Białystok 06.11.2021
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2021 (LUB-PDL)
Przełaj K
1 b 1 :05:19 r MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2024
2 b 1 :05:27 r USZTWANT Zuzanna MKS Żak Biała Podlaska 2006 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2307/21 2022 LDK!
3 b 1 :05:28 r LISOWSKA Weronika MKS Żak Biała Podlaska 2006 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/4226/20 2021 LDK!
4 b 1 :05:31 r SCENDO Martyna KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor LDK!  OSU  
5 b 1 :05:32 r NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/2506/19 2024
6 b 1 :05:34 r GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik Augustów 2006 U16 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/5466/19 , 2023 LDK!  OSU  
7 b 1 :05:42 r RADZISZEWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- ZALEWSKI Jan Z/14378/21 2023
8 b 1 :05:56 r CZARNIECKA Wiktoria KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # Z/4218/21 2024 LDK!
9 b 1 :05:57 r GUSKA Karolina LKS Znicz Biłgoraj 2006 U16 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3263/21 2024 LDK!
10 b 1 :06:06 r JASIONOWSKA Karolina LUKS Hańcza Suwałki 2007 U16 PD -- LIPIŃSKA Magdalena PIEKARSKA Monika # , Z/1757/21 , 2024 LDK!
11 b 1 :06:10 r DUDZIAK Zofia MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -- LDK!
12 b 1 :06:13 r BUDZISZ Kinga KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2024 LDK!  OSU  
13 b 1 :06:24 r OSEWSKA Maja LUKS Hańcza Suwałki 2006 U16 PD -- STACHURSKA Agnieszka # Z/14434/21 2023 LDK!
14 b 1 :06:28 r KOZŁOWSKA Milena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz # Z/8357/21 2024
15 b 1 :06:43 r TUTKA Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U16 LU --
16 b 1 :07:05 r METNER Natalia LKS Znicz Biłgoraj # 2006 U16 LU -- JAMROZ Mieczysław # Z/14470/21 2024 LDK!
17 b 1 :07:09 r ROSIŃSKA Agnieszka MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU -- HOŁOWEŃKO Marcin HOŁOWEŃKO Marcin , Z/7675/21 , 2021 LDK!
18 b 1 :08:03 r WYSZKOWSKA Julia MKS Juvenia Białystok 2007 U16 PD -- GRANASZEWSKI Artur # Z/13096/21 2023
1 b 2 :09:30 r JAGUCAK Kornelia LKS Znicz Biłgoraj 2007 U16 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/0453/21 , 2024 LDK!
2 b 2 :09:31 r KOLĘDA Dominika UKS Technik Augustów 2007 U16 PD -- SOWÓL Bogusław Z/2358/20 2022 LDK!  OSU  
3 b 2 :09:57 r GROŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4310/21 , 2024 LDK!
4 b 2 :10:11 r PIETRUSZKIEWICZ Urszula KS Parkiet Hajnówka 2007 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej LDK!
5 b 2 :10:20 r ANDROSIUK Aleksandra KS Parkiet Hajnówka 2006 U16 PD -- LDK!
6 b 2 :10:32 r TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U16 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2024 LDK!
7 b 2 :10:40 r JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- STRYJEWSKI Janusz KAMIEŃ Mirosław , Z/4859/19 , 2023 LDK!
8 b 2 :11:28 r METNER Martyna LKS Znicz Biłgoraj # 2006 U16 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14180/21 2024 LDK!
9 b 2 :11:38 r FILIPKOWSKA Natalia UKS Technik Augustów 2006 U16 PD -- SOWÓL Jolanta LDK!  OSU  
10 b 2 :12:00 r KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUZDRA Dariusz # Z/14247/21 2024
11 b 2 :13:10 r WRÓBEL Amelia MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3936/21 2022
12 b 2 :13:20 r WOJCIECHOWSKA Julia MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU --
13 b 2 :13:59 r SEREDYŃSKA Martyna MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU --
Przełaj M
1 b 1 :06:39 r WALICKI Adam KS Podlasie Białystok 2006 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor # Z/10570/21 2024
2 b 1 :06:44 r KONDRACIUK Andrzej MKS Juvenia Białystok 2006 U16 PD -- B.D. Z/2365/20 2022
3 b 1 :06:45 r CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Białystok 2006 U16 PD -- SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # , Z/3025/20 , 2024 LDK!  OSU  
4 b 1 :06:48 r WOJTASZEK Piotr AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/4313/21 2024
5 b 1 :06:51 r BONDARUK Paweł MKS Juvenia Białystok 2006 U16 PD -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław # Z/13094/21 2024
6 b 1 :06:57 r GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/1431/20 2024 LDK!  OSU  
7 b 1 :07:09 r ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2024 LDK!
8 b 1 :07:13 r SURMACZ Wojciech TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U16 LU --
9 b 1 :07:16 r KRÓLIKOWSKI Adam KS Agros Zamość 2006 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/14468/21 2021
10 b 1 :07:18 r KUTA Franciszek AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU --
11 b 1 :07:22 r KWOS Krzysztof LUKS Hańcza Suwałki 2007 U16 PD -- LDK!
12 b 1 :07:37 r ŁAPA Dawid KS Agros Zamość 2006 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/14467/21 2022
13 b 1 :07:40 r STRZYMIŃSKI Michał KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- BAJKO Andrzej LDK!
14 b 1 :07:41 r KOZIOŁ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 2007 U16 PD -- LDK!
15 b 1 :07:43 r STADNICKI Erwin MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU --
16 b 1 :07:54 r ZDANOWICZ Franciszek KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4286/21 , 2023 LDK!
17 b 1 :07:57 r DOROCHOWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 2007 U16 PD -- LDK!
18 b 1 :08:07 r MOCHNACZEWSKI Jarosław MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU --
19 b 1 :08:14 r MROCZKOWSKI Maciej LKS Narew Kurpiewski Łomża 2007 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej Z/14349/21 2022 LDK!
20 b 1 :08:18 r WACŁAWIK Jakub KS Podlasie Białystok 2006 U16 PD -- LDK!
21 b 1 :08:26 r SOKOŁOWSKI Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2007 U16 PD -- LDK!
22 b 1 :08:36 r WĄSEK Maksymilian MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU --
23 b 1 :08:37 r FOLUSZ Mikołaj MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- SEREJ Łukasz LDK!
24 b 1 :08:57 r PAĆKOWSKI Marcel MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU --
1 b 2 :09:26 r KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U16 LU -- BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2024 LDK!
2 b 2 :09:29 r DZIEMIAŃCZYK Aleksander KS Parkiet Hajnówka 2007 U16 PD --
3 b 2 :10:09 r BIEDRYCKI Mateusz KS Parkiet Hajnówka 2006 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0820/20 2023
4 b 2 :10:29 r STANKIEWICZ Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U16 LU --
5 b 2 :10:34 r SIDOR Hubert KS Agros Zamość 2006 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/13335/21 2021
6 b 2 :10:39 r SOKOŁOWSKI Jakub KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/13053/21 2022
7 b 2 :10:54 r TYRKA Norbert MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LDK!  OSU  
8 b 2 :10:57 r CZĘŚCIK Przemysław KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/13528/21 2024
9 b 2 :11:13 r TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 2006 U16 LU -- SZKODA Piotr LDK!  OSU  
10 b 2 :11:33 r KOWALSKI Rafał AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU --
11 b 2 :11:38 r NAWROCKI Kacper KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD --
12 b 2 :12:05 r CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2024
13 b 2 :12:07 r SZUSTAKOWSKI Jakub MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/8037/21 2022
14 b 2 :12:10 r POCHYLCZUK Tomasz MKS Unia Hrubieszów 2006 U16 LU -- STRYJEWSKI Janusz LDK!
15 b 2 :12:15 r GAWEŁ Kacper MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU --
16 b 2 :14:00 r BEDNARCZUK Jarosław MKS Unia Hrubieszów 2006 U16 LU --
17 b 2 :14:11 r POCHYLCZUK Krzysztof MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.87605690956116 sekund