Toruń 18.01.2021
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne U14,U16, U18, U20, S
60 m K
1 2 s 1 7.47 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2023
2 3 s 1 7.54 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
3 4 s 1 7.55 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
4 5 s 1 7.58 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL --
5 6 s 1 7.63 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
6 7 s 1 7.69 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021
1 1 s 2 7.46 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2023
2 8 s 2 7.78 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
3 9 s 2 7.82 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS --
4 10 s 2 7.87 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023
5 11 s 2 8.06 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2023
6 14 s 2 8.41 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2001 U23 WP --
7 15 s 2 8.50 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/3687/15 2022
1 12 s 3 8.12 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS --
2 13 s 3 8.13 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U23 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
3 16 s 3 8.83 JURCZAK Maja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS -- #
  s 3 DQ TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U23 WP --
1 1 s 4 7.57 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
2 2 s 4 7.71 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- WOSIEK Jacek 4 LDK!
3 4 s 4 7.74 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U20 DS -- KNULL Mariusz 2 LDK!
4 6 s 4 7.82 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -- KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2023 LDK!
5 7 s 4 7.84 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- LDK!
6 9 s 4 7.87 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2023 LDK!
7 11 s 4 7.93 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2022 3
8 14 s 4 8.07 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!
1 3 s 5 7.73 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- B.D. LDK!
2 5 s 5 7.76 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2023
3 7 s 5 7.84 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!
4 10 s 5 7.90 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek 3 LDK!
5 16 s 5 8.11 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -- B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2023 LDK!
6 17 s 5 8.12 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. B.D. # Z/0071/15 2023 LDK!
7 18 s 5 8.18 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -- LDK!
8 20 s 5 8.42 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- JENDRYCH Marek 4 LDK!
1 12 s 6 7.94 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- LDK!
2 13 s 6 8.00 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/5423/18 2023
3 15 s 6 8.07 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 2002 U20 DS --
4 19 s 6 8.29 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP -- ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2023
5 21 s 6 8.75 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- WOSIEK Jacek 5 LDK!
6 22 s 6 8.80 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -- BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
1 3 s 7 7.76 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/1145/20 2023 LDK!
2 4 s 7 7.88 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2023 3 LDK!
3 5 s 7 7.94 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- KUCZA Roman B.D. 3 LDK!
4 6 s 7 7.95 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2023 3 LDK!
5 12 s 7 8.21 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/0457/19 2023
6 15 s 7 8.28 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2021 3 LDK!
7 18 s 7 8.39 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2023
1 7 s 8 7.96 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2023 4 LDK!
2 8 s 8 8.03 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2023 LDK!
3 11 s 8 8.19 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2023 3 LDK!
4 13 s 8 8.22 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
5 17 s 8 8.37 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- LDK!
6 20 s 8 8.49 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- LDK!
7 35 s 8 9.50 PICHUR Marta WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- LDK!
1 10 s 9 8.10 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2023 LDK!
2 14 s 9 8.24 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2023 LDK!
3 16 s 9 8.36 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew 5 LDK!
4 19 s 9 8.47 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław # Z/0286/20 2023 LDK!
5 21 s 9 8.51 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP -- WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
6 22 s 9 8.53 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!
7 29 s 9 8.83 PUDLEWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- LDK!
1 9 s 10 8.09 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
2 24 s 10 8.61 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2022 5 LDK!
3 25 s 10 8.61 BARYŁA Nikola KS Team Baryła Gorzów 2004 U18 LB -- B.D. Z/4764/19 2023
4 26 s 10 8.71 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2305/18 2022 5 LDK!
5 30 s 10 8.84 RYBCZYŃSKA Zofia Maria UKS Orzełki Warszawa 2005 U18 MZ -- LDK!
6 31 s 10 8.91 SOKALSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1704/19 , 2022 LDK!
7 32 s 10 8.91 SZCZEPAŃSKA Maja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- B.D. B.D. LDK!
1 1 s 11 7.47 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2023
2 2 s 11 7.65 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
3 23 s 11 8.57 MINGIELEWICZ Martyna MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS -- KNULL Mariusz Z/0690/21 2022
4 27 s 11 8.74 BANASIK Marcelina GKS Start Długołęka 2004 U18 DS -- BENKOWSKA Nina # Z/1275/18 2022 LDK!
5 28 s 11 8.82 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2021 LDK!
6 33 s 11 9.00 MAŁKOWSKA Helena KL Gdynia 2004 U18 PM -- B.D. # BEZ LDK!
7 34 s 11 9.03 KRĘŻLIK Julia MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1334/19 2023 LDK!
1 1 s 12 8.07 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2023 LDK!
2 2 s 12 8.20 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2023 3 LDK!
3 3 s 12 8.25 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4
4 4 s 12 8.44 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2023
5 7 s 12 8.53 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
6 11 s 12 8.64 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
7 14 s 12 8.71 ZAGÓRSKA Julianna MUKL Brodnica 2006 U16 KP --
1 5 s 13 8.48 DUTKIEWICZ Weronika UKS Wyspiański Szubin 2007 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/2308/18 2022 BEZ LDK!
2 6 s 13 8.53 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -- BIERŁA Dawid # Z/0745/18 2022 BEZ
3 8 s 13 8.55 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1177/21 2023 LDK!
4 9 s 13 8.59 WASILEWSKA Natalia WLKS Wrocław 2006 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/0627/20 2023 LDK!
5 10 s 13 8.61 NOWAKOWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- LDK!
6 18 s 13 8.86 MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- # LDK!
7 19 s 13 8.86 AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN --
1 13 s 14 8.66 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
2 15 s 14 8.79 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP -- B.D. Z/5030/19 2023 LDK!
3 20 s 14 8.87 BEDNAREK Adriana MKL Toruń 2006 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/4487/19 2021 BEZ LDK!
4 26 s 14 9.18 BILCZEWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!
5 27 s 14 9.22 SKÓRKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP -- B.D. Z/0109/19 2023 LDK!
6 29 s 14 9.44 KLAJBOR Weronika LUKS Serock 2006 U16 KP -- SCHULZ Stanisław Z/0142/18 2023 BEZ
1 16 s 15 8.81 SADOWSKA Hanna MKL Toruń 2007 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4499/19 2021 BEZ LDK!
2 22 s 15 8.96 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK!
3 23 s 15 8.98 WOŹNIAK Martyna KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/1173/21 2021 LDK!
4 24 s 15 9.11 KAMINSKA Dominika BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/0578/19 2023
5 25 s 15 9.16 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
6 28 s 15 9.35 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP -- ŁUCZAK Bernadeta # Z/0605/22 2023 LDK!
1 12 s 16 8.65 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/2920/16 2023 BEZ LDK!
2 17 s 16 8.85 SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/1171/21 2023 LDK!
3 21 s 16 8.94 CHMIELEWSKA Kaja Mazovia ProActiv Ciechanów # 2006 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof B.D. , Z/10796/21 , 2021 LDK!
4 30 s 16 9.53 KRUSIŃSKA Kornelia LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- # LDK!
5 31 s 16 9.80 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2023 LDK!
6 32 s 16 9.90 BARGIEŁ-FREJLICH Wiktoria UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- LDK!
1 1 s 17 8.40 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2023 LDK!
2 2 s 17 8.44 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- BAUMGART Iwona # Z/5764/18 2023 LDK!
3 3 s 17 8.63 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U14 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/4495/19 2023 LDK!
4 4 s 17 8.77 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
5 5 s 17 8.81 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2023 BEZ LDK!
6 7 s 17 8.88 MATUSZAK Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U14 KP -- LDK!
7 9 s 17 8.94 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U14 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1076/20 , 2023 LDK!
8 10 s 17 8.95 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2023 LDK!
1 6 s 18 8.87 WAŻNY Maria UKS Otrębusy # 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian # Z/6171/23 2023 LDK!
2 8 s 18 8.90 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2023 LDK!
3 11 s 18 9.00 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- LDK!
4 14 s 18 9.24 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
5 15 s 18 9.26 LEWANDOWSKA Olga BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3926/18 2022 LDK!
6 17 s 18 9.31 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2791/20 2023 LDK!
7 18 s 18 9.34 CHOJNOWSKA Oliwia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- # LDK!
1 16 s 19 9.29 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
2 19 s 19 9.35 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
3 20 s 19 9.53 JANKA Nadia UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- KUĆ Dariusz # Z/1041/19 2023 LDK!
4 23 s 19 9.79 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3921/19 2023 LDK!
5 25 s 19 9.83 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- LDK!
6 27 s 19 9.91 ZAWADA Patrycja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- LDK!
1 12 s 20 9.09 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0687/20 2023 LDK!
2 13 s 20 9.22 HIRSZ Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0051/19 2023 LDK!
3 21 s 20 9.72 KLAJBOR Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- # LDK!
4 22 s 20 9.73 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/4494/19 2023 LDK!
5 24 s 20 9.82 STANECKA Oliwia KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/1174/21 2023 LDK!
6 25 s 20 9.83 KULESZA Inka MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/1048/21 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.46 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2023
2 30 s 1 26.52 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!
1 4 s 2 24.88 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 6 s 2 25.19 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
3 7 s 2 25.27 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
4 10 s 2 25.38 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP II OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2023 LDK!
5 17 s 2 25.68 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2023 LDK!
1 2 s 3 24.50 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I
2 5 s 3 25.08 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM II B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
3 13 s 3 25.51 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021
4 19 s 3 25.82 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U20 PM II B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2023 LDK!
1 3 s 4 24.83 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS I ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
2 11 s 4 25.41 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2023 LDK!
3 12 s 4 25.49 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
4 15 s 4 25.61 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2023
1 8 s 5 25.32 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
2 16 s 5 25.63 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II LDK!
3 20 s 5 25.92 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS II SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek 3 LDK!
4 22 s 5 26.00 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS II WOSIEK Jacek 4 LDK!
5 38 s 5 27.13 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U18 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2021 3 LDK!
1 18 s 6 25.80 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ II BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2023 3 LDK!
2 29 s 6 26.50 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS III KUCZA Roman B.D. 3 LDK!
3 31 s 6 26.54 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard # 2001 U23 ZP III RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2023
4 37 s 6 27.10 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP III HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!
1 34 s 7 26.87 FUCZEK Alexandra MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN III BUKOWIECKI Maciej # Z/3177/19 2022
2 35 s 7 26.95 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!
3 41 s 7 27.50 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U20 KP IV BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16 2022 3
4 46 s 7 27.69 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ IV JENDRYCH Marek 4 LDK!
1 27 s 8 26.38 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ III BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2023 4 LDK!
2 32 s 8 26.60 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III
3 36 s 8 26.99 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U18 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2023 LDK!
4 43 s 8 27.61 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP IV BAUMGART Iwona Z/0110/18 2023 3
1 23 s 9 26.04 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ II B.D. LDK!
2 24 s 9 26.18 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP II B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2023 LDK!
3 26 s 9 26.38 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL III KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2023 3 LDK!
4 40 s 9 27.26 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP III
5 50 s 9 28.28 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2022 3 LDK!
1 14 s 10 25.59 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!
2 39 s 10 27.25 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP III MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr # Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
3 42 s 10 27.51 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP IV LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3364/18 2023
4 44 s 10 27.63 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD IV BLAUSZ Henryka # Z/0457/19 2023
5 47 s 10 27.78 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U20 PM IV B.D. 3 LDK!
1 21 s 11 25.93 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS II LDK!
2 28 s 11 26.49 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ III BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
3 55 s 11 28.95 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK!
4 57 s 11 29.22 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2022 3 LDK!
1 25 s 12 26.28 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM III B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
2 49 s 12 28.20 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS IV LDK!
3 51 s 12 28.55 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2305/18 2022 5 LDK!
4 56 s 12 29.15 LUDWICKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0126/19 2023
5 58 s 12 29.48 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 2002 U20 KP -- LDK!
1 9 s 13 25.32 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
2 53 s 13 28.60 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- WOSIEK Jacek 5 LDK!
3 60 s 13 30.01 RUSS Julita LUKS Serock 1992 Sen KP -- SCHULZ Stanisław Z/1170/19 2023
4 61 s 13 30.39 JURCZAK Maja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS -- #
5 63 s 13 32.39 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2005 U18 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5585/18 , 2023 BEZ LDK!
1 45 s 14 27.65 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ IV LDK!
2 48 s 14 27.98 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP IV SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew 5 LDK!
3 54 s 14 28.64 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK!
1 33 s 15 26.78 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ III KĘDZIORA Robert B.D. # Z/5423/18 2023
2 52 s 15 28.58 MEGER Weronika BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP --
3 59 s 15 29.75 SOKALSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1704/19 , 2022 LDK!
4 62 s 15 30.46 RYGIELSKA Antonia LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1703/19 , 2022 LDK!
1 1 s 16 26.17 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2023 3 LDK!
2 2 s 16 26.96 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2023 LDK!
3 3 s 16 27.21 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP III
4 6 s 16 27.95 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
5 10 s 16 28.23 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM IV KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2023 LDK!
1 4 s 17 27.60 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr # Z/5196/18 2023 BEZ LDK!
2 5 s 17 27.78 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/0758/20 2023
3 8 s 17 28.20 WASILEWSKA Natalia WLKS Wrocław 2006 U16 DS IV KOBIAŁKA Kamil # Z/0627/20 2023 LDK!
4 11 s 17 28.99 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U16 PM V KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2023 LDK!
5 12 s 17 29.01 PESTA Natalia MUKL Brodnica 2006 U16 KP V
1 13 s 18 29.30 NOWAKOWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ V LDK!
2 16 s 18 29.81 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U16 KP V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
3 18 s 18 30.30 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
4 19 s 18 30.68 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3552/20 , 2023 LDK!
5 20 s 18 30.88 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
6 23 s 18 32.20 MIZIUŁA Martyna UKS Wyspiański Szubin 2007 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz , Z/1062/19 , 2022 LDK!
1 7 s 19 28.06 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/1011/19 2023 BEZ
2 17 s 19 30.17 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK!
3 21 s 19 30.94 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
4 22 s 19 32.02 BILCZEWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!
5 26 s 19 33.01 JANIAK Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
6 27 s 19 33.75 FLIS Gabriela KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
1 9 s 20 28.21 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2023 4 LDK!
2 14 s 20 29.53 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U16 PM V KASZUBA Tomasz # Z/2550/20 2023 LDK!
3 15 s 20 29.80 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3928/18 , 2023 5 LDK!
4 24 s 20 32.34 MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
5 25 s 20 32.70 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2023 BEZ LDK!
1 1 s 21 27.02 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U14 III WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
2 2 s 21 28.31 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP IV BAUMGART Iwona # Z/5764/18 2023 LDK!
3 3 s 21 28.40 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM IV ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2023 LDK!
4 4 s 21 28.60 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2023 LDK!
5 5 s 21 28.68 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U14 KP V BUTKIEWICZ Jacek # Z/4495/19 2023 LDK!
6 7 s 21 29.24 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM V SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2023 LDK!
1 6 s 22 28.77 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U14 KP V LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
2 9 s 22 29.40 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2023 LDK!
3 13 s 22 30.29 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
4 16 s 22 30.70 HIRSZ Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0051/19 2023 LDK!
5 26 s 22 32.21 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 2008 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4491/19 2023 BEZ LDK!
1 21 s 23 31.55 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/4494/19 2023 LDK!
2 25 s 23 32.01 TOMALA Wiktoria BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- # LDK!
3 28 s 23 32.72 KLAJBOR Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- # LDK!
4 30 s 23 33.03 JANKA Nadia UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- KUĆ Dariusz # Z/1041/19 2023 LDK!
5 33 s 23 34.03 WARMUZ Melania KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/3053/20 , 2022 LDK!
1 11 s 24 29.56 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP V ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2023 LDK!
2 24 s 24 32.01 WAŻNY Maria UKS Otrębusy # 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian # Z/6171/23 2023 LDK!
3 29 s 24 32.79 CHOJNOWSKA Oliwia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- # LDK!
4 34 s 24 34.39 TUPIKOWSKA Jagna BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej # Z/0919/19 2023 LDK!
1 8 s 25 29.25 IWOŁA Klara ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0127/19 2023 LDK!
2 12 s 25 29.80 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM V SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2023 LDK!
3 22 s 25 31.56 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2791/20 2023 LDK!
4 31 s 25 33.09 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2023 LDK!
5 32 s 25 33.52 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3921/19 2023 LDK!
1 14 s 26 30.38 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- LDK!
2 18 s 26 30.84 KAŹMIERCZAK Zuzanna UKS Sprinter Słodków 2008 U14 WP -- B.D. Z/0297/20 2023 LDK!
3 20 s 26 31.31 PRZYŁUCKA Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U14 KP -- JEZIORSKA Magdalena # Z/1552/20 2022 LDK!
4 23 s 26 31.89 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- RADTKE Aleksandra # Z/2274/20 2023 LDK!
5 35 s 26 35.64 REMBLEWSKA Maja UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP -- LDK!
1 10 s 27 29.56 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ V ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2023 LDK!
2 15 s 27 30.42 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3556/20 2023 LDK!
3 17 s 27 30.74 MATUSZAK Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U14 KP -- LDK!
4 19 s 27 31.12 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1037/20 2023 LDK!
5 27 s 27 32.25 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 39.01 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
2 4 s 1 40.04 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023
3 6 s 1 40.34 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2023 LDK!
4 8 s 1 41.46 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U20 PM -- B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2023 LDK!
1 2 s 2 39.01 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS -- ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2023 2
2 3 s 2 40.00 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2023
3 5 s 2 40.09 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
4 9 s 2 41.56 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/1145/20 2023 LDK!
5 11 s 2 42.31 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!
1 10 s 3 41.61 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U18 ZP -- WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/4956/19 , 2023 LDK!
2 14 s 3 42.86 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0851/16 2023 LDK!
3 20 s 3 44.04 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- LDK!
4 23 s 3 44.40 FUCZEK Alexandra MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN -- BUKOWIECKI Maciej # Z/3177/19 2022
5 24 s 3 44.62 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/1240/17 , 2022 2 LDK!
1 12 s 4 42.61 CZESZEWSKA Weronika WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U18 ZP -- MAKSYMIUK Zbigniew # Z/4946/18 2023
2 15 s 4 43.04 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2023 3 LDK!
3 19 s 4 43.79 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U20 LD -- B.D.
4 28 s 4 45.66 BIELACKA Weronika MKL Toruń 2002 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2021 3 LDK!
1 18 s 5 43.68 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U20 PM -- B.D. 3 LDK!
2 21 s 5 44.27 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/1172/20 2023 LDK!
3 27 s 5 45.51 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!
4 31 s 5 46.30 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek 4 LDK!
5 33 s 5 46.69 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 2003 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2021 4 LDK!
6 37 s 5 47.42 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2394/19 2023 BEZ LDK!
1 22 s 6 44.30 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2023 5 LDK!
2 26 s 6 45.40 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2023
3 30 s 6 46.06 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U18 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3456/18 2022
4 32 s 6 46.58 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U18 LD -- #
5 40 s 6 48.39 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2338/19 2022
6 42 s 6 48.84 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 2003 U20 KP -- LDK!
1 17 s 7 43.57 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2023 LDK!
2 29 s 7 45.70 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/1148/17 2022 3 LDK!
3 35 s 7 46.90 ŻMUDA Zofia MKL Szczecin 2003 U20 ZP -- MILEWICZ Renata # 4 LDK!
4 36 s 7 47.31 BARYŁA Nikola KS Team Baryła Gorzów 2004 U18 LB -- B.D. Z/4764/19 2023
5 43 s 7 49.22 KRĘŻLIK Julia MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1334/19 2023 LDK!
1 13 s 8 42.83 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2023
2 25 s 8 44.72 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2023 5 LDK!
3 34 s 8 46.74 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2023
4 38 s 8 47.91 NAKIELNA Weronika WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2004 U18 MA -- # LDK!
5 41 s 8 48.45 KORDA Oliwia LKS Zantyr Sztum 2004 U18 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz B.D. # LDK!
1 7 s 9 41.24 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2023
2 16 s 9 43.36 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0113/16 2023 3
3 39 s 9 47.91 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur # , Z/0179/18 , 2023 4 LDK!
4 44 s 9 49.30 KLAJBOR Katarzyna LUKS Serock 2003 U20 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2203/17 2023 5
1 1 s 10 45.75 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2023 BEZ LDK!
2 3 s 10 45.97 CHMIELEWSKA Kaja Mazovia ProActiv Ciechanów # 2006 U16 MZ IV KOZIATEK Krzysztof B.D. , Z/10796/21 , 2021 LDK!
3 5 s 10 48.29 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP V GOŚCINIAK Marcin # Z/0551/22 2022 LDK!
4 6 s 10 48.36 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0055/18 , 2023 BEZ LDK!
5 8 s 10 49.24 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2023
6 14 s 10 51.17 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4302/20 2023 LDK!
1 9 s 11 49.50 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2023 LDK!
2 11 s 11 50.14 SZENWALD Anna KUKS Remus Kościerzyna 2006 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0474/20 2023 LDK!
3 12 s 11 50.84 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3062/18 2023 BEZ LDK!
4 13 s 11 51.09 JOACHIMKOWSKA Julia MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS --
5 16 s 11 52.72 BARGIEŁ-FREJLICH Wiktoria UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- LDK!
  s 11 DQ BROWARCZYK Oliwia LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- # LDK!
1 2 s 12 45.93 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2023 4 LDK!
2 4 s 12 48.20 SAŁEK Julia LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3555/20 , 2022 LDK!
3 7 s 12 48.94 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP -- PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2023 LDK!
4 10 s 12 49.80 BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0401/21 , 2023 LDK!
5 15 s 12 52.68 BUGAJEWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:29.42 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB -- KRÓL Zbigniew # Z/0863/17 2023 2 LDK!
2 2 s 1 1:31.25 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2023
3 3 s 1 1:32.77 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2023
4 4 s 1 1:38.82 JANICKA Dominika niestowarzyszona # 2005 U18 -- NOWAKOWSKI Karol NOWAKOWSKI Karol # Z/0054/18 2023 LDK!
5 5 s 1 1:40.18 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ --
6 7 s 1 1:42.65 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2023 5 LDK!
7 8 s 1 1:43.03 BĄK Julia MKL Toruń 2005 U18 KP -- GĘSICKI Marian MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # , Z/0763/18 , 2021 4 LDK!
1 6 s 2 1:41.29 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2023 BEZ LDK!
2 12 s 2 1:44.07 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U18 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/0772/18 2023 LDK!
3 13 s 2 1:45.33 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2023 4 LDK!
4 14 s 2 1:45.34 GAJKOWSKA Martyna UKS Gimnazjon Płońsk # 2003 U20 MZ -- ADAMSKI Robert B.D. # Z/3000/17 2023
5 16 s 2 1:45.58 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- LDK!
6 17 s 2 1:45.67 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2023 5 LDK!
7 21 s 2 1:47.28 MARKIEWICZ Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U18 PM -- LDK!
8 26 s 2 1:49.50 ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica 2003 U20 KP -- LDK!
1 11 s 3 1:44.01 DOMINIK Aleksandra UKS Jedynka Reda 2002 U20 PM -- MYSZK Ilona B.D. Z/5526/15 2021 4 LDK!
2 15 s 3 1:45.36 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2023 BEZ LDK!
3 19 s 3 1:46.67 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2023 BEZ LDK!
4 20 s 3 1:47.11 KAŹMIERCZAK Sylwia MUKL Brodnica 2004 U18 KP --
5 22 s 3 1:47.50 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0952/19 , 2021 BEZ LDK!
6 23 s 3 1:48.25 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2023 5 LDK!
7 25 s 3 1:48.66 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U18 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3456/18 2022
8 28 s 3 1:52.11 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2023 LDK!
1 9 s 4 1:43.41 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2023 4 LDK!
2 10 s 4 1:43.55 LEGIECKA Kamila UKS Żaczek Połaniec 2002 U20 SK -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka # 4 LDK!
3 18 s 4 1:46.45 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2023 LDK!
4 24 s 4 1:48.61 BANASIK Marcelina GKS Start Długołęka 2004 U18 DS -- BENKOWSKA Nina # Z/1275/18 2022 LDK!
5 27 s 4 1:51.97 WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 2002 U20 MZ --
6 29 s 4 1:55.37 CZAPLEWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1689/20 2022
7 30 s 4 1:55.93 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4882/18 2023 LDK!
8 31 s 4 1:57.53 NAKIELNA Weronika WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2004 U18 MA -- # LDK!
1 1 s 5 1:46.12 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2023 LDK!
2 5 s 5 1:50.38 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. # Z/5194/19 2023 LDK!
3 6 s 5 1:50.81 BANASZAK Julia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- LDK!
4 10 s 5 1:56.32 WIELGOCKA Amelia UKS Sprinter Słodków 2008 U14 WP -- B.D. Z/0299/20 2023 LDK!
5 11 s 5 1:59.46 SADOWSKA Martyna KUKS Remus Kościerzyna 2008 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3610/19 2023 LDK!
6 12 s 5 1:59.92 CHOJNACKA Kalina OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/2388/20 2023 LDK!
7 13 s 5 2:00.34 KŁOSIN Nadia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1819/20 2023 LDK!
8 20 s 5 2:05.04 BARCZEWSKA Nina UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/4372/20 2023 LDK!
9 24 s 5 2:21.31 ŁUKASZEWSKA Nikola MKS Gniezno # 2008 U14 WP -- PINIARSKI Paweł Z/9061/21 2021 LDK!
1 9 s 6 1:55.27 OSTASZEWSKA Matylda ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- DZIĄBA Bogusław # Z/1000/21 2023 LDK!
2 15 s 6 2:00.63 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U14 KP -- MIERZEJEWSKA Martyna # Z/0153/20 2023
3 16 s 6 2:00.73 WALKUSZ Antonina KUKS Remus Kościerzyna 2009 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0510/20 2023 LDK!
4 17 s 6 2:01.84 KUTTA Aleksandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U14 KP -- # LDK!
5 18 s 6 2:03.32 ŁAGUNA Anna MMKS Gdańsk # 2009 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. # Z/0106/23 2023 LDK!
6 19 s 6 2:04.96 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1809/20 , 2023 LDK!
7 21 s 6 2:08.38 KRZYŻAŃSKA Pola BKS Bydgoszcz 2009 U14 KP -- # LDK!
8 23 s 6 2:12.98 GIL Aleksandra UKS Sprinter Słodków 2008 U14 WP -- LDK!
1 2 s 7 1:47.01 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U14 PM V SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
2 3 s 7 1:49.21 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
3 4 s 7 1:49.87 ŁAPKA Karina ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1106/20 2023 LDK!
4 7 s 7 1:52.37 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/0957/19 2023 LDK!
5 8 s 7 1:55.11 MACH Alicja ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1814/20 2023 LDK!
6 14 s 7 2:00.48 SMOSARSKA Julia MLKS Ostróda 2008 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/0371/20 , 2021 LDK!
7 22 s 7 2:10.94 MOLAK Nadia RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP -- LDK!
8 25 s 7 2:24.71 TYMIŃSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- # LDK!
  s 7 DNF BIAŁKOWSKA Maria LKS Zantyr Sztum # 2008 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3557/20 2023 LDK!
1 1 s 8 1:39.46 PAJĘCKA Lena UKS Czempion Bełchatów # 2007 U16 LD III STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2023 LDK!
2 2 s 8 1:39.46 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP III GRENDA Jan # Z/3133/19 2023 LDK!
3 3 s 8 1:40.42 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2023 LDK!
4 5 s 8 1:43.46 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP IV KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1198/18 , 2023 BEZ LDK!
5 6 s 8 1:44.40 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
6 7 s 8 1:44.88 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2023
7 21 s 8 1:57.67 BREZA Agata ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM -- WRYCZA Jarosław # Z/3827/18 2021 BEZ LDK!
1 4 s 9 1:41.24 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/2346/20 2023 LDK!
2 8 s 9 1:47.87 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1408/20 2022 LDK!
3 9 s 9 1:48.57 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
4 10 s 9 1:49.05 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2023 LDK!
5 13 s 9 1:51.36 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
6 19 s 9 1:56.97 LAMBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/13435/21 2023 LDK!
7 24 s 9 1:59.91 JORDANOWSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/13774/21 2023 LDK!
1 15 s 10 1:54.18 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2023 BEZ LDK!
2 16 s 10 1:54.39 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1403/20 2023 LDK!
3 17 s 10 1:55.00 KŁOSIŃSKA Iga ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0022/19 2022 LDK!
4 18 s 10 1:56.73 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3062/18 2023 BEZ LDK!
5 26 s 10 2:05.76 JACKIEWICZ Emilia MLKS Ostróda 2007 U16 WN -- B.D. B.D. , Z/0373/20 , 2021 LDK!
6 27 s 10 2:06.75 JAROCH Judyta LUKS Serock 2006 U16 KP -- SCHULZ Stanisław Z/4370/17 2023 BEZ
1 11 s 11 1:49.60 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2023 LDK!
2 12 s 11 1:50.35 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN -- NAGY Czesław POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2023 LDK!
3 14 s 11 1:52.23 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2023 LDK!
4 20 s 11 1:57.28 ŚMIGOWSKA Nadia LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- B.D. LDK!
5 22 s 11 1:58.18 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2023 LDK!
6 23 s 11 1:59.57 KACZMAREK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/2136/21 2023 LDK!
7 25 s 11 2:00.35 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2023
1000 m K
1 1 s 1 2:48.97 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U20 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0096/17 2023 LDK!
2 2 s 1 2:51.25 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U23 ZP -- BARAŃSKI Przemysław # Z/1567/15 2023 1
3 3 s 1 2:57.59 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir B.D. , Z/3619/17 , 2023 LDK!
4 4 s 1 2:57.64 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U23 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1755/15 2021 LDK!
5 5 s 1 2:58.15 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2004 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2023 3
6 7 s 1 2:58.55 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy 2002 U20 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1272/15 2022 LDK!
7 8 s 1 2:58.72 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!
8 9 s 1 2:58.80 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2023 1
9 10 s 1 2:59.01 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!
10 18 s 1 3:07.85 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U23 LD -- URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2023
  s 1 DNF BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2023 3
1 6 s 2 2:58.52 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U20 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2022 2
2 11 s 2 3:01.20 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/0690/18 2023 4 LDK!
3 12 s 2 3:03.30 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP -- B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2023 LDK!
4 14 s 2 3:04.50 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0351/18 2023 2 LDK!
5 15 s 2 3:06.80 URBAN Monika niestowarzyszona # 2005 U18 -- SZAŁACH Krzysztof # Z/4860/18 2023 LDK!
6 16 s 2 3:06.87 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej # , Z/0629/19 , 2023 LDK!
7 22 s 2 3:11.16 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2023 4 LDK!
8 23 s 2 3:12.81 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 2002 U20 WN -- LDK!
9 24 s 2 3:21.01 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/0374/20 2023 LDK!
1 13 s 3 3:03.99 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2023 3 LDK!
2 17 s 3 3:07.81 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2023
3 19 s 3 3:08.15 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2023 LDK!
4 20 s 3 3:08.39 OLEJNICZAK Magdalena MKL Szczecin 2002 U20 ZP -- SKRODZKI Dariusz # BEZ LDK!
5 21 s 3 3:08.65 MALAK Łucja MKL Szczecin 2002 U20 ZP -- B.D. #
6 25 s 3 3:22.68 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2023 BEZ LDK!
7 26 s 3 3:24.02 MAJKOWSKA Monika LKS Maków Mazowiecki 2005 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3417/20 2023
8 27 s 3 3:24.45 KALINOWSKA Emilia MKS Truso Elbląg 2003 U20 WN --
9 28 s 3 3:26.98 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ -- LDK!
10 29 s 3 3:40.71 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
11 30 s 3 4:02.32 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ -- LDK!
1 1 s 4 3:14.99 BOJARSKA Jagoda KS Ciechan Ciechanów # 2006 U16 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/4218/19 2023
2 2 s 4 3:17.13 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2023 LDK!
3 3 s 4 3:26.40 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U16 WN V NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
4 4 s 4 3:31.24 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4848/18 , 2023 BEZ LDK!
5 5 s 4 3:35.09 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4925/19 , 2023 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:01.46 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 1991 Sen ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2023 M
2 2 s 1 6:24.23 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2023 LDK!
3 3 s 1 6:24.68 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U23 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!
4 4 s 1 6:26.59 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U23 PM -- JOST Zbigniew B.D. # Z/1950/15 2023
5 5 s 1 6:28.46 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022
6 6 s 1 6:32.52 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK -- KUBIEC Dawid Z/5354/18 2023 4 LDK!
7 7 s 1 6:36.41 KACZOR Agnieszka UKS Wiking Rychnowy 1989 Sen PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3032/20 2021
8 8 s 1 6:49.32 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U18 LD -- MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2023 LDK!
9 9 s 1 6:51.13 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/1324/17 , 2023 LDK!
10 10 s 1 6:56.02 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2003 U20 SK --
11 11 s 1 7:13.98 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/3112/18 2022 BEZ LDK!
12 12 s 1 7:22.62 PONIKOWSKA Alicja GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0497/20 2022
13 13 s 1 7:43.12 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- # LDK!
14 14 s 1 8:07.45 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3058/18 2023 BEZ LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 4 s 1 10.03 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz # Z/2550/20 2023 LDK!
2 6 s 1 10.19 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2023 BEZ LDK!
3 7 s 1 10.39 PAJĘCKA Lena UKS Czempion Bełchatów # 2007 U16 LD -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2023 LDK!
4 12 s 1 10.80 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP -- KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
5 14 s 1 11.32 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
1 1 s 2 9.50 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2023 LDK!
2 5 s 2 10.13 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2023 LDK!
3 8 s 2 10.44 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -- BIERŁA Dawid # Z/0745/18 2022 BEZ
4 9 s 2 10.47 KUKUCZKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2325/20 2023 LDK!
5 11 s 2 10.79 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2023 BEZ LDK!
  s 2 DNF KIELING Anna GULKS Barwice 1962 Masters ZP -- B.D. Z/2757/18 2023 BEZ
1 2 s 3 9.69 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4
2 3 s 3 10.03 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/2339/20 2023 LDK!
3 10 s 3 10.51 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary # 2006 U16 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2023 LDK!
4 13 s 3 10.97 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP -- ŁUCZAK Bernadeta # Z/0605/22 2023 LDK!
  s 3 DNF DZIERŻAWSKA Daria KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2319/20 , 2021 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 s 1 8.79 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2023 4 LDK!
2 2 s 1 8.84 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
3 3 s 1 8.93 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
4 5 s 1 9.29 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2023
5 6 s 1 9.32 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
6 7 s 1 9.60 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK!
1 4 s 2 9.08 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
2 8 s 2 9.77 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
3 9 s 2 9.89 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK!
4 10 s 2 10.85 RYGIELSKA Antonia LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1703/19 , 2022 LDK!
5 11 s 2 14.69 MAŁKOWSKA Helena KL Gdynia 2004 U18 PM -- B.D. # BEZ LDK!
60 m pł K K
1 1 s 1 8.38 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 2 s 1 8.45 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
3 3 s 1 8.54 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
4 4 s 1 8.69 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
5 5 s 1 8.82 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
6 7 s 1 8.94 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
7 8 s 1 8.97 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023
  s 1 DQ SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS --
1 9 s 2 8.97 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
2 10 s 2 9.00 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM -- B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
3 13 s 2 9.08 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
4 14 s 2 9.36 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!
5 15 s 2 9.44 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U20 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2023 LDK!
6 16 s 2 9.47 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
7 20 s 2 10.01 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -- BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
8 21 s 2 10.14 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- B.D. LDK!
1 6 s 3 8.86 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!
2 11 s 3 9.03 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj SADACH Aneta B.D. # Z/2583/16 2023 LDK!
3 12 s 3 9.04 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2023
4 17 s 3 9.73 GRANOWSKA Pola AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU -- HOŁUB Beata B.D. Z/3003/17 2023
5 18 s 3 9.78 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2022 4
6 19 s 3 9.82 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U20 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2023 LDK!
7 22 s 3 10.37 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3364/18 2023
Wzwyż K
1 f 1 1.65 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM II B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
2 f 1 1.60 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
2 f 1 1.60 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U20 WP III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2023 1 LDK!
4 f 1 1.60 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U23 KP III LDK!
5 f 1 1.60 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
5 f 1 1.60 GRANOWSKA Pola AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU III HOŁUB Beata B.D. Z/3003/17 2023
7 f 1 1.55 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
8 f 1 1.50 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U20 PM IV GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2023 LDK!
8 f 1 1.50 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2023
10 f 1 1.50 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U20 PM IV GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2023 LDK!
11 f 1 1.45 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP IV # LDK!
12 f 1 1.45 MIŚCIUR Agnieszka OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP IV JAGACIAK Jarosław # Z/0286/19 2022
13 f 1 1.45 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U20 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4
14 f 1 1.40 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3364/18 2023
1 f 2 1.70 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
2 f 2 1.63 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!
3 f 2 1.60 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U18 DS III BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2023 4 LDK!
4 f 2 1.60 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK!
5 f 2 1.50 GRZELAK Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV #
6 f 2 1.50 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
7 f 2 1.50 WISNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP IV # LDK!
8 f 2 1.45 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ IV GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022
9 f 2 1.45 KOŁTON Julia GKS Start Długołęka 2005 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk BENKOWSKA Nina Z/5297/19 2021 LDK!
10 f 2 1.30 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK!
10 f 2 1.30 WIŚNIEWSKA Kinga LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM -- B.D. # BEZ LDK!
1 f 3 1.60 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP III # LDK!
2 f 3 1.50 SOBAŃSKA Hanna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U16 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0743/20 2023 LDK!
3 f 3 1.45 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U14 IV WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
4 f 3 1.45 AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN IV
5 f 3 1.45 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U14 KP IV KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2023 BEZ LDK!
6 f 3 1.45 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ IV SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
7 f 3 1.35 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej # Z/2330/20 2023 LDK!
8 f 3 1.30 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0687/20 2023 LDK!
9 f 3 1.20 KOWALKOWSKA Maja NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U14 WN -- B.D. Z/1380/21 2023
10 f 3 1.20 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- LDK!
11 f 3 1.05 ZAWADA Patrycja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- LDK!
W dal K
1 f 1 6.20 GRYSHUTINA Krystina KKL Kielce 1992 Sen SK M LIPIŃSKI Zdzisław # Z/2818/20 2021
2 f 1 6.07 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
3 f 1 5.57 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS II
4 f 1 5.10 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U23 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
5 f 1 5.07 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U23 WP --
6 f 1 4.81 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2001 U23 WP --
1 f 2 6.05 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2023
2 f 2 5.82 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U18 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
3 f 2 5.56 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
4 f 2 5.41 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U20 PM II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!
5 f 2 5.23 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2023
6 f 2 5.12 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP III GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
7 f 2 4.90 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV B.D. LDK!
8 f 2 4.90 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U20 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2022 4
9 f 2 4.62 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4
1 f 3 5.18 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP III JAGACIAK Jarosław # Z/0286/20 2023 LDK!
2 f 3 5.08 STEFAŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2005 U18 ZP IV OBERLAN Paulina ŚWIERCZYŃSKI Sławomir LDK!
3 f 3 4.75 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2021 LDK!
4 f 3 4.51 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
5 f 3 4.48 SOKALSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1704/19 , 2022 LDK!
6 f 3 4.13 BORZEWSKA Agata MKL Toruń 2005 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/3050/20 2020
1 f 4 4.87 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP IV # LDK!
2 f 4 4.83 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3928/18 , 2023 5 LDK!
3 f 4 4.62 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U16 KP V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
4 f 4 4.61 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP V BUTKIEWICZ Jacek # Z/1177/21 2023 LDK!
5 f 4 4.50 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U16 KP V WOŹNIAK Jacek # Z/2920/16 2023 BEZ LDK!
6 f 4 4.48 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
7 f 4 4.42 SZURKIEWICZ Monika UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- ADAMCZEWSKI Ryszard STAROŃ Tomasz # Z/3559/18 2021 BEZ LDK!
8 f 4 4.40 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/1285/20 2023 LDK!
9 f 4 3.92 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
10 f 4 3.90 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/1379/21 2023
11 f 4 3.80 KAŹMIERCZAK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP -- ROSIAK Robert Z/0006/18 2023 BEZ LDK!
12 f 4 3.75 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3552/20 , 2023 LDK!
13 f 4 3.63 KLAJBOR Weronika LUKS Serock 2006 U16 KP -- SCHULZ Stanisław Z/0142/18 2023 BEZ
14 f 4 3.33 KRUSIŃSKA Kornelia LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- # LDK!
1 f 5 4.59 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U14 KP V # LDK!
2 f 5 4.47 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U14 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1076/20 , 2023 LDK!
3 f 5 4.06 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1037/20 2023 LDK!
4 f 5 4.00 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2023 LDK!
5 f 5 3.72 FORGIEL Zofia BOSiR Barcin 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3932/18 2023 LDK!
6 f 5 3.65 CHOJNOWSKA Oliwia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- # LDK!
7 f 5 3.64 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3560/20 , 2023 LDK!
8 f 5 3.51 WAŻNY Maria UKS Otrębusy # 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian # Z/6171/23 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 14.01 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno # 2004 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2023 LDK!
2 f 1 11.94 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!
3 f 1 10.56 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2023
4 f 1 9.00 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
5 f 1 8.81 KRZEMIŃSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2004 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2838/19 2023 LDK!
1 f 2 11.38 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP III KENSIK Jan Z/0145/20 2023 LDK!
2 f 2 10.53 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U16 WP IV ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2023 LDK!
3 f 2 8.97 UCIŃSKA Maria UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP V STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3560/18 2021 BEZ LDK!
4 f 2 8.48 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2023 BEZ LDK!
5 f 2 8.16 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2023 LDK!
6 f 2 7.88 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2023 LDK!
7 f 2 7.62 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2023 BEZ LDK!
8 f 2 7.09 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
9 f 2 6.17 DĘBOWSKA Julia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/0473/21 2023 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.46 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP II CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!
2 f 1 11.37 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
3 f 1 10.97 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U23 WP III SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2022 3
4 f 1 9.35 ORLIŃSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD IV ZIMNY Emanuel B.D. , Z/0284/18 , 2022 LDK!
5 f 1 9.27 KAWA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U20 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/2676/19 2021
6 f 1 8.45 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek SYGDZIAK Zofia Z/3762/17 2022 LDK!
7 f 1 6.78 OGRODOWCZYK Sandra UKS Sprinter Słodków 2003 U20 WP --
1 f 2 11.56 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
2 f 2 11.07 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
3 f 2 10.33 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ III B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
4 f 2 10.13 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ III BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
5 f 2 8.97 GRANOWSKA Pola AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU -- HOŁUB Beata B.D. Z/3003/17 2023
60 m M
1 1 s 1 6.81 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
2 2 s 1 6.89 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
3 3 s 1 6.92 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -- B.D. 1
4 5 s 1 6.95 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP -- B.D.
5 6 s 1 6.96 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U23 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2023 LDK!
6 7 s 1 6.97 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK!
7 10 s 1 7.01 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -- CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1
1 4 s 2 6.94 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał # Z/4067/11 2023 MM
2 8 s 2 6.97 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1
3 9 s 2 6.98 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
4 11 s 2 7.01 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2023 LDK!
5 13 s 2 7.11 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 Sen ZP -- B.D. # Z/1531/14 2022
6 17 s 2 7.23 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023
7 19 s 2 7.25 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -- B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
1 12 s 3 7.04 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ --
2 14 s 3 7.18 OCHWAT Kamil KS AZS AWF Wrocław # 2001 U23 DS --
3 15 s 3 7.20 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS -- B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2023
4 18 s 3 7.25 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP -- MARKUSZEWSKI Cezary # Z/1428/12 2023 3
5 20 s 3 7.42 SZKOPAŃSKI Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- B.D. BEZ
6 21 s 3 7.47 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 Sen PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/0891/14 2022
1 16 s 4 7.21 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
2 22 s 4 7.47 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -- B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
3 23 s 4 7.62 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2023
4 24 s 4 7.64 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2023
5 25 s 4 7.80 GŁUSZYŃSKI Paweł KS Sprinterzy.com Kraków 1983 Masters MA --
6 26 s 4 8.32 MUSIAŁ Kacper KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -- B.D. Z/3109/20 2022
1 1 s 5 6.94 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!
2 2 s 5 7.02 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0553/19 2023 LDK!
3 4 s 5 7.12 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- ROŻEJ Marek B.D. Z/5139/18 2023 LDK!
4 6 s 5 7.14 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- ROJTEK Mikołaj B.D. # Z/0440/19 2023 LDK!
5 7 s 5 7.15 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2023
1 3 s 6 7.02 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
2 5 s 6 7.13 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- LDK!
3 10 s 6 7.27 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!
4 11 s 6 7.27 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/4125/19 2023
5 12 s 6 7.33 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- ADAMCZYK Dariusz LDK!
6 17 s 6 7.40 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U20 DS -- WOSIEK Jacek BEZ LDK!
7 19 s 6 7.43 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U20 DS -- LDK!
1 8 s 7 7.21 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U20 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2023 LDK!
2 9 s 7 7.22 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 2002 U20 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK!
3 14 s 7 7.35 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # , Z/3975/17 , 2023 LDK!
4 15 s 7 7.39 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP -- BIEDERMANN Roman
5 20 s 7 7.48 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 2003 U20 KP -- PATYNA Tomasz Z/0349/18 2021 3
6 23 s 7 7.53 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP --
7 24 s 7 7.59 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U20 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!
1 16 s 8 7.39 CHMURA Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U20 ZP -- GIZA Zdzisław SZPAK Robert # Z/3404/17 2022 BEZ LDK!
2 22 s 8 7.52 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U20 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2023 4 LDK!
3 25 s 8 7.62 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 2003 U20 WP --
4 26 s 8 7.62 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP -- #
5 28 s 8 7.66 LIPPKE Mateusz MKS Sambor Tczew 2002 U20 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2027/20 2021
6 29 s 8 7.67 SZEWCZYŃSKI Adrian UKS Skoczek Władysławów 2003 U20 WP --
7 31 s 8 7.81 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2023 LDK!
1 13 s 9 7.34 LESIŃSKI Kamil MKS Sambor Tczew 2002 U20 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1285/21 2021
2 18 s 9 7.43 SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP --
3 21 s 9 7.48 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U20 DS -- B.D. B.D. # LDK!
4 27 s 9 7.65 KLIMCZAK Łukasz AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB -- PAPUGA Sebastian B.D. Z/4420/20 2022
5 30 s 9 7.73 REWIŃSKI Łukasz MKS Truso Elbląg 2003 U20 WN --
6 32 s 9 7.83 JASIŃSKI Karol KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2023 LDK!
1 6 s 10 7.03 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- LDK!
2 11 s 10 7.34 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2023 5 LDK!
3 13 s 10 7.39 GÓRSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- SZYMCZAK Edward # Z/4184/19 2023
4 17 s 10 7.46 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0659/18 2023 4
5 21 s 10 7.49 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK!
6 29 s 10 7.67 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- LDK!
1 8 s 11 7.26 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP --
2 9 s 11 7.30 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- LDK!
3 10 s 11 7.32 KULON Kacper WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- # LDK!
4 12 s 11 7.35 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -- B.D. Z/0132/19 2023
5 15 s 11 7.44 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2023 BEZ
6 16 s 11 7.46 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2023 3 LDK!
7 37 s 11 7.84 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2022 4 LDK!
1 19 s 12 7.47 KOMINEK Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/1168/20 2022
2 22 s 12 7.49 MANICKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. # Z/4272/18 2022 5 LDK!
3 26 s 12 7.56 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 2004 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof 5 LDK!
4 28 s 12 7.66 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2023 BEZ
5 30 s 12 7.68 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2023 LDK!
6 32 s 12 7.75 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2023 5
7 35 s 12 7.80 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK!
1 7 s 13 7.09 ŚLIWA Jakub UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U18 MZ -- ADAMSKI Robert # Z/0226/18 2023
2 18 s 13 7.47 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2023 5
3 19 s 13 7.47 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
4 27 s 13 7.57 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 2004 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof BEZ LDK!
5 31 s 13 7.74 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra # Z/5675/18 2023 BEZ
6 34 s 13 7.77 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2023
7 39 s 13 7.91 SPŁAWIŃSKI Maciej KS Wejher Wejherowo 2004 U18 PM -- LDK!
1 23 s 14 7.52 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/3190/20 2023
2 24 s 14 7.55 GÓRNY Damian BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3080/20 2022 LDK!
3 33 s 14 7.76 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -- ROSTEK William Z/3314/19 2023
4 38 s 14 7.86 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2023
5 40 s 14 7.97 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 2005 U18 WP -- LDK!
1 1 s 15 6.81 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
2 2 s 15 6.82 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
3 3 s 15 6.84 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!
4 4 s 15 6.90 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK!
5 5 s 15 6.92 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U23 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2023 LDK!
6 14 s 15 7.41 BASIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2658/20 2023
7 25 s 15 7.55 KITTAY Jan MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -- LDK!
8 36 s 15 7.84 SZCZERBA Hubert MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2104/20 2023 LDK!
1 1 s 16 7.33 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 16 7.55 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2023 BEZ LDK!
3 3 s 16 7.82 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0589/20 2023 LDK!
4 4 s 16 7.83 SKOCZYK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- RADTKE Marek # Z/4198/20 2021 LDK!
5 6 s 16 7.98 ROBACZEWSKI Nikodem CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0892/20 , 2023 LDK!
6 8 s 16 8.07 ZAJĄC Kacper UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP -- LDK!
7 9 s 16 8.09 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej # Z/0293/20 2023 LDK!
1 5 s 17 7.98 JUSZCZAK Filip UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP --
2 7 s 17 8.02 MAMOT Jakub MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP -- LDK!
3 10 s 17 8.23 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3053/18 2022 BEZ LDK!
4 13 s 17 8.40 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3213/20 2023 LDK!
5 14 s 17 8.41 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
6 16 s 17 8.49 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2023 BEZ LDK!
7 17 s 17 8.53 KAŹMIERCZAK Kamil MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- LDK!
1 11 s 18 8.24 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- LDK!
2 12 s 18 8.35 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
3 15 s 18 8.42 RONCZEWSKI Mikołaj WLKS Wrocław 2006 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/0164/21 2023 LDK!
4 18 s 18 8.74 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
5 19 s 18 8.81 SOBCZAK Jakub MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- LDK!
6 20 s 18 9.15 KIEROŃSKI Kamil ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
1 1 s 19 8.29 KMIEĆ Kamil UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0292/20 2023 LDK!
2 2 s 19 8.33 SŁOŃSKI Filip MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4388/20 2023 LDK!
3 4 s 19 8.46 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2023 LDK!
4 7 s 19 8.99 ŻURAWSKI Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2340/20 , 2023 LDK!
5 8 s 19 9.06 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4496/19 2023 LDK!
6 9 s 19 9.26 BILCZEWSKI Adam UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
1 3 s 20 8.40 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U14 KP -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2023 LDK!
2 5 s 20 8.84 PRZYBYŁA Jan UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP -- LDK!
3 6 s 20 8.90 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2277/20 2023 LDK!
4 10 s 20 9.27 PIETKIEWICZ Wiktor UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
5 11 s 20 9.40 PRZYMUS Wojciech UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0705/20 2023 LDK!
200 m M
1 2 s 1 21.91 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK!
2 4 s 1 21.99 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4403/15 2022
3 6 s 1 22.16 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA II CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1
4 9 s 1 22.48 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2023 1
1 3 s 2 21.97 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
2 8 s 2 22.37 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS II ROŻEJ Marek B.D. Z/5139/18 2023 LDK!
3 14 s 2 22.78 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS II LDK!
4 17 s 2 23.07 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS III ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023
5 18 s 2 23.18 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP III B.D.
1 1 s 3 21.56 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1
2 7 s 3 22.36 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM II B.D. 1
3 13 s 3 22.72 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0553/19 2023 LDK!
4 15 s 3 22.95 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP III KARNAS Zbigniew 3 LDK!
5 26 s 3 23.49 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ III ADAMCZYK Dariusz LDK!
1 5 s 4 22.14 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2023 LDK!
2 12 s 4 22.70 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ II
3 23 s 4 23.38 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK!
1 19 s 5 23.25 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U18 LD III WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0659/18 2023 4
2 24 s 5 23.42 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP III BIEDERMANN Roman
3 27 s 5 23.51 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U20 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!
4 46 s 5 24.18 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2023
1 22 s 6 23.36 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD III B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
2 30 s 6 23.51 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP III ROJTEK Mikołaj B.D. # Z/0440/19 2023 LDK!
3 34 s 6 23.78 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS -- B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2023
4 38 s 6 24.00 SZKOPAŃSKI Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- B.D. BEZ
  s 6 DNF TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- LDK!
1 11 s 7 22.59 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
2 28 s 7 23.51 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # , Z/3975/17 , 2023 LDK!
3 32 s 7 23.68 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2023 4 LDK!
4 41 s 7 24.07 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN IV B.D. Z/0132/19 2023
1 35 s 8 23.84 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -- B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
2 43 s 8 24.12 MANICKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV KACZOR Mieczysław B.D. # Z/4272/18 2022 5 LDK!
3 45 s 8 24.17 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2023 LDK!
4 51 s 8 24.41 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2023 BEZ
5 53 s 8 24.60 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U20 DS -- WOSIEK Jacek BEZ LDK!
1 25 s 9 23.44 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U20 DS III B.D. B.D. # LDK!
2 44 s 9 24.13 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 2005 U18 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2022 5 LDK!
3 60 s 9 25.33 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra # Z/5675/18 2023 BEZ
4 62 s 9 25.88 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2023 LDK!
1 16 s 10 22.96 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP III KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
2 21 s 10 23.33 OCHWAT Kamil KS AZS AWF Wrocław # 2001 U23 DS III
3 29 s 10 23.51 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP III MARKUSZEWSKI Cezary # Z/1428/12 2023 3
4 55 s 10 24.83 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2023
5 61 s 10 25.52 GŁUSZYŃSKI Paweł KS Sprinterzy.com Kraków 1983 Masters MA --
1 31 s 11 23.64 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U20 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!
2 33 s 11 23.77 CHMURA Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U20 ZP IV GIZA Zdzisław SZPAK Robert # Z/3404/17 2022 BEZ LDK!
3 50 s 11 24.40 SADOWSKI Fryderyk MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP IV LDK!
4 54 s 11 24.68 LIPPKE Mateusz MKS Sambor Tczew 2002 U20 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2027/20 2021
5 56 s 11 25.00 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP -- #
1 40 s 12 24.03 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM IV # LDK!
2 47 s 12 24.18 LESIŃSKI Kamil MKS Sambor Tczew 2002 U20 PM IV MARKOWICZ Eugeniusz Z/1285/21 2021
3 48 s 12 24.30 SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP IV
4 49 s 12 24.38 KLIMCZAK Łukasz AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB IV PAPUGA Sebastian B.D. Z/4420/20 2022
1 10 s 13 22.50 ŚLIWA Jakub UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U18 MZ II ADAMSKI Robert # Z/0226/18 2023
2 37 s 13 23.91 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U18 DS IV LDK!
3 39 s 13 24.02 KULON Kacper WLKS Wrocław 2004 U18 DS IV # LDK!
4 42 s 13 24.12 KOMINEK Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV KACZOR Mieczysław # Z/1168/20 2022
5 57 s 13 25.15 SZCZERBA Hubert MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2104/20 2023 LDK!
1 20 s 14 23.33 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2023 LDK!
2 36 s 14 23.86 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP IV
3 52 s 14 24.47 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/3190/20 2023
4 58 s 14 25.21 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/3952/20 2023 LDK!
5 59 s 14 25.25 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -- ROSTEK William Z/3314/19 2023
1 1 s 15 23.65 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
2 4 s 15 25.43 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/1105/20 2023 LDK!
3 5 s 15 25.56 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD V
4 9 s 15 27.21 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
5 12 s 15 28.45 BRYCKI Wojciech UKS Wyspiański Szubin 2007 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/1471/21 2022 LDK!
1 2 s 16 24.92 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V RZEPKA Marek # Z/3268/20 2023 LDK!
2 10 s 16 27.21 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
3 13 s 16 28.46 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3121/18 2023 BEZ LDK!
4 14 s 16 30.29 KIEROŃSKI Kamil ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
1 3 s 17 25.08 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2023 LDK!
2 6 s 17 26.66 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2023 BEZ LDK!
3 7 s 17 26.90 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2023 LDK!
4 8 s 17 27.20 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2023 LDK!
5 11 s 17 28.42 KORALEWSKI Adrian OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- LDK!
1 1 s 18 27.14 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U14 KP -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2023 LDK!
2 2 s 18 27.69 KMIEĆ Kamil UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0292/20 2023 LDK!
3 3 s 18 27.85 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2327/20 2023 LDK!
4 4 s 18 28.55 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3915/18 2023 BEZ LDK!
  s 18 DQ JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2023 LDK!
1 5 s 19 30.14 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/2479/20 2023 LDK!
2 6 s 19 30.37 WEKWEJT Dawid KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2337/20 2022 LDK!
3 7 s 19 30.61 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4496/19 2023 LDK!
4 11 s 19 32.36 SITARSKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Kinga # Z/1052/19 2023 LDK!
5 12 s 19 33.15 ŚWITAŁA Filip UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- #
1 8 s 20 30.63 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2023 LDK!
2 9 s 20 31.34 PIETKIEWICZ Wiktor UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
3 10 s 20 31.63 BILCZEWSKI Adam UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.02 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022
2 2 s 1 34.94 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2023 1
3 7 s 1 35.87 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 2002 U20 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK!
4 9 s 1 35.98 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1985 Masters MZ -- OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2023 2
5 11 s 1 36.59 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP -- BŁOCIAN Rafał KOKOT Zdzisław Z/4959/18 2022
6 16 s 1 37.35 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2023
1 3 s 2 35.05 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP -- KARNAS Zbigniew 3 LDK!
2 6 s 2 35.69 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2023 4 LDK!
3 15 s 2 37.24 GIBKI Jakub WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U20 ZP -- MAKSYMIUK Zbigniew # Z/2822/16 2021
4 22 s 2 38.17 WIRA Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM -- LDK!
5 27 s 2 38.63 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!
1 5 s 3 35.68 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/0658/18 , 2023 4 LDK!
2 12 s 3 36.61 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U20 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!
3 13 s 3 36.63 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2023
4 14 s 3 36.88 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK!
5 24 s 3 38.50 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U20 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2023 4 LDK!
1 4 s 4 35.45 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- HOMA Wioleta # Z/2034/18 2023 5 LDK!
2 10 s 4 36.45 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2023 LDK!
3 18 s 4 37.68 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2023 5 LDK!
4 21 s 4 38.13 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!
5 25 s 4 38.62 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2023 3 LDK!
6 28 s 4 39.15 CIEŚLA Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/1167/20 2022
1 19 s 5 37.70 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2022 5 LDK!
2 23 s 5 38.43 JANKOWSKI Jakub AZS Łódź 2005 U18 LD -- #
3 26 s 5 38.62 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 2004 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof 5 LDK!
4 31 s 5 40.16 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2023
5 35 s 5 41.55 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2002 U20 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2021 4 LDK!
1 8 s 6 35.89 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM --
2 36 s 6 41.86 MUSIAŁ Kacper KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -- B.D. Z/3109/20 2022
1 17 s 7 37.41 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2023
2 20 s 7 37.98 GAŁGAŃSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U20 ZP -- GIZA Zdzisław Z/1747/16 2021 4
3 29 s 7 39.31 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/3952/20 2023 LDK!
4 32 s 7 40.17 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2023 LDK!
5 34 s 7 41.33 SPŁAWIŃSKI Maciej KS Wejher Wejherowo 2004 U18 PM -- LDK!
1 30 s 8 39.32 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
2 33 s 8 40.65 JASIŃSKI Karol KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2023 LDK!
3 37 s 8 42.91 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2023
1 1 s 9 37.62 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U16 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2023 BEZ LDK!
2 2 s 9 39.18 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U16 WN IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2023 LDK!
3 6 s 9 42.99 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2023 BEZ LDK!
4 7 s 9 43.71 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3053/18 2022 BEZ LDK!
5 11 s 9 45.82 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2023 LDK!
1 10 s 10 44.24 MARCHLEWSKI Adrian MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- LDK!
2 12 s 10 46.07 SOBCZAK Jakub MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- LDK!
3 13 s 10 47.04 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2023 LDK!
4 14 s 10 47.40 KACZMAREK Mikołaj OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP -- LDK!
5 15 s 10 51.57 MARKOWSKI Michał UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN -- OLBRYŚ Adrian LDK!
1 3 s 11 39.71 STOBIERSKI Adrian BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP IV RUDNIK Damian Z/4220/20 2022 LDK!
2 4 s 11 40.89 POGODSKI Franciszek OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/1761/20 2023 LDK!
3 5 s 11 41.88 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/0214/16 2023 BEZ
4 8 s 11 43.81 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2628/20 2023 LDK!
5 9 s 11 44.12 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:18.38 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 2003 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2023 2 LDK!
2 2 s 1 1:19.24 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U20 WN -- NAGY Czesław B.D. # Z/0051/17 2023
3 3 s 1 1:20.81 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2023 2 LDK!
4 4 s 1 1:20.97 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2023 3 LDK!
5 5 s 1 1:24.65 LEWANDOWSKI Filip GKS Cartusia Kartuzy 2003 U20 PM -- B.D. B.D. KRÓL Krzysztof , Z/2219/17 , 2021 LDK!
6 8 s 1 1:25.56 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!
7 10 s 1 1:25.71 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!
8 17 s 1 1:27.19 PIECZKA Adam AZS-AWF Katowice 1996 Sen SL -- B.D. BEZ
1 6 s 2 1:24.65 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2023 LDK!
2 7 s 2 1:25.27 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2023 BEZ LDK!
3 11 s 2 1:25.71 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- LDK!
4 13 s 2 1:26.13 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD -- #
5 14 s 2 1:26.25 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
6 21 s 2 1:28.85 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2023 BEZ
7 27 s 2 1:30.80 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2023 3 LDK!
8 32 s 2 1:36.75 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- # LDK!
1 12 s 3 1:25.72 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2023 LDK!
2 16 s 3 1:26.95 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2023 4 LDK!
3 22 s 3 1:29.46 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2023 LDK!
4 23 s 3 1:29.49 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2023 4 LDK!
5 24 s 3 1:29.96 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0240/18 2022
6 26 s 3 1:30.67 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir BEZ LDK!
7 30 s 3 1:32.73 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2023 4 LDK!
1 9 s 4 1:25.68 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2023 LDK!
2 18 s 4 1:27.36 CHLEBICKI Stanisław AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0213/20 2023
3 20 s 4 1:28.37 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2023 4
4 25 s 4 1:30.05 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź # 2004 U18 LD -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna # BEZ LDK!
5 29 s 4 1:32.02 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2023
6 33 s 4 1:38.93 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U18 LD --
1 15 s 5 1:26.88 MAKOWSKI Mateusz UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U18 MZ -- ADAMSKI Robert # Z/4152/19 2023
2 19 s 5 1:27.78 FRĄTCZAK Jerzy CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP -- SZAŁACH Krzysztof B.D. #
3 28 s 5 1:31.12 PRZYBYLSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/4274/18 2023 LDK!
4 31 s 5 1:32.95 GRABARCZYK Aleksander WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1608/18 2021 3 LDK!
5 34 s 5 1:39.31 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2023
1 1 s 6 1:46.91 RZEMPOŁUCH Bartosz UKS Sprinter Słodków 2008 U14 WP -- B.D. Z/0298/20 2023 LDK!
2 2 s 6 1:49.76 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań # 2008 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2023 LDK!
3 3 s 6 2:10.00 KLEIST Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- MATUS Marek # Z/1559/20 2023 LDK!
1 2 s 7 1:33.53 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2023 BEZ LDK!
2 3 s 7 1:35.29 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2023 LDK!
3 4 s 7 1:36.84 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2023 BEZ LDK!
4 5 s 7 1:36.85 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2023 LDK!
5 13 s 7 1:40.50 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/2628/20 2023 LDK!
6 18 s 7 1:43.76 SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/4297/20 , 2023 LDK!
7 19 s 7 1:44.40 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3440/19 2023 LDK!
1 1 s 8 1:31.90 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej # Z/4988/19 2023 LDK!
2 9 s 8 1:38.78 KNAP Dominik ULKS Skoczek Pogórze 2006 U16 PM V LDK!
3 10 s 8 1:39.32 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP V BERLIŃSKI Florian # Z/0143/21 2023 LDK!
4 11 s 8 1:39.56 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0032/19 2023 LDK!
5 12 s 8 1:39.93 JANKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/2377/20 2023 LDK!
6 14 s 8 1:41.81 RUTKOWSKI Michał KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- LDK!
7 15 s 8 1:41.93 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/3806/20 2023 LDK!
8 16 s 8 1:42.06 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/1393/20 2023 LDK!
1 6 s 9 1:37.60 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK!
2 7 s 9 1:38.61 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2023 LDK!
3 8 s 9 1:38.70 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP V BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2023
4 17 s 9 1:42.14 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2023 LDK!
5 20 s 9 1:45.45 BIENIOSZEK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- RADTKE Marek Z/0323/20 2021 LDK!
6 21 s 9 1:51.29 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2023 LDK!
7 22 s 9 1:54.11 KRAWCZYK Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- WIELGOSZ Sławomir # Z/1575/20 2023 LDK!
8 23 s 9 1:58.97 KLAJBOR Kornel ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- DZIĄBA Bogusław # Z/1135/20 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:24.13 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U23 SL -- LDK!
2 2 s 1 2:25.81 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2023 LDK!
3 3 s 1 2:31.47 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U20 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2023 3
4 4 s 1 2:31.91 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ --
5 6 s 1 2:32.08 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2023 LDK!
6 7 s 1 2:34.78 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2023 2
7 10 s 1 2:36.49 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U20 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2023 3
8 16 s 1 2:41.71 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 2003 U20 PM -- B.D. 2 LDK!
1 5 s 2 2:31.91 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB -- DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2023 LDK!
2 8 s 2 2:35.31 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U23 PM -- JOST Zbigniew # Z/1856/15 2023 2
3 9 s 2 2:36.13 JAROSZEWSKI Cezary LKS Maków Mazowiecki # 2000 U23 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/0456/17 2023
4 11 s 2 2:38.60 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 2003 U20 PM -- LDK!
5 12 s 2 2:39.41 ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ --
6 15 s 2 2:41.54 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
7 21 s 2 2:44.26 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2023 BEZ
8 26 s 2 2:46.31 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
9 32 s 2 2:52.22 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP -- LDK!
1 13 s 3 2:41.36 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U18 PM -- KUTEŁŁO Dariusz # Z/4739/17 2023 4 LDK!
2 17 s 3 2:42.53 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2023 LDK!
3 19 s 3 2:42.88 ŁĘSKI Bruno Kraków Athletics Team # 2003 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1154/17 2023 LDK!
4 20 s 3 2:43.11 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U23 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2023 3
5 22 s 3 2:44.63 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester # Z/5022/19 2023 LDK!
6 23 s 3 2:45.42 MAĆKOWSKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan Z/5138/18 2023 5
7 24 s 3 2:45.54 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2023 LDK!
1 28 s 4 2:46.81 SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U18 LD --
2 29 s 4 2:48.70 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa # 2005 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2023
3 33 s 4 2:54.70 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0966/18 2021 BEZ
4 34 s 4 2:55.41 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKA Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2023 BEZ LDK!
4 34 s 4 2:55.41 DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD --
6 37 s 4 2:55.77 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2023 LDK!
7 38 s 4 2:56.46 PRĄDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1376/20 2023
8 40 s 4 3:05.12 MIERZWA Karol GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2772/18 , 2022 BEZ LDK!
9 41 s 4 3:13.80 SMYKA Michał LKS Koluszki 2005 U18 LD --
1 14 s 5 2:41.48 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2023
2 18 s 5 2:42.81 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/1487/20 2023 LDK!
3 25 s 5 2:46.17 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2023
4 27 s 5 2:46.38 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2023 BEZ LDK!
5 30 s 5 2:48.79 SOBCZAK Sebastian Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 1975 Masters LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1607/20 2023
6 31 s 5 2:49.64 SKALIŃSKI Miłosz RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/3126/20 2023
7 36 s 5 2:55.57 WALENDZIAK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. # Z/3183/20 2022
8 39 s 5 2:57.01 WOJTAŚ Jakub KKL Rodło Kwidzyn 2005 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/4222/20 2023 LDK!
1 1 s 6 3:20.80 STARCZEWSKI Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U14 KP -- JEZIORSKA Magdalena # Z/1566/20 2023 LDK!
2 2 s 6 3:22.95 BONAS Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- MATUS Marek # Z/1564/20 2023 LDK!
3 3 s 6 3:27.99 GUCKI Maksymilian UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP -- LDK!
4 4 s 6 3:28.64 SWOBODZIŃSKI Casper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- #
5 5 s 6 3:33.90 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
6 6 s 6 3:43.16 BOCHEŃSKI Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U14 KP -- # LDK!
7 7 s 6 3:48.49 BETHER Daniel MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U14 KP -- # LDK!
8 8 s 6 3:51.61 ŚWIĄDER Adam MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U14 KP -- # LDK!
1 1 s 7 2:47.93 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2023 LDK!
2 2 s 7 2:51.85 MANIKOWSKI Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/4844/18 , 2021 LDK!
3 3 s 7 3:05.73 MACH Robert ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0325/20 2022 LDK!
4 4 s 7 3:09.23 STEGART Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- # LDK!
5 5 s 7 3:11.40 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/2384/20 2023 LDK!
6 6 s 7 3:12.91 WATRAL Kuba ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna # , Z/4822/18 , 2022 LDK!
7 7 s 7 3:13.12 MEYER Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2006 U16 PM -- LDK!
8 8 s 7 3:14.25 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3138/18 2023 BEZ LDK!
9 9 s 7 3:20.15 MARGIEL Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0147/20 2023 LDK!
10 10 s 7 3:38.79 KRZYŻAŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/5772/18 2022 LDK!
11 11 s 7 3:51.82 GIERSZEWSKI Marcel UKS Sprint Przeźmierowo 2007 U16 WP -- LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:22.07 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2023 LDK!
2 2 s 1 5:26.74 SZYNAKA Wiktor OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP -- B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2023
3 3 s 1 5:27.87 SKALSKI Szymon niestowarzyszony # 2002 U20 -- B.D. SZAŁACH Krzysztof B.D. # , Z/2827/16 , 2023
4 4 s 1 5:38.14 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP -- CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2023 3
5 5 s 1 5:40.07 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław # Z/2216/19 2023 4 LDK!
6 6 s 1 5:46.15 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2021 3 LDK!
7 7 s 1 5:46.84 LEWINSKI Konrad MKL Toruń # 2001 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2023
8 8 s 1 5:51.65 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2023
9 9 s 1 5:53.35 BAKA Jakub SKLA Sopot 2003 U20 PM -- LDK!
10 10 s 1 6:01.94 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 2002 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2021 4 LDK!
11 11 s 1 6:04.25 TYBURSKI Igor LKS Zantyr Sztum 2004 U18 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # 5 LDK!
12 12 s 1 6:29.27 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2023 LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 9.14 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian RZEPKA Marek , Z/2316/20 , 2023 LDK!
2 2 s 1 9.42 JUSZCZAK Filip UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP --
3 3 s 1 10.74 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2023 LDK!
4 4 s 1 11.16 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2023 BEZ LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 s 1 8.31 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2023 3
2 2 s 1 8.39 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2023 LDK!
3 3 s 1 8.41 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2023 5
4 4 s 1 8.84 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
5 5 s 1 9.06 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- LDK!
6 6 s 1 9.12 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2022 4 LDK!
7 7 s 1 9.25 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
  s 1 DQ KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 7.77 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U20 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2023
2 2 s 1 8.25 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U20 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2023 LDK!
3 4 s 1 8.41 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. # Z/1572/16 2023
4 5 s 1 8.59 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
  s 1 DNF ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2023 LDK!
1 3 s 2 8.37 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP --
2 6 s 2 8.83 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2003 U20 WP --
3 7 s 2 8.86 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U20 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2023 2 LDK!
4 8 s 2 9.70 SADOWSKI Fryderyk MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- LDK!
60 m pł M M
1 1 s 1 7.72 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -- JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2023 MM
2 2 s 1 8.07 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
3 3 s 1 8.36 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał # Z/4067/11 2023 MM
4 4 s 1 8.37 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023
5 5 s 1 8.43 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -- B.D. KAŃSKI Ryszard # , Z/0025/14 , 2022
6 6 s 1 8.88 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U23 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.90 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2023 LDK!
2 f 1 1.65 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra # Z/5674/18 2023 BEZ
3 f 1 1.50 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2023 BEZ
4 f 1 1.45 WOJTAŚ Mateusz LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM -- LDK!
1 f 2 1.51 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2023 LDK!
2 f 2 1.43 ZYDORKIEWICZ Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian # Z/1957/19 2023 LDK!
3 f 2 1.35 PIOTROWICZ Michał NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/1381/21 2023
4 f 2 1.20 RUCIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 2008 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/11712/21 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 7.20 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2023
2 f 1 7.19 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
3 f 1 6.59 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
4 f 1 6.49 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP III JAGACIAK Jarosław # Z/1368/15 2023 3
5 f 1 6.22 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2023 2
6 f 1 6.17 STELMASIK Franciszek LLKS Pomorze Stargard 2001 U23 ZP -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/2243/17 2023
7 f 1 6.14 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U23 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!
1 f 2 6.93 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U20 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2023 3
2 f 2 6.65 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
3 f 2 6.53 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U20 PM III GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2023 2 LDK!
4 f 2 6.47 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2023 LDK!
5 f 2 6.40 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. # Z/1572/16 2023
6 f 2 6.32 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 2003 U20 KP III PATYNA Tomasz Z/0349/18 2021 3
7 f 2 6.30 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP III JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2023 3 LDK!
1 f 3 6.44 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4453/17 2023 LDK!
2 f 3 6.13 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP IV B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 3 6.08 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
4 f 3 5.94 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM IV RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
5 f 3 5.91 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 2004 U18 MZ IV KOZIATEK Krzysztof BEZ LDK!
6 f 3 5.71 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 2005 U18 WP -- LDK!
7 f 3 5.46 SZURKIEWICZ Kacper UKS Wyspiański Szubin 2004 U18 KP -- #
1 f 4 6.06 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV RZEPKA Marek # Z/3268/20 2023 LDK!
2 f 4 5.58 MAMOT Jakub MUKS Kadet Rawicz 2006 U16 WP -- LDK!
3 f 4 5.52 KUŚMIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian RZEPKA Marek , Z/2316/20 , 2023 LDK!
4 f 4 5.41 RONCZEWSKI Mikołaj WLKS Wrocław 2006 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/0164/21 2023 LDK!
5 f 4 5.40 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2023 LDK!
6 f 4 5.29 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2023 LDK!
7 f 4 5.19 KASZEWSKI Miłosz UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- ADAMCZEWSKI Ryszard STAROŃ Tomasz # Z/0759/17 2021 BEZ LDK!
8 f 4 4.63 KAŹMIERCZAK Kamil MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- LDK!
9 f 4 4.60 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3213/20 2023 LDK!
1 f 5 4.54 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2023 LDK!
2 f 5 4.54 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2277/20 2023 LDK!
3 f 5 4.07 PRZYBYŁA Jan UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP -- LDK!
4 f 5 3.84 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/2479/20 2023 LDK!
5 f 5 3.46 PRZYMUS Wojciech UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0705/20 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.56 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno # 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2023 5 LDK!
2 f 1 15.32 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U18 OP II DOMIN Adam # Z/0936/18 2023 LDK!
3 f 1 15.15 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2023 LDK!
4 f 1 13.55 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin # Z/3057/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 13.30 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
6 f 1 12.93 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/2473/18 2023 BEZ
7 f 1 12.67 DOMAGALSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP IV
8 f 1 12.46 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan # Z/4965/18 2023 5
9 f 1 11.42 BRELIŃSKI Grzegorz KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/2983/20 2022
10 f 1 11.06 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan Z/5137/18 2023 BEZ LDK!
11 f 1 10.59 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3280/19 2023 LDK!
12 f 1 10.39 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2022 4 LDK!
13 f 1 9.77 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2023 LDK!
14 f 1 9.70 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2021 BEZ
15 f 1 8.40 WOJTAŚ Mateusz LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM -- LDK!
1 f 2 12.85 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP IV B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2023 5 LDK!
2 f 2 11.36 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń # 2007 U16 KP V HULISZ Robert # Z/3168/19 2023
3 f 2 9.48 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej # Z/0293/20 2023 LDK!
4 f 2 9.43 KRUSZYŃSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/1592/20 2023 LDK!
5 f 2 9.37 COCH Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/4452/19 2023 LDK!
6 f 2 9.17 JÓZEFIAK Adam UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/1058/19 2021 BEZ LDK!
7 f 2 7.55 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2023 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 16.64 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno # 2003 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej # Z/4273/18 2023 LDK!
2 f 1 14.99 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP II DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2023 LDK!
3 f 1 13.50 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U20 KP III KENSIK Jan Z/2941/16 2022 3 LDK!
4 f 1 12.70 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 2002 U20 ZP IV CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward , Z/2896/16 , 2022 3 LDK!
5 f 1 12.66 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
6 f 1 12.39 GAWĘDA Wojciech MKL Szczecin 2002 U20 ZP IV #
7 f 1 11.14 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U20 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2023 2 LDK!
  f 1 NM RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U20 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2023 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 20.00 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM B.D. # Z/1690/11 2023
2 f 1 17.48 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno # 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2023 LDK!
3 f 1 15.46 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ I RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
4 f 1 15.20 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ I MODELSKI Michał # Z/4067/11 2023 MM
5 f 1 13.67 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM II B.D. KAŃSKI Ryszard # , Z/0025/14 , 2022
6 f 1 13.65 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023
7 f 1 12.83 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.536814928055 sekund