Warszawa 07.11.2021
9. Otwarte Mistrzostwa Polski w Biegu na 5 km / Niepodległa Piątka na PGE Narodowym
5 km K
1 16:11 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 1988 Sen LU I GIŻYŃSKI Mariusz # Z/2651/11 2024  KN   SKN  
2 16:16 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin 1992 Sen ZP I B.D. Z/2131/11 2024
3 16:18 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 1993 Sen SK I B.D. B.D. Z/1585/11 2024 1
4 16:39 BERNARDELLI Iwona KS Prefbet-Sonarol 1985 Masters PD I B.D. Z/1932/11 2024  KN   SKN  
5 16:46 JAGIELSKA Ewa KS Prefbet-Sonarol 1982 Masters PD I KOPEĆ Wojciech # Z/1542/14 2024
6 17:19 ŁAPIŃSKA Anna KS Warszawianka W-wa 1989 Sen MZ II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/0647/14 2024 2
7 17:56 DAWIDZIUK-GOSK Diana UKS 48 Warszawa # 1994 Sen MZ II B.D. Z/0103/13 2024
8 17:57 MAZEK Emilia KS AZS AWF Warszawa # 1993 Sen MZ II WĄSOWSKI Janusz Z/1043/17 2024
9 18:00 CZARNOTA Małgorzata UMKS Nadir Jędrzejów # 1999 U23 SK II BARTOSZ Bartłomiej Z/0265/16 2024
10 18:10 KLIMEK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU II B.D. B.D. # Z/0820/17 2024
11 18:12 POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1994 Sen PM II POBŁOCKI Piotr Z/0675/11 2024
12 18:18 ŚLESZYCKA Anna RKS Łódź 1998 Sen LD III B.D. 3
14 18:56 TRZCIŃSKA Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ III B.D. B.D. MASTALERZ Janusz # , Z/3944/15 , 2024
15 19:04 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1990 Sen PM III POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2024 2
16 19:06 ŻUCHOWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1998 Sen LU III B.D.
17 19:07 PAWLAK Magdalena niest. Lublin 1989 Sen LU III
18 19:07 KRASZPULSKA Magdalena KS Prefbet-Sonarol # 1987 Sen PD III KOPEĆ Wojciech Z/8092/21 2024
19 19:15 NAWRAT Monika KS Prefbet-Sonarol 1988 Sen PD III B.D. Z/1604/20 2023
20 19:16 BYTNER-KWIATKOWSKA Monika KS Prefbet-Sonarol 1986 Masters PD III B.D. Z/4287/20 2023
5 km M
1 s 5 16:01 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 1989 Sen SL III B.D. Z/1863/11 2024 3
2 s 5 16:28 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2001 U23 SL -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/1062/17 2022 LDK!
3 s 5 16:34 KIRSZ Jakub ABiC Jabłonowo Pomorskie 2000 U23 KP -- PERSZKE Wiesław B.D. # Z/2204/20 2023
4 s 5 17:02 BRODA Szymon ABiC Jabłonowo Pomorskie 1994 Sen KP -- B.D. Z/3108/20 2022
5 s 5 17:08 ŁABĘDZKI Konrad Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12319/21 2023
10 s 5 17:37 DŁUGOSZ Jacek LKB Rudnik 1982 Masters SK -- DUDEK Sylwester Z/2050/20 2024
1 14:15 KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom 1998 Sen MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2024 M  KN  
2 14:21 KARBOWIAK Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 Sen OP I B.D. Z/0597/14 2024  KN   SKN  
3 14:26 GŁOGOWSKI Adam UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1993 Sen PM II B.D. Z/4896/18 2024 2
4 14:30 OLEJARZ Artur MKL Szczecin 1988 Sen ZP II B.D. Z/1405/11 2024 2
5 14:44 DOBROWOLSKI Emil UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1986 Masters PM II DOBROWOLSKI Emil # Z/2257/11 2024
6 14:49 STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1995 Sen LD II B.D. B.D. Z/0415/13 2023
7 14:50 TSCHIRCH Krzysztof WKS Oleśniczanka Oleśnica # 1999 U23 DS II SZAŁEK Andrzej Z/2152/19 2024 LDK!
8 14:52 SERKOWSKI Wojciech GKS Cartusia Kartuzy # 1997 Sen PM II B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1061/14 , 2024
9 14:54 WÓJCIK Michał UKS Dwójka Milicz # 1999 U23 DS II DRACZYŃSKI Adam # Z/2921/20 2024
10 14:57 GIŻYŃSKI Mariusz TKKF Płock # 1981 Masters MZ II GIŻYŃSKI Mariusz # Z/2492/11 2024
11 15:00 ŻYGENDA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 1997 Sen PM II B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1012/17 , 2024
12 15:09 GUMKOWSKI Szymon GKS Cartusia Kartuzy # 1999 U23 PM II B.D. SERKOWSKI Wojciech , Z/1919/18 , 2024
13 15:11 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ II PARADOWSKA Renata Z/0866/11 2024 2
14 15:12 PRZESTRZELSKI Kajetan KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/5610/15 2024
15 15:16 KACZOR Jan LKS Górnik Wałbrzych # 2002 U20 DS III B.D. # Z/7696/21 2024 LDK!
16 15:16 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997 Sen MZ III B.D.
17 15:19 WIĘCKOWSKI Łukasz RLTL Optima Radom # 1995 Sen MZ III
18 15:30 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2024 BEZ
19 15:31 BISKUPSKI Tomasz LKB Rudnik 1994 Sen SK III B.D. DUDEK Sylwester , Z/3289/17 , 2024 2
20 15:32 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU III BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2024 2
21 15:35 WOLENDER Jakub KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/6204/15 2022 LDK!
22 15:39 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ III PARADOWSKA Renata B.D. # Z/1215/16 2024 LDK!
23 15:44 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań 1984 Masters WP III GRENDA Jan B.D. Z/10382/21 2024
24 15:51 MACHOWSKI Paweł Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1992 Sen MZ III B.D. B.D. , Z/4353/20 , 2023
25 15:51 GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ III B.D. # Z/4024/11 2023
26 15:53 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 Sen DS III B.D. WOSIEK Jacek # , Z/3276/15 , 2024
28 16:01 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom 1999 U23 MZ III TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023  ZKN  
29 16:03 KUBICKI Adam niest. Warszawa 1988 Sen MZ III
30 16:03 TOKARSKI Piotr niest. Warszawa 1995 Sen MZ III
31 16:04 MIKULSKI Tomasz UKS Filipides Teresin 1996 Sen MZ III OLEJNIK Tomasz # Z/1514/18 2023
33 16:10 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2023 2
34 16:18 HELON Radosław MKL Szczecin 1994 Sen ZP III B.D. B.D. # Z/1151/11 2024 2
35 16:19 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń # 1990 Sen KP III B.D. WOŹNIAK Jacek # , Z/11430/21 , 2024
38 16:43 ŁUKASIEWICZ Sebastian niest. Kielce 1988 Sen SK --
39 16:47 KOBIAŁKA Konrad KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3113/17 2023
42 16:54 CZEKAŃSKI Maciej MKS Sambor Tczew 1985 Masters PM -- B.D. Z/9122/21 2021
43 16:54 GOŁASZEWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 1976 Masters WN -- KOPEĆ Wojciech # Z/9277/21 2021
44 16:58 CENTKA Jakub KS Gwardia Piła 1998 Sen WP -- MARCINIAK Roman Z/1564/16 2021 2
46 17:11 NIEDZIAŁEK Tomasz WLKS Nowe Iganie 1996 Sen MZ --
47 17:12 SOBCZYŃSKI Patryk UKSM Ekipa Bielachy Kielce # 2002 U20 SK IV B.D. Z/4285/20 2024
48 17:14 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1754/16 2024
49 17:37 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2024 BEZ
50 17:48 CHROBOT Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ -- WRONA Grzegorz # Z/11046/21 2023
51 17:57 KAWECZYŃSKI Krzysztof KS Zamek Kurzętnik 1981 Masters WN -- KOPEĆ Wojciech # Z/4349/20 2022
53 18:07 KUJAWA Krzysztof niestowarzyszony 1974 Masters --
54 18:14 TRZEBIŃSKI Ryszard MLKS Czarni Olecko 1976 Masters WN -- B.D. Z/5040/18 2018
56 18:21 BARAN Jan MKS Unia Hrubieszów 1986 Masters LU -- B.D. Z/3449/20 2021
  DNF GOSK Dominik UKS 48 Warszawa # 1992 Sen MZ -- B.D. Z/3154/20 2024
  DNF MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL -- B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2024  ZKN  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.63927888870239 sekund