Spała 06.02.2021
1. Halowy Sprawdzian Kontrolny PZLA
60 m K
1 2 e 1 7.57 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -- TIETIERIN Paweł B.D. # Z/0840/12 2024 1  SKN  
2 4 e 1 7.63 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU -- B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024  ZKN   KNF   SKN  
3 6 e 1 7.68 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D. 2
4 8 e 1 7.75 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- B.D.
5 10 e 1 7.81 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- B.D. FIRLIT Roman , Z/4999/15 , 2022 2
6 12 e 1 7.87 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
7 18 e 1 7.95 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 Sen SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2024 BEZ
1 1 e 2 7.47 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  KN   SKN  
2 3 e 2 7.60 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -- OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
3 7 e 2 7.72 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN   OSU  
4 17 e 2 7.92 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom # 2001 U23 MZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2024
5 33 e 2 8.28 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U23 DS --
6 43 e 2 8.74 JANOWSKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP --  OSU  
1 5 e 3 7.63 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 11 e 3 7.85 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 14 e 3 7.88 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2024  ZKN  
4 22 e 3 8.06 ŚLUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/5639/18 2024 LDK!
5 24 e 3 8.09 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD -- SADACH Aneta B.D. LDK!
6 27 e 3 8.16 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
7 28 e 3 8.20 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 2002 U20 DS --  ZKN  
1 9 e 4 7.78 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -- SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 15 e 4 7.89 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 16 e 4 7.91 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
4 25 e 4 8.10 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 35 e 4 8.33 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL -- FOJCIK Dorota B.D. # Z/3624/16 2024 LDK!
6 46 e 4 8.94 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!  ZKN  
1 13 e 5 7.87 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- TORBA Agnieszka 2 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 20 e 5 7.99 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika 2 LDK!  ZKN   OSU  
3 26 e 5 8.13 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!  OSU  
4 29 e 5 8.22 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U18 SK -- B.D. LDK!
5 30 e 5 8.23 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2024 LDK!  OSU  
6 36 e 5 8.42 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U18 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. # Z/5319/19 2024
7 41 e 5 8.71 DURAS Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna 5 LDK!
8 42 e 5 8.74 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U18 DS --
1 19 e 6 7.96 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej B.D. # Z/0401/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 21 e 6 8.04 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -- B.D. Z/3394/18 2024 4 LDK!
3 23 e 6 8.07 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof 3 LDK!
4 32 e 6 8.26 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK -- TIETIERIN Paweł B.D. Z/1233/20 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 34 e 6 8.32 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U18 LU -- MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!  ZKN   OSU  
6 37 e 6 8.52 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2024 LDK!
7 38 e 6 8.57 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK -- KŁOSOWSKA Monika 5 LDK!
8 45 e 6 8.92 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek # Z/1812/21 2024 LDK!  OSU  
1 31 e 7 8.24 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
2 39 e 7 8.63 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian 5 LDK!  OSU  
3 40 e 7 8.70 MIELCZAREK Dominika LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/0654/20 2022
4 44 e 7 8.82 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- LDK!
5 47 e 7 9.02 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
6 48 e 7 9.04 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- LDK!  OSU  
7 49 e 7 9.07 STĘPNIEWSKA Maja UMLKS Pegaz Opoczno 2007 U16 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1890/21 2022 LDK!
1 f 1 7.40 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  KN   SKN  
2 f 1 7.52 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU -- B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024  ZKN   KNF   SKN  
3 f 1 7.52 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -- TIETIERIN Paweł B.D. # Z/0840/12 2024 1  SKN  
4 f 1 7.66 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D. 2
5 f 1 7.76 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- B.D.
6 f 1 7.85 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- B.D. FIRLIT Roman , Z/4999/15 , 2022 2
1 f 2 7.59 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 f 2 7.79 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
3 f 2 7.79 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2024  ZKN  
4 f 2 7.79 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM -- B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
5 f 2 8.04 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
1 f 3 7.83 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- MANTYK Łukasz B.D. # Z/0304/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 f 3 7.86 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- TORBA Agnieszka 2 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 f 3 8.00 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej B.D. # Z/0401/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 3 8.02 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika 2 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 3 8.06 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof 3 LDK!
6 f 3 8.06 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!  OSU  
7 f 3 8.10 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
1 f 4 8.01 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -- B.D. Z/3394/18 2024 4 LDK!
2 f 4 8.09 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
3 f 4 8.35 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2024 LDK!
4 f 4 8.46 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK -- KŁOSOWSKA Monika 5 LDK!
5 f 4 8.75 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- LDK!
6 f 4 8.96 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
7 f 4 9.02 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- LDK!  OSU  
200 m K
1 1 s 1 24.49 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS I B.D.
2 2 s 1 24.61 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ I B.D. 2
1 3 s 2 24.69 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 5 s 2 25.42 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL II B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2024 LDK!  ZKN  
3 7 s 2 25.77 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U23 PK II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024
4 12 s 2 26.34 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ III B.D.
1 10 s 3 26.10 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD II SADACH Aneta B.D. LDK!
2 11 s 3 26.23 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA II B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
3 16 s 3 26.58 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U23 LD III B.D.
4 20 s 3 26.85 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 2004 U18 MA III LDK!  ZKN  
1 14 s 4 26.55 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL III
2 15 s 4 26.57 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU III GDAŃSKI Andrzej B.D. # Z/0401/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 19 s 4 26.84 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!  OSU  
4 21 s 4 26.89 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 2006 U16 LD III LDK!
1 22 s 5 26.91 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS III
2 29 s 5 27.30 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK III TIETIERIN Paweł B.D. Z/1233/20 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 30 s 5 27.31 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD IV
4 35 s 5 27.54 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm 2004 U18 LU IV # LDK!  OSU  
1 13 s 6 26.54 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U18 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2023 4  OSU  
2 24 s 6 27.04 SALA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1543/16 2024 LDK!  OSU  
3 25 s 6 27.05 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU III MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 32 s 6 27.35 LENKIEWICZ Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- #
1 33 s 7 27.48 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD IV LDK!
2 38 s 7 27.59 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2007 U16 DS IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2024 LDK!  OSU  
3 41 s 7 27.77 WITKOWSKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ IV B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/0362/17 , 2023
4 55 s 7 28.77 SZUBIŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- WIECZOREK Elżbieta Z/1600/20 2021
1 23 s 8 27.01 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP III ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
2 28 s 8 27.27 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U18 LU III MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!  ZKN   OSU  
3 43 s 8 27.84 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U18 LD IV BLAUSZ Henryka B.D. # Z/5319/19 2024
4 44 s 8 27.97 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD IV #
1 37 s 9 27.59 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U18 SK IV JANUCHTA Krzysztof 3 LDK!
2 47 s 9 28.15 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2024
3 50 s 9 28.45 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa # 1989 Sen MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2528/20 2024
4 52 s 9 28.65 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0464/19 2024 LDK!
1 53 s 10 28.73 GAŻA Oliwia LKS Pszczyna 2005 U18 SL -- LDK!  OSU  
2 58 s 10 28.89 MAZUREK Patrycja MKL Chełm # 2005 U18 LU -- # LDK!  OSU  
3 65 s 10 29.23 ŻWIRKO Sonia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V LDK!  OSU  
4 72 s 10 31.16 KOSIŃSKA Pola UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL -- WAJDA Aleksandra # Z/1741/21 2024 LDK!
1 17 s 11 26.64 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2024 3 LDK!
2 39 s 11 27.65 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA IV B.D. BEZ LDK!
3 54 s 11 28.77 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2024 LDK!
4 76 s 11 32.52 TOMES Nikola MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- LDK!
1 18 s 12 26.73 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw # 1997 Sen MZ III MALANOWSKI Łukasz # Z/1639/13 2024 LDK!
2 40 s 12 27.70 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2024
3 73 s 12 31.90 BIELECKA Marta KS Lemiesz Team Warszawa 1984 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0770/21 2021
1 4 s 13 24.83 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 6 s 13 25.69 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD II GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!  ZKN  
3 9 s 13 26.02 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II
4 27 s 13 27.16 KUSTRA Zuzanna Kraków Athletics Team 2002 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/4144/17 2021  ZKN   OSU  
1 8 s 14 26.02 KUŹMIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL II MORKA Piotr Z/1004/18 2024 3 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 46 s 14 28.05 MIŚTA Dominika KKL Kielce 2004 U18 SK IV B.D.  OSU  
3 62 s 14 29.15 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2023 BEZ LDK!
4 69 s 14 30.15 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 2004 U18 SL -- WAJDA Aleksandra 4 LDK!
1 45 s 15 28.01 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP IV DZIUBA Jacek # Z/2744/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 59 s 15 29.04 SUTKOWSKA Gabriela MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -- # LDK!
3 63 s 15 29.18 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U18 SK -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz # , Z/3936/18 , 2024 5 LDK!
4 64 s 15 29.22 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- # LDK!
1 26 s 16 27.08 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III SUGIER Maria Z/0324/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 56 s 16 28.83 ZIELIŃSKA Sonia KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1426/20 2021
3 57 s 16 28.85 SKALSKA Maja Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- #  OSU  
4 60 s 16 29.10 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm # 2006 U16 LU V B.D. # Z/4089/20 2024
1 48 s 17 28.22 ABSYL Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2007 U16 SL IV ROLAK Dorota Z/2319/18 2024 LDK!
2 49 s 17 28.34 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola # 2007 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2024 LDK!
3 66 s 17 29.44 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2024 LDK!
4 74 s 17 31.95 WOJNA Amelia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- LDK!
1 51 s 18 28.53 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK V SUGIER Maria # Z/5607/19 2024 LDK!
2 61 s 18 29.11 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ V
3 67 s 18 29.52 KACZMAREK Gabriela MKS-MOS Katowice # 2007 U16 SL V ROLAK Dorota Z/4508/19 2024 LDK!
4 71 s 18 31.02 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/1811/21 2023 LDK!  OSU  
1 42 s 19 27.80 LESZCZYŃSKA Agata KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ IV DZICZEK Szymon Z/4726/19 2024
2 68 s 19 29.73 JASTRZĘBSKA Weronika KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ V
3 70 s 19 30.49 JAKÓBCZAK Julia LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- LDK!
4 75 s 19 32.10 FRANCZAK Agata LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- LDK!  OSU  
1 31 s 20 27.32 SOŁTYS Wiktoria LKS Pszczyna 2006 U16 SL IV LDK!  OSU  
2 34 s 20 27.52 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA IV LDK!  ZKN  
3 36 s 20 27.59 GŁĄBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U16 SL IV KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/4548/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
400 m K
1 1 s 1 55.39 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ I TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2024
2 2 s 1 55.41 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU I B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023  ZKN  
3 4 s 1 55.69 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA I GIZA Andrzej Z/1061/13 2021 1
4 14 s 1 61.19 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2024
1 3 s 2 55.63 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA I B.D. GIZA Andrzej # , Z/0990/18 , 2024  KNF   KN   SKN  
2 5 s 2 59.26 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U20 SL III HELBIK Joachim # Z/1186/18 2023 2 LDK!  ZKN   OSU  
3 7 s 2 60.05 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U20 SL III PASZTA Wiesław  OSU  
1 8 s 3 60.07 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL III # LDK!  ZKN   OSU  
2 9 s 3 60.50 GAJKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ III B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/3000/17 , 2024
3 10 s 3 60.57 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U20 SL III PASZTA Anna # 3 LDK!  ZKN   OSU  
4 25 s 3 62.90 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
1 11 s 4 60.84 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U20 SK III TIETIERIN Paweł B.D. LDK!  ZKN   OSU  
2 15 s 4 61.57 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/5148/18 2024 4 LDK!  ZKN  
3 20 s 4 62.28 ŁOS Izabela UKS Młodzik Warszawa # 2003 U20 MZ IV B.D. RADKE Karol , Z/1399/17 , 2023 LDK!  OSU  
4 26 s 4 62.95 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U20 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!  OSU  
1 12 s 5 61.07 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!  ZKN  
2 13 s 5 61.11 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U23 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
3 34 s 5 64.82 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2002 U20 MA -- KUKLA Rafał 3 LDK!  OSU  
4 41 s 5 66.36 LEWIŃSKA Agata RLTL GGG Radom # 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/0784/20 2024 LDK!
1 29 s 6 63.75 KOWALSKA Julia AZS Łódź 2000 U23 LD -- B.D.
2 36 s 6 65.17 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin # Z/3056/18 2024 4 LDK!
3 39 s 6 65.74 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
4 42 s 6 66.75 BICZAK Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1348/20 2021
1 28 s 7 63.47 LEGIECKA Kamila UKS Żaczek Połaniec 2002 U20 SK IV WAWRZKIEWICZ Agnieszka TIETIERIN Paweł # LDK!
2 30 s 7 63.75 KURPIEWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ IV KRAWCZYK Michał B.D. # Z/0757/15 2024
3 40 s 7 66.22 MYCEK Anita LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -- MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman , Z/0436/17 , 2021 LDK!
1 27 s 8 63.17 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP IV SZARZYŃSKA Barbara 4 LDK!
2 38 s 8 65.57 RUCIŃSKA Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2005 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/3376/17 2022
3 50 s 8 69.97 PIETRZAK Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP --  OSU  
  s 8 DQ KRZYŻANOWSKA Julita KKB MOSiR Krosno 2003 U20 PK -- SOCHA Tomasz Z/4598/15 2021
1 6 s 9 59.35 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA III SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  ZKN   SKN  
2 37 s 9 65.55 JARZĄBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 2004 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/3710/17 2022 4
3 44 s 9 66.78 MATYSEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4354/20 2021
4 45 s 9 66.83 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U20 MA -- B.D. LDK!
1 22 s 10 62.36 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!  ZKN  
2 33 s 10 64.69 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
3 35 s 10 65.16 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!  ZKN  
4 47 s 10 67.58 NIEBUDEK Wiktoria AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- #
1 17 s 11 62.05 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U20 PK IV LDK!  OSU  
2 21 s 11 62.36 TWARÓG Anna LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP IV PILCH Danuta ZOK Roman , Z/3066/19 , 2021 LDK!
3 23 s 11 62.59 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA IV KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0053/17 2021 2 LDK!
  s 11 DNF NOWAK Nadia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2024 LDK!  OSU  
1 16 s 12 61.64 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ III CZYŻ Maciej Z/2219/16 2024 4 LDK!
2 19 s 12 62.20 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK IV ŁACHETA Grażyna 3 LDK!  ZKN   OSU  
3 24 s 12 62.67 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP IV LDK!  OSU  
4 46 s 12 67.47 KOMASIŃSKA Lilianna RKS Łódź 2002 U20 LD --
1 32 s 13 64.26 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK IV JANUCHTA Krzysztof JÓŹWIK Krzysztof # , Z/2298/19 , 2023 BEZ LDK!  OSU  
2 43 s 13 66.76 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 2006 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2024 5 LDK!
3 48 s 13 68.19 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2024
4 49 s 13 69.22 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- #
1 18 s 14 62.11 MUCHA Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U16 SL IV ROLAK Dorota Z/3699/19 2024 LDK!
2 31 s 14 63.89 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0836/18 2024 BEZ LDK!
3 51 s 14 70.98 RÓŻAŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ --
600 m K
1 1 s 1 1:33.14 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U20 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 s 1 1:34.04 WAL Martyna LKS Stal Mielec 2006 U16 PK II ŻĄDŁO Magdalena LDK!
3 3 s 1 1:34.23 WAL Olga LKS Stal Mielec 2006 U16 PK II ŻĄDŁO Magdalena LDK!
4 4 s 1 1:34.70 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej B.D. , Z/0274/18 , 2022 LDK!  ZKN   OSU  
5 5 s 1 1:34.86 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U18 SL -- SIEMIEŃSKA Barbara # 3 LDK!  ZKN   OSU  
6 6 s 1 1:35.53 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 2001 U23 MZ -- ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert Z/1766/15 2021  ZKN   KNF   KN   SKN  
1 7 s 2 1:35.72 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2024 M
2 8 s 2 1:36.03 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!  ZKN   OSU  
3 9 s 2 1:37.21 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!  ZKN  
4 10 s 2 1:37.63 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U18 SL -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!  ZKN   OSU  
5 14 s 2 1:40.01 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2024
1 11 s 3 1:38.59 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 15 s 3 1:40.11 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ III DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2024
3 20 s 3 1:43.84 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL -- LDK!  ZKN  
4 22 s 3 1:44.63 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 2005 U18 SL -- BONK Anna # Z/3971/18 2024 BEZ
5 24 s 3 1:46.76 WSZOŁEK Paulina KKB MOSiR Krosno 2002 U20 PK -- KATAN Wacław Z/1805/17 2021 4
1 13 s 4 1:39.25 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
2 17 s 4 1:42.08 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU -- B.D. # Z/3169/19 2024  ZKN  
3 18 s 4 1:42.37 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U16 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2024
4 19 s 4 1:42.45 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U16 LD III JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2024
5 27 s 4 1:47.20 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024
6 33 s 4 1:50.35 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- KOWALSKI Robert # Z/5166/18 2024 BEZ LDK!
1 12 s 5 1:38.85 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!  ZKN  
2 35 s 5 1:51.21 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- LDK!
3 37 s 5 1:51.95 WIERASZKO Sandra MKS Polonia Warszawa 2002 U20 MZ --
  s 5 DNF BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK -- SUGIER Maria Z/3098/19 2024 LDK!  OSU  
1 29 s 6 1:48.16 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP V SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2023 LDK!
2 30 s 6 1:49.49 DĘBECKA Karolina SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław # Z/1342/20 2023 LDK!
3 25 s 6 1:49.82 GRUBIAK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP V LDK!
4 31 s 6 1:49.87 JURKA Daniela MKS-MOS Katowice # 2007 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/4507/19 2024 LDK!
5 32 s 6 1:49.92 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U16 PK V KŁOSOWSKA Monika 4 LDK!
6 38 s 6 1:53.21 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3062/18 2024 BEZ LDK!
7 41 s 6 1:55.14 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2024
1 36 s 7 1:51.36 GAZDA Hanna LKS Pszczyna 2007 U16 SL -- B.D. Z/1591/24 2024 LDK!  OSU  
2 39 s 7 1:53.42 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
3 42 s 7 1:56.22 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
4 44 s 7 1:58.32 TATAR Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD -- B.D.
5 45 s 7 2:00.99 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
1 21 s 8 1:44.59 DEREZIŃSKA Hanna SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ -- # LDK!
2 25 s 8 1:47.00 WIERZCHOWSKA Maja SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1878/18 2023 5 LDK!
3 28 s 8 1:47.93 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK V SUGIER Maria Z/5761/18 2024 LDK!  OSU  
4 40 s 8 1:53.77 SZCZERBIŃSKA Hanna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- #
5 43 s 8 1:57.03 DESKA Antonina KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/4728/19 2023
1 16 s 9 1:40.16 BORKOWSKA Tatiana MKS Pogoń Siedlce 2005 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3374/17 2021 BEZ
3 23 s 9 1:46.26 RAK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # , Z/2478/19 , 2024 LDK!  OSU  
4 26 s 9 1:47.08 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/0277/18 2023 LDK!  ZKN  
5 34 s 9 1:50.89 OSTASZEWSKA Amelia SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/1341/20 2022 LDK!
6 46 s 9 2:07.85 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4301/20 2024
800 m K
1 1 s 1 2:04.97 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0939/12 2024 M  KN  
2 2 s 1 2:05.31 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2024  KNF   KN  
3 3 s 1 2:06.45 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN  
4 4 s 1 2:11.04 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U23 PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024  ZKN  
  s 1 DNF DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024  ZKN  
1 5 s 2 2:12.46 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ II B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  ZKN   KNF  
2 6 s 2 2:12.92 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!  ZKN   OSU  
3 7 s 2 2:14.50 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy 2002 U20 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1272/15 2022 LDK!  ZKN   OSU  
4 11 s 2 2:17.83 WRÓBEL Wiktoria niestowarzyszona # 2004 U18 III B.D. Z/0212/18 2024 LDK!  ZKN   KNF  
1 10 s 3 2:16.10 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U23 MZ II ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/1755/15 2021 LDK!  ZKN  
2 12 s 3 2:18.39 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL III ZAJĄC Bartosz # Z/1002/11 2024 BEZ
3 13 s 3 2:18.75 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ III B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024
4 14 s 3 2:19.39 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 2002 U20 PK III MAZUR Janusz 3 LDK!  ZKN   OSU  
5 18 s 3 2:21.88 SZYMCZAK Paulina AZS Łódź 2000 U23 LD III #
6 24 s 3 2:33.92 JAWORSKA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/1358/16 2024 LDK!
1 15 s 4 2:20.71 BIGUS Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U20 PK III MARSZAŁEK Tomasz KOWAL Piotr B.D. , Z/1763/17 , 2024 LDK!  ZKN  
2 20 s 4 2:25.27 TUREK Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2003 U20 MA IV WAŁASZEK Jarosław # Z/2866/21 2024
3 22 s 4 2:28.23 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ IV
4 23 s 4 2:29.33 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 2003 U20 SK IV WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2022 2 LDK!
5 25 s 4 2:41.49 STEFKO Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- SZUSTER Katarzyna # 3 LDK!
  s 4 DNF NITKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz # 2003 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/0656/20 2021
1 8 s 5 2:14.87 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK II SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir B.D. , Z/3619/17 , 2024 LDK!  ZKN   KNF  
2 9 s 5 2:15.29 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK II KUBIEC Dawid Z/5354/18 2024 4 LDK!  ZKN   KNF  
3 16 s 5 2:21.47 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 2004 U18 MA III LDK!  ZKN  
4 17 s 5 2:21.62 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III LDK!
5 19 s 5 2:23.43 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2023 LDK!  ZKN  
6 21 s 5 2:28.17 WĄSOWSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1687/20 2024 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:27.68 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2024
2 2 s 1 4:28.25 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U20 ZP I ŻUROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2022 2  KNF   SKN   OSU  
3 3 s 1 4:31.08 MICHALAK Sandra Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # 1987 Sen SL I OPUCHLIK Tomasz # Z/2320/11 2024
4 4 s 1 4:35.32 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U23 SL II  KNF   KN   SKN  
5 5 s 1 4:38.08 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL II PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # Z/3735/17 2024 LDK!  KNF   OSU  
6 6 s 1 4:48.67 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2024  ZKN  
1 12 s 2 5:03.83 BAMBYNEK Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL IV LAMCH Czesław Z/2279/20 2022 LDK!  OSU  
2 13 s 2 5:06.37 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U18 PK IV B.D. LDK!  OSU  
3 14 s 2 5:06.66 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. # Z/4925/18 2024
4 17 s 2 5:18.57 ROŚ Martyna KKB MOSiR Krosno 2003 U20 PK -- SOCHA Tomasz Z/5252/18 2021
5 18 s 2 5:19.66 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- #
6 19 s 2 5:27.12 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
7 20 s 2 5:28.46 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
1 7 s 3 4:56.60 KLIMEK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU III B.D. B.D. # Z/0820/17 2024
2 8 s 3 4:57.91 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2003 U20 SK IV  ZKN  
3 9 s 3 5:00.08 KAROLCZUK Aleksandra BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP IV MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian B.D. , Z/1433/18 , 2024 LDK!  ZKN  
4 10 s 3 5:02.58 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA IV B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
5 11 s 3 5:03.01 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U23 SK -- WOŹNIAK Łukasz B.D. Z/1753/15 2024  ZKN  
6 15 s 3 5:06.89 LIZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS IV WOSIEK Jacek B.D. # Z/4420/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
7 16 s 3 5:13.73 DZWONKOWSKA Karolina KS Prefbet-Sonarol # 2003 U20 PD -- LDK!  OSU  
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 e 1 9.22 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU  
2 5 e 1 10.67 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3416/18 2024 BEZ LDK!
3 6 e 1 10.68 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek # Z/1812/21 2024 LDK!  OSU  
4 8 e 1 11.86 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD --
5 9 e 1 11.97 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/1811/21 2023 LDK!  OSU  
1 2 e 2 9.86 MATYSEK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- LDK!  OSU  
2 3 e 2 10.34 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
3 4 e 2 10.57 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -- ZOK Roman Z/3029/19 2024 BEZ LDK!
4 7 e 2 11.76 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -- LDK!
1 f 1 9.10 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom # 2006 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU  
2 f 1 9.95 MATYSEK Oliwia LUKS Podium Kup 2006 U16 OP -- LDK!  OSU  
3 f 1 10.35 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
4 f 1 10.45 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U16 OP -- ZOK Roman Z/3029/19 2024 BEZ LDK!
5 f 1 10.49 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U16 WP -- NALEPA Marek # Z/1812/21 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 10.64 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3416/18 2024 BEZ LDK!
7 f 1 11.85 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U16 LD --
  f 1 DNF SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -- LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.70 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 4 e 1 8.86 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr B.D. # , Z/2888/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 5 e 1 9.29 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 6 e 1 9.36 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U18 OP -- ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!  ZKN  
5 9 e 1 9.81 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard B.D. # Z/0851/20 2024 LDK!  ZKN   OSU  
1 2 e 2 8.75 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 3 e 2 8.85 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2024 4 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 7 e 2 9.63 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2744/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 8 e 2 9.73 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 10 e 2 9.94 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- B.D. #  ZKN  
6 11 e 2 10.25 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2023
1 f 1 8.62 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 f 1 8.72 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
3 f 1 8.87 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2024 4 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
4 f 1 8.91 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr B.D. # , Z/2888/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
5 f 1 9.25 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 f 1 9.31 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U18 OP -- ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!  ZKN  
7 f 1 9.63 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2744/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
8 f 1 9.63 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
60 m pł K K
1 1 e 1 8.39 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  ZKN   KNF   KN   SKN  
2 2 e 1 8.63 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -- B.D. #  ZKN   SKN  
3 3 e 1 8.82 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   SKN  
4 4 e 1 8.86 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   KN   SKN  
5 5 e 1 9.55 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
1 1 e 2 8.51 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 3 e 2 8.72 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -- SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 4 e 2 8.75 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN   OSU  
4 8 e 2 10.18 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4  ZKN  
  e 2 DNF KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -- B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  KNF   SKN   OSU  
1 2 e 3 8.63 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN  
2 5 e 3 8.79 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 6 e 3 9.22 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -- B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
4 7 e 3 9.40 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U20 LU -- B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN   SKN   OSU  
5 9 e 3 11.60 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4128/17 2023 BEZ
1 f 1 8.44 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -- B.D. #  ZKN   SKN  
2 f 1 8.77 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   SKN  
3 f 1 8.82 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   KN   SKN  
4 f 1 9.52 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
1 f 2 8.42 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN   OSU  
2 f 2 8.69 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -- SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
2 f 2 8.69 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U20 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN  
4 f 2 8.88 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U20 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   KN   SKN   OSU  
5 f 2 9.04 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -- B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
6 f 2 9.06 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2022 4 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
  f 2 DNF MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4  ZKN  
Wzwyż K
1 1 f 1 1.85 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK M TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2024  KNF   KN   SKN  
2 2 f 1 1.72 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP I DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek B.D. # , Z/3892/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3 3 f 1 1.72 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U20 PK I TITTINGER Michał B.D. # Z/3508/17 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
4 4 f 1 1.72 RYDZ Aneta RLTL GGG Radom # 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2024 1
5 5 f 1 1.63 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS II SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2024  ZKN   OSU  
6 6 f 1 1.63 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA II SIERKA Ewa 5 LDK!
7 7 f 1 1.58 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!  ZKN  
7 7 f 1 1.58 ŚLUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III # LDK!  ZKN   OSU  
7 7 f 1 1.58 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ III B.D. 2 LDK!
10 10 f 1 1.53 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U18 PK IV TORBA Agnieszka 4 LDK!  ZKN   OSU  
11 11 f 1 1.53 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U18 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!  ZKN  
12 12 f 1 1.53 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
13 13 f 1 1.53 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP IV JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
14 14 f 1 1.48 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2024 4  ZKN  
15 15 f 1 1.43 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
16 16 f 1 1.43 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U16 LU V B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2024 LDK!
17 17 f 1 1.43 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard B.D. # Z/0851/20 2024 LDK!  ZKN   OSU  
18 18 f 1 1.43 GUTKOWSKA Joanna RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # Z/2725/20 2024
19 19 f 1 1.28 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2024 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 4.00 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 2 f 1 3.70 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD I OSTOJSKI Piotr # Z/0295/18 2022 3 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
3 3 f 1 3.70 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U18 SK I JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka B.D. , Z/0483/19 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   SKN  
4 4 f 1 3.60 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U23 LD I B.D.  ZKN   SKN  
5 5 f 1 3.60 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0099/14 2024
6 6 f 1 3.40 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U20 LD I LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2024  ZKN   SKN  
7 7 f 1 3.30 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS I ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2022  ZKN   OSU  
8 8 f 1 3.30 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U16 LD I ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2024 LDK!
9 9 f 1 3.20 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U16 SK II WRONA Agnieszka Z/2295/19 2024 LDK!
10 10 f 1 3.20 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U20 LD II LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2024  ZKN  
11 11 f 1 3.00 MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U18 LD II LISIAK Adam B.D. Z/1477/20 2024  ZKN  
12 12 f 1 3.00 KAMIŃSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ II MASTALERZ Janusz B.D. Z/1476/21 2024
13 13 f 1 2.80 RADKOWSKA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/2644/20 2023
14 14 f 1 2.60 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/2920/19 2023
14 14 f 1 2.60 BILIŃSKA Nikola RKS Łódź 2004 U18 LD IV  ZKN  
16 16 f 1 2.40 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK!
16 16 f 1 2.40 WALICKA Hanna RKS Łódź # 2005 U18 LD IV
18 18 f 1 2.20 POGREBNAIA Maria RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
W dal K
1 1 f 1 6.33 GRYSHUTINA Krystina KKL Kielce 1992 Sen SK M  SKN  
2 2 f 1 5.98 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   SKN  
3 3 f 1 5.85 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   KN   SKN  
4 4 f 1 5.37 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA III ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2024
5 5 f 1 5.35 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U20 LU III B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024  ZKN   SKN   OSU  
6 6 f 1 5.32 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
7 7 f 1 5.28 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U16 LD III GRABOLUS Marek Z/0413/19 2024 LDK!
8 8 f 1 5.23 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U20 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!  ZKN  
9 9 f 1 5.06 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL --
10 10 f 1 4.95 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U18 SL IV B.D. Z/1316/23 2024 LDK!
11 11 f 1 4.91 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2024  ZKN  
12 12 f 1 4.74 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK -- BIGUS Anna Z/4631/18 2024 5 LDK!
13 13 f 1 4.73 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!  OSU  
14 14 f 1 4.71 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- B.D. #  ZKN  
15 15 f 1 4.70 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U20 SL -- FOJCIK Dorota B.D. # Z/3624/16 2024 LDK!
16 16 f 1 4.63 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -- TIETIERIN Paweł B.D. # Z/0840/12 2024 1  SKN  
17 17 f 1 4.38 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
Kula (3) K
1 1 f 1 13.75 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK II WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 2 f 1 12.08 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U18 MZ III FALIŃSKI Jacek # 5 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 f 1 11.85 MROWIŃSKA Gabriela MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III LDK!  OSU  
4 4 f 1 11.69 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD III JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2777/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 5 f 1 11.69 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 6 f 1 10.43 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV LDK!  OSU  
7 7 f 1 10.40 KLIMCZAK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV BELTER Artur LDK!
8 8 f 1 8.09 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- MORAWIEC Agnieszka 5 LDK!  ZKN  
1 1 f 2 13.72 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno # 2006 U16 WN II BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2024 LDK!
2 2 f 2 8.73 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2024 LDK!
3 3 f 2 8.28 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK!
4 4 f 2 8.12 KOKOT Patrycja KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2007 U16 WP -- LDK!  OSU  
5 5 f 2 7.68 TYC Kornelia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
6 6 f 2 7.61 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
7 7 f 2 7.33 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 17.28 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU MM LIĆWINKO Michał # Z/4665/11 2023 MM  KN   SKN  
2 2 f 1 14.65 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL I LDK!  KNF   KN   SKN  
3 3 f 1 14.35 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   SKN  
4 4 f 1 13.19 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ I BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK!  ZKN   SKN  
5 5 f 1 12.10 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD II B.D. LDK!  ZKN   OSU  
6 6 f 1 11.10 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD III B.D.  ZKN  
60 m M
1 4 e 1 6.89 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA --  SKN  
2 5 e 1 6.90 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/1800/13 2024 1
3 9 e 1 7.06 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1
4 17 e 1 7.17 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0754/15 2023
5 18 e 1 7.20 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U23 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
6 25 e 1 7.30 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 1999 U23 LD -- B.D.
7 32 e 1 7.41 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2024 2
1 1 e 2 6.84 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/2667/18 2024 M  KNF   KN   SKN  
2 7 e 2 7.04 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U23 LU -- #  ZKN  
3 10 e 2 7.09 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
4 12 e 2 7.10 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA -- CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1  ZKN   SKN  
5 14 e 2 7.13 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP --  ZKN  
6 23 e 2 7.24 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 2001 U23 MA -- B.D.
7 42 e 2 7.51 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U23 SK --
8 47 e 2 7.61 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA -- WÓJCIK Teodor B.D. B.D. Z/2981/16 2024  ZKN  
1 3 e 3 6.86 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U20 LU -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 6 e 3 6.93 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 11 e 3 7.10 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U20 LD -- B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!  ZKN  
4 13 e 3 7.11 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA -- B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!  ZKN   SKN   OSU  
5 21 e 3 7.23 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
6 31 e 3 7.39 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2024 3
7 35 e 3 7.44 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024  ZKN  
8 34 e 3 7.44 STEC Kajetan WKS Wawel Kraków 2001 U23 MA --
1 2 e 4 6.86 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 8 e 4 7.06 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U20 SL --
3 19 e 4 7.21 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 20 e 4 7.22 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -- SZKOŁA Sebastian  ZKN   OSU  
5 22 e 4 7.23 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA -- B.D. LDK!  ZKN  
6 36 e 4 7.45 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
7 40 e 4 7.50 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 2003 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/3322/17 2021 3  OSU  
8 44 e 4 7.60 BERNARD Dawid RMKS Rybnik 2003 U20 SL --
1 24 e 5 7.29 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD -- # LDK!  ZKN  
2 27 e 5 7.32 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -- LDK!  ZKN  
3 28 e 5 7.35 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!  ZKN  
4 29 e 5 7.35 KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm # 2003 U20 LU -- LDK!  OSU  
5 33 e 5 7.42 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU -- #
6 37 e 5 7.46 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2024 LDK!  ZKN  
7 46 e 5 7.61 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U20 SL -- #
1 15 e 6 7.14 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1155/19 2023 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 26 e 6 7.31 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!  ZKN  
3 39 e 6 7.50 GÓRNY Damian BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3080/20 2022 LDK!  OSU  
4 41 e 6 7.51 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej 5 LDK!
5 45 e 6 7.60 KACPRZYK Bartosz BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0755/20 2021 LDK!  OSU  
6 48 e 6 7.64 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1901/21 2024 LDK!
7 51 e 6 8.25 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2024 LDK!
1 16 e 7 7.15 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2024 LDK!  ZKN  
2 30 e 7 7.35 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U16 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  OSU  
3 38 e 7 7.47 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U18 LD -- LDK!  OSU  
4 43 e 7 7.59 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!
5 49 e 7 7.67 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3163/19 2024 LDK!
6 50 e 7 8.01 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL -- B.D. Z/3404/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
1 f 1 6.78 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/2667/18 2024 M  KNF   KN   SKN  
2 f 1 6.86 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA --  SKN  
3 f 1 6.88 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/1800/13 2024 1
4 f 1 7.04 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2024 LDK!
5 f 1 7.12 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1
6 f 1 7.13 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U23 LU -- #  ZKN  
1 f 2 6.80 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U20 LU -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 f 2 6.81 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
3 f 2 7.06 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U20 LD -- B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!  ZKN  
4 f 2 7.17 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -- SZKOŁA Sebastian  ZKN   OSU  
5 f 2 7.25 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U20 SL --
6 f 2 7.26 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
1 f 3 7.09 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1155/19 2023 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
2 f 3 7.19 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2024 LDK!  ZKN  
3 f 3 7.26 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!  ZKN  
4 f 3 7.37 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!  ZKN  
5 f 3 7.41 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU -- #
6 f 3 7.41 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2024 LDK!  ZKN  
7 f 3 7.42 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -- LDK!  ZKN  
1 f 4 7.43 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U16 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  OSU  
2 f 4 7.65 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3163/19 2024 LDK!
200 m M
1 2 s 1 21.67 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024
2 4 s 1 22.42 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU II WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian B.D. # , Z/0091/17 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 25 s 1 23.38 JAWORSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U20 PM III ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej , Z/0470/18 , 2024 LDK!  OSU  
1 7 s 2 22.69 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD II BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2023 4 LDK!  ZKN   KNF   KN  
2 9 s 2 22.85 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U18 LD III #  ZKN  
3 13 s 2 22.96 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA III B.D. LDK!  ZKN  
3 15 s 2 22.96 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP III B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
1 20 s 3 23.02 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!
2 22 s 3 23.28 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD III GRANASZEWSKI Artur Z/0849/12 2024 3
3 26 s 3 23.39 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA III B.D. # Z/5432/18 2024 4 LDK!  ZKN   WCSS   OSU  
4 29 s 3 23.53 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U20 SL III BONK Anna # Z/3904/18 2024 4
1 10 s 4 22.86 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz 2002 U20 LD III FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
2 12 s 4 22.92 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA III TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1155/19 2023 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
3 23 s 4 23.29 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK III TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2024 4 LDK!  ZKN   OSU  
4 28 s 4 23.48 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD III LDK!  ZKN  
1 8 s 5 22.78 SZWED Maksymilian AZS Łódź 2004 U18 LD II WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0459/19 2024  ZKN   KNF  
2 21 s 5 23.27 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD III B.D.
3 27 s 5 23.45 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # , Z/3975/17 , 2024 LDK!
4 30 s 5 23.59 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U18 LD III WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # Z/0660/18 2024
1 16 s 6 22.96 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU III HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2024  ZKN  
2 31 s 6 23.68 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 2005 U18 MA IV # LDK!  ZKN  
3 33 s 6 23.79 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ IV
4 44 s 6 24.58 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1996 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2024
1 1 s 7 21.61 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK I TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2024 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 6 s 7 22.67 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK II MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2024  OSU  
3 37 s 7 23.99 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL IV ŚNIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
4 38 s 7 24.15 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U18 LB IV MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  OSU  
1 11 s 8 22.87 SZWEDO Kacper CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U20 PK III MAZUR Janusz B.D. # Z/0962/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 17 s 8 22.99 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2003 U20 MA III KUKLA Rafał 2 LDK!  ZKN   OSU  
3 45 s 8 24.60 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
4 48 s 8 24.97 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- LDK!
1 35 s 9 23.87 LESZCZYŃSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/1419/17 2021
2 39 s 9 24.17 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA -- WÓJCIK Teodor B.D. B.D. Z/2981/16 2024  ZKN  
3 42 s 9 24.47 BERNARD Dawid RMKS Rybnik 2003 U20 SL --
4 43 s 9 24.48 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1901/21 2024 LDK!
1 41 s 10 24.31 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/3598/19 2022
2 49 s 10 24.99 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!  OSU  
3 53 s 10 25.87 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom # 2007 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3144/20 2024
4 56 s 10 27.53 SIWY Mariusz UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL -- # LDK!
1 14 s 11 22.96 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ III B.D.
2 34 s 11 23.79 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1982 Masters LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
3 47 s 11 24.75 SYPNIEWSKI Tomasz KS Sprinterzy.com Kraków 1984 Masters MA -- B.D. B.D. , Z/4514/18 , 2022
4 52 s 11 25.79 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2024
1 50 s 12 25.26 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U18 SL -- B.D. Z/3404/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
2 55 s 12 27.05 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2024 LDK!
3 58 s 12 27.79 RUSEK Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
1 24 s 13 23.33 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD III GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2024 LDK!  ZKN  
2 32 s 13 23.75 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK IV SUGIER Krzysztof 5 LDK!  ZKN   OSU  
3 46 s 13 24.71 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1982 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2038/21 2024
4 57 s 13 27.61 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- LDK!
1 3 s 14 21.89 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U20 LU I MORKA Piotr B.D. # Z/0303/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 5 s 14 22.60 ZAJĄC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U20 SL II LDK!
3 19 s 14 23.00 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!  ZKN  
4 40 s 14 24.27 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U18 PK IV TORBA Agnieszka # 4 LDK!
1 18 s 15 23.00 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 Sen MZ III B.D. 3
2 36 s 15 23.94 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków # 2002 U20 MA IV SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2471/20 2023  OSU  
3 51 s 15 25.73 KARASEK Julian KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1349/20 2021
4 54 s 15 26.66 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1300/19 2021 BEZ
400 m M
1 1 s 1 47.09 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS M  KN   SKN  
2 3 s 1 47.45 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU I B.D. 1
3 4 s 1 48.27 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 2003 U20 PM I KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2024 2 LDK!  KNF   KN   WCSS   SKN   OSU  
4 11 s 1 49.54 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD II DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2024
1 2 s 2 47.16 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 Sen LD M KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024  KN   SKN  
2 5 s 2 48.32 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 Sen MA I CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  KN   SKN  
3 9 s 2 48.94 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP II LDK!  KNF   KN   SKN  
4 20 s 2 51.53 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2155/17 2021 4 LDK!  ZKN   OSU  
1 6 s 3 48.33 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I JAROS Marek B.D. B.D. Z/0316/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 7 s 3 48.44 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL GGG Radom # 1999 U23 MZ I B.D. B.D. # Z/3078/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 10 s 3 48.95 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU II B.D.
4 17 s 3 51.01 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U20 LD III LDK!  OSU  
1 13 s 4 50.55 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ III ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2024 3
2 15 s 4 50.60 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2024 2 LDK!  KNF   WCSS   OSU  
3 16 s 4 50.70 PIWOŃSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP III B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/2012/18 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
4 18 s 4 51.12 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U20 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. B.D. # Z/0021/16 2024 LDK!  ZKN   WCSS   SKN   OSU  
1 8 s 5 48.87 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS II ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  KNF   SKN  
2 12 s 5 49.66 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol # 2003 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 22 s 5 52.05 BOROWSKI Mateusz SKSG Korona Szczecin # 1995 Sen ZP III MACIEJEWSKI Janusz ŚLIWKA Rafał , Z/0023/16 , 2024
4 23 s 5 52.18 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU III HOŁUB Grzegorz # Z/2806/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
1 25 s 6 52.51 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2024
2 26 s 6 52.64 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD III B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2024
3 40 s 6 56.00 SEKIETA Radosław KS Dynamic Łódź # 1976 Masters LD -- SEKIETA Radosław # Z/1353/18 2024
1 30 s 7 53.31 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U20 MZ IV
2 31 s 7 53.50 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario UMLKS Pegaz Opoczno # 2005 U18 LD IV GRABOLUS Marek Z/0055/19 2024 LDK!
3 37 s 7 55.49 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce # 1998 Sen SK -- BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
4 45 s 7 59.17 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
1 19 s 8 51.18 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ III LDK!
2 27 s 8 53.13 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2024 3 LDK!
3 28 s 8 53.15 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ -- CZYŻ Maciej B.D. Z/2133/17 2024
4 39 s 8 55.67 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U20 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2022 BEZ LDK!
1 14 s 9 50.60 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U23 MA III CZYŻ Radosław Z/1746/15 2022 1  ZKN   SKN  
2 32 s 9 53.85 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 2002 U20 LD IV
3 36 s 9 54.64 RODZIEWICZ Jan UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0454/21 2024
4 43 s 9 56.62 WALIDUDA Damian LZS KL Kotwica Brzeg 2002 U20 OP -- ZOK Roman Z/1463/19 2022
1 24 s 10 52.42 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 35 s 10 54.57 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U18 LD IV
3 44 s 10 58.68 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2021 5
4 46 s 10 60.74 BUKCZYŃSKI Oskar LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U18 WP --
1 29 s 11 53.27 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA IV GIZA Maciej Z/0141/17 2021  OSU  
2 33 s 11 54.31 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK IV SZYDŁOWSKI Sławomir BEZ LDK!
3 38 s 11 55.55 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. # Z/1926/18 2024
4 41 s 11 56.12 CZUBA Emanuel CWKS Resovia Rzeszów # 2005 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/0394/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
1 21 s 12 51.67 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U18 OP III ZOK Roman ZOK Roman # , Z/1264/18 , 2021 3 LDK!  ZKN  
2 34 s 12 54.42 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2024
3 42 s 12 56.55 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- LDK!
600 m M
1 2 s 1 1:22.60 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU -- KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0127/14 2024 1
2 3 s 1 1:24.16 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
3 4 s 1 1:24.85 CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U18 PK -- KOWAL Piotr # Z/0440/22 2024 LDK!  ZKN  
4 5 s 1 1:26.00 DĄBROWSKI Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5012/15 2024
5 11 s 1 1:28.35 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!  OSU  
1 6 s 2 1:27.36 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL -- HELBIK Marzanna Z/4565/18 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
2 7 s 2 1:27.51 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024
3 9 s 2 1:28.02 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2024
4 12 s 2 1:28.80 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD --
5 13 s 2 1:29.18 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!  OSU  
1 14 s 3 1:29.35 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2023 LDK!
2 16 s 3 1:31.23 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- BELTER Artur LDK!
3 17 s 3 1:31.60 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- ZAPART Stanisław B.D. # Z/3050/18 2024
4 21 s 3 1:32.20 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2024
5 23 s 3 1:34.53 CHYŻYŃSKI Bartosz AZS Łódź 2004 U18 LD --
6 24 s 3 1:34.65 KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD --
1 8 s 4 1:28.01 BROUWER Sander AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz #
2 19 s 4 1:32.16 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- LDK!
3 25 s 4 1:36.44 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 1979 Masters MZ --
4 26 s 4 1:37.89 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. # Z/2101/19 2023
5 27 s 4 1:39.73 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V KOWALSKI Robert # Z/0185/20 2024 LDK!
1 1 s 5 1:21.93 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0630/18 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 10 s 5 1:28.06 DZIADKOWIEC Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz # Z/1563/21 2021
3 15 s 5 1:29.59 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/3952/20 2024 LDK!
4 22 s 5 1:32.60 MILCARZ Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ --
5 31 s 5 1:49.61 BERKO-HAAS Szymon SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/0757/21 2024 LDK!
1 18 s 6 1:32.08 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0307/19 2024 BEZ
2 20 s 6 1:32.16 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL IV ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2024 LDK!
3 28 s 6 1:39.87 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2024
4 29 s 6 1:41.95 KALISZ Maciej UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra , Z/4518/18 , 2023 BEZ LDK!
5 30 s 6 1:48.54 WYSOCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:50.71 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP I OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2024 LDK!  OSM   KNF   SKN   OSU  
2 2 s 1 1:50.85 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 U23 LU I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024  KNF   KN   SKN  
3 3 s 1 1:50.97 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U20 KP I WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
4 4 s 1 1:51.25 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz # 2001 U23 KP I GIZA Andrzej B.D. # Z/0931/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
5 5 s 1 1:51.89 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2024  KNF   KN   SKN  
6 6 s 1 1:52.24 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn # 2001 U23 PM II B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/0336/15 , 2024  KNF   KN   SKN  
7 7 s 1 1:52.27 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2024 2  KNF   KN   WCSS  
1 8 s 2 1:52.85 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024
2 9 s 2 1:53.50 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2024
3 13 s 2 1:54.67 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 1991 Sen LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2023 2
4 14 s 2 1:55.15 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2023 2
5 17 s 2 1:57.32 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team 1995 Sen MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/5219/11 , 2024
1 10 s 3 1:54.22 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II GIZA Maciej B.D. # Z/0098/14 2024
2 11 s 3 1:54.43 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK II B.D.
3 12 s 3 1:54.64 LIKWIARZ Dawid KS Prefbet-Sonarol 2002 U20 PD II # LDK!  ZKN   OSU  
4 15 s 3 1:56.17 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U20 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2024  ZKN  
5 16 s 3 1:56.67 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U20 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 18 s 3 1:57.41 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2024 LDK!  OSU  
7 19 s 3 1:58.91 MALIK Jakub SMKS Parasol Wrocław # 2001 U23 DS III B.D. B.D. Z/1355/20 2024
1 21 s 4 2:00.30 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U20 SK III TIETIERIN Paweł KĘDZIORA Robert # Z/2229/19 2023  ZKN  
2 22 s 4 2:00.99 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL III GAJEWSKI Wojciech # LDK!  ZKN  
3 23 s 4 2:01.70 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD III B.D. SEKIETA Radosław # , Z/0592/18 , 2023
4 25 s 4 2:02.03 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA -- MIREK Wacław Z/0196/16 2021
5 28 s 4 2:09.10 CHAMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 2005 U18 PK --  ZKN  
1 20 s 5 2:00.10 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 2003 U20 PK III TORBA Tomasz 2 LDK!  ZKN   OSU  
2 24 s 5 2:02.00 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 2003 U20 SK III B.D. #
3 26 s 5 2:04.11 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 2003 U20 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2023 3  ZKN  
4 27 s 5 2:04.38 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U18 LD IV LDK!  ZKN  
5 29 s 5 2:18.71 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/1596/19 2024 LDK!
1000 m M
1 3 s 1 2:37.76 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/1487/20 2024 LDK!  ZKN  
2 5 s 1 2:39.68 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U18 SK -- # LDK!  ZKN  
3 7 s 1 2:41.28 WRÓBLEWSKI Błażej KS Czempion Warszawa # 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/0396/19 2024  ZKN  
4 9 s 1 2:42.36 ARMUŁA Karol Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/3526/20 2024  ZKN   OSU  
5 10 s 1 2:42.40 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2023 LDK!  ZKN  
6 14 s 1 2:45.47 MACIĄŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U18 MA -- GIZA Maciej # Z/3091/19 2022 LDK!  ZKN   OSU  
7 16 s 1 2:45.65 TRZEBIŃSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3326/20 2023
8 18 s 1 2:47.52 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2067/18 2023
1 6 s 2 2:39.93 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 2004 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2022 5  ZKN  
2 15 s 2 2:45.61 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2024 BEZ
3 17 s 2 2:45.96 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD -- LDK!
4 19 s 2 2:47.65 NOWAK Kosma KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -- DZICZEK Szymon Z/5380/19 2024
5 20 s 2 2:48.16 OLEJNIK Mikołaj RLTL GGG Radom # 2007 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2024 LDK!
6 23 s 2 2:51.07 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 2003 U20 SL --
7 24 s 2 2:51.63 KARWAT Bartłomiej MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL --
8 26 s 2 2:56.69 DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD --
1 11 s 3 2:42.88 KOBIAŁKA Konrad KS Lemiesz Team Warszawa # 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3113/17 2023
2 12 s 3 2:43.89 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK IV SUGIER Maria Z/0321/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 25 s 3 2:55.73 WINIECKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki # 2006 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0190/20 2024 LDK!
4 27 s 3 2:58.12 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2024
5 28 s 3 2:59.65 ŚLIWA Krzysztof KS Lemiesz Team Warszawa 1985 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1823/21 2021
6 31 s 3 3:12.58 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice # 2007 U16 SL -- DARLIŃSKI Artur # Z/0136/22 2024 LDK!
7 32 s 3 3:13.84 ROSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 1988 Sen PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # Z/2557/18 2024
1 4 s 4 2:37.89 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/1876/18 2024 3 LDK!  ZKN  
2 8 s 4 2:42.07 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2024 2
3 13 s 4 2:44.67 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1829/19 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 21 s 4 2:50.86 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U16 LU V MAZUREK Marek # Z/1431/20 2024 LDK!  OSU  
5 29 s 4 3:00.75 ROZBICKI Paweł MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS --
6 30 s 4 3:06.18 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/0800/20 2024 LDK!
7 33 s 4 3:14.06 ANDRZEJEWSKI Wojciech AKL Ursynów Warszawa 2006 U16 MZ -- #
1 1 s 5 2:35.16 MATUSZCZAK Jakub RLTL GGG Radom # 2002 U20 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2024
2 2 s 5 2:35.60 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023  ZKN  
3 22 s 5 2:50.99 SKALIŃSKI Miłosz RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/3126/20 2023
1500 m M
1 1 s 1 3:50.54 ZIELEŃ Michał CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U20 PK II KOWAL Piotr B.D. # Z/3739/16 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 3:58.35 SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 Sen LD II B.D. # 2
3 3 s 1 3:58.57 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/3951/15 2023  ZKN  
4 4 s 1 3:59.16 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2024 2
5 5 s 1 4:02.16 POGORZELSKI Rafał KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD III KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0333/15 , 2021
1 6 s 2 4:03.98 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ III
2 7 s 2 4:04.46 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
3 8 s 2 4:04.60 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2024
4 9 s 2 4:08.57 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU III  ZKN  
5 10 s 2 4:09.92 ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ III  ZKN  
6 11 s 2 4:11.77 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ III
7 13 s 2 4:36.11 CZAJKOWSKI Norbert RKS Łódź 2002 U20 LD -- B.D.
8 14 s 2 4:39.76 MARCINKOWSKI Dawid RKS Łódź 2004 U18 LD -- LDK!
1 12 s 3 4:11.10 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U20 WP III  ZKN  
2 15 s 3 4:17.69 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK IV SUGIER Maria Z/0320/18 2024 5 LDK!  ZKN   OSU  
3 16 s 3 4:21.30 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 2002 U20 MA IV JASICZ Ryszard Z/0082/17 2024 4 LDK!
4 17 s 3 4:28.08 SYRYJCZYK Konrad MKS Żak Biała Podlaska 2002 U20 LU -- B.D. Z/1084/20 2021
5 18 s 3 4:30.90 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U20 PK -- LDK!  OSU  
6 19 s 3 4:34.75 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
7 20 s 3 4:37.50 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2024
8 21 s 3 4:47.19 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2024
3000 m M
1 s 1 8:44.57 KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 Sen MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1
2 s 1 8:51.23 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U23 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2024 3  ZKN  
3 s 1 8:52.59 ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin 1999 U23 ZP III KOSTRZEBA Jacek B.D. B.D. # Z/0436/15 2024
4 s 1 8:52.83 SUŁKOWSKI Rafał Kraków Athletics Team 1999 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2363/20 2024
5 s 1 8:54.35 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL III LAMCH Czesław B.D. Z/1831/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 s 1 8:57.21 PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Sen MZ III B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2023
7 s 1 9:19.78 KLIMEK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U23 SL -- MORKA Piotr Z/2520/19 2023
8 s 1 9:36.74 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2021 4
60 m pł M Mł M
1 e 1 9.41 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2024 LDK!  OSU  
2 e 1 9.73 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  OSU  
3 e 1 10.36 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2024
1 f 1 9.05 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 9.21 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2024 LDK!  OSU  
3 f 1 10.40 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2024
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.21 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
2 2 e 1 8.46 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 3 e 1 8.60 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -- LDK!  ZKN  
4 4 e 1 8.86 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. # Z/0070/19 2024 LDK!
5 5 e 1 8.87 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2024  OSU  
6 6 e 1 9.19 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
7 7 e 1 9.37 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  ZKN  
8 8 e 1 9.46 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław LDK!  OSU  
1 f 1 8.27 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
2 f 1 8.42 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS -- KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 f 1 8.66 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. # Z/0070/19 2024 LDK!
4 f 1 8.82 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4201/18 2024  OSU  
5 f 1 8.84 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  ZKN  
6 f 1 9.22 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/0722/19 2024
7 f 1 9.29 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław LDK!  OSU  
  f 1 DNF WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -- LDK!  ZKN  
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.38 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 e 1 8.41 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/3475/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 e 1 8.49 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 4 e 1 8.53 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/3197/16 2023 2  ZKN   OSU  
5 5 e 1 8.56 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- JASIŃSKI Cyprian B.D. # Z/2181/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 6 e 1 8.57 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- KUBIAK Robert B.D. Z/2563/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
7 7 e 1 9.09 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!  ZKN  
1 f 1 8.32 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ -- B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  ZKN   OSU  
2 f 1 8.38 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/3475/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 f 1 8.48 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U20 LD -- KUBIAK Robert B.D. Z/2563/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
4 f 1 8.50 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- JASIŃSKI Cyprian B.D. # Z/2181/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
5 f 1 8.58 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2024 LDK!  ZKN   OSU  
6 f 1 8.81 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U20 SL -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!  ZKN  
60 m pł M M
1 2 e 1 8.03 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP -- B.D. # Z/4587/11 2022  SKN  
2 4 e 1 8.05 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022  SKN  
3 5 e 1 8.21 CZAK Jakub MKL Szczecin 2001 U23 ZP -- B.D.  ZKN   SKN  
4 8 e 1 8.36 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał # Z/4067/11 2024 MM  KN  
5 9 e 1 8.41 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/5075/19 2024 LDK!
1 1 e 2 7.81 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  KNF   KN   SKN  
2 3 e 2 8.05 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 6 e 2 8.28 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024
4 7 e 2 8.32 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2024 M  ZKN   SKN  
5 10 e 2 8.78 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP --  ZKN  
6 11 e 2 8.82 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U23 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/3705/15 2024
7 12 e 2 9.44 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3  ZKN  
1 f 1 7.80 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  KNF   KN   SKN  
2 f 1 7.88 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin # 1993 Sen ZP -- B.D. # Z/4587/11 2022  SKN  
3 f 1 8.04 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022  SKN  
4 f 1 8.08 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   KN   SKN  
5 f 1 8.21 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2024 M  ZKN   SKN  
6 f 1 8.33 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024
7 f 1 8.51 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał # Z/4067/11 2024 MM  KN  
8 f 1 8.82 CZAK Jakub MKL Szczecin 2001 U23 ZP -- B.D.  ZKN   SKN  
Wzwyż M
1 1 f 1 2.07 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK II TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 2 f 1 2.01 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 U23 MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024
3 3 f 1 1.98 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U20 DS II B.D. #  ZKN  
4 4 f 1 1.95 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław 1998 Sen DS II  KN  
5 5 f 1 1.95 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024  ZKN  
6 6 f 1 1.87 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U18 PK III MOMOT Krzysztof # Z/3183/18 2024 BEZ  ZKN  
7 7 f 1 1.87 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD III B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 1.87 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA III SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  ZKN  
9 9 f 1 1.78 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
10 10 f 1 1.78 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV #
11 11 f 1 1.73 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK V RADOCHOŃSKI Marek # Z/5650/19 2024 LDK!  OSU  
12 12 f 1 1.68 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!  OSU  
13 13 f 1 1.63 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU  
14 14 f 1 1.58 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/0186/20 2024 LDK!
15 15 f 1 1.53 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 4.80 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2024  ZKN  
2 2 f 1 4.60 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 2001 U23 LD I LDK!  ZKN   SKN  
3 3 f 1 4.50 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD I KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3  ZKN  
4 4 f 1 4.00 CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U23 DS II  ZKN  
5 5 f 1 4.00 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U18 SK II WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2024 5 LDK!  ZKN  
6 7 f 1 3.80 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U16 LD III KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!
7 6 f 1 3.80 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 2003 U20 LD III LDK!  ZKN   OSU  
8 8 f 1 3.40 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1468/18 2024
9 9 f 1 3.20 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU  
10 10 f 1 2.80 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2024  OSU  
W dal M
1 1 f 1 6.84 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2024
2 2 f 1 6.66 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL III
3 3 f 1 6.50 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-Koźle 2004 U18 OP III SACZKO Andrzej Z/0937/18 2024 4 LDK!
4 4 f 1 6.30 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U20 SL III #
5 5 f 1 6.27 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 2002 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2022 4 LDK!  OSU  
6 6 f 1 6.20 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
7 7 f 1 6.04 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL IV OLSZAR Michał B.D. Z/4928/19 2024  ZKN  
8 8 f 1 5.24 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  ZKN  
9 9 f 1 5.12 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U20 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  ZKN   OSU  
Kula (5) M
1 1 f 1 16.30 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 f 1 15.30 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2024 LDK!  ZKN   OSU  
3 3 f 1 14.69 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2024 LDK!  ZKN   KNF   OSU  
4 4 f 1 13.71 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin # Z/3057/18 2024 BEZ LDK!  ZKN  
5 5 f 1 13.06 SZENFELD Patryk MMKS Kędzierzyn-Koźle 2004 U18 OP IV LDK!
6 6 f 1 12.69 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV
7 7 f 1 11.33 SROKA Jakub UMLKS START Wieruszów 2005 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/1112/20 2022
8 8 f 1 9.45 SALSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD --
9 9 f 1 9.18 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- BELTER Artur Z/0471/21 2024
10 10 f 1 8.99 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3280/19 2024 LDK!
11 11 f 1 8.75 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD -- LDK!
1 1 f 2 13.10 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD IV BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!
2 2 f 2 10.50 ŚLĄZAK Piotr MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD V
3 3 f 2 10.48 ŚWISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2006 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/1917/20 2024 LDK!
4 4 f 2 9.41 SIBIŃSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD --
5 5 f 2 8.71 GŁUSZEK Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD -- LDK!
6 6 f 2 8.41 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2024 LDK!
7 7 f 2 6.80 RUSEK Natan MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 15.15 KOPEĆ Mateusz KKL Stal Stalowa Wola # 2002 U20 PK II ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2022 2 LDK!  ZKN   OSU  
2 2 f 1 14.03 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD II LDK!  ZKN   OSU  
3 3 f 1 13.52 BOBER Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U20 PK III SAMAGALSKI Tomasz B.D. # Z/3742/16 2024
4 4 f 1 12.31 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 2003 U20 LD IV
5 5 f 1 11.21 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP IV
6 6 f 1 11.09 SZUBA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD IV
7 7 f 1 10.80 DUDEK Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U20 LD --
Kula (7.26) M
1 1 f 1 21.21 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL MM B.D. # Z/0084/11 2024 MM  KN   SKN  
2 2 f 1 18.88 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU M B.D. M  KN   SKN  
3 3 f 1 16.41 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U23 SL I  SKN  
4 4 f 1 16.12 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL I  ZKN   SKN  
5 5 f 1 15.15 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ I MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KN   SKN  
6 6 f 1 13.75 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  KN   SKN  
7 7 f 1 13.49 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2024 2
8 8 f 1 11.83 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.7258961200714 sekund