Spała 31.01.2021
Halowe Mistrzostwa Województwa Śląskiego S, U20, U18
60 m K
1 1 e 1 7.58 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -- OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
2 4 e 1 7.91 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U23 SL --
3 7 e 1 8.23 POHL Sabina TL Pogoń Ruda Śląska 1999 U23 SL --
4 9 e 1 8.52 MEHLICH Zofia KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL -- B.D. # LDK!
1 2 e 2 7.62 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL --
2 3 e 2 7.88 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 Sen SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2024 BEZ
3 5 e 2 8.01 FRĄCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023  ZKN  
4 6 e 2 8.22 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL --
5 8 e 2 8.37 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U23 SL -- LAMCH Mariola 2 LDK!
1 1 e 3 7.58 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 2 e 3 7.88 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2024 LDK!  ZKN  
3 5 e 3 7.97 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL -- B.D.  OSU  
4 6 e 3 8.00 ŚLUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/5639/18 2024 LDK!
5 9 e 3 8.36 ŚLIWA Julia MOSM Tychy # 2003 U20 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!  ZKN  
6 11 e 3 8.54 KOPKA Malwina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra LDK!
7 14 e 3 9.02 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -- B.D. LDK!
1 3 e 4 7.89 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL --  ZKN  
2 4 e 4 7.94 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL --  ZKN  
3 7 e 4 8.15 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL -- KUZAK Piotr # Z/0927/18 2024 4
4 8 e 4 8.19 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL -- FOJCIK Dorota B.D. # Z/3624/16 2024 LDK!
5 10 e 4 8.39 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -- LDK!
6 12 e 4 8.76 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. , Z/4415/17 , 2023 LDK!
7 13 e 4 8.80 WĄSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 2002 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2021 4
1 3 e 5 8.06 DZIADZIA Anna KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/3294/18 , 2024 LDK!  ZKN  
2 5 e 5 8.17 ŚLIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- MORKA Piotr # Z/0210/19 2024 LDK!  ZKN  
3 8 e 5 8.30 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U18 SL -- MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
4 9 e 5 8.43 SUROWIECKA Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- LDK!
5 11 e 5 8.56 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK!  OSU  
6 12 e 5 8.56 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- LDK!
7 16 e 5 8.87 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- LDK!
8 17 e 5 8.87 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- LDK!
1 2 e 6 7.98 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!  ZKN  
2 7 e 6 8.23 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/0757/20 2023
3 10 e 6 8.43 DELANOWSKA Nicole MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- #
4 13 e 6 8.66 DUDEK Oliwia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL --
5 14 e 6 8.79 GAŻA Oliwia LKS Pszczyna 2005 U18 SL -- # LDK!  OSU  
6 21 e 6 9.23 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- CHRIST Marek 5 LDK!
1 1 e 7 7.95 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2024 4 LDK!  ZKN  
2 4 e 7 8.10 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek # , Z/3419/18 , 2024 4 LDK!
3 6 e 7 8.18 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2024 LDK!
4 15 e 7 8.80 OWSIANY Marcelina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U18 SL --
5 18 e 7 8.87 ŚPIEWAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/3254/19 2022 BEZ LDK!  OSU  
6 19 e 7 8.88 STRZAŁA Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- #
7 20 e 7 8.93 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2023 BEZ
8 22 e 7 9.48 KUCHARZEWSKA Oliwia CTL ORLĘTA Częstochowa 2005 U18 SL --
1 f 1 7.57 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -- OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
2 f 1 7.62 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL --
3 f 1 7.85 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U23 SL --
4 f 1 7.90 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 Sen SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2024 BEZ
5 f 1 8.18 POHL Sabina TL Pogoń Ruda Śląska 1999 U23 SL --
1 f 2 7.84 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL --  ZKN  
2 f 2 7.87 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2024 LDK!  ZKN  
3 f 2 7.88 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL --  ZKN  
4 f 2 7.94 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL -- B.D.  OSU  
5 f 2 7.95 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL -- KUZAK Piotr # Z/0927/18 2024 4
6 f 2 8.04 ŚLUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/5639/18 2024 LDK!
7 f 2 8.22 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL -- FOJCIK Dorota B.D. # Z/3624/16 2024 LDK!
1 f 3 7.90 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!  ZKN  
2 f 3 7.99 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2024 4 LDK!  ZKN  
3 f 3 8.06 DZIADZIA Anna KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/3294/18 , 2024 LDK!  ZKN  
4 f 3 8.11 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek # , Z/3419/18 , 2024 4 LDK!
5 f 3 8.14 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2024 LDK!
6 f 3 8.22 ŚLIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- MORKA Piotr # Z/0210/19 2024 LDK!  ZKN  
7 f 3 8.28 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U18 SL -- MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
8 f 3 8.41 BOGUNIEWICZ Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/0757/20 2023
200 m K
1 4 s 1 25.52 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 Sen SL II KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2024 BEZ
2 8 s 1 26.76 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL III
3 9 s 1 27.57 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U23 SL --
4 10 s 1 28.00 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U23 LD -- B.D. #
1 3 s 2 25.49 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ II WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2024  SKN  
2 5 s 2 26.07 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U23 SL II
3 7 s 2 26.75 POHL Sabina TL Pogoń Ruda Śląska 1999 U23 SL III
1 1 s 3 24.69 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I
2 2 s 3 24.96 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
3 6 s 3 26.34 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD III SADACH Aneta B.D. LDK!
1 6 s 4 27.22 ŚLUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL III KRUPA Iwona Z/5639/18 2024 LDK!
2 9 s 4 28.35 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV # LDK!
3 10 s 4 28.79 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- WIKTOR Dagmara 4 LDK!  OSU  
4 11 s 4 29.05 WĄSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 2002 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2021 4
1 5 s 5 26.45 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 2003 U20 SL III KUZAK Piotr # Z/0927/18 2024 4
2 7 s 5 27.82 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL IV LDK!
3 8 s 5 28.08 KOPKA Malwina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL IV WRÓBLEWSKA Aleksandra LDK!
1 2 s 6 25.30 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL II B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2024 LDK!  ZKN  
2 3 s 6 25.88 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL II  ZKN  
3 4 s 6 26.18 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL II B.D.  OSU  
1 1 s 7 25.09 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
  s 7 DNF WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL --  ZKN  
1 8 s 8 28.62 PŁONKA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- LDK!  OSU  
2 14 s 8 32.31 KRÓL Julia MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL --
1 6 s 9 28.45 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U18 SL IV MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
2 7 s 9 28.47 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek # , Z/3419/18 , 2024 4 LDK!
3 10 s 9 28.95 GAŻA Oliwia LKS Pszczyna 2005 U18 SL -- # LDK!  OSU  
1 4 s 10 27.53 TRĄBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV MICHALSKA Alicja TRĄBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!
2 5 s 10 28.20 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/3253/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 9 s 10 28.75 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2024 LDK!
4 11 s 10 29.30 OWSIANY Marcelina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U18 SL --
1 3 s 11 26.82 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL III # LDK!
2 12 s 11 29.85 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- LDK!
3 13 s 11 30.44 ŚRUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL --
1 1 s 12 26.06 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!  ZKN  
2 2 s 12 26.55 DZIADZIA Anna KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/3294/18 , 2024 LDK!  ZKN  
300 m K
1 1 s 1 39.03 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 2 s 1 39.09 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU -- B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023  ZKN  
1 3 s 2 40.97 KUŹMIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1004/18 2024 3 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 4 s 2 43.69 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- # LDK!  ZKN   OSU  
1 8 s 3 47.01 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/2512/19 2023 LDK!  OSU  
2 9 s 3 47.24 SZPIR Monika GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- LDK!
3 10 s 3 47.72 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- LDK!  OSU  
1 7 s 4 45.85 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2024 4
2 11 s 4 49.06 ALBERSKA Emilia TS AKS Chorzów 2005 U18 SL --
3 13 s 4 49.77 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- CHRIST Marek 5 LDK!
4 15 s 4 51.42 ŁAŚ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan 5 LDK!
1 5 s 5 44.02 ROKICKA Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U18 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023  ZKN  
2 6 s 5 44.26 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U18 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. # Z/5319/19 2024
3 12 s 5 49.26 CIEMIENGA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- LDK!  OSU  
4 14 s 5 50.38 ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL --  OSU  
400 m K
1 1 s 1 55.81 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK I KOSTRZEBA Jacek # Z/0598/11 2024 MM  KN   SKN  
2 2 s 1 55.96 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I
3 3 s 1 60.89 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL III
4 4 s 1 66.76 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- KOS Kamil # Z/2607/16 2024 BEZ LDK!
1 4 s 2 63.21 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL IV ŚNIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2023 BEZ LDK!
2 5 s 2 63.46 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U20 SL IV ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
3 9 s 2 67.91 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -- LDK!
4 10 s 2 72.19 KOTULSKA Agata UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/2773/20 2023
1 3 s 3 62.96 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/0666/17 2021 2 LDK!
2 7 s 3 65.50 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL --
3 8 s 3 67.90 MODZELEWSKA Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL --
1 1 s 4 59.54 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL III
2 2 s 4 59.82 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U20 SL III PASZTA Wiesław  OSU  
3 6 s 4 64.25 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL IV
600 m K
1 6 s 1 1:43.00 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL -- LDK!  ZKN  
2 8 s 1 1:45.23 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/0947/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 9 s 1 1:46.67 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2024 5 LDK!
4 10 s 1 1:47.58 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- # LDK!
5 11 s 1 2:11.89 JARYCH Anita GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL --
1 1 s 2 1:38.59 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!  ZKN  
2 2 s 2 1:38.62 THAMM Milena KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- DUDAŁA Piotr B.D. Z/3486/18 2024 LDK!  ZKN  
3 3 s 2 1:41.87 LEŚNIAK Matylda GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- LDK!
4 4 s 2 1:42.05 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL -- BONK Anna # Z/3971/18 2024 BEZ
5 5 s 2 1:42.41 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- SZYJKA Beata 4 LDK!  ZKN   OSU  
6 7 s 2 1:44.87 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- MORKA Piotr SZYJKA Beata Z/1014/18 2023 5 LDK!  OSU  
800 m K
1 2 s 1 2:13.64 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U20 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 3 s 1 2:14.30 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ II B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  ZKN   KNF  
3 4 s 1 2:15.82 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy 2002 U20 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1272/15 2022 LDK!  ZKN   OSU  
4 7 s 1 2:19.49 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL III ZAJĄC Bartosz # Z/1002/11 2024 BEZ
5 8 s 1 2:21.52 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL III
1 1 s 2 2:12.81 HAJDA Teresa KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL II
2 5 s 2 2:16.67 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2024  ZKN  
3 6 s 2 2:19.29 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL III PASZTA Anna # 3 LDK!  ZKN   OSU  
1000 m K
1 1 s 1 2:44.11 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 U23 SL -- HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2024  KNF   KN  
2 2 s 1 2:44.95 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 Sen PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2024 1 LDK!  KN   SKN  
3 3 s 1 2:47.11 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1990 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/0090/11 2021 M
4 4 s 1 2:47.15 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN  
5 5 s 1 2:49.56 MICHALAK Sandra Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # 1987 Sen SL -- OPUCHLIK Tomasz # Z/2320/11 2024
6 6 s 1 2:50.50 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U20 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0096/17 2024 LDK!  KNF   WCSS   SKN  
7 7 s 1 2:50.52 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 Sen LU -- B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2024  KN   SKN  
8 8 s 1 2:50.99 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U20 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2022 2  KNF   SKN   OSU  
9 9 s 1 2:51.04 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U20 SL -- HELBIK Joachim # Z/1186/18 2023 2 LDK!  ZKN   OSU  
  s 1 DNF KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- B.D. GIZA Andrzej # , Z/0990/18 , 2024  KNF   KN   SKN  
  s 1 DNF JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD -- JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024  ZKN  
1 1 s 2 3:04.26 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U18 SL -- BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!  ZKN  
2 2 s 2 3:05.56 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U18 SL -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 2 3:05.74 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian B.D. , Z/1433/18 , 2024 LDK!  ZKN  
4 4 s 2 3:06.22 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 2004 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/5048/18 2022 LDK!  ZKN   OSU  
5 5 s 2 3:09.19 LIZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- WOSIEK Jacek B.D. # Z/4420/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 6 s 2 3:26.24 DZIDA Maria MKS Iskra Pszczyna 2005 U18 SL --
7 7 s 2 3:26.35 WERESZKA Oliwia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U18 SL -- KRÓL Krzysztof LDK!
8 8 s 2 3:30.86 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2024 BEZ
  s 2 DNF ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz BEZ LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:50.98 CHROMIK Julia KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III B.D. WOSIEK Jacek , Z/2286/16 , 2024  ZKN  
2 2 s 1 5:03.68 KOZIK Karolina KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL IV B.D. B.D. # , Z/2138/17 , 2024 LDK!
3 3 s 1 5:29.77 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U20 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2852/17 2024
4 s 1 6:02.66 MASARSKA Weronika MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL --
2000 m K
1 1 s 1 6:05.63 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 Sen SL -- B.D. Z/4043/11 2022
2 2 s 1 6:20.39 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL -- CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2022 1
3 3 s 1 6:24.84 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # Z/3735/17 2024 LDK!  KNF   OSU  
4 4 s 1 6:25.59 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U23 SL --  KNF   KN   SKN  
5 5 s 1 6:29.53 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/1013/18 , 2023 2 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
6 6 s 1 6:32.02 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U23 SL -- CZECH Klaus Z/1808/15 2024 1
7 7 s 1 6:34.54 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U20 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/3180/16 2024 2  ZKN  
8 8 s 1 6:39.71 LUBIŃSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1981/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
9 9 s 1 6:57.76 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2023 LDK!  ZKN  
10 10 s 1 7:07.37 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/3718/18 , 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
11 s 1 7:14.77 BAMBYNEK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/2279/20 2022 LDK!  OSU  
12 s 1 8:08.37 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -- LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 s 1 8.87 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr B.D. # , Z/2888/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 2 s 1 9.02 ROKICKA Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U18 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023  ZKN  
3 3 s 1 9.17 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- LDK!  OSU  
4 4 s 1 9.83 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!  ZKN  
5 5 s 1 9.95 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/1002/18 2023 BEZ
6 6 s 1 10.13 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/2512/19 2023 LDK!  OSU  
7 7 s 1 10.69 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2023 3 LDK!  OSU  
60 m pł K K
1 6 s 1 9.73 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL -- B.D. B.D. LDK!  ZKN  
2 8 s 1 11.30 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. , Z/4415/17 , 2023 LDK!
3 7 s 1 11.30 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL -- LDK!
4 9 s 1 11.64 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec 2001 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2024 LDK!
5 10 s 1 11.71 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2023 BEZ
1 1 s 2 8.75 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN  
2 2 s 2 8.79 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 3 s 2 8.87 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -- B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  KNF   SKN   OSU  
4 4 s 2 9.23 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN   OSU  
5 5 s 2 9.64 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U20 LU -- B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN   SKN   OSU  
Wzwyż K
1 f 1 1.67 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ II WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN   OSU  
2 f 1 1.64 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U20 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN   SKN   OSU  
3 f 1 1.61 WIĘCKOWSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL III LDK!  OSU  
3 f 1 1.61 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ III RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # , Z/0311/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 1 1.55 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ III B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  KNF   SKN   OSU  
6 f 1 1.55 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD III LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023
7 f 1 1.50 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK!  OSU  
8 f 1 1.45 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/3422/19 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
8 f 1 1.45 IDZIŃSKA Maja TS AKS Chorzów 2005 U18 SL IV  ZKN  
10 f 1 1.45 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL IV CHRIST Marek # Z/0820/18 2024 3 LDK!  ZKN  
11 f 1 1.45 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U18 SL IV LDK!
12 f 1 1.45 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U20 SL IV B.D. B.D. LDK!  ZKN  
13 f 1 1.40 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2024 4 LDK!
14 f 1 1.35 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/3253/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
Tyczka K
1 f 1 3.80 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U20 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2024  KNF   SKN  
2 f 1 3.70 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U20 SL I #  KNF   SKN  
3 f 1 3.60 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U18 SK I JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka B.D. , Z/0483/19 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
4 f 1 3.00 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U18 SL II #  ZKN  
5 f 1 2.80 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 2004 U18 SL III  ZKN   SKN  
W dal K
1 f 1 5.71 FRĄCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL II KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023  ZKN  
2 f 1 5.62 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 f 1 5.49 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL II BIELA Marek Z/0307/15 2023 1  KNF   KN   SKN  
4 f 1 5.40 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL II
5 f 1 5.33 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL III
6 f 1 5.04 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U18 SL IV B.D. Z/1316/23 2024 LDK!
7 f 1 5.02 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL IV LDK!  OSU  
8 f 1 5.02 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
9 f 1 4.83 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL --
10 f 1 4.83 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2024 3
11 f 1 4.64 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- KOS Kamil # Z/2607/16 2024 BEZ LDK!
12 f 1 4.59 ŚWISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- LDK!
13 f 1 3.91 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2023 3 LDK!  OSU  
1 f 2 5.46 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U20 SL II PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
2 f 2 5.32 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD III LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4  ZKN  
3 f 2 5.24 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
4 f 2 5.18 ŚLIWA Julia MOSM Tychy # 2003 U20 SL III PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!  ZKN  
5 f 2 4.91 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL IV FOJCIK Dorota B.D. # Z/3624/16 2024 LDK!
6 f 2 4.82 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL IV LDK!
7 f 2 4.51 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL --
8 f 2 3.98 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2023 BEZ
Trójskok K
1 f 1 12.35 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL I BIELA Marek Z/0307/15 2023 1  KNF   KN   SKN  
2 f 1 11.41 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
3 f 1 10.99 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL III CHRIST Marek B.D. LDK!  ZKN  
4 f 1 10.75 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 1 10.67 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL --
6 f 1 10.61 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL --
7 f 1 10.57 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL IV KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!  ZKN  
8 f 1 10.50 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL IV CHRIST Marek # Z/0820/18 2024 3 LDK!  ZKN  
9 f 1 10.49 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2024 3
10 f 1 10.35 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U20 LB IV WOŹNIAK Daniel 3 LDK!  ZKN   OSU  
  f 1 NM BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB -- LDK!  OSU  
Kula (3) K
1 f 1 10.71 PAŁASIŃSKA Małgorzata OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP IV NOWAK Grzegorz # Z/2945/21 2024 LDK!  ZKN  
2 f 1 10.47 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków # 2004 U18 MA IV MICHNIAK Jan B.D. Z/2410/17 2024 LDK!  ZKN  
3 f 1 10.04 KUŚ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL IV KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2024  ZKN   OSU  
4 f 1 9.85 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U18 SL IV PILAREK Sławomir 4 LDK!
5 f 1 9.22 GNIDA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- KOTWICA Czesław B.D. Z/3736/18 2024 LDK!  ZKN  
6 f 1 9.08 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- LDK!
7 f 1 7.29 MUSIOŁ Alicja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3898/20 2023
1 f 2 16.32 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław B.D. Z/2308/17 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 f 2 12.01 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U18 SK III FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2024 5 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 f 2 11.43 MICHALEC Marta KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD III LDK!  ZKN  
4 f 2 8.63 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023
Kula (4) K
1 f 1 14.21 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL I LDK!  KNF   KN   SKN  
2 f 1 11.42 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL III #
3 f 1 10.75 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL III # LDK!  ZKN  
4 f 1 10.34 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III B.D. LDK!
5 f 1 9.73 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec 2001 U23 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/2380/15 , 2024 LDK!
6 f 1 9.56 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U20 SL IV JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2024 BEZ LDK!
7 f 1 9.17 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U23 SL --
8 f 1 9.11 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec 2002 U20 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1608/16 , 2024 LDK!
1 f 2 15.08 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 f 2 13.76 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/4824/15 2022  KNF   KN   SKN  
3 f 2 12.14 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD II ZABAWSKI Przemysław B.D. # Z/1458/20 2024  ZKN   OSU  
4 f 2 11.68 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD III ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024  ZKN  
5 f 2 10.35 WIJAS Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ III TIETIERIN Paweł ROSA Mikołaj , Z/0153/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
6 f 2 9.01 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4  ZKN  
Chód 2 km K
1 1 s 1 9:31.60 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/2001/18 2024 3 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 s 1 10:03.83 TOMASIK Kinga KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL -- MARMUR Stanisław # Z/0905/18 2024  ZKN   KNF  
3 3 s 1 11:00.59 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- # LDK!  ZKN  
4 4 s 1 11:24.31 GOŁĄBEK Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL --  OSU  
5 5 s 1 11:49.08 KURPIOS Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3704/18 2022 BEZ LDK!  OSU  
6 6 s 1 11:50.97 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3058/18 2023 BEZ LDK!  ZKN  
7 7 s 1 11:51.05 WEŻGOWIEC Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/2923/18 2022 5 LDK!  OSU  
8 8 s 1 13:26.38 WALASZEK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4182/20 2022 LDK!  OSU  
60 m M
1 3 e 1 6.93 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023  KNF   KN   SKN  
2 5 e 1 7.23 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0754/15 2023
1 1 e 2 6.90 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024
2 2 e 2 6.91 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA --  SKN  
3 4 e 2 6.99 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1
4 6 e 2 7.35 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2024 2
5 7 e 2 7.46 SZUBERT Marek TL Pogoń Ruda Śląska 1996 Sen SL --
1 1 e 3 7.02 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U20 SL --
2 4 e 3 7.27 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U20 SL --
3 6 e 3 7.30 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- MARMUR Stanisław B.D. # Z/0991/20 2024
4 7 e 3 7.36 KŚCIUK Jakub TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U20 SL --
5 8 e 3 7.41 BRILLA Cyprian KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0803/17 2024
6 9 e 3 7.45 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U20 SL -- B.D.
7 11 e 3 7.54 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U20 SL -- #
8 14 e 3 7.61 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- CIUK Marek Z/3695/18 2023 5 LDK!
1 2 e 4 7.09 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL --  ZKN  
2 3 e 4 7.13 SZCZECHOWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL -- #
3 5 e 4 7.29 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U20 SL -- BONK Anna # Z/3904/18 2024 4
4 10 e 4 7.45 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -- RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
5 12 e 4 7.56 PODSIADŁO Grzegorz MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL -- B.D.  OSU  
5 12 e 4 7.56 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U20 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
7 15 e 4 7.64 BERNARD Dawid RMKS Rybnik 2003 U20 SL --
1 3 e 5 7.29 MARUSA Maksymilian KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/5531/19 2024  ZKN  
2 5 e 5 7.32 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2024 4
3 8 e 5 7.47 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!  OSU  
4 12 e 5 7.61 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2024 BEZ
5 13 e 5 7.68 JANIK Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- SZYJKA Robert # Z/2871/21 2024
6 14 e 5 7.74 PIASECKI Igor CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL --
7 17 e 5 7.94 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- HOMA Wioleta Z/5506/19 2024 BEZ LDK!
8 20 e 5 8.25 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi # 2005 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty # Z/0949/20 2024
1 2 e 6 7.23 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -- LDK!  ZKN  
2 5 e 6 7.32 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/2650/20 2024 LDK!  ZKN  
3 9 e 6 7.50 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2023 4 LDK!
4 18 e 6 8.02 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2024
5 19 e 6 8.13 JAFERNIK Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- LDK!  OSU  
6 21 e 6 8.36 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- DUBIEL Adam 5 LDK!
7 23 e 6 8.38 WŁODEK Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- LDK!  OSU  
1 1 e 7 7.14 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- HOMA Wioleta B.D. # Z/2034/18 2024 LDK!  ZKN   KNF  
2 4 e 7 7.32 WIĄCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- LDK!
3 7 e 7 7.36 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LDK!  OSU  
4 10 e 7 7.59 SKUPNIK Kacper MOSM Tychy 2004 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3883/20 2022
5 11 e 7 7.60 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- PASZTA Wiesław # Z/4282/18 2024 BEZ
6 15 e 7 7.78 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2024 BEZ LDK!
7 16 e 7 7.91 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2024 BEZ LDK!
8 22 e 7 8.37 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi # 2005 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2023
1 f 1 6.82 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023  KNF   KN   SKN  
2 f 1 6.86 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024
3 f 1 6.92 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1
4 f 1 7.20 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0754/15 2023
5 f 1 7.28 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2024 2
6 f 1 7.42 SZUBERT Marek TL Pogoń Ruda Śląska 1996 Sen SL --
1 f 2 6.96 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U20 SL --
2 f 2 7.04 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL --  ZKN  
3 f 2 7.07 SZCZECHOWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL -- #
4 f 2 7.24 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- MARMUR Stanisław B.D. # Z/0991/20 2024
5 f 2 7.28 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U20 SL -- BONK Anna # Z/3904/18 2024 4
6 f 2 7.32 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U20 SL --
7 f 2 7.37 KŚCIUK Jakub TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U20 SL --
8 f 2 7.41 BRILLA Cyprian KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0803/17 2024
1 f 3 7.11 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- HOMA Wioleta B.D. # Z/2034/18 2024 LDK!  ZKN   KNF  
2 f 3 7.18 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -- LDK!  ZKN  
3 f 3 7.21 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/2650/20 2024 LDK!  ZKN  
4 f 3 7.28 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2024 4
5 f 3 7.28 MARUSA Maksymilian KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/5531/19 2024  ZKN  
6 f 3 7.35 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LDK!  OSU  
7 f 3 7.37 WIĄCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- LDK!
8 f 3 7.42 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!  OSU  
200 m M
1 2 s 1 21.80 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 Sen LD I KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024  KN   SKN  
2 4 s 1 22.28 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ II B.D. B.D. # Z/3078/15 2024  KNF   KN   SKN  
1 1 s 2 21.66 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024
2 3 s 2 21.88 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL I KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1
3 5 s 2 22.72 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024
1 6 s 3 22.75 BARYŚ Benedykt CKS Budowlani Częstochowa 1997 Sen SL II
2 8 s 3 23.35 WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL III
1 7 s 4 23.01 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL III KRUPA Iwona B.D. Z/0754/15 2023
2 9 s 4 23.98 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL --
3 10 s 4 24.04 SZUBERT Marek TL Pogoń Ruda Śląska 1996 Sen SL --
  s 4 DQ KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2024 2
1 5 s 5 23.33 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U20 SL III BONK Anna # Z/3904/18 2024 4
2 9 s 5 24.18 PODSIADŁO Grzegorz MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL IV B.D.  OSU  
3 11 s 5 24.46 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U20 SL --
4 14 s 5 24.98 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL -- PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2023 5
1 4 s 6 23.21 SZCZECHOWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL III #
2 7 s 6 23.80 KŚCIUK Jakub TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U20 SL IV
3 12 s 6 24.48 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- CIUK Marek Z/3695/18 2023 5 LDK!
1 8 s 7 24.08 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL IV RAMUS Józef Z/4512/18 2023 4 LDK!
2 10 s 7 24.21 BRILLA Cyprian KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL IV KRUPA Iwona B.D. Z/0803/17 2024
3 13 s 7 24.55 BERNARD Dawid RMKS Rybnik 2003 U20 SL --
1 1 s 8 22.71 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U20 SL II
2 2 s 8 22.85 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL III  ZKN  
3 3 s 8 23.16 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL III MARMUR Stanisław B.D. # Z/0991/20 2024
4 6 s 8 23.44 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U20 SL III B.D.
1 14 s 9 25.78 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- HOMA Wioleta Z/5506/19 2024 BEZ LDK!
  s 9 DQ JANIK Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- SZYJKA Robert # Z/2871/21 2024
1 6 s 10 23.83 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL IV PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2024 4
2 10 s 10 24.62 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U18 SL --
3 11 s 10 25.20 SKUPNIK Kacper MOSM Tychy 2004 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3883/20 2022
4 15 s 10 25.87 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2024 BEZ LDK!
1 16 s 11 25.96 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL -- B.D. Z/3404/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
2 17 s 11 26.49 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi # 2005 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty # Z/0949/20 2024
3 18 s 11 27.44 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- DUBIEL Adam 5 LDK!
4 19 s 11 28.20 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi # 2005 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2023
1 1 s 12 22.64 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL II HOMA Wioleta B.D. # Z/2034/18 2024 LDK!  ZKN   KNF  
2 3 s 12 23.52 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL III KRUPA Iwona Z/1305/20 2023  ZKN  
3 8 s 12 23.99 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL IV ŚNIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
4 12 s 12 25.31 PIASECKI Igor CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U18 SL --
1 7 s 13 23.87 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U18 SL IV KRUPA Iwona KRUPA Iwona Z/3617/18 2023
2 9 s 13 24.15 SZCZERBA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL IV LDK!  OSU  
3 13 s 13 25.36 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2024
1 2 s 14 23.17 MARUSA Maksymilian KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL III KOTUŁA Krzysztof Z/5531/19 2024  ZKN  
2 4 s 14 23.67 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2024 BEZ
3 5 s 14 23.78 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2023 4 LDK!
300 m M
1 1 s 1 33.58 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS --  KN   SKN  
2 2 s 1 33.89 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024  KN   SKN  
3 4 s 1 34.49 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2024 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
4 6 s 1 34.85 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ -- B.D. B.D. # Z/3078/15 2024  KNF   KN   SKN  
1 3 s 2 34.09 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- B.D. 1
2 5 s 2 34.70 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/0316/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
1 4 s 3 38.70 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U18 SL --
2 5 s 3 39.81 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- LDK!  ZKN   OSU  
4 7 s 3 40.92 CHRAPUSTA Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- LDK!  OSU  
1 1 s 4 36.08 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1305/20 2023  ZKN  
2 2 s 4 37.88 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
3 3 s 4 38.49 BIZOŃ Marcin KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. # Z/2318/19 2024 LDK!  OSU  
400 m M
1 1 s 1 47.70 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP I B.D. # Z/0373/11 2024 MM  KN   SKN  
2 3 s 1 48.18 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 Sen MA I CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  KN   SKN  
3 4 s 1 48.71 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP II LDK!  KNF   KN   SKN  
1 2 s 2 48.00 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  SKN  
2 5 s 2 48.84 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II HOŁUB Grzegorz B.D. Z/2537/16 2024  KNF   KN   SKN  
3 6 s 2 49.12 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U23 SL II KASIŃSKI Marek # Z/5242/15 2024 1  ZKN   SKN  
1 3 s 3 51.83 ZAJĄC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL III LDK!
2 4 s 3 52.93 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ IV TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!  OSU  
3 5 s 3 57.58 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- LDK!  OSU  
1 1 s 4 49.46 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU II MORKA Piotr B.D. # Z/0303/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 2 s 4 49.91 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL II KRUPA Iwona B.D. # Z/5054/18 2024  ZKN   KNF   KN  
600 m M
1 4 s 1 1:30.00 KUŹMIŃSKI Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL --
2 7 s 1 1:32.64 PRZEWODOWSKI Grzegorz MKS-MOS Katowice 2004 U18 SL -- DUBIEL Adam # BEZ LDK!
3 9 s 1 1:33.63 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2024  OSU  
4 10 s 1 1:34.62 MAJEWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2005 U18 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/3376/20 2024 LDK!  OSU  
5 11 s 1 1:37.35 NETER Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL --
6 12 s 1 1:46.65 BIEDRAWA Krzysztof LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2920/20 2024
1 1 s 2 1:24.41 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U18 SK -- # LDK!  ZKN  
2 2 s 2 1:28.12 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- MICHALSKA Alicja # 2 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 2 1:29.50 PRZYBYŁA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 2005 U18 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/5452/19 2024  ZKN  
4 5 s 2 1:30.63 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U18 SL --
5 6 s 2 1:32.50 KUZIAK David MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- LDK!  OSU  
6 8 s 2 1:33.18 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL -- LDK!
800 m M
1 5 s 1 1:59.08 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2024 LDK!  OSU  
2 6 s 1 2:00.43 MATUSZCZAK Jakub RLTL GGG Radom # 2002 U20 MZ III TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2024
3 8 s 1 2:04.70 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL IV  OSU  
4 9 s 1 2:05.13 WÓJCIK Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2001 U23 SL --
5 10 s 1 2:08.14 WYLOTEK Bartosz TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U20 SL --
1 1 s 2 1:51.79 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL I SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 2 s 2 1:54.68 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U23 SL II LDK!  ZKN   SKN  
3 3 s 2 1:56.56 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U20 SL II PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2024 3  ZKN  
4 4 s 2 1:56.57 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U20 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2024  ZKN  
5 7 s 2 2:01.87 PIECZKA Adam AZS-AWF Katowice 1996 Sen SL III B.D. BEZ
1 1 s 3 1:48.55 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 2003 U20 PM I KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2024 2 LDK!  KNF   KN   WCSS   SKN   OSU  
2 2 s 3 1:49.50 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U20 WN I NAGY Czesław B.D. # Z/0051/17 2024  KNF   KN   WCSS   SKN   OSU  
3 3 s 3 1:49.61 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn # 2001 U23 PM I B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/0336/15 , 2024  KNF   KN   SKN  
4 4 s 3 1:50.26 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz # 2001 U23 KP I GIZA Andrzej B.D. # Z/0931/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
5 6 s 3 1:51.27 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024  KNF   KN   SKN  
6 7 s 3 1:51.87 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2024  KNF   KN   SKN  
1 5 s 4 1:50.33 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP I OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2024 LDK!  OSM   KNF   SKN   OSU  
2 8 s 4 1:52.04 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL II B.D. B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2024  ZKN  
3 9 s 4 1:53.98 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2024 2 LDK!  KNF   WCSS   OSU  
4 10 s 4 1:54.74 PIWOŃSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/2012/18 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
5 11 s 4 1:55.27 WOLENDER Jakub KS Warszawianka W-wa 2000 U23 MZ II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/6204/15 2022 LDK!
6 12 s 4 1:55.85 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U23 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024
1000 m M
1 1 s 1 2:36.16 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- KOS Kamil Z/5086/19 2024 LDK!  ZKN   KNF  
2 2 s 1 2:38.29 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech # LDK!  ZKN  
3 3 s 1 2:39.35 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL -- HELBIK Marzanna Z/4565/18 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
4 4 s 1 2:43.68 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2023 4 LDK!  OSU  
5 5 s 1 2:49.87 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna B.D. Z/3278/18 2024 LDK!  ZKN  
6 6 s 1 2:52.08 KARWAT Bartłomiej MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL --
7 7 s 1 2:54.71 KĘDZIOR Marcin LKS Pogórze Skoczów 2005 U18 SL --
8 8 s 1 2:57.16 CIAŁOŃ Bartłomiej MOSiR Łaziska Górne 2004 U18 SL -- BONK Anna # Z/3967/18 2024 BEZ
9 9 s 1 2:57.95 MIELIMĄKA Tadeusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1900/19 2024 LDK!  OSU  
10 10 s 1 3:02.86 LAMPART Antoni RMKS Rybnik 2005 U18 SL -- LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:49.84 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024
2 2 s 1 3:50.30 SZYNAKA Wiktor OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP II B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2024  KNF   KN  
3 3 s 1 3:50.61 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2024 2  KNF   KN   WCSS  
4 4 s 1 3:51.50 STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1995 Sen LD II B.D. B.D. Z/0415/13 2023
5 5 s 1 3:51.51 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2024
6 6 s 1 3:57.97 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD II B.D.  ZKN  
7 7 s 1 4:03.72 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS III ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
  s 1 DNF POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
  s 1 DNF SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 Sen LD -- B.D. # 2
1 2 s 2 4:04.31 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK III TIETIERIN Paweł KĘDZIORA Robert # Z/2229/19 2023  ZKN  
2 3 s 2 4:10.70 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 2003 U20 SK III B.D. #
3 5 s 2 4:19.14 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL IV #
4 6 s 2 4:22.99 KASPRZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2002 U20 SL -- LDK!  OSU  
5 8 s 2 4:23.53 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2001 U23 SL -- MICHALSKA Alicja B.D. # Z/1062/17 2022 LDK!
6 12 s 2 4:41.88 BABIUCH Eryk UKS Miotacz Sosnowiec 2003 U20 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/2797/20 2024
1 1 s 3 3:53.72 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ II #
2 4 s 3 4:14.37 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023  ZKN  
3 7 s 3 4:23.46 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL --  OSU  
4 9 s 3 4:24.04 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL --
5 10 s 3 4:26.22 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- #
6 11 s 3 4:29.97 SKALIŃSKI Miłosz RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/3126/20 2023
7 13 s 3 4:47.89 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL --
  s 3 DNF KOZŁOWSKI Patryk RLTL GGG Radom # 1998 Sen MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2024 M  KN  
  s 3 DNF KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 Sen MZ -- TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1
2000 m M
1 7 s 1 5:52.05 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL -- B.D. B.D. Z/3221/15 2024 BEZ
2 8 s 1 5:52.88 KLIMEK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U23 SL -- MORKA Piotr Z/2520/19 2023
3 9 s 1 5:55.08 GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice # 2001 U23 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2024
4 13 s 1 6:06.43 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 2002 U20 SL -- B.D.
5 14 s 1 6:07.43 ANTCZAK Robert MKS-SMS Victoria Racibórz 1981 Masters SL -- SZYJKA Robert Z/2873/21 2024
6 15 s 1 6:08.31 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2067/18 2023
7 16 s 1 6:09.54 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/2445/19 , 2024 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
8 17 s 1 6:17.94 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2024
9 19 s 1 6:22.18 BIZOŃ Karol MOSM Tychy # 2002 U20 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2212/19 2024  OSU  
1 1 s 2 5:32.28 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- LAMCH Czesław B.D. Z/1831/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 s 2 5:34.11 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 2 5:45.39 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/2758/16 2024 2
4 4 s 2 5:47.08 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 1989 Sen SL -- B.D. Z/1863/11 2024 3
5 5 s 2 5:49.07 MOKRZYCKI Jan MKS Stal Nowa Dęba # 2005 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/4688/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 6 s 2 5:49.50 ŁĘSKI Bruno Kraków Athletics Team # 2003 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1154/17 2024 LDK!  OSU  
7 10 s 2 5:58.51 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2024 BEZ
8 11 s 2 6:00.74 PAŁKA Piotr CKS Budowlani Częstochowa 1984 Masters SL -- PAŁKA Piotr Z/1643/11 2024 2
9 12 s 2 6:02.89 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/2994/18 2024 5 LDK!  ZKN  
10 18 s 2 6:17.98 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/2242/19 2022 LDK!  OSU  
60 m pł M J Mł M
1 1 s 1 8.66 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -- LDK!  ZKN  
2 2 s 1 9.27 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2022 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
3 3 s 1 10.79 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL -- B.D. Z/3404/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
  s 1 DQ WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/4249/17 2024 LDK!  ZKN  
60 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 8.38 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/3197/16 2023 2  ZKN   OSU  
2 2 s 1 8.70 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
3 3 s 1 9.07 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!  ZKN  
4 4 s 1 9.31 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!  OSU  
5 5 s 1 9.85 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ --  OSU  
Wzwyż M
1 f 1 2.00 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024  ZKN  
2 f 1 1.95 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 2002 U20 SL II BIELA Marek Z/3772/17 2021 2  ZKN  
3 f 1 1.90 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U20 SL III # LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 1.90 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL III RAMUS Józef Z/1465/19 2024
5 f 1 1.85 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 f 1 1.80 KRUPA Konrad MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2002 U20 SL IV
7 f 1 1.70 KOPYCIOK Igor TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U18 SL -- LDK!
8 f 1 1.65 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- FOJCIK Dorota B.D. # Z/5053/18 2024
9 f 1 1.55 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!  OSU  
10 f 1 1.50 LADA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U20 SL -- LDK!  OSU  
11 f 1 1.50 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U18 SL --
12 f 1 1.35 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2022 BEZ LDK!  ZKN   OSU  
Tyczka M
1 f 1 4.70 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3251/19 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 f 1 4.60 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U20 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2023 1  KNF   SKN  
3 f 1 4.50 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP I PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  KN   SKN  
4 f 1 4.00 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U18 SK II WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2024 5 LDK!  ZKN  
5 f 1 3.60 BUCKI Dawid KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS III ŁOŚ Dariusz B.D. # Z/4103/17 2024  ZKN  
6 f 1 3.30 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U18 SL IV #  ZKN  
7 f 1 3.20 JAWORSKI Tyberiusz MKS Ustroń 2003 U20 SL IV #
8 f 1 3.00 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ --  OSU  
W dal M
1 f 1 6.52 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL III
2 f 1 6.45 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024  ZKN  
3 f 1 6.39 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL III OLSZAR Michał B.D. Z/4928/19 2024  ZKN  
4 f 1 6.34 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2024 LDK!  ZKN  
5 f 1 6.23 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS IV ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 f 1 6.09 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV LDK!
7 f 1 6.05 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL IV RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!  ZKN  
8 f 1 5.98 WARECKI Adam MOSM Tychy 2003 U20 SL IV PRZYBYCIN Bogdan Z/4768/19 2022
9 f 1 5.95 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U20 SL IV SITARSKI Michał # Z/0577/19 2024 3
10 f 1 5.84 JÓŹWIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2024 BEZ LDK!
11 f 1 5.77 BARANOWSKI Szymon MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U18 SL --
12 f 1 5.75 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- PASZTA Wiesław # Z/4282/18 2024 BEZ
13 f 1 5.73 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2024 4  ZKN  
14 f 1 5.66 WIŚNIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2024
15 f 1 5.44 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/2650/20 2024 LDK!  ZKN  
16 f 1 5.37 WOJTKOWIAK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL -- LDK!
  f 1 NM RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U20 SL -- #
Trójskok M
1 f 1 14.44 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL II KORZEŃ Robert # Z/0485/14 2024 1
2 f 1 13.74 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL III
3 f 1 12.99 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U20 SL IV SITARSKI Michał # Z/0577/19 2024 3
4 f 1 12.96 SOPORSKI Tomasz MKS-MOSM Bytom 2002 U20 SL IV
5 f 1 12.76 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL IV OLSZAR Michał B.D. Z/4928/19 2024  ZKN  
6 f 1 12.68 JÓŹWIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2024 BEZ LDK!
7 f 1 12.44 WIŚNIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2024
8 f 1 12.23 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2024 4  ZKN  
9 f 1 11.22 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik 2002 U20 SL -- FOJCIK Dorota B.D. # Z/5053/18 2024
Kula (5) M
1 f 1 14.28 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2005 U18 SL III PILAREK Sławomir # BEZ LDK!  ZKN  
2 f 1 12.39 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- LAMCH Czesław # Z/3425/19 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 11.49 PISARSKI Wiktor MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2005 U18 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/1088/20 2023 LDK!
4 f 1 11.09 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U18 SL --
1 f 2 17.79 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP I BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 f 2 16.59 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno # 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2024 5 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 f 2 14.52 AMBROZIAK Marcel MKL Jurand Szczytno 2004 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2023  ZKN   OSU  
4 f 2 13.16 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS IV KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
5 f 2 12.99 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA IV ZAGRODZKI Marcin # Z/3057/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
6 f 2 10.80 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3280/19 2024 LDK!
7 f 2 9.71 WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2024  OSU  
Kula (6) M
1 f 1 16.68 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września # 2003 U20 WP I PAWLAK Przemysław # Z/4273/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 f 1 16.44 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław B.D. Z/3133/17 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3 f 1 15.08 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 2003 U20 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2022 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
4 f 1 14.50 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2003 U20 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
5 f 1 12.47 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
6 f 1 12.32 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL IV #  OSU  
7 f 1 12.02 KSIĄŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV KOTUŁA Krzysztof 4 LDK!
8 f 1 12.03 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
  f 1 NM RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U20 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
Kula (7.26) M
1 f 2 18.89 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU M B.D. M  KN   SKN  
2 f 2 17.53 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 Sen MZ I MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2023 MM  KN   SKN  
3 f 2 17.28 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno # 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
4 f 2 17.22 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/3653/15 2024  KNF   KN   SKN  
5 f 2 16.38 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL I  ZKN   SKN  
6 f 2 16.24 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
7 f 2 16.23 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL I  SKN  
8 f 2 15.72 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ I  SKN  
9 f 2 15.45 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U23 DS I LDK!  KNF   KN   SKN  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.109297990799 sekund