Łódź 28.08.2021
OUTDOOR TRACK RUN 2021 vol.2
60 m K
1 e 1 8.44 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD +0.6 -- #
2 e 1 8.75 OLCZYK Agnieszka KS Dynamic Łódź # 1979 Masters LD +0.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/1590/22 2023
1 e 2 8.63 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ +0.5 -- RADKE Karol Z/4297/19 2023
2 e 2 8.85 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD +0.5 -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2023 LDK!
3 e 2 9.36 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD +0.5 -- LISIAK Adam # Z/5737/19 2023 LDK!
1 e 3 8.49 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD +0.7 -- GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2023
2 e 3 9.08 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +0.7 -- GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2023
3 e 3 9.29 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +0.7 -- KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2023 LDK!
4 e 3 10.04 MATUSIAK Maja UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD +0.7 -- ZATORSKI Krzysztof Z/11337/21 2023
1 e 4 9.29 BIAŁAS Oliwia RKS Łódź 2007 U16 LD +0.6 --
2 e 4 9.30 GAGIS Maja UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +0.6 -- ZATORSKI Krzysztof Z/8011/21 2023 LDK!
3 e 4 9.77 KAŹMIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +0.6 -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2023 LDK!
4 e 4 9.81 STĘPIEŃ Nina RKS Łódź # 2007 U16 LD +0.6 -- LISIAK Adam Z/1240/22 2023
1 e 5 9.37 GAGIS Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +0.4 -- ZATORSKI Krzysztof Z/8012/21 2023 LDK!
2 e 5 9.40 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +0.4 -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2023 LDK!
3 e 5 10.64 GRALEWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD +0.4 -- ZATORSKI Krzysztof Z/11338/21 2023
4 e 5 10.71 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD +0.4 -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2023 LDK!
1 f A 8.45 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD +0.5 -- #
2 f A 8.54 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD +0.5 -- GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2023
3 f A 8.58 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ +0.5 -- RADKE Karol Z/4297/19 2023
4 f A 8.75 OLCZYK Agnieszka KS Dynamic Łódź # 1979 Masters LD +0.5 -- GOWORSKI Tomasz Z/1590/22 2023
5 f A 8.86 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD +0.5 -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2023 LDK!
6 f A 9.16 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +0.5 -- GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2023
1 f B 9.23 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +0.8 -- KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2023 LDK!
2 f B 9.26 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD +0.8 -- LISIAK Adam # Z/5737/19 2023 LDK!
3 f B 9.30 BIAŁAS Oliwia RKS Łódź 2007 U16 LD +0.8 --
4 f B 9.36 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +0.8 -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2023 LDK!
5 f B 9.46 GAGIS Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +0.8 -- ZATORSKI Krzysztof Z/8012/21 2023 LDK!
6 f B 9.51 GAGIS Maja UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +0.8 -- ZATORSKI Krzysztof Z/8011/21 2023 LDK!
150 m K
1 s 1 21.77 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2023 LDK!
2 s 1 27.73 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2023 LDK!
3 s 1 22.80 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2023 LDK!
4 s 1 23.49 WALCZAK Noemi UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/5251/19 2023 LDK!
5 s 1 24.08 FILIPIAK Pola KS Polanik Piotrków Trybunalski 2009 U14 LD -- DELĄG Józef # Z/2350/22 2022
6 s 1 24.32 GAGIS Maja UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/8011/21 2023 LDK!
7 s 1 25.05 KAŹMIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2023 LDK!
8 s 1 29.33 BRZESKA Hanna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2013 U12 LD --
1 s 2 20.30 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2023
2 s 2 22.00 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2023
3 s 2 22.28 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2023 LDK!
4 s 2 22.59 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2023 LDK!
5 s 2 22.90 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2023 LDK!
6 s 2 23.01 KOCIAK Liliana UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- B.D. LDK!
7 s 2 23.44 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz # 2008 U14 LD -- B.D. Z/0344/22 2023
1 s 3 20.10 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD -- #
2 s 3 20.52 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
3 s 3 21.36 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2023 LDK!
4 s 3 21.71 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2023
5 s 3 22.64 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD -- LISIAK Adam # Z/5737/19 2023 LDK!
6 s 3 23.24 KWIATKOWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD --
1 s 4 20.50 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 1999 U23 LD --
2 s 4 21.66 OLCZYK Agnieszka KS Dynamic Łódź # 1979 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1590/22 2023
3 s 4 21.77 MASŁOWSKA Sylwia UKS Błyskawica Domaniewice 1999 U23 LD -- ZNYK Stanisław Z/3925/20 2022
4 s 4 23.18 JABŁKOWSKA Monika Masters LA SGH Warszawa # 1969 Masters MZ -- B.D. Z/1390/20 2023
300 m K
1 s 1 51.70 WALCZAK Noemi UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/5251/19 2023 LDK!
2 s 1 58.73 GRALEWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/11338/21 2023
3 s 1 63.85 KOWALSKA Patrycja KS Polanik Piotrków Trybunalski 2013 U12 LD -- DELĄG Józef Z/1960/22 2023
4 s 1 69.00 HEINZEL Alicja KS Polanik Piotrków Trybunalski 2012 U12 LD --
5 s 1 71.10 BRZESKA Hanna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2013 U12 LD --
1 s 2 45.95 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD IV LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2023 LDK!
2 s 2 49.84 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2023 LDK!
3 s 2 50.12 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2023 LDK!
4 s 2 50.27 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz # 2008 U14 LD -- B.D. Z/0344/22 2023
5 s 2 54.06 STĘPIEŃ Nina RKS Łódź # 2007 U16 LD -- LISIAK Adam Z/1240/22 2023
1 s 3 44.19 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 1999 U23 LD --
2 s 3 46.55 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2023
3 s 3 47.30 MASŁOWSKA Sylwia UKS Błyskawica Domaniewice 1999 U23 LD -- ZNYK Stanisław Z/3925/20 2022
600 m K
1 s 1 1:40.22 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U16 LD III JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2023
2 s 1 1:54.24 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U18 LD -- LISIAK Adam # Z/2636/19 2023
3 s 1 2:02.55 KIJAŃSKA Nadia RKS Łódź 2005 U18 LD -- LDK!
4 s 1 2:10.80 FILIPIAK Pola KS Polanik Piotrków Trybunalski 2009 U14 LD -- DELĄG Józef # Z/2350/22 2022
5 s 1 2:17.15 KOCHANOWSKA Kaja KS Polanik Piotrków Trybunalski 2012 U12 LD -- DELĄG Józef # Z/1963/22 2023
1000 m K
1 s 1 3:33.70 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2023
2 s 1 3:39.92 CZERNIK Zuzanna RKS Łódź 2007 U16 LD --
4 s 1 4:26.60 KOCHANOWSKA Ada KS Polanik Piotrków Trybunalski 2007 U16 LD -- DELĄG Józef # Z/1962/22 2022
4x100 m K
1 s 1 55.14 BIAŁAS Oliwia
BRZEZIŃSKA Julia
MARCZYK Julia
ŚWIERCZYŃSKA Julia
RKS Łódź 2007
2007
2007
2006
U16 LDZ --
GOWORSKI Tomasz
KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
Z/0274/21
, Z/1110/21
Z/1246/20
2023
, 2023
2023



2 s 1 61.02 DŻOŃ Barbara
JABŁKOWSKA Monika
BOREK Elżbieta
MILIŃSKA-TYMENDORF Anna
1962
1969
1968
1970
Masters LDZ -- DŻOŃ Witold
B.D.

B.D. B.D.
Z/1390/20
, Z/1457/23
2023
, 2023



3 s 1 62.63 STĘPIEŃ Nina
ANGLART Julianna
FILIPIAK Pola
KOCHANOWSKA Ada
KS Polanik Piotrków Trybunalski 2007
2006
2009
2007
U16 LDZ -- LISIAK Adam
RADKE Karol
DELĄG Józef
DELĄG Józef
Z/1240/22
Z/4297/19
Z/2350/22
Z/1962/22
2023
2023
2022
2022




4 s 1 76.60 KOCHANOWSKA Kaja
HEINZEL Alicja
KOWALSKA Patrycja
BRZESKA Hanna
KS Polanik Piotrków Trybunalski 2012
2012
2013
2013
U12 LDZ -- DELĄG Józef

DELĄG Józef
Z/1963/22
Z/1960/22
2023
2023


Wzwyż K
1 f 1 1.46 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
W dal K
1 f 4.15 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ +9.9 -- RADKE Karol Z/4297/19 2023
2 f 3.99 DŻOŃ Barbara niestowarzyszona 1962 Masters +9.9 -- DŻOŃ Witold
3 f 3.72 KRZANOWSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 2006 U16 LD +9.9 -- PALISZEWSKI Maciej Z/12902/21 2023 LDK!
60 m M
2 e 1 7.44 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +0.6 -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2038/21 2023
4 e 1 8.13 KUBICZEK Piotr niest. Katowice 1957 Masters SL +0.6 -- B.D. BEZ
2 e 2 7.40 TĘCZA Damian KS Sprinterzy.com Kraków # 1985 Masters MA +0.5 -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0612/22 2023
3 e 2 7.50 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok # 1999 U23 PD +0.5 -- B.D. Z/0535/15 2023
5 e 2 7.71 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA +0.5 -- MALANOWSKI Łukasz # Z/11732/21 2023
2 e 3 7.43 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD +0.7 -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2023 BEZ LDK!
3 e 3 7.48 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 2001 U23 LD +0.7 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/2204/19 2023
4 e 3 7.96 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD +0.7 -- ZATORSKI Krzysztof Z/2214/19 2022
5 e 3 8.08 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD +0.7 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2023
4 e 4 7.99 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U18 LD +0.5 --
5 e 4 8.48 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD +0.5 -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2023
2 e 5 8.19 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD +0.3 -- LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2023 LDK!
3 e 5 8.26 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD +0.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2023
4 e 5 8.52 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.3 -- LISIECKI Paweł Z/3359/20 2023 LDK!
5 e 5 8.54 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U16 LD +0.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2023
6 e 5 10.34 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD +0.3 -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2023
3 e 6 10.60 SZPRUCH Adam UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD +0.5 --
4 e 6 11.18 ROSIŃSKI Andrzej UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD +0.5 -- ZATORSKI Krzysztof Z/12030/21 2023
1 f A 7.44 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok # 1999 U23 PD +0.8 -- B.D. Z/0535/15 2023
2 f A 7.48 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +0.8 -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2038/21 2023
3 f A 7.51 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 2001 U23 LD +0.8 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/2204/19 2023
4 f A 7.72 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA +0.8 -- MALANOWSKI Łukasz # Z/11732/21 2023
5 f A 8.04 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD +0.8 -- ZATORSKI Krzysztof Z/2214/19 2022
6 f A 8.06 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U18 LD +0.8 --
1 f B 8.15 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD +0.7 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2023
2 f B 8.20 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD +0.7 -- GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2023
3 f B 8.28 KUBICZEK Piotr niest. Katowice 1957 Masters SL +0.7 -- B.D. BEZ
4 f B 8.35 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.7 -- LISIECKI Paweł Z/3359/20 2023 LDK!
5 f B 8.58 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD +0.7 -- LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2023 LDK!
6 f B 8.70 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD +0.7 -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2023
150 m M
1 s 1 23.10 BRYNKIEWICZ Oliwier UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1963/21 2023 LDK!
2 s 1 24.82 BARAŃSKI Adam UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1964/21 2023 LDK!
3 s 1 25.61 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2023
4 s 1 26.13 WIŚNIEWSKI Dawid KS Polanik Piotrków Trybunalski 2013 U12 LD -- DELĄG Józef # Z/2351/22 2022
6 s 1 26.48 SZPRUCH Adam UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD --
7 s 1 27.78 GIERUS Krzysztof KS Polanik Piotrków Trybunalski 2013 U12 LD -- B.D.
1 s 2 19.54 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/3359/20 2023 LDK!
2 s 2 19.89 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2023
3 s 2 19.98 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2023
4 s 2 20.68 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2023
5 s 2 20.79 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -- LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2023 LDK!
6 s 2 21.39 GŁOWACKI Seweryn KS Polanik Piotrków Trybunalski 2008 U14 LD --
7 s 2 23.95 GIERUS Filip KS Polanik Piotrków Trybunalski 2009 U14 LD -- DELĄG Józef
1 s 3 17.46 KUCHARCZYK Filip KS Polanik Piotrków Trybunalski 2004 U18 LD -- DELĄG Józef Z/3475/19 2023 5
2 s 3 18.26 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0246/18 2023 LDK!
3 s 3 18.60 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 2004 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0241/18 2022 BEZ
4 s 3 18.66 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/2214/19 2022
1 s 4 17.36 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 2001 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/2204/19 2023
2 s 4 17.40 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2023 BEZ LDK!
3 s 4 17.82 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2023
4 s 4 18.81 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2023
5 s 4 19.20 GIBASZEK Aleksander RKS Łódź 1998 Sen LD --
6 s 4 20.27 WEJMAN Maciej RKS Łódź 1999 U23 LD --
1 s 5 17.77 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2038/21 2023
2 s 5 18.38 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/11732/21 2023
3 s 5 20.54 KUBICZEK Piotr niest. Katowice 1957 Masters SL -- B.D. BEZ
300 m M
1 s 1 39.95 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD IV LISIECKI Paweł Z/0246/18 2023 LDK!
2 s 1 49.43 GŁOWACKI Seweryn KS Polanik Piotrków Trybunalski 2008 U14 LD --
3 s 1 53.81 BARAŃSKI Adam UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1964/21 2023 LDK!
4 s 1 61.91 WIŚNIEWSKI Dawid KS Polanik Piotrków Trybunalski 2013 U12 LD -- DELĄG Józef # Z/2351/22 2022
5 s 1 62.79 GIERUS Krzysztof KS Polanik Piotrków Trybunalski 2013 U12 LD -- B.D.
6 s 1 62.96 ROSIŃSKI Andrzej UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/12030/21 2023
1 s 2 37.68 KUCHARCZYK Filip KS Polanik Piotrków Trybunalski 2004 U18 LD -- DELĄG Józef Z/3475/19 2023 5
2 s 2 40.09 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U18 LD --
3 s 2 40.81 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 2004 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0241/18 2022 BEZ
4 s 2 41.39 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2023
1 s 3 41.69 SIEJKA Mariusz KS Sprinterzy.com Kraków # 1977 Masters MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1683/20 2023
2 s 3 44.32 ZALASA Wojciech niest. Łódź 1968 Masters LD --
600 m M
1 s 1 1:24.70 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD -- B.D. SEKIETA Radosław , Z/0592/18 , 2023
2 s 1 1:30.66 SEKIETA Radosław KS Dynamic Łódź # 1976 Masters LD -- SEKIETA Radosław # Z/1353/18 2023
3 s 1 1:34.27 OLSZEWSKI Jan RKS Łódź 2002 U20 LD --
4 s 1 2:24.69 GIERUS Filip KS Polanik Piotrków Trybunalski 2009 U14 LD -- DELĄG Józef
1000 m M
1 s 1 2:43.73 KŁOS Grzegorz OKS Start Otwock # 1984 Masters MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2232/22 2023
2 s 1 3:11.47 ZALASA Wojciech niest. Łódź 1968 Masters LD --
3 s 1 3:07.83 WÓJCIK Sławomir SSMKS Parasol Wrocław 1976 Masters DS -- GOLEC Dominik Z/3539/18 2019 BEZ
5 s 1 3:36.74 MICHALAK Jakub KS Polanik Piotrków Trybunalski 2008 U14 LD -- DELĄG Józef # Z/1961/22 2023
3000 m M
2 s 1 13:38.68 KURPIEWSKI Janusz UKS Dziewiątka Kutno 1955 Masters LD -- KUDŁA Jacek Z/13270/21 2023
2000 m M
1 s 1 5:43.51 ŁAGODZIŃSKI Krzysztof RKS Łódź 1992 Sen LD -- B.D.
2 s 1 6:28.85 MARCINKOWSKI Dawid RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
3 s 1 6:30.67 CZAJKOWSKI Norbert RKS Łódź 2002 U20 LD -- B.D.
4x100 m M
1 s 1 51.10 BACHMAN Alan
BIAŁEK Adrian
SUKIENNIK Oliwier
REMBOWSKI Marcel
RKS Łódź 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ -- GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
LISIAK Adam
Z/0272/21
Z/2012/21
Z/0276/21
Z/1111/20
2023
2023
2023
2023




2 s 1 51.34 RUTKOWSKI Michał
WEJMAN Maciej
GIBASZEK Aleksander
MALEWSKI Bartłomiej
1998
1999
1998
2001
Sen LDZ --


KOPEĆ Dominik B.D.
Z/2204/19
2023

3 s 1 56.12 GIERUS Filip
GŁOWACKI Seweryn
KUCHARCZYK Filip
MICHALAK Jakub
KS Polanik Piotrków Trybunalski 2009
2008
2004
2008
U18 LDZ -- DELĄG Józef

DELĄG Józef
DELĄG Józef
Z/3475/19
Z/1961/22
2023
2023

5

Wzwyż M
1 f 1.35 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA -- B.D. Z/14448/21 2023
W dal M
1 f 1 5.67 TĘCZA Damian KS Sprinterzy.com Kraków # 1985 Masters MA +9.9 -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0612/22 2023
2 f 1 5.56 FRĄCZKOWSKI Przemysław niest. Łódź # 1998 Sen LD +9.9 --
3 f 1 5.17 RUTKOWSKI Michał RKS Łódź # 1998 Sen LD +9.9 --
4 f 1 4.32 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA +9.9 -- B.D. Z/14448/21 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5771510601044 sekund