Kraków 26.09.2021
46. Memoriał dr Aleksandra Moroza [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 13.07 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -1.4 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
2 2 s 1 13.18 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U23 MA -1.4 III B.D. Z/5170/15 2022
3 3 s 1 13.47 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -1.4 IV
4 5 s 1 14.06 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -1.4 --
5 8 s 1 14.14 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -1.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
1 4 s 2 13.59 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA +0.2 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
2 6 s 2 14.07 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/7703/21 2023
3 9 s 2 14.36 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U23 MA +0.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
4 10 s 2 14.42 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA +0.2 V WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
5 11 s 2 14.43 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.2 V WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK!
6 12 s 2 14.45 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.2 V GAJ Paulina Z/2906/21 2024 LDK!
7 13 s 2 14.52 SMOLARSKA Eliza WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.2 -- B.D. # Z/10923/21 2022
8 16 s 2 14.90 BARSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA +0.2 --
2 7 s 3 14.11 NOGIEĆ Alicja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.1 V # LDK!
3 14 s 3 14.68 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.1 -- LDK!
4 15 s 3 14.72 KACZMARCZYK Zuzanna WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA +0.1 --
5 17 s 3 14.98 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA +0.1 -- GAJ Paulina Z/2905/21 2024 LDK!
6 18 s 3 15.50 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +0.1 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
1 2 s 4 13.68 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -0.7 IV GUJA Marta # Z/5716/23 2024 LDK!
2 3 s 4 13.96 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -0.7 V GIZA Karolina Z/3448/21 2024
3 4 s 4 14.08 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -0.7 V MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2023 LDK!
4 6 s 4 14.11 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U14 MA -0.7 V GUJA Marta # Z/5715/23 2023 LDK!
5 7 s 4 14.44 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U14 MA -0.7 V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2023 LDK!
6 8 s 4 15.03 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -0.7 -- GUJA Marta # Z/5714/23 2024 LDK!
7 11 s 4 15.21 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -0.7 -- LDK!
1 5 s 5 14.10 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +1.2 V CHRYCZYK Katarzyna # Z/11607/21 2023 LDK!
2 9 s 5 15.11 STACHOWSKA Paulina SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA +1.2 -- LDK!
3 12 s 5 15.23 MACIĄŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA +1.2 -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
4 14 s 5 15.70 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +1.2 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0878/19 2023 LDK!
5 15 s 5 15.95 DYRCZ Natalia UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA +1.2 -- KRUPA Zdzisław Z/1908/20 2023 LDK!
6 17 s 5 16.26 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +1.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2023 LDK!
7 18 s 5 17.15 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA +1.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2023 LDK!
1 10 s 6 15.14 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa # 2010 U12 MA -0.6 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2023 LDK!
2 13 s 6 15.50 PIECUCH Klaudia MKS Tempo Kęty # 2011 U12 MA -0.6 -- ZAWADZKA Gabriela Z/0791/24 2024 LDK!
3 16 s 6 16.10 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.6 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2023 LDK!
4 19 s 6 20.93 RYSZKOWSKA Izabela UKS Jedynka Tokarnia 2011 U12 MA -0.6 -- KRUPA Zdzisław Z/2900/21 2023 LDK!
1 1 s 7 13.35 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U14 PM -1.4 IV DIAK Mateusz # Z/7089/23 2024 LDK!
1 1 s 8 13.50 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +0.1 IV GIZA Maciej B.D. Z/3960/17 2021 LDK!
200 m K
1 2 s 1 27.06 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -0.3 III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
2 3 s 1 27.21 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U14 PM -0.3 III DIAK Mateusz # Z/7089/23 2024 LDK!
3 4 s 1 27.81 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.3 IV
4 6 s 1 28.23 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -0.3 -- GIZA Andrzej # Z/1955/17 2023 4
5 7 s 1 28.62 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -0.3 --
1 1 s 2 27.01 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U23 MA +0.2 III B.D. Z/5170/15 2022
2 5 s 2 28.12 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka # 2007 U16 MA +0.2 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
3 8 s 2 29.12 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/7703/21 2023
4 10 s 2 29.56 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U23 MA +0.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
5 11 s 2 29.58 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +0.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
1 9 s 3 29.35 NOGIEĆ Alicja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.1 V # LDK!
2 12 s 3 29.80 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA +0.1 V WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
3 14 s 3 29.91 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.1 V WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK!
4 15 s 3 30.22 KACZMARCZYK Zuzanna WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA +0.1 --
5 18 s 3 32.47 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA +0.1 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
2 13 s 4 29.81 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA 0.0 V GAJ Paulina Z/2906/21 2024 LDK!
3 16 s 4 30.68 SMOLARSKA Eliza WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA 0.0 -- B.D. # Z/10923/21 2022
4 17 s 4 31.15 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA 0.0 -- GAJ Paulina Z/2905/21 2024 LDK!
1 1 s 5 28.39 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +0.3 IV GIZA Maciej B.D. Z/3960/17 2021 LDK!
1 2 s 6 28.39 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -1.9 IV GUJA Marta # Z/5716/23 2024 LDK!
2 5 s 6 29.74 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -1.9 V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2024 LDK!
3 7 s 6 30.20 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U14 MA -1.9 V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2023 LDK!
4 12 s 6 32.31 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -1.9 -- LDK!
5 15 s 6 34.06 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -1.9 -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0878/19 2023 LDK!
1 4 s 7 29.56 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA 0.0 V MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2023 LDK!
2 8 s 7 30.24 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U14 MA 0.0 V GUJA Marta # Z/5715/23 2023 LDK!
3 11 s 7 31.53 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta # Z/5714/23 2024 LDK!
4 13 s 7 32.59 DYRCZ Natalia UKS Jedynka Tokarnia 2009 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/1908/20 2023 LDK!
5 14 s 7 32.88 STACHOWSKA Paulina SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- LDK!
1 3 s 8 28.77 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA 0.0 V CHRYCZYK Katarzyna # Z/11607/21 2023 LDK!
2 16 s 8 34.30 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2023 LDK!
3 17 s 8 35.35 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2023 LDK!
4 18 s 8 36.04 WYWIAŁ Lena SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2498/21 2023 LDK!
1 1 s 9 28.38 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -3.2 IV GIZA Karolina Z/3448/21 2024
2 6 s 9 29.94 MACIĄŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -3.2 V CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
3 9 s 9 31.18 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa # 2010 U12 MA -3.2 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2023 LDK!
4 10 s 9 31.32 PIECUCH Klaudia MKS Tempo Kęty # 2011 U12 MA -3.2 -- ZAWADZKA Gabriela Z/0791/24 2024 LDK!
400 m K
1 1 s 1 62.31 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U23 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
2 2 s 1 63.72 DRWAL Sara KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/5361/15 2023 LDK!
3 3 s 1 63.97 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej # Z/1955/17 2023 4
4 4 s 1 70.33 MIRCZAK Wiktoria KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/13806/21 2022
1 1 s 2 64.68 MARCINIAK Marta UKS Lider Siercza 2006 U16 MA V DOBAJ Szymon # Z/4041/20 2023 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:25.44 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U23 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
2 2 s 1 2:30.11 DRWAL Sara KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/5361/15 2023 LDK!
  s 2 DNF MIRCZAK Wiktoria KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/13806/21 2022
1 1 s 3 2:30.92 MARCINIAK Marta UKS Lider Siercza 2006 U16 MA IV DOBAJ Szymon # Z/4041/20 2023 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.95 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +0.5 II B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2023
  s 1 DNF ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +0.5 -- GIZA Maciej B.D. Z/3960/17 2021 LDK!
  s 1 DNF JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.5 -- GIZA Andrzej # Z/1955/17 2023 4
400 m pł K K
1 1 s 1 60.13 mx MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +9.9 I B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2023
2 2 s 1 68.06 mx LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +9.9 III PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.63 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA II ZAPART Stanisław Z/3049/18 2023 4
2 2 f 1 1.60 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2023 LDK!
3 3 f 1 1.60 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U23 LD III LDK!
4 4 f 1 1.55 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2023
5 5 f 1 1.45 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2023 4 LDK!
6 6 f 1 1.45 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
7 7 f 1 1.35 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3173/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 1.25 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2024
9 9 f 1 1.15 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.51 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA +2.1 II ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2023
2 2 f 1 5.23 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.1 III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
3 3 f 1 4.80 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA +0.7 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2023 LDK!
4 4 f 1 4.74 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA +0.8 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2023 4 LDK!
5 5 f 1 4.71 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -0.4 V PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!
6 6 f 1 4.51 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA +1.4 -- ZAPART Stanisław Z/3049/18 2023 4
7 7 f 1 4.35 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA +0.8 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2024
8 8 f 1 4.23 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.8 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3173/18 2022 BEZ LDK!
9 10 f 1 4.11 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U23 LD +0.7 -- LDK!
10 9 f 1 4.11 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U14 MA -1.1 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2023 LDK!
11 11 f 1 3.61 ROMANIAK Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa # 2010 U12 MA -0.2 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5542/22 2023 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 10.39 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +2.4 IV B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
2 2 f 1 10.12 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA +0.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2023 4 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.98 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2023 3 LDK!
1 f 2 10.98 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL IV PILAREK Sławomir BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 7.60 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- MUNIAK Michał Z/1270/15 2023
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 26.16 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 25.28 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- MUNIAK Michał Z/1270/15 2023
1 1 f 2 30.77 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2023 3 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.79 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.7 I B.D. Z/0984/20 2023
2 2 s 1 11.08 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.7 II CZYŻ Radosław Z/5432/18 2023 4 LDK!
3 3 s 1 11.08 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.7 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2023 LDK!
3 3 s 1 11.08 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA +0.7 II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!
5 5 s 1 11.37 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.7 III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2023 LDK!
6 6 s 1 11.41 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +0.7 III WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2023 5
7 7 s 1 11.45 MARUSA Maksymilian KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL +0.7 III KOTUŁA Krzysztof Z/5531/19 2024
1 8 s 2 11.85 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA +0.4 IV
2 9 s 2 11.99 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.4 -- B.D. Z/2480/20 2023
3 10 s 2 12.01 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA +0.4 IV KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
4 11 s 2 12.06 KARASEK Julian KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA +0.4 IV KOŁODZIEJ Roman Z/1349/20 2021
5 12 s 2 12.12 GWIZDAK Filip KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA +0.4 IV ZALEWSKA Ewa Z/11109/21 2021
6 13 s 2 12.23 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 U23 MZ +0.4 -- GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2023
7 15 s 2 12.75 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA +0.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
8 16 s 2 12.79 WCISŁO Kacper TZSN Start Tarnów # 2005 U18 MA +0.4 -- KUCZEK Piotr # Z/11110/21 2024
1 17 s 3 12.89 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA +1.6 -- B.D. Z/0147/19 2023
2 21 s 3 13.80 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA +1.6 -- GIZA Maciej # Z/3996/20 2023 LDK!
3 22 s 3 13.82 WITEK Igor KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA +1.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2023 LDK!
4 23 s 3 14.39 KUSCHILL Juliusz KS AZS AWF Kraków 1950 Masters MA +1.6 -- B.D. Z/3194/20 2023
5 24 s 3 15.95 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA +1.6 -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
1 14 s 4 12.46 ROZBICKI Paweł MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS +0.2 --
2 18 s 4 13.01 DANHOFER Krzysztof KS Sprinterzy.com Kraków 1981 Masters MA +0.2 -- B.D. Z/5717/21 2022
3 19 s 4 13.12 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA +0.2 -- WÓJCIK Teodor Z/13737/21 2024
4 20 s 4 13.31 KALETA Adam WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.2 -- LDK!
1 1 s 5 14.46 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA +1.6 -- GIZA Karolina Z/3464/20 2024
2 2 s 5 14.53 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U14 MA +1.6 -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
3 3 s 5 14.88 ZIEMBLA Szymon UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA +1.6 -- KRUPA Zdzisław Z/1748/20 2023 LDK!
4 4 s 5 14.92 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA +1.6 -- GIZA Karolina Z/3449/21 2024
5 5 s 5 16.54 WNĘK Dawid UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA +1.6 -- KRUPA Zdzisław Z/12609/21 2023 LDK!
6 6 s 5 18.08 LEŚNIAK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA +1.6 -- KRUPA Zdzisław Z/4994/21 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.67 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -0.5 I B.D. Z/0984/20 2023
2 2 s 1 22.16 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -0.5 II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!
3 3 s 1 22.48 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.5 II GRABOLUS Marek Z/1902/21 2023 LDK!
4 4 s 1 22.49 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.5 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2023 LDK!
1 5 s 2 23.67 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -4.1 -- B.D. Z/3667/15 2023
2 6 s 2 24.35 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 U23 MZ -4.1 -- GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2023
3 7 s 2 24.49 GWIZDAK Filip KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -4.1 -- ZALEWSKA Ewa Z/11109/21 2021
4 8 s 2 25.14 ROZBICKI Paweł MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS -4.1 --
1 9 s 3 25.54 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA 0.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
2 10 s 3 26.23 WCISŁO Kacper TZSN Start Tarnów # 2005 U18 MA 0.0 -- KUCZEK Piotr # Z/11110/21 2024
3 15 s 3 30.16 KUSCHILL Juliusz KS AZS AWF Kraków 1950 Masters MA 0.0 -- B.D. Z/3194/20 2023
4 16 s 3 34.12 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
1 11 s 4 26.74 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -0.7 -- B.D. Z/0147/19 2023
2 12 s 4 27.82 KALETA Adam WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.7 -- LDK!
3 13 s 4 29.08 WITEK Igor KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -0.7 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2023 LDK!
4 14 s 4 29.70 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -0.7 -- GIZA Maciej # Z/3996/20 2023 LDK!
1 1 s 5 26.93 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA 0.0 -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2024 LDK!
2 2 s 5 29.08 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA 0.0 -- GIZA Karolina Z/3464/20 2024
3 3 s 5 30.12 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
4 4 s 5 30.55 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA 0.0 -- GIZA Karolina Z/3449/21 2024
1 5 s 6 32.71 ZIEMBLA Szymon UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA -4.2 -- KRUPA Zdzisław Z/1748/20 2023 LDK!
2 6 s 6 37.32 WNĘK Dawid UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA -4.2 -- KRUPA Zdzisław Z/12609/21 2023 LDK!
3 7 s 6 38.59 LEŚNIAK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 2010 U12 MA -4.2 -- KRUPA Zdzisław Z/4994/21 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 53.77 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2023
2 2 s 1 61.05 DANHOFER Krzysztof KS Sprinterzy.com Kraków 1981 Masters MA -- B.D. Z/5717/21 2022
3 2 s 1 63.70 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP -- #
1 1 s 2 50.21 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2023 LDK!
2 2 s 2 56.31 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ZAPART Stanisław # Z/3050/18 2023 5
3 3 s 2 58.99 PIERZYNKA Maciej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- MUNIAK Michał Z/3450/19 2023 LDK!
4 4 s 2 61.23 VALETTE Jan KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman # Z/1821/22 2022
800 m M
1 1 s 1 2:28.31 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP -- #
1 1 s 2 2:09.30 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/0414/19 2023 LDK!
2 2 s 2 2:10.79 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ZAPART Stanisław # Z/3050/18 2023 5
3 3 s 2 2:15.73 BOGDAŃSKI Kacper MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz # 2005 U18 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz # Z/1046/18 2023
4 4 s 2 2:27.53 VALETTE Jan KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman # Z/1821/22 2022
5 5 s 2 2:28.67 PIERZYNKA Maciej KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- MUNIAK Michał Z/3450/19 2023 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.39 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS +1.0 II WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2023 5
2 3 s 1 17.43 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 2 s 1 15.57 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA +1.0 II KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
400 m pł M
1 1 s 1 53.75 mx KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA +9.9 I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # Z/0021/16 2023 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 2.04 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2023
2 2 f 1 1.85 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
3 3 f 1 1.80 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3496/19 2023
4 4 f 1 1.70 KUROWSKI Adrian KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/12696/21 , 2022
5 5 f 1 1.70 WOLAŃSKI Nikodem WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -- B.D.
6 6 f 1 1.55 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- LDK!
7 7 f 1 1.55 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -- LDK!
7 7 f 1 1.55 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -- B.D. Z/0147/19 2023
9 9 f 1 1.55 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2762/20 2023
10 10 f 1 1.55 ŚLĘZAK Filip TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA -- LDK!
  f 1 NM FIJAŁKOWSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- ZAPART Stanisław Z/11373/21 2021
W dal M
1 1 f 1 6.72 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.9 III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
2 2 f 1 6.66 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA -0.1 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2023
3 3 f 1 6.61 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -0.4 III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2023
4 4 f 1 6.07 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA +0.3 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3496/19 2023
5 5 f 1 5.85 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.6 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2762/20 2023
6 6 f 1 5.80 FIJAŁKOWSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA +1.2 -- ZAPART Stanisław Z/11373/21 2021
7 7 f 1 5.57 WOLAŃSKI Nikodem WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA +0.2 -- B.D.
8 8 f 1 5.37 KUROWSKI Adrian KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.7 -- B.D. ZAPART Stanisław , Z/12696/21 , 2022
9 9 f 1 5.31 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.6 -- LDK!
10 10 f 1 5.30 GWIAZDA Mateusz WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.9 --
11 11 f 1 5.13 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK!
12 12 f 1 4.86 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +1.3 -- LDK!
13 13 f 1 4.56 ŚLĘZAK Filip TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U16 MA -0.2 -- LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 15.01 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA -0.4 I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2023
2 2 f 1 12.62 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +1.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2762/20 2023
3 3 f 1 11.32 GWIAZDA Mateusz WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.3 --
Kula (5) M
1 1 f 1 8.29 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- B.D. Z/2763/20 2023
1 f 2 12.78 LIS Czesław KS Energetyk Jaworzno # 1956 Masters SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
Kula (6) M
1 1 f 1 17.10 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2023 LDK!
2 2 f 1 10.75 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA -- SZUBERLA Stanisław B.D. Z/2979/16 2023
3 3 f 1 10.70 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- NIERODA Renata Z/4052/17 2023
Kula (7.26) M
1 1 f 1 14.90 GĄSIOROWSKI Marcin KS AZS AWF Kraków 1981 Masters MA I B.D. Z/3880/20 2023 1
2 2 f 1 7.02 ZAŁĘSKI Piotr WKS Wawel Kraków 1999 U23 MA -- B.D.
Dysk (1) M
1 f 1 35.74 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV B.D. Z/2763/20 2023
1 f 2 45.92 LIS Czesław KS Energetyk Jaworzno # 1956 Masters SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 49.60 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP II DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2023 LDK!
2 2 f 1 48.87 BARANEK Eryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U20 SL II GŁĄB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2023
3 3 f 1 36.70 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA IV NIERODA Renata Z/4052/17 2023
4 4 f 1 32.87 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA IV SZUBERLA Stanisław B.D. Z/2979/16 2023
Dysk (2) M
1 1 f 1 42.91 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1
2 2 f 1 28.36 ZAŁĘSKI Piotr WKS Wawel Kraków 1999 U23 MA -- B.D.

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.3551681041718 sekund