Gliwice 03.10.2021
Mistrzostwa ¦l±ska w Sztafetach 2021. Mityng LA [DMP U16]
100 m K
1 1 s 1 12.60 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +1.4 II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
2 2 s 1 12.71 ¦LUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL +1.4 II KRUPA Iwona B.D. Z/5639/18 2023 LDK!
3 3 s 1 13.30 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U16 SL +1.4 IV ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
4 4 s 1 13.31 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP +1.4 IV SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2023 LDK!
5 5 s 1 13.71 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL +1.4 IV CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
6 7 s 1 14.06 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL +1.4 V RAMUS Józef Z/2680/20 2023 LDK!
1 6 s 2 13.94 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +2.1 V DĘBOWSKI Michał Z/2105/20 2023 LDK!
2 8 s 2 14.08 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +2.1 V LDK!
3 9 s 2 14.39 ¦WIERCZEK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz # 2007 U16 SL +2.1 V SZYJKA Anna Z/3238/20 2023 LDK!
4 10 s 2 14.65 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +2.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2023 LDK!
5 11 s 2 14.81 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +2.1 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2023 LDK!
6 12 s 2 14.85 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U12 SL +2.1 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.38 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2023
2 5 s 1 64.12 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1408/20 2022 LDK!
3 6 s 1 64.25 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2023
1 4 s 2 62.60 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2023 5 LDK!
2 8 s 2 65.20 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2023 LDK!
3 9 s 2 65.83 KOSTELNIK Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/3719/19 2022
4 11 s 2 70.33 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2023 LDK!
1 2 s 3 60.63 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP III BU¦KO Przemysław # Z/6140/21 2023 2 LDK!
2 3 s 3 61.09 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL III DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2023 BEZ LDK!
3 7 s 3 65.14 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2023 LDK!
4 10 s 3 67.96 LACH Anna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- LAKSA Dariusz Z/13377/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:46.59 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:51.62 SMYLA Julia UKS Diament Godów 2008 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2086/20 2023 LDK!
3 3 s 1 1:55.75 KOSZANY Emilia UKS Diament Godów 2008 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/2084/20 2023 LDK!
4 4 s 1 1:59.29 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2023
5 5 s 1 2:15.54 MANDEL Emilia UKS Diament Godów 2007 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan # Z/13041/21 2023 LDK!
1 1 w 1 1:45.02 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL IV ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK! 616
2 2 w 1 1:50.80 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK! 509
3 3 w 1 2:21.37 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK! 106
1000 m K
1 1 s 1 3:06.07 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2023 LDK!
2 2 s 1 3:14.22 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
3 3 s 1 3:16.19 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:19.63 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:21.41 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2023 LDK!
6 6 s 1 3:27.98 ŁATA¦ Magdalena MOSM Tychy 2006 U16 SL V
7 7 s 1 3:28.11 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL V GAWLINA Józef Z/13162/21 2023
  s 1 DNF BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2023 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 14.20 ¦WIERCZEK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz # 2007 U16 SL +0.6 V SZYJKA Anna Z/3238/20 2023 LDK!
2 2 s 1 15.28 KUSTO¦ Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL +0.6 -- BOJKO Bogdan Z/6086/21 2023
1 1 w 1 12.63 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL +1.1 III ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK! 767
2 2 w 1 12.69 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +1.1 III ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK! 757
3 3 w 1 17.14 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL +1.1 -- CHRIST Marek BEZ LDK! 221
4x400 m MIX
1 1 s 1 3:54.78 KANIA Damian
STĘPKA Patrycja
CZAJKOWSKA Magda
WRÓBEL Michał
UKS Czwórka Żory 2004
2003
2003
2002
U20 SLK -- KRUPA Iwona


KRUPA Iwona B.D.
Z/1305/20
Z/5054/18
2023
2023


2 2 s 1 3:55.87 MARKIEWICZ Kamil
HAŁKA Oliwia
PRUSKO Gabriela
CZERNEL Olivier
GKS Piast Gliwice 2003
2004
2003
2006
U20 SLK -- RAMUS Józef
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/4512/18
Z/0395/18
Z/5647/18
Z/1193/19
2023
2023
2023
2023
4

BEZ

3 3 s 1 4:25.92 WALA Piotr
METLAK Martyna
DURCZOK Julia
PRZYBYŁA Kamil
TL Athletics Jastrzębie 2005
2006
2008
2005
U18 SLK --
STA¦KIEWICZ Jakub

STA¦KIEWICZ Jakub
Z/1178/20
Z/5452/19
2023
2023


Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U23 LD III GRABOLUS Marek Z/4046/18 2021 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.45 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL IV RAMUS Józef Z/0122/21 2023 LDK!
3 3 f 1 1.30 MADEJA Zuzanna GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/10981/21 2023 LDK!
4 4 f 1 1.20 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL -- RAMUS Józef Z/0121/21 2023 LDK!
1 1 w 1 1.43 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL V ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK! 544
2 2 w 1 1.37 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK! 481
3 3 w 1 1.10 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK! 222
100-200-300-400 K
1 1 s 1 2:20.17 MADUZIA Karolina
GÓRSKA Dominika
ROMANIAK Jagoda
TKOCZ Zofia
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004
2003
2006
2003
U20 SLK -- CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
PRENCEL Piotr
B.D. PRENCEL Piotr
Z/3216/18
Z/3185/17
Z/0001/19
, Z/2281/17
2023
2023
2023
, 2023
4
3


2 3 s 1 2:29.39 KOTULSKA Marianna
GAWEŁEK Marta
CZAJKOWSKA Magda
STĘPKA Patrycja
UKS Czwórka Żory 2008
2001
2003
2003
U23 SLK -- KRUPA Iwona


Z/1386/18
2023
BEZ
3 4 s 1 2:30.39 KARMELITA Julia
BˇBEL Karolina
DUDA Julia
STĘPIEŃ Dagmara
AZS-AWF Katowice 2007
2005
2004
2005
U18 SLK -- CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
Z/1533/19
Z/0814/18
2023
2023

4
3
3
4 6 s 1 2:33.89 WÓJCIK Magdalena
JARCZYK Milena
ABSYL Wiktoria
JURKA Daniela
UKS Trójka Mikołów 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
ROLAK Dorota
WAJDA Aleksandra
Z/2316/18
Z/4666/19
Z/2319/18
Z/4507/19
2023
2023
2023
2023
BEZ



1 2 s 2 2:26.00 KRUCZEK Martyna
¦LIWA Julia
BISKUP Wiktoria
LACHOWSKA Aurelia
KS Sprint Bielsko-Biała 2006
2003
2008
2007
U20 SLK -- DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
RU¦NIAK Stefan
Z/2983/18
Z/3182/16
Z/2787/19
Z/2783/19
2023
2023
2023
2023
5
3

BEZ
2 5 s 2 2:32.53 ¦LUSAREK Agnieszka
SOCHACKA Julia
MATYSIAK Oliwia
HAŁKA Oliwia
GKS Piast Gliwice 2003
2007
2007
2004
U20 SLK -- KRUPA Iwona B.D.
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/5639/18
Z/1180/19
Z/0115/21
Z/0395/18
2023
2023
2023
2023

5


3 7 s 2 2:36.72 KURASZ Paulina
GRZESICZEK Aleksandra
KOSIŃSKA Pola
PORWOLIK Oliwia
UKS Trójka Mikołów 2008
2007
2006
2007
U16 SLK --
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/13950/21
Z/1741/21
2023
2023


4 8 s 2 2:44.62 MATUSZCZAK Wioleta
RYGIEL Oliwia
DURCZOK Julia
METLAK Martyna
TL Athletics Jastrzębie 2007
2003
2008
2006
U20 SLK -- B.D. STA¦KIEWICZ Jakub
CIEMAŁA Krystian

STA¦KIEWICZ Jakub
, Z/4590/19
Z/11349/21
Z/1178/20
, 2023
2023
2023



W dal K
1 1 f 1 5.47 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA +1.5 II ¦LUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2023
2 2 f 1 5.28 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL +1.1 III CHRIST Marek 3 LDK!
3 3 f 1 5.27 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +1.5 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
4 4 f 1 4.75 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +0.4 V DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK!
5 5 f 1 4.69 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL +2.0 V CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
6 6 f 1 4.62 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +1.3 V PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
7 7 f 1 4.44 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.5 -- LDK!
8 8 f 1 4.32 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL +1.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2023 LDK!
9 9 f 1 3.78 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL +0.2 -- RAMUS Józef Z/0121/21 2023 LDK!
10 10 f 1 3.72 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL +1.7 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2023 LDK!
  w 1 5.06 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +0.6 IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK! 576
1 1 w 1 5.41 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +3.6 II ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK! 674
2 2 w 1 5.28 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL +1.0 III ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK! 637
3 3 w 1 3.70 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL +1.8 -- CHRIST Marek BEZ LDK! 242
Kula (2) K
1 1 f 1 11.91 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/3206/20 2023 LDK!
2 2 f 1 9.17 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U12 SL -- MARMUR Stanisław # Z/3901/20 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.35 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL III BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2023 5
2 2 f 1 10.65 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/4088/20 2023
3 3 f 1 10.60 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
4 4 f 1 9.07 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2023 LDK!
5 5 f 1 8.91 WŁODARCZYK Maja TS AKS Chorzów # 2005 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/2396/20 2023
6 6 f 1 7.71 SZAFARCZYK Emilia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0526/20 2022 LDK!
7 7 f 1 7.68 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
8 8 f 1 7.66 PODGÓRSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0524/20 2022 LDK!
9 9 f 1 7.02 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2023 LDK!
1 1 w 1 9.45 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL V ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK! 494
2 2 w 1 8.90 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL V ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK! 458
3 3 w 1 5.34 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK! 230
Kula (4) K
1 1 f 1 10.19 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL III ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
Dysk (0.60) K
1 1 f 1 26.54 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/3206/20 2023 LDK!
2 2 f 1 26.02 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2023 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 35.04 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2023
2 2 f 1 25.73 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
3 3 f 1 23.90 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2023 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 41.87 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL II
2 2 f 1 40.10 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL II ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
3 3 f 1 33.15 MORGAŁA Hanna RMKS Rybnik 2004 U18 SL III WYPIÓR Aleksander Z/5572/19 2023 LDK!
4 4 f 1 30.24 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL IV BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2023 5
5 5 f 1 25.15 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- MUNIAK Michał Z/1270/15 2023
5-bój K MŁ K
  f 1 2817 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL III ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
1 1 f 1 3022 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL II ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
2 2 f 1 2915 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL +9.9 III ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
3 3 f 1 1021 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.87 KONIECZNY Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U20 SL +1.6 I SZYJKA Robert B.D. # Z/5667/15 2023
2 2 s 1 10.99 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 1990 Sen DS +1.6 II SKRZYPACZ Adrian Z/3763/11 2022 1
3 3 s 1 11.13 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL +1.6 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2023
4 4 s 1 11.53 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +1.6 III B.D. # Z/2984/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 11.55 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL +1.6 III RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
6 8 s 1 12.03 PODSIADŁO Grzegorz MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL +1.6 IV B.D.
1 6 s 2 11.69 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +3.3 III DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2023
2 7 s 2 11.84 KEMPNY Tymoteusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U18 SL +3.3 IV BOJKO Bogdan Z/4169/19 2022
3 9 s 2 12.52 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +3.3 V BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2023 BEZ
4 10 s 2 12.72 KRAJ Igor KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL +3.3 V LDK!
5 11 s 2 14.63 DOPIERAŁA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U12 SL +3.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/4055/20 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.87 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA II B.D. Z/0984/20 2023
2 2 s 1 52.16 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2023
3 3 s 1 53.16 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK!
4 4 s 1 54.46 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
5 5 s 1 55.35 ROZBICKI Paweł MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS --
1 6 s 2 56.41 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 1980 Masters LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2023 2
2 7 s 2 56.46 BABIUCH Eryk UKS Miotacz Sosnowiec 2003 U20 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/2797/20 2023
3 8 s 2 65.92 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2023 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:42.25 ¦WIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2023 LDK!
2 2 s 1 2:42.88 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:53.05 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2023 LDK!
4 4 s 1 2:56.54 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice # 2007 U16 SL V DARLIŃSKI Artur # Z/0136/22 2023 LDK!
5 5 s 1 2:59.15 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2023 LDK!
6 6 s 1 3:00.17 KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/4174/19 2022
  s 1 DNF DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2023 4 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.69 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL +1.8 III
2 2 s 1 16.81 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA +1.8 III MUNIAK Michał ¦LUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2023 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.95 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2023
2 2 f 1 1.80 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL -- RAMUS Józef Z/1465/19 2023
100-200-300-400 M
1 1 s 1 2:02.99 DRABIK Szymon
BRILLA Cyprian
WRÓBEL Michał
KANIA Damian
UKS Czwórka Żory 2002
2003
2002
2004
U20 SLK --
KRUPA Iwona
KRUPA Iwona B.D.
KRUPA Iwona
Z/0803/17
Z/5054/18
Z/1305/20
2022
2023
2023
3


2 2 s 1 2:03.93 WALA Piotr
WI¦NIEWSKI Dawid
URBANEK Łukasz
PRZYBYŁA Kamil
TL Athletics Jastrzębie 2005
2003
2003
2005
U20 SLK --
CIEMAŁA Krystian

STA¦KIEWICZ Jakub
Z/2062/18
Z/5452/19
2023
2023


3 3 s 1 2:05.59 KAŁUŻA Wiktor
WIˇCEK Tomasz
WITOS Mikołaj
ZAJˇC Bartosz
KS Sprint Bielsko-Biała 2005
2004
2004
2006
U18 SLK -- DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/3245/20
Z/4251/17
Z/4249/17
Z/2127/20
2023
2023
2023
2023

4
BEZ

4 4 s 1 2:09.66 HAJDUK Mateusz
GŁOWIŃSKI Bartosz
JONAS Beniamin
SOCHA Tymon
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004
2004
2004
2005
U18 SLK -- CZYŻ Katarzyna

CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
Z/3043/19
Z/3279/18
Z/3278/18
2023
2023
2023

4
4
5 5 s 1 2:15.25 DUTKIEWICZ Kuba
KALISZ Maciej
SIWY Mariusz
PIETRZYK Filip
UKS Trójka Mikołów 2006
2006
2006
2006
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/2324/18
, Z/4518/18
Z/1746/21
Z/2323/18
2023
, 2023
2023
2023
BEZ
BEZ

BEZ
W dal M
  f 1 5.18 MICHALCZYK Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +1.0 -- LDK!
  f 1 5.65 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL +1.0 V
  f 1 5.66 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +1.4 V B.D. # Z/2984/18 2023 BEZ LDK!
1 1 f 1 7.03 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U18 SL +2.2 II PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2023 LDK!
2 2 f 1 6.81 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U20 SL +3.1 II SITARSKI Michał # Z/0577/19 2023 3
3 3 f 1 6.40 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U20 SL +1.6 III FOJCIK Dorota Z/3688/18 2022 4
4 4 f 1 6.21 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U20 SL +1.2 IV SITARSKI Michał B.D. Z/5053/18 2023
5 5 f 1 5.81 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL +3.0 V
6 6 f 1 5.71 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +4.1 V B.D. # Z/2984/18 2023 BEZ LDK!
7 7 f 1 5.60 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +2.3 V BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2023 BEZ
8 8 f 1 5.38 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +1.8 -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2023 LDK!
9 9 f 1 5.34 MICHALCZYK Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL +3.0 -- LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 8.88 GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2023
2 2 f 1 8.42 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2023
3 3 f 1 8.41 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 10.62 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2023 LDK!
2 2 f 1 10.53 GIŻYCKI Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DĘBOWSKI Michał Z/0279/21 2023 LDK!
3 3 f 1 10.19 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1295/21 2023 LDK!
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 45.48 GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2023
2 2 f 1 35.88 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2023
3 3 f 1 27.60 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 43.93 GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U14 SL III WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2023
2 2 f 1 35.01 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL V DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2023 LDK!
3 3 f 1 32.60 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U14 SL V WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2023
4 4 f 1 26.38 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2023 LDK!
5 5 f 1 25.02 SZERSZENIEWSKI Aleksander RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10133/21 2022 LDK!
6 6 f 1 22.92 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 30.72 WO¬NICA Ryszard RMKS Rybnik 2004 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4364/19 2023 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 51.33 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U20 SL I GŁˇB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.575010061264 sekund