Łódź 23.01.2021
Halowy mityng ŁOZLA i RKS Łódź
60 m K
1 2 e 1 7.64 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021
2 4 e 1 7.67 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2022
3 6 e 1 7.80 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
4 7 e 1 7.85 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
5 8 e 1 8.41 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U23 WP -- B.D.
6 10 e 1 8.84 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL --
1 1 e 2 7.58 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -- LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2022 1
2 3 e 2 7.65 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. B.D. Z/0536/15 2022
3 5 e 2 7.70 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
4 9 e 2 8.48 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2022
1 1 e 3 7.77 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
2 2 e 3 7.96 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2022 2 LDK!
3 5 e 3 8.24 ŚLIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK!
4 6 e 3 8.29 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2022 3 LDK!
5 7 e 3 8.35 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2022 4
6 9 e 3 8.46 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -- B.D. Z/0757/15 2021 2
1 3 e 4 7.98 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- MERWA Janusz Z/2037/16 2022 2
2 4 e 4 8.00 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD -- BARSKA Jolanta # Z/2460/17 2022 3 LDK!
3 8 e 4 8.44 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD -- KOPEĆ Dominik # Z/4123/17 2022 5
4 10 e 4 8.72 JANOWSKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP --
5 11 e 4 9.48 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U20 MA -- # LDK!
  e 4 DQ BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD -- BLAUSZ Henryka SADACH Aneta # Z/2583/16 2022 1 LDK!
1 1 e 5 7.86 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/1145/20 2022 LDK!
2 6 e 5 8.14 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
3 8 e 5 8.38 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
4 13 e 5 8.61 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1476/20 2022
5 18 e 5 8.85 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
1 4 e 6 8.11 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2022 4
2 5 e 6 8.12 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
3 14 e 6 8.66 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
4 23 e 6 9.19 DUDA Martyna AZS Łódź 2004 U18 LD --
5 24 e 6 9.28 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- CHRIST Marek 5 LDK!
1 3 e 7 8.07 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU -- NAMIOTKO Stanisław # Z/0401/19 2022 LDK!
2 11 e 7 8.57 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2022
3 12 e 7 8.58 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
4 17 e 7 8.78 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- LDK!
5 20 e 7 8.89 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
1 2 e 8 8.01 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
2 10 e 8 8.47 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0248/18 2022 3
3 16 e 8 8.75 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2022 LDK!
4 19 e 8 8.85 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
5 22 e 8 9.03 JAKÓBCZAK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- LDK!
1 7 e 9 8.23 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022
2 9 e 9 8.44 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U18 LU -- MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2022 LDK!
3 15 e 9 8.67 MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U18 LD -- LISIAK Adam Z/1477/20 2022
4 21 e 9 9.00 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5737/19 2022 LDK!
1 2 e 10 8.13 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
2 4 e 10 8.20 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -- CZYŻ Paweł JAŹWIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2022 LDK!
3 6 e 10 8.26 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz # 2008 U14 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
4 12 e 10 8.47 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL -- CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
5 16 e 10 8.74 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- SIERKA Ewa # Z/2614/19 2022 LDK!
6 17 e 10 8.75 ŻWIRKO Sonia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0337/20 2022 LDK!
1 1 e 11 8.08 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -- PRENCEL Piotr # Z/4905/19 2022 LDK!
2 11 e 11 8.41 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
3 13 e 11 8.49 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/0183/20 2022 LDK!
4 18 e 11 8.81 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2022 BEZ LDK!
5 19 e 11 8.82 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2022 LDK!
6 29 e 11 9.16 BIAŁAS Oliwia RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0273/21 2022
1 5 e 12 8.21 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
2 8 e 12 8.29 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2022 LDK!
3 10 e 12 8.39 NOGIEĆ Alicja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/2752/20 2022 BEZ LDK!
4 26 e 12 9.06 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2782/19 2022 LDK!
5 31 e 12 9.21 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2022 LDK!
6 33 e 12 9.26 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -- LDK!
1 3 e 13 8.20 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
2 7 e 13 8.26 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
3 14 e 13 8.67 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022
4 22 e 13 8.92 WAŻNY Maria KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech # Z/3874/20 2022 LDK!
5 36 e 13 9.37 CHOJNOWSKA Oliwia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- # LDK!
1 9 e 14 8.37 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/0919/18 2022 5 LDK!
2 20 e 14 8.85 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2022
3 21 e 14 8.86 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam # , Z/3992/20 , 2022 LDK!
4 23 e 14 8.95 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2780/19 2022 LDK!
5 27 e 14 9.10 BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0827/19 2022
1 15 e 15 8.67 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/0830/21 2022
2 25 e 15 9.02 WRONA Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2775/19 2021 LDK!
3 30 e 15 9.20 BAZYLAK Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof # Z/0921/18 2022 BEZ LDK!
4 35 e 15 9.33 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn Koźle 2008 U14 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0507/20 2022 LDK!
5 38 e 15 9.48 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2022 LDK!
1 24 e 16 9.00 WIKŁO Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna # Z/2122/20 2022 LDK!
2 28 e 16 9.13 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
3 32 e 16 9.24 DZIEKAŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD --
4 34 e 16 9.32 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0092/20 2021 LDK!
1 37 e 17 9.38 KOBYLARCZYK Klara UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- RĄCZKA Elżbieta RĄCZKA Elżbieta # Z/3949/20 2021 LDK!
2 39 e 17 9.66 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U14 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2022 LDK!
3 40 e 17 9.82 OLĘDZKA Julia UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1965/21 2022 LDK!
4 41 e 17 9.85 KOCIAK Liliana UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/5249/19 2021 LDK!
5 42 e 17 9.92 ZAWADA Patrycja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- LDK!
1 f 1 7.52 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -- LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2022 1
2 f 1 7.65 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. B.D. Z/0536/15 2022
3 f 1 7.67 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021
4 f 1 7.70 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2022
1 f 2 8.00 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- MERWA Janusz Z/2037/16 2022 2
2 f 2 8.01 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD -- BARSKA Jolanta # Z/2460/17 2022 3 LDK!
3 f 2 8.07 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2022 2 LDK!
1 f 3 7.79 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/1145/20 2022 LDK!
2 f 3 7.96 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
3 f 3 8.04 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU -- NAMIOTKO Stanisław # Z/0401/19 2022 LDK!
4 f 3 8.06 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2022 4
5 f 3 8.10 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
6 f 3 8.13 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
1 f 4 8.00 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -- PRENCEL Piotr # Z/4905/19 2022 LDK!
2 f 4 8.22 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
3 f 4 8.22 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
4 f 4 8.26 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
5 f 4 8.27 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz # 2008 U14 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
6 f 4 8.29 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -- CZYŻ Paweł JAŹWIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2022 LDK!
200 m K
1 3 s 1 26.59 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD III SADACH Aneta KUCZKOWSKI Piotr B.D. , Z/1956/21 , 2022 LDK!
2 31 s 1 30.70 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
3 34 s 1 31.03 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
1 5 s 2 27.42 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD IV BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022
2 26 s 2 29.98 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK!
3 38 s 2 31.63 WAŻNY Maria KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech # Z/3874/20 2022 LDK!
1 22 s 3 29.70 KOWALSKA Julia AZS Łódź 2000 U23 LD -- KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/2362/20 2021
2 45 s 3 34.09 CHOJNOWSKA Oliwia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- # LDK!
1 1 s 4 25.81 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 2000 U23 LU II LESZCZYŃSKI Damian B.D. Z/0172/15 2022
2 2 s 4 26.24 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II LACH Magdalena # Z/1145/20 2022 LDK!
3 10 s 4 28.00 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/0248/18 2022 3
1 11 s 5 28.12 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U20 LD IV BLAUSZ Henryka Z/3143/17 2021 3
2 17 s 5 29.17 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
1 15 s 6 28.56 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -- B.D. Z/0757/15 2021 2
2 16 s 6 28.58 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP V LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK!
3 27 s 6 29.99 JANOWSKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP --
1 7 s 7 27.57 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD IV BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
2 9 s 7 27.92 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U18 LU IV MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2022 LDK!
3 21 s 7 29.69 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2022 LDK!
1 12 s 8 28.42 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/5319/19 2022
2 25 s 8 29.98 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5737/19 2022 LDK!
3 43 s 8 33.17 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2022 LDK!
1 18 s 9 29.35 OGRODOWCZYK Anna RKS Łódź 2006 U16 LD V GOWORSKI Tomasz Z/4955/19 2022
2 40 s 9 32.06 BŁAWAT Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0827/19 2022
3 46 s 9 34.87 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- LDK!
1 24 s 10 29.83 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
2 42 s 10 32.28 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
1 14 s 11 28.48 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
2 20 s 11 29.44 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ V RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam # , Z/3992/20 , 2022 LDK!
3 29 s 11 30.44 WRONA Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2775/19 2021 LDK!
1 6 s 12 27.52 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU IV WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!
2 13 s 12 28.44 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U20 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # Z/4927/18 2022 4 LDK!
3 36 s 12 31.38 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U20 MA -- # LDK!
1 4 s 13 27.17 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU III NAMIOTKO Stanisław # Z/0401/19 2022 LDK!
2 23 s 13 29.80 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/4351/18 2022 BEZ LDK!
3 37 s 13 31.49 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- CHRIST Marek 5 LDK!
1 19 s 14 29.37 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- LDK!
2 35 s 14 31.10 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2022 LDK!
3 44 s 14 33.24 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -- LDK!
1 28 s 15 30.27 ŻWIRKO Sonia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0337/20 2022 LDK!
2 30 s 15 30.53 BIAŁAS Oliwia RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0273/21 2022
3 33 s 15 30.90 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/3321/20 2022 LDK!
1 8 s 16 27.84 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
2 32 s 16 30.72 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2022
3 47 s 16 35.34 ZAWADA Patrycja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- LDK!
1 39 s 17 31.79 KOBYLARCZYK Klara UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- RĄCZKA Elżbieta RĄCZKA Elżbieta # Z/3949/20 2021 LDK!
2 41 s 17 32.20 DZIEKAŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD --
300 m K
1 1 s 1 40.55 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 2000 U23 LU -- LESZCZYŃSKI Damian B.D. Z/0172/15 2022
2 2 s 1 42.95 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2022 2 LDK!
1 4 s 2 44.43 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U20 LD -- BLAUSZ Henryka Z/3143/17 2021 3
2 6 s 2 44.94 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -- WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!
3 15 s 2 47.11 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
1 3 s 3 43.52 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
2 5 s 3 44.75 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0503/19 2022
3 8 s 3 45.75 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # Z/4927/18 2022 4 LDK!
1 13 s 4 47.07 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/2803/18 2022 LDK!
2 14 s 4 47.08 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/2428/20 2022
3 16 s 4 47.11 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
1 9 s 5 45.83 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/1470/17 2022 3 LDK!
2 11 s 5 46.93 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL V WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2022 BEZ LDK!
3 12 s 5 47.05 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2022 LDK!
1 19 s 6 48.03 KOMASIŃSKA Lilianna RKS Łódź 2002 U20 LD --
2 21 s 6 48.52 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
3 27 s 6 50.51 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK!
1 30 s 7 52.34 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0275/21 2022
2 31 s 7 52.84 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz # 2006 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2022 LDK!
3 32 s 7 54.76 ILCZUK Małgorzta LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1973/21 2022 LDK!
1 7 s 8 45.69 KICIŃSKA Marta KS Żeglina Sieradz 2003 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/1605/19 2022
2 17 s 8 47.41 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
3 22 s 8 48.71 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/4351/18 2022 BEZ LDK!
1 18 s 9 47.90 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- KOWALSKI Robert # Z/0470/21 2022 LDK!
2 24 s 9 49.14 KALISZEWSKA Martyna AZS Łódź 2006 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/0831/21 2022
3 28 s 9 50.56 MAZURKIEWICZ Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/1899/21 2022 LDK!
1 20 s 10 48.37 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/0838/21 2022
2 23 s 10 49.04 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- BELTER Artur # Z/0184/20 2022 LDK!
3 25 s 10 50.31 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/1966/21 , 2022 LDK!
1 10 s 11 46.80 KWIATKOWSKA Maria AZS Łódź 2007 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/0832/21 2022
2 26 s 11 50.42 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/0001/20 2022 LDK!
3 29 s 11 50.78 BOCHEŃSKA Zofia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/1592/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:33.68 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK -- KOWAL Piotr Z/2719/15 2022
2 2 s 1 1:35.43 WAL Olga LKS Stal Mielec 2006 U16 PK II ŻĄDŁO Magdalena ZIOŁO Stanisław , Z/3542/19 , 2021 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:35.51 WAL Martyna LKS Stal Mielec 2006 U16 PK II ŻĄDŁO Magdalena ZIOŁO Stanisław , Z/3541/19 , 2021 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:36.73 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
5 5 s 1 1:37.70 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź 2003 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022
6 6 s 1 1:40.31 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!
7 8 s 1 1:42.79 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK -- ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2022 3 LDK!
1 7 s 2 1:41.52 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2022 LDK!
2 9 s 2 1:43.48 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2022 LDK!
3 10 s 2 1:44.66 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022
4 11 s 2 1:44.86 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ IV B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
5 12 s 2 1:46.11 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U16 LD V JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2022
6 13 s 2 1:51.38 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2022 BEZ LDK!
  s 2 DNF ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD -- ZATORSKI Krzysztof # Z/0573/16 2021 3
1 17 s 3 1:54.61 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2022 LDK!
2 18 s 3 1:54.62 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/0192/20 2022
3 19 s 3 1:56.28 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U18 LD -- LISIAK Adam # Z/2636/19 2022
4 20 s 3 1:56.75 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
5 21 s 3 1:57.63 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2022
6 22 s 3 1:59.62 KARDACZ Weronika UKS Dziesiątka Radomsko 2003 U20 LD -- B.D. Z/1932/21 2021
7 24 s 3 2:01.31 TATAR Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD --
1 14 s 4 1:51.76 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2022 LDK!
2 15 s 4 1:52.18 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2022 LDK!
3 16 s 4 1:54.10 KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP -- NALEPA Marek # Z/1810/21 2022 LDK!
4 23 s 4 2:00.44 IZDEBSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0631/21 2022 LDK!
5 25 s 4 2:01.72 DANIELEWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz # 2007 U16 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1971/21 , 2021 LDK!
6 26 s 4 2:03.59 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0002/20 2022 LDK!
7 27 s 4 2:07.79 GOŁDYN Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- LDK!
8 28 s 4 2:11.06 CZERNIK Zuzanna RKS Łódź 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1073/21 2022
1000 m K
1 s 1 2:53.74 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2022 4 LDK!
2 s 1 2:55.61 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2022 3
3 s 1 2:58.49 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U18 SL -- SIEMIEŃSKA Barbara SZCZYRK Janusz # , Z/2157/20 , 2022 LDK!
4 s 1 3:01.09 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK -- KUBIEC Dawid Z/5354/18 2022 4 LDK!
5 s 1 3:04.30 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz 3 LDK!
6 s 1 3:13.49 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2022 5 LDK!
7 s 1 3:16.84 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2003 U20 SK --
8 s 1 3:19.53 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK!
9 s 1 3:35.25 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
1 s 2 3:07.06 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/2317/18 2022 BEZ LDK!
2 s 2 3:07.29 SZYMAŃSKA Dominika KKL Stal Stalowa Wola # 2002 U20 PK -- MOMOT Krzysztof B.D. Z/6559/15 2022
3 s 2 3:15.54 MIKOŚ Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/4127/18 2022 BEZ LDK!
4 s 2 3:16.05 KLIMEK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU -- ŚWIERDZEWSKI Damian ŚWIERDZEWSKI Damian Z/0820/17 2022
5 s 2 3:31.58 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
6 s 2 3:33.10 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -- CHRIST Marek 4 LDK!
7 s 2 3:40.77 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2022
8 s 2 3:47.43 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 e 1 9.22 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
2 4 e 1 9.83 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ -- B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
3 6 e 1 10.04 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK!
4 7 e 1 10.18 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ -- # LDK!
5 13 e 1 11.37 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0092/20 2021 LDK!
6 16 e 1 12.73 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/1811/21 2022 LDK!
1 5 e 2 9.94 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -- PRENCEL Piotr # Z/4905/19 2022 LDK!
2 9 e 2 10.39 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/5381/19 2022 LDK!
3 11 e 2 10.64 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
4 12 e 2 10.78 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK!
5 14 e 2 11.51 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2022 LDK!
1 2 e 3 9.57 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK!
2 3 e 3 9.58 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -- CZYŻ Paweł JAŹWIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2022 LDK!
3 8 e 3 10.27 NOGIEĆ Alicja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/2752/20 2022 BEZ LDK!
4 10 e 3 10.41 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
5 15 e 3 11.99 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
1 f 1 9.35 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -- PRENCEL Piotr # Z/4905/19 2022 LDK!
2 f 1 9.54 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -- CZYŻ Paweł JAŹWIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2022 LDK!
3 f 1 9.71 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK!
4 f 1 9.84 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ -- B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
5 f 1 10.14 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/0206/19 2022 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 e 1 9.55 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
2 e 1 9.98 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
3 e 1 9.99 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2022
4 e 1 10.02 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2022 BEZ LDK!
5 e 1 10.27 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021
1 f 1 9.74 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
2 f 1 9.89 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
3 f 1 9.93 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2022 BEZ LDK!
4 f 1 10.09 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2022
60 m pł K K
1 1 e 1 8.30 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. B.D. Z/0536/15 2022
2 2 e 1 8.56 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
3 3 e 1 8.79 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
4 4 e 1 8.89 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
5 5 e 1 9.96 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022
1 1 e 2 8.49 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
2 3 e 2 8.76 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2022 LDK!
3 4 e 2 8.85 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD -- BLAUSZ Henryka SADACH Aneta # Z/2583/16 2022 1 LDK!
4 7 e 2 11.43 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2022 BEZ
1 2 e 3 8.75 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2022 LDK!
2 5 e 3 8.92 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/2356/18 2022
3 6 e 3 10.05 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL -- B.D. 3 LDK!
1 f 1 8.27 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. B.D. Z/0536/15 2022
2 f 1 8.44 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
3 f 1 8.48 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
4 f 1 8.76 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
5 f 1 8.91 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
6 f 1 9.99 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022
1 f 2 8.69 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2022 LDK!
2 f 2 8.76 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2022 LDK!
3 f 2 8.87 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD -- BLAUSZ Henryka SADACH Aneta # Z/2583/16 2022 1 LDK!
4 f 2 8.94 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/2356/18 2022
5 f 2 10.03 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL -- B.D. 3 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.49 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022
2 f 1 1.49 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2022 5 LDK!
3 f 1 1.49 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
4 f 1 1.39 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
5 f 1 1.39 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/1811/21 2022 LDK!
6 f 1 1.21 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
7 f 1 1.21 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2022 LDK!
8 f 1 1.21 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- LDK!
9 f 1 1.07 ZAWADA Patrycja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- LDK!
10 f 1 1.00 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
1 f 2 1.82 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK M TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2022
2 f 2 1.70 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP I DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2022 LDK!
3 f 2 1.70 SKOCZYLAS Patrycja RKS Łódź 1999 U23 LD I B.D.
4 f 2 1.66 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 2002 U20 LD II KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2022 2
5 f 2 1.62 PIECH Maria RKS Łódź 2003 U20 LD II JASZCZAK Stanisław 4 LDK!
6 f 2 1.57 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD III KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK!
7 f 2 1.57 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2022
8 f 2 1.47 KUŹMIŃSKA Karolina RKS Łódź 2003 U20 LD IV KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2021
9 f 2 1.42 IGNATOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS --
W dal K
1 f 1 5.09 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ IV # LDK!
2 f 1 5.06 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP IV LACH Magdalena # Z/4183/19 2022 LDK!
3 f 1 4.90 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
4 f 1 4.67 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL V CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
5 f 1 4.41 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- B.D. Z/1812/21 2022 LDK!
6 f 1 4.20 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
7 f 1 4.19 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2782/19 2022 LDK!
8 f 1 4.06 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK!
1 f 2 5.62 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/2356/18 2022
2 f 2 5.38 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2003 U20 LD III BARSKA Jolanta # Z/2460/17 2022 3 LDK!
3 f 2 5.26 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD III LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2022 4
4 f 2 5.21 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2022 3 LDK!
5 f 2 5.20 ŚLIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK!
6 f 2 5.18 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U23 WP III B.D.
7 f 2 5.02 CHMIELEWSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0056/19 2021
8 f 2 4.84 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL IV B.D. 3 LDK!
9 f 2 4.81 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
10 f 2 4.75 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2022
11 f 2 4.66 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
12 f 2 4.64 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2022
13 f 2 4.53 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2022 BEZ LDK!
14 f 2 4.52 ŚWISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2986/18 2022 5 LDK!
15 f 2 4.19 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2022 BEZ LDK!
16 f 2 4.05 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2022 BEZ
  f 2 NM MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -- LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2022 1
W dal strefa K
1 f 1 4.60 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2780/19 2022 LDK!
2 f 1 4.32 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2022 LDK!
3 f 1 4.25 GROBELNA Anna LKS MOSiR Sieradz # 2008 U14 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1972/21 2022 LDK!
4 f 1 4.15 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn Koźle 2008 U14 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0507/20 2022 LDK!
5 f 1 3.92 WAŻNY Maria KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech # Z/3874/20 2022 LDK!
6 f 1 3.90 CHOJNOWSKA Oliwia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- # LDK!
7 f 1 3.69 ZAWADA Patrycja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.95 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP II JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2022 M
2 f 1 11.91 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U18 LD II PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta , Z/0281/18 , 2022 LDK!
3 f 1 11.45 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
4 f 1 11.41 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2022 3
5 f 1 11.30 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
6 f 1 11.11 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ III MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 10.76 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL III
8 f 1 10.62 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2022 4 LDK!
9 f 1 10.46 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2022
10 f 1 9.91 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
11 f 1 9.90 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
12 f 1 9.77 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
  f 1 NM BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka # 2003 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK!
60 m M
1 e 1 7.23 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
2 e 1 7.27 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 2001 U23 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/0202/18 2021 3
3 e 1 7.38 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP -- B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
4 e 1 8.15 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -- B.D. Z/0147/19 2022
1 e 2 7.42 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/4126/18 2022
2 e 2 7.44 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2022 BEZ LDK!
3 e 2 7.54 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2021 2 LDK!
4 e 2 7.63 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
5 e 2 7.87 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2021 3 LDK!
1 e 3 7.33 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/3975/17 , 2022 4 LDK!
2 e 3 7.61 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U20 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2022 4 LDK!
3 e 3 8.19 MACIASZEK Szymon RKS Łódź 2003 U20 LD --
1 1 e 4 7.14 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2022 LDK!
2 2 e 4 7.30 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1902/21 2022 LDK!
3 4 e 4 7.45 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa # Z/2620/19 2021 LDK!
4 10 e 4 7.83 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/5253/19 2022
5 14 e 4 8.21 WEDER Paweł RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5736/19 2022 LDK!
1 3 e 5 7.37 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2022 LDK!
2 5 e 5 7.47 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 2004 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
3 7 e 5 7.66 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1901/21 2022 LDK!
4 9 e 5 7.72 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK!
5 13 e 5 8.18 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022
1 6 e 6 7.59 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz # Z/0070/19 2022 LDK!
2 8 e 6 7.71 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/1117/18 2021 5 LDK!
3 11 e 6 7.93 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
4 12 e 6 7.95 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 2004 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0241/18 2022 BEZ
1 2 e 7 7.46 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2022 BEZ LDK!
2 3 e 7 7.55 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
3 14 e 7 8.44 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2022
4 23 e 7 8.84 GRAMSZ Miłosz UKS Azymut Pabianice 2008 U14 LD -- KOWALCZYK Katarzyna GĄSIOROWSKI Adam , Z/0197/20 , 2022 LDK!
5 26 e 7 9.66 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/1444/21 2022 LDK!
1 1 e 8 7.41 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna # Z/2984/18 2022 BEZ LDK!
2 6 e 8 7.98 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -- LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł # Z/5247/19 2022 LDK!
3 9 e 8 8.09 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
4 17 e 8 8.53 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2022
5 20 e 8 8.64 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2022
6 24 e 8 9.01 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2022 LDK!
1 5 e 9 7.94 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2022 LDK!
2 8 e 9 8.04 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
3 13 e 9 8.32 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD -- LISIAK Adam # Z/1111/20 2022
4 27 e 9 9.88 KOSMALA Adam KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U12 MZ -- LDK!
1 15 e 10 8.47 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2022 LDK!
2 16 e 10 8.48 TYMOSIAK Szymon UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5441/18 2022 LDK!
3 18 e 10 8.59 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0550/21 2022
4 22 e 10 8.83 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- # LDK!
1 7 e 11 8.02 ZAJĄC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2022 LDK!
2 11 e 11 8.28 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn Koźle 2006 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2022 BEZ LDK!
3 12 e 11 8.31 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/1392/21 2022
4 21 e 11 8.65 WÓJCIK Adam AZS Łódź 2006 U16 LD --
1 4 e 12 7.93 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/1394/21 2022
2 10 e 12 8.10 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2022 LDK!
3 19 e 12 8.63 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn Koźle 2008 U14 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0371/21 2022 LDK!
4 25 e 12 9.50 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2022 LDK!
5 28 e 12 10.06 KIERZEK Igor RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0551/21 2022
1 f 1 7.17 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
2 f 1 7.28 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 2001 U23 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/0202/18 2021 3
3 f 1 7.35 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP -- B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
4 f 1 8.16 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -- B.D. Z/0147/19 2022
1 f 2 7.25 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/3975/17 , 2022 4 LDK!
2 f 2 7.36 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2022 BEZ LDK!
3 f 2 7.39 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/4126/18 2022
4 f 2 7.51 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2021 2 LDK!
5 f 2 7.60 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U20 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2022 4 LDK!
1 f 3 7.08 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2022 LDK!
2 f 3 7.30 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2022 LDK!
3 f 3 7.31 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1902/21 2022 LDK!
4 f 3 7.49 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa # Z/2620/19 2021 LDK!
5 f 3 7.64 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz # Z/0070/19 2022 LDK!
1 f 4 7.41 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2022 BEZ LDK!
2 f 4 7.42 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna # Z/2984/18 2022 BEZ LDK!
3 f 4 7.53 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
4 f 4 7.83 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/1394/21 2022
5 f 4 7.95 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2022 LDK!
6 f 4 7.95 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -- LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł # Z/5247/19 2022 LDK!
200 m M
1 2 s 1 23.60 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U18 LD III WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0659/18 2022 4
2 11 s 1 25.39 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa # Z/2620/19 2021 LDK!
1 1 s 2 23.58 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU III LESZCZYŃSKI Damian # Z/2806/17 2022 2 LDK!
2 4 s 2 23.91 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2580/16 2021 4 LDK!
3 5 s 2 24.05 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD IV BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/3975/17 , 2022 4 LDK!
1 6 s 3 24.05 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!
2 10 s 3 24.89 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U20 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2022 4 LDK!
3 8 s 3 25.27 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/3952/20 2022 LDK!
1 9 s 4 24.64 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/4126/18 2022
2 12 s 4 25.55 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD -- ZATORSKI Krzysztof # Z/2214/19 2022
3 14 s 4 25.96 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
1 21 s 5 27.18 WEDER Paweł RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5736/19 2022 LDK!
2 29 s 5 29.45 GRAMSZ Miłosz UKS Azymut Pabianice 2008 U14 LD -- KOWALCZYK Katarzyna GĄSIOROWSKI Adam , Z/0197/20 , 2022 LDK!
3 30 s 5 29.98 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2022 LDK!
1 26 s 6 28.10 TYMOSIAK Szymon UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5441/18 2022 LDK!
2 28 s 6 28.48 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2022
1 13 s 7 25.79 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 2005 U18 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/0461/19 , 2022 LDK!
2 22 s 7 27.25 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD -- LISIAK Adam # Z/1111/20 2022
1 3 s 8 23.61 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU IV LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # Z/0091/17 2022 3 LDK!
2 19 s 8 27.04 MIŚKIEWICZ Bartosz UKS Dziesiątka Radomsko 2003 U20 LD -- B.D. Z/1936/21 2021
3 27 s 8 28.34 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2022
1 8 s 9 24.41 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
2 16 s 9 26.17 MACIASZEK Szymon RKS Łódź 2003 U20 LD --
3 18 s 9 26.35 MIAZGA Adrian UKS Dziesiątka Radomsko 2003 U20 LD -- B.D. Z/1938/21 2021
1 7 s 10 24.22 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2022 4 LDK!
2 17 s 10 26.20 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
3 24 s 10 27.85 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022
1 15 s 11 26.04 BRZEZIŃSKI Mateusz AZS Łódź 2005 U18 LD --
2 23 s 11 27.46 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2022
1 20 s 12 27.16 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0550/21 2022
2 25 s 12 28.06 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2022
300 m M
1 2 s 1 36.98 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP -- B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2022
2 3 s 1 37.05 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/2806/17 2022 2 LDK!
  s 1 DNF JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1819/16 2022
1 4 s 2 37.26 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2580/16 2021 4 LDK!
2 6 s 2 37.73 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2022 LDK!
3 9 s 2 38.20 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0660/18 2022 BEZ
1 7 s 3 37.83 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!
2 11 s 3 39.49 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/2804/18 2022 LDK!
3 17 s 3 40.99 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2021 3 LDK!
1 12 s 4 39.64 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/3952/20 2022 LDK!
2 14 s 4 40.00 JANKOWSKI Jakub AZS Łódź 2005 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0456/19 2021
1 1 s 5 36.75 SZWED Maks AZS Łódź 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0459/19 2022
2 5 s 5 37.45 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2022 LDK!
3 8 s 5 37.99 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2022 4 LDK!
1 22 s 6 43.96 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2022 LDK!
2 26 s 6 45.57 RUSEK Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
1 10 s 7 38.29 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1902/21 2022 LDK!
2 21 s 7 43.71 WITEK Karol LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- LDK!
1 15 s 8 40.49 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1901/21 2022 LDK!
2 23 s 8 44.43 WYSOCKI Szymon AZS Łódź 2006 U16 LD -- B.D. BRÓDKA Daniel , Z/0334/20 , 2021 LDK!
1 13 s 9 39.93 DZIADKOWIEC Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz # Z/1563/21 2021
2 16 s 9 40.76 KNOBLOCH Kacper AZS Łódź 2006 U16 LD V WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0552/21 2022
3 18 s 9 41.95 ZAJĄC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL V DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2022 LDK!
1 24 s 10 44.49 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/5529/19 2022 LDK!
2 28 s 10 47.34 DANECKI Michał AZS Łódź 2007 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/0828/21 2022
1 19 s 11 42.12 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U16 LD V SYGDZIAK Zofia BRÓDKA Daniel # , Z/0835/21 , 2022 LDK!
2 20 s 11 42.75 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
3 29 s 11 47.80 RYCHLIK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/3788/20 2022 LDK!
1 25 s 12 45.30 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn Koźle 2008 U14 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0371/21 2022 LDK!
2 27 s 12 45.76 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/1593/21 2022 LDK!
500 m M
1 1 s 1 1:03.47 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2022 M
  s 1 DNF CZAJKOWSKI Norbert RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/2706/19 2022
600 m M
1 1 s 1 1:18.09 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 1997 Sen LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2022 MM
2 2 s 1 1:20.49 OSTROWSKI Filip RKS Łódź 2001 U23 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2022
3 3 s 1 1:20.60 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2022 LDK!
4 4 s 1 1:22.13 AUGUSTYNIAK Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0931/16 2022 LDK!
5 5 s 1 1:23.09 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2022
1 6 s 2 1:27.66 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. # Z/0098/14 2022
2 12 s 2 1:32.04 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0240/18 2022
3 15 s 2 1:32.68 CHAMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 2005 U18 PK --
4 16 s 2 1:33.00 WINIECKI Igor RKS Łódź 2006 U16 LD IV KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław , Z/0190/20 , 2022 LDK!
5 17 s 2 1:33.22 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD --
1 7 s 3 1:27.97 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz GAJEWSKI Wojciech # Z/2065/18 2021 LDK!
2 11 s 3 1:31.84 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/0209/19 2022 LDK!
3 13 s 3 1:32.20 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- BELTER Artur LDK!
4 14 s 3 1:32.55 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/3050/18 2022 5
5 22 s 3 1:38.30 CZERNIELEWSKI Oliwier RKS Łódź 2005 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2732/20 2022
1 8 s 4 1:29.63 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022
2 9 s 4 1:30.51 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2022 LDK!
3 10 s 4 1:31.08 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2022
4 18 s 4 1:34.41 CHYŻYŃSKI Bartosz AZS Łódź 2004 U18 LD --
5 21 s 4 1:36.73 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2022 LDK!
6 27 s 4 1:51.04 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/0972/18 2022 BEZ LDK!
1 19 s 5 1:35.25 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/1410/18 2022 BEZ LDK!
2 20 s 5 1:35.58 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2022
3 23 s 5 1:39.70 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2022 LDK!
4 24 s 5 1:41.88 SZCZEPAŃCZYK Kajetan AZS Łódź 2006 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/0333/20 2022
5 25 s 5 1:43.40 SUCHARKIEWICZ Jakub AZS Łódź 2006 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/0836/21 2022
6 26 s 5 1:44.86 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- KOWALSKI Robert # Z/1960/21 2022 LDK!
1 s 6 1:52.69 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2022 LDK!
2 s 6 1:56.76 MILCZARSKI Mikołaj RKS Łódź 2007 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław # , Z/1111/21 , 2021 LDK!
3 s 6 1:58.93 KRAWCZYK Jędrzej UKS 55 Łódź # 2009 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/1137/22 2022 LDK!
4 s 6 2:00.65 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/0633/21 2022 LDK!
5 s 6 2:03.49 KOZŁOWSKI Bartosz RKS Łódź 2008 U14 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1768/21 2022
6 s 6 2:05.29 SAMULSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- BELTER Artur # Z/1961/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:28.00 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD -- B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2022
2 2 s 1 2:28.74 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK -- JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022
3 3 s 1 2:30.16 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0721/18 2022
4 4 s 1 2:31.07 SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 Sen LD -- B.D. # 2
5 5 s 1 2:32.24 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2022 2
6 6 s 1 2:33.72 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/2229/19 2022 BEZ
7 7 s 1 2:33.90 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U20 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2022 2
8 8 s 1 2:36.15 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2022 2
9 9 s 1 2:38.32 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- ZIOŁO Stanisław TORBA Tomasz Z/1745/17 2022 2 LDK!
10 11 s 1 2:40.51 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD -- #
11 13 s 1 2:41.47 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/0488/19 2022 LDK!
1 10 s 2 2:40.40 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 2003 U20 SK -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/5507/18 2022 BEZ
2 12 s 2 2:41.34 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- MIREK Wacław Z/0196/16 2021
3 14 s 2 2:43.69 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/1487/20 2022 LDK!
4 15 s 2 2:44.16 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK!
5 17 s 2 2:45.94 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2022 5 LDK!
6 19 s 2 2:48.63 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2022 LDK!
7 21 s 2 2:49.41 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2022
8 22 s 2 2:51.00 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
9 26 s 2 2:52.40 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
10 27 s 2 2:53.40 KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2832/17 2021 BEZ
1 16 s 3 2:45.75 MACIĄŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U18 MA -- GIZA Maciej # Z/3091/19 2022 LDK!
2 18 s 3 2:47.83 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2022
3 20 s 3 2:49.36 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2555/19 2022 LDK!
4 23 s 3 2:51.41 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2022
5 24 s 3 2:51.57 TRZEBIŃSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3326/20 2022
6 25 s 3 2:52.20 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0695/17 2021 BEZ
7 28 s 3 3:02.25 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1356/20 2022 LDK!
8 29 s 3 3:02.39 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
9 30 s 3 3:19.29 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 1979 Masters MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/0612/19 2021
2000 m M
1 s 1 5:47.52 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP -- NALEPA Marek Z/1469/17 2022 2
2 s 1 5:49.87 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2022 2
3 s 1 6:06.52 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1829/19 2022 LDK!
4 s 1 6:08.59 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1158/18 2022 BEZ LDK!
5 s 1 6:28.28 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/2105/19 2022
6 s 1 6:32.29 CZAJKOWSKI Norbert RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/2706/19 2022
7 s 1 6:48.23 MARCINKOWSKI Dawid RKS Łódź 2004 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1500/18 2022 BEZ LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 e 1 9.11 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK!
2 2 e 1 9.36 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
3 3 e 1 9.39 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2022 LDK!
4 4 e 1 9.57 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3268/20 2022 LDK!
5 8 e 1 10.54 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław # Z/4161/19 2022 LDK!
6 11 e 1 11.33 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK!
1 5 e 2 9.68 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2022 BEZ LDK!
2 6 e 2 9.70 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
3 7 e 2 10.49 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2022 LDK!
4 9 e 2 10.85 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn Koźle 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0368/21 2022 LDK!
5 10 e 2 10.92 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
1 f 1 9.14 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK!
2 f 1 9.29 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2022 LDK!
3 f 1 9.39 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
4 f 1 9.51 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3268/20 2022 LDK!
5 f 1 9.86 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2022 BEZ LDK!
6 f 1 9.86 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
60 m pł M J Mł M
1 e 1 8.94 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
2 e 1 9.12 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2022 BEZ LDK!
3 e 1 9.41 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław LDK!
4 e 1 9.80 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/5253/19 2022
1 e 2 8.77 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK!
2 e 2 8.96 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz # Z/0070/19 2022 LDK!
3 e 2 8.99 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0086/20 2022
4 e 2 9.42 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
1 f 1 8.77 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0086/20 2022
2 f 1 8.80 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
3 f 1 8.89 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz # Z/0070/19 2022 LDK!
4 f 1 9.38 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 DNF WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK!
  f 1 DNF MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 3 8.61 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
1 2 e 3 8.61 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2021 3 LDK!
3 3 e 3 8.92 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2021 2 LDK!
4 4 e 3 9.81 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
5 5 e 3 9.88 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
1 f 2 8.44 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
2 f 2 8.54 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2021 3 LDK!
3 f 2 8.81 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2021 2 LDK!
4 f 2 9.72 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
5 f 2 9.94 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
60 m pł M M
1 1 e 1 8.80 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
2 2 e 1 8.84 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD -- TOMCZYK Kazimierz B.D. Z/3705/15 2021
1 f 1 8.71 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD -- TOMCZYK Kazimierz B.D. Z/3705/15 2021
  f 1 DNF JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
Wzwyż M
1 f 1 1.80 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022
2 f 1 1.75 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
3 f 1 1.73 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 2003 U20 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
4 f 1 1.73 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0086/20 2022
5 f 1 1.73 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2022 5
6 f 1 1.61 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3268/20 2022 LDK!
7 f 1 1.61 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2022 LDK!
8 f 1 1.61 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
8 f 1 1.61 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław # Z/4161/19 2022 LDK!
10 f 1 1.57 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn Koźle 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0368/21 2022 LDK!
11 f 1 1.52 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- BELTER Artur # Z/0186/20 2022 LDK!
12 f 1 1.52 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
13 f 1 1.47 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK!
14 f 1 1.42 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
1 f 2 1.96 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS II B.D.
2 f 2 1.96 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2022
3 f 2 1.96 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK II TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2022
4 f 2 1.92 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III B.D. B.D. # Z/1553/17 2022
5 f 2 1.92 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2022 BEZ LDK!
6 f 2 1.92 ANTOSIAK Sebastian MKLA Łęczyca 2006 U16 LD III ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/5041/19 2022 LDK!
7 f 2 1.92 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 2002 U20 OP III GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2021 3
8 f 2 1.87 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
9 f 2 1.87 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
10 f 2 1.82 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA III SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
11 f 2 1.67 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław LDK!
W dal M
1 f 1 6.46 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
2 f 1 5.95 ZARZYCKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV
3 f 1 5.93 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 2002 U20 LD IV GRABOLUS Marek Z/1639/16 2021 BEZ
4 f 1 5.71 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0665/18 2021 BEZ LDK!
5 f 1 5.28 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2022 LDK!
6 f 1 5.27 WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0058/19 2021 BEZ
7 f 1 5.15 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
8 f 1 5.14 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn Koźle 2006 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2022 BEZ LDK!
9 f 1 5.05 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2022 LDK!
10 f 1 4.94 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn Koźle 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/0368/21 2022 LDK!
11 f 1 4.89 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- # LDK!
1 f 2 7.37 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2022
2 f 2 6.70 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
3 f 2 6.67 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 2004 U18 OP III SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
4 f 2 6.62 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL III
5 f 2 6.41 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ III ZIĘCINA Kazimierz Z/1117/18 2021 5 LDK!
6 f 2 6.37 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP III LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK!
7 f 2 6.29 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 2002 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2022 4 LDK!
8 f 2 6.20 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2022 5 LDK!
9 f 2 6.16 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 2003 U20 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
10 f 2 5.64 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3
W dal strefa M
1 f 1 4.26 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2022 LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.83 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP I OSIEWACZ Stefan Z/0453/11 2021 1
2 f 1 14.27 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL III KORZEŃ Robert B.D. # Z/0485/14 2022
3 f 1 14.20 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2022
4 f 1 13.76 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
5 f 1 13.75 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL III
6 f 1 13.52 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol 1999 U23 PD III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2021
7 f 1 12.90 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!
8 f 1 12.86 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2021 BEZ LDK!
9 f 1 12.81 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD IV SADACH Aneta Z/2888/20 2022
10 f 1 12.30 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2022 4 LDK!
11 f 1 12.28 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2022 BEZ LDK!
12 f 1 11.66 WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0058/19 2021 BEZ
13 f 1 11.34 ZARZYCKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.123592853546 sekund