Toruń 31.01.2021
3. Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej U14 i U16
60 m K
1 2 s 1 9.35 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/19 2022 BEZ LDK!
2 3 s 1 9.51 ANDERS Natalia UKS D±b Suchy Las 2010 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0377/21 2022 LDK!
3 4 s 1 9.53 NIKIEL Zofia MKL Toruń 2011 U12 KP -- GˇSIEWICZ Jarosław Z/2245/21 2022 LDK!
4 9 s 1 9.80 SATEJA Lena LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0556/20 2022 LDK!
5 13 s 1 9.91 TWORO Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0260/20 2022 LDK!
6 19 s 1 10.37 BANTAOUI Ilitsa CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U12 KP -- KACZOCHA Alina # Z/0172/21 2022
7 30 s 1 12.03 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3210/20 2022 LDK!
1 1 s 2 9.20 BIELECKA Barbara KL Gdynia 2011 U12 PM -- KASZUBA Tomasz Z/3569/20 2022 LDK!
2 5 s 2 9.56 KUCHARSKA Zofia LUKS Start Nakło 2010 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2139/21 2022 LDK!
3 24 s 2 10.82 KUNIKOWSKA Julia KSLZS Kruszwica 2010 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/1848/21 2021 LDK!
4 25 s 2 10.89 MARCIŃSKA Jagoda KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2286/21 2022 LDK!
5 26 s 2 11.04 SMYK Kinga BOSiR Barcin 2011 U12 KP -- MORITZ Rafał Z/0894/20 2022 LDK!
6 27 s 2 11.16 BAJERSKA Eliza LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2137/21 2022 LDK!
7 28 s 2 11.44 ZIĘBA Laura UKS Wyspiański Szubin 2013 U12 KP -- STAROŃ Tomasz Z/2560/21 2022
1 6 s 3 9.67 FABISZ Helena ULKS Skoczek Pogórze 2010 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0775/21 2022 LDK!
2 7 s 3 9.70 PIOTRZKOWSKA Kinga UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3543/20 2022 LDK!
3 8 s 3 9.78 TESKA Julia UKS Jedynka Reda 2010 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3542/20 2021 LDK!
4 10 s 3 9.84 KWIATKOWSKA Anastazja UKB Szubin 2011 U12 KP -- NOWAKOWSKA Ilona # Z/1703/20 2022 LDK!
5 11 s 3 9.86 RYBICKA Alicja KL Gdynia 2011 U12 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2339/21 2022 LDK!
6 12 s 3 9.89 BRZESKA Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0379/21 2022 LDK!
7 17 s 3 10.20 BIŁYK Pola UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U12 WP -- LDK!
8 22 s 3 10.76 SZWARC Tamara UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0426/21 2022 LDK!
1 14 s 4 9.93 WI¦NIEWSKA Olga LKS Lubawa 2010 U12 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/2392/21 , 2022 LDK!
2 15 s 4 10.00 BROŃCZYK Urszula MKL Toruń 2010 U12 KP -- GˇSIEWICZ Jarosław Z/2248/21 2022 LDK!
3 16 s 4 10.15 MILLER Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U12 WN --
4 18 s 4 10.30 PILARSKA Lena LUKS Start Nakło 2010 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2140/21 2022 LDK!
5 20 s 4 10.52 MAJER Nadia KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2285/21 2022 LDK!
6 21 s 4 10.73 SROKA Justyna LKS Zantyr Sztum 2010 U12 PM -- MAZERSKI Bartosz # Z/2133/21 2022 LDK!
7 23 s 4 10.81 KUTS Polina UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0462/21 2021 LDK!
8 29 s 4 11.59 SULINOWSKA Dominika KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2287/21 2022 LDK!
1 1 e 5 7.92 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
2 4 e 5 8.18 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
3 11 e 5 8.38 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2022
4 18 e 5 8.52 OCICKA Julia PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/2671/20 2021
5 19 e 5 8.54 NOWAKOWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- RODOWALD Olaf Z/3384/20 2022 LDK!
6 21 e 5 8.59 MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/5671/19 2022 LDK!
7 22 e 5 8.68 OGRODOWCZYK Inga UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP -- B.D. Z/5030/19 2022 LDK!
8 31 e 5 8.84 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2022 BEZ LDK!
1 3 e 6 8.07 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -- B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK!
2 6 e 6 8.28 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
3 12 e 6 8.39 ZAGÓRSKA Julianna MUKL Brodnica 2006 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3596/19 2021
4 14 e 6 8.40 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U16 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK!
5 17 e 6 8.52 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1177/21 2022 LDK!
6 24 e 6 8.70 ZABIELSKA Barbara MKL Toruń 2007 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4488/19 2021 BEZ LDK!
7 27 e 6 8.79 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
  e 6 DQ SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/1171/21 2022 LDK!
1 2 e 7 8.04 KU¦ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
2 8 e 7 8.32 WO¬NIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK!
3 9 e 7 8.33 KWA¦NIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2022 LDK!
4 13 e 7 8.39 DUTKIEWICZ Weronika UKS Wyspiański Szubin 2007 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/2308/18 2022 BEZ LDK!
5 15 e 7 8.51 KARWOWSKA Michalina PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/2877/19 2022
6 25 e 7 8.75 ¦LIZANOWSKA Marta MKS Inowrocław 2007 U16 KP -- #
7 37 e 7 9.00 KULUS Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/2828/19 2022 LDK!
1 5 e 8 8.21 SZCZE¦NIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0122/18 2022 BEZ LDK!
2 6 e 8 8.28 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
3 10 e 8 8.35 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/1060/18 2022 BEZ LDK!
4 26 e 8 8.78 KUKLIŃSKA Małgorzata MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1808/20 , 2022 LDK!
5 28 e 8 8.80 WIKŁO Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- # LDK!
6 29 e 8 8.82 BEDNAREK Adriana MKL Toruń 2006 U16 KP -- WO¬NIAK Jacek # Z/4487/19 2021 BEZ LDK!
7 35 e 8 8.97 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
8 36 e 8 8.99 SKÓRKA Oliwia UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP -- B.D. Z/0109/19 2022 LDK!
1 31 e 9 8.84 LIPIŃSKA Julia MKS Inowrocław 2006 U16 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3767/19 2022
2 39 e 9 9.09 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2022 LDK!
3 40 e 9 9.12 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/0269/20 2022 LDK!
4 46 e 9 9.31 MAŁYSZA Alicja MKL Toruń 2007 U16 KP -- GˇSIEWICZ Jarosław Z/2242/21 2021 LDK!
5 47 e 9 9.43 KA¬MIERCZAK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP -- ROSIAK Robert Z/0006/18 2022 BEZ LDK!
6 48 e 9 9.44 GĘBSKA Dominika LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2007 U16 WN -- JASZCZYK Krzysztof Z/1382/21 2022
7 49 e 9 9.45 KRUSIŃSKA Kornelia LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAJDA Jacek # Z/3561/20 2021 LDK!
1 16 e 10 8.52 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
2 33 e 10 8.87 BRDYS Monika UKS Pi±tka Jarocin 2007 U16 WP -- SZYMKOWIAK Marcin Z/3129/19 2022 LDK!
3 41 e 10 9.19 MIZIUŁA Martyna UKS Wyspiański Szubin 2007 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz , Z/1062/19 , 2022 LDK!
4 42 e 10 9.22 PARASIAK Julia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1302/21 2021
5 43 e 10 9.27 CZEKAŁA Amelia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/1081/21 2022
6 44 e 10 9.28 KRÓLAK Zuzanna CMKL Człuchów 2007 U16 PM -- LDK!
7 50 e 10 9.47 DZIERŻAWSKA Daria KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2319/20 , 2021 LDK!
8 52 e 10 10.39 NAPIÓRKOWSKA Pola LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM -- LDK!
1 20 e 11 8.57 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- BELTER Artur # Z/0184/20 2022 LDK!
2 23 e 11 8.70 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM -- KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata , Z/2694/20 , 2022 LDK!
3 30 e 11 8.83 BARTOSZEWICZ Julia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- CZWOJDA Adrian # Z/1829/20 2022 LDK!
4 34 e 11 8.91 NAWRAT Wiktoria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/1833/21 2022 LDK!
5 38 e 11 9.04 BAS Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0451/21 2022
6 45 e 11 9.30 ROMANECZKO Julia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4329/20 2022 LDK!
7 51 e 11 9.61 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U16 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
1 1 e 12 8.22 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U14 OP -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2022 LDK!
2 6 e 12 8.49 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
3 20 e 12 9.01 LIPIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK!
4 34 e 12 9.47 BERLIŃSKA Patrycja UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0146/21 2022 LDK!
5 38 e 12 9.59 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/0683/21 2022 LDK!
6 44 e 12 9.87 IWANOW Alicja CSiR Susz 2009 U14 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0591/21 , 2022 LDK!
7 50 e 12 10.13 BONI¦NIAK Natalia UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- LDK!
1 4 e 13 8.29 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
2 7 e 13 8.51 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
3 14 e 13 8.79 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka Z/0302/20 2022 LDK!
4 22 e 13 9.05 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2105/20 2022 LDK!
5 32 e 13 9.38 DOMAGAŁA Nikola UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- DOMAGAŁA Joanna B.D. Z/0690/20 2021 LDK!
6 37 e 13 9.51 STANECKA Oliwia KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/1174/21 2022 LDK!
7 39 e 13 9.65 SZYPURA Martyna UKB Szubin 2009 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/0157/20 2022 LDK!
1 3 e 14 8.26 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- BAUMGART Iwona # Z/5764/18 2022 LDK!
2 12 e 14 8.76 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2022 LDK!
3 25 e 14 9.14 LEWANDOWSKA Olga BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3926/18 2022 LDK!
4 31 e 14 9.34 DOBEK Daria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof RUTKOWSKI Mariusz , Z/1837/21 , 2022 LDK!
5 36 e 14 9.49 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Marek # Z/0257/20 2022 LDK!
6 41 e 14 9.69 GALUSIŃSKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Marek # Z/0264/20 2022 LDK!
7 42 e 14 9.77 JAWORSKA Nikola LKS Prime Food Brda Przechlewo 2008 U14 PM -- LDK!
8 53 e 14 10.60 CILIŃD¬ Marta KS Wejher Wejherowo 2008 U14 PM -- LDK!
1 9 e 15 8.56 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4339/20 2022 LDK!
2 10 e 15 8.67 KOPYŁEK Aleksandra MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- B.D. ADAMCZYK Dariusz , Z/2485/21 , 2022 LDK!
3 11 e 15 8.73 SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2022 LDK!
4 15 e 15 8.90 GRUSZCZYŃSKA Urszula MKL Toruń 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2250/21 2022 LDK!
5 23 e 15 9.07 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2022 LDK!
6 33 e 15 9.43 KIEDROWICZ Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5195/19 2021 LDK!
7 45 e 15 9.92 LEWANDOWSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/2278/21 2022 LDK!
8 46 e 15 9.94 JAROSZEK Aleksandra MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U14 SL -- LDK!
1 2 e 16 8.25 STOMA Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0911/21 2022 LDK!
2 5 e 16 8.29 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0952/21 2022 LDK!
3 28 e 16 9.19 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2022 LDK!
4 35 e 16 9.49 JASIK Laura CMKL Człuchów 2008 U14 PM -- BODZIAK Igor Z/0506/21 2022 LDK!
5 40 e 16 9.66 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
6 43 e 16 9.78 CISKOWSKA Marta KS Wejher Wejherowo 2008 U14 PM -- LDK!
7 47 e 16 9.96 REMBLEWSKA Maja UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0356/21 2022 LDK!
8 51 e 16 10.30 KRAWCZAK Zuzanna KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/1847/21 2021 LDK!
1 13 e 17 8.77 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
2 16 e 17 8.93 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U14 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2740/20 2022 LDK!
3 17 e 17 8.93 WOJDA Patrycja MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz # Z/2290/21 2022 LDK!
4 19 e 17 8.99 ALEKSIAK Weronika KL Gdynia 2008 U14 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2709/20 2022 LDK!
5 21 e 17 9.04 JUNAK Aleksandra AML Słupsk 2008 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/0167/21 2022 LDK!
6 27 e 17 9.15 PIEKARCZYK Jagoda MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -- ¦WITAŁA Aldona Z/1091/21 2021 LDK!
7 30 e 17 9.21 JANUS Maja UKB Szubin 2008 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/3666/20 2022 LDK!
8 49 e 17 10.11 KUBICA Anna ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- DZIˇBA Bogusław Z/1820/20 2022 LDK!
1 8 e 18 8.56 STRASZKO Pola WLKS Wrocław 2008 U14 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2045/20 2022 LDK!
2 18 e 18 8.99 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -- ¦WITAŁA Aldona Z/1087/21 2022 LDK!
3 24 e 18 9.08 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -- ZDONEK Filip # Z/2011/20 2022 LDK!
4 26 e 18 9.15 NIKIEL Maria MKL Toruń 2008 U14 KP -- GˇSIEWICZ Jarosław Z/2246/21 2022 LDK!
5 29 e 18 9.20 IGNASIAK Julia MUKS Kadet Rawicz 2008 U14 WP -- ¦WITAŁA Aldona Z/2373/20 2022 LDK!
6 48 e 18 9.97 ŻARSKA Natalia MKL Toruń 2008 U14 KP -- GˇSIEWICZ Jarosław Z/2243/21 2022 LDK!
7 52 e 18 10.39 BUDNIK Martyna KS Wejher Wejherowo 2009 U14 PM -- GELO Krystyna Z/0792/20 2022 LDK!
1 f 1 7.91 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2022 LDK!
2 f 1 8.03 KU¦ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK!
3 f 1 8.07 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -- B.D. Z/3394/18 2022 4 LDK!
4 f 1 8.08 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
5 f 1 8.21 WO¬NIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK!
6 f 1 8.27 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2022
7 f 1 8.30 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
8 f 1 8.32 SZCZE¦NIAK Julia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0122/18 2022 BEZ LDK!
1 f 2 8.03 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U14 OP -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2022 LDK!
2 f 2 8.14 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
3 f 2 8.18 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- BAUMGART Iwona # Z/5764/18 2022 LDK!
4 f 2 8.25 STOMA Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0911/21 2022 LDK!
5 f 2 8.39 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0952/21 2022 LDK!
6 f 2 8.48 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
7 f 2 8.56 STRASZKO Pola WLKS Wrocław 2008 U14 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2045/20 2022 LDK!
8 f 2 8.72 ŻYLLA Julia UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/1789/19 2022 LDK!
200 m K
1 2 s 1 31.47 KANICZ Maja LKS Lubawa 2010 U12 WN -- TYKARSKI Marek Z/2383/21 2022 LDK!
2 3 s 1 31.59 KAWAŁKOWSKA Michalina BKS Bydgoszcz 2011 U12 KP -- B.D. RUDNIK Damian , Z/0571/20 , 2022 LDK!
3 8 s 1 32.27 WOJCIECHOWSKA Lena LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek , Z/0933/20 , 2022 LDK!
4 11 s 1 32.72 ŻYWICA Blanka MKL Toruń 2012 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/2284/21 2022 LDK!
5 18 s 1 33.49 DALASIŃSKA Kaja LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/2470/21 2022 BEZ LDK!
6 41 s 1 37.68 KARBOWIAK Dorota KM Aktywni Sochaczew 2010 U12 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2049/21 2022 LDK!
1 12 s 2 32.76 SIEDLECKA Lena KSLZS Kruszwica 2010 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/1172/21 , 2022 LDK!
2 23 s 2 34.25 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2022 LDK!
3 33 s 2 35.74 SIKORSKA Izabela KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2011 U12 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/2293/20 2022 LDK!
4 40 s 2 37.29 FRˇCKOWIAK Weronika O¦ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta # Z/2798/20 2022 LDK!
5 43 s 2 39.13 MICHALAK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2142/21 2022 LDK!
6 44 s 2 42.63 PARADOWSKA Magdalena UKS Czapla Białe Błota 2010 U12 KP -- KUĆ Dariusz # Z/1036/20 2022 LDK!
1 9 s 3 32.35 SCHMIDT Paulina UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3538/20 2022 LDK!
2 15 s 3 33.05 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -- RODOWALD Olaf Z/2051/21 2022 LDK!
3 17 s 3 33.46 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0334/21 2022
4 20 s 3 33.79 CZERWIEC Ja¶mina RKS Rumia 2011 U12 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/2292/21 2022 LDK!
5 34 s 3 36.36 TRˇMPCZYŃSKA Lena UKS Sprint PrzeĽmierowo 2011 U12 WP -- LDK!
6 42 s 3 37.96 PUCUŁA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U12 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0344/21 2022
1 6 s 4 32.14 HERBASZ Lena UKS Jedynka Reda 2010 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0457/21 2022 LDK!
2 7 s 4 32.18 KOLASA Lea UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3546/20 2022 LDK!
3 10 s 4 32.71 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2022 LDK!
4 16 s 4 33.42 POCIEJEWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/2067/20 2022
5 31 s 4 35.65 KOWSZEWICZ Agata LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/2276/21 2022 LDK!
1 14 s 5 32.96 BROŃCZYK Aleksandra MKL Toruń 2010 U12 KP -- GˇSIEWICZ Jarosław Z/2249/21 2022 LDK!
2 22 s 5 33.90 SZLACHTA Justyna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/1101/21 2022 LDK!
3 28 s 5 35.35 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2022
4 35 s 5 36.42 TRZCIŃSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U12 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0325/21 2022
5 37 s 5 36.72 KILKIEWICZ Blanka MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2010 U12 KP -- #
6 39 s 5 37.20 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2022 LDK!
1 4 s 6 31.77 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków # 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2022 LDK!
2 5 s 6 32.01 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2022 LDK!
3 25 s 6 34.60 WAWRZYN Milena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0326/21 2022
4 26 s 6 34.83 CEGIELSKA Maja KS Zamek Kurzętnik 2010 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0826/20 2022 LDK!
5 30 s 6 35.63 RÓZYCKA Wiktoria LUKS Start Nakło 2012 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2143/21 2022 LDK!
6 32 s 6 35.73 OKONIEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2012 U12 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona Z/3005/20 2022 LDK!
1 1 s 7 30.87 KUŁAKOWSKA Natalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1816/20 2022 LDK!
2 21 s 7 33.86 KA¬MIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2022 LDK!
3 24 s 7 34.54 ŁAZAROWICZ Zofia UKS Czapla Białe Błota 2011 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/1038/20 2022 LDK!
4 29 s 7 35.55 BAŁTYKA Antonina UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1596/21 2022 LDK!
5 36 s 7 36.43 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U12 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2022
6 38 s 7 37.18 SZYMCZAK Klaudia LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2275/20 2022 LDK!
1 13 s 8 32.92 LEONIAK Marta ULKS Skoczek Pogórze 2010 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0777/21 2022 LDK!
2 19 s 8 33.66 BALD Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2010 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/0772/21 2022 LDK!
3 27 s 8 35.12 BAŁTYKA Hanna UKS OSoT Szczecin 2010 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1597/21 2022 LDK!
1 1 s 9 26.25 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ II RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
2 2 s 9 27.55 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP IV ROJTEK Mikołaj # Z/0183/18 2022 BEZ LDK!
3 4 s 9 27.93 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2022 LDK!
4 11 s 9 29.26 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U14 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4495/19 2022 LDK!
5 54 s 9 33.44 OLĘDZKA Julia UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1965/21 2022 LDK!
1 5 s 10 28.21 IWOŁA Klara ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0127/19 2022 LDK!
2 9 s 10 28.88 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka # 2008 U14 DS V ¦WIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk # , Z/2436/21 , 2022 LDK!
3 10 s 10 29.12 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
4 13 s 10 29.34 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U14 PM V SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2022 LDK!
5 14 s 10 29.39 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ V ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
1 6 s 11 28.44 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2022 LDK!
2 15 s 11 29.62 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM V SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2022 LDK!
3 20 s 11 30.35 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
4 25 s 11 30.94 MACH Alicja ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1814/20 2022 LDK!
5 37 s 11 31.91 ŻURAWSKA Marta MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- LDK!
1 16 s 12 30.07 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ V RODOWALD Olaf Z/0943/20 2022 LDK!
2 19 s 12 30.34 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2022 BEZ LDK!
3 31 s 12 31.47 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 2008 U14 KP -- WO¬NIAK Jacek Z/4491/19 2022 BEZ LDK!
4 49 s 12 32.92 WIELGOS Laura UKB Szubin 2009 U14 KP -- STAROŃ Tomasz PAWLAK Sandra , Z/4175/20 , 2022 LDK!
  s 12 DQ KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3556/20 2022 LDK!
1 17 s 13 30.19 OSTROWSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP V ROJTEK Mikołaj Z/1822/21 2022
2 18 s 13 30.22 KRZYMIŃSKA Maja BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP V RUDNIK Damian Z/2300/18 2022 LDK!
3 21 s 13 30.40 PRZYŁUCKA Wiktoria MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U14 KP -- JEZIORSKA Magdalena # Z/1552/20 2022 LDK!
4 29 s 13 31.39 SŁOMKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0579/18 2022 LDK!
5 44 s 13 32.49 KANICZ Aleksandra LKS Lubawa 2008 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2382/21 2022
1 23 s 14 30.79 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/3779/18 2022
2 27 s 14 30.96 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3919/18 2022 LDK!
3 32 s 14 31.55 WOJTYLAK Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj # Z/0028/20 2022 LDK!
4 46 s 14 32.61 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
5 57 s 14 34.10 SIKORSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/2505/20 2022 LDK!
1 7 s 15 28.54 URBANIAK Oliwia UKS D±b Suchy Las 2008 U14 WP V GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek Z/4320/18 2022 BEZ LDK!
2 34 s 15 31.64 BRETT Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KUĆ Dariusz # Z/1039/19 2021 LDK!
3 38 s 15 32.07 GOŁDYN Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- LDK!
4 39 s 15 32.09 TOMALA Wiktoria BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej # Z/5767/18 2022 LDK!
5 42 s 15 32.35 PŁATEK Matylda CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0070/20 2022 LDK!
6 45 s 15 32.52 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
1 33 s 16 31.59 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U14 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2022 LDK!
2 41 s 16 32.24 KLAJBOR Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- LDK!
3 43 s 16 32.48 STENCEL Zuzanna UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3365/20 2022 LDK!
4 47 s 16 32.83 TUPIKOWSKA Jagna BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej # Z/0919/19 2022 LDK!
5 51 s 16 33.32 WARMUZ Melania KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/3053/20 , 2022 LDK!
6 53 s 16 33.39 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2022
1 40 s 17 32.24 DUDA Julia O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka # Z/2469/20 2022 LDK!
2 59 s 17 34.66 MIKOŁAJCZAK Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/1821/21 2022
3 60 s 17 35.39 WOJCIECHOWSKA Kornelia KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/3054/20 , 2021 LDK!
4 61 s 17 35.44 ROSZKOWSKA Oliwia KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0827/20 2022 LDK!
1 3 s 18 27.78 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U14 PM IV DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech # , Z/0060/19 , 2022 BEZ LDK!
2 28 s 18 31.22 OKONIEWSKA Michalina LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- BON-PANTKOWSKA Aldona BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/2863/20 2021 LDK!
3 35 s 18 31.76 CHOJNACKA Kalina O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka # Z/2388/20 2022 LDK!
4 48 s 18 32.86 BARCZEWSKA Nina UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/4372/20 2022 LDK!
5 52 s 18 33.36 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2022 LDK!
6 62 s 18 41.12 SZCZEPAŃSKA Matylda MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- B.D. CZWOJDA Adrian # , Z/1830/20 , 2021 LDK!
1 8 s 19 28.85 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2022 LDK!
2 12 s 19 29.32 GROBELNA Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U14 DS V MAKUCH Beata Z/0821/19 2022
3 24 s 19 30.81 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/5196/19 2022 LDK!
4 30 s 19 31.45 DERDA Antonina UKS Skoczek Władysławów 2008 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0018/21 2022 LDK!
5 58 s 19 34.58 GIL Aleksandra UKS Sprinter Słodków 2008 U14 WP -- LDK!
1 22 s 20 30.50 OZIMKIEWICZ Zofia MKL Toruń 2008 U14 KP -- GˇSIEWICZ Jarosław Z/2244/21 2022 LDK!
2 26 s 20 30.95 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/0001/20 2022 LDK!
3 36 s 20 31.78 HAMERA Nina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0822/19 2022
4 50 s 20 33.18 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2022 LDK!
5 55 s 20 33.84 STAWICKA Eliza UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- DOMAGAŁA Joanna Z/3379/20 2022 LDK!
6 56 s 20 34.01 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/3328/20 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.69 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 41.86 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL II ROLAK Dorota Z/1946/19 2022 LDK!
3 4 s 1 42.74 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U16 PM II CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2022 5 LDK!
4 6 s 1 42.99 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 2006 U16 KP II ROSIŃSKI Zenon Z/4042/18 2021 5
5 11 s 1 44.19 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
6 62 s 1 51.34 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4301/20 2022 LDK!
1 5 s 2 42.79 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP II BAUMGART Iwona Z/1011/19 2022 BEZ
2 8 s 2 43.53 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/1051/19 , 2022 LDK!
3 10 s 2 44.18 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/0758/20 2022
4 14 s 2 44.60 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP III DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr # Z/5196/18 2022 BEZ LDK!
5 36 s 2 47.04 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/1575/19 2022 LDK!
1 9 s 3 43.74 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudzi±dz 2006 U16 KP III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał # Z/2401/19 2022 LDK!
2 13 s 3 44.46 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U16 PM III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0940/20 , 2022 LDK!
3 20 s 3 45.08 SADOWSKA Hanna MKL Toruń 2007 U16 KP IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/4499/19 2021 BEZ LDK!
4 22 s 3 45.48 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2022 4 LDK!
5 48 s 3 48.61 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2022 LDK!
1 7 s 4 43.50 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ III DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2022 LDK!
2 21 s 4 45.33 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2022 BEZ LDK!
3 24 s 4 45.94 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U16 KP IV WO¬NIAK Jacek # Z/2920/16 2022 BEZ LDK!
4 26 s 4 45.96 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U16 MZ IV KˇPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2022
5 65 s 4 52.91 MASTALERCZUK Zuzanna GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN -- LDK!
  s 4 DQ WITKOWSKA Barbara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0182/18 2022 LDK!
1 3 s 5 42.49 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL II CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2022 LDK!
2 12 s 5 44.29 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje # 2006 U16 ZP III WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2022 LDK!
3 17 s 5 44.98 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2022 LDK!
3 17 s 5 44.98 CACKOWSKA Patrycja PTT Delta Płock 2006 U16 MZ III KˇPIŃSKI Sławomir Z/2674/20 2021
5 19 s 5 45.06 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2022 LDK!
1 16 s 6 44.79 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2022 BEZ LDK!
2 29 s 6 46.11 TROKA Julita UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM IV ZBLEWSKI Leszek Z/1813/18 2022 5 LDK!
3 30 s 6 46.45 SAŁEK Julia LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM IV B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3555/20 , 2022 LDK!
4 32 s 6 46.68 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/0818/20 2022 LDK!
5 46 s 6 48.23 SOSNOWSKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2006 U16 WN V
6 49 s 6 48.79 STEYKA Alicja KS Schulo Team Działdowo # 2007 U16 WN -- SCHULZ Łukasz # Z/5276/22 2022
1 25 s 7 45.94 BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP IV GO¦CINIAK Marcin # Z/0551/22 2022 LDK!
2 34 s 7 46.92 GRZEGOREK Judyta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0170/18 2022 LDK!
3 37 s 7 47.05 CIESZEWSKA Amelia MKL Toruń # 2007 U16 KP V OSTANEK Aneta WO¬NIAK Jacek , Z/0729/22 , 2022 LDK!
4 39 s 7 47.41 PESTA Natalia MUKL Brodnica 2006 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/4044/18 2021 5
5 54 s 7 49.45 SKUPIN Amelia AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał B.D. Z/4970/19 2022 LDK!
6 60 s 7 50.22 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK!
1 28 s 8 46.09 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2022 LDK!
2 33 s 8 46.77 NOAK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/1766/18 2022 LDK!
3 44 s 8 48.03 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/0055/18 , 2022 BEZ LDK!
4 56 s 8 49.65 FICYGOWSKA Aleksandra Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB -- SKORUPA Krzysztof # Z/13673/21 2022 LDK!
5 64 s 8 51.68 WOJNA Amelia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- LDK!
  s 8 DQ PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
1 45 s 9 48.07 BREZA Agata ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM V WRYCZA Jarosław # Z/3827/18 2021 BEZ LDK!
2 47 s 9 48.35 BOGDAŃSKA Agata CMKL Człuchów 2007 U16 PM V BODZIAK Igor Z/4580/19 2022 LDK!
  s 9 DQ MICHALSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- GARDZIELEWSKA Urszula # BEZ LDK!
  s 9 DQ RYNKIEWICZ Róża SKLA Sopot # 2007 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/2412/19 2022 LDK!
  s 9 DQ MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP -- PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2022 LDK!
1 40 s 10 47.51 BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN V OLBRY¦ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0401/21 , 2022 LDK!
2 43 s 10 47.90 ZALESKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U14 PM V RATAJCZAK Maciej Z/3160/20 2022 BEZ
3 51 s 10 49.00 KOSTUCH Maja KUKS Remus Ko¶cierzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2022 LDK!
4 57 s 10 49.73 SZENWALD Anna KUKS Remus Ko¶cierzyna 2006 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0474/20 2021 LDK!
5 58 s 10 49.94 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/1379/21 2022
6 70 s 10 80.35 FURMAŃSKA Amelia CSiR Susz 2007 U16 WN -- LDK!
1 31 s 11 46.50 SZUKALSKA Marcelina SKLA Sopot 2007 U16 PM IV URBANEK Ryszard Z/5762/18 2021 LDK!
2 38 s 11 47.34 WINKOWSKA Anna UKB Szubin 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew # Z/0944/18 2022 BEZ LDK!
3 50 s 11 48.88 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/1966/21 , 2022 LDK!
4 53 s 11 49.21 CEGIELSKA Roksana KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3073/19 2022 LDK!
5 66 s 11 52.93 POROŻYŃSKA Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM -- LDK!
  s 11 DQ DAŃKÓW Dorota WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- # LDK!
1 23 s 12 45.84 FˇFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/0036/20 2022 LDK!
2 35 s 12 46.96 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
3 59 s 12 50.00 BEHRENDT Julia UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/0506/18 2021 BEZ LDK!
4 61 s 12 51.06 SZKUDLAREK Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/0749/20 2021
5 68 s 12 53.54 SIUCHNIŃSKA Barbara UKB Szubin 2007 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/3012/20 2022 LDK!
1 27 s 13 46.07 ŁADOŃ Julia MKS Inowrocław 2007 U16 KP IV #
2 41 s 13 47.51 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP V WALCZAK Katarzyna # Z/1062/18 2022 BEZ LDK!
3 55 s 13 49.64 PACZKOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł BEZ LDK!
4 69 s 13 54.68 MADEJ Nina UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
  s 13 DQ MACIEJEWSKA Melania GKS Olimpia Grudzi±dz # 2007 U16 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał # , Z/4407/18 , 2021 BEZ LDK!
1 15 s 14 44.66 WASILEWSKA Natalia WLKS Wrocław 2006 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil # Z/0627/20 2022 LDK!
2 42 s 14 47.68 NOWAK Marcelina O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP V LDK!
3 52 s 14 49.07 KACZMAREK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/2136/21 2022 LDK!
4 63 s 14 51.40 KOCIAK Liliana UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/5249/19 2021 LDK!
5 67 s 14 53.08 JANIAK Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/5197/19 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:42.91 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP III WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:44.68 ŁUCZKO Maja UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej # Z/0753/20 2022 LDK!
3 4 s 1 1:47.85 ŁAPKA Karina ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1106/20 2022 LDK!
4 8 s 1 1:49.97 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2022 LDK!
5 11 s 1 1:51.15 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3669/20 2022 LDK!
6 13 s 1 1:51.66 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1911/19 2022 LDK!
1 5 s 2 1:49.05 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2022 LDK!
2 6 s 2 1:49.36 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP V GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2022 LDK!
3 7 s 2 1:49.81 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U14 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2022
4 9 s 2 1:50.75 HA¦KIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2022 BEZ LDK!
5 10 s 2 1:50.75 ZINIEWICZ Nikola AML Słupsk 2008 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4374/20 2022 LDK!
6 12 s 2 1:51.53 KA¬MIERCZAK Zuzanna UKS Sprinter Słodków 2008 U14 WP -- B.D. Z/0297/20 2022 LDK!
  s 2 DNF BANASZAK Julia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0016/19 2022 LDK!
1 3 s 3 1:46.03 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U14 WN V SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2022 BEZ LDK!
2 15 s 3 1:52.72 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U14 KP -- WO¬NIAK Jacek # Z/4494/19 2022 LDK!
3 18 s 3 1:55.36 SADOWSKA Martyna KUKS Remus Ko¶cierzyna 2008 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3610/19 2022 LDK!
4 19 s 3 1:55.69 WIELGOCKA Amelia UKS Sprinter Słodków 2008 U14 WP -- B.D. Z/0299/20 2022 LDK!
5 24 s 3 1:56.90 JANKIEWICZ Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0019/20 2022 LDK!
6 25 s 3 1:56.99 WALKUSZ Antonina KUKS Remus Ko¶cierzyna 2009 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0510/20 2022 LDK!
7 45 s 3 2:09.61 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
  s 3 DNF BIAŁKOWSKA Maia LKS Zantyr Sztum # 2008 U14 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3557/20 2022 LDK!
1 14 s 4 1:51.90 LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2022 LDK!
2 16 s 4 1:54.33 CYCKOWSKA Blanka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/0212/20 2022
3 17 s 4 1:54.89 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2022 LDK!
4 21 s 4 1:56.28 KŁOSIN Nadia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1819/20 2022 LDK!
5 39 s 4 2:03.09 ¦LIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0153/20 2022
6 49 s 4 2:13.09 ŻYWICKA Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2008 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata PYTLARCZYK Paweł , Z/2665/21 , 2022 LDK!
1 26 s 5 1:58.00 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0231/17 2022 BEZ LDK!
2 27 s 5 1:58.32 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2022 LDK!
3 28 s 5 1:58.52 CZUBASZEK Cecylia GKS Olimpia Grudzi±dz 2008 U14 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/3883/18 2021 BEZ LDK!
4 31 s 5 1:59.70 ŁAGUNA Anna KL Lechia Gdańsk 2009 U14 PM -- WIETEK Zbigniew SKALSKI Krzysztof # Z/2697/19 2022 LDK!
5 34 s 5 2:00.93 ZŁOTOWSKA Jagoda MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U14 KP -- MATUS Marek # Z/1855/21 2022 LDK!
6 37 s 5 2:02.52 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1809/20 , 2022 LDK!
7 43 s 5 2:07.90 KRZYŻAŃSKA Pola BKS Bydgoszcz 2009 U14 KP -- # LDK!
8 47 s 5 2:12.24 ZIEJA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2008 U14 WN --
1 35 s 6 2:01.12 BERNAT Olga UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/3715/20 2022 LDK!
2 41 s 6 2:05.82 STACHELSKA Hanna Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ --
3 44 s 6 2:08.26 GRABOWSKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. # Z/1227/21 2021
4 50 s 6 2:15.10 BRONK Zofia ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -- WRYCZA Jarosław # Z/4923/19 2022 LDK!
5 51 s 6 2:15.74 TYMIŃSKA Lena MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2009 U14 KP -- # LDK!
1 20 s 7 1:55.80 ŁOSIŃSKA Łucja ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. Z/0322/20 2022 LDK!
2 22 s 7 1:56.47 DˇBROWSKA Maja MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. # Z/4202/20 2021
3 30 s 7 1:59.49 LABICKA Oliwia LKS Lubawa 2008 U14 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2394/21 2022 LDK!
4 32 s 7 2:00.67 ŁAZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/0452/21 2022
5 42 s 7 2:06.94 ¦CIGAŁA Zuzanna ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -- WRYCZA Jarosław Z/0328/20 2022 LDK!
6 48 s 7 2:12.33 FRANKOWSKA Lena KS Wejher Wejherowo 2009 U14 PM -- GELO Krystyna Z/2370/21 2022 LDK!
7 52 s 7 2:17.81 MICHALEC Zofia CMKL Człuchów 2009 U14 PM -- BODZIAK Beata Z/0507/21 2022 LDK!
1 23 s 8 1:56.55 ZABROCKA Oliwia UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/3537/20 2022 LDK!
2 29 s 8 1:58.56 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary # 2009 U14 LB -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina URSZULAK Marcin # , Z/13558/21 , 2022 LDK!
3 33 s 8 2:00.87 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2008 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/8008/21 2022 LDK!
4 36 s 8 2:01.99 KOCZYWˇS Nikola LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0490/20 2022 LDK!
5 38 s 8 2:02.61 DYNEK Kaja ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- DZIˇBA Bogusław # Z/0773/21 2022 LDK!
6 40 s 8 2:03.17 JANKOWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2008 U14 PM -- B.D. RADTKE Marek # , Z/0317/21 , 2022 LDK!
7 46 s 8 2:10.79 MANIKOWSKA Natalia ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -- WRYCZA Jarosław Z/4919/19 2022 LDK!
8 53 s 8 2:21.72 KRZYWDZIŃSKA Zofia UKB Szubin 2009 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/1579/19 2022 BEZ LDK!
1 1 s 9 1:53.05 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2022 LDK!
2 2 s 9 1:56.00 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2022 LDK!
3 5 s 9 2:02.88 PAWLIKOWSKA Aleksandra MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2010 U12 KP -- MATUS Marek # Z/1591/20 2022 LDK!
4 11 s 9 2:10.54 KLEIN Celia KUKS Remus Ko¶cierzyna 2010 U12 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1920/21 2022 LDK!
1 7 s 10 2:03.25 WALCZAK Noemi UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/5251/19 2022 LDK!
2 8 s 10 2:05.17 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2022 LDK!
3 9 s 10 2:06.64 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0339/21 2022
4 10 s 10 2:07.00 GIEJBATOW Pola UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3191/20 2022 LDK!
5 15 s 10 2:16.69 SZUMAN Rozalia KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/1175/21 , 2022 LDK!
6 16 s 10 2:22.28 HIBNER Emilia UKS Sprint PrzeĽmierowo 2012 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/1513/21 2022 LDK!
1 3 s 11 1:59.64 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U12 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4305/20 2022 LDK!
2 4 s 11 2:02.29 BARTZ Ewa O¦ AZS Poznań 2010 U12 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka # Z/2799/20 2022 LDK!
3 6 s 11 2:02.93 STAWRAKAKIS Helena O¦ AZS Poznań 2010 U12 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka # Z/2801/20 2022 LDK!
4 12 s 11 2:11.21 KALKA Zofia UKB Szubin 2010 U12 KP -- PAWLAK Sandra Z/0155/20 2022 LDK!
5 13 s 11 2:13.20 ZARACH Monika KUKS Remus Ko¶cierzyna 2011 U12 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/2272/21 2022 LDK!
5 13 s 11 2:13.20 POJNAR Paulina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1715/21 2022 LDK!
1 1 s 12 1:37.62 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2022 LDK!
2 2 s 12 1:39.55 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM III SĘKOWSKA Anna Z/2346/20 2022
3 3 s 12 1:39.93 CHMIELEWSKA Kaja Mazovia ProActiv Ciechanów # 2006 U16 MZ III KOZIATEK Krzysztof B.D. , Z/10796/21 , 2021 LDK!
4 4 s 12 1:44.72 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0052/18 2022 5 LDK!
5 5 s 12 1:44.82 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2007 U16 LD IV B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
6 6 s 12 1:47.42 LE¦NIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
7 7 s 12 1:48.72 SŁOWIŃSKA Maja UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0839/20 2022 LDK!
1 8 s 13 1:49.19 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2022 BEZ LDK!
2 9 s 13 1:49.60 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbl±g 2007 U16 WN V NAGY Czesław POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2022 LDK!
3 10 s 13 1:49.79 LISOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5204/18 2021 BEZ LDK!
4 12 s 13 1:50.57 LEWAŃCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2006 U16 PM -- B.D. B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1837/20 , 2022 LDK!
5 16 s 13 1:51.08 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 2006 U16 WN -- OLBRY¦ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0784/18 , 2022 BEZ LDK!
6 17 s 13 1:52.17 JEZNACH Anna MMKS Gdańsk 2006 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1807/20 , 2021 LDK!
7 18 s 13 1:52.73 KACZKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna B.D. Z/0567/18 2022 BEZ LDK!
1 11 s 14 1:49.95 KOWALEWSKA Pola O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIE¦LICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
2 14 s 14 1:50.96 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2022 BEZ LDK!
3 15 s 14 1:51.00 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3156/19 2022 BEZ LDK!
4 20 s 14 1:56.90 IZDEBSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/0631/21 2022 LDK!
5 21 s 14 1:57.26 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2022 LDK!
6 23 s 14 1:57.63 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4925/19 , 2022 LDK!
7 26 s 14 2:03.52 SZAUER Julia LKS Lubawa 2007 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/2820/19 2022
1 24 s 15 2:02.21 SĘGA Zuzanna UKB Szubin 2007 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/2192/21 2022 LDK!
2 25 s 15 2:02.63 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
3 29 s 15 2:05.66 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2022 LDK!
4 30 s 15 2:06.73 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0002/20 2022 LDK!
5 31 s 15 2:07.87 ŁUCZAK Nikola GKS Olimpia Grudzi±dz 2007 U16 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał # Z/4409/18 2021 LDK!
6 32 s 15 2:09.26 BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Telimena UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/0596/19 2022 LDK!
7 33 s 15 2:11.83 PIWOWARCZYK Liwia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0067/20 2022 LDK!
1 13 s 16 1:50.64 PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/2009/20 2022 LDK!
2 19 s 16 1:54.66 HA¦KIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0342/18 2022 BEZ LDK!
3 22 s 16 1:57.58 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2022
4 27 s 16 2:03.91 ROBASZKIEWICZ Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
5 28 s 16 2:05.65 BROWARCZYK Oliwia LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- MAZERSKI Bartosz # Z/1175/20 2022 LDK!
6 34 s 16 2:15.33 KOSIŃSKA Natalia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1838/20 , 2022 LDK!
1000 m K
1 2 s 1 3:06.46 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 3 s 1 3:07.70 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL III DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2022 BEZ LDK!
3 4 s 1 3:07.70 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP III KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
4 5 s 1 3:09.86 MACHURA Julia O¦ AZS Poznań 2006 U16 WP III CIE¦LICKA Elżbieta Z/0634/20 2022 LDK!
5 6 s 1 3:10.44 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP III NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina # Z/0193/18 2022 LDK!
6 8 s 1 3:17.61 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2022 LDK!
7 9 s 1 3:17.93 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2022 LDK!
8 11 s 1 3:20.80 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # Z/0344/18 2022 BEZ LDK!
9 13 s 1 3:25.07 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U16 PM V RUMIŃSKI Wojciech Z/3216/19 2022 LDK!
10 23 s 1 3:36.29 ¦LUSAŁEK Weronika RKS Rumia # 2006 U16 PM -- B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4917/18 , 2022 LDK!
11 26 s 1 3:41.00 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2022 BEZ LDK!
1 1 s 2 3:03.54 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje # 2007 U16 ZP III BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2022 LDK!
2 12 s 2 3:24.75 KLEIN Zofia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1107/20 2022 LDK!
3 14 s 2 3:25.30 GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/2440/19 2022 LDK!
4 15 s 2 3:25.82 PILARSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V LDK!
5 17 s 2 3:27.73 MODZELEWSKA Nikola MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM V B.D. # Z/4208/20 2020
6 18 s 2 3:27.91 JAŻDŻEWSKA Patrycja CMKL Człuchów 2007 U16 PM V BODZIAK Beata Z/4581/19 2022 LDK!
7 19 s 2 3:30.69 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4848/18 , 2022 BEZ LDK!
8 22 s 2 3:34.40 ¦MIGOWSKA Nadia LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/1806/20 , 2021 LDK!
9 24 s 2 3:38.29 WARCZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- B.D. SOBOWIEC Bartosz # , Z/0078/20 , 2022 LDK!
10 27 s 2 3:45.60 TYBUS Zuzanna MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. # Z/4205/20 2021
11 33 s 2 4:12.24 CHMIELECKA Kamila KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0102/20 2022 LDK!
1 7 s 3 3:16.99 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań # 2006 U16 WP IV GRENDA Jan Z/12439/21 2022 LDK!
2 10 s 3 3:18.29 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP IV ZDONEK Filip Z/2007/20 2022 LDK!
3 16 s 3 3:26.11 KŁOSIŃSKA Iga ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0022/19 2022 LDK!
4 20 s 3 3:30.84 BORKOWSKA Marcelina SKLA Sopot 2006 U16 PM V URBANEK Ryszard Z/0051/18 2021 BEZ LDK!
5 21 s 3 3:31.38 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań # 2007 U16 WP V GRENDA Jan Z/13050/21 2022 LDK!
6 25 s 3 3:38.65 GRABOWSKI Laura LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- B.D. ZRADA Piotr ZRADA Piotr , Z/2471/21 , 2022 LDK!
7 28 s 3 3:53.56 KRAJEWSKA Marta ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- # LDK!
8 29 s 3 3:55.98 TWAROWSKA Milena ULKS Skoczek Pogórze 2006 U16 PM -- # LDK!
9 30 s 3 4:00.89 PILARSKA Oliwia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
10 31 s 3 4:05.43 MURAWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- B.D. # Z/4204/20 2020
11 32 s 3 4:07.51 SILKO Julia LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/0810/19 2021 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 s 1 9.11 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0749/18 2022 4
2 2 s 1 9.27 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2022
3 3 s 1 9.46 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
4 4 s 1 9.50 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew B.D. Z/1042/19 2022 LDK!
5 7 s 1 9.78 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/2339/20 2022 LDK!
6 9 s 1 9.85 KUKUCZKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2325/20 2022 LDK!
7 12 s 1 9.98 JĘCHOREK Kinga AML Słupsk 2007 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta # Z/4295/20 2022 LDK!
1 5 s 2 9.65 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej # Z/0013/19 2022
2 6 s 2 9.74 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/2343/20 2022 LDK!
3 8 s 2 9.79 BONI¦NIAK Alicja Akademia Biegowa Żary # 2006 U16 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/1071/19 2022 LDK!
4 10 s 2 9.87 ¦NIEŻEK Lena GKS Start Długołęka 2006 U16 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/3927/19 , 2021 LDK!
5 11 s 2 9.92 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2550/20 2022
6 13 s 2 10.09 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -- BIERŁA Dawid # Z/0745/18 2022 BEZ
7 19 s 2 11.42 LUBECKA Wiktoria UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1817/18 2021 BEZ LDK!
1 14 s 3 10.36 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo # 2007 U16 WP -- JAGACIAK Jarosław # Z/0605/22 2022 LDK!
2 15 s 3 10.63 PASTOR Karolina AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- LDK!
3 16 s 3 10.74 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK!
4 17 s 3 10.81 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0746/18 2022
5 20 s 3 11.49 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0673/20 2022 LDK!
6 21 s 3 12.39 LESSNAU Oliwia KS Wejher Wejherowo 2006 U16 PM -- LDK!
7 22 s 3 12.40 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -- B.D. Z/3403/18 2022 BEZ LDK!
1 18 s 4 11.39 SUSKA Marika KL Gdynia 2007 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2552/20 2022
2 23 s 4 12.62 JANKOWSKA Olga KL Gdynia 2007 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2548/20 2022 LDK!
  s 4 DNF MODRZEJEWSKA Agata UKS Lipusz # 2006 U16 PM --
  s 4 DNF RYBICKA Daria KL Gdynia # 2007 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2551/20 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 WO¬NIAK Martyna AML Słupsk 2008 U14 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2022 LDK!
2 f 1 1.43 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ V SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf , Z/1457/18 , 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.43 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ V RODOWALD Olaf Z/0687/20 2022 LDK!
4 f 1 1.40 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U14 KP V KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 1.35 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2330/20 2022 LDK!
6 f 1 1.35 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2022 BEZ LDK!
7 f 1 1.30 OSTASZEWSKA Matylda ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- DZIˇBA Bogusław # Z/1000/21 2022 LDK!
8 f 1 1.30 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2274/20 2022 LDK!
9 f 1 1.25 PRZYBYLSKA Anna KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2328/20 2021 LDK!
10 f 1 1.20 KOPROWSKA Alicja AML Słupsk 2009 U14 PM -- LDK!
10 f 1 1.20 KOWALKOWSKA Maja NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U14 WN -- B.D. Z/1380/21 2022
12 f 1 1.20 PRZYSIĘŻNA Maja CMKL Człuchów 2009 U14 PM -- BODZIAK Beata Z/1436/20 2022 LDK!
1 f 2 1.71 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM I KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2022 3 LDK!
2 f 2 1.55 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudzi±dz 2006 U16 KP III DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/3887/18 2021 BEZ LDK!
3 f 2 1.50 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP IV FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2022 LDK!
4 f 2 1.50 KOPROWSKA Karolina AML Słupsk 2007 U16 PM IV LDK!
5 f 2 1.45 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudzi±dz 2006 U16 KP IV DEJEWSKI Michał Z/4410/18 2022 LDK!
6 f 2 1.45 AUDA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN IV B.D. Z/0208/20 2021
7 f 2 1.45 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2022 LDK!
8 f 2 1.40 STRĘKOWSKA Zuzanna MUKS Kangur Żnin 2007 U16 KP V KARNAS Kinga # Z/0580/20 2021 LDK!
9 f 2 1.35 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK!
9 f 2 1.35 ¦WIDER Kinga GKS Olimpia Grudzi±dz 2006 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/0384/20 2022 BEZ LDK!
11 f 2 1.35 BYLICKA Wiktoria MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM -- LIDZIŃSKA Małgorzata LIDZIŃSKA Małgorzata # , Z/3612/19 , 2021 LDK!
12 f 2 1.30 ALEKSIAK Antonina KL Gdynia 2007 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2708/20 2022 LDK!
13 f 2 1.25 NOWAK Amelia LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz # Z/1587/19 2022 BEZ LDK!
14 f 2 1.15 ZIENKIEWICZ Eliza UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN -- OLBRY¦ Adrian LDK!
  f 2 NM BEDNAREK Tatiana UKS Sprint PrzeĽmierowo # 2007 U16 WP -- LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.15 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U14 PM II KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2022 LDK!
2 f 1 2.95 BRZEZINSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1692/20 2022 LDK!
3 f 1 2.65 BURDA Patrycja SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1693/20 2022 LDK!
4 f 1 2.65 ADAMCZEWSKA Bianka SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP IV GULCZYŃSKA Grażyna CZERNIAK Przemysław # , Z/2368/20 , 2022 LDK!
5 f 1 2.35 ZAPŁATA Hanna SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP V CZERNIAK Przemysław Z/1697/20 2022 LDK!
6 f 1 2.25 GORGOSZ Aleksandra SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP V CZERNIAK Przemysław # Z/0304/21 2022 LDK!
7 f 1 2.25 ŁOCHYŃSKA Weronika SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP V CZERNIAK Przemysław Z/1696/20 2022 LDK!
8 f 1 2.05 KLESSA Lena SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/0108/21 2022 LDK!
9 f 1 1.95 PO¦PIECH Elżbieta SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław # Z/0111/21 2022 LDK!
9 f 1 1.95 MICHALEWSKA Julianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/0584/19 2022
11 f 1 1.95 JANIK Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/0408/21 2022
12 f 1 1.75 KOWALSKA Liliana CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/0008/21 2022 LDK!
13 f 1 1.75 KOŻUCH Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U12 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/0410/21 2022
14 f 1 1.45 KOSIOŁ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2012 U12 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/0409/21 2022
1 f 2 3.40 KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP I DAKINIEWICZ Wojciech Z/4399/18 2022 2
2 f 2 3.20 KALINICZENKO Jelizawieta OSOT Szczecin 2006 U16 ZP II FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczesław , Z/2900/20 , 2022 LDK!
3 f 2 3.20 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD II OSTOJSKI Piotr ROJEK Julita # Z/0310/18 2022 4 LDK!
4 f 2 3.10 NAWRATIL Aleksandra SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/5174/18 2022 5 LDK!
5 f 2 2.90 ID¬KOWSKA Antonina SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/5222/18 2022 BEZ LDK!
6 f 2 2.80 MALEWICZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP III DAKINIEWICZ Wojciech Z/2891/20 2022 LDK!
7 f 2 2.60 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2022
7 f 2 2.60 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2022
W dal K
1 2 s 1 5.19 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP III WALCZAK Michał Z/1061/18 2022 5 LDK!
2 3 s 1 5.18 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD III GRABOLUS Marek Z/0413/19 2022 LDK!
3 5 s 1 5.08 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP IV WALCZAK Michał Z/1069/18 2022 5 LDK!
4 6 s 1 5.00 KARULSKA Lena MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2006 U16 KP IV WIELGOSZ Sławomir Z/0586/18 2022 BEZ LDK!
5 9 s 1 4.87 KNUTOWICZ Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP IV ZIELIŃSKA Janina # Z/1368/20 2022 LDK!
6 10 s 1 4.86 GRABOWSKA Nikola MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM IV B.D. # Z/0684/19 2021
7 11 s 1 4.86 WÓJCIK Zuzanna MKS Sambor Tczew 2006 U16 PM IV B.D. Z/0427/20 2021
8 13 s 1 4.79 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3928/18 , 2022 5 LDK!
9 14 s 1 4.67 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2022 BEZ LDK!
10 19 s 1 4.53 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U16 KP V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
11 21 s 1 4.45 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna # Z/1285/20 2022 LDK!
1 1 s 2 5.25 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/0183/20 2022 LDK!
2 4 s 2 5.10 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2006 U16 WN III JASZCZYK Krzysztof Z/1287/19 2022 BEZ
3 8 s 2 4.91 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 2006 U16 PM IV B.D. BEZ LDK!
4 12 s 2 4.79 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP V WALCZAK Marek Z/1088/18 2022 BEZ LDK!
5 15 s 2 4.62 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP V WALCZAK Katarzyna # Z/0267/20 2022 LDK!
6 18 s 2 4.55 SZURKIEWICZ Monika UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP V ADAMCZEWSKI Ryszard STAROŃ Tomasz # Z/3559/18 2021 BEZ LDK!
7 20 s 2 4.52 KELM Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0173/18 2022
8 22 s 2 4.42 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/1056/18 2022 BEZ LDK!
9 25 s 2 4.31 BYLINKO Michalina AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- LDK!
10 26 s 2 4.30 KUBERA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/3124/19 2022 LDK!
11 28 s 2 4.26 ZˇBEK Natalia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/0428/20 2021
12 31 s 2 4.07 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0817/20 2022 LDK!
1 7 s 3 4.93 HENSCHKE Lena MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP IV ZIELIŃSKA Janina # Z/4309/19 2022 LDK!
2 16 s 3 4.60 TARGOŃSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn # 2006 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz # Z/0841/21 2022
3 17 s 3 4.60 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP V WALCZAK Katarzyna # Z/3122/19 2022 LDK!
4 23 s 3 4.40 CZAJKA Maja MKS Baszta Szamotuły 2006 U16 WP -- WI¦NIEWSKI Roman # Z/3488/19 2022 LDK!
5 24 s 3 4.38 PRZYBYŁOWSKA Natalia PTT Delta Płock 2006 U16 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/2672/20 2022
6 27 s 3 4.27 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/0782/21 2022 LDK!
7 29 s 3 4.23 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz # Z/1391/19 2022 BEZ LDK!
8 30 s 3 4.13 CZUBAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0191/19 2022 BEZ LDK!
9 32 s 3 3.87 KASZUBOWSKA Amelia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. # Z/1303/21 2022
10 33 s 3 3.77 BIELECKA Magdalena MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. # Z/1301/21 2022
11 34 s 3 3.70 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3552/20 , 2022 LDK!
1 1 s 4 4.91 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U14 DS IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1076/20 , 2022 LDK!
2 2 s 4 4.67 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM V B.D. Z/4951/18 2022 BEZ
3 3 s 4 4.60 KA¬MIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U14 KP V JANKOWSKI Marcin # Z/1390/19 2022 LDK!
4 6 s 4 4.26 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2022 LDK!
5 10 s 4 4.12 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0261/20 2022 LDK!
6 11 s 4 4.07 WOŁKOW Hanna AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4975/19 2022 LDK!
7 16 s 4 3.92 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1037/20 2022 LDK!
8 18 s 4 3.88 JANKA Nadia UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- KUĆ Dariusz # Z/1041/19 2022 LDK!
9 19 s 4 3.87 FORGIEL Zofia BOSiR Barcin 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3932/18 2022 LDK!
10 20 s 4 3.83 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2022 LDK!
11 26 s 4 3.68 KOWALSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz # Z/0538/18 2022 BEZ LDK!
12 34 s 4 3.41 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3560/20 , 2022 LDK!
13 35 s 4 3.36 CZECHANOWSKA Liliana MKS Sambor Tczew 2008 U14 PM -- B.D. Z/0426/20 2022
1 4 s 5 4.29 PRUCHNIEWICZ Amelia UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka # Z/2390/20 2022 LDK!
2 9 s 5 4.17 ŁA¦ Marta UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/1132/20 2022 LDK!
3 12 s 5 4.05 SAFIEJKO Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata ADAMOWICZ Małgorzata , Z/0333/21 , 2022 LDK!
4 13 s 5 4.04 HIRSZ Amelia ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0051/19 2022 LDK!
5 17 s 5 3.91 JAKUSZ Lena GKS Olimpia Grudzi±dz 2008 U14 KP -- BADULSKI Tomasz # Z/0380/20 2022 LDK!
6 21 s 5 3.82 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2377/21 2022
7 22 s 5 3.78 WAŁĘZA Marika UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr Z/5479/19 2022 LDK!
8 28 s 5 3.67 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
9 29 s 5 3.67 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2022 LDK!
10 30 s 5 3.61 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U14 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2022 LDK!
11 36 s 5 3.32 HISZPAŃSKA Elżbieta KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0329/21 2022
12 38 s 5 3.06 NAKIELSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata ADAMOWICZ Małgorzata , Z/0641/21 , 2022 LDK!
  s 5 NM JAKUBOWSKA Zuzanna KS Wejher Wejherowo # 2009 U14 PM -- GELO Krystyna Z/2319/21 2022 LDK!
1 5 s 6 4.26 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2022 LDK!
2 7 s 6 4.25 WRÓBEL Lena UKS Jedynka Łowicz 2008 U14 LD -- B.D. Z/1429/21 2022
3 8 s 6 4.21 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
4 14 s 6 4.01 LITWINOWICZ Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2008 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LDK!
5 15 s 6 3.94 LEWANDOWSKA Małgorzata GKS Olimpia Grudzi±dz 2008 U14 KP -- BADULSKI Tomasz # Z/1059/20 2022 LDK!
6 23 s 6 3.76 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD -- B.D. Z/1430/21 2022
7 24 s 6 3.75 BUCZEK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Marek # Z/1107/21 2022 LDK!
8 25 s 6 3.75 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
9 27 s 6 3.68 MACHOLL Kalina KS Wejher Wejherowo 2008 U14 PM -- LDK!
10 31 s 6 3.51 PIETRZYK Ewa KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LDK!
11 32 s 6 3.49 DUDZIŃSKA Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Marek # Z/0270/20 2021 LDK!
12 33 s 6 3.45 PACZE¦NIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
13 37 s 6 3.22 WOLICKA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0276/20 2022 LDK!
  s 6 NM KENSIK Marta MLKS Nadwi¶lanin Chełmno # 2009 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1333/21 2022 LDK!
W dal strefa K
1 2 s 1 4.15 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
2 3 s 1 3.86 BUDZYŃ Maria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Marek # Z/1366/21 2022 LDK!
3 6 s 1 3.60 BARAŃSKA Alicja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/2275/21 2022 LDK!
4 9 s 1 3.48 MUREK Zuzanna LUKS Start Nakło 2010 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2141/21 2022 LDK!
5 10 s 1 3.43 STRZELCZAK Agata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- # LDK!
6 11 s 1 3.37 CEPA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0259/20 2022 LDK!
7 15 s 1 2.90 SZKUDLAREK Natalia KSLZS Kruszwica 2010 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/2288/21 , 2022 LDK!
1 1 s 2 4.30 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2276/20 2022 LDK!
2 4 s 2 3.74 OSTROWSKA Maja LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- LDK!
3 5 s 2 3.70 MACIEJEWSKA Nikola LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz # Z/2866/20 2022 LDK!
4 7 s 2 3.58 KURCZABA Małgorzata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0266/20 2022 LDK!
5 8 s 2 3.54 CZYŻ Bella UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U12 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1889/21 2022 LDK!
6 12 s 2 3.36 SZCZUPAK Magdalena KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/3052/20 2022 LDK!
7 13 s 2 3.30 KUŁACZ Lena KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/1332/21 , 2022 LDK!
8 14 s 2 3.10 ŁA¦ Matylda UKS Sprint PrzeĽmierowo 2011 U12 WP -- LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.45 MICHAŁOWSKA Pola MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2009 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1853/21 2022 LDK!
2 f 1 9.37 GAWLIK Lena AML Słupsk 2008 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta # BEZ LDK!
3 f 1 9.19 NOWACKA Kinga UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/1508/21 2022 LDK!
4 f 1 8.82 SZYMECZKO Natalia LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2446/21 2022 LDK!
5 f 1 8.61 SPRYSZYŃSKA Paulina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward # Z/1002/20 2022 LDK!
6 f 1 8.59 SPRYSZYŃSKA Karolina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward # Z/1001/20 2022 LDK!
7 f 1 7.60 ADAMCZYK Małgorzata KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2595/20 2022 LDK!
8 f 1 7.41 SZTANKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2008 U14 KP -- JETTER Piotr Z/5478/19 2022 LDK!
9 f 1 7.28 BLANK Marta GKS Olimpia Grudzi±dz 2009 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/0932/20 2021 LDK!
10 f 1 7.22 JANICKA Amelia UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD -- KRET Waldemar Z/1436/21 2021
11 f 1 7.14 KRALL Martyna UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/3772/18 2022 BEZ LDK!
12 f 1 6.74 KOŁODZIEJSKA Karolina LKS Lubawa 2008 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/2648/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 11 s 1 8.74 SZEFLER Emilia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/2515/20 , 2022 LDK!
2 13 s 1 8.19 NIEWIADOMSKA Viktoria KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/5813/19 2022 LDK!
3 15 s 1 8.08 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/3925/18 2022 BEZ LDK!
4 16 s 1 8.03 NEJMAN Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM -- NASZKO Andrzej # Z/0169/21 2022 LDK!
5 18 s 1 7.56 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- ¦WITAŁA Aldona Z/4085/18 2022 BEZ LDK!
6 19 s 1 7.31 HABERA Roksana UKB Szubin 2007 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/2922/20 2022 LDK!
7 20 s 1 7.27 KLECHA Wiktoria UKS Cyprianka 2006 U16 KP -- JETTER Piotr Z/4458/19 2021 LDK!
8 21 s 1 7.22 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2022 BEZ LDK!
9 22 s 1 7.17 CHOLEWIŃSKA Amelia BOSiR Barcin 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/0889/20 2022 LDK!
10 23 s 1 6.81 ZACHAREK Marika MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2006 U16 KP -- KENSIK Jan Z/2582/20 2021 LDK!
11 24 s 1 6.79 DĘBOWSKA Julia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/0473/21 2022 LDK!
12 25 s 1 5.88 MARZEJON Zuzanna KS Wejher Wejherowo 2006 U16 PM -- LDK!
13 26 s 1 5.84 PAPIS Oliwia UKS Cyprianka 2006 U16 KP -- JETTER Piotr Z/4463/19 2021 LDK!
14 27 s 1 5.50 WŁOCH Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- JUSZCZAK Stanisław # Z/1766/20 2022 LDK!
15 28 s 1 5.06 RYKACZEWSKA Nicole LKS Lubawa 2007 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/1617/21 2022 LDK!
1 1 s 2 12.27 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2006 U16 KP III KENSIK Jan Z/0145/20 2022 LDK!
2 2 s 2 12.23 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
3 3 s 2 12.00 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 2 11.60 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 2 10.69 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U16 PM IV WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2022 5 LDK!
6 6 s 2 10.07 MIEDZIEWSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U16 PM IV WITEK Mirosław Z/4918/19 2022 LDK!
7 7 s 2 10.03 TADDA Lilianna UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM IV JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/1813/20 2022 LDK!
8 8 s 2 9.62 JUSZCZAK Aleksandra UKS Cyprianka 2006 U16 KP V JETTER Piotr Z/4455/19 2021 LDK!
9 9 s 2 9.20 UCIŃSKA Maria UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP V STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3560/18 2021 BEZ LDK!
10 10 s 2 8.76 PSTRˇGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM V B.D. JĘDRZEJEWSKI Krzysztof , Z/3615/19 , 2022 BEZ LDK!
11 12 s 2 8.38 GAJEWSKA Zofia LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1394/19 2022 LDK!
12 14 s 2 8.11 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0533/18 2022 BEZ LDK!
13 17 s 2 7.56 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 14:38.69 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2003 U20 WP -- ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. , Z/1239/17 , 2022 2 LDK!
2 2 s 1 15:25.38 ILKOWSKA-KULWAS Patrycja KL Lechia Gdańsk 2004 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2549/18 2022 3
3 3 s 1 15:47.09 KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP -- DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK!
4 4 s 1 15:57.30 ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/4710/17 2022 5 LDK!
5 5 s 1 16:43.79 WALCZAK Weronika UKS Przełaj Żerków 2004 U18 WP -- BIERŁA Władysław # Z/2595/17 2022 5
6 6 s 1 16:46.54 OLLER Patrycja MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2001 U23 KP -- KENSIK Jan Z/2094/16 2022 3 LDK!
7 9 s 1 17:43.30 ZADRˇG Małgorzata OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/3466/18 2022 BEZ LDK!
8 10 s 1 17:54.16 GRALA Martyna UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2004 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/2240/20 2022 LDK!
9 12 s 1 18:46.65 WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 2005 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/5200/18 2022 BEZ LDK!
10 14 s 1 18:50.59 KORZENIOWSKA Justyna RK Athletics Warszawa 1974 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3753/20 2022
11 15 s 1 19:08.03 GÓRNICKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew # Z/2000/19 2022 LDK!
12 16 s 1 19:13.17 BOBOWSKA Natalia MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2002 U20 KP -- KENSIK Jan Z/2315/19 2021
13 17 s 1 19:57.46 WAGNER Klara MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan Z/1594/20 2021 LDK!
14 21 s 1 21:37.40 LISIECKA Angelika RK Athletics Warszawa 1974 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3751/20 2022
1 7 s 2 17:21.83 ¦LEDZIŃSKA Martyna UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP III BIERŁA Władysław # Z/2816/18 2022 BEZ
2 8 s 2 17:25.79 WALCZAK Paulina UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP III BIERŁA Dawid Z/0747/18 2022 BEZ
3 11 s 2 18:17.17 ZIELNIK Maria CMKL Człuchów 2007 U16 PM IV BODZIAK Igor BODZIAK Igor , Z/4582/19 , 2022 LDK!
4 13 s 2 18:50.23 WARMUZ Kinga KSLZS Kruszwica 2006 U16 KP IV LUZAK Małgorzata Z/2336/20 2021 LDK!
5 18 s 2 20:22.87 RODZIK Julia MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP V JEZIORSKA Magdalena # Z/1554/20 2022 LDK!
6 19 s 2 20:46.27 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/4451/19 2021 LDK!
7 20 s 2 21:29.94 LIPIŃSKA Maria KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2326/20 2022 LDK!
8 22 s 2 22:09.42 MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0428/19 2022 LDK!
  s 2 DNF OSTASZEWSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew # 2006 U16 MZ -- LDK!
60 m M
1 1 s 1 8.58 MˇCZKOWIAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2022 LDK!
2 2 s 1 8.82 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2022 LDK!
3 3 s 1 9.08 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin 2011 U12 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0890/20 , 2022 LDK!
4 5 s 1 9.33 DYLAK Adam UKS Jedynka Reda 2010 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/1812/20 2021 LDK!
5 7 s 1 9.61 KRZYWAŃSKI Szymon UKS Czapla Białe Błota 2010 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/1034/20 2022 LDK!
6 8 s 1 9.70 GIERSZEWSKI Jeremi UKS Sprint PrzeĽmierowo 2012 U12 WP -- LDK!
1 4 s 2 9.21 BRYNKIEWICZ Oliwier UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1963/21 2022 LDK!
2 6 s 2 9.36 DZIRBA Szymon ULKS Skoczek Pogórze 2010 U12 PM -- DZIˇBA Bogusław # Z/0774/21 2022 LDK!
3 9 s 2 9.85 GU¬DZIOŁ Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/1094/21 2022 LDK!
4 10 s 2 9.91 TYBURCZY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U12 KP -- SYROCKA Agata # Z/0771/21 2022
5 11 s 2 10.34 KONIECZNY Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Marek # Z/1106/21 2022 LDK!
6 12 s 2 10.83 MAJKA Jan UKS Sprint PrzeĽmierowo 2012 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0359/21 2022 LDK!
7 13 s 2 11.24 GRZEGOREK Jan KSLZS Kruszwica 2012 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/1850/21 2022 LDK!
1 1 e 3 7.11 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK!
2 4 e 3 7.47 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB -- SASKA Tomasz # Z/5418/19 2022 LDK!
3 6 e 3 7.73 IWASIUTA Wojciech UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM -- MYSZK Ilona MYSZK Ilona B.D. , Z/0599/19 , 2022 LDK!
4 15 e 3 7.92 PIEKARCZYK Bartosz O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta CIE¦LICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2022 LDK!
5 19 e 3 8.08 ZAJˇC Kacper UKS Sprinter Słodków 2006 U16 WP -- LDK!
6 23 e 3 8.15 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- ¦WITAŁA Aldona Z/2372/20 2022 LDK!
7 29 e 3 8.46 KA¬MIERCZAK Kamil MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- LDK!
8 32 e 3 9.69 ¦LEZIŃSKI Adrian UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/0428/21 2022 LDK!
1 2 e 4 7.29 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/5473/19 2022 LDK!
2 9 e 4 7.79 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2022 LDK!
3 10 e 4 7.80 DERESIŃSKI Miłosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- LDK!
4 18 e 4 7.99 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
5 22 e 4 8.13 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U16 WP -- WI¦NIEWSKI Bartłomiej # Z/0293/20 2022 LDK!
6 25 e 4 8.19 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1825/20 2022 LDK!
7 28 e 4 8.41 BRYCKI Wojciech UKS Wyspiański Szubin 2007 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/1471/21 2022 LDK!
8 30 e 4 8.60 MUSZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0293/21 2022 LDK!
1 3 e 5 7.42 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2022 LDK!
2 7 e 5 7.75 SKOCZYK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- RADTKE Marek Z/4198/20 2021 LDK!
3 8 e 5 7.77 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2022 LDK!
4 14 e 5 7.92 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2022 LDK!
5 24 e 5 8.18 RUSEK Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
6 26 e 5 8.21 WILKIEWICZ Dawid ULKS Skoczek Pogórze 2006 U16 PM -- # LDK!
7 27 e 5 8.28 WZIˇTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz # , Z/2503/20 , 2022 LDK!
8 31 e 5 8.62 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U16 WP -- WYDUBA Roman # Z/0805/21 2022
1 5 e 6 7.70 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0589/20 2022 LDK!
2 11 e 6 7.81 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
3 12 e 6 7.84 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/0892/20 , 2022 LDK!
4 13 e 6 7.87 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
5 16 e 6 7.94 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2022
6 17 e 6 7.95 ¦MIELAK Marceli UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM -- MYSZK Ilona MYSZK Ilona JĘDRZEJEWSKI Krzysztof , Z/1613/21 , 2021 LDK!
7 20 e 6 8.09 DUDA Tymon O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/2367/20 2022 LDK!
8 21 e 6 8.10 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0075/20 2022 LDK!
1 1 e 7 7.95 KRZESZOWSKI Igor AML Słupsk 2008 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/4326/20 2022 LDK!
2 6 e 7 8.49 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U14 LD -- B.D. Z/1432/21 2022
3 11 e 7 8.67 HENIKE Kamil GKS Start Długołęka 2008 U14 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/1078/20 , 2022 LDK!
4 13 e 7 8.92 ŻURAWSKI Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2340/20 , 2022 LDK!
5 17 e 7 9.52 CERBIŃSKI Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Marek # Z/0273/20 2021 LDK!
1 2 e 8 7.95 BORECKI Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- ROSIAK Ewa # Z/0274/20 2022 LDK!
2 3 e 8 8.03 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
3 5 e 8 8.24 KMIEĆ Kamil UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0292/20 2022 LDK!
4 9 e 8 8.62 KOTOWICZ Ziemowit MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1576/20 2022 LDK!
5 19 e 8 9.61 GRZEGOREK Jakub KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej # Z/1849/21 2022 LDK!
6 22 e 8 10.08 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/2283/20 2022 LDK!
1 4 e 9 8.11 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
2 8 e 9 8.62 STAŃCZYK Hubert LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2273/20 2022 LDK!
3 12 e 9 8.67 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0475/21 2022 LDK!
4 21 e 9 9.88 JASKÓŁA Jan UKS D±b Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0374/21 2022 LDK!
1 7 e 10 8.59 SYNOWIEC Stanisław UKS Sprint PrzeĽmierowo 2008 U14 WP -- LDK!
2 10 e 10 8.65 SŁAWKOWSKI Julian LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. PAJDA Jacek # , Z/2334/21 , 2021 LDK!
3 14 e 10 9.07 GALEWSKI Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2008 U14 WP -- LDK!
4 15 e 10 9.21 RACZYŃSKI Marcel ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- DZIˇBA Bogusław # Z/0998/21 2022 LDK!
5 16 e 10 9.22 PRZYBYŁ Bartosz MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -- ¦WITAŁA Aldona Z/1093/21 2022 LDK!
6 18 e 10 9.60 ¦WITAŁA Filip UKS Wyspiański Szubin 2008 U14 KP -- #
7 20 e 10 9.71 LEZNER Mateusz KS Wejher Wejherowo 2008 U14 PM -- LDK!
1 f 1 7.01 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 7.20 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/5473/19 2022 LDK!
3 f 1 7.41 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2022 LDK!
4 f 1 7.48 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U16 LB -- SASKA Tomasz # Z/5418/19 2022 LDK!
5 f 1 7.69 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0589/20 2022 LDK!
6 f 1 7.71 IWASIUTA Wojciech UKS Jedynka Reda 2006 U16 PM -- MYSZK Ilona MYSZK Ilona B.D. , Z/0599/19 , 2022 LDK!
7 f 1 7.73 SKOCZYK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- RADTKE Marek Z/4198/20 2021 LDK!
8 f 1 7.83 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2022 LDK!
1 f 2 7.92 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- WALCZAK Michał # Z/2370/20 2022 LDK!
2 f 2 7.99 KRZESZOWSKI Igor AML Słupsk 2008 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/4326/20 2022 LDK!
3 f 2 8.00 BORECKI Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- ROSIAK Ewa # Z/0274/20 2022 LDK!
4 f 2 8.04 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
5 f 2 8.36 KMIEĆ Kamil UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0292/20 2022 LDK!
6 f 2 8.60 SYNOWIEC Stanisław UKS Sprint PrzeĽmierowo 2008 U14 WP -- LDK!
7 f 2 8.67 STAŃCZYK Hubert LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2273/20 2022 LDK!
8 f 2 9.97 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U14 LD -- B.D. Z/1432/21 2022
200 m M
1 8 s 1 33.58 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2022 LDK!
2 9 s 1 34.33 ŁUCZAK Eryk O¦ AZS Poznań 2010 U12 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka # Z/0300/21 2021 LDK!
3 14 s 1 35.45 FABI¦ Mikołaj O¦ AZS Poznań 2010 U12 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka # Z/0013/21 2022 LDK!
4 17 s 1 35.78 KORACH Kajetan UKS Czapla Białe Błota 2010 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/0375/20 2022 LDK!
5 19 s 1 36.09 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2022
6 20 s 1 37.29 SIKORA Wiktor UKS Wyspiański Szubin 2011 U12 KP -- KASZEWSKI Tomasz # Z/2709/21 2022
1 1 s 2 30.64 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Marek # Z/0254/20 2022 LDK!
2 2 s 2 31.06 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2022
3 3 s 2 32.11 MEJ Olaf UKS Jedynka Reda 2010 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3544/20 2022 LDK!
4 6 s 2 33.49 WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2022
1 4 s 3 32.38 DUDZIK Michał BKS Bydgoszcz 2010 U12 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej # Z/4345/20 2022 LDK!
2 10 s 3 35.00 BARAŃSKI Adam UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/1964/21 2022 LDK!
3 13 s 3 35.43 SKRABURSKI Bartosz UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/4809/19 2022 LDK!
4 18 s 3 36.09 WIELGOS Aleks UKB Szubin 2010 U12 KP -- PAWLAK Sandra Z/4121/20 2022 LDK!
5 21 s 3 37.44 KORZENIOWSKI Xawery RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/2066/20 2022
1 5 s 4 32.93 OLEJNIK Jan KSLZS Kruszwica 2012 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/3056/20 , 2022 LDK!
2 7 s 4 33.50 BOGUCKI Piotr KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0336/21 2022
3 11 s 4 35.06 JANCEWICZ Witold KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/0341/21 2022
4 12 s 4 35.27 JARECKI Krzysztof UKS Wyspiański Szubin 2010 U12 KP -- STAROŃ Tomasz Z/2189/20 2022 LDK!
5 15 s 4 35.50 JAŁOWICZOR Mateusz UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/3417/19 2022 LDK!
6 16 s 4 35.58 MARKIEWICZ Mateusz Akademia Sportu Otwock 2010 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3770/20 2022 LDK!
1 1 s 5 25.94 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -- LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł # Z/5247/19 2022 LDK!
2 3 s 5 27.28 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
3 4 s 5 27.43 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2022 LDK!
4 6 s 5 27.86 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
5 22 s 5 31.65 JABŁOŃSKI Filip UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- KUĆ Dariusz # Z/1066/19 2021 LDK!
1 7 s 6 28.05 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
2 9 s 6 28.98 ŁĘŻYK Bartosz MKL Toruń 2008 U14 KP -- WO¬NIAK Jacek # Z/2247/21 2022 LDK!
3 11 s 6 29.31 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2022 LDK!
4 16 s 6 29.82 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/2479/20 2022 LDK!
5 25 s 6 32.18 KUBICA Piotr ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- DZIˇBA Bogusław Z/1050/21 2022 LDK!
6 28 s 6 32.83 LUBECKI Maksymilian UKS Olimpijczyk Skorzewo 2008 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3404/19 2022 LDK!
1 8 s 7 28.59 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4496/19 2022 LDK!
2 14 s 7 29.75 ŁYZIŃSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2473/21 2022 LDK!
3 19 s 7 30.66 STEINKE Tymoteusz ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- DZIˇBA Bogusław # Z/0779/21 2022 LDK!
4 22 s 7 31.65 GAPSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- SYROCKA Agata Z/0022/20 2022 LDK!
5 24 s 7 32.08 SITARSKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 2008 U14 KP -- KARNAS Kinga # Z/1052/19 2022 LDK!
6 31 s 7 35.35 ¦LUSARSKI Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3774/20 2022 LDK!
1 12 s 8 29.54 WŁODEK Kacper GKS Start Długołęka 2008 U14 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKA Nina , Z/2430/21 , 2022 LDK!
2 17 s 8 30.08 NOWAK Michał O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka # Z/2384/20 2022 LDK!
3 26 s 8 32.20 SOLAREK Franciszek O¦ AZS Poznań 2009 U14 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka # Z/0268/21 2022 LDK!
4 27 s 8 32.22 NOWICKI Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2008 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2337/21 2022 LDK!
  s 8 DQ SŁOŃSKI Filip MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4388/20 2022 LDK!
1 10 s 9 29.30 BALIŃSKI Jędrzej UKS Sprint PrzeĽmierowo 2008 U14 WP -- LDK!
2 13 s 9 29.54 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 2008 U14 ZP -- LDK!
3 15 s 9 29.76 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2022 LDK!
4 18 s 9 30.48 SAMULSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- # LDK!
5 21 s 9 31.55 JAROSZEK Karol MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- LDK!
6 32 s 9 40.56 STĘPNIAK Tomasz KM Aktywni Sochaczew 2009 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/5816/19 2022 LDK!
1 2 s 10 27.10 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2022 LDK!
2 5 s 10 27.59 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2022 LDK!
3 20 s 10 30.79 STENCEL Filip UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3533/20 2022 LDK!
4 29 s 10 33.10 TKACZYK Jakub LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2330/21 2022 LDK!
5 30 s 10 34.00 DRANKOWICZ Krzysztof KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/0636/21 , 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.31 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U16 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 37.45 RAUHUT Damian UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2007 U16 WP II ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka # Z/0300/20 2022 LDK!
3 4 s 1 38.20 DˇBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN III CYTLAŁ Jacek # Z/1079/20 2022
4 7 s 1 39.42 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
1 3 s 2 37.71 DZIADKOWIEC Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz # Z/1563/21 2021
2 6 s 2 39.27 PAWŁOWSKI Jakub UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/5683/19 , 2022 LDK!
3 9 s 2 40.01 CIESZEWSKI Adam Orka Iława Athletics 2007 U16 WN IV OSTANEK Aneta Z/4625/19 2022 LDK!
4 10 s 2 40.24 POGODSKI Franciszek O¦ AZS Poznań 2006 U16 WP IV CIE¦LICKA Elżbieta Z/1761/20 2022 LDK!
  s 2 DQ SIENKIEWICZ Wiktor CMKL Człuchów 2007 U16 PM -- BODZIAK Beata Z/4197/20 2022 LDK!
1 8 s 3 39.47 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL IV DOBIJA Katarzyna # Z/2984/18 2022 BEZ LDK!
2 11 s 3 40.29 WOŁK-WOŁKOW Bartłomiej LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5199/18 2021 LDK!
3 13 s 3 40.80 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/0214/16 2022 BEZ
4 14 s 3 41.09 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP V BIERŁA Dawid # Z/0094/20 2022
5 21 s 3 42.72 WILEŃSKI Jan UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ --
6 25 s 3 43.29 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
1 5 s 4 39.22 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP IV WALCZAK Michał Z/3107/19 2022 LDK!
2 16 s 4 42.03 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0031/20 2022 LDK!
3 17 s 4 42.05 WYSOCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V LDK!
4 18 s 4 42.12 FRˇCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V ¦WITAŁA Aldona Z/4083/18 2022 BEZ LDK!
5 22 s 4 42.75 MUSZYŃSKI Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0414/21 2022 LDK!
6 41 s 4 51.37 CIERZAN Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4840/18 , 2022 LDK!
1 20 s 5 42.62 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna # Z/2062/20 2022
2 23 s 5 43.03 KACZMAREK Mikołaj O¦ AZS Poznań 2006 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/1764/20 2022 LDK!
3 27 s 5 43.81 KORALEWSKI Adrian O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP -- LDK!
4 28 s 5 43.84 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
5 31 s 5 44.29 MARCHLEWSKI Adrian MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0146/20 2021 LDK!
6 33 s 5 44.63 SOIŃSKI Piotr AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4972/19 2022 BEZ LDK!
1 12 s 6 40.71 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1105/20 2022 LDK!
2 19 s 6 42.25 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5833/19 2022
3 29 s 6 44.01 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
4 32 s 6 44.40 SOBCZAK Jakub MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- LDK!
5 38 s 6 48.02 FRˇCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz # , Z/3548/20 , 2022 LDK!
  s 6 DQ RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/1068/18 2022 BEZ LDK!
1 15 s 7 41.91 MACH Robert ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM V ¦CIGAŁA Jarosław Z/0325/20 2022 LDK!
2 24 s 7 43.17 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/3103/19 2022 LDK!
3 35 s 7 46.22 ARACH Łukasz LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- # LDK!
4 36 s 7 47.12 KOPEK Piotr O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/0266/21 2022 LDK!
5 39 s 7 48.11 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
6 40 s 7 50.31 MARKOWSKI Michał UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN -- OLBRY¦ Adrian LDK!
1 26 s 8 43.72 ZIOBROWSKI Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
2 30 s 8 44.01 KRAWCZYK Michał MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP -- JEZIORSKA Magdalena # Z/1575/20 2022 LDK!
3 34 s 8 44.87 BOROWIEC Jakub AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- PAPUGA Sebastian Z/2134/21 2021 LDK!
4 37 s 8 47.66 DOMAGAŁA Kamil UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- LDK!
  s 8 DQ LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn # 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0030/21 2022 LDK!
600 m M
1 3 s 1 1:42.69 WITOWSKI Jan Ducla Academy Warszawa 2008 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4299/20 2022 LDK!
2 6 s 1 1:45.83 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2022 LDK!
3 7 s 1 1:45.91 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella # , Z/5834/19 , 2022 LDK!
4 10 s 1 1:46.83 GRZE¦KOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3915/18 2022 BEZ LDK!
5 11 s 1 1:47.30 BONAS Filip MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2009 U14 KP -- MATUS Marek # Z/1564/20 2022 LDK!
6 17 s 1 1:50.54 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2740/19 2022 LDK!
1 2 s 2 1:40.67 HOFFMANN Marcel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0175/18 2022 LDK!
2 4 s 2 1:42.97 RZEMPOŁUCH Bartosz UKS Sprinter Słodków 2008 U14 WP -- B.D. Z/0298/20 2022 LDK!
3 8 s 2 1:45.94 STARCZEWSKI Jan MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U14 KP -- JEZIORSKA Magdalena # Z/1566/20 2022 LDK!
4 12 s 2 1:48.25 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/0972/18 2022 BEZ LDK!
5 22 s 2 1:53.64 CERSKI Wiktor GKS Olimpia Grudzi±dz 2008 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał # Z/3884/18 2022 BEZ LDK!
6 25 s 2 1:56.08 MROZIEWICZ Dominik CMKL Człuchów 2008 U14 PM -- BODZIAK Igor Z/4365/20 2022 LDK!
  s 2 DNF KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz # Z/2297/18 2022 LDK!
1 9 s 3 1:46.14 GRZYMSKI Franciszek UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0290/20 2022 LDK!
2 13 s 3 1:48.31 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2022 LDK!
3 18 s 3 1:51.52 GUSARSKI Maksymilian KUKS Remus Ko¶cierzyna 2009 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1919/21 2022 LDK!
4 20 s 3 1:52.49 GWIAZDOWSKI Dominik BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- RUDNIK Damian Z/5770/18 2022 LDK!
5 21 s 3 1:53.03 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2022 LDK!
6 23 s 3 1:54.94 SWOBODZIŃSKI Casper MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2009 U14 KP -- MATUS Marek # Z/1562/20 2022
1 24 s 4 1:55.49 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/0633/21 2022 LDK!
2 30 s 4 2:00.20 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
3 31 s 4 2:01.09 BETHER Daniel MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U14 KP -- MATUS Marek # Z/1555/20 2022 LDK!
4 32 s 4 2:01.34 SUGIER Franciszek KUKS Remus Ko¶cierzyna 2009 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1921/21 2022 LDK!
5 33 s 4 2:02.10 ¦WIˇDER Adam MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U14 KP -- MATUS Marek # Z/1563/20 2021 LDK!
6 34 s 4 2:03.01 KURZEJA Filip MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2009 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1586/20 2022 LDK!
7 35 s 4 2:05.43 PIOTROWSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0873/21 2022 LDK!
1 5 s 5 1:43.21 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U14 PM -- WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2022 LDK!
2 14 s 5 1:48.77 RATAJCZYK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- KOWALSKI Robert # Z/2362/21 2022 LDK!
3 19 s 5 1:51.93 GAŁEK Mateusz AML Słupsk 2008 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0079/20 2022 LDK!
4 27 s 5 1:57.28 GÓRZNY Szymon CMKL Człuchów 2008 U14 PM -- BODZIAK Igor Z/0993/21 2022 LDK!
5 28 s 5 1:58.90 BOCHEŃSKI Filip MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U14 KP -- MATUS Marek # Z/1590/20 2022 LDK!
6 29 s 5 1:59.24 HINZ Adam KS Wejher Wejherowo 2009 U14 PM -- WALCZAK Mariusz Z/2541/21 2021 LDK!
7 37 s 5 2:10.05 MARCZAK Michał CMKL Człuchów 2008 U14 PM -- BODZIAK Igor Z/0995/21 2022 LDK!
1 1 s 6 1:39.41 MAĆKOWSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP V ZDONEK Filip Z/4276/19 2022 LDK!
2 15 s 6 1:49.15 CHOJNACKI Tymoteusz Ducla Academy Warszawa 2009 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4306/20 2022
3 16 s 6 1:49.15 STEFAŃSKI Michał RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/4309/20 2022
4 26 s 6 1:57.12 KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2022 LDK!
5 36 s 6 2:07.82 GODURKIEWICZ Maksymilian MKL Tlen Mogilno 2009 U14 KP -- # LDK!
6 38 s 6 2:11.18 BANASZAK Antoni CMKL Człuchów 2009 U14 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0505/21 2022 LDK!
  s 6 DQ LANGA Sebastian KS Wejher Wejherowo # 2008 U14 PM -- WALCZAK Mariusz Z/2491/21 2021 LDK!
1 s 7 1:56.07 WYŻLIC Damian ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM -- # LDK!
2 s 7 2:02.08 SZYMCZAK Wojciech O¦ AZS Poznań 2008 U14 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/0017/21 2022 LDK!
3 s 7 2:02.52 ROGOZIEWICZ Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0021/20 2022 LDK!
4 s 7 2:02.94 GIERACH Jakub BKS Bydgoszcz 2009 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej # Z/0570/20 2022 LDK!
5 s 7 2:06.85 STOLAREK Marcel UKS Skoczek Władysławów 2008 U14 WP -- WI¦NIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian # , Z/0144/21 , 2022 LDK!
6 s 7 2:18.93 PLEJZNEROWSKI Jakub Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3776/20 2022 LDK!
1 1 s 8 1:50.33 OPALCZYK Bartosz UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/1910/19 2021 LDK!
2 2 s 8 1:50.96 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2022 LDK!
3 3 s 8 1:52.52 SZYMCZAK Stanisław O¦ AZS Poznań 2010 U12 WP -- MALU¦KIEWICZ Agnieszka # Z/0016/21 2022 LDK!
4 6 s 8 1:57.70 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2022 BEZ LDK!
5 9 s 8 2:05.11 STARCZEWSKI Wojciech MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2012 U12 KP -- JEZIORSKA Magdalena # Z/1553/20 2022 LDK!
6 10 s 8 2:05.22 KMIEĆ Aleksander UKB Szubin 2010 U12 KP -- PAWLAK Sandra Z/2406/21 2022 LDK!
7 13 s 8 2:09.53 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2022
1 4 s 9 1:54.18 KOWALEWSKI Jakub O¦ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIE¦LICKA Elżbieta Z/0267/21 2022 LDK!
2 5 s 9 1:57.33 SIEJEK Nataniel UKS Czapla Białe Błota 2010 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/4395/20 2022 LDK!
3 7 s 9 2:04.83 WRÓBEL Maksymilian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Marek # Z/0249/20 2022 LDK!
4 8 s 9 2:04.99 BUDNER Wojciech UKS Sprinter Słodków 2010 U12 WP -- B.D. Z/2135/21 2022
5 11 s 9 2:05.85 DOBRZYŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2010 U12 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej # Z/4344/20 2022 LDK!
6 12 s 9 2:08.65 STEFANOWICZ Jakub KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U12 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0335/21 2022
7 14 s 9 2:21.84 SOSNOWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U12 KP -- SYROCKA Agata # Z/0449/21 2022
1 1 s 10 1:30.07 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM III B.D. SZYMAŃSKI Maciej # , Z/4988/19 , 2022 LDK!
2 2 s 10 1:30.10 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022
3 3 s 10 1:30.45 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł # Z/5421/19 2022 LDK!
4 4 s 10 1:30.93 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2022
5 9 s 10 1:33.80 CZMARA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0554/20 2022 LDK!
6 12 s 10 1:36.31 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2022 LDK!
7 13 s 10 1:36.98 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2022 BEZ LDK!
  s 10 DNF STOBIERSKI Adrian BKS Bydgoszcz 2006 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/4220/20 2022 LDK!
1 5 s 11 1:31.44 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U16 WN III CYTLAŁ Jacek # Z/3600/19 2022
2 6 s 11 1:33.11 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2022
3 7 s 11 1:33.54 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2022 LDK!
4 10 s 11 1:34.68 KLUKA Jakub KUKS Remus Ko¶cierzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2022 LDK!
5 11 s 11 1:35.24 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0558/20 2022 LDK!
6 16 s 11 1:38.51 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2022 LDK!
7 21 s 11 1:41.61 RUTKOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/2431/19 2022
1 14 s 12 1:37.48 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice # 2007 U16 SL V DARLIŃSKI Artur # Z/0136/22 2022 LDK!
2 18 s 12 1:39.86 SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN V OLBRY¦ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/4297/20 , 2022 LDK!
3 19 s 12 1:40.85 WRÓBLEWSKI Dominik KKL Rodło Kwidzyn 2006 U16 PM -- LDK!
4 20 s 12 1:41.54 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0027/19 2022 LDK!
5 22 s 12 1:42.12 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2022 LDK!
6 24 s 12 1:43.47 ŁADA Nikodem KUKS Remus Ko¶cierzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3440/19 2022 LDK!
7 25 s 12 1:45.63 KALKA Jakub MKS Baszta Szamotuły # 2007 U16 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/3013/22 2022 LDK!
1 8 s 13 1:33.71 GOWGIEL Kacper UKS Pi±tka Jarocin 2007 U16 WP IV SZYMKOWIAK Marcin Z/3132/19 2022 LDK!
2 17 s 13 1:39.14 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/0840/20 2022 LDK!
3 26 s 13 1:46.23 BREZA Dawid KUKS Remus Ko¶cierzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2022 LDK!
4 28 s 13 1:48.49 KRZYŻAŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/5772/18 2022 LDK!
5 30 s 13 1:49.75 SOWA Krzysztof CMKL Człuchów 2006 U16 PM -- LDK!
6 32 s 13 1:54.44 ŁABICH Fabian LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2452/21 2022 LDK!
  s 13 DNF SŁOWIŃSKI Jan CMKL Człuchów # 2007 U16 PM -- LDK!
1 15 s 14 1:37.87 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 2006 U16 MZ V KˇPIŃSKI Sławomir Z/5122/19 2022
2 23 s 14 1:42.67 SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0574/18 2022 BEZ LDK!
3 27 s 14 1:46.92 KWEISER Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- #
4 29 s 14 1:49.49 AUGUSTYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP --
5 31 s 14 1:51.44 GIERACH Wojciech BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej # Z/0569/20 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:42.58 BU¦KO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom # 2006 U16 PM III B.D. ¦CIGAŁA Jarosław # , Z/0101/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 2:45.33 ¦MIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:45.69 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2006 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/3222/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 2:49.82 DUSZA Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM IV LDK!
5 5 s 1 2:51.95 MANIKOWSKI Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM V WRYCZA Jarosław B.D. ¦CIGAŁA Jarosław , Z/4844/18 , 2021 LDK!
6 6 s 1 2:52.10 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2022
7 7 s 1 2:54.04 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM V DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech # , Z/3785/19 , 2022 LDK!
8 8 s 1 2:57.83 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester # Z/1013/19 2022 LDK!
9 9 s 1 2:58.07 JANKOWSKI Kacper O¦ AZS Poznań 2007 U16 WP V CIE¦LICKA Elżbieta Z/2377/20 2022 LDK!
1 12 s 2 3:03.63 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0032/19 2022 LDK!
2 15 s 2 3:07.14 STEGART Paweł KUKS Remus Ko¶cierzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech # Z/3895/19 2022 LDK!
3 16 s 2 3:07.50 DANEK Marcin O¦ AZS Poznań 2006 U16 WP -- LDK!
4 17 s 2 3:08.56 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2022 BEZ LDK!
5 18 s 2 3:10.71 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester # Z/3031/17 2022
6 20 s 2 3:11.12 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Kinga # Z/3138/18 2022 BEZ LDK!
7 23 s 2 3:16.27 MEYER Dawid KUKS Remus Ko¶cierzyna 2006 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3441/19 2021 LDK!
8 24 s 2 3:17.15 WATRAL Kuba ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4822/18 , 2022 LDK!
9 25 s 2 3:20.01 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
10 26 s 2 3:21.15 PALIŃSKI Michał CSiR Susz 2007 U16 WN -- LDK!
1 10 s 3 3:02.69 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0143/21 2022 LDK!
2 11 s 3 3:03.60 REETZ Szymon GKS Olimpia Grudzi±dz 2007 U16 KP -- CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof # , Z/4856/19 , 2022 LDK!
3 13 s 3 3:04.73 BIENIOSZEK Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2006 U16 PM -- RADTKE Marek Z/0323/20 2021 LDK!
4 14 s 3 3:05.20 WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0921/20 2022 LDK!
5 19 s 3 3:10.81 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM -- RADTKE Marek Z/3806/20 2022 LDK!
6 21 s 3 3:12.84 DYLAK Jakub UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM -- B.D. JĘDRZEJEWSKI Krzysztof , Z/0598/19 , 2021 BEZ LDK!
7 22 s 3 3:15.86 KNOWSKI Krystian Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -- B.D. OSTANEK Aneta , Z/4268/19 , 2022 LDK!
8 27 s 3 3:23.89 BRZUCHALSKI Igor MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. # Z/4201/20 2021
9 28 s 3 3:23.90 BANUCHA Konrad MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. # Z/4199/20 2021
10 29 s 3 3:25.27 STENKA Kamil ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM -- RADTKE Marek # Z/1438/20 2021 LDK!
11 30 s 3 3:29.78 BORKOWSKI Patryk ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM -- RADTKE Marek Z/2336/21 2021
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 8.97 KU¦MIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- WI¦NIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 9.14 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2006 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka # , Z/2833/18 , 2021 BEZ LDK!
3 3 s 1 9.22 JUSZCZAK Filip UKS Przełaj Żerków 2006 U16 WP --
4 4 s 1 10.45 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2022
5 5 s 1 11.00 JANK Adam KL Gdynia 2006 U16 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2022 BEZ
6 6 s 1 12.14 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U16 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
  s 1 DNF MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.57 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- BELTER Artur # Z/0186/20 2022 LDK!
2 f 1 1.50 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U14 KP -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2022 LDK!
3 f 1 1.50 WI¦NIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2022 LDK!
4 f 1 1.25 MARKIEWICZ Maciej CMKL Człuchów 2009 U14 PM -- BODZIAK Igor Z/0994/21 2021 LDK!
5 f 1 1.05 BUJAKIEWICZ Tymoteusz KS Wejher Wejherowo 2009 U14 PM -- GELO Krystyna Z/0791/20 2022 LDK!
1 f 2 1.86 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/0087/21 2022 LDK!
2 f 2 1.60 SZMAGLIK Mateusz UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz B.D. B.D. LDK!
3 f 2 1.60 GDANIETZ Szymon UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/0604/19 2022 LDK!
4 f 2 1.60 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK!
5 f 2 1.60 WESOŁOWSKI Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- GO¦CINIAK Marcin Z/5170/19 2022 LDK!
6 f 2 1.55 TUSK Ksawery UKS Lipusz 2006 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz LDK!
7 f 2 1.50 ZYDORKIEWICZ Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian # Z/1957/19 2022 LDK!
8 f 2 1.35 PIOTROWICZ Michał NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/1381/21 2022
9 f 2 1.30 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0529/20 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.40 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U14 PM IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2022 BEZ
2 f 1 3.10 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP V KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0333/19 , 2022 LDK!
3 f 1 2.90 KRÓL Tomasz SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP V CZERNIAK Przemysław Z/1698/20 2022 LDK!
4 f 1 2.00 ROGALSKI Wojciech SL Olimpia Poznań 2008 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/1700/20 2022 LDK!
5 f 1 1.10 KALINICZENKO Daniil UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP -- KALINICZENKO Wiaczesław Z/4810/19 2022 LDK!
1 f 2 4.10 PO¦PIECH Paweł SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/4802/19 2022 LDK!
2 f 2 3.90 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2022 LDK!
3 f 2 3.70 KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2022 LDK!
4 f 2 3.30 WIECZERZAK Kornel SKLA Sopot 2006 U16 PM IV B.D. GALIKOWSKI Marek # , Z/3075/20 , 2021 LDK!
5 f 2 3.00 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP V FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK!
6 f 2 2.90 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U16 KP V KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech # , Z/1072/19 , 2022 LDK!
7 f 2 2.80 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin # 2006 U16 ZP V FERFET Marek Z/2903/20 2022 LDK!
8 f 2 2.80 STANISŁAWCZYK Łukasz UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP V LDK!
9 f 2 2.60 KORALEWSKI Maksymilian SKLA Sopot 2007 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/3899/19 2022
10 f 2 2.30 GRACZYK Paweł KL Gdynia 2007 U16 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2710/20 2022 LDK!
W dal M
1 1 s 1 5.70 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U16 WP V WALCZAK Katarzyna # Z/3106/19 2022 LDK!
2 2 s 1 5.68 WˇSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA V WˇSOWICZ Marek # Z/3174/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 5.45 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2022 LDK!
4 5 s 1 5.30 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0262/20 2022
5 6 s 1 5.27 KISZKA Marcel MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- LDK!
6 7 s 1 5.17 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2022 LDK!
7 8 s 1 4.96 KASZEWSKI Miłosz UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- ADAMCZEWSKI Ryszard STAROŃ Tomasz # Z/0759/17 2021 BEZ LDK!
8 10 s 1 4.92 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2022 BEZ LDK!
1 4 s 2 5.44 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
2 9 s 2 4.94 KRUSZEWSKI Hubert KS AZS UWM Olsztyn # 2007 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1935/22 , 2022 LDK!
3 11 s 2 4.80 NAMYSŁ Jan KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- LDK!
4 12 s 2 4.68 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2022 BEZ LDK!
5 13 s 2 4.59 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/3213/20 2022 LDK!
6 14 s 2 4.13 BEGER Filip LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2867/20 2021 LDK!
7 15 s 2 3.94 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0149/20 2022 BEZ LDK!
9 17 s 2 3.42 SKWIERCZ Dariusz KS Wejher Wejherowo 2008 U14 PM -- LDK!
  s 2 NM ZAKOPIEC Jakub BOSiR Barcin # 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/0893/20 2022 LDK!
1 1 s 3 5.10 KAZIMIERSKI Wiktor UKS Jedynka Łowicz 2008 U14 LD -- KRET Waldemar B.D. KRET Waldemar Z/1428/21 2022 LDK!
2 5 s 3 4.65 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U14 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2393/21 2022 LDK!
3 6 s 3 4.61 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2022 LDK!
4 7 s 3 4.56 KUJAWSKI Wojciech KS Wejher Wejherowo 2008 U14 PM -- GELO Krystyna Z/2322/21 2022 LDK!
5 13 s 3 3.97 MACHNICKI Marek UKS Jedynka Reda 2008 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/3532/20 2022 LDK!
6 14 s 3 3.80 RUCIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 2008 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/11712/21 2022 LDK!
7 15 s 3 3.49 GDANIETZ Dominik UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/0625/19 2022 LDK!
8 16 s 3 3.48 RYCHCZYŃSKI Szymon KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2329/20 2022 LDK!
9 18 s 3 2.65 LOEWNAU Beniamin KS Wejher Wejherowo 2009 U14 PM -- GELO Krystyna Z/2321/21 2022 LDK!
1 2 s 4 5.00 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0280/20 2022 LDK!
2 3 s 4 4.76 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/4144/20 2022 LDK!
3 4 s 4 4.66 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2022 LDK!
4 8 s 4 4.40 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK!
5 9 s 4 4.29 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2277/20 2022 LDK!
6 10 s 4 4.24 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0884/20 2022 BEZ LDK!
7 11 s 4 4.03 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2022 LDK!
8 12 s 4 3.97 WEKWEJT Dawid KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2337/20 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.45 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U12 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3558/20 , 2022 LDK!
2 f 1 4.07 JANKOWSKI Maksymilian LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/1396/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 3.33 BAUZA Robert UKS Wyspiański Szubin 2010 U12 KP -- KASZEWSKI Tomasz # Z/1851/21 2021
4 f 1 3.17 KRUSZYŃSKI Bartosz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2011 U12 KP -- JEZIORSKA Magdalena # Z/2241/21 2022 LDK!
5 f 1 3.05 BIEGANOWSKI Wojciech KSLZS Kruszwica 2013 U12 KP -- LUZAK Małgorzata Z/1169/21 2022 LDK!
6 f 1 2.98 KORNACKI Kasper KSLZS Kruszwica 2012 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/1846/21 , 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 9.25 ¦CI¦LAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/3547/20 , 2022 LDK!
2 f 1 9.09 LEWANDOWSKI Łukasz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1593/20 2022 LDK!
3 f 1 7.83 RUTKOWSKI Nikodem UKS Cyprianka 2008 U14 KP -- JETTER Piotr Z/1000/20 2022 LDK!
4 f 1 6.65 TRˇMPCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 2008 U14 WP -- LDK!
5 f 1 6.44 KOŃCZAL Hubert LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0545/18 2022 LDK!
Kula (5) M
1 7 s 1 10.17 KLUSZCZYŃSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U16 KP -- JUSZCZAK Stanisław # Z/3021/17 2022
2 10 s 1 9.30 WRYCZ-REKOWSKI Kacper RKS Rumia 2006 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/5652/19 2021 LDK!
3 11 s 1 9.27 PEPLIŃSKI Marek UKS Olimpijczyk Skorzewo 2006 U16 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/2509/20 2022 LDK!
4 13 s 1 9.23 WITKOWSKI Mateusz RKS Rumia 2006 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/2056/20 2021 LDK!
5 14 s 1 9.01 PIŁAT Jan MKL Toruń # 2006 U16 KP -- JETTER Piotr HULISZ Robert # , Z/4462/19 , 2022 LDK!
6 15 s 1 8.84 KALINOWSKI Kacper UKS Jedynka Reda # 2006 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/1925/21 2022 LDK!
7 17 s 1 8.10 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2022 LDK!
8 18 s 1 7.83 WALOSZ Mateusz UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/0474/21 2022
9 19 s 1 7.37 WAŁĘZA Paweł LUKS Start Nakło 2006 U16 KP -- LDK!
10 20 s 1 7.03 GÓRCZEWSKI Igor MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -- LDK!
1 1 s 2 13.62 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2022 LDK!
2 2 s 2 13.15 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2006 U16 KP IV B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2022 5 LDK!
3 3 s 2 12.79 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U16 PM IV B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 2 11.81 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/0816/20 2022 LDK!
5 5 s 2 11.73 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN V AFELTOWICZ Karol # Z/3168/19 2022
6 6 s 2 11.40 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP V KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz , Z/1376/19 , 2022 BEZ LDK!
7 8 s 2 9.72 KRUSZYŃSKI Jakub MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/1592/20 2022 LDK!
8 9 s 2 9.30 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U16 KP -- JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward # , Z/5601/18 , 2022 BEZ LDK!
9 12 s 2 9.24 JÓZEFIAK Adam UKS Wyspiański Szubin 2006 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/1058/19 2021 BEZ LDK!
10 16 s 2 8.82 COCH Paweł MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/4452/19 2022 LDK!
  s 2 NM ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM -- B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
Chód 3 km M
1 1 s 1 13:08.01 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2000 U23 KP -- KENSIK Jan Z/1990/15 2022 2 LDK!
2 2 s 1 14:15.54 OCZKO¦ Miłosz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2001 U23 KP -- KENSIK Jan Z/1988/15 2022 3 LDK!
3 3 s 1 15:15.65 BARBUŻYŃSKI Dominik KL Lechia Gdańsk 2004 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2702/19 2022
4 4 s 1 15:21.64 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2003 U20 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2022 4 LDK!
5 5 s 1 15:21.97 SCHIEDEL Karol MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2002 U20 KP -- KENSIK Jan Z/0682/16 2022 4 LDK!
6 6 s 1 15:28.20 JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0132/18 2022 5
7 7 s 1 15:32.70 DROBIK Kacper RK Athletics Warszawa 2006 U16 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/1674/20 2022
8 8 s 1 15:39.94 PORYZIŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2349/19 2022 LDK!
9 9 s 1 15:58.36 KUKAWKA Mateusz GKS Olimpia Grudzi±dz 2004 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz KULIG Marzena # Z/2492/20 2022 LDK!
10 10 s 1 15:58.69 FRIEBE Nikodem UKS Przełaj Żerków 2005 U18 WP --
11 11 s 1 15:59.01 RYNKIEWICZ Olaf KL Lechia Gdańsk 2002 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/1838/16 2022 4
12 12 s 1 16:50.13 MARGIEL Mateusz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0147/20 2022 LDK!
13 13 s 1 19:04.68 ZAWITOWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # Z/0346/18 2022 BEZ LDK!
14 14 s 1 21:31.74 FLIS Hubert MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1582/20 2022 LDK!
15 15 s 1 23:41.86 USOWSKI Nikodem MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/1852/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.4660000801086 sekund