Warszawa 26.09.2021
Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego 2021 [DMP U16]
100 m K
1 1 e 1 13.12 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +0.4 III KĘDZIORA Robert B.D. # Z/5423/18 2023
2 2 e 1 13.23 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ +0.4 IV
3 3 e 1 13.25 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ +0.4 IV BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
4 4 e 1 13.53 ¦WIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ +0.4 IV
5 5 e 1 13.55 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.4 IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
6 9 e 1 13.72 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.4 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2023
7 16 e 1 14.31 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ +0.4 -- B.D. 2
1 7 e 2 13.62 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +0.6 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2023 LDK!
2 8 e 2 13.71 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.6 IV KĘDZIORA Robert # Z/1150/20 2023 LDK!
3 11 e 2 14.00 ROLKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.6 V GOGOŁEK Marcin Z/10784/21 2022
4 12 e 2 14.01 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +0.6 V LDK!
5 14 e 2 14.09 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ +0.6 V RˇCZKA Elżbieta BOROŃ Adam # , Z/3992/20 , 2023 LDK!
6 15 e 2 14.27 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.6 V B.D. Z/4710/19 2023
7 19 e 2 14.44 BEREDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.6 V BOROŃ Aldona Z/10538/21 2023 LDK!
1 6 e 3 13.58 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -0.3 IV ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2023 LDK!
2 13 e 3 14.09 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -0.3 -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2023
3 17 e 3 14.36 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -0.3 V KORWEK Joanna Z/3819/19 2023 LDK!
4 20 e 3 14.55 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -0.3 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2023
5 24 e 3 14.77 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -0.3 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2023 LDK!
6 25 e 3 14.81 KICIŃSKA Amanda Mazovia ProActiv Ciechanów 2007 U16 MZ -0.3 -- PAJEWSKI Tomasz Z/3850/20 2022
7 27 e 3 15.15 MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -0.3 -- LDK!
1 10 e 4 13.98 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -0.3 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2023
2 21 e 4 14.57 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -0.3 -- RODOWALD Olaf Z/0687/20 2023 LDK!
3 22 e 4 14.63 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -0.3 -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2023 LDK!
4 29 e 4 15.23 LISTKOWSKA Aleksandra Mazovia ProActiv Ciechanów 2007 U16 MZ -0.3 -- PAJEWSKI Tomasz Z/4085/20 2021
5 31 e 4 15.33 SIWIŃSKA Karolina AZS-AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.3 --
6 34 e 4 15.92 URBAŃCZYK Maria KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.3 -- B.D. Z/2020/21 2022
7 35 e 4 17.26 RYBAK Oliwia KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -0.3 -- LDK!
1 18 e 5 14.43 SAFARYN Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.6 V RZEPKA Marek Z/13783/21 2023
2 23 e 5 14.67 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ +0.6 -- BOROŃ Aldona Z/4362/20 2023 LDK!
3 26 e 5 14.93 MAGDZIARZ Oliwia UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +0.6 -- KORWEK Joanna Z/13296/21 2022 LDK!
4 28 e 5 15.15 ¦LED¬ Laura UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ +0.6 -- BOROŃ Aldona Z/4359/20 2022 LDK!
5 30 e 5 15.27 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ +0.6 -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
6 32 e 5 15.38 GRABOWSKA Weronika UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ +0.6 -- BOROŃ Aldona Z/4357/20 2023 LDK!
7 33 e 5 15.72 CHRO¦CICKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.6 -- B.D. Z/4731/21 2022
1 f 1 13.14 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ +0.7 III
2 f 1 13.53 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +0.7 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2023 LDK!
3 f 1 13.68 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ +0.7 IV ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2023 LDK!
4 f 1 13.72 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.7 IV KĘDZIORA Robert # Z/1150/20 2023 LDK!
5 f 1 13.89 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.7 V ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.63 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ 0.0 III KĘDZIORA Robert B.D. # Z/5423/18 2023
2 2 s 1 26.98 ¦WIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ 0.0 III
3 3 s 1 27.12 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ 0.0 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
4 4 s 1 27.73 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ 0.0 IV OBROCKI Bogdan B.D. # Z/3635/18 2023
5 5 s 1 27.85 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U16 WN 0.0 IV NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
6 6 s 1 28.08 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN 0.0 IV B.D. Z/2338/19 2022
7 13 s 1 29.61 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN 0.0 -- B.D. Z/2339/19 2022
1 7 s 2 28.51 SPURTACZ Daniela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ +0.8 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3681/20 2023
2 9 s 2 29.02 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +0.8 V LDK!
3 11 s 2 29.54 GAJOWIAK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.8 -- GOGOŁEK Marcin Z/3561/21 2021
4 14 s 2 29.99 KALISZ Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN +0.8 -- B.D. Z/2925/18 LDK!
5 15 s 2 30.32 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ +0.8 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2023 LDK!
6 17 s 2 31.37 STAWICKA Eliza UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ +0.8 -- SOBIERAJ Aneta # Z/3379/20 2023 LDK!
7 20 s 2 32.29 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ +0.8 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
1 8 s 3 28.76 ROLKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.5 V GOGOŁEK Marcin Z/10784/21 2022
2 10 s 3 29.03 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD +0.5 V SUPEŁ Dorota # Z/0485/20 2023 LDK!
3 12 s 3 29.55 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ +0.5 V ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2023 LDK!
4 16 s 3 30.56 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +0.5 -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2023 LDK!
5 18 s 3 31.72 MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +0.5 -- LDK!
6 19 s 3 32.05 MAGDZIARZ Oliwia UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +0.5 -- KORWEK Joanna Z/13296/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.63 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2023 LDK!
2 2 s 1 43.68 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2023
3 4 s 1 43.97 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan # Z/2106/19 2022
4 6 s 1 44.41 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U16 WN III NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
5 7 s 1 44.48 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ III ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2023 LDK!
6 10 s 1 45.30 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2338/19 2022
7 12 s 1 46.46 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2023
1 3 s 2 43.96 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ III GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2023
2 9 s 2 45.24 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ IV RˇCZKA Elżbieta BOROŃ Adam # , Z/3992/20 , 2023 LDK!
3 11 s 2 45.60 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ --
4 13 s 2 46.79 JASTRZĘBSKA Weronika KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4420/19 2023
5 14 s 2 46.95 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
6 16 s 2 47.18 BŁU¦ Hanna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ V GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2023
7 23 s 2 48.05 SO¦NIERZ Hanna UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ V LDK!
1 17 s 3 47.35 PRZYBYSZ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V GOGOŁEK Marcin Z/0883/21 2023
2 18 s 3 47.41 ZAJˇC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2023
3 19 s 3 47.42 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ V LDK!
4 20 s 3 47.70 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ V CZYŻ Maciej Z/3226/21 2023 LDK!
5 21 s 3 47.73 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/11590/21 2023
6 25 s 3 48.35 KALISZ Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2925/18 LDK!
7 26 s 3 48.83 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2023 LDK!
1 5 s 4 44.25 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2023
2 24 s 4 48.08 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
3 29 s 4 50.30 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U16 WN -- B.D. Z/13729/21 2023
4 30 s 4 50.74 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2023
5 32 s 4 53.12 LESZCZYŃSKA Maja KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/10793/21 2022
6 34 s 4 56.60 DOMAŃSKA Kamila UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- #
7 35 s 4 58.95 DOMAŃSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- #
1 8 s 5 44.59 BUCZEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- B.D. # Z/0562/19 2023
2 15 s 5 47.12 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ --
3 22 s 5 47.87 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
4 27 s 5 49.87 BIEDRZYCKA Zuzanna KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/10792/21 2023
5 28 s 5 50.28 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022
6 31 s 5 52.92 BLIŻYCKA Matylda UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- #
7 33 s 5 56.07 KARDAS Laura UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- #
600 m K
1 2 s 1 1:36.42 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2023 3
2 3 s 1 1:36.56 BˇK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2023 LDK!
3 5 s 1 1:38.07 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ --
4 6 s 1 1:38.45 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2023
5 7 s 1 1:40.26 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol B.D. Z/2180/19 2023
6 9 s 1 1:42.96 LICHOTA Natalia KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/5123/19 2023
7 12 s 1 1:45.23 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
8 13 s 1 1:46.09 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
9 14 s 1 1:46.80 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2023 BEZ LDK!
1 1 s 2 1:35.59 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2023
2 4 s 2 1:37.73 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ II GRALEWSKI Wojciech # Z/3415/21 2023
3 8 s 2 1:42.13 GAŁUZA Marta KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0564/19 2022
4 10 s 2 1:44.54 HRYCIUK Gabriela OKS Start Otwock 2001 U23 MZ --
5 11 s 2 1:44.76 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2023
6 15 s 2 1:46.98 NIEWIADOMSKA Magda LKS Mazowsze Teresin 2008 U14 MZ V CIERECH Bogusław Z/12900/21 2023
7 16 s 2 1:47.62 PAVILLET Zoé AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ V B.D. Z/0681/20 2023
8 17 s 2 1:47.97 CUDNA Magdalena AZS-AWF Warszawa 2003 U20 MZ --
9 18 s 2 1:51.93 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2023
10 19 s 2 1:54.69 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2023 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:11.98 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2023
2 2 s 1 3:13.19 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U18 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3456/18 2022
3 3 s 1 3:18.74 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U14 LD IV MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz # , Z/0484/20 , 2023 LDK!
4 4 s 1 3:18.89 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
5 5 s 1 3:20.96 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2023
6 6 s 1 3:21.13 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U12 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert # Z/4305/20 2023 LDK!
7 7 s 1 3:24.09 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ --
8 8 s 1 3:24.92 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2023 5
9 9 s 1 3:31.78 KOCZYWˇS Nikola LUKS Boguszyce 2009 U14 LD V SUPEŁ Dorota # Z/0490/20 2023 LDK!
10 10 s 1 3:33.20 KAŁASKA Karolina GKS Wilga Garwolin 2007 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4282/20 2023
11 11 s 1 3:36.36 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
12 12 s 1 4:03.17 LATUSZEK Marta GKS Wilga Garwolin 2006 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/8904/21 2023
2000 m K
1 1 s 1 6:22.34 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4731/19 2023
2 2 s 1 6:34.83 DAWIDZIUK-GOSK Diana Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1994 Sen MZ -- B.D. Z/0103/13 2023
3 3 s 1 7:17.71 DOMŻAŁ Barbara Akademia Sportu Otwock 1997 Sen MZ -- B.D. KALINOWSKA Paulina , Z/2587/16 , 2023
4 4 s 1 7:51.63 KARŁOWSKA Pola KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4407/19 2023
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.82 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ +0.5 III BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
2 2 s 1 17.54 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.5 IV BOROŃ Adam # Z/4736/19 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.67 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ II BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
2 2 f 1 1.57 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ III B.D. 4 LDK!
3 3 f 1 1.47 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ IV RODOWALD Olaf Z/0687/20 2023 LDK!
4 4 f 1 1.42 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ V SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 1.42 SKIBICKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- B.D.
6 6 f 1 1.37 KIELAN Urszula KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 1960 Masters MZ -- B.D. # BEZ
6 6 f 1 1.37 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/1438/21 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.30 ¦LIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ I MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2023 LDK!
2 2 f 1 3.20 MC MAHON Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ II LDK!
2 2 f 1 3.20 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/0336/18 2022 3
2 2 f 1 3.20 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2023 4
5 5 f 1 3.20 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2022 3 LDK!
6 6 f 1 2.80 KISLING Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2022
7 7 f 1 2.80 KAWKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ III
W dal K
1 f 1 5.12 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -0.2 III RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # , Z/0311/18 , 2023 LDK!
2 f 1 5.06 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -0.2 IV TWOREK Urszula # Z/2847/19 2023
3 f 1 4.78 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.5 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022
4 f 1 4.74 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.6 -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
5 f 1 4.48 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.4 -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022
6 f 1 4.38 MOSZCZYŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.4 -- B.D. Z/2562/21 2022
7 f 1 4.36 SZMAGAŁA Kaja AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.9 --
8 f 1 4.30 ŁUCZAK Iga KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -0.3 -- B.D. Z/8091/21 2022
1 f 2 5.19 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U14 +0.7 III WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
2 f 2 4.81 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.4 IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
3 f 2 4.46 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD +1.0 -- SUPEŁ Dorota # Z/0485/20 2023 LDK!
4 f 2 4.23 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ +0.3 -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
5 f 2 4.04 ¦WIESIULSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2008 U14 MZ +0.3 -- BUSZTA Stanisław Z/4196/19 2023
6 f 2 3.99 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ +0.5 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2023 LDK!
7 f 2 3.98 SAFARYN Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.4 -- RZEPKA Marek Z/13783/21 2023
8 f 2 3.79 ¦LED¬ Laura UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona Z/4359/20 2022 LDK!
9 f 2 3.79 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ +1.2 -- BOROŃ Aldona Z/4362/20 2023 LDK!
10 f 2 3.67 GRABOWSKA Weronika UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ +0.2 -- BOROŃ Aldona Z/4357/20 2023 LDK!
11 f 2 3.64 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ +1.1 -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.51 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2023
2 f 1 9.60 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
3 f 1 9.00 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD V KORWEK Joanna # Z/3813/19 2022 LDK!
4 f 1 8.98 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
5 f 1 8.80 KRZEMIŃSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2004 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2838/19 2023 LDK!
6 f 1 8.69 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- TWOREK Urszula # Z/2847/19 2023
7 f 1 8.35 NIEWIADOMSKA Viktoria KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
8 f 1 7.06 BRZOZOWSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/9751/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 8.35 SĘKOWSKA Katarzyna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1982 Masters MZ -- #
2 f 1 7.26 MILIŃSKA-TYMENDORF Anna Masters LA SGH Warszawa # 1970 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/1457/23 , 2023
Dysk (0.75) K
1 f 1 25.30 SZYMANKIEWICZ Olivia MKS GALA Gdańsk 2007 U16 PM V WALCZAK Aleksandra Z/12192/21 2021
Dysk (1) K
1 f 1 38.93 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2023 2
2 f 1 33.23 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U18 PM III
3 f 1 19.94 KIELAN Urszula KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 1960 Masters MZ -- B.D. # BEZ
4 f 1 17.51 SĘKOWSKA Katarzyna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1982 Masters MZ -- #
5 f 1 16.91 MILIŃSKA-TYMENDORF Anna Masters LA SGH Warszawa # 1970 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/1457/23 , 2023
Oszczep (500) K
1 f 1 31.30 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2023
2 f 1 26.17 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/3813/19 2022 LDK!
3 f 1 26.09 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/4736/19 2022 LDK!
4 f 1 21.70 NIEWIADOMSKA Viktoria KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
5 f 1 19.10 BEREDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/10538/21 2023 LDK!
6 f 1 16.92 BRZOZOWSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/9751/21 2022 LDK!
7 f 1 14.31 NARKINTOWICZ Maria KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
8 f 1 14.01 KRZEMIŃSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2004 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2838/19 2023 LDK!
  f 1 NM WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U14 -- WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 31.71 PAWŁOWSKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/4005/15 , 2022
100 m M
1 1 e 1 10.94 HAMPEL Eryk AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU +0.3 II MARUSZEWSKI Piotr # Z/1125/13 2022
2 2 e 1 11.39 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 U23 MZ +0.3 III ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2023 3
3 3 e 1 11.48 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ +0.3 III ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2023 3
4 5 e 1 11.65 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2003 U20 LU +0.3 III KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/11654/21 2023
5 4 e 1 11.65 NAJMRODZKI Adam KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ +0.3 III GOGOŁEK Marcin B.D. Z/3585/21 2023
6 9 e 1 12.10 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ +0.3 IV PODRAŻKO Marian B.D. Z/5566/18 2021 5 LDK!
7 11 e 1 12.14 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.3 IV OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
1 6 e 2 11.76 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.9 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2023
2 10 e 2 12.11 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ +0.9 IV GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2023
3 12 e 2 12.18 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.9 IV BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
4 14 e 2 12.58 ROSIŃSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ +0.9 V LDK!
5 15 e 2 12.65 PIELAK Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ +0.9 V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/12380/21 2022 LDK!
6 17 e 2 12.83 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.9 -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023
7 19 e 2 13.01 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U16 MZ +0.9 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2023 LDK!
1 13 e 3 12.19 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.7 IV BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
2 20 e 3 13.40 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +0.7 -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
3 21 e 3 13.65 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ +0.7 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2023
4 22 e 3 13.73 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +0.7 -- BARSKA Jolanta # Z/3156/20 2023 LDK!
5 23 e 3 14.15 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ +0.7 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2023 LDK!
6 24 e 3 14.91 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ +0.7 -- BOGUCKI Michał Z/5373/21 2023 LDK!
1 7 e 4 11.99 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.9 IV GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022
2 8 e 4 12.01 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.9 IV BOROŃ Adam Z/13788/21 2023
3 16 e 4 12.69 KOŁODZIEJSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.9 V GOGOŁEK Marcin Z/10791/21 2022
4 18 e 4 12.98 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U16 MZ +0.9 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2023 LDK!
5 25 e 4 15.17 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ +0.9 -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2023 LDK!
6 26 e 4 15.40 KAMIONEK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ +0.9 -- BOROŃ Aldona # Z/4361/20 2023 LDK!
1 f 1 10.97 HAMPEL Eryk AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU +0.5 II MARUSZEWSKI Piotr # Z/1125/13 2022
2 f 1 11.53 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 U23 MZ +0.5 III ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2023 3
3 f 1 11.60 NAJMRODZKI Adam KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ +0.5 III GOGOŁEK Marcin B.D. Z/3585/21 2023
4 f 1 11.72 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2003 U20 LU +0.5 III KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/11654/21 2023
5 f 1 11.76 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.5 IV GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022
6 f 1 11.91 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.5 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2023
7 f 1 12.38 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ +0.5 -- BOROŃ Adam Z/13788/21 2023
200 m M
1 1 s 1 22.45 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ 0.0 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
2 2 s 1 22.68 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ 0.0 II ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2023 3
3 3 s 1 22.75 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ 0.0 II JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
4 4 s 1 23.60 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ 0.0 III B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2023
5 5 s 1 23.63 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ 0.0 -- OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2023 2
6 6 s 1 24.12 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ 0.0 -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2023
1 7 s 2 24.60 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ +0.6 -- PODRAŻKO Marian B.D. Z/5566/18 2021 5 LDK!
2 8 s 2 25.54 CZYSZEWICZ Marcin UKS Sprint 2020 Warszawa 2005 U18 MZ +0.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2079/19 2021 BEZ
3 9 s 2 26.08 KOŁODZIEJSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.6 -- GOGOŁEK Marcin Z/10791/21 2022
4 10 s 2 26.52 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ +0.6 -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023
5 11 s 2 27.60 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +0.6 -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
6 12 s 2 29.44 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD +0.6 -- BARSKA Jolanta # Z/3156/20 2023 LDK!
7 13 s 2 31.68 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ +0.6 -- BOGUCKI Michał Z/5373/21 2023 LDK!
300 m M
1 3 s 1 38.86 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
2 4 s 1 39.25 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
3 5 s 1 39.35 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- TRZCIŃSKI Marek # Z/0302/19 2023 BEZ LDK!
4 6 s 1 39.67 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/13788/21 2023
5 8 s 1 40.25 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2023
6 9 s 1 40.44 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2101/19 2023
1 1 s 2 36.74 NAJMRODZKI Adam KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- GOGOŁEK Marcin B.D. Z/3585/21 2023
2 13 s 2 44.32 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/4312/20 2023
3 14 s 2 44.43 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3155/20 2023 LDK!
4 15 s 2 44.68 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
5 16 s 2 46.16 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2932/21 2023 LDK!
6 18 s 2 48.37 TYBOROWSKI Antoni UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3221/21 2023 LDK!
7 19 s 2 49.98 BORZYM Stanisław UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- #
1 2 s 3 37.31 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022
2 7 s 3 39.73 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2003 U20 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/11654/21 2023
3 10 s 3 40.60 GOLENIOWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 1984 Masters WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2857/21 , 2022
4 11 s 3 42.08 TYMOSIAK Szymon UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ V LDK!
5 12 s 3 42.16 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 1994 Sen ZP -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2022 BEZ
6 17 s 3 47.19 ROZBICKI Dawid UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
7 20 s 3 61.51 GRYZ Krystian UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- #
600 m M
1 2 s 1 1:24.91 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2023
2 5 s 1 1:26.20 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U18 MZ -- TARASIUK Paweł # Z/4501/18 2023 BEZ
3 6 s 1 1:26.55 WRÓBLEWSKI Błażej niestowarzyszony # 2005 U18 -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/0396/19 2023
4 8 s 1 1:28.15 MILCARZ Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/4327/20 2022
5 9 s 1 1:28.22 FEBERT Jacek GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ --
6 10 s 1 1:28.41 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. # Z/1926/18 2023
7 11 s 1 1:30.00 DˇBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
8 12 s 1 1:30.38 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ III GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2023 LDK!
9 15 s 1 1:39.58 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2023 LDK!
1 1 s 2 1:24.58 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
2 3 s 2 1:25.96 WOLENDER Jakub KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ -- JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/6204/15 2022 LDK!
3 4 s 2 1:26.08 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ --
4 7 s 2 1:27.99 TRZEBIŃSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3326/20 2023
5 13 s 2 1:34.00 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2023
6 14 s 2 1:39.19 KOCERKA Jacek KS Lemiesz Team Warszawa 1976 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1824/21 2023
7 16 s 2 1:42.49 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
8 17 s 2 1:44.00 SAŁAPSKI Patryk UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4117/20 2023 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:39.97 KOZAK Jakub MMKS Gdańsk 1997 Sen PM -- B.D. BEZ
2 2 s 1 2:42.64 DANOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD -- MYDLARZ Adrian B.D. Z/2282/19 2021
3 3 s 1 2:50.70 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- LDK!
4 4 s 1 2:50.89 SAŁACH Michał niest. Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D.
5 5 s 1 2:58.80 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów # 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław # Z/3485/19 2023 LDK!
6 6 s 1 3:03.06 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2023
7 7 s 1 3:04.47 CEBULA Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/0773/20 2021 LDK!
8 8 s 1 3:11.01 CELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 2006 U16 MZ --
1500 m M
1 1 s 1 3:51.06 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U20 MZ II MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK!
2 2 s 1 3:51.52 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/3951/15 2023
3 3 s 1 4:04.65 GOSK Dominik Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1992 Sen MZ III B.D. Z/3154/20 2023
4 4 s 1 4:12.38 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ IV MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2023
5 5 s 1 4:14.66 BARTO¦ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ IV WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2023
6 6 s 1 4:17.62 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
7 7 s 1 4:19.29 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/0271/19 2023
8 8 s 1 4:25.60 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2023
9 9 s 1 4:38.72 KEEHN Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ --
  s 1 DNF KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ --
2000 m M
1 1 s 1 5:35.73 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2023
2 2 s 1 6:51.27 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/5834/19 , 2023 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 17.12 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ +0.6 IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 DˇBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1995 Sen MZ III #
2 2 f 1 1.50 DASZKIEWICZ-BORTNOWSKI Kajetan KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/8860/21 2022 LDK!
2 2 f 1 1.50 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/2891/19 2023 LDK!
4 4 f 1 1.50 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2023 BEZ
5 5 f 1 1.40 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2023 LDK!
6 6 f 1 1.35 BIELECKI Dominik niest. Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. BEZ
7 7 f 1 1.35 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2023 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.80 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa # 2005 U18 MZ I GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2023 LDK!
2 f 1 2.55 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
W dal M
1 f 1 6.50 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.7 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2023 2
2 f 1 5.54 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.8 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/1068/21 2023
3 f 1 5.41 BIELECKI Dominik niest. Warszawa 1996 Sen MZ +0.2 -- B.D. B.D. B.D. BEZ
4 f 1 5.11 DULNIAK Ryszard KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ +0.1 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0745/20 2023
1 f 2 5.33 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -0.4 -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
2 f 2 5.06 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ +0.8 -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2023 LDK!
3 f 2 4.58 MIROWSKI Aleksander UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ +1.1 -- LDK!
4 f 2 3.78 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U12 MZ +0.7 -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2023 LDK!
5 f 2 3.54 KAMIONEK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ +0.4 -- BOROŃ Aldona # Z/4361/20 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.92 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ IV
2 f 1 11.72 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2023 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 43.41 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2023 BEZ
2 f 1 37.05 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ IV
3 f 1 28.80 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2023 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 38.81 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
2 f 1 36.91 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 30.37 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
4 f 1 29.54 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
Oszczep (500) M
1 f 1 27.50 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
Oszczep (600) M
1 f 1 33.80 MAJEWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1526/22 2023 LDK!
2 f 1 32.12 DZIUBA Bartosz UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD --
3 f 1 28.76 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3155/20 2023 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 51.78 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/5619/19 2023 LDK!
2 f 1 50.71 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ III FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2023 LDK!
3 f 1 46.70 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/2891/19 2023 LDK!
4 f 1 46.01 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2023 LDK!
5 f 1 44.85 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 34.85 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
7 f 1 30.31 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 63.17 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 Sen MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2023 1
2 f 1 52.94 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ III DAMSZEL Tomasz B.D. Z/2310/16 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 25.196235895157 sekund