Słubice 01.10.2021
Mistrzostwa Euroregiony Pro Europa Viadrina Dzieci i Młodzieży [DMP U16]
60 m K
1 s 1 9.19 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP +0.3 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2024 LDK!
2 s 1 9.38 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U12 WP +0.3 -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/5894/21 2024 LDK!
3 s 1 9.92 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB +0.3 -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2024 LDK!
4 s 1 10.13 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB +0.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2024 LDK!
5 s 1 10.15 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U12 LB +0.3 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2024 LDK!
6 s 1 10.29 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB +0.3 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2024 LDK!
7 s 1 10.43 TYCZYŃSKA Lidia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB +0.3 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1475/20 2024 LDK!
1 s 2 9.75 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U12 LB -1.7 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2024 LDK!
2 s 2 9.79 BRZESKA Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -1.7 -- LDK!
3 s 2 9.97 ŻAL Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB -1.7 -- WALCZAK Piotr Z/7483/21 2024 LDK!
4 s 2 10.05 SZCZUREK Jagoda ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB -1.7 -- HUDYMA Justyna Z/8532/21 2024 LDK!
5 s 2 10.40 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP -1.7 -- FERFET Marek Z/1599/21 2024 LDK!
6 s 2 10.51 KUŹMIAK Rozalia MLKS Agros Żary 2010 U12 LB -1.7 -- BIELAK Miłosz # Z/3177/21 2024 LDK!
7 s 2 10.56 FIJAŁKOWSKA Martyna KMS Szczecin # 2011 U12 ZP -1.7 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/6097/24 2024 LDK!
1 s 3 10.21 POLTASZEWSKA Pola LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -4.0 -- KARMELITA Mariusz # Z/13146/21 2024 LDK!
2 s 3 10.40 DUDARSKA Kaja PLKS Gwda Piła # 2012 U12 WP -4.0 -- B.D.
3 s 3 10.61 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -4.0 -- FERFET Marek Z/1186/20 2024 LDK!
4 s 3 10.68 ŚWIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -4.0 -- URSZULAK Marcin # Z/13763/21 2024 LDK!
5 s 3 12.29 STACHOWIAK Nina ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB -4.0 -- LDK!
1 s 4 9.79 LUDWINIAK Nadia ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB -0.6 --
2 s 4 9.86 ŚRAMA Julia LKS Atleta Gniezno 2010 U12 WP -0.6 -- KARMELITA Mariusz # Z/13144/21 2024 LDK!
3 s 4 10.23 JANKOWIAK Wiktoria LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP -0.6 -- KARMELITA Mariusz # Z/13148/21 2024 LDK!
4 s 4 10.78 KUJAWSKA Kornelia LKS Atleta Gniezno 2010 U12 WP -0.6 -- KARMELITA Mariusz # Z/13147/21 2024 LDK!
5 s 4 10.82 ZBROŻEK Paulina SP Golice 2011 U12 LB -0.6 --
1 s 5 10.23 GAJ Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP +0.1 -- FERFET Marek Z/10103/21 2024 LDK!
2 s 5 10.39 WOJCIECHOWICZ Natalia ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB +0.1 -- HUDYMA Justyna # Z/14446/21 2024
3 s 5 10.42 WOLF Adrianna PLKS Gwda Piła # 2011 U12 WP +0.1 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1681/23 2024 LDK!
4 s 5 11.07 DZIUBAK Nadia MLKS Jedynka Międzychód 2012 U12 WP +0.1 --
5 s 5 11.08 JACNIACKA Milena KMS Szczecin # 2011 U12 ZP +0.1 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/2911/24 2024 LDK!
6 s 5 11.43 HĘŚ Zuzanna LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP +0.1 -- KARMELITA Mariusz # Z/10698/21 2024 LDK!
7 s 5 11.49 MAZUREK Agata KMS Szczecin # 2011 U12 ZP +0.1 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/5355/24 2024 LDK!
1 s 6 10.72 BORULA Sara SP Golice 2010 U12 LB -0.5 --
2 s 6 11.14 CYGANEK Weronika SP Golice 2011 U12 LB -0.5 --
3 s 6 11.62 WOLNA Nina MLKS Jedynka Międzychód 2010 U12 WP -0.5 --
4 s 6 12.01 FRONTCZAK Amelia AZS-AWF Gorzów 2010 U12 LB -0.5 -- PAPUGA Sebastian LDK!
1 s 7 8.47 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -0.9 -- WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!
2 s 7 8.59 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U14 DS -0.9 -- ROSTEK William # Z/2436/21 2024 LDK!
3 s 7 8.72 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U14 DS -0.9 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1076/20 , 2024 LDK!
4 s 7 8.79 PIRÓG Amelia LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -0.9 -- LDK!
5 s 7 8.85 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -0.9 -- # LDK!
6 s 7 8.85 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -0.9 -- LDK!
7 s 7 8.85 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -0.9 -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/2993/19 2024 LDK!
1 s 8 8.60 SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB +1.4 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2024 LDK!
2 s 8 9.02 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +1.4 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2024 LDK!
3 s 8 9.04 WICHMAN Tola UKS Ares Nowa Sól 2008 U14 LB +1.4 -- LDK!
4 s 8 9.18 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP +1.4 -- # LDK!
5 s 8 9.36 RUDŹ Wiktoria UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP +1.4 -- # LDK!
6 s 8 9.66 AUGUSTYNIAK Lena Akademia Biegowa Żary # 2008 U14 LB +1.4 -- LDK!
1 s 9 9.39 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -0.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2024 LDK!
2 s 9 9.52 KUJAWA Karolina AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -0.3 -- LDK!
3 s 9 9.58 GAMALSKA Kaja UKS Maszewiak Maszewo 2009 U14 LB -0.3 -- LDK!
4 s 9 9.90 CIEŚLAK Matylda ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB -0.3 -- HUDYMA Grzegorz Z/2395/21 2024 LDK!
5 s 9 10.03 SZCZEPAŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -0.3 -- LDK!
6 s 9 10.50 BIELIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -0.3 -- LDK!
1 s 10 9.16 ROSIŃSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -0.8 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/11895/21 2024 LDK!
2 s 10 9.50 SŁABY Natalia AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -0.8 -- LDK!
3 s 10 10.63 KOZŁOWSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -0.8 -- WALCZAK Piotr Z/7489/21 2022 LDK!
4 s 10 10.68 MIERZYŃSKA Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -0.8 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12083/21 2023 LDK!
1 s 11 9.91 PIECHACZEK Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12084/21 2024 LDK!
2 s 11 10.13 MACIEJEWSKA Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB 0.0 -- PAPUGA Sebastian
3 s 11 10.20 WALKOWIAK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/7778/21 2024 LDK!
4 s 11 11.70 MAJEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/12082/21 2024 LDK!
1 s 12 9.05 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -2.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2024 LDK!
2 s 12 9.79 SĄDEL Karolina KL Lumel Zielona Góra # 2009 U14 LB -2.3 -- FILIPOWSKI Krzysztof Z/0804/23 2023 LDK!
3 s 12 10.11 GORDUS Yelizaveta PLKS Gwda Piła # 2009 U14 WP -2.3 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1682/23 2024 LDK!
4 s 12 10.13 WICENTY Kamila PLKS Gwda Piła # 2009 U14 WP -2.3 -- SOBKOWSKI Przemysław
100 m K
1 s 1 13.31 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -0.2 IV B.D. 4 LDK!  ZKN  
2 s 1 13.60 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -0.2 IV WISZ Dariusz Z/1029/20 2024 LDK!  OSU  
3 s 1 13.73 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -0.2 IV B.D. BEZ LDK!  ZKN  
4 s 1 13.91 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS -0.2 -- B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
5 s 1 14.37 MAŃCZAK Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2005 U18 LB -0.2 -- DRACZYŃSKI Adam # Z/13892/21 2023 LDK!
6 s 1 14.46 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB -0.2 -- LDK!
7 s 1 14.71 KALIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 2004 U18 ZP -0.2 -- LDK!
1 s 2 12.91 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -1.3 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2024 LDK!
2 s 2 13.25 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -1.3 IV WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2024 LDK!  OSU  
3 s 2 13.67 KULTYS Ewa WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2007 U16 LB -1.3 IV SIEŃKO Krzysztof Z/2975/20 2023 LDK!
4 s 2 13.90 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -1.3 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2024 LDK!
5 s 2 14.19 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin # 2007 U16 ZP -1.3 V FERFET Marek Z/0075/22 2024 LDK!
6 s 2 14.90 FICYGOWSKA Aleksandra KL Lumel Zielona Góra # 2007 U16 LB -1.3 -- LANDYSZKOWSKI Sławomir # Z/13673/21 2023 LDK!
1 s 3 14.25 ROMANECZKO Julia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -2.3 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4329/20 2023 LDK!
2 s 3 14.30 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -2.3 V LDK!
3 s 3 14.45 KAŹMIERCZAK Aleksandra UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -2.3 V OBERLAN Paulina BEZ LDK!
4 s 3 14.62 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -2.3 -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK!
5 s 3 14.78 TORCHAŁA Anna ULKS Sprinter Zielona Góra 2007 U16 LB -2.3 --
6 s 3 14.87 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -2.3 -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
1 s 4 13.94 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -0.1 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!
2 s 4 14.06 KLEBIEKO Lena niestowarzyszona # 2006 U16 -0.1 V NADARZYŃSKI Szymon # Z/13574/21 2024 LDK!
3 s 4 14.95 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U16 LB -0.1 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2024 LDK!
4 s 4 15.06 MARTINEK Anna STS Pomerania Szczecin 2006 U16 ZP -0.1 -- B.D. # Z/2970/20 2022 LDK!
5 s 4 15.29 SZYNKIEWICZ Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.1 -- LDK!
1 s 5 14.18 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -0.6 V KNULL Mariusz Z/1896/21 2024 LDK!
2 s 5 14.65 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.6 -- WISZ Mateusz Z/13818/21 2024 LDK!
3 s 5 14.91 MARCINIAK Maria MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -0.6 -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta # BEZ LDK!
4 s 5 15.54 HRYPIŃSKA Oliwia Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB -0.6 -- LDK!
300 m K
1 s 1 46.60 SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2024 LDK!
2 s 1 47.70 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2024 LDK!
3 s 1 47.82 LITKE Olga PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP V SOBKOWSKI Przemysław Z/11314/21 2023 LDK!
4 s 1 48.00 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary # 2009 U14 LB V URSZULAK Marcin # Z/13558/21 2024 LDK!
5 s 1 48.01 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB V WALCZAK Piotr Z/3286/20 2024 LDK!
6 s 1 50.50 KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/11045/21 2024 LDK!
1 s 2 49.21 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2024 LDK!
2 s 2 50.93 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0028/21 2024 LDK!
3 s 2 51.78 KOMAR Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/13398/21 2024 LDK!
4 s 2 53.34 GĘBAROWSKA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12078/21 2024 LDK!
5 s 2 54.49 AUGUSTYNIAK Lena Akademia Biegowa Żary # 2008 U14 LB -- LDK!
6 s 2 54.63 KOPACZ Paulina UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- LDK!
1 s 3 53.14 ANDRZEJEWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -- URSZULAK Marcin Z/13753/21 2024 LDK!
2 s 3 55.87 KOZŁOWSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/7489/21 2022 LDK!
3 s 3 56.24 WOSIK Agnieszka LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- LDK!
4 s 3 56.36 BOGDANOWICZ Julia MLKS Agros Żary # 2009 U14 LB -- BIELAK Miłosz Z/5128/24 2024 LDK!
1 s 4 54.01 SĄDEL Karolina KL Lumel Zielona Góra # 2009 U14 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof Z/0804/23 2023 LDK!
2 s 4 54.40 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/2758/21 2024 LDK!
3 s 4 56.95 WALKOWIAK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/7778/21 2024 LDK!
  s 4 DNF MACIEJEWSKA Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- PAPUGA Sebastian
1 s 5 52.76 FIRGANEK Teresa Akademia Biegowa Żary 2008 U14 LB -- URSZULAK Marcin Z/13764/21 2024 LDK!
2 s 5 53.14 CIEŚLAK Matylda ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/2395/21 2024 LDK!
3 s 5 54.38 CEGLARZ Karolina LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB --
4 s 5 56.12 PRZYBYŁ Amelia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB --
1 s 6 46.92 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U12 WP V CIEŚLICKA Elżbieta # Z/5894/21 2024 LDK!
2 s 6 52.13 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2024 LDK!
3 s 6 52.92 POJNAR Paulina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- LDK!
4 s 6 53.68 TYCZYŃSKA Lidia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1475/20 2024 LDK!
5 s 6 54.84 WIELICZKO Sandra Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- LDK!
6 s 6 54.95 PRZYBYŁA Liliana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1714/21 2024 LDK!
1 s 7 54.45 JANKOWIAK Wiktoria LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/13148/21 2024 LDK!
2 s 7 55.59 TRESENBERG Weronika LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- NOGA Grzegorz Z/8120/21 2024 LDK!
3 s 7 58.37 POLTASZEWSKA Pola LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/13146/21 2024 LDK!
4 s 7 61.56 KUJAWSKA Kornelia LKS Atleta Gniezno 2010 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/13147/21 2024 LDK!
5 s 7 64.96 HĘŚ Zuzanna LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/10698/21 2024 LDK!
6 s 7 65.00 TONDEL Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam # Z/7492/21 2024 LDK!
1 s 8 55.22 ŚRAMA Julia LKS Atleta Gniezno 2010 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/13144/21 2024 LDK!
2 s 8 57.70 STACHOWSKA Lena Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7272/21 2024 LDK!
3 s 8 62.06 BEBRYS Ania Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- LDK!
4 s 8 64.88 BUŚKO Nadia PLKS Gwda Piła # 2013 U12 WP -- B.D.
5 s 8 66.65 PAWŁOWSKA Alicja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam # Z/13328/21 2024 LDK!
1 s 9 53.45 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U12 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2024 LDK!
2 s 9 55.37 ŻAL Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB -- WALCZAK Piotr Z/7483/21 2024 LDK!
3 s 9 56.80 BŁAWAT Inga PLKS Gwda Piła # 2011 U12 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1689/23 2024 LDK!
4 s 9 68.04 BUŚKO Liliana PLKS Gwda Piła # 2012 U12 WP -- B.D.
5 s 9 69.98 TRASKOWSKA Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam # Z/8140/21 2024 LDK!
1 s 10 42.72 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB II ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2024 LDK!
2 s 10 42.73 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS II MARKOWSKI Tomasz # Z/0511/20 2024 LDK!  OSU  
3 s 10 43.50 SZYMSKA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/0512/20 2024 LDK!  OSU  
4 s 10 44.06 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U16 LB III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2024 LDK!  OSU  
5 s 10 45.71 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB IV SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2024 LDK!  OSU  
1 s 11 48.22 ALIMASI Sofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB V WOŹNIAK Agnieszka # Z/3287/20 2024
2 s 11 49.80 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/0817/20 2024 LDK!
3 s 11 50.15 FICYGOWSKA Aleksandra KL Lumel Zielona Góra # 2007 U16 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir # Z/13673/21 2023 LDK!
4 s 11 50.50 SZYNKIEWICZ Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- LDK!
5 s 11 53.92 BRYZEK Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- LDK!
1 s 12 47.43 TORCHAŁA Anna ULKS Sprinter Zielona Góra 2007 U16 LB V
2 s 12 47.59 KLEBIEKO Lena niestowarzyszona # 2006 U16 V NADARZYŃSKI Szymon # Z/13574/21 2024 LDK!
3 s 12 49.13 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/13818/21 2024 LDK!
4 s 12 49.66 OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/13090/21 2024
5 s 12 51.87 STEFANIAK Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/14445/21 2021
400 m K
1 s 1 63.48 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/1029/20 2024 LDK!  OSU  
2 s 1 65.66 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- # LDK!
3 s 1 66.23 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- # LDK!
4 s 1 67.52 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3663/19 2024
5 s 1 67.65 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2024 LDK!
6 s 1 69.31 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:15.17 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2024 LDK!
2 s 1 3:22.45 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2024 BEZ LDK!
3 s 1 3:22.51 SMOLARCZYK Amelia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1682/18 2023 BEZ LDK!
4 s 1 3:24.82 BRODZIŃSKA Oliwia LŁKB Trucht Łobez 2008 U14 ZP V KIEDROWICZ Piotr # Z/1547/19 2022
5 s 1 3:28.42 BACA-CHOMICZ Klarysa LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1455/20 2024 LDK!
6 s 1 3:29.46 KOZAK Kalina KL Lumel Zielona Góra # 2008 U14 LB V FILIPOWSKI Krzysztof # Z/7158/21 2024 LDK!
7 s 1 3:36.70 KSIĄG Jagoda MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/3176/21 2024 LDK!
8 s 1 3:38.77 MAZURKIEWICZ Pola UKS Maszewiak Maszewo 2008 U14 LB -- LDK!
9 s 1 3:39.33 LATUSEK Lena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12117/21 2024 LDK!
10 s 1 3:49.09 MĄCZKA Julia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam LDK!
11 s 1 3:51.70 MAJ Hanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3716/21 2023 LDK!
12 s 1 4:02.62 MRUGALSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0033/21 2024 LDK!
13 s 1 4:18.26 ZAWODNIAK Nikola PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- LDK!
14 s 1 4:24.09 KOPALA Hanna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- LDK!
1 s 2 3:31.27 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2024 LDK!
2 s 2 3:41.59 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2024 LDK!
3 s 2 3:42.44 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2024 LDK!
4 s 2 3:52.00 HAŚCIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2024 LDK!
5 s 2 3:59.49 HEIN Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1441/20 2024 LDK!
6 s 2 4:19.91 GAJDA Alicja LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/13646/21 2024 LDK!
7 s 2 4:26.38 DUSZA Nadia LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1456/20 2024 LDK!
8 s 2 4:30.80 ŁAZDOWSKA Blanka LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4080/19 2024 LDK!
1 s 3 3:11.53 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2024 LDK!
2 s 3 3:12.95 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP IV GRENDA Jan # Z/1763/20 2024 LDK!
3 s 3 3:13.53 ZJAWIN Natalia LLKS Osowa Sień 2006 U16 LB IV KONSUR Paweł ORŁOWSKI Andrzej , Z/2704/20 , 2024 LDK!
4 s 3 3:14.82 SMOLARCZYK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/1684/18 2022 5 LDK!
5 s 3 3:15.72 ZYGAROWICZ Olga LKS Lubusz Słubice # 2007 U16 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/13089/21 2024 LDK!
6 s 3 3:37.75 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- # LDK!  OSU  
7 s 3 3:38.87 ŻELAZNA Joanna AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/4390/20 2023 LDK!  OSU  
8 s 3 3:41.50 PIWOWARCZYK Liwia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB -- LDK!
9 s 3 3:41.96 KONDRACKA Hanna ULKS Sprinter Zielona Góra 2007 U16 LB --
10 s 3 3:44.16 TEPPER Marjon UKS Maszewiak Maszewo 2007 U16 LB -- LDK!
11 s 3 3:46.24 PODRUCZNY Helena LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3554/17 2023 BEZ LDK!
12 s 3 3:48.81 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2024 BEZ LDK!
80 pł K
1 s 1 13.16 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -1.6 IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!
2 s 1 13.28 RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U16 -1.6 IV NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK!
3 s 1 13.51 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -1.6 IV WALCZAK Piotr Z/1575/19 2024 LDK!
4 s 1 13.57 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -1.6 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2023 LDK!
5 s 1 13.63 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -1.6 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!
6 s 1 13.67 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -1.6 IV KOWALSKI Zenon # Z/0817/20 2024 LDK!
7 s 1 15.21 BRONISZ Alicja AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -1.6 -- KOWALSKI Zenon Z/0674/20 2023 LDK!  OSU  
8 s 1 17.44 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -1.6 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2024 LDK!
80 m pł ds K
1 s 1 13.14 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U14 DS -2.0 -- ROSTEK William # Z/2436/21 2024 LDK!
2 s 1 13.29 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -2.0 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/2436/20 2024 LDK!
3 s 1 13.79 LIPIŃSKA Lena MKL Szczecin # 2008 U14 ZP -2.0 -- IWIŃSKA Anna Z/0084/22 2024 LDK!
4 s 1 14.44 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -2.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0028/21 2024 LDK!
5 s 1 14.67 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -2.0 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2024 LDK!
6 s 1 16.34 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -2.0 -- CZARNECKI Mateusz # Z/0035/21 2024 LDK!
7 s 1 17.61 GĘBAROWSKA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -2.0 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12078/21 2024 LDK!
8 s 1 17.92 PIECHACZEK Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -2.0 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12084/21 2024 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.76 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -1.4 III B.D. 4 LDK!  ZKN  
2 s 1 16.42 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -1.4 III B.D. BEZ LDK!  ZKN  
3 s 1 17.31 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -1.4 IV KASPRZYK Marek B.D. # LDK!
4 s 1 18.46 ROZMUS Aleksandra MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -1.4 -- LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.35 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -- B.D. BEZ LDK!  ZKN  
2 f 1 1.35 ROZMUS Aleksandra MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -- LDK!
1 f 2 1.50 WALKOWIAK Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS IV LDK!
2 f 2 1.45 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!
3 f 2 1.40 RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U16 V NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK!
4 f 2 1.35 ZJAWIN Natalia LLKS Osowa Sień 2006 U16 LB -- KONSUR Paweł ORŁOWSKI Andrzej , Z/2704/20 , 2024 LDK!
5 f 2 1.30 KONDRATOWICZ Sara STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- B.D. # Z/6353/21 2023 LDK!
6 f 2 1.30 BYSZUK Monika STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- B.D. # Z/2967/20 2023 LDK!
7 f 2 1.25 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2024 LDK!
8 f 2 1.25 OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/13090/21 2024
9 f 2 1.25 SIEMIANOWSKA Tatiana UKS Maszewiak Maszewo 2008 U14 LB -- LDK!
W dal K
1 f 1 4.60 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS -2.1 -- B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
2 f 1 4.39 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U18 DS +0.3 -- B.D. 4 LDK!  ZKN  
3 f 1 4.38 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB -0.9 -- LDK!
4 f 1 3.66 MAŃCZAK Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2005 U18 LB -0.8 -- DRACZYŃSKI Adam # Z/13892/21 2023 LDK!
1 f 2 4.94 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -1.4 IV KNULL Mariusz Z/1896/21 2024 LDK!
2 f 2 4.79 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.8 V PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 4.65 KULTYS Ewa WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2007 U16 LB 0.0 V SIEŃKO Krzysztof Z/2975/20 2023 LDK!
4 f 2 4.60 MARCINIAK Maria MLKS Agros Żary 2006 U16 LB 0.0 V KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta # BEZ LDK!
5 f 2 4.49 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.5 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2024 LDK!
6 f 2 4.46 KULUS Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP 0.0 -- CZARNECKI Mateusz # Z/2828/19 2024 LDK!
7 f 2 4.30 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -0.2 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0673/20 2024 LDK!
8 f 2 4.25 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2024 LDK!
9 f 2 4.09 BRONISZ Alicja AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB 0.0 -- KOWALSKI Zenon Z/0674/20 2023 LDK!  OSU  
10 f 2 4.03 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U16 LB -1.2 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2024 LDK!
11 f 2 3.96 WERYK Gabriela LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -0.8 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3664/19 2022
12 f 2 3.73 WALKOWIAK Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS -2.4 -- LDK!
13 f 2 3.20 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -2.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2023 LDK!
14 f 2 3.10 WODECKA Kinga UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP +0.9 -- LDK!
  f 2 NM ROMANECZKO Julia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4329/20 2023 LDK!
  f 2 NM JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina # 4 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.06 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2024 LDK!
2 f 1 4.05 LASKOWSKA Kinga ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1017/21 2024 LDK!
3 f 1 3.99 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2024 LDK!
4 f 1 3.97 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2024 LDK!
5 f 1 3.95 ŚRAMA Julia LKS Atleta Gniezno 2010 U12 WP 0.0 -- KARMELITA Mariusz # Z/13144/21 2024 LDK!
6 f 1 3.87 LUDWINIAK Nadia ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 --
7 f 1 3.70 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U12 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2024 LDK!
8 f 1 3.66 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U12 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2024 LDK!
9 f 1 3.61 GAJ Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10103/21 2024 LDK!
10 f 1 3.61 DUDARSKA Kaja PLKS Gwda Piła # 2012 U12 WP 0.0 -- B.D.
11 f 1 3.61 JANKOWIAK Wiktoria LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP 0.0 -- KARMELITA Mariusz # Z/13148/21 2024 LDK!
12 f 1 3.54 KUŹMIAK Rozalia MLKS Agros Żary 2010 U12 LB 0.0 -- BIELAK Miłosz # Z/3177/21 2024 LDK!
13 f 1 3.52 WOJCIECHOWICZ Natalia ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna # Z/14446/21 2024
14 f 1 3.48 KUJAWSKA Kornelia LKS Atleta Gniezno 2010 U12 WP 0.0 -- KARMELITA Mariusz # Z/13147/21 2024 LDK!
15 f 1 3.47 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1599/21 2024 LDK!
16 f 1 3.46 SZCZUREK Jagoda ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/8532/21 2024 LDK!
17 f 1 3.35 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1186/20 2024 LDK!
18 f 1 3.30 ZBROŻEK Paulina SP Golice 2011 U12 LB 0.0 --
19 f 1 3.30 BORULA Sara SP Golice 2010 U12 LB 0.0 --
20 f 1 3.12 WOLF Adrianna PLKS Gwda Piła # 2011 U12 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1681/23 2024 LDK!
21 f 1 2.93 STACHOWIAK Nina ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 -- LDK!
22 f 1 2.69 CYGANEK Weronika SP Golice 2011 U12 LB 0.0 --
23 f 1 2.66 HĘŚ Zuzanna LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP 0.0 -- KARMELITA Mariusz # Z/10698/21 2024 LDK!
24 f 1 2.54 WOLNA Nina MLKS Jedynka Międzychód 2010 U12 WP 0.0 --
25 f 1 2.50 DZIUBAK Nadia MLKS Jedynka Międzychód 2012 U12 WP 0.0 --
1 f 2 4.98 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1076/20 , 2024 LDK!
2 f 2 4.61 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/2993/19 2024 LDK!
3 f 2 4.46 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/2436/20 2024 LDK!
4 f 2 4.33 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP 0.0 -- # LDK!
5 f 2 4.30 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2024 LDK!
6 f 2 4.27 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U14 DS 0.0 -- WIŚNIEWSKI Paweł # Z/0202/21 2024 LDK!
7 f 2 4.25 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP 0.0 -- # LDK!
8 f 2 4.23 KOPACZ Paulina UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP 0.0 -- LDK!
9 f 2 4.23 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
10 f 2 4.18 MLECZAK Julia PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/11315/21 2023 LDK!
11 f 2 4.14 RUDŹ Wiktoria UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP 0.0 -- # LDK!
12 f 2 4.11 SZCZEPAŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
13 f 2 4.08 WICHMAN Tola UKS Ares Nowa Sól 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
14 f 2 4.07 ROSIŃSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/11895/21 2024 LDK!
15 f 2 3.93 LITKE Olga PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/11314/21 2023 LDK!
16 f 2 3.90 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2024 LDK!
17 f 2 3.83 GORDUS Yelizaveta PLKS Gwda Piła # 2009 U14 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1682/23 2024 LDK!
18 f 2 3.82 KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/11045/21 2024 LDK!
19 f 2 3.76 KOMAR Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13398/21 2024 LDK!
20 f 2 3.62 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB 0.0 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2024 LDK!
21 f 2 3.56 BIELIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
22 f 2 3.53 WICENTY Kamila PLKS Gwda Piła # 2009 U14 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław
23 f 2 3.30 MIERZYŃSKA Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB 0.0 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12083/21 2023 LDK!
24 f 2 3.29 BOBROWICZ Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr # Z/12115/21 2024 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 11.66 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!
2 f 1 9.02 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U14 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł # Z/0202/21 2024 LDK!
3 f 1 8.93 SZEWCIW Kinga LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- NOGA Grzegorz Z/8118/21 2024 LDK!
4 f 1 8.54 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7117/21 2024 LDK!
5 f 1 8.21 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2024 LDK!
6 f 1 7.65 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2024 LDK!
7 f 1 7.52 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- # LDK!
8 f 1 7.37 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2024 LDK!
9 f 1 7.23 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/2758/21 2024 LDK!
10 f 1 6.27 SMOLIŃSKA Paulina SP Golice 2010 U12 LB --
11 f 1 6.05 KUJAWA Karolina AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- LDK!
12 f 1 5.80 KOPALA Hanna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- LDK!
13 f 1 5.78 BOBROWICZ Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr # Z/12115/21 2024 LDK!
14 f 1 4.95 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U12 LB -- ŁABUL Wioletta # Z/2750/21 2024 LDK!
15 f 1 4.80 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.98 MIOSKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 2005 U18 DS III KOTWICA Czesław B.D. Z/0540/19 2024  ZKN  
2 f 1 11.40 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB III SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2024 LDK!
3 f 1 11.03 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 10.90 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB IV SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina BEZ LDK!
5 f 1 10.72 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 2004 U18 ZP IV OBERLAN Paulina BEZ LDK!
6 f 1 9.55 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
1 f 2 12.41 WYSOCZAŃSKA Iga MKL Jurand Szczytno # 2007 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej Z/13043/21 2024
2 f 2 9.18 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP V OBERLAN Paulina 5 LDK!
3 f 2 9.10 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2024 LDK!
4 f 2 8.98 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/0818/20 2024 LDK!
5 f 2 8.66 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2024 LDK!
6 f 2 8.48 ŁYSZYK Cecylia AML Słupsk # 2006 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/2514/20 2024
7 f 2 8.20 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
8 f 2 7.90 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/1454/20 2024 LDK!
9 f 2 7.31 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0673/20 2024 LDK!
10 f 2 6.98 KAŹMIERCZAK Aleksandra UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.01 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
Dysk (0.60) K
1 f 1 23.14 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7117/21 2024 LDK!
2 f 1 19.59 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- # LDK!
3 f 1 19.41 SZEWCIW Kinga LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- NOGA Grzegorz Z/8118/21 2024 LDK!
4 f 1 17.22 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2024 LDK!
5 f 1 15.02 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/4403/20 2024 LDK!
6 f 1 14.82 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2024 LDK!
7 f 1 14.26 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2024 LDK!
8 f 1 14.14 WICHMAN Tola UKS Ares Nowa Sól 2008 U14 LB -- LDK!
9 f 1 13.84 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/4404/20 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.40 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB III
2 f 1 33.43 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 29.93 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U16 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2024
4 f 1 28.00 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB IV KOWALSKI Zenon # Z/1222/19 2024 LDK!
5 f 1 22.17 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2024 LDK!
6 f 1 20.31 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/7487/21 2024 LDK!
7 f 1 19.08 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin # 2007 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0075/22 2024 LDK!
8 f 1 16.35 NGUYEN-HAI Kinga STS Pomerania Szczecin 2006 U16 ZP -- LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 41.52 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB II CHUSTECKI Ryszard B.D. Z/2178/17 2024  ZKN   SKN  
2 f 1 33.11 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB III BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2024 2
3 f 1 32.36 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB III KOWALSKI Zenon B.D. Z/0220/18 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
4 f 1 31.47 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 1 31.37 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB IV
6 f 1 26.78 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
7 f 1 25.76 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina BEZ LDK!
8 f 1 25.19 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U16 DS V PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2024
9 f 1 17.96 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2023 LDK!
Młot (2) K
1 f 1 29.68 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/4404/20 2024 LDK!
2 f 1 21.75 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/4403/20 2024 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 43.23 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 40.83 JOŚKO Julita MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/3416/20 2023 LDK!  OSU  
3 f 1 37.18 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2024 LDK!  OSU  
1 f 2 41.58 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 38.16 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB IV KOWALSKI Zenon # Z/1222/19 2024 LDK!
3 f 2 33.67 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 f 2 30.01 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/7487/21 2024 LDK!
5 f 2 29.34 GRUDZINSKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/5031/19 2021 LDK!
6 f 2 22.81 WOJCIECHOWSKA Małgorzata UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0036/21 2022 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 51.96 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB I KOWALSKI Zenon B.D. Z/0220/18 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
Oszczep (400) K
1 f 1 22.76 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0035/21 2024 LDK!
2 f 1 18.84 PANEK Daria GKS Start Długołęka 2008 U14 DS -- BENKOWSKA Nina # Z/8249/21 2023 LDK!
3 f 1 16.70 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2024 LDK!
4 f 1 16.66 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2024 LDK!
5 f 1 16.10 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/7117/21 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 36.84 MIOSKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 2005 U18 DS IV KOTWICA Czesław B.D. Z/0540/19 2024  ZKN  
2 f 1 33.25 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 30.98 ŁYSZYK Cecylia AML Słupsk # 2006 U16 PM V GRECKA Ewa Z/2514/20 2024
4 f 1 25.30 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2024 LDK!
5 f 1 22.99 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2023 LDK!
6 f 1 22.04 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 2004 U18 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
7 f 1 17.18 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2024 LDK!
1 f 2 36.81 ŁYSZYK Cecylia AML Słupsk # 2006 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/2514/20 2024
2 f 2 34.14 GRUDZINSKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/5031/19 2021 LDK!
3 f 2 32.65 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2024 LDK!
4 f 2 30.00 KUCHARSKA Donata STS Pomerania Szczecin 2006 U16 ZP V MŁYNARCZYK Marta B.D. # , Z/5137/19 , 2023 LDK!
5 f 2 29.95 KULUS Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP V CZARNECKI Mateusz # Z/2828/19 2024 LDK!
6 f 2 17.26 GAMALSKA Kamila UKS Maszewiak Maszewo 2007 U16 LB -- LDK!
7 f 2 17.17 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2024 LDK!
8 f 2 16.20 WOJCIECHOWSKA Małgorzata UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0036/21 2022 LDK!
9 f 2 13.10 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/1454/20 2024 LDK!
  f 2 NM BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -- OBERLAN Paulina 5 LDK!
  f 2 NM HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
100 m M
1 s 1 12.49 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -0.8 V B.D. Z/6488/21 2024 LDK!
2 s 1 13.22 PIASKOWSKI Antoni KL Lumel Zielona Góra # 2008 U14 LB -0.8 -- FILIPOWSKI Krzysztof Z/5513/22 2024 LDK!
3 s 1 13.92 KLUJ Aleksander ULKS Sprinter Zielona Góra 2008 U14 LB -0.8 -- LDK!
4 s 1 14.42 BOGACZ Bartłomiej MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS -0.8 -- LDK!
5 s 1 15.19 WESOŁY Konrad SP Golice 2007 U16 LB -0.8 --
6 s 1 15.59 GŁOGOWSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -0.8 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/12079/21 2023 LDK!
7 s 1 16.10 NACZK Nikodem ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -0.8 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12118/21 2023 LDK!
1 s 2 13.63 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -2.2 -- CZARNECKI Mateusz # Z/0026/21 2024 LDK!
2 s 2 14.09 GÓRSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -2.2 -- WALCZAK Piotr Z/3288/20 2022 LDK!
3 s 2 15.46 BARSZCZYK Milan MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -2.2 -- WISZ Dariusz # Z/2748/21 2024 LDK!
4 s 2 16.14 JANUS Wiktor AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -2.2 -- # LDK!
5 s 2 16.32 SZYNDEL Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -2.2 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12086/21 2024 LDK!
1 s 3 12.71 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -0.7 V WISZ Mateusz Z/13793/21 2024 LDK!
2 s 3 14.42 MARCINIAK Piotr MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -0.7 -- LDK!
3 s 3 15.20 GNIAZDOWSKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -0.7 -- LDK!
4 s 3 16.36 DUDA Andrzej ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB -0.7 -- HUDYMA Justyna Z/13907/21 2024 LDK!
5 s 3 16.68 ALICKI Karol SP Golice 2009 U14 LB -0.7 --
6 s 3 17.83 KOŁPOWSKI Miłosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -0.7 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/14464/21 2023 LDK!
1 s 4 11.63 DZIEŁAKOWSKI Gabriel niestowarzyszony # 2004 U18 -1.7 III B.D. # Z/1771/18 2024  ZKN  
2 s 4 11.97 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -1.7 IV WISZ Mateusz Z/4688/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 s 4 12.18 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -1.7 IV B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/4396/18 2023 LDK!
1 s 5 12.06 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB -1.0 IV GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/4816/19 2023  ZKN  
2 s 5 12.19 CZERNICKI Norbert ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U20 LB -1.0 IV WOŹNIAK Agnieszka Z/5361/18 2021 LDK!  OSU  
3 s 5 12.77 ZIĘTARSKI Szymon KMS Szczecin # 2005 U18 ZP -1.0 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/9294/21 2024 LDK!
4 s 5 13.05 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -1.0 -- MILEWICZ Magda B.D. NADARZYŃSKI Szymon # , Z/5023/18, Z/5023/18 , 2023, LDK!
1 s 6 11.62 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -0.9 III WISZ Dariusz # Z/5625/19 2024 LDK!  OSU  
2 s 6 11.71 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -0.9 III WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2024 LDK!  OSU  
3 s 6 11.80 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -0.9 IV KNULL Mariusz Z/0089/21 2024 LDK!
4 s 6 12.09 RUDNIK Błażej KL Lumel Zielona Góra # 2007 U16 LB -0.9 IV FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2897/20 2024 LDK!
5 s 6 12.15 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -0.9 IV CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2024 LDK!
6 s 6 12.85 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2024 LDK!
7 s 6 13.46 URSZYC Konrad KL Lumel Zielona Góra # 2007 U16 LB -0.9 -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/13761/21 2024 LDK!
1 s 7 12.67 DZIOK Bartosz MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.8 V WISZ Dariusz # Z/1623/20 2023 LDK!
2 s 7 12.96 WRÓBLEWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.8 -- WALCZAK Piotr Z/0819/20 2023 LDK!
3 s 7 13.04 WÓJCIK Mikołaj UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP -0.8 -- LDK!
4 s 7 13.11 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP -0.8 -- FERFET Marek Z/10634/21 2024 LDK!
1 s 8 13.06 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U16 ZP -1.2 -- B.D. # Z/3699/20 2023 LDK!
2 s 8 13.11 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -1.2 -- WALCZAK Piotr Z/0840/20 2023 LDK!
3 s 8 13.11 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -1.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0027/21 2024 LDK!
4 s 8 13.38 SMĘT Antoni STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -1.2 -- B.D. # Z/10942/21 2022 LDK!
5 s 8 13.43 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -1.2 -- FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin LDK!
6 s 8 13.50 MAGIER Dawid UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -1.2 -- LDK!
1 s 9 14.94 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary # 2010 U12 LB -0.7 -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2024 LDK!
2 s 9 15.15 URBAN Olaf LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP -0.7 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5235/21 2024 LDK!
3 s 9 15.92 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP -0.7 -- FERFET Marek Z/12515/21 2024 LDK!
4 s 9 16.28 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U12 LB -0.7 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2024 LDK!
5 s 9 16.77 GAJ Wojciech UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP -0.7 -- FERFET Marek Z/10104/21 2024 LDK!
6 s 9 16.79 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin # 2010 U12 ZP -0.7 -- FERFET Marek Z/0083/22 2024 LDK!
7 s 9 16.95 MITUTA Igor UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP -0.7 -- FERFET Marek Z/12516/21 2024 LDK!
1 s 10 15.21 WARIAS Wojciech ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB +0.4 -- B.D. LDK!
2 s 10 16.56 HUDYMA Franciszek ULKS Sprinter Zielona Góra 2013 U12 LB +0.4 -- HUDYMA Justyna Z/1010/21 2024 LDK!
3 s 10 17.13 STASZKIEWICZ Tymon LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP +0.4 -- KARMELITA Mariusz # Z/13145/21 2024 LDK!
4 s 10 17.89 SKAŁACKI Szymon Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +0.4 -- LDK!
5 s 10 18.02 KONCZYŃSKI Michał LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB +0.4 -- KIEDROWICZ Piotr Z/1525/20 2024 LDK!
6 s 10 18.50 JURDZIŃSKI Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB +0.4 -- LDK!
7 s 10 21.49 WICHMAN Miłosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB +0.4 -- LDK!
1 s 11 15.34 GRZEŚKOWIAK Bartosz SP Golice 2010 U12 LB -1.4 --
2 s 11 17.17 SUCHODOLSKI Szymon ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB -1.4 --
3 s 11 17.72 KOZERA Aleksander ULKS Sprinter Zielona Góra 2013 U12 LB -1.4 --
4 s 11 17.81 MOKWIŃSKI Tytus ULKS Sprinter Zielona Góra 2013 U12 LB -1.4 -- HUDYMA Grzegorz Z/13908/21 2024
5 s 11 20.96 HAŚCIŁO Jakub LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -1.4 -- KIEDROWICZ Piotr Z/7707/21 2024 LDK!
300 m M
1 s 1 39.64 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U14 LB IV WISZ Mateusz Z/13793/21 2024 LDK!
2 s 1 39.71 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB IV B.D. Z/6488/21 2024 LDK!
3 s 1 40.63 PIASKOWSKI Antoni KL Lumel Zielona Góra # 2008 U14 LB V FILIPOWSKI Krzysztof Z/5513/22 2024 LDK!
4 s 1 43.58 GÓRSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/3288/20 2022 LDK!
5 s 1 45.42 DROZDA Antoni MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/6565/21 2023 LDK!
6 s 1 47.46 HARĘŻA Fabian ZSR Start Zielona Góra # 2008 U14 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4550/22 2024 LDK!
1 s 2 46.94 SUWALD Bartłomiej LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- LDK!
2 s 2 50.99 BĄCZEK Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/12076/21 2023 LDK!
3 s 2 52.47 DUDZIAK Jan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/8339/21 2024 LDK!
4 s 2 55.47 GNIAZDOWSKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- LDK!
5 s 2 57.23 BARSZCZYK Milan MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Dariusz # Z/2748/21 2024 LDK!
1 s 3 50.50 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary # 2010 U12 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2024 LDK!
2 s 3 53.83 ŁOZIUK Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/8593/21 2024 LDK!
3 s 3 56.05 KONDRATOWICZ Dominik AZS-AWF Gorzów 2010 U12 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/10608/21 2024 LDK!
4 s 3 57.04 LEWANDOWSKI Tomasz SKSG Korona Szczecin # 2010 U12 ZP -- ŚLIWKA Rafał # Z/2833/24 2024 LDK!
1 s 4 51.32 DZIEŁAKOWSKI Gustaw KS Aktywna Wschowa # 2010 U12 LB -- KARPOWICZ Tadeusz # Z/5134/24 2024 LDK!
2 s 4 52.03 ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2024 LDK!
3 s 4 55.78 CZERNECKI Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0380/21 2024 LDK!
4 s 4 59.78 STASZKIEWICZ Tymon LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/13145/21 2024 LDK!
1 s 5 36.98 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS II KNULL Mariusz Z/0089/21 2024 LDK!
2 s 5 41.07 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB V WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2024 LDK!  OSU  
3 s 5 41.39 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2024 LDK!
4 s 5 42.82 WRÓBLEWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0819/20 2023 LDK!
1 s 6 42.99 DZIOK Bartosz MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Dariusz # Z/1623/20 2023 LDK!
2 s 6 43.67 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2024 LDK!
3 s 6 45.41 ŻOK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0037/21 2022 LDK!
400 m M
1 s 1 53.64 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/4688/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 s 1 54.73 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV LDK!  OSU  
3 s 1 55.28 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB V GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/8908/21 2024
4 s 1 58.44 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!  OSU  
5 s 1 60.23 DOBRZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1981/19 2023 LDK!  OSU  
1 s 2 53.96 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0787/19 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
2 s 2 54.08 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U16 LB IV WISZ Dariusz # Z/5625/19 2024 LDK!  OSU  
3 s 2 56.56 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/0840/20 2023 LDK!
4 s 2 61.33 KANIOWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3954/23 2023
5 s 2 62.12 MENDEL Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- WALCZAK Piotr # Z/1666/19 2023 LDK!  OSU  
1000 m M
1 s 1 3:10.01 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/12441/21 2024 LDK!
2 s 1 3:15.02 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2024 LDK!
3 s 1 3:19.22 PRUCNAL Mateusz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0381/21 2024 LDK!
4 s 1 3:23.93 MAZURKIEWICZ Mateusz Akademia Biegowa Żary # 2008 U14 LB -- # LDK!
5 s 1 3:24.27 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/3950/20 2024 LDK!
6 s 1 3:36.67 WOŻNIAK Michał LLKS Osowa Sień 2008 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8594/21 2023 LDK!
7 s 1 3:37.81 BOBKIEWICZ Kacper LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4078/19 2024 LDK!
8 s 1 3:42.06 SPYCHAŁA Hubert MLKS Jedynka Międzychód 2009 U14 WP --
9 s 1 3:49.03 RUSNAK Igor ULKS Sprinter Zielona Góra 2008 U14 LB -- LDK!
10 s 1 4:21.12 FRANK Konrad Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -- LDK!
11 s 1 4:33.10 KWAŚNY Jakub MLKS Jedynka Międzychód 2009 U14 WP --
1 s 2 3:15.80 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka # Z/0267/21 2024 LDK!
2 s 2 3:26.76 PELC Brajan LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6485/21 2024 LDK!
3 s 2 3:46.07 JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2024 LDK!
4 s 2 3:58.11 WITKOWSKI Tomasz MLKS Agros Żary 2010 U12 LB -- BIELAK Miłosz ŁABUL Wioletta # Z/3464/21 2024 LDK!
5 s 2 4:01.36 PELC Leonardo LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6508/21 2024 LDK!
6 s 2 4:14.75 WASILEWSKI Damian SP Golice 2010 U12 LB --
7 s 2 4:14.89 KONCZYŃSKI Michał LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1525/20 2024 LDK!
8 s 2 4:19.41 REWAJ Filip MLKS Agros Żary 2010 U12 LB -- BIELAK Miłosz # Z/2993/21 2024 LDK!
1 s 3 2:48.60 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2024 LDK!
2 s 3 2:53.81 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata # Z/0513/20 2024 BEZ LDK!
3 s 3 2:54.57 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2007 U16 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2023 LDK!
4 s 3 2:59.12 KONCZYŃSKI Maciej LKS Lubusz Słubice 1985 Masters LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/14842/21 2024
5 s 3 3:33.43 ROZŁONKOWSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB -- LDK!
6 s 3 4:13.52 SNOCHOWSKI Ksawier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB --
1500 m M
1 s 1 4:11.40 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz B.D. , Z/5308/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 s 1 4:13.98 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U20 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2022 4 LDK!  OSU  
3 s 1 4:26.69 SZYMAŃSKI Karol AZS-AWF Gorzów # 2005 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/1982/19 2024 LDK!  OSU  
4 s 1 4:29.92 TEPPER Daniel UKS Maszewiak Maszewo 2004 U18 LB -- LDK!
5 s 1 4:30.26 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKA Małgorzata # Z/0664/19 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.87 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB +0.1 III KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek # , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 s 1 19.41 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0030/21 2024 LDK!
3 s 1 21.44 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP +0.1 -- FERFET Marek Z/10634/21 2024 LDK!
4 s 1 21.85 LANGE Filip MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +0.1 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2782/21 2024 BEZ LDK!
  s 1 DNF POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.1 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.55 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -1.7 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
2 s 1 15.93 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -1.7 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
3 s 1 16.24 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -1.7 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK!
4 s 1 17.29 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -1.7 -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2024 BEZ
5 s 1 18.48 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -1.7 -- MILEWICZ Magda B.D. NADARZYŃSKI Szymon # , Z/5023/18, Z/5023/18 , 2023, LDK!
100 m pł M
1 s 1 17.20 WOŹNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U14 DS -0.4 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4182/19 2023 BEZ LDK!
2 s 1 20.40 BŁASZCZYK Igor MKS Piast Głogów 2008 U14 DS -0.4 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14224/21 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.83 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U18 DS III LDK!
2 f 1 1.80 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U18 DS IV KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!  ZKN  
3 f 1 1.75 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U18 DS IV KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
4 f 1 1.75 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS IV KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
4 f 1 1.75 FILA Wojciech LKS Lubusz Słubice 2004 U18 LB IV GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/4816/19 2023  ZKN  
6 f 1 1.70 DZIEŁAKOWSKI Gabriel niestowarzyszony # 2004 U18 -- B.D. # Z/1771/18 2024  ZKN  
7 f 1 1.65 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0787/19 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
8 f 1 1.65 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK!
9 f 1 1.60 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2024 BEZ
1 f 2 1.50 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2024 LDK!
2 f 2 1.20 PILWIŃSKI Marcel UKS Maszewiak Maszewo 2009 U14 LB -- LDK!
  f 2 NM KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U16 LB -- HUDYMA Grzegorz # Z/2928/20 2024
W dal M
1 f 1 5.94 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -0.9 IV B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/4396/18 2023 LDK!
2 f 1 5.87 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -0.4 -- LDK!
3 f 1 5.54 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP +0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
4 f 1 5.40 SOBIERAJSKI Oskar PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -0.8 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1645/19 2024 BEZ
  f 1 NM DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U18 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!  ZKN  
1 f 2 5.59 BRZYSKI Borys MLKS Sokół Lubin 2006 U16 DS -0.7 -- KNULL Marta KNULL Mariusz , Z/2926/20 , 2023 LDK!
2 f 2 5.09 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0027/21 2024 LDK!
3 f 2 5.08 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2024 LDK!
4 f 2 5.04 WÓJCIK Mikołaj UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP -0.2 -- LDK!
5 f 2 5.01 KWAŚNIEWSKI Filip PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -0.3 -- LDK!
6 f 2 4.84 DUDZIAK Szymon MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -0.2 -- LDK!
7 f 2 4.68 LANGE Filip MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -1.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2782/21 2024 BEZ LDK!
8 f 2 4.64 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP 0.0 -- FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin LDK!
9 f 2 4.35 SMĘT Antoni STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -1.9 -- B.D. # Z/10942/21 2022 LDK!
10 f 2 3.79 WESOŁY Konrad SP Golice 2007 U16 LB -1.1 --
11 f 2 3.77 MAZUREK Mateusz SP Golice 2007 U16 LB -1.4 --
W dal strefa M
1 f 1 4.57 DZIEŁAKOWSKI Gustaw KS Aktywna Wschowa # 2010 U12 LB 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz # Z/5134/24 2024 LDK!
2 f 1 4.53 ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2024 LDK!
3 f 1 4.02 JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2024 LDK!
4 f 1 3.90 GRZEŚKOWIAK Bartosz SP Golice 2010 U12 LB 0.0 --
5 f 1 3.87 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/12515/21 2024 LDK!
6 f 1 3.86 ZIĘBA Fabian LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB 0.0 -- NOGA Grzegorz Z/12856/21 2024 LDK!
7 f 1 3.83 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin # 2010 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0083/22 2024 LDK!
8 f 1 3.77 URBAN Olaf LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5235/21 2024 LDK!
9 f 1 3.75 WARIAS Wojciech ULKS Sprinter Zielona Góra 2011 U12 LB 0.0 -- B.D. LDK!
10 f 1 3.66 GAJ Wojciech UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10104/21 2024 LDK!
11 f 1 3.65 SUCHODOLSKI Szymon ULKS Sprinter Zielona Góra 2012 U12 LB 0.0 --
12 f 1 3.62 KAMELSKI Szymon MKS Święc Sławno 2010 U12 ZP 0.0 -- KAPAŁA Leszek Z/0518/18 2022
13 f 1 3.60 MITUTA Igor UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/12516/21 2024 LDK!
14 f 1 3.59 WASILEWSKI Damian SP Golice 2010 U12 LB 0.0 --
15 f 1 3.58 STASZKIEWICZ Tymon LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP 0.0 -- KARMELITA Mariusz # Z/13145/21 2024 LDK!
16 f 1 3.49 PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB 0.0 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7114/21 2024 LDK!
17 f 1 3.32 KOZERA Aleksander ULKS Sprinter Zielona Góra 2013 U12 LB 0.0 --
18 f 1 3.10 HUDYMA Franciszek ULKS Sprinter Zielona Góra 2013 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/1010/21 2024 LDK!
19 f 1 3.03 JURDZIŃSKI Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB 0.0 -- LDK!
20 f 1 3.00 MOKWIŃSKI Tytus ULKS Sprinter Zielona Góra 2013 U12 LB 0.0 -- HUDYMA Grzegorz Z/13908/21 2024
1 f 2 4.97 KASPRZAK Kajetan PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12056/21 2023 BEZ LDK!
2 f 2 4.94 WOŹNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U14 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4182/19 2023 BEZ LDK!
3 f 2 4.77 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/12441/21 2024 LDK!
4 f 2 4.57 KLUJ Aleksander ULKS Sprinter Zielona Góra 2008 U14 LB 0.0 -- LDK!
5 f 2 4.36 BŁASZCZYK Igor MKS Piast Głogów 2008 U14 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14224/21 2024 LDK!
6 f 2 4.32 BOGACZ Bartłomiej MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS 0.0 -- LDK!
7 f 2 4.07 BUZE Igor MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP 0.0 -- KAPAŁA Leszek # Z/3514/19 2023
8 f 2 4.01 WOŚ Mateusz MLKS Jedynka Międzychód 2008 U14 WP 0.0 --
9 f 2 3.83 WOŻNIAK Michał LLKS Osowa Sień 2008 U14 LB 0.0 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8594/21 2023 LDK!
10 f 2 3.71 SPYCHAŁA Hubert MLKS Jedynka Międzychód 2009 U14 WP 0.0 --
11 f 2 3.64 KWAŚNY Jakub MLKS Jedynka Międzychód 2009 U14 WP 0.0 --
12 f 2 3.62 ALICKI Karol SP Golice 2009 U14 LB 0.0 --
13 f 2 3.62 DUDA Andrzej ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U14 LB 0.0 -- HUDYMA Justyna Z/13907/21 2024 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 10.54 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2024 LDK!
2 f 1 10.07 WOŹNIAK Paweł MKS Piast Głogów 2008 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2784/21 2023 LDK!
3 f 1 9.50 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!
4 f 1 9.21 KURZYŃSKI Adam UKS Maszewiak Maszewo 2008 U14 LB -- LDK!
5 f 1 8.10 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!
6 f 1 7.68 MUCHOWSKI Szymon UKS Maszewiak Maszewo 2008 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0191/21 2024 LDK!
7 f 1 6.52 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2024 LDK!
8 f 1 5.90 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2024 LDK!
9 f 1 5.30 GŁOGOWSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/12079/21 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.62 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS IV KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
1 f 2 13.22 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 12.51 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
3 f 2 10.98 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!
4 f 2 10.78 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2024 LDK!  OSU  
5 f 2 9.73 STANISŁAWCZYK Szymon UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- LDK!
6 f 2 9.69 STANISŁAWCZYK Łukasz UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- LDK!
7 f 2 8.28 ŁOPACIŃSKI Bartosz SP Golice 2007 U16 LB --
8 f 2 7.43 FRONCZEK Alan SP Golice 2007 U16 LB --
Dysk (0.75) M
1 f 1 44.69 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2024 LDK!
2 f 1 38.17 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!
3 f 1 36.60 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!
4 f 1 29.43 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2024 LDK!
5 f 1 24.52 KURZYŃSKI Adam UKS Maszewiak Maszewo 2008 U14 LB -- LDK!
6 f 1 23.70 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2024 LDK!
7 f 1 20.79 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2024 LDK!
8 f 1 16.04 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2024 LDK!
  f 1 NM PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7114/21 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 54.71 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 54.43 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek # , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 f 1 52.37 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB II KOWALSKI Zenon # Z/0816/20 2024 LDK!
4 f 1 50.05 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II SZWARC Zygmunt # Z/5469/19 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 43.83 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 42.61 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB III HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!
7 f 1 40.57 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
8 f 1 34.14 WEISS Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/5035/19 2023 LDK!
9 f 1 28.24 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2024 LDK!
10 f 1 22.40 STANISŁAWCZYK Łukasz UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- LDK!
  f 1 NM ŁOPACIŃSKI Bartosz SP Golice 2007 U16 LB --
  f 1 NM STANISŁAWCZYK Szymon UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 48.29 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB II KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek # , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 f 1 43.66 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 35.82 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB IV SZWARC Zygmunt # Z/5469/19 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 35.51 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2024 LDK!
5 f 1 33.61 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!
6 f 1 30.45 ZIĘTARSKI Szymon KMS Szczecin # 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/9294/21 2024 LDK!
7 f 1 29.82 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U16 PM V GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
Młot (4) M
1 f 1 26.49 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2024 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 45.84 BURNIAK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz B.D. Z/4495/18 2022 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 42.60 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2023 LDK!  OSU  
3 f 1 39.39 PSIUCH Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz , Z/0515/20 , 2024 LDK!  OSU  
1 f 2 39.72 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB V SZWARC Zygmunt # Z/5469/19 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 37.40 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/0816/20 2024 LDK!
3 f 2 37.18 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2024  OSU  
4 f 2 31.39 WEISS Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/5035/19 2023 LDK!
5 f 2 30.34 LORENC Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/0031/21 2024 LDK!
Oszczep (500) M
1 f 1 37.58 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0026/21 2024 LDK!
2 f 1 32.62 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2024 LDK!
3 f 1 25.25 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2024 LDK!
4 f 1 22.83 MUCHOWSKI Szymon UKS Maszewiak Maszewo 2008 U14 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0191/21 2024 LDK!
5 f 1 21.45 MIKOŁAJCZAK Jakub MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/1035/18 2024
6 f 1 16.42 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!
7 f 1 15.32 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2024 LDK!
8 f 1 15.25 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2024 LDK!
9 f 1 8.88 PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7114/21 2024 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 49.75 KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U16 LB III HUDYMA Grzegorz # Z/2928/20 2024
2 f 1 48.22 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB III KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek # , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 f 1 38.98 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2007 U16 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2023 LDK!
4 f 1 28.20 WOJCIESZAK Ksawier PLKS Gwda Piła 2006 U16 WP -- LDK!
5 f 1 27.45 MAZUREK Mateusz SP Golice 2007 U16 LB --
6 f 1 25.38 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0030/21 2024 LDK!
7 f 1 24.50 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!
8 f 1 23.43 FRONCZEK Alan SP Golice 2007 U16 LB --
Oszczep (700) M
1 f 1 51.26 STASIOŁEK Jan AML Słupsk # 2005 U18 PM III GRECKA Ewa Z/5626/18 2024 LDK!
2 f 1 45.59 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2024 LDK!
3 f 1 31.84 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- LDK!  ZKN   OSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.232456922531 sekund