Zielona Góra 07.09.2021
59. Mityng Lekkoatletyczny Winobranie 2021
60 m K
1 s 1 9.02 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB 0.0 -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2024 LDK!
2 s 1 9.22 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2024 LDK!
3 s 1 9.30 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2024 LDK!
4 s 1 9.40 KRAWCZYK Wiktoria MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2007 U16 LB 0.0 -- GÓRA Ireneusz Z/5708/19 2022 LDK!
1 s 2 9.10 WICHMAN Tola UKS Ares Nowa Sól 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
2 s 2 9.75 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2024 LDK!
3 s 2 9.78 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U12 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2024 LDK!
4 s 2 9.81 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2024 LDK!
5 s 2 9.85 CIEŚLAK Matylda ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/2395/21 2024 LDK!
100 m K
2 s 1 14.16 TORCHAŁA Anna ULKS Sprinter Zielona Góra 2007 U16 LB -0.2 V
3 s 1 14.21 ŻABKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB -0.2 V WESOŁEK Krzysztof Z/1492/22 2022 LDK!
4 s 1 14.69 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U16 LB -0.2 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2024 LDK!
5 s 1 15.44 MOUSTAID Selma ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -0.2 -- #
300 m K
1 s 1 45.33 SZCZOTKA Julia MLKS Agros Żary # 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam 4 LDK!
2 s 1 47.46 KULTYS Ewa WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2007 U16 LB V SIEŃKO Krzysztof Z/2975/20 2023 LDK!
3 s 1 48.61 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2024 LDK!
4 s 1 50.42 ŁOGOŻNA Olga MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U18 LB -- KWAPICH Roman KWAPICH Roman , Z/1435/19 , 2021 LDK!
5 s 1 52.05 PRUCNAL Karolina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2005 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0396/21 2024 LDK!
6 s 1 53.73 KRAWCZYK Wiktoria MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2007 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/5708/19 2022 LDK!
1 s 2 51.46 MOUSTAID Selma ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- #
2 s 2 51.60 SAMEK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1491/22 2022 LDK!
3 s 2 54.16 KOMAR Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/13398/21 2024 LDK!
4 s 2 55.47 PRZYBYŁA Liliana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1714/21 2024 LDK!
5 s 2 56.22 BRZESKA Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- LDK!
6 s 2 59.69 TURBO Viktoria ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/6198/21 2024
600 m K
1 s 1 1:46.05 ZJAWIN Natalia LLKS Osowa Sień 2006 U16 LB V KONSUR Paweł ORŁOWSKI Andrzej # , Z/2704/20 , 2024 LDK!
2 s 1 1:55.49 KOZAK Kalina KL Lumel Zielona Góra # 2008 U14 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/7158/21 2024 LDK!
3 s 1 2:00.92 WAWRZYKOWSKA Jagoda MKST Astra Nowa Sól 2006 U16 LB -- CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard , Z/0806/18 , 2021 BEZ LDK!
4 s 1 2:02.18 KARBOWIAK Dominika MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U16 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/5670/19 2021 LDK!
5 s 1 2:05.65 JANKOWSKA Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof # Z/1486/22 2022 V LDK!
6 s 1 2:14.50 PIECH Iga ZLKL Zielona Góra 2009 U14 LB -- ŻUROWSKI Mariusz # Z/9157/21 2024 LDK!
7 s 1 2:16.08 STACHOWSKA Lena Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7272/21 2024 LDK!
  s 1 DNF MNIEDŁO Martyna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof # Z/7496/21 2024 LDK!
1000 m K
1 s 1 2:59.30 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U20 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0444/17 2024 LDK!  ZKN  
2 s 1 3:11.23 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS III BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2023 BEZ LDK!
3 s 1 3:17.28 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U18 LB -- MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!  ZKN  
4 s 1 3:17.47 KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U18 LB -- BIESIADA Ryszard # Z/0061/20 2023 LDK!  ZKN  
5 s 1 3:21.30 KACZMAREK Paulina KL Lumel Zielona Góra # 1995 Sen LB -- B.D. LANDYSZKOWSKI Sławomir , Z/9726/21 , 2023
6 s 1 3:25.31 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2024 LDK!
7 s 1 3:50.24 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2024 LDK!
8 s 1 3:58.96 POJNAR Paulina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- LDK!
9 s 1 4:00.25 WIELICZKO Sandra Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- LDK!
10 s 1 4:00.93 PIWOWARCZYK Liwia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB -- LDK!
80 pł K
1 s 1 15.85 KOKOT Maria ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB 0.0 -- LDK!
2 s 1 16.12 GRZEGORCZYK Klaudia ULKS Sprinter Zielona Góra 2007 U16 LB 0.0 -- LDK!
3 s 1 16.80 KONDRACKA Hanna ULKS Sprinter Zielona Góra 2007 U16 LB 0.0 --
300 m pł K
1 s 1 50.16 POPEK Julia MKS Piast Głogów 2006 U16 DS IV BIELAWA Przemysław Z/0989/21 2021 LDK!
2 s 1 57.85 KOKOT Maria ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.40 DOBEK Katarzyna ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV LDK!
W dal K
2 f 1 4.66 KULTYS Ewa WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2007 U16 LB 0.0 V SIEŃKO Krzysztof Z/2975/20 2023 LDK!
3 f 1 4.25 ŻABKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB +0.4 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1492/22 2022 LDK!
4 f 1 4.06 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U16 LB +0.1 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2024 LDK!
5 f 1 3.40 STEPNOWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB +0.4 --
W dal strefa K
1 f 1 4.34 WICHMAN Tola UKS Ares Nowa Sól 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
2 f 1 3.99 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2024 LDK!
3 f 1 3.98 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2024 LDK!
4 f 1 3.90 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2024 LDK!
5 f 1 3.88 KOMAR Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13398/21 2024 LDK!
6 f 1 3.69 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U12 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2024 LDK!
7 f 1 3.63 CIEŚLAK Matylda ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/2395/21 2024 LDK!
8 f 1 3.53 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.62 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2024 LDK!
1 f 2 8.93 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/1222/19 2024 LDK!
2 f 2 6.55 ZASUWA Laura ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- LDK!
Kula (4) K
1 f 1 9.32 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB IV
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.21 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U16 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2024
2 f 1 26.17 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/1222/19 2024 LDK!
3 f 1 21.23 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7117/21 2024 LDK!
4 f 1 21.07 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2024
5 f 1 15.03 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 48.18 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2024 1
2 f 1 30.25 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
3 f 1 29.30 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB IV KOWALSKI Zenon B.D. Z/0220/18 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
4 f 1 28.52 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 1 26.91 GADZIŃSKA Barbara LKS Polkowice 1976 Masters DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2810/20 2024
1 f 2 22.02 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2023 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 37.20 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB IV KOWALSKI Zenon # Z/1222/19 2024 LDK!
2 f 1 26.10 TYRAKOWSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4114/20 2024
3 f 1 20.44 TURBO Viktoria ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/6198/21 2024
4 f 1 17.18 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2024
5 f 1 17.06 PROSZOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -- #
Młot (4) K
1 f 1 51.51 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB I KOWALSKI Zenon B.D. Z/0220/18 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 f 1 34.85 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB IV LDK!  OSU  
Oszczep (500) K
1 f 1 30.65 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2024 LDK!
2 f 1 28.95 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!
3 f 1 23.06 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2024 LDK!
4 f 1 20.15 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2023 LDK!
5 f 1 15.12 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2024 LDK!
1 f 2 25.71 TYRAKOWSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4114/20 2024
2 f 2 13.32 PROSZOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -- #
60 m M
1 s 1 8.53 KRAWCZYK Jakub MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2008 U14 LB 0.0 -- GÓRA Ireneusz # Z/6866/21 2024
2 s 1 8.88 ŻOK Adrian ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/8531/21 2024
3 s 1 9.43 SZYMAŃSKI Wiktor ULKS Sprinter Zielona Góra 2008 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/2400/21 2022 LDK!
100 m M
1 s 1 11.18 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -0.3 II BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  ZKN  
2 s 1 11.66 KURIATA Dawid MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -0.3 III LDK!
3 s 1 11.74 WIŚNIEWSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -0.3 III
4 s 1 11.80 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -0.3 IV B.D. Z/6488/21 2024 LDK!
5 s 1 12.40 WIŚNIEWSKI Łukasz ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -0.3 --
6 s 1 12.61 CHWASZCZ Oskar MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -0.3 -- BIELAWA Przemysław Z/0709/22 2022
300 m M
1 s 1 41.47 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB V B.D. Z/6488/21 2024 LDK!
2 s 1 46.85 KRAWCZYK Jakub MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2008 U14 LB -- GÓRA Ireneusz # Z/6866/21 2024
400 m M
1 s 1 51.58 KACZMAREK Wojciech KL Lumel Zielona Góra # 2005 U18 LB III FILIPOWSKI Krzysztof # Z/4025/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 s 1 52.56 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2024
3 s 1 53.60 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS IV WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2024 5  ZKN   OSU  
4 s 1 54.62 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0863/15 2024
5 s 1 57.23 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # , Z/1436/19 , 2021 LDK!
1 s 2 54.18 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP IV GRENDA Jan Z/1110/17 2024 4 LDK!  ZKN   OSU  
2 s 2 55.83 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB -- B.D. Z/1784/19 2023 LDK!
3 s 2 58.98 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 U23 WP -- TALIKADZE Roman # Z/1710/20 2024
600 m M
1 s 1 1:31.71 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2007 U16 LB III DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2023 LDK!
2 s 1 2:02.45 DUDZIAK Jan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam # Z/8339/21 2024 LDK!
3 s 1 2:17.13 ŁOZIUK Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam # Z/8593/21 2024 LDK!
4 s 1 2:30.27 SZARADOWSKI Wojciech Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -- SZNAJDER Marcin # Z/1716/21 2024 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:26.31 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB -- DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2024 LDK!  ZKN   KNF  
2 s 1 2:40.80 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 1988 Sen LB -- BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2024 3
3 s 1 2:44.05 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 Sen LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2024
4 s 1 2:48.73 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP -- TALIKADZE Roman # Z/1765/20 2024  ZKN  
5 s 1 2:54.32 KUBIAK Kacper MKST Astra Nowa Sól 2000 U23 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/2272/20 2024
6 s 1 3:01.79 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2023 LDK!
7 s 1 3:03.73 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U16 WP -- TALIKADZE Roman # Z/4225/20 2024
8 s 1 3:25.55 PRUCNAL Mateusz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0381/21 2024 LDK!
9 s 1 3:56.03 FECHNER Kornel ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB -- HUDYMA Justyna Z/7169/23 2024
  s 1 DNF PESTKA Jakub OŚ AZS Poznań # 2005 U18 WP -- PAPUGA Sebastian # Z/4985/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
110 m pł MŁ M
1 s 1 21.94 KAMIŃSKI Mikołaj ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB 0.0 -- LDK!  OSU  
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.66 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP 0.0 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
2 s 1 15.90 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP 0.0 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK!
3 s 1 15.94 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB 0.0 IV HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2024 BEZ
4 s 1 16.05 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U18 DS 0.0 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.70 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -0.3 II WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2024 5  ZKN   OSU  
2 s 1 15.57 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -0.3 II ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024
300 m pł M
1 s 1 45.92 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS V BIELAWA Przemysław # Z/4180/19 2024 BEZ LDK!
2 s 1 51.72 KAMIŃSKI Mikołaj ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -- LDK!  OSU  
Tyczka M
1 f 1 3.70 FURSEWICZ Eryk KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA III SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3880/16 2024  ZKN   SKN   OSU  
2 f 1 3.40 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV LDK!
3 f 1 2.80 BĘBEN Oskar KL Lumel Zielona Góra # 2005 U18 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2760/20 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 2.30 MUSZYŃSKI Andrzej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1951 Masters WP -- B.D. Z/11068/21 2024
W dal M
1 f 1 6.34 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +0.4 III KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
2 f 1 6.15 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +0.2 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2024 5 LDK!  ZKN  
3 f 1 6.10 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U18 DS +0.3 IV BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 5.65 MIELCZAREK Jakub MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +0.3 --
5 f 1 5.55 BĘBEN Oskar KL Lumel Zielona Góra # 2005 U18 LB +0.4 -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2760/20 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 5.21 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +0.1 -- BIELAWA Przemysław # Z/4180/19 2024 BEZ LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.38 ŻOK Adrian ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/8531/21 2024
2 f 1 4.15 SZYMAŃSKI Wiktor ULKS Sprinter Zielona Góra 2008 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/2400/21 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.08 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +0.4 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
2 f 1 11.58 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.5 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
3 f 1 10.33 MIELCZAREK Jakub MKS Piast Głogów 2003 U20 DS +0.1 --
  f 1 NM CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U20 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2024 5 LDK!  ZKN  
Kula (5) M
1 f 1 12.25 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/2193/20 2024 LDK!  OSU  
1 f 2 12.87 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB IV KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek # , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 f 2 12.85 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 9.87 SKOPIŃSKI Maksymilian ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -- LDK!
4 f 2 8.61 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -- BIELAWA Przemysław # Z/4180/19 2024 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 10.28 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024
Dysk (1) M
1 f 1 63.16 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek # , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 f 1 58.80 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 53.81 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II SZWARC Zygmunt # Z/5469/19 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 49.46 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 41.62 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!
6 f 1 39.93 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB IV SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2024 LDK!
7 f 1 32.73 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB V SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!
8 f 1 31.97 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!
9 f 1 31.64 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB V SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2024 LDK!
10 f 1 29.63 JAWORSKI Marcin ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- LDK!
11 f 1 27.96 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2024
12 f 1 23.40 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/6797/21 2024 LDK!
13 f 1 20.64 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2024  OSU  
14 f 1 19.31 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2024 LDK!
15 f 1 18.09 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2024 LDK!
16 f 1 16.97 MATUSZAK Hubert ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB --
17 f 1 15.06 GOŚCINIAK Sasza ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB --
  f 1 NM KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U16 LB -- HUDYMA Grzegorz # Z/2928/20 2024
Dysk (1.5) M
1 f 1 33.42 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/2193/20 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1.75) M
1 f 1 50.22 LEWKOWICZ Wojciech MKL Szczecin # 2004 U18 ZP I CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. # Z/3628/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 f 1 39.36 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U20 LB III LDK!  OSU  
Dysk (2) M
1 f 1 41.50 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 Sen LB II SZPIGUN Zenon Z/4683/19 2022 3 LDK!
2 f 1 32.14 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 1999 U23 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2190/15 2021 4
Młot (3) M
1 f 1 36.17 MUSZYŃSKI Andrzej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1951 Masters WP -- B.D. Z/11068/21 2024
Młot (4) M
1 f 1 37.60 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2024 LDK!
2 f 1 31.25 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2024 LDK!
3 f 1 20.25 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2024 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 40.25 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB IV WALCZAK Jerzy # Z/2193/20 2024 LDK!  OSU  
1 f 2 40.08 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB IV SZWARC Zygmunt # Z/5469/19 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 40.01 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2024  OSU  
3 f 2 22.01 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/6797/21 2024 LDK!
4 f 2 20.00 SKOPIŃSKI Maksymilian ZLKL Zielona Góra 2006 U16 LB -- LDK!
5 f 2 17.72 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2024
6 f 2 16.84 MATUSZAK Hubert ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB --
7 f 2 13.87 GOŚCINIAK Sasza ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB --
Młot (6) M
1 f 1 38.36 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U20 LB IV LDK!  OSU  
Młot (7.26) M
1 f 1 54.33 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U23 DS I B.D. KOTWICA Czesław # , Z/0897/17 , 2024  ZKN   WCSS  
Oszczep (600) M
1 f 1 45.31 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U16 LB IV HUDYMA Grzegorz # Z/2928/20 2024
2 f 1 40.40 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB V KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek # , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 f 1 39.82 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2007 U16 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2023 LDK!
4 f 1 20.20 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2024 LDK!
5 f 1 17.71 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2024 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 48.80 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2024 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 55.65 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2022 2 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8213450908661 sekund