Łódź 11.09.2021
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2021 (ŁDZ-ŚWI) [DMP U16]
100 m K
1 1 e 1 12.57 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +2.2 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2024 LDK!
2 2 e 1 12.84 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +2.2 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!
3 3 e 1 12.89 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD +2.2 III BLAUSZ Henryka # Z/0838/21 2024
4 4 e 1 13.15 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD +2.2 III LDK!
5 5 e 1 13.27 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD +2.2 IV GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024
6 8 e 1 13.75 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +2.2 IV KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2024 LDK!
7 9 e 1 13.89 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD +2.2 V GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2023 LDK!
8 12 e 1 14.13 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +2.2 V LDK!  OSU  
1 6 e 2 13.46 SZWEDZIK Aleksandra Athletics Team Radomsko # 2007 U16 LD +1.2 IV PAŚ Mariusz # Z/3282/20 2024 LDK!
2 7 e 2 13.71 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.2 IV KUDŁA Jacek Z/5394/19 2024 LDK!
3 11 e 2 14.01 PIESTRZYŃSKA Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +1.2 V SZEWCZYK Tomasz Z/0541/21 2022
4 13 e 2 14.28 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +1.2 V GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2024
5 14 e 2 14.35 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +1.2 V LDK!
6 15 e 2 14.41 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +1.2 V KARP Sławomir # LDK!
7 17 e 2 14.58 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U16 SK +1.2 -- TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2024 LDK!  OSU  
8 20 e 2 15.02 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD +1.2 -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2023 LDK!
1 10 e 3 13.95 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U16 SK +2.7 V TIETIERIN Paweł # Z/12475/21 2023 LDK!
2 16 e 3 14.45 CZECHOWSKA Aleksandra UKS Żak Godzianów 2007 U16 LD +2.7 V B.D. Z/1852/20 2022 LDK!
3 18 e 3 14.80 NIEWIADOMSKA Hanna AZS Łódź 2007 U16 LD +2.7 -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/7994/21 2024
4 19 e 3 14.94 GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U16 SK +2.7 -- JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka # , Z/3383/19 , 2024 BEZ LDK!
5 21 e 3 15.62 PIECZERAK Kamila KKL Kielce 2006 U16 SK +2.7 -- LDK!
6 22 e 3 15.91 KOCIAK Liliana UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD +2.7 -- B.D. LDK!
1 f 1 12.40 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +1.9 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2024 LDK!
2 f 1 12.70 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +1.9 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!
3 f 1 12.82 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD +1.9 III BLAUSZ Henryka # Z/0838/21 2024
4 f 1 13.11 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD +1.9 III GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024
5 f 1 13.35 SZWEDZIK Aleksandra Athletics Team Radomsko # 2007 U16 LD +1.9 IV PAŚ Mariusz # Z/3282/20 2024 LDK!
6 f 1 13.48 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.9 IV KUDŁA Jacek Z/5394/19 2024 LDK!
7 f 1 13.80 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.9 IV KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2024 LDK!
  f 1 DNF JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD +1.9 -- LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.90 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD II LDK!
2 2 s 1 43.73 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U16 LD III BLAUSZ Henryka # Z/0830/21 2024
3 3 s 1 43.99 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD III LDK!
4 4 s 1 45.52 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U16 SK IV JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
5 5 s 1 45.53 KWIATKOWSKA Maria AZS Łódź 2007 U16 LD IV
6 10 s 1 47.49 OGRODOWCZYK Anna RKS Łódź 2006 U16 LD V
1 8 s 2 46.50 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!
2 9 s 2 47.11 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V B.D. LDK!
3 11 s 2 48.33 POTOCKA Laura AZS Łódź 2007 U16 LD V
1 6 s 3 46.43 BIAŁAS Oliwia RKS Łódź 2007 U16 LD IV
2 7 s 3 46.45 KALISZEWSKA Martyna AZS Łódź 2006 U16 LD IV
3 12 s 3 48.79 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2024 LDK!
4 13 s 3 49.81 NIEWIADOMSKA Hanna AZS Łódź 2007 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/7994/21 2024
5 14 s 3 51.16 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:41.37 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U16 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2024 LDK!
2 2 s 1 1:41.86 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ III DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2024
3 3 s 1 1:44.28 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD IV B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2024 LDK!
4 4 s 1 1:48.47 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2024 LDK!
5 5 s 1 1:50.07 MYDŁOWSKA Wiktoria AZS Łódź 2007 U16 LD --
6 6 s 1 1:58.80 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0275/21 2024
7 7 s 1 2:00.44 ILCZUK Małgorzta LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1973/21 2022 LDK!
8 8 s 1 2:04.02 LECH Magdalena KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1990/19 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:02.67 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U16 LD III JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2024
2 2 s 1 3:15.14 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK IV LDK!
3 3 s 1 3:16.13 SOBOLEWSKA Aleksandra LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U16 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2623/21 2024
4 4 s 1 3:16.86 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/4302/20 2024
5 5 s 1 3:25.37 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2024 BEZ LDK!
6 6 s 1 3:25.44 KAWECKA Anna KS ATHLETICS Busko-Zdrój # 2007 U16 SK V SATOR Damian # Z/1988/19 2024 LDK!
7 7 s 1 3:26.75 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V LDK!
8 8 s 1 4:02.21 PARADA Tatiana KS ATHLETICS Busko-Zdrój # 2007 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław SATOR Damian # , Z/2222/18 , 2024 BEZ LDK!
9 9 s 1 4:37.22 PARYS Maria UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13605/21 2022 LDK!
10 10 s 1 4:37.94 SUMIŃSKA Oliwia UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/9748/21 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:15.77 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2024
2 2 s 1 7:28.87 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert # Z/4301/20 2024
3 3 s 1 7:44.88 CZERNIK Zuzanna RKS Łódź 2007 U16 LD V
4 4 s 1 7:51.31 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2024
5 5 s 1 7:58.99 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 2007 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2023
6 6 s 1 8:06.65 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2622/21 2024
7 7 s 1 8:22.62 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2024 LDK!
8 8 s 1 8:30.47 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 11.8 r OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +3.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
2 2 e 1 12.9 r BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +3.0 -- KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
3 4 e 1 13.4 r GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +3.0 -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
4 5 e 1 13.8 r SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U16 LD +3.0 -- # LDK!
5 6 e 1 14.2 r PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD +3.0 -- MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2023 LDK!
1 3 e 2 13.0 r JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U16 SK +2.8 -- JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
2 7 e 2 15.1 r JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +2.8 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2024
3 8 e 2 15.4 r WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD +2.8 --
4 9 e 2 15.7 r KRZANOWSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 2006 U16 LD +2.8 -- LDK!
  e 2 DNF KOŁOMAŃSKA Daria KKL Kielce 2006 U16 SK +2.8 -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/2296/19 2023 LDK!
1 f 1 12.42 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +1.1 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
2 f 1 12.98 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U16 SK +1.1 III JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
3 f 1 13.28 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.1 IV KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
4 f 1 13.75 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.1 IV KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
5 f 1 13.84 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U16 LD +1.1 V # LDK!
6 f 1 14.35 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD +1.1 V MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2023 LDK!
7 f 1 15.05 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +1.1 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2024
8 f 1 15.73 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD +1.1 --
300 m pł K
1 s 1 44.32 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!
2 s 1 48.08 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
3 s 1 49.42 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko # 2007 U16 LD III PAŚ Mariusz # Z/3198/19 2024 LDK!
4 s 1 51.73 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
5 s 1 60.41 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2024
6 s 1 62.38 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD --
4x100 m K
1 1 s 1 52.53 HAŁADAJ Barbara
DOMAGAŁA Małgorzata
JOŃCZYK Julia
ZAŁĘCZNA Roksana
UKS Czempion Bełchatów 2007
2007
2006
2007
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz

RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
, Z/3461/19
Z/3465/19
, Z/1469/21
, 2024
2024
, 2024



2 2 s 1 52.65 SZWEDZIK Aleksandra
GĄSIOROWSKA Karolina
CHAMCZYK Julia
GROBEL Adrianna
LUKS Strzałków 2007
2007
2006
2006
U16 LDZ -- PAŚ Mariusz
PAŚ Mariusz

MOUELHI Abdessatar
Z/3282/20
Z/3198/19
Z/2168/20
2024
2024
2024



3 3 s 1 52.68 MATECKA Natalia
KALISZEWSKA Martyna
KWIATKOWSKA Maria
GŁUCH Zofia
AZS Łódź 2007
2006
2007
2007
U16 LDZ -- BLAUSZ Henryka


BLAUSZ Henryka
Z/0838/21
Z/0830/21
2024
2024


4 4 s 1 53.05 MARCZYK Julia
OGRODOWCZYK Anna
BRZEZIŃSKA Julia
ŚWIERCZYŃSKA Julia
RKS Łódź 2007
2006
2007
2006
U16 LDZ -- KARP Sławomir

GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
Z/0274/21
Z/1246/20
2024
2024



5 5 s 1 54.79 BORKOWSKA Marta
JEZIORSKA Marika
PORADECKA Adrianna
KACZMAREK Klaudia
MKS Aleksandrów Łódzki 2006
2007
2007
2007
U16 LDZ --
KOWALSKI Robert
TOMCZYK Kazimierz
Z/0184/20
Z/0214/19
2024
2022


6 6 s 1 57.54 ILCZUK Małgorzta
JONCZYK Weronika
KĘSIAK Antonina
PAWŁOWSKA Zuzanna
LKS MOSiR Sieradz 2007
2006
2006
2006
U16 LDZ -- GABRYSIAK Marcin
B.D. FIRLIT Roman
GABRYSIAK Marcin
GABRYSIAK Marcin
Z/1973/21
, Z/1974/21
Z/1975/21
Z/1977/21
2022
, 2024
2023
2023




7 7 s 1 57.73 SZYMCZAK Zofia
URYSIAK Martyna
OWCZARZ Oliwia
SOBCZYŃSKA Marta
AZS Łódź 2006
2006
2006
2006
U16 LDZ -- SYGDZIAK Zofia
SADACH Aneta

Z/9733/21
2024


8 8 s 1 58.12 KOCIAK Liliana
BRYNKIEWICZ Amelia
MARCINIAK Oliwia
WALCZAK Nadia
UKS Lisy Zgierz 2006
2006
2006
2006
U16 LDZ -- B.D.

B.D.
TOMCZYK Kazimierz
Z/0245/18
2024



1000 m prz K
1 s 1 3:44.64 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2024
2 s 1 3:45.11 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
3 s 1 3:45.91 SZWAJDA Anna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2006 U16 SK V LDK!
4 s 1 3:47.52 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U16 LD -- LISIAK Adam # Z/0192/20 2024
5 s 1 3:56.92 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2007 U16 SK -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2024 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.53 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
2 f 1 1.45 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV LIPIŃSKI Leszek # Z/13487/21 2024
3 f 1 1.40 CZECZOTKA Paulina UKS 55 Łódź 2007 U16 LD V
4 f 1 1.40 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024
5 f 1 1.35 NOWICKA Hanna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz # BEZ LDK!
5 f 1 1.35 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- LDK!  OSU  
7 f 1 1.35 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2024 LDK!
8 f 1 1.35 DRYZEK Inka AZS Łódź 2007 U16 LD -- SYGDZIAK Zofia BEZ LDK!
9 f 1 1.30 JONCZYK Weronika LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/1974/21 , 2024 LDK!
10 f 1 1.30 GRABOWICZ Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/5598/21 2022 LDK!
11 f 1 1.25 CZARNECKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD --
12 f 1 1.20 WITEK Wiktoria AZS Łódź 2007 U16 LD -- LDK!
12 f 1 1.20 ZAJKOWSKA Amelia UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13593/21 2022 LDK!
14 f 1 1.10 ILCZUK Małgorzta LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1973/21 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.40 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U16 SK I WRONA Agnieszka Z/2295/19 2024 LDK!
  f 1 NM JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U16 LD -- ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2024 LDK!
W dal K
  f 1 3.94 DEDECJUS Ewa AZS Łódź 2006 U16 LD +1.3 -- LDK!
  f 1 5.24 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD +1.9 III SADACH Aneta # Z/1867/21 2023 LDK!
1 f 1 5.43 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD +1.6 II GRABOLUS Marek Z/0413/19 2024 LDK!
2 f 1 5.28 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD +4.2 III SADACH Aneta # Z/1867/21 2023 LDK!
3 f 1 4.81 GROBEL Adrianna LUKS Gomunice # 2006 U16 LD -0.2 IV MOUELHI Abdessatar # Z/2168/20 2024 LDK!
4 f 1 4.77 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.8 V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
5 f 1 4.34 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +2.2 -- LDK!  OSU  
6 f 1 4.17 DEDECJUS Ewa AZS Łódź 2006 U16 LD +2.3 -- LDK!
7 f 1 4.15 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.2 -- LIPIŃSKI Leszek # Z/13487/21 2024
8 f 1 4.07 OLEJNIK Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.8 --
9 f 1 4.01 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U16 SK +2.0 -- TIETIERIN Paweł # Z/12475/21 2023 LDK!
10 f 1 3.96 CZARNECKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD +2.0 --
11 f 1 3.90 GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U16 SK +1.5 -- JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka # , Z/3383/19 , 2024 BEZ LDK!
12 f 1 3.87 PIĄTKIEWICZ Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD +1.2 --
13 f 1 3.77 KACZMAREK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.6 --
14 f 1 3.64 CZECHOWSKA Aleksandra UKS Żak Godzianów 2007 U16 LD +2.0 -- B.D. Z/1852/20 2022 LDK!
15 f 1 3.62 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki # 2006 U16 LD +1.1 -- SYGDZIAK Zofia LDK!
16 f 1 3.59 DEFRATYKA Zuzanna AZS Łódź 2006 U16 LD +1.4 -- LDK!
17 f 1 3.57 KOŁOMAŃSKA Daria KKL Kielce 2006 U16 SK +1.8 -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/2296/19 2023 LDK!
18 f 1 3.06 PIECZERAK Kamila KKL Kielce 2006 U16 SK +1.7 -- LDK!
19 f 1 2.51 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.9 -- KUDŁA Jacek Z/5394/19 2024 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 11.06 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD +0.7 II SADACH Aneta # Z/1867/21 2023 LDK!
2 f 1 10.26 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD +0.4 IV GRABOLUS Marek Z/0413/19 2024 LDK!
3 f 1 10.25 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.5 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2024 LDK!
4 f 1 9.90 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD +0.2 V SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2024 LDK!
5 f 1 9.60 OLEJNIK Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.5 V
6 f 1 9.52 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U16 SK +1.6 -- TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 9.51 URYSIAK Martyna AZS Łódź 2006 U16 LD +0.6 -- SADACH Aneta # Z/9733/21 2024 LDK!
8 f 1 9.45 PUCHAŁA Zofia KKL Kielce 2006 U16 SK +0.2 -- TIETIERIN Paweł Z/0481/21 2024 LDK!  OSU  
9 f 1 9.30 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD +1.0 -- MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2023 LDK!
10 f 1 9.05 CHAMCZYK Julia LUKS Strzałków 2006 U16 LD +0.3 -- # LDK!
11 f 1 8.82 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.1 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024
12 f 1 8.60 OWCZARZ Oliwia AZS Łódź 2006 U16 LD -0.4 -- LDK!
13 f 1 8.44 PIĄTKIEWICZ Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD +0.2 --
14 f 1 7.30 JANICKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD +0.7 --
Kula (3) K
1 f 1 9.89 KOZA Ola UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław # Z/9744/21 2024 LDK!
2 f 1 9.40 SZULC Edyta AZS Łódź 2006 U16 LD V
3 f 1 9.33 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2024 LDK!
4 f 1 9.31 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD V # LDK!  OSU  
5 f 1 9.06 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
6 f 1 9.02 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK!
7 f 1 8.80 BOGUSZ Małgorzata UKS GOK Zduny 2007 U16 LD V ZNYK Stanisław Z/10678/21 2022
8 f 1 8.74 LESZKIEWICZ Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD V B.D. Z/0399/19 2024 LDK!
9 f 1 8.14 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK!
10 f 1 8.04 WÓJCIK Wiktoria LUKS Boguszyce 2006 U16 LD -- LDK!
11 f 1 7.74 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK!
12 f 1 7.16 KOWALCZYK Weronika RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/1557/21 2024 LDK!
13 f 1 6.98 BRZOZOWSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.29 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2024 LDK!
2 f 1 29.77 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
3 f 1 24.21 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V
4 f 1 23.20 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2024
5 f 1 21.76 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK!
6 f 1 19.52 NOWAK Julia KKL Kielce 2006 U16 SK -- LDK!  OSU  
7 f 1 13.76 ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2024
8 f 1 13.61 WAWRZYN Oliwia UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13592/21 2022 LDK!
9 f 1 12.10 BZDURSKA Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/13534/21 2021
10 f 1 11.96 ZAWIŚLAK Zuzanna UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13590/21 2022 LDK!
11 f 1 7.98 GAJEWSKA Gabriela UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13586/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 43.83 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2024
2 f 1 37.14 ZDZIARSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD IV B.D. Z/3645/20 2024
3 f 1 33.38 ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2024
4 f 1 30.14 TKACZ Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD V B.D. Z/9747/21 2022 LDK!
5 f 1 26.43 KOZA Ola UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław # Z/9744/21 2024 LDK!
6 f 1 26.11 WAWRZYN Oliwia UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13592/21 2022 LDK!
7 f 1 25.15 BRYSZEWSKA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD -- B.D. Z/3653/20 2021
8 f 1 23.28 NOWAK Julia KKL Kielce 2006 U16 SK -- LDK!  OSU  
9 f 1 20.97 BZDURSKA Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/13534/21 2021
10 f 1 18.21 PIESTRZYŃSKA Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0541/21 2022
11 f 1 15.82 ZAWIŚLAK Zuzanna UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13590/21 2022 LDK!
12 f 1 14.15 GAJEWSKA Gabriela UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13586/21 2022 LDK!
13 f 1 13.27 JANICKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD --
Oszczep (500) K
1 f 1 28.46 JONCZYK Weronika LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD V B.D. FIRLIT Roman # , Z/1974/21 , 2024 LDK!
2 f 1 26.60 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
3 f 1 26.43 LESZKIEWICZ Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD -- B.D. Z/0399/19 2024 LDK!
4 f 1 22.98 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK!
5 f 1 21.66 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK!
6 f 1 18.34 ZDZIARSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD -- B.D. Z/3645/20 2024
7 f 1 16.85 TKACZ Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/9747/21 2022 LDK!
8 f 1 16.77 GRABOWICZ Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/5598/21 2022 LDK!
9 f 1 15.61 BRYSZEWSKA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD -- B.D. Z/3653/20 2021
10 f 1 15.25 RADOMSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD -- B.D. Z/3648/20 2021
11 f 1 14.34 BRZOZOWSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.74 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +1.9 III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!
2 2 e 1 11.91 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +1.9 IV B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2024 LDK!
3 5 e 1 12.23 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD +1.9 V
4 6 e 1 12.34 WYSOCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +1.9 V LDK!
5 7 e 1 12.48 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +1.9 V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
6 8 e 1 12.52 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +1.9 V WASIAK Jarosław Z/1505/21 2024 LDK!
1 3 e 2 12.02 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +2.4 IV RZEPKA Marek # Z/3268/20 2024 LDK!  OSU  
2 9 e 2 12.59 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +2.4 V KOWALSKI Robert Z/1960/21 2024 LDK!
3 11 e 2 13.21 PYTKO Bartłomiej UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK +2.4 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2594/20 2024 LDK!
4 12 e 2 13.32 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +2.4 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2024 LDK!
5 13 e 2 13.91 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +2.4 -- KOWALSKI Robert # Z/13237/21 2024
1 4 e 3 12.19 JANKOWSKI Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD +1.4 IV B.D. Z/3651/20 2023
2 10 e 3 12.72 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U16 LD +1.4 V KUCZKOWSKI Piotr # Z/3004/21 2024
3 14 e 3 14.35 STACHOWIAK Mateusz UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK +1.4 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/13550/21 2024 LDK!
4 15 e 3 15.30 GRUCHAŁA Piotr UKS Żak Godzianów 2007 U16 LD +1.4 -- B.D. Z/11276/21 2022 LDK!
1 1 f 1 11.58 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +1.9 III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!
2 2 f 1 11.86 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +1.9 IV B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2024 LDK!
3 3 f 1 11.96 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.9 IV RZEPKA Marek # Z/3268/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 11.98 JANKOWSKI Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD +1.9 IV B.D. Z/3651/20 2023
5 5 f 1 12.08 WYSOCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +1.9 IV LDK!
6 6 f 1 12.17 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD +1.9 IV
7 7 f 1 12.61 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +1.9 V WASIAK Jarosław Z/1505/21 2024 LDK!
8 8 f 1 15.19 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +1.9 -- LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 38.14 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U16 LD III SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0835/21 , 2024 LDK!
2 2 s 1 38.68 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD III
3 3 s 1 38.99 KNOBLOCH Kacper AZS Łódź 2006 U16 LD III #
4 4 s 1 39.53 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U16 LD IV KUCZKOWSKI Piotr # Z/3004/21 2024
5 5 s 1 39.99 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U16 LD IV KUCZKOWSKI Piotr # Z/1392/21 2024
6 7 s 1 40.67 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
7 8 s 1 41.75 GAJEWSKI Łukasz MUKS Park Zduńska Wola # 2006 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/3607/19 2024 LDK!
1 9 s 2 42.46 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD V KUCZKOWSKI Piotr # Z/1391/21 2024
2 10 s 2 42.90 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024
3 11 s 2 42.91 GODZWON-SKOTNICKI Jakub UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir BEZ LDK!
4 13 s 2 43.76 GRUDA Maciej MKS Zduńska Wola 2006 U16 LD -- LDK!
5 15 s 2 44.92 LEWANDOWSKI Bartłomiej LUKS Boguszyce 2007 U16 LD -- LDK!
6 16 s 2 45.79 RYCHLEWSKI Marcel MKS Zduńska Wola 2006 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/3608/19 2024 LDK!
7 17 s 2 53.39 KIERZEK Igor RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0551/21 2024
1 6 s 3 40.05 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!
2 12 s 3 43.19 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2024 LDK!
3 14 s 3 44.52 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- KOWALSKI Robert # Z/13237/21 2024
600 m M
1 s 1 1:29.28 DZIADKOWIEC Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/1563/21 2021
2 s 1 1:30.52 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD III LISIECKI Paweł Z/0246/18 2024 LDK!
3 s 1 1:32.19 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2024 LDK!
4 s 1 1:33.27 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2024 LDK!
5 s 1 1:33.67 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK IV JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
6 s 1 1:41.96 SUCHARKIEWICZ Jakub AZS Łódź 2006 U16 LD --
7 s 1 1:59.32 WINKLER Jakub AZS Łódź 2007 U16 LD --
  s 1 DNF JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0180/20 2024
1000 m M
1 s 1 2:58.80 CEL Igor LKS Koluszki 2007 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2023
2 s 1 2:59.55 BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK V SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2024 LDK!
3 s 1 3:00.33 PIETRUSZKA Maciej LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD --
4 s 1 3:01.96 BŁASZCZYK Maciej SSR Olimp Strawczyn 2006 U16 SK -- B.D. Z/10984/21 2024
5 s 1 3:02.99 KOSMA Szymon UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD -- B.D. Z/9746/21 2021
6 s 1 3:04.40 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2024 BEZ LDK!
7 s 1 3:10.23 KOWALCZYK Jakub KS Słoneczko Busko Zdrój 2006 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/1637/18 , 2022 BEZ LDK!
8 s 1 3:20.43 PRZYBYŁO Oskar UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir LDK!
9 s 1 3:26.77 WRÓBEL Patryk UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir LDK!
10 s 1 3:27.34 BURIAK Krystian LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1970/21 2022 LDK!
11 s 1 3:58.40 GAJ Filip SSR Olimp Strawczyn 2006 U16 SK -- B.D. Z/4152/20 2021
2000 m M
1 1 s 1 6:06.70 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD III WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2024 LDK!
2 2 s 1 6:38.91 FRYDRYSIAK Igor UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/3194/19 2024 LDK!
3 3 s 1 6:48.87 KLECZYK Szymon UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- LDK!
4 4 s 1 7:03.24 MASTALERZ Aleksander SSR Olimp Strawczyn 2006 U16 SK -- B.D. Z/4153/20 2021
5 5 s 1 7:16.46 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U16 LD --
6 6 s 1 7:47.13 STĘPIEŃ Adrian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD --
7 7 s 1 8:27.82 LEWANDOWSKI Hubert MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2006 U16 LD -- LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.10 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +2.2 III BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2024 LDK!  OSU  
2 s 1 16.13 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +2.2 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  OSU  
3 s 1 17.71 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź 2006 U16 LD +2.2 IV KOWALCZYK Katarzyna LDK!
4 s 1 18.16 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD +2.2 V
5 s 1 19.32 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD +2.2 --
6 s 1 19.35 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +2.2 -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 41.22 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD II BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 41.26 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD II KORWEK Joanna # Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 3 s 1 44.78 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V LDK!
4 4 s 1 45.77 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź 2006 U16 LD V KOWALCZYK Katarzyna LDK!
5 5 s 1 46.97 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD --
1 5 s 2 46.44 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD V GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2024
2 7 s 2 49.10 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2024
3 8 s 2 51.09 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD --
4 9 s 2 53.40 TARTANUS Paweł UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
4x100 m M
1 s 1 47.15 DRACZYŃSKI Franek
KNOBLOCH Kacper
MILLER Tomasz
STALA Wiktor
AZS Łódź 2007
2006
2006
2007
U16 LDZ --

KUCZKOWSKI Piotr
SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr
Z/1392/21
, Z/0835/21
2024
, 2024


2 s 1 50.83 BACHMAN Alan
BIAŁEK Adrian
SUKIENNIK Oliwier
REMBOWSKI Marcel
RKS Łódź 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ -- GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
LISIAK Adam
Z/0272/21
Z/2012/21
Z/0276/21
Z/1111/20
2024
2024
2024
2024




3 s 1 51.51 PYTKO Bartłomiej
SOKOŁOWSKI Krystian
GODZWON-SKOTNICKI Jakub
GOLBA Kacper
UKS Żaczek Połaniec 2006
2007
2006
2006
U16 SWK -- SZYDŁOWSKI Sławomir

SZYDŁOWSKI Sławomir
Z/2594/20
2024

BEZ
4 s 1 53.23 STACHOWIAK Mateusz
ŁUKASZEK Jakub
PRZYBYŁO Oskar
WRÓBEL Patryk
UKS Żaczek Połaniec 2006
2006
2006
2006
U16 SWK -- SZYDŁOWSKI Sławomir

SZYDŁOWSKI Sławomir
SZYDŁOWSKI Sławomir
Z/13550/21
2024



  s 1 DNF WYSOCKI Wiktor
DZIADKOWIEC Jonatan
ANTCZAK Kacper
ZALEGA Jonatan
MKS Aleksandrów Łódzki 2006
2006
2007
2006
U16 LDZ --
TOMCZYK Kazimierz
KOWALSKI Robert
B.D. KOWALSKI Robert
Z/1563/21
Z/1960/21
, Z/3808/19
2021
2024
, 2024



1000 m prz M
1 s 1 2:42.55 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024
2 s 1 3:03.28 WIECZORKIEWICZ Fabian LKB Rudnik # 2006 U16 SK V DUDEK Sylwester Z/5202/21 2024 LDK!
3 s 1 3:04.76 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2024
4 s 1 3:10.85 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD V NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.00 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD II B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 1.80 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 1.70 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD V KORWEK Joanna # Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 f 1 1.65 KOPER Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD V B.D. Z/9742/21 2023 LDK!
5 f 1 1.60 MANKIEWICZ Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- #
6 f 1 1.50 ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław # Z/3720/21 2023 LDK!
7 f 1 1.45 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK!
8 f 1 1.45 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2023 LDK!
9 f 1 1.45 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3463/19 2022 BEZ LDK!
10 f 1 1.40 PAWŁOWSKI Daniel UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- THIMM Piotr BEZ LDK!
11 f 1 1.30 JABŁOŃSKI Jonasz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7531/21 2022 LDK!
12 f 1 1.25 LEBIODA Igor UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13587/21 2022 LDK!
13 f 1 1.20 SITKIEWICZ Kamil AZS Łódź 2006 U16 LD -- BRÓDKA Daniel BEZ LDK!
13 f 1 1.20 LACHOWICZ Kacper AZS Łódź 2007 U16 LD -- SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr # , Z/12015/21 , 2024 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.80 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD III KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!
2 f 1 3.60 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD III LISIAK Adam Z/1111/20 2024
3 f 1 3.30 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U16 SK IV JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0822/20 , 2024 LDK!
4 f 1 3.20 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD IV KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 3.10 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 2.35 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.63 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +1.2 III RZEPKA Marek # Z/3268/20 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 5.55 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +1.0 -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
3 f 1 5.45 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +1.2 -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 5.44 JANKOWSKI Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD +1.7 -- B.D. Z/3651/20 2023
5 f 1 5.36 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +0.6 -- LDK!
6 f 1 5.19 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.8 -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2023 LDK!
7 f 1 5.15 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK +1.2 -- OZDOBA Janusz Z/3355/20 2024 BEZ LDK!
8 f 1 4.51 LEPOROWSKI Dariusz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +1.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0536/21 2023
9 f 1 4.49 JABŁOŃSKI Jonasz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.4 -- KUBIAK Robert Z/7531/21 2022 LDK!
10 f 1 4.48 SITKIEWICZ Kamil AZS Łódź 2006 U16 LD +0.6 -- BRÓDKA Daniel BEZ LDK!
11 f 1 3.58 DOMAŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +0.8 -- KUBIAK Robert Z/7538/21 2022 LDK!
12 f 1 3.50 GRUCHAŁA Piotr UKS Żak Godzianów 2007 U16 LD +1.9 -- B.D. Z/11276/21 2022 LDK!
  f 1 NM PAWŁOWSKI Daniel UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD 0.0 -- THIMM Piotr BEZ LDK!
Wieloskok M
1 f 1 12.91 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD +0.7 II B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 11.87 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD +0.8 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 11.39 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK +0.3 V OZDOBA Janusz Z/3355/20 2024 BEZ LDK!
4 f 1 10.91 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +1.2 -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
5 f 1 9.26 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD +0.9 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2024
  f 1 NM SIEDLAREK Igor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/13540/21 2021
  f 1 NM JANIAK Adrian MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/2633/21 2022
  f 1 NM RYCHLIK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/13539/21 2022
Kula (5) M
1 f 1 13.94 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!
2 f 1 10.61 SIBIŃSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V
3 f 1 9.32 PIOTROWSKI Piotr MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0007/20 2021
4 f 1 9.12 LIBERA Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
5 f 1 8.93 GURBIEL Michał MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/13535/21 2022
6 f 1 8.63 KOWALSKI Mateusz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK -- OZDOBA Janusz Z/3372/21 2021 LDK!
7 f 1 8.49 WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/13517/21 2024 LDK!
8 f 1 8.34 IMIOŁEK Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD -- B.D. Z/3650/20 2021
9 f 1 7.70 SZTAMPKE Filip UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13588/21 2022
10 f 1 6.45 SIEDLAREK Igor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/13540/21 2021
11 f 1 4.78 WOŹNIAK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0544/21 2023
Dysk (1) M
1 f 1 58.10 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!
2 f 1 40.89 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2024  OSU  
3 f 1 38.52 RYNANS Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV LDK!  OSU  
4 f 1 35.02 SIBIŃSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V
5 f 1 29.42 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
6 f 1 28.66 LIBERA Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
7 f 1 28.36 PATRYARCHA Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD --
8 f 1 23.37 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2024 LDK!  OSU  
9 f 1 20.25 KOWALSKI Mateusz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK -- OZDOBA Janusz Z/3372/21 2021 LDK!
10 f 1 19.98 FOKS Bartłomiej UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/4261/21 2022 LDK!
11 f 1 16.61 LEBIODA Igor UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13587/21 2022 LDK!
12 f 1 16.49 LEDWAN Maciej LUKS Strzałków 2007 U16 LD -- MOUELHI Abdessatar # Z/3839/19 2022 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 58.52 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2024  OSU  
2 f 1 42.50 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 38.45 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 f 1 35.43 PIOTROWSKI Piotr MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0007/20 2021
5 f 1 25.00 WOŹNIAK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0544/21 2023
6 f 1 23.96 GURBIEL Michał MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/13535/21 2022
7 f 1 21.53 FOKS Bartłomiej UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/4261/21 2022 LDK!
8 f 1 19.12 SZTAMPKE Filip UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13588/21 2022
9 f 1 18.38 ZAKRZEWICZ Bartłomiej UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13589/21 2022 LDK!
10 f 1 15.58 BORYNA Szymon UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13585/21 2022 LDK!
11 f 1 11.52 GOLISZ Szymon UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13591/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 39.09 ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław # Z/3720/21 2023 LDK!
2 f 1 35.66 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2024
3 f 1 34.83 LEPOROWSKI Dariusz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0536/21 2023
4 f 1 29.21 IMIOŁEK Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD -- B.D. Z/3650/20 2021
5 f 1 28.42 KOPER Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/9742/21 2023 LDK!
6 f 1 25.49 RYNANS Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!  OSU  
7 f 1 23.05 LEDWAN Maciej LUKS Strzałków 2007 U16 LD -- MOUELHI Abdessatar # Z/3839/19 2022 LDK!
8 f 1 19.91 GOLISZ Szymon UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13591/21 2022 LDK!
9 f 1 18.10 JANIAK Adrian MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/2633/21 2022
10 f 1 17.24 RYCHLIK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/13539/21 2022
11 f 1 13.84 PATRYARCHA Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD --
  f 1 NM WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/13517/21 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 17.124565124512 sekund