Warszawa 06.02.2021
3. Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 2021
60 m K
1 1 e 1 7.69 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2023
2 2 e 1 7.86 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
3 3 e 1 8.14 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
4 11 e 1 8.28 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/2505/15 2023
1 4 e 2 8.15 DENKIEWICZ Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU -- KĘDRA Stanisław Z/3316/19 2023
1 6 e 2 8.52 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023
2 5 e 2 8.19 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
3 7 e 2 8.21 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
4 9 e 2 8.27 WI¦NIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2021 4 LDK!
1 6 e 3 8.21 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2002 U20 MZ -- RADKE Karol Z/0344/19 2021 LDK!
2 13 e 3 8.46 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
3 14 e 3 8.60 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- B.D. # BEZ
4 15 e 3 9.14 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2023 BEZ
1 8 e 4 8.26 GRYKAŁOWSKA Laura AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/2515/17 2020
2 10 e 4 8.27 RUDNIK Anita UKS Kusy Warszawa 2002 U20 MZ -- RADKE Karol Z/3425/17 2021 LDK!
3 12 e 4 8.45 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. # Z/4449/15 2023
4 16 e 4 9.49 DOMAŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ --
1 1 e 5 7.74 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2023 3 LDK!
2 2 e 5 8.02 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
3 3 e 5 8.28 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
4 5 e 5 8.47 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta BALCERZAK Piotr , Z/3470/18 , 2022 5 LDK!
5 7 e 5 8.55 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
2 8 e 6 8.63 SADŁOWSKA Natalia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/0189/19 2021 LDK!
3 9 e 6 8.64 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ --
4 10 e 6 8.66 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków # 2004 U18 MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0782/19 2023
5 13 e 6 8.77 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
1 12 e 7 8.67 SPURTACZ Daniela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3681/20 2023
2 11 e 7 8.67 DUL Zuzanna KS Warszawianka W-wa 2005 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0190/19 2021
3 16 e 7 8.93 MRÓZ Malwina UKS Clan Ostrołęka 2005 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3152/20 2022
4 19 e 7 8.95 RYBCZYŃSKA Zofia Maria UKS Orzełki Warszawa 2005 U18 MZ -- LDK!
5 23 e 7 9.14 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
1 17 e 8 8.93 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
2 24 e 8 9.22 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
3 25 e 8 9.35 GRZĘDA Emilia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil GÓRA Marcin # , Z/4151/19 , 2022 LDK!
4 27 e 8 9.71 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
1 14 e 9 8.90 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022
2 15 e 9 8.92 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!
3 22 e 9 9.13 MAŁEK Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/2347/19 2023 LDK!
4 26 e 9 9.62 MARGAS Julia UKS MTE Milanówek 2005 U18 MZ --
1 4 e 10 8.41 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U18 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
2 18 e 10 8.94 GRABOWSKA Urszula UKS Sprint 2020 Warszawa 2004 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1179/18 2021
3 21 e 10 9.01 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022
4 20 e 10 9.01 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
1 1 e 11 8.52 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2023 BEZ LDK!
2 5 e 11 8.62 NOWAKOWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- LDK!
3 7 e 11 8.70 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
4 9 e 11 8.74 BIERNAT Alicja MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- B.D. Z/2753/21 2021
5 10 e 11 8.80 KˇCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2023
1 4 e 12 8.61 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- RˇCZKA Elżbieta BOROŃ Adam # , Z/3992/20 , 2023 LDK!
2 11 e 12 8.89 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK!
3 12 e 12 8.90 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2023 LDK!
4 18 e 12 9.12 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2023 LDK!
5 19 e 12 9.14 BILCZEWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!
1 13 e 13 8.91 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
2 22 e 13 9.34 GĘBSKA Dominika LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2007 U16 WN -- JASZCZYK Krzysztof Z/1382/21 2022
3 23 e 13 9.42 CHMIELARSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0953/21 2022 LDK!
4 25 e 13 9.48 KOBYLARCZYK Klara UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- RˇCZKA Elżbieta # LDK!
5 27 e 13 9.58 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
1 2 e 14 8.55 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
2 15 e 14 8.97 SOSNOWSKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2006 U16 WN --
3 26 e 14 9.57 DZYR Zofia OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0965/21 2022
4 28 e 14 9.72 URBAŃCZYK Joanna UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ --
5 30 e 14 13.74 WO¬NIAK Iga MKS Syrena Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!
1 3 e 15 8.58 TARGOŃSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn # 2006 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz # Z/0841/21 2023
2 6 e 15 8.65 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2006 U16 WN -- JASZCZYK Krzysztof Z/1287/19 2022 BEZ
3 8 e 15 8.72 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
4 16 e 15 9.01 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2023 BEZ LDK!
5 24 e 15 9.48 GOLEC Zofia UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- #
1 14 e 16 8.96 WI¦NIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0877/21 2022
2 17 e 16 9.11 FOLWARSKA Ida UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
3 20 e 16 9.18 TYC Marianna UKS Otrębusy 2006 U16 MZ -- B.D. Z/3523/21 2021
4 21 e 16 9.25 STEC Zuzanna OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0977/21 2021
5 29 e 16 9.83 DYMKOWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- #
1 e 17 8.48 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
2 e 17 9.17 KOSSON Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2071/19 2021 LDK!
3 e 17 9.63 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
4 e 17 9.67 KOWAL Iga RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- #
5 e 17 9.68 DĘBOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0954/21 2022 LDK!
1 f 1 8.15 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/2505/15 2023
2 f 1 8.45 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. # Z/4449/15 2023
3 f 1 8.46 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
4 f 1 8.57 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- B.D. # BEZ
5 f 1 9.16 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2023 BEZ
1 f 2 8.18 WI¦NIEWSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4487/18 2021 4 LDK!
2 f 2 8.21 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2002 U20 MZ -- RADKE Karol Z/0344/19 2021 LDK!
3 f 2 8.24 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
4 f 2 8.32 GRYKAŁOWSKA Laura AZS UMCS Lublin 2002 U20 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/2515/17 2020
1 f 3 7.65 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2023
2 f 3 7.88 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
3 f 3 8.11 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
4 f 3 8.23 DENKIEWICZ Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU -- KĘDRA Stanisław Z/3316/19 2023
5 f 3 8.27 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
1 f 4 8.69 DUL Zuzanna KS Warszawianka W-wa 2005 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0190/19 2021
2 f 4 8.75 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- LDK!
3 f 4 8.78 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022
4 f 4 8.84 SPURTACZ Daniela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3681/20 2023
5 f 4 8.92 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!
1 f 5 8.51 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
2 f 5 8.52 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023
3 f 5 8.63 SADŁOWSKA Natalia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/0189/19 2021 LDK!
4 f 5 8.73 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków # 2004 U18 MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0782/19 2023
5 f 5 8.80 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ --
1 f 6 7.77 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2023 3 LDK!
2 f 6 7.87 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
3 f 6 8.25 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
4 f 6 8.46 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U18 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
5 f 6 8.52 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta BALCERZAK Piotr , Z/3470/18 , 2022 5 LDK!
1 f 7 8.77 KˇCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2023
2 f 7 8.79 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2023 LDK!
3 f 7 8.92 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK!
4 f 7 8.99 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
5 f 7 9.06 WI¦NIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0877/21 2022
1 f 8 8.51 NOWAKOWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- LDK!
2 f 8 8.52 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2006 U16 WN -- JASZCZYK Krzysztof Z/1287/19 2022 BEZ
3 f 8 8.63 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
4 f 8 8.73 BIERNAT Alicja MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- B.D. Z/2753/21 2021
5 f 8 8.80 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
1 f 9 8.44 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
2 f 9 8.54 TARGOŃSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn # 2006 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz # Z/0841/21 2023
3 f 9 8.56 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
4 f 9 8.57 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2023 BEZ LDK!
5 f 9 8.63 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- RˇCZKA Elżbieta BOROŃ Adam # , Z/3992/20 , 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 28.41 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ IV BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
2 2 s 1 29.03 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. B.D. Z/3635/18 2023
3 3 s 1 31.57 BURCHARD Ilona KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0769/21 2023
1 1 s 2 28.28 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam # Z/4736/19 2022 LDK!
2 2 s 2 31.04 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
300 m K
1 s 1 42.74 ILCZUK Weronika KS Lemiesz Team Warszawa # 1986 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2529/20 2023
2 s 1 48.29 GAJDA Zuzanna BKS Wataha Warszawa 2002 U20 MZ --
1 1 s 2 44.45 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2023 3 LDK!
2 3 s 2 45.80 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023
3 5 s 2 46.85 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol B.D. # Z/2180/19 2023
1 2 s 3 44.68 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/0848/20 2022
2 6 s 3 48.31 GAJOWIAK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3561/21 2021
1 4 s 4 46.11 KUREK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- KUCZEK Piotr Z/1288/18 2021 LDK!
2 7 s 4 51.21 GAJEWSKA Malwina UKS Otrębusy 2005 U18 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/3153/21 2022
1 s 5 48.40 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/4710/19 2022
2 s 5 49.02 PACZKOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł BEZ LDK!
3 s 5 49.83 TOKARSKA Alicja AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ --
4 s 5 50.15 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2023 LDK!
5 s 5 50.31 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2023 LDK!
1 s 6 44.86 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U16 MZ III B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2023 5 LDK!
2 s 6 48.40 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN V BRYNDA Marcin # Z/0225/21 2023 LDK!
3 s 6 49.52 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
4 s 6 50.30 BRZYSKA Weronika KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0204/22 2022 LDK!
5 s 6 51.05 KAMIŃSKA Laura UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ -- LDK!
1 s 7 46.71 MATYSIAK Julia UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ V RADKE Karol Z/2136/19 2023 LDK!
2 s 7 47.75 PAVILLET Zoé AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ V B.D. Z/0681/20 2023
3 s 7 51.70 KUROWSKA Julia MKL Sparta Stalowa Wola 2007 U16 PK -- LDK!
4 s 7 51.87 WIERZCHOWSKA Dominika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4342/20 2022
5 s 7 57.53 ŁADNO Natalia BKS Wataha Warszawa 2007 U16 MZ --
1 s 8 48.81 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3227/21 2023 LDK!
2 s 8 49.10 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2023
3 s 8 53.00 ZADKA Wanda UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -- LDK!
4 s 8 58.04 SZCZEPAŃSKA Mira RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- #
5 s 8 58.22 MACIEJEWSKA Hanna UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0549/20 2023 LDK!
1 s 9 47.92 RZEPIELA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V GOGOŁEK Marcin Z/0869/21 2023
2 s 9 48.68 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/3200/21 2023
3 s 9 49.07 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna # Z/2196/19 2023
4 s 9 50.30 PŁOSZAJ Małgorzata UKS Otrębusy 2006 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/3522/21 2021 LDK!
5 s 9 50.57 SZAROTA Maja RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- #
6 s 9 51.99 TRZECIAK Klara Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3777/20 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:43.99 MARCIŃCZYK Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ -- LDK!
2 2 s 1 1:47.13 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2023
3 3 s 1 1:48.68 GAŁUZA Marta KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0564/19 2022
4 4 s 1 1:49.68 KOSMOWSKA Aleksandra BKS Wataha Warszawa 2001 U23 MZ -- B.D. Z/2646/20 2023
5 5 s 1 1:50.17 KOCISZEWSKA Wiktoria Akademia Sportu Otwock 2002 U20 MZ --
6 6 s 1 1:55.21 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek 4 LDK!
1 1 s 2 1:37.02 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2023
2 2 s 2 1:42.79 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U18 LU -- WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2023 3 LDK!
3 3 s 2 1:48.65 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2023
4 4 s 2 1:49.57 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2023 BEZ LDK!
1 5 s 3 1:53.30 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU -- HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2023 LDK!
2 6 s 3 1:56.06 KASPERUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław # Z/4193/20 2023
3 7 s 3 1:56.57 CHALIMONIUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2005 U18 MZ -- #
4 8 s 3 2:13.08 SZUMIGAJ Aleksandra BKS Wataha Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. Z/2131/19 2020
1 1 s 4 1:50.28 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł BEZ LDK!
2 2 s 4 1:51.52 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3703/20 2022 LDK!
3 3 s 4 1:51.79 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/2506/19 2023
4 4 s 4 1:57.24 SALIK Oliwia UKS Technik Augustów 2006 U16 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/1291/19 , 2023 LDK!
5 10 s 4 2:17.31 ORLIŃSKA Julia BKS Wataha Warszawa 2006 U16 MZ -- B.D. Z/2689/21 2021
1 5 s 5 2:04.99 GOCHNIO Agata MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5080/19 2022
2 6 s 5 2:05.97 ZAJˇC Patrycja MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław MIESZKOWSKI Piotr , Z/0955/20 , 2023 LDK!
3 7 s 5 2:06.14 GRZESIUKIEWICZ Dominika UKS Technik Augustów 2006 U16 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/5466/19 , 2023 LDK!
4 8 s 5 2:07.05 DANISZEWSKA Anna BKS Wataha Warszawa 2007 U16 MZ --
5 9 s 5 2:09.14 MOMOT Pola MKS Syrena Warszawa 2007 U16 MZ -- LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:15.95 WIERCIOCH Izabela KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU -- SOKÓŁ Krzysztof # Z/4288/20 2023
2 2 s 1 3:30.57 CUDNA Magdalena AZS-AWF Warszawa 2003 U20 MZ --
1 1 s 2 3:28.17 SZKLARSKA Karolina UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ -- OLEJNIK Tomasz # Z/4998/19 2023 LDK!
2 2 s 2 3:29.50 MAJKOWSKA Monika LKS Maków Mazowiecki 2005 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3417/20 2023
1 1 s 3 3:05.71 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2023
2 2 s 3 3:12.89 BOJARSKA Jagoda KS Ciechan Ciechanów # 2006 U16 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew Z/4218/19 2023
3 3 s 3 3:22.40 PIˇTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV WRONA Grzegorz Z/2853/19 2023
4 4 s 3 3:33.13 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/4328/20 2023
5 5 s 3 3:38.73 IZDEBSKA Emilia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- LDK!
6 6 s 3 3:40.05 MURAWSKA Julia UKS Technik Augustów 2006 U16 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Jolanta LDK!
7 7 s 3 3:50.29 FILIPKOWSKA Natalia UKS Technik Augustów 2006 U16 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/5593/19 , 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:38.42 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # Z/0431/18 2023 LDK!
2 2 s 1 6:42.10 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4731/19 2023
3 3 s 1 6:55.00 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta # Z/1944/19 2023 LDK!
4 4 s 1 6:56.41 KOLĘDA Dominika UKS Technik Augustów 2007 U16 PD II SOWÓL Bogusław Z/2358/20 2022 LDK!
5 5 s 1 6:59.70 KOPKA Marcelina SRS Kondycja Piaseczno 1998 Sen MZ -- B.D. Z/0511/14 2021
6 6 s 1 7:15.94 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!
7 7 s 1 7:42.43 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2023 3 LDK!
8 8 s 1 7:54.15 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- LDK!
9 9 s 1 7:55.89 PRACHNIAK Oliwia UKS Clan Ostrołęka 2004 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina DˇBROWSKI Dariusz Z/2907/20 2022
10 10 s 1 8:18.83 KARŁOWSKA Pola KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4407/19 2023
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 e 1 9.90 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ -- # LDK!
2 e 1 9.96 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa # 2006 U16 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/2878/20 2023
3 e 1 10.22 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
4 e 1 10.35 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2023 BEZ LDK!
5 e 1 13.33 MADEJ Nina UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
1 e 2 10.23 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
1 f 1 9.80 ROICKA Izabela UKS Siódemka Ostrołęka 2006 U16 MZ -- # LDK!
2 f 1 9.83 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
3 f 1 10.18 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa # 2006 U16 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/2878/20 2023
4 f 1 10.54 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 11.45 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2023 BEZ LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 9.29 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
2 2 e 1 9.77 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
3 3 e 1 11.33 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U18 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2023 4 LDK!
1 f 1 9.28 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
2 f 1 9.62 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
3 f 1 10.63 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U18 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2023 4 LDK!
60 m pł K K
1 1 e 1 8.61 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!
2 2 e 1 9.78 KO¦CIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- B.D.
3 3 e 1 10.09 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin 5 LDK!
1 f 1 8.67 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!
2 f 1 9.91 KO¦CIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- B.D.
3 f 1 10.19 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin 5 LDK!
60 m M
1 1 e 1 6.89 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1
2 2 e 1 7.01 GOŁˇB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- KU¦ Tomasz B.D. Z/2244/18 2023
2 3 e 1 7.01 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
4 4 e 1 7.08 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
5 5 e 1 7.16 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA --
1 6 e 2 7.22 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!
2 7 e 2 7.25 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2021 1
3 9 e 2 7.32 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 2001 U23 MZ --
4 10 e 2 7.43 SZKOPAŃSKI Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- B.D. BEZ
5 11 e 2 7.44 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -- KU¦ Tomasz Z/4078/18 2022 3
1 12 e 3 7.49 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
2 13 e 3 7.51 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 2001 U23 MZ --
3 15 e 3 7.53 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS Młodzik Warszawa 2002 U20 MZ -- RADKE Karol Z/4728/18 2021 LDK!
4 16 e 3 7.73 SOLYAR Anatoliy KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1781/21 2023
5 17 e 3 7.83 PŁASKOWICKI Damian KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -- B.D.
1 8 e 4 7.29 JARZˇB Miłosz LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin # , Z/1279/20 , 2023
2 14 e 4 7.51 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
3 18 e 4 7.89 MARKOWSKI Miłosz UKS Clan Ostrołęka 2003 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek PIERZCHAŁA Halina , Z/1497/17 , 2021 LDK!
4 19 e 4 8.01 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ -- B.D.
5 20 e 4 8.35 JASZCZUR Michał KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0152/19 2023
1 1 e 5 7.46 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2023
2 3 e 5 7.50 NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ --
3 5 e 5 7.71 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2023
4 8 e 5 7.93 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2023 LDK!
5 9 e 5 7.96 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/1068/21 2023
1 2 e 6 7.50 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
2 4 e 6 7.66 PERZAK Piotr AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
3 6 e 6 7.75 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. Z/5566/18 2021 5 LDK!
4 11 e 6 8.18 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi # 2005 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty # Z/0949/20 2023
1 7 e 7 7.93 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2023 LDK!
2 10 e 7 8.10 KOMUDA Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RADKE Karol ŻEWŁAKOW Kamil # Z/2856/19 2022 LDK!
3 12 e 7 8.42 PRZYBYLSKI Oskar MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ --
4 13 e 7 8.59 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2023 LDK!
1 2 e 8 7.68 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian BALCERZAK Piotr Z/4194/19, Z/4194/19 2022, 2023 LDK!
2 1 e 8 7.68 HRUZEWICZ Kubrat OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2294/21 2023
3 3 e 8 7.85 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
4 4 e 8 7.94 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2023 BEZ LDK!
5 6 e 8 8.06 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
1 8 e 9 8.11 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5833/19 2022
2 9 e 9 8.22 KALINOWSKI Kacper AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ --
3 12 e 9 8.44 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz # Z/2751/21 2023
4 14 e 9 8.58 TYMOSIAK Szymon UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5441/18 2022 LDK!
5 19 e 9 9.50 KOWALSKI Konstanty UKS Sprint 2020 Warszawa 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2073/19 2021 LDK!
1 5 e 10 8.04 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2023 BEZ LDK!
2 7 e 10 8.11 KRUSZEWSKI Hubert KS AZS UWM Olsztyn # 2007 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1935/22 , 2022 LDK!
3 10 e 10 8.32 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2023
4 11 e 10 8.33 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna # Z/2062/20 2023
5 16 e 10 8.84 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2023
1 13 e 11 8.47 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023
2 15 e 11 8.60 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK!
3 17 e 11 8.95 PRACHNIO Patryk MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz # Z/2752/21 2023
4 18 e 11 9.00 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/3184/21 2023
1 f 1 7.32 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -- KU¦ Tomasz Z/4078/18 2022 3
2 f 1 7.45 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
3 f 1 7.46 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS Młodzik Warszawa 2002 U20 MZ -- RADKE Karol Z/4728/18 2021 LDK!
4 f 1 7.50 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk 2001 U23 MZ --
5 f 1 7.54 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
1 f 2 7.18 JARZˇB Miłosz LKS MOSiR Sieradz # 1999 U23 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin # , Z/1279/20 , 2023
2 f 2 7.24 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!
3 f 2 7.26 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2021 1
4 f 2 7.30 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 2001 U23 MZ --
5 f 2 7.40 SZKOPAŃSKI Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- B.D. BEZ
1 f 3 6.92 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1
2 f 3 6.96 GOŁˇB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- KU¦ Tomasz B.D. Z/2244/18 2023
3 f 3 6.97 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
4 f 3 7.00 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
5 f 3 7.20 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA --
1 f 4 7.95 KOMUDA Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RADKE Karol ŻEWŁAKOW Kamil # Z/2856/19 2022 LDK!
2 f 4 8.22 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi # 2005 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty # Z/0949/20 2023
3 f 4 8.42 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2023 LDK!
1 f 5 7.73 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. Z/5566/18 2021 5 LDK!
2 f 5 7.90 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2023 LDK!
3 f 5 7.90 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/1068/21 2023
1 f 6 7.43 NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ --
2 f 6 7.45 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2023
3 f 6 7.55 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
4 f 6 7.65 PERZAK Piotr AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
5 f 6 7.75 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2023
1 f 7 8.28 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023
2 f 7 8.31 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna # Z/2062/20 2023
3 f 7 8.38 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz # Z/2751/21 2023
4 f 7 8.43 TYMOSIAK Szymon UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5441/18 2022 LDK!
5 f 7 8.51 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK!
1 f 8 8.02 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
2 f 8 8.06 STEĆ Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5833/19 2022
3 f 8 8.09 KALINOWSKI Kacper AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ --
4 f 8 8.09 KRUSZEWSKI Hubert KS AZS UWM Olsztyn # 2007 U16 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1935/22 , 2022 LDK!
5 f 8 8.31 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2023
1 f 9 7.60 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian BALCERZAK Piotr Z/4194/19, Z/4194/19 2022, 2023 LDK!
2 f 9 7.61 HRUZEWICZ Kubrat OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2294/21 2023
3 f 9 7.87 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
4 f 9 7.97 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2023 BEZ LDK!
5 f 9 8.12 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2023 BEZ LDK!
200 m M
1 1 s 1 25.45 NAJMRODZKI Adam KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- GOGOŁEK Marcin B.D. Z/3585/21 2023
2 2 s 1 27.00 JASZCZYŃSKI Andrzej AZS-AWF Warszawa 1988 Sen MZ -- #
1 2 s 2 25.72 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ --
2 5 s 2 26.37 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- TRZCIŃSKI Marek # Z/0302/19 2023 BEZ LDK!
3 9 s 2 28.27 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi # 2005 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2023
1 4 s 3 26.31 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
2 7 s 3 26.47 KOWALCZYK Jakub KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4730/19 2021
3 8 s 3 26.74 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
1 1 s 4 24.67 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- #
2 3 s 4 26.18 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022
1 6 s 5 26.47 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!
2 10 s 5 29.31 KWIATKOWSKI Wiktor UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- LDK!
300 m M
1 3 s 1 39.75 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
2 4 s 1 40.77 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 2002 U20 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2023 BEZ LDK!
3 5 s 1 42.49 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 1980 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2023 BEZ
1 1 s 2 37.62 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2023
2 7 s 2 45.46 KOŁODZIEJ Radosław UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ --
3 8 s 2 48.70 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2023 BEZ
1 2 s 3 38.73 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2023 3
2 6 s 3 44.31 WI¦NIEWSKI Damian UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U23 MZ -- B.D. Z/0164/15 2023
1 1 s 4 38.30 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2023 LDK!
2 2 s 4 40.26 ROSŁONIEC Piotr Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2764/20 2023
3 4 s 4 45.11 SKIERSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2352/19 , 2023 LDK!
1 3 s 5 43.77 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol # Z/2183/19 2023
2 5 s 5 46.38 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2023 LDK!
1 2 s 6 42.17 OSIŃSKI Tymon Akademia Sportu Otwock 2006 U16 MZ V
2 3 s 6 42.26 DONICA Patryk Akademia Sportu Otwock 2006 U16 MZ V KALINOWSKA Paulina Z/2767/20 2023
3 4 s 6 43.21 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2023 LDK!
4 6 s 6 44.29 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2023
5 7 s 6 45.14 ¦MIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3615/20 2023 LDK!
6 8 s 6 45.97 CZACHOROWSKI Oliwier KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0907/21 2022 LDK!
1 1 s 7 39.49 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
2 5 s 7 43.61 SÓJKA Anatol OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0975/21 2023 LDK!
3 9 s 7 46.42 OGÓREK Wojciech UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!
4 10 s 7 48.47 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/4312/20 2023
5 11 s 7 48.64 ZAGAŃCZYK Bartłomiej UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -- LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:31.12 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 U23 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2023
2 2 s 1 1:36.69 PIÓRKOWSKI Kacper OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U20 MZ -- #
1 s 2 1:28.30 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022
2 s 2 1:29.98 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
3 s 2 1:34.15 GÓRCZYŃSKI Kacper MUKS Płock 2004 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr LDK!
4 s 2 1:35.71 ŻEGNAŁEK Stanisław SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/2114/19 2023 LDK!
1 1 s 3 1:38.93 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V GOGOŁEK Marcin # Z/0905/21 2023 LDK!
2 2 s 3 1:39.86 BIELAWSKI Maciej UKS Technik Augustów 2007 U16 PD V SOWÓL Jolanta LDK!
3 3 s 3 1:42.35 PIEKARSKI Filip KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- #
4 4 s 3 1:42.37 CEBULA Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/0773/20 2021 LDK!
5 5 s 3 1:48.27 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2023 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:41.77 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa 1993 Sen MZ -- B.D. Z/2902/11 2022
2 2 s 1 2:42.52 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2000 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/4007/15 2023
3 3 s 1 2:42.80 BARTO¦ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2023
4 5 s 1 2:47.68 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2023
5 8 s 1 2:49.14 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 1993 Sen MZ -- B.D. Z/0039/13 2021 3
6 10 s 1 2:53.94 BRYNDA Marcin LKS Korab Olecko 1988 Sen WN -- WOSIEK Jacek # Z/1471/16 2023 BEZ
7 12 s 1 3:02.26 KUĆMIERZ Jakub UKS MTE Milanówek 2003 U20 MZ --
1 4 s 2 2:46.23 ŻAK Kamil AZS-AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- #
2 6 s 2 2:47.76 SZYMAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --
3 7 s 2 2:48.18 KAZIMIERCZUK Franciszek AZS-AWF Warszawa 2002 U20 MZ --
4 9 s 2 2:52.56 GOLENIOWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 1984 Masters WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2857/21 , 2022
5 11 s 2 2:56.74 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2002 U20 MZ -- KALINOWSKA Paulina B.D. B.D. Z/1325/21 2023
6 13 s 2 3:14.96 PLEJZNEROWSKI Marcin Akademia Sportu Otwock 1982 Masters MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/1328/21 2023
1 1 s 3 2:44.42 KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -- PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina # Z/1098/18 2023 5 LDK!
2 2 s 3 2:44.83 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/2850/19 2023
3 3 s 3 2:46.84 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2023 5 LDK!
4 4 s 3 2:51.71 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0271/19 2023
5 5 s 3 3:01.41 TARANTA Jakub KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol # BEZ LDK!
6 6 s 3 3:11.15 SKŁADANEK Kacper BKS Wataha Warszawa 2004 U18 MZ -- B.D. Z/2647/20 2022
1 1 s 4 3:11.47 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki # 2006 U16 MZ -- LDK!
2 2 s 4 3:31.67 PLEJZNEROWSKI Mateusz Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2769/20 2023 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:32.99 KOVALCHUK Oleh SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ -- B.D. Z/0283/19 2021
2 2 s 1 5:56.07 KLEBANOWSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 1999 U23 MZ -- B.D. Z/4667/18 2021
3 3 s 1 6:04.68 NAPIERAŁA Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/5169/19 2023 LDK!
4 4 s 1 6:15.02 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2023 LDK!
5 5 s 1 6:17.68 KLECZEWSKI Piotr UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Inga # Z/4117/19 2022 LDK!
6 6 s 1 6:21.82 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2023 BEZ
7 7 s 1 6:24.14 BENDYK Maciej KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN -- #
  s 1 DNF BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2023 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 2 e 1 8.05 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
2 1 e 1 8.72 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
3 e 1 8.83 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
4 e 1 8.91 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
5 e 1 9.05 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- #
1 f 1 8.19 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 8.71 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 8.81 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
4 f 1 8.92 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
  f 1 DNF WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- #
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 9.17 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MERWA Janusz # Z/0376/22 2023 LDK!
2 2 e 1 9.27 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -- #
1 f 1 9.04 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -- #
2 f 1 9.10 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MERWA Janusz # Z/0376/22 2023 LDK!
60 m pł M M
1 1 e 1 8.25 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD --
2 2 e 1 8.70 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
3 3 e 1 8.88 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- B.D. #
4 4 e 1 9.15 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/1518/15 2023
5 5 e 1 9.78 UHERA Roman AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ --
1 f 1 8.24 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD --
2 f 1 8.61 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
3 f 1 9.02 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- B.D. #
4 f 1 9.22 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/1518/15 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.9562411308289 sekund