Żary 04.09.2021
Grand Prix Dolnego ¦l±ska. Mityng Agros Żary [DMP U16]
60 m K
1 e 1 9.17 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U12 DS 0.0 -- SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2023 LDK!
2 e 1 9.85 BRZESKA Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- LDK!
3 e 1 10.19 SZOMBIERSKA Gabriela MLKS Agros Żary 2010 U12 LB 0.0 -- WISZ Mateusz Z/2799/23 2023 LDK!
4 e 1 10.51 LIPIŃSKI Isabella MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS 0.0 -- KNULL Mariusz # Z/0808/21 2022 LDK!
5 e 1 11.17 SAMOLUK Julia MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/13381/21 2023 LDK!
6 e 1 12.21 PIOTRKOWICZ Lena MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/5133/21 2023 LDK!
1 e 2 9.10 KĘPIŃSKA Julia GKS Start Długołęka # 2010 U12 DS +0.5 -- BENKOWSKI Henryk Z/6375/22 2023 LDK!
2 e 2 9.58 WˇS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U12 DS +0.5 -- KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2023 LDK!
3 e 2 9.84 OLSZAŃSKA Lilianna MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS +0.5 -- KNULL Mariusz # Z/1003/21 2023 LDK!
4 e 2 10.83 GASTAL Alina MLKS Agros Żary 2011 U12 LB +0.5 -- ŁABUL Wioletta Z/2994/21 2023 LDK!
5 e 2 14.46 PIOTRKOWICZ Martyna MLKS Sokół Lubin 2015 U12 DS +0.5 -- DŁUBAŁA Marek Z/13388/21 2023 LDK!
1 e 3 8.92 VIČIK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U12 DS +1.2 --
2 e 3 9.29 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB +1.2 -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2023 LDK!
3 e 3 10.62 KU¬MIAK Rozalia MLKS Agros Żary 2010 U12 LB +1.2 -- ŁABUL Wioletta Z/3177/21 2023 LDK!
4 e 3 10.90 KUNYSZ Sonia MLKS Agros Żary 2010 U12 LB +1.2 -- ŁABUL Wioletta Z/2759/21 2023 LDK!
5 e 3 11.34 KUFEL Małgorzata MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2012 U12 DS +1.2 -- BIALIC Katarzyna Z/6070/21 2023 LDK!
6 e 3 11.52 ROZMUS Pola MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +1.2 -- DŁUBAŁA Marek Z/2771/21 2023 LDK!
1 e 4 10.01 BRZEZIŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U12 DS +0.1 -- MAKUCH Beata Z/3798/21 2023
2 e 4 10.90 ZIELIŃSKA-PIAZZA Laura MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +0.1 -- LDK!
3 e 4 10.93 PIETRUSZEWSKA Pola MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS +0.1 -- DŁUBAŁA Marek Z/13382/21 2023 LDK!
4 e 4 11.42 BOWSZYS Maja MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2012 U12 DS +0.1 -- BIALIC Katarzyna Z/6715/21 2023 LDK!
5 e 4 11.49 GELLETA Hanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2011 U12 DS +0.1 -- LDK!
1 e 5 9.71 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U12 DS +0.7 -- MAKUCH Beata Z/3797/21 2023
2 e 5 10.49 SKROBUK Pola MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2012 U12 DS +0.7 -- BIALIC Katarzyna Z/5999/21 2023 LDK!
3 e 5 10.50 JANICKA Anna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U12 DS +0.7 --
4 e 5 10.89 PADUCH Izabella MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +0.7 -- DŁUBAŁA Marek Z/6200/21 2023 LDK!
5 e 5 10.95 LEŃ Emilia MLKS Agros Żary 2010 U12 LB +0.7 -- LDK!
1 e 6 9.82 ZAWADZKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2010 U12 DS +1.1 -- WO¦ Michał Z/10264/21 2023 LDK!
2 e 6 9.87 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U12 LB +1.1 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2023 LDK!
3 e 6 9.88 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U12 LB +1.1 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2023 LDK!
4 e 6 10.05 WERNER Barbara MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS +1.1 -- DŁUBAŁA Marek Z/6282/21 2023 LDK!
5 e 6 10.26 ZIĘTAL Kornelia MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS +1.1 -- KNULL Elżbieta Z/0815/21 2023 LDK!
1 e 7 9.52 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB -0.3 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2023 LDK!
2 e 7 10.39 WALKOWICZ Vanessa MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -0.3 -- KNULL Mariusz # Z/6129/21 2023 LDK!
3 e 7 10.85 KOWALSKA Zofia MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -0.3 -- LDK!
4 e 7 11.55 PIOTROWICZ Zofia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2012 U12 DS -0.3 -- BIALIC Katarzyna Z/5998/21 2023 LDK!
1 e 8 8.61 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS +0.9 -- KNULL Mariusz Z/0812/21 2023 LDK!
2 e 8 8.74 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB +0.9 -- WISZ Mateusz Z/5563/18 2023 BEZ LDK!
3 e 8 8.76 GROBELNA Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS +0.9 -- MAKUCH Beata Z/0821/19 2023
4 e 8 9.85 SOŁTYS Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS +0.9 -- LDK!
5 e 8 9.98 WOJNAR Dorota UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS +0.9 -- MAKUCH Beata Z/0828/19 2023
1 e 9 9.00 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS +0.7 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2023
2 e 9 9.34 BUSZTA Łucja KL Ziemia Kłodzka 2008 U14 DS +0.7 -- LDK!
3 e 9 10.45 SOŁTYS Aleksandra MLKS Sokół Lubin 2009 U14 DS +0.7 -- DŁUBAŁA Marek Z/13385/21 2023 LDK!
4 e 9 10.92 BIELIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2008 U14 LB +0.7 -- ŁABUL Wioletta Z/2995/21 2022 LDK!
5 e 9 11.03 UCIŃSKA Zuzanna MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS +0.7 -- LDK!
1 e 10 9.00 BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -0.1 -- MAKUCH Beata Z/0827/19 2023
2 e 10 9.25 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -0.1 -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2023 LDK!
3 e 10 9.55 ZIELIŃSKA Róża KL Ziemia Kłodzka 2009 U14 DS -0.1 -- WO¦ Michał Z/10262/21 2022 LDK!
4 e 10 9.57 PROTTUNG Paulina KL Ziemia Kłodzka 2008 U14 DS -0.1 -- LDK!
5 e 10 9.93 PIECH Iga ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -0.1 -- WALCZAK Jerzy # Z/9157/21 2023 LDK!
6 e 10 11.84 BOGDANOWICZ Wiktoria Akademia Biegowa Żary # 2009 U14 LB -0.1 -- URSZULAK Marcin # Z/13756/21 2023 LDK!
1 e 11 9.00 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U14 DS +0.9 -- BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2023 LDK!
2 e 11 9.63 SINKOWSKA Natalia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2009 U14 DS +0.9 -- BIALIC Marek Z/2040/20 2022 LDK!
3 e 11 9.93 KOZŁOWSKA Amelia MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS +0.9 -- LDK!
4 e 11 10.04 BOGDANOWICZ Julia Akademia Biegowa Żary # 2009 U14 LB +0.9 -- URSZULAK Marcin # Z/13755/21 2023 LDK!
1 f 1 9.00 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U12 DS -0.6 -- SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2023 LDK!
2 f 1 9.05 VIČIK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U12 DS -0.6 --
3 f 1 9.14 KĘPIŃSKA Julia GKS Start Długołęka # 2010 U12 DS -0.6 -- BENKOWSKI Henryk Z/6375/22 2023 LDK!
4 f 1 9.47 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB -0.6 -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2023 LDK!
5 f 1 9.49 WˇS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U12 DS -0.6 -- KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2023 LDK!
6 f 1 9.60 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB -0.6 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2023 LDK!
1 f 2 8.69 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -0.3 -- WISZ Mateusz Z/5563/18 2023 BEZ LDK!
2 f 2 8.76 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS -0.3 -- KNULL Mariusz Z/0812/21 2023 LDK!
3 f 2 8.76 GROBELNA Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -0.3 -- MAKUCH Beata Z/0821/19 2023
4 f 2 8.98 BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -0.3 -- MAKUCH Beata Z/0827/19 2023
5 f 2 9.09 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U14 DS -0.3 -- BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2023 LDK!
6 f 2 9.10 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -0.3 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2023
100 m K
1 s 1 12.92 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U18 LB +0.2 III WISZ Dariusz Z/4678/17 2023 3 LDK!
2 s 1 13.19 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +0.2 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
3 s 1 13.22 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +0.2 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2023 BEZ LDK!
4 s 1 13.22 KWA¦NIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +0.2 IV WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2023 LDK!
5 s 1 13.60 KULTYS Ewa WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2007 U16 LB +0.2 IV SIEŃKO Krzysztof Z/2975/20 2023 LDK!
1 s 2 13.43 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP +0.9 IV BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
2 s 2 13.53 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +0.9 IV SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2023 LDK!
3 s 2 13.76 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS +0.9 IV STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/0730/18 2023
4 s 2 13.93 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +0.9 -- WISZ Dariusz Z/1029/20 2023 LDK!
1 s 3 13.93 BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2004 U18 DS +0.3 -- LDK!
2 s 3 14.02 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.3 V STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2023
3 s 3 14.20 FABISZEWSKA Emilia MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +0.3 V WISZ Mateusz Z/5626/19 2023 LDK!
4 s 3 14.33 TUROWSKA Alicja ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB +0.3 V LDK!
5 s 3 14.35 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +0.3 V KOŁACZ Dariusz B.D. # , Z/1025/20 , 2022 LDK!
1 s 4 14.78 ŁUCZAK Natalia KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -0.5 -- LDK!
2 s 4 15.41 PRUCNAL Karolina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2005 U18 LB -0.5 -- DRACZYŃSKI Adam Z/0396/21 2023 LDK!
3 s 4 15.61 SPICH Amelia MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -0.5 -- OŁYNIEC Krystyna # Z/0555/21 2023 LDK!
4 s 4 16.08 LECH Kornelia MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -0.5 -- WYROBA Piotr Z/0580/21 2022 LDK!
1 s 5 14.28 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.4 V STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2023 BEZ
2 s 5 14.74 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.4 -- B.D. # Z/1021/20 2022 LDK!
3 s 5 15.02 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U16 LB -0.4 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2023 LDK!
4 s 5 15.37 OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.4 -- WISZ Mateusz Z/13090/21 2023
200 m K
1 s 1 30.81 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U12 DS +0.4 -- SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2023 LDK!
2 s 1 34.89 BRZESKA Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB +0.4 -- LDK!
3 s 1 35.59 KAŁUŻA Nadia MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U12 DS +0.4 -- WYROBA Piotr # Z/12736/21 2023 LDK!
4 s 1 42.37 SAMOLUK Julia MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS +0.4 -- DŁUBAŁA Marek Z/13381/21 2023 LDK!
1 s 2 34.32 ZAWADZKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2010 U12 DS +1.1 -- WO¦ Michał Z/10264/21 2023 LDK!
2 s 2 34.43 JANICKA Anna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U12 DS +1.1 --
3 s 2 38.91 RÓŻAŃSKA Amelia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2011 U12 DS +1.1 -- BIALIC Marek # Z/5996/21 2023 LDK!
1 s 3 38.81 ZIELIŃSKA-PIAZZA Laura MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +0.6 -- LDK!
2 s 3 39.68 TONDEL Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB +0.6 -- SZNAJDER Marcin Z/7492/21 2023 LDK!
1 s 4 35.39 SZOMBIERSKA Gabriela MLKS Agros Żary 2010 U12 LB -0.3 -- WISZ Mateusz Z/2799/23 2023 LDK!
2 s 4 37.74 KOWALSKA Zofia MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -0.3 -- LDK!
3 s 4 38.86 KOŁODZIEJ Nadia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -0.3 -- # LDK!
1 s 5 34.46 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U12 LB -0.6 -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2023 LDK!
2 s 5 39.72 BOWSZYS Maja MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2012 U12 DS -0.6 -- BIALIC Katarzyna Z/6715/21 2023 LDK!
3 s 5 41.27 PAWŁOWSKA Alicja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -0.6 -- SZNAJDER Marcin Z/13328/21 2023 LDK!
1 s 6 33.01 WˇS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U12 DS +0.1 -- KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2023 LDK!
2 s 6 33.85 BRZEZIŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U12 DS +0.1 -- MAKUCH Beata Z/3798/21 2023
3 s 6 37.26 HREBENIUK Iga Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB +0.1 -- DRACZYŃSKI Adam # Z/7497/21 2023 LDK!
4 s 6 39.31 BEBRYS Ania Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB +0.1 -- # LDK!
1 s 7 35.82 PRZYBYŁA Liliana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB +0.6 -- DRACZYŃSKI Adam Z/1714/21 2023 LDK!
2 s 7 42.63 TRASKOWSKA Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB +0.6 -- SZNAJDER Marcin Z/8140/21 2023 LDK!
1 s 8 31.04 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -0.7 -- DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2023 LDK!
2 s 8 35.82 BANASIEWICZ Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U12 DS -0.7 -- WYROBA Piotr # Z/12735/21 2023 LDK!
3 s 8 36.43 LIPIŃSKI Isabella MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -0.7 -- KNULL Mariusz # Z/0808/21 2022 LDK!
300 m K
1 s 1 44.66 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB III WISZ Mateusz Z/5563/18 2023 BEZ LDK!
2 s 1 46.36 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS IV KNULL Mariusz Z/0812/21 2023 LDK!
3 s 1 50.71 BUSZTA Łucja KL Ziemia Kłodzka 2008 U14 DS -- LDK!
1 s 2 48.51 RAJCHEL Natalia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman Z/3243/20 2021 LDK!
2 s 2 51.56 SAŁDAN Julia MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/3181/21 2023 LDK!
1 s 3 49.32 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2023
2 s 3 51.96 PIECH Iga ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/9157/21 2023 LDK!
3 s 3 52.96 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej # Z/0015/22 2023 LDK!
1 s 4 50.56 JASKÓLSKA Julia MLKS Agros Żary # 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman # Z/2551/22 2022 LDK!
2 s 4 56.48 GRZYB Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1012/20 2023
1 s 5 42.80 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U23 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
2 s 5 42.98 OLEJNICZAK Wiktoria MLKS Agros Żary # 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/1439/19 , 2022 LDK!
3 s 5 45.67 BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2004 U18 DS -- LDK!
1 s 6 45.26 FABISZEWSKA Emilia MLKS Agros Żary 2006 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/5626/19 2023 LDK!
2 s 6 45.89 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/1029/20 2023 LDK!
3 s 6 46.05 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/0730/18 2023
1 s 7 43.79 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/4678/17 2023 3 LDK!
2 s 7 46.33 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB IV KOŁACZ Dariusz B.D. # , Z/1025/20 , 2022 LDK!
3 s 7 48.75 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2023
4 s 7 49.98 ŁOGOŻNA Olga MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U18 LB -- KWAPICH Roman KWAPICH Roman , Z/1435/19 , 2021 LDK!
1 s 8 45.59 SZCZOTKA Julia MLKS Agros Żary # 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/1448/19 , 2022 LDK!
2 s 8 46.96 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V B.D. # Z/1021/20 2022 LDK!
3 s 8 48.71 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2023 BEZ
4 s 8 50.16 GRETKIEWICZ Aleksandra MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS --
1 s 9 49.47 KŁOK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2420/18 2023
2 s 9 51.18 PRUCNAL Karolina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2005 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0396/21 2023 LDK!
3 s 9 52.01 ŁUCZAK Natalia KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- LDK!
600 m K
1 s 1 1:54.82 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2023 LDK!
2 s 1 1:57.51 BILIŃSKA Zuzanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2010 U12 DS -- BIALIC Marek # Z/2850/21 2023 LDK!
3 s 1 2:03.26 WIELICZKO Sandra Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- LDK!
4 s 1 2:03.63 WERNER Barbara MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/6282/21 2023 LDK!
5 s 1 2:05.85 SZAWŁOWSKA Hanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2011 U12 DS -- BIALIC Marek # Z/5997/21 2023 LDK!
6 s 1 2:08.50 POJNAR Paulina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- LDK!
7 s 1 2:09.73 WÓJTOWICZ Marlena MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -- KNULL Elżbieta Z/0813/21 2023 LDK!
8 s 1 2:12.34 STACHOWSKA Lena Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7272/21 2023 LDK!
9 s 1 2:18.93 WˇWO¬NA Emilia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- LDK!
1 s 2 1:50.37 ADAMCZEWSKA Zofia KS SMS Szklarska Poręba # 2008 U14 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/0805/23 2023 LDK!
2 s 2 1:52.00 KOZACZKIEWICZ Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0830/19 2023
3 s 2 1:52.35 SOBIERAŃSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2008 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/6634/21 2023 LDK!
4 s 2 1:52.83 KOZAK Kalina ZLKL Zielona Góra 2008 U14 LB -- BISKUP Paweł # Z/7158/21 2023 LDK!
5 s 2 1:54.81 KSIˇG Jagoda MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/3176/21 2023 LDK!
6 s 2 2:01.55 PIECHURSKA Kaja MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2008 U14 DS -- LDK!
7 s 2 2:09.12 MAJ Hanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3716/21 2023 LDK!
8 s 2 2:12.60 SPICH Kinga MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U14 DS -- LDK!
1 s 3 2:00.98 KUŻOWNIK Tatiana MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman Z/10389/21 2021 LDK!
2 s 3 2:05.85 KULIKOWSKA Eliza WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof # Z/5587/21 2023 LDK!
3 s 3 2:07.22 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U14 DS -- OŁYNIEC Krystyna # Z/0587/21 2023 LDK!
4 s 3 2:09.26 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/2758/21 2023 LDK!
5 s 3 2:09.96 PIWOWARCZYK Liwia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB -- LDK!
6 s 3 2:19.45 KOZŁOWSKA Amelia MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS -- LDK!
7 s 3 2:28.11 KANIUK Wiktoria MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2009 U14 DS -- LDK!
1 s 4 1:46.92 WASZCZYK Martyna KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS -- WO¦ Michał Z/1785/19 2023 LDK!
2 s 4 1:51.04 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- B.D. # Z/2461/19 2022 LDK!
3 s 4 1:51.35 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- B.D. # Z/2462/19 2022 LDK!
4 s 4 1:58.34 KARBOWIAK Dominika MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/5670/19 2021 LDK!
5 s 4 2:07.51 ZAWADZKA Nikola KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WO¦ Michał Z/3785/21 2023 LDK!
80 pł K
1 s 1 12.83 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.7 III SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2023 LDK!
2 s 1 13.33 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP -0.7 IV BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
3 s 1 15.28 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U14 DS -0.7 -- WYROBA Piotr # Z/0581/21 2023 LDK!
  s 1 DNF LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.7 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2023
Wzwyż K
1 f 1 1.45 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U14 DS IV WYROBA Piotr # Z/0585/21 2023 LDK!
2 f 1 1.45 WALKOWIAK Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2790/19 2022 LDK!
3 f 1 1.35 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/0436/19 2023 LDK!
4 f 1 1.35 ŁUKA Julia MKS Piast Głogów 2008 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2783/21 2023 BEZ LDK!
5 f 1 1.35 CIECIERSKA Amelia UKS Orlica Domaniów 2008 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/9473/21 2023 LDK!
6 f 1 1.25 CIECIERSKA Emilia UKS Orlica Domaniów 2008 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/9474/21 2023 LDK!
W dal strefa K
1 1 4.00 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2023 LDK!
2 1 3.98 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2023 LDK!
3 1 3.88 VIČIK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U12 DS 0.0 --
4 1 3.69 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/3797/21 2023
5 1 3.54 KAŁUŻA Nadia MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U12 DS 0.0 -- WYROBA Piotr # Z/12736/21 2023 LDK!
6 1 3.52 OLSZAŃSKA Lilianna MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS 0.0 -- KNULL Mariusz # Z/1003/21 2023 LDK!
7 1 3.51 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U12 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2023 LDK!
8 1 3.50 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2023 LDK!
9 1 3.48 ZIĘTAL Kornelia MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta Z/0815/21 2023 LDK!
10 1 3.45 PRZYBYŁA Liliana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB 0.0 -- DRACZYŃSKI Adam Z/1714/21 2023 LDK!
11 1 3.42 URBANOWICZ Julianna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB 0.0 -- KLAYBOR Dawid Z/7498/21 2023 LDK!
12 1 3.33 BANASIEWICZ Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U12 DS 0.0 -- WYROBA Piotr # Z/12735/21 2023 LDK!
13 1 3.32 BOGACKA Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/3792/21 2023
14 1 3.24 LEPIANKA Joanna MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS 0.0 -- LDK!
15 1 3.16 GASTAL Alina MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta Z/2994/21 2023 LDK!
16 1 2.98 SKROBUK Pola MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2012 U12 DS 0.0 -- BIALIC Katarzyna Z/5999/21 2023 LDK!
17 1 2.97 PIETRUSZEWSKA Pola MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/13382/21 2023 LDK!
18 1 2.88 PIOTROWICZ Zofia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2012 U12 DS 0.0 -- BIALIC Katarzyna Z/5998/21 2023 LDK!
19 1 2.73 ROZMUS Oliwia MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/2773/21 2023 LDK!
20 1 2.73 KUNYSZ Sonia MLKS Agros Żary 2010 U12 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta Z/2759/21 2023 LDK!
21 1 2.38 WALKOWICZ Vanessa MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS 0.0 -- KNULL Mariusz # Z/6129/21 2023 LDK!
22 1 1.80 PIOTRKOWICZ Martyna MLKS Sokół Lubin 2015 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/13388/21 2023 LDK!
1 2 4.59 GROBELNA Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0821/19 2023
2 2 4.50 BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0827/19 2023
3 2 4.36 ŁUKA Julia MKS Piast Głogów 2008 U14 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2783/21 2023 BEZ LDK!
4 2 4.36 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U14 DS 0.0 -- WYROBA Piotr # Z/0585/21 2023 LDK!
5 2 4.14 KWIECIŃSKA Klaudia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U14 LB 0.0 -- KWAPICH Roman Z/3242/20 2021 LDK!
6 2 4.04 HAJKOWICZ Nina ZLKL Zielona Góra # 2008 U14 LB 0.0 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/1485/22 2023 LDK!
7 2 4.00 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U14 DS 0.0 -- WYROBA Piotr # Z/0581/21 2023 LDK!
8 2 3.96 PATAN Wiktoria MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB 0.0 -- KWAPICH Roman Z/10390/21 2021 LDK!
9 2 3.91 SOŁTYS Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS 0.0 -- LDK!
10 2 3.91 KOZACZKIEWICZ Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0830/19 2023
11 2 3.89 KSIĘŻUK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0832/19 2023
12 2 3.86 SAŁDAN Julia MLKS Agros Żary 2008 U14 LB 0.0 -- WISZ Mateusz # Z/3181/21 2023 LDK!
13 2 3.81 WOJNAR Dorota UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0828/19 2023
14 2 3.78 PROTTUNG Paulina KL Ziemia Kłodzka 2008 U14 DS 0.0 -- LDK!
15 2 3.68 ZIELIŃSKA Róża KL Ziemia Kłodzka 2009 U14 DS 0.0 -- WO¦ Michał Z/10262/21 2022 LDK!
16 2 3.66 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB 0.0 -- WISZ Mateusz # Z/2758/21 2023 LDK!
17 2 3.54 ILASZ Sandra MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB 0.0 -- KWAPICH Roman Z/13359/21 2021 LDK!
18 2 3.52 GASZEWSKA Maja MKS Szerszeń Bogatynia 2009 U14 DS 0.0 -- WYROBA Piotr # Z/12737/21 2023 LDK!
19 2 3.46 SINKOWSKA Natalia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2009 U14 DS 0.0 -- BIALIC Marek Z/2040/20 2022 LDK!
20 2 3.24 BIELIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2008 U14 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta Z/2995/21 2022 LDK!
Wieloskok K
1 9.90 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +9.9 V ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
2 9.65 TUROWSKA Alicja ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB +9.9 V LDK!
3 9.44 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +9.9 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2023
4 9.35 MARCINIAK Maria MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +9.9 -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta B.D. # , Z/0454/20 , 2022 LDK!
5 9.17 WALKOWIAK Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS +9.9 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2790/19 2022 LDK!
6 8.36 SPICH Amelia MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS +9.9 -- OŁYNIEC Krystyna # Z/0555/21 2023 LDK!
7 8.20 LECH Kornelia MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS +9.9 -- WYROBA Piotr Z/0580/21 2022 LDK!
8 8.20 OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +9.9 -- WISZ Mateusz Z/13090/21 2023
Kula (3) K
1 10.84 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2023 LDK!
2 10.82 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB IV SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina BEZ LDK!
3 8.57 SKIERSKA Marcelina MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- LDK!
4 8.52 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2023 LDK!
5 7.83 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WO¦ Michał Z/3784/21 2023 LDK!
6 6.77 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2023 BEZ LDK!
7 6.70 WALKOWIAK Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2790/19 2022 LDK!
8 6.10 MOROZ Laura UKS Orlica Domaniów 2009 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/9480/21 2023 LDK!
Kula (4) K
1 12.44 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 24.00 SZAWŁOWSKA Hanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2011 U12 DS -- BIALIC Marek # Z/5997/21 2023 LDK!
2 f 1 23.00 BOGACKA Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/3792/21 2023
3 f 1 20.00 GELLETA Hanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2011 U12 DS -- LDK!
4 f 1 18.00 DŁUBAŁA Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2772/21 2023 LDK!
5 f 1 18.00 KUFEL Małgorzata MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2012 U12 DS -- BIALIC Katarzyna Z/6070/21 2023 LDK!
6 f 1 17.50 LEŃ Emilia MLKS Agros Żary 2010 U12 LB -- LDK!
7 f 1 17.00 RÓŻAŃSKA Amelia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2011 U12 DS -- BIALIC Marek # Z/5996/21 2023 LDK!
8 f 1 14.50 PIOTRKOWICZ Lena MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5133/21 2023 LDK!
1 f 2 38.50 KSIĘŻUK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0832/19 2023
2 f 2 33.50 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U14 DS -- WYROBA Piotr # Z/0585/21 2023 LDK!
3 f 2 27.00 SOŁTYS Aleksandra MLKS Sokół Lubin 2009 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/13385/21 2023 LDK!
4 f 2 26.50 GRZYB Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1012/20 2023
5 f 2 24.50 BOGDANOWICZ Julia Akademia Biegowa Żary # 2009 U14 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13755/21 2023 LDK!
6 f 2 18.00 UCIŃSKA Zuzanna MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS -- LDK!
7 f 2 17.50 BOGDANOWICZ Wiktoria Akademia Biegowa Żary # 2009 U14 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13756/21 2023 LDK!
8 f 2 17.50 KOPALA Hanna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/3175/21 2022 LDK!
9 f 2 17.50 GOŁˇB Maja MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/3173/21 2021 LDK!
10 f 2 14.50 GODEK Kornelia MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/3182/21 2021 LDK!
11 f 2 14.00 CHOJA Julia UKS Orlica Domaniów 2009 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/9472/21 2023 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 23.06 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2023 LDK!
2 f 1 22.03 CIE¦LIŃSKA Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -- # LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 33.90 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2023 LDK!
2 f 1 32.73 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III WOCHNA Robert Z/0436/19 2023 LDK!
3 f 1 32.63 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK!
4 f 1 29.77 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2023 LDK!
60 m M
1 s 1 8.11 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -0.3 -- B.D. Z/6488/21 2023 LDK!
2 s 1 8.81 KLUJ Aleksander ULKS Sprinter Zielona Góra 2008 U14 LB -0.3 -- LDK!
3 s 1 9.19 ŻOK Adrian ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB -0.3 -- HUDYMA Grzegorz Z/8531/21 2023
4 s 1 9.56 GRUDZIEŃ Tymon MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -0.3 -- B.D. ŁABUL Wioletta # Z/3458/21 2022 LDK!
5 s 1 10.28 BARSZCZYK Milan MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -0.3 -- ŁABUL Wioletta Z/2748/21 2023 LDK!
1 e 1 9.28 DZIEŁAKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sień 2010 U12 LB -0.2 -- ORŁOWSKI Andrzej BAUMGART Iwona Z/8211/21, Z/5440/23 2023, 2023 LDK!
2 e 1 10.66 BUDNIK Kuba MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -0.2 -- DŁUBAŁA Marek Z/13379/21 2023 LDK!
3 e 1 12.02 OLECHNOWSKI Aleksander MLKS Sokół Lubin 2013 U12 DS -0.2 -- LDK!
4 e 1 13.59 PUZIO Szymon MLKS Sokół Lubin 2013 U12 DS -0.2 -- LDK!
1 e 2 9.88 CIELEŃ Dorian MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta Z/0806/21 2022 LDK!
2 e 2 9.95 HORODECKI Szymon MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/2768/21 2023 LDK!
3 e 2 11.11 JURDZIŃSKI Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/3943/21 2022 LDK!
4 e 2 11.19 PADUCH Mateusz MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/6199/21 2022 LDK!
5 e 2 11.53 SOBIŁO Szymon MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/5132/21 2023 LDK!
1 e 3 9.39 CYKMAN Maksymilian KL Ziemia Kłodzka 2010 U12 DS -0.3 -- WO¦ Michał Z/6705/21 2023 LDK!
2 e 3 10.61 GAŁUSZKA Igor MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -0.3 -- DŁUBAŁA Marek Z/2762/21 2023 LDK!
3 e 3 11.65 KĘPIŃSKI Marcel LKS Górnik Wałbrzych 2013 U12 DS -0.3 -- LDK!
4 e 3 12.60 TOBOREK Jakub MLKS Sokół Lubin 2013 U12 DS -0.3 -- LDK!
5 e 3 12.76 KAROLCZAK Maciej MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -0.3 -- LDK!
1 e 4 9.50 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary # 2010 U12 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2023 LDK!
2 e 4 10.37 RUTKOWSKI Marcel MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS 0.0 -- KNULL Mariusz # Z/6125/21 2023 LDK!
3 e 4 11.00 KRZEMIŃSKI Adam MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS 0.0 -- LDK!
4 e 4 13.75 SZNAJDER Filip Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB 0.0 -- LDK!
1 f 1 8.99 DZIEŁAKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sień 2010 U12 LB -0.6 -- ORŁOWSKI Andrzej BAUMGART Iwona Z/8211/21, Z/5440/23 2023, 2023 LDK!
2 f 1 9.26 CYKMAN Maksymilian KL Ziemia Kłodzka 2010 U12 DS -0.6 -- WO¦ Michał Z/6705/21 2023 LDK!
3 f 1 9.41 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary # 2010 U12 LB -0.6 -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2023 LDK!
4 f 1 9.68 HORODECKI Szymon MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -0.6 -- DŁUBAŁA Marek Z/2768/21 2023 LDK!
5 f 1 10.16 CIELEŃ Dorian MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -0.6 -- KNULL Elżbieta Z/0806/21 2022 LDK!
6 f 1 10.35 RUTKOWSKI Marcel MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -0.6 -- KNULL Mariusz # Z/6125/21 2023 LDK!
100 m M
1 s 1 11.73 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -0.6 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2023 LDK!
2 s 1 11.79 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -0.6 IV WISZ Dariusz Z/0787/19 2023 BEZ LDK!
3 s 1 11.85 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -0.6 IV WISZ Dariusz # Z/5625/19 2023 LDK!
4 s 1 12.48 URSZYC Konrad Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB -0.6 V LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/13761/21 2023 LDK!
5 s 1 12.68 PAJˇK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.6 V ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2023 LDK!
1 s 2 12.03 KACZMAREK Wojciech KL Lumel Zielona Góra # 2005 U18 LB -0.9 IV FILIPOWSKI Krzysztof # Z/4025/18 2023 LDK!
2 s 2 12.43 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB -0.9 -- B.D. Z/1784/19 2023 LDK!
3 s 2 12.67 DZIOK Bartosz MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.9 V WISZ Dariusz # Z/1623/20 2023 LDK!
4 s 2 12.72 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -0.9 V WO¦ Michał Z/1892/21 2023 LDK!
5 s 2 13.43 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -0.9 -- WO¦ Michał Z/6706/21 2023 LDK!
6 s 2 13.71 SZPILA Wiktor MKS Szerszeń Bogatynia 2006 U16 DS -0.9 -- LDK!
200 m M
1 s 1 30.08 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB -0.6 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2023 LDK!
2 s 1 32.73 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary # 2010 U12 LB -0.6 -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2023 LDK!
3 s 1 39.80 SZNAJDER Gracjan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -0.6 -- # LDK!
1 s 2 36.05 CZERNECKI Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -0.4 -- DRACZYŃSKI Adam Z/0380/21 2023 LDK!
2 s 2 37.61 WI¦NIEWSKI Oskar MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -0.4 -- KNULL Elżbieta Z/7028/21 2023 LDK!
3 s 2 39.08 KRZEMIŃSKI Adam MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS -0.4 -- LDK!
4 s 2 39.50 ZABAWSKI Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -0.4 -- LDK!
1 s 3 37.47 BUDNIK Kuba MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -0.5 -- DŁUBAŁA Marek Z/13379/21 2023 LDK!
2 s 3 37.72 SZARADOWSKI Wojciech Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -0.5 -- SZNAJDER Marcin # Z/1716/21 2023 LDK!
3 s 3 47.46 PUZIO Szymon MLKS Sokół Lubin 2013 U12 DS -0.5 -- LDK!
1 s 4 37.74 TWARDOWSKI Hubert MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS +0.7 -- KNULL Mariusz Z/0811/21 2023 LDK!
2 s 4 41.63 TALKOWSKI Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB +0.7 -- SZNAJDER Marcin Z/8337/21 2023 LDK!
3 s 4 43.95 OLECHNOWSKI Aleksander MLKS Sokół Lubin 2013 U12 DS +0.7 -- LDK!
4 s 4 50.05 WICHMAN Miłosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB +0.7 -- LDK!
300 m M
1 s 1 46.25 DROZDA Antoni MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/6565/21 2023 LDK!
2 s 1 50.33 MILEWSKI Michał SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1318/20 2023 LDK!
3 s 1 52.62 GNIAZDOWSKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/3179/21 2022 LDK!
4 s 1 55.40 OSZMIAŃCZUK Jakub MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- B.D. # Z/3461/21 2022 LDK!
1 s 2 42.13 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB V B.D. Z/6488/21 2023 LDK!
2 s 2 49.03 ŻYCHLEWICZ Bartosz MKS Piast Głogów 2008 U14 DS -- BIELAWA Przemysław Z/11027/21 2023 LDK!
3 s 2 50.63 ¦MIECH Konrad MLKS Sokół Lubin 2009 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/0100/21 2023 LDK!
1 s 3 37.04 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/4688/17 2023 BEZ LDK!
2 s 3 37.90 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS --
3 s 3 39.27 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # , Z/1436/19 , 2021 LDK!
4 s 3 39.54 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB -- B.D. Z/1784/19 2023 LDK!
1 s 4 39.54 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!
2 s 4 41.49 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS V WO¦ Michał Z/1892/21 2023 LDK!
1 s 5 43.38 POJMAN Franciszek MKS Szerszeń Bogatynia 2006 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0641/20 2023 LDK!
2 s 5 44.60 CABAN Nikodem MKS Szerszeń Bogatynia 2006 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0635/20 2023 LDK!
3 s 5 48.20 RUDNICKI Antoni MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -- KNULL Elżbieta KNULL Marta LDK!
600 m M
1 s 1 2:09.62 HORODECKI Szymon MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2768/21 2023 LDK!
2 s 1 2:12.21 ŁOZIUK Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam # Z/8593/21 2023 LDK!
3 s 1 2:22.43 SOBIŁO Szymon MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5132/21 2023 LDK!
4 s 1 2:26.59 PADUCH Mateusz MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/6199/21 2022 LDK!
5 s 1 2:39.93 TOBOREK Jakub MLKS Sokół Lubin 2013 U12 DS -- LDK!
1 s 2 1:22.25 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB -- DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2023 LDK!
2 s 2 1:24.29 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2023 5 LDK!
3 s 2 1:28.67 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Marcin # Z/5315/18 2023 BEZ LDK!
4 s 2 1:30.42 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!
5 s 2 1:30.84 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS III MAKUCH Beata Z/1011/20 2023
6 s 2 1:32.35 KIENDY¦ Wiktor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2544/20 2023 LDK!
7 s 2 1:32.65 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2007 U16 LB IV DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2023 LDK!
8 s 2 1:38.11 STANKIEWICZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS V MAKUCH Beata Z/0816/19 2022
9 s 2 1:43.21 POJMAN Franciszek MKS Szerszeń Bogatynia 2006 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0641/20 2023 LDK!
10 s 2 1:48.35 CABAN Nikodem MKS Szerszeń Bogatynia 2006 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0635/20 2023 LDK!
1000 m M
1 s 1 3:18.32 ŻYŁKIEWICZ Tymon SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1316/20 2023 LDK!
2 s 1 3:19.48 WOŻNIAK Michał LLKS Osowa Sień 2008 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8594/21 2023 LDK!
3 s 1 3:19.78 RUTKOWSKI Kajetan SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1317/20 2023 LDK!
4 s 1 3:22.94 PRUCNAL Mateusz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0381/21 2023 LDK!
5 s 1 3:23.40 PADUCH Szymon MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS -- LDK!
6 s 1 3:44.95 RAJCZAK Dawid MKS Piast Głogów 2008 U14 DS -- BIELAWA Przemysław Z/11025/21 2023 LDK!
7 s 1 3:48.82 DUDZIAK Jan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam # Z/8339/21 2023 LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 18.01 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -0.4 V KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2023 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.30 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -0.4 III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK!
2 s 1 16.37 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -0.4 IV WISZ Mateusz Z/4688/17 2023 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 99 s 1 15.07 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -0.4 II WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2023 5
4x100 m M
1 s 1 45.04 SINGH Kewin
JUNG Marcin
MLECZKO Gabriel
REWAJ Dawid
MLKS Agros Żary 2004
2004
2004
2004
U18 LBU -- WISZ Dariusz
KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz

WISZ Mateusz
Z/0787/19
, Z/4684/17
Z/4688/17
2023
, 2023
2023
BEZ
4
BEZ
2 s 1 46.58 DZIOK Bartosz
DEĆ Fabian
PAJˇK Stanisław
SZAKOŁA Jakub
MLKS Agros Żary 2007
2006
2007
2006
U16 LBU -- WISZ Dariusz
WISZ Dariusz
ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz
WISZ Dariusz WISZ Mateusz
Z/1623/20
Z/5625/19
, Z/0384/21
Z/5632/19
2023
2023
, 2023
2023




Wzwyż M
1 1.85 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U18 DS III WYROBA Piotr Z/0732/18 2023 BEZ
2 1.80 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK!
3 1.75 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV LDK!
4 1.75 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0787/19 2023 BEZ LDK!
5 1.65 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U16 DS V WO¦ Michał WO¦ Michał # Z/0455/20 2023 BEZ LDK!
6 1.50 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2023 BEZ LDK!
W dal strefa M
1 1 4.26 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2023 LDK!
2 1 4.25 DZIEŁAKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sień 2010 U12 LB 0.0 -- ORŁOWSKI Andrzej BAUMGART Iwona Z/8211/21, Z/5440/23 2023, 2023 LDK!
3 1 3.98 CYKMAN Maksymilian KL Ziemia Kłodzka 2010 U12 DS 0.0 -- WO¦ Michał Z/6705/21 2023 LDK!
4 1 3.58 JAKUBIAK Dawid MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta Z/6566/21 2023 LDK!
5 1 2.77 GEMBU¦ Wiktor MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS 0.0 -- LDK!
1 2 4.88 KLUJ Aleksander ULKS Sprinter Zielona Góra 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
2 2 4.34 PADUCH Szymon MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS 0.0 -- LDK!
3 2 4.24 ŻOK Adrian ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/8531/21 2023
4 2 4.10 GRUDZIEŃ Tymon MLKS Agros Żary 2008 U14 LB 0.0 -- B.D. ŁABUL Wioletta # Z/3458/21 2022 LDK!
5 2 3.75 BARSZCZYK Milan MLKS Agros Żary 2009 U14 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta Z/2748/21 2023 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 12.20 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB +9.9 II KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 11.66 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB +9.9 IV SZWARC Zygmunt # Z/5469/19 2023 LDK!
3 f 1 11.45 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U16 DS +9.9 IV WO¦ Michał WO¦ Michał # Z/0455/20 2023 BEZ LDK!
4 f 1 10.94 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +9.9 -- WISZ Dariusz # Z/5625/19 2023 LDK!
5 f 1 10.83 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +9.9 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2023 BEZ LDK!
6 f 1 10.13 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +9.9 -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2023 LDK!
7 f 1 10.03 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +9.9 -- WO¦ Michał Z/6706/21 2023 LDK!
8 f 1 10.00 SZPILA Wiktor MKS Szerszeń Bogatynia 2006 U16 DS +9.9 -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.58 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 12.23 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/2193/20 2023 LDK!
3 f 1 12.03 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
4 f 1 10.90 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2023 LDK!
5 f 1 9.34 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2023 LDK!
6 f 1 8.88 CIE¦LIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U18 DS --
7 f 1 8.28 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2023 LDK!
8 f 1 7.84 MAC Igor MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- KORSAK Przemysław Z/10742/21 2021 LDK!
9 f 1 7.63 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2023 BEZ LDK!
10 f 1 6.43 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2023 LDK!
  f 1 NM LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB -- SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 33.00 GAŁUSZKA Igor MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2762/21 2023 LDK!
2 f 1 28.50 LORENC Borys MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -- LDK!
3 f 1 18.50 GEMBU¦ Wiktor MLKS Sokół Lubin 2010 U12 DS -- LDK!
4 f 1 15.00 KĘPIŃSKI Marcel LKS Górnik Wałbrzych 2013 U12 DS -- LDK!
5 f 1 15.00 SZNAJDER Filip Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB -- LDK!
6 f 1 11.50 KAROLCZAK Maciej MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- LDK!
1 f 2 38.00 MIELCZAREK Jakub UKS Orlica Domaniów 2009 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/9479/21 2023 LDK!
2 f 2 35.50 ŻYŁKIEWICZ Tymon SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/1316/20 2023 LDK!
3 f 2 33.50 OSZMIAŃCZUK Jakub MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- B.D. # Z/3461/21 2022 LDK!
4 f 2 30.00 GNIAZDOWSKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/3179/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 60.14 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
2 f 1 54.59 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 50.35 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II SZWARC Zygmunt # Z/5469/19 2023 LDK!
4 f 1 47.84 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2023 LDK!
5 f 1 40.31 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB IV SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2023 LDK!
6 f 1 29.91 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2023 LDK!
7 f 1 27.84 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2023 LDK!
8 f 1 21.46 MAC Igor MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- KORSAK Przemysław Z/10742/21 2021 LDK!
9 f 1 19.68 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2023 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 55.87 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB I SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
2 f 1 33.45 CIE¦LIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U18 DS --
3 f 1 26.39 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/2193/20 2023 LDK!
  f 1 NM HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2023 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 57.01 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU M KAMIŃSKI Damian B.D. Z/0205/14 2023
2 f 1 39.59 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 Sen LB III SZPIGUN Zenon Z/4683/19 2022 3 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.782699108124 sekund