Sulęcin 18.09.2021
Grand Prix Sulęcina o Puchar Burmistrza [DMP U16]
60 m K
1 s 1 8.85 PIRÓG Amelia LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
2 s 1 8.88 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary # 2009 U14 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin # Z/13558/21 2024 LDK!
3 s 1 8.94 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2024 LDK!
4 s 1 8.99 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB 0.0 -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2024 LDK!
1 s 2 8.85 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
2 s 2 9.52 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2024 LDK!
3 s 2 10.09 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U12 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2024 LDK!
4 s 2 11.47 ADAMIK Maja AZS-AWF Gorzów 2010 U12 LB 0.0 --
1 s 3 9.46 PIĄTKOWSKA Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/0378/21 2022 LDK!
2 s 3 9.49 PIRÓG Sara LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB 0.0 -- LDK!
3 s 3 10.62 MUELLER Lilianna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2011 U12 LB 0.0 -- GÓRA Ireneusz Z/2609/22 2024
4 s 3 10.90 KUCZA Pola UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1606/21 2024 LDK!
1 s 4 9.39 WIECZOREK Maja niest. Z.Góra 2008 U14 LB 0.0 --
2 s 4 9.94 LEW Roksana UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- LDK!
3 s 4 10.03 FRITZSCHE Klara UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10099/21 2024 LDK!
4 s 4 10.85 ŚLÓSAREK Antonina UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP 0.0 --
5 s 4 12.06 LEW Natalia UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- LDK!
100 m K
1 s 1 12.87 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.4 III PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2024 LDK!  OSU  
2 s 1 13.00 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +0.4 III LDK!
3 s 1 13.42 KOSIKOWSKA Anita AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB +0.4 IV
4 s 1 13.63 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +0.4 IV WALCZAK Piotr Z/1575/19 2024 LDK!
5 s 1 13.68 KULTYS Ewa WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2007 U16 LB +0.4 IV SIEŃKO Krzysztof Z/2975/20 2023 LDK!
1 s 2 13.75 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.7 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!
2 s 2 13.77 BARYŁA Nikola KS Team Baryła Gorzów 2004 U18 LB +0.7 IV B.D. Z/4764/19 2023
3 s 2 14.30 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB +0.7 V GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3663/19 2024
1 s 3 13.75 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -0.5 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2024 LDK!
2 s 3 14.24 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -0.5 V LDK!
3 s 3 14.51 PATEREK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.5 -- SASKA Tomasz # Z/0609/21 2024
4 s 3 14.94 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB -0.5 -- LDK!
1 s 4 14.21 RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U16 +1.0 V NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK!
2 s 4 14.34 BYLINKO Michalina AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +1.0 V LDK!
3 s 4 14.39 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +1.0 V KOWALSKI Zenon # Z/0817/20 2024 LDK!
4 s 4 14.67 WERYK Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB +1.0 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3664/19 2022
5 s 4 14.77 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +1.0 -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK!
6 s 4 15.18 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U16 LB +1.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2024 LDK!
1 s 5 13.99 SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB +0.9 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2024 LDK!
2 s 5 14.08 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP +0.9 V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2024 LDK!
3 s 5 14.24 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB +0.9 V GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/2436/20 2024 LDK!
4 s 5 14.40 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB +0.9 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2024 LDK!
5 s 5 14.89 PILECKA Małgorzata AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB +0.9 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12145/21 2022
1 s 6 14.54 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -1.3 -- # LDK!
2 s 6 14.65 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -1.3 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2024 LDK!
3 s 6 14.95 RUDŹ Wiktoria UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -1.3 -- # LDK!
4 s 6 15.17 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -1.3 -- # LDK!
5 s 6 15.73 SŁABY Natalia AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -1.3 -- LDK!
1 s 7 15.14 KASICA Oliwia UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP +1.4 -- LDK!
2 s 7 15.28 PIECHACZEK Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.4 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12084/21 2024 LDK!
3 s 7 15.34 PIĄTKOWSKA Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB +1.4 -- WALCZAK Piotr Z/0378/21 2022 LDK!
4 s 7 16.67 SZCZEPAŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB +1.4 -- LDK!
1 s 8 15.90 LUFTMAN Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +0.7 -- LDK!
2 s 8 16.36 KUSTRZYCKA Elena UKL Ósemka Police 2010 U12 ZP +0.7 -- LDK!
3 s 8 16.65 ZIELIŃSKA Wiktoria UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP +0.7 -- FERFET Marek Z/3632/20 2024 LDK!
1 s 9 16.38 PSUJ Maja UKL Ósemka Police 2009 U14 ZP +1.4 -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/12406/21 2024 LDK!
2 s 9 16.95 PSUJ Natalia UKL Ósemka Police 2011 U12 ZP +1.4 -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/12407/21 2024 LDK!
3 s 9 17.01 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP +1.4 -- FERFET Marek Z/1186/20 2024 LDK!
1 s 10 15.52 KOSTERKA Lena UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +1.0 -- LDK!
2 s 10 15.64 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +1.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2024 LDK!
3 s 10 15.94 GĘBAROWSKA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.0 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12078/21 2024 LDK!
4 s 10 17.75 ŚLÓSAREK Antonina UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +1.0 --
5 s 10 18.09 BOBROWICZ Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.0 -- WALCZAK Piotr # Z/12115/21 2024 LDK!
6 s 10 18.23 MUSIAŁ Helena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.0 -- WALCZAK Piotr # Z/0289/21 2024 LDK!
200 m K
1 s 1 26.28 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +1.1 III PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2024 LDK!  OSU  
2 s 1 27.10 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +1.1 III LDK!
3 s 1 27.38 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB +1.1 -- PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2024 LDK!  ZKN  
300 m K
1 s 1 47.80 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK!
2 s 1 48.02 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2024 LDK!
3 s 1 48.19 PATEREK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V SASKA Tomasz # Z/0609/21 2024
4 s 1 49.75 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
1 s 2 47.39 SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2024 LDK!
2 s 2 48.21 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB V SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2024 LDK!
3 s 2 50.44 PILECKA Małgorzata AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12145/21 2022
4 s 2 53.24 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2024 LDK!
1 s 3 53.14 KOMAR Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/13398/21 2024 LDK!
2 s 3 54.28 PRZYBYŁA Liliana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1714/21 2024 LDK!
3 s 3 65.62 BOBROWICZ Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr # Z/12115/21 2024 LDK!
1 s 4 52.30 WIELICZKO Sandra Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- LDK!
2 s 4 54.24 GĘBAROWSKA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12078/21 2024 LDK!
3 s 4 54.71 POJNAR Paulina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- LDK!
4 s 4 65.51 MIERZYŃSKA Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12083/21 2023 LDK!
400 m K
1 s 1 62.33 OLEJNICZAK Wiktoria MLKS Agros Żary # 2004 U18 LB IV KACZMAREK Adam # 5 LDK!
2 s 1 65.03 SZCZOTKA Julia MLKS Agros Żary # 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam 4 LDK!
1 s 2 70.68 ŁOGOŻNA Olga MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U18 LB -- KWAPICH Roman KWAPICH Roman , Z/1435/19 , 2021 LDK!
2 s 2 73.21 CENIUCH Anna UKL Ósemka Police 2005 U18 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
1 s 3 68.30 BACA-CHOMICZ Klarysa LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1455/20 2024 LDK!
2 s 3 68.54 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2024 BEZ LDK!
3 s 3 72.15 PRUCNAL Karolina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2005 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0396/21 2024 LDK!
600 m K
1 s 1 1:49.76 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2024 LDK!
2 s 1 1:54.49 BŁAŻEJEWSKA Julia LMKS Żak Pyrzyce 2008 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5207/21 2024 LDK!
3 s 1 1:54.50 KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/11045/21 2024 LDK!
4 s 1 1:54.51 LATUSEK Lena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12117/21 2024 LDK!
5 s 1 1:54.87 SMOLARCZYK Amelia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1682/18 2023 BEZ LDK!
6 s 1 1:55.67 KOZAK Kalina KL Lumel Zielona Góra # 2008 U14 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/7158/21 2024 LDK!
7 s 1 1:56.99 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2024 LDK!
8 s 1 2:02.27 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2024 LDK!
1 s 2 2:04.30 PIĄTKOWSKA Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/0378/21 2022 LDK!
2 s 2 2:10.77 SZYNKIEWICZ Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- LDK!
3 s 2 2:11.33 HAŚCIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2024 LDK!
4 s 2 2:12.13 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- SASKA Tomasz # Z/10607/21 2024 LDK!
5 s 2 2:13.97 HEIN Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1441/20 2024 LDK!
6 s 2 2:14.41 URBAŃSKA Antonina MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2012 U12 LB -- GÓRA Ireneusz Z/0984/21 2024
7 s 2 2:16.04 KRAWCZYK Wiktoria MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2007 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/5708/19 2022 LDK!
8 s 2 2:23.15 TOMASZEWSKA Nikola MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2010 U12 LB -- GÓRA Ireneusz Z/0985/21 2024
9 s 2 2:28.82 ŁAZDOWSKA Blanka LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4080/19 2024 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:27.25 SZRAM Wiktoria LMKS Żak Pyrzyce 2008 U14 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/8421/21 2023 LDK!
2 s 1 3:28.14 MAKOŚ Marta KS Team Baryła Gorzów 2004 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka
3 s 1 3:33.28 WAWRZYKOWSKA Jagoda MKST Astra Nowa Sól 2006 U16 LB -- CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard , Z/0806/18 , 2021 BEZ LDK!
4 s 1 3:34.00 OBARZANEK Hanna LMKS Żak Pyrzyce 2008 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5223/21 2024 LDK!
5 s 1 3:34.05 ŁYJAK Hanna LMKS Żak Pyrzyce 2007 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5217/21 2024 LDK!
6 s 1 3:37.89 WIERZBICKA Sandra MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- LDK!
7 s 1 3:44.64 PODRUCZNY Helena LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3554/17 2023 BEZ LDK!
8 s 1 3:50.38 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2024 BEZ LDK!
3000 m K
1 s 1 10:31.93 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U20 LB III BIESIADA Ryszard B.D. Z/0444/17 2024 LDK!  ZKN  
2 s 1 10:56.64 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U18 LB III MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!  ZKN  
3 s 1 10:58.57 KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U18 LB III BIESIADA Ryszard # Z/0061/20 2023 LDK!  ZKN  
4 s 1 11:21.97 DROŻDŻEWSKA Paulina MKS Hermes Gryfino 2003 U20 ZP IV LDK!
5 s 1 11:57.60 ULASZEWSKA Alicja MKL Szczecin # 2003 U20 ZP -- GIERASIMCZYK Anna # 3 LDK!  ZKN   OSU  
  s 1 DNF WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP -- LDK!  ZKN   OSU  
Wzwyż K
1 f 1 1.61 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP III FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2024 LDK!
2 f 1 1.46 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!
3 f 1 1.43 RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U16 V NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK!
4 f 1 1.40 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V SASKA Tomasz # Z/0610/21 2024 LDK!
5 f 1 1.25 KRYSZTAŁOWICZ Maja MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/0075/21 2024 LDK!
6 f 1 1.10 SZACHNOWSKA Daria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP -- # LDK!
W dal K
1 f 1 4.62 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +0.7 V WALCZAK Piotr Z/1575/19 2024 LDK!
2 f 1 4.58 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB +0.4 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0673/20 2024 LDK!
3 f 1 4.45 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.4 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!
4 f 1 4.43 KULTYS Ewa WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2007 U16 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/2975/20 2023 LDK!
5 f 1 4.31 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2024 LDK!
6 f 1 4.31 WERYK Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB +0.6 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3664/19 2022
7 f 1 4.28 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB 0.0 -- SASKA Tomasz # Z/0610/21 2024 LDK!
8 f 1 4.09 BYLINKO Michalina AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB 0.0 -- LDK!
9 f 1 4.09 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB +0.2 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3663/19 2024
10 f 1 4.09 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB 0.0 -- LDK!
11 f 1 3.96 BRONISZ Alicja AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB +0.8 -- KOWALSKI Zenon Z/0674/20 2023 LDK!  OSU  
12 f 1 3.87 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB +0.2 -- KOWALSKI Zenon # Z/0817/20 2024 LDK!
13 f 1 3.81 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U16 LB +0.9 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2024 LDK!
14 f 1 3.57 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +0.2 -- LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.58 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB +0.6 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/2436/20 2024 LDK!
2 f 1 4.56 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2024 LDK!
3 f 1 4.35 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
4 f 1 4.30 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2024 LDK!
5 f 1 4.30 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -0.5 -- # LDK!
6 f 1 4.15 RUDŹ Wiktoria UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP +0.4 -- # LDK!
7 f 1 4.15 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB +0.7 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2024 LDK!
8 f 1 4.10 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP 0.0 -- # LDK!
9 f 1 3.96 PIECHACZEK Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -0.3 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12084/21 2024 LDK!
10 f 1 3.90 KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB +0.2 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/11045/21 2024 LDK!
11 f 1 3.85 KOSTERKA Lena UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP 0.0 -- LDK!
12 f 1 3.82 SŁABY Natalia AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
13 f 1 3.80 WIECZOREK Maja niest. Z.Góra 2008 U14 LB +0.1 --
14 f 1 3.75 LEW Roksana UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- LDK!
15 f 1 3.74 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2024 LDK!
16 f 1 3.70 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB +0.1 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7117/21 2024 LDK!
17 f 1 3.65 SZCZEPAŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
18 f 1 3.55 LUFTMAN Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +0.7 -- LDK!
19 f 1 3.50 KOMAR Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13398/21 2024 LDK!
20 f 1 3.45 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U12 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2024 LDK!
21 f 1 3.40 FRITZSCHE Klara UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10099/21 2024 LDK!
22 f 1 3.10 ŚLÓSAREK Antonina UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +2.0 --
23 f 1 3.05 ZIELIŃSKA Wiktoria UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/3632/20 2024 LDK!
24 f 1 2.85 KUCZA Pola UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1606/21 2024 LDK!
25 f 1 2.77 ADAMIK Maja AZS-AWF Gorzów 2010 U12 LB -0.2 --
26 f 1 2.72 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1186/20 2024 LDK!
27 f 1 2.70 LEW Natalia UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -0.3 -- LDK!
28 f 1 2.60 MUSIAŁ Helena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +0.3 -- WALCZAK Piotr # Z/0289/21 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.56 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 2004 U18 ZP IV OBERLAN Paulina BEZ LDK!
2 f 1 6.88 CENIUCH Anna UKL Ósemka Police 2005 U18 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
3 f 1 6.25 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB -- LDK!
1 f 2 9.47 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/1222/19 2024 LDK!
2 f 2 9.00 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP V OBERLAN Paulina 5 LDK!
3 f 2 8.13 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0818/20 2024 LDK!
4 f 2 7.85 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!
5 f 2 7.78 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0673/20 2024 LDK!
6 f 2 7.33 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
7 f 2 7.21 SZEWCIW Kinga LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- NOGA Grzegorz Z/8118/21 2024 LDK!
8 f 2 7.10 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2024 LDK!
9 f 2 6.85 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7117/21 2024 LDK!
10 f 2 6.82 BRONISZ Alicja AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/0674/20 2023 LDK!  OSU  
11 f 2 6.57 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2024 LDK!
12 f 2 5.70 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.86 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
Dysk (0.75) K
1 f 1 38.01 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB II
2 f 1 25.01 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7117/21 2024 LDK!
3 f 1 24.20 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/1222/19 2024 LDK!
4 f 1 19.15 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/7487/21 2024 LDK!
5 f 1 17.33 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2024 LDK!
6 f 1 16.72 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- # LDK!
7 f 1 16.65 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2024 LDK!
8 f 1 16.41 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/4403/20 2024 LDK!
9 f 1 14.93 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/4404/20 2024 LDK!
10 f 1 12.50 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2024 LDK!
Młot (2) K
1 f 1 27.85 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/4403/20 2024 LDK!
2 f 1 27.82 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/4404/20 2024 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 41.96 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB III KOWALSKI Zenon # Z/1222/19 2024 LDK!
2 f 1 31.51 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/7487/21 2024 LDK!
Oszczep (400) K
1 f 1 12.90 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2024 LDK!
2 f 1 12.67 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 22.57 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 2004 U18 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
1 f 2 29.42 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!
2 f 2 18.78 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -- OBERLAN Paulina 5 LDK!
60 m M
1 s 1 9.02 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/3950/20 2024 LDK!
2 s 1 12.16 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin # 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0079/22 2024 16 LDK!
1 s 2 9.21 ŻABKA Oliwier LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB +1.2 -- LDK!
2 s 2 9.23 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary # 2010 U12 LB +1.2 -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2024 LDK!
3 s 2 9.69 JANUS Wiktor AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +1.2 -- # LDK!
4 s 2 10.19 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +1.2 -- FERFET Marek Z/12515/21 2024 LDK!
1 s 3 9.56 GŁOGOWSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB +0.7 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/12079/21 2023 LDK!
2 s 3 10.00 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin # 2010 U12 ZP +0.7 -- FERFET Marek Z/0083/22 2024 LDK!
3 s 3 10.31 GAJ Wojciech UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +0.7 -- FERFET Marek Z/10104/21 2024 LDK!
4 s 3 10.45 MITUTA Igor UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP +0.7 -- FERFET Marek Z/12516/21 2024 LDK!
5 s 3 10.98 SZYSZKA Leon UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP +0.7 -- FERFET Marek Z/3414/19 2023 LDK!
1 s 4 8.96 GÓRSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB +0.7 -- WALCZAK Piotr Z/3288/20 2022 LDK!
2 s 4 10.14 JÓŹWIAK Jakub AZS-AWF Gorzów # 2010 U12 LB +0.7 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1612/22 2023 LDK!
3 s 4 10.19 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U12 LB +0.7 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2024 LDK!
4 s 4 10.63 LORENC Bogumił ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB +0.7 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12116/21 2023 LDK!
5 s 4 10.67 SZYNDEL Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB +0.7 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12086/21 2024 LDK!
6 s 4 11.66 ADAMSKI Igor UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP +0.7 -- FERFET Marek Z/3628/20 2024 LDK!
100 m M
1 s 1 11.89 OGIEŁŁO Olaf AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB +0.3 IV LDK!  OSU  
2 s 1 11.92 KLIMCZAK Łukasz AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB +0.3 IV PAPUGA Sebastian B.D. Z/4420/20 2022  OSU  
3 s 1 12.17 RUDNIK Błażej KL Lumel Zielona Góra # 2007 U16 LB +0.3 IV FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2897/20 2024 LDK!
4 s 1 12.69 WRÓBLEWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.3 V WALCZAK Piotr Z/0819/20 2023 LDK!
5 s 1 12.97 WÓJCIK Mikołaj UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP +0.3 -- LDK!
1 s 2 13.28 POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.7 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2024 LDK!
2 s 2 13.42 MAGIER Dawid UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +0.7 -- LDK!
3 s 2 13.46 KANIOWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB +0.7 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3954/23 2023
4 s 2 13.56 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP +0.7 -- FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin LDK!
5 s 2 13.66 STANISŁAWCZYK Łukasz UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP +0.7 -- LDK!
6 s 2 13.95 SURA Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB +0.7 -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5208/19 , 2023 LDK!  OSU  
300 m M
1 s 1 39.67 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP IV GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2024 LDK!
2 s 1 42.50 KARPIŃSKI Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2008 U14 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5211/21 2024 LDK!
1 s 2 40.53 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB V B.D. Z/6488/21 2024 LDK!
2 s 2 41.33 WRÓBLEWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/0819/20 2023 LDK!
3 s 2 42.25 POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2024 LDK!
4 s 2 43.88 GÓRSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/3288/20 2022 LDK!
1 s 3 53.48 DUDZIAK Jan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam # Z/8339/21 2024 LDK!
2 s 3 55.53 JANUS Wiktor AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- # LDK!
3 s 3 57.93 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U12 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2024 LDK!
4 s 3 59.65 JÓŹWIAK Jakub AZS-AWF Gorzów # 2010 U12 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1612/22 2023 LDK!
1 s 4 47.75 HARĘŻA Fabian ZSR Start Zielona Góra # 2008 U14 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4550/22 2024 LDK!
2 s 4 50.46 BĄCZEK Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/12076/21 2023 LDK!
3 s 4 51.34 ŁOZIUK Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam # Z/8593/21 2024 LDK!
4 s 4 51.97 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary # 2010 U12 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2024 LDK!
1 s 5 38.18 OGIEŁŁO Olaf AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB -- LDK!  OSU  
2 s 5 38.65 KLIMCZAK Łukasz AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB -- PAPUGA Sebastian B.D. Z/4420/20 2022  OSU  
3 s 5 43.48 KANIOWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3954/23 2023
400 m M
1 s 1 53.49 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/4688/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 s 1 57.06 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U18 LB -- B.D. Z/1784/19 2023 LDK!
3 s 1 64.44 SURA Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5208/19 , 2023 LDK!  OSU  
600 m M
1 s 1 1:32.31 LEWANDOWSKI Alexander MKP Myślibórz 2006 U16 ZP IV CIELECKI Zbigniew Z/1701/18 2021 BEZ LDK!
2 s 1 1:34.17 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2024 LDK!
3 s 1 1:34.99 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2024 LDK!
4 s 1 1:36.24 JAKUBIK Bartosz MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP V BORATYŃSKA Dorota LDK!
5 s 1 1:42.38 KISIELICA Maciej MKS Hermes Gryfino 2008 U14 ZP -- LDK!
6 s 1 1:44.77 A A MKS Hermes Gryfino 2008 U14 ZP -- LDK!
7 s 1 1:47.35 PRUCNAL Mateusz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0381/21 2024 LDK!
8 s 1 1:49.00 KRAWCZYK Jakub MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2008 U14 LB -- GÓRA Ireneusz # Z/6866/21 2024
1 s 2 1:46.41 GLAPA Piotr MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2008 U14 LB -- LDK!
2 s 2 1:48.23 PAPLICKI Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2008 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5227/21 2024 LDK!
3 s 2 2:00.49 TUSZYŃSKI Bartosz LMKS Żak Pyrzyce 2009 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5233/21 2024 LDK!
4 s 2 2:08.07 BOBKIEWICZ Kacper LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4078/19 2024 LDK!
5 s 2 2:28.34 KONCZYŃSKI Michał LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1525/20 2024 LDK!
6 s 2 2:36.97 ADAMSKI Igor UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/3628/20 2024 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:39.67 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz B.D. , Z/5308/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 s 1 2:55.95 KOWALSKI Marcel LMKS Żak Pyrzyce 2008 U14 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5216/21 2024 LDK!
3 s 1 2:56.42 WIATRZYK Hubert STS Pomerania Szczecin # 2006 U16 ZP V B.D. Z/5238/21 2023 LDK!
4 s 1 2:58.99 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/0840/20 2023 LDK!
5 s 1 3:03.53 MADUZIA Piotr LMKS Żak Pyrzyce 2009 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5220/21 2024 LDK!
6 s 1 3:19.89 SOBOLEWSKI Wojciech ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3285/20 2022 LDK!
7 s 1 3:24.52 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/3950/20 2024 LDK!
3000 m M
1 s 1 8:54.46 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U20 ZP III  ZKN   OSU  
2 s 1 9:00.15 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 1988 Sen LB III BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2024 3
3 s 1 9:20.75 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U20 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2022 4 LDK!  OSU  
4 s 1 9:27.64 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 Sen LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2024
5 s 1 9:44.18 KUBIAK Kacper MKST Astra Nowa Sól 2000 U23 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/2272/20 2024
6 s 1 9:52.70 SZYMAŃSKI Karol AZS-AWF Gorzów # 2005 U18 LB IV PAPUGA Sebastian Z/1982/19 2024 LDK!  OSU  
7 s 1 10:06.41 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Marcin # Z/5315/18 2024 BEZ LDK!
8 s 1 10:25.06 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2023 LDK!
9 s 1 10:31.70 KIENDYŚ Wiktor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2544/20 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.64 KLĘK Konrad niestowarzyszony # 2006 U16 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/4248/20 2024 LDK!
2 f 1 1.43 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2024 LDK!
3 f 1 1.35 JAROSZEWICZ Wiktor KMS Szczecin # 2008 U14 ZP -- SZCZEPAŃSKI Marcin Z/5215/23 2024 LDK!
W dal M
1 f 1 5.44 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB +0.5 -- KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek # , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 f 1 5.08 WÓJCIK Mikołaj UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP -0.3 -- LDK!
3 f 1 5.06 SZUSTAK Alan MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP +0.6 -- GIERASIMCZYK Anna LDK!
4 f 1 4.62 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP +0.6 -- FERFET Marek Z/10634/21 2024 LDK!
5 f 1 4.62 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP 0.0 -- FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.57 GÓRSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB +0.3 -- WALCZAK Piotr Z/3288/20 2022 LDK!
2 f 1 4.10 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin # 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0079/22 2024 16 LDK!
3 f 1 3.90 SZYNDEL Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB +0.5 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12086/21 2024 LDK!
4 f 1 3.86 BĄCZEK Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -0.7 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/12076/21 2023 LDK!
5 f 1 3.85 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP -0.3 -- FERFET Marek Z/12515/21 2024 LDK!
6 f 1 3.80 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin # 2010 U12 ZP -0.9 -- FERFET Marek Z/0083/22 2024 LDK!
7 f 1 3.70 JÓŹWIAK Jakub AZS-AWF Gorzów # 2010 U12 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1612/22 2023 LDK!
8 f 1 3.65 GŁOGOWSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/12079/21 2023 LDK!
9 f 1 3.45 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -0.1 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2024 LDK!
10 f 1 3.30 MITUTA Igor UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/12516/21 2024 LDK!
11 f 1 3.23 SZYSZKA Leon UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -0.8 -- FERFET Marek Z/3414/19 2023 LDK!
12 f 1 3.20 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB +0.2 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2024 LDK!
13 f 1 3.18 LORENC Bogumił ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -0.8 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12116/21 2023 LDK!
14 f 1 2.90 BRZOZOWSKI Franciszek UKS OSoT Szczecin # 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0078/22 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.13 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB III KOWALSKI Zenon # Z/0816/20 2024 LDK!
2 f 1 13.64 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB III KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek # , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 f 1 10.10 BĘBEN Oskar KL Lumel Zielona Góra # 2005 U18 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2760/20 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 9.73 STANISŁAWCZYK Łukasz UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- LDK!
5 f 1 8.82 STANISŁAWCZYK Szymon UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- LDK!
6 f 1 8.36 KLĘK Konrad niestowarzyszony # 2006 U16 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/4248/20 2024 LDK!
7 f 1 6.38 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2024 LDK!
Dysk (0.75) M
1 f 1 24.92 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2024 LDK!
2 f 1 14.51 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 41.50 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!
2 f 1 32.70 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!
Oszczep (500) M
1 f 1 23.94 JAROSZEWICZ Wiktor KMS Szczecin # 2008 U14 ZP -- SZCZEPAŃSKI Marcin Z/5215/23 2024 LDK!
2 f 1 18.56 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2024 LDK!
3 f 1 18.55 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 43.93 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB IV KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek # , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 f 1 35.56 BĘBEN Oskar KL Lumel Zielona Góra # 2005 U18 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2760/20 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 23.27 STANISŁAWCZYK Szymon UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.020530939102 sekund