Karpacz 25 - 26.09.2021
PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego [DMP U16]
100 m K
1 2 s 1 13.07 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +0.3 III ROSTEK William # Z/0442/20 2022 LDK!
2 7 s 1 13.30 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +0.3 IV MARMUR Stanisław # Z/3242/18 2022 LDK!
3 12 s 1 13.46 KAWAŁEK Julia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU +0.3 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2022 LDK!
4 14 s 1 13.63 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U16 SL +0.3 IV JONDA Czesław # Z/1747/19 2022 BEZ LDK!
5 36 s 1 14.15 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA +0.3 V CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
1 1 s 2 12.79 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD +0.4 III GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2023
2 11 s 2 13.44 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.4 IV MICHALSKA Alicja # Z/2265/20 2022 LDK!
3 17 s 2 13.69 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.4 IV CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
4 26 s 2 13.90 KALISZEWSKA Martyna AZS Łódź 2006 U16 LD +0.4 V
5 27 s 2 13.93 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +0.4 V KAMIŃSKI Ryszard # Z/2650/19 2023 BEZ LDK!
6 32 s 2 14.02 USZKO Dominika MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +0.4 V LDK!
1 3 s 3 13.08 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U16 PK +0.5 III BARSZCZ Mirosław # Z/0054/21 2022 LDK!
2 6 s 3 13.29 DZWOLAK Ewa KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP +0.5 IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/2751/19 2022
3 24 s 3 13.88 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.5 V WALCZAK Katarzyna # Z/0267/20 2023 LDK!
4 30 s 3 13.95 KAŹMIERCZAK Aleksandra UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +0.5 V OBERLAN Paulina BEZ LDK!
5 35 s 3 14.12 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +0.5 V KAMIŃSKI Ryszard Z/10381/21 2023 LDK!
6 46 s 3 15.31 KLIMOWICZ Hanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.5 -- # LDK!
1 19 s 4 13.72 ZIELIŃSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN -0.5 IV PODOLAK Michał PODOLAK Michał # , Z/4981/19 , 2022 BEZ LDK!
2 20 s 4 13.72 SUDNIKOWICZ Joanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -0.5 IV BARTA Franciszek Z/2521/20 2022
3 33 s 4 14.02 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP -0.5 V BARTA Franciszek Z/2747/19 2022
4 34 s 4 14.03 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -0.5 V B.D. Z/3403/18 2023 BEZ LDK!
5 45 s 4 15.16 WOJNA Amelia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -0.5 -- LDK!
1 4 s 5 13.16 MATECKA Julia MKL Szczecin # 2006 U16 ZP +0.7 III IWIŃSKA Anna # Z/0630/20 2022 LDK!
2 15 s 5 13.66 KWIATKOWSKA Maria AZS Łódź 2007 U16 LD +0.7 IV
3 21 s 5 13.74 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +0.7 IV GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2023
4 23 s 5 13.87 SZYMAŃSKA Hanna AL Międzyzdroje 2006 U16 ZP +0.7 V BŁOCIAN Rafał Z/0221/21 2022 LDK!
5 29 s 5 13.95 CZUBAK Natalia MKL Szczecin # 2007 U16 ZP +0.7 V IWIŃSKA Anna Z/5761/19 2023 LDK!
6 42 s 5 14.44 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.7 V LDK!
1 9 s 6 13.35 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U16 SL +0.5 IV SPISAK Barbara 4 LDK!
2 13 s 6 13.62 POWROŹNIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.5 IV GUJA Marta Z/3502/20 2022 LDK!
3 16 s 6 13.66 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +0.5 IV B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK!
4 31 s 6 13.98 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U16 LU +0.5 V SEREJ Łukasz LDK!
5 38 s 6 14.24 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.5 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ
6 39 s 6 14.28 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS +0.5 V SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
1 8 s 7 13.35 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD -0.7 IV RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2022 LDK!
2 18 s 7 13.69 MARENDZIAK Martyna MKL Szczecin # 2007 U16 ZP -0.7 IV IWIŃSKA Anna Z/0331/22 2023 LDK!
3 22 s 7 13.79 SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -0.7 IV DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2023 LDK!
4 28 s 7 13.94 HAŁADAJ Barbara UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.7 V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3461/19 , 2022 BEZ LDK!
5 40 s 7 14.39 BIAŁAS Oliwia RKS Łódź 2007 U16 LD -0.7 V
6 44 s 7 14.66 ZAŁECZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.7 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2022 LDK!
1 5 s 8 13.26 KRAWCZAK Izabella MKL Szczecin # 2006 U16 ZP +1.1 IV IWIŃSKA Anna # Z/5012/19 2022 LDK!
2 10 s 8 13.39 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA +1.1 IV CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
3 25 s 8 13.89 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +1.1 V # LDK!
4 37 s 8 14.17 SKUPIN Amelia AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP +1.1 V BŁOCIAN Rafał BINDASZEWSKA Hanna # Z/4970/19 2022 LDK!
5 41 s 8 14.40 RORBACH Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +1.1 V LDK!
6 43 s 8 14.48 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +1.1 V KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2023 LDK!
1 3 e 1 12.33 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL +0.4 II B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
2 9 e 1 12.56 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP +0.4 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2023 LDK!
3 15 e 1 12.72 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL +0.4 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
4 19 e 1 12.77 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP +0.4 III BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
5 29 e 1 13.01 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +0.4 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
6 32 e 1 13.08 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL +0.4 III PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata Z/3014/18 2021 BEZ LDK!
1 4 e 2 12.45 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.8 II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
2 10 e 2 12.59 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU -0.8 II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK!
3 18 e 2 12.75 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM -0.8 II CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2023 5 LDK!
4 24 e 2 12.90 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS -0.8 III HONDOWSKA Aneta ROSTEK William # , Z/0268/19 , 2022 LDK!
5 31 e 2 13.07 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -0.8 III KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina # Z/2469/18 2023 4 LDK!
6 33 e 2 13.10 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS -0.8 III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
1 1 e 3 11.97 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +1.3 I DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2023 BEZ LDK!
2 5 e 3 12.52 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U16 LU +1.3 II CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK!
3 17 e 3 12.74 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.3 II WALCZAK Katarzyna # Z/1060/18 2023 BEZ LDK!
4 21 e 3 12.81 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP +1.3 III
5 22 e 3 12.84 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +1.3 III KAMIŃSKI Ryszard Z/1448/18 2023 5 LDK!
6 26 e 3 12.94 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +1.3 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2023 LDK!
1 2 e 4 12.21 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław # 2007 U16 DS +1.4 II B.D. Z/3881/20 2023 LDK!
2 7 e 4 12.55 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U16 DS +1.4 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
3 11 e 4 12.65 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +1.4 II CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7269/21 2023 LDK!
4 14 e 4 12.71 MUCHA Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U16 SL +1.4 II ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
5 27 e 4 12.94 ŚWIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U16 MZ +1.4 III
6 28 e 4 13.00 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK +1.4 III BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
1 8 e 5 12.56 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +0.1 II B.D. # Z/4905/19 2022 LDK!
2 13 e 5 12.71 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U16 SL +0.1 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
3 23 e 5 12.86 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +0.1 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2022 LDK!
4 34 e 5 13.11 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD +0.1 III BLAUSZ Henryka # Z/0838/21 2022
5 35 e 5 13.21 WOŚ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.1 IV LAMCH Czesław # Z/1527/19 2022 LDK!
6 36 e 5 13.36 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU +0.1 IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
1 6 e 6 12.54 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.5 II JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2022 LDK!
2 12 e 6 12.69 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.5 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
3 16 e 6 12.72 MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +0.5 II B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3401/21 , 2022 LDK!
4 20 e 6 12.78 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U16 PM +0.5 III CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz # , Z/4983/19 , 2023 BEZ LDK!
5 25 e 6 12.94 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA +0.5 III ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
6 30 e 6 13.04 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP +0.5 III JANKOWSKI Marcin Z/0122/18 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 12.15 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -1.4 I DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 12.34 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław # 2007 U16 DS -1.4 II B.D. Z/3881/20 2023 LDK!
3 3 f 1 12.49 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -1.4 II B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
4 4 f 1 12.50 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -1.4 II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
5 5 f 1 12.55 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -1.4 II JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2022 LDK!
6 6 f 1 12.68 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -1.4 II CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK!
1 7 f 2 12.19 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL +2.3 II B.D. # Z/4905/19 2022 LDK!
2 8 f 2 12.38 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU +2.3 II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK!
3 9 f 2 12.39 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP +2.3 II SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2023 LDK!
4 10 f 2 12.41 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +2.3 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
5 11 f 2 12.51 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U16 DS +2.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
6 12 f 2 12.55 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +2.3 II CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7269/21 2023 LDK!
300 m K
1 19 s 1 42.66 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN II OSTANEK Aneta Z/3796/20 2023 LDK!
2 21 s 1 42.87 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
3 22 s 1 42.97 DYMEK Iga KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II PAWŁOWSKI Grzegorz Z/1239/20 2022 LDK!
4 24 s 1 43.10 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał # Z/2401/19 2023 LDK!
5 25 s 1 43.49 GŁĄBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/4548/19 , 2022 BEZ LDK!
6 35 s 1 44.68 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
1 16 s 2 42.46 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U16 SL II GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
2 23 s 2 43.08 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U16 SL III PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2022 LDK!
3 26 s 2 43.63 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/3227/21 2022 LDK!
4 27 s 2 43.64 SPŁAWSKA Oliwia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III GÓRSKA Hanna Z/4212/18 2022 BEZ LDK!
5 29 s 2 43.72 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2022 LDK!
6 34 s 2 44.61 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2023 LDK!
1 14 s 3 42.41 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP II DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr # Z/5196/18 2023 BEZ LDK!
2 17 s 3 42.54 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U16 DS II B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2022 LDK!
3 20 s 3 42.81 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2022 LDK!
4 31 s 3 43.94 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2022 BEZ
5 33 s 3 44.31 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2022 LDK!
  s 3 DQ MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
1 6 s 4 41.07 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U16 ZP II WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2022 LDK!
2 7 s 4 41.24 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
3 12 s 4 42.25 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB II ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
4 13 s 4 42.36 RYNKIEWICZ Róża SKLA Sopot 2007 U16 PM II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2023 LDK!
5 18 s 4 42.61 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA II ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
6 28 s 4 43.64 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U16 PM III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0940/20 , 2023 LDK!
1 8 s 5 41.32 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U16 WP II WIADEREK Piotr Z/11896/21 2023 2 LDK!
2 10 s 5 41.99 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP II
3 11 s 5 42.11 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM II CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2023 5 LDK!
4 15 s 5 42.44 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN II PODOLAK Michał Z/2367/19 2023 LDK!
5 30 s 5 43.89 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL III RUŚNIAK Stefan Z/4562/19 2023 LDK!
6 32 s 5 43.99 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/1011/19 2022 BEZ
1 1 s 6 39.40 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK!
2 2 s 6 39.92 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
3 3 s 6 40.40 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK!
4 4 s 6 40.50 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U16 LU II CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2022 LDK!
5 5 s 6 40.79 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL II PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/0919/18 2023 5 LDK!
6 9 s 6 41.38 MUCHA Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U16 SL II ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:31.61 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:32.16 WAL Olga LKS Stal Mielec 2006 U16 PK II ŻĄDŁO Magdalena ZIOŁO Stanisław , Z/3542/19 , 2021 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:34.80 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:36.66 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK II KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
5 5 s 1 1:39.44 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2022 LDK!
6 7 s 1 1:39.78 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ III DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2022 LDK!
7 8 s 1 1:39.84 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK III SUGIER Maria Z/3098/19 2023 LDK!
  s 1 DQ SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 2007 U16 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew # Z/1824/19 2022
1 6 s 2 1:39.73 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/2346/20 2022 LDK!
2 12 s 2 1:40.64 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK III SUGIER Maria # Z/5607/19 2023 LDK!
3 13 s 2 1:41.47 STAŚKIEWICZ Zofia OKL Oborniki 2007 U16 WP III NOWICKI Sebastian Z/1918/20 2022 LDK!
4 19 s 2 1:42.54 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2022 LDK!
5 21 s 2 1:43.19 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2023 LDK!
6 22 s 2 1:43.79 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD IV B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
7 23 s 2 1:44.07 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK IV KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2022 4 LDK!
1 9 s 3 1:39.86 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0052/18 2022 5 LDK!
2 10 s 3 1:40.47 GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III KOHUTEK Artur # Z/2440/19 2022 LDK!
3 11 s 3 1:40.58 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3321/20 2023 LDK!
4 15 s 3 1:41.55 CHMIELEWSKA Kaja Mazovia ProActiv Ciechanów 2006 U16 MZ III KOZIATEK Krzysztof B.D. , Z/10796/21 , 2021 LDK!
5 16 s 3 1:41.62 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2022
6 17 s 3 1:42.26 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1408/20 2022 LDK!
7 18 s 3 1:42.30 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2022 LDK!
1 14 s 4 1:41.52 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U16 PM III WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2022 LDK!
2 20 s 4 1:42.82 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK III ZATORSKI Witold Z/1459/18 2023 BEZ
3 24 s 4 1:45.03 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2022
4 27 s 4 1:46.47 BOROWSKA Kinga SMKS Parasol Wrocław # 2006 U16 DS V GOLEC Dominik Z/0521/20 2022 LDK!
5 30 s 4 1:48.00 ROGUSKA Lena SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/2323/21 2022 LDK!
6 31 s 4 1:50.01 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/1025/20 , 2022 LDK!
1 25 s 5 1:45.38 WRZESIAK Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS IV JANECZEK Jarosław # Z/0798/21 2022 LDK!
2 26 s 5 1:45.89 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2022
3 28 s 5 1:46.63 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/0758/20 2023
4 29 s 5 1:47.13 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2022 BEZ LDK!
5 32 s 5 1:50.98 LISOWSKA Weronika MKS Żak Biała Podlaska 2006 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/4226/20 2021 LDK!
6 33 s 5 1:52.82 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN -- NAGY Czesław POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:48.69 WAL Martyna LKS Stal Mielec 2006 U16 PK II ŻĄDŁO Magdalena ZIOŁO Stanisław , Z/3541/19 , 2021 BEZ LDK!
2 2 s 1 2:58.83 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U16 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:00.43 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ II GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2022
4 4 s 1 3:01.87 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:01.89 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2022 LDK!
6 6 s 1 3:08.33 BOJARSKA Jagoda KS Ciechan Ciechanów # 2006 U16 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/4218/19 2022
7 7 s 1 3:09.07 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U16 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
8 9 s 1 3:09.35 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ III WRONA Grzegorz Z/2853/19 2023
9 14 s 1 3:13.30 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2022 LDK!
10 16 s 1 3:15.22 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV MIREK Wacław # Z/1888/18 2022 5 LDK!
11 22 s 1 3:17.88 ROSIN Zofia OKL Oborniki 2007 U16 WP IV NOWICKI Sebastian Z/1920/20 2022 LDK!
12 24 s 1 3:18.76 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2022
1 8 s 2 3:09.13 JAGUCAK Kornelia LKS Znicz Biłgoraj 2007 U16 LU III JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/0453/21 , 2022 LDK!
2 11 s 2 3:12.74 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK IV JÓŹWIK Krzysztof Z/3392/19 2022 LDK!
3 13 s 2 3:13.09 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
4 15 s 2 3:13.59 PRAJZNER Julia KB Krościenko Wyżne 2006 U16 PK IV ZATORSKI Witold Z/1460/18 2023 BEZ
5 17 s 2 3:15.84 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0836/18 2023 BEZ LDK!
6 18 s 2 3:16.23 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL IV BOJKO Bogdan Z/4170/19 2022
7 20 s 2 3:17.36 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin # 2007 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2022 LDK!
8 23 s 2 3:18.30 URBAŃSKA Natalia MKS Olimp Łobez 2007 U16 ZP IV MIKUL Kazimierz Z/2682/18 2022 BEZ
9 27 s 2 3:20.47 USZTWANT Zuzanna MKS Żak Biała Podlaska 2006 U16 LU IV FROŃCZUK Rafał Z/2307/21 2022 LDK!
10 28 s 2 3:21.35 GARBINO Maria GUKS Asy Dywity 2006 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/1934/18 2021 5 LDK!
11 34 s 2 3:28.30 BIEZMIENOW Oliwia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS V JANECZEK Jarosław Z/0795/21 2022 LDK!
12 35 s 2 3:35.03 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/3216/19 2023 LDK!
1 10 s 3 3:12.58 ZJAWIN Natalia LLKS Osowa Sień 2006 U16 LB IV KONSUR Paweł ORŁOWSKI Andrzej , Z/2704/20 , 2022 LDK!
2 12 s 3 3:12.85 KOPEĆ Gabierla SSMKS Parasol Wrocław 2006 U16 DS IV SZYRWIEL Aleksandra Z/0519/20 2022 LDK!
3 19 s 3 3:16.29 ŚWIEGOT Julia WKS Śląsk Wrocław # 2006 U16 DS IV ADAMEK Marek Z/3734/20 2023 LDK!
4 21 s 3 3:17.61 ZAWADA Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0204/21 , 2022 LDK!
5 25 s 3 3:18.82 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U16 MA IV ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2022 LDK!
6 26 s 3 3:19.58 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/3160/19 2022 BEZ LDK!
7 29 s 3 3:22.17 WIĘZIK Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/4065/20 2022 LDK!
8 30 s 3 3:22.41 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM IV KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/0055/18 , 2022 BEZ LDK!
9 31 s 3 3:23.72 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2022 LDK!
10 32 s 3 3:25.10 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ V DUKLANOWSKI Hubert Z/4302/20 2022 LDK!
11 33 s 3 3:25.16 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2022 BEZ LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:24.54 KULIK Kaja SKLA Sopot 2007 U16 PM II URBANEK Ryszard Z/5763/18 2022 LDK!
2 2 s 1 6:26.68 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2022 2 LDK!
3 3 s 1 6:39.06 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U16 LD II JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2023
4 4 s 1 6:45.11 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2022
5 5 s 1 6:47.89 KAROLAK Amelia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21, Z/2700/21 , 2022, 2023 LDK!
6 6 s 1 6:49.15 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP II CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2022 LDK!
7 7 s 1 7:00.73 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U16 WP III GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK!
8 8 s 1 7:04.70 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL III RUŚNIAK Stefan Z/2783/19 2022 BEZ LDK!
9 9 s 1 7:05.36 WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL III LAMCH Czesław # Z/4608/19 2022 LDK!
10 11 s 1 7:05.41 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III LDK!
11 16 s 1 7:12.20 FOLTYNIEWICZ Hanna MKP Szczecinek 2006 U16 ZP III CERK Łukasz Z/1850/20 2022
12 18 s 1 7:13.13 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP III NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina # Z/0193/18 2022 LDK!
13 20 s 1 7:19.22 ZAREMBA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/0989/22 2022 LDK!
14 23 s 1 7:20.38 SOBOLEWSKA Aleksandra LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U16 LD IV ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2623/21 2022
15 25 s 1 7:30.75 TYMAN Karolina UKS Diament Godów 2006 U16 SL IV KALINOWSKI Stefan # Z/2078/20 2022 LDK!
1 10 s 2 7:05.40 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2022 BEZ LDK!
2 12 s 2 7:07.32 SMOLARCZYK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/1684/18 2022 5 LDK!
3 13 s 2 7:08.17 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań # 2007 U16 WP III GRENDA Jan Z/13050/21 2022 LDK!
4 14 s 2 7:10.54 CZYŻ Marlena UKS Diament Godów 2006 U16 SL III KALINOWSKI Stefan # Z/2077/20 2022 LDK!
5 15 s 2 7:10.82 BANASIAK Anna MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS III # LDK!
6 17 s 2 7:12.75 ZDOBYLAK Zofia SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS III GOLEC Dominik Z/0215/21 2022 LDK!
7 19 s 2 7:17.08 BUŁKOWSKA Sara SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS IV GOLEC Dominik # Z/1077/21 2022 LDK!
8 21 s 2 7:19.41 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2022 LDK!
9 22 s 2 7:20.07 ZYGAROWICZ Olga LKS Lubusz Słubice # 2007 U16 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/13089/21 2023 LDK!
10 24 s 2 7:28.16 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2022 LDK!
11 26 s 2 7:37.95 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U16 MZ V DUKLANOWSKI Hubert # Z/4301/20 2023 LDK!
12 27 s 2 7:46.39 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U16 LD V JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2022
13 28 s 2 8:01.99 JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2022 LDK!
14 29 s 2 8:32.94 PODRUCZNY Helena LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3554/17 2023 BEZ LDK!
15 30 s 2 8:57.49 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2023 BEZ LDK!
80 pł K
1 1 e 1 11.57 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -0.5 II B.D. # Z/4905/19 2022 LDK!
2 8 e 1 12.13 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -0.5 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
3 10 e 1 12.29 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.5 II RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2023 BEZ LDK!
4 11 e 1 12.32 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM -0.5 II DIAK Mateusz Z/2343/20 2023 LDK!
5 13 e 1 12.32 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -0.5 II KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2023 BEZ LDK!
6 34 e 1 14.66 SKOWROŃSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM -0.5 V LDK!
1 11 e 2 12.32 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD 0.0 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
2 17 e 2 12.46 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM 0.0 III KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022 LDK!
3 27 e 2 13.00 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA 0.0 III CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
4 32 e 2 13.56 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS 0.0 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2023
  e 2 DNF GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
1 2 e 3 11.60 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS -0.5 II BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
2 15 e 3 12.34 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.5 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
3 19 e 3 12.51 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -0.5 III CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
4 20 e 3 12.57 ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP -0.5 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2022 LDK!
5 22 e 3 12.79 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -0.5 III STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2022 LDK!
6 33 e 3 14.55 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -0.5 V LDK!
1 3 e 4 11.67 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.1 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
2 9 e 4 12.22 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +0.1 II JASICZ Ryszard Z/4445/18 2023 BEZ LDK!
3 14 e 4 12.32 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP +0.1 II KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
4 23 e 4 12.80 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +0.1 III SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2023 LDK!
5 25 e 4 12.85 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP +0.1 III BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
6 31 e 4 13.38 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA +0.1 IV CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
1 4 e 5 11.92 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP -0.7 II BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
2 7 e 5 12.11 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U16 WP -0.7 II PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
3 16 e 5 12.41 ZIOBER Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS -0.7 III BIELAWA Przemysław Z/5189/19 2022 LDK!
4 18 e 5 12.49 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -0.7 III ZOK Roman Z/3029/19 2022 BEZ LDK!
5 26 e 5 12.90 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ -0.7 III # LDK!
6 28 e 5 13.07 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -0.7 IV RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2022
1 5 e 6 11.98 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -0.7 II MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
2 6 e 6 12.04 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -0.7 II LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK!
3 21 e 6 12.70 SOLLICH Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2006 U16 MZ -0.7 III
4 24 e 6 12.82 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U16 DS -0.7 III KORDASIEWICZ Damian # Z/0596/20 2022 LDK!
5 29 e 6 13.10 WILCZYŃSKA Lena RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ -0.7 IV BŁASIŃSKI Artur Z/6162/21 2023 LDK!
6 30 e 6 13.12 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -0.7 IV LUZAK Andrzej Z/2339/20 2023 LDK!
1 1 f 1 11.39 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS 0.0 II BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
2 2 f 1 11.59 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ 0.0 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
3 3 f 1 11.74 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP 0.0 II BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
4 4 f 1 11.79 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ 0.0 II MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
5 5 f 1 11.92 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP 0.0 II LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK!
6 6 f 1 18.16 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL 0.0 -- B.D. # Z/4905/19 2022 LDK!
1 7 f 2 11.91 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +1.0 II JASICZ Ryszard Z/4445/18 2023 BEZ LDK!
2 8 f 2 11.98 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U16 WP +1.0 II PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
3 9 f 2 12.09 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +1.0 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
4 10 f 2 12.38 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM +1.0 II DIAK Mateusz Z/2343/20 2023 LDK!
5 11 f 2 12.48 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +1.0 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2023 BEZ LDK!
  12 f 2 DNF OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +1.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
300 m pł K
1 14 s 1 48.17 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ III SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2022 BEZ LDK!
2 15 s 1 48.22 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM III RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2022
3 21 s 1 49.08 POPEK Julia MKS Piast Głogów 2006 U16 DS III BIELAWA Przemysław Z/0989/21 2021 LDK!
4 23 s 1 49.30 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
5 31 s 1 50.40 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2023 4 LDK!
6 35 s 1 51.58 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U16 PM IV KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2022 LDK!
1 12 s 2 47.62 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III B.D. LEWANDOWSKI Jacek # Z/0036/20 2022 LDK!
2 26 s 2 49.84 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary # 2006 U16 LB IV SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2023 LDK!
3 27 s 2 49.88 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/4620/19 2022 BEZ LDK!
4 33 s 2 50.92 SZCZOTKA Matylda MKS Juvenia Białystok 2006 U16 PD IV B.D. Z/2366/20 2021
5 34 s 2 51.24 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP IV BIERŁA Dawid # Z/0745/18 2022 BEZ
  s 2 DNF KOTASEK Zofia ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/1325/20 2022 LDK!
1 11 s 3 47.52 WILCZYŃSKA Lena RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/6162/21 2023 LDK!
2 17 s 3 48.37 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz Z/2343/20 2023 LDK!
3 18 s 3 48.40 TRĄBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL III MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2022 BEZ LDK!
4 24 s 3 49.38 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2023 LDK!
5 29 s 3 50.12 ADAMCZEWSKA Odeta WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U16 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5147/19 2022 LDK!
6 30 s 3 50.14 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP IV LUZAK Andrzej Z/2339/20 2023 LDK!
1 10 s 4 47.52 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
2 16 s 4 48.23 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP III LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK!
3 19 s 4 48.53 GĄSIOROWSKA Maja UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP III # LDK!
4 20 s 4 48.84 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
5 22 s 4 49.13 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL III CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
6 32 s 4 50.53 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
1 7 s 5 45.58 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U16 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/3510/18 2022 4 LDK!
2 8 s 5 46.08 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U16 MA II SOBCZYK Grzegorz # Z/3503/19 2022 LDK!
3 9 s 5 46.62 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL II ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
4 13 s 5 47.67 PAWŁOWSKA Marta LUKS Orkan Września 2006 U16 WP III PAWLAK Przemysław Z/3529/20 2022
5 25 s 5 49.63 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
6 28 s 5 50.10 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP IV ZOK Roman Z/3029/19 2022 BEZ LDK!
1 1 s 6 43.17 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
2 2 s 6 43.69 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK!
3 3 s 6 43.71 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
4 4 s 6 44.36 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP II KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna , Z/7628/21 , 2023 LDK!
5 5 s 6 44.38 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
6 6 s 6 44.72 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:11.47 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 3:11.81 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL II DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:13.10 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP II KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:13.12 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP II BUŚKO Przemysław # Z/6140/21 2022 2 LDK!
5 6 s 1 3:19.27 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL III PASZTA Wiesław Z/3090/18 2022 BEZ LDK!
6 9 s 1 3:22.68 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia # 2006 U16 PM III B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4917/18 , 2023 LDK!
7 10 s 1 3:22.77 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III ZDONEK Filip Z/2007/20 2022 LDK!
8 11 s 1 3:23.55 KOLĘDA Dominika UKS Technik Augustów 2007 U16 PD III SOWÓL Bogusław Z/2358/20 2022 LDK!
9 15 s 1 3:28.29 SULIKOWSKA Ida SKLA Sopot 2006 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/1273/20 2022
10 19 s 1 3:33.37 DUDZIEC Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1127/19 2022 LDK!
  s 1 DNF AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2022 LDK!
  s 1 DNF FABISZEWSKA Emilia MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/5626/19 2023 LDK!
1 5 s 2 3:15.17 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ II BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2022 LDK!
2 7 s 2 3:20.08 GOLA Daria MKL Jarocin 2006 U16 WP III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0687/19 , 2022 LDK!
3 8 s 2 3:21.21 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 2006 U16 PK III ZIĘBA Julian Z/1193/18 2022 4 LDK!
4 12 s 2 3:24.32 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2022 BEZ LDK!
5 13 s 2 3:24.46 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL III MICHALSKA Alicja # Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
6 14 s 2 3:26.99 ŁAŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 2006 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4688/19 2022 LDK!
7 16 s 2 3:29.46 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS IV BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2023 BEZ LDK!
8 17 s 2 3:29.89 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP IV SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2022 LDK!
9 18 s 2 3:30.31 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U16 MA IV PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2022 LDK!
10 20 s 2 3:34.09 CHUDZIK Amelia MKS Stal Nowa Dęba # 2006 U16 PK IV ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian # , Z/2386/18 , 2022 LDK!
11 21 s 2 3:35.84 GRUBIAK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP IV DZIUBA Jacek Z/2390/19 2021 BEZ LDK!
12 22 s 2 3:49.61 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK -- SUGIER Maria Z/5761/18 2023 LDK!
4x100 m K
1 19 s 1 51.76 RORBACH Oliwia
JASIAK Weronika
RUDNIK Julia
SADOWSKA Weronika
UKL Ósemka Police 2006
2007
2007
2006
U16 ZPO --
KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina
KAMIŃSKI Ryszard
KAMIŃSKI Ryszard
Z/2469/18
Z/2650/19
Z/1448/18
2023
2023
2023
4
BEZ
5
2 20 s 1 52.13 WÓJCIK Magdalena
JARCZYK Milena
KACZMAREK Gabriela
ABSYL Wiktoria
UKS Trójka Mikołów 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra ROLAK Dorota
Z/2316/18
Z/4666/19
Z/4508/19
Z/2319/18
2023
2023
2023
2022
BEZ



3 22 s 1 52.30 OWCZARUK Hanna
SKUPIN Amelia
SZYMAŃSKA Hanna
ZIOMKO Zuzanna
AL Międzyzdroje 2007
2007
2006
2006
U16 ZPO -- BŁOCIAN Rafał
BŁOCIAN Rafał BINDASZEWSKA Hanna
BŁOCIAN Rafał
WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał
Z/13134/21
Z/4970/19
Z/0221/21
, Z/13133/21
2022
2022
2022
, 2022




4 28 s 1 54.78 CYMBALISTA Paulina
DROZD Martyna
CYMBALISTA Julia
RYDEŁKIEWICZ Klaudia
LKLA Krokus Astromal Leszno 2006
2006
2006
2006
U16 WLP -- PTAK Krzysztof
PTAK Krzysztof
PTAK Krzysztof
PTAK Krzysztof
Z/5044/18
Z/2433/20
Z/3362/18
Z/1835/20
2022
2022
2022
2022
BEZ

BEZ

  s 1 DNF SADKIEWICZ Julia
POWROŹNIK Natalia
KUREK Alicja
GAWIN Karolina
KS AZS AWF Kraków 2007
2006
2006
2007
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
GUJA Marta
ŚLUSARCZYK Ewa
CZYŻ Radosław
Z/2698/18
Z/3502/20
Z/3037/19
Z/1273/22
2023
2022
2022
2022


BEZ

1 13 s 2 51.29 MATECKA Natalia
KALISZEWSKA Martyna
KWIATKOWSKA Maria
GŁUCH Zofia
AZS Łódź 2007
2006
2007
2007
U16 LDZ -- BLAUSZ Henryka


BLAUSZ Henryka
Z/0838/21
Z/0830/21
2022
2022


2 14 s 2 51.44 USZKO Dominika
GAJOSZ Wiktoria
ULRYCH Zuzanna
KAWAŁEK Julia
MKS Agros Chełm 2007
2006
2006
2006
U16 LBE --
CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian
SEREJ Łukasz
LESZCZYŃSKI Damian
, Z/3324/19
Z/12981/21
, 2022
2022



3 16 s 2 51.59 HAJDUK Liwia
ROMANECZKO Julia
ROJEK Zofia
JEŻ Aleksandra
AZS-AWF Gorzów 2007
2007
2007
2007
U16 LBU -- ZALESKA-POSMYK Izabela
ZALESKA-POSMYK Izabela
ZALESKA-POSMYK Izabela
PAPUGA Sebastian
Z/4074/19
Z/4329/20
Z/1018/20
Z/0747/20
2022
2022
2022
2022




4 21 s 2 52.20 OCICKA Julia
PRZYBYŁOWSKA Natalia
RĘKAWIECKA Roksana
KARWOWSKA Michalina
PTT Delta Płock 2006
2006
2006
2006
U16 MAZ -- KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
Z/2671/20
Z/2672/20
Z/2878/19
Z/2877/19
2021
2022
2022
2022




5 23 s 2 52.39 MARCZYK Julia
OGRODOWCZYK Anna
BRZEZIŃSKA Julia
ŚWIERCZYŃSKA Julia
RKS Łódź 2007
2006
2007
2006
U16 LDZ -- KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz

GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
, Z/1110/21
Z/0274/21
Z/1246/20
, 2023
2023
2023



6 25 s 2 52.74 ALBIŃSKA Jaśmina
SUDNIKOWICZ Joanna
DZWOLAK Ewa
MARCHLEWSKA Julia
KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007
2007
2006
2006
U16 ZPO -- BARTA Franciszek
BARTA Franciszek
ŻUROMSKI Kazimierz
BARTA Franciszek
Z/2747/19
Z/2521/20
Z/2751/19
Z/4331/19
2022
2022
2022
2022




1 12 s 3 51.24 GRABARZ Aleksandra
BURMAS Emilia
SZYMSKA Julia
SZYMSKA Amelia
MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007
2007
2006
2006
U16 DOL -- WIŚNIEWSKI Paweł
WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz
MARKOWSKI Tomasz
MARKOWSKI Tomasz
Z/0761/21
, Z/2898/20
Z/0512/20
Z/0511/20
2022
, 2022
2023
2023

BEZ


2 15 s 3 51.54 MARENDZIAK Martyna
KRAWCZAK Izabella
CZUBAK Natalia
MATECKA Julia
MKS Kusy Szczecin 2007
2006
2007
2006
U16 ZPO -- IWIŃSKA Anna
IWIŃSKA Anna
IWIŃSKA Anna
IWIŃSKA Anna
Z/0331/22
Z/5012/19
Z/5761/19
Z/0630/20
2023
2022
2023
2022




3 17 s 3 51.59 CZOSKA Katarzyna
LESZEGA Zuzanna
ANDRZEJCZYK Natalia
STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra
KL Gdynia 2007
2006
2006
2006
U16 POM -- KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata
KLIMASZEWSKA Małgorzata
KASZUBA Tomasz
KASZUBA Tomasz
, Z/2694/20
Z/2550/20
Z/4644/19
Z/4646/19
, 2022
2022
2022
2022




4 24 s 3 52.49 SOLLICH Zuzanna
SUSZCZYŃSKA Karolina
PODLIPNIAK Weronika
KUCEWICZ Weronika
PUKS Jedynka Łosice 2006
2007
2007
2007
U16 MAZ --
SZYMCZUK Dariusz

WOLIŃSKI Michał MAKARUK Tadeusz
Z/5441/19
Z/5444/19
2022
2022


5 26 s 3 53.52 KRUPA Amelia
BIELECKA Hanna
WYSOCZAŃSKA Urszula
BARANOWSKA Nela
KS AZS AWF Wrocław 2007
2007
2006
2006
U16 DOL -- SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
Z/10295/21
Z/12785/21
Z/0677/20
Z/1338/21
2022
2022
2022
2022




6 27 s 3 53.57 MASŁOWSKA Karolina
WOJNA Amelia
SZENDZIELORZ Kinga
CHROSTEK Klaudia
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007
2007
2006
2006
U16 SLK -- B.D.

B.D.
B.D.
Z/3416/18
Z/3403/18
Z/3394/18
2022
2023
2023
BEZ
BEZ
4
1 4 s 4 50.05 PAPIERSKA Martyna
KOBYLSKA Hanna
PAJĘCKA Lena
PYTEL Jagoda
WLKS Wrocław 2006
2007
2007
2006
U16 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
Z/9216/21
Z/1558/18
Z/0737/18
Z/5094/19
2022
2022
2022
2022


4

2 5 s 4 50.21 KOZŁOWSKA Kinga
MUCHA Michalina
PRUSS Magdalena
CZEPIEL Milena
AML Słupsk 2006
2007
2006
2006
U16 POM -- CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz
, Z/4983/19
Z/2343/20
, Z/0940/20
Z/4971/18
, 2023
2023
, 2023
2023
BEZ


5
3 7 s 4 50.68 DYMEK Iga
BORKO Amelia
ZIELIŃSKA Maja
MAJEWSKA Zuzanna
KS AZS UWM Olsztyn 2007
2006
2006
2007
U16 WMZ -- PAWŁOWSKI Grzegorz
PODOLAK Michał
PODOLAK Michał PODOLAK Michał
B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz
Z/1239/20
Z/2367/19
, Z/4981/19
, Z/3401/21
2022
2023
, 2022
, 2022


BEZ

4 8 s 4 50.80 KALIŃSKA Oliwia
SZLACHTA Olga
KANICKA Lena
PŁONKA Oliwia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006
2006
2007
2006
U16 WLP -- WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Michał
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Michał
Z/0267/20
Z/1061/18
Z/1060/18
Z/1069/18
2023
2023
2023
2023

5
BEZ
5
5 10 s 4 51.08 WALKÓW Bianka
CHOIŃSKA Antonina
POSŁUSZNY Martyna
KADYŁO Zofia
MKS MOS Wrocław 2007
2007
2006
2006
U16 DOL -- ROSTEK William
ROSTEK William
B.D. ŁOŚ Dariusz
HONDOWSKA Aneta ROSTEK William
Z/10693/21
Z/0442/20
, Z/10692/21
, Z/0268/19
2022
2022
, 2022
, 2022




6 11 s 4 51.08 KUBIK Julia
LIPSKA Aleksandra
WOŚ Kinga
TRĄBCZYŃSKA Julia
CKS Budowlani Częstochowa 2007
2006
2006
2007
U16 SLK -- MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja
Z/4620/19
Z/2265/20
Z/1527/19
Z/4622/19
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
1 1 s 5 48.82 JOŃCZYK Julia
DOMAGAŁA Małgorzata
ZOCHNIAK Amelia
OLCZYK Anna
UKS Czempion Bełchatów 2006
2007
2007
2007
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
Z/3472/19
Z/3465/19
, Z/3464/19
, Z/3462/19
2022
2022
, 2022
, 2022


5
5
2 2 s 5 49.54 SZATKOWSKA Aleksandra
WOŹNIAK Maja
ORZECHOWSKA Noemi
GRANDA Kornelia
LKS Vectra Włocławek 2007
2007
2006
2007
U16 KPO -- DOBROSIELSKA Martyna
DOBROSIELSKA Martyna
KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna
DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr
Z/3335/21
Z/2342/20
, Z/7628/21
Z/5196/18
2023
2023
, 2023
2023

BEZ

BEZ
3 3 s 5 49.94 ZAWÓŁ Paulina
BUTRYN Kornelia
GRZYBOWSKA Gabriela
STRZELEC Małgorzata
KKS Victoria Stalowa Wola 2007
2006
2006
2006
U16 PDK -- BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika
Z/0054/21
, Z/3654/18
, Z/5426/18
Z/3652/18
2022
, 2022
, 2022
2022

3
4
5
4 6 s 5 50.45 ROMANIAK Jagoda
MILICZEK Magdalena
YOUSSEF Hanna
PUŁAWSKA Maria
TL Pogoń Ruda Śląska 2006
2006
2006
2007
U16 SLK -- PRENCEL Piotr
MARMUR Stanisław
SPISAK Barbara
PRENCEL Piotr
Z/0001/19
Z/3242/18
Z/5604/18
2022
2022
2022


4
5
5 9 s 5 50.86 STAWLUK Wiktoria
KULCZYK Paulina
SITARSKA Julia
JANKA Otylia
UKS Czapla Białe Błota 2007
2006
2007
2006
U16 KPO --
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KOHUTEK Artur
Z/1044/19
, Z/1051/19
Z/1042/19
2022
, 2022
2023



6 18 s 5 51.63 BAZYLAK Maja
PRZEWIEŹLIK Julia
PAWLIK Zuzanna
NAWROT Paulina
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007
2006
2006
2006
U16 SLK -- ROLAK Dorota
PRZEWIEŹLIK Dorota
JAŹWIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
Z/0921/18
Z/0919/18
Z/1022/21
Z/0918/18
2023
2023
2022
2023
BEZ
5

4
Wzwyż K
1 f 1 1.70 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP I FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK!
2 f 1 1.64 GODLEWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP II KARLIŃSKA Monika ŚLIWKA Irena FERFET Marek , Z/1308/21 , 2022 LDK!
3 f 1 1.64 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM II KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2023 3 LDK!
4 f 1 1.61 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
5 f 1 1.54 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 1.54 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP IV LDK!
5 f 1 1.54 SOBAŃSKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U16 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0743/20 2022 LDK!
5 f 1 1.54 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
9 f 1 1.54 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2023 LDK!
10 f 1 1.54 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2022 LDK!
11 f 1 1.54 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK!
12 f 1 1.54 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ IV SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2023 LDK!
13 f 1 1.50 PŁUSA Alicja GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV DEJEWSKI Michał Z/0490/19 2022 LDK!
13 f 1 1.50 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS IV WIŚNIEWSKI Paweł GRUMAN Bartosz # , Z/3457/19 , 2023 LDK!
13 f 1 1.50 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
13 f 1 1.50 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2023 LDK!
17 f 1 1.50 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/0764/19 2023 LDK!
18 f 1 1.50 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
18 f 1 1.50 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV LDK!
20 f 1 1.45 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP IV DEJEWSKI Michał Z/4410/18 2022 LDK!
21 f 1 1.45 WALKOWIAK Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2790/19 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.90 NICHOLS Lilly SKLA Sopot 2006 U16 PM I ANDRZEJCZAK Paweł Z/3015/20 2022 LDK!
2 f 1 3.50 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U16 SK I WRONA Agnieszka Z/2295/19 2022 LDK!
3 f 1 3.45 KALINICZENKO Jelizawieta OSOT Szczecin 2006 U16 ZP I FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczesław , Z/2900/20 , 2022 LDK!
4 f 1 3.40 JAKÓBIEC Małgorzata MKS Aleksandrów Łódzki # 2006 U16 LD I ROJEK Julita OSTOJSKI Piotr , Z/0310/18 , 2023 1 LDK!
5 f 1 3.40 KOSTYRKO Anastasiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP I DAKINIEWICZ Wojciech Z/13073/21 2022
6 f 1 3.20 NAWRATIL Aleksandra SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/5174/18 2022 5 LDK!
7 f 1 3.20 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM II PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2022
8 f 1 3.10 IDŹKOWSKA Antonina SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/5222/18 2022 BEZ LDK!
9 f 1 3.10 POSŁUSZNY Martyna MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS II B.D. ŁOŚ Dariusz , Z/10692/21 , 2022 LDK!
10 f 1 3.00 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL II KUBALA Magdalena # Z/2212/20 2022 LDK!
11 f 1 2.80 BARTOSIEWICZ Łucja MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III ŁOŚ Dariusz Z/10700/21 2022
11 f 1 2.80 PACHOLEC Emilia SKLA Sopot 2006 U16 PM III JURGA Łukasz # Z/1272/20 2022
13 f 1 2.80 MALEWICZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP III DAKINIEWICZ Wojciech Z/2891/20 2022 LDK!
14 f 1 2.80 SOBCZAK Julia SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/4801/19 2023 LDK!
15 f 1 2.80 WIECZERZAK Kinga SKLA Sopot 2007 U16 PM III JURGA Łukasz Z/12176/21 2022
16 f 1 2.60 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM IV KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata , Z/2694/20 , 2022 LDK!
16 f 1 2.60 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2022
18 f 1 2.60 KAPKA Agnieszka UKS Olimp Mazańcowice 2006 U16 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/4236/19 2021
19 f 1 2.60 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0834/20 2022
19 f 1 2.60 WALKÓW Bianka MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS IV ROSTEK William # Z/10693/21 2022
W dal K
1 f 1 5.79 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +2.3 II WALCZAK Michał Z/1061/18 2023 5 LDK!
2 f 1 5.71 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP +0.8 II LACH Magdalena Z/4183/19 2022 LDK!
3 f 1 5.42 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U16 PK +1.0 II BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 5.39 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD +1.1 III GRABOLUS Marek Z/0413/19 2022 LDK!
5 f 1 5.37 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN +1.1 III BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2023 LDK!
6 f 1 5.35 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS +0.7 III BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2022 LDK!
7 f 1 5.35 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +1.2 III KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2023 BEZ LDK!
8 f 1 5.19 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +0.8 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
9 f 1 5.15 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +1.9 III ZIELIŃSKA Janina Z/4309/19 2022 LDK!
10 f 1 5.06 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +0.9 IV RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2023 BEZ LDK!
11 f 1 5.03 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +0.7 IV SZYMCZUK Dariusz Z/5441/19 2022 LDK!
12 f 1 5.03 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD +1.0 IV SYGDZIAK Zofia # Z/1867/21 2022 LDK!
13 f 1 5.02 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.6 IV CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7269/21 2023 LDK!
14 f 1 4.98 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +1.7 IV WALCZAK Michał Z/1069/18 2023 5 LDK!
15 f 1 4.95 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP +1.6 IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2022 5 LDK!
16 f 1 4.92 WÓJS Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP +1.1 IV STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota Z/2660/19 2022 LDK!
17 f 1 4.90 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL +1.4 IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
18 f 1 4.78 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.8 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2022 LDK!
19 f 1 4.65 KUCEWICZ Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +1.1 V WOLIŃSKI Michał MAKARUK Tadeusz Z/5444/19 2022 LDK!
  f 1 NM JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina # Z/2469/18 2023 4 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 11.97 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -0.4 II WALCZAK Michał Z/1061/18 2023 5 LDK!
2 f 1 11.61 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN 0.0 II BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2023 LDK!
3 f 1 11.48 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP -0.9 II FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK!
4 f 1 11.35 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP +0.8 II KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2022 LDK!
5 f 1 11.25 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -0.1 II ZIELIŃSKA Janina Z/4309/19 2022 LDK!
6 f 1 11.22 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +0.1 II DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2023 BEZ LDK!
7 f 1 11.09 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP +0.5 II LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2022 5 LDK!
8 f 1 10.78 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +0.5 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
9 f 1 10.71 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP +0.4 III LDK!
10 f 1 10.71 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD -0.4 III SYGDZIAK Zofia # Z/1867/21 2022 LDK!
11 f 1 10.48 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP +0.5 III ZIELIŃSKA Janina Z/1368/20 2022 LDK!
12 f 1 10.41 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD -0.3 III GRABOLUS Marek Z/0413/19 2022 LDK!
13 f 1 10.39 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN +0.3 IV PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech # Z/0834/19 2023 LDK!
14 f 1 10.29 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.9 IV LDK!
15 f 1 10.27 WAŁĘSA Katarzyna MKL Jarocin 2006 U16 WP -0.5 IV KOŚCIELNIAK Marzena GOŚCINIAK Mateusz , Z/3507/18 , 2021 4 LDK!
16 f 1 10.02 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU +0.4 IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
17 f 1 9.94 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN 0.0 V BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2023 LDK!
18 f 1 9.93 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP 0.0 V BARTA Franciszek Z/4331/19 2022
19 f 1 9.84 ŻYCHLEWICZ Julia MKS Piast Głogów 2006 U16 DS 0.0 V BIELAWA Przemysław Z/5679/19 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 15.16 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA I SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 12.88 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 12.88 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 12.62 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP III KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK!
5 f 1 12.31 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
6 f 1 11.63 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U16 WP III ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2022 LDK!
7 f 1 11.58 WYSOCZAŃSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/13043/21 2022
8 f 1 11.25 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U16 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
9 f 1 11.19 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM III WITEK Mirosław Z/4918/19 2023 LDK!
10 f 1 11.00 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK III ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK!
11 f 1 10.83 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU IV B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
12 f 1 10.67 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV MICHNIAK Jan # Z/5237/19 2022
13 f 1 10.64 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2022 BEZ
14 f 1 10.39 WOŁOSZYN Oliwia KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK IV DRAPAŁA Paweł # Z/3268/19 2022
15 f 1 10.13 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin # Z/0530/20 2022 LDK!
16 f 1 10.05 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN IV BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2023 LDK!
17 f 1 9.55 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP V MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2022 BEZ LDK!
18 f 1 9.54 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA V PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
19 f 1 8.99 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
  f 1 NM MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/3925/18 2022 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 43.24 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U16 MA II SYSAK Tomasz Z/4914/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 38.61 GAWROŃSKA Maja CWKS Resovia Rzeszów 2006 U16 PK II TITTINGER Katarzyna SAMAGALSKI Tomasz # , Z/4606/18 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 37.23 NOWACKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS III LDK!
4 f 1 36.29 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5132/19 2023
5 f 1 35.23 WINIARZ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM III WALCZAK Aleksandra Z/3665/19 2022
6 f 1 35.21 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP III MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 34.64 KOTOWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP III SCHUBRING Zbigniew Z/2478/21 2023
8 f 1 33.63 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
9 f 1 33.54 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek # Z/4056/20 2023 LDK!
10 f 1 33.03 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
11 f 1 32.90 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
12 f 1 32.83 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA IV B.D. Z/3740/19 2022 BEZ
13 f 1 32.29 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2022 LDK!
14 f 1 32.23 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2022
15 f 1 31.22 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2022 BEZ
16 f 1 30.86 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK!
17 f 1 30.23 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
18 f 1 28.72 PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM IV B.D. JĘDRZEJEWSKI Krzysztof , Z/3615/19 , 2022 BEZ LDK!
19 f 1 28.66 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
20 f 1 27.38 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2023 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 54.69 ORZECHOWSKA Aneta LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP I B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz , Z/7627/21 , 2023 LDK!
2 f 1 50.11 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U16 KP II JANKOWSKI Marcin # Z/0530/20 2022 LDK!
3 f 1 48.89 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U16 PK II ŁYP Jacek Z/0055/21 2022 LDK!
4 f 1 47.99 PRACHARCZYK Maria LKLA Krokus Astromal Leszno # 2007 U16 WP II B.D. Z/3237/22 2022 LDK!
5 f 1 45.54 WŁOCH Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/1766/20 2022 LDK!
6 f 1 43.77 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2022
7 f 1 43.09 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU III KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2022
8 f 1 42.58 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022
9 f 1 40.49 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB IV KOWALSKI Zenon # Z/1222/19 2022 LDK!
10 f 1 40.25 WOLNA Jagoda UKS Achilles Leszno 2006 U16 WP IV LDK!
11 f 1 38.89 ŻÓŁWIŃSKA Emilia LLKS Pomorze Stargard 2006 U16 ZP IV RÓŻYCZKA Marek Z/3103/20 2023
12 f 1 38.77 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2023 LDK!
13 f 1 37.35 JANAS Hanna MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS IV OLSZAŃSKI Paweł # Z/1571/21 2022 LDK!
14 f 1 36.35 ZDZIARSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD IV B.D. Z/3645/20 2022
15 f 1 35.75 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin # Z/0533/18 2022 BEZ LDK!
16 f 1 35.52 SZPOND Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2006 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/8257/21 2022 LDK!
17 f 1 34.08 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U16 LU V PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022
18 f 1 32.79 ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2022
19 f 1 32.11 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U16 LU V PIRÓG Dariusz Z/1280/20 2022
  f 1 NM HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 45.80 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM II WITEK Mirosław Z/4918/19 2023 LDK!
2 f 1 45.34 WYDRA Sofia KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK II ANIOŁ Stanisław Z/3221/20 2022 LDK!
3 f 1 41.27 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA III MICHNIAK Jan # Z/5237/19 2022
4 f 1 39.30 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U16 KP III JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 38.20 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK!
6 f 1 38.08 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
7 f 1 38.04 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2022 LDK!
8 f 1 37.96 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U16 PM III WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2023 5 LDK!
9 f 1 36.16 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2022 BEZ LDK!
10 f 1 34.06 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
11 f 1 34.00 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
12 f 1 33.93 ŁYSZYK Cecylia AML Słupsk # 2006 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/2514/20 2023
13 f 1 33.71 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław # 2007 U16 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
14 f 1 33.64 GRUDZINSKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/5031/19 2021 LDK!
15 f 1 33.48 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP IV LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK!
16 f 1 33.45 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
17 f 1 32.15 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U16 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2022 BEZ
18 f 1 29.38 CHMIELNICKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2006 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał # Z/5575/19 2023
19 f 1 29.13 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK!
  f 1 NM ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/2054/20 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:13.71 TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/0162/20 2022 LDK!
2 2 s 1 16:13.92 ŚLEDZIŃSKA Martyna UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP III BIERŁA Władysław # Z/2816/18 2022 BEZ
3 3 s 1 16:15.70 ŁUC Ola MKS Stal Nowa Dęba 2006 U16 PK III ZIĘBA Julian Z/1510/20 2022 LDK!
4 4 s 1 16:34.63 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL III KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2022 LDK!
5 5 s 1 16:35.06 ŻELAZNA Joanna AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/4390/20 2022 LDK!
6 6 s 1 17:02.40 ŁAŚ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL III KOBĘDZA Jan # Z/2472/20 2022 LDK!
7 7 s 1 17:15.00 GOŃCZAR Izabella KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP III ŻUROMSKI Kazimierz Z/3287/19 2022
8 8 s 1 17:22.42 WALCZAK Paulina UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP III BIERŁA Dawid Z/0747/18 2022 BEZ
9 9 s 1 17:37.20 DZIEPAK Agata LKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV DUDA Bogusław Z/2726/20 2022
10 10 s 1 17:39.41 KAWICKA Milena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/4160/20 2022 LDK!
11 11 s 1 17:55.26 ZIELNIK Maria CMKL Człuchów 2007 U16 PM IV BODZIAK Igor BODZIAK Igor , Z/4582/19 , 2022 LDK!
12 12 s 1 17:57.89 LEWAŃCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2006 U16 PM IV B.D. B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1837/20 , 2022 LDK!
13 13 s 1 18:02.93 ANTKOWIAK Klaudia UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/1601/18 2022 BEZ LDK!
14 14 s 1 18:08.79 ŻELECH Lena MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP IV LDK!
15 15 s 1 18:12.35 RADAWIEC Oliwia MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP IV BORATYŃSKA Dorota LDK!
16 16 s 1 18:14.43 IWAN Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan # Z/0108/20 2022 LDK!
17 17 s 1 18:19.40 SMOŁUCH Alicja MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0110/20 2022 LDK!
18 18 s 1 19:29.09 MACIEJEWSKA Hanna UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/0549/20 2022 LDK!
19 19 s 1 20:46.91 LIPIŃSKA Maria KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2326/20 2022 LDK!
  s 1 DQ SZYDŁOWSKA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2006 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/13082/21 2022 LDK!
100 m M
1 2 s 1 12.18 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD -0.6 IV
2 7 s 1 12.47 KNOBLOCH Kacper AZS Łódź 2006 U16 LD -0.6 V WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0552/21 2022
3 9 s 1 12.64 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.6 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022
4 11 s 1 13.02 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.6 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2022 LDK!
5 13 s 1 13.20 SZACHNIEWICZ Karol MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS -0.6 --
1 4 s 2 12.32 POŁOCHACZ Piotr MKS Kusy Szczecin 2006 U16 ZP +0.5 V # LDK!
2 6 s 2 12.44 ŁOCHNICKI Jakub MKL Szczecin # 2007 U16 ZP +0.5 V IWIŃSKA Anna Z/5760/19 2023 LDK!
3 8 s 2 12.55 SITEK Wojciech MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS +0.5 V # LDK!
4 10 s 2 12.95 ZBIEJCIK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ +0.5 -- LDK!
5 16 s 2 15.51 MARKOWSKI Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP +0.5 -- MEHLICH Ronald Z/1289/20 2022
1 1 s 3 12.06 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +0.3 IV SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK!
2 3 s 3 12.28 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U16 LD +0.3 V KUCZKOWSKI Piotr # Z/1392/21 2022
3 5 s 3 12.34 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +0.3 V CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
4 12 s 3 13.02 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4233/19 2022
5 14 s 3 13.30 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.3 -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2022
6 15 s 3 13.66 MARKOWSKI Tomasz UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP +0.3 -- MEHLICH Ronald Z/1288/20 2022
1 2 e 1 11.30 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U16 SL 0.0 II ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
2 11 e 1 11.62 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL 0.0 III DOBIJA Katarzyna # Z/2984/18 2022 BEZ LDK!
3 14 e 1 11.64 WIŚNIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ 0.0 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
4 19 e 1 11.76 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS 0.0 IV KNULL Mariusz Z/0089/21 2022 LDK!
5 25 e 1 11.90 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD 0.0 IV B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2022 LDK!
1 4 e 2 11.32 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -1.3 III B.D. B.D. # Z/5473/19 2022 LDK!
2 8 e 2 11.42 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U16 PK -1.3 III SOCHA Tomasz Z/13008/21 2023
3 21 e 2 11.82 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -1.3 IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
4 22 e 2 11.85 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -1.3 IV CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2022 LDK!
5 27 e 2 12.00 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -1.3 IV CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
1 1 e 3 11.16 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -0.5 II ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
2 7 e 3 11.41 PINTERA Adrian LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2006 U16 WP -0.5 III GRAŚ Jarosław # Z/3092/18 2023
3 18 e 3 11.76 ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2006 U16 PD -0.5 IV KORYTKOWSKI Andrzej # Z/10643/21 2022 LDK!
4 23 e 3 11.86 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -0.5 IV B.D. # Z/0065/20 2022 LDK!
5 26 e 3 11.93 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.5 IV GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
1 11 e 4 11.62 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U16 SL -1.1 III ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
2 15 e 4 11.67 SZYMANIAK Szymon MLKS Lubusz Barlinek 2006 U16 ZP -1.1 III SZYMANIAK Wojciech # Z/5774/19 2022
3 16 e 4 11.72 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -1.1 III CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7266/21 2023 LDK!
4 20 e 4 11.79 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP -1.1 IV ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka # Z/0300/20 2022 LDK!
5 30 e 4 12.29 WYSOCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -1.1 V LDK!
6 33 e 4 12.66 KUTA Mateusz MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -1.1 V GOLEC Bartłomiej Z/2995/20 2022
1 3 e 5 11.31 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U16 LU -0.8 III GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK!
2 6 e 5 11.40 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U16 PK -0.8 III TORBA Tomasz # Z/0873/20 2022 LDK!
3 13 e 5 11.63 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK -0.8 III BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2022 LDK!
4 17 e 5 11.72 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU -0.8 III CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej # , Z/1538/21 , 2022 LDK!
5 24 e 5 11.89 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -0.8 IV MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2022 LDK!
6 29 e 5 12.17 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.8 IV WALCZAK Katarzyna # Z/0477/21 2023
1 5 e 6 11.33 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL +0.2 III WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
2 9 e 6 11.42 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U16 WP +0.2 III CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2022 LDK!
3 10 e 6 11.45 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB +0.2 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2023 LDK!
4 28 e 6 12.06 RUDNIK Błażej KL Lumel Zielona Góra # 2007 U16 LB +0.2 IV FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2897/20 2023 LDK!
5 31 e 6 12.35 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.2 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2023 LDK!
6 32 e 6 12.57 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.2 V ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 LDK!
1 1 f 1 10.89 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP +1.8 I ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 10.96 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U16 SL +1.8 II ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
3 3 f 1 11.02 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U16 LU +1.8 II GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK!
4 4 f 1 11.13 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U16 PK +1.8 II TORBA Tomasz # Z/0873/20 2022 LDK!
5 5 f 1 11.30 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL +1.8 II WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
  6 f 1 DNS KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP +1.8 -- B.D. B.D. # Z/5473/19 2022 LDK!
1 7 f 2 11.32 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U16 SL -0.1 III ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
2 8 f 2 11.39 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U16 PK -0.1 III SOCHA Tomasz Z/13008/21 2023
3 9 f 2 11.41 KRAWIEC Bartosz PZS Gontyniec Chodzież 2006 U16 WP -0.1 III CHWAŁEK Jarosław Z/5065/19 2022 LDK!
4 10 f 2 11.44 PINTERA Adrian LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2006 U16 WP -0.1 III GRAŚ Jarosław # Z/3092/18 2023
5 11 f 2 11.55 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -0.1 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2023 LDK!
6 12 f 2 11.62 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -0.1 III DOBIJA Katarzyna # Z/2984/18 2022 BEZ LDK!
300 m M
1 15 s 1 37.49 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS II MARKOWSKI Tomasz # Z/13491/21 2022 LDK!
2 29 s 1 39.27 POGODSKI Franciszek OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/1761/20 2022 LDK!
3 30 s 1 39.72 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2022
4 31 s 1 40.31 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 LDK!
5 32 s 1 40.34 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022
6 34 s 1 41.48 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/3615/20 2022 LDK!
1 19 s 2 37.75 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/0214/16 2023 BEZ
2 25 s 2 38.28 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/0015/21 2022 LDK!
3 27 s 2 38.47 CIESZEWSKI Adam Orka Iława Athletics 2007 U16 WN III OSTANEK Aneta Z/4625/19 2022 LDK!
4 28 s 2 39.11 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB IV GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/8908/21 2023
5 33 s 2 40.37 KAŁUŻNY Jakub UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP IV OLSZYNA Waldemar Z/13151/21 2022
  s 2 DNF ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
1 14 s 3 37.36 IWASIUTA Wojciech UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM II MYSZK Ilona MYSZK Ilona B.D. , Z/0599/19 , 2022 LDK!
2 20 s 3 37.90 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U16 LD III SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0835/21 , 2022 LDK!
3 21 s 3 38.02 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA III MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2022 LDK!
4 22 s 3 38.06 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM III RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2022
5 23 s 3 38.23 GOWGIEL Kacper UKS Piątka Jarocin 2007 U16 WP III SZYMKOWIAK Marcin Z/3132/19 2022 LDK!
6 24 s 3 38.24 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD III
1 8 s 4 36.70 RAUHUT Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U16 WP II ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka # Z/0300/20 2022 LDK!
2 9 s 4 37.00 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS II KNULL Mariusz Z/0089/21 2022 LDK!
3 12 s 4 37.21 ROGIŃSKI Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2006 U16 PD II KORYTKOWSKI Andrzej # Z/10643/21 2022 LDK!
4 13 s 4 37.31 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL II BOJKO Bogdan Z/2870/20 2022
5 17 s 4 37.67 ZAJĄC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2022 LDK!
1 6 s 5 36.46 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U16 LB II WISZ Dariusz # Z/5625/19 2023 LDK!
2 10 s 5 37.03 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN II CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
3 11 s 5 37.10 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
4 16 s 5 37.64 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL III DOBIJA Katarzyna # Z/2984/18 2022 BEZ LDK!
5 18 s 5 37.68 DONICA Patryk Akademia Sportu Otwock 2006 U16 MZ III KALINOWSKA Paulina Z/2767/20 2023
6 26 s 5 38.37 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U16 LU III GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK!
1 1 s 6 35.51 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
2 2 s 6 35.86 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U16 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK!
3 3 s 6 35.96 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK II BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2022 LDK!
4 4 s 6 36.11 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U16 LU II BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
5 5 s 6 36.25 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U16 PK II TORBA Tomasz # Z/0873/20 2022 LDK!
6 7 s 6 36.67 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ II CZYŻ Maciej Z/1101/18 2023 5 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:23.14 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U16 PM II ANDRZEJCZAK Paweł # Z/5421/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:24.66 SZARAPO Jakub MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/0473/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:25.10 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 2006 U16 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 1:25.30 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK II BARSZCZ Mirosław # Z/2424/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:25.69 GIEDŹ Michał TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U16 SL II JONDA Czesław Z/0006/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:26.01 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ II BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2022
7 8 s 1 1:27.02 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL II ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2022 LDK!
  s 1 DNF GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM -- B.D. SZYMAŃSKI Maciej # , Z/4988/19 , 2023 LDK!
1 7 s 2 1:26.61 DZIADKOWIEC Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/1563/21 2021
2 9 s 2 1:27.92 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2022
3 10 s 2 1:28.43 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2022 BEZ LDK!
4 11 s 2 1:28.56 ROTER Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL III PASZTA Wiesław # Z/4953/19 2022
5 12 s 2 1:28.79 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U16 LU III MAZUREK Marek Z/1431/20 2022 LDK!
6 14 s 2 1:29.50 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz Świnoujście 2007 U16 ZP III WIELECHOWSKI Adam Z/3026/20 2023 LDK!
7 16 s 2 1:30.15 FRAŃCZUK Przemysław MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U16 SL III MORKA Piotr Z/2808/21 2022 LDK!
1 13 s 3 1:29.24 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD III LISIECKI Paweł Z/0246/18 2022 LDK!
2 17 s 3 1:30.22 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2007 U16 LB III DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2022 LDK!
3 18 s 3 1:30.45 KŁECZEK Hubert WKS Oleśniczanka Oleśnica 2006 U16 DS III JANECZEK Jarosław Z/0463/20 2021 LDK!
4 19 s 3 1:30.48 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP III JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2022 BEZ LDK!
5 20 s 3 1:30.74 LINDORF Adrian LUKS Orneta 2006 U16 WN III NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek , Z/3071/20 , 2022 LDK!
6 21 s 3 1:30.77 CZMARA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0554/20 2023 LDK!
7 23 s 3 1:31.08 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP III BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
1 15 s 4 1:29.78 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK III JÓŹWIK Krzysztof JANUCHTA Krzysztof Z/3394/19 2022 BEZ LDK!
2 22 s 4 1:31.06 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III KOHUTEK Artur # Z/2784/20 2022 LDK!
3 24 s 4 1:31.50 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2023 LDK!
4 26 s 4 1:32.01 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U16 WN IV BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2023 LDK!
5 27 s 4 1:32.39 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki 2006 U16 MZ IV LDK!
6 29 s 4 1:32.93 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0546/20 2022 LDK!
7 32 s 4 1:33.86 PIEKARSKI Filip KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ IV #
1 25 s 5 1:31.97 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2022 LDK!
2 28 s 5 1:32.64 STANKIEWICZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS IV MAKUCH Beata Z/0816/19 2022
3 30 s 5 1:33.13 BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/2916/20 2022 LDK!
4 31 s 5 1:33.42 MADEJ Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2006 U16 ZP IV CZEPIEL Mateusz Z/3889/19 2022
5 33 s 5 1:36.70 HELAND Grzegorz AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM V PIĄTEK Mirosław Z/3435/19 2022
6 34 s 5 1:38.35 MOTYK Radosław AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ V SKORUPSKI Szymon TOPOLEWSKI Maciej Z/3348/20 2022
  s 5 DQ STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:38.34 KUŁEK Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS III JANECZEK Jarosław Z/0462/20 2022 LDK!
2 2 s 1 2:38.74 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom # 2006 U16 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0101/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 2:38.77 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP III GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 2:38.79 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2023
5 5 s 1 2:41.22 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK III SUGIER Maria Z/0321/18 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:43.08 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK!
7 7 s 1 2:43.43 ABRAMCZYK Jakub RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta Z/9141/21 2022 LDK!
8 8 s 1 2:43.89 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U16 ZP IV MIKUL Kazimierz # Z/5068/19 2022
9 9 s 1 2:44.38 PIGIEL Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2006 U16 PD IV SAWICKA Izabela # Z/13110/21 2023
10 10 s 1 2:44.54 WALICKI Adam KS Podlasie Białystok 2006 U16 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor # Z/10570/21 2022
11 11 s 1 2:44.62 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2023 LDK!
12 12 s 1 2:45.11 LISIECKI Maksymilian WMLKS Pomorze Stargard # 2007 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1326/19 2023 LDK!
13 17 s 1 2:49.65 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL IV BOJKO Bogdan Z/2414/20 2022
1 13 s 2 2:45.26 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA IV ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2022 LDK!
2 14 s 2 2:47.59 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS IV MAKUCH Beata Z/1011/20 2023
3 15 s 2 2:47.86 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP IV LACH Magdalena Z/1356/20 2022 LDK!
4 16 s 2 2:49.52 OLEJARSKI Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U16 PK IV KOWAL Piotr # Z/8151/21 2022
5 18 s 2 2:51.76 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2023 LDK!
6 19 s 2 2:52.94 REETZ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP V CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof , Z/4856/19 , 2022 LDK!
7 20 s 2 2:53.64 FRYDRYSIAK Igor UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/3194/19 2023 LDK!
8 21 s 2 2:54.18 MYSZKIEWICZ Patryk Orka Iława Athletics 2006 U16 WN V MYSZKIEWICZ Maciej # Z/0207/20 2022 LDK!
9 22 s 2 2:54.48 RUTKOWSKI Michał KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/4130/20 2022 LDK!
10 23 s 2 2:55.08 KNOWSKI Krystian Orka Iława Athletics 2007 U16 WN V B.D. OSTANEK Aneta , Z/4268/19 , 2022 LDK!
11 24 s 2 2:55.35 CZERNECKI Franciszek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL V KOS Kamil Z/1991/20 2022 LDK!
12 25 s 2 2:55.61 BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK V SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2023 LDK!
13 26 s 2 2:57.92 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester # Z/3031/17 2022
14 27 s 2 3:01.38 BIENIOSZEK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- RADTKE Marek Z/0323/20 2021 LDK!
15 28 s 2 3:20.53 GŁOWACKI Michał NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek # Z/8328/21 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:53.42 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2023 LDK!
2 2 s 1 5:53.72 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2022 LDK!
3 3 s 1 5:56.96 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD II WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2022 LDK!
4 4 s 1 6:01.22 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U16 LU III BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 6:01.54 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ III WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
6 6 s 1 6:05.29 ŚWIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2022 LDK!
7 7 s 1 6:05.64 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 6:06.45 GRABSKI Antoni KB Dziesiątka Białogard 2006 U16 ZP III B.D. Z/1770/20 2022
9 9 s 1 6:07.62 KALINOWSKI Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew # Z/1660/20 2022 LDK!
10 10 s 1 6:07.81 FRAŃCZUK Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U16 SL III MORKA Piotr # Z/2807/21 2022 LDK!
11 11 s 1 6:13.83 STEGART Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV # LDK!
12 14 s 1 6:16.13 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2022 LDK!
13 15 s 1 6:16.34 SKRZYPCZAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 2006 U16 WP IV B.D. Z/1505/20 2022
14 18 s 1 6:19.02 LEWANDOWSKI Alexander MKP Myślibórz 2006 U16 ZP IV CIELECKI Zbigniew Z/1701/18 2021 BEZ LDK!
15 20 s 1 6:24.88 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL V PRZEWIEŹLIK Dorota Z/5529/19 2023 LDK!
16 25 s 1 6:28.95 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester # Z/1013/19 2022 LDK!
1 12 s 2 6:15.31 DZIEMIAŃCZYK Aleksander KS Parkiet Hajnówka 2007 U16 PD IV SACHARCZUK Roman Z/0595/21 2022
2 13 s 2 6:15.39 MIŁOSZ Adam MKS Siechnice 2006 U16 DS IV MARKOWSKI Mateusz SOBCZYK Tomasz , Z/9999/21 , 2021 LDK!
3 16 s 2 6:18.43 MANIKOWSKI Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM IV WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/4844/18 , 2021 LDK!
4 17 s 2 6:18.46 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL IV DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2022
5 19 s 2 6:24.03 SERWIŃSKI Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V KOWAL Piotr Z/5114/21 2022 LDK!
6 21 s 2 6:25.47 TRZCINKA Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS V LDK!
7 22 s 2 6:25.83 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
8 23 s 2 6:26.70 URBAŚ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V RUŚNIAK Stefan Z/2126/20 2022
9 24 s 2 6:26.76 OSSOLIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP V PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0109/20 2022 LDK!
10 26 s 2 6:29.03 JACHEĆ Grzegorz LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP V WALIDUDA Anna Z/3344/20 2022 LDK!
11 27 s 2 6:31.16 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2023 LDK!
12 28 s 2 6:31.92 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2023 BEZ
13 29 s 2 6:36.54 MEYER Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2006 U16 PM V LDK!
14 30 s 2 6:37.20 BURZYŃSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS V B.D. JANECZEK Jarosław , Z/0796/21 , 2022 LDK!
15 31 s 2 6:37.38 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2023
110 m pł MŁ M
1 6 e 1 16.20 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -0.9 III BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2023 LDK!
2 14 e 1 16.87 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM -0.9 III DIAK Mateusz Z/7418/21 2022 LDK!
3 17 e 1 17.01 JANK Adam KL Gdynia 2006 U16 PM -0.9 IV B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
4 25 e 1 18.44 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -0.9 V KOZERA Piotr # Z/0695/20 2022 LDK!
  e 1 DNF KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -0.9 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2023 LDK!
1 1 e 2 15.12 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -0.3 II PIERÓG Paweł Z/1398/18 2023 BEZ LDK!
2 7 e 2 16.33 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -0.3 III KORWEK Joanna # Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
3 10 e 2 16.54 PORWOLIK Emil MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS -0.3 III CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0132/20 2022 LDK!
4 19 e 2 17.31 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -0.3 IV BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2023 LDK!
5 20 e 2 17.60 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U16 WP -0.3 IV PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
1 2 e 3 15.80 KORZENIOWSKI Krzysztof niestowarzyszony # 2006 U16 +0.1 III SIEMIEŃSKA Barbara B.D. , Z/3285/19 , 2023 LDK!
2 9 e 3 16.49 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.1 III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
3 11 e 3 16.68 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK +0.1 III SUGIER Maria # Z/5740/18 2023 LDK!
4 13 e 3 16.81 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +0.1 III DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2023 LDK!
5 15 e 3 16.87 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +0.1 III KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2023 BEZ LDK!
6 24 e 3 18.42 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP +0.1 V WYDUBA Roman # Z/0805/21 2022
1 4 e 4 15.94 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -1.1 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
2 8 e 4 16.46 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.1 III FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2022 LDK!
3 12 e 4 16.75 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN -1.1 III CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
4 18 e 4 17.16 CZERNIK Karol UKS-MOS Opole 2006 U16 OP -1.1 IV JASIŃSKI Cyprian Z/2853/18 2021 BEZ LDK!
5 22 e 4 17.68 DUK Aleksander UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP -1.1 IV MEHLICH Ronald Z/2726/21 2022
1 3 e 5 15.89 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP +0.3 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka , Z/2833/18 , 2021 BEZ LDK!
2 5 e 5 16.03 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL +0.3 III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2022 BEZ LDK!
3 16 e 5 16.91 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +0.3 III ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2023 LDK!
4 21 e 5 17.64 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.3 IV CZYŻ Radosław Z/4111/19 2022
5 23 e 5 17.88 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.3 V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0027/21 2023 LDK!
1 f 1 15.00 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP -0.3 II PIERÓG Paweł Z/1398/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 15.78 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -0.3 III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 15.79 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -0.3 III BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2023 LDK!
3 f 1 15.79 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -0.3 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
5 f 1 16.97 KORZENIOWSKI Krzysztof niestowarzyszony # 2006 U16 -0.3 III SIEMIEŃSKA Barbara B.D. , Z/3285/19 , 2023 LDK!
6 f 1 17.03 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP -0.3 IV CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka , Z/2833/18 , 2021 BEZ LDK!
1 f 2 16.08 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.7 III MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
2 f 2 16.20 PORWOLIK Emil MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS -0.7 III CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0132/20 2022 LDK!
3 f 2 16.20 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK -0.7 III SUGIER Maria # Z/5740/18 2023 LDK!
4 f 2 16.53 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -0.7 III KORWEK Joanna # Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
5 f 2 16.72 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -0.7 III FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2022 LDK!
6 f 2 16.97 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN -0.7 III CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
300 m pł M
1 26 s 1 44.11 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/5393/19 2023 LDK!
2 29 s 1 44.29 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U16 PM IV KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ LDK!
3 30 s 1 44.43 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2022 BEZ LDK!
4 32 s 1 45.02 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2023 BEZ LDK!
5 33 s 1 46.28 KOCHANOWSKI Wiktor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V JASIŃSKI Cyprian Z/10859/21 2022 LDK!
6 34 s 1 47.38 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP -- MEHLICH Ronald Z/1290/20 2022
1 14 s 2 42.36 BAŁDYGA Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2006 U16 DS III KORDASIEWICZ Damian # Z/2795/20 2022 LDK!
2 21 s 2 43.68 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew # Z/3213/20 2022 LDK!
3 22 s 2 43.69 KOZŁOWSKI Szymon MKL Szczecin # 2007 U16 ZP IV WALKOWIAK Janusz IWIŃSKA Anna # , Z/0679/20 , 2023 LDK!
4 23 s 2 43.77 MELER Mateusz LUKS Orkan Września 2006 U16 WP IV PAWLAK Przemysław Z/0915/20 2022
5 27 s 2 44.16 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/3053/18 2022 BEZ LDK!
6 28 s 2 44.21 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew # Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
1 16 s 3 42.65 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL III PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
2 19 s 3 43.57 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK IV WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2023 LDK!
3 20 s 3 43.67 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL IV BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2022 BEZ
4 24 s 3 43.99 BIAŁASIK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/4310/19 2022 LDK!
5 25 s 3 44.06 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU IV CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK!
6 31 s 3 44.50 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP IV FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK!
1 9 s 4 41.34 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U16 WP II CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka , Z/2833/18 , 2021 BEZ LDK!
2 13 s 4 42.32 PORWOLIK Emil MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS III CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0132/20 2022 LDK!
3 15 s 4 42.63 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA III CZYŻ Radosław # Z/4108/19 2022 LDK!
4 18 s 4 43.32 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB IV ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2023 LDK!
5 35 s 4 47.94 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
1 7 s 5 41.21 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U16 LB II WISZ Dariusz # Z/5625/19 2023 LDK!
2 8 s 5 41.22 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD II BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2023 LDK!
3 10 s 5 41.64 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD III KORWEK Joanna # Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
4 11 s 5 42.19 JANK Adam KL Gdynia 2006 U16 PM III B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
5 12 s 5 42.32 KORZENIOWSKI Krzysztof niestowarzyszony # 2006 U16 III SIEMIEŃSKA Barbara B.D. , Z/3285/19 , 2023 LDK!
6 17 s 5 43.17 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U16 WN IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta # , Z/0915/21 , 2023 LDK!
1 1 s 6 39.51 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP II PIERÓG Paweł Z/1398/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 6 40.64 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN II CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2022
3 3 s 6 40.89 RONCZEWSKI Mikołaj WLKS Wrocław 2006 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0164/21 2022 LDK!
4 4 s 6 40.95 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U16 PK II CZACHOR Karolina # Z/3339/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 6 41.03 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN II CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
6 6 s 6 41.17 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK II SUGIER Maria # Z/5740/18 2023 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 2:41.38 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022
2 2 s 1 2:44.54 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U16 PM II B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:45.63 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP II NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2022 LDK!
4 4 s 1 2:45.84 ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ II BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4171/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 2:49.03 DANKÓW Franciszek UKS-MOS Opole 2007 U16 OP II LACH Magdalena Z/10873/21 2023 LDK!
6 6 s 1 2:53.45 SOT Wiktor UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ III RODOWALD Olaf # Z/5682/19 2022 LDK!
7 7 s 1 2:53.46 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP III BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2023 LDK!
8 8 s 1 2:55.94 TOMCZAK Alan RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/4170/20 2022 LDK!
9 9 s 1 2:56.27 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM IV DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2023 LDK!
10 10 s 1 2:56.87 SUL Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/1486/20 2022 63 LDK!
11 13 s 1 2:59.85 KONDRACIUK Andrzej MKS Juvenia Białystok 2006 U16 PD IV B.D. Z/2365/20 2022
12 24 s 1 3:11.50 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS V ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/0513/20 2023 BEZ LDK!
1 11 s 2 2:58.67 WIECZORKIEWICZ Fabian LKB Rudnik # 2006 U16 SK IV DUDEK Sylwester Z/5202/21 2022 LDK!
2 12 s 2 2:59.36 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2022 LDK!
3 14 s 2 3:01.49 SZPYRKA Alan WKS Oleśniczanka Oleśnica 2006 U16 DS IV MATOSZ Włodzimierz B.D. ŚWIERCZYŃSKI Dariusz # Z/1277/18 2022 BEZ LDK!
4 15 s 2 3:01.67 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0307/19 2022 BEZ
5 16 s 2 3:01.89 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0027/19 2022 LDK!
6 17 s 2 3:02.36 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
7 18 s 2 3:03.74 KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 U16 OP V KADŁUCZKA Jan # Z/2938/20 2022 LDK!
8 19 s 2 3:04.91 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2023 LDK!
9 20 s 2 3:05.19 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
10 21 s 2 3:07.36 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2023 LDK!
11 22 s 2 3:07.66 MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3446/20 2022 LDK!
12 23 s 2 3:08.66 ŚLIWOŃ Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL V MICHALSKA Alicja # Z/4599/19 2022 BEZ LDK!
4x100 m M
1 4 s 1 46.57 STOPA Gabriel
WOLAŃSKI Piotr
SITEK Wojciech
SZARAPO Jakub
MKS MOS Wrocław 2006
2007
2006
2006
U16 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
SZOMBURG Tomasz

B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
Z/2659/20
Z/0392/20
, Z/0473/20
2022
2022
, 2022



2 8 s 1 47.35 BANASZEK Karol
ŁAKOMY Jan
ZAPAŁA Maksymilian
WĄSOWICZ Maciej
WKS Wawel Kraków 2007
2007
2006
2006
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
WĄSOWICZ Marek
Z/4111/19
Z/3144/20
Z/4108/19
Z/3174/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
3 11 s 1 52.21 DUK Aleksander
MEHLICH Wojciech
MARKOWSKI Tomasz
MARKOWSKI Wojciech
UKS Komar Strzelce Opolskie 2006
2006
2006
2007
U16 OPL -- MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
MEHLICH Ronald
Z/2726/21
Z/1290/20
Z/1288/20
Z/1289/20
2022
2022
2022
2022




1 3 s 2 46.44 DRACZYŃSKI Franek
KNOBLOCH Kacper
MILLER Tomasz
STALA Wiktor
AZS Łódź 2007
2006
2006
2007
U16 LDZ --
WĘGLARSKI Krzysztof
KUCZKOWSKI Piotr
SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr
Z/0552/21
Z/1392/21
, Z/0835/21
2022
2022
, 2022



2 6 s 2 47.14 SYNAJEWSKI Michał
NOWICKI Filip
ANDRZEJCZAK Ignacy
ŻACZKIEWICZ Bartosz
UKS Vis Skierniewice 2007
2006
2006
2006
U16 LDZ -- BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
Z/7588/21
Z/0408/19
Z/0410/19
Z/3580/20
2022
2023
2023
2023


BEZ

3 9 s 2 47.57 BARTOSZEWICZ Hubert
WAŁOWSKI Jakub
ŁOCHNICKI Jakub
POŁOCHACZ Piotr
MKS Kusy Szczecin 2007
2006
2007
2006
U16 ZPO -- ŚLIWKA Irena FERFET Marek

IWIŃSKA Anna
Z/5762/19
Z/5760/19
2022
2023


4 10 s 2 48.99 ZIMNY Szymon
RAŚ Stanisław
TRĄBKA Borys
ĆWIKŁO Bartłomiej
KS AZS AWF Kraków 2006
2006
2007
2006
U16 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
GUJA Marta
GUJA Marta
ŚLUSARCZYK Ewa
Z/4233/19
Z/5151/19
Z/3343/20
Z/3039/19
2022
2022
2022
2022




  s 2 DNF ŚMIGIELSKI Szymon
WRÓBLEWSKI Paweł
ZBIEJCIK Bartosz
WIECZOREK Bartosz
UKS Herkules Sulejówek 2007
2007
2007
2006
U16 MAZ -- CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej

CZYŻ Maciej
Z/3615/20
Z/0546/20
Z/1101/18
2022
2022
2023


5
1 1 s 3 45.01 ZIMNIAK Nikodem
OPIELEWICZ Bartosz
JAŃCZAK Szymon
RAK Piotr
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007
2006
2006
2006
U16 WLP -- WALCZAK Katarzyna

WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Michał
Z/0477/21
Z/3106/19
Z/1068/18
2023
2023
2023


BEZ
2 2 s 3 45.84 SIWY Mariusz
DUTKIEWICZ Kuba
KALISZ Maciej
PIETRZYK Filip
UKS Trójka Mikołów 2006
2006
2006
2006
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/1746/21
Z/2324/18
, Z/4518/18
Z/2323/18
2023
2023
, 2023
2023

BEZ
BEZ
BEZ
3 5 s 3 46.96 PIEKARCZYK Bartosz
POGODSKI Franciszek
DUDA Tymon
SIUDA Mateusz
OŚ AZS Poznań 2007
2006
2007
2007
U16 WLP -- CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
, Z/4533/19
Z/1761/20
Z/2367/20
Z/0015/21
, 2022
2022
2022
2022




4 7 s 3 47.20 CABAJ Kacper
BIELECKI Jakub
KRZEWNIAK Maciej
WOŹNIAK Alan
MKS Pogoń Siedlce 2006
2007
2006
2006
U16 MAZ -- KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz
KOSIERADZKI Łukasz
KOSIERADZKI Łukasz KOSIERADZKI Łukasz
KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz
, Z/5085/19
Z/2751/21
, Z/0782/20
, Z/5083/19
, 2022
2022
, 2021
, 2021




  s 3 DNF KŁOSOWSKI Filip
JAMUŁA Piotr
PIASECKI Kacper
KPORHOTOR Derrick
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2007
2006
2006
U16 KPO -- B.D.
B.D.
B.D. B.D.
B.D. B.D.
Z/0075/20
Z/0065/20
Z/13197/21
Z/5473/19
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.91 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD III B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2023 LDK!
2 f 1 1.87 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 2007 U16 ZP III KAPAŁA Leszek Z/0517/18 2022 BEZ
3 f 1 1.84 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2023 LDK!
4 f 1 1.84 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU III B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta JAROS Urszula , Z/1540/21 , 2022 LDK!
5 f 1 1.81 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 1.78 BARTOSZEWICZ Hubert MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP IV ŚLIWKA Irena FERFET Marek Z/5762/19 2022 LDK!
7 f 1 1.70 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2022 BEZ LDK!
8 f 1 1.70 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK V RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2023 LDK!
9 f 1 1.65 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0027/21 2023 LDK!
10 f 1 1.60 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK!
10 f 1 1.60 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK!
12 f 1 1.60 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP -- GIZA Zdzisław Z/2748/19 2022
13 f 1 1.60 REBEJKO Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2006 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/1895/21 2022 LDK!
14 f 1 1.55 RYDZIK Kamil KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK -- MOMOT Krzysztof # Z/2618/20 2022
15 f 1 1.55 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2006 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2022 BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.10 KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2023 LDK!
2 f 1 4.05 POŚPIECH Paweł SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/4802/19 2023 LDK!
3 f 1 4.00 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD II KUBIAK Robert Z/4157/19 2022 BEZ LDK!
4 f 1 3.95 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP III KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech # , Z/1072/19 , 2022 LDK!
5 f 1 3.85 KARASZEWSKI Paweł SKLA Sopot 2006 U16 PM III JURGA Łukasz # Z/3896/19 2022 BEZ LDK!
6 f 1 3.65 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD III LISIAK Adam Z/1111/20 2023
7 f 1 3.35 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U16 SK IV JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0822/20 , 2022 LDK!
8 f 1 3.35 STANISŁAWCZYK Łukasz UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP IV LDK!
9 f 1 3.35 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/5728/18 2022 LDK!
10 f 1 3.20 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD IV KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
10 f 1 3.20 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2022 LDK!
12 f 1 3.20 BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS IV BEDNAREK Agata ŁOŚ Dariusz , Z/10699/21 , 2022 LDK!
12 f 1 3.20 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2022
14 f 1 3.05 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP V FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK!
14 f 1 3.05 BANAŚ Xavier MKS Ustroń 2006 U16 SL V # LDK!
16 f 1 3.05 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP V FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK!
17 f 1 2.90 KORALEWSKI Maksymilian SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/3899/19 2022
18 f 1 2.50 GRACZYK Paweł KL Gdynia 2007 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2710/20 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.77 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.1 III MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK!
2 f 1 6.46 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +0.2 III GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK!
3 f 1 6.40 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.5 III RZEPKA Marek # Z/3268/20 2023 LDK!
4 f 1 6.40 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU -0.8 III KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2022 LDK!
5 f 1 6.16 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL -0.3 IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 6.13 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -1.1 IV CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7266/21 2023 LDK!
7 f 1 6.06 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.4 IV WALCZAK Katarzyna # Z/0262/20 2023
8 f 1 5.91 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.3 IV WALCZAK Katarzyna # Z/3106/19 2023 LDK!
9 f 1 5.89 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -0.4 V WĄSOWICZ Marek # Z/3174/18 2022 BEZ LDK!
10 f 1 5.89 CHLUDZIŃSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 2006 U16 PD -0.4 V KOTOWSKI Jan Z/2201/20 2021
11 f 1 5.79 BRZYSKI Borys MLKS Sokół Lubin 2006 U16 DS -0.9 V KNULL Marta KNULL Mariusz , Z/2926/20 , 2022 LDK!
12 f 1 5.76 RONCZEWSKI Mikołaj WLKS Wrocław 2006 U16 DS -1.1 V KOBIAŁKA Kamil Z/0164/21 2022 LDK!
13 f 1 5.71 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U16 LU -0.7 V BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2022 LDK!
14 f 1 5.58 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.2 -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2022 LDK!
15 f 1 5.52 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -0.7 -- FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2022 LDK!
16 f 1 5.49 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU -0.7 -- CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej # , Z/1538/21 , 2022 LDK!
17 f 1 5.49 ZAKOPIEC Jakub BOSiR Barcin 2007 U16 KP -1.0 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0893/20 2023 LDK!
18 f 1 5.38 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU -1.3 -- KUZDRA Dariusz # Z/13052/21 2022 LDK!
19 f 1 5.30 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U16 DS +0.1 -- WOŚ Michał WOŚ Michał Z/0455/20 2022 BEZ LDK!
20 f 1 5.25 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -1.3 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
Wieloskok M
1 f 1 13.00 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD -0.1 II B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2023 LDK!
2 f 1 12.73 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.2 II WALCZAK Katarzyna # Z/3106/19 2023 LDK!
3 f 1 12.68 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP +0.3 II LDK!
4 f 1 12.48 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +0.4 II B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
5 f 1 12.31 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP +0.8 II GIZA Zdzisław Z/2748/19 2022
6 f 1 12.29 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U16 DS +0.4 II WOŚ Michał WOŚ Michał Z/0455/20 2022 BEZ LDK!
7 f 1 12.21 PLESZCZYŃSKI Przemysław SKLA Sopot 2006 U16 PM -1.0 II LEWANDOWSKI Michał # Z/1047/20 2022 LDK!
8 f 1 12.06 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS -0.1 III KAŁWA Adam Z/10000/21 2022 LDK!
9 f 1 12.02 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ -0.1 III TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2022
10 f 1 11.98 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU +0.3 III KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2022 LDK!
11 f 1 11.94 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -0.2 III GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK!
12 f 1 11.87 SZPAKOWICZ Franciszek PLKS Gwda Piła 2006 U16 WP +0.7 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy # , Z/5102/19 , 2022 LDK!
13 f 1 11.69 WOŹNIAK Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U16 ZP +0.4 IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/1194/20 2021
14 f 1 11.68 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U16 LU +0.2 IV BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2022 LDK!
15 f 1 11.60 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +0.2 IV DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2023 LDK!
16 f 1 11.55 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U16 LU +0.1 IV BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!
17 f 1 11.55 DUK Aleksander UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U16 OP +1.5 IV MEHLICH Ronald Z/2726/21 2022
18 f 1 11.53 BIAŁACHOWSKI Paweł MKL 12 Jelenia Góra 2006 U16 DS -0.8 IV PRZEORSKI Marek Z/5675/19 2022 LDK!
19 f 1 11.35 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U16 OP +1.1 V SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2022 LDK!
20 f 1 10.83 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM +0.6 -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.58 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2022 LDK!
2 f 1 15.96 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 2006 U16 PD II STOJAK Danuta Daria # Z/2806/20 2022
3 f 1 15.06 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM II B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
4 f 1 14.56 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK!
5 f 1 14.36 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U16 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
6 f 1 13.98 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB III KOWALSKI Zenon # Z/0816/20 2022 LDK!
7 f 1 13.80 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
8 f 1 13.13 CHOJNACKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg # 2006 U16 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/1978/19 2022
9 f 1 12.84 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
10 f 1 12.12 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U16 MZ V SZUSTER Konrad Z/3188/20 2023 LDK!
11 f 1 12.08 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U16 SL V KRUPA Iwona # Z/1363/19 2022 LDK!
12 f 1 11.95 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM V GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
13 f 1 11.94 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL V MICHALSKA Alicja # Z/4641/19 2022 LDK!
14 f 1 11.73 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK V DRAPAŁA Paweł # Z/2619/20 2022
15 f 1 11.71 KRAWCEWICZ Kacper UKS Sokół Węgorzewo # 2006 U16 WN V PALUCH Krystian Z/0115/20 2023 LDK!
16 f 1 11.69 ŚWISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2006 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/1917/20 2022 LDK!
17 f 1 11.53 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN V HULISZ Robert Z/3168/19 2023
18 f 1 11.22 GLINKA Jakub LUKS Orkan Września # 2006 U16 WP V PAWLAK Przemysław Z/2607/20 2023 LDK!
19 f 1 11.21 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL V DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2022 LDK!
20 f 1 11.09 JATA Benedykt LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V DOMIN Adam # Z/2095/20 2021 LDK!
  f 1 NM ŻARNECKI Odyseusz UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 61.47 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 58.28 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK!
3 f 1 57.27 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP II B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK!
4 f 1 57.24 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
5 f 1 56.35 CHODAKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 2006 U16 PD II STOJAK Danuta Daria # Z/2806/20 2022
6 f 1 53.02 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB II KOWALSKI Zenon # Z/0816/20 2022 LDK!
7 f 1 52.43 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK II DRAPAŁA Paweł # Z/2619/20 2022
8 f 1 47.81 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2022 LDK!
9 f 1 44.24 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U16 MZ III SZUSTER Konrad Z/3188/20 2023 LDK!
10 f 1 42.09 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP III KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1376/19 , 2022 BEZ LDK!
11 f 1 42.04 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2023 LDK!
12 f 1 41.37 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL III MICHALSKA Alicja # Z/4641/19 2022 LDK!
13 f 1 40.32 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2023 BEZ
14 f 1 39.36 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/0199/19 2023 LDK!
15 f 1 39.31 ŚWISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2006 U16 OP IV SACZKO Andrzej # Z/1917/20 2022 LDK!
16 f 1 39.27 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
17 f 1 38.53 ŻARNECKI Odyseusz UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP IV LDK!
18 f 1 37.94 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2023 LDK!
19 f 1 31.26 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN V HULISZ Robert Z/3168/19 2023
  f 1 NM SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2023 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 57.52 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2022
2 f 1 56.99 KLUSZCZYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP III JUSZCZAK Stanisław Z/3021/17 2022
3 f 1 55.14 SPRYSZYŃSKI Maciej LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP III DOBROSIELSKA Martyna WIERZBICKI Dariusz , Z/0182/17 , 2023 5 LDK!
4 f 1 54.32 FRANCZYK Karol LKS Stal Mielec 2007 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/5180/19 2022
5 f 1 46.29 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2023 LDK!
6 f 1 43.99 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2022 LDK!
7 f 1 42.53 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U16 SK IV JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2022 LDK!
8 f 1 40.40 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2022
9 f 1 40.35 PIOTROWSKI Piotr MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0007/20 2021
10 f 1 39.83 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022
11 f 1 38.74 BONK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/11586/21 2022 LDK!
12 f 1 38.62 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2022 BEZ LDK!
13 f 1 35.29 KRZEMIŃSKI Ignacy MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM V LANGOWSKI Andrzej Z/2881/20 2022
14 f 1 34.41 PALUDKIEWICZ Maksymilian CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL V RUSZEL Piotr LAMCH Czesław # , Z/3783/20 , 2022 LDK!
15 f 1 33.94 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0056/21 2022 LDK!
16 f 1 32.61 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022
17 f 1 31.36 MĄKOSZ Andrzej LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U16 OP V OSIEWACZ Stefan Z/3482/20 2022 LDK!
18 f 1 27.56 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
  f 1 NM JANKOWSKI Wiktor KS Wisła Puławy 2006 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2924/20 2022
  f 1 NM BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 65.76 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 2007 U16 MZ II KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2022 BEZ
2 f 1 54.36 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP III B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK!
3 f 1 52.48 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 51.19 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U16 KP III JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward , Z/5601/18 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 49.10 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U16 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
6 f 1 45.65 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U16 LB IV HUDYMA Justyna # Z/2928/20 2022
7 f 1 45.32 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP IV KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1376/19 , 2022 BEZ LDK!
8 f 1 44.74 ŚLĄZAK Piotr MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV
9 f 1 41.60 WILK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/5149/19 2022 LDK!
10 f 1 40.47 PRZYBYLAK Bartosz UKS 12 Kalisz 2006 U16 WP V MAŁECKI Marcin Z/1605/18 2022 BEZ LDK!
11 f 1 40.00 CHOJNACKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg # 2006 U16 ZP V SZYBOWSKI Mirosław Z/1978/19 2022
12 f 1 39.98 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2023 LDK!
13 f 1 39.68 PIŁAT Jan MKL Toruń # 2006 U16 KP V JETTER Piotr HULISZ Robert , Z/4462/19 , 2022 LDK!
14 f 1 39.20 MAJCHRZAK Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP V RYSZEWSKI Jacek Z/5290/21 2022 LDK!
15 f 1 38.94 BROŃCZYK Mateusz UKS Czapla Białe Błota # 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew # Z/0328/22 2022 LDK!
16 f 1 34.87 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
17 f 1 34.67 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej # Z/0293/20 2023 LDK!
18 f 1 33.10 PALIWODA Bartłomiej UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/3098/20 2022
Chód 5 km M
1 1 s 1 25:58.55 SEJLER Patryk LKS Stal Mielec 2006 U16 PK III KULIG Marzena Z/1221/20 2022
2 2 s 1 26:23.18 DROBIK Kacper RK Athletics Warszawa 2006 U16 MZ III KORZENIOWSKI Robert # Z/1674/20 2023
3 3 s 1 28:05.82 MARGIEL Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP IV KENSIK Jan Z/0147/20 2022 LDK!
4 4 s 1 31:03.45 DZIEWULSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ V GOŁAWSKI Janusz Z/9225/21 2022
5 5 s 1 31:35.12 PRZESTRZELSKI Ernest WLKS Nowe Iganie # 2006 U16 MZ V KOSIERADZKI Łukasz KOSIERADZKI Łukasz GOŁAWSKI Janusz , Z/12798/21 , 2022 LDK!
6 7 s 1 32:27.48 WYŻYWNIAK Jakub WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ V GOŁAWSKI Janusz Z/13137/21 2022
7 8 s 1 32:36.89 DZIEWULSKI Dawid WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/9224/21 2022
8 9 s 1 32:42.52 PAWŁOWSKI Franciszek KS Stal Pleszew 2007 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3063/20 2022 LDK!
9 10 s 1 32:43.95 GRUBECKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa # 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/0923/22 2022 LDK!
10 11 s 1 32:50.57 USOWSKI Nikodem MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/1852/21 2022 LDK!
11 12 s 1 33:28.68 SZWED Dominik MMKS Gdańsk 2006 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/12787/21 2022
12 13 s 1 33:28.76 ZAWITOWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0346/18 2023 BEZ LDK!
  s 1 DQ FLIS Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1582/20 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 32.863945960999 sekund