Kraków 19.09.2021
Mistrzostwa Woj. Małopolskiego U16 [DMP U16]
60 m K
1 1 s 1 8.83 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków # 2011 U12 MA -0.1 -- CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2024 LDK!
2 2 s 1 9.22 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -0.1 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3210/20 2024 LDK!
3 3 s 1 9.27 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA -0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2024 LDK!
4 4 s 1 9.29 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA -0.1 -- GUJA Marta Z/12838/21 2024 LDK!
5 5 s 1 9.39 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -0.1 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3968/20 2024
6 6 s 1 9.50 NOWAK Zuzanna KS Limanowa Forrest 2010 U12 MA -0.1 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2351/20 2024 LDK!
7 9 s 1 9.77 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA -0.1 -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2024 LDK!
1 8 s 2 9.56 GONDOR Aleksandra UKS Lider Siercza 2010 U12 MA +0.5 -- SKOCZEŃ Marcin # Z/1733/21 2024 LDK!
2 10 s 2 9.84 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków # 2010 U12 MA +0.5 -- KADUSZKIEWICZ Dorota # Z/1845/22 2024 LDK!
3 13 s 2 10.13 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA +0.5 -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2024 LDK!
4 14 s 2 10.14 DUDEK Alicja SAS AZS AWF Kraków 2012 U12 MA +0.5 -- GUJA Marta Z/4340/21 2024 LDK!
5 16 s 2 10.26 KACZMAREK Alicja UKS Lider Siercza 2012 U12 MA +0.5 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/2522/21 2024 LDK!
6 17 s 2 10.31 WAJDZIK Izabella UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U12 MA +0.5 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1998/21 2023 LDK!
7 26 s 2 10.87 STEFANOWICZ Gaja Kraków Athletics Team 2012 U12 MA +0.5 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/8542/21 2024
1 11 s 3 10.00 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA +0.2 -- WITKOWSKI Marek # Z/9394/21 2024 LDK!
2 15 s 3 10.19 POWROŹNIK Maja SAS AZS AWF Kraków 2013 U12 MA +0.2 -- GUJA Marta Z/3039/21 2024 LDK!
3 18 s 3 10.32 PAJĄK Martyna WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +0.2 -- LDK!
4 19 s 3 10.35 KALECIAK Agata UKS Lider Siercza 2011 U12 MA +0.2 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/12010/21 2023 LDK!
5 20 s 3 10.37 NARKOWICZ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA +0.2 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11627/21 2024 LDK!
6 22 s 3 10.51 PIERZCHAŁA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA +0.2 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11623/21 2024 LDK!
7 23 s 3 10.57 ŚMIETANA Lena SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA +0.2 -- WITKOWSKI Marek Z/8225/21 2024 LDK!
8 24 s 3 10.61 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA +0.2 -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2024 LDK!
1 25 s 4 10.80 POCHROŃ Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA +1.7 -- LDK!
2 27 s 4 10.90 NAPORA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U12 MA +1.7 -- PERUCKA Kamila Z/9380/21 2024 LDK!
3 28 s 4 11.00 MALINOWSKA Natalia UKS Lider Siercza 2010 U12 MA +1.7 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/4850/21 2024 LDK!
4 30 s 4 11.11 LECHOWICZ Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA +1.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11626/21 2024 LDK!
5 32 s 4 11.25 ZARZYCKA Julia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +1.7 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2497/21 2024 LDK!
6 34 s 4 12.13 TENDERA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA +1.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11624/21 2024 LDK!
7 35 s 4 12.18 GOGOLA Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA +1.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11620/21 2024 LDK!
1 7 s 5 9.50 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA +0.7 -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2024 LDK!
2 12 s 5 10.02 PIETRZKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +0.7 --
3 21 s 5 10.41 KURA Lena LKS Kłos Olkusz 2010 U12 MA +0.7 -- MENTLEWICZ Janusz Z/13512/21 2022
4 29 s 5 11.06 MROWIEC Lena SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA +0.7 -- WITKOWSKI Marek # Z/9956/21 2024 LDK!
5 31 s 5 11.23 BARAN Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA +0.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11632/21 2024 LDK!
6 33 s 5 12.06 WAJDZIK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U12 MA +0.7 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1988/21 2024 LDK!
100 m K
1 1 s 1 13.43 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.5 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2023
2 2 s 1 13.70 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.5 IV
3 3 s 1 13.74 BANAŚ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA -0.5 IV PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2024 LDK!
4 4 s 1 14.01 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA -0.5 V PERUCKA Kamila Z/9935/21 2024 LDK!
5 5 s 1 14.04 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -0.5 V SIERKA Ewa Z/0364/20 2024 LDK!
6 7 s 1 14.08 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA -0.5 V ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2024 BEZ
7 14 s 1 14.74 SZCZEPAŃSKA Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -0.5 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12151/21 2023 LDK!
1 6 s 2 14.06 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -1.4 V GIZA Karolina Z/3448/21 2024
2 8 s 2 14.33 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -1.4 V GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!
3 9 s 2 14.46 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -1.4 V ŁYSEK Tadeusz # Z/3411/20 2024
4 10 s 2 14.48 WARIAS Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA -1.4 V
5 11 s 2 14.53 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -1.4 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2024
6 12 s 2 14.55 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -1.4 -- GUJA Marta Z/5500/19 2024 LDK!
7 17 s 2 14.94 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U14 MA -1.4 -- WÓJCIK Weronika # Z/0820/21 2024 LDK!
1 16 s 3 14.93 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA -0.4 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2024 BEZ LDK!
2 18 s 3 14.95 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -0.4 -- GAJ Paulina Z/2749/20 2024 LDK!
3 20 s 3 15.17 ZĘBALA Laura KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -0.4 -- ZAPART Stanisław Z/0845/23 2024 LDK!
4 21 s 3 15.28 KOTFISZ Natalia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -0.4 --
5 22 s 3 15.29 STASIAK Magdalena WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA -0.4 -- B.D. # Z/2118/22 2022
6 24 s 3 15.51 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA -0.4 -- LDK!
7 28 s 3 15.69 ŁUKASIK Marta WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -0.4 -- GAJ Paulina Z/2751/20 2024 LDK!
1 13 s 4 14.59 MACIĄŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA +0.5 -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
2 15 s 4 14.80 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +0.5 -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/11607/21 2024 LDK!
3 23 s 4 15.34 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA +0.5 -- LDK!
4 26 s 4 15.57 WAJDZIK Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA +0.5 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1991/21 2023 LDK!
1 25 s 5 15.55 KACZMAREK Julia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA +0.2 -- DOBAJ Szymon # Z/3166/20 2024 LDK!
2 27 s 5 15.69 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +0.2 -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/3994/20 2023
3 29 s 5 15.80 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U14 MA +0.2 -- WÓJCIK Teodor # Z/3613/20 2024 LDK!
4 30 s 5 16.12 WOJNICZ-SIANOŻĘCKA Paulina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.2 -- LDK!
5 34 s 5 17.35 SOBAŃSKA Zofia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA +0.2 -- LDK!
6 36 s 5 17.62 BĄK Emma KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA +0.2 -- LDK!
1 19 s 6 15.07 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -0.7 -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2024 LDK!
2 31 s 6 16.14 KOWALCZYK Martyna KS Olkusz 2009 U14 MA -0.7 --
3 32 s 6 16.87 KAJDA Natalia WKS Wawel Kraków # 2009 U14 MA -0.7 -- JAŁOWIEC Ryszard # Z/1435/24 2024 LDK!
4 33 s 6 17.24 WOLCZKO Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -0.7 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1993/21 2022 LDK!
5 35 s 6 17.53 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -0.7 -- KUKLA Rafał # Z/1997/21 2024 LDK!
1 1 s 7 13.13 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U23 MA +0.2 III B.D. Z/5170/15 2022
2 2 s 7 13.43 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.2 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1314/20 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 7 14.07 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/7703/21 2024
4 4 s 7 14.61 TARASENKOVA Waleriia KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +0.2 -- MARMUR Stanisław Z/6032/21 2024 LDK!
5 5 s 7 14.94 LAŃDA Ewa KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.2 -- MUNIAK Michał B.D. Z/10884/21 2024
1 1 e 1 13.11 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA +0.4 III ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2024 4 LDK!
2 5 e 1 13.67 POWROŹNIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.4 IV LDK!
3 7 e 1 14.16 LIS Monika KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2006 U16 MA +0.4 V WAŁASZEK Jarosław Z/5560/19 2024 LDK!
4 8 e 1 14.31 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.4 V GAJ Paulina Z/4998/21 2024 LDK!
5 11 e 1 14.60 TĘŻYCKA Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.4 -- ZIĘBA Jakub Z/6455/21 2022 LDK!
6 15 e 1 14.92 BOBER Karolina SKL Sucha Beskidzka 2006 U16 MA +0.4 --
7 17 e 1 15.37 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U16 MA +0.4 -- KUKLA Rafał # Z/1983/21 2024 LDK!
8 19 e 1 16.49 HRABIA Kamila KS Olkusz 2007 U16 MA +0.4 --
1 2 e 2 13.32 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA 0.0 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2024 BEZ
2 3 e 2 13.44 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA 0.0 IV JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!
3 12 e 2 14.65 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
4 14 e 2 14.65 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK!
5 16 e 2 14.95 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2021 BEZ
6 18 e 2 16.17 BIDZIŃSKA Karolina UKS Gminy Brzeszcze 2007 U16 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/12409/21 2021
1 4 e 3 13.52 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA +0.2 IV CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024
2 6 e 3 13.69 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U16 MA +0.2 IV SOBCZYK Bogumiła # Z/4231/19 2024
3 9 e 3 14.37 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA +0.2 V CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023
4 10 e 3 14.38 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.2 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2024 BEZ
5 13 e 3 14.65 SMOLARSKA Eliza WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.2 -- B.D. # Z/10923/21 2022
6 20 e 3 16.84 POCHROŃ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA +0.2 -- LDK!
1 f 1 13.02 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA +0.3 III ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2024 4 LDK!
2 f 1 13.31 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA +0.3 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2024 BEZ
3 f 1 13.47 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +0.3 IV JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!
4 f 1 13.53 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA +0.3 IV CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024
5 f 1 13.58 POWROŹNIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.3 IV LDK!
6 f 1 13.63 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U16 MA +0.3 IV SOBCZYK Bogumiła # Z/4231/19 2024
7 f 1 14.10 LIS Monika KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2006 U16 MA +0.3 V WAŁASZEK Jarosław Z/5560/19 2024 LDK!
8 f 1 14.42 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.3 V GAJ Paulina Z/4998/21 2024 LDK!
200 m K
1 s 1 25.54 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.2 II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN   KNF   KN   SKN  
2 s 1 27.01 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA +0.2 III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej B.D. , Z/2054/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 s 1 27.65 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS +0.2 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1314/20 2024 LDK!  OSU  
4 s 1 28.24 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +0.2 IV GIZA Maciej B.D. Z/3960/17 2021 LDK!  OSU  
5 s 1 29.62 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/7703/21 2024
6 s 1 29.88 KACZMARCZYK Zuzanna WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA +0.2 --
7 s 1 31.33 MIRCZAK Wiktoria KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +0.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/13806/21 2022
300 m K
1 1 s 1 44.60 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2024
2 2 s 1 44.73 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA III GIZA Karolina Z/3448/21 2024
3 3 s 1 45.29 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA IV SIERKA Ewa Z/0364/20 2024 LDK!
4 4 s 1 45.71 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA IV PERUCKA Kamila Z/9935/21 2024 LDK!
5 5 s 1 46.00 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA IV KUKLA Rafał # Z/1990/21 2024 LDK!
6 6 s 1 46.25 BANAŚ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA IV PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2024 LDK!
7 7 s 1 46.54 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA V
8 10 s 1 47.91 MACIĄŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
1 8 s 2 47.27 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA V CHRYCZYK Katarzyna # Z/11607/21 2024 LDK!
2 9 s 2 47.61 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U14 MA V KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2024
3 12 s 2 48.63 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków # 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2024 LDK!
4 14 s 2 49.77 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0879/19 2023 LDK!
5 15 s 2 49.84 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U14 MA -- WÓJCIK Weronika # Z/0820/21 2024 LDK!
6 24 s 2 51.32 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/6454/21 2023 LDK!
1 13 s 3 49.66 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 2008 U14 MA --
2 17 s 3 50.01 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- GUJA Marta # Z/5714/23 2024 LDK!
3 18 s 3 50.32 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3968/20 2024
4 20 s 3 50.80 SZCZEPAŃSKA Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12151/21 2023 LDK!
5 21 s 3 51.17 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2024 LDK!
6 22 s 3 51.29 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2024 LDK!
7 25 s 3 51.46 STASIAK Magdalena WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA -- B.D. # Z/2118/22 2022
8 31 s 3 53.28 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2997/19 2023 LDK!
1 26 s 4 51.92 LABISKO Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2009 U14 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0838/24 2024
2 27 s 4 52.29 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3210/20 2024 LDK!
3 28 s 4 52.39 CZERWIŃSKA Antonia UKS Lider Siercza 2008 U14 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3169/20 2023
4 29 s 4 53.07 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2024 LDK!
5 32 s 4 53.46 NOWAK Zuzanna KS Limanowa Forrest 2010 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2351/20 2024 LDK!
6 34 s 4 53.55 KOPA Emilia UKS Kusy Bukowno 2008 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3697/20 2024
7 35 s 4 54.25 KACZMAREK Julia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3166/20 2024 LDK!
1 23 s 5 51.30 KRAWCZYK Maria KS Olkusz 2008 U14 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/4103/19 2024
2 30 s 5 53.16 KWAK Amelia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA -- # LDK!
3 33 s 5 53.52 GAWRONEK Kamila UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- KUKLA Rafał # Z/1992/21 2024 LDK!
4 37 s 5 54.70 WICHROWSKA Anastazja UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2005/21 2023
5 39 s 5 55.79 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- LDK!
6 40 s 5 56.33 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U14 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3613/20 2024 LDK!
7 42 s 5 58.02 ZYCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2511/21 2024 LDK!
8 44 s 5 58.59 GŁOWACZ Nikola UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/9377/21 2024 LDK!
1 19 s 6 50.76 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2024 BEZ LDK!
2 38 s 6 54.98 KRÓWKA Julia UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/2188/21 2024 LDK!
3 41 s 6 56.85 ANDRZEJCZYK Kalina KS Olkusz 2011 U12 MA -- TALAGA Dawid # Z/4833/19 2024 LDK!
4 45 s 6 58.93 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2024 LDK!
5 46 s 6 59.23 BARAN Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11632/21 2024 LDK!
6 49 s 6 61.89 JAMRÓŻ Faustyna ULKS Bielgim Bielany 2008 U14 MA --
1 11 s 7 48.07 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA V SOBCZYK Bogumiła # Z/5937/21 2024 LDK!
2 16 s 7 49.93 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL -- MARMUR Stanisław # Z/13233/21 2024 LDK!
3 36 s 7 54.36 MAJOS Julia WKS Wawel Kraków # 2009 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/6107/23 2024 LDK!
4 43 s 7 58.49 TALAGA Julia KS Olkusz 2010 U12 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/12069/21 2024
5 47 s 7 59.95 KOWALCZYK Lucja KS Olkusz 2011 U12 MA --
6 48 s 7 61.83 CURYŁO Magdalena KS Olkusz 2009 U14 MA --
7 50 s 7 61.92 POCHROŃ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11619/21 2024 LDK!
1 1 s 8 42.78 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U16 MA II SOBCZYK Grzegorz # Z/3503/19 2024 LDK!
2 2 s 8 43.08 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2024 4 LDK!
3 3 s 8 44.56 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2024 BEZ
4 4 s 8 46.20 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV GAJ Paulina Z/4998/21 2024 LDK!
5 5 s 8 46.82 SZOŁTYSIK Patrycja MLUKS Tarnów 2007 U16 MA V # LDK!
6 6 s 8 48.34 KRZACZEK Aleksandra MLUKS Tarnów 2006 U16 MA V LDK!
1 7 s 9 48.55 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
2 8 s 9 49.09 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2024
3 9 s 9 49.39 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK!
4 10 s 9 49.42 RYBA Gabriela MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -- # LDK!
5 11 s 9 50.10 SMYRAK Natalia SKL Sucha Beskidzka 2006 U16 MA --
6 13 s 9 51.01 MIETŁA Oliwia MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -- # LDK!
1 12 s 10 50.88 BOBER Karolina SKL Sucha Beskidzka 2006 U16 MA --
2 14 s 10 51.91 SMOLARSKA Eliza WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- B.D. # Z/10923/21 2022
3 15 s 10 53.20 GABRYŚ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3333/18 2022 BEZ
400 m K
1 1 s 1 62.59 MATYSEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/4354/20 2021
2 2 s 1 63.51 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1955/17 2024
3 3 s 1 63.61 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2024 LDK!
4 4 s 1 64.15 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2024
5 5 s 1 73.19 ZAJĄC Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13060/21 2023
600 m K
1 1 s 1 1:57.44 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2024 LDK!
2 2 s 1 1:58.50 KISIAŁA Agata KS Olkusz # 2010 U12 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/3313/23 2024
3 3 s 1 1:59.05 ZAJĄC Daria TS Wieliczanka Wieliczka # 2010 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3167/20 2024 LDK!
4 4 s 1 1:59.95 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2912/21 2024 LDK!
5 5 s 1 2:04.03 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2024 LDK!
6 6 s 1 2:04.17 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2750/20 2024 LDK!
7 7 s 1 2:08.28 OPIELA Zofia KS Limanowa Forrest 2010 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2349/20 2024 LDK!
8 8 s 1 2:09.68 NOWICKA Ewa SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3681/19 2023 LDK!
9 9 s 1 2:10.21 SMOŁUCH Inez KS Olkusz 2009 U14 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/3459/20 2024
10 10 s 1 2:17.56 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2024 LDK!
11 11 s 1 2:18.00 BĄK Emma KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA -- LDK!
12 12 s 1 2:18.03 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- LDK!
13 13 s 1 2:18.25 KOTOWICZ Nikola UKS Kobylanka 2010 U12 MA -- B.D. Z/8888/21 2024 LDK!
14 14 s 1 2:20.66 POCHROŃ Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA -- LDK!
15 15 s 1 2:24.46 PRZYBYŁOWICZ Wiktoria UKS Kobylanka 2010 U12 MA -- B.D. Z/8891/21 2024 LDK!
1 1 s 2 1:42.89 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA III MIREK Wacław # Z/1888/18 2024 5 LDK!
2 2 s 2 1:44.78 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA IV LDK!
3 3 s 2 1:45.03 MARCINIAK Marta UKS Lider Siercza 2006 U16 MA IV DOBAJ Szymon # Z/4041/20 2023 LDK!
4 4 s 2 1:59.36 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2024 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:18.07 SEREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III MIREK Wacław # Z/5229/18 2022 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 1 2:18.42 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/3284/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 1 2:43.97 NAKIELNA Weronika WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2004 U18 MA -- LDK!
2000 m K
1 s 1 7:52.85 OPIELA Katarzyna KS Limanowa Forrest 2007 U16 MA V TROJANOWSKI Krzysztof Z/1974/20 2024 LDK!
2 s 1 8:01.01 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2024 BEZ LDK!
80 pł K
1 1 e 1 12.50 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +0.1 III JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!
2 2 e 1 12.99 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.1 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 3 e 1 13.07 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.1 IV
4 4 e 1 13.91 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA +0.1 V CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024
5 5 e 1 13.91 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA +0.1 V WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
6 6 e 1 15.32 BARAN Paula KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA +0.1 -- LDK!
  e 1 DQ GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA +0.1 -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024
1 f 1 12.51 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +0.3 III JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!
2 f 1 12.56 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA +0.3 III CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024
3 f 1 12.70 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.3 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 f 1 13.38 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA +0.3 IV CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024
5 f 1 14.08 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA +0.3 V WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
6 f 1 15.24 BARAN Paula KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA +0.3 -- LDK!
  f 1 DNF ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.3 --
300 m pł K
1 s 1 50.69 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
2 s 1 50.88 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA IV MIREK Wacław # Z/2587/18 2023
3 s 1 51.17 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023
4 s 1 51.65 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024
5 s 1 57.32 BARAN Paula KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- LDK!
400 m pł K K
1 s 1 59.61 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2024
2 s 1 59.62 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN   KNF   KN   SKN  
3 s 1 63.86 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  ZKN   KNF   KN   SKN  
4 s 1 80.98 PIĄTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2024
4x100 m K
1 s 1 52.52 STOJEK Emilia
KRĘCIOCH Martyna
KRĘCIOCH Aneta
KRĘCIOCH Agnieszka
MKS Tempo Kęty 2008
2008
2009
2006
U16 MLP -- ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
ŁYSEK Tadeusz
Z/3274/19
Z/5153/19
Z/5152/19
Z/2568/18
2024
2023
2024
2024
BEZ


BEZ
2 s 1 53.32 GAWIN Karolina
KUREK Alicja
SADKIEWICZ Julia
POWROŹNIK Natalia
KS AZS AWF Kraków 2007
2006
2007
2006
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
ŚLUSARCZYK Ewa
CZYŻ Radosław
Z/1273/22
Z/3037/19
Z/2698/18
2024
2024
2024

BEZ

3 s 1 57.10 JASIŃSKA Julia
ZĘBALA Laura
FLUDER Zofia
JASIŃSKA Kinga
WKS Wawel Kraków 2006
2008
2008
2006
U16 MLP -- GAJ Paulina
ZAPART Stanisław
GAJ Paulina
GAJ Paulina
Z/2905/21
Z/0845/23
Z/2749/20
Z/2906/21
2024
2024
2024
2024




4 s 1 57.29 KRZACZEK Aleksandra
RYBA Gabriela
MIETŁA Oliwia
SZOŁTYSIK Patrycja
MLUKS Tarnów 2006
2007
2007
2007
U16 MLP --


5 s 1 58.92 SZCZEPAŃSKA Wiktoria
BARAN Paula
HUETTER Barbara
WARIAS Kornelia
KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009
2007
2008
2008
U16 MLP -- WAŁASZEK Jarosław

WAŁASZEK Jarosław
Z/12151/21
Z/9163/21
2023
2024

BEZ
  s 1 DNF GRZYWA Magdalena
DRAGOW Patrycja
KLĘK Julia
CHYNAŁ Anna
SKS Kusy Kraków 2008
2008
2008
2007
U16 MLP -- MĘDRECKA Małgorzata
DIAK Mateusz
GUJA Marta
Z/3680/19
Z/7089/23
Z/5716/23
2023
2024
2024



  s 1 DQ DĄBROWSKA Łucja
LALEWICZ Nina
SMOLARSKA Eliza
JEWUŁA Dominika
WKS Wawel Kraków 2007
2008
2007
2006
U16 MLP -- GAJ Paulina
CZYŻ Radosław
B.D.
KADUSZKIEWICZ Jerzy
Z/4998/21
Z/3142/20
Z/10923/21
Z/3172/18
2024
2024
2022
2024



BEZ
1000 m prz K
1 s 1 3:39.83 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U16 MA V PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2024 LDK!
2 s 1 4:02.55 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2905/21 2024 LDK!
3 s 1 4:08.02 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2906/21 2024 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.28 GONDOR Aleksandra UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/1733/21 2024 LDK!
1 f 2 1.58 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa 5 LDK!
2 f 2 1.54 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
3 f 2 1.45 RADECKA Alicja UKS Gminy Brzeszcze 2006 U16 MA IV B.D. Z/5413/19 2022 5
4 f 2 1.45 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2024 LDK!  OSU  
5 f 2 1.25 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- B.D. Z/3323/18 2022 BEZ
6 f 2 1.10 SZUREK Emilia UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/11569/21 2022
W dal K
1 f 1 5.18 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.1 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
2 f 1 5.03 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA +0.9 IV SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2024  ZKN  
1 f 2 4.50 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +1.5 V LDK!
2 f 2 4.36 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA +0.1 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2021 BEZ
3 f 2 4.32 BAWOŁ Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U16 MA +0.8 --
4 f 2 4.21 SMYRAK Natalia SKL Sucha Beskidzka 2006 U16 MA -0.5 --
5 f 2 4.18 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA +0.9 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
6 f 2 4.17 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -1.0 -- B.D. Z/3323/18 2022 BEZ
7 f 2 4.02 RADECKA Alicja UKS Gminy Brzeszcze 2006 U16 MA -0.4 -- B.D. Z/5413/19 2022 5
8 f 2 3.88 BIDZIŃSKA Karolina UKS Gminy Brzeszcze 2007 U16 MA -0.3 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/12409/21 2021
9 f 2 3.64 ZABAWA Klaudia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -0.2 --
W dal strefa K
1 f 1 5.05 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3274/19 2024 BEZ
2 f 1 4.88 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/9381/21 2024 LDK!
3 f 1 4.88 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta # Z/5715/23 2024 LDK!
4 f 1 4.85 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U14 PM 0.0 -- DIAK Mateusz # Z/7089/23 2024 LDK!
5 f 1 4.58 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2023 LDK!
6 f 1 4.42 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/5500/19 2024 LDK!
7 f 1 4.30 WARIAS Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA 0.0 --
8 f 1 4.10 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0878/19 2023 LDK!
9 f 1 4.07 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA 0.0 -- LDK!
10 f 1 3.96 KARP Julia UKS Kobylanka 2010 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/8885/21 2023 LDK!
11 f 1 3.94 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2024 LDK!
12 f 1 3.78 SKORACZEWSKA Zofia SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- LDK!
13 f 1 3.66 PAWŁOWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2508/21 2024 LDK!
14 f 1 3.55 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2024 LDK!
15 f 1 3.53 GOGOLA Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11620/21 2024 LDK!
16 f 1 3.44 KIEĆ Hanna WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/13642/21 2023 LDK!
17 f 1 3.39 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2024 LDK!
18 f 1 3.38 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków # 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota # Z/1845/22 2024 LDK!
19 f 1 3.24 NARKOWICZ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11627/21 2024 LDK!
20 f 1 3.04 STEFANOWICZ Gaja Kraków Athletics Team 2012 U12 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/8542/21 2024
21 f 1 2.94 POCHROŃ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA 0.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11619/21 2024 LDK!
22 f 1 2.84 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA 0.0 -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2024 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.74 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2023 LDK!
2 f 1 9.02 PIETRUSZA Weronika UKS Kobylanka 2008 U14 MA -- B.D. Z/3413/20 2022
3 f 1 9.00 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2024
4 f 1 8.61 NOWAK Maria WKS Wawel Kraków # 2009 U14 MA -- MICHNIAK Jan # Z/2591/24 2024 LDK!
5 f 1 8.61 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- GUJA Marta # Z/5716/23 2024 LDK!
6 f 1 7.45 SZURA Justyna SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- LDK!
7 f 1 7.24 JASTRZĘBSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków # 2009 U14 MA -- MICHNIAK Jan # Z/2454/24 2024 LDK!
8 f 1 7.16 STACHOWSKA Paulina SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- LDK!
9 f 1 7.01 DRUCIAK Sara UKS Kobylanka 2009 U14 MA -- B.D. Z/8881/21 2021
10 f 1 6.26 MAZUR Nikola UKS Kobylanka 2009 U14 MA -- B.D. Z/8890/21 2021
Wieloskok K
1 f 1 9.37 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA +0.7 -- GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!
2 f 1 8.70 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.1 -- LDK!
3 f 1 8.62 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA +0.2 -- SIERKA Ewa 5 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 15.71 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno # 2006 U16 WN I BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2024 LDK!
2 f 1 10.00 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV PATER Agnieszka # Z/2224/18 2024 BEZ LDK!
3 f 1 9.08 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA V
4 f 1 7.55 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA --
5 f 1 6.94 STECZEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2007 U16 MA --
6 f 1 6.52 KAWA Oliwia UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/11567/21 2021
7 f 1 6.28 GABRYŚ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3333/18 2022 BEZ
1 f 2 8.29 GORYCZKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2004 U18 MA -- LDK!
Kula (4) K
1 f 1 9.78 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA IV
Ppal (150) K
1 f 1 45.50 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2024 LDK!
2 f 1 23.00 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek # Z/9394/21 2024 LDK!
3 f 1 13.50 TENDERA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11624/21 2024 LDK!
1 f 2 52.50 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2024
2 f 2 22.00 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3963/20 2024
3 f 2 21.00 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA -- # LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 42.07 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno # 2006 U16 WN II BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2024 LDK!
2 f 1 34.02 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III PATER Agnieszka # Z/2224/18 2024 BEZ LDK!
3 f 1 33.67 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2024
4 f 1 33.16 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA III
Dysk (1) K
1 f 1 40.14 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL II
Oszczep (500) K
1 f 1 27.63 CZERWIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2004 U18 MA -- LDK!
1 f 2 34.66 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2023 BEZ
2 f 2 30.87 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 27.82 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/0936/20 2022 BEZ LDK!
4 f 2 23.64 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/13554/21 2024 LDK!
  f 2 NM MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA --
Oszczep (600) K
1 f 1 41.83 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2024 2
2 f 1 29.40 ŚLIWA Aleksandra WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA --
60 m M
1 1 s 1 9.11 KORGUL Bruno SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +0.7 -- GUJA Marta Z/3982/20 2024
2 2 s 1 9.13 ŁAPCZYŃSKI Jan SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +0.7 -- MUNIAK Michał Z/4171/21 2024 LDK!
3 3 s 1 9.43 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA +0.7 -- GAJ Paulina Z/2903/21 2024 LDK!
4 4 s 1 9.58 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +0.7 -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2024 LDK!
5 5 s 1 9.77 CHOLEWA Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA +0.7 -- # LDK!
6 8 s 1 10.07 TALIK Oskar MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA +0.7 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/11115/21 2024
7 13 s 1 10.53 STAWARZ Samuel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA +0.7 -- WAŁASZEK Jarosław # Z/12149/21 2024 LDK!
1 7 s 2 9.94 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 2010 U12 MA +0.8 -- KAMIŃSKA Joanna # Z/7933/21 2024 LDK!
2 9 s 2 10.19 WCISŁO Karol UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA +0.8 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11716/21 2024 LDK!
3 10 s 2 10.21 CHAIEB Borys WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA +0.8 --
4 11 s 2 10.24 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2011 U12 MA +0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2024 LDK!
5 16 s 2 10.77 ROSSA Szymon SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +0.8 --
6 17 s 2 10.79 WCISŁO Wojciech UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA +0.8 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11715/21 2024 LDK!
1 12 s 3 10.53 WÓJCIK Wojciech SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -0.3 --
2 14 s 3 10.57 KOWALSKI Kornel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA -0.3 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11622/21 2024 LDK!
3 18 s 3 10.87 WŁODARCZYK Robert SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA -0.3 -- LDK!
4 20 s 3 10.92 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA -0.3 -- WITKOWSKI Marek Z/9948/21 2024 LDK!
5 21 s 3 10.92 LEŚNIAK Dawid UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA -0.3 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11717/21 2023 LDK!
1 6 s 4 9.78 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/13645/21 2024 LDK!
2 15 s 4 10.64 PROKOP Wojciech KS Olkusz 2012 U12 MA -0.5 -- KALEMBKA Kamil # Z/12090/21 2023
3 19 s 4 10.87 JĘDRAS Michał SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -0.5 -- MUNIAK Michał Z/3805/21 2024
4 22 s 4 11.57 MROWIEC Filip SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA -0.5 -- WITKOWSKI Marek # Z/9955/21 2024 LDK!
5 23 s 4 12.16 SOWA Marcel WKS Wawel Kraków 2013 U12 MA -0.5 --
6 24 s 4 12.29 MIKOŁAJEK Paweł SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA -0.5 -- WITKOWSKI Marek Z/12839/21 2024 LDK!
100 m M
1 1 s 1 12.44 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA +0.1 V KUKLA Rafał # Z/2001/21 2024 LDK!
2 2 s 1 13.23 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA +0.1 -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
3 3 s 1 13.47 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +0.1 -- GUJA Marta Z/3958/20 2024 LDK!
4 4 s 1 13.73 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2024 LDK!
5 6 s 1 13.79 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA +0.1 -- GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!
6 5 s 1 13.79 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.1 -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
7 7 s 1 14.16 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +0.1 -- LDK!
1 8 s 2 14.24 KOWALSKI Mieszko UKS Lider Siercza 2008 U14 MA +1.7 -- DOBAJ Szymon # Z/5949/21 2022
2 9 s 2 14.30 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +1.7 -- GAJ Paulina Z/2911/21 2024 LDK!
3 10 s 2 14.50 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA +1.7 -- GIZA Karolina Z/3464/20 2024
4 11 s 2 14.99 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA +1.7 -- GIZA Karolina Z/3449/21 2024
5 12 s 2 15.02 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA +1.7 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2024 LDK!
6 13 s 2 15.17 TASAK Piotr SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +1.7 --
1 1 s 3 11.27 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL +0.3 II MARMUR Stanisław B.D. Z/0991/20 2024
2 2 s 3 11.53 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA +0.3 III GIZA Maciej B.D. Z/0179/12 2021 1
3 3 s 3 11.81 MARUSA Maksymilian KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL +0.3 IV KOTUŁA Krzysztof Z/5531/19 2024  ZKN  
4 4 s 3 11.96 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +0.3 IV
1 5 s 4 12.10 GWIZDAK Filip KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA +1.1 IV ZALEWSKA Ewa B.D. Z/11109/21 2021
2 6 s 4 12.12 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U18 MA +1.1 IV PERUCKI Wiesław Z/1796/20 2022  ZKN  
3 7 s 4 12.28 DUTKA Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA +1.1 --
4 8 s 4 13.19 DZIEŻA Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +1.1 --
1 1 e 1 11.88 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA +0.2 IV MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2024 LDK!
2 3 e 1 12.64 KUTA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2007 U16 MA +0.2 V WAŁASZEK Jarosław # Z/2995/20 2024
3 5 e 1 12.90 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.2 --
4 6 e 1 13.11 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.2 -- LDK!
5 7 e 1 14.01 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA +0.2 -- GIZA Maciej # Z/3996/20 2024 LDK!
1 2 e 2 12.22 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.0 V LDK!
2 4 e 2 12.79 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -1.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2024 BEZ
3 8 e 2 14.38 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -1.0 -- WAŁASZEK Jarosław # Z/10092/21 2024 LDK!
4 9 e 2 14.68 WITEK Igor KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -1.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2024 LDK!
1 f 1 11.77 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA +0.3 IV MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2024 LDK!
2 f 1 12.02 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.3 IV LDK!
3 f 1 12.41 KUTA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2007 U16 MA +0.3 V WAŁASZEK Jarosław # Z/2995/20 2024
4 f 1 12.65 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +0.3 V ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2024 BEZ
5 f 1 13.16 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.3 -- LDK!
6 f 1 13.17 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.3 --
7 f 1 13.93 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA +0.3 -- GIZA Maciej # Z/3996/20 2024 LDK!
8 f 1 14.65 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA +0.3 -- WAŁASZEK Jarosław # Z/10092/21 2024 LDK!
200 m M
1 1 s 1 24.72 KARASEK Julian KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA +0.1 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1349/20 2021
2 2 s 1 27.34 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA +0.1 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
3 3 s 1 31.86 PETROW Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2006 U16 MA +0.1 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1515/22 2022
300 m M
1 1 s 1 43.02 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
2 2 s 1 44.29 LEŚNIAK Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U14 MA --
3 3 s 1 44.30 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
4 4 s 1 44.76 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!
5 6 s 1 47.45 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2024
6 10 s 1 50.57 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3449/21 2024
1 7 s 2 47.96 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3212/20 2024
2 11 s 2 52.53 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA -- GAJ Paulina Z/2903/21 2024 LDK!
3 12 s 2 53.80 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/7933/21 2024 LDK!
4 13 s 2 54.84 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
5 14 s 2 57.26 KORDASZEWSKI Konrad KS Olkusz 2010 U12 MA --
1 5 s 3 46.68 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- LDK!
2 8 s 3 48.95 KOWALSKI Mieszko UKS Lider Siercza 2008 U14 MA -- DOBAJ Szymon # Z/5949/21 2022
3 9 s 3 49.07 SIEJKA Bartłomiej KS Olkusz 2010 U12 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/12070/21 2024
4 15 s 3 60.28 KOWALSKI Kornel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11622/21 2024 LDK!
5 16 s 3 60.69 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2010 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9948/21 2024 LDK!
1 s 4 38.58 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA III MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2024 LDK!
2 s 4 40.89 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2024
3 s 4 41.55 KUTA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2007 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław # Z/2995/20 2024
4 s 4 41.99 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA V LDK!
5 s 4 47.32 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/10092/21 2024 LDK!
400 m M
1 s 1 49.56 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!  ZKN  
2 s 1 53.12 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA -- WÓJCIK Teodor B.D. B.D. Z/2981/16 2024  ZKN  
3 s 1 53.83 MACIĄŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U18 MA IV GIZA Maciej Z/3091/19 2022 LDK!  ZKN   OSU  
4 s 1 53.98 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2024
5 s 1 59.41 PIERZYNKA Maciej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- LDK!
  s 1 DNF DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2024
600 m M
1 1 s 1 1:46.16 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2024 LDK!
2 2 s 1 1:46.70 FILIPEK Jan WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U14 MA -- LDK!
3 3 s 1 1:50.13 ZAJĄC Samuel UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -- LDK!
4 4 s 1 1:56.60 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2914/21 2024 LDK!
5 5 s 1 2:01.33 BRÓG Michał KS Olkusz 2010 U12 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/4832/19 2024 LDK!
6 6 s 1 2:01.65 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA -- GAJ Paulina Z/2909/21 2024 LDK!
7 7 s 1 2:01.66 DOLEZY Kuba KS Olkusz 2010 U12 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # Z/12073/21 2024 LDK!
8 8 s 1 2:10.19 ZAJĄC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3482/21 2024 LDK!
9 9 s 1 2:14.49 ZAPOROWSKI Franciszek UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/4851/21 2023 LDK!
10 10 s 1 2:14.69 SŁOŃSKI Mikołaj UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/9385/21 2024 LDK!
1 1 s 2 1:32.17 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2023 LDK!
2 2 s 2 1:52.38 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 2007 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2307/19 2023
800 m M
1 1 s 1 2:10.64 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ZAPART Stanisław B.D. # Z/3050/18 2024
2 2 s 1 2:13.45 KACZMARCZYK Seweryn KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/13564/21 2024
1000 m M
1 1 s 1 3:11.10 RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 2006 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/2444/20 2023
2 2 s 1 3:11.82 WICHROWSKI Leon UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U16 MA -- LDK!  OSU  
3 3 s 1 3:41.62 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 2007 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2307/19 2023
2000 m M
1 s 1 6:40.90 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2024 LDK!
2 s 1 6:45.62 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -- JASICZ Ryszard # Z/3407/20 2024 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.80 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -0.4 III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2024 LDK!
2 2 s 1 16.89 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.4 III MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2024 LDK!
3 3 s 1 18.55 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.4 -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2024
300 m pł M
1 s 1 41.96 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2024 LDK!
2 s 1 44.13 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA IV LDK!
3 s 1 44.35 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2024 LDK!
4 s 1 46.12 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2024 LDK!
5 s 1 57.26 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- GIZA Maciej # Z/3996/20 2024 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 48.31 ZIEMBA Kacper
ĆWIKŁO Bartłomiej
RAŚ Stanisław
TRĄBKA Borys
KS AZS AWF Kraków 2006
2006
2006
2007
U16 MLP -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa

, Z/3040/19
Z/3039/19
, 2024
2024


2 2 s 1 49.34 GRĘBOSZ Dorian
MATUSIEWICZ Patryk
ROSSA Antoni
WITEK Igor
SKS Kusy Kraków 2006
2007
2007
2007
U16 MLP -- MUNIAK Michał GUJA Marta

ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
, Z/4695/18
Z/4716/18
Z/4722/18
, 2024
2024
2024



3 3 s 1 54.34 PŁASZEWSKI Bartosz
CICHY Tymoteusz
ZĄBCZYK Grzegorz
KUMOROWSKI Szymon
SAS AZS AWF Kraków 2007
2008
2008
2009
U16 MLP -- GIZA Maciej
GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
Z/3996/20
Z/3998/20
Z/3984/20
Z/3958/20
2024
2024
2022
2024




4 4 s 1 57.55 KĘDZIOR Kacper
STASZEK Igor
KORZENIOWSKI Maksymilian
CHAIEB Borys
WKS Wawel Kraków 2008
2009
2009
2010
U14 MLP -- CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
GAJ Paulina
Z/5497/19
Z/5496/19
Z/2911/21
2024
2024
2024



  s 1 DNF BANASZEK Karol
ZAPAŁA Maksymilian
ŁAKOMY Jan
STAWIARZ Jan
WKS Wawel Kraków 2007
2006
2007
2007
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
KOTUŁA Krzysztof
CZYŻ Radosław
Z/4111/19
Z/4108/19
Z/3144/20
Z/3141/20
2024
2024
2024
2024




1000 m prz M
1 s 1 3:07.02 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/3141/20 2024
2 s 1 3:56.35 KALETA Adam WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- LDK!
  s 1 DNF ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom # 2007 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3144/20 2024
Wzwyż M
1 f 1 1.85 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  ZKN  
1 f 2 1.65 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA V LDK!
2 f 2 1.65 OŁPIŃSKI Patryk UKS Maraton Sękowa 2006 U16 MA V B.D. Z/5546/19 2021
3 f 2 1.53 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2024 LDK!
4 f 2 1.50 ŚLĘZAK Filip TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA -- LDK!
5 f 2 1.45 OLSZAŃSKI Mateusz UKS Maraton Sękowa 2006 U16 MA -- B.D. Z/5547/19 2021
W dal M
1 f 1 6.01 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.9 IV LDK!
2 f 1 5.67 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.4 V MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2024 LDK!
3 f 1 5.38 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +2.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2024 BEZ
4 f 1 4.83 PROKOP Fabian UKS Kobylanka 2007 U16 MA +1.6 -- B.D. Z/13339/21 2023
1 f 2 5.83 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -0.1 -- B.D. BEZ LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.25 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA 0.0 -- KUKLA Rafał # Z/2001/21 2024 LDK!
2 f 1 4.96 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2024 LDK!
3 f 1 4.92 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/3958/20 2024 LDK!
4 f 1 4.11 PAWLIK Krystian SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- LDK!
5 f 1 4.10 TASAK Piotr SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA 0.0 --
6 f 1 3.95 TROJANOWSKI Maciej KS Limanowa Forrest 2010 U12 MA 0.0 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1975/20 2024 LDK!
7 f 1 3.62 TALIK Oskar MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela # Z/11115/21 2024
8 f 1 3.18 CHOLEWA Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA 0.0 -- # LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.60 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +1.9 IV LDK!
2 f 1 11.23 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.1 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2024
3 f 1 10.72 OŁPIŃSKI Patryk UKS Maraton Sękowa 2006 U16 MA -0.3 -- B.D. Z/5546/19 2021
4 f 1 10.62 OLSZAŃSKI Mateusz UKS Maraton Sękowa 2006 U16 MA +0.2 -- B.D. Z/5547/19 2021
5 f 1 9.94 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.6 --
6 f 1 9.64 WITEK Igor KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA +0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.87 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
2 f 1 11.18 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2024 LDK!
1 f 2 12.94 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
2 f 2 11.96 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL V MICHALSKA Alicja # Z/4641/19 2023 LDK!
3 f 2 11.65 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U16 MA V KUKLA Rafał # Z/2004/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 8.43 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- B.D. Z/2763/20 2024
5 f 2 8.31 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- KARAŚ Stanisław # Z/3519/20 2024
6 f 2 6.00 BZDYL Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA --
7 f 2 5.52 KOPEĆ Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 10.65 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U23 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2024
Ppal (150) M
1 f 1 35.00 SOJKA Karol UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/13717/21 2024 LDK!
2 f 1 34.00 KWARCIAK Miłosz UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/2187/21 2024 LDK!
3 f 1 30.00 CHAIEB Borys WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA --
4 f 1 28.00 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2024 LDK!
5 f 1 25.50 STAWARZ Samuel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/12149/21 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 39.03 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
2 f 1 35.33 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V B.D. Z/2763/20 2024
Dysk (1.5) M
1 f 1 39.45 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
2 f 1 28.43 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2024 LDK!
Dysk (1.75) M
  f 1 NM BARANEK Eryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U20 SL -- GŁĄB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2024  KNF   SKN  
Dysk (2) M
1 f 1 35.71 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U23 SL III KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2024
Oszczep (600) M
1 f 1 29.45 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- KARAŚ Stanisław # Z/3519/20 2024
2 f 1 22.57 BĄK Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA --
3 f 1 22.51 BZDYL Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA --
4 f 1 22.37 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- LDK!
5 f 1 21.09 GĄDEK Tomasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- KARAŚ Stanisław # Z/13279/21 2024
6 f 1 15.46 SZUMILAS Piotr SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- LDK!
7 f 1 9.72 MARCZYŃSKI Mateusz SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- LDK!
8 f 1 7.68 WILUSZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 18.139873027802 sekund