1 s 1 11.19 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU +1.8 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2023
2 s 1 11.28 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS +1.8 II B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2022 LDK!
3 s 1 11.29 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD +1.8 II B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
4 s 1 11.33 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ +1.8 III BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
5 s 1 11.59 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ +1.8 III RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
6 s 1 11.65 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +1.8 III RĄCZKA Paweł Z/0758/15 2022 LDK!
7 s 1 12.22 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U20 MZ +1.8 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
1 s 2 11.52 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 2001 U23 MZ +1.8 III
2 s 2 11.69 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA +1.8 III B.D. Z/3997/15 2023
3 s 2 11.75 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ +1.8 III RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!
4 s 2 11.83 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +1.8 -- B.D. Z/2038/21 2022
5 s 2 12.12 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 1999 U23 LD +1.8 -- WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/0225/17 2022
6 s 2 12.46 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ +1.8 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2022 4 LDK!
7 s 2 12.90 DUBIEL Adam KS Orzeł Warszawa 1979 Masters MZ +1.8 -- PODRAŻKO Marian Z/4366/21 2023
1 s 3 11.13 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP +1.6 II ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
2 s 3 11.51 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +1.6 III GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2023
3 s 3 11.53 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ +1.6 III BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2023 4 LDK!
4 s 3 11.92 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U18 MZ +1.6 IV RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2023 LDK!
5 s 3 11.92 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ +1.6 IV ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
6 s 3 12.10 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +1.6 IV GRALEWSKI Wojciech # Z/1068/21 2022
7 s 3 12.63 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ +1.6 -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/1926/18 2022 BEZ
1 s 4 12.15 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ +1.7 IV BALCERZAK Piotr Z/1212/20 2023
2 s 4 12.22 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ +1.7 -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
3 s 4 12.23 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ +1.7 -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2023
4 s 4 12.36 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U18 LD +1.7 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2023
5 s 4 13.55 DULNIAK Ryszard KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +1.7 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0745/20 2023
6 s 4 13.91 KALWASIŃSKI Krzysztof AP Marcovia Marki 2004 U18 MZ +1.7 -- LDK!
1 e 1 11.56 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +1.4 III MERWA Janusz # Z/0376/22 2022 LDK!
2 e 1 11.83 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ +1.4 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
3 e 1 11.93 CABAJ Kacper MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ +1.4 IV KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5085/19 , 2022 LDK!
4 e 1 12.72 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki 2006 U16 MZ +1.4 V LDK!
5 e 1 13.16 KOSYL Alan MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +1.4 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/10600/21 2022
6 e 1 13.25 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ +1.4 -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2023
7 e 1 14.00 WEJTKO Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.4 -- B.D. Z/3550/21 2022
1 e 2 13.35 PROKOPIAK Szymon SKS Feniks Siedlce 2006 U16 MZ -0.4 -- WYSOCKI Rafał Z/13280/21 2021
2 e 2 13.35 CZAJKOWSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.4 -- ZABOROWSKI Marcin LDK!
3 e 2 13.44 KUŹNIEWSKI Kevin MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.4 --
4 e 2 13.76 ZAGAŃCZYK Bartłomiej UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -0.4 -- LDK!
5 e 2 13.81 WYNIMKO Bartosz MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.4 -- ZABOROWSKI Marcin LDK!
6 e 2 14.14 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -0.4 -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
7 e 2 14.19 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -0.4 -- B.D. Z/4312/20 2022
1 f 1 11.65 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.9 III MERWA Janusz # Z/0376/22 2022 LDK!
2 f 1 11.97 CABAJ Kacper MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ +0.9 IV KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5085/19 , 2022 LDK!
3 f 1 12.86 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki 2006 U16 MZ +0.9 -- LDK!
4 f 1 13.26 CZAJKOWSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.9 -- ZABOROWSKI Marcin LDK!
5 f 1 13.28 KOSYL Alan MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +0.9 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/10600/21 2022
6 f 1 13.36 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ +0.9 -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2023
200 m M
1 1 s 1 22.32 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ +0.9 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2023 LDK!
2 2 s 1 22.42 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP +0.9 II ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
3 3 s 1 22.63 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU +0.9 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2023
4 4 s 1 23.01 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ +0.9 III BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
5 7 s 1 23.23 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ +0.9 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2023 LDK!
6 6 s 1 23.23 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD +0.9 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2023 LDK!
7 8 s 1 23.28 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ +0.9 III BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2023 4 LDK!
8 10 s 1 23.63 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.9 IV RĄCZKA Paweł Z/0758/15 2022 LDK!
1 5 s 2 23.04 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD +0.8 III B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
2 9 s 2 23.57 ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2006 U16 PD +0.8 III KORYTKOWSKI Andrzej # Z/10643/21 2023 LDK!
3 11 s 2 23.80 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ +0.8 IV RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!
4 12 s 2 23.94 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ +0.8 IV ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
5 13 s 2 24.12 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ +0.8 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/3598/19 2022
6 14 s 2 24.20 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +0.8 -- B.D. Z/2038/21 2022
1 15 s 3 25.15 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ +0.8 -- BALCERZAK Piotr Z/1212/20 2023
2 16 s 3 25.97 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +0.8 -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2022 LDK!
3 17 s 3 26.71 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.8 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2023 LDK!
4 18 s 3 27.15 SKIERSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.8 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2352/19 , 2023 LDK!
5 19 s 3 28.53 KALWASIŃSKI Krzysztof AP Marcovia Marki 2004 U18 MZ +0.8 -- LDK!
6 20 s 3 28.75 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.8 -- B.D. Z/4312/20 2022
7 21 s 3 28.79 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.8 -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
300 m M
1 1 s 1 36.47 RODZIEWICZ Jan UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0454/21 2023
2 2 s 1 36.61 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2133/17 2023 3
3 3 s 1 37.29 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN II CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
4 4 s 1 38.69 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ III BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2022
5 5 s 1 39.14 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ IV KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
6 6 s 1 39.23 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ --
7 8 s 1 39.98 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 2002 U20 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2022 BEZ LDK!
1 7 s 2 39.82 KRZEWNIAK Maciej MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ IV KOSIERADZKI Łukasz KOSIERADZKI Łukasz , Z/0782/20 , 2021 LDK!
2 10 s 2 40.58 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/3615/20 2022 LDK!
3 13 s 2 42.36 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2023 LDK!
4 14 s 2 42.66 PIELAK Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/12380/21 2022 LDK!
5 15 s 2 43.45 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2023 LDK!
6 16 s 2 43.97 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2022 LDK!
1 9 s 3 40.39 GĄSIŃSKI Jan UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ IV GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3515/18 2022 BEZ
2 11 s 3 41.01 GĄSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2022 BEZ
3 12 s 3 41.57 URBAŃSKI Jakub UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3517/18 2022 BEZ
4 17 s 3 45.38 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2599/20 2023 LDK!
5 18 s 3 46.20 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2023 LDK!
6 19 s 3 47.84 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2022 BEZ
400 m M
1 1 s 1 50.53 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
2 2 s 1 51.14 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
3 3 s 1 51.83 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2022
4 4 s 1 52.82 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U20 MZ IV MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!
5 5 s 1 53.17 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ IV RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
6 6 s 1 54.16 TOBOLSKI Konrad BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP IV DEJEWSKI Michał RUDNIK Damian # , Z/3888/18 , 2023 LDK!
1 7 s 2 54.18 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa # 2005 U18 MZ IV KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2022
2 8 s 2 56.96 BABBAR Eashu AKL Ursynów Warszawa 1993 Sen MZ -- B.D. Z/2029/20 2022
3 9 s 2 58.10 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2023
4 10 s 2 58.47 ROSIŃSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- LDK!
5 11 s 2 64.53 HUDOWSKI Jacek UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:21.44 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2022 3
2 2 s 1 1:25.75 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022
3 3 s 1 1:26.71 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U18 MZ -- TARASIUK Paweł # Z/4501/18 2023 BEZ
4 4 s 1 1:28.13 WRÓBLEWSKI Błażej niestowarzyszony # 2005 U18 -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/0396/19 2023
5 5 s 1 1:31.26 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 U23 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2022
6 10 s 1 1:34.34 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2101/19 2022
7 15 s 1 1:39.31 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 1979 Masters MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/0612/19 2021
1 8 s 2 1:33.73 PIEKARSKI Filip KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ IV #
2 9 s 2 1:34.18 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0546/20 2022 LDK!
3 11 s 2 1:35.07 MOTYK Radosław KS Czempion Warszawa # 2006 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/3348/20 2023
4 14 s 2 1:38.04 SKŁADANEK Kacper BKS Wataha Warszawa 2004 U18 MZ -- B.D. Z/2647/20 2022
1 6 s 3 1:32.04 WÓJCIK Cezary OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2875/19 2023 LDK!
2 7 s 3 1:32.10 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. # Z/2006/18 2021 4
3 12 s 3 1:37.34 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ V DĄBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2023 LDK!
4 13 s 3 1:37.85 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2022
5 16 s 3 1:41.75 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:53.44 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2023 3
2 2 s 1 1:53.76 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/3951/15 2023
3 3 s 1 1:54.66 MAKOWSKI Mateusz UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U18 MZ II ADAMSKI Robert # Z/4152/19 2023
4 4 s 1 1:55.42 LEC Dawid KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II BAŁDYKA Jakub B.D. Z/1908/17 2023
5 5 s 1 1:56.71 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ II
6 6 s 1 1:56.83 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław # Z/1876/18 2023 3 LDK!
7 7 s 1 1:58.75 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ III WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2022 2
8 8 s 1 1:59.91 ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1421/17 2022
9 11 s 1 2:01.25 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/1769/15 2023 3
  s 1 DNF ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
  s 1 DNF POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2022
1 9 s 2 2:00.84 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom # 2004 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0667/19 2023
2 10 s 2 2:01.03 MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1990 Sen MZ III B.D. Z/1198/11 2023
3 12 s 2 2:01.74 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2023 2
4 13 s 2 2:02.32 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2023 4
5 14 s 2 2:02.33 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/2850/19 2023
6 15 s 2 2:02.53 PAWSKI Wawrzyniec KS AZS AWF Kraków 1984 Masters MA -- B.D. B.D. , Z/4890/19 , 2021
7 16 s 2 2:02.79 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ IV MIŁKOWSKI Karol # Z/2183/19 2023
8 17 s 2 2:03.62 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/0271/19 2023
9 18 s 2 2:04.63 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2022 3
1000 m M
1 1 s 1 2:40.59 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022
2 2 s 1 2:43.36 ANTONOWICZ Jan SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0797/20 2023 LDK!
3 3 s 1 2:43.65 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD IV WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2022 LDK!
4 5 s 1 2:46.27 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów # 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław # Z/3485/19 2023 LDK!
5 6 s 1 2:48.99 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0307/19 2022 BEZ
6 7 s 1 2:49.89 SZYMAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --
7 8 s 1 2:50.24 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
8 15 s 1 3:02.61 SKOTNICKI Jakub Ducla Academy Warszawa 1990 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12327/21 2023
1 4 s 2 2:45.22 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2023 3 LDK!
2 9 s 2 2:51.08 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2023 BEZ LDK!
3 10 s 2 2:52.58 CICHACKI Tymoteusz SRS Kondycja Piaseczno 2006 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław # Z/0756/21 2023 LDK!
4 11 s 2 2:59.19 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ V MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2022
5 12 s 2 2:59.46 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
6 13 s 2 2:59.89 ŻACZKIEWICZ Michał MKS Polonia Warszawa # 2007 U16 MZ V KUBICKI Adam # Z/14817/21 2022
7 14 s 2 3:01.12 BRZUZY Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2007 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/1958/20 2022 LDK!
8 16 s 2 3:11.92 ANDRZEJEWSKI Wojciech AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -- B.D. # Z/4311/20 2021
9 17 s 2 3:15.43 KULIŃSKI Antoni AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3945/20 2022
2000 m M
1 1 s 1 5:36.78 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2023 LDK!
2 2 s 1 5:58.35 SKIBIŃSKI Mikołaj Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4352/20 2023
3 3 s 1 6:11.10 TRZEBIŃSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3326/20 2022
4 4 s 1 6:22.46 CHROBOT Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ -- WRONA Grzegorz # Z/11046/21 2023
5 5 s 1 6:25.73 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2022
6 6 s 1 6:27.25 SELKE Radosław Lucjan UKS MTE Milanówek 1985 Masters MZ -- B.D. Z/0511/19 2023
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.69 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +1.0 III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
2 s 1 17.42 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.0 IV PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
110 m pł J MŁ M
1 s 2 15.44 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +1.0 III RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
2 s 2 16.04 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U18 MZ +1.0 IV RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2023 LDK!
3 s 2 16.64 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.0 -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
4 s 2 18.95 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U18 LD +1.0 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2023
300 m pł M
1 1 s 1 40.84 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN II CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
2 2 s 1 44.19 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
3 3 s 1 46.03 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2022
4 4 s 1 46.89 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
5 5 s 1 51.01 MAREK Przemysław KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4408/19 2022
4x100 m M
1 1 s 1 45.29 MAKOS Szymon
RODZIEWICZ Jan
MAKOS Bartosz
WRÓBEL Adam
UKS Herkules Sulejówek 2002
2003
2001
2001
U23 MAZ -- CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej

CZYŻ Maciej
Z/1921/16
Z/0454/21
Z/2133/17
2023
2023
2023
BEZ

3
2 2 s 1 46.70 CABAJ Kacper
BIELECKI Jakub
KRZEWNIAK Maciej
WOŹNIAK Alan
MKS Pogoń Siedlce 2006
2007
2006
2006
U16 MAZ -- KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz
KOSIERADZKI Łukasz
KOSIERADZKI Łukasz KOSIERADZKI Łukasz
KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz
, Z/5085/19
Z/2751/21
, Z/0782/20
, Z/5083/19
, 2022
2022
, 2021
, 2021




3 3 s 1 48.16 ŚMIGIELSKI Szymon
WRÓBLEWSKI Paweł
ZBIEJCIK Bartosz
WIECZOREK Bartosz
UKS Herkules Sulejówek 2007
2007
2007
2006
U16 MAZ -- CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej

CZYŻ Maciej
Z/3615/20
Z/0546/20
Z/1101/18
2022
2022
2023


5
4 4 s 1 50.63 GRANICA Hubert
PAVLOV Timofej
SÓJKA Anatol
JANAS Filip
OKS Skra Warszawa 2007
2006
2007
2007
U16 MAZ -- PAWŁOWSKA Maria
PAWŁOWSKA Maria
PAWŁOWSKA Maria
PAWŁOWSKA Maria
Z/0976/21
Z/0963/21
Z/0975/21
Z/0960/21
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 50.91 CZAJKOWSKI Przemysław
WYNIMKO Bartosz
KUŹNIEWSKI Kevin
GAŁCZYŃSKI Kacper
MKS Bank BS Płońsk 2007
2007
2007
2006
U16 MAZ -- ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin

ZABOROWSKI Marcin
Z/0514/21
2023



Wzwyż M
1 f 1 1.80 DĄBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1995 Sen MZ -- #
2 f 1 1.70 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
3 f 1 1.50 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2022 BEZ
4 f 1 1.45 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK!
5 f 1 1.45 ZAGAŃCZYK Bartłomiej UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -- LDK!
6 f 1 1.40 SOKOŁOWSKI Maciej OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- LDK!
7 f 1 1.40 SÓJKA Anatol OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0975/21 2022 LDK!
8 f 1 1.40 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.60 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa # 2005 U18 MZ I GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2023 LDK!
2 f 1 3.60 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ III RZEPKA Marek # Z/3268/20 2023 LDK!
3 f 1 3.60 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
4 f 1 3.50 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
5 f 1 3.10 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 3.00 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
7 f 1 2.50 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
7 f 1 2.50 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2022
9 f 1 2.20 PROKOPIAK Szymon SKS Feniks Siedlce 2006 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/13280/21 2021
10 f 1 2.00 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2023
W dal M
  f 1 4.89 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +0.2 -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2022 LDK!
  f 1 5.14 SMARDZEWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ +1.8 --
  f 1 5.47 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.2 -- MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
1 f 1 6.88 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 2001 U23 MZ +0.6 II
2 f 1 6.80 GŁASZCZKA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -0.2 II ŁUKASIAK Michał Z/1006/19 2023
3 f 1 6.16 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +1.2 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 5.99 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +0.7 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 5.78 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.8 -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
6 f 1 4.98 URBAN Kamil SSON START Siedlce 2005 U18 MZ +1.7 -- B.D. Z/11056/21 2023 LDK!
1 f 2 5.56 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ +2.0 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2023
2 f 2 5.55 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +2.6 -- MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
3 f 2 5.23 SMARDZEWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ +2.1 --
4 f 2 5.04 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +2.3 -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2022 LDK!
5 f 2 5.04 WOŹNIAK Alan MKS Pogoń Siedlce 2006 U16 MZ +1.4 -- KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5083/19 , 2021 LDK!
6 f 2 4.59 ZBIEJCIK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -0.5 -- LDK!
7 f 2 4.56 PRACHNIO Patryk MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +1.5 -- KOSIERADZKI Łukasz # Z/2752/21 2022
Wieloskok M
1 f 1 10.91 SÓJKA Anatol OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.3 -- PAWŁOWSKA Maria Z/0975/21 2022 LDK!
2 f 1 10.32 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
3 f 1 9.29 SOKOŁOWSKI Maciej OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ -0.8 -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.88 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2023 5 LDK!
2 f 1 12.48 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2023 BEZ
1 f 2 12.11 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U16 MZ V SZUSTER Konrad # Z/3188/20 2023 LDK!
2 f 2 10.88 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk # 2006 U16 WN V BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2023
3 f 2 7.97 PIETRZYK Jerzy AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/12350/21 2022
Kula (6) M
1 f 1 14.67 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2023 LDK!
2 f 1 10.40 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 4 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 17.15 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2023 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 45.82 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U16 MZ III SZUSTER Konrad # Z/3188/20 2023 LDK!
2 f 1 41.61 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk # 2006 U16 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2023
3 f 1 40.58 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV RZEPKA Marek # Z/3268/20 2023 LDK!
4 f 1 24.59 MYKYTCHUK Vadim AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/11591/21 2022
5 f 1 22.73 PIETRZYK Jerzy AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/12350/21 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.84 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2023 5 LDK!
2 f 1 41.91 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2023 BEZ
3 f 1 34.62 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
4 f 1 34.25 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 33.03 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5619/19 2023 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.95 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2023 LDK!
2 f 1 36.57 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
3 f 1 33.18 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew 4 LDK!
4 f 1 30.90 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
Dysk (2) M
1 f 1 49.47 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2023 LDK!
Oszczep (500) M
1 f 1 28.67 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
Oszczep (600) M
1 f 1 64.60 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 2007 U16 MZ II KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2023 BEZ
2 f 1 40.49 DERDZIKOWSKI Borys UKS Gepard Warszawa 2006 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/3723/20 2023 LDK!
3 f 1 39.97 WOJNA Aleksander KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2022 LDK!
4 f 1 37.10 PSZCZÓŁKOWSKI Maciej MKS Pogoń Siedlce # 2008 U14 MZ V KOSIERADZKI Łukasz Z/13313/21 2023
5 f 1 27.61 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
6 f 1 27.10 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 53.01 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2023 LDK!
2 f 1 49.43 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/5619/19 2023 LDK!
3 f 1 42.72 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2022 BEZ
4 f 1 40.63 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/2891/19 2023 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 62.84 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 Sen MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2022 1
2 f 1 51.60 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ III DAMSZEL Tomasz B.D. Z/2310/16 2022
3 f 1 42.69 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U20 MZ IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.034352064133 sekund