Chorzów 29 - 30.05.2021 9. Drużynowe Mistrzostwa Europy (superliga) [DMP] [DMP U20] [DMP U16] |
|||||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||
1 | 11.25 | SKRZYSZOWSKA Pia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U23 | MZ | +1.3 | MM | SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław | , Z/3958/15 | , 2024 | M | LDK! | KNF KN SKN | |||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||
4 | 23.33 | GRANASZEWSKA Marlena | KS Podlasie Białystok | 1998 | Sen | PD | +0.6 | M | DMP | GRANASZEWSKI Artur B.D. # | Z/1209/14 | 2024 | KN SKN | 164 | |||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||
1 | 51.36 | KACZMAREK Natalia | KS Podlasie Białystok # | 1998 | Sen | PD | MM | DMP | B.D. ROŻEJ Marek # | , Z/1152/14 | , 2024 | KN SKN | 179 | ||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||
3 | 2:02.54 | SARNA Angelika | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | Sen | MZ | M | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | Z/0800/13 | 2024 | M | KN SKN | |||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||
6 | 4:19.10 | PLIŚ Renata | MKL Maraton Świnoujście | 1985 | Masters | ZP | I | WALKOWIAK Janusz | Z/5075/11 | 2022 | M | KN SKN | |||||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||||
4 | 9:16.10 | PLIŚ Renata | MKL Maraton Świnoujście | 1985 | Masters | ZP | I | WALKOWIAK Janusz | Z/5075/11 | 2022 | M | KN SKN | |||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||||
7 | 16:58.07 | INDEKA Sylwia | LKS Pszczyna | 1997 | Sen | SL | I | HELBIK Marzanna B.D. | Z/0102/13 | 2022 | 1 | KN SKN | |||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||
1 | 12.99 | SKRZYSZOWSKA Pia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U23 | MZ | -0.1 | MM | SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław | , Z/3958/15 | , 2024 | M | LDK! | KNF KN SKN | |||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||||
5 | 57.54 | LINKIEWICZ Joanna | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | Sen | DS | M | ROŻEJ Marek | Z/3750/11 | 2024 | MM | KN SKN | |||||||||||
3000 m prz K | |||||||||||||||||||||||
1 | 9:35.63 | KONIECZEK Alicja | OŚ AZS Poznań | 1994 | Sen | WP | MM | FLETCHER Benjamin # | Z/4540/11 | 2024 | KN | ||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||
2 | 43.83 |
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika ADAMEK Klaudia SOKÓLSKA Katarzyna GRANASZEWSKA Marlena |
POLSKA | 1988 1999 1993 1998 |
Sen | POL | -- |
LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek GRANASZEWSKI Artur B.D. |
Z/2191/11 Z/0191/15 Z/1209/14 |
2024 2024 2024 |
MM M |
||||||||||||
4x400 m K | |||||||||||||||||||||||
1 | 3:26.37 |
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata LESIEWICZ Kornelia ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KACZMAREK Natalia |
POLSKA | 1992 2003 1992 1998 |
Sen | POL | -- |
MAKSYMIUK Zbigniew B.D. MATUSIŃSKI Aleksander B.D. ROŻEJ Marek |
Z/0286/11 Z/0863/17 Z/2913/11 , Z/1152/14 |
2024 2024 2024 , 2024 |
2 MM |
||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||
1 | 1.94 | LIĆWINKO Kamila | KS Podlasie Białystok | 1986 | Masters | PD | MM | KN SKN | |||||||||||||||
Tyczka K | |||||||||||||||||||||||
6 | 3.90 | KALITTA Victoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U23 | KP | I | KALINICZENKO Wiaczesław B.D. | Z/0082/15 | 2024 | KNF KN WCSS SKN | ||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||
2 | 6.58 | BOKUN Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 1996 | Sen | SL | +0.2 | M | NAZARKIEWICZ Robert | Z/0398/12 | 2024 | KN SKN | |||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||||
3 | 13.96 | LASKOWSKA Adrianna | OŚ AZS Poznań | 1996 | Sen | WP | -0.2 | MM | SADACH Aneta B.D. # | Z/1019/12 | 2024 | KN SKN | |||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||
3 | 18.17 | KARDASZ Klaudia | KS Podlasie Białystok | 1996 | Sen | PD | MM | DMP | NASZKO Andrzej # | Z/1449/12 | 2024 | MM | KN SKN | 176 | |||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||
4 | 56.86 | ZABAWSKA Daria | AZS UMCS Lublin | 1995 | Sen | LU | M | B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. | , Z/4129/11 | , 2023 | KN SKN | ||||||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||||
2 | 73.18 | KOPRON Malwina | KS Wisła Puławy # | 1994 | Sen | LU | MM | KOPRON Witold | Z/4597/11 | 2023 | KN SKN | ||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||
4 | 54.66 | REGIN Klaudia | LKS Jantar Ustka | 1997 | Sen | PM | M | MICHALSKI Henryk | Z/0852/13 | 2024 | KN SKN | ||||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||||
4 | 10.42 | SŁOWIKOWSKI Przemysław | MKL Szczecin # | 1993 | Sen | ZP | -0.5 | M | KOTUŁA Krzysztof # | Z/3333/11 | 2024 | KN SKN | |||||||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||||
6 | 21.19 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn # | 1993 | Sen | WN | -1.0 | M | OGONOWSKI Jakub # | Z/2480/11 | 2024 | KN SKN | |||||||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||||
7 | 47.28 | KOWALUK Dariusz | KS AZS AWF Warszawa # | 1996 | Sen | MZ | I | WOŁKOWYCKI Andrzej | Z/1042/12 | 2024 | M | KN SKN | |||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||||
3 | 1:46.66 | BORKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | Sen | MZ | MM | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej | , Z/0185/13 | , 2024 | KN SKN | ||||||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||||
3 | 3:57.13 | ROZMYS Michał | AZS UMCS Lublin # | 1995 | Sen | LU | II | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1727/11 | , 2023 | KN SKN | ||||||||||||
3000 m M | |||||||||||||||||||||||
6 | 8:38.95 | KOZŁOWSKI Patryk | RLTL Optima Radom | 1998 | Sen | MZ | II | TRZOS Leszek | Z/0697/15 | 2023 | M | KN | |||||||||||
5000 m M | |||||||||||||||||||||||
7 | 14:20.37 | WIĄCEK Aleksander | OKS Start Otwock | 2000 | U23 | MZ | I | B.D. # | Z/4260/15 | 2024 | 2 | KNF KN | |||||||||||
110 m pł M | |||||||||||||||||||||||
3 | 13.65 | CZYKIER Damian | KS Podlasie Białystok | 1992 | Sen | PD | -0.3 | MM | DMP | JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # | Z/3159/11 | 2024 | MM | KN SKN | 175 | ||||||||
400 m pł M | |||||||||||||||||||||||
6 | 51.12 | DOBEK Patryk | MKL Szczecin | 1994 | Sen | ZP | M | B.D. # | Z/0373/11 | 2024 | MM | KN SKN | |||||||||||
3000 m prz M | |||||||||||||||||||||||
4 | 8:40.57 | ZALEWSKI Krystian | UKS Barnim Goleniów | 1989 | Sen | ZP | I | KOSTRZEBA Jacek | Z/1331/11 | 2024 | MM | KN SKN | |||||||||||
4x100 m M | |||||||||||||||||||||||
4 | 39.16 |
SIUDA Mateusz KOPEĆ Dominik BRZEZIŃSKI Adrian SŁOWIKOWSKI Przemysław |
POLSKA | 1998 1995 1998 1993 |
Sen | POL | -- |
GDAŃSKI Andrzej BUTKIEWICZ Jacek B.D. KOTUŁA Krzysztof |
Z/0859/11 Z/4501/15 Z/3333/11 |
2024 2024 2024 |
MM |
||||||||||||
4x400 m M | |||||||||||||||||||||||
3 | 3:03.43 |
SUWARA Wiktor DUSZYŃSKI Kajetan GRZEGORZEWICZ Patryk ZALEWSKI Karol |
POLSKA | 1996 1995 2002 1993 |
Sen | POL | -- |
WĘGLARSKI Krzysztof B.D. MORKA Piotr B.D. OGONOWSKI Jakub |
Z/3203/11 Z/0303/16 Z/2480/11 |
2024 2024 2024 |
M |
||||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||||
1 | 2.24 | KOBIELSKI Norbert | MKS Inowrocław | 1997 | Sen | KP | M | KRAKOWIAK Lech B.D. | Z/1752/13 | 2024 | KN SKN | ||||||||||||
Tyczka M | |||||||||||||||||||||||
1 | 5.65 | SOBERA Robert | KS AZS AWF Wrocław | 1991 | Sen | DS | MM | ŁOŚ Dariusz | Z/4015/11 | 2024 | MM | KN SKN | |||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||||
6 | 7.46 | RÓŻAŃSKI Mateusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 | Sen | MA | -0.1 | I | KN SKN | ||||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||||
7 | 15.54 | ŚWIDERSKI Adrian | WKS Śląsk Wrocław | 1986 | Masters | DS | -0.1 | I | JAGACIAK Jarosław | Z/1691/11 | 2024 | 1 | KN SKN | ||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||||
1 | 21.34 | HARATYK Michał | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | Sen | SL | MM | B.D. # | Z/0084/11 | 2024 | MM | KN SKN | |||||||||||
Dysk (2) M | |||||||||||||||||||||||
2 | 62.57 | URBANEK Robert | MKS Aleksandrów Łódzki | 1987 | Sen | LD | MM | JOACHIMIAK Robert | Z/1041/11 | 2024 | MM | KN SKN | |||||||||||
Młot (7.26) M | |||||||||||||||||||||||
1 | 82.98 | FAJDEK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1989 | Sen | WP | MM | ZIÓŁKOWSKI Szymon # | Z/3286/11 | 2024 | KN SKN | ||||||||||||
Oszczep (800) M | |||||||||||||||||||||||
2 | 85.12 | KRUKOWSKI Marcin | KS Warszawianka W-wa | 1992 | Sen | MZ | MM | KRUKOWSKI Michał | Z/4887/11 | 2024 | MM | KN SKN | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.5149140357971 sekund |