Warszawa 31.01.2021
2. Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 2021
60 m K
1 e 1 7.68 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024  SKN  
2 e 1 7.70 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  ZKN   SKN  
3 e 1 7.74 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN   OSU  
4 e 1 7.82 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
5 e 1 8.44 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa # 1973 Masters MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2024
1 e 2 7.76 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!  ZKN  
2 e 2 7.81 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- B.D. FIRLIT Roman , Z/4999/15 , 2022 2
3 e 2 7.88 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
4 e 2 7.91 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz  ZKN   SKN  
5 e 2 8.08 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- B.D. # Z/2037/16 2024 2  ZKN   OSU  
1 e 3 8.09 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2022 3
2 e 3 8.11 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/5423/18 2023
3 e 3 8.15 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
4 e 3 8.18 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -- LDK!  OSU  
5 e 3 8.29 LENKIEWICZ Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- #
1 e 4 8.23 DENKIEWICZ Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU --
2 e 4 8.24 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
3 e 4 8.26 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 2002 U20 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2021 4
4 e 4 8.28 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- JENDRYCH Marek 4 LDK!
5 e 4 8.62 CZYŻ Letina RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # 4 LDK!
1 e 5 8.30 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
2 e 5 8.36 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- B.D. # BEZ
3 e 5 8.40 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!  ZKN  
4 e 5 8.44 WITKOWSKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/0362/17 , 2023
5 e 5 8.60 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2002 U20 MZ -- RADKE Karol Z/0344/19 2021 LDK!  OSU  
1 e 6 8.25 ILCZUK Weronika KS Lemiesz Team Warszawa # 1986 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2529/20 2023
2 e 6 8.51 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
3 e 6 8.60 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa # 1989 Sen MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2528/20 2024
4 e 6 8.70 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA --
5 e 6 9.86 DOMAŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ --
1 e 7 8.01 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 U23 MA -- B.D. Z/1316/21 2024
2 e 7 8.16 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/2505/15 2024
3 e 7 8.39 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U23 MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/5392/15 2023 LDK!
4 e 7 8.46 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2024
5 e 7 8.54 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw # 1997 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1639/13 2024 LDK!
1 e 8 7.90 ADAMCZYK Julia RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 e 8 7.99 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  ZKN  
3 e 8 8.12 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 e 8 8.16 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2023 4  OSU  
5 e 8 8.33 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2024 LDK!  OSU  
1 e 9 8.30 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ZKN   OSU  
2 e 9 8.39 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta 5 LDK!  OSU  
3 e 9 8.40 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2024 4 LDK!
4 e 9 8.52 BIELAK Amelia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/4992/19 2024 LDK!
5 e 9 8.84 DUL Zuzanna KS Warszawianka W-wa 2005 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0190/19 2021
1 e 10 8.26 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
2 e 10 8.42 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula # , Z/0767/19 , 2022 LDK!
3 e 10 8.49 SUSZYŃSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD -- LDK!
4 e 10 8.71 SADŁOWSKA Natalia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- LDK!
5 e 10 8.94 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- # LDK!
1 e 11 8.55 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0848/20 2024
2 e 11 8.69 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
3 e 11 8.75 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/2847/19 2024
4 e 11 8.85 TRAUTMAN Karolina KS Sprintwarsaw # 2004 U18 MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0782/19 2024
5 e 11 8.88 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- JADCZAK Bożena # Z/3623/18 2023 LDK!  OSU  
1 e 12 8.71 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ --
2 e 12 8.77 SZEMPLIŃSKA Aleksandra KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2355/19 2024
3 e 12 9.16 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2024 LDK!
4 e 12 9.20 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
5 e 12 9.55 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
1 e 13 8.29 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LDK!  ZKN   OSU  
2 e 13 9.01 MRÓZ Malwina UKS Clan Ostrołęka 2005 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3152/20 2022
3 e 13 9.21 MOSZCZYŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- B.D. Z/2562/21 2022
4 e 13 9.52 GRZĘDA Emilia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil # LDK!
5 e 13 10.34 WITCZUK Oliwia Zofia MKS Pogoń Siedlce 2005 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/3515/17 2020 BEZ
1 e 14 7.82 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej # , Z/0513/19 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
2 e 14 8.79 SPURTACZ Daniela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ --
3 e 14 9.13 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
4 e 14 9.75 MARGAS Julia UKS MTE Milanówek 2005 U18 MZ --
1 e 15 8.13 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!
2 e 15 8.18 JAWORSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa # 2006 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0904/21 2024
3 e 15 8.26 ŚWIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U16 MZ --
4 e 15 8.48 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian GOGOŁEK Marcin Z/5567/18 2023 LDK!
5 e 15 8.71 DYMEK Iga KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz # Z/1239/20 2023 LDK!
1 e 16 8.42 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. # , Z/4137/19 , 2024 LDK!
2 e 16 8.81 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2024 LDK!
3 e 16 9.00 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2024 LDK!  OSU  
4 e 16 9.07 WIŚNIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0877/21 2022
1 e 17 8.57 ZIÓŁEK Zofia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta # LDK!
2 e 17 8.63 LESZCZYŃSKA Agata KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/4726/19 2024
3 e 17 8.79 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ --
4 e 17 9.05 SIECZKA Marcelina OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0967/21 2022
5 e 17 9.40 MUSKAŁA Nikola LKS Korab Olecko 2007 U16 WN -- LDK!
1 e 18 9.08 JAMROZ Lena KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2024 LDK!
2 e 18 9.31 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
3 e 18 9.37 GOLON Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2007 U16 MZ -- SZUSTER Konrad # Z/1804/21 2023 LDK!
4 e 18 9.62 JANKOWSKA Lena KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ --
5 e 18 10.05 GOCHNIO Agata MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5080/19 2022
1 e 19 8.90 RZEPIELA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0869/21 2024
2 e 19 9.02 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2024
3 e 19 9.54 CHMIELARSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0953/21 2022 LDK!
4 e 19 9.77 DZYR Zofia OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0965/21 2022
1 e 20 8.52 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
2 e 20 8.69 BIERNAT Alicja MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- B.D. Z/2753/21 2021
3 e 20 8.88 MATYSIAK Julia UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ -- RADKE Karol Z/2136/19 2023 LDK!
1 e 21 9.02 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2024 LDK!
2 e 21 9.28 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!
3 e 21 9.44 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
4 e 21 9.81 GAJOS Sandra RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta LDK!
1 f 1 8.09 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
2 f 1 8.11 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/2505/15 2024
3 f 1 8.12 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2022 3
4 f 1 8.18 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/5423/18 2023
5 f 1 8.18 WIŚNIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -- LDK!  OSU  
1 f 2 7.79 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
2 f 2 7.83 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 f 2 7.93 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 U23 MA -- B.D. Z/1316/21 2024
4 f 2 8.26 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
5 f 2 8.45 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
1 f 3 7.66 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024  SKN  
2 f 3 7.70 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  ZKN   SKN  
3 f 3 7.74 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN   OSU  
4 f 3 7.79 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!  ZKN  
5 f 3 7.80 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- B.D. FIRLIT Roman , Z/4999/15 , 2022 2
1 f 4 8.52 BIELAK Amelia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/4992/19 2024 LDK!
2 f 4 8.56 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0848/20 2024
3 f 4 8.61 SUSZYŃSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD -- LDK!
4 f 4 8.64 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ --
5 f 4 8.76 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
1 f 5 8.30 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2024 LDK!  OSU  
2 f 5 8.32 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 5 8.38 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula # , Z/0767/19 , 2022 LDK!
4 f 5 8.40 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2024 4 LDK!
5 f 5 8.41 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta 5 LDK!  OSU  
1 f 6 7.89 KWASIBORSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2004 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2345/19 2024  ZKN  
2 f 6 7.93 ADAMCZYK Julia RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3 f 6 8.09 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2023 4  OSU  
4 f 6 8.16 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 6 8.28 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LDK!  ZKN   OSU  
1 f 7 8.67 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2024 LDK!
2 f 7 8.88 RZEPIELA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0869/21 2024
3 f 7 8.90 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2024 LDK!
4 f 7 8.98 JAMROZ Lena KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2024 LDK!
5 f 7 9.10 SIECZKA Marcelina OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0967/21 2022
1 f 8 8.50 ZIÓŁEK Zofia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta # LDK!
2 f 8 8.52 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
3 f 8 8.73 DYMEK Iga KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz # Z/1239/20 2023 LDK!
4 f 8 8.74 BIERNAT Alicja MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- B.D. Z/2753/21 2021
5 f 8 8.75 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ --
1 f 9 8.15 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!
2 f 9 8.21 JAWORSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa # 2006 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0904/21 2024
3 f 9 8.36 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. # , Z/4137/19 , 2024 LDK!
4 f 9 8.38 ŚWIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U16 MZ --
5 f 9 8.62 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian GOGOŁEK Marcin Z/5567/18 2023 LDK!
200 m K
1 s 1 27.52 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2024  ZKN  
2 s 1 28.18 GRYKAŁOWSKA Laura AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU IV
3 s 1 31.48 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2024
1 s 2 28.01 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP IV ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
2 s 2 29.20 MYCEK Anita LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -- MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman , Z/0436/17 , 2021 LDK!
1 s 3 30.05 GRABOWSKA Urszula UKS Sprint 2020 Warszawa 2004 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1179/18 2021
2 s 3 30.19 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!
1 s 4 28.43 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!
2 s 4 31.17 RYBCZYŃSKA Zofia Maria UKS Orzełki Warszawa 2005 U18 MZ -- LDK!
300 m K
1 4 s 1 48.49 GAJDA Zuzanna BKS Wataha Warszawa 2002 U20 MZ --
2 5 s 1 48.70 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/3635/18 2024
3 6 s 1 50.77 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2024 BEZ
1 1 s 2 44.86 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2024
2 2 s 2 45.20 TWARÓG Anna LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -- PILCH Danuta ZOK Roman , Z/3066/19 , 2021 LDK!
3 3 s 2 45.66 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- KRAWCZYK Michał B.D. # Z/0757/15 2024
1 s 3 42.27 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- LDK!  OSU  
2 s 3 44.77 BORKOWSKA Tatiana MKS Pogoń Siedlce 2005 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3374/17 2021 BEZ
3 s 3 45.72 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ --
1 s 4 45.93 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2024
2 s 4 48.83 NIEBUDEK Wiktoria AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- #
3 s 4 50.60 OKRZESIK Aneta RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin # 4 LDK!
1 s 5 46.88 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- #
2 s 5 46.89 DEREZIŃSKA Hanna SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ -- # LDK!
3 s 5 54.04 SADOWSKA Julia BKS Wataha Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. Z/2669/20 2020
1 s 6 46.60 WIERZCHOWSKA Maja SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1878/18 2023 5 LDK!
2 s 6 47.26 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol B.D. # Z/2180/19 2024
3 s 6 48.60 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2024
1 s 7 51.50 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2024
2 s 7 57.02 SZUMIGAJ Aleksandra BKS Wataha Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. Z/2131/19 2020
1 s 8 48.46 RUCIŃSKA Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2005 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/3376/17 2022
2 s 8 48.77 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU -- HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2023 LDK!
3 s 8 55.26 STEC Zuzanna OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ --
1 s 9 46.21 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2024 LDK!  OSU  
2 s 9 47.13 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!  OSU  
3 s 9 47.18 EJDYS Emilia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz # , Z/2924/18 , 2023 BEZ LDK!
4 s 9 48.05 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2024 LDK!
5 s 9 48.79 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LDK!
1 s 10 48.44 JASTRZĘBSKA Weronika KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ V
2 s 10 48.67 TOKARSKA Alicja AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ --
3 s 10 50.49 ZAJĄC Patrycja MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław LDK!
4 s 10 50.67 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2024 LDK!
5 s 10 51.12 KAMIŃSKA Laura UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -- LDK!
1 s 11 46.39 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ IV
2 s 11 48.99 PRZYBYŁOWSKA Blanka KS Czempion Warszawa # 2007 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4710/19 2024
3 s 11 51.11 WARSIEWICZ Karolina MKS Juvenia Białystok # 2007 U16 PD -- B.D. # Z/0225/21 2024 LDK!
4 s 11 51.48 KOBYLARCZYK Klara UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- RĄCZKA Elżbieta # LDK!
5 s 11 52.30 TŁOCZKOWSKA Natalia LKS Maków Mazowiecki # 2007 U16 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/1806/21 2024 LDK!
1 s 12 46.79 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ V BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK!
2 s 12 48.07 CHROMIŃSKA Angelika WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. # Z/0751/20 2023 LDK!
3 s 12 52.39 GOLEC Zofia UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- #
4 s 12 53.79 DANISZEWSKA Anna BKS Wataha Warszawa 2007 U16 MZ --
1 s 13 45.30 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ IV RĄCZKA Elżbieta # LDK!
2 s 13 50.78 PRZYBYSZ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0883/21 2024
3 s 13 52.20 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2024 LDK!
4 s 13 52.31 MIELNIKIEWICZ Roxana MUKS Płock 2007 U16 MZ -- LDK!
5 s 13 53.07 GŁODEK Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ --
600 m K
1 s 1 1:36.08 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024
2 s 1 1:37.77 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2024 M
3 s 1 1:41.39 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
4 s 1 1:41.62 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
5 s 1 1:51.43 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2002 U20 LU -- FROŃCZUK Rafał # Z/3526/19 2024
1 s 2 1:48.39 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2024
2 s 2 1:48.94 STEFKO Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- SZUSTER Katarzyna # 3 LDK!
3 s 2 1:52.17 KOCISZEWSKA Wiktoria Akademia Sportu Otwock 2002 U20 MZ --
4 s 2 1:53.03 WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 2002 U20 MZ --
5 s 2 1:56.90 JABŁOŃSKA Natalia GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ --
1 s 3 1:41.49 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/3520/19 2023  ZKN   OSU  
2 s 3 1:41.80 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK -- KUBIEC Dawid Z/5354/18 2024 4 LDK!  ZKN   KNF  
3 s 3 1:45.03 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU -- B.D. # Z/3169/19 2024  ZKN  
4 s 3 1:45.14 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
5 s 3 1:45.55 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2023 3 LDK!  ZKN  
6 s 3 1:54.54 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/2713/20 2024  OSU  
1 s 4 1:43.16 DĘBECKA Barbara SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/1866/18 2022 5 LDK!
2 s 4 1:46.54 CHODKOWSKA Julia KS Ciechan Ciechanów # 2005 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2024  ZKN  
3 s 4 1:47.16 WĄSOWSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1687/20 2024 LDK!
4 s 4 2:02.99 DANISZEWSKA Aleksandra BKS Wataha Warszawa 2004 U18 MZ --
1 s 5 1:42.23 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2024
2 s 5 1:48.48 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/0836/18 2024 BEZ LDK!
3 s 5 1:49.39 WŁODARCZYK Paulina OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2881/17 2022
4 s 5 1:52.05 BORKO Amelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN -- PODOLAK Michał Z/2367/19 2023 LDK!  OSU  
5 s 5 1:52.76 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -- LDK!
6 s 5 1:56.06 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz # , Z/0396/20 , 2024 LDK!
7 s 5 1:57.03 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ --
8 s 5 1:59.41 HAPUNOWICZ Anna MKS Pogoń Siedlce # 2006 U16 MZ -- B.D. Z/2703/20 2023 LDK!
1 s 6 1:46.78 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2024
2 s 6 1:55.89 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/2506/19 2024
3 s 6 1:59.40 DĘBECKA Karolina SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/1342/20 2023 LDK!
4 s 6 1:59.72 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 2006 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2024 5 LDK!
5 s 6 2:01.37 KARŁOWSKA Pola KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ --
6 s 6 2:04.69 DESKA Antonina KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/4728/19 2023
7 s 6 2:07.52 KAŁASKA Karolina GKS Wilga Garwolin 2007 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4282/20 2024
8 s 6 2:14.34 ORLIŃSKA Julia BKS Wataha Warszawa 2006 U16 MZ --
1000 m K
1 s 1 3:09.99 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U23 SK -- WOŹNIAK Łukasz B.D. Z/1753/15 2024  ZKN  
2 s 1 3:10.59 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ --
3 s 1 3:11.00 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2003 U20 SK --  ZKN  
4 s 1 3:13.61 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. # Z/4925/18 2024
5 s 1 3:18.94 FAŁDROWICZ Dorota RLTL GGG Radom # 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/0389/17 , 2024 LDK!  OSU  
6 s 1 3:20.84 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 2003 U20 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2022 2 LDK!
1 s 2 3:15.09 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA -- B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
2 s 2 3:21.27 WIERCIOCH Izabela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU -- SOKÓŁ Krzysztof # Z/4288/20 2024
3 s 2 3:21.54 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ -- LDK!
4 s 2 3:24.95 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- #
5 s 2 3:33.38 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek 4 LDK!
6 s 2 4:06.02 KAMIŃSKA Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U20 MZ --
1 s 3 3:01.22 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2024  ZKN   OSU  
2 s 3 3:03.90 OLESIEJUK Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U18 PM -- WILCZEK Janusz SZAŁACH Krzysztof B.D. , Z/4413/17 , 2024 LDK!
3 s 3 3:04.63 MULTAN Julianna SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/1874/18 2024 4 LDK!  ZKN  
4 s 3 3:05.46 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2024  ZKN  
5 s 3 3:22.74 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ -- LDK!
6 s 3 3:30.64 ZIELIŃSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -- LDK!
7 s 3 3:34.10 OSTASZEWSKA Amelia SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/1341/20 2022 LDK!
1 s 4 3:03.08 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/4731/19 2024  ZKN   KNF  
2 s 4 3:19.28 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/0277/18 2023 LDK!  ZKN  
3 s 4 3:35.29 PRACHNIAK Oliwia UKS Clan Ostrołęka 2004 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2907/20 2022
4 s 4 3:42.16 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław # Z/4193/20 2024
1 s 5 3:17.59 WALCZAK Julia RLTL GGG Radom # 2006 U16 MZ IV BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/1557/18 , 2024 LDK!  OSU  
2 s 5 3:17.91 KOLĘDA Dominika UKS Technik Augustów 2007 U16 PD IV SOWÓL Bogusław Z/2358/20 2022 LDK!  OSU  
3 s 5 3:19.61 KAROLAK Amelia RLTL GGG Radom # 2007 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # , Z/2700/21 , 2024 LDK!  OSU  
4 s 5 3:25.78 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2024 LDK!
5 s 5 3:28.94 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V WRONA Grzegorz Z/2853/19 2024  OSU  
6 s 5 3:37.68 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/4328/20 2024
7 s 5 3:42.76 NELKE Marta KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN -- LDK!
8 s 5 4:16.19 LEWANDOWSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!  OSU  
2000 m K
1 s 1 6:49.47 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
2 s 1 6:54.86 KLIMEK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU -- B.D. B.D. # Z/0820/17 2024
3 s 1 7:16.84 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  OSU  
4 s 1 7:25.75 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2024 5
5 s 1 7:30.46 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
6 s 1 7:36.08 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/2580/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
7 s 1 7:40.43 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol # Z/2313/19 2024 LDK!  OSU  
8 s 1 7:51.24 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ --
9 s 1 7:51.73 ŻULIŃSKA Kamila KS Czempion Warszawa # 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3484/19 2024 LDK!
10 s 1 8:00.74 ZIMOCHOCKA Alicja OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ --
  s 1 DNF OPOLSKA Paulina KS Podlasie Białystok # 2005 U18 PD -- # LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 e 1 9.18 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU  
2 e 1 9.30 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
3 e 1 9.79 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ -- B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!
4 e 1 10.14 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ -- # LDK!
5 e 1 11.51 KACZKOWSKA Marta RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur LDK!
1 e 2 10.32 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2023 LDK!
2 e 2 10.41 KACZKOWSKA Anna RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur LDK!
3 e 2 10.76 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
4 e 2 10.93 BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- LDK!
1 e 3 10.20 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!
2 e 3 10.53 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa # 2006 U16 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
3 e 3 12.17 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
  e 3 DNF WIETESKA Daria RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # LDK!
1 f 1 9.04 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU  
2 f 1 9.26 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
3 f 1 9.71 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ -- B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!
4 f 1 9.95 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ -- # LDK!
5 f 1 10.09 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!
60 m pł K J Mł K
1 e 1 8.85 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 e 1 8.90 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2024 LDK!  ZKN  
3 e 1 9.21 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2024 LDK!
4 e 1 9.22 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
5 e 1 9.61 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!
1 e 2 10.05 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
2 e 2 10.55 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # LDK!
3 e 2 11.48 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --  OSU  
1 e 3 9.52 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U18 OP -- ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!  ZKN  
2 e 3 10.09 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2024 5
  e 3 DNF KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0447/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
1 f 1 8.71 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 f 1 8.87 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2024 LDK!  ZKN  
3 f 1 9.05 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2024 LDK!
4 f 1 9.18 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U18 OP -- ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!  ZKN  
  f 1 DNF JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
60 m pł K K
1 e 1 8.49 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -- B.D. #  ZKN   SKN  
2 e 1 8.61 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!  ZKN   KNF  
3 e 1 8.66 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2024
1 e 2 8.96 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2024
2 e 2 9.40 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. 2
3 e 2 9.62 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. # Z/1754/17 2024
1 e 3 8.77 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -- SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 e 3 8.80 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 e 3 9.10 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -- LDK!  OSU  
4 e 3 9.34 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. Z/3886/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 e 3 9.45 MAREK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- B.D. LDK!  OSU  
1 e 4 9.13 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -- B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
2 e 4 9.61 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ -- # LDK!  OSU  
3 e 4 9.76 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -- LDK!
4 e 4 9.98 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- B.D.  ZKN   OSU  
5 e 4 10.80 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin 5 LDK!
1 f 1 8.46 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -- B.D. #  ZKN   SKN  
2 f 1 8.63 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2024
3 f 1 8.66 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!  ZKN   KNF  
4 f 1 9.24 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. 2
5 f 1 9.54 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. # Z/1754/17 2024
1 f 2 8.62 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -- SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 f 2 8.98 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -- B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
3 f 2 9.30 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -- LDK!  OSU  
  f 2 DNF LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
  f 2 DNF ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. Z/3886/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
60 m M
1 e 1 7.19 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz 2002 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
2 e 1 7.42 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS Młodzik Warszawa 2002 U20 MZ -- RADKE Karol Z/4728/18 2021 LDK!  OSU  
3 e 1 7.59 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ -- #
4 e 1 7.77 PŁASKOWICKI Damian KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -- B.D.
5 e 1 7.79 POGORZELSKI Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -- #
1 e 2 7.46 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U20 MZ --
2 e 2 7.49 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ --
3 e 2 7.63 RODZIEWICZ Jan UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0454/21 2024
4 e 2 7.90 MIKULSKI Piotr GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ --
1 e 3 7.11 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2024 2
2 e 3 7.56 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 2003 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/3322/17 2021 3  OSU  
3 e 3 7.88 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2024 3 LDK!
4 e 3 8.46 WESOŁOWSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- #  OSU  
1 e 4 7.03 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
2 e 4 7.17 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
3 e 4 7.50 STEC Kajetan WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA --
4 e 4 7.53 DĘBECKI Kacper GKS Wilga Garwolin 2002 U20 MZ --
5 e 4 7.68 KORYCKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2002 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin 4 LDK!
1 e 5 6.99 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
2 e 5 7.08 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
3 e 5 7.25 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU -- HODUN Rafał B.D. B.D. LDK!  ZKN  
4 e 5 7.37 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA -- OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2024
5 e 5 7.98 MARKOWSKI Miłosz UKS Clan Ostrołęka 2003 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek PIERZCHAŁA Halina , Z/1497/17 , 2021 LDK!
1 e 6 6.87 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 e 6 6.89 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U23 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2023 LDK!  ZKN   SKN  
3 e 6 7.09 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- MAKARUK Tadeusz  ZKN  
4 e 6 7.86 ROMANOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 1981 Masters MA --
5 e 6 8.28 JASZCZUR Michał KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0152/19 2024
1 e 7 7.00 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024  KNF   KN  
2 e 7 7.01 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U23 LU -- #  ZKN  
3 e 7 7.07 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 e 7 7.08 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ --
5 e 7 7.28 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA --
1 e 8 7.23 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 2001 U23 MZ --
2 e 8 7.28 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U23 MZ --
3 e 8 7.29 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!
4 e 8 7.33 JAWORSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej , Z/0470/18 , 2024 LDK!  OSU  
5 e 8 7.43 KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm # 2003 U20 LU -- LDK!  OSU  
1 e 9 7.39 SZKOPAŃSKI Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- B.D. BEZ
2 e 9 7.39 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -- B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2024
3 e 9 7.50 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 2001 U23 MZ --
4 e 9 7.52 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!  OSU  
5 e 9 7.56 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/5099/19 2024 LDK!  OSU  
1 e 10 7.44 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1982 Masters LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
2 e 10 7.48 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1982 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2038/21 2024
3 e 10 7.69 SOLARZ Anatol KS Sprintwarsaw # 1996 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1781/21 2024
4 e 10 7.79 GŁUSZYŃSKI Paweł KS Sprinterzy.com Kraków 1983 Masters MA --
5 e 10 7.80 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce # 1998 Sen SK -- BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
1 e 11 7.77 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!  OSU  
2 e 11 7.80 MIANOWSKI Dawid GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ --
3 e 11 8.02 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2024 BEZ LDK!
4 e 11 8.43 DULNIAK Ryszard KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0745/20 2023
5 e 11 8.84 KWIATKOWSKI Wiktor UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- LDK!
1 e 12 7.39 GŁASZCZKA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- ŁUKASIAK Michał Z/1006/19 2024  ZKN   KNF  
2 e 12 7.66 OBRĘBSKI Robert KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- # LDK!
3 e 12 7.84 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2024
4 e 12 8.01 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2024 LDK!  ZKN  
5 e 12 8.73 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2024 BEZ
1 e 13 7.36 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  ZKN   OSU  
2 e 13 7.47 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ZKN   OSU  
3 e 13 7.48 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2023
4 e 13 7.86 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!  ZKN  
5 e 13 7.98 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/1068/21 2024
1 e 14 7.17 GIZICKI Tomasz RLTL GGG Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 e 14 7.33 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU -- #
3 e 14 7.56 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław # Z/0452/19 2024 LDK!
4 e 14 7.74 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2024 BEZ  ZKN  
5 e 14 7.79 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2024
1 e 15 7.51 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/4109/18 2023 LDK!  OSU  
2 e 15 7.54 NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ --
3 e 15 7.80 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2024
1 e 16 7.73 BANACH Piotr RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # LDK!  OSU  
2 e 16 8.01 WYRĘBIAK Maciej SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5383/19 2022
3 e 16 8.33 PIOTROWSKI Szymon KS Warszawianka W-wa 2005 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/4000/20 2022
1 e 17 7.57 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!
2 e 17 8.17 BILALOV Isa SKS Feniks Siedlce 2006 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4735/19 2021
3 e 17 8.20 BRODOWSKI Olaf UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech # Z/0206/20 2021 LDK!
4 e 17 8.40 BIELECKI Jakub RLTL GGG Radom # 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/2751/21 2024 LDK!
5 e 17 8.69 CIBOROWSKI Jakub KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
1 e 18 7.65 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MERWA Janusz # Z/0376/22 2024 LDK!
2 e 18 7.72 HRUZEWICZ Kubrat OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2294/21 2024  OSU  
3 e 18 8.22 KALINOWSKI Kacper AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ --
4 e 18 9.34 JANUSZEWSKI Leon OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0962/21 2021
1 e 19 7.41 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U16 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  OSU  
2 e 19 7.80 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
3 e 19 8.14 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- # LDK!
4 e 19 8.15 MIKOŁAJCZYK Kacper KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- # LDK!
1 f 1 7.16 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2024 2
2 f 1 7.20 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz 2002 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
3 f 1 7.21 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU -- HODUN Rafał B.D. B.D. LDK!  ZKN  
4 f 1 7.23 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 2001 U23 MZ --
5 f 1 7.30 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
1 f 2 6.99 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 2 7.02 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ --
3 f 2 7.04 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024
4 f 2 7.08 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
5 f 2 7.09 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- MAKARUK Tadeusz  ZKN  
1 f 3 6.81 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 f 3 6.90 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom # 2001 U23 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/4998/15 , 2023 LDK!  ZKN   SKN  
3 f 3 6.95 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024  KNF   KN  
4 f 3 7.08 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
5 f 3 7.10 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U23 LU -- #  ZKN  
1 f 4 7.72 BANACH Piotr RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # LDK!  OSU  
2 f 4 7.79 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!  OSU  
3 f 4 7.80 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2024
4 f 4 7.98 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/1068/21 2024
1 f 5 7.44 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/4109/18 2023 LDK!  OSU  
2 f 5 7.44 NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ --
3 f 5 7.48 MAKSYMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław # Z/0452/19 2024 LDK!
4 f 5 7.50 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2023
5 f 5 7.66 OBRĘBSKI Robert KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- # LDK!
1 f 6 7.14 GIZICKI Tomasz RLTL GGG Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 f 6 7.34 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  ZKN   OSU  
3 f 6 7.35 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU -- #
4 f 6 7.41 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ZKN   OSU  
1 f 7 8.35 BIELECKI Jakub RLTL GGG Radom # 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/2751/21 2024 LDK!
2 f 7 8.84 CIBOROWSKI Jakub KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
3 f 7 9.35 JANUSZEWSKI Leon OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0962/21 2021
1 f 8 8.09 BILALOV Isa SKS Feniks Siedlce 2006 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4735/19 2021
2 f 8 8.18 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- # LDK!
3 f 8 8.26 MIKOŁAJCZYK Kacper KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- # LDK!
4 f 8 8.35 KALINOWSKI Kacper AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ --
1 f 9 7.47 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U16 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  OSU  
2 f 9 7.60 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!
3 f 9 7.67 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MERWA Janusz # Z/0376/22 2024 LDK!
4 f 9 7.71 HRUZEWICZ Kubrat OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2294/21 2024  OSU  
5 f 9 7.91 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
200 m M
1 s 1 23.10 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD III NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1077/14 2024  KN  
2 s 1 26.88 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA --
1 s 2 24.94 LESZCZYŃSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/1419/17 2021
2 s 2 25.75 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA -- WÓJCIK Teodor B.D. B.D. Z/2981/16 2024  ZKN  
1 s 3 25.41 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3598/19 2022
2 s 3 25.71 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2024 LDK!
3 s 3 26.06 SUŁECKI Błażej RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- LDK!
1 s 4 25.61 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. Z/5566/18 2021 5 LDK!
2 s 4 25.64 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ --
3 s 4 26.45 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. B.D. # Z/0302/19 2024 LDK!
300 m M
1 s 1 37.21 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ -- ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2024 3
2 s 1 39.14 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # 3 LDK!  OSU  
3 s 1 40.96 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 2002 U20 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2024 BEZ LDK!
1 s 2 38.59 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ -- CZYŻ Maciej B.D. Z/2133/17 2024
2 s 2 41.74 PRUSIŃSKI Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U20 MZ -- #
3 s 2 47.14 KOŁODZIEJ Radosław UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ --
1 s 3 37.69 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- LDK!
2 s 3 41.43 WALIDUDA Damian LZS KL Kotwica Brzeg 2002 U20 OP -- ZOK Roman Z/1463/19 2022
3 s 3 41.65 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2022 BEZ LDK!
1 s 4 40.14 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
2 s 4 43.70 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 1980 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2024 BEZ
3 s 4 48.01 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2023 BEZ
1 s 5 40.04 GÓRCZYŃSKI Kacper MUKS Płock 2004 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr LDK!
2 s 5 41.96 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 2005 U18 WN -- LDK!
3 s 5 43.18 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/2183/19 2024
1 s 6 46.50 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2024
2 s 6 47.70 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz # Z/4054/19 2024
1 s 7 41.22 ROSŁONIEC Piotr Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2764/20 2023
2 s 7 48.30 JĘDRZEJEWSKI Emil MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- LDK!
1 s 8 42.10 KOWALCZYK Jakub KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ --
2 s 8 45.74 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2023 LDK!
3 s 8 49.10 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2023 LDK!
1 s 9 38.54 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/1101/18 2024 5 LDK!
2 s 9 40.54 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U16 WN V BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2024 LDK!
3 s 9 41.83 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK!
4 s 9 42.69 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2024 LDK!
5 s 9 45.09 KRZEPISZ Dominik RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ -- LDK!
1 s 10 41.46 DONICA Patryk Akademia Sportu Otwock 2006 U16 MZ V KALINOWSKA Paulina Z/2767/20 2024
2 s 10 41.77 OSIŃSKI Tymon Akademia Sportu Otwock 2006 U16 MZ V
3 s 10 43.14 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2024
4 s 10 45.04 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2024 BEZ LDK!
5 s 10 45.29 CZACHOROWSKI Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0907/21 2022 LDK!
1 s 11 47.55 SÓJKA Anatol OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0975/21 2024 LDK!
2 s 11 48.29 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2023
3 s 11 50.47 MIROWSKI Aleksander UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- LDK!
4 s 11 50.91 OŁDAK Damian Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ --
1 s 12 45.05 ROSIŃSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- LDK!
2 s 12 47.65 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/4312/20 2024
3 s 12 50.01 KOWALSKI Konstanty UKS Sprint 2020 Warszawa 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2073/19 2021 LDK!
600 m M
1 s 1 1:25.72 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
2 s 1 1:27.90 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 2002 U20 WN --
3 s 1 1:53.83 ZABIELSKI Mateusz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U20 MZ --
1 s 2 1:29.08 WRÓBLEWSKI Błażej KS Czempion Warszawa # 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/0396/19 2024  ZKN  
2 s 2 1:33.10 KLONOWSKI Andrzej LKS Osuchów # 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3744/19 2024 LDK!  ZKN  
3 s 2 1:34.46 ANTONOWICZ Jan SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0797/20 2024 LDK!
4 s 2 1:35.52 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2023 LDK!
5 s 2 1:44.59 FURCIŃSKI Filip RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- LDK!
1 s 3 1:28.11 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U18 OP -- ZOK Roman ZOK Roman # , Z/1264/18 , 2021 3 LDK!  ZKN  
2 s 3 1:30.04 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. # Z/1926/18 2024
3 s 3 1:31.37 TRZEBIŃSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3326/20 2023
4 s 3 1:34.57 FEBERT Jacek GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ --
5 s 3 1:36.96 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2021 5
6 s 3 1:37.73 KUPIDURA Jan RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- LDK!
1 s 4 1:30.99 MIERZEJEWSKI Miłosz RLTL GGG Radom # 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/3530/17 , 2024 LDK!
2 s 4 1:36.54 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- LDK!
3 s 4 1:42.31 SZAŁAS Stanisław GKS Wilga Garwolin 2004 U18 MZ --
4 s 4 1:46.12 SKŁADANEK Kacper BKS Wataha Warszawa 2004 U18 MZ -- B.D. Z/2647/20 2022
5 s 4 1:52.31 SKIERSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2352/19 , 2024 LDK!
6 s 4 1:55.44 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2024 LDK!
1 s 5 1:29.47 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2024 LDK!  OSU  
2 s 5 1:30.47 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ III BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2024
3 s 5 1:32.06 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U16 LU IV BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz # , Z/3491/19 , 2022 LDK!
4 s 5 1:38.28 MOTYK Radosław KS Czempion Warszawa # 2006 U16 MZ V
5 s 5 1:41.68 BIELAWSKI Maciej UKS Technik Augustów 2007 U16 PD -- SOWÓL Jolanta LDK!  OSU  
6 s 5 1:46.61 OBIEDZIŃSKI Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!
7 s 5 1:52.75 BERKO-HAAS Szymon SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/0757/21 2024 LDK!
1 s 6 1:36.76 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław # Z/0800/20 2024 LDK!
2 s 6 1:37.56 TOMCZAK Alan RLTL Optima Radom # 2006 U16 MZ V LDK!
3 s 6 1:43.99 CEBULA Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/0773/20 2021 LDK!
4 s 6 1:44.01 SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PODOLAK Michał # , Z/3803/20 , 2024 LDK!
5 s 6 1:48.06 ANDRZEJEWSKI Wojciech AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -- #
6 s 6 1:50.43 HUDOWSKI Jacek UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- LDK!
  s 6 DNF SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2024 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:30.09 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0630/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 s 1 2:35.04 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
3 s 1 2:35.16 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2024 3  ZKN   KNF  
4 s 1 2:48.75 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/4007/15 2024
5 s 1 2:52.69 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2024 BEZ
6 s 1 3:21.29 ROSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 1988 Sen PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # Z/2557/18 2024
  s 1 DNF KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU -- KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0127/14 2024 1
1 s 2 2:38.25 GOS Mateusz RLTL GGG Radom # 2002 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 s 2 2:41.95 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU --  ZKN  
3 s 2 2:47.19 ORACZKO Denis RLTL GGG Radom # 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0388/17 , 2024 3 LDK!  OSU  
4 s 2 2:48.04 SYRYJCZYK Konrad MKS Żak Biała Podlaska 2002 U20 LU -- B.D. Z/1084/20 2021
5 s 2 2:50.66 SZYMAŃSKI Dawid SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/1877/18 2021 5 LDK!
6 s 2 2:57.53 ŚLIWA Krzysztof KS Lemiesz Team Warszawa 1985 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1823/21 2021
7 s 2 3:12.74 MUSIAŁ Kacper KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -- B.D. Z/3109/20 2022
1 s 3 2:48.70 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2024  OSU  
2 s 3 2:52.47 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2024  OSU  
3 s 3 2:58.17 BRYNDA Marcin LKS Korab Olecko 1988 Sen WN -- BRYNDA Marcin # Z/1471/16 2024 BEZ
4 s 3 2:58.41 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2024 BEZ
5 s 3 3:01.21 PIÓRKOWSKI Kacper OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U20 MZ -- #
6 s 3 3:08.52 KUĆMIERZ Jakub UKS MTE Milanówek 2003 U20 MZ --
7 s 3 3:41.04 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 1950 Masters PD -- B.D. Z/5141/11 2024 BEZ
1 s 4 2:44.73 JANDUŁA Wiktor RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 s 4 2:46.31 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/2850/19 2024  OSU  
3 s 4 2:46.71 BAJORSKI Adam RLTL GGG Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4547/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 s 4 2:47.86 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/0271/19 2024  OSU  
5 s 4 2:57.33 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2024
6 s 4 3:13.64 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U18 LU --
1 s 5 2:55.32 BROUWER Sander AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz #
2 s 5 2:59.41 MILCARZ Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
3 s 5 3:00.56 ŻEGNAŁEK Stanisław SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/2114/19 2023 LDK!
4 s 5 3:03.31 PISAREK Bartłomiej RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- LDK!
5 s 5 3:06.29 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. # Z/2101/19 2023
6 s 5 3:25.79 GOS Maciej RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- LDK!
1 s 6 2:56.71 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ V BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0307/19 2024 BEZ
2 s 6 2:57.69 ABRAMCZYK Piotr RLTL GGG Radom # 2006 U16 MZ V BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4171/20 , 2024 LDK!
3 s 6 2:57.81 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław # Z/1596/19 2024 LDK!
4 s 6 2:58.94 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
5 s 6 3:00.96 CICHACKI Tymoteusz SRS Kondycja Piaseczno 2006 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/0756/21 2024 LDK!
6 s 6 3:03.31 GÓJSKI Jakub niestowarzyszony # 2006 U16 -- B.D. Z/3567/18 2024
7 s 6 3:08.43 PRAWDZIK Wiktor UKS Technik Augustów 2006 U16 PD -- SOWÓL Jolanta LDK!  OSU  
8 s 6 3:12.53 BRZUZY Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2007 U16 MZ -- LDK!
9 s 6 3:31.01 WOJDYŁO Adam KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata PODOLAK Michał # , Z/2411/21 , 2022 LDK!
10 s 6 3:32.42 PLEJZNEROWSKI Mateusz Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2769/20 2024 LDK!
2000 m M
1 s 1 5:37.21 KOVALCHUK Oleh SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ -- B.D. Z/0283/19 2021
2 s 1 5:46.58 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2024 2
3 s 1 5:56.29 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa 1993 Sen MZ -- B.D. Z/2902/11 2024
4 s 1 6:06.67 KOWALCZYK Dominik AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr # Z/1098/18 2024 LDK!  ZKN  
5 s 1 6:08.92 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U23 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2024 3
6 s 1 6:34.14 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
1 s 2 6:05.51 NOWAK Kosma KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -- DZICZEK Szymon Z/5380/19 2024
2 s 2 6:15.32 SZYMAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
3 s 2 6:22.52 KLECZEWSKI Piotr UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ -- # LDK!
4 s 2 6:26.12 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3069/18 2024 LDK!  OSU  
5 s 2 6:40.15 BENDYK Maciej KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN -- #
6 s 2 6:44.89 GOLENIOWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 1984 Masters WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2857/21 , 2022
7 s 2 6:55.97 SIERAŃSKI Daniel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ --
60 m pł M Mł M
1 e 1 9.31 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  OSU  
2 e 1 9.79 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- KOZERA Piotr # Z/0695/20 2024 LDK!
3 e 1 9.82 BEDNARCZYK Maciej RLTL GGG Radom # 2006 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2024 LDK!
4 e 1 11.02 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2024
1 f 1 9.12 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 9.65 BEDNARCZYK Maciej RLTL GGG Radom # 2006 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2024 LDK!
3 f 1 9.67 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- KOZERA Piotr # Z/0695/20 2024 LDK!
4 f 1 10.89 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2024
60 m pł M J Mł M
1 e 1 8.09 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   KNF  
2 e 1 8.85 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
3 e 1 8.92 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2024 LDK!  OSU  
4 e 1 8.98 JEDYNAK Kacper RLTL GGG Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!
5 e 1 9.08 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD --  ZKN   OSU  
1 e 2 8.90 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian B.D. # Z/1107/18 2024 LDK!
2 e 2 9.55 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- # LDK!
3 e 2 9.60 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- #
4 e 2 9.68 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock # 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/0338/18 2024
5 e 2 9.69 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!
1 f 1 7.99 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  ZKN   KNF  
2 f 1 8.57 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian B.D. # Z/1107/18 2024 LDK!
3 f 1 8.71 JEDYNAK Kacper RLTL GGG Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!
4 f 1 8.77 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 8.90 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 8.24 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0758/15 2023 LDK!  OSU  
2 e 1 8.83 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom # 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. # , Z/0379/17 , 2024 LDK!  OSU  
3 e 1 8.86 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -- LDK!  OSU  
4 e 1 9.26 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2024 4
1 e 2 9.25 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
2 e 2 9.28 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -- #
3 e 2 9.40 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ -- LDK!  OSU  
1 f 1 8.24 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0758/15 2023 LDK!  OSU  
2 f 1 8.68 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom # 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. # , Z/0379/17 , 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 8.97 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U20 MZ -- LDK!  OSU  
4 f 1 9.02 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
5 f 1 9.28 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2024 4
60 m pł M M
1 e 1 8.19 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024
2 e 1 8.47 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD --
3 e 1 8.69 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
1 e 2 8.87 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- B.D. #
2 e 2 9.57 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/1518/15 2024
3 e 2 9.70 UHERA Roman AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --
1 f 1 8.17 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD --
2 f 1 8.18 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024
3 f 1 8.66 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
4 f 1 8.78 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- B.D. #
5 f 1 9.11 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/1518/15 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.2362411022186 sekund