Mielec 23.01.2021
Halowy Mityng POZLA 2021
60 m K
1 e 1 7.60 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2023 2 LDK!
2 e 1 7.87 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
3 e 1 7.93 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK -- B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
4 e 1 8.09 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/3649/18 , 2021 2 LDK!
1 e 2 7.80 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/3127/16 2023
2 e 2 7.89 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/0080/17 2023
3 e 2 8.18 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U20 PK -- SOCHA Tomasz Z/3935/17 2023 4
1 e 3 8.25 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA --
2 e 3 8.38 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2022 3
1 e 4 8.42 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!
2 e 4 8.44 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna 4 LDK!
3 e 4 8.47 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 2004 U18 PK -- SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2022 5 LDK!
4 e 4 8.54 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 Sen PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2023
1 e 5 8.50 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA -- ZALEWSKA Ewa Z/4191/18 2021 4
2 e 5 8.52 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/1625/17 , 2021 2 LDK!
3 e 5 8.54 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
4 e 5 8.79 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U18 PK -- MOMOT Krzysztof # Z/3803/19 2023
1 e 6 8.66 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2023 4 LDK!
2 e 6 8.96 DRZAŁ Victoria CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/3800/17 2021 5 LDK!
1 e 7 8.26 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!
2 e 7 9.63 PATEROK Julia MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4067/19 2022 BEZ LDK!
3 e 7 9.69 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
1 e 8 8.63 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2023
2 e 8 9.14 MATYSEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4354/20 2021
1 f 1 7.56 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2023 2 LDK!
2 f 1 7.82 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/3127/16 2023
3 f 1 7.83 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
4 f 1 8.02 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/0080/17 2023
1 f 2 7.91 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK -- B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
2 f 2 8.11 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/3649/18 , 2021 2 LDK!
3 f 2 8.20 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U20 PK -- SOCHA Tomasz Z/3935/17 2023 4
4 f 2 8.25 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA --
1 f 3 8.34 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!
2 f 3 8.41 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2022 3
3 f 3 8.49 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna 4 LDK!
4 f 3 8.50 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!
1 f 4 8.44 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA -- ZALEWSKA Ewa Z/4191/18 2021 4
2 f 4 8.47 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 2004 U18 PK -- SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2022 5 LDK!
3 f 4 8.62 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 Sen PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2023
4 f 4 8.83 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U18 PK -- MOMOT Krzysztof # Z/3803/19 2023
1 f 5 8.59 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2023
2 f 5 8.64 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2023 4 LDK!
3 f 5 8.65 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
1 f 6 8.31 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2022
2 f 6 9.14 MATYSEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4354/20 2021
3 f 6 9.61 PATEROK Julia MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4067/19 2022 BEZ LDK!
4 f 6 9.71 KIEŁB Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/20 2021
60 m pł K J Mł K
1 s 1 9.24 MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4746/18 , 2022 5 LDK!
2 s 1 9.32 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0324/18 2023 3 LDK!
1 s 2 8.90 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!
2 s 2 10.34 MAJOWICZ Mariola CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- # LDK!
  s 2 DNF MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
1 s 3 8.86 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!
2 s 3 9.12 MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4746/18 , 2022 5 LDK!
  s 3 DQ SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0324/18 2023 3 LDK!
2 s 4 11.44 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
  s 4 DNF MAJOWICZ Mariola CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- # LDK!
60 m pł K K
3 s 1 9.98 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/1625/17 , 2021 2 LDK!
4 s 1 10.69 DRZAŁ Victoria CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/3800/17 2021 5 LDK!
3 s 3 9.77 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/1625/17 , 2021 2 LDK!
1 s 4 11.03 DRZAŁ Victoria CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/3800/17 2021 5 LDK!
Wzwyż K
1 s 1 1.54 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U18 PK IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3667/17 2021 4 LDK!
2 s 1 1.54 SKIBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK IV
3 s 1 1.40 STOBIERSKA Alicja LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4393/17 2021 4 LDK!
W dal K
1 s 1 5.36 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2023
2 s 1 5.28 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U20 PK III SOCHA Tomasz Z/3935/17 2023 4
3 s 1 5.15 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2022
4 s 1 5.01 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK IV BIGUS Anna Z/4631/18 2023 5 LDK!
5 s 1 4.75 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U20 PK -- SUGIER Maria 2 LDK!
6 s 1 4.69 ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2002 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard BONK Stanisław Z/3178/18 2022
7 s 1 4.45 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U20 PK -- WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2023
8 s 1 3.91 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1996/17 , 2022 4 LDK!
Trójskok K
1 s 1 10.73 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2023 4 LDK!
2 s 1 10.33 KWAŚNIAK Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2004 U18 PK IV WOJTAS Tomasz Z/0416/20 2023
3 s 1 10.09 PIŁAT Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/0737/19 2023
4 s 1 10.09 ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2002 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard BONK Stanisław Z/3178/18 2022
5 s 1 10.04 TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -- LDK!
6 s 1 10.03 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 2004 U18 PK -- SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2022 5 LDK!
Chód 3 km K
1 s 1 15:39.27 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- KULIG Marzena TORBA Agnieszka Z/0409/18 2022 2 LDK!
2 s 1 20:52.79 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3058/18 2023 BEZ LDK!
60 m M
1 e 1 6.85 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz # Z/2338/16 2023 LDK!
2 e 1 6.90 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U20 LU -- KUKLA Rafał B.D. # Z/2859/16 2023 LDK!
3 e 1 6.91 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA --
4 e 1 7.31 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- KUKLA Rafał B.D. # Z/1284/12 2023 1
1 e 2 7.15 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2022 2 LDK!
2 e 2 7.24 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2023 4 LDK!
3 e 2 7.30 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U23 MA -- B.D.
4 e 2 7.36 SZWEDO Kacper CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/0962/17 2023 LDK!
1 e 3 7.14 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/2278/20 2023
2 e 3 7.24 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -- KUKLA Rafał # Z/1155/19 2022 LDK!
3 e 3 7.45 KAMIŃSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U18 PM -- KAŃSKI Ryszard # Z/0575/19 2023 LDK!
4 e 3 7.56 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka # Z/3668/17 2022 4 LDK!
1 e 4 7.43 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2021 4 LDK!
2 e 4 7.52 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2023 5 LDK!
3 e 4 7.63 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA --
4 e 4 7.77 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U18 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2023 4 LDK!
1 e 5 7.61 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA --
2 e 5 7.65 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
3 e 5 8.01 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 2005 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2022 BEZ LDK!
1 e 6 7.38 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -- SZKOŁA Sebastian
2 e 6 7.96 KARASEK Julian KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1349/20 2021
3 e 6 8.34 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1300/19 2021 BEZ
1 e 7 7.52 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/1780/21 2022
2 e 7 8.19 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2762/20 2022
1 f 1 6.78 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz # Z/2338/16 2023 LDK!
2 f 1 6.93 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U20 LU -- KUKLA Rafał B.D. # Z/2859/16 2023 LDK!
3 f 1 6.94 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA --
4 f 1 7.12 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/2278/20 2023
1 f 2 7.13 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2022 2 LDK!
2 f 2 7.18 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2023 4 LDK!
3 f 2 7.22 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -- KUKLA Rafał # Z/1155/19 2022 LDK!
4 f 2 7.31 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U23 MA -- B.D.
1 f 3 7.30 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -- SZKOŁA Sebastian
2 f 3 7.31 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- KUKLA Rafał B.D. # Z/1284/12 2023 1
3 f 3 7.41 SZWEDO Kacper CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/0962/17 2023 LDK!
1 f 4 7.5 r MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka # Z/3668/17 2022 4 LDK!
2 f 4 7.5 r GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/1780/21 2022
3 f 4 7.7 r PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2023 5 LDK!
1 f 5 7.41 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA --
2 f 5 7.50 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA --
3 f 5 7.61 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
4 f 5 7.83 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U18 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2023 4 LDK!
1 f 6 7.89 KARASEK Julian KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1349/20 2021
2 f 6 7.92 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 2005 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2022 BEZ LDK!
3 f 6 8.23 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2762/20 2022
4 f 6 8.34 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1300/19 2021 BEZ
60 m pł M J Mł M
1 s 1 8.35 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
2 s 1 8.70 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
3 s 1 9.14 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 2005 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna Z/2645/19 2022 BEZ LDK!
1 s 2 8.35 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
2 s 2 8.72 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
3 s 2 8.97 PRZYBYŁO Mateusz ULKS Lipinki 2005 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna Z/2645/19 2022 BEZ LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 s 1 8.97 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
2 s 1 9.06 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4809/18 2023 LDK!
1 s 2 8.80 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U20 MA -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
2 s 2 9.30 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4809/18 2023 LDK!
Wzwyż M
1 s 1 1.85 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U18 PK III MOMOT Krzysztof # Z/3183/18 2023 BEZ
2 s 1 1.85 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek # Z/0323/18 2023 BEZ LDK!
3 s 1 1.80 WITALEC Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK IV
4 s 1 1.65 SZCZERBA Michał LKS Stal Mielec 2002 U20 PK -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/2427/17 2022 BEZ LDK!
W dal M
1 s 1 6.92 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA II WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2022 3
2 s 1 6.91 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KUKLA Rafał B.D. # Z/1284/12 2023 1
3 s 1 6.71 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 2001 U23 PK III TORBA Tomasz Z/3154/17 2021 4 LDK!
4 s 1 6.71 KAMIŃSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U18 PM III KAŃSKI Ryszard # Z/0575/19 2023 LDK!
5 s 1 6.27 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2023
6 s 1 6.09 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U20 MA IV KUKLA Rafał 3 LDK!
7 s 1 6.06 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U18 PK IV TORBA Tomasz Z/0576/19 2023 LDK!
8 s 1 5.66 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U18 PK -- MOMOT Krzysztof # Z/3183/18 2023 BEZ
9 s 1 5.61 PAWŁOWSKI Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- LDK!
10 s 1 5.34 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2762/20 2022
11 s 1 5.31 TOKARSKI Eryk WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- LDK!
Trójskok M
1 s 1 14.38 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2023
2 s 1 13.40 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U18 PK III TORBA Tomasz Z/0576/19 2023 LDK!
3 s 1 12.28 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2021 4 LDK!
Chód 5 km M
1 s 1 22:40.13 PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- KULIG Marzena Z/1742/17 2023 2
2 s 1 24:55.56 IELO Cristian LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- KULIG Marzena Z/0411/18 2023 3
3 s 1 25:19.47 WÓJCIK Hubert LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- KULIG Marzena Z/3523/19 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9111161231995 sekund