Warszawa 07.02.2021
4. Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA
Wzwyż K
1 f 1 1.72 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
2 f 1 1.66 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II DZIDO Dariusz B.D. Z/2226/16 2021
3 f 1 1.63 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2023 LDK!
4 f 1 1.60 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ III BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
5 f 1 1.60 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ III B.D.
6 f 1 1.60 GRANOWSKA Pola AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU III HOŁUB Beata B.D. Z/3003/17 2023
7 f 1 1.55 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ III PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2022 5 LDK!
8 f 1 1.55 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2023
8 f 1 1.55 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA III LDK!
10 f 1 1.50 GRABOWSKA Urszula UKS Sprint 2020 Warszawa 2004 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1179/18 2021
11 f 1 1.45 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
12 f 1 1.40 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3173/18 2022 BEZ LDK!
12 f 1 1.40 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
14 f 1 1.40 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022
15 f 1 1.35 KOMOSZKA Martyna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- LDK!
16 f 1 1.35 SKIBIŃSKA Oktawia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- LDK!
17 f 1 1.30 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ --
18 f 1 1.30 KOSSON Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2071/19 2021 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.65 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2023
2 f 1 3.65 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ I GAWENDA Andrzej # Z/2262/18 2023 2 LDK!
3 f 1 3.25 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/0336/18 2022 3
4 f 1 3.25 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2023 4
5 f 1 3.25 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2022 3 LDK!
6 f 1 2.85 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 2004 U18 MZ III REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej , Z/3889/16 , 2020 4 LDK!
7 f 1 2.85 ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ III MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2023 LDK!
8 f 1 2.85 KISLING Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2022
9 f 1 2.65 KAWKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV
10 f 1 2.65 EKES Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/2934/20 2022
11 f 1 2.65 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2023
12 f 1 2.65 STASZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2002 U20 MZ IV GAWENDA Andrzej B.D. Z/5371/19 2021
13 f 1 2.45 KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV MAJ- MATUSIAK Marlena # Z/2690/21 2023
14 f 1 2.05 OSTROWSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
W dal K
1 f 1 6.05 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ I B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2023
2 f 1 5.95 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U23 LU I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
3 f 1 5.94 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ I SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2023
4 f 1 5.76 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U20 MZ II B.D. # Z/2037/16 2023 2
5 f 1 5.65 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 2001 U23 MZ II ŁUKASIAK Michał B.D. LDK!
6 f 1 5.59 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ II B.D. B.D. # Z/2356/18 2023
7 f 1 5.56 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1997 Sen LU II
8 f 1 5.53 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U23 MZ II BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
9 f 1 5.04 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2023
10 f 1 4.69 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ --
11 f 1 4.50 WITKOWSKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/0362/17 , 2023
1 f 2 5.16 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2023 LDK!
2 f 2 5.11 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2023 4
3 f 2 5.03 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
4 f 2 4.94 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 Sen MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2023 3
5 f 2 4.91 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!
6 f 2 4.80 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ IV TWOREK Urszula # Z/2847/19 2023
7 f 2 4.73 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0811/20 2023 LDK!
8 f 2 4.67 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ -- LDK!
9 f 2 4.66 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- # LDK!
10 f 2 4.66 DUL Zuzanna KS Warszawianka W-wa 2005 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0190/19 2021
11 f 2 4.58 PRUSIK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2005 U18 MZ -- SZUSTER Katarzyna # 5 LDK!
12 f 2 4.54 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 2005 U18 MZ -- NISZTOR Stanisław LDK!
13 f 2 4.52 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022
14 f 2 4.51 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023
15 f 2 4.45 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3
16 f 2 4.43 GOGOL Anna AZS-AWF Warszawa 2005 U18 MZ --
17 f 2 4.32 MAŁEK Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/2347/19 2023 LDK!
18 f 2 3.99 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
19 f 2 3.95 RYBCZYŃSKA Zofia Maria UKS Orzełki Warszawa 2005 U18 MZ -- LDK!
20 f 2 3.94 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
21 f 2 3.94 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/0848/20 2023
22 f 2 3.83 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022
23 f 2 3.50 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5622/19 2022 LDK!
1 f 3 5.07 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
2 f 3 4.85 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2006 U16 WN IV JASZCZYK Krzysztof Z/1287/19 2022 BEZ
3 f 3 4.77 NAPIÓRKOWSKA Oliwia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ V SZUSTER Katarzyna BEZ LDK!
4 f 3 4.67 ŚWIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U16 MZ V
5 f 3 4.65 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ V BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
6 f 3 4.63 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # , Z/1100/18 , 2023 LDK!
7 f 3 4.37 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
8 f 3 4.30 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/3200/21 2023
9 f 3 4.22 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam # , Z/3992/20 , 2023 LDK!
10 f 3 4.17 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2023 LDK!
11 f 3 4.06 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- LDK!
12 f 3 4.02 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
13 f 3 3.97 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
14 f 3 3.83 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa # 2006 U16 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2023
15 f 3 3.78 FOLWARSKA Ida UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta BEZ LDK!
16 f 3 3.67 KLIMOWICZ Hanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- # LDK!
17 f 3 3.65 KOBYLARCZYK Klara UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- RĄCZKA Elżbieta # LDK!
18 f 3 3.55 URBAŃCZYK Joanna UKS MTE Milanówek 2006 U16 MZ --
19 f 3 3.53 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
20 f 3 3.33 TYC Marianna UKS Otrębusy 2006 U16 MZ -- B.D. Z/3523/21 2021
  f 3 NM PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/1438/21 2022 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.29 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ III KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. # , Z/5260/15 , 2023 LDK!
2 f 1 11.24 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2023 LDK!
3 f 1 11.14 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U23 MZ III B.D.
4 f 1 11.10 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków 1999 U23 MA III B.D.
5 f 1 11.07 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA III B.D. 3 LDK!
6 f 1 10.47 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2023 4 LDK!
7 f 1 10.45 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 10.41 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV ZABOROWSKI Marcin 5 LDK!
9 f 1 10.21 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
10 f 1 9.78 TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA -- LDK!
11 f 1 9.52 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
12 f 1 8.65 JAROSZEWICZ Dominika MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ --
Kula (3) K
1 f 1 16.66 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2023 3 LDK!
2 f 1 11.40 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ III LDK!
3 f 1 10.99 KWIATKOWSKA Kornelia MLKL Płock 2004 U18 MZ IV LDK!
4 f 1 10.18 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
5 f 1 10.10 KUSIŃSKA Natalia MLKL Płock 2005 U18 MZ IV LDK!
6 f 1 9.26 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
7 f 1 8.54 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
8 f 1 8.26 JABŁOŃSKA Agata MLKL Płock 2005 U18 MZ -- LDK!
9 f 1 7.58 GRZĘDA Emilia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil GÓRA Marcin # , Z/4151/19 , 2022 LDK!
1 f 2 11.02 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2023 LDK!
2 f 2 10.89 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U16 WP IV ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2023 LDK!
3 f 2 9.54 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2023 LDK!
4 f 2 9.03 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ V LDK!
5 f 2 8.18 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/3872/20 2023
6 f 2 7.97 NIEWIADOMSKA Viktoria KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
7 f 2 7.31 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/3813/19 2022 LDK!
8 f 2 7.24 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
9 f 2 6.51 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
10 f 2 6.46 GÓRNIKIEWICZ Julia MLKL Płock 2007 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0904/20 2023 LDK!
11 f 2 6.04 CZUBATKA Amelia KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
Kula (4) K
1 f 1 16.31 ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ M OLSZEWSKI Radosław Z/0073/14 2022
2 f 1 15.76 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U23 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2023
3 f 1 13.47 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice 2000 U23 SL I LDK!
4 f 1 12.24 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
5 f 1 11.27 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK!
6 f 1 11.01 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2003 U20 MZ III SZUSTER Konrad Z/1409/17 2023
7 f 1 10.65 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/3361/16 2023
8 f 1 10.50 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ III B.D. B.D. # Z/2356/18 2023
9 f 1 10.01 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ III B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
10 f 1 9.09 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD IV SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2023
11 f 1 8.65 ORLIŃSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD -- ZIMNY Emanuel B.D. , Z/0284/18 , 2022 LDK!
12 f 1 7.31 WOŹNICA Daria MLKL Płock 2002 U20 MZ -- B.D.
Wzwyż M
1 f 1 2.00 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U23 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2023 2
2 f 1 1.80 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3496/19 2023
3 f 1 1.65 MIESZKOWICZ Aleksander MLKL Płock 2006 U16 MZ V NISZTOR Mirosław Z/0896/20 2023 LDK!
4 f 1 1.65 WYRĘBIAK Maciej SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5383/19 2022
5 f 1 1.55 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
6 f 1 1.40 BOŃKOWSKI Wojciech MLKL Płock 2006 U16 MZ -- LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.85 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa # 2005 U18 MZ I GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2023 LDK!
2 f 1 4.75 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa 1997 Sen MZ I #
3 f 1 4.65 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/2627/16 2023 LDK!
4 f 1 4.65 PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ I B.D.
5 f 1 4.65 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 1993 Sen MZ I
6 f 1 4.45 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
7 f 1 4.05 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ II BOROŃ Adam # Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 3.85 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
9 f 1 3.65 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2006 U16 MZ III RZEPKA Marek # Z/3268/20 2023 LDK!
10 f 1 3.25 BILALOV Isa SKS Feniks Siedlce 2006 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/4735/19 2021
11 f 1 2.85 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
12 f 1 2.85 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- #
13 f 1 2.85 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -- #
14 f 1 2.65 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
15 f 1 2.65 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023
16 f 1 2.45 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
17 f 1 2.05 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2023
1 f 2 2.45 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
W dal M
1 f 1 7.18 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ II MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
2 f 1 7.09 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U23 LU II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2023
3 f 1 6.71 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU III MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2023 BEZ
4 f 1 6.68 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU III HODUN Rafał 3 LDK!
5 f 1 6.37 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2023 2
6 f 1 6.32 PŁASKOWICKI Damian KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA III B.D.
7 f 1 6.28 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2023 BEZ LDK!
8 f 1 6.28 MIESZKOWSKI Bartłomiej WKS Flota Gdynia # 1999 U23 PM -- B.D. #
9 f 1 6.04 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
1 f 2 6.57 GŁASZCZKA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ III ŁUKASIAK Michał Z/1006/19 2023
2 f 2 6.20 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV #
3 f 2 6.18 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
4 f 2 5.83 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
5 f 2 5.61 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!
6 f 2 5.56 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2023 LDK!
7 f 2 5.37 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2023 LDK!
8 f 2 5.25 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
9 f 2 4.76 DULNIAK Ryszard KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0745/20 2023
1 f 3 5.25 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
2 f 3 4.96 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
3 f 3 4.72 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U16 MZ -- # LDK!
4 f 3 4.68 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki # 2006 U16 MZ -- LDK!
5 f 3 4.53 TYMOSIAK Szymon UKS LA Basket Warszawa # 2006 U16 MZ -- LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.74 LESZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU II
2 f 1 14.45 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP II
3 f 1 13.58 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ III SOBORA Łukasz # Z/1250/14 2023
Kula (5) M
1 f 1 14.61 WÓJCICKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ III
2 f 1 12.71 WIŚNIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2021 BEZ LDK!
3 f 1 12.70 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ IV LDK!
4 f 1 12.65 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Adam # Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 11.53 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5619/19 2023 LDK!
6 f 1 9.91 PIOTROWSKI Szymon KS Warszawianka W-wa 2005 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/4000/20 2022
7 f 1 9.52 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1598/19 2023 LDK!
8 f 1 7.93 KWIATKOWSKI Wiktor UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- LDK!
1 f 2 11.51 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U16 MZ V SZUSTER Konrad # Z/3188/20 2023 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 11.22 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
2 f 1 10.67 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ -- #
3 f 1 10.40 ŁABIŃSKI Hubert MUKS Płock 2003 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. Z/2706/20 2021
4 f 1 9.73 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 2002 U20 MZ --
  f 1 NM KULA Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U20 MZ -- LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 17.85 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ M OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2023
2 f 1 17.82 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M
3 f 1 17.18 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ I MAŁECKI Marcin B.D. # Z/3653/15 2023
4 f 1 15.77 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 1999 U23 SL I
5 f 1 15.47 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U23 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1
6 f 1 14.26 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 2001 U23 MZ II B.D.
7 f 1 13.67 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2023 2
  f 1 NM WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 2000 U23 LU -- B.D. Z/4325/15 2022 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3155219554901 sekund