Warszawa 19.09.2021
Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 12.41 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.8 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2023 2 LDK!
2 2 s 1 12.49 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ +1.8 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
3 3 s 1 12.79 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD +1.8 III B.D.
4 4 s 1 13.12 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ +1.8 III
5 5 s 1 13.51 KACZKOWSKA Anna RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ +1.8 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/1267/20 , 2022 LDK!
6 9 s 1 13.70 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ +1.8 IV GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2023
1 6 s 2 13.57 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ +1.2 IV BOROŃ Adam # Z/4356/20 2023 LDK!
2 7 s 2 13.63 WILCZYŃSKA Lena RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ +1.2 IV BŁASIŃSKI Artur Z/6162/21 2023 LDK!
3 8 s 2 13.68 GREGORCZYK Klaudia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +1.2 IV BŁASIŃSKA Aneta # Z/9493/21 2023
4 11 s 2 14.06 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ +1.2 V RˇCZKA Elżbieta BOROŃ Adam # , Z/3992/20 , 2023 LDK!
5 13 s 2 14.24 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +1.2 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022
6 14 s 2 14.25 TWARDOWSKA Lena UKS Melo Błonie 2007 U16 MZ +1.2 V GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/4003/20 2022
1 10 s 3 13.71 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ +0.4 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/1268/20 , 2022 LDK!
2 12 s 3 14.23 BEREDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.4 V BOROŃ Aldona Z/10538/21 2023 LDK!
3 15 s 3 14.33 GUTKOWSKA Joanna RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +0.4 -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/2725/20 2023
4 16 s 3 14.37 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.4 -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
5 17 s 3 14.90 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ +0.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
6 18 s 3 16.07 URBAŃCZYK Maria KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.4 -- B.D. # Z/2020/21 2022
1 1 s 4 13.60 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ +0.8 IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2023
2 2 s 4 13.84 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ +0.8 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2023 LDK!
3 3 s 4 13.96 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +0.8 V CZYŻ Maciej Z/3226/21 2023 LDK!
4 4 s 4 14.03 BAJER Hanna OKS Start Otwock 2008 U14 MZ +0.8 V LDK!
5 5 s 4 14.46 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ +0.8 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2023
6 6 s 4 14.70 BEREDA Weronika UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ +0.8 -- CZYŻ Maciej Z/3222/21 2023 LDK!
7 7 s 4 14.85 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ +0.8 -- MIŁKOWSKI Karol # Z/0536/20 2023
8 8 s 4 15.39 BLIŻYCKA Matylda UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +0.8 -- #
200 m K
1 1 s 1 25.17 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ +2.1 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
2 2 s 1 25.65 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD +2.1 II B.D.
3 3 s 1 26.32 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ +2.1 III RˇCZKA Paweł Z/4149/19 2022
4 4 s 1 26.57 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U18 MZ +2.1 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. , Z/2934/17 , 2023 LDK!
5 5 s 1 27.65 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +2.1 IV B.D. B.D. Z/3635/18 2023
6 6 s 1 27.68 KU¬MICKA Emilia MKS Juvenia Białystok 2004 U18 PD +2.1 IV B.D. Z/1717/21 2022
7 8 s 1 27.97 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ +2.1 IV OBROCKI Bogdan # Z/2106/19 2022
8 10 s 1 28.17 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +2.1 IV BOROŃ Adam # Z/4736/19 2022 LDK!
1 7 s 2 27.89 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ +3.2 IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2023
2 9 s 2 28.09 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ +3.2 IV GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2023
3 11 s 2 28.46 SPURTACZ Daniela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ +3.2 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3681/20 2023
4 13 s 2 28.60 GREGORCZYK Klaudia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +3.2 -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/9493/21 2023
5 15 s 2 28.95 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +3.2 -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!
6 16 s 2 29.13 TWARDOWSKA Lena UKS Melo Błonie 2007 U16 MZ +3.2 V GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/4003/20 2022
7 18 s 2 29.62 JASTRZĘBSKA Weronika KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ +3.2 V TOPOLEWSKI Maciej Z/4420/19 2023
8 23 s 2 32.00 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +3.2 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
1 12 s 3 28.50 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ +0.5 IV RˇCZKA Elżbieta BOROŃ Adam # , Z/3992/20 , 2023 LDK!
2 14 s 3 28.74 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ +0.5 V BOROŃ Adam # Z/4356/20 2023 LDK!
3 17 s 3 29.54 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ +0.5 V TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2023
4 19 s 3 29.70 BEREDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.5 V BOROŃ Aldona Z/10538/21 2023 LDK!
5 20 s 3 30.24 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.5 V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
6 21 s 3 31.03 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ +0.5 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2023
7 22 s 3 31.57 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ +0.5 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
400 m K
1 1 s 1 57.57 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2023
2 2 s 1 63.85 HRYCIUK Gabriela OKS Start Otwock 2001 U23 MZ --
3 3 s 1 63.96 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U18 MZ IV MIŁKOWSKI Karol B.D. # Z/2180/19 2023
4 4 s 1 64.49 LICHOTA Natalia KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/5123/19 2023
5 5 s 1 64.69 KARCZEWSKA Maria OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3166/19 2022 LDK!
1 6 s 2 64.88 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2023
2 7 s 2 68.48 BERENT Magdalena OKS Start Otwock 2004 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2933/17 2022 LDK!
3 8 s 2 69.00 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/11590/21 2023
4 9 s 2 69.89 BŁU¦ Hanna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2023
800 m K
1 1 s 1 2:15.08 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ II DˇBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2023 3
2 2 s 1 2:15.45 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/4731/19 2023
3 3 s 1 2:21.57 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2023
4 4 s 1 2:22.06 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ III
5 6 s 1 2:24.80 KAROLAK Amelia RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2023 LDK!
6 7 s 1 2:25.63 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2023 LDK!
7 8 s 1 2:26.14 PIˇTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV WRONA Grzegorz Z/2853/19 2023
8 10 s 1 2:29.08 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2023
9 12 s 1 2:30.35 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ IV DˇBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2023 BEZ LDK!
1 5 s 2 2:24.45 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2023
2 9 s 2 2:28.30 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2023
3 11 s 2 2:29.30 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ IV
4 13 s 2 2:32.66 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
5 14 s 2 2:35.13 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2023
6 15 s 2 2:37.13 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/0362/17 2023
7 16 s 2 2:38.50 PIOTROWSKA Zofia BKS Wataha Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. Z/2132/19 2023
8 17 s 2 2:39.59 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2023 LDK!
9 18 s 2 2:48.06 KARŁOWSKA Pola KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4407/19 2023
1500 m K
1 1 s 1 4:43.48 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ II B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2023
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.63 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U14 +1.3 II WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
2 2 s 1 15.83 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.3 III LDK!
3 3 s 1 15.92 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.3 III BOROŃ Adam # Z/4736/19 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:41.44 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław # Z/4328/20 2023
2000 m prz K
1 1 s 1 7:17.47 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2023 2 LDK!
  s 1 DNF SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
2 f 1 1.50 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ IV B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2022 LDK!
3 f 1 1.40 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ V
4 f 1 1.35 SKIBICKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- B.D.
W dal K
1 f 1 5.82 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ +2.0 I BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2023 2 LDK!
2 f 1 5.23 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ +0.6 III RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
3 f 1 4.80 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.7 IV BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
4 f 1 4.65 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +2.0 -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
5 f 1 4.60 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.5 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022
6 f 1 4.50 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +2.0 -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!
7 f 1 4.28 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +1.5 -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022
Kula (3) K
1 f 1 11.94 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ III LDK!
2 f 1 10.95 KONDER Kinga RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/1337/20 2023 LDK!
3 f 1 8.88 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/3872/20 2023
4 f 1 7.88 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
5 f 1 5.59 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ --
Oszczep (500) K
1 f 1 29.80 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V WA¦NIEWSKI Marcin Z/1898/20 2023 LDK!
2 f 1 28.19 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/3872/20 2023
3 f 1 27.96 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
4 f 1 21.43 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022
5 f 1 19.12 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ --
6 f 1 18.71 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.25 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ +0.6 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2023 LDK!
2 2 s 1 11.35 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD +0.6 III B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
3 3 s 1 11.64 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ +0.6 III ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2023 3
4 4 s 1 11.72 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.6 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2023 2
5 5 s 1 11.76 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok # 1999 U23 PD +0.6 -- B.D. Z/0535/15 2023
6 7 s 1 11.91 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ +0.6 IV PODRAŻKO Marian BALCERZAK Piotr Z/4194/19, Z/4194/19 2022, 2023 LDK!
  s 1 DQ HAMPEL Eryk AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU +0.6 -- MARUSZEWSKI Piotr # Z/1125/13 2022
1 6 s 2 11.80 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Białystok 2004 U18 PD +0.8 IV B.D. Z/1455/21 2023
2 8 s 2 11.96 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +0.8 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2023 LDK!
3 9 s 2 11.97 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U18 MZ +0.8 IV RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2023 LDK!
4 10 s 2 12.00 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2003 U20 LU +0.8 IV KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/11654/21 2023
5 11 s 2 12.03 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 U23 MZ +0.8 -- GˇSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2023
6 12 s 2 12.26 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.8 -- KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2023 LDK!
7 13 s 2 12.44 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ +0.8 -- WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2023
8 14 s 2 12.61 MIKOŁAJCZYK Kacper KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.8 V # LDK!
1 15 s 3 12.91 GˇSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ +1.7 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2023 BEZ
2 16 s 3 12.92 GˇSIŃSKI Jan UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ +1.7 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3515/18 2023 BEZ
3 17 s 3 12.94 URBAŃSKI Jakub UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ +1.7 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3517/18 2022 BEZ
4 18 s 3 13.50 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ +1.7 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2023
5 19 s 3 13.58 FIDELUS Tymoteusz KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ +1.7 -- B.D. # Z/4138/20 2022
6 20 s 3 13.93 KONOPKA Ryszard MKS Pilica Białobrzegi 2007 U16 MZ +1.7 -- B.D. Z/12844/21 2023
7 21 s 3 14.16 GŁADYSZ Szymon UKS Falenica Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 -- GAWENDA Małgorzata Z/4929/21 2022 LDK!
1 s 4 13.08 MUSIELAK Szymon MKS Pilica Białobrzegi 2008 U14 MZ +1.4 -- WIECZOREK Konstanty Z/13143/21 2022
2 s 4 14.18 ZBONIKOWSKI Mateusz UKS Falenica Warszawa 2009 U14 MZ +1.4 -- GAWENDA Małgorzata Z/5122/21 2023 LDK!
3 s 4 14.90 BIAŁOBRZESKI Dominik OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ +1.4 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1261/20 2023
200 m M
1 1 s 1 22.27 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD +1.0 II DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2023
2 2 s 1 22.36 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 U23 MZ +1.0 II ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2023 3
3 3 s 1 22.51 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ +1.0 II ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2023 3
4 4 s 1 22.78 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ +1.0 II JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
5 5 s 1 23.03 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD +1.0 III B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2023
6 6 s 1 23.20 WA¦KIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD +1.0 III B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
7 8 s 1 23.74 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +1.0 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
8 18 s 1 24.68 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD +1.0 -- B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
1 7 s 2 23.68 ROSŁONIEC Piotr Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ +1.2 IV KALINOWSKA Paulina Z/2764/20 2023
2 9 s 2 24.07 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ +1.2 IV PODRAŻKO Marian BALCERZAK Piotr Z/4194/19, Z/4194/19 2022, 2023 LDK!
3 11 s 2 24.12 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok # 1999 U23 PD +1.2 -- B.D. Z/0535/15 2023
4 12 s 2 24.19 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ +1.2 IV KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2023
5 13 s 2 24.36 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.2 IV BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
6 14 s 2 24.50 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 U23 MZ +1.2 -- GˇSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2023
7 16 s 2 24.60 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ +1.2 -- WIECZOREK Konstanty Z/0949/20 2023
8 17 s 2 24.62 TUROWSKI Gabriel MKS Juvenia Białystok 2004 U18 PD +1.2 -- B.D. Z/1455/21 2023
1 10 s 3 24.08 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +1.7 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2023 LDK!
2 15 s 3 24.55 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2003 U20 LU +1.7 -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/11654/21 2023
3 19 s 3 24.77 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ +1.7 -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2023
4 20 s 3 24.86 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.7 -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
5 21 s 3 25.76 GˇSIŃSKI Jan UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ +1.7 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3515/18 2023 BEZ
6 22 s 3 25.89 GˇSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ +1.7 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2023 BEZ
7 23 s 3 25.94 URBAŃSKI Jakub UKS Melo Błonie 2006 U16 MZ +1.7 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3517/18 2022 BEZ
8 24 s 3 31.06 BIAŁOBRZESKI Dominik OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ +1.7 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1261/20 2023
400 m M
1 1 s 1 49.57 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD II DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2023
2 2 s 1 50.92 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2023 LDK!
3 4 s 1 53.28 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2023
4 5 s 1 54.38 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2023
5 7 s 1 55.03 ROZBICKI Paweł MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS --
1 6 s 2 54.68 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 2002 U20 MZ IV B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2023 BEZ LDK!
2 8 s 2 55.42 BABBAR Eashu AKL Ursynów Warszawa 1993 Sen MZ -- B.D. Z/2029/20 2023
3 10 s 2 56.28 GOLENIOWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 1984 Masters WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2857/21 , 2022
4 11 s 2 56.35 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- TRZCIŃSKI Marek # Z/0302/19 2023 BEZ LDK!
5 14 s 2 59.47 MOTYK Radosław KS Czempion Warszawa # 2006 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3348/20 2023
1 3 s 3 52.34 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD III B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2023
2 9 s 3 55.63 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!
3 12 s 3 57.95 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2023
4 13 s 3 58.41 WÓJCIK Cezary OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2875/19 2023 LDK!
5 15 s 3 62.24 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2599/20 2023 LDK!
6 16 s 3 74.37 PA¦K Mikołaj UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4202/19 2022
800 m M
1 1 s 1 1:59.15 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 1980 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2023 2
2 2 s 1 2:02.43 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ IV CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:02.91 WRÓBLEWSKI Błażej niestowarzyszony # 2005 U18 IV TOPOLEWSKI Maciej # Z/0396/19 2023
4 4 s 1 2:03.91 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL Optima Radom 2002 U20 MZ IV LDK!
5 5 s 1 2:04.29 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2023 3 LDK!
6 6 s 1 2:04.55 PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Sen MZ -- B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2023
7 7 s 1 2:05.41 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV
8 9 s 1 2:06.53 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 U23 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2023
9 10 s 1 2:06.56 ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4171/20 , 2023 LDK!
10 15 s 1 2:10.79 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2023 BEZ LDK!
  s 1 DNF DˇBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
1 8 s 2 2:06.27 FEBERT Jacek GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ IV
2 11 s 2 2:09.91 ABRAMCZYK Jakub RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2023 LDK!
3 12 s 2 2:10.19 TOMCZAK Alan RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/4170/20 2022 LDK!
4 13 s 2 2:10.58 SADURA Maksymilian RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- LDK!
5 14 s 2 2:10.70 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U18 MZ -- TARASIUK Paweł # Z/4501/18 2023 BEZ
6 16 s 2 2:17.99 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2101/19 2023
7 17 s 2 2:22.78 KEEHN Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ --
8 18 s 2 2:27.79 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 1979 Masters MZ --
9 19 s 2 2:28.57 BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/4200/19 2023
10 20 s 2 2:30.93 SIDELNIK Jan KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/7676/21 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:20.41 NOWAK Kosma KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ IV DZICZEK Szymon Z/5380/19 2023
2 2 s 1 4:22.45 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
3 3 s 1 4:23.64 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2023
4 4 s 1 4:25.71 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2023 3 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:34.05 MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1990 Sen MZ II B.D. Z/1198/11 2023
2 2 s 1 8:34.47 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/3951/15 2023
3 3 s 1 8:40.33 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2023
4 4 s 1 8:48.14 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ III
5 5 s 1 8:57.18 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ III PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2023 LDK!
6 6 s 1 8:59.21 ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1421/17 2022
7 7 s 1 9:07.78 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 1980 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2023 2
8 8 s 1 9:10.33 PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Sen MZ III B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2023
9 9 s 1 9:23.74 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 2003 U20 MZ IV ZDUNEK Stanisław B.D. Z/2697/17 2023
10 10 s 1 9:27.00 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
11 11 s 1 9:43.85 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ IV MIŁKOWSKI Karol # Z/2183/19 2023
  s 1 DNF RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom # 2004 U18 PM -- ¦CIGAŁA Jarosław # Z/0667/19 2023
  s 1 DNF RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2023 3
  s 1 DNF MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof 2
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.21 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +1.6 III RˇCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
2 2 s 1 15.94 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U18 MZ +1.6 IV RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2023 LDK!
3 3 s 1 16.73 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ +1.6 -- FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2023 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.52 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ +1.6 II BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.60 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.70 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ III RZEPKA Marek # Z/3268/20 2023 LDK!
2 f 1 3.10 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ V WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2023
3 f 1 2.60 PROKOPIAK Szymon SKS Feniks Siedlce 2006 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/13280/21 2021
4 f 1 2.50 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
5 f 1 2.00 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2023
W dal M
1 f 1 6.16 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ +1.8 IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
2 f 1 5.90 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +1.6 IV BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
3 f 1 5.53 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.5 -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.33 PŁASKOWICKI Damian KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +0.5 -- B.D.
Kula (5) M
1 f 1 13.16 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 12.18 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5619/19 2023 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 26.33 MYKYTCHUK Vadim AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/11591/21 2023
Oszczep (500) M
1 f 1 31.33 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
Oszczep (600) M
1 f 1 31.18 MAJEWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1526/22 2023 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 49.99 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2023 LDK!
2 f 1 49.98 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2023 LDK!
3 f 1 48.34 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
4 f 1 47.19 BŁASIAK Tomasz RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/1269/20 2023 LDK!
5 f 1 44.07 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5619/19 2023 LDK!
6 f 1 43.19 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/2891/19 2023 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 61.70 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 Sen MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2023 1
2 f 1 49.64 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
3 f 1 44.66 FALIŃSKI Filip RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ IV FALIŃSKI Jacek # Z/5085/18 2023 LDK!
4 f 1 40.51 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.0606739521027 sekund