Gdańsk 12.09.2021
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2021 (KPO-POM) [DMP U16]
100 m K
1 1 e 1 12.33 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +1.1 II DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2023 BEZ LDK!
2 2 e 1 12.88 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM +1.1 III CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2023 5 LDK!
3 3 e 1 12.92 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U16 PM +1.1 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2023 BEZ LDK!
4 4 e 1 13.10 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP +1.1 III
5 7 e 1 13.29 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +1.1 IV BAUMGART Iwona Z/1011/19 2023 BEZ
5 7 e 1 13.29 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP +1.1 IV LDK!
1 5 e 2 13.20 SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +0.8 III LUZAK Andrzej Z/1171/21 2023 LDK!
2 6 e 2 13.26 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP +0.8 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2023 LDK!
3 9 e 2 13.59 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +0.8 IV DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr # Z/5196/18 2023 BEZ LDK!
4 10 e 2 13.82 DUTKIEWICZ Weronika UKS Wyspiański Szubin 2007 U16 KP +0.8 V STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/2308/18 2022 BEZ LDK!
5 11 e 2 13.91 MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +0.8 V LDK!
6 14 e 2 14.09 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U16 KP +0.8 V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
1 12 e 3 13.99 BAS Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +0.2 V LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0451/21 2023
2 13 e 3 14.07 SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +0.2 V DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2023 LDK!
3 15 e 3 14.16 STAWLUK Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP +0.2 V LDK!
4 16 e 3 14.18 WOŹNIAK Martyna KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP +0.2 V LUZAK Andrzej Z/1173/21 2021 LDK!
5 18 e 3 14.29 ŚWIDER Kinga GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP +0.2 V PRZYBYŁ Janusz Z/0384/20 2023 BEZ LDK!
6 20 e 3 14.45 OSTROMECKA Agnieszka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +0.2 V
7 21 e 3 14.48 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM +0.2 V WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK!
1 17 e 4 14.27 PACHOLCZYK Alicja AML Słupsk 2007 U16 PM 0.0 V LDK!
2 19 e 4 14.34 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM 0.0 V KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2023
3 22 e 4 14.90 RYBICKA Daria KL Gdynia 2007 U16 PM 0.0 -- KASZUBA Tomasz # Z/2551/20 2022 LDK!
4 23 e 4 15.11 ŻENDARSKA Kinga WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM 0.0 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0836/20 2023
5 24 e 4 15.80 POROŻYŃSKA Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM 0.0 -- LDK!
1 f 1 12.47 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -0.2 II DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2023 BEZ LDK!
2 f 1 12.73 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM -0.2 II CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2023 5 LDK!
3 f 1 12.91 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U16 PM -0.2 III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 13.16 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -0.2 III BAUMGART Iwona Z/1011/19 2023 BEZ
5 f 1 13.46 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -0.2 IV LDK!
6 f 1 13.49 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP -0.2 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2023 LDK!
7 f 1 13.78 SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -0.2 IV LUZAK Andrzej Z/1171/21 2023 LDK!
  f 1 DNS CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP -0.2 --
300 m K
1 1 s 1 42.31 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP II
2 2 s 1 42.75 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP II BAUMGART Iwona Z/1011/19 2023 BEZ
3 3 s 1 42.81 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM II CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2023 5 LDK!
4 4 s 1 43.05 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia # 2007 U16 PM III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2023 LDK!
5 5 s 1 43.10 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP III DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr # Z/5196/18 2023 BEZ LDK!
1 6 s 2 43.67 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał # Z/2401/19 2023 LDK!
2 7 s 2 43.79 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
3 8 s 2 44.02 WITKOWSKA Barbara BKS Bydgoszcz # 2007 U16 KP III BAUMGART Iwona # Z/0182/18 2023 LDK!
4 9 s 2 45.44 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2023 LDK!
5 10 s 2 45.70 BROWARCZYK Oliwia LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM IV # LDK!
6 11 s 2 46.29 SZUKALSKA Marcelina SKLA Sopot 2007 U16 PM IV LDK!
1 12 s 3 46.51 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2023 LDK!
2 13 s 3 46.74 GRZEGOREK Judyta AMS Niemcz # 2007 U16 KP V B.D. # Z/0170/18 2023 LDK!
3 14 s 3 48.63 WIECKA Wiktoria LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/1637/20 2021 LDK!
4 15 s 3 51.26 KOSIŃSKA Natalia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1838/20 , 2023 LDK!
5 16 s 3 52.96 POROŻYŃSKA Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM -- LDK!
600 m K
1 2 s 1 1:40.95 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0052/18 2023 5 LDK!
2 3 s 1 1:41.35 GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III KOHUTEK Artur # Z/2440/19 2023 LDK!
3 4 s 1 1:41.80 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U16 PM III WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2023 LDK!
4 5 s 1 1:45.22 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/3216/19 2023 LDK!
5 6 s 1 1:45.41 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U16 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
6 7 s 1 1:45.87 ROGUSKA Lena SKLA Sopot 2007 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/2323/21 2023 LDK!
7 9 s 1 1:46.53 LAMBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/13435/21 2023 LDK!
8 10 s 1 1:46.62 URBAN Paulina KKS Sfora Bojano 2007 U16 PM V LDK!
9 12 s 1 1:51.79 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2023 LDK!
1 1 s 2 1:39.26 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/2346/20 2023 LDK!
2 8 s 2 1:46.44 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/0758/20 2023
3 11 s 2 1:50.21 SZENWALD Anna KUKS Remus Kościerzyna 2006 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0474/20 2023 LDK!
4 13 s 2 1:54.91 GRABOWSKI Laura LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- B.D. ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/2471/21 , 2023 LDK!
5 14 s 2 2:00.08 TYBUS Zuzanna MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/4205/20 2021
6 15 s 2 2:25.45 CHMIELECKA Kamila KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0102/20 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:18.29 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM IV KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0055/18 , 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:23.71 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2023 LDK!
3 3 s 1 3:25.35 ZIELIŃSKA Martyna RKS Rumia 2007 U16 PM V SZYMAŃSKI Maciej # Z/0311/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:25.62 KLEIN Zofia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1107/20 2023 LDK!
5 5 s 1 3:29.83 KŁOS Zuzanna SKL Filippides Starogard Gdański 2007 U16 PM V PETKA Lucyna # Z/2542/21 2023
6 6 s 1 3:37.34 LEWANDOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0850/21 2023 LDK!
7 7 s 1 3:37.83 KACZKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna B.D. Z/0567/18 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 3:39.89 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4848/18 , 2023 BEZ LDK!
9 9 s 1 3:42.92 BURZA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP --
10 10 s 1 4:03.67 SIUCHNIŃSKA Barbara UKB Szubin 2007 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/3012/20 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:23.45 KULIK Kaja SKLA Sopot 2007 U16 PM II URBANEK Ryszard Z/5763/18 2023 LDK!
2 2 s 1 6:59.24 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP II NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina # Z/0193/18 2023 LDK!
3 3 s 1 7:10.22 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2023 LDK!
4 4 s 1 7:23.07 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2023 LDK!
5 5 s 1 7:24.35 BUKOWSKA Olga ULKS Talex Borzytuchom # 2006 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1376/18 2023
6 6 s 1 7:45.63 WINKOWSKA Anna UKB Szubin 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew # Z/0944/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 7:57.30 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4925/19 , 2023 LDK!
8 8 s 1 8:05.94 WARCZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- B.D. SOBOWIEC Bartosz # , Z/0078/20 , 2022 LDK!
9 9 s 1 8:42.35 SILKO Julia LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/0810/19 2021 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 12.30 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP 0.0 II KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
2 2 e 1 12.36 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM 0.0 II KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2023 LDK!
3 3 e 1 12.62 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM 0.0 III DIAK Mateusz Z/2343/20 2023 LDK!
4 4 e 1 12.98 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP 0.0 III LUZAK Andrzej Z/2339/20 2023 LDK!
5 5 e 1 13.21 KUKUCZKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP 0.0 IV LUZAK Małgorzata Z/2325/20 2022 LDK!
6 6 e 1 13.42 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM 0.0 IV RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2023
1 7 e 2 13.57 MIELEWCZYK Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM +0.3 IV JASKUŁKA Teresa Z/10482/21 2023
2 8 e 2 13.61 SKOWROŃSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM +0.3 IV LDK!
3 10 e 2 14.15 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM +0.3 V LDK!
4 11 e 2 14.60 DZIERŻAWSKA Daria KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP +0.3 V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2319/20 , 2021 LDK!
5 13 e 2 15.17 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.3 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2023
6 14 e 2 15.42 JANKOWSKA Olga KL Gdynia 2007 U16 PM +0.3 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2548/20 2022 LDK!
1 9 e 3 14.05 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM +0.4 V WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK!
2 12 e 3 14.64 SALA Malwina AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM +0.4 V DEJEWSKI Michał KAŃSKI Ryszard , Z/3889/18 , 2023 LDK!
3 15 e 3 15.92 SUSKA Marika KL Gdynia 2007 U16 PM +0.4 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2552/20 2022 LDK!
4 16 e 3 15.96 BIELICKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +0.4 -- KAŃSKI Ryszard Z/13104/21 2023
1 f 1 12.27 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM +0.7 II KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2023 LDK!
2 f 1 12.35 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP +0.7 II KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
3 f 1 12.51 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM +0.7 III DIAK Mateusz Z/2343/20 2023 LDK!
4 f 1 13.09 KUKUCZKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP +0.7 IV LUZAK Małgorzata Z/2325/20 2022 LDK!
4 f 1 13.09 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +0.7 IV LUZAK Andrzej Z/2339/20 2023 LDK!
6 f 1 13.14 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +0.7 IV RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2023
7 f 1 13.48 SKOWROŃSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM +0.7 IV LDK!
8 f 1 13.61 MIELEWCZYK Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM +0.7 IV JASKUŁKA Teresa Z/10482/21 2023
300 m pł K
1 1 s 1 44.89 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2023 3 LDK!
2 2 s 1 45.04 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP II KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna , Z/7628/21 , 2023 LDK!
3 3 s 1 46.28 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2023 LDK!
4 6 s 1 48.93 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz Z/2343/20 2023 LDK!
5 8 s 1 49.91 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP IV LUZAK Andrzej Z/2339/20 2023 LDK!
6 14 s 1 54.36 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U16 PM V KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2023 LDK!
1 4 s 2 48.31 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP III KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
2 5 s 2 48.89 FĄFARA Eliza AMS Niemcz # 2007 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0036/20 2023 LDK!
3 9 s 2 51.30 SAŁEK Julia LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM IV B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3555/20 , 2022 LDK!
4 12 s 2 53.53 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM V RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2023 LDK!
5 13 s 2 53.97 MODRZEJEWSKA Anna UKS Lipusz 2007 U16 PM V KRASKOWSKI Tomasz # Z/7819/21 2022 LDK!
1 7 s 3 49.58 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM IV RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2023
2 10 s 3 53.16 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM V DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2023 BEZ LDK!
3 11 s 3 53.29 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:14.32 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP II KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:17.59 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia # 2006 U16 PM III B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4917/18 , 2023 LDK!
3 3 s 1 3:18.62 SULIKOWSKA Ida SKLA Sopot 2006 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/1273/20 2022
4 4 s 1 3:33.61 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:41.85 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 3:44.95 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM V B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3552/20 , 2023 LDK!
7 7 s 1 3:46.61 HAŚKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0342/18 2023 BEZ LDK!
8 8 s 1 4:02.57 KŁOSIŃSKA Iga ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0022/19 2022 LDK!
9 9 s 1 4:12.23 PŁACHECKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/1474/21 2022 LDK!
4x100 m K
1 4 s 1 54.20 ŚWIDER Kinga
KAWAŁKOWSKA Maja
MIKOŁAJCZAK Marika
KOŁODZIEJCZAK Magdalena
GKS Olimpia Grudziądz 2006
2006
2006
2006
U16 KPO -- PRZYBYŁ Janusz
DEJEWSKI Michał

PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał
Z/0384/20
Z/2401/19
2023
2023
BEZ
BEZ

2 5 s 1 54.53 DZIERŻAWSKA Daria
KUKUCZKA Aleksandra
WOŹNIAK Martyna
SIEDLECKA Kinga
KSLZS Kruszwica 2006
2006
2006
2007
U16 KPO -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
LUZAK Małgorzata
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
, Z/2319/20
Z/2325/20
Z/1173/21
Z/1171/21
, 2021
2022
2021
2023




3 6 s 1 56.76 GEJDA Ada
SAŁEK Julia
BOJANOWSKA Wiktoria
BROWARCZYK Oliwia
LKS Zantyr Sztum 2007
2007
2007
2006
U16 POM -- PAPROCKA Dorota
B.D. MAZERSKI Bartosz
B.D. MAZERSKI Bartosz
Z/3545/20
, Z/3555/20
, Z/3552/20
2023
, 2022
, 2023



4 8 s 1 58.58 HAŚKIEWICZ Aleksandra
SILKO Julia
KACZKOWSKA Wiktoria
ZIÓŁKOWSKA Wiktoria
LKS Vectra Włocławek 2006
2006
2007
2006
U16 KPO -- NOWAKOWSKA Agnieszka
DOBROSIELSKA Martyna
DOBROSIELSKA Martyna B.D.
DOBROSIELSKA Martyna
Z/0342/18
Z/0810/19
Z/0567/18
Z/4773/19
2023
2021
2022
2021
BEZ

BEZ

1 1 s 2 52.42 CZOSKA Katarzyna
LESZEGA Zuzanna
ANDRZEJCZYK Natalia
STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra
KL Gdynia 2007
2006
2006
2006
U16 POM -- KASZUBA Tomasz KASZUBA Tomasz
KASZUBA Tomasz
KASZUBA Tomasz
KASZUBA Tomasz
, Z/2694/20
Z/2550/20
Z/4644/19
Z/4646/19
, 2023
2023
2023
2023




2 2 s 2 52.63 FĄFARA Eliza
BAS Natalia
WIŚNIEWSKA Patrycja
WITKOWSKA Barbara
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
B.D. B.D.
BAUMGART Iwona
Z/0036/20
Z/0451/21
, Z/1053/20
Z/0182/18
2023
2023
, 2022
2023




3 3 s 2 53.82 PRUSS Magdalena
KOSICKA Zofia
RODZIEWICZ Laura
KOZŁOWSKA Kinga
AML Słupsk 2006
2007
2006
2006
U16 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
DIAK Mateusz DIAK Mateusz
B.D.
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
, Z/0940/20
Z/3784/19
, Z/4983/19
, 2023
2023
, 2023

BEZ
BEZ
BEZ
4 7 s 2 58.11 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia
GRELEWICZ Katarzyna
ŻENDARSKA Kinga
GROŻYŃSKA Pola
WKS Flota Gdynia 2006
2006
2006
2007
U16 POM -- PISKULSKI Paweł
PISKULSKI Paweł
SŁOWIKOWSKI Jerzy
PISKULSKI Paweł
Z/0834/20
Z/0793/20
Z/0836/20
Z/0835/20
2023
2023
2023
2023




5 9 s 2 59.01 RYBICKA Daria
JANKOWSKA Olga
SUSKA Marika
PLEWKA Julita
KL Gdynia 2007
2007
2007
2007
U16 POM -- KASZUBA Tomasz
KLIMASZEWSKA Małgorzata
KLIMASZEWSKA Małgorzata
KLIMASZEWSKA Małgorzata
Z/2551/20
Z/2548/20
Z/2552/20
Z/2712/20
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.66 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM II KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2023 3 LDK!
2 f 1 1.60 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U16 KP III JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 1.54 PŁUSA Alicja GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV DEJEWSKI Michał Z/0490/19 2022 LDK!
3 f 1 1.54 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP IV LDK!
5 f 1 1.51 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP IV LDK!
5 f 1 1.51 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP IV DEJEWSKI Michał BEZ LDK!
7 f 1 1.46 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2023 LDK!
8 f 1 1.41 SALA Malwina AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM V DEJEWSKI Michał KAŃSKI Ryszard , Z/3889/18 , 2023 LDK!
9 f 1 1.36 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2023 LDK!
10 f 1 1.31 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/7421/21 2023
11 f 1 1.31 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2023 BEZ LDK!
11 f 1 1.31 WESOŁOWSKA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP --
  f 1 NM BIELICKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/13104/21 2023
Tyczka K
1 f 1 3.60 KOSTYRKO Anastasiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP I
2 f 1 3.40 NICHOLS Lilly SKLA Sopot 2006 U16 PM I ANDRZEJCZAK Paweł Z/3015/20 2023 LDK!
3 f 1 3.05 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM II PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2023
4 f 1 2.80 PACHOLEC Emilia SKLA Sopot 2006 U16 PM III #
4 f 1 2.80 MALEWICZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP III DAKINIEWICZ Wojciech Z/2891/20 2023 LDK!
6 f 1 2.60 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2023
7 f 1 2.60 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0834/20 2023
8 f 1 2.60 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM IV KASZUBA Tomasz KASZUBA Tomasz # , Z/2694/20 , 2023 LDK!
9 f 1 2.40 PLEWKA Julita KL Gdynia 2007 U16 PM IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2712/20 2022 LDK!
9 f 1 2.40 WIECZERZAK Kinga SKLA Sopot 2007 U16 PM IV JURGA Łukasz Z/12176/21 2023
W dal K
1 f 1 5.15 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -2.8 III KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna , Z/7628/21 , 2023 LDK!
2 f 1 5.05 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 2006 U16 PM +0.4 IV B.D. BEZ LDK!
3 f 1 5.02 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP -1.4 IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2023 5 LDK!
4 f 1 4.94 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP +1.4 IV WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2023 3 LDK!
5 f 1 4.71 ZĄBEK Natalia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -0.5 V B.D. Z/0428/20 2021
6 f 1 4.69 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -1.4 V DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz # , Z/4855/19 , 2023 LDK!
7 f 1 4.58 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP +1.2 V LDK!
8 f 1 4.56 SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +1.4 V DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2023 LDK!
9 f 1 4.48 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM -1.5 -- KOPEĆ Bernadeta # Z/0782/21 2023 LDK!
10 f 1 4.45 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -1.1 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2023 LDK!
11 f 1 4.43 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U16 KP -1.1 -- WOŹNIAK Jacek # Z/2920/16 2023 BEZ LDK!
12 f 1 4.42 BARTOSZEWICZ Julia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM +1.4 -- CZWOJDA Adrian # Z/1829/20 2022 LDK!
13 f 1 4.42 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP +1.5 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2023 LDK!
14 f 1 4.40 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U16 KP +1.2 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
15 f 1 4.29 MYSZKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.4 -- B.D. Z/5684/21 2023
16 f 1 4.27 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM -0.7 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2023 3 LDK!
17 f 1 4.23 STAROŃ Maria UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP +1.4 -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0866/16 2021 BEZ LDK!
18 f 1 4.21 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U16 PM -1.2 -- KASZUBA Tomasz # Z/2550/20 2023 LDK!
19 f 1 4.12 MIELEWCZYK Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM -1.0 -- JASKUŁKA Teresa Z/10482/21 2023
20 f 1 4.01 KASZUBOWSKA Amelia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.2 -- B.D. # Z/1303/21 2022
21 f 1 3.97 LUBECKA Wiktoria UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM -1.3 -- ZBLEWSKI Leszek Z/1817/18 2021 BEZ LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.94 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -1.2 II DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2023 BEZ LDK!
2 f 1 10.80 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -1.6 II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2023 LDK!
3 f 1 10.72 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP -0.6 III LDK!
4 f 1 10.54 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP -0.9 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2023 5 LDK!
5 f 1 10.34 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -0.7 IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 10.20 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -0.6 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2023 LDK!
7 f 1 10.01 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM -0.7 IV KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2023 LDK!
8 f 1 9.86 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM +1.2 V KOPEĆ Bernadeta # Z/0782/21 2023 LDK!
9 f 1 9.66 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.7 V B.D. Z/7421/21 2023
10 f 1 9.65 BARTOSZEWICZ Julia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM +0.8 V CZWOJDA Adrian # Z/1829/20 2022 LDK!
11 f 1 9.61 ZĄBEK Natalia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.0 V B.D. Z/0428/20 2021
12 f 1 9.59 WIŚNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -0.7 -- B.D. B.D. # , Z/1053/20 , 2022 LDK!
13 f 1 9.58 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U16 KP -1.8 -- WOŹNIAK Jacek # Z/2920/16 2023 BEZ LDK!
14 f 1 9.55 SZURKIEWICZ Monika UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP +0.5 -- ADAMCZEWSKI Ryszard STAROŃ Tomasz Z/3559/18 2021 BEZ LDK!
15 f 1 9.30 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM -0.5 -- KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2023 LDK!
16 f 1 9.28 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -0.5 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2023 LDK!
17 f 1 9.11 KELM Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -1.7 -- B.D. # Z/0173/18 2023
18 f 1 9.11 KASZUBOWSKA Amelia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -0.6 -- B.D. # Z/1303/21 2022
19 f 1 8.91 LUBECKA Wiktoria UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM +0.9 -- ZBLEWSKI Leszek Z/1817/18 2021 BEZ LDK!
20 f 1 8.85 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -1.3 -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2023 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.11 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM II B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 11.58 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP III KENSIK Jan Z/0145/20 2023 LDK!
3 f 1 11.27 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM III WITEK Mirosław Z/4918/19 2023 LDK!
4 f 1 10.51 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2023 LDK!
5 f 1 10.10 PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM IV B.D. JĘDRZEJEWSKI Krzysztof , Z/3615/19 , 2022 BEZ LDK!
6 f 1 9.84 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2023 BEZ
7 f 1 9.72 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP V LUZAK Andrzej Z/3925/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 9.34 SPYCHALSKA Agata UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP V STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0864/16 2021 4 LDK!
9 f 1 8.90 SZEFLER Emilia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/2515/20 , 2022 LDK!
10 f 1 8.77 CHOLEWIŃSKA Amelia BOSiR Barcin 2007 U16 KP V LUZAK Andrzej Z/0889/20 2022 LDK!
11 f 1 8.68 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/0533/18 2023 BEZ LDK!
12 f 1 8.49 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2023 LDK!
13 f 1 8.21 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2023 LDK!
14 f 1 8.04 NEJMAN Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM -- NASZKO Andrzej Z/0169/21 2023 LDK!
15 f 1 7.06 KONTNA Karolina ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- # LDK!
16 f 1 7.01 BELKIEWICZ Angelika AML Słupsk 2006 U16 PM --
Dysk (0.75) K
1 f 1 34.28 KOTOWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP III SCHUBRING Zbigniew Z/2478/21 2023
2 f 1 34.22 PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM III B.D. JĘDRZEJEWSKI Krzysztof , Z/3615/19 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 33.21 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM III WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2023
4 f 1 32.98 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2023 BEZ
5 f 1 30.49 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin # Z/0530/20 2023 LDK!
6 f 1 30.35 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0145/20 2023 LDK!
7 f 1 25.40 CHOLEWIŃSKA Amelia BOSiR Barcin 2007 U16 KP V LUZAK Andrzej Z/0889/20 2022 LDK!
8 f 1 24.72 SZYMANKIEWICZ Olivia MKS GALA Gdańsk 2007 U16 PM V WALCZAK Aleksandra Z/12192/21 2021
9 f 1 22.32 KONTNA Karolina ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- # LDK!
10 f 1 21.08 UCIŃSKA Maria UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3560/18 2021 BEZ LDK!
11 f 1 20.74 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2023 BEZ LDK!
12 f 1 19.10 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/3925/18 2023 BEZ LDK!
13 f 1 19.01 NEJMAN Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM -- NASZKO Andrzej Z/0169/21 2023 LDK!
14 f 1 18.63 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0577/18 2023 BEZ LDK!
15 f 1 17.78 ŁYSZYK Cecylia AML Słupsk # 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/2514/20 2023
16 f 1 16.80 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2023 LDK!
17 f 1 8.85 MINISZEWSKA Nicola LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- LDK!
Młot (3) K
1 f 1 44.71 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U16 KP III JANKOWSKI Marcin # Z/0530/20 2023 LDK!
2 f 1 38.96 WŁOCH Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV JUSZCZAK Stanisław Z/1766/20 2022 LDK!
3 f 1 38.66 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2023 LDK!
4 f 1 34.71 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V JANKOWSKI Marcin # Z/0533/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 30.06 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0577/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 29.10 ZACHAREK Marika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP V LDK!
7 f 1 26.15 UCIŃSKA Maria UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3560/18 2021 BEZ LDK!
8 f 1 18.31 MINISZEWSKA Nicola LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- LDK!
9 f 1 16.87 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2023 LDK!
  f 1 NM ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2023 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 46.18 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM II WITEK Mirosław Z/4918/19 2023 LDK!
2 f 1 39.06 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U16 PM III WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2023 5 LDK!
3 f 1 37.67 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U16 KP III JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2023 BEZ LDK!
4 f 1 37.49 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK!
5 f 1 35.69 ŁYSZYK Cecylia AML Słupsk # 2006 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/2514/20 2023
6 f 1 28.94 MORAWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM V
7 f 1 27.51 JASZEK Julia AML Słupsk 2007 U16 PM -- ŁUCZKA Paweł Z/6952/21 2022 LDK!
8 f 1 24.83 BANACH Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP --
9 f 1 23.45 MIZIUŁA Martyna UKS Wyspiański Szubin 2007 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz , Z/1062/19 , 2022 LDK!
10 f 1 19.87 BELKIEWICZ Angelika AML Słupsk 2006 U16 PM --
11 f 1 19.82 VLIG Iwona LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/2100/20 2021
12 f 1 19.39 HABERA Roksana UKB Szubin 2007 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/2922/20 2023 LDK!
13 f 1 18.02 WASIELEWSKA Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP --
14 f 1 14.78 SZEFLER Emilia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/2515/20 , 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:33.82 LEWAŃCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2006 U16 PM IV B.D. B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1837/20 , 2023 LDK!
2 2 s 1 18:59.54 WARMUZ Kinga KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP IV LUZAK Małgorzata Z/2336/20 2021 LDK!
3 3 s 1 19:06.96 LIPIŃSKA Maria KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP V LUZAK Małgorzata Z/2326/20 2022 LDK!
4 4 s 1 19:14.04 ZIÓŁKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna Z/4773/19 2021 LDK!
5 5 s 1 20:56.93 RODZIK Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- LDK!
6 6 s 1 22:18.78 LISOWSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5203/18 2023 LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.18 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP +0.2 II ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
2 2 e 1 11.30 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +0.2 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
3 3 e 1 11.77 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U16 KP +0.2 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2023 BEZ LDK!
4 5 e 1 11.91 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +0.2 IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5474/19 2023 LDK!
5 6 e 1 12.05 IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM +0.2 IV MYSZK Ilona B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2023 LDK!
6 7 e 1 12.20 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U16 KP +0.2 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2023 LDK!
7 9 e 1 12.28 ROBACZEWSKI Nikodem AMS Niemcz # 2007 U16 KP +0.2 V LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0892/20 , 2023 LDK!
1 4 e 2 11.88 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +0.8 IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2023 LDK!
2 8 e 2 12.24 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +0.8 V LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/13197/21 2023
3 10 e 2 12.40 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP +0.8 V KARNAS Zbigniew # Z/3213/20 2023 LDK!
4 11 e 2 12.60 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM +0.8 V RATAJCZAK Maciej # Z/12295/21 2023
5 12 e 2 12.73 SZWEDKA Emanuel AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM +0.8 V RATAJCZAK Maciej # Z/3361/20 2023 LDK!
6 13 e 2 13.50 WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.8 -- BAUMGART Iwona # Z/0040/19 2023 LDK!
1 f 1 11.17 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +0.7 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
2 f 1 11.22 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP +0.7 II ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 11.47 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U16 KP +0.7 III BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2023 BEZ LDK!
4 f 1 11.77 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +0.7 IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2023 LDK!
5 f 1 11.83 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +0.7 IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5474/19 2023 LDK!
6 f 1 11.94 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U16 KP +0.7 IV BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2023 LDK!
7 f 1 12.10 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +0.7 IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/13197/21 2023
  f 1 DNS IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM +0.7 -- MYSZK Ilona B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.61 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U16 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 37.66 STOBIERSKI Adrian BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP III RUDNIK Damian Z/4220/20 2022 LDK!
3 4 s 1 38.21 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM III RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2023
4 5 s 1 38.81 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/0214/16 2023 BEZ
5 6 s 1 40.54 MACH Robert ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0325/20 2022 LDK!
6 8 s 1 41.25 BOLEK Michał LKS Jantar Ustka 2006 U16 PM V LDK!
1 7 s 2 40.72 WILKIEWICZ Dawid ULKS Skoczek Pogórze 2006 U16 PM V LDK!
2 10 s 2 42.15 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM V SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2023 LDK!
3 11 s 2 42.50 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
4 12 s 2 42.68 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- KOHUTEK Artur # Z/0031/20 2023 LDK!
1 3 s 3 38.14 IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM III MYSZK Ilona B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2023 LDK!
2 9 s 3 42.13 SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0574/18 2023 BEZ LDK!
3 13 s 3 42.86 KRYSIAK Tymoteusz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/9019/21 2023 LDK!
4 14 s 3 43.09 BRYCKI Wojciech UKS Wyspiański Szubin 2007 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/1471/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:25.11 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U16 PM II ANDRZEJCZAK Paweł # Z/5421/19 2023 LDK!
2 2 s 1 1:27.03 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM II B.D. SZYMAŃSKI Maciej # , Z/4988/19 , 2023 LDK!
3 3 s 1 1:30.72 CZMARA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0554/20 2023 LDK!
4 4 s 1 1:31.69 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP III JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:31.72 PELA Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM III RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0326/20 , 2021 LDK!
6 6 s 1 1:34.13 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV KOHUTEK Artur # Z/2784/20 2023 LDK!
7 7 s 1 1:36.17 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2023 LDK!
8 9 s 1 1:38.99 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3440/19 2023 LDK!
1 8 s 2 1:38.03 SIENKIEWICZ Wiktor CMKL Człuchów 2007 U16 PM V LDK!
2 10 s 2 1:40.07 HELAND Grzegorz AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM -- PIĄTEK Mirosław Z/3435/19 2023
3 11 s 2 1:46.63 ROHDA Kacper MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2480/21 2021
4 12 s 2 1:47.62 KRZYŻAŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/5772/18 2022 LDK!
5 13 s 2 1:48.69 RUDKO Adam MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/2481/21 2021
6 14 s 2 1:48.75 BRZUCHALSKI Igor MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/4201/20 2021
7 15 s 2 1:49.01 LIC Oskar MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/13106/21 2023
8 16 s 2 1:49.76 STYRBICKI Cyprian MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/2482/21 2021
1000 m M
1 1 s 1 2:40.52 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom # 2006 U16 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0101/20 , 2023 LDK!
2 2 s 1 2:46.91 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2023 LDK!
3 3 s 1 2:51.37 REETZ Szymon KS Pro Athlete Grudziądz # 2007 U16 KP V CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof # , Z/4856/19 , 2023 LDK!
4 4 s 1 2:55.91 BIENIOSZEK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V RADTKE Marek Z/0323/20 2021 LDK!
5 5 s 1 2:58.36 WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0921/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:58.71 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester # Z/3031/17 2023 LDK!
7 7 s 1 3:03.12 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/3806/20 2023 LDK!
8 8 s 1 3:03.36 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0032/19 2023 LDK!
9 9 s 1 3:11.95 CIERZAN Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4840/18 , 2022 LDK!
10 10 s 1 3:16.10 KITOWSKI Maciej RKS Rumia 2007 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13414/21 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:11.50 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP IV NIEBUDEK Sylwester # Z/1013/19 2023 LDK!
2 2 s 1 6:12.48 STEGART Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV # LDK!
3 3 s 1 6:28.82 MANIKOWSKI Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/4844/18 , 2021 LDK!
4 4 s 1 6:32.70 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2023 LDK!
5 5 s 1 6:41.25 WATRAL Kuba ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4822/18 , 2022 LDK!
6 6 s 1 6:43.81 MEYER Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2006 U16 PM -- LDK!
7 7 s 1 7:06.15 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3138/18 2023 BEZ LDK!
8 8 s 1 7:08.02 CHWARZYŃSKI Adrian UKS Jedynka Bytów 2006 U16 PM -- GALIKOWSKI Marek Z/13416/21 2022
9 9 s 1 8:50.20 SOBCZAK Maciej UKB Szubin 2007 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/5523/19 2022 LDK!
  s 1 DNF LANGER Mateusz UKB Szubin 2007 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/0156/20 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.15 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -0.2 III B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2023 LDK!
2 2 s 1 16.81 JANK Adam KL Gdynia 2006 U16 PM -0.2 III B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2023 BEZ
3 3 s 1 16.83 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM -0.2 III DIAK Mateusz Z/7418/21 2023 LDK!
4 4 s 1 17.57 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM -0.2 IV DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2023 LDK!
5 5 s 1 18.90 SZMAGLIK Mateusz UKS Lipusz 2006 U16 PM -0.2 -- KRASKOWSKI Tomasz B.D. B.D. LDK!
6 6 s 1 22.31 KIEROŃSKI Kamil ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -0.2 -- LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 42.16 JANK Adam KL Gdynia 2006 U16 PM III B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2023 BEZ
2 2 s 1 44.42 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew # Z/3121/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 44.66 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew # Z/3213/20 2023 LDK!
4 4 s 1 44.75 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U16 PM V KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 45.25 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP V KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2023 BEZ LDK!
1 6 s 2 47.35 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0075/20 2022 LDK!
2 7 s 2 51.37 WOŹNIAK Jakub UKS Lipusz 2007 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz # Z/6774/21 2022 LDK!
3 8 s 2 53.69 LISIECKI Hubert UKB Szubin 2007 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/13091/21 2022 LDK!
4 9 s 2 53.83 KIEROŃSKI Kamil ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 2:46.24 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U16 PM II B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 2:47.60 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP II NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2023 LDK!
3 3 s 1 2:55.56 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM IV DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2023 LDK!
4 4 s 1 3:00.63 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0027/19 2022 LDK!
5 5 s 1 3:06.78 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2023 LDK!
6 6 s 1 3:14.09 FRĄCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. # LDK!
7 7 s 1 3:17.15 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot # 2007 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2023 LDK!
8 8 s 1 3:24.19 RUTKOWSKI Maksymilian SKS Sokół Malbork 2006 U16 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/4142/20 2022
4x100 m M
1 1 s 1 45.74 JAMUŁA Piotr
PIASECKI Kacper
ŁYSKO Wiktor
KPORHOTOR Derrick
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2006
2006
2006
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
Z/0065/20
Z/13197/21
Z/5474/19
Z/5473/19
2023
2023
2023
2023




2 2 s 1 49.27 STOBIERSKI Adrian
DURA Łukasz
KRYSIAK Tymoteusz
WITKOWSKI Nicolas
BKS Bydgoszcz 2006
2007
2007
2007
U16 KPO -- RUDNIK Damian
BAUMGART Iwona
RUDNIK Damian
BAUMGART Iwona
Z/4220/20
Z/0214/16
Z/9019/21
Z/0040/19
2022
2023
2023
2023

BEZ


3 3 s 1 51.06 SZEMIOT Jakub
PIOTROWSKI Krystian
KAŁASKA Jakub
WILKIEWICZ Dawid
ULKS Skoczek Pogórze 2007
2007
2007
2006
U16 POM -- DZIĄBA Bogusław
NIEMKIEWICZ Wojciech
NIEMKIEWICZ Wojciech
Z/2340/21
Z/0032/19
Z/1825/20
2022
2023
2022



Wzwyż M
1 f 1 1.80 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM IV DIAK Mateusz # Z/0087/21 2023 LDK!
2 f 1 1.61 GDANIETZ Szymon UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/0604/19 2022 LDK!
3 f 1 1.56 ZAKOPIEC Jakub MKL Toruń # 2007 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0893/20 2023 LDK!
4 f 1 1.56 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3121/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 1.51 TUSK Ksawery UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz LDK!
6 f 1 1.46 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0149/20 2022 BEZ LDK!
7 f 1 1.41 SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0574/18 2023 BEZ LDK!
  f 1 NM WAŁĘZA Paweł LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
  f 1 NM PRZYTARSKI Jan LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.70 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP III KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech # , Z/1072/19 , 2023 LDK!
2 f 1 3.50 KARASZEWSKI Paweł SKLA Sopot 2006 U16 PM IV JURGA Łukasz # Z/3896/19 2023 BEZ LDK!
3 f 1 2.80 KORALEWSKI Maksymilian SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/3899/19 2023
4 f 1 2.60 GRACZYK Paweł KL Gdynia 2007 U16 PM -- KASZUBA Tomasz # Z/2710/20 2022 LDK!
5 f 1 2.50 ŁOSIAK Konrad MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2884/20 2023
W dal M
1 f 1 6.68 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM +1.1 III DIAK Mateusz # Z/0087/21 2023 LDK!
2 f 1 6.03 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP +1.7 IV ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 5.86 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM +2.0 V B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2023 LDK!
4 f 1 5.83 ZAKOPIEC Jakub MKL Toruń # 2007 U16 KP -0.2 V BUTKIEWICZ Jacek Z/0893/20 2023 LDK!
5 f 1 5.35 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U16 KP -1.4 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2023 LDK!
6 f 1 5.28 ROBACZEWSKI Nikodem AMS Niemcz # 2007 U16 KP +1.6 -- LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0892/20 , 2023 LDK!
7 f 1 5.12 LUBAWY Krzysztof UKS Wyspiański Szubin 2007 U16 KP +1.4 -- STAROŃ Tomasz Z/2188/20 2022 LDK!
8 f 1 4.95 KASZEWSKI Miłosz UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP +0.5 -- ADAMCZEWSKI Ryszard STAROŃ Tomasz Z/0759/17 2021 BEZ LDK!
  f 1 NM LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.66 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -2.2 IV SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2023 LDK!
2 f 1 11.63 PLESZCZYŃSKI Przemysław SKLA Sopot 2006 U16 PM -1.7 IV LEWANDOWSKI Michał # Z/1047/20 2023 LDK!
3 f 1 11.59 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM -0.7 IV DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2023 LDK!
4 f 1 10.65 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM -1.0 -- DIAK Mateusz Z/7418/21 2023 LDK!
5 f 1 10.51 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -0.7 -- KOHUTEK Artur # Z/0031/20 2023 LDK!
6 f 1 10.42 SZMAGLIK Mateusz UKS Lipusz 2006 U16 PM +0.6 -- KRASKOWSKI Tomasz B.D. B.D. LDK!
7 f 1 10.32 WALKIEWICZ Cyprian UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -0.6 -- STAROŃ Tomasz B.D. STAROŃ Tomasz Z/0773/17 2021 BEZ LDK!
8 f 1 10.24 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP -1.6 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
9 f 1 10.22 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -1.8 -- KENSIK Jan Z/0149/20 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.07 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U16 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 13.62 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM III B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2023 LDK!
3 f 1 13.30 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
4 f 1 12.29 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1376/19 , 2023 BEZ LDK!
5 f 1 11.28 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2023 LDK!
6 f 1 11.07 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
7 f 1 10.60 KRUSZYŃSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V KENSIK Jan Z/1592/20 2023 LDK!
8 f 1 10.50 STANKIEWICZ Juliusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM V JASKUŁKA Teresa Z/2502/20 2022
9 f 1 9.54 ZAWADZKI Miłosz AML Słupsk 2007 U16 PM -- NASZKO Andrzej Z/4190/20 2023 LDK!
10 f 1 9.34 PEPLIŃSKI Marek UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/2509/20 2022 LDK!
11 f 1 9.31 WRYCZ-REKOWSKI Kacper RKS Rumia 2006 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/5652/19 2023 LDK!
12 f 1 8.53 MIZERKIEWICZ Fabian LKS Fenix Słupsk 2007 U16 PM -- GRECKA Ewa # Z/11890/21 2022
13 f 1 8.31 WOŁOSEWICZ Igor LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa GRECKA Ewa Z/10961/21 2022
14 f 1 8.06 KUPAJ Oskar AML Słupsk 2006 U16 PM --
15 f 1 7.82 TOPKA Bartłomiej UKS Lipusz 2006 U16 PM --
Dysk (1) M
1 f 1 50.71 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP II B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2023 5 LDK!
2 f 1 50.25 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP II KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1376/19 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 44.81 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM III GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
4 f 1 38.58 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM IV B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2023 LDK!
5 f 1 37.87 KRUSZYŃSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP IV KENSIK Jan Z/1592/20 2023 LDK!
6 f 1 37.63 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP IV LDK!
7 f 1 36.93 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2023 LDK!
8 f 1 34.35 BALD Hubert ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/0849/21 2022 LDK!
9 f 1 33.88 PEPLIŃSKI Kacper UKS Lipusz 2006 U16 PM V B.D. KRASKOWSKI Tomasz # , Z/3099/20 , 2023
10 f 1 33.32 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna WIERZBICKI Dariusz , Z/0182/17 , 2023 5 LDK!
11 f 1 33.02 STANKIEWICZ Juliusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2006 U16 PM V JASKUŁKA Teresa Z/2502/20 2022
12 f 1 32.40 JÓZEFIAK Adam UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP V STAROŃ Tomasz Z/1058/19 2021 BEZ LDK!
13 f 1 31.54 HOMANN Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/1583/20 2023 LDK!
14 f 1 31.20 PODOLSKI Jerzy LKS Ziemi Puckiej Puck # 2007 U16 PM V KOWNATKE Rafał # Z/3530/20 2023 LDK!
15 f 1 30.15 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
16 f 1 29.56 PEPLIŃSKI Marek UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/2509/20 2022 LDK!
17 f 1 28.97 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał # Z/1046/21 2023
18 f 1 28.62 ZAWADZKI Miłosz AML Słupsk 2007 U16 PM -- NASZKO Andrzej Z/4190/20 2023 LDK!
19 f 1 27.70 CYBULSKI Damian UKS Lipusz 2007 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz # Z/6773/21 2022 LDK!
20 f 1 26.75 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2023 LDK!
21 f 1 23.46 KLAJBOR Kornel ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/1135/20 2022 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 53.70 KLUSZCZYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/3021/17 2023 LDK!
2 f 1 51.60 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP III DOBROSIELSKA Martyna WIERZBICKI Dariusz , Z/0182/17 , 2023 5 LDK!
3 f 1 33.16 KRZEMIŃSKI Ignacy MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM V LANGOWSKI Andrzej Z/2881/20 2023
4 f 1 29.37 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
5 f 1 26.40 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2023 LDK!
6 f 1 25.65 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM -- KOWNATKE Rafał # Z/1046/21 2023
7 f 1 24.85 JÓZEFIAK Adam UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/1058/19 2021 BEZ LDK!
8 f 1 23.39 ZWOLIŃSKI Jan LKS Jantar Ustka 2007 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1958/21 2023 LDK!
9 f 1 18.31 HOMANN Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1583/20 2023 LDK!
10 f 1 18.10 COCH Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/4452/19 2023 LDK!
11 f 1 16.53 WAŁĘZA Paweł LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
12 f 1 14.78 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2023 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 55.27 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP III B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2023 5 LDK!
2 f 1 48.34 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U16 KP III JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward , Z/5601/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 46.01 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U16 PM IV B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 45.07 BROŃCZYK Mateusz UKS Czapla Białe Błota # 2007 U16 KP IV BONIŚNIAK Dawid # Z/0328/22 2023 LDK!
5 f 1 42.20 PIŁAT Jan MKL Toruń # 2006 U16 KP IV JETTER Piotr HULISZ Robert , Z/4462/19 , 2023 LDK!
6 f 1 35.89 BULIŃSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP --
7 f 1 34.87 WOŁOSEWICZ Igor LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa GRECKA Ewa Z/10961/21 2022
8 f 1 34.07 PALIWODA Bartłomiej UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3098/20 2022
9 f 1 32.95 COCH Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/4452/19 2023 LDK!
10 f 1 31.74 TUSK Ksawery UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz LDK!
11 f 1 29.77 PEPLIŃSKI Kacper UKS Lipusz 2006 U16 PM -- B.D. KRASKOWSKI Tomasz # , Z/3099/20 , 2023
12 f 1 25.95 DYTRYCH Tomasz MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2883/20 2023
13 f 1 25.92 PRZYTARSKI Jan LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
14 f 1 25.13 GRABOWSKI Aleksander UKS Cyprianka 2007 U16 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/5480/19 2022 LDK!
  f 1 NM KUPAJ Oskar AML Słupsk 2006 U16 PM --
Chód 5 km M
1 1 s 1 27:04.32 MARGIEL Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP III KENSIK Jan Z/0147/20 2023 LDK!
2 2 s 1 31:36.40 FLIS Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/1582/20 2023 LDK!
3 3 s 1 32:33.72 ZAWITOWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0346/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 33:16.23 SZWED Dominik MMKS Gdańsk 2006 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/12787/21 2023
5 5 s 1 33:24.49 USOWSKI Nikodem MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/1852/21 2023 LDK!
6 s 1 39:55.47 ZDANOWICZ Daniel MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.158655881882 sekund