Bełchatów 12.10.2021
Finał wojewódzki ligi Licealnej
100 m K
1 3 s 1 13.20 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU +0.3 III NAMIOTKO Stanisław # Z/0401/19 2022 LDK!
2 11 s 1 14.41 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +0.3 -- KOWALSKI Robert # Z/0470/21 2022 LDK!
3 14 s 1 14.52 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +0.3 -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2022 BEZ LDK!
1 9 s 2 14.18 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +0.7 V KOWALSKI Robert Z/0002/20 2022 LDK!
1 12 s 3 14.48 LIPKE Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2004 U18 LD +0.9 --
2 16 s 3 14.57 KACZMAREK Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +0.9 --
1 2 s 4 13.00 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP +0.5 III RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2022 LDK!
2 7 s 4 13.97 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD +0.5 -- RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
3 22 s 4 15.41 MIECZYŃSKA Alicja RKS Łódź 2005 U18 LD +0.5 -- LDK!
1 6 s 5 13.96 MIELCZAREK Dominika LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD +1.3 -- FIRLIT Roman Z/0654/20 2022
2 8 s 5 14.13 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD +1.3 V GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2022 LDK!
4 19 s 5 14.95 POPEK Sara OLA Łódzkie 2003 U20 LD +1.3 -- MORAWIEC Agnieszka B.D. LDK!
3 15 s 6 14.53 SITAREK Weronika UKS Vis Skierniewice 2002 U20 LD +0.5 --
1 1 s 7 12.70 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 2004 U18 LD +1.1 II MANTYK Łukasz Z/0304/18 2022 LDK!
2 4 s 7 13.43 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U18 LU +1.1 IV MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2022 LDK!
4 17 s 7 14.63 TATAR Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +1.1 --
200 m K
1 1 s 1 27.15 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD +1.5 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 27.20 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD +1.5 III GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022
3 3 s 1 27.49 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +1.5 IV TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022
4 6 s 1 29.48 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD +1.5 -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
1 4 s 2 28.01 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD +1.0 IV RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2022 LDK!
3 9 s 2 31.45 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD +1.0 -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2022 LDK!
1 5 s 3 28.36 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U18 LD +1.2 IV BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022
2 10 s 3 32.00 SZULAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +1.2 -- PALISZEWSKI Maciej 5 LDK!
5 15 s 3 33.55 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki # 2006 U16 LD +1.2 -- SYGDZIAK Zofia ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/1707/20 , 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 61.73 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź 2003 U20 LD III JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022
2 3 s 2 75.84 KIJAŃSKA Nadia RKS Łódź 2005 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/0762/19 2022 LDK!
3 8 s 3 82.00 WOJTASIK Róża BKL Bełchatów 2006 U16 LD -- LDK!
800 m K
1 1 s 2 2:26.26 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2022
2 6 s 2 2:49.66 POSMYK Wiktoria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0757/19 , 2022 5 LDK!
3 9 s 2 2:52.71 MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
7 27 s 2 3:18.15 PAWŁOWSKA Maja MKLA Łęczyca 2004 U18 LD --
1 3 s 3 2:34.35 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2022 BEZ LDK!
1 4 s 4 2:38.00 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2022
1500 m K
1 s 1 5:31.03 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2022
2 s 1 5:46.29 ADAMCZYK Katarzyna RKS Łódź 2006 U16 LD --
Wzwyż K
1 1.54 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0892/19 , 2022 4 LDK!
2 1.51 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
3 1.35 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 2003 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław 3 LDK!
W dal K
1 5.00 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD +0.6 IV BARSKA Jolanta Z/2460/17 2022 3 LDK!
2 4.88 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD +1.2 IV GRABOLUS Marek Z/0413/19 2022 LDK!
3 4.87 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +0.4 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0295/18 2022 3 LDK!
6 4.61 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +0.3 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2022 4 LDK!
7 4.45 TUREK Bianka UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD +0.3 --
8 4.43 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD +0.8 -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!
9 4.25 CHMIELEWSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +1.5 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0056/19 2021
13 3.88 GÓRNICKA Lena UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +0.2 -- LDK!
14 3.77 SUPERA Oliwia UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD +0.2 -- LDK!
16 3.73 KRYSIAK Natalia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +0.8 -- KUBIAK Robert Z/5045/19 2021 LDK!
17 3.72 BROLA Emilia MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD +1.3 --
19 3.61 CHMIEL Kornelia OLA Łódzkie - Bełchatów 2004 U18 LD +0.2 -- MORAWIEC Agnieszka LDK!
20 3.54 GRANOSIK Maria MKLA Łęczyca 2006 U16 LD +1.8 -- LDK!
21 3.41 POGREBNAIA Agata RKS Łódź 2005 U18 LD +0.1 -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
22 3.39 CIEŚLAK Weronika RKS Łódź 2005 U18 LD +0.2 --
Kula (3) K
1 10.95 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK!
2 9.98 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2022 LDK!
3 8.68 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK!
4 8.67 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- BELTER Artur Z/1770/21 2022 LDK!
8 7.94 ŁOJSZCZYK Julia UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -- LDK!
10 7.76 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2022 LDK!
12 7.18 BOLEK Wiktoria UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- LDK!
15 6.90 PAWLIK Klaudia UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD --
Kula (4) K
4 7.20 NOWICKA Wiktoria UKS Vis Skierniewice 2002 U20 LD --
7 6.90 CIOŁEK Maja MULKS Żeromski Sieradz 2002 U20 LD -- B.D. Z/3326/16 2016 BEZ
9 6.52 NOWICKA Tatiana BKL Bełchatów 2003 U20 LD --
Dysk (1) K
1 39.81 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD II GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2022 3
2 38.34 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2022 3 LDK!
3 24.87 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U20 LD -- GOŹDZIK Beata Z/2332/16 2021 3
Oszczep (500) K
1 24.31 LATOCHA Laura MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4731/18 2021 BEZ
2 14.98 POGREBNAIA Maria RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
100 m M
2 7 s 1 12.01 BUGAJSKI Adam LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD +0.5 IV FIRLIT Roman Z/5480/18 2021
2 9 s 2 12.12 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U20 LD +0.9 IV KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2021 2 LDK!
3 10 s 2 12.16 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +0.9 IV OSTOJSKI Piotr Z/0588/17 2022 3 LDK!
4 19 s 3 12.44 PIOTROWSKI Adrian UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD +0.3 --
1 1 s 4 11.35 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD +0.5 III KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK!
3 6 s 4 11.93 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U18 LD +0.5 IV KWAPKOWSKI Łukasz # Z/0070/19 2022 LDK!
2 14 s 7 12.27 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD +1.3 V B.D. KOWALSKI Robert # , Z/3808/19 , 2022 LDK!
3 20 s 7 12.44 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +1.3 V BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
200 m M
1 2 s 2 23.67 PĘDZIWIATR Marcin LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD +1.5 IV KUŚ Tomasz Z/2186/20 2022
2 6 s 2 26.52 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD +1.5 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2022
1 1 s 3 23.65 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 2003 U20 LD +1.0 IV RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2022 2 LDK!
2 3 s 3 24.15 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +1.0 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
4 12 s 3 28.28 CABAN Jakub UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD +1.0 --
400 m M
1 3 s 1 54.24 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2580/16 2021 4 LDK!
2 8 s 1 57.27 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2022 LDK!
1 4 s 2 54.89 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD V BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2022 LDK!
2 5 s 2 55.00 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2022
3 6 s 2 55.77 MICHALAK Jan niest. Łódź 2003 U20 LD --
4 7 s 2 56.95 LEO Paweł RKS Łódź 2004 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna BEZ LDK!
1 1 s 3 51.38 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!
2 2 s 3 51.77 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2022 4 LDK!
800 m M
6 18 s 1 2:31.34 KONEWKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U20 LD --
3 11 s 2 2:23.39 KIJAŃSKI Wiktor RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
4 13 s 2 2:24.82 GAJEWSKI Łukasz MUKS Park Zduńska Wola # 2006 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3607/19 2022 LDK!
5 17 s 2 2:29.73 CZEMIERZEWSKI Kamil RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
1 1 s 3 2:05.85 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022
2 2 s 3 2:12.28 WINIECKI Igor RKS Łódź 2006 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław , Z/0190/20 , 2022 LDK!
3 3 s 3 2:12.97 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
7 16 s 3 2:26.68 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2022
1500 m M
1 s 1 4:31.98 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2022 LDK!
2 s 1 4:34.28 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2022
4 s 1 4:38.87 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2022 LDK!
8 s 1 5:00.03 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
9 s 1 5:04.64 MIELESZKIEWICZ Łukasz OKA Zduńska Wola 2003 U20 LD -- LDK!
Wzwyż M
1 1.80 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD IV
2 1.80 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!
3 1.80 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U20 LD IV GRABOLUS Marek Z/1639/16 2021 BEZ
4 1.70 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD V KORWEK Joanna # Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
5 1.65 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD V LISIAK Adam Z/1111/20 2022
7 1.55 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- LDK!
8 1.50 WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0058/19 2021 BEZ
W dal M
1 6.51 BRACKI Jakub BKL Bełchatów 2003 U20 LD +1.8 III MANTYK Łukasz Z/3046/17 2022 LDK!
2 6.31 MACIESIAK Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD +1.2 III
3 6.18 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD +1.4 IV LIPIŃSKI Leszek Z/0587/17 2022 3
4 6.05 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD +0.6 IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2022 4 LDK!
5 5.94 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 2002 U20 LD +0.4 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2022 4 LDK!
6 5.92 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +0.8 IV BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2022 LDK!
7 5.77 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +1.5 -- SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2021 BEZ LDK!
8 5.59 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD +0.2 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2022 BEZ LDK!
16 5.15 MACIASZEK Szymon RKS Łódź 2003 U20 LD +1.3 --
18 4.98 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +0.9 -- ANDRYSIAK Mirosław LDK!
Kula (5) M
1 14.52 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK!
3 10.95 PAŁKA Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD --
7 9.74 KAŁUŻA Kacper MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/4375/18 2020
9 9.40 SALSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- BELTER Artur Z/0472/21 2022
Kula (6) M
1 13.58 TATARA Wiktor niest. Łódź 2003 U20 LD III
2 13.27 WALCZAK Adrian MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III
3 12.22 RÓŻYCKI Michał niest. Łódź 2002 U20 LD IV
4 11.41 MAJEWSKI Mateusz niest. Łódź 2002 U20 LD IV
14 8.72 OLSZEWSKI Kacper RKS Łódź 2003 U20 LD -- KOPEĆ Dominik LDK!
16 8.50 CZARNECKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2002 U20 LD --
Dysk (1.5) M
1 51.16 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2022 LDK!
2 37.21 WALCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/1428/18 2022 4 LDK!
3 31.23 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- BELTER Artur Z/0471/21 2022
4 24.26 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2022
Dysk (1.75) M
1 35.84 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD IV GOŹDZIK Beata Z/0313/17 2021 3
Oszczep (700) M
1 42.16 DĘBOWSKI Marcel MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3606/19 2021

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.3309049606323 sekund