Warszawa 30.01.2021
1. Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 2021
Wzwyż K
1 f 1 1.73 JANKOWSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU I GRYNIEWICZ Wiktor HOŁUB Beata B.D. , Z/0448/16 , 2023 LDK!
2 f 1 1.65 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
3 f 1 1.65 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U20 PK II TITTINGER Michał B.D. # Z/3508/17 2023 LDK!
4 f 1 1.65 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ II SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2023 LDK!
5 f 1 1.60 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU III DZIDO Dariusz B.D. Z/2226/16 2021
6 f 1 1.55 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ III BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
7 f 1 1.55 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2023
8 f 1 1.50 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ IV GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022
9 f 1 1.45 GRABOWSKA Urszula UKS Sprint 2020 Warszawa 2004 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1179/18 2021
10 f 1 1.45 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ IV PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2022 5 LDK!
10 f 1 1.45 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
12 f 1 1.45 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
13 f 1 1.35 KOSSON Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2071/19 2021 LDK!
14 f 1 1.35 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ --
15 f 1 1.30 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ --
Tyczka K
1 f 1 3.70 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ I GAWENDA Andrzej # Z/2262/18 2023 2 LDK!
2 f 1 3.60 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 Sen MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1
3 f 1 3.60 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2023
4 f 1 3.40 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ I MASTALERZ Janusz Z/0336/18 2022 3
5 f 1 3.20 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2023 4
6 f 1 3.20 ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ II MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2023 LDK!
7 f 1 3.00 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 2004 U18 MZ II REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej , Z/3889/16 , 2020 4 LDK!
8 f 1 3.00 KAWKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ II #
9 f 1 2.80 KISLING Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2022
10 f 1 2.80 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ III MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2022 3 LDK!
11 f 1 2.60 KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/2690/21 2023
12 f 1 2.60 EKES Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/2934/20 2022
13 f 1 2.60 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2023
14 f 1 2.60 STASZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/5371/19 2021
15 f 1 2.40 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ IV
W dal K
1 f 1 6.14 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ I ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2023
2 f 1 5.80 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
3 f 1 5.75 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ II B.D. # Z/2037/16 2023 2
4 f 1 5.66 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
5 f 1 5.58 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997 Sen LU II
6 f 1 5.51 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 2001 U23 MZ II ŁUKASIAK Michał B.D. LDK!
7 f 1 5.39 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ III BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
8 f 1 5.26 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ III B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
9 f 1 5.13 SZYMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ III B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/2322/15 , 2022
10 f 1 5.07 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ IV B.D.
11 f 1 4.49 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/0362/17 2023
1 f 2 5.86 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ I BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2023 2 LDK!
2 f 2 5.33 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2023 4
3 f 2 4.99 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
4 f 2 4.92 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ IV
5 f 2 4.85 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!
6 f 2 4.72 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
7 f 2 4.71 DUL Zuzanna KS Warszawianka W-wa 2005 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0190/19 2021
8 f 2 4.67 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U18 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
9 f 2 4.50 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023
10 f 2 4.49 PRUSIK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2005 U18 MZ -- SZUSTER Katarzyna # 5 LDK!
11 f 2 4.27 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 2005 U18 MZ -- NISZTOR Stanisław LDK!
12 f 2 4.06 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/0848/20 2022
13 f 2 3.81 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
14 f 2 3.42 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!
1 f 3 5.12 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
2 f 3 5.04 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
3 f 3 4.86 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ IV # LDK!
4 f 3 4.59 NAPIÓRKOWSKA Oliwia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ V SZUSTER Katarzyna BEZ LDK!
5 f 3 4.58 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ V B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2023 5 LDK!
6 f 3 4.45 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam # , Z/3992/20 , 2023 LDK!
7 f 3 4.43 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK!
8 f 3 4.40 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
9 f 3 4.10 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
10 f 3 3.86 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
11 f 3 3.75 WIŚNIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0877/21 2022
12 f 3 3.72 KOBYLARCZYK Klara UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- RĄCZKA Elżbieta # LDK!
13 f 3 3.65 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
14 f 3 3.51 GOLON Karolina OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ --
15 f 3 3.36 KLIMOWICZ Hanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- # LDK!
  f 3 NM KAMIŃSKA Weronika UKS Technik Radom # 2008 U14 MZ -- BŁASIŃSKI Artur FALIŃSKI Jacek Z/1097/19 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.73 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU II ZAPART Stanisław B.D. # Z/3323/17 2023 LDK!
2 f 1 11.42 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ III KRAUZE Jerzy ŁUKASIAK Michał B.D. , Z/5260/15 , 2023 LDK!
3 f 1 11.09 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2023 LDK!
4 f 1 10.40 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
5 f 1 10.22 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV ZABOROWSKI Marcin 5 LDK!
6 f 1 9.69 PAJEWSKA Maja UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK!
7 f 1 9.10 JAROSZEWICZ Dominika MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ --
  f 1 NM PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ --
  f 1 NM BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka # 2003 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.15 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U18 MZ III FALIŃSKI Jacek FALIŃSKI Jacek # , Z/1553/18 , 2021 5 LDK!
2 f 1 10.89 KWIATKOWSKA Kornelia MLKL Płock 2004 U18 MZ IV # LDK!
3 f 1 10.57 WEBER Ewelina MUKS Płock 2004 U18 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr DOBRZENIAK Jarosław # , Z/3457/18 , 2021 4 LDK!
4 f 1 10.37 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2023
5 f 1 9.57 KUSIŃSKA Natalia MLKL Płock 2005 U18 MZ -- # LDK!
6 f 1 9.25 KONDER Kinga RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1337/20 2023 LDK!
7 f 1 8.83 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
8 f 1 8.59 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
9 f 1 8.00 GRZĘDA Emilia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil GÓRA Marcin # , Z/4151/19 , 2022 LDK!
10 f 1 7.64 JABŁOŃSKA Agata MLKL Płock 2005 U18 MZ -- LDK!
1 f 2 9.45 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ V LDK!
2 f 2 9.31 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2023 LDK!
3 f 2 8.12 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/3872/20 2023
4 f 2 6.58 GÓRNIKIEWICZ Julia MLKL Płock 2007 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0904/20 2023 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 16.01 ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ M OLSZEWSKI Radosław Z/0073/14 2022
2 f 1 15.59 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2023
3 f 1 11.98 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
4 f 1 11.84 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1409/17 2023
5 f 1 11.02 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
6 f 1 11.01 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK!
7 f 1 10.90 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/3361/16 2023
8 f 1 10.86 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 2003 U20 MZ III MIESZKOWSKI Piotr DOBRZENIAK Jarosław # , Z/0605/17 , 2021 3 LDK!
9 f 1 8.64 MROCZKOWSKA Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2002 U20 MZ --
10 f 1 7.12 WOŹNICA Daria MLKL Płock 2002 U20 MZ -- B.D.
Wzwyż M
1 1 f 1 1.85 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
2 2 f 1 1.60 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
3 3 f 1 1.55 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2023 LDK!
4 4 f 1 1.50 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023
5 5 f 1 1.40 BOŃKOWSKI Wojciech MLKL Płock 2006 U16 MZ -- LDK!
6 6 f 1 1.40 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.90 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 1993 Sen MZ I
2 f 1 4.60 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ I #
3 f 1 4.60 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa # 2005 U18 MZ I GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2023 LDK!
4 f 1 4.60 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/2627/16 2023 LDK!
5 f 1 4.50 PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ I B.D.
6 f 1 4.30 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
7 f 1 3.80 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ III BOROŃ Adam # Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 3.60 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
9 f 1 3.40 BILALOV Isa SKS Feniks Siedlce 2006 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/4735/19 2021
10 f 1 3.40 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
11 f 1 3.30 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ IV #
12 f 1 3.20 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
13 f 1 2.80 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ V WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2023
14 f 1 2.60 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
15 f 1 2.60 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!
16 f 1 2.60 WYRĘBIAK Maciej SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5383/19 2022
17 f 1 2.40 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
18 f 1 2.40 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
W dal M
1 f 1 7.46 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2023
2 f 1 7.14 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ II MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
3 f 1 6.94 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U23 LU II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2023
4 f 1 6.73 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU III HODUN Rafał 3 LDK!
5 f 1 6.32 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU III MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2023 BEZ
6 f 1 6.29 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2023 BEZ LDK!
7 f 1 6.06 MIESZKOWSKI Bartłomiej WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -- B.D. #
8 f 1 6.06 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ -- B.D. #
9 f 1 5.78 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
10 f 1 5.77 PŁASKOWICKI Damian KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -- B.D.
1 f 2 6.52 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ III LDK!
2 f 2 6.31 GŁASZCZKA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ III ŁUKASIAK Michał Z/1006/19 2023
3 f 2 5.72 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
4 f 2 5.67 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0810/20 2023 LDK!
5 f 2 5.67 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2023 LDK!
6 f 2 5.66 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock # 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/0338/18 2023
7 f 2 5.63 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2023 LDK!
8 f 2 5.20 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
9 f 2 4.88 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2023 BEZ
1 f 3 4.88 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3616/20 2023 LDK!
2 f 3 4.17 ŁADA Igor OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2007 U16 MZ -- SZUSTER Katarzyna SZUSTER Konrad # , Z/1809/21 , 2023 LDK!
Trójskok M
1 f 1 15.21 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 Sen MZ I ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1
2 f 1 14.90 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2023 LDK!
3 f 1 13.92 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol 1999 U23 PD III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2021
Kula (5) M
1 f 1 16.22 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno # 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2023 5 LDK!
2 f 1 14.36 WÓJCICKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ III
3 f 1 13.20 AMBROZIAK Marcel MKL Jurand Szczytno 2004 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2023
4 f 1 12.49 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- LDK!
5 f 1 12.34 WIŚNIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2021 BEZ LDK!
6 f 1 11.45 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5619/19 2023 LDK!
7 f 1 10.80 BŁASIAK Tomasz RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/1269/20 2023 LDK!
8 f 1 10.47 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
9 f 1 10.10 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2023 LDK!
10 f 1 9.86 WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2023
11 f 1 9.23 PIOTROWSKI Szymon KS Warszawianka W-wa 2005 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/4000/20 2022
12 f 1 8.06 KWIATKOWSKI Wiktor UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- LDK!
1 f 2 11.50 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ V SZUSTER Konrad # Z/3188/20 2023 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.58 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2023 LDK!
2 f 1 13.35 KULA Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2022 3 LDK!
3 f 1 11.94 WILKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ IV B.D. ADAMCZYK Dariusz Z/4784/19 2023
4 f 1 11.92 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ IV
5 f 1 11.70 WALENDA Jakub WLKS Nowe Iganie 2003 U20 MZ IV
6 f 1 9.84 FALIŃSKI Filip RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/5085/18 2023 LDK!
7 f 1 9.73 FIDELUS Tymoteusz KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- B.D. # Z/4138/20 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 20.28 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM B.D. # Z/1690/11 2023
2 f 1 18.61 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU M B.D. BUKOWIECKI Maciej , Z/4693/11 , 2022
3 f 1 18.26 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ M OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2023
4 f 1 17.42 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M
5 f 1 17.40 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 Sen MZ I MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2023 MM
6 f 1 17.35 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno # 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2023 LDK!
7 f 1 16.54 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ I
8 f 1 15.39 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2023 LDK!
9 f 1 15.02 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U23 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1
10 f 1 14.10 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 2001 U23 MZ II B.D.
11 f 1 12.76 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3946089744568 sekund