Kielce 03.10.2021
Mistrzostwa Województwa ¦więtokrzyskiego U16 [DMP U16]
100 m K
1 4 s 1 14.62 TOPOROWSKA Pola ULKS Gryf Rytwiany 2007 U16 SK -1.8 -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/14007/21 2023
2 10 s 1 15.35 WRONA Zuzanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2011 U12 SK -1.8 -- KUBIEC Dawid B.D. Z/5557/21 2023 LDK!
3 12 s 1 15.79 KOŁOMAŃSKA Daria KKL Kielce 2006 U16 SK -1.8 -- B.D. Z/2296/19 2023 LDK!
4 11 s 1 15.79 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U14 SK -1.8 -- TIETIERIN Paweł # Z/3975/21 2023 LDK!
5 13 s 1 16.26 CEDRO Nikola KKL Kielce 2007 U16 SK -1.8 -- B.D. Z/13994/21 2021
  s 1 DQ STAWOWIAK Paula UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2006 U16 SK -1.8 -- SIDOWSKI Krzysztof # Z/12707/21 2023 LDK!
1 1 s 2 13.89 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U14 SK -0.4 V OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2023 LDK!
2 2 s 2 14.08 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U16 SK -0.4 V TIETIERIN Paweł # Z/12475/21 2023 LDK!
3 3 s 2 14.28 GRZESIAK Zuzanna MUKS Wisła Junior Sandomierz 2007 U16 SK -0.4 V MIREK Andrzej Z/3105/20 2022
4 5 s 2 14.64 MI¦KIEWICZ Sandra UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK -0.4 -- SIDOWSKI Krzysztof # Z/13597/21 2022 LDK!
5 6 s 2 14.74 MOLENDOWSKA Julia KS Słoneczko Busko Zdrój 2006 U16 SK -0.4 -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1041/18 2021 5 LDK!
6 7 s 2 14.79 KOŁOMAŃSKA Blanka KKL Kielce 2008 U14 SK -0.4 -- B.D. Z/2180/20 2022 LDK!
7 8 s 2 15.02 CHAMERA Julia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK -0.4 -- OZDOBA Elżbieta Z/3375/21 2022 LDK!
8 9 s 2 15.25 SAMCZYŃSKA Liliana KKL Kielce 2008 U14 SK -0.4 -- TIETIERIN Paweł # Z/13031/21 2023 LDK!
300 m K
1 4 s 1 47.17 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK V JÓ¬WIK Krzysztof Z/3392/19 2023 LDK!
2 5 s 1 47.70 MOLENDOWSKA Julia KS Słoneczko Busko Zdrój 2006 U16 SK V PEREPICZKO Zdzisław Z/1041/18 2021 5 LDK!
3 7 s 1 50.08 NIEKŁAŃ Nikola KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2009 U14 SK -- LDK!
4 9 s 1 52.70 PARADA Gabriela KS ATHLETICS Busko-Zdrój # 2011 U12 SK -- SATOR Damian B.D. # Z/2838/21 2023 LDK!
5 11 s 1 54.99 KACZMARSKA Julia ULKS Gryf Rytwiany 2009 U14 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/13970/21 2022
6 15 s 1 61.55 SEREMAK Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 2009 U14 SK --
1 6 s 2 47.86 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U16 SK V TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2023 LDK!
2 8 s 2 51.55 TOPOROWSKA Pola ULKS Gryf Rytwiany 2007 U16 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/14007/21 2023
3 12 s 2 55.14 CZERNA Karolina ULKS Gryf Rytwiany 2009 U14 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/13966/21 2023
4 13 s 2 55.37 SZTUK Blanka KS ATHLETICS Busko-Zdrój # 2012 U12 SK -- SATOR Damian # Z/11526/21 2023 LDK!
5 14 s 2 59.38 ADAMIEC Katarzyna ULKS Gryf Rytwiany 2009 U14 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/13967/21 2023
1 1 s 3 44.90 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U14 SK III OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2023 LDK!
2 2 s 3 45.78 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2007 U16 SK IV WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2023 LDK!
3 3 s 3 46.56 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK V KUBIEC Dawid Z/8867/21 2023 LDK!
4 10 s 3 54.87 WRONA Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/5201/21 2023 LDK!
600 m K
1 7 s 1 1:58.45 SZTUK Kaja KS ATHLETICS Busko-Zdrój # 2008 U14 SK -- SATOR Damian # Z/4227/20 2023 LDK!
2 9 s 1 2:01.68 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U14 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/3395/19 2023 LDK!
3 11 s 1 2:03.35 AMBROŻY Weronika UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/13991/21 2022 LDK!
4 12 s 1 2:04.64 NOWAK Michalina KKL Kielce 2009 U14 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/4215/19 2023 LDK!
5 13 s 1 2:05.69 JĘDRZEJEWSKA Zuzanna LKB Rudnik 2009 U14 SK -- B.D. FOJCIK Dorota Z/6561/22 2023
6 15 s 1 2:07.09 RĘBOSZ Nikola KKL Kielce 2008 U14 SK -- LDK!
7 17 s 1 2:07.97 BIENIEK Oliwia UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK -- LDK!
8 18 s 1 2:08.87 KORUBA Gizela ULKS Gryf Rytwiany 2009 U14 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/13899/21 2023
9 19 s 1 2:10.04 CHMIELEWSKA Lena KKL Kielce 2010 U12 SK -- B.D. Z/0486/21 2023 LDK!
10 20 s 1 2:22.79 KUBICKA Lilianna KKL Kielce 2011 U12 SK -- B.D. Z/0491/21 2023 LDK!
1 1 s 2 1:46.61 ROCKA Natalia MUKS Wisła Junior Sandomierz 2007 U16 SK V B.D. # Z/3106/20 2023
2 2 s 2 1:47.46 KAWECKA Anna KS ATHLETICS Busko-Zdrój # 2007 U16 SK V SATOR Damian # Z/1988/19 2023 LDK!
3 3 s 2 1:49.29 SOBOTA Alicja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK V KUBIEC Dawid Z/5558/21 2023 LDK!
4 4 s 2 1:49.93 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U14 SK V JÓ¬WIK Krzysztof Z/1927/20 2023 LDK!
5 5 s 2 1:55.41 KOSOWSKA Natalia KKL Kielce 2008 U14 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/2585/20 2023 LDK!
6 6 s 2 1:58.14 GOŁˇBEK Aleksandra KKL Kielce 2009 U14 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/1928/20 2023 LDK!
7 8 s 2 2:00.61 PARADA Tatiana KS ATHLETICS Busko-Zdrój # 2007 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław SATOR Damian # , Z/2222/18 , 2023 BEZ LDK!
8 10 s 2 2:01.82 KUŁAGA Daria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2010 U12 SK -- KUBIEC Dawid Z/5199/21 2023 LDK!
9 14 s 2 2:06.10 JAMROŻY Julia KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2009 U14 SK -- LDK!
10 16 s 2 2:07.57 MICHALSKA Maria KKL Kielce 2010 U12 SK -- B.D. Z/5306/19 2023 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:19.01 WOJTAN Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK IV KUBIEC Dawid Z/5200/21 2023 LDK!
2 s 1 3:35.05 SZWAJDA Anna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2006 U16 SK -- LDK!
3 s 1 4:10.74 DOROSIŃSKA Natalia ULKS Gryf Rytwiany 2006 U16 SK --
80 pł K
1 1 e 1 11.58 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ -2.2 II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
2 2 e 1 13.32 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U16 SK -2.2 IV JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2208/20 , 2021 LDK!
3 3 e 1 13.57 KACZKOWSKA Anna RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -2.2 IV BŁASIŃSKI Artur LDK!
4 4 e 1 13.65 WILCZYŃSKA Lena RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ -2.2 IV BŁASIŃSKI Artur Z/6162/21 2023 LDK!
5 5 e 1 14.02 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -2.2 V BŁASIŃSKI Artur LDK!
6 6 e 1 15.27 GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U16 SK -2.2 -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł # , Z/3383/19 , 2023 BEZ LDK!
7 7 e 1 16.73 PIECZERAK Kamila KKL Kielce 2006 U16 SK -2.2 -- LDK!
8 8 e 1 16.78 KOŁOMAŃSKA Daria KKL Kielce 2006 U16 SK -2.2 -- B.D. Z/2296/19 2023 LDK!
1 f 1 13.80 KACZKOWSKA Anna RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.6 IV BŁASIŃSKI Artur LDK!
2 f 1 13.91 WILCZYŃSKA Lena RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ -1.6 V BŁASIŃSKI Artur Z/6162/21 2023 LDK!
3 f 1 14.29 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -1.6 V BŁASIŃSKI Artur LDK!
  f 1 DNF GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U16 MZ -1.6 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 49.02 WILCZYŃSKA Lena RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/6162/21 2023 LDK!
2 2 s 1 51.56 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur LDK!
3 3 s 1 51.71 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U16 SK IV JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2208/20 , 2021 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 56.32 WRONA Zuzanna
DRÓŻDŻ Zofia
SMALEC Wiktoria
SOBOTA Alicja
KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2011
2007
2009
2009
U16 SWK -- KUBIEC Dawid B.D.
WZOREK Agata KUBIEC Dawid
KUBIEC Dawid
KUBIEC Dawid
Z/5557/21
, Z/2481/20
Z/8867/21
Z/5558/21
2023
, 2023
2023
2023




2 2 s 1 57.08 KOŁOMAŃSKA Daria
SZWARC Natalia
GARBAT Klaudia
JANISZEWSKA Maja
KKL Kielce 2006
2006
2006
2006
U16 SWK -- B.D.
TIETIERIN Paweł
JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł
JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz
Z/2296/19
Z/12475/21
, Z/3383/19
, Z/2208/20
2023
2023
, 2023
, 2021


BEZ

3 3 s 1 57.09 MI¦KIEWICZ Sandra
STAWOWIAK Paula
CHAMERA Julia
KACZMAREK Anastazja
UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007
2006
2007
2008
U16 SWK -- SIDOWSKI Krzysztof
SIDOWSKI Krzysztof
OZDOBA Elżbieta
OZDOBA Elżbieta
Z/13597/21
Z/12707/21
Z/3375/21
Z/3140/20
2022
2023
2022
2023




4 4 s 1 58.71 MOLENDOWSKA Julia
PARADA Gabriela
SZTUK Kaja
KAWECKA Anna
KS Słoneczko Busko Zdrój 2006
2011
2008
2007
U16 SWK -- PEREPICZKO Zdzisław
SATOR Damian B.D.
SATOR Damian
SATOR Damian
Z/1041/18
Z/2838/21
Z/4227/20
Z/1988/19
2021
2023
2023
2023
5



5 5 s 1 60.66 NOWAK Michalina
MARKS Julia
RĘBOSZ Nikola
GOŁˇBEK Aleksandra
KKL Kielce 2009
2009
2008
2009
U14 SWK -- JÓ¬WIK Krzysztof
TIETIERIN Paweł

JÓ¬WIK Krzysztof
Z/4215/19
Z/3395/19
Z/1928/20
2023
2023
2023



6 6 s 1 61.95 WRONA Amelia
KUŁAGA Daria
JAMROŻY Julia
NIEKŁAŃ Nikola
KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2009
2010
2009
2009
U14 SWK -- KUBIEC Dawid
KUBIEC Dawid

Z/5201/21
Z/5199/21
2023
2023


7 7 s 1 65.93 CHMIELEWSKA Lena
KUBICKA Liliana
MICHALSKA Maria
JANIK Katarzyna
KKL Kielce 2010
2011
2010
2009
U14 SWK -- B.D.

B.D.
TIETIERIN Paweł
Z/0486/21
Z/5306/19
Z/3975/21
2023
2023
2023



Wzwyż K
1 f 1 1.30 WÓJTOWICZ Maria UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. # 2007 U16 SK -- SIDOWSKI Krzysztof # Z/5631/22 2023 LDK!
2 f 1 1.30 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta # , Z/10485/21 , 2023 LDK!
  f 1 NM GŁODOWSKA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany # 2006 U16 SK --
W dal K
  f 1 3.53 KALINA Nikola ULKS Gryf Rytwiany 2009 U14 SK +1.4 -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/13898/21 2023
  f 1 3.56 CEDRO Nikola KKL Kielce 2007 U16 SK +0.9 -- B.D. Z/13994/21 2021
  f 1 3.72 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U14 SK +1.2 -- OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta # , Z/10485/21 , 2023 LDK!
1 f 1 4.20 SAMCZYŃSKA Liliana KKL Kielce 2008 U14 SK +0.4 -- TIETIERIN Paweł # Z/13031/21 2023 LDK!
2 f 1 4.06 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U16 SK +1.8 -- TIETIERIN Paweł # Z/12475/21 2023 LDK!
3 f 1 4.00 GRZESIAK Zuzanna MUKS Wisła Junior Sandomierz 2007 U16 SK +2.2 -- MIREK Andrzej Z/3105/20 2022
4 f 1 3.99 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U16 SK +0.6 -- TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2023 LDK!
5 f 1 3.90 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U14 SK +2.5 -- OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta # , Z/10485/21 , 2023 LDK!
6 f 1 3.88 WÓJTOWICZ Maria UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. # 2007 U16 SK +1.8 -- SIDOWSKI Krzysztof # Z/5631/22 2023 LDK!
7 f 1 3.82 CEDRO Nikola KKL Kielce 2007 U16 SK +2.5 -- B.D. Z/13994/21 2021
8 f 1 3.67 KALINA Nikola ULKS Gryf Rytwiany 2009 U14 SK +2.1 -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/13898/21 2023
9 f 1 3.64 PIECZERAK Kamila KKL Kielce 2006 U16 SK +0.5 -- LDK!
10 f 1 3.53 TARAS Martyna ULKS Gryf Rytwiany 2009 U14 SK +1.9 --
11 f 1 3.50 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U16 SK +0.9 -- TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2023 LDK!
12 f 1 3.47 CHAMERA Julia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK -0.1 -- OZDOBA Elżbieta Z/3375/21 2022 LDK!
13 f 1 3.45 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U14 SK +0.8 -- TIETIERIN Paweł # Z/3975/21 2023 LDK!
14 f 1 3.42 KOŁOMAŃSKA Blanka KKL Kielce 2008 U14 SK +1.1 -- B.D. Z/2180/20 2022 LDK!
15 f 1 3.32 GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U16 SK +0.6 -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł # , Z/3383/19 , 2023 BEZ LDK!
16 f 1 3.30 SZAŁAS Maja KKL Kielce 2007 U16 SK +0.1 -- TIETIERIN Paweł # Z/13995/21 2023 LDK!
17 f 1 3.13 NOWAK Michalina KKL Kielce 2009 U14 SK 0.0 -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/4215/19 2023 LDK!
18 f 1 2.95 MI¦KIEWICZ Sandra UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK +0.2 -- SIDOWSKI Krzysztof # Z/13597/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 8.13 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2023
2 f 1 7.60 STAWOWIAK Paula UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2006 U16 SK -- SIDOWSKI Krzysztof # Z/12707/21 2023 LDK!
3 f 1 7.07 GÓ¬D¬ Maria KKL Kielce 2007 U16 SK -- LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 24.25 BARABAN Anita KS Wisła Puławy 2006 U16 LU V
2 f 1 18.49 NOWAK Julia KKL Kielce 2006 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/13476/21 2023 LDK!
3 f 1 17.75 ŻELAZNA Zuzanna KKL Kielce 2006 U16 SK --
4 f 1 15.25 BAZAK Marianna KKL Kielce 2007 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz
Dysk (1) K
1 f 1 17.18 MARCY¦ Emilia KKL Kielce 2005 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/14334/21 2023 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 52.83 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U18 SK II FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2023 5 LDK!
2 f 1 25.26 MARCY¦ Emilia KKL Kielce 2005 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/14334/21 2023 LDK!
1 f 2 44.65 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2023
2 f 2 29.60 BARABAN Anita KS Wisła Puławy 2006 U16 LU V
3 f 2 26.21 NOWAK Julia KKL Kielce 2006 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/13476/21 2023 LDK!
4 f 2 23.47 BAZAK Marianna KKL Kielce 2007 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz
5 f 2 23.47 ŻELAZNA Zuzanna KKL Kielce 2006 U16 SK --
100 m M
1 s 1 12.85 PRZYBYŁA Sebastian AZS UMCS Lublin # 2007 U16 LU -1.3 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/0669/22 2023 LDK!
1 s 1 12.85 CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -1.3 -- MURAT Tomasz Sławomir # Z/14123/21 2023
3 s 1 13.46 GODZWON-SKOTNICKI Jakub UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -1.3 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2213/18 2022 BEZ LDK!
4 s 1 13.83 GOLEMBA Kryspin UKS Żaczek Połaniec 2008 U14 SK -1.3 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/13993/21 2023 LDK!
5 s 1 15.82 STĘPLEWSKI Mikołaj KKL Kielce 2010 U12 SK -1.3 -- B.D. Z/1936/20 2023 LDK!
  s 1 DQ PYTKO Bartłomiej UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -1.3 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2594/20 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 40.11 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK IV JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
2 2 s 1 41.63 CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U16 LU V MURAT Tomasz Sławomir # Z/14123/21 2023
3 3 s 1 42.70 GODZWON-SKOTNICKI Jakub UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2213/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 44.82 GOLEMBA Kryspin UKS Żaczek Połaniec 2008 U14 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/13993/21 2023 LDK!
5 5 s 1 46.16 WRÓBEL Wiktor KS ATHLETICS Busko-Zdrój # 2008 U14 SK -- SATOR Damian # Z/12865/21 2023 LDK!
6 6 s 1 47.30 DˇBROWSKI Karol UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. # 2008 U14 SK -- SIDOWSKI Krzysztof Z/1423/23 2023 LDK!
7 7 s 1 48.70 WRÓBEL Damian KS ATHLETICS Busko-Zdrój # 2010 U12 SK -- SATOR Damian # Z/7938/21 2023 LDK!
8 8 s 1 51.64 DOMOŃ Oskar KKL Kielce 2009 U14 SK -- LDK!
600 m M
1 s 1 1:35.93 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK V SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2023 LDK!
2 s 1 1:36.69 BŁASZCZYK Maciej SSR Olimp Strawczyn 2006 U16 SK V B.D. Z/10984/21 2023
3 s 1 1:39.51 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK V SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2023 BEZ LDK!
4 s 1 1:42.69 PRZYBYŁO Oskar UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir LDK!
5 s 1 1:51.04 SZWAJKOWSKI Tomasz KKL Kielce 2009 U14 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/0501/21 2023 LDK!
6 s 1 1:55.01 WRÓBEL Patryk UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir LDK!
7 s 1 1:56.53 NIEBUDEK Szymon KKL Kielce 2008 U14 SK -- LDK!
8 s 1 1:58.45 GAJ Filip SSR Olimp Strawczyn 2006 U16 SK -- B.D. Z/4152/20 2021
9 s 1 2:05.28 BAGNECKI Leon KKL Kielce 2010 U12 SK -- B.D. Z/1926/20 2023 LDK!
10 s 1 2:06.50 KOBIEC Kacper KKL Kielce 2009 U14 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/3374/19 2023 LDK!
11 s 1 2:07.90 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U12 SK -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2023 LDK!
12 s 1 2:08.39 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U12 SK -- B.D. Z/0485/21 2023 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:51.24 WIECZORKIEWICZ Fabian LKB Rudnik # 2006 U16 SK V DUDEK Sylwester Z/5202/21 2023 LDK!
2 2 s 1 2:56.03 BˇK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK V SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2023 LDK!
3 3 s 1 2:59.87 ZAWICKI Arkadiusz KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2006 U16 SK V KUBIEC Dawid Z/5623/19 2023 LDK!
4 4 s 1 3:05.89 MASTALERZ Aleksander SSR Olimp Strawczyn 2006 U16 SK -- B.D. Z/4153/20 2021
5 5 s 1 3:27.58 KUPISZ Jan KKL Kielce 2008 U14 SK -- LDK!
6 6 s 1 3:37.89 STOKOWIEC Michał KKL Kielce 2008 U14 SK -- LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 19.66 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK +0.5 -- TIETIERIN Paweł BIELACHA Maciej # Z/3376/19 2023 LDK!
  s 1 DNF SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK +0.5 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2023 BEZ LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 51.46 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK -- TIETIERIN Paweł BIELACHA Maciej # Z/3376/19 2023 LDK!
  s 1 DNF SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2023 BEZ LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 51.44 PRZYBYŁO Oskar
SZYDŁOWSKI Igor
GODZWON-SKOTNICKI Jakub
BˇK Karol
UKS Żaczek Połaniec 2006
2006
2006
2006
U16 SWK -- SZYDŁOWSKI Sławomir
SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir
SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir
SZYDŁOWSKI Sławomir
Z/2221/18
Z/2213/18
Z/3077/19
2023
2022
2023

BEZ
BEZ

2 2 s 1 53.55 PYTKO Bartłomiej
TAŁAJ Kuba
WRÓBEL Patryk
GOLEMBA Kryspin
UKS Żaczek Połaniec 2006
2007
2006
2008
U16 SWK -- SZYDŁOWSKI Sławomir
SZYDŁOWSKI Sławomir
SZYDŁOWSKI Sławomir
SZYDŁOWSKI Sławomir
Z/2594/20
Z/0503/21
Z/13993/21
2022
2023
2023




3 3 s 1 58.26 SZWAJKOWSKI Tomasz
DOMOŃ Oskar
KOBIEC Kacper
NIEBUDEK Szymon
KKL Kielce 2009
2009
2009
2008
U14 SWK -- JÓ¬WIK Krzysztof

TIETIERIN Paweł
Z/0501/21
Z/3374/19
2023
2023


4 4 s 1 62.92 BAGNECKI Leon
JANUCHTA Dawid
STĘPLEWSKI Mikołaj
BEŁCZEW Igor
KKL Kielce 2010
2010
2010
2012
U12 SWK -- B.D.
JANUCHTA Krzysztof B.D.
B.D.
B.D.
Z/1926/20
, Z/3387/19
Z/1936/20
Z/0485/21
2023
, 2023
2023
2023




Wzwyż M
1 f 1 1.40 STRZELECKI Jakub UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK -- OZDOBA Janusz Z/10775/21 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 5.40 PRZYBYŁA Sebastian AZS UMCS Lublin # 2007 U16 LU +2.1 -- KUTRZEPA Grzegorz Z/0669/22 2023 LDK!
2 f 1 4.80 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK +2.5 -- OZDOBA Janusz Z/3355/20 2023 BEZ LDK!
Wieloskok M
1 f 1 10.90 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK +1.9 -- OZDOBA Janusz Z/3355/20 2023 BEZ LDK!
2 f 1 10.85 JANKOWSKI Wiktor KS Wisła Puławy 2006 U16 LU +0.2 -- ZDYBEL Aleksander Z/2924/20 2023
Kula (5) M
1 f 1 10.46 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2023
2 f 1 8.98 WRÓBEL Wiktor KS ATHLETICS Busko-Zdrój # 2008 U14 SK -- SATOR Damian # Z/12865/21 2023 LDK!
3 f 1 8.18 WALCZYK Aleksander UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/14006/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 27.24 STRZELECKI Jakub UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK -- OZDOBA Janusz Z/10775/21 2022 LDK!
2 f 1 27.10 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2023 LDK!
3 f 1 25.21 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2023 LDK!
4 f 1 24.11 WALCZYK Aleksander UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/14006/21 2022 LDK!
5 f 1 16.61 PARKOT Kacper KKL Kielce 2008 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0002/22 2023 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 43.50 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2023 LDK!
2 f 1 43.04 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2023
3 f 1 41.23 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U16 SK IV JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2023 LDK!
4 f 1 38.37 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2023
5 f 1 34.75 JANKOWSKI Wiktor KS Wisła Puławy 2006 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2924/20 2023
6 f 1 15.21 PARKOT Kacper KKL Kielce 2008 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0002/22 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.6883149147034 sekund