Białystok 19.09.2021
Finał Superligi PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20 [DMP U16]
100 m K
1 5 s 1 12.89 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM +0.1 III CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2023 5 LDK!
2 8 s 1 12.98 STAŚKOWIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.1 III
3 9 s 1 13.25 GRUDZIŃSKA Michalina AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +0.1 IV MARUSZEWSKI Piotr # Z/10828/21 2023
4 10 s 1 13.31 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD +0.1 IV GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2023
5 11 s 1 13.32 MIŚTA Dominika KKL Kielce 2004 U18 SK +0.1 IV TIETIERIN Paweł B.D. Z/3067/20 2022
6 12 s 1 13.34 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD +0.1 IV PIASECKI Marcin # Z/2309/21 2023 LDK!
7 14 s 1 13.63 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +0.1 IV SOBIERAJ Aneta BALCERZAK Piotr , Z/3470/18 , 2022 5 LDK!
8 16 s 1 14.05 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD +0.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2023
1 1 s 2 12.52 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ 0.0 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0493/17 2021 LDK!
2 2 s 2 12.54 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP 0.0 II SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2023 LDK!
3 3 s 2 12.67 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU 0.0 II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2023 LDK!
4 4 s 2 12.75 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU 0.0 II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/4503/17 , 2023 3 LDK!
5 6 s 2 12.93 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN 0.0 III PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2023 5 LDK!
6 7 s 2 12.94 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U20 ZP 0.0 III B.D. # LDK!
7 13 s 2 13.36 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK 0.0 IV TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2023 LDK!
8 15 s 2 13.71 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U20 ZP 0.0 IV MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy # , Z/2030/17 , 2023 4 LDK!
1 1 s 3 13.39 STRZYMIŃSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 2006 U16 PD -0.4 IV BAJKO Andrzej SIENKIEWICZ Karol # , Z/2533/20 , 2022 LDK!
2 2 s 3 13.51 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -0.4 IV SUPROŃ Jarosław Z/3243/21 2023
200 m K
1 7 s 1 27.52 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD +0.3 IV KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2023 LDK!
2 9 s 1 27.76 CHMIEL Paulina AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU +0.3 IV MARUSZEWSKI Piotr # Z/3110/20 2023
3 10 s 1 27.96 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD +0.3 IV #
4 11 s 1 28.07 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +0.3 IV LDK!
5 12 s 1 28.36 GOŁOTA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN +0.3 IV PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/1372/19 2023 LDK!
6 13 s 1 28.51 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD +0.3 -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2023 LDK!
1 1 s 2 25.41 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +0.5 II LACH Magdalena # Z/1145/20 2023 LDK!
2 2 s 2 25.43 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP +0.5 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2023 LDK!
3 3 s 2 25.73 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +0.5 II BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2023 3 LDK!
4 4 s 2 27.05 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN +0.5 III PODOLAK Michał Z/2367/19 2023 LDK!
5 5 s 2 27.17 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.5 III KĘDZIORA Robert # Z/0848/20 2022
6 6 s 2 27.29 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U18 SK +0.5 III B.D. LDK!
7 8 s 2 27.64 RYDELEK Alicja MKL Szczecin 2002 U20 ZP +0.5 IV #
400 m K
1 7 s 1 61.81 CZWODZIŃSKA Amelia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III JAROS Andrzej # Z/5687/19 2023 LDK!
2 8 s 1 62.06 MATUSZCZAK Gabriela OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP IV GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin REJEWSKI Robert B.D. , Z/0300/17 , 2023 LDK!
3 9 s 1 63.04 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ IV GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2023
4 10 s 1 63.84 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP IV JASIŃSKI Cyprian Z/2201/17 2023 LDK!
5 11 s 1 66.28 SZUKAŁA Natalia AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- JAROS Andrzej # Z/5688/19 2023 LDK!
1 1 s 2 58.18 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2023 LDK!
2 2 s 2 58.90 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU II TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0351/16 , 2023 LDK!
3 3 s 2 58.96 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2023 3 LDK!
4 4 s 2 59.07 TROCHOLEPSZA Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA III GOŚCINIAK Marcin GIZA Maciej B.D. , Z/0297/17 , 2023 LDK!
5 5 s 2 59.19 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN III PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/3463/17 2023 3 LDK!
6 6 s 2 60.91 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2023 3 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:15.76 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U16 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2023 LDK!
2 2 s 1 2:16.62 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2023
3 3 s 1 2:18.90 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U16 LD III JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2023
4 4 s 1 2:19.57 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U18 PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/0017/18 2023 4 LDK!
5 5 s 1 2:20.25 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2023
6 6 s 1 2:20.56 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III LDK!
7 7 s 1 2:20.76 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2023 3 LDK!
8 8 s 1 2:21.77 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP III ŁUCZAK Bernadeta # Z/1944/19 2023 LDK!
9 9 s 1 2:35.63 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1130/17 2022
1500 m K
1 1 s 1 4:47.59 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # Z/0431/18 2023 LDK!
2 2 s 1 4:47.95 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2023
3 3 s 1 4:59.86 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD IV MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol # Z/2313/19 2023 LDK!
4 4 s 1 5:01.46 PACHOCKA Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP IV ŁUCZAK Bernadeta # Z/0284/20 2023 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.48 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +1.5 I BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2023 4 LDK!
2 2 s 1 14.92 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +1.5 II SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2023 LDK!
3 3 s 1 15.21 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.5 II MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2023 LDK!
4 4 s 1 15.28 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +1.5 II GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
5 5 s 1 15.85 LEWANDOWSKA Iga MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP +1.5 III JAGACIAK Jarosław Z/4822/19 2023
6 6 s 1 15.86 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP +1.5 III PLASKOTA Krzysztof # Z/3000/18 2023 LDK!
7 7 s 1 16.31 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +1.5 III LDK!
8 8 s 1 16.40 GROCHAL Wiktoria AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +1.5 III B.D. Z/2377/19 2022
100 m pł K
1 1 s 1 15.19 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +1.3 II GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. Z/3886/17 2023 LDK!
2 2 s 1 15.99 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +1.3 III LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 65.16 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U20 SK II TIETIERIN Paweł 2 LDK!
2 2 s 1 68.69 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III LDK!
3 3 s 1 69.60 ŁOS Izabela UKS Młodzik Warszawa # 2003 U20 MZ IV B.D. RADKE Karol , Z/1399/17 , 2023 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 7:11.16 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź 2003 U20 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/3730/17 2023
2 2 s 1 9:01.14 HINC Julia KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/2449/19 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 49.39 NOBIK Julia
TROCHOLEPSZA Martyna
STAŚKOWIAK Anna
DZIAMSKA Julia
MKS Juvenia Puszczykowo 2005
2004
2003
2003
U20 WLP -- JAGACIAK Jarosław
GOŚCINIAK Marcin GIZA Maciej B.D.

OSIK Tadeusz B.D.
Z/0286/20
, Z/0297/17
Z/0868/15
2023
, 2023
2023



2 2 s 1 49.86 CZĘCZEK Michalina
BORKO Amelia
BIELAKOW Katarzyna
LIS Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 2004
2006
2004
2004
U18 WMZ -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał
PODOLAK Michał
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
, Z/3460/17
Z/2367/19
Z/3304/17
, Z/3311/17
, 2023
2023
2023
, 2023
5

3
3
3 6 s 1 51.54 PIASECKA Karolina
ANTONOWICZ Dominika
MACIOROWSKA Aleksandra
ZACZKIEWICZ Oliwia
KS Podlasie Białystok 2007
2005
2005
2003
U20 POD -- PIASECKI Marcin
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D.
Z/2309/21
Z/0448/19
Z/3243/21
Z/3886/17
2023
2023
2023
2023




4 7 s 1 51.61 KOZŁOWSKA Kinga
PATEJUK Milena
PRUSS Magdalena
CZEPIEL Milena
AML Słupsk 2006
2006
2006
2006
U16 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz
, Z/4983/19
Z/0020/18
, Z/0940/20
Z/4971/18
, 2023
2023
, 2023
2023
BEZ
3

5
5 8 s 1 51.66 PIĄTEK Karolina
SZATNY Maria
GREGULEC Luiza
RACZKOWSKA Natalia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005
2004
2005
2005
U18 OPL -- PLASKOTA Krzysztof

PLASKOTA Krzysztof
MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof
Z/3000/18
Z/2735/18
, Z/4803/18
2023
2023
, 2023



6 11 s 1 55.02 GORZKOWSKA Patrycja
WOLAŃSKA Nadia
KWAŚNY Aleksandra
KOPIENIAK Oliwia
WKS Wawel Kraków 2005
2004
2004
2005
U18 MLP --
KADUSZKIEWICZ Jerzy
KADUSZKIEWICZ Jerzy
B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy
Z/3534/18
Z/4116/19
, Z/2484/18
2023
2022
, 2023
4


1 3 s 2 50.15 SOBCZYK Kamila
SUCHENEK Aleksandra
ZEGAN Julia
BURLEWICZ Antonina
OKS Skra Warszawa 2002
2005
2005
2005
U20 MAZ -- BALCERZAK Piotr B.D.
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
SOBIERAJ Aneta BALCERZAK Piotr
Z/0493/17
Z/3467/18
Z/3464/18
, Z/3470/18
2021
2023
2023
, 2022

3
4
5
2 4 s 2 50.97 LIPIŃSKA Gabriela
MASTALERZ Idalia
MIŚTA Dominika
ZACHARZ Julia
KKL Kielce 2005
2004
2004
2005
U18 SWK -- LIPIŃSKI Zdzisław
B.D.
TIETIERIN Paweł B.D.
TIETIERIN Paweł
Z/4905/21
Z/3067/20
Z/1233/20
2023
2022
2023




3 5 s 2 51.29 JASIŃSKA Maja
JAWORSKA Wiktoria
SIEWIERSKA Pola
JÓŹWICKA Małgorzata
AZS-AWF Warszawa 2007
2006
2004
2002
U20 MAZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena
MAJ- MATUSIAK Marlena
GRALEWSKI Wojciech
B.D.
Z/2692/21
Z/0904/21
Z/2947/17
Z/2037/16
2022
2022
2023
2023



2
4 9 s 2 52.07 POJĘTA Małgorzata
CHMIEL Paulina
GRUDZIŃSKA Michalina
WÓJTOWICZ Emilia
AZS UMCS Lublin 2006
2004
2005
2003
U20 LBE -- TUSTANOWSKA Jolanta B.D.
MARUSZEWSKI Piotr
MARUSZEWSKI Piotr
TUSTANOWSKA Jolanta B.D.
, Z/3188/19
Z/3110/20
Z/10828/21
, Z/4503/17
, 2023
2023
2023
, 2023



3
5 10 s 2 52.47 MARCZYK Julia
WŁOŚCIAŃSKA Patrycja
BRZEZIŃSKA Julia
ŚWIERCZYŃSKA Julia
RKS Łódź 2007
2003
2007
2006
U20 LDZ -- KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz

GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
, Z/1110/21
Z/0274/21
Z/1246/20
, 2023
2023
2023



  s 2 DQ WINIARCZYK Wiktoria
MARSZEWSKA Natalia
RYDELEK Alicja
PIERÓG Agata
MKL Szczecin 2003
2005
2002
2003
U20 ZPO -- MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy
SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna

B.D.
, Z/2030/17
, Z/5022/18
, 2023
, 2023
4


4x400 m MIX
1 2 s 1 3:43.89 STOKŁOSA Aleks
KROK Agnieszka
GREINER Olivia
RAK Filip
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002
2004
2004
2003
U20 OPL -- OLCZYK Hubert B.D.
JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof
LACH Magdalena
OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek
Z/0665/16
, Z/4783/17
Z/1145/20
, Z/3466/16
2023
, 2023
2023
, 2023




2 5 s 1 3:46.99 MICHALAK Sebastian
TWARDOWSKA Julia
CYBULSKA Wiktoria
KOZACKI Jakub
KS AZS UWM Olsztyn 2004
2004
2004
2002
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
PODOLAK Michał PODOLAK Michał
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
Z/3726/17
, Z/2580/17
Z/3463/17
Z/1477/16
2023
, 2023
2023
2023

3
3

3 7 s 1 3:57.05 KUCZEROWSKI Kamil
KSIĄŻEK Daria
PRUSS Magdalena
KASPRZYK Kacper
AML Słupsk 2005
2005
2006
2005
U18 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
RUMIŃSKI Wojciech B.D.
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
, Z/3794/18
Z/0017/18
, Z/0940/20
, Z/0016/18
, 2023
2023
, 2023
, 2023
BEZ
4

BEZ
4 8 s 1 4:02.44 KUBEŁ Marek
STRZYMIŃSKA Magdalena
MACIOROWSKA Aleksandra
DĘBOWSKI Szymon
KS Podlasie Białystok 2004
2006
2005
2005
U18 POD -- KUBEŁ Stanisław
BAJKO Andrzej SIENKIEWICZ Karol
SUPROŃ Jarosław
Z/4569/18
, Z/2533/20
Z/3243/21
2023
, 2022
2023
5


1 1 s 2 3:41.25 WĄCHAŁA Adam
SKRZYNIARZ Oliwia
CIESIELSKA Kinga
SOBURA-DURMA Jakub
KKL Kielce 2004
2003
2003
2002
U20 SWK -- JÓŹWIK Krzysztof

TIETIERIN Paweł
TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł
Z/0488/19
Z/1101/16
2022
2023

2
2
2 3 s 2 3:44.04 MIROSŁAW-PYDA Łukasz
CZWODZIŃSKA Amelia
TARACHA Weronika
KITLIŃSKI Bartosz
AZS UMCS Lublin 2004
2005
2002
2004
U20 LBE -- JAROS Andrzej
JAROS Andrzej
TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D.
KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr
Z/4999/19
Z/5687/19
, Z/0351/16
, Z/0630/18
2023
2023
, 2023
, 2023



4
3 4 s 2 3:44.43 NAJMRODZKI Adam
STRZEŻYSZ Małgorzata
JACKOWICZ Marta
ZAWADZKI Tomasz
AZS-AWF Warszawa 2003
2004
2005
2002
U20 MAZ -- GOGOŁEK Marcin B.D.
WRONA Grzegorz B.D.
KĘDZIORA Robert
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
Z/3585/21
Z/5070/18
Z/0848/20
Z/0433/19
2023
2023
2022
2023




4 6 s 2 3:54.09 JANKOWSKA Gracjana
NAPIERAŁA Jakub
BIELECKI Marek
MATUSZCZAK Gabriela
MKS Juvenia Puszczykowo 2003
2004
2003
2003
U20 WLP --
ŁUCZAK Bernadeta
ŁUCZAK Bernadeta BYTNIEWSKI Szymon
GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin REJEWSKI Robert B.D.
Z/5169/19
Z/1573/18
, Z/0300/17
2023
2022
, 2023



  s 2 DNF CHAŁADZIŃSKI Oskar
CZOŁNOWSKI Beniamin
SOCHACZEWSKA Oliwia
WIERNICKA Zuzanna
RKS Łódź 2004
2004
2004
2006
U18 LDZ -- KOPEĆ Dominik

GOWORSKI Tomasz
JASZCZAK Stanisław
Z/0231/19
Z/0505/19
Z/1069/21
2023
2023
2023



Wzwyż K
1 f 1 1.74 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP I DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3892/17 , 2023 LDK!
2 f 1 1.62 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U20 LD II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2023
3 f 1 1.58 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK!
4 f 1 1.58 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2023 3 LDK!
5 f 1 1.54 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U20 PM IV KAŃSKI Ryszard B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/0038/16 2023 LDK!
5 f 1 1.54 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U18 PM IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2023 4 LDK!
5 f 1 1.54 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ IV RZEPKA Marek RZEPKA Marek B.D. , Z/0311/18 , 2023 LDK!
8 f 1 1.54 PIECH Maria RKS Łódź 2003 U20 LD IV JASZCZAK Stanisław 4 LDK!
9 f 1 1.50 ŚLUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2023 LDK!
10 f 1 1.50 KUŹMIŃSKA Karolina RKS Łódź 2003 U20 LD IV KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2022
11 f 1 1.50 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV LDK!
W dal K
1 f 1 5.62 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ +1.1 II B.D. # Z/2037/16 2023 2
2 f 1 5.33 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP +1.0 III JAGACIAK Jarosław # Z/0286/20 2023 LDK!
3 f 1 5.20 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.9 III BOROWIK Włodzimierz NAZARKIEWICZ Robert , Z/4815/19 , 2023 LDK!
4 f 1 5.09 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +0.7 IV STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert # , Z/1231/18 , 2023 LDK!
5 f 1 4.97 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.7 IV B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.15 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK +1.4 III JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2023 5 LDK!
2 f 1 10.98 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD +0.3 III KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2023 4 LDK!
3 f 1 10.76 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA +0.8 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2023 4 LDK!
4 f 1 10.37 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U18 PM +1.4 IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4735/17 , 2023 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.78 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA III
2 f 1 11.43 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD III DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2023 3 LDK!
3 f 1 11.25 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2023 3 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.78 KURDEJ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ II
2 f 1 11.52 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III ZABAWSKI Przemysław B.D. Z/1458/20 2023
3 f 1 10.45 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III SUPROŃ Jarosław 4 LDK!
4 f 1 9.17 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 2002 U20 ZP IV B.D. #
1 f 2 12.32 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ II NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2023 3 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 34.09 WOLDT Sandra STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/3386/17 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 57.03 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U18 SK I FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2023 5 LDK!
2 f 1 40.72 WICHA Oliwia AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU IV
Młot (4) K
1 f 1 55.97 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U20 KP I GÓRA Marcin B.D. # Z/6533/15 2023 LDK!
2 f 1 54.19 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U20 SK I FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2023 2 LDK!
3 f 1 46.44 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ II GÓRA Marcin Z/2464/20 2023
4 f 1 41.96 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ III ROSA Mikołaj Z/2267/18 2022 4
5 f 1 40.28 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ III ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2022 2 LDK!
  f 1 NM BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2023 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 44.88 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM II WITEK Mirosław Z/4918/19 2023 LDK!
2 f 1 43.02 DERKACH Viktoriia MKL Szczecin 2005 U18 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof Z/3481/19 2023 LDK!
3 f 1 38.97 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/4243/19 2023
4 f 1 34.89 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV MICHNIAK Jan # Z/5237/19 2023
5 f 1 31.53 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/2524/18 2023 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 34.40 PEITLER Alicja MKL Szczecin 2002 U20 ZP IV CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/2510/20 2023
2 f 1 27.93 PIERÓG Alicja MKL Szczecin 2003 U20 ZP -- B.D. # LDK!
100 m M
1 7 s 1 11.73 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U20 PM +1.0 III DIAK Mateusz Z/5097/19 2023
2 9 s 1 11.83 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U18 PM +1.0 IV CZUBAK Tomasz # Z/0930/20 2023 LDK!
3 10 s 1 11.88 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +1.0 IV GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
4 11 s 1 11.90 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU +1.0 IV CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej # , Z/1538/21 , 2023 LDK!
5 12 s 1 12.29 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ +1.0 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2023
6 13 s 1 12.43 PIETRASIAK Igor RKS Łódź 2002 U20 LD +1.0 -- GOWORSKI Tomasz B.D. Z/1502/20 2022
1 1 s 2 10.64 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U20 ZP +1.0 M IWIŃSKI Jerzy B.D. # Z/3853/18 2023
2 2 s 2 11.19 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ +1.0 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
3 3 s 2 11.22 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD +1.0 II KOPEĆ Dominik # Z/0231/19 2023 LDK!
4 4 s 2 11.42 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U18 ZP +1.0 III IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2023 LDK!
5 5 s 2 11.48 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +1.0 III GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2023
6 6 s 2 11.54 BŁASZCZYK Jakub MKL Szczecin 2005 U18 ZP +1.0 III MILEWICZ Magda IWIŃSKA Anna # , Z/5011/19 , 2023 LDK!
7 8 s 2 11.75 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD +1.0 III JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2023 BEZ LDK!
1 1 s 3 12.22 OBRĘBSKI Robert KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN +0.1 -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1786/20 2022 LDK!
2 2 s 3 12.38 DĘBOWSKI Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.1 -- LDK!
200 m M
1 6 s 1 23.37 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -0.1 III
2 7 s 1 23.40 MŁYNARCZYK Mateusz KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD -0.1 III GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2023
2 7 s 1 23.40 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U20 SK -0.1 III LDK!
4 10 s 1 23.47 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -0.1 III BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2023 4 LDK!
5 11 s 1 23.52 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.1 III BALCERZAK Piotr ADAMCZYK Dariusz Z/0470/18 2021 LDK!
6 12 s 1 23.60 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -0.1 III LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK!
7 13 s 1 23.61 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U18 PM -0.1 IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # Z/2545/18 2023 LDK!
8 16 s 1 24.27 POGORZELSKI Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -0.1 IV LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/3674/19 2022
1 1 s 2 21.77 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM +0.7 I CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2023 4 LDK!
2 2 s 2 21.84 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK +0.7 I TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2023 2 LDK!
3 3 s 2 22.49 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN +0.7 II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/2970/17 , 2023 2 LDK!
4 4 s 2 22.54 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.7 II CZYŻ Radosław Z/5432/18 2023 4 LDK!
5 5 s 2 22.95 MAZUR Michał MKL Szczecin 2003 U20 ZP +0.7 III MŁYNARCZYK Marta # LDK!
6 9 s 2 23.46 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA +0.7 III SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2471/20 2023
7 14 s 2 23.73 SZCZĘSNY Michał MKL Szczecin 2005 U18 ZP +0.7 IV IWIŃSKA Anna Z/2200/20 2023 LDK!
8 15 s 2 24.11 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD +0.7 IV LDK!
400 m M
1 4 s 1 51.75 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U18 PM III CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2023 LDK!
2 6 s 1 52.26 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP III DZIUBA Jacek Z/2423/17 2022 3
3 7 s 1 53.08 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0016/18 , 2023 BEZ LDK!
4 9 s 1 54.69 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2023 LDK!
1 1 s 2 48.41 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/1477/16 2023 LDK!
2 2 s 2 49.82 MIROSŁAW-PYDA Łukasz AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU II JAROS Andrzej # Z/4999/19 2023
3 3 s 2 50.38 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0433/19 2023
4 5 s 2 52.08 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU III B.D. Z/5263/18 2023 BEZ LDK!
5 8 s 2 53.96 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2023 5 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:52.41 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP II OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2023 LDK!
2 2 s 1 1:54.40 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU II KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2023 4 LDK!
3 3 s 1 1:54.71 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U20 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2023
4 4 s 1 1:56.24 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK II TIETIERIN Paweł # Z/2229/19 2023 BEZ
5 5 s 1 1:59.23 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U18 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/0488/19 2022 LDK!
6 6 s 1 2:00.26 BIELECKI Marek MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta BYTNIEWSKI Szymon Z/1573/18 2022 LDK!
7 7 s 1 2:00.32 ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U20 PM III RUMIŃSKI Wojciech Z/0547/19 2022
8 8 s 1 2:02.42 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2023
9 9 s 1 2:05.93 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/2850/19 2023
10 10 s 1 2:08.35 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2023 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:08.31 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022
2 2 s 1 4:09.53 NAPIERAŁA Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/5169/19 2023 LDK!
3 3 s 1 4:12.56 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 2003 U20 SK IV
4 4 s 1 4:15.21 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ IV WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2023
5 5 s 1 4:18.10 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM IV RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/4751/17 2023
6 6 s 1 4:20.36 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/0271/19 2023
7 7 s 1 4:31.40 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U18 PM -- B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2023 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.62 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP +0.9 III PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2023
2 2 s 1 17.76 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.9 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.78 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP +0.9 II PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2023 LDK!
2 2 s 1 15.05 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.9 II JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2023 LDK!
3 3 s 1 15.26 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP +0.9 II JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
4 4 s 1 16.46 SADOWSKI Fryderyk MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP +0.9 III LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.20 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD III KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2023 5
2 2 s 1 56.36 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2023 LDK!
3 3 s 1 57.33 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III LACH Magdalena # Z/2804/18 2023 LDK!
4 4 s 1 58.37 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD III SUPROŃ Jarosław Z/4613/19 2022
400 m pł M
1 1 s 1 54.07 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA I CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2023 LDK!
2 2 s 1 55.04 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U20 LD II SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2023 3 LDK!
3 3 s 1 55.80 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP II OLCZYK Hubert B.D. # Z/0665/16 2023 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 43.17 DEPTA Szymon
GOSTOMCZYK Jan
KOŁODZIEJSKI Oliwier
ZAKRZEWSKI Marek
AML Słupsk 2004
2005
2005
2005
U18 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
Z/2545/18
Z/3217/19
, Z/4002/18
, Z/2543/18
2023
2023
, 2023
, 2023


5
4
2 2 s 1 43.28 GOC Kacper
GORZKOWICZ Michał
KOPEĆ Maciej
GALIK Wojciech
WKS Wawel Kraków 2002
2005
2002
2002
U20 MLP -- SZKOŁA Sebastian B.D.
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław B.D. B.D.
KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D.
Z/2471/20
Z/5432/18
Z/0021/16
Z/0848/18
2023
2023
2023
2023

4


3 4 s 1 44.07 KOWALSKI Bartosz
JANKOWSKI Oliwer
SADOWSKI Fryderyk
KEMPA Filip
MKS Juvenia Puszczykowo 2003
2003
2003
2004
U20 WLP -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin
JAGACIAK Jarosław

, Z/0412/17
Z/0288/17
, 2023
2023


4 5 s 1 44.43 BABULA Maciej
KIJAK Jakub
GŁOWACKI Sambor
ŚCIRA Paweł
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003
2002
2003
2002
U20 OPL -- PLASKOTA Krzysztof
ZIEMBA Krzysztof B.D.
JASIŃSKI Cyprian
LACH Magdalena
Z/3475/16
Z/1870/19
Z/2181/17
Z/1351/17
2023
2023
2022
2023



4
5 9 s 1 45.24 POGORZELSKI Wiktor
KARDAHS Hubert
OBRĘBSKI Robert
SOBÓL Damian
KS AZS UWM Olsztyn 2003
2005
2004
2003
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/3674/19
Z/1476/18
Z/1786/20
, Z/2970/17
2022
2023
2022
, 2023



2
6 10 s 1 45.34 KONOPKA Dawid
MŁYNARCZYK Mateusz
PIETRASZKO Szymon
TOMCZYK Wojciech
KS Podlasie Białystok 2004
2004
2005
2002
U20 POD -- NAZARKIEWICZ Robert
GRANASZEWSKI Artur
SUPROŃ Jarosław
NAZARKIEWICZ Robert
Z/4947/19
Z/2530/20
Z/4613/19
Z/2836/16
2023
2023
2022
2023



2
1 3 s 2 43.39 SZCZĘSNY Michał
ZAWLIK Jakub
BŁASZCZYK Jakub
BACHÓRSKI Anton
MKL Szczecin 2005
2004
2005
2002
U20 ZPO -- IWIŃSKA Anna
IWIŃSKA Anna
MILEWICZ Magda IWIŃSKA Anna
IWIŃSKI Jerzy B.D.
Z/2200/20
Z/4147/18
, Z/5011/19
Z/3853/18
2023
2023
, 2023
2023




2 6 s 2 44.58 TRĘBICKI Szymon
FARAJ Wiktor
JAWORSKI Mateusz
UŚCIŃSKI Kacper
OKS Skra Warszawa 2004
2002
2002
2004
U20 MAZ -- BALCERZAK Piotr B.D.
BALCERZAK Piotr B.D.
BALCERZAK Piotr ADAMCZYK Dariusz
BALCERZAK Piotr
Z/1212/20
Z/0150/19
Z/0470/18
Z/4109/18
2023
2023
2021
2023



4
3 7 s 2 44.78 FORTUŃSKI Jan
ŚNIOCH Wiktor
REGIEL Igor
ZAJĄC Piotr
KKL Kielce 2003
2003
2004
2004
U20 SWK --


4 8 s 2 45.16 MAŁYCHA Szymon
STACHERA Adam
MAZUR Jakub
NAJMRODZKI Adam
AZS-AWF Warszawa 2005
2006
2004
2003
U20 MAZ -- GOGOŁEK Marcin
OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech
GRALEWSKI Wojciech
GOGOŁEK Marcin B.D.
Z/0517/19
, Z/5836/19
Z/2636/21
Z/3585/21
2022
, 2022
2023
2023




5 11 s 2 46.02 GROŃSKI Oskar
MISZTAL Kacper
GRUSZKA Szymon
PRUŚ Jakub
AZS UMCS Lublin 2003
2003
2006
2006
U20 LBE -- B.D.
B.D.
CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej
KUTRZEPA Grzegorz
Z/5263/18
Z/4421/20
, Z/1538/21
Z/2128/21
2023
2023
, 2023
2023
BEZ



6 12 s 2 46.67 KOWALSKI Jędrzej
JOŃCZYK Maciej
PIETRASIAK Igor
REMBOWSKI Marcel
RKS Łódź 2002
2002
2002
2007
U20 LDZ -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz
SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta
GOWORSKI Tomasz B.D.
LISIAK Adam
, Z/3553/16
Z/3530/16
Z/1502/20
Z/1111/20
, 2023
2023
2022
2023
BEZ
3


Wzwyż M
1 f 1 2.00 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2023 LDK!
2 f 1 2.00 NIELUB Jakub AML Słupsk 2003 U20 PM II KOPEĆ Bernadeta Z/5098/19 2023 LDK!
3 f 1 1.89 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2023 LDK!
4 f 1 1.80 BAŃKOWSKI Kacper MKL Szczecin 2002 U20 ZP IV SKRODZKI Dariusz NADARZYŃSKI Szymon LDK!
5 f 1 1.70 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta JAROS Urszula , Z/1540/21 , 2023 LDK!
  f 1 NM WOLAŃSKI Nikodem WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -- B.D.
W dal M
1 f 1 6.54 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.2 III RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
2 f 1 6.41 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM +0.2 III DIAK Mateusz # Z/0087/21 2023 LDK!
3 f 1 6.25 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD +0.6 IV NAZARKIEWICZ Robert # Z/4947/19 2023
4 f 1 6.02 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD +0.1 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/2836/16 2023 2 LDK!
5 f 1 5.96 PACHOCKI Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP +0.8 IV JAGACIAK Jarosław Z/0766/20 2022
6 f 1 5.49 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU +0.7 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2023 LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.49 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA +0.4 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2023
2 f 1 12.26 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.1 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2762/20 2023
Kula (5) M
1 f 1 15.79 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2023 LDK!
2 f 1 14.22 MATEL Allan MKL Szczecin 2004 U18 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1842/20 2023 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.56 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 2003 U20 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2022 2 LDK!
1 f 2 14.56 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD II ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław Z/3133/17 2023 2 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 48.12 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2023 LDK!
2 f 1 48.03 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U18 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2023 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 52.58 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2023 LDK!
2 f 1 52.32 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ I CZAJKOWSKI Waldemar WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0452/16 , 2023 LDK!
3 f 1 48.28 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2023 LDK!
4 f 1 33.45 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA IV SZUBERLA Stanisław B.D. Z/2979/16 2023
Młot (5) M
1 f 1 65.43 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 41.40 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2023 5
Młot (6) M
1 f 1 74.44 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002 U20 PK I ROSA Mikołaj B.D. # Z/1858/16 2023
2 f 1 70.66 RATAJCZYK Tomasz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ I GÓRA Marcin Z/1648/16 2023 LDK!
3 f 1 56.69 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU II KOPRON Witold B.D. Z/3906/16 2023
4 f 1 53.57 DZIOBA Jakub OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/4493/18 2023
5 f 1 51.21 SOBIESZCZAK Miłosz KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ II GÓRA Marcin B.D. Z/2986/16 2023
Oszczep (800) M
1 f 1 49.14 PIELOCH Dawid KS Podlasie Białystok 2002 U20 PD III ROSZKOWSKI Mariusz B.D. B.D. Z/2719/16 2023
2 f 1 48.90 NAMYSŁ Jan MKS Juvenia Puszczykowo 2002 U20 WP III CHMIELARZ Lucyna ŁUCZAK Bernadeta CHMIELARZ Lucyna , Z/2697/16 , 2023 4 LDK!
3 f 1 48.83 GAWĘDA Wojciech MKL Szczecin 2002 U20 ZP III #
4 f 1 42.75 KOWALSKI Antoni MKL Szczecin 2003 U20 ZP IV # LDK!
5 f 1 41.24 KUSZNIER Adrian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD IV ROSZKOWSKI Mariusz Z/1532/20 2023
6 f 1 39.04 FAJFER Wojciech MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.1321988105774 sekund