Toruń 29.11.2020
Ogólnopolskie Otwarte Halowe Zawody LDK! U13
60 m K
1 1 e 1 8.34 PIˇTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz # 2008 U14 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2023 LDK!
2 3 e 1 8.73 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U14 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/4495/19 2023 LDK!
3 4 e 1 8.77 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2023 LDK!
4 11 e 1 9.14 BURKIEWICZ Amelia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2010 U12 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3258/20 2023 LDK!
5 15 e 1 9.38 DˇBROWSKA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/0072/21 2023 LDK!
6 19 e 1 9.53 GOŁˇBEK Aleksandra KKL Kielce 2009 U12 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/1928/20 2023 LDK!
7 26 e 1 10.02 BISKUPSKA Helena CSiR Susz 2008 U14 WN -- LDK!
1 6 e 2 8.83 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U12 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0486/20 2023 LDK!
2 7 e 2 8.84 GRUSZCZYŃSKA Urszula MKL Toruń 2009 U12 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2250/21 2023 LDK!
3 14 e 2 9.36 DZIEDZIŃSKA Kornelia UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian # Z/5456/21 2023 LDK!
4 16 e 2 9.43 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2791/20 2023 LDK!
5 17 e 2 9.45 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbl±g 2010 U12 WN -- #
6 20 e 2 9.57 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
7 27 e 2 10.39 BANTAOUI Ilitsa CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U12 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/0172/21 2023 LDK!
8 28 e 2 10.41 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
1 5 e 3 8.79 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U14 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/0302/20 2023 LDK!
2 9 e 3 9.13 MOŁODOWIEC Alicja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2009 U12 SK -- OZDOBA Elżbieta # Z/3369/20 2021 LDK!
3 12 e 3 9.21 PIRÓG Amelia LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- NOGA Grzegorz Z/4607/21 2023 LDK!
4 21 e 3 9.58 DOBEK Daria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. # Z/1837/21 2023 LDK!
5 22 e 3 9.63 JASKULSKA Amelia Maria UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
6 23 e 3 9.76 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2009 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2627/20 2023 LDK!
7 25 e 3 9.88 JAWORSKA Nikola LKS Prime Food Brda Przechlewo 2008 U14 PM -- # LDK!
1 2 e 4 8.57 URBANIAK Oliwia UKS D±b Suchy Las 2008 U14 WP -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek # Z/4320/18 2023 BEZ LDK!
2 8 e 4 8.87 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U12 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/1121/20 2023 LDK!
3 10 e 4 9.13 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/2468/18 2023 BEZ LDK!
4 13 e 4 9.23 WÓJCICKA Alicja KKL Kielce 2008 U14 SK -- LDK!
5 18 e 4 9.50 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/19 2023 BEZ LDK!
6 24 e 4 9.78 IWANOW Alicja CSiR Susz 2009 U12 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0591/21 , 2023 LDK!
1 f 1 8.29 PIˇTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz # 2008 U14 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2023 LDK!
2 f 1 8.52 URBANIAK Oliwia UKS D±b Suchy Las 2008 U14 WP -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek # Z/4320/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 8.68 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U14 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/4495/19 2023 LDK!
4 f 1 8.71 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U14 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/0302/20 2023 LDK!
5 f 1 8.78 GRUSZCZYŃSKA Urszula MKL Toruń 2009 U12 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2250/21 2023 LDK!
6 f 1 8.81 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U12 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0486/20 2023 LDK!
7 f 1 8.84 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2023 LDK!
8 f 1 8.87 GOLISZEWSKA Helena UKL Ósemka Police 2010 U12 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/1121/20 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.29 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U14 LD III GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2023 LDK!
2 2 s 1 44.55 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U14 PM III DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech # , Z/0060/19 , 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 44.79 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U14 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
4 4 s 1 44.85 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP III ROJTEK Mikołaj # Z/0183/18 2023 BEZ LDK!
5 6 s 1 45.83 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP IV BAUMGART Iwona # Z/5764/18 2023 LDK!
6 10 s 1 47.23 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U12 KP V LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
1 5 s 2 45.47 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U14 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2023 BEZ LDK!
2 7 s 2 46.18 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U14 SK IV OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2023 LDK!
3 9 s 2 46.46 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2023 LDK!
4 11 s 2 47.41 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ V ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2023 LDK!
5 12 s 2 47.71 WRĘBIAKOWSKA Maria MKL Maraton ¦winouj¶cie 2008 U14 ZP V WALKOWIAK Janusz # Z/3700/18 2022 BEZ LDK!
6 14 s 2 47.98 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U12 MZ V WOJTCZAK-BELNIAK Dorota # Z/3424/21 2023 LDK!
1 8 s 3 46.24 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U14 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2023 LDK!
2 15 s 3 48.76 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- LDK!
3 16 s 3 48.83 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary # 2009 U12 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13558/21 2023 LDK!
4 18 s 3 49.05 RAJCHEL Natalia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman # Z/3243/20 2021 LDK!
5 20 s 3 49.15 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3556/20 2023 LDK!
6 38 s 3 53.09 PUŁAWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 2009 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3206/21 2023 LDK!
1 17 s 4 48.87 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 2009 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3919/18 2023 LDK!
2 19 s 4 49.07 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U12 WP -- GÓRSKI Dariusz # Z/2011/20 2023 LDK!
3 21 s 4 49.75 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -- LDK!
4 22 s 4 49.86 LUBA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- LDK!
5 23 s 4 50.03 KRZYMIŃSKA Maja BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- RUDNIK Damian Z/2300/18 2023 LDK!
6 24 s 4 50.54 KUŁAKOWSKA Natalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1816/20 2023 LDK!
1 29 s 5 51.32 HIRSZ Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0051/19 2023 LDK!
2 35 s 5 52.69 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U12 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2023 LDK!
3 37 s 5 53.07 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 2008 U14 KP -- WO¬NIAK Jacek Z/4491/19 2023 BEZ LDK!
4 41 s 5 53.77 TOMALA Wiktoria BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- # LDK!
5 42 s 5 55.54 ZAGRODZKA Zofia WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2009 U12 MA -- B.D. Z/3052/18 2021 BEZ LDK!
1 13 s 6 47.77 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2023 LDK!
2 26 s 6 50.89 OZIMKIEWICZ Zofia MKL Toruń 2008 U14 KP -- GˇSIEWICZ Jarosław # Z/2244/21 2022 LDK!
3 34 s 6 52.38 KAWAŁKOWSKA Michalina BKS Bydgoszcz 2011 U12 KP -- B.D. MYSZKIEWICZ Maciej # , Z/0571/20 , 2023 LDK!
4 43 s 6 57.00 RUD¬ Wiktoria UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -- # LDK!
5 47 s 6 59.47 WARMUZ Melania KSLZS Kruszwica 2009 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/3053/20 , 2022 LDK!
1 25 s 7 50.83 ŁOJEWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U12 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/1569/21 , 2023 LDK!
2 36 s 7 52.71 WOJTYLAK Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U12 KP -- # LDK!
3 40 s 7 53.22 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj # Z/3779/18 2023 LDK!
4 45 s 7 57.82 TUPIKOWSKA Jagna BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej # Z/0919/19 2023 LDK!
5 46 s 7 58.17 BOBROWSKA Vanessa LKS Vectra Włocławek 2009 U12 KP -- DOBROSIELSKA Martyna # Z/0934/20 2023 LDK!
1 28 s 8 51.01 OSTROWSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP --
2 33 s 8 52.17 WOJCIECHOWSKA Lena LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek , Z/0933/20 , 2023 LDK!
3 39 s 8 53.10 PŁATEK Matylda CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U12 KP -- LDK!
1 27 s 9 50.96 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U14 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2023 LDK!
2 30 s 9 51.39 BIEGAŃSKA Hanna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U12 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz # LDK!
3 31 s 9 51.55 KLAJBOR Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- # LDK!
4 32 s 9 51.55 OWCZAREK Lena UKS Czempion Bełchatów 2010 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/7880/21 2023 LDK!
5 44 s 9 57.13 CHOJNOWSKA Oliwia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- # LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:45.67 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U14 WP IV RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:46.11 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD V LISIECKI Paweł B.D. # Z/1911/19 2023 LDK!
3 3 s 1 1:47.42 ŁUCZKO Maja UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/0753/20 2022 LDK!
4 5 s 1 1:49.70 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U12 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2023 LDK!
5 6 s 1 1:49.92 HA¦KIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2023 BEZ LDK!
6 7 s 1 1:50.33 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. # Z/5194/19 2023 LDK!
7 8 s 1 1:50.57 KA¬MIERCZAK Zuzanna UKS Sprinter Słodków 2008 U14 WP -- B.D. Z/0297/20 2023 LDK!
8 9 s 1 1:52.64 BANASZAK Julia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- LDK!
9 10 s 1 1:53.24 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2023
1 4 s 2 1:48.82 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa # 2009 U12 MZ V RADKIEWICZ Przemysław # Z/3669/20 2023 LDK!
2 11 s 2 1:54.12 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2023 LDK!
3 12 s 2 1:54.36 JANKIEWICZ Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- LDK!
4 14 s 2 1:55.64 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2023 LDK!
5 16 s 2 1:55.85 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2023
6 17 s 2 1:55.97 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U14 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/1927/20 2023 LDK!
7 19 s 2 1:56.61 LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2023 LDK!
8 22 s 2 1:57.85 KŁOSIN Nadia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1819/20 2023 LDK!
9 26 s 2 2:01.17 JASKÓLSKA Julia MLKS Agros Żary # 2008 U14 LB -- KWAPICH Roman # Z/2551/22 2022 LDK!
1 13 s 3 1:55.35 ZINIEWICZ Nikola AML Słupsk 2008 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4374/20 2023 LDK!
2 15 s 3 1:55.81 SADOWSKA Martyna KUKS Remus Ko¶cierzyna 2008 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3610/19 2023 LDK!
3 20 s 3 1:56.88 CYCKOWSKA Blanka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- #
4 21 s 3 1:57.76 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U14 KP -- WO¬NIAK Jacek # Z/4494/19 2023 LDK!
5 24 s 3 1:58.62 KOSOWSKA Natalia KKL Kielce 2008 U14 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/2585/20 2023 LDK!
6 25 s 3 1:59.09 CHOJNACKA Kalina O¦ AZS Poznań 2009 U12 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta # Z/2388/20 2023 LDK!
7 27 s 3 2:01.24 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
8 31 s 3 2:08.79 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
9 33 s 3 2:09.61 KUZIARA Weronika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U12 LB -- MYDŁOWSKA Marta Z/4397/20 2023 LDK!
10 35 s 3 2:10.53 KAMIŃSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- # LDK!
1 18 s 4 1:56.11 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2023 LDK!
2 23 s 4 1:58.07 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2023 LDK!
3 28 s 4 2:02.75 BARCZEWSKA Nina UKS Czapla Białe Błota 2009 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/4372/20 2023 LDK!
4 29 s 4 2:04.26 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U12 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2023 LDK!
5 30 s 4 2:08.54 WRÓBLEWSKA Monika MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2009 U12 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3729/20 2023 LDK!
6 32 s 4 2:08.94 PRZYSIĘŻNA Maja CMKL Człuchów 2009 U12 PM -- BODZIAK Igor B.D. # Z/1436/20 2023 LDK!
7 34 s 4 2:10.38 PAWLIKOWSKA Aleksandra MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2010 U12 KP -- MATUS Marek # Z/1591/20 2023 LDK!
8 36 s 4 2:11.20 KRZYŻAŃSKA Pola BKS Bydgoszcz 2009 U12 KP -- # LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 e 1 9.96 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U14 -- WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
2 2 e 1 10.26 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka # 2008 U14 DS -- ¦WIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk # , Z/2436/21 , 2023 LDK!
3 4 e 1 10.80 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2023 LDK!
4 5 e 1 10.93 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2023 LDK!
5 10 e 1 12.91 DOMAGAŁA Nikola UKS MTE Milanówek 2009 U12 MZ -- B.D. LDK!
6 11 e 1 13.39 JANKA Nadia UKS Czapla Białe Błota 2009 U12 KP -- KUĆ Dariusz # Z/1041/19 2023 LDK!
1 3 e 2 10.45 IWOŁA Klara ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0127/19 2023 LDK!
2 6 e 2 11.13 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej # Z/2330/20 2023 LDK!
3 7 e 2 11.76 SŁOMKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 2009 U12 KP -- DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0579/18 2023 LDK!
4 8 e 2 11.79 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/5563/18 2023 BEZ LDK!
5 9 e 2 12.58 KAPSA Kornelia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2009 U12 SK -- OZDOBA Elżbieta # Z/4266/21 2023 LDK!
1 f 1 9.92 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U14 -- WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
2 f 1 10.36 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka # 2008 U14 DS -- ¦WIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk # , Z/2436/21 , 2023 LDK!
3 f 1 10.65 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2023 LDK!
4 f 1 10.91 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej # Z/2330/20 2023 LDK!
5 f 1 11.31 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2023 LDK!
6 f 1 11.60 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/5563/18 2023 BEZ LDK!
7 f 1 11.61 SŁOMKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 2009 U12 KP -- DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0579/18 2023 LDK!
8 f 1 13.71 IWOŁA Klara ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0127/19 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.56 WO¬NIAK Martyna AML Słupsk 2008 U14 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2023 LDK!
2 f 1 1.45 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ IV SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 1.40 GONDEK Maja AML Słupsk # 2009 U12 PM V DIAK Mateusz Z/14583/21 2023 LDK!
4 f 1 1.35 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 1.35 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0687/20 2023 LDK!
6 f 1 1.20 LISIECKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0538/21 2022
7 f 1 1.15 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U12 LB -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2023 LDK!
8 f 1 1.15 OSOWSKA Sylwia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/3376/21 2023 BEZ LDK!
9 f 1 1.10 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U12 MZ -- LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.64 SIEKIERSKA Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- # LDK!
2 f 1 4.41 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U12 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0485/20 2023 LDK!
3 f 1 4.39 ŁA¦ Marta UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/1132/20 2023 LDK!
4 f 1 4.30 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U12 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2023 LDK!
5 f 1 4.24 DOBKOWSKA Daria OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2008 U14 MZ -- SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz # , Z/1808/21 , 2023 LDK!
6 f 1 4.20 HAJKOWICZ Nina ZLKL Zielona Góra # 2008 U14 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/1485/22 2023 LDK!
7 f 1 4.13 KWIECIŃSKA Klaudia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U12 LB -- KWAPICH Roman # Z/3242/20 2021 LDK!
8 f 1 4.07 KIEDROWICZ Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. # Z/5195/19 2021 LDK!
9 f 1 4.03 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U12 MA -- SIERKA Ewa # Z/0364/20 2023 LDK!
10 f 1 4.03 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz # Z/2276/20 2023 LDK!
11 f 1 4.00 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/2648/19 2023 BEZ LDK!
12 f 1 3.99 GROBELNA Anna LKS MOSiR Sieradz # 2008 U14 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1972/21 2023 LDK!
13 f 1 3.94 PRZYŁUCKA Wiktoria MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U14 KP -- JEZIORSKA Magdalena # Z/1552/20 2022 LDK!
14 f 1 3.93 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1037/20 2023 LDK!
15 f 1 3.51 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2023 LDK!
16 f 1 3.40 ZAWADA Patrycja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U12 MZ -- LDK!
60 m M
1 e 1 8.08 KRZESZOWSKI Igor AML Słupsk 2008 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/4326/20 2022 LDK!
2 e 1 8.48 SKOWROŃSKI Jakub LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- KACPRZAK Marcin # Z/0811/19 2022 LDK!
3 e 1 8.70 LACH Borys KKL Kielce 2008 U14 SK -- WRONA Agnieszka # Z/1934/20 2023 LDK!
4 e 1 8.95 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4496/19 2023 LDK!
5 e 1 9.08 BILCZEWSKI Adam UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
6 e 1 9.10 ŻURAWSKI Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U12 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2340/20 , 2023 LDK!
1 e 2 8.37 KMIEĆ Kamil UKS Skoczek Władysławów 2009 U12 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0292/20 2023 LDK!
2 e 2 8.46 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2023 LDK!
3 e 2 8.85 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
4 e 2 9.26 JANISZEWSKI Igor KKL Kielce 2009 U12 SK -- LDK!
5 e 2 9.30 JABŁOŃSKI Filip UKS Czapla Białe Błota 2009 U12 KP -- KUĆ Dariusz # Z/1066/19 2023 LDK!
6 e 2 9.78 OBCZYŃSKI Batłomiej MUKS Płock 2009 U12 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/0953/20 2023 LDK!
7 e 2 9.84 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2023 LDK!
1 e 3 8.49 SŁOŃSKI Filip MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4388/20 2023 LDK!
2 e 3 8.78 MˇCZKOWIAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2023 LDK!
3 e 3 8.81 ARUNSI Uba UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- # LDK!
4 e 3 8.99 KOTOWICZ Ziemowit MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1576/20 2022 LDK!
5 e 3 9.41 LITWINIEC Aleksander Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/1346/21 2023 LDK!
6 e 3 9.57 SITARSKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Kinga # Z/1052/19 2023 LDK!
1 f 1 8.16 KRZESZOWSKI Igor AML Słupsk 2008 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/4326/20 2022 LDK!
2 f 1 8.25 KMIEĆ Kamil UKS Skoczek Władysławów 2009 U12 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0292/20 2023 LDK!
3 f 1 8.37 SŁOŃSKI Filip MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4388/20 2023 LDK!
4 f 1 8.46 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2023 LDK!
5 f 1 8.54 SKOWROŃSKI Jakub LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- KACPRZAK Marcin # Z/0811/19 2022 LDK!
6 f 1 8.74 LACH Borys KKL Kielce 2008 U14 SK -- WRONA Agnieszka # Z/1934/20 2023 LDK!
7 f 1 8.78 MˇCZKOWIAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2023 LDK!
8 f 1 8.79 ARUNSI Uba UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- # LDK!
300 m M
1 1 s 1 41.72 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U14 MZ V KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
2 2 s 1 42.42 PIASKOWSKI Antoni KL Lumel Zielona Góra # 2008 U14 LB V FILIPOWSKI Krzysztof Z/5513/22 2023 LDK!
3 3 s 1 42.51 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -- LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł # Z/5247/19 2023 LDK!
4 4 s 1 44.19 GRZE¦KOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3915/18 2023 BEZ LDK!
5 8 s 1 48.05 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin # 2009 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/2932/21 2023 LDK!
6 9 s 1 48.18 BANIAK Miłosz WMLKS Pomorze Stargard 2009 U12 ZP -- WIERZBICKA Sylwia Z/5328/19 2023 LDK!
1 7 s 2 47.25 ŁĘŻYK Bartosz MKL Toruń 2008 U14 KP -- WO¬NIAK Jacek # Z/2247/21 2023 LDK!
2 11 s 2 49.26 DOBRZENIAK Jan MUKS Płock 2009 U12 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0956/20 , 2023 LDK!
3 12 s 2 49.33 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/2479/20 2023 LDK!
4 13 s 2 50.56 JÓZEFIK Piotr KKL Kielce 2008 U14 SK -- LDK!
5 14 s 2 52.21 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2023 BEZ LDK!
6 16 s 2 55.45 ¦WIˇDER Adam MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U14 KP -- # LDK!
1 5 s 3 44.87 MAĆKOWSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2009 U12 WP -- ZDONEK Filip # Z/4276/19 2023 LDK!
2 6 s 3 45.03 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/2740/19 2023 LDK!
3 10 s 3 48.57 KRUSINOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- KACPRZAK Marcin # Z/0808/19 2023 LDK!
4 15 s 3 55.00 BETHER Daniel MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U14 KP -- # LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:42.32 WITOWSKI Jan RK Athletics Warszawa # 2008 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/4381/23 2023 LDK!
2 2 s 1 1:44.75 BONAS Filip MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2009 U12 KP -- MATUS Marek # Z/1564/20 2023 LDK!
3 3 s 1 1:44.85 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2023 LDK!
4 4 s 1 1:45.21 GRACZYK Aleksander ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- LDK!
5 5 s 1 1:45.49 STARCZEWSKI Jan MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U14 KP -- JEZIORSKA Magdalena # Z/1566/20 2023 LDK!
6 7 s 1 1:46.53 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz # Z/2297/18 2023 LDK!
7 8 s 1 1:47.06 NOWAK Michał O¦ AZS Poznań 2009 U12 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta # Z/2384/20 2023 LDK!
8 9 s 1 1:49.46 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U12 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/3950/20 2023 LDK!
9 14 s 1 1:51.99 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
1 11 s 2 1:51.64 FILIPEK Jan WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2008 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2630/20 2021 LDK!
2 15 s 2 1:52.36 ADAMCZEWSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U12 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/0972/18 2023 BEZ LDK!
3 16 s 2 1:53.14 SWOBODZIŃSKI Casper MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2009 U12 KP -- #
4 17 s 2 1:56.71 STOKOWIEC Michał KKL Kielce 2008 U14 SK -- LDK!
5 20 s 2 1:57.43 GWIAZDOWSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U14 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3132/23 2023 LDK!
6 21 s 2 2:00.63 PARADECKI Maksymilian UKS Czempion Bełchatów 2009 U12 LD -- B.D. Z/3468/19 2023 LDK!
7 22 s 2 2:02.77 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2009 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/8014/21 2022 BEZ LDK!
8 24 s 2 2:04.41 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
9 26 s 2 2:09.62 DRĘŻEK Olaf MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2009 U12 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3727/20 2023 LDK!
1 6 s 3 1:46.08 HOFFMANN Marcel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- LDK!
2 10 s 3 1:51.41 OPALCZYK Bartosz UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/1910/19 2023 LDK!
3 12 s 3 1:51.79 KUPISZ Jan KKL Kielce 2008 U14 SK -- # LDK!
4 13 s 3 1:51.85 MROZIEWICZ Dominik CMKL Człuchów 2008 U14 PM -- BODZIAK Igor Z/4365/20 2023 LDK!
5 18 s 3 1:56.91 BIAŁOBRZESKI Dominik OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1261/20 2023
6 19 s 3 1:56.95 BAGNECKI Leon KKL Kielce 2010 U12 SK -- B.D. Z/1926/20 2023 LDK!
7 23 s 3 2:03.01 AUGUSTYNIAK Szymon MUKS Płock 2009 U12 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5169/21 2023 LDK!
8 25 s 3 2:04.81 KURZEJA Filip MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2009 U12 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1586/20 2023 LDK!
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
1 1 s 1 10.25 WO¦KO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2023 LDK!
2 2 s 1 10.79 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2327/20 2023 LDK!
3 3 s 1 11.60 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2009 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0884/20 2023 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.54 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- BELTER Artur # Z/0186/20 2023 LDK!
2 f 1 1.51 DOBBER Gabriel PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8630/21 2023 LDK!
3 f 1 1.48 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2008 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam # Z/3255/20 2023 BEZ LDK!
4 f 1 1.40 CIESIELSKI Nikodem LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U14 PM -- RÓŻYCKI Ryszard # Z/0859/20 2023 LDK!
5 f 1 1.40 POSMYK Mateusz AZS-AWF Gorzów 2009 U12 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0882/20 2023 LDK!
6 f 1 1.35 WI¦NIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2023 LDK!
7 f 1 1.35 JAROSZEWICZ Wiktor OSOT Szczecin # 2008 U14 ZP -- SZCZEPAŃSKI Marcin Z/5215/23 2023 LDK!
8 f 1 1.30 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin # 2009 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0079/22 2023 16 LDK!
8 f 1 1.30 ZIĘCINA Konstanty WLKS Nowe Iganie 2010 U12 MZ -- GˇSIOROWSKI Tadeusz # Z/3425/21 2023 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.79 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2023 LDK!
2 f 1 4.56 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # Z/2393/21 2023 LDK!
3 f 1 4.43 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2023 LDK!
4 f 1 4.22 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U12 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3558/20 , 2023 LDK!
5 f 1 4.21 WNUK Dominik UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U14 SK -- LDK!
6 f 1 4.13 OCHOTNY Jonasz MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2009 U12 LB -- KACZMAREK Adam # Z/10386/21 2023 LDK!
7 f 1 3.81 KLEMENDORF Antoni OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2010 U12 MZ -- SZUSTER Konrad # Z/5476/21 2023 LDK!
8 f 1 3.64 KOSMALA Adam KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U12 MZ -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.6570038795471 sekund