Łódź 30.01.2021
Halowe Województwa Mistrzostwa Łódzkiego U16. Halowy mityng ŁOZLA i RKS Łódź
60 m K
1 1 e 1 7.78 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena B.D. # Z/1145/20 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 5 e 1 8.02 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej B.D. # Z/0401/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 10 e 1 8.18 KADYŁO Zofia WLKS Wrocław # 2006 U16 DS -- HONDOWSKA Aneta KOBIAŁKA Kamil # , Z/0268/19 , 2024 LDK!
4 28 e 1 8.69 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0464/19 2024 LDK!
5 41 e 1 8.91 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD -- # LDK!
6 54 e 1 9.68 CIEŚLAK Weronika RKS Łódź 2005 U18 LD --
1 2 e 2 7.79 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- B.D. FIRLIT Roman , Z/4999/15 , 2022 2
2 3 e 2 7.88 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U20 LD -- #  ZKN  
3 13 e 2 8.23 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2024 LDK!  OSU  
4 20 e 2 8.35 ŁOKIETKO Natalia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 26 e 2 8.55 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U18 LD --
6 29 e 2 8.69 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024
1 4 e 3 7.96 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN  
2 16 e 3 8.31 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U23 DS --
3 18 e 3 8.32 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA --  ZKN  
4 24 e 3 8.52 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/0730/18 2024
5 30 e 3 8.72 ROSÓŁ Aleksandra MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -- MIKOŁAJCZYK Wiesława MIKOŁAJCZYK Wiesława LDK!
6 35 e 3 8.78 PISKOROWSKA Daria MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William # , Z/0440/20 , 2024 LDK!
1 7 e 4 8.07 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław # 2007 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/3881/20 2024 LDK!
2 11 e 4 8.18 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -- ZAJĄC Adam # Z/4905/19 2024 LDK!
3 19 e 4 8.34 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U18 LU -- MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!  ZKN   OSU  
4 27 e 4 8.62 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- B.D.
5 34 e 4 8.76 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U16 WP -- BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2024 LDK!  OSU  
6 47 e 4 9.14 KONURY Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/5045/18 2024 5
1 8 e 5 8.08 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 12 e 5 8.22 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!
3 21 e 5 8.38 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -- ROSTEK William # Z/0442/20 2024 LDK!
4 33 e 5 8.76 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 2002 U20 WP -- ZAŃKO Albin B.D. B.D. B.D. B.D. # Z/2622/17 2024 LDK!
5 43 e 5 9.02 MIKOŁAJCZAK Dorota WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- # LDK!
1 6 e 6 8.06 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof # 3 LDK!
2 9 e 6 8.09 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD -- SADACH Aneta B.D. LDK!
3 17 e 6 8.31 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD --
4 23 e 6 8.50 WESTENHOLC Paulina niestowarzyszona # 2006 U16 -- B.D. Z/2614/19 2024 LDK!
5 48 e 6 9.14 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2024 BEZ LDK!
1 22 e 7 8.44 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/5148/18 2024 4 LDK!  ZKN  
2 25 e 7 8.53 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U18 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. # Z/5319/19 2024
3 38 e 7 8.82 DAŃKOWSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0817/19 2024
4 39 e 7 8.84 TATAR Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD -- B.D.
5 44 e 7 9.04 MARCHWICKA Nadia RKS Łódź 2005 U18 LD --
1 14 e 8 8.27 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # , Z/2934/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 42 e 8 8.92 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- # LDK!
3 46 e 8 9.13 DUDA Martyna AZS Łódź 2004 U18 LD --
4 50 e 8 9.17 KRÓLIKOWSKA Małgorzata MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS -- # LDK!
5 51 e 8 9.25 JĘDRASZEK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS --
1 15 e 9 8.30 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U18 SK -- B.D. LDK!
2 31 e 9 8.73 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U18 DS --
3 32 e 9 8.75 CISZEK Katarzyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS --
4 36 e 9 8.79 MIELCZAREK Dominika LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/0654/20 2022
5 52 e 9 9.52 DAWID Natalia UKS Dziesiątka Radomsko 2003 U20 LD -- B.D. Z/1933/21 2021
1 37 e 10 8.79 POWROŹNIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -- LDK!
2 40 e 10 8.86 MATYSIAK Amelia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL --
3 45 e 10 9.05 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/2433/20 2024 LDK!
4 49 e 10 9.16 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS --
5 53 e 10 9.52 OWCZARZ Oliwia AZS Łódź 2006 U16 LD -- LDK!
1 1 e 11 8.30 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD -- LDK!
2 9 e 11 8.85 KALISZEWSKA Martyna AZS Łódź 2006 U16 LD --
3 10 e 11 8.87 KOPEĆ Helena UKS 55 Łódź 2006 U16 LD -- LDK!
4 11 e 11 8.89 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2024
5 18 e 11 9.36 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD --
6 19 e 11 9.43 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
1 2 e 12 8.33 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2023 LDK!
2 4 e 12 8.63 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024
3 6 e 12 8.68 KWIATKOWSKA Maria AZS Łódź 2007 U16 LD --
4 15 e 12 9.25 CZARNECKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD --
5 20 e 12 9.61 SIMARA Weronika RKS Łódź 2007 U16 LD --
6 22 e 12 10.54 PAWLICKA Magdalena LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra # Z/2359/21 2021 LDK!
1 5 e 13 8.66 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U16 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/0830/21 2024
2 7 e 13 8.70 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2024 LDK!
3 12 e 13 9.06 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
4 13 e 13 9.20 DZIEKAŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD --
5 14 e 13 9.21 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1907/19 2024 LDK!
6 23 e 13 10.97 WIELEMBOREK Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD --
1 3 e 14 8.50 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/0838/21 2024
2 8 e 14 8.78 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2023 LDK!
3 16 e 14 9.29 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
4 17 e 14 9.30 SAJNÓG Livia RKS Łódź 2006 U16 LD --
5 21 e 14 10.00 CICHERSKA Alicja UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD --
1 f 1 7.81 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena B.D. # Z/1145/20 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 f 1 7.86 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- B.D. FIRLIT Roman , Z/4999/15 , 2022 2
3 f 1 7.94 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej B.D. # Z/0401/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 8.00 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U20 LD -- #  ZKN  
5 f 1 8.05 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof # 3 LDK!
1 f 2 8.07 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 2 8.10 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD -- SADACH Aneta B.D. LDK!
3 f 2 8.15 KADYŁO Zofia WLKS Wrocław # 2006 U16 DS -- HONDOWSKA Aneta KOBIAŁKA Kamil # , Z/0268/19 , 2024 LDK!
4 f 2 8.17 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław # 2007 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/3881/20 2024 LDK!
1 f 3 8.23 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2024 LDK!  OSU  
2 f 3 8.24 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U18 SK -- B.D. LDK!
3 f 3 8.29 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # , Z/2934/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 3 8.34 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U23 DS --
5 f 3 8.35 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA --  ZKN  
1 f 4 8.24 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD -- LDK!
2 f 4 8.40 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2023 LDK!
3 f 4 8.51 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/0838/21 2024
4 f 4 8.69 KWIATKOWSKA Maria AZS Łódź 2007 U16 LD --
5 f 4 8.69 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024
6 f 4 8.85 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U16 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/0830/21 2024
200 m K
1 1 s 1 26.83 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III
2 3 s 1 26.89 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # , Z/2934/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 4 s 1 27.62 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD IV
1 2 s 2 26.86 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU III GDAŃSKI Andrzej B.D. # Z/0401/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 14 s 2 28.94 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/2803/18 2024 LDK!  OSU  
  s 2 DQ MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!  ZKN  
1 5 s 3 27.83 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U18 LU IV MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!  ZKN   OSU  
2 6 s 3 28.52 KADYŁO Zofia WLKS Wrocław # 2006 U16 DS V HONDOWSKA Aneta KOBIAŁKA Kamil # , Z/0268/19 , 2024 LDK!
3 17 s 3 29.34 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
1 7 s 4 28.55 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- B.D.
2 8 s 4 28.57 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!  ZKN  
3 16 s 4 29.06 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0464/19 2024 LDK!
1 15 s 5 28.96 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024
2 23 s 5 30.17 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD -- # LDK!
3 29 s 5 31.15 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2024
1 20 s 6 29.84 MIELCZAREK Dominika LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/0654/20 2022
2 22 s 6 30.16 MARCHWICKA Nadia RKS Łódź 2005 U18 LD --
3 33 s 6 32.86 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- LDK!
1 25 s 7 30.67 HILDEBRANDT Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS --
2 27 s 7 30.84 WESTENHOLC Paulina niestowarzyszona # 2006 U16 -- B.D. Z/2614/19 2024 LDK!
3 28 s 7 31.04 POGREBNAIA Agata RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
1 34 s 8 33.84 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2024 BEZ LDK!
  s 8 DQ KOMASIŃSKA Lilianna RKS Łódź 2002 U20 LD --
1 11 s 9 28.75 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U18 SK -- B.D. LDK!
2 30 s 9 31.31 JĘDRASZEK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS --
3 35 s 9 33.98 DAWID Natalia UKS Dziesiątka Radomsko 2003 U20 LD -- B.D. Z/1933/21 2021
1 10 s 10 28.69 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof # 3 LDK!
2 18 s 10 29.62 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U18 LD --
3 19 s 10 29.81 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK!
1 12 s 11 28.86 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/5148/18 2024 4 LDK!  ZKN  
2 24 s 11 30.48 PISKOROWSKA Daria MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William # , Z/0440/20 , 2024 LDK!
3 32 s 11 32.16 POGREBNAIA Maria RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
1 9 s 12 28.61 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław # 2007 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil # Z/3881/20 2024 LDK!
2 13 s 12 28.88 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS V ROSTEK William # Z/0442/20 2024 LDK!
3 26 s 12 30.75 KONURY Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/5045/18 2024 5
1 21 s 13 29.97 POWROŹNIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA V LDK!
2 31 s 13 31.58 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/2433/20 2024 LDK!
300 m K
1 s 1 42.94 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL II PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/0919/18 2024 5 LDK!
2 s 1 44.60 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!  ZKN  
3 s 1 45.82 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024
1 s 2 45.29 KICIŃSKA Marta KS Żeglina Sieradz 2003 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/1605/19 2022
2 s 2 47.56 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
1 s 3 46.35 KOWALSKA Julia AZS Łódź 2000 U23 LD -- B.D.
2 s 3 46.76 DAŃKOWSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS V STOLARCZYK Grzegorz # Z/0817/19 2024
3 s 3 47.35 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2002 U20 LD -- NOWAK Mieczysław B.D. Z/3503/16 2021
1 s 4 48.31 KOMASIŃSKA Lilianna RKS Łódź 2002 U20 LD --
  s 4 DQ KRÓLIKOWSKA Małgorzata MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS -- # LDK!
1 s 5 43.58 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2023 3  ZKN  
2 s 5 48.42 PISKOROWSKA Dagmara MKS MOS Wrocław 2006 U16 DS V B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William # , Z/0438/20 , 2024 LDK!
1 2 s 6 44.62 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/3472/19 2023 LDK!
2 9 s 6 49.03 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 2006 U16 LD --
  s 6 DQ KWIATKOWSKA Maria AZS Łódź 2007 U16 LD --
1 1 s 7 43.38 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
2 5 s 7 47.26 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD V BLAUSZ Henryka # Z/0838/21 2024
3 8 s 7 48.10 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
1 4 s 8 46.85 OGRODOWCZYK Anna RKS Łódź 2006 U16 LD V
2 6 s 8 47.31 KALISZEWSKA Martyna AZS Łódź 2006 U16 LD V
3 7 s 8 47.92 KOPEĆ Helena UKS 55 Łódź 2006 U16 LD V LDK!
1 13 s 9 51.02 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!
2 14 s 9 51.53 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0275/21 2024
3 18 s 9 52.18 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz # 2006 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2023 LDK!
1 3 s 10 45.60 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/0183/20 2024 LDK!
2 19 s 10 53.56 NOWAK Julia UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- # LDK!
  s 10 DQ KOWALEWSKA Amelia RKS Łódź 2007 U16 LD --
1 12 s 11 50.31 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- KARP Sławomir # LDK!
2 16 s 11 51.59 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
  s 11 DQ GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U16 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/0830/21 2024
1 10 s 12 49.89 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2024 BEZ LDK!
2 17 s 12 51.87 DZIEKAŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD --
1 11 s 13 50.27 BIAŁAS Oliwia RKS Łódź 2007 U16 LD --
2 15 s 13 51.54 IZDEBSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/0631/21 2024 LDK!
600 m K
1 s 1 1:36.76 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2024 3  ZKN  
2 s 1 1:37.94 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. Z/0212/18 2023 LDK!  ZKN   KNF  
3 s 1 1:40.97 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK -- ŁACHETA Grażyna 3 LDK!  ZKN   OSU  
4 s 1 1:42.29 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 s 1 1:42.86 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!  ZKN  
6 s 1 1:43.08 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof JÓŹWIK Krzysztof # , Z/2298/19 , 2023 BEZ LDK!  OSU  
7 s 1 1:43.16 SZYMCZAK Paulina AZS Łódź 2000 U23 LD -- #
1 s 2 1:45.79 SZATNY Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- B.D. # LDK!  OSU  
2 s 2 1:50.70 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
3 s 2 1:51.94 MATYSEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4354/20 2021
4 s 2 1:52.44 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1348/20 2021
5 s 2 1:52.46 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U18 LD -- #
6 s 2 2:00.99 TATAR Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD -- B.D.
7 s 2 2:01.52 KIJAŃSKA Nadia RKS Łódź 2005 U18 LD -- LDK!
1 1 s 3 1:42.31 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!
2 2 s 3 1:48.95 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2024 LDK!
3 3 s 3 2:00.20 KEJNA Patrycja RKS Łódź 2007 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
4 4 s 3 2:01.83 DANIELEWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz # 2007 U16 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1971/21 , 2021 LDK!
5 6 s 3 2:06.35 ILCZUK Małgorzta LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1973/21 2022 LDK!
6 9 s 3 2:12.15 KAŁUZNA Emilia UMLKS START Wieruszów 2006 U16 LD -- LDK!
1 5 s 4 2:05.44 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. # Z/1906/19 2024 LDK!
2 7 s 4 2:10.84 MAKÓWKA Amelia LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin # Z/2358/21 2021 LDK!
3 8 s 4 2:11.74 WIELEMBOREK Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD --
4 10 s 4 2:13.08 NIEWIADOMSKA Oliwia LKS MOSiR Sieradz 2006 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/2011/21 2021 LDK!
800 m K
1 s 1 2:11.10 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024  ZKN  
2 s 1 2:32.19 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U18 WP -- B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
3 s 1 2:47.73 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U20 MA -- B.D. LDK!
1000 m K
1 s 1 3:28.57 SKOWRON Wiktoria KKL Kielce 2004 U18 SK -- # LDK!  OSU  
  s 1 DNF MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof JÓŹWIK Krzysztof # , Z/2298/19 , 2023 BEZ LDK!  OSU  
1 s 2 3:12.67 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2024
2 s 2 3:18.60 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 2007 U16 LD IV TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2023
3 s 2 3:22.64 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V LDK!
4 s 2 3:26.72 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2007 U16 LD V B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2024 LDK!
5 s 2 3:32.28 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U16 LD V JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2024
6 s 2 3:36.55 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U16 LD -- LISIAK Adam # Z/0192/20 2024
7 s 2 3:39.78 MŁYNARCZYK Kaja UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
8 s 2 3:49.12 CZERNIK Zuzanna RKS Łódź 2007 U16 LD --
1500 m K
1 1 s 1 4:57.15 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK III MAZUR Janusz 3 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 1 5:18.74 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/1828/19 2023 LDK!
2000 m K
1 s 1 7:29.83 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej B.D. , Z/2054/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 s 1 7:43.62 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
1 s 3 7:09.66 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD III URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2024
2 s 3 7:17.10 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U16 LD IV TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2024
3 s 3 8:15.18 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2024
4 s 3 8:16.76 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
5 s 3 8:39.56 KOZUŃ Marika UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 9 e 1 10.48 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
2 11 e 1 10.91 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
3 13 e 1 12.05 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U16 LD -- # LDK!
1 4 e 2 9.62 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
2 12 e 2 11.01 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
3 14 e 2 16.61 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD --
1 3 e 3 9.56 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -- CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # , Z/0013/20 , 2024 LDK!
2 5 e 3 9.97 CISZEK Katarzyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS --
3 7 e 3 10.16 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/0206/19 2024 LDK!  OSU  
4 8 e 3 10.39 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LDK!
  e 3 DNF CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2024 BEZ LDK!
1 1 e 4 9.50 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -- ZAJĄC Adam # Z/4905/19 2024 LDK!
2 2 e 4 9.53 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/4183/19 2024 LDK!  OSU  
3 6 e 4 10.02 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024
4 10 e 4 10.65 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2024
1 f 1 9.80 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
2 f 1 10.42 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
3 f 1 10.82 DOMAGAŁA Joanna UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
4 f 1 10.84 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
5 f 1 11.65 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U16 LD -- # LDK!
6 f 1 12.07 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD --
1 f 2 9.34 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -- ZAJĄC Adam # Z/4905/19 2024 LDK!
2 f 2 9.55 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/4183/19 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 9.58 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -- CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # , Z/0013/20 , 2024 LDK!
4 f 2 9.94 CISZEK Katarzyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U16 DS --
5 f 2 10.05 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024
6 f 2 10.41 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/0206/19 2024 LDK!  OSU  
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 9.49 ŁOKIETKO Natalia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 3 e 1 9.60 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  ZKN  
3 5 e 1 10.03 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!  ZKN  
4 8 e 1 10.32 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  ZKN  
1 2 e 2 9.57 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- B.D. #  ZKN  
2 4 e 2 9.76 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!  ZKN  
3 6 e 2 10.10 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK!
4 7 e 2 10.24 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA --  ZKN  
1 f 1 9.42 ŁOKIETKO Natalia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 9.58 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- B.D. #  ZKN  
3 f 1 9.67 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!  ZKN  
4 f 1 9.71 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  ZKN  
5 f 1 9.93 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!  ZKN  
6 f 1 10.01 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK!
60 m pł K K
1 e 1 8.92 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN  
2 e 1 10.79 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/0730/18 2024
  e 1 DNF RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS --
1 f 1 8.89 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN  
2 f 1 10.08 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U20 DS -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/0730/18 2024
  f 1 DNF RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS --
Wzwyż K
1 f 1 1.62 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS II SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2024  ZKN   OSU  
2 f 1 1.62 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/4116/19 2023 LDK!  ZKN   WCSS   OSU  
3 f 1 1.52 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA IV SIERKA Ewa 5 LDK!
4 f 1 1.52 RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP IV PTAK Krzysztof Z/1835/20 2024 LDK!
4 f 1 1.52 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV LDK!  ZKN   OSU  
6 f 1 1.47 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD IV MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!  ZKN  
6 f 1 1.47 KUŹMIŃSKA Karolina RKS Łódź 2003 U20 LD IV KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2022
6 f 1 1.47 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD IV B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  ZKN  
9 f 1 1.47 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS IV LDK!
10 f 1 1.42 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3173/18 2024 LDK!  OSU  
1 f 2 1.63 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U16 LD II ROJEK Julita LISIAK Adam # , Z/0310/18 , 2024 LDK!
2 f 2 1.50 JAGODZIŃSKA Roksana UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U16 LD IV B.D. Z/0225/20 2022 LDK!
3 f 2 1.40 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
4 f 2 1.30 NOWICKA Hanna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz # BEZ LDK!
5 f 2 1.30 CZARNECKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD --
6 f 2 1.30 CHOJNOWSKA Wiktoria UKS 55 Łódź 2006 U16 LD -- LDK!
6 f 2 1.30 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
W dal K
1 f 1 5.99 GRYSHUTINA Krystina KKL Kielce 1992 Sen SK I  SKN  
2 f 1 5.26 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 4.84 RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP IV PTAK Krzysztof Z/1835/20 2024 LDK!
4 f 1 4.84 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD IV B.D. #  ZKN  
5 f 1 4.53 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U16 WP V PTAK Krzysztof Z/3362/18 2024 BEZ LDK!
6 f 1 3.93 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS -- LDK!
  f 1 NM ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2024
  f 1 NM MIKOŁAJCZAK Dorota WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- # LDK!
1 f 2 4.78 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
2 f 2 4.27 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
3 f 2 4.22 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2024 LDK!
4 f 2 3.79 OWCZARZ Oliwia AZS Łódź 2006 U16 LD -- LDK!
Trójskok K
1 f 1 13.40 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK M LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2024 1  SKN  
2 f 1 11.43 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP III  SKN  
3 f 1 10.98 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD III KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 10.95 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2024  ZKN   OSU  
5 f 1 10.71 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV LDK!  ZKN   OSU  
6 f 1 10.28 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U23 DS --
7 f 1 9.97 TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -- LDK!  OSU  
8 f 1 9.71 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U18 DS --
60 m M
1 1 e 1 7.25 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U23 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
2 3 e 1 7.39 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2024
3 14 e 1 7.73 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2024
4 15 e 1 7.76 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- LDK!
5 19 e 1 8.11 MIAZGA Adrian UKS Dziesiątka Radomsko 2003 U20 LD -- B.D. Z/1938/21 2021
6 21 e 1 8.41 OWCZAREK Marek UKS Dziesiątka Radomsko 1999 U23 LD -- B.D. Z/1935/21 2021
1 7 e 2 7.44 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U23 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!  ZKN  
2 8 e 2 7.48 PIETRASIAK Igor RKS Łódź 2002 U20 LD -- B.D.
3 11 e 2 7.53 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/4312/19 2021 LDK!  OSU  
4 12 e 2 7.56 ŁUKASIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
5 16 e 2 7.91 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA -- LDK!
6 18 e 2 7.96 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2024
1 5 e 3 7.42 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 2001 U23 LD -- LDK!  ZKN   SKN  
2 6 e 3 7.44 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
3 13 e 3 7.60 SZARAPO Jakub BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP -- B.D. BAUMGART Iwona # , Z/0473/20 , 2024 LDK!  OSU  
4 20 e 3 8.18 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
5 22 e 3 8.50 MIŚKIEWICZ Bartosz UKS Dziesiątka Radomsko 2003 U20 LD -- B.D. Z/1936/21 2021
1 2 e 4 7.33 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -- SZKOŁA Sebastian  ZKN   OSU  
2 4 e 4 7.39 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2024 LDK!  OSU  
3 9 e 4 7.52 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA --
4 10 e 4 7.53 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA --
5 17 e 4 7.93 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!  OSU  
6 23 e 4 8.51 MACIASZEK Szymon RKS Łódź 2003 U20 LD --
1 e 5 7.17 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
2 e 5 7.53 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD --
3 e 5 7.57 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!  OSU  
4 e 5 7.67 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # Z/0021/16 2024 LDK!  ZKN   WCSS   SKN   OSU  
5 e 5 7.93 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- BELTER Artur LDK!
1 e 6 7.20 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz 2002 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
2 e 6 7.21 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS -- B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2024
3 e 6 7.58 GÓRNY Damian BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3080/20 2022 LDK!  OSU  
4 e 6 7.72 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD -- #
5 e 6 7.81 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U20 DS --
6 e 6 7.95 JASIŃSKI Karol KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- LDK!  OSU  
1 e 7 7.38 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS -- GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2024 LDK!
2 e 7 7.40 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD -- B.D.
3 e 7 7.51 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- LDK!
4 e 7 7.51 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
5 e 7 8.56 SKALSKI Filip RKS Łódź 2004 U18 LD --
1 e 8 7.59 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2024 LDK!  OSU  
2 e 8 7.75 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2024 LDK!
3 e 8 7.83 WOLAŃSKI Piotr MLKS Echo Twardogóra # 2007 U16 DS -- SZOMBURG Tomasz # Z/0392/20 2024 LDK!
4 e 8 7.87 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD --
5 e 8 8.07 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -- LDK!
6 e 8 8.28 WEDER Paweł RKS Łódź 2005 U18 LD -- LDK!
1 1 e 9 7.45 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!
2 7 e 9 7.99 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2024 LDK!
3 16 e 9 8.55 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź 2006 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
4 20 e 9 9.20 URBANEK Mateusz AZS Łódź 2007 U16 LD --
5 22 e 9 10.40 ŻAK Franciszek RKS Łódź 2007 U16 LD --
1 2 e 10 7.82 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U16 LD -- SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0835/21 , 2023 LDK!
2 4 e 10 7.88 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD --
3 6 e 10 7.96 WYSOCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
4 11 e 10 8.22 RUSEK Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
5 12 e 10 8.25 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
6 19 e 10 9.10 ERDMAN Cezary AZS Łódź 2006 U16 LD --
1 3 e 11 7.84 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD --
2 5 e 11 7.89 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0246/18 2024 LDK!
3 13 e 11 8.31 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2024 LDK!
4 14 e 11 8.41 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD --
5 17 e 11 8.57 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/1391/21 2024
6 18 e 11 8.60 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2024 LDK!
1 8 e 12 7.99 KNOBLOCH Kacper AZS Łódź 2006 U16 LD -- #
2 9 e 12 8.01 PIEKARSKI Krystian UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- # LDK!
3 10 e 12 8.17 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/1392/21 2024
4 15 e 12 8.55 WÓJCIK Adam AZS Łódź 2006 U16 LD --
5 21 e 12 10.10 BORKOWSKI Kajetan RKS Łódź 2007 U16 LD --
1 f 1 7.03 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
2 f 1 7.17 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz 2002 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
3 f 1 7.20 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U23 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
4 f 1 7.22 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS -- B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2024
5 f 1 7.35 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS -- GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2024 LDK!
6 f 1 7.36 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -- SZKOŁA Sebastian  ZKN   OSU  
1 f 2 7.35 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2024
2 f 2 7.35 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD -- B.D.
3 f 2 7.36 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 2001 U23 LD -- LDK!  ZKN   SKN  
4 f 2 7.36 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2024 LDK!  OSU  
5 f 2 7.42 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
6 f 2 7.48 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U23 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!  ZKN  
1 f 3 7.43 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- LDK!
2 f 3 7.47 PIETRASIAK Igor RKS Łódź 2002 U20 LD -- B.D.
3 f 3 7.50 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
4 f 3 7.51 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA --
5 f 3 7.54 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/4312/19 2021 LDK!  OSU  
6 f 3 7.62 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA --
1 f 4 7.40 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!
2 f 4 7.76 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U16 LD -- SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0835/21 , 2023 LDK!
3 f 4 7.82 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD --
4 f 4 7.84 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD --
5 f 4 7.87 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0246/18 2024 LDK!
6 f 4 7.91 WYSOCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
200 m M
1 1 s 1 23.18 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS III ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 23.30 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2024 LDK!  OSU  
3 7 s 1 24.42 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS -- B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2024
1 3 s 2 23.50 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz 2002 U20 LD III FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
2 4 s 2 23.81 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD -- B.D.
3 5 s 2 24.26 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2024 LDK!  OSU  
1 8 s 3 24.64 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U20 LD -- PALISZEWSKI Maciej 4 LDK!
2 9 s 3 24.82 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS -- GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2024 LDK!
3 10 s 3 25.02 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- LDK!
1 14 s 4 25.74 WOLAŃSKI Piotr MLKS Echo Twardogóra # 2007 U16 DS -- SZOMBURG Tomasz # Z/0392/20 2024 LDK!
2 16 s 4 26.64 MACIASZEK Szymon RKS Łódź 2003 U20 LD --
1 12 s 5 25.11 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U18 LD -- #
2 15 s 5 25.81 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!  OSU  
3 18 s 5 26.96 WEDER Paweł RKS Łódź 2005 U18 LD -- LDK!
1 6 s 6 24.31 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2024
2 19 s 6 27.86 OWCZAREK Marek UKS Dziesiątka Radomsko 1999 U23 LD -- B.D. Z/1935/21 2021
1 11 s 7 25.03 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -- SZKOŁA Sebastian  ZKN   OSU  
2 13 s 7 25.34 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/2804/18 2024 LDK!  OSU  
3 17 s 7 26.78 SKALSKI Filip RKS Łódź 2004 U18 LD --
1 s 8 24.62 SZARAPO Jakub BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP V B.D. BAUMGART Iwona # , Z/0473/20 , 2024 LDK!  OSU  
2 s 8 25.12 PIĘTA Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U18 DS -- JANECZEK Jarosław FIT Wiktor # , Z/1273/18 , 2023 4 LDK!
3 s 8 25.36 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2024
300 m M
1 1 s 1 36.24 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 37.01 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- LDK!  OSU  
1 4 s 2 38.14 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!  ZKN   OSU  
2 5 s 2 39.03 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U20 LD -- PALISZEWSKI Maciej 4 LDK!
1 8 s 3 39.48 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U18 LD -- #
2 10 s 3 40.06 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD --
3 13 s 3 40.94 JASIŃSKI Karol KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- LDK!  OSU  
1 14 s 4 40.96 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U20 DS --
2 16 s 4 41.52 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 2005 U18 LD -- BRÓDKA Daniel B.D. # LDK!
3 17 s 4 43.37 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1300/19 2021 BEZ
1 3 s 5 37.38 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # Z/0021/16 2024 LDK!  ZKN   WCSS   SKN   OSU  
2 12 s 5 40.81 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/0209/19 2024 LDK!  OSU  
3 15 s 5 41.14 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- LDK!
1 6 s 6 39.19 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2023 LDK!
2 11 s 6 40.56 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- BELTER Artur LDK!
1 7 s 7 39.40 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2024
2 9 s 7 39.87 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
1 1 s 8 39.17 DZIADKOWIEC Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz # Z/1563/21 2021
2 2 s 8 40.69 KNOBLOCH Kacper AZS Łódź 2006 U16 LD V #
3 7 s 8 42.09 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2024
1 3 s 9 40.76 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U16 LD V SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0835/21 , 2023 LDK!
2 4 s 9 41.40 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U16 LD V
  s 9 DQ WYSOCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
1 5 s 10 41.48 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD V WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!
2 11 s 10 43.69 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2024 LDK!
3 12 s 10 44.17 WYSOCKI Szymon AZS Łódź 2006 U16 LD -- B.D. LDK!
1 6 s 11 41.73 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD V
2 14 s 11 45.32 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024
3 18 s 11 55.27 DUDEK Maksymilian LUKS Boguszyce 2007 U16 LD -- LDK!
1 13 s 12 44.57 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- LDK!
2 16 s 12 46.65 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2024
  s 12 DQ RYCHLEWSKI Marcel MKS Zduńska Wola # 2006 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/3608/19 2024 LDK!
1 10 s 13 43.54 GAJEWSKI Łukasz MUKS Park Zduńska Wola # 2006 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz # Z/3607/19 2024 LDK!
2 15 s 13 45.76 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2024 LDK!
  s 13 DQ BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2024
1 8 s 14 42.93 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/1392/21 2024
2 9 s 14 43.45 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD --
3 19 s 14 55.84 BORKOWSKI Kajetan RKS Łódź 2007 U16 LD --
1 17 s 15 54.86 KIERZEK Igor RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0551/21 2024
2 20 s 15 56.22 ŻAK Franciszek RKS Łódź 2007 U16 LD --
600 m M
1 s 1 1:23.90 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 1991 Sen LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2023 2
2 s 1 1:27.94 CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 U23 OP -- B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023
3 s 1 1:31.46 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2023
4 s 1 1:34.78 PIETRUSZKA Julian UKS Lisy Zgierz 2004 U18 LD --
5 s 1 1:39.96 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V STOLARCZYK Grzegorz # Z/1011/20 2024
1 1 s 2 1:31.62 WINIECKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki # 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0190/20 2024 LDK!
2 2 s 2 1:34.06 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2024
3 3 s 2 1:42.84 SZCZEPAŃCZYK Kajetan AZS Łódź 2006 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/0333/20 2024
4 4 s 2 1:42.97 SUCHARKIEWICZ Jakub AZS Łódź 2006 U16 LD --
1 5 s 3 1:56.33 DANECKI Michał AZS Łódź 2007 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/0828/21 2024
2 6 s 3 1:57.37 MILCZARSKI Mikołaj RKS Łódź 2007 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
3 7 s 3 2:00.18 LEWANDOWSKI Bartłomiej LUKS Boguszyce 2007 U16 LD -- LDK!
4 8 s 3 2:00.38 SIWOCHA Karol AZS Łódź 2007 U16 LD -- #
5 9 s 3 2:06.31 BURIAK Krystian LKS MOSiR Sieradz # 2007 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1970/21 2022 LDK!
800 m M
1 s 1 1:58.17 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK III B.D.
2 s 1 2:00.56 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 Sen OP III B.D.
3 s 1 2:01.57 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2024  OSU  
4 s 1 2:03.95 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD IV #
5 s 1 2:07.33 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U20 OP IV LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2024 LDK!
6 s 1 2:14.31 KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD --
7 s 1 2:15.91 CHYŻYŃSKI Bartosz AZS Łódź 2004 U18 LD --
8 s 1 2:30.82 DZIERAN Adam LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2993/20 2021
1000 m M
1 s 1 2:45.00 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U18 LD -- LDK!  ZKN  
2 s 1 2:49.20 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2023 LDK!
3 s 1 2:49.89 MIERZEJEWSKI Miłosz RLTL GGG Radom # 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/3530/17 , 2024 LDK!
4 s 1 2:51.00 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2023
5 s 1 2:54.15 DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD --
6 s 1 3:23.42 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2024
1 s 2 2:47.31 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024
2 s 2 2:50.00 KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD IV WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2024 LDK!
3 s 2 3:01.68 CEL Igor LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2023
4 s 2 3:02.78 FRYDRYSIAK Igor UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3194/19 2024 LDK!
5 s 2 3:17.12 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U16 LD --
1500 m M
1 1 s 1 4:09.95 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team # 2002 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2024  ZKN  
2 2 s 1 4:29.68 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław B.D. Z/0133/19 2024
3 3 s 1 4:39.00 CZAJKOWSKI Norbert RKS Łódź 2002 U20 LD -- B.D.
4 4 s 1 4:39.19 MARCINKOWSKI Dawid RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
5 5 s 1 4:45.55 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2024
6 6 s 1 5:10.57 CZERNIELEWSKI Oliwier RKS Łódź 2005 U18 LD --
2000 m M
1 1 s 1 6:17.20 MACIĄŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U18 MA -- GIZA Maciej # Z/3091/19 2022 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 1 6:23.32 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD -- LDK!
1 s 2 7:04.55 KLECZYK Szymon UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- # LDK!
2 s 2 7:19.10 KREMPIŃSKI Franciszek UKS Azymut Pabianice 2007 U16 LD -- GĄSIOROWSKI Adam Z/0418/19 2021 LDK!
3 s 2 7:19.12 DURMA Jerzy UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- LDK!
4 s 2 7:22.92 KIELNIEROWSKI Wojciech UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- GĄSIOROWSKI Adam Z/0425/19 2021 LDK!
5 s 2 7:23.76 WESOŁOWSKI Oskar UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- GĄSIOROWSKI Adam Z/0422/19 2021 LDK!
6 s 2 7:27.25 SZTRANEK Maciej UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- GĄSIOROWSKI Adam Z/0421/19 2021 LDK!
7 s 2 8:01.25 ŁUBISZ Dominik UKS Azymut Pabianice 2006 U16 LD -- GĄSIOROWSKI Adam Z/0426/19 2021 LDK!
8 s 2 8:20.13 WIŚNIEWSKI Jakub UKS Azymut Pabianice 2007 U16 LD -- GĄSIOROWSKI Adam Z/0423/19 2021 LDK!
60 m pł M Mł M
1 3 e 1 9.39 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  OSU  
2 4 e 1 9.42 PORWOLIK Emil MLKS Echo Twardogóra 2006 U16 DS -- # LDK!  OSU  
3 5 e 1 9.90 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!
4 9 e 1 10.91 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
5 10 e 1 11.25 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK!
1 1 e 2 9.29 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD -- B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU  
2 2 e 2 9.31 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3268/20 2024 LDK!  OSU  
3 6 e 2 9.97 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 7 e 2 10.20 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź 2006 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
5 8 e 2 10.43 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/4161/19 2024 LDK!  OSU  
1 f 1 9.21 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD -- B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 9.22 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 9.27 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3268/20 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 9.84 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!
5 f 1 10.45 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź 2006 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
  f 1 DNF ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.44 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
2 3 e 1 8.69 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2024  OSU  
3 4 e 1 9.06 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
4 7 e 1 9.37 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU  
5 9 e 1 11.12 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
1 2 e 2 8.66 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. # Z/0070/19 2024 LDK!
2 5 e 2 9.12 SZCZERBA Hubert MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2104/20 2023 LDK!  OSU  
3 6 e 2 9.36 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław LDK!  OSU  
4 8 e 2 9.57 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
1 f 1 8.39 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
2 f 1 8.63 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2024  OSU  
3 f 1 8.72 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. # Z/0070/19 2024 LDK!
4 f 1 8.99 SZCZERBA Hubert MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2104/20 2023 LDK!  OSU  
5 f 1 9.05 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
6 f 1 9.32 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław LDK!  OSU  
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 8.46 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2024 3 LDK!  ZKN   OSU  
2 e 1 8.84 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- LDK!
3 e 1 9.60 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2024 5
1 f 1 8.36 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2024 3 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 8.88 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- LDK!
3 f 1 9.65 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2024 5
60 m pł M M
1 e 1 8.97 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/3705/15 2024
2 e 1 9.08 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U23 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!  ZKN  
1 f 1 8.90 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U23 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!  ZKN  
2 f 1 8.92 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/3705/15 2024
Wzwyż M
1 f 1 1.85 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA III SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  ZKN  
2 f 1 1.80 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV #
1 f 2 1.65 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 1.60 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/4161/19 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 1.55 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
4 f 2 1.55 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 f 2 1.50 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
6 f 2 1.50 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- LDK!
7 f 2 1.40 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3463/19 2022 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.62 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 2001 U23 LD III LDK!  ZKN   SKN  
2 f 1 6.33 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U18 MA III PERUCKI Wiesław Z/1796/20 2022  ZKN  
3 f 1 5.84 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
4 f 1 5.83 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U16 MA V LDK!
5 f 1 5.72 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław LDK!  OSU  
6 f 1 5.67 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA V MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2024 LDK!
7 f 1 5.46 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2024  OSU  
8 f 1 5.33 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU  
9 f 1 5.25 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
10 f 1 5.19 MUSIAŁ Wiesław MKS-MOS Śrem 1957 Masters WP -- B.D. Z/2561/21 2024
11 f 1 5.13 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2024 5
12 f 1 4.89 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2024
13 f 1 4.32 KURDZIEL Jeremiasz KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA -- LDK!
  f 1 NM TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -- LDK!
1 f 2 6.22 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV RZEPKA Marek # Z/3268/20 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 5.86 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD V B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 5.31 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 5.04 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
5 f 2 4.37 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/5044/19 2022 LDK!
6 f 2 4.03 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2024 LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.11 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2024  ZKN   WCSS   OSU  
2 f 1 12.38 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2022 4 LDK!  OSU  
3 f 1 11.11 MUSIAŁ Wiesław MKS-MOS Śrem 1957 Masters WP -- B.D. Z/2561/21 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.2885770797729 sekund