Lubawka 05.09.2021
Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 13.31 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS -2.8 IV BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 3 s 1 13.62 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -2.8 IV BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2024  OSU  
3 5 s 1 13.66 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS -2.8 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1314/20 2024 LDK!  OSU  
4 6 s 1 13.77 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U16 DS -2.8 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!
5 7 s 1 13.83 WASILEWSKA Natalia WLKS Wrocław 2006 U16 DS -2.8 V KOBIAŁKA Kamil Z/0627/20 2024 LDK!
1 2 s 2 13.51 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U18 ZP -1.7 IV JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2024 LDK!
2 4 s 2 13.65 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław # 2007 U16 DS -1.7 IV KOBIAŁKA Kamil # Z/1558/18 2023 LDK!  OSU  
3 8 s 2 14.05 STRASZKO Pola WLKS Wrocław 2008 U14 DS -1.7 V # LDK!
4 10 s 2 14.12 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U16 DS -1.7 V KOBIAŁKA Kamil # Z/9216/21 2024 LDK!
5 11 s 2 14.21 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U14 DS -1.7 V ROSTEK William # Z/2436/21 2024 LDK!
6 14 s 2 14.35 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS -1.7 -- FIT Wiktor B.D. # Z/0467/19 2023 BEZ LDK!
1 9 s 3 14.09 GRZEGORZEK Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -1.2 V BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/0606/20 , 2023 LDK!  OSU  
2 13 s 3 14.32 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U18 DS -1.2 -- LDK!
3 15 s 3 14.36 DOMANIECKA Zofia MLKS Sokół Lubin # 2004 U18 DS -1.2 --
4 16 s 3 14.76 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U18 DS -1.2 --
5 17 s 3 14.91 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS -1.2 --
1 12 s 4 14.31 DRAGUNOWICZ Nadia MKS MOS Wrocław # 2007 U16 DS -2.6 V LDK!  OSU  
2 18 s 4 15.10 STOCHNIAŁ Amelia GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -2.6 -- BENKOWSKI Henryk Z/13357/21 2021
3 19 s 4 15.41 WASILUK Julia SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -2.6 -- LDK!
4 20 s 4 15.48 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -2.6 -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/0161/21 2024 LDK!  OSU  
200 m K
1 1 s 1 27.75 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U16 DS -1.4 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!
2 2 s 1 28.12 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław # 2007 U16 DS -1.4 IV KOBIAŁKA Kamil # Z/1558/18 2023 LDK!  OSU  
3 3 s 1 28.27 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS -1.4 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1314/20 2024 LDK!  OSU  
1 4 s 2 29.35 CIEŚLACHOWSKA Julia SMKS Parasol Wrocław # 2005 U18 DS -1.0 -- B.D. MILANOWICZ Aleksandra , Z/0442/19 , 2023 LDK!
2 5 s 2 29.98 DOMANIECKA Zofia MLKS Sokół Lubin # 2004 U18 DS -1.0 --
1 6 s 3 30.58 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2005 U18 DS -2.9 --
2 7 s 3 30.85 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS -2.9 --
300 m K
1 1 s 1 43.31 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS III MARKOWSKI Tomasz # Z/0511/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 43.42 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS III MARKOWSKI Tomasz # Z/0512/20 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 46.33 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2024  OSU  
4 5 s 1 47.70 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U18 DS -- LDK!
1 4 s 2 46.77 STRASZKO Pola WLKS Wrocław 2008 U14 DS V # LDK!
2 6 s 2 49.54 STOCHNIAŁ Amelia GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/13357/21 2021
3 7 s 2 49.76 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/0161/21 2024 LDK!  OSU  
4 8 s 2 57.30 JANKOWSKA Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U14 DS -- # LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:38.85 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2007 U16 DS II STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 1:44.67 BIEZMIENOW Oliwia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS IV JANECZEK Jarosław Z/0795/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:46.38 WRZESIAK Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS V JANECZEK Jarosław # Z/0798/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:48.81 KOPEĆ Gabriela SMKS Parasol Wrocław # 2006 U16 DS V B.D. MILANOWICZ Aleksandra , Z/0519/20 , 2024 LDK!
5 5 s 1 1:49.94 KILARSKA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V LDK!
6 6 s 1 1:50.19 MARCINIAK Maja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2006 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/5188/19 2022 LDK!
7 7 s 1 2:07.14 WASILUK Julia SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:17.88 SZCZĘSNA Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS IV # LDK!  OSU  
2 2 s 1 3:18.45 ZDOBYLAK Zofia SMKS Parasol Wrocław # 2007 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/0215/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 3:24.03 ZAWADA Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0204/21 , 2023 LDK!
4 4 s 1 3:24.74 BOROWSKA Kinga SMKS Parasol Wrocław # 2006 U16 DS V GOLEC Dominik Z/0521/20 2024 LDK!
5 5 s 1 3:28.19 KLIM Nadia SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS -- LDK!  OSU  
6 6 s 1 3:36.51 SZCZĘSNA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS -- # LDK!
7 7 s 1 3:53.26 BIERNACIK Julia KS SMS Szklarska Poręba 2006 U16 DS -- LDK!  OSU  
1500 m K
1 1 s 1 5:29.74 WRÓBEL Paulina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U18 DS -- ŚWIERCZYŃSKI Dariusz JANECZEK Jarosław , Z/1315/19 , 2023 LDK!
2 2 s 1 5:37.66 ZAWADA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.03 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS -2.2 II BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 13.46 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U14 DS -2.2 IV ROSTEK William # Z/2436/21 2024 LDK!
1 3 s 2 14.12 KOTASEK Zofia ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS -2.7 V SZEREMETA Jarosław Z/1325/20 2022 LDK!
2 4 s 2 14.21 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS -2.7 V WIŚNIEWSKI Paweł GRUMAN Bartosz # , Z/3457/19 , 2023 LDK!  OSU  
300 m pł K
1 1 s 1 49.96 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2024 LDK!
2 3 s 1 51.19 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2024  OSU  
  s 1 DNF GRABARZ Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0761/21 2024 LDK!
1 2 s 2 50.39 KOTASEK Zofia ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS IV SZEREMETA Jarosław Z/1325/20 2022 LDK!
2 4 s 2 52.43 MICHALSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS V GARDZIELEWSKA Urszula # BEZ LDK!  OSU  
3 5 s 2 54.83 DAŃKÓW Dorota WLKS Wrocław 2007 U16 DS V # LDK!
W dal K
1 f 1 5.43 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS -2.8 II BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 5.00 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +1.9 IV KNULL Mariusz Z/1896/21 2024 LDK!
3 f 1 4.89 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U14 DS +0.8 IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1076/20 , 2024 LDK!
4 f 1 4.86 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U16 DS +0.7 IV KOBIAŁKA Kamil # Z/9216/21 2024 LDK!
5 f 1 4.60 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS -1.2 -- B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
6 f 1 4.33 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS +0.5 -- LDK!
7 f 1 4.30 CIEŚLACHOWSKA Julia SMKS Parasol Wrocław # 2005 U18 DS -1.2 -- B.D. MILANOWICZ Aleksandra , Z/0442/19 , 2023 LDK!
8 f 1 4.18 BUTWICKA Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 2006 U16 DS -0.7 --
9 f 1 3.85 KUNKA Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +1.5 -- LDK!
10 f 1 3.81 CHYRA Kornelia SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -1.4 -- LDK!  OSU  
11 f 1 3.80 DRAGUNOWICZ Nadia MKS MOS Wrocław # 2007 U16 DS +1.6 -- LDK!  OSU  
Trójskok K
1 f 1 10.74 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS +1.1 IV SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2024  ZKN   OSU  
2 f 1 9.80 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS +0.6 -- B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.45 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U14 DS -0.5 III BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1076/20 , 2024 LDK!
2 f 1 10.10 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U16 DS +0.5 IV KOBIAŁKA Kamil # Z/9216/21 2024 LDK!
3 f 1 9.35 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS -0.9 -- LDK!
4 f 1 9.21 KUNKA Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +0.6 -- LDK!
5 f 1 8.90 BUTWICKA Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 2006 U16 DS -0.7 --
Kula (3) K
1 f 1 10.38 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U16 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2024
2 f 1 10.07 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
3 f 1 9.73 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS V BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 9.36 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek # Z/4056/20 2024 LDK!
5 f 1 9.26 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2023 LDK!
6 f 1 8.97 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V STOLARCZYK Grzegorz # Z/0819/19 2024
7 f 1 8.00 GRZEGORZEK Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/0606/20 , 2023 LDK!  OSU  
8 f 1 7.43 BRZEZIŃSKA Oliwia GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -- BENKOWSKA Nina CHUDA Julia # , Z/1077/20 , 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 40.97 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 f 1 31.99 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 26.24 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0819/19 2024
4 f 1 24.27 JANCZYŃSKA Laura UKS Sprint Legnica 2005 U18 DS --
5 f 1 20.94 BRZEZIŃSKA Oliwia GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -- BENKOWSKA Nina CHUDA Julia # , Z/1077/20 , 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 37.33 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U23 DS III
2 f 1 24.62 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS -- SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2024  ZKN   OSU  
100 m M
1 1 s 1 11.54 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U20 MZ -2.3 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2024
2 2 s 1 12.00 PAWŁOWSKI Szymon UKS Sprint Legnica 2006 U16 DS -2.3 IV KUBERSKI Mirosław # Z/2674/21 2024
3 3 s 1 12.11 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -2.3 IV KNULL Mariusz Z/0089/21 2024 LDK!
4 4 s 1 12.30 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U23 DS -2.3 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
5 6 s 1 12.69 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U20 DS -2.3 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2024 4 LDK!
1 5 s 2 12.34 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -2.8 -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 7 s 2 12.75 KACZMAREK Maciej GKS Start Długołęka # 2007 U16 DS -2.8 V KOBIAŁKA Kamil # Z/0552/22 2024 LDK!  OSU  
3 8 s 2 13.13 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS -2.8 -- KAŁWA Adam # Z/10000/21 2024 LDK!  OSU  
4 9 s 2 13.31 JAMUŁA Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS -2.8 -- KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz # , Z/2159/20 , 2024 LDK!  OSU  
5 11 s 2 13.51 KAŻMIERSKI Gracjan MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -2.8 -- # LDK!  OSU  
1 10 s 3 13.36 WÓJCIK Michał SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -2.5 --
2 12 s 3 13.72 RAJEWSKI Jan WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -2.5 -- B.D. SZAŁEK Andrzej # , Z/0801/21 , 2024 LDK!
3 13 s 3 13.83 ZADROŻNY Antoni WLKS Wrocław 2007 U16 DS -2.5 -- # LDK!
4 14 s 3 14.88 SMOLINSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -2.5 -- LDK!
200 m M
1 1 s 1 23.18 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U20 MZ -2.1 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2024
2 2 s 1 24.01 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U18 DS -2.1 IV MATOSZ Włodzimierz # Z/0644/19 2024 BEZ LDK!
3 3 s 1 24.41 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS -2.1 -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2024 LDK!
4 6 s 1 25.17 PIĘTA Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U18 DS -2.1 -- JANECZEK Jarosław FIT Wiktor # , Z/1273/18 , 2023 4 LDK!
1 4 s 2 24.49 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -1.7 V KNULL Mariusz Z/0089/21 2024 LDK!
2 5 s 2 24.82 PAWŁOWSKI Szymon UKS Sprint Legnica 2006 U16 DS -1.7 V KUBERSKI Mirosław # Z/2674/21 2024
3 7 s 2 28.21 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS -1.7 -- OLSZAŃSKI Paweł B.D. # Z/10653/21 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.84 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U23 DS -- LDK!  ZKN  
2 2 s 1 40.55 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela KOZANECKA Anna # , Z/2961/19 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 1 42.15 KACZMAREK Maciej GKS Start Długołęka # 2007 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil # Z/0552/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 45.87 RAJEWSKI Jan WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- B.D. SZAŁEK Andrzej # , Z/0801/21 , 2024 LDK!
1 4 s 2 45.44 ZADROŻNY Antoni WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- # LDK!
2 6 s 2 47.02 SMOLINSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- LDK!
3 7 s 2 48.02 KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3002/20 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:27.04 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U23 DS -- LDK!  ZKN  
2 2 s 1 1:32.56 KUŁEK Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS IV JANECZEK Jarosław Z/0462/20 2024 LDK!
3 3 s 1 1:34.34 DURTKA Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- LDK!
4 4 s 1 1:35.80 BONDROW Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS -- LDK!
5 5 s 1 1:37.06 JEWTUSZEK Franciszek KS SMS Szklarska Poręba 2006 U16 DS V LDK!  OSU  
6 6 s 1 1:37.28 BURZYŃSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS V B.D. JANECZEK Jarosław # , Z/0796/21 , 2024 LDK!
7 7 s 1 1:38.55 WALOSZCZYK Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/2696/20 2024 LDK!  OSU  
8 8 s 1 1:42.92 WÓJCIK Michał SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS --
1000 m M
1 1 s 1 2:53.27 TRZCINKA Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS V LDK!
2 2 s 1 2:53.83 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata # Z/0513/20 2024 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:59.95 SZPYRKA Alan WKS Oleśniczanka Oleśnica 2006 U16 DS V MATOSZ Włodzimierz B.D. ŚWIERCZYŃSKI Dariusz # Z/1277/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:22.95 WILCZYŃSKI Marcel SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS --
5 5 s 1 3:45.05 GRUCELA Paweł WLKS Wrocław 2006 U16 DS -- # LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:08.19 TSCHIRCH Krzysztof WKS Oleśniczanka Oleśnica # 1999 U23 DS III SZAŁEK Andrzej Z/2152/19 2024 LDK!
2 2 s 1 4:17.23 KLATKA Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS -- WOSIEK Jacek Z/0357/15 2024
3 3 s 1 4:33.01 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata # Z/0664/19 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
110 m pł MŁ M
1 2 s 2 16.58 PORWOLIK Emil MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS -1.0 III # LDK!  OSU  
2 3 s 2 16.69 RONCZEWSKI Mikołaj WLKS Wrocław 2006 U16 DS -1.0 III KOBIAŁKA Kamil Z/0164/21 2024 LDK!  OSU  
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.08 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -1.0 II WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2024 5  ZKN   OSU  
300 m pł M
1 1 s 1 43.29 PORWOLIK Emil MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS IV # LDK!  OSU  
2 2 s 1 48.38 KAŻMIERSKI Gracjan MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- # LDK!  OSU  
W dal M
  f 1 4.70 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS +1.4 -- OLSZAŃSKI Paweł B.D. # Z/10653/21 2024 LDK!
1 f 1 6.17 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U20 DS +1.1 IV PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2024 LDK!
2 f 1 5.67 BRZYSKI Borys MLKS Sokół Lubin 2006 U16 DS +1.7 V KNULL Marta KNULL Mariusz , Z/2926/20 , 2023 LDK!
3 f 1 5.55 RONCZEWSKI Mikołaj WLKS Wrocław 2006 U16 DS -1.5 -- KOBIAŁKA Kamil Z/0164/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 5.52 KUŁACZKOWSKI Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2006 U16 DS -0.7 -- SZAŁEK Andrzej Z/8268/21 2022 LDK!
5 f 1 5.46 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS +0.7 -- KAŁWA Adam # Z/10000/21 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 5.35 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS +1.8 -- PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2023 LDK!
7 f 1 5.10 JAMUŁA Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS +1.1 -- KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz # , Z/2159/20 , 2024 LDK!  OSU  
8 f 1 5.04 KONIECZNY Jacek WKS Śląsk Wrocław 2006 U16 DS -0.7 --
9 f 1 4.74 SZCZERCZOWSKI Wojciech MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS +2.2 -- OLSZAŃSKI Paweł B.D. # Z/10653/21 2024 LDK!
  f 1 NM RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS 0.0 -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
Wieloskok M
1 f 1 11.52 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS -0.9 IV PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2023 LDK!
2 f 1 10.01 KONIECZNY Jacek WKS Śląsk Wrocław 2006 U16 DS -0.5 --
Kula (5) M
1 f 1 13.03 SOCHA Paweł UKS Sprint Legnica 2004 U18 DS IV
2 f 1 10.70 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 8.77 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2024 LDK!  OSU  
  f 1 NM KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS -- KUCZAJ Tomasz # Z/5186/19 2024 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.24 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U20 DS II KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2024 LDK!  ZKN   SKN  
Oszczep (600) M
1 f 1 38.43 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 32.12 MACIEJCZYK Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 2007 U16 DS -- BIALIC Katarzyna BIALIC Katarzyna # , Z/2039/20 , 2024 LDK!
3 f 1 20.20 KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3002/20 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 52.42 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS III TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela KOZANECKA Anna # , Z/2961/19 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 45.51 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/3921/17 2023 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.5849978923798 sekund