Toruń 30.01.2021
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
60 m K
1 1 e 1 7.25 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/2191/11 2024 MM  KN  
2 4 e 1 7.39 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 12 e 1 7.58 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024  KN  
4 17 e 1 7.76 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- B.D.
5 18 e 1 7.79 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard # 2001 U23 ZP -- RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2024
6 19 e 1 7.79 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2024  ZKN  
7 26 e 1 8.08 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U23 PM -- B.D. B.D. LDK!
1 2 e 2 7.33 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM -- SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2024 MM  KN   SKN  
2 6 e 2 7.42 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M  KN  
3 8 e 2 7.47 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS --
4 10 e 2 7.55 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  KNF   KN   SKN  
5 20 e 2 7.84 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- #  ZKN  
6 23 e 2 8.02 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/2041/15 2022  ZKN  
7 24 e 2 8.06 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2022 3
1 3 e 3 7.35 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 13 e 3 7.59 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021
3 14 e 3 7.65 BORZEWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA -- B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/1895/16 , 2024
4 15 e 3 7.66 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU -- B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024  ZKN   KNF   SKN  
5 16 e 3 7.67 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- B.D.
6 25 e 3 8.07 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2024 2
7 28 e 3 8.23 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U23 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
1 5 e 4 7.39 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek # M  KN   SKN  
2 7 e 4 7.45 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 9 e 4 7.54 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -- IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2024 2
4 11 e 4 7.56 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
5 21 e 4 7.98 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/4697/19 2024
6 22 e 4 7.98 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 2000 U23 MA -- PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021  ZKN  
7 27 e 4 8.20 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024
8 29 e 4 8.34 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U23 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
1 3 e 5 7.65 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. 2 LDK!  ZKN   KNF   WCSS   OSU  
2 6 e 5 7.71 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -- ULIASZ Małgorzata 3 LDK!  ZKN   OSU  
3 10 e 5 7.80 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek 3 LDK!  ZKN  
4 13 e 5 7.93 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -- KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
5 19 e 5 8.17 STAŚKOWIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP --
6 21 e 5 8.45 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!  ZKN  
7 26 e 5 9.02 CHRZANOWSKA Magdalena UKS Cyprianka 2003 U20 KP -- MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr Z/3381/17 2021 5 LDK!
1 1 e 6 7.56 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   KN   SKN   OSU  
2 7 e 6 7.74 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- WOSIEK Jacek 4 LDK!  ZKN   OSU  
3 9 e 6 7.80 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- LDK!  ZKN   OSU  
4 12 e 6 7.87 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- LDK!  ZKN   OSU  
5 17 e 6 8.11 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM -- B.D. 2 LDK!  OSU  
6 22 e 6 8.50 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -- REJEWSKI Robert B.D. Z/2811/18 2023
7 23 e 6 8.55 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
1 2 e 7 7.62 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM -- B.D. B.D.  ZKN   WCSS   SKN   OSU  
2 8 e 7 7.78 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U20 DS -- KNULL Mariusz 2 LDK!
3 14 e 7 7.96 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!
4 16 e 7 8.09 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. B.D. # Z/0071/15 2024 LDK!  WCSS   OSU  
5 18 e 7 8.12 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 2002 U20 DS --  ZKN  
6 24 e 7 8.56 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD -- #
7 27 e 7 9.15 DARGIEWICZ Ewa KL Lechia Gdańsk 2002 U20 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3116/17 2021 BEZ
1 4 e 8 7.66 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  KNF   SKN   OSU  
2 5 e 8 7.66 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -- OSIK Tadeusz B.D. # Z/2210/19 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
3 11 e 8 7.84 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U20 PM -- LDK!  ZKN   SKN   OSU  
4 15 e 8 8.08 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U20 DS --
5 20 e 8 8.31 GAWROŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2002 U20 LB -- LDK!  OSU  
6 25 e 8 8.63 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- WOSIEK Jacek 5 LDK!
1 1 e 9 7.77 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 6 e 9 7.98 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 8 e 9 8.05 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  OSU  
4 9 e 9 8.06 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2024 BEZ LDK!  ZKN  
5 11 e 9 8.12 UŁASIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- LDK!  OSU  
6 21 e 9 8.26 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- LDK!
7 26 e 9 8.35 ZALESKA Emilia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- SZYMCZAK Edward # Z/4663/17 2024 4 LDK!
1 2 e 10 7.78 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 4 e 10 7.92 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- KUCZA Roman B.D. 3 LDK!  ZKN   OSU  
3 13 e 10 8.19 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2024
4 14 e 10 8.21 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4662/17 , 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
5 16 e 10 8.22 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- LDK!  ZKN   OSU  
6 17 e 10 8.23 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS --
7 27 e 10 8.35 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm 2004 U18 LU -- # LDK!  OSU  
1 7 e 11 8.05 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!
2 10 e 11 8.06 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  ZKN  
3 18 e 11 8.24 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- LDK!  OSU  
4 28 e 11 8.36 TUCKA Róża SKLA Sopot 2004 U18 PM -- B.D. B.D. # 2 LDK!  OSU  
5 32 e 11 8.46 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!  ZKN   OSU  
6 34 e 11 8.57 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
1 3 e 12 7.83 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- LDK!  OSU  
2 5 e 12 7.93 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- MANTYK Łukasz # Z/0304/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 12 e 12 8.13 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # , Z/5707/18 , 2023 BEZ LDK!
4 20 e 12 8.26 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2021 3 LDK!
5 25 e 12 8.30 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0071/18 2022 BEZ LDK!
6 31 e 12 8.46 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- LDK!
7 33 e 12 8.48 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. # 5 LDK!  ZKN   OSU  
1 15 e 13 8.21 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 19 e 13 8.26 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
3 22 e 13 8.28 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB -- LDK!  OSU  
4 23 e 13 8.29 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U18 LD --
4 23 e 13 8.29 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/4988/18 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
6 29 e 13 8.41 RATHNAU Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/0621/18 2023 5
7 35 e 13 8.58 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS --
1 30 e 14 8.42 CHOMIK Marta GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN --
2 36 e 14 8.65 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2305/18 2022 5 LDK!
3 37 e 14 8.70 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # 5 LDK!  OSU  
4 38 e 14 8.73 MAŁKOWSKA Paulina LKS Lubawa 2004 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/1943/21 2022
5 39 e 14 8.76 SKRZYŃSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- B.D. 4
6 40 e 14 8.87 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
1 f 1 7.21 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM -- SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 7.25 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/2191/11 2024 MM  KN  
3 f 1 7.35 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024  KNF   KN   SKN  
4 f 1 7.40 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  KNF   KN   SKN  
5 f 1 7.40 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek # M  KN   SKN  
6 f 1 7.43 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS --
7 f 1 7.43 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M  KN  
8 f 1 7.46 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2024  KNF   KN   SKN  
1 f 2 7.56 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM -- B.D. B.D.  ZKN   WCSS   SKN   OSU  
2 f 2 7.58 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   KN   SKN   OSU  
3 f 2 7.63 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- WOSIEK Jacek 4 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 2 7.67 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -- OSIK Tadeusz B.D. # Z/2210/19 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
5 f 2 7.71 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -- ULIASZ Małgorzata 3 LDK!  ZKN   OSU  
6 f 2 7.74 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  KNF   SKN   OSU  
6 f 2 7.74 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U20 DS -- KNULL Mariusz 2 LDK!
8 f 2 7.80 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- B.D. 2 LDK!  ZKN   KNF   WCSS   OSU  
1 f 3 7.76 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 f 3 7.78 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 3 7.89 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- MANTYK Łukasz # Z/0304/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
4 f 3 7.97 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- KUCZA Roman B.D. 3 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 3 8.03 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!
6 f 3 8.05 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  OSU  
7 f 3 8.09 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
200 m K
1 1 s 1 23.86 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM M SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2024 MM  KN   SKN  
2 2 s 1 24.02 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  KN   SKN  
3 11 s 1 24.53 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS I B.D.
  s 1 DNF POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/2191/11 2024 MM  KN  
1 4 s 2 24.12 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U23 KP I BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 5 s 2 24.20 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M  KN  
3 7 s 2 24.37 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KNF   KN   SKN  
4 17 s 2 25.06 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU II MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2024
1 10 s 3 24.49 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  KNF   KN   SKN  
2 16 s 3 25.02 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU II #  ZKN  
3 18 s 3 25.07 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M  SKN  
4 20 s 3 25.38 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL II #  ZKN  
1 8 s 4 24.42 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB I SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 9 s 4 24.46 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 12 s 4 24.61 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ I B.D. 2
4 13 s 4 24.70 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I B.D. KOTUŁA Krzysztof , Z/0884/15 , 2024  ZKN   KNF   KN   SKN  
1 3 s 5 24.02 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU I B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024  ZKN   KNF   SKN  
2 6 s 5 24.33 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I KOTUŁA Krzysztof Z/4472/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 14 s 5 24.99 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
4 21 s 5 25.56 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024  KN  
1 19 s 6 25.24 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2021
2 24 s 6 25.84 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB II PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2024 LDK!  ZKN  
3 26 s 6 26.08 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ II B.D.
1 15 s 7 25.00 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2021 1
2 23 s 7 25.82 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/4697/19 2024
3 25 s 7 26.07 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom # 2001 U23 MZ II MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2023
4 27 s 7 26.26 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U23 PM III B.D. B.D. LDK!
1 22 s 8 25.70 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/2041/15 2022  ZKN  
2 28 s 8 26.36 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team 2000 U23 MA III PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021  ZKN  
3 29 s 8 26.69 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN III #
4 30 s 8 26.85 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U23 LD III B.D.
5 31 s 8 27.47 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U23 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
1 1 s 9 24.73 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP I OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 5 s 9 25.23 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
3 7 s 9 25.36 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP II B.D. 2 LDK!  ZKN   KNF   WCSS   OSU  
4 8 s 9 25.52 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
1 2 s 10 24.90 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   KN   SKN   OSU  
2 3 s 10 25.02 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II LDK!  ZKN   OSU  
3 4 s 10 25.05 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U20 PM II B.D. B.D.  ZKN   WCSS   SKN   OSU  
4 6 s 10 25.25 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
1 10 s 11 25.55 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U20 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. , Z/1124/17 , 2022 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 11 s 11 25.58 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS II SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek 3 LDK!  ZKN  
3 12 s 11 25.82 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS II WOSIEK Jacek 4 LDK!  ZKN   OSU  
4 17 s 11 26.45 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U20 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2023
1 9 s 12 25.55 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U20 DS II
2 13 s 12 26.20 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP II B.D. # LDK!  ZKN   WCSS   OSU  
3 22 s 12 27.67 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ IV JENDRYCH Marek 4 LDK!
  s 12 DQ GAJKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/3000/17 , 2024
1 16 s 13 26.38 SZARAFIN Anna KKB Starogard Gdański 2002 U20 PM III B.D. SADKOWSKI Kazimierz , Z/3353/19 , 2021
2 18 s 13 26.47 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ III KĘDZIORA Robert B.D. # Z/5423/18 2023
3 19 s 13 26.83 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!  OSU  
4 20 s 13 26.92 STAŚKOWIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III
1 21 s 14 27.37 TROJAN Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM IV
2 23 s 14 27.86 MACIASZCZYK Klaudia MKL Toruń # 2002 U20 KP IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/3584/17 2024
3 25 s 14 28.03 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U20 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!  OSU  
  s 14 DQ KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- WOSIEK Jacek 5 LDK!
1 14 s 15 26.25 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB II PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 15 s 15 26.35 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!  ZKN   OSU  
3 24 s 15 27.89 KOBUSIŃSKA Michalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP IV
4 26 s 15 28.87 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
1 1 s 16 25.04 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM II RATAJCZAK Maciej Z/4615/17 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
2 2 s 16 25.25 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK II TORBA Agnieszka 2 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 3 s 16 25.45 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP II LDK!  OSU  
4 4 s 16 25.54 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ II BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2024 3 LDK!  ZKN   OSU  
1 5 s 17 26.01 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
2 6 s 17 26.11 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP II MANTYK Łukasz # Z/0304/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 8 s 17 26.23 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS II KUCZA Roman B.D. 3 LDK!  ZKN   OSU  
4 12 s 17 27.06 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U18 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2021 3 LDK!
1 7 s 18 26.21 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 13 s 18 27.07 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP III
3 14 s 18 27.10 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2024 4 LDK!  ZKN  
1 11 s 19 26.55 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN III LDK!  ZKN   OSU  
2 16 s 19 27.23 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB III
3 19 s 19 27.73 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm 2004 U18 LU IV # LDK!  OSU  
4 22 s 19 28.05 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2022 3 LDK!  OSU  
1 10 s 20 26.52 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD III BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  ZKN  
2 20 s 20 27.82 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS IV LDK!
3 26 s 20 28.41 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 2004 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2022 3 LDK!  OSU  
4 32 s 20 29.47 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
1 15 s 21 27.11 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS III
2 24 s 21 28.13 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP IV WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
3 30 s 21 28.91 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2394/19 2023 BEZ LDK!  OSU  
1 17 s 22 27.48 ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 2005 U18 WN IV  ZKN  
2 18 s 22 27.63 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK IV TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 22 s 22 28.05 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS IV
4 31 s 22 29.43 MAZUREK Patrycja MKL Chełm # 2005 U18 LU -- # LDK!  OSU  
5 33 s 22 29.50 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics 2004 U18 WN -- LDK!
1 25 s 23 28.33 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # , Z/0372/17 , 2024 LDK!
2 34 s 23 29.89 TAŃSKA Julia MKS Inowrocław 2005 U18 KP --
3 35 s 23 29.91 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2005 U18 KP -- GOTÓWKA Monika # Z/3556/18 2024
4 36 s 23 30.22 BAŃKIEWICZ Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM --
5 37 s 23 30.32 NOWAK Tola KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS --
1 9 s 24 26.38 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U18 WP III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # Z/4198/18 2022 LDK!  ZKN   OSU  
2 21 s 24 27.86 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!
3 27 s 24 28.52 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # 5 LDK!  OSU  
4 28 s 24 28.56 BIAŁEK Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN --
5 29 s 24 28.75 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno 2004 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 37.88 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U23 KP -- BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 3 s 1 39.25 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M  SKN  
3 4 s 1 39.27 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
4 6 s 1 39.56 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2024  SKN  
1 5 s 2 39.40 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2024  ZKN   KNF   KN  
2 7 s 2 40.13 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  ZKN   SKN  
3 10 s 2 41.11 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1
4 12 s 2 42.78 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
1 2 s 3 39.11 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2021 1
2 8 s 3 40.87 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U20 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. , Z/1124/17 , 2022 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
3 11 s 3 41.47 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2024
1 9 s 4 40.95 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2024  KNF  
2 13 s 4 43.81 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP -- B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek 3 LDK!
3 14 s 4 44.52 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP -- KASPRZYK Marek 5 LDK!
4 15 s 4 45.48 KATER Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 KP -- B.D. #
1 1 s 5 40.81 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2024 2  ZKN   KNF  
2 3 s 5 41.20 REJCHERT Anna MKL Toruń # 2004 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/4956/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 5 s 5 41.45 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2024 3 LDK!  ZKN   OSU  
4 8 s 5 43.10 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3304/17 2023 3 LDK!  ZKN   OSU  
5 30 s 5 46.09 RÓŻAŃSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB --
1 4 s 6 41.25 CZESZEWSKA Weronika OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- REJEWSKI Robert # Z/4946/18 2024  ZKN   OSU  
2 15 s 6 44.10 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2022 3
3 25 s 6 45.30 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2023 5 LDK!
  s 6 DQ ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2023 4 LDK!  ZKN   OSU  
  s 6 DQ MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP --
1 9 s 7 43.17 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!  ZKN  
2 12 s 7 43.31 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał # Z/0650/19 2024 LDK!  OSU  
3 13 s 7 43.57 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- LDK!  OSU  
  s 7 DQ NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!  ZKN   OSU  
1 2 s 8 40.95 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!  ZKN   OSU  
2 7 s 8 42.70 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- LDK!  ZKN   OSU  
3 11 s 8 43.28 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!  ZKN  
4 16 s 8 44.14 MEGER Weronika BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP --
5 23 s 8 44.93 MIŚTA Dominika KKL Kielce 2004 U18 SK -- B.D.  OSU  
1 6 s 9 42.58 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/3463/17 2023 3 LDK!  ZKN   OSU  
2 10 s 9 43.24 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U18 LD --
3 22 s 9 44.71 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U18 WN -- JESIEŃ Anna # Z/3019/19 2023
4 37 s 9 47.50 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
1 14 s 10 43.89 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS -- B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
2 19 s 10 44.31 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!  OSU  
3 24 s 10 45.22 MILAK Majka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- # LDK!
4 35 s 10 47.18 JASZCZAK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz # Z/2369/19 2021 LDK!  OSU  
5 38 s 10 47.79 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4882/18 2024 LDK!
1 17 s 11 44.16 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2024
2 21 s 11 44.44 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2024 4 LDK!
3 29 s 11 45.76 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2024
4 33 s 11 47.01 KAŹMIERCZAK Sylwia MUKL Brodnica 2004 U18 KP --
1 18 s 12 44.23 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
2 20 s 12 44.35 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!
3 26 s 12 45.40 SKALSKA Maja Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- #  OSU  
4 27 s 12 45.51 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U18 LD -- #
  s 12 DQ LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2021 4
1 28 s 13 45.52 OLEJNICZAK Wiktoria MLKS Agros Żary # 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam # 5 LDK!
2 32 s 13 46.71 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur # , Z/0179/18 , 2024 4 LDK!
3 36 s 13 47.33 DOMŻALSKA Dominika RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/0691/18 2022 LDK!
4 41 s 13 50.45 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
  s 13 DQ MAZUREK Patrycja MKL Chełm # 2005 U18 LU -- # LDK!  OSU  
1 31 s 14 46.15 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U16 WN IV NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
2 34 s 14 47.05 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2338/19 2022
3 39 s 14 48.32 BAGIŃSKA Maja Ducla Academy Warszawa 2004 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4351/20 2023
4 40 s 14 48.66 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
  s 14 DQ BĄK Julia MKL Toruń 2005 U18 KP -- GĘSICKI Marian MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # , Z/0763/18 , 2021 4 LDK!  OSU  
400 m K
1 1 s 1 55.13 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2024 LDK!  KN   SKN  
2 3 s 1 55.74 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ I SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KNF   KN   SKN  
3 6 s 1 56.19 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS I B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  ZKN   KNF   SKN  
1 2 s 2 55.33 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS I ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2024 2
2 4 s 2 55.87 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024  SKN  
3 5 s 2 56.09 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2024
4 9 s 2 56.50 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP I B.D. 1
5 17 s 2 62.91 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. B.D. Z/1866/16 2023
1 7 s 3 56.24 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM I B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
2 8 s 3 56.27 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN   KNF   KN   SKN  
3 10 s 3 56.65 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN  
4 11 s 3 56.98 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP II REJEWSKI Robert Z/1671/12 2024 1
5 15 s 3 59.46 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA III SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0993/14 2023 2
1 12 s 4 58.33 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U23 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!
2 13 s 4 58.98 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 Sen OP II B.D.
3 14 s 4 59.35 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP III WALCZAK Michał Z/0794/16 2024 2  ZKN  
4 16 s 4 60.19 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U23 DS III B.D. #  ZKN  
5 18 s 4 63.80 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2024
1 1 s 5 56.35 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL I PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander # , Z/4476/15 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 s 5 57.72 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U20 PM II B.D. LEWANDOWSKI Michał # , Z/2850/16 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
  s 5 DQ SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- LDK!  ZKN   OSU  
1 4 s 6 59.81 RYBKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. KOHUTEK Artur , Z/0851/16 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 6 s 6 60.03 SALA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III B.D. SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2024 LDK!  OSU  
3 9 s 6 60.87 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U20 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
4 10 s 6 61.76 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U20 PM III B.D. 3 LDK!  OSU  
1 8 s 7 60.34 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 2002 U20 WP III PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław # Z/3408/16 2021 4 LDK!  ZKN   OSU  
2 11 s 7 61.76 FUCZEK Alexandra MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN III BUKOWIECKI Maciej # Z/3177/19 2022
3 12 s 7 62.73 ZIÓŁKOWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP IV
4 19 s 7 64.48 BIELACKA Weronika MKL Toruń 2002 U20 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2021 3 LDK!  OSU  
1 7 s 8 60.10 KUSTRA Zuzanna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/4144/17 2021  ZKN   OSU  
2 16 s 8 62.98 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U20 SK IV TIETIERIN Paweł 2 LDK!  ZKN   OSU  
3 21 s 8 69.09 PIOTROWICZ Roksana Orka Iława Athletics 2002 U20 WN --
  s 8 DQ WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -- SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
1 5 s 9 59.85 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP III B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 14 s 9 62.86 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 2003 U20 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir B.D. Z/3277/17 2022
3 15 s 9 62.94 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U20 LD IV B.D.
4 20 s 9 66.06 LEWIŃSKA Agata RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/0784/20 2023 LDK!
1 3 s 10 59.58 DAMS Wiktoria AZS-AWF Gorzów # 2003 U20 LB III PAPUGA Sebastian B.D. # Z/0414/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 13 s 10 62.83 ŁOS Izabela UKS Młodzik Warszawa # 2003 U20 MZ IV B.D. RADKE Karol , Z/1399/17 , 2023 LDK!  OSU  
3 17 s 10 63.22 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U20 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!  OSU  
4 18 s 10 64.32 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU IV WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!  OSU  
1 2 s 11 59.23 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0688/19 , 2023 3 LDK!  ZKN   OSU  
2 4 s 11 61.74 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/1172/20 2024 LDK!
3 6 s 11 63.00 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U18 PM IV KRÓL Krzysztof B.D. Z/0772/18 2023 LDK!  OSU  
4 7 s 11 64.16 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U18 MZ IV LEMIESZ Aneta B.D. Z/3456/18 2022
1 5 s 12 62.68 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP IV MARCINIAK Roman # Z/0168/18 2024 4 LDK!  ZKN   WCSS   OSU  
2 8 s 12 64.59 BANASIK Marcelina GKS Start Długołęka 2004 U18 DS -- BENKOWSKA Nina # Z/1275/18 2022 LDK!  OSU  
3 10 s 12 66.63 LUDWICKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0126/19 2023
4 11 s 12 70.02 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- # LDK!  OSU  
1 1 s 13 58.36 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2024 3 LDK!  ZKN   KNF  
2 3 s 13 61.26 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!  ZKN   OSU  
3 9 s 13 65.72 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/3112/18 2022 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
600 m K
1 2 s 1 1:35.46 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz # Z/0690/18 2024 4 LDK!  ZKN  
2 3 s 1 1:35.70 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U20 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2022 LDK!  ZKN   OSU  
3 4 s 1 1:36.24 NOWAK Nadia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2024 LDK!  OSU  
4 6 s 1 1:38.56 JANICKA Dominika Akademia Biegowa Kartuzy # 2005 U18 PM -- NOWAKOWSKI Karol # Z/0054/18 2023 LDK!  ZKN   OSU  
5 10 s 1 1:39.96 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!  ZKN  
6 17 s 1 1:43.33 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U20 PM -- B.D. 3 LDK!  ZKN   OSU  
1 5 s 2 1:36.41 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U18 SL -- SIEMIEŃSKA Barbara # 3 LDK!  ZKN   OSU  
2 8 s 2 1:39.58 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/2544/18 2024  ZKN   OSU  
3 9 s 2 1:39.71 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ --
4 11 s 2 1:40.37 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław NOWAKOWSKA Agnieszka # LDK!  ZKN   OSU  
5 13 s 2 1:41.13 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2024 4 LDK!  ZKN   OSU  
1 12 s 3 1:40.68 BIAŁEK Magdalena Akademia Biegowa Kartuzy # 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej NOWAKOWSKI Karol # , Z/0629/19 , 2024 LDK!  ZKN  
2 15 s 3 1:41.98 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian , Z/1433/18 , 2024 LDK!  ZKN  
3 16 s 3 1:42.27 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!  ZKN  
4 18 s 3 1:43.74 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 20 s 3 1:44.08 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN --  ZKN   OSU  
6 21 s 3 1:44.34 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2023 5 LDK!  OSU  
1 1 s 4 1:33.72 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
2 22 s 4 1:47.11 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2024 LDK!  OSU  
3 24 s 4 1:48.32 SCHULTZ Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- DEJEWSKI Michał # 5 LDK!  OSU  
4 25 s 4 1:48.34 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 2003 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2021 4 LDK!  OSU  
1 7 s 5 1:38.56 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań # 2004 U18 WP -- GRENDA Jan Z/1642/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 14 s 5 1:41.78 MULTAN Julianna SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/1874/18 2024 4 LDK!  ZKN  
3 19 s 5 1:43.88 DANIELEWICZ Julia GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP -- # LDK!  OSU  
4 23 s 5 1:47.68 MAJKOWSKA Monika LKS Maków Mazowiecki 2005 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3417/20 2023
5 26 s 5 1:49.41 SZCZOTKA Julia MLKS Agros Żary # 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam 4 LDK!
  s 5 DNF FRYDRYCH Martyna LKS Masuria Jęcznik 2005 U18 WN --
800 m K
1 1 s 1 2:06.43 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 2 s 1 2:07.68 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 3 s 1 2:07.97 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 1991 Sen ZP I KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2024 M  KN  
4 4 s 1 2:08.31 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ I TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2024
5 5 s 1 2:09.08 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA I MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2022 1
6 6 s 1 2:13.36 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!  ZKN  
7 7 s 1 2:14.20 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!  ZKN   OSU  
8 9 s 1 2:16.80 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  ZKN  
1 8 s 2 2:16.21 STĘŻALSKA Julia UKS Barnim Goleniów 2002 U20 ZP II B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1277/15 , 2022  ZKN  
2 10 s 2 2:21.78 SOKOŁOWSKA Maria Kornelia KS Prefbet-Sonarol # 2003 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/3705/19 2022
3 13 s 2 2:24.58 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
4 16 s 2 2:33.07 NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0549/17 2023
5 17 s 2 2:37.42 SZTOK Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP --
6 18 s 2 2:41.63 PERZ Marianna UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna BEZ LDK!
1 11 s 3 2:22.14 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III
2 12 s 3 2:22.74 DOMINIK Aleksandra UKS Jedynka Reda 2002 U20 PM III MYSZK Ilona B.D. Z/5526/15 2021 4 LDK!
3 14 s 3 2:26.24 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP IV
4 15 s 3 2:27.94 DĄBRÓWKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV # LDK!  ZKN  
5 19 s 3 2:42.17 MILEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM --
1500 m K
1 1 s 1 4:39.36 HOFMAN Maria OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP II
2 2 s 1 4:49.51 WOJTKOWIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/1891/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 1 4:54.58 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 2003 U20 WP III  ZKN  
4 8 s 1 5:09.46 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2024 BEZ
5 11 s 1 5:26.31 MARCINEK Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP -- LDK!
6 13 s 1 5:29.83 KALINOWSKA Emilia MKS Truso Elbląg 2003 U20 WN --  OSU  
7 15 s 1 5:52.50 RADZIKOWSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2003 U20 WN --  OSU  
1 4 s 2 4:57.32 URBAN Monika AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof # Z/4860/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 5 s 2 4:58.38 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP IV ZDONEK Filip # Z/0987/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 6 s 2 4:58.40 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 2004 U18 MA IV LDK!  ZKN  
4 7 s 2 5:03.65 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP IV CHMIELARZ Lucyna # Z/1944/19 2024 LDK!  ZKN  
5 9 s 2 5:13.71 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2023
6 10 s 2 5:25.38 KUJOTH Kinga MKS Inowrocław 2005 U18 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3765/19 2024
7 12 s 2 5:29.59 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
8 14 s 2 5:48.14 KLUPŚ Marta PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2935/18 2022 5 LDK!  OSU  
9 16 s 2 5:55.58 MAŃKA Sandra DKS Powiśle Dzierzgoń 2005 U18 PM --
3000 m K
1 1 s 1 9:41.98 WAWRZYNIAK Oliwia OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP I BYTNIEWSKI Szymon # Z/0256/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN   OSU  
2 2 s 1 9:51.93 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol # 2000 U23 PD I B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024  ZKN  
3 3 s 1 9:52.10 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP I NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2024  ZKN   KNF   WCSS  
4 4 s 1 10:03.51 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U23 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!  ZKN  
5 5 s 1 10:12.91 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U23 MZ II ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1755/15 2021 LDK!  ZKN  
6 6 s 1 10:19.68 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2024
7 7 s 1 10:20.05 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2024 3 LDK!  ZKN   OSU  
8 8 s 1 10:26.98 KACZOR Agnieszka UKS Wiking Rychnowy 1989 Sen PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3032/20 2021
9 9 s 1 10:27.21 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2023
10 10 s 1 10:29.03 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM III MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2024 4  ZKN  
11 11 s 1 10:53.64 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP III KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/1324/17 , 2023 LDK!  ZKN   OSU  
60 m pł K J Mł K
1 3 e 1 8.82 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2024 4 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 7 e 1 9.25 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2024  ZKN  
3 8 e 1 9.28 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
4 9 e 1 9.47 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. # 5 LDK!  ZKN   OSU  
5 10 e 1 9.53 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew 5 LDK!  ZKN   OSU  
6 13 e 1 10.55 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
  e 1 DQ OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Maciej Z/1799/17 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
1 1 e 2 8.61 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 2 e 2 8.81 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 4 e 2 9.05 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2024 BEZ LDK!  ZKN  
4 5 e 2 9.22 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
5 6 e 2 9.25 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!  ZKN   OSU  
6 11 e 2 9.58 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!  ZKN   OSU  
7 12 e 2 10.29 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB -- LDK!
8 14 e 2 10.83 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2005 U18 KP -- JETTER Piotr MAŃKOWSKI Mariusz # , Z/5585/18 , 2023 BEZ LDK!
1 f 1 8.53 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 f 1 8.67 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2024 4 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 f 1 8.71 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
4 f 1 8.98 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2024 BEZ LDK!  ZKN  
5 f 1 9.05 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
6 f 1 9.09 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2024  ZKN  
7 f 1 9.12 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- LDK!  ZKN   OSU  
8 f 1 9.31 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
60 m pł K K
1 1 e 1 8.37 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 U23 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # Z/0536/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 2 e 1 8.45 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 3 e 1 8.51 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof , Z/0884/15 , 2024  ZKN   KNF   KN   SKN  
4 4 e 1 8.57 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023  KNF   KN   WCSS   SKN  
5 5 e 1 8.81 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2024  ZKN  
6 6 e 1 8.89 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS --
7 7 e 1 9.59 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM -- B.D.  ZKN  
1 1 e 2 8.46 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 5 e 2 9.08 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 7 e 2 9.40 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
4 8 e 2 9.74 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -- #
  e 2 DNF LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
1 2 e 3 8.62 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB -- B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # , Z/2685/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 3 e 3 8.94 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U20 PM -- LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 4 e 3 9.04 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  KNF   SKN   OSU  
4 6 e 3 9.25 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN   OSU  
5 9 e 3 9.84 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2022 4
1 f 1 8.36 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U23 KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 f 1 8.40 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof , Z/0884/15 , 2024  ZKN   KNF   KN   SKN  
3 f 1 8.61 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023  KNF   KN   WCSS   SKN  
4 f 1 8.80 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2024  ZKN  
5 f 1 8.90 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS --
1 f 2 8.39 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 f 2 8.53 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U20 LB -- B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # , Z/2685/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
3 f 2 8.89 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U20 PM -- LDK!  ZKN   SKN   OSU  
4 f 2 8.97 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024  KNF   SKN   OSU  
5 f 2 8.97 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
6 f 2 9.37 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
7 f 2 9.43 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -- #
Wzwyż K
1 f 1 1.85 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok 1986 Masters PD M  KN   SKN  
2 f 1 1.80 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 Sen PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2024 M  KN   SKN  
2 f 1 1.80 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2024  KNF   KN   SKN  
4 f 1 1.75 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1998 Sen WP I JAGACIAK Jarosław # Z/0309/14 2024 1
5 f 1 1.70 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U20 PM I B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
6 f 1 1.65 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U23 KP II B.D. #
7 f 1 1.60 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U20 WP III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2023 1 LDK!  ZKN   OSU  
7 f 1 1.60 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB III CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. , Z/0910/16 , 2022 LDK!  ZKN  
9 f 1 1.60 ŻYŁKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III
10 f 1 1.45 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U20 LB IV KONTEK Robert ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # , Z/2680/17 , 2024 LDK!  ZKN  
1 f 2 1.78 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U18 PM I KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2024 4 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 f 2 1.70 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk # 2005 U18 PM I KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3 f 2 1.65 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U18 WN II GIERYSZEWSKI Andrzej # Z/0917/19 2023 LDK!  ZKN  
4 f 2 1.65 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U18 DS II BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2024 4 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 2 1.60 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!  ZKN  
6 f 2 1.55 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!  ZKN  
7 f 2 1.50 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/3422/19 2023 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
8 f 2 1.50 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV # LDK!  OSU  
9 f 2 1.50 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP IV # LDK!  OSU  
10 f 2 1.40 KRZYWIEC Zuzanna UKS Cyprianka 2005 U18 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/4891/18 , 2021 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.80 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 Sen PM I ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # Z/0016/14 2024  SKN  
2 f 1 3.50 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz # Z/0374/18 2024 4 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
3 f 1 3.50 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 U23 PM I MIGDA Leszek B.D. Z/0583/15 2021  ZKN   SKN  
4 f 1 3.20 TRACZYK Agata SKLA Sopot 2001 U23 PM II B.D.
5 f 1 3.20 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U18 PM II JURGA Łukasz # Z/3898/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 f 1 3.00 STĄPOREK Urszula SL Olimpia Poznań 2003 U20 WP II CECH Aleksandra DZIAMSKI Krzysztof B.D. , Z/2179/17 , 2024 LDK!
7 f 1 3.00 OGIEGŁO Pola WKS Flota Gdynia 2002 U20 PM II B.D. PISKULSKI Paweł , Z/3692/15 , 2024 4
8 f 1 2.60 PUK Sonia SL Olimpia Poznań 2003 U20 WP IV CZERNIAK Przemysław B.D. Z/0990/21 2024
9 f 1 2.60 SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 2003 U20 PM IV
  f 1 NM TOCKER Michal CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U23 KP -- #
  f 1 NM KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -- KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2024  KNF   KN   WCSS   SKN  
  f 1 NM BERNSTEIN Naama AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 Sen OP -- #  SKN  
  f 1 NM KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP --
W dal K
1 f 1 6.20 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP M GOŚCINIAK Mateusz B.D. # Z/2912/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 f 1 6.20 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U23 LB M SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 f 1 6.04 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS I  KN   SKN  
4 f 1 5.97 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023  KNF   KN   WCSS   SKN  
5 f 1 5.33 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN III PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  ZKN  
6 f 1 5.28 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
7 f 1 5.00 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM -- B.D.  ZKN  
8 f 1 4.88 GROMADZIŃSKA Martyna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV
9 f 1 4.71 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2001 U23 WP --
  f 1 NM KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
  f 1 NM TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA -- MUNIAK Michał # Z/0363/16 2024 BEZ
1 f 2 5.24 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ III WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN   OSU  
2 f 2 5.22 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB III PAPUGA Sebastian LDK!  ZKN   OSU  
3 f 2 5.21 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!  ZKN  
4 f 2 4.88 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U20 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!
5 f 2 4.86 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U20 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2022 4
6 f 2 4.80 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U20 LB IV KONTEK Robert ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # , Z/2680/17 , 2024 LDK!  ZKN  
1 f 3 5.88 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 3 5.45 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP II WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  OSU  
3 f 3 5.43 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP II WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 3 5.26 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III WALCZAK Michał Z/4988/18 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 3 5.23 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 2004 U18 WP III LDK!  ZKN  
6 f 3 4.97 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań # 2005 U18 WP IV JAGACIAK Jarosław # Z/0286/20 2024 LDK!  ZKN   OSU  
7 f 3 4.87 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP IV SZYMAŃSKA Kamila KARNAS Zbigniew 5 LDK!  ZKN   OSU  
Trójskok K
1 f 1 13.13 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD I B.D. #  KN  
2 f 1 12.41 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 Sen LD I
3 f 1 12.34 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB I CZERNIK Edward Z/2111/17 2023 5  KNF   SKN  
4 f 1 12.21 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN I PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  ZKN  
5 f 1 12.05 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB I ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/0632/15 2023 1  ZKN  
6 f 1 11.15 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP III GÓRSKA Hanna # 5 LDK!  OSU  
7 f 1 10.92 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB III WOŹNIAK Daniel 3 LDK!  ZKN   OSU  
8 f 1 10.91 DUBISZ Michalina UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP III # LDK!  OSU  
9 f 1 9.82 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 2003 U20 KP --
1 f 2 11.21 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK III JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 2 11.13 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 2004 U18 WP III LDK!  ZKN  
3 f 2 11.07 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP III # LDK!  ZKN   WCSS   OSU  
4 f 2 10.68 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2021 LDK!  OSU  
5 f 2 10.66 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK IV LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof # Z/0156/17 2024 4 LDK!  OSU  
6 f 2 10.47 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U18 PM IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # , Z/4735/17 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
7 f 2 10.34 KWAŚNIAK Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2004 U18 PK IV WOJTAS Tomasz Z/0416/20 2023
8 f 2 10.33 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2024 BEZ
9 f 2 9.98 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB -- LDK!  OSU  
10 f 2 9.12 KHUAT CAO Lena BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP --
Kula (3) K
1 f 1 14.07 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno # 2004 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 f 1 11.37 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 f 1 10.81 MOSZCZYŃSKA Patrycja MUKL Brodnica 2004 U18 KP IV AFELTOWICZ Karol Z/0236/19 2022 4
4 f 1 10.76 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN IV PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2024 LDK!
5 f 1 10.41 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM IV WALCZAK Leszek Z/4636/19 2024  ZKN   OSU  
6 f 1 10.33 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice 2005 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/2796/20 2022
7 f 1 9.43 DUDZIŃSKA Klaudia MKL Toruń # 2005 U18 KP -- HULISZ Robert Z/4635/19 2024
Kula (4) K
1 f 1 12.61 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP I CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 f 1 10.74 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U20 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 8.50 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek SYGDZIAK Zofia Z/3762/17 2022 LDK!
4 f 1 8.42 ORLIŃSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD -- ZIMNY Emanuel B.D. , Z/0284/18 , 2022 LDK!
1 f 2 17.40 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD MM NASZKO Andrzej # Z/1449/12 2024 MM  KN   SKN  
2 f 2 12.50 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I
3 f 2 11.79 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U23 KP II B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023  KNF   KN   WCSS   SKN  
60 m M
1 1 e 1 6.66 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP --  KN   SKN  
2 2 e 1 6.74 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KN   SKN  
3 8 e 1 6.87 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN  
4 10 e 1 6.89 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
5 15 e 1 7.03 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  ZKN  
6 17 e 1 7.10 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2024 M  ZKN   SKN  
1 3 e 2 6.80 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KN   SKN  
2 5 e 2 6.81 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP -- B.D. # Z/4587/11 2022  SKN  
3 10 e 2 6.89 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U23 WP -- B.D.  ZKN   SKN  
4 16 e 2 7.05 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
5 18 e 2 7.10 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 Sen WP -- B.D. Z/0387/14 2022
6 22 e 2 7.34 ROGALA Jan KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2024 LDK!  OSU  
7 23 e 2 7.35 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2024
1 4 e 3 6.80 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2024  KN   SKN  
2 6 e 3 6.84 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP --  KN   SKN  
3 19 e 3 7.11 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/5075/19 2024 LDK!
4 20 e 3 7.12 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2024 LDK!  ZKN   SKN  
5 21 e 3 7.18 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -- CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1  ZKN   SKN  
1 7 e 4 6.86 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP --
2 9 e 4 6.89 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2024 1
3 12 e 4 6.94 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNF   KN   SKN  
4 13 e 4 6.96 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   KN   SKN  
5 14 e 4 7.02 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2024 LDK!  ZKN  
1 2 e 5 6.86 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 5 e 5 7.01 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U20 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 6 e 5 7.09 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- ROŻEJ Marek B.D. Z/5139/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
4 12 e 5 7.26 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2024
5 15 e 5 7.33 SZURGOT Szymon KKB Starogard Gdański 2002 U20 PM -- SADKOWSKI Kazimierz Z/5528/18 2021
6 22 e 5 7.69 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP -- #
1 1 e 6 6.81 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 8 e 6 7.12 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U20 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2  ZKN  
3 9 e 6 7.13 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP -- MARCINIAK Roman B.D. # Z/0178/20 2024  OSU  
4 16 e 6 7.33 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U20 DS -- WOSIEK Jacek BEZ LDK!  OSU  
5 19 e 6 7.50 KASIŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP --
6 21 e 6 7.66 SZEWCZYŃSKI Adrian UKS Skoczek Władysławów 2003 U20 WP --
1 3 e 7 6.88 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U20 LU -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 7 e 7 7.09 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- LDK!  ZKN  
3 13 e 7 7.27 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/1082/18 2024 3  ZKN   OSU  
4 14 e 7 7.30 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024  ZKN   OSU  
5 20 e 7 7.54 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U20 PM -- DIAK Mateusz Z/5097/19 2024
1 4 e 8 6.93 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0553/19 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 10 e 8 7.20 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
3 11 e 8 7.25 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA -- LDK!  ZKN  
4 17 e 8 7.35 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2023 BEZ LDK!
5 18 e 8 7.44 JOPEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP --  OSU  
6 23 e 8 7.77 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2002 U20 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2021 4 LDK!
1 5 e 9 7.04 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2024 4 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 8 e 9 7.18 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2024 LDK!  OSU  
3 15 e 9 7.31 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  ZKN  
4 20 e 9 7.39 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/3104/19 2024 LDK!  OSU  
5 23 e 9 7.42 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP -- WAWRZYNIAK Paweł # Z/5614/18 2023 LDK!  ZKN   OSU  
6 29 e 9 7.76 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
1 1 e 10 6.96 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0168/20 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 2 e 10 6.97 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- LDK!  ZKN   OSU  
3 7 e 10 7.13 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/5024/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 11 e 10 7.24 KULON Kacper WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- # LDK!
5 13 e 10 7.30 GÓRSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- SZYMCZAK Edward # Z/4184/19 2023
6 17 e 10 7.35 STOJANOWSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0649/19 2024 LDK!  OSU  
7 19 e 10 7.38 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/3656/19 2023 LDK!  ZKN   OSU  
1 4 e 11 7.04 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 2004 U18 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/0226/18 2024  ZKN  
2 9 e 11 7.18 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP --  ZKN   OSU  
3 12 e 11 7.29 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2024 LDK!  ZKN  
4 21 e 11 7.40 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!
5 22 e 11 7.40 KURIATA Dawid MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -- LDK!
6 24 e 11 7.49 MOTYLEWSKI Kornel LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN -- JASZCZYK Krzysztof Z/3218/20 2024
7 26 e 11 7.57 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!  ZKN  
1 3 e 12 7.03 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2024 LDK!  ZKN  
2 6 e 12 7.12 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/5432/18 2024 4 LDK!  ZKN   WCSS   OSU  
3 10 e 12 7.19 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!  ZKN   KNF  
4 14 e 12 7.30 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -- B.D. Z/0132/19 2023  ZKN  
5 16 e 12 7.33 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
6 25 e 12 7.57 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1901/21 2024 LDK!
7 33 e 12 7.93 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra # Z/5675/18 2024 BEZ
1 18 e 13 7.37 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/2369/20 2024  OSU  
2 27 e 13 7.63 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -- ROSTEK William Z/3314/19 2024
3 28 e 13 7.65 JASKÓŁA Michał UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna GULCZYŃSKA Grażyna BEZ LDK!
4 30 e 13 7.90 KWELLA Bartłomiej WKS Flota Gdynia 2004 U18 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy
5 31 e 13 7.91 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2024
6 32 e 13 7.91 PISCITELLI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- LDK!
7 34 e 13 8.00 ŁUKOWICZ Jakub WKS Flota Gdynia 2004 U18 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/2501/19 2023
1 f 1 6.61 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP --  KN   SKN  
2 f 1 6.67 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KN   SKN  
3 f 1 6.68 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2024  KN   SKN  
4 f 1 6.78 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KN   SKN  
5 f 1 6.80 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP --  KN   SKN  
6 f 1 6.84 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP --
7 f 1 6.87 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN  
1 f 2 6.76 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 f 2 6.84 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 f 2 6.87 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U20 LU -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
4 f 2 6.98 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0553/19 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
5 f 2 7.03 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U20 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2  ZKN  
6 f 2 7.06 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U20 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
7 f 2 7.07 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- LDK!  ZKN  
8 f 2 7.16 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- ROŻEJ Marek B.D. Z/5139/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
1 f 3 6.91 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- LDK!  ZKN   OSU  
2 f 3 6.91 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0168/20 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 f 3 6.95 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2024 LDK!  ZKN  
4 f 3 7.01 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2024 4 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
5 f 3 7.03 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 2004 U18 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/0226/18 2024  ZKN  
6 f 3 7.13 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/5432/18 2024 4 LDK!  ZKN   WCSS   OSU  
7 f 3 7.24 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2024 LDK!  OSU  
200 m M
1 2 s 1 21.47 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KN   SKN  
2 4 s 1 21.51 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU I GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KN   SKN  
3 5 s 1 21.65 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022  ZKN   SKN  
4 6 s 1 21.68 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2024 M  KN   SKN  
1 1 s 2 21.39 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNF   KN   SKN  
2 3 s 2 21.47 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB I SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNF   KN   SKN  
3 9 s 2 21.98 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU II MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2024  KN   SKN  
4 12 s 2 22.16 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
1 8 s 3 21.84 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U23 MZ I B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023  KNF   KN   SKN  
2 10 s 3 22.12 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2024 LDK!  ZKN   SKN  
3 13 s 3 22.23 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP II BAUMGART Iwona Z/0812/14 2024  KN  
4 16 s 3 22.56 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. # 1998 Sen WP II B.D. Z/0387/14 2022
1 11 s 4 22.14 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2024 LDK!  ZKN  
2 14 s 4 22.42 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  ZKN  
3 15 s 4 22.53 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD II DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2024
4 17 s 4 22.59 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD II DUDEK Bartosz Z/1796/16 2022 2
  s 4 DNF JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 U23 PD -- B.D. DUDEK Bartosz # , Z/2454/20 , 2024
1 19 s 6 23.16 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 2001 U23 LD III B.D. #
2 24 s 6 23.34 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD III GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2024 3
3 25 s 6 23.45 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB III SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023
1 20 s 7 23.22 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4218/15 2024
2 22 s 7 23.30 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 1999 U23 LD III B.D.
3 23 s 7 23.32 BOROWSKI Mateusz SKSG Korona Szczecin # 1995 Sen ZP III MACIEJEWSKI Janusz ŚLIWKA Rafał , Z/0023/16 , 2024
4 26 s 7 25.87 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
1 7 s 8 21.79 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP I ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2024  KNF   KN   SKN  
2 18 s 8 22.84 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ III OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
3 21 s 8 23.23 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024  ZKN  
1 1 s 9 21.58 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK I MAZUR Janusz B.D. # Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 2 s 9 21.74 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U20 LU I SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
3 3 s 9 21.78 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA I B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
4 5 s 9 21.93 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/2970/17 , 2023 2 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
1 4 s 10 21.86 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U20 WP I GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2024 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 6 s 10 22.14 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U20 LD II B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!  ZKN  
3 10 s 10 22.58 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2021 5
4 17 s 10 23.29 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ III ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej LDK!  OSU  
1 8 s 11 22.47 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP II KARNAS Zbigniew 3 LDK!  OSU  
2 11 s 11 22.62 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U20 WN II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2022 2  ZKN  
3 18 s 11 23.31 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024  ZKN   OSU  
  s 11 DQ UDYCZ Artur AL Międzyzdroje 2003 U20 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4959/18 2022 4  ZKN  
1 9 s 12 22.55 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS II KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 12 s 12 22.77 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA II LDK!  ZKN  
3 14 s 12 23.01 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U20 PM III PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 15 s 12 23.10 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP III BIEDERMANN Roman
1 13 s 13 22.91 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP III ROJTEK Mikołaj B.D. # Z/0440/19 2024 LDK!  OSU  
2 16 s 13 23.24 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU III HOŁUB Grzegorz # Z/2806/17 2023 LDK!  ZKN   OSU  
3 20 s 13 23.45 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # , Z/3975/17 , 2024 LDK!
  s 13 DQ TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- LDK!  ZKN  
1 7 s 14 22.40 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU II WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # , Z/0091/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 19 s 14 23.43 SMEKTAŁA Patryk UKS Achilles Leszno 2003 U20 WP III
3 25 s 14 24.27 LESIŃSKI Kamil MKS Sambor Tczew 2002 U20 PM IV
4 26 s 14 24.50 JOPEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP --  OSU  
1 22 s 15 24.21 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U20 DS IV WOSIEK Jacek BEZ LDK!  OSU  
2 23 s 15 24.25 LIPPKE Mateusz MKS Sambor Tczew 2002 U20 PM IV
3 28 s 15 24.84 SZEWCZYŃSKI Adrian UKS Skoczek Władysławów 2003 U20 WP --
  s 15 DQ POGORZELSKI Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/3674/19 2022
1 21 s 16 24.17 RAFIŃSKI Jakub LKS Lubawa 2003 U20 WN IV TYKARSKI Marek Z/2985/20 2021
2 24 s 16 24.26 FRĄTCZAK Jerzy AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U20 PM IV SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/1845/20 2024
3 27 s 16 24.74 ZDROJEWSKI Bartłomiej LKS Lubawa 2002 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/2984/20 2021
4 29 s 16 25.88 MAŁOLEPSZY Rafał LKS Lubawa 2002 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/3319/17 2021 BEZ LDK!
1 2 s 17 22.11 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2024 4 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 3 s 17 22.38 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!  ZKN   KNF  
3 4 s 17 22.44 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP II WALCZAK Michał Z/5024/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
1 8 s 18 22.90 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD III # LDK!  ZKN  
2 9 s 18 22.94 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK!
3 18 s 18 23.79 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD IV LDK!  ZKN  
  s 18 DQ PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U18 LD -- #  ZKN  
1 6 s 19 22.61 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD II GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2024 LDK!  ZKN  
2 12 s 19 23.36 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!
3 21 s 19 24.03 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV WALCZAK Michał Z/3104/19 2024 LDK!  OSU  
  s 19 DNF PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
  s 19 DQ BASIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2658/20 2023  ZKN   OSU  
1 7 s 20 22.78 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD II BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2023 4 LDK!  ZKN   KNF   KN  
2 10 s 20 23.01 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA III TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1155/19 2023 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 14 s 20 23.57 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP III WAWRZYNIAK Paweł # Z/5614/18 2023 LDK!  ZKN   OSU  
4 16 s 20 23.73 KOMINEK Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV KACZOR Mieczysław # Z/1168/20 2022  OSU  
5 22 s 20 24.09 MANICKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV KACZOR Mieczysław B.D. # Z/4272/18 2022 5 LDK!
1 11 s 21 23.27 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA III CZYŻ Radosław Z/5432/18 2024 4 LDK!  ZKN   WCSS   OSU  
2 13 s 21 23.47 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM III RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
3 17 s 21 23.75 KURIATA Dawid MKS Piast Głogów 2005 U18 DS IV LDK!
4 20 s 21 23.96 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U18 KP IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/3190/20 2024
5 27 s 21 24.91 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!
1 1 s 22 21.84 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U23 WP I WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNF   KN   SKN  
2 15 s 22 23.67 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ZKN   OSU  
3 19 s 22 23.90 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 2005 U18 MA IV # LDK!  ZKN  
4 23 s 22 24.20 MŁYNARCZYK Mateusz KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD IV
5 26 s 22 24.91 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -- ROSTEK William Z/3314/19 2024
1 5 s 23 22.59 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2023 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 24 s 23 24.58 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1901/21 2024 LDK!
3 28 s 23 25.08 SZCZEPANIAK Paweł UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- LDK!  OSU  
  s 23 DQ MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/3656/19 2023 LDK!  ZKN   OSU  
  s 23 DQ KULON Kacper WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- # LDK!
300 m M
1 1 s 1 33.53 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2024 M  KN   SKN  
2 4 s 1 33.97 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- B.D. 1
3 7 s 1 34.73 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- BAUMGART Iwona Z/0812/14 2024  KN  
4 10 s 1 34.90 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka # 1991 Sen MA -- CZYŻ Radosław # Z/3806/11 2024  KN  
1 5 s 2 34.51 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U20 DS -- KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 8 s 2 34.82 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -- CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1  ZKN   SKN  
3 9 s 2 34.84 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 Sen LD --  KN   SKN  
1 3 s 3 33.79 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP -- ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2024  KNF   KN   SKN  
2 13 s 3 35.91 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U20 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!
3 19 s 3 36.64 GIBKI Jakub WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U20 ZP -- #  ZKN  
4 26 s 3 38.70 RODZIEWICZ Jan UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0454/21 2024
1 6 s 4 34.64 SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP -- ROŻEJ Marek Z/0233/19 2024  ZKN  
2 12 s 4 35.68 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024  ZKN  
3 14 s 4 36.29 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB -- PAPUGA Sebastian B.D. # Z/2711/15 2024
4 16 s 4 36.45 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023
5 21 s 4 36.77 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
1 2 s 5 33.68 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U20 WP -- ROŻEJ Marek # Z/0690/19 2024  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 11 s 5 35.18 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/0316/16 2023 LDK!  KNF   KN   SKN  
3 20 s 5 36.71 ŚWIERCZEWSKI Bartosz UKS Filipides Teresin 2002 U20 MZ -- RADKE Karol LDK!  OSU  
  s 5 DQ BANY Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- B.D. LDK!
1 15 s 6 36.33 NOWAKOWSKI Oskar BKS Bydgoszcz 2003 U20 KP --
2 17 s 6 36.50 BOROWSKI Mateusz SKSG Korona Szczecin # 1995 Sen ZP -- MACIEJEWSKI Janusz ŚLIWKA Rafał , Z/0023/16 , 2024
3 24 s 6 37.95 NOWACKI Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB --
1 18 s 7 36.51 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP -- B.D.
2 22 s 7 37.49 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U20 MZ --
3 23 s 7 37.89 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!  OSU  
4 25 s 7 38.51 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2024 3 LDK!
1 1 s 8 35.56 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2024 4 LDK!  ZKN   OSU  
2 3 s 8 36.43 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 5 s 8 36.67 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2023 5 LDK!  ZKN   OSU  
4 19 s 8 40.28 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź # 2004 U18 LD -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna # BEZ LDK!
  s 8 DQ SZWED Maksymilian AZS Łódź 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0459/19 2024  ZKN   KNF  
1 6 s 9 36.84 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0651/19 2023 LDK!  OSU  
2 7 s 9 36.97 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- # LDK!  OSU  
3 8 s 9 37.36 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 18 s 9 40.26 KUBASIK Jakub KS Stal Pleszew 2005 U18 WP -- # LDK!
1 2 s 10 36.00 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2024 LDK!  ZKN  
2 4 s 10 36.51 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
3 9 s 10 38.11 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/3794/18 , 2023 BEZ LDK!  OSU  
4 12 s 10 38.95 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB --
5 22 s 10 42.31 WYSOCKI Adam KS Polonia Pasłęk # 2005 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/5285/18 2024
1 11 s 11 38.89 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 2004 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof 5 LDK!
2 15 s 11 39.73 SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U18 LD --
3 16 s 11 39.77 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U18 LB -- KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # , Z/1436/19 , 2021 LDK!
4 20 s 11 40.56 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0713/19 , 2022 LDK!  OSU  
5 24 s 11 44.27 CZAJKA Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP --
  s 11 DQ WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0660/18 2024 BEZ
1 10 s 12 38.30 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!  OSU  
2 13 s 12 39.45 OBRĘBSKI Robert KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1786/20 2022 LDK!
3 14 s 12 39.67 JUSZCZAK Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2004 U18 WP -- OLEJNICKA Dominika # BEZ LDK!
4 17 s 12 39.77 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 21 s 12 40.93 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- LDK!
6 23 s 12 42.99 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2023
400 m M
1 1 s 1 48.48 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022  ZKN   KNF   KN   SKN  
2 2 s 1 48.97 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP II BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan # Z/3182/17 2024
3 5 s 1 49.08 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL II  ZKN   KNF   KN   SKN  
4 6 s 1 49.31 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP II B.D.
5 10 s 1 52.32 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ III B.D.
1 3 s 2 49.04 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 2001 U23 KP II WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!  ZKN  
2 4 s 2 49.06 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024
3 7 s 2 49.94 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1985 Masters MZ II OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2023 2
4 8 s 2 51.00 WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL III B.D.
5 9 s 2 51.23 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 Sen MZ III B.D. 3
  s 2 DNF ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
1 1 s 3 48.31 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/1477/16 2023 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 s 3 48.49 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS I ROŻEJ Marek B.D. Z/5139/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 3 s 3 50.35 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U20 DS II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK!  KNF   OSU  
4 5 s 3 50.85 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 2002 U20 MZ III SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK!
1 4 s 4 50.78 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2003 U20 MA III KUKLA Rafał 2 LDK!  ZKN   OSU  
2 7 s 4 52.22 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # , Z/0091/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 10 s 4 54.57 KASPROWICZ Miłosz Orka Iława Athletics 2003 U20 WN IV LDK!
  s 4 DQ DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- WALCZAK Michał B.D. Z/1075/18 2023  OSU  
1 6 s 5 51.94 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU III HOŁUB Grzegorz # Z/2806/17 2023 LDK!  ZKN   OSU  
2 8 s 5 52.71 LEWANDOWSKI Filip GKS Cartusia Kartuzy 2003 U20 PM III B.D. B.D. KRÓL Krzysztof , Z/2219/17 , 2021 LDK!  ZKN   OSU  
3 9 s 5 54.25 JAKUBOWSKI Mateusz MKL Jarocin 2003 U20 WP IV GOŚCINIAK Mateusz # Z/2879/20 2021 LDK!
1 1 s 6 52.60 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U18 KP III KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman , Z/4507/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 3 s 6 54.74 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP IV # LDK!  OSU  
3 4 s 6 55.13 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2023 3 LDK!  OSU  
4 6 s 6 55.64 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/1427/17 2023 5
5 10 s 6 59.96 SKRZYPCZYŃSKI Oliwier UKS Jedynka Reda 2005 U18 PM -- MYSZK Ilona Z/1276/20 2021 LDK!
1 2 s 7 53.66 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2023 LDK!  ZKN   OSU  
2 5 s 7 55.59 MARZYŃSKI Paweł MKL Jarocin 2005 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3061/20 2023 LDK!
3 7 s 7 56.79 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2024  OSU  
4 8 s 7 57.09 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2023 5  OSU  
5 9 s 7 57.57 MAJEWSKI Mateusz MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz # Z/1754/19 2021 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:20.98 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- B.D. 2
2 2 s 1 1:21.12 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań # 2002 U20 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2024  ZKN  
3 3 s 1 1:21.49 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U23 PM -- B.D.  ZKN  
4 4 s 1 1:21.96 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U20 ZP -- WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał , Z/4639/17 , 2024 3 LDK!
5 5 s 1 1:22.94 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 6 s 1 1:24.18 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2024 3  ZKN   KNF  
7 13 s 1 1:25.68 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD -- B.D. SEKIETA Radosław # , Z/0592/18 , 2023
1 9 s 2 1:24.66 MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/4152/19 2024  ZKN  
2 12 s 2 1:25.39 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!  ZKN  
3 15 s 2 1:26.19 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 2003 U20 PM -- LDK!
4 16 s 2 1:26.61 CHLEBICKI Stanisław AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM --  ZKN   OSU  
5 17 s 2 1:27.53 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2024 5 LDK!  OSU  
6 18 s 2 1:27.54 TOBOLSKI Konrad BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP -- DEJEWSKI Michał RUDNIK Damian # , Z/3888/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
7 23 s 2 1:29.37 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2024 BEZ
1 10 s 3 1:25.03 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # , Z/3491/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 20 s 3 1:28.07 FIJAŁKOWSKI Mikołaj SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0124/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 21 s 3 1:28.10 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 22 s 3 1:28.17 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa # 2005 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2024
5 25 s 3 1:29.79 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2024 4
6 27 s 3 1:31.55 ROZBICKI Paweł MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS --
7 28 s 3 1:32.92 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2024 LDK!  ZKN  
1 19 s 4 1:27.71 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- WALCZAK Michał # Z/0845/17 2024  ZKN  
2 24 s 4 1:29.74 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/0265/19 2024 BEZ LDK!
3 29 s 4 1:34.57 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U18 PM -- B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2024 BEZ LDK!
4 30 s 4 1:36.04 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U18 LD --
5 32 s 4 1:39.02 SZEMIEL Miłosz SKLA Sopot 2004 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2626/20 2024 LDK!  OSU  
6 33 s 4 1:40.66 CAŁA Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- WRYCZA Jarosław ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0263/19 , 2022 LDK!  OSU  
7 34 s 4 1:45.75 SMYKA Michał LKS Koluszki 2005 U18 LD --
1 7 s 5 1:24.25 MAKIŁA Karol GKS Cartusia Kartuzy # 2005 U18 PM -- KRÓL Krzysztof # Z/2250/19 2024 LDK!  ZKN  
2 8 s 5 1:24.55 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 11 s 5 1:25.20 DĄBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2024
4 14 s 5 1:25.81 GÓRCZYŃSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał 3 LDK!  ZKN   OSU  
5 26 s 5 1:29.83 FORYŚ Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/4584/17 2024 LDK!  OSU  
6 31 s 5 1:38.07 PÓŁCZYŃSKI Mikołaj GKS Żukowo 2005 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1748/19 2021 BEZ LDK!  OSU  
7 35 s 5 1:49.84 BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Cyprian UKS Jedynka Reda 2005 U18 PM -- MYSZK Ilona Z/0624/19 2021 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:53.59 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024
2 2 s 1 1:54.73 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2023 2
3 3 s 1 1:54.99 KULPA Michał KS Wda Świecie 1987 Sen KP II B.D. Z/0781/11 2024 2
4 4 s 1 1:55.57 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2024 3
5 5 s 1 1:57.71 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA III GIZA Maciej B.D. # Z/0098/14 2024
6 6 s 1 1:58.33 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 2003 U20 PM III B.D. 2 LDK!  ZKN   OSU  
7 7 s 1 2:00.48 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III MIREK Wacław Z/0196/16 2021
8 14 s 1 2:04.43 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U23 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2024 3
1 8 s 2 2:01.13 WIECZOREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U23 DS III WOSIEK Jacek Z/3234/17 2024
2 9 s 2 2:02.49 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2024
3 10 s 2 2:02.88 ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ IV  ZKN  
4 11 s 2 2:02.98 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U18 PM IV KUTEŁŁO Dariusz # Z/4739/17 2023 4 LDK!
5 13 s 2 2:04.29 ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U20 PM IV
6 18 s 2 2:09.64 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4  OSU  
7 19 s 2 2:11.41 JASKÓLSKI Tymoteusz UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP --
1 12 s 3 2:03.41 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN IV NAGY Czesław Z/0161/19 2024  ZKN   OSU  
2 15 s 3 2:04.88 STOSIK Maciej BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP IV RUDNIK Damian # Z/5022/19 2024 LDK!
3 16 s 3 2:04.97 KABATA Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP IV KRZEWIŃSKI Ignacy # 3 LDK!
4 17 s 3 2:07.46 WALENDZIAK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV #
5 20 s 3 2:16.43 STRZELECKI Maksymilian UKS Sprint Przeźmierowo 2005 U18 WP --
6 21 s 3 2:21.66 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP --
7 22 s 3 2:31.79 JANIAK Paweł MKS Truso Elbląg 2004 U18 WN -- NAGY Czesław Z/3864/19 2024 BEZ  OSU  
1500 m M
1 2 s 1 3:56.35 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB II DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2024 LDK!  ZKN   KNF  
2 3 s 1 4:01.14 PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Sen MZ II B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2023
3 4 s 1 4:02.51 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU III BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2024 2
4 6 s 1 4:06.21 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U20 WP III GRENDA Jan NOWAK Łukasz Z/0605/18 2024  ZKN   OSU  
5 9 s 1 4:06.97 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP III # LDK!  ZKN   WCSS  
6 10 s 1 4:07.28 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław # Z/1876/18 2024 3 LDK!  ZKN  
7 11 s 1 4:07.43 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2023 2
8 12 s 1 4:10.91 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
9 13 s 1 4:13.48 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
10 20 s 1 4:47.23 JUREK Krystian UKS Sokół Węgorzewo 2002 U20 WN -- PALUCH Krystian BEZ LDK!
11 21 s 1 4:52.05 KACPERSKI Bartosz DKS Powiśle Dzierzgoń 2001 U23 PM -- B.D. Z/3177/20 2024
1 1 s 2 3:55.44 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ II #
2 5 s 2 4:02.76 TWARDOŃ Szymon OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP III GRENDA Jan Z/4315/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 7 s 2 4:06.54 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2024 BEZ LDK!  ZKN   KNF   OSU  
4 8 s 2 4:06.81 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom # 2002 U20 MZ III TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2024
5 14 s 2 4:26.75 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP -- GRENDA Jan Z/1110/17 2024 4 LDK!  ZKN   OSU  
6 15 s 2 4:27.75 SKALIŃSKI Miłosz RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/3126/20 2023
7 16 s 2 4:32.11 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2022 5 LDK!  OSU  
8 17 s 2 4:38.24 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2024 LDK!
9 18 s 2 4:38.28 PRĄDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1376/20 2023
10 19 s 2 4:42.60 MAŃKA Eryk KS Team ZabieganeDni Warszawa # 2004 U18 MZ -- ZASĘPA Sebastian Z/3178/20 2023
11 22 s 2 4:57.91 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester # Z/4136/18 2024 LDK!
12 23 s 2 5:07.90 KACPERSKI Mateusz DKS Powiśle Dzierzgoń 2005 U18 PM -- B.D. Z/3165/20 2023
3000 m M
1 1 s 1 7:51.69 LEWANDOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin # 1987 Sen LU I #  KN   SKN  
2 2 s 1 8:04.76 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ I B.D. # Z/4260/15 2024 2  KNF   KN  
3 3 s 1 8:26.58 ZIELEŃ Michał CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U20 PK II KOWAL Piotr B.D. # Z/3739/16 2024  KNF   SKN  
4 4 s 1 8:33.71 RAPTA Paweł Kraków Athletics Team 2000 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1694/17 2021  ZKN  
5 5 s 1 8:33.83 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U23 WP II WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2024
6 7 s 1 8:38.38 SKALSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM II B.D. B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/2827/16 , 2024  ZKN   OSU  
7 8 s 1 8:38.43 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon # Z/0711/15 2023 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
8 18 s 1 8:55.44 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP III B.D. 3 LDK!  ZKN   WCSS  
  s 1 DNF LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023  ZKN  
  s 1 DNF TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2024  ZKN   WCSS  
  s 1 DNF CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 1988 Sen MA -- CZERWIŃSKI Adam Z/3849/11 2023 1  KN  
1 6 s 2 8:35.92 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ II PARADOWSKA Renata # Z/0866/11 2024 2
2 9 s 2 8:43.93 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ II
3 10 s 2 8:47.32 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP III CZUBASZEK Jarosław # Z/2216/19 2024 4 LDK!  ZKN   OSU  
4 11 s 2 8:49.25 SZPEJNA Paweł BKS Bydgoszcz 2000 U23 KP III B.D.
5 12 s 2 8:49.26 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ III PARADOWSKA Renata B.D. # Z/1215/16 2024 LDK!
6 13 s 2 8:50.69 SOWIŃSKI Patryk MKS Sambor Tczew 1996 Sen PM III B.D. # Z/0520/12 2023
7 19 s 2 9:07.08 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 1999 U23 WP III SZYMAŃSKI Andrzej Z/4341/15 2021 3
8 21 s 2 9:14.30 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2024 BEZ
9 24 s 2 10:03.29 ZIENKIEWICZ Piotr UKS Gimpas Pasłęk 1974 Masters WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/2561/19 2024 BEZ
  s 2 DNF SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2024 BEZ LDK!
  s 2 DNF ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin 1999 U23 ZP -- MURAWSKI Zbigniew B.D. B.D. # Z/0436/15 2024
1 14 s 3 8:53.01 OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 2002 U20 WN III KOSZYK Robert # Z/4698/19 2024  ZKN   KNF  
2 15 s 3 8:53.32 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 16 s 3 8:53.68 BAKA Jakub SKLA Sopot 2003 U20 PM III LDK!  ZKN   OSU  
4 17 s 3 8:54.73 ADAMCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/1073/18 2024  ZKN  
5 20 s 3 9:08.43 LEWINSKI Konrad MKL Toruń # 2001 U23 KP III WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2024
6 22 s 3 9:15.96 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2021 3 LDK!  ZKN   OSU  
7 23 s 3 9:51.58 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA IV GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK!  OSU  
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.28 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  ZKN  
2 3 e 1 8.80 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 7 e 1 9.10 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
4 8 e 1 9.11 STRZAŁKA Kacper AML Słupsk 2004 U18 PM -- B.D. LDK!
5 9 e 1 9.29 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2024
6 11 e 1 10.60 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/2695/20 , 2024
1 2 e 2 8.67 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0479/19 , 2024 BEZ
2 4 e 2 8.92 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024
3 5 e 2 8.93 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
4 6 e 2 9.08 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK!
5 10 e 2 9.53 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2021 BEZ
1 f 1 8.20 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2024 LDK!  ZKN  
2 f 1 8.62 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0479/19 , 2024 BEZ
3 f 1 8.77 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 8.87 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
5 f 1 8.94 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
6 f 1 8.95 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2024
7 f 1 8.97 STRZAŁKA Kacper AML Słupsk 2004 U18 PM -- B.D. LDK!
8 f 1 8.99 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 3 7.68 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U20 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024  KNF   KN   SKN   OSU  
2 2 e 3 8.29 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 e 3 8.39 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. # Z/1572/16 2024
4 4 e 3 8.81 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2003 U20 WP --
5 5 e 3 8.97 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP -- PAWLAK Przemysław Z/1164/18 2023 3 LDK!  ZKN   OSU  
1 f 2 7.60 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U20 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024  KNF   KN   SKN   OSU  
2 f 2 8.24 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 2 8.40 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. # Z/1572/16 2024
4 f 2 8.65 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2003 U20 WP --
60 m pł M M
1 1 e 1 7.92 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP -- B.D. # Z/4587/11 2022  SKN  
2 2 e 1 8.01 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 3 e 1 8.08 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022  SKN  
4 4 e 1 8.24 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2024 M  ZKN   SKN  
5 5 e 1 8.60 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/5075/19 2024 LDK!
6 6 e 1 8.88 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2023
  e 1 DNF TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2024
1 f 1 7.95 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP -- B.D. # Z/4587/11 2022  SKN  
2 f 1 8.05 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022  SKN  
3 f 1 8.11 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   KN   SKN  
4 f 1 8.12 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2024 M  ZKN   SKN  
5 f 1 8.40 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/5075/19 2024 LDK!
6 f 1 9.03 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2023
7 f 1 9.04 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2024
Wzwyż M
1 s 1 2.02 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP II KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 s 1 2.00 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ II B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/0257/19 , 2024  ZKN  
3 s 1 1.95 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 2002 U20 LB II CZERNIK Edward Z/1216/17 2022  ZKN   OSU  
4 s 1 1.95 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U20 KP II CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał 3 LDK!  ZKN   OSU  
5 s 1 1.90 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U18 PM III KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2024 5 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
6 s 1 1.80 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. # Z/1572/16 2024
7 s 1 1.60 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5674/18 2024 BEZ
8 s 1 1.55 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2023 BEZ
1 s 2 2.20 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP I KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. # , Z/3296/17 , 2024 LDK!  KNF   KN   WCSS   SKN  
2 s 2 2.10 HOŁUB Jakub KU AZS AWP w Lublinie # 2002 U20 LU I B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 s 2 2.10 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP I MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. # Z/0798/15 2023 LDK!  ZKN   KNF   WCSS  
4 s 2 2.00 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2003 U20 KP II KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/4605/17 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
4 s 2 2.00 NIELUB Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ II RADKIEWICZ Przemysław # Z/5098/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 s 2 2.00 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK II TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2024  KNF   KN   SKN  
7 s 2 1.95 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP II PAWLAK Przemysław 3 LDK!  ZKN   OSU  
8 s 2 1.90 KUCHCZYŃSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U20 KP III B.D. MICHALSKI Włodzimierz , Z/6464/15 , 2024  ZKN  
9 s 2 1.80 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2000 U23 LB --
Tyczka M
1 f 1 5.40 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989 Sen KP M MICHALSKI Włodzimierz # Z/2184/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 4.60 NOWAK Dariusz Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1997 Sen PM I B.D. MIGDA Leszek , Z/0545/13 , 2023
3 f 1 4.60 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2024
4 f 1 4.40 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań 2002 U20 WP II  ZKN  
5 f 1 4.30 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U20 KP II B.D.  ZKN  
6 f 1 4.20 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 2003 U20 PM II PISKULSKI Paweł B.D. B.D. Z/3424/17 2024  ZKN   WCSS  
6 f 1 4.20 SMURA Wiktor SL Olimpia Poznań 2005 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3723/19 2024 LDK!  ZKN   KNF  
8 f 1 4.00 ŻMICH Jakub KL Gdynia 2003 U20 PM II B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0071/17 , 2023 4
  f 1 NM ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 2001 U23 PM -- B.D. Z/2972/16 2022  ZKN  
W dal M
1 f 1 7.52 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2024  KN   SKN  
2 f 1 7.46 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA I  KN   SKN  
3 f 1 6.99 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP II SCHUBRING Zbigniew Z/0429/11 2021 2
4 f 1 6.69 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2024 2
5 f 1 6.68 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław # Z/3745/16 2024 3
6 f 1 6.55 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U20 WP III JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
7 f 1 6.53 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP III JAGACIAK Jarosław # Z/1368/15 2023 3  ZKN  
8 f 1 6.34 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0553/19 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
9 f 1 6.29 BUDZIAK Oskar BKS Bydgoszcz 2002 U20 KP IV
1 f 2 6.00 ROGALA Jan KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 6.00 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004