Tomaszów Lubelski 27.11.2021
93. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych (U23,S)
Przełaj K
1 b 1 U23(1) :23:21 r TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U23 ZP -- KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 b 1 :23:26 r LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1990 Sen WN -- WOSIEK Jacek Z/3500/11 2024 MM  KN   SKN  
3 b 1 :23:38 r JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin 1992 Sen ZP -- B.D. Z/2131/11 2024
4 b 1 :23:46 r BERNARDELLI Iwona KS Prefbet-Sonarol 1985 Masters PD -- B.D. Z/1932/11 2024  KN   SKN  
5 b 1 :24:04 r BRZEZIŃSKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP -- BRZEZIŃSKI Błażej # Z/1329/11 2024  SKN  
6 b 1 :24:10 r BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
7 b 1 U23(2) :24:38 r AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2024  ZKN   KNF   WCSS  
8 b 1 U23(3) :25:06 r WOŹNIAK Joanna RAZ Szczecin 2001 U23 ZP -- SZYCH Robert # Z/4761/19 2023
9 b 1 U23(4) :25:25 r KLIMEK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU -- B.D. B.D. # Z/0820/17 2024
10 b 1 U23(5) :25:38 r NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2024 4  ZKN  
11 b 1 U23(6) :25:59 r SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U23 SK -- WOŹNIAK Łukasz B.D. Z/1753/15 2024  ZKN  
12 b 1 U23(7) :26:10 r JABŁOŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS --
13 b 1 U23(8) :26:13 r CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U23 LD --  ZKN  
14 b 1 :26:19 r POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1994 Sen PM -- POBŁOCKI Piotr Z/0675/11 2024
15 b 1 U23(9) :26:42 r METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2024 3
16 b 1 U23(10) :27:02 r PIETRAS Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U23 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/3399/17 2024
17 b 1 :27:08 r ŻUCHOWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1998 Sen LU -- B.D.
18 b 1 :27:22 r SZYSZKA Anna KS Prefbet-Sonarol 1990 Sen PD -- B.D. Z/5043/11 2022
19 b 1 U23(11) :27:44 r MORAWSKA Julia MKS Siechnice # 2000 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz # Z/0809/20 2023
20 b 1 :27:51 r NAWRAT Monika KS Prefbet-Sonarol 1988 Sen PD -- B.D. Z/1604/20 2023
21 b 1 :28:00 r FRĄCKOWIAK Marta MKS Siechnice 1998 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/1868/17 2024
22 b 1 :28:10 r BYTNER-KWIATKOWSKA Monika KS Prefbet-Sonarol 1986 Masters PD -- B.D. Z/4287/20 2023
23 b 1 U23(12) :28:24 r GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U23 LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
24 b 1 U23(13) :28:27 r FABIJAN Maria MKS Siechnice 2001 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/3602/15 2024
25 b 1 :30:29 r DRABIK Joanna KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/2024/20 2023
26 b 1 :31:40 r POBŁOCKA Bożena UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1968 Masters PM -- POBŁOCKI Piotr # Z/3126/19 2024
1 b 2 U23(1) :15:21 r PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
2 b 2 :15:30 r JAGIELSKA Ewa KS Prefbet-Sonarol 1982 Masters PD -- KOPEĆ Wojciech # Z/1542/14 2024
3 b 2 :15:38 r LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 Sen PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2024 1 LDK!  KN   SKN  
4 b 2 U23(2) :16:04 r ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2023
5 b 2 :16:05 r WICHA Iwona KS Prefbet-Sonarol 1987 Sen PD --
6 b 2 U23(3) :16:09 r SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022  ZKN  
7 b 2 :16:11 r GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin 1997 Sen ZP -- B.D. WARDASZKA Andrzej , Z/1234/13 , 2022
8 b 2 U23(4) :16:13 r CZARNOTA Małgorzata UMKS Nadir Jędrzejów # 1999 U23 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/0265/16 2024
9 b 2 U23(5) :16:15 r DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol # 2000 U23 PD -- B.D. B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024  ZKN  
10 b 2 U23(6) :16:33 r GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  ZKN  
11 b 2 :16:34 r ŁUKASIEWICZ Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 1994 Sen SK -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/4858/11 , 2024
12 b 2 :16:38 r KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie 1996 Sen MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
13 b 2 U23(7) :16:43 r SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2023  ZKN  
14 b 2 U23(8) :16:45 r SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń # 2000 U23 KP -- B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024  ZKN  
15 b 2 U23(9) :16:51 r GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024
16 b 2 :16:52 r MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2024 M
17 b 2 :16:57 r MAZEK Emilia KS AZS AWF Warszawa # 1993 Sen MZ -- WĄSOWSKI Janusz Z/1043/17 2024
18 b 2 :17:02 r POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1990 Sen PM -- POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2024 2
19 b 2 U23(10) :17:07 r FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- B.D. LDK!  ZKN  
20 b 2 U23(11) :17:15 r GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2024
21 b 2 :17:32 r KALBARCZYK Adriana Ducla Academy Warszawa # 1991 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12318/21 2024
22 b 2 :17:58 r KRASZPULSKA Magdalena KS Prefbet-Sonarol # 1987 Sen PD -- KOPEĆ Wojciech Z/8092/21 2024
23 b 2 U23(12) :18:26 r WIERCIOCH Izabela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU -- SOKÓŁ Krzysztof # Z/4288/20 2024
24 b 2 :18:47 r RZEMIENIEWSKA-JASTRZĘBSKA Marta Ducla Academy Warszawa 1994 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12322/21 2023
25 b 2 :19:00 r SZMIGIEL Klaudia UMKS Nadir Jędrzejów 1996 Sen SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/4324/20 2024
26 b 2 U23(13) :19:22 r KOSMOWSKA Aleksandra BKS Wataha Warszawa 2001 U23 MZ -- B.D. Z/2646/20 2023
27 b 2 U23(14) :20:49 r GRAJNERT Małgorzata MKS Siechnice 2000 U23 DS --
  b 2 DNF HERÓD Magdalena KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/1590/14 , 2022
Przełaj M
1 b 1 :13:10 r BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS -- WOSIEK Jacek B.D. B.D. Z/0434/13 2024
2 b 1 :13:10 r KOZŁOWSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1998 Sen MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2024 M  KN  
3 b 1 U23(1) :13:13 r MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL -- B.D. B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2024  ZKN  
4 b 1 :13:15 r MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1990 Sen MZ -- B.D. Z/1198/11 2023
5 b 1 U23(2) :13:18 r BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP -- WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2024
6 b 1 :13:24 r DOBROWOLSKI Emil UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1986 Masters PM -- DOBROWOLSKI Emil # Z/2257/11 2024
7 b 1 :13:27 r KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz 1996 Sen KP -- RUDNIK Damian Z/0819/12 2024
8 b 1 U23(3) :13:27 r SZYNAKA Wiktor OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP -- B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2024  KNF   KN  
9 b 1 U23(4) :13:27 r MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0863/15 2024
10 b 1 :13:35 r NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol 1992 Sen PD -- B.D. Z/4502/11 2024
11 b 1 :13:38 r BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2024
12 b 1 :13:39 r NOWAK Łukasz KU AZS UAM Poznań 1988 Sen WP -- NOWAK Łukasz # Z/3802/11 2024
13 b 1 :13:40 r SERKOWSKI Wojciech GKS Cartusia Kartuzy # 1997 Sen PM -- B.D. KRÓL Krzysztof B.D. , Z/1061/14 , 2024
14 b 1 :13:49 r PAWŁOWSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1993 Sen MZ -- TRZOS Leszek Z/4190/11 2024
15 b 1 U23(5) :13:50 r WOLENDER Jakub KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ -- JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/6204/15 2022 LDK!
16 b 1 :13:51 r MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2024 2
17 b 1 U23(6) :13:51 r SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U23 DS -- SZAŁEK Andrzej # Z/2602/15 2024 LDK!  ZKN  
18 b 1 :13:52 r KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ --
19 b 1 U23(7) :13:57 r KUCHARSKI Jarosław RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -- B.D.
20 b 1 U23(8) :13:59 r GUMKOWSKI Szymon GKS Cartusia Kartuzy # 1999 U23 PM -- B.D. SERKOWSKI Wojciech , Z/1919/18 , 2024
21 b 1 :14:03 r ŁOBODZIŃSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 1985 Masters PD -- B.D. Z/0356/13 2024
22 b 1 :14:07 r GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice 1991 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz Z/1703/11 2024
23 b 1 :14:09 r GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ -- B.D. # Z/4024/11 2023
24 b 1 U23(9) :14:09 r KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2024
25 b 1 :14:10 r PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Sen MZ -- B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2023
26 b 1 U23(10) :14:14 r PRZESTRZELSKI Kajetan KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- WOSIEK Jacek Z/5610/15 2024
27 b 1 U23(11) :14:19 r LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom 1999 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023  ZKN  
28 b 1 :14:19 r WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań 1984 Masters WP -- GRENDA Jan B.D. Z/10382/21 2024
29 b 1 U23(12) :14:26 r KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKA Renata B.D. # Z/1215/16 2024 LDK!
30 b 1 U23(13) :14:28 r BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
31 b 1 U23(14) :14:31 r WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2024 3
32 b 1 U23(15) :14:31 r RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/1769/15 2024
33 b 1 :14:33 r GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 1989 Sen SL -- B.D. Z/1863/11 2024 3
34 b 1 :14:36 r DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team 1995 Sen MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/5219/11 , 2024
35 b 1 :14:46 r CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team 1995 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/3015/11 2022
36 b 1 U23(16) :14:47 r ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U23 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2024 3
37 b 1 :14:53 r WIĘCKOWSKI Łukasz RLTL Optima Radom # 1995 Sen MZ --
38 b 1 U23(17) :14:56 r WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2024 3
39 b 1 U23(18) :15:01 r JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 2001 U23 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna # Z/5624/18 2023 BEZ
40 b 1 U23(19) :15:14 r CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 U23 OP -- B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023
41 b 1 U23(20) :15:32 r DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS -- URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2024 3  ZKN  
42 b 1 :15:34 r MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- WOSIEK Jacek Z/3195/20 2024
43 b 1 U23(21) :15:41 r PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon # Z/0711/15 2023 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
44 b 1 :15:58 r BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. # Z/0774/11 2024 BEZ
45 b 1 U23(22) :16:18 r CZAK Daniel MUKS Gim 2 Nysa 1999 U23 OP -- B.D. B.D.
46 b 1 :16:23 r MARCINISZYN Grzegorz Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/14659/21 2022
47 b 1 U23(23) :16:30 r KACPERSKI Bartosz DKS Powiśle Dzierzgoń 2001 U23 PM -- B.D. Z/3177/20 2024
48 b 1 :17:08 r DRABIK Oskar KS Agros Zamość 1991 Sen LU -- B.D. Z/10240/21 2022
49 b 1 :17:25 r ROSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 1988 Sen PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # Z/2557/18 2024
50 b 1 :17:53 r NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 1994 Sen ZP -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2022 BEZ
  b 1 DNF STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1995 Sen LD -- B.D. B.D. Z/0415/13 2023
  b 1 DNF WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0866/11 2024 2
1 b 2 :26:58 r JASTRZĘBSKI Kamil Ducla Academy Warszawa # 1992 Sen MZ -- B.D. DUKLANOWSKI Hubert , Z/0700/11 , 2024  KN   SKN  
2 b 2 :27:04 r OLEJARZ Artur MKL Szczecin 1988 Sen ZP -- B.D. Z/1405/11 2024 2
3 b 2 U23(1) :27:10 r CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS -- ADAMEK Marek Z/1124/15 2024 2  KNF   KN   WCSS  
4 b 2 :27:18 r MALINA Dawid TL ROW Rybnik 1991 Sen SL -- B.D. Z/0420/14 2024 1
5 b 2 U23(2) :27:30 r KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U23 PM -- JOST Zbigniew B.D. # Z/1856/15 2024  ZKN  
6 b 2 :27:34 r GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 1992 Sen PM -- OBERZIG Piotr Z/0283/11 2024 1
7 b 2 U23(3) :27:56 r TSCHIRCH Krzysztof WKS Oleśniczanka Oleśnica # 1999 U23 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/2152/19 2024 LDK!
8 b 2 U23(4) :28:00 r WÓJCIK Michał UKS Dwójka Milicz # 1999 U23 DS -- DRACZYŃSKI Adam # Z/2921/20 2024
9 b 2 :28:03 r GOSIEWSKI Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -- B.D. B.D. # , Z/0430/13 , 2024
10 b 2 U23(5) :28:09 r SUŁKOWSKI Rafał Kraków Athletics Team 1999 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2363/20 2024
11 b 2 U23(6) :28:19 r JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/0361/15 1
12 b 2 :28:35 r MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2024 2
13 b 2 :28:39 r KOWALSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 1982 Masters DS -- ADAMEK Marek Z/14611/21 2024
14 b 2 :28:40 r ŚWIERDZEWSKI Damian KS Prefbet-Sonarol # 1993 Sen PD -- B.D. Z/0247/11 2024
15 b 2 U23(7) :28:40 r CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD -- B.D.  ZKN  
16 b 2 :28:42 r TABOR Dominik SBG Salco Niepołomice # 1995 Sen MA -- B.D. B.D. , Z/0830/11 , 2024
17 b 2 :28:52 r LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik 1993 Sen SK -- DUDEK Sylwester Z/4856/11 2024
18 b 2 :28:55 r DĄBROWSKI Przemysław KS Prefbet-Sonarol 1989 Sen PD -- B.D. Z/2532/11 2024
19 b 2 :28:59 r BIAŁY Michał SKB Kraśnik 1991 Sen LU -- BIAŁY Piotr B.D. Z/0694/11 2022 2
20 b 2 :29:06 r ŻYGENDA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 1997 Sen PM -- B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1012/17 , 2024
21 b 2 :29:08 r KUJAWSKI Łukasz GKS Żukowo 1988 Sen PM -- B.D. Z/1513/11 2021 2
22 b 2 :29:20 r WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2024 2 LDK!
23 b 2 U23(8) :29:28 r LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/1917/17 2024
24 b 2 U23(9) :29:52 r MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2023  ZKN  
25 b 2 :30:00 r WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 Sen LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2024
26 b 2 :30:10 r SUSZCZEWSKI Marcin WKS Śląsk Wrocław 1996 Sen DS --
27 b 2 :30:16 r PAŁKA Piotr CKS Budowlani Częstochowa 1984 Masters SL -- PAŁKA Piotr Z/1643/11 2024 2
28 b 2 :30:28 r SKIBIŃSKI Mikołaj Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4352/20 2024
29 b 2 :30:34 r PELCZAR Wojciech GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1995 Sen PK -- LASSOTA Lesław B.D. # Z/3525/19 2024
30 b 2 U23(10) :31:02 r SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL -- PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2023
31 b 2 :31:16 r LEWNA Adam UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1989 Sen PM -- POBŁOCKI Piotr Z/9665/21 2024
32 b 2 :31:26 r POBŁOCKI Piotr UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1965 Masters PM -- POBŁOCKI Piotr # Z/0672/11 2024 3
33 b 2 :31:32 r KOŁODZIEJ Mateusz Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1991 Sen MZ -- B.D. Z/14511/21 2022
34 b 2 U23(11) :32:33 r KUBIAK Kacper MKST Astra Nowa Sól 2000 U23 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/2272/20 2024
35 b 2 :32:33 r ORZEŁ Michał SKB Kraśnik 1981 Masters LU -- BIAŁY Zbigniew Z/1972/17 2021
  b 2 DNF WENDLAND Michał MKS Siechnice 1989 Sen DS -- B.D. Z/3283/11 2024
  b 2 DNF BRZEZIŃSKI Błażej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP -- B.D. Z/1711/11 2024 1
  b 2 U23(-) DNF GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów # 2000 U23 ZP -- KOSTRZEBA Jacek Z/1296/15 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5080862045288 sekund