Warszawa 12.09.2021
Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2021 (III rzut) [DMP U16]
100 m K
1 1 e 1 12.35 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +0.2 II BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2023 3 LDK!
2 2 e 1 12.50 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ +0.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0493/17 2021 LDK!
3 3 e 1 12.65 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998 Sen PD +0.2 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
4 4 e 1 12.93 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ +0.2 III RˇCZKA Paweł Z/4149/19 2022
5 5 e 1 13.08 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP +0.2 III WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
6 7 e 1 13.15 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ +0.2 III LDK!
7 8 e 1 13.19 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +0.2 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/5423/18 2023
8 16 e 1 13.75 RUDNIK Anita UKS Kusy Warszawa 2002 U20 MZ +0.2 IV RADKE Karol Z/3425/17 2021 LDK!
1 9 e 2 13.23 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.4 IV KĘDZIORA Robert # Z/0848/20 2022
2 10 e 2 13.44 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.4 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
3 11 e 2 13.49 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU +0.4 IV B.D. # Z/3169/19 2023
4 12 e 2 13.58 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +0.4 IV JENDRYCH Marek 4 LDK!
5 14 e 2 13.66 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +0.4 IV SOBIERAJ Aneta BALCERZAK Piotr , Z/3470/18 , 2022 5 LDK!
6 15 e 2 13.72 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ +0.4 IV GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2023
7 17 e 2 13.99 SPURTACZ Daniela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ +0.4 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3681/20 2023
1 6 e 3 13.12 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.3 III GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
2 13 e 3 13.64 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ +0.3 IV OBROCKI Bogdan # Z/2106/19 2022
3 18 e 3 14.08 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.3 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022
4 19 e 3 14.17 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2005 U18 SK +0.3 -- OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof # , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
5 20 e 3 14.87 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U18 MZ +0.3 -- B.D. # Z/0255/19 2023
6 21 e 3 15.02 GAPYS Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2004 U18 MZ +0.3 -- LDK!
7 22 e 3 15.17 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.3 -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022
1 1 e 4 13.31 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ +0.6 IV BALCERZAK Piotr # Z/0952/21 2023 LDK!
2 2 e 4 13.79 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U14 MZ +0.6 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2023
3 4 e 4 14.37 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ +0.6 V LDK!
4 5 e 4 14.72 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ +0.6 -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
5 7 e 4 14.88 BEREDA Weronika UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ +0.6 -- CZYŻ Maciej Z/3222/21 2023 LDK!
6 8 e 4 15.19 BŁU¦ Hanna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ +0.6 -- GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2023
1 3 e 5 14.19 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +0.1 V CZYŻ Maciej Z/3226/21 2023 LDK!
2 6 e 5 14.84 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ +0.1 -- MIŁKOWSKI Karol # Z/0536/20 2023
3 9 e 5 15.47 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ +0.1 -- BOGUCKI Michał Z/3921/19 2023 LDK!
4 10 e 5 16.10 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U14 MZ +0.1 -- DˇBROWSKI Dariusz # Z/13424/21 2023 LDK!
5 11 e 5 16.67 MIERZEJEWSKA Michalina UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U14 MZ +0.1 -- DˇBROWSKI Dariusz # Z/13003/21 2023 LDK!
1 1 e 6 14.19 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 V B.D. Z/4710/19 2022
2 2 e 6 14.24 PAVILLET Zoé AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +0.7 V B.D. Z/0681/20 2023
3 3 e 6 14.26 TWARDOWSKA Lena UKS Melo Błonie 2007 U16 MZ +0.7 V GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/4003/20 2022
4 4 e 6 14.77 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 -- B.D. Z/11590/21 2023
5 5 e 6 14.93 NASALSKA Zuzanna AZS-AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 --
1 f 1 12.47 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ +0.3 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0493/17 2021 LDK!
2 f 1 12.61 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998 Sen PD +0.3 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
3 f 1 12.93 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ +0.3 III RˇCZKA Paweł Z/4149/19 2022
4 f 1 13.11 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ +0.3 III LDK!
5 f 1 13.22 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +0.3 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/5423/18 2023
6 f 1 13.30 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.3 IV GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
1 f 2 13.32 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -0.2 IV BALCERZAK Piotr # Z/0952/21 2023 LDK!
2 f 2 13.76 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U14 MZ -0.2 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2023
3 f 2 14.18 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -0.2 V LDK!
4 f 2 14.33 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -0.2 V CZYŻ Maciej Z/3226/21 2023 LDK!
5 f 2 14.63 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -0.2 -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
6 f 2 14.77 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ -0.2 -- MIŁKOWSKI Karol # Z/0536/20 2023
7 f 2 14.90 BEREDA Weronika UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ -0.2 -- CZYŻ Maciej Z/3222/21 2023 LDK!
8 f 2 15.07 BŁU¦ Hanna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -0.2 -- GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2023
1 f 3 14.19 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.4 V B.D. Z/4710/19 2022
2 f 3 14.31 PAVILLET Zoé AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +0.4 V B.D. Z/0681/20 2023
3 f 3 14.87 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.4 -- B.D. Z/11590/21 2023
200 m K
1 1 s 1 25.19 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ 0.0 II BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2023 3 LDK!
2 2 s 1 26.00 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 1998 Sen PD 0.0 II DUDEK Bartosz B.D. Z/2671/16 2022
3 3 s 1 26.31 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ 0.0 III RˇCZKA Paweł Z/4149/19 2022
4 4 s 1 26.49 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U14 0.0 III WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
5 6 s 1 26.84 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U18 MZ 0.0 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. , Z/2934/17 , 2023 LDK!
6 7 s 1 26.89 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ 0.0 III KĘDZIORA Robert # Z/0848/20 2022
7 8 s 1 26.98 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP 0.0 III WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
1 10 s 2 27.42 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ 0.0 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
2 11 s 2 27.44 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU 0.0 IV B.D. # Z/3169/19 2023
3 12 s 2 27.83 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ 0.0 -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. B.D. Z/3950/15 2022
4 14 s 2 28.01 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ 0.0 IV DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2023 LDK!
5 16 s 2 28.30 BUCZEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin Z/0562/19 2023
6 17 s 2 28.37 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ 0.0 IV BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
7 19 s 2 28.46 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ 0.0 IV TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/0362/17 2023
8 21 s 2 28.83 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ 0.0 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023
1 13 s 3 27.94 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -0.4 IV BOROŃ Adam # Z/4736/19 2022 LDK!
3 15 s 3 28.15 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -0.4 IV OBROCKI Bogdan # Z/2106/19 2022
4 22 s 3 28.85 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -0.4 -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!
5 23 s 3 28.87 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.4 -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2023
6 24 s 3 28.92 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ -0.4 -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2023
7 26 s 3 29.17 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -0.4 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022
8 27 s 3 29.74 LITEWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -0.4 -- KĘDZIORA Robert # Z/2110/19 2023
  s 3 DQ GOŁOTA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -0.4 -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/1372/19 2023 LDK!
1 29 s 4 30.11 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.3 -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
2 30 s 4 30.30 BAGIŃSKA Maja Ducla Academy Warszawa 2004 U18 MZ +0.3 -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4351/20 2023
3 31 s 4 30.44 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U18 MZ +0.3 -- B.D. # Z/0255/19 2023
4 32 s 4 30.83 NIEBUDEK Wiktoria AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ +0.3 -- #
5 33 s 4 31.46 GAPYS Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2004 U18 MZ +0.3 -- LDK!
6 34 s 4 31.64 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ +0.3 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
1 5 s 5 26.71 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -0.4 III PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2023 5 LDK!
2 9 s 5 27.06 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -0.4 III PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/3463/17 2023 3 LDK!
3 18 s 5 28.43 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -0.4 IV LDK!
4 20 s 5 28.75 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -0.4 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022
5 25 s 5 29.09 TWARDOWSKA Lena UKS Melo Błonie 2007 U16 MZ -0.4 V GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/4003/20 2022
6 28 s 5 30.10 MELCAREK Paulina OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -0.4 -- GˇSIEWSKI Artur Z/4155/19 2022
  s 5 DNF GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -0.4 -- BOGUCKI Michał Z/3921/19 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.82 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN II PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/3463/17 2023 3 LDK!
2 2 s 1 58.75 GAJKOWSKA Martyna UKS Gimnazjon Płońsk # 2003 U20 MZ II ADAMSKI Robert B.D. # Z/3000/17 2023
3 3 s 1 59.18 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ III PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2023 LDK!
4 5 s 1 61.31 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ III LDK!
5 6 s 1 62.29 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 2002 U20 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2022 3 LDK!
6 7 s 1 62.55 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2023
7 11 s 1 64.16 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ IV
1 4 s 2 60.61 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ III TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2023
2 8 s 2 62.83 WIERZCHOWSKA Maja SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1878/18 2023 5 LDK!
3 10 s 2 63.84 HRYCIUK Gabriela OKS Start Otwock 2001 U23 MZ --
4 12 s 2 64.21 KU¬MICKA Emilia MKS Juvenia Białystok 2004 U18 PD IV B.D. Z/1717/21 2022
5 13 s 2 64.41 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U18 MZ IV MIŁKOWSKI Karol B.D. # Z/2180/19 2023
6 17 s 2 66.02 JAŁOSZYŃSKA Magdalena O¦ AZS Poznań # 2003 U20 WP -- REJEWSKI Robert B.D. Z/2811/18 2023
7 18 s 2 66.65 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. B.D. Z/3635/18 2023
1 9 s 3 63.05 GAŁUZA Marta KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0564/19 2022
2 14 s 3 64.75 KARCZEWSKA Maria OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3166/19 2022 LDK!
3 15 s 3 65.49 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
4 16 s 3 65.93 PIOTROWSKA Zofia BKS Wataha Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. Z/2132/19 2023
5 19 s 3 67.71 BERENT Magdalena OKS Start Otwock 2004 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2933/17 2022 LDK!
6 20 s 3 68.62 CUDNA Magdalena AZS-AWF Warszawa 2003 U20 MZ --
7 21 s 3 72.53 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
1 1 s 4 62.64 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2023 LDK!
2 2 s 4 64.76 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 2006 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2023 5 LDK!
3 3 s 4 66.01 DĘBECKA Karolina SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław # Z/1342/20 2023 LDK!
4 4 s 4 66.14 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ V ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2023 LDK!
5 5 s 4 68.36 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
6 6 s 4 68.57 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2023 LDK!
7 7 s 4 69.70 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2023 LDK!
8 8 s 4 69.79 BŁU¦ Hanna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2023
800 m K
1 1 s 1 2:15.60 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ II DˇBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2023 3
2 2 s 1 2:18.47 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ III
3 3 s 1 2:20.29 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ III MISZTAL Janusz Z/3956/11 2023 2 LDK!
4 4 s 1 2:21.91 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ III MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!
5 5 s 1 2:23.19 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2023
6 s 1 2:27.07 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ IV LDK!
7 6 s 1 2:28.25 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ IV DˇBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2023 BEZ LDK!
8 7 s 1 2:31.77 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2023
9 8 s 1 2:38.93 JANECZKO Maja KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/11648/21 2022
10 9 s 1 3:00.17 KULPA Natalia Akademia Sportu Otwock 2003 U20 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2936/17 2022
  s 1 DNF GAJKOWSKA Martyna UKS Gimnazjon Płońsk # 2003 U20 MZ -- ADAMSKI Robert B.D. # Z/3000/17 2023
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.05 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.3 III BOROŃ Adam # Z/4736/19 2022 LDK!
2 2 s 1 16.60 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2005 U18 SK +1.3 III OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof # , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.60 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U23 LD III GRABOLUS Marek Z/4046/18 2021 BEZ LDK!
2 f 1 1.60 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ III BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
3 f 1 1.50 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ IV B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2022 LDK!
4 f 1 1.40 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ V
Tyczka K
1 f 1 3.40 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ I GAWENDA Andrzej # Z/2262/18 2023 2 LDK!
2 f 1 3.00 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2022 3 LDK!
3 f 1 3.00 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/0336/18 2022 3
4 f 1 2.80 KAWKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ III
5 f 1 2.80 KISLING Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2022
  f 1 NM ¦LIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2023 LDK!
  f 1 NM EKES Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- MASTALERZ Janusz Z/2934/20 2022
W dal K
1 f 1 5.71 JÓ¬WICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +0.3 II MERWA Janusz Z/2037/16 2023 2
2 f 1 5.38 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U23 WP -0.9 III B.D.
3 f 1 5.28 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -1.0 III GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
4 f 1 4.97 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -0.1 IV LDK!
5 f 1 4.96 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -0.2 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023
6 f 1 4.79 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ 0.0 --
7 f 1 4.78 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -0.5 -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
8 f 1 4.66 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -0.5 -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!
9 f 1 4.28 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -0.5 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022
10 f 1 3.94 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -0.4 -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022
1 f 2 5.06 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U14 -0.1 IV WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
2 f 2 4.61 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD +0.5 V GRABOLUS Marek Z/0413/19 2023 LDK!
3 f 2 4.04 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 -- B.D. Z/4710/19 2022
4 f 2 3.85 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -0.3 -- B.D. Z/11590/21 2023
5 f 2 3.73 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U14 MZ -0.1 -- DˇBROWSKI Dariusz # Z/13424/21 2023 LDK!
6 f 2 3.63 MIERZEJEWSKA Michalina UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U14 MZ -0.3 -- DˇBROWSKI Dariusz # Z/13003/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.06 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2023
2 f 1 7.29 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
1 f 2 9.83 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2023 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 27.10 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ V WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2023 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 53.81 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2023 M
2 f 1 42.41 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2023 2
Młot (3) K
1 f 1 30.49 KRZEMIŃSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2004 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2838/19 2023 LDK!
1 f 2 26.51 CZUBATKA Amelia KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
2 f 2 26.43 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- SZYMCZUK Dariusz # Z/5438/19 2023 LDK!
3 f 2 22.14 CHMIELNICKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2006 U16 MZ -- SZYMCZUK Dariusz # Z/5575/19 2023
4 f 2 21.28 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- LDK!
5 f 2 18.56 WASILUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U16 MZ -- SZYMCZUK Dariusz # Z/5582/19 2023
6 f 2 12.17 DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- SZYMCZUK Dariusz # Z/5579/19 2023 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 56.66 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2023 LDK!
2 f 1 43.96 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ II ROSA Mikołaj Z/2267/18 2022 4
3 f 1 43.89 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ II GÓRA Marcin Z/2464/20 2023
Oszczep (500) K
1 f 1 33.43 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
2 f 1 32.07 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2023
1 f 2 22.89 WILCZEWSKA Kinga UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz # Z/13004/21 2023 LDK!
2 f 2 19.40 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ --
3 f 2 13.71 ADAMCZYK Małgorzata KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -- LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 34.89 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 2003 U20 MZ III MIESZKOWSKI Piotr DOBRZENIAK Jarosław , Z/0605/17 , 2021 3 LDK!
2 f 1 20.22 RˇCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/3154/16 2022 BEZ LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 23:57.05 WRZESIŃSKA Katarzyna KS Ultra Team ŁódĽ 1975 Masters LD --
1 1 s 2 19:01.32 MACIEJEWSKA Hanna UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/0549/20 2023 LDK!
2 2 s 2 19:20.20 KAMIŃSKA Laura UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ V LDK!
3 3 s 2 19:28.82 MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ V LDK!
4 4 s 2 21:53.64 RYBAK Oliwia KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
5 6 s 2 25:24.32 JASTRZĘBSKA Sylwia WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/9405/21 2022 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 28:03.04 ZADRˇG Małgorzata OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ III PAWŁOWSKA Maria Z/3466/18 2023 BEZ LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.04 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -0.2 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
2 2 e 1 11.05 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD -0.2 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
3 3 e 1 11.23 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.2 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
4 4 e 1 11.25 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD -0.2 II B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2023
5 5 e 1 11.40 WA¦KIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -0.2 III B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
6 6 e 1 11.65 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -0.2 III BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
7 8 e 1 11.72 U¦CIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -0.2 III BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2023 4 LDK!
8 12 e 1 11.84 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -0.2 IV GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
1 7 e 2 11.72 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -0.7 III MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2023
2 9 e 2 11.77 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ -0.7 IV RˇCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!
3 10 e 2 11.79 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok # 1999 U23 PD -0.7 -- B.D. Z/0535/15 2023
4 11 e 2 11.84 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA -0.7 -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2038/21 2023
5 13 e 2 11.86 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP -0.7 IV ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2023 BEZ
6 15 e 2 11.97 TYLAK Łukasz UKS D±b Suchy Las 1990 Sen WP -0.7 -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
7 22 e 2 12.27 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -0.7 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
1 14 e 3 11.90 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U18 MZ -0.3 IV RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2023 LDK!
2 16 e 3 12.08 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -0.3 IV RˇCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
3 18 e 3 12.19 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ -0.3 IV RADKE Karol Z/2016/19 2023 LDK!
4 19 e 3 12.21 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -0.3 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2023
5 20 e 3 12.22 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 U23 MZ -0.3 -- GˇSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2023
6 21 e 3 12.24 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -0.3 -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
7 23 e 3 12.33 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ -0.3 -- WIECZOREK Konstanty Z/0949/20 2023
1 17 e 4 12.12 PERZAK Piotr AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -0.3 IV
2 24 e 4 12.41 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa # 2005 U18 MZ -0.3 -- KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2023
3 25 e 4 12.66 BABBAR Eashu AKL Ursynów Warszawa 1993 Sen MZ -0.3 -- B.D. Z/2029/20 2023
4 26 e 4 13.23 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U18 LD -0.3 -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!
5 27 e 4 13.50 CYGLER Daniel AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ -0.3 -- WOJTKOWSKI Maciej Z/13602/21 2021
6 28 e 4 13.62 FIDELUS Tymoteusz KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -0.3 -- B.D. # Z/4138/20 2022
  e 4 DNF GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ -0.3 -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2023 BEZ
1 1 e 5 12.94 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U14 MZ 0.0 -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2023
2 2 e 5 12.94 MUSIELAK Szymon MKS Pilica Białobrzegi 2008 U14 MZ 0.0 -- WIECZOREK Konstanty Z/13143/21 2022
3 3 e 5 13.77 ŻUCHOWSKI Tomasz OKS Start Otwock 2008 U14 MZ 0.0 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6288/21 2023 LDK!
4 4 e 5 13.89 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
5 5 e 5 14.80 BILCZEWSKI Adam UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- LDK!
6 6 e 5 15.46 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4201/19 2023
7 7 e 5 16.23 BŁACHNIO Borys UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ 0.0 -- #
1 1 e 6 11.92 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ +0.1 IV PODRAŻKO Marian BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2022 LDK!
2 2 e 6 12.83 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.1 -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023
3 3 e 6 12.94 GˇSIŃSKI Jan UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ +0.1 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3515/18 2023 BEZ
4 4 e 6 13.02 GˇSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ +0.1 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2023 BEZ
5 5 e 6 13.16 URBAŃSKI Jakub UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ +0.1 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3517/18 2022 BEZ
6 6 e 6 13.95 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.1 -- B.D. Z/4312/20 2023
7 7 e 6 14.02 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.1 -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
1 f 1 11.20 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD 0.0 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
2 f 1 11.92 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA 0.0 -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2023
1 f 2 12.96 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U14 MZ +0.2 -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2023
2 f 2 13.11 MUSIELAK Szymon MKS Pilica Białobrzegi 2008 U14 MZ +0.2 -- WIECZOREK Konstanty Z/13143/21 2022
3 f 2 14.02 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ +0.2 -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
4 f 2 15.06 BILCZEWSKI Adam UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ +0.2 -- LDK!
1 f 3 12.00 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ 0.0 IV PODRAŻKO Marian BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2022 LDK!
2 f 3 13.17 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ 0.0 -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023
3 f 3 13.97 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ 0.0 -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
4 f 3 14.11 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ 0.0 -- B.D. Z/4312/20 2023
200 m M
1 1 s 1 22.13 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD +0.2 II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
2 2 s 1 22.19 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD +0.2 II DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2023
3 3 s 1 22.43 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 U23 MZ +0.2 II ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2023 3
4 4 s 1 22.56 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.2 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
5 5 s 1 22.63 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP +0.2 II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2023 3 LDK!
6 7 s 1 23.15 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD +0.2 III B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2023
7 9 s 1 23.25 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ +0.2 III BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
1 6 s 2 23.01 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.3 III BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
2 8 s 2 23.24 WA¦KIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -0.3 III B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
3 10 s 2 23.48 U¦CIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -0.3 III BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2023 4 LDK!
4 12 s 2 23.67 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -0.3 IV GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2023
5 14 s 2 23.73 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP -0.3 IV ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2023 BEZ
6 16 s 2 23.97 TYLAK Łukasz UKS D±b Suchy Las 1990 Sen WP -0.3 -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
7 17 s 2 24.03 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ -0.3 IV RˇCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!
8 25 s 2 24.61 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -0.3 -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. # Z/1926/18 2023
1 11 s 3 23.63 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -1.1 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2022 3
2 15 s 3 23.86 ROSŁONIEC Piotr Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -1.1 IV KALINOWSKA Paulina Z/2764/20 2023
3 19 s 3 24.29 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA -1.1 -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2038/21 2023
4 20 s 3 24.37 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -1.1 IV KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2023
5 21 s 3 24.39 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ -1.1 IV RADKE Karol Z/2016/19 2023 LDK!
6 22 s 3 24.48 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -1.1 -- GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022
7 27 s 3 24.72 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -1.1 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/1068/21 2023
8 29 s 3 25.06 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 U23 MZ -1.1 -- GˇSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2023
1 23 s 4 24.53 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -0.2 -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
2 26 s 4 24.71 BABBAR Eashu AKL Ursynów Warszawa 1993 Sen MZ -0.2 -- B.D. Z/2029/20 2023
3 28 s 4 24.91 KARNAS Kacper UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -0.2 -- KARNAS Zbigniew Z/3127/18 2023 LDK!
4 30 s 4 25.08 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -0.2 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2023
5 31 s 4 25.15 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -0.2 -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
6 32 s 4 25.51 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -0.2 -- TRZCIŃSKI Marek # Z/0302/19 2023 BEZ LDK!
7 36 s 4 26.46 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U14 MZ -0.2 -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2023
8 37 s 4 26.52 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U18 LD -0.2 -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!
1 13 s 5 23.70 MAKOWSKI Mateusz UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U18 MZ +0.4 IV ADAMSKI Robert # Z/4152/19 2023
2 18 s 5 24.12 PERZAK Piotr AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ +0.4 IV
3 24 s 5 24.55 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa # 2005 U18 MZ +0.4 -- KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2023
4 33 s 5 25.97 GˇSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ +0.4 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2023 BEZ
5 35 s 5 26.31 URBAŃSKI Jakub UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ +0.4 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3517/18 2022 BEZ
1 34 s 6 26.14 GˇSIŃSKI Jan UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ +0.1 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3515/18 2023 BEZ
2 38 s 6 28.82 URBAN Kamil SSON START Siedlce 2005 U18 MZ +0.1 -- B.D. Z/11056/21 2023 LDK!
3 39 s 6 31.33 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ +0.1 -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4201/19 2023
400 m M
1 1 s 1 48.69 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD II DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2023
1 1 s 1 64.46 ŻACZKIEWICZ Michał MKS Polonia Warszawa # 2007 U16 MZ --
2 2 s 1 49.85 MAKOWSKI Mateusz UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U18 MZ II ADAMSKI Robert # Z/4152/19 2023
3 3 s 1 50.32 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
4 4 s 1 50.52 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
5 8 s 1 52.23 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ III B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2023
1 5 s 2 51.41 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2023 3 LDK!
2 7 s 2 52.06 WYSZYŃSKI Paweł MKS Juvenia Białystok 2003 U20 PD III B.D. Z/2499/20 2023
3 9 s 2 52.48 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2023 3
4 11 s 2 55.81 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U18 MZ -- TARASIUK Paweł # Z/4501/18 2023 BEZ
5 12 s 2 56.48 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 U23 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2023
1 6 s 3 51.73 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2023 LDK!
2 10 s 3 54.71 WRÓBLEWSKI Błażej niestowarzyszony # 2005 U18 IV TOPOLEWSKI Maciej # Z/0396/19 2023
3 13 s 3 56.79 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2101/19 2023
4 14 s 3 57.29 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2023 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:57.53 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022
2 2 s 1 2:01.44 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ III MIŁKOWSKI Karol # Z/2183/19 2023
3 3 s 1 2:01.53 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III WRONA Grzegorz Z/2850/19 2023
4 4 s 1 2:02.69 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ IV CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
5 5 s 1 2:08.00 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:08.44 ANTONOWICZ Jan SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0797/20 2023 LDK!
7 7 s 1 2:09.85 DˇBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
8 9 s 1 2:11.75 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów # 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław # Z/3485/19 2023 LDK!
9 12 s 1 2:12.17 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2002 U20 MZ -- KALINOWSKA Paulina B.D. B.D. Z/1325/21 2023
1 8 s 2 2:10.16 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2023
2 s 2 2:11.81 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U14 MZ V KOSIERADZKI Łukasz # Z/0780/20 2023
3 11 s 2 2:11.84 WÓJCIK Cezary OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2875/19 2023 LDK!
4 13 s 2 2:19.67 GAJDA Szymon KM Aktywni Sochaczew 2004 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2030/20 2023 LDK!
5 14 s 2 2:20.96 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2023
6 15 s 2 2:27.10 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz # Z/0860/21 2023 LDK!
7 16 s 2 2:27.88 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2599/20 2023 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:51.52 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/3951/15 2023
2 2 s 1 3:58.00 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2023 LDK!
3 3 s 1 3:58.22 MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1990 Sen MZ II B.D. Z/1198/11 2023
4 4 s 1 3:58.48 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ II
5 5 s 1 3:59.10 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 1980 Masters LU II NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2023 2
6 6 s 1 3:59.64 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN II B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/1738/13 , 2023 BEZ
7 7 s 1 4:00.22 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
8 8 s 1 4:04.86 ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1421/17 2022
9 9 s 1 4:12.71 BARTO¦ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ IV WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2023
10 10 s 1 4:14.47 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/0271/19 2023
11 11 s 1 4:15.05 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 2003 U20 MZ IV ZDUNEK Stanisław B.D. Z/2697/17 2023
12 12 s 1 4:20.43 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ IV WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2023
13 13 s 1 4:28.93 SZYMAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --
14 14 s 1 4:55.79 ROSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 1988 Sen PD -- B.D. # Z/2557/18 2022
  s 1 DNF RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2023 3
  s 1 DNF ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
  s 1 DNF BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2023
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.40 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +0.8 III RˇCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
2 2 s 1 15.97 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U18 MZ +0.8 IV RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2023 LDK!
3 3 s 1 16.25 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ +0.8 IV WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2023
Wzwyż M
1 f 1 1.80 DˇBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1995 Sen MZ -- #
2 f 1 1.65 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 1.40 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2023 LDK!
  f 1 NM ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
Tyczka M
1 f 1 3.50 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
2 f 1 3.20 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2023
3 f 1 2.30 WO¬NIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3616/20 2023 LDK!
4 f 1 2.30 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2023
5 f 1 2.10 PROKOPIAK Szymon SKS Feniks Siedlce 2006 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/13280/21 2021
6 f 1 2.10 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2599/20 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 5.93 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.3 IV BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
2 f 1 5.75 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.1 -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 4.57 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.1 -- BOROŃ Adam # Z/2599/20 2023 LDK!
4 f 1 4.37 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -0.1 -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
5 f 1 3.86 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.2 -- B.D. Z/4312/20 2023
Trójskok M
1 f 1 13.40 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ +0.3 III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2023
2 f 1 9.80 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ +0.1 -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.60 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ III
2 f 1 12.09 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2023 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 37.10 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ IV
2 f 1 34.20 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2023 BEZ
Dysk (1.75) M
1 f 1 52.90 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ I CZAJKOWSKI Waldemar WA¦NIEWSKI Marcin # , Z/0452/16 , 2023 LDK!
Młot (4) M
1 f 1 45.13 PIˇCZKOWSKI Andrzej OKS Skra Warszawa # 1950 Masters MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/5247/11 , 2023
Młot (5) M
1 f 1 40.81 ZAORSKI Cezary KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ IV GÓRA Marcin Z/12110/21 2023
Oszczep (600) M
1 f 1 33.24 WO¬NIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3616/20 2023 LDK!
2 f 1 25.44 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 51.19 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2023 LDK!
2 f 1 46.54 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/5619/19 2023 LDK!
3 f 1 42.21 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
4 f 1 38.77 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2023 BEZ
5 f 1 33.39 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/2891/19 2023 LDK!
6 f 1 33.02 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
7 f 1 29.63 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 63.31 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 Sen MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2023 1
2 f 1 50.98 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
Chód 5 km M
1 1 s 1 26:01.26 CZERSKI Krzysztof KS Z Nogami w Chmurach ŁódĽ # 1980 Masters LD -- B.D. Z/1349/21 2023 1
2 2 s 1 26:11.48 DROBIK Kacper RK Athletics Warszawa 2006 U16 MZ III CHYLIŃSKI Andrzej # Z/1674/20 2023
3 3 s 1 31:34.45 GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie 1966 Masters MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/1785/11 2023 BEZ
4 4 s 1 31:39.39 HARASIŃSKI Ryszard KS Z Nogami w Chmurach ŁódĽ # 1956 Masters LD -- B.D. Z/1351/21 2023
5 5 s 1 32:58.45 STUPNOWICZ Przemysław KS Z Nogami w Chmurach ŁódĽ # 1995 Sen LD -- B.D. Z/1350/21 2023
1 1 s 2 31:22.75 WOŁOSIEWICZ Piotr WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ V GOŁAWSKI Janusz Z/13136/21 2022
2 2 s 2 38:23.77 PARAPURA Daniel WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ --
3 3 s 2 38:31.39 SOSZYŃSKI Tomasz WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.335842132568 sekund