Toruń 24.01.2021
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne (U16 i młodsi)
60 m K
1 1 s 1 8.12 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
2 2 s 1 8.19 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/1069/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 8.31 SZCZEŚNIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0122/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 8.33 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
5 5 s 1 8.35 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK!
6 8 s 1 8.51 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1177/21 2022 LDK!
7 12 s 1 8.56 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U16 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK!
1 10 s 2 8.53 ZAGÓRSKA Julianna MUKL Brodnica 2006 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3596/19 2021
2 11 s 2 8.55 KARWOWSKA Michalina PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2877/19 2022
3 14 s 2 8.66 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
4 16 s 2 8.70 SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/1171/21 2022 LDK!
5 17 s 2 8.70 MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/5671/19 2022 LDK!
6 19 s 2 8.85 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/1056/18 2022 BEZ LDK!
1 13 s 3 8.61 GAWLICKA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1911/20 2022 LDK!
2 15 s 3 8.66 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Marek Z/1088/18 2022 BEZ LDK!
3 18 s 3 8.78 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/3122/19 2022 LDK!
4 21 s 3 8.86 ZABIELSKA Barbara MKL Toruń 2007 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4488/19 2021 BEZ LDK!
5 23 s 3 8.93 KAMINSKA Dominika BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/0578/19 2022
1 9 s 4 8.52 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0267/20 2022 LDK!
2 22 s 4 8.86 ŚLIZANOWSKA Marta MKS Inowrocław 2007 U16 KP -- #
3 24 s 4 9.07 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
4 25 s 4 9.08 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
5 26 s 4 9.11 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/0269/20 2022 LDK!
6 27 s 4 9.14 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/3124/19 2022 LDK!
1 6 s 5 8.36 FORENC Matylda UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1713/21 2022 LDK!
2 7 s 5 8.50 OCICKA Julia PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2671/20 2021
3 20 s 5 8.86 PRZYBYŁOWSKA Natalia PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2672/20 2022
4 28 s 5 9.40 KRUSIŃSKA Kornelia LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAJDA Jacek # Z/3561/20 2021 LDK!
1 1 s 6 8.33 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
2 2 s 6 8.37 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- BAUMGART Iwona # Z/5764/18 2022 LDK!
3 5 s 6 8.58 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
4 6 s 6 8.58 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
5 7 s 6 8.78 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2022 LDK!
6 8 s 6 8.87 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2022 LDK!
7 9 s 6 8.90 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U14 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
1 3 s 7 8.47 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4339/20 2022 LDK!
2 4 s 7 8.54 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
3 11 s 7 9.15 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0261/20 2022 LDK!
4 15 s 7 9.67 STANECKA Oliwia KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/1174/21 2022 LDK!
5 17 s 7 10.28 MACIEJEWSKA Kamila LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2865/20 2022 LDK!
1 10 s 8 9.02 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2022 LDK!
2 12 s 8 9.34 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2276/20 2022 LDK!
3 13 s 8 9.49 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN -- B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2022 LDK!
4 14 s 8 9.57 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2022 LDK!
5 16 s 8 10.12 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2022 LDK!
6 18 s 8 10.30 BONIŚNIAK Natalia UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.62 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 26.60 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL III ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
3 4 s 1 26.82 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/0919/18 2022 5 LDK!
4 5 s 1 28.12 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV WALCZAK Katarzyna # Z/1060/18 2022 BEZ LDK!
5 14 s 1 29.18 PESTA Natalia MUKL Brodnica 2006 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/4044/18 2021 5
1 3 s 2 26.74 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2022 LDK!
2 6 s 2 28.42 SADOWSKA Hanna MKL Toruń 2007 U16 KP IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/4499/19 2021 BEZ LDK!
3 13 s 2 29.13 ŁADOŃ Julia MKS Inowrocław 2007 U16 KP V #
4 16 s 2 29.50 BONIŚNIAK Alicja Akademia Biegowa Żary # 2006 U16 LB V SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2022 LDK!
5 23 s 2 29.89 KELM Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0173/18 2022
1 12 s 3 29.11 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP V WALCZAK Katarzyna # Z/3122/19 2022 LDK!
2 18 s 3 29.70 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP V WALCZAK Katarzyna # Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
3 21 s 3 29.87 DUTKIEWICZ Weronika UKS Wyspiański Szubin 2007 U16 KP V STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/2308/18 2022 BEZ LDK!
4 28 s 3 30.42 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
1 10 s 4 28.83 NOAK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/1766/18 2022 LDK!
2 11 s 4 28.91 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U16 KP V WOŹNIAK Jacek # Z/2920/16 2022 BEZ LDK!
3 20 s 4 29.86 GRZEGOREK Judyta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0170/18 2022 LDK!
4 29 s 4 30.62 CEGIELSKA Roksana KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3073/19 2022 LDK!
5 30 s 4 32.50 MIZIUŁA Martyna UKS Wyspiański Szubin 2007 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz , Z/1062/19 , 2022 LDK!
1 19 s 5 29.78 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP V PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2022 LDK!
2 24 s 5 29.89 BEDNAREK Adriana MKL Toruń 2006 U16 KP V WOŹNIAK Jacek # Z/4487/19 2021 BEZ LDK!
3 26 s 5 30.15 NOWAK Marcelina OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V LDK!
4 32 s 5 32.83 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4301/20 2022 LDK!
1 8 s 6 28.76 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
2 17 s 6 29.53 TARGOŃSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn # 2006 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz # Z/0841/21 2022
3 22 s 6 29.89 ZGODA Oliwia WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V
4 25 s 6 30.05 SOSNOWSKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2006 U16 WN V
  s 6 DNF WITKOWSKA Barbara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0182/18 2022 LDK!
1 7 s 7 28.67 NOGIEĆ Alicja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/2752/20 2022 BEZ LDK!
2 9 s 7 28.80 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP V GOŚCINIAK Marcin # Z/0551/22 2022 LDK!
3 15 s 7 29.31 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2022 LDK!
4 27 s 7 30.22 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP V WALCZAK Michał # Z/0269/20 2022 LDK!
5 31 s 7 32.82 BUGAJEWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2378/20 2022 LDK!
1 2 s 8 28.29 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2022 LDK!
2 3 s 8 28.39 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U14 KP IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/4495/19 2022 LDK!
3 4 s 8 29.13 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM V SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2022 LDK!
4 7 s 8 29.76 MATUSZAK Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U14 KP V B.D. Z/6751/21 2022 LDK!
1 10 s 9 30.80 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 2008 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4491/19 2022 BEZ LDK!
2 14 s 9 31.99 JANKA Nadia UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- KUĆ Dariusz # Z/1041/19 2022 LDK!
3 15 s 9 32.13 TOMALA Wiktoria BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej # Z/5767/18 2022 LDK!
4 21 s 9 33.27 WARMUZ Melania KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/3053/20 , 2022 LDK!
5 22 s 9 33.66 TUPIKOWSKA Jagna BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej # Z/0919/19 2022 LDK!
1 5 s 10 29.26 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
2 6 s 10 29.64 NAGÓRSKA Daria LKS Masuria Jęcznik 2008 U14 WN V JESIEŃ Anna Z/1514/20 2022
3 12 s 10 31.40 WOJTYLAK Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj # Z/0028/20 2022 LDK!
4 17 s 10 32.24 BRETT Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KUĆ Dariusz # Z/1039/19 2021 LDK!
1 8 s 11 30.25 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN V ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
2 13 s 11 31.53 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/3779/18 2022
3 18 s 11 32.54 PŁATEK Matylda CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0070/20 2022 LDK!
4 23 s 11 34.03 ZIEJA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2008 U14 WN --
5 29 s 11 37.64 NAKIELSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata ADAMOWICZ Małgorzata , Z/0641/21 , 2022 LDK!
1 1 s 12 27.49 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP IV ROJTEK Mikołaj # Z/0183/18 2022 BEZ LDK!
2 16 s 12 32.21 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
3 20 s 12 33.18 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
4 24 s 12 34.35 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2022
5 26 s 12 34.41 MIKOŁAJCZAK Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/1821/21 2022
1 9 s 13 30.34 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
2 11 s 13 31.17 OSTROWSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/1822/21 2022
3 19 s 13 32.80 LITWINOWICZ Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2008 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LDK!
4 25 s 13 34.36 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka # Z/2469/20 2022 LDK!
5 27 s 13 35.41 ROSZKOWSKA Oliwia KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0827/20 2022 LDK!
6 28 s 13 37.60 KRALL Martyna UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/3772/18 2022 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.72 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM II CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 43.17 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/4042/18 2021 5
3 6 s 1 44.30 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
4 7 s 1 44.36 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2022 LDK!
5 9 s 1 44.97 CHMIELEWSKA Kaja Mazovia ProActiv Ciechanów # 2006 U16 MZ III KOZIATEK Krzysztof B.D. , Z/10796/21 , 2021 LDK!
1 8 s 2 44.80 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U16 PM III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0940/20 , 2022 LDK!
2 11 s 2 45.15 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2022
3 13 s 2 45.98 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN IV NAGY Czesław POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2022 LDK!
4 17 s 2 46.89 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
5 28 s 2 49.62 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1403/20 2022 LDK!
1 5 s 3 44.01 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/1011/19 2022 BEZ
2 10 s 3 45.08 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP IV KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
3 12 s 3 45.50 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP IV PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał # Z/2401/19 2022 LDK!
4 21 s 3 47.61 SAŁEK Julia LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3555/20 , 2022 LDK!
5 27 s 3 49.61 SPYCHALSKA Iga KS Wda Świecie 2007 U16 KP -- PLISZKA Julia Z/0320/19 2022 BEZ
1 16 s 4 46.54 KLIMEK Nadzieja UKS Dąb Suchy Las 2006 U16 WP V CECH Aleksandra LDK!
2 19 s 4 47.09 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/0957/19 2022 LDK!
3 29 s 4 49.64 ZAJĄC Patrycja MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław MIESZKOWSKI Piotr , Z/0955/20 , 2022 LDK!
4 32 s 4 50.10 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1907/19 2022 LDK!
5 33 s 4 50.68 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1906/19 2022 LDK!
1 3 s 5 43.31 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM III SĘKOWSKA Anna Z/2346/20 2022
2 4 s 5 43.99 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/0758/20 2022
3 20 s 5 47.52 LAMBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/13435/21 2022
4 24 s 5 48.56 JÓŹWICKA Roksana LKS Masuria Jęcznik 2007 U16 WN -- JESIEŃ Anna Z/1512/20 2022
5 30 s 5 49.72 LIPOWICZ Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1912/20 2022 LDK!
1 15 s 6 46.40 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
2 18 s 6 46.99 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1408/20 2022 LDK!
3 22 s 6 47.69 CIESZEWSKA Amelia MKL Toruń # 2007 U16 KP V OSTANEK Aneta WOŹNIAK Jacek , Z/0729/22 , 2022 LDK!
4 25 s 6 48.99 BROWARCZYK Oliwia LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- MAZERSKI Bartosz # Z/1175/20 2022 LDK!
5 26 s 6 49.46 KRÓLAK Zuzanna CMKL Człuchów 2007 U16 PM -- LDK!
6 31 s 6 49.95 PRANGA Zuzanna RKS Rumia 2006 U16 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/0021/21 2021 LDK!
1 14 s 7 46.20 CACKOWSKA Patrycja PTT Delta Płock 2006 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2674/20 2021
2 23 s 7 48.05 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN V OSTANEK Aneta Z/3796/20 2022 LDK!
3 34 s 7 52.28 MIELNIKIEWICZ Roxana MUKS Płock 2007 U16 MZ -- LDK!
4 35 s 7 53.21 MARKOWSKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/2508/20 2022 LDK!
5 36 s 7 54.15 SIKORSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/2505/20 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:44.05 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U14 PM IV DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech # , Z/0060/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:44.57 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U14 WP IV RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:44.81 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:44.88 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U14 PM IV SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2022 5 LDK!
5 5 s 1 1:50.29 ZINIEWICZ Nikola AML Słupsk 2008 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4374/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:50.97 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. # Z/5194/19 2022 LDK!
1 7 s 2 1:51.83 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila # Z/0271/20 2022 LDK!
2 9 s 2 1:53.62 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/4494/19 2022 LDK!
3 11 s 2 1:56.09 SADOWSKA Martyna KUKS Remus Kościerzyna 2008 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3610/19 2022 LDK!
4 12 s 2 1:56.53 WALKUSZ Antonina KUKS Remus Kościerzyna 2009 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0510/20 2022 LDK!
5 13 s 2 1:56.80 CHOJNACKA Kalina OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka # Z/2388/20 2022 LDK!
6 16 s 2 1:59.20 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0153/20 2022
1 14 s 3 1:57.72 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U14 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2022 LDK!
2 15 s 3 1:58.03 MIŁKOWSKA Anna LKS Masuria Jęcznik 2008 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/1513/20 2022
3 17 s 3 2:01.08 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2022 LDK!
4 18 s 3 2:01.46 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1037/20 2022 LDK!
5 20 s 3 2:02.09 ŁAGUNA Anna KL Lechia Gdańsk 2009 U14 PM -- WIETEK Zbigniew SKALSKI Krzysztof # Z/2697/19 2022 LDK!
6 23 s 3 2:06.60 KRZYŻAŃSKA Pola BKS Bydgoszcz 2009 U14 KP -- # LDK!
1 8 s 4 1:52.58 BOCHEŃSKA Zofia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/1592/21 2022 LDK!
2 10 s 4 1:55.68 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3556/20 2022 LDK!
3 19 s 4 2:01.96 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2022 LDK!
4 21 s 4 2:03.89 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
5 22 s 4 2:04.69 KLEIN Celia KUKS Remus Kościerzyna 2010 U12 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1920/21 2022 LDK!
1 1 s 5 1:42.30 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ III DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2022 LDK!
2 5 s 5 1:47.21 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
3 8 s 5 1:52.39 SZENWALD Anna KUKS Remus Kościerzyna 2006 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0474/20 2021 LDK!
4 9 s 5 1:53.07 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2022 BEZ LDK!
5 21 s 5 2:02.90 BOGDAŃSKA Agata CMKL Człuchów 2007 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/4580/19 2022 LDK!
1 3 s 6 1:43.77 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań # 2006 U16 WP IV GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK!
2 6 s 6 1:48.11 HAŁADAJ Barbara UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3461/19 , 2022 BEZ LDK!
3 7 s 6 1:49.61 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL V PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/3321/20 2022 LDK!
4 11 s 6 1:53.40 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0224/20 2022 LDK!
5 13 s 6 1:54.72 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2022 LDK!
6 18 s 6 1:58.67 SZAUER Julia LKS Lubawa 2007 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/2820/19 2022
1 2 s 7 1:42.90 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL III CZYŻ Paweł JAŹWIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2022 LDK!
2 4 s 7 1:45.72 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP IV NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina # Z/0193/18 2022 LDK!
3 15 s 7 1:55.69 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3703/20 2022 LDK!
4 16 s 7 1:57.30 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2022 LDK!
5 17 s 7 1:58.14 WOŁOSZ Maja UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- LDK!
6 20 s 7 2:01.21 ZIELIŃSKA Martyna RKS Rumia 2007 U16 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/0311/21 2022 LDK!
1 10 s 8 1:53.12 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3156/19 2022 BEZ LDK!
2 12 s 8 1:54.00 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań # 2007 U16 WP -- GRENDA Jan Z/13050/21 2022 LDK!
3 14 s 8 1:55.10 PACZKOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł BEZ LDK!
4 19 s 8 1:59.73 PŁACHECKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Kinga # Z/1474/21 2022 LDK!
5 22 s 8 2:13.72 SARNOWSKA Milena KS Zamek Kurzętnik 2006 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0843/21 2021
1000 m K
1 1 s 1 3:13.32 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:14.57 ŁUCZKO Maja UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/0753/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:20.47 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U14 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2022
4 4 s 1 3:20.69 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:28.84 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2022 LDK!
6 6 s 1 3:33.25 LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2022 LDK!
7 7 s 1 3:35.70 JANKIEWICZ Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0019/20 2022 LDK!
8 8 s 1 3:38.89 CYCKOWSKA Blanka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/0212/20 2022
9 9 s 1 3:43.51 PRZYSIĘŻNA Maja CMKL Człuchów 2009 U14 PM -- BODZIAK Beata Z/1436/20 2022 LDK!
10 10 s 1 3:49.26 ŁAZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/0452/21 2022
1 1 s 2 3:06.09 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP III GRENDA Jan # Z/3133/19 2022 LDK!
2 2 s 2 3:07.02 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2022 LDK!
3 3 s 2 3:08.79 MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2022 LDK!
4 4 s 2 3:09.08 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
5 6 s 2 3:21.67 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2022 LDK!
6 8 s 2 3:23.77 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/3216/19 2022 LDK!
7 9 s 2 3:28.40 GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/2440/19 2022 LDK!
1 5 s 3 3:18.32 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2022 LDK!
2 7 s 3 3:22.59 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2022 LDK!
3 10 s 3 3:32.49 JAŻDŻEWSKA Patrycja CMKL Człuchów 2007 U16 PM V BODZIAK Beata Z/4581/19 2022 LDK!
4 11 s 3 3:40.34 WARCZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- B.D. SOBOWIEC Bartosz # , Z/0078/20 , 2022 LDK!
5 12 s 3 3:53.27 ŚMIGOWSKA Nadia LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/1806/20 , 2021 LDK!
6 13 s 3 4:01.87 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2022 LDK!
7 14 s 3 4:03.60 ZIELNIK Maria CMKL Człuchów 2007 U16 PM -- BODZIAK Igor BODZIAK Igor , Z/4582/19 , 2022 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 s 1 9.15 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
2 2 s 1 9.41 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
3 3 s 1 9.51 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
4 4 s 1 9.56 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
5 5 s 1 9.71 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew B.D. Z/1042/19 2022 LDK!
6 6 s 1 9.73 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/2339/20 2022 LDK!
7 9 s 1 10.09 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2550/20 2022
8 11 s 1 10.28 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -- BIERŁA Dawid # Z/0745/18 2022 BEZ
1 7 s 2 9.82 JĘCHOREK Kinga AML Słupsk 2007 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta # Z/4295/20 2022 LDK!
2 8 s 2 9.91 KUKUCZKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2325/20 2022 LDK!
3 9 s 2 10.09 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
4 11 s 2 10.28 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 2006 U16 PM -- B.D. BEZ LDK!
5 13 s 2 10.43 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2022
6 14 s 2 11.16 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP -- JAGACIAK Jarosław # Z/0605/22 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.50 WOŹNIAK Martyna AML Słupsk 2008 U14 PM IV KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2022 LDK!
2 f 1 1.38 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2330/20 2022 LDK!
3 f 1 1.25 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2274/20 2022 LDK!
4 f 1 1.15 KOWALKOWSKA Maja NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U14 WN -- B.D. Z/1380/21 2022
1 f 2 1.60 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP III DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/3887/18 2021 BEZ LDK!
2 f 2 1.53 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP IV DEJEWSKI Michał Z/4410/18 2022 LDK!
3 f 2 1.50 KOPROWSKA Karolina AML Słupsk 2007 U16 PM IV LDK!
4 f 2 1.45 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2022 LDK!
5 f 2 1.45 GAWLICKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 2006 U16 WP IV RATAJCZAK Maciej Z/2318/20 2021 LDK!
6 f 2 1.40 AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN V B.D. Z/0208/20 2021
7 f 2 1.40 JESZKA Marta LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V RÓŻYCKI Ryszard # Z/0857/20 2021 LDK!
8 f 2 1.35 ŚWIDER Kinga GKS Olimpia Grudziądz 2006 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/0384/20 2022 BEZ LDK!
9 f 2 1.30 NOWAK Amelia LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz # Z/1587/19 2022 BEZ LDK!
10 f 2 1.25 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz # Z/1391/19 2022 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.20 KALINICZENKO Jelizawieta OSOT Szczecin 2006 U16 ZP II FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczesław , Z/2900/20 , 2022 LDK!
2 f 1 3.10 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U14 PM II KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2022 LDK!
3 f 1 3.00 NAWRATIL Aleksandra SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/5174/18 2022 5 LDK!
4 f 1 2.80 MALEWICZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP III DAKINIEWICZ Wojciech Z/2891/20 2022 LDK!
5 f 1 2.80 BRZEZINSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1692/20 2022 LDK!
6 f 1 2.60 SOBCZAK Julia SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław # Z/4801/19 2022 LDK!
6 f 1 2.60 BURDA Patrycja SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1693/20 2022 LDK!
8 f 1 2.40 ADAMCZEWSKA Bianka SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP IV GULCZYŃSKA Grażyna CZERNIAK Przemysław # , Z/2368/20 , 2022 LDK!
9 f 1 2.20 JANKOWSKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP V CZERNIAK Przemysław # Z/1694/20 2022 LDK!
10 f 1 2.20 ZAPŁATA Hanna SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP V CZERNIAK Przemysław Z/1697/20 2022 LDK!
11 f 1 2.20 ŁOCHYŃSKA Weronika SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP V CZERNIAK Przemysław Z/1696/20 2022 LDK!
12 f 1 1.80 KOŻUCH Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U12 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/0410/21 2022
12 f 1 1.80 MICHALEWSKA Julianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/0584/19 2022
12 f 1 1.80 KOWALSKA Liliana CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/0008/21 2022 LDK!
15 f 1 1.80 JANIK Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/0408/21 2022
  f 1 NM KOSIOŁ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2012 U12 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/0409/21 2022
  f 1 NM WOŹNIAK Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP --
W dal K
1 2 s 1 5.01 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2006 U16 WP IV RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2021 5 LDK!
2 5 s 1 4.84 WÓJCIK Zuzanna MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM IV B.D. Z/0427/20 2021
3 9 s 1 4.68 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2006 U16 WN V JASZCZYK Krzysztof Z/1287/19 2022 BEZ
4 12 s 1 4.58 SZURKIEWICZ Monika UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP V ADAMCZEWSKI Ryszard STAROŃ Tomasz # Z/3559/18 2021 BEZ LDK!
5 13 s 1 4.57 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP V WALCZAK Katarzyna # Z/0267/20 2022 LDK!
6 15 s 1 4.41 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/1056/18 2022 BEZ LDK!
7 16 s 1 4.28 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/3124/19 2022 LDK!
8 17 s 1 4.15 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2022
9 18 s 1 4.13 KLAJBOR Weronika LUKS Serock 2006 U16 KP -- SCHULZ Stanisław Z/0142/18 2022 BEZ
10 19 s 1 4.04 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/1379/21 2022
11 20 s 1 3.87 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3552/20 , 2022 LDK!
1 1 s 2 5.50 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP II WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK!
2 3 s 2 4.96 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP IV WALCZAK Michał Z/1069/18 2022 5 LDK!
3 4 s 2 4.85 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/1285/20 2022 LDK!
4 6 s 2 4.82 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2022 BEZ LDK!
5 7 s 2 4.78 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3928/18 , 2022 5 LDK!
6 8 s 2 4.75 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP V RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
7 10 s 2 4.66 GRABOWSKA Nikola MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM V B.D. # Z/0684/19 2021
8 11 s 2 4.58 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP V WALCZAK Marek Z/1088/18 2022 BEZ LDK!
9 14 s 2 4.51 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U16 KP V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
1 f 1 4.70 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ V RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
2 f 1 4.66 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM V B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
3 f 1 4.53 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U14 KP V JANKOWSKI Marcin # Z/1390/19 2022 LDK!
4 f 1 4.14 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 4.00 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0261/20 2022 LDK!
6 f 1 3.87 KIEDROWICZ Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. # Z/5195/19 2021 LDK!
7 f 1 3.64 KOWALSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz # Z/0538/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 3.50 FORGIEL Zofia BOSiR Barcin 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3932/18 2022 LDK!
  f 1 NM RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3560/20 , 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.68 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 12.29 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
3 f 1 12.06 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 10.33 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U16 PM IV WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2022 5 LDK!
5 f 1 10.28 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM IV WITEK Mirosław Z/4918/19 2022 LDK!
6 f 1 10.02 TADDA Lilianna UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM IV JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/1813/20 2022 LDK!
7 f 1 9.89 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2022 BEZ
8 f 1 9.89 JUSZCZAK Aleksandra UKS Cyprianka 2006 U16 KP IV JETTER Piotr Z/4455/19 2021 LDK!
9 f 1 9.14 UCIŃSKA Maria UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP V STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3560/18 2021 BEZ LDK!
10 f 1 8.69 PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM -- B.D. JĘDRZEJEWSKI Krzysztof , Z/3615/19 , 2022 BEZ LDK!
11 f 1 8.25 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0533/18 2022 BEZ LDK!
12 f 1 7.96 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2022 LDK!
13 f 1 7.85 NOWACKA Kinga UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/1508/21 2022 LDK!
14 f 1 7.79 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2022 LDK!
15 f 1 7.04 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2022 BEZ LDK!
16 f 1 6.88 KLECHA Wiktoria UKS Cyprianka 2006 U16 KP -- JETTER Piotr Z/4458/19 2021 LDK!
17 f 1 5.90 PAPIS Oliwia UKS Cyprianka 2006 U16 KP -- JETTER Piotr Z/4463/19 2021 LDK!
60 m M
1 1 s 1 7.13 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 7.24 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/5473/19 2022 LDK!
3 3 s 1 7.59 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/1068/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 7.67 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0589/20 2022 LDK!
5 10 s 1 7.98 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/0892/20 , 2022 LDK!
1 5 s 2 7.72 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/3106/19 2022 LDK!
2 6 s 2 7.76 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2022 LDK!
3 7 s 2 7.86 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
4 9 s 2 7.93 DERESIŃSKI Miłosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- LDK!
5 13 s 2 8.16 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0262/20 2022
6 15 s 2 8.37 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/3103/19 2022 LDK!
1 8 s 3 7.89 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0015/21 2022 LDK!
2 11 s 3 7.99 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0477/21 2022
3 12 s 3 8.10 LUBAWY Krzysztof UKS Wyspiański Szubin 2007 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/2188/20 2022 LDK!
4 14 s 3 8.20 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
1 1 s 4 8.42 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
2 2 s 4 8.76 STAŃCZYK Hubert LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2273/20 2022 LDK!
3 4 s 4 8.82 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/2479/20 2022 LDK!
4 6 s 4 8.98 ŻURAWSKI Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2340/20 , 2022 LDK!
5 7 s 4 9.49 SITARSKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Kinga # Z/1052/19 2022 LDK!
6 8 s 4 9.56 GRZEGOREK Jakub KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej # Z/1849/21 2022 LDK!
1 3 s 5 8.80 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2022 LDK!
2 5 s 5 8.96 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0475/21 2022 LDK!
3 9 s 5 9.87 RYCHCZYŃSKI Szymon KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2329/20 2022 LDK!
4 10 s 5 10.09 TOMCZAK Norbert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0278/20 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 24.08 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U16 KP IV BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 25.03 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP V WALCZAK Michał Z/1068/18 2022 BEZ LDK!
3 4 s 1 25.77 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5833/19 2022
4 5 s 1 25.85 DERESIŃSKI Miłosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- LDK!
1 3 s 2 25.41 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
2 6 s 2 25.86 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0477/21 2022
3 7 s 2 26.08 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/0214/16 2022 BEZ
4 9 s 2 26.64 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2022 LDK!
5 15 s 2 27.85 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/3103/19 2022 LDK!
1 8 s 3 26.24 PIEKARSKI Krystian UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- ZATORSKI Krzysztof # Z/3686/20 2021 LDK!
2 10 s 3 26.86 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2022 BEZ LDK!
3 11 s 3 26.87 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0075/20 2022 LDK!
4 12 s 3 27.16 KRUSZEWSKI Hubert KS AZS UWM Olsztyn # 2007 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1935/22 , 2022 LDK!
5 13 s 3 27.57 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2022
6 14 s 3 27.60 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
1 2 s 4 27.71 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2022 LDK!
2 3 s 4 28.02 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
3 7 s 4 29.89 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2022 LDK!
4 9 s 4 31.07 WEKWEJT Dawid KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2337/20 2022 LDK!
1 6 s 5 29.24 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2022 LDK!
2 8 s 5 30.16 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2277/20 2022 LDK!
3 10 s 5 31.95 GAPSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- SYROCKA Agata Z/0022/20 2022 LDK!
4 11 s 5 33.24 ŚWITAŁA Filip UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- #
1 1 s 6 26.51 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -- LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł # Z/5247/19 2022 LDK!
2 4 s 6 28.08 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
3 5 s 6 28.23 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
300 m M
1 1 s 1 38.41 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM III B.D. SZYMAŃSKI Maciej # , Z/4988/19 , 2022 LDK!
2 4 s 1 40.53 POGODSKI Franciszek OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/1761/20 2022 LDK!
3 5 s 1 41.68 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2022 BEZ LDK!
4 11 s 1 43.23 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
5 17 s 1 44.95 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
1 7 s 2 42.19 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V JACYSZYN Lechosław # Z/1393/20 2022 LDK!
2 13 s 2 43.55 KACZMAREK Mikołaj OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1764/20 2022 LDK!
3 14 s 2 44.32 KORALEWSKI Adrian OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- LDK!
4 16 s 2 44.91 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
5 18 s 2 47.52 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
1 6 s 3 41.71 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP V BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
2 8 s 3 42.54 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0031/20 2022 LDK!
3 9 s 3 42.61 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
4 15 s 3 44.58 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3440/19 2022 LDK!
5 20 s 3 57.11 JARZYNA Dominik Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -- LDK!
1 2 s 4 40.08 GOWGIEL Kacper UKS Piątka Jarocin 2007 U16 WP IV SZYMKOWIAK Marcin Z/3132/19 2022 LDK!
2 3 s 4 40.29 CIESZEWSKI Adam Orka Iława Athletics 2007 U16 WN IV OSTANEK Aneta Z/4625/19 2022 LDK!
3 10 s 4 43.02 WAŁDOWSKI Maksymilian RKS Rumia 2006 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0312/21 2021 LDK!
4 12 s 4 43.25 MUSZYŃSKI Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0414/21 2022 LDK!
5 19 s 4 48.49 KOPEK Piotr OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0266/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:43.67 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:44.17 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3915/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:44.19 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella # , Z/5834/19 , 2022 LDK!
4 6 s 1 1:46.46 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz # Z/2297/18 2022 LDK!
5 7 s 1 1:47.12 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka # Z/2384/20 2022 LDK!
6 10 s 1 1:53.89 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4496/19 2022 LDK!
7 11 s 1 1:54.38 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
8 13 s 1 2:08.33 PIOTROWSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0873/21 2022 LDK!
1 4 s 2 1:44.69 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/1593/21 2022 LDK!
1 4 s 2 1:44.69 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2740/19 2022 LDK!
3 8 s 2 1:52.49 GUSARSKI Maksymilian KUKS Remus Kościerzyna 2009 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1919/21 2022 LDK!
4 9 s 2 1:53.23 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2022 LDK!
5 12 s 2 2:04.14 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka # Z/0268/21 2022 LDK!
6 14 s 2 2:10.53 SUGIER Franciszek KUKS Remus Kościerzyna 2009 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1921/21 2022 LDK!
1 1 s 3 1:29.15 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2022 LDK!
2 2 s 3 1:29.70 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2006 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/3222/19 , 2022 LDK!
3 3 s 3 1:30.76 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2022 LDK!
4 4 s 3 1:31.77 STOBIERSKI Adrian BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP III RUDNIK Damian Z/4220/20 2022 LDK!
5 5 s 3 1:31.87 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD III LISIECKI Paweł Z/0246/18 2022 LDK!
6 6 s 3 1:35.96 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2022 LDK!
7 8 s 3 1:40.64 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2022 BEZ LDK!
8 9 s 3 1:40.72 RUTKOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/2431/19 2022
1 7 s 4 1:37.61 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL V PRZEWIEŹLIK Dorota Z/5529/19 2022 LDK!
2 11 s 4 1:43.14 DYLAK Jakub UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM -- B.D. JĘDRZEJEWSKI Krzysztof , Z/0598/19 , 2021 BEZ LDK!
3 14 s 4 1:46.45 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Kinga # Z/3138/18 2022 BEZ LDK!
4 17 s 4 1:47.06 STEGART Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech # Z/3895/19 2022 LDK!
5 18 s 4 1:47.83 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
1 10 s 5 1:41.30 LIDZBARSKI Daniel GKS Żukowo 2006 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/5747/19 2021 LDK!
2 12 s 5 1:43.56 SIENKIEWICZ Wiktor CMKL Człuchów 2007 U16 PM -- BODZIAK Beata Z/4197/20 2022 LDK!
3 13 s 5 1:46.22 MEYER Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2006 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3441/19 2021 LDK!
4 15 s 5 1:46.66 KNOWSKI Krystian Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -- B.D. OSTANEK Aneta , Z/4268/19 , 2022 LDK!
5 16 s 5 1:46.80 ZIĘTAL Szczepan KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM -- LDK!
6 19 s 5 1:52.58 KOJAŁOWICZ Paweł RKS Rumia 2006 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0023/21 2021 LDK!
7 20 s 5 1:56.62 WESOŁOWSKI Szymon KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM -- LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:49.65 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom # 2006 U16 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0101/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 2:50.55 DUSZA Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM V LDK!
3 3 s 1 2:52.87 SOT Wiktor UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ V RODOWALD Olaf # Z/5682/19 2022 LDK!
4 4 s 1 2:54.79 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2022 LDK!
5 5 s 1 2:56.79 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM V DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech # , Z/3785/19 , 2022 LDK!
6 7 s 1 2:56.93 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2022 LDK!
7 8 s 1 2:58.01 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester # Z/1013/19 2022 LDK!
8 9 s 1 3:01.04 JANKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2377/20 2022 LDK!
9 11 s 1 3:03.15 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5122/19 2022
10 13 s 1 3:09.64 RYCHLIK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/3788/20 2022 LDK!
11 17 s 1 3:17.11 WRÓBLEWSKI Dominik KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM -- LDK!
1 6 s 2 2:56.89 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2022 BEZ LDK!
2 10 s 2 3:02.20 WITOWSKI Jan Ducla Academy Warszawa 2008 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4299/20 2022 LDK!
3 12 s 2 3:05.77 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2022 LDK!
4 14 s 2 3:11.14 DANEK Marcin OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP -- LDK!
5 15 s 2 3:12.05 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2022 LDK!
6 16 s 2 3:15.37 KLECZYK Szymon UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3466/19 2022 BEZ LDK!
7 18 s 2 3:18.79 HOFFMANN Marcel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0175/18 2022 LDK!
8 19 s 2 3:23.10 MROZIEWICZ Dominik CMKL Człuchów 2008 U14 PM -- BODZIAK Igor Z/4365/20 2022 LDK!
9 20 s 2 3:23.89 KWEISER Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- #
10 21 s 2 3:29.40 AUGUSTYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP --
11 22 s 2 3:32.09 KRZYŻAŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/5772/18 2022 LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 9.73 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
2 2 s 1 9.77 JANK Adam KL Gdynia 2006 U16 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
3 3 s 1 10.93 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3470/19 , 2022 BEZ LDK!
  s 1 DQ JUSZCZAK Filip UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP --
Wzwyż M
1 f 1 1.55 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U14 KP -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2022 LDK!
2 f 1 1.55 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2022 BEZ
3 f 1 1.45 CIESIELSKI Nikodem LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U14 PM -- RÓŻYCKI Ryszard # Z/0859/20 2022 LDK!
4 f 1 1.45 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2022 LDK!
5 f 1 1.40 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3463/19 2022 BEZ LDK!
6 f 1 1.40 PIOTROWICZ Michał NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/1381/21 2022
7 f 1 1.20 BEGER Filip LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2867/20 2021 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.90 POŚPIECH Paweł SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/4802/19 2022 LDK!
1 f 1 3.90 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2022 LDK!
3 f 1 3.80 KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2022 LDK!
4 f 1 3.20 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U14 PM IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2022 BEZ
5 f 1 3.10 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP V KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0333/19 , 2022 LDK!
6 f 1 2.60 KRÓL Tomasz SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/1698/20 2022 LDK!
7 f 1 2.20 ROGALSKI Wojciech SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/1700/20 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 5.85 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP V WALCZAK Katarzyna # Z/3106/19 2022 LDK!
2 f 1 5.60 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP V WALCZAK Michał Z/3107/19 2022 LDK!
3 f 1 5.53 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2022 LDK!
4 f 1 5.35 KASZEWSKI Miłosz UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- ADAMCZEWSKI Ryszard STAROŃ Tomasz # Z/0759/17 2021 BEZ LDK!
5 f 1 5.30 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2022 LDK!
6 f 1 5.29 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0262/20 2022
7 f 1 4.82 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2022 BEZ LDK!
8 f 1 4.74 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3213/20 2022 LDK!
9 f 1 4.27 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
1 f 2 4.69 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/4144/20 2022 LDK!
2 f 2 4.61 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2022 LDK!
3 f 2 4.07 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0475/21 2022 LDK!
4 f 2 3.83 TOMCZAK Norbert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0278/20 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.29 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM IV B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
2 f 1 12.22 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U16 PM V B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 11.78 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN V AFELTOWICZ Karol # Z/3168/19 2022
4 f 1 11.45 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1376/19 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 10.41 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U16 KP -- JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward # , Z/5601/18 , 2022 BEZ LDK!
6 f 1 9.18 JÓZEFIAK Adam UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/1058/19 2021 BEZ LDK!
7 f 1 8.80 PIŁAT Jan MKL Toruń # 2006 U16 KP -- JETTER Piotr HULISZ Robert # , Z/4462/19 , 2022 LDK!
8 f 1 8.11 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0529/20 2022 LDK!
9 f 1 7.35 ŁAWRUKAJTIS Jan RKS Rumia 2006 U16 PM -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.3952939510345 sekund