Toruń 12 - 14.02.2021
PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18
60 m K
1 5 e 1 7.96 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
2 8 e 1 8.02 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- KUCZA Roman B.D. ROSTEK William , Z/0450/17 , 2022 LDK!
3 14 e 1 8.15 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/5707/18 , 2022 BEZ LDK!
4 19 e 1 8.24 UŁASIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/4987/18 2022 5 LDK!
5 26 e 1 8.39 NARODZONEK Weronika MUKL Brodnica 2005 U18 KP -- WATKOWSKA Mirosława ROSIŃSKI Zenon , Z/0151/20 , 2022 LDK!
6 28 e 1 8.68 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian 5 LDK!
1 2 e 2 7.87 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK!
2 10 e 2 8.09 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
3 18 e 2 8.21 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022
4 20 e 2 8.25 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- B.D. Z/3634/18 2022 5
5 25 e 2 8.38 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/4661/17 2022 4 LDK!
6 27 e 2 8.52 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 2005 U18 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2021 4
7 32 e 2 8.84 MAŁKOWSKA Paulina LKS Lubawa 2004 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/1943/21 2022
1 4 e 3 7.88 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK!
2 6 e 3 8.00 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/3649/18 , 2021 2 LDK!
3 9 e 3 8.04 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
4 22 e 3 8.29 ŚLIWIŃSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0210/19 2022 LDK!
5 23 e 3 8.33 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U18 WN -- TYKARSKI Marek # Z/0071/18 2022 BEZ LDK!
6 30 e 3 8.73 BANASIK Marcelina GKS Start Długołęka 2004 U18 DS -- BENKOWSKA Nina # Z/1275/18 2022 LDK!
7 34 e 3 9.19 BARAN Karolina KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/4701/19 2022 LDK!
1 3 e 4 7.88 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0304/18 2022 LDK!
2 7 e 4 8.02 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
3 11 e 4 8.09 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2022 LDK!
4 21 e 4 8.28 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2022 5 LDK!
5 24 e 4 8.35 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0501/20 2022 LDK!
6 29 e 4 8.70 BARYŁA Nikola KS Team Baryła Gorzów 2004 U18 LB -- B.D. Z/4764/19 2022
7 31 e 4 8.78 BARANOWSKA Weronika LKS Lubawa 2005 U18 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2819/19 2020 LDK!
1 1 e 5 7.76 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/1145/20 2022 LDK!
2 12 e 5 8.10 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U18 SK -- TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2021 3 LDK!
3 13 e 5 8.11 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
4 15 e 5 8.19 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/3419/18 , 2022 4 LDK!
5 16 e 5 8.19 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
6 17 e 5 8.20 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/4736/19 2022 LDK!
7 33 e 5 8.86 REICH Zofia KL Iskra Białogard 2005 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/0744/20 2022 LDK!
1 f 1 7.67 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/1145/20 2022 LDK!
2 f 1 7.80 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/1091/18 2022 4 LDK!
3 f 1 7.82 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów 2004 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/0304/18 2022 LDK!
4 f 1 7.85 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/1077/18 2022 LDK!
5 f 1 7.89 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- KUCZA Roman B.D. ROSTEK William , Z/0450/17 , 2022 LDK!
6 f 1 7.93 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/3649/18 , 2021 2 LDK!
7 f 1 7.96 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
  f 1 DQ KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2022 3
1 f 2 8.05 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2004 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2022 LDK!
2 f 2 8.06 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2022 LDK!
3 f 2 8.07 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U18 SK -- TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2021 3 LDK!
4 f 2 8.08 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
5 f 2 8.11 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA Anna , Z/4662/17 , 2022 5 LDK!
6 f 2 8.14 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
7 f 2 8.23 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/5707/18 , 2022 BEZ LDK!
8 f 2 8.25 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław # , Z/3419/18 , 2022 4 LDK!
200 m K
1 3 e 1 25.81 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL II KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK!
2 6 e 1 26.29 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U18 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK!
3 16 e 1 27.04 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U18 DS III
4 18 e 1 27.10 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U18 DS III B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
5 24 e 1 28.10 BIAŁEK Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN IV JASZCZYK Krzysztof Z/1288/19 2022
1 1 e 2 24.89 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U18 KP I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
2 9 e 2 26.46 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1559/18 2022 5 LDK!
3 17 e 2 27.04 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U18 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2021 3 LDK!
4 23 e 2 27.70 TRĄBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV MICHALSKA Alicja TRĄBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2021 5 LDK!
5 25 e 2 28.63 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno 2004 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
1 2 e 3 25.34 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
2 10 e 3 26.66 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU III NAMIOTKO Stanisław # Z/0401/19 2022 LDK!
3 20 e 3 27.55 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm 2004 U18 LU IV # LDK!
4 22 e 3 27.69 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2022 3 LDK!
5 26 e 3 29.04 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej # , Z/0372/17 , 2022 BEZ LDK!
1 11 e 4 26.72 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III SUGIER Maria Z/0324/18 2022 3 LDK!
2 12 e 4 26.73 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL III HOMA Wioleta # Z/2032/18 2022 4 LDK!
3 14 e 4 26.78 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0110/18 2022 3
4 21 e 4 27.57 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/0248/18 2022 3
1 4 e 5 26.07 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
2 7 e 5 26.31 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/5755/19 2021 LDK!
3 15 e 5 26.96 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB III WALCZAK Piotr Z/4648/18 2021 5
4 28 e 5 29.47 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U18 SK -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2022 5 LDK!
  e 5 DQ TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U18 LU -- MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2022 LDK!
1 5 e 6 26.27 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U18 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2022 4
2 8 e 6 26.33 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS III B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK!
3 13 e 6 26.75 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 2004 U18 MA III JASICZ Ryszard Z/0227/18 2022 3 LDK!
4 19 e 6 27.16 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD III BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022
5 27 e 6 29.12 SUTKOWSKA Gabriela MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -- GOLEC Bartłomiej # Z/4234/19 2022 LDK!
1 f 1 24.56 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U18 KP I PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
2 f 1 25.15 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U18 PK II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
3 f 1 25.82 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022
4 f 1 25.84 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL II KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK!
5 f 1 26.54 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 2004 U18 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/4560/18 2022 4
6 f 1 26.54 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U18 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof , Z/3294/18 , 2022 LDK!
1 f 2 26.09 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB II WALCZAK Jerzy Z/5755/19 2021 LDK!
2 f 2 26.31 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS III B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK!
3 f 2 26.43 BIBIK Anna KS Agros Zamość # 2005 U18 LU III NAMIOTKO Stanisław # Z/0401/19 2022 LDK!
4 f 2 26.69 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1559/18 2022 5 LDK!
5 f 2 26.95 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL III HOMA Wioleta # Z/2032/18 2022 4 LDK!
6 f 2 26.99 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III SUGIER Maria Z/0324/18 2022 3 LDK!
300 m K
1 7 e 1 41.05 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/2934/17 , 2022 LDK!
2 11 e 1 41.86 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2022 3
3 16 e 1 42.57 ZIELIŃSKA Martyna Orka Iława Athletics 2005 U18 WN -- OSTANEK Aneta Z/0114/20 2022
4 42 e 1 45.57 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/2108/19 2022
5 43 e 1 45.79 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2295/20 , 2022 LDK!
6 51 e 1 47.75 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU -- HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2022 LDK!
1 3 e 2 40.54 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
2 12 e 2 41.89 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U18 ZP -- WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/4956/19 , 2022 LDK!
3 31 e 2 43.97 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/5319/19 2022
4 33 e 2 44.06 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/0374/20 2022 LDK!
5 38 e 2 44.75 KUREK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- KUCZEK Piotr Z/1288/18 2021 LDK!
1 1 e 3 39.45 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2022 LDK!
2 18 e 3 42.75 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3731/17 2021 2 LDK!
3 22 e 3 43.13 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0503/19 2022
4 29 e 3 43.90 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
5 36 e 3 44.40 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U18 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2022 LDK!
1 6 e 4 41.03 CZESZEWSKA Weronika WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U18 ZP -- MAKSYMIUK Zbigniew # Z/4946/18 2022
2 8 e 4 41.20 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2022 LDK!
3 20 e 4 42.85 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- ROSTEK William Z/0722/17 2022 LDK!
4 30 e 4 43.94 MEGER Weronika BKS Bydgoszcz 2004 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/5061/19 2021
5 46 e 4 46.03 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2021 4
6 52 e 4 47.77 MAZUREK Patrycja MKS Agros Chełm 2005 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/4351/18 2022 BEZ LDK!
1 4 e 5 40.63 KUŹMIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
2 27 e 5 43.53 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2022 3
3 32 e 5 44.03 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!
4 47 e 5 46.13 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/2428/20 2022
  e 5 DNF MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP --
1 9 e 6 41.32 CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
2 15 e 6 42.31 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0059/19 2022 5 LDK!
3 26 e 6 43.52 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- SĘKOWSKA Anna # Z/1172/20 2022
4 41 e 6 45.33 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2022 5 LDK!
5 44 e 6 45.87 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
1 2 e 7 40.19 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK!
2 17 e 7 42.61 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0168/18 2022 4 LDK!
3 21 e 7 43.08 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał # Z/0650/19 2022 LDK!
4 37 e 7 44.61 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław # 2005 U18 DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil # , Z/0051/22 , 2022 LDK!
5 49 e 7 46.63 WASILAK Julia MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2338/19 2022
1 5 e 8 40.95 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK!
2 19 e 8 42.84 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U18 MA -- LDK!
3 23 e 8 43.36 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/5148/18 2022 4 LDK!
4 39 e 8 44.88 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2022 LDK!
5 48 e 8 46.60 SKALSKA Maja Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/4178/19 2021
1 10 e 9 41.39 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
2 24 e 9 43.41 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2022 3 LDK!
3 34 e 9 44.12 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
4 35 e 9 44.30 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0848/20 2022
5 40 e 9 45.20 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U18 WN -- JESIEŃ Anna # Z/3019/19 2022
1 13 e 10 41.92 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0688/19 , 2022 3 LDK!
2 14 e 10 42.10 NAWACKA Martyna BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP -- RUDNIK Damian # Z/0526/19 2022 LDK!
3 25 e 10 43.51 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
4 28 e 10 43.66 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2022 LDK!
5 45 e 10 45.90 RUCIŃSKA Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2005 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/3376/17 2022 BEZ
6 50 e 10 47.04 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
1 f 1 39.70 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2022 LDK!
2 f 1 40.20 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK!
3 f 1 40.51 KUŹMIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1004/18 2022 3 LDK!
4 f 1 40.64 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
5 f 1 41.55 CZESZEWSKA Weronika WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U18 ZP -- MAKSYMIUK Zbigniew # Z/4946/18 2022
6 f 1 41.58 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK!
1 f 2 40.84 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2022 2
2 f 2 41.27 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2022 LDK!
3 f 2 41.49 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/2934/17 , 2022 LDK!
4 f 2 41.75 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2022 3
  f 2 DNF CZAJKA Olga MKL Jarocin 2004 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2022 LDK!
  f 2 DNS REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U18 ZP -- WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/4956/19 , 2022 LDK!
600 m K
1 6 e 1 1:36.65 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4
2 10 e 1 1:37.52 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
3 15 e 1 1:39.20 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU -- B.D. # Z/3169/19 2022
4 18 e 1 1:39.91 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2022 5 LDK!
5 24 e 1 1:42.75 LEŚNIAK Matylda GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1177/19 2022 LDK!
6 26 e 1 1:43.96 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2022 5 LDK!
7 34 e 1 1:47.95 WĄSOWSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/1687/20 2021 LDK!
1 2 e 2 1:35.83 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
2 3 e 2 1:36.12 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/3463/17 2022 3 LDK!
3 19 e 2 1:39.92 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2022 LDK!
4 20 e 2 1:40.56 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław # , Z/5655/18 , 2022 5 LDK!
5 21 e 2 1:41.27 BORKOWSKA Tatiana MKS Pogoń Siedlce 2005 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3374/17 2021 BEZ
6 32 e 2 1:46.92 WIERZCHOWSKA Maja SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1878/18 2022 5 LDK!
7 33 e 2 1:47.21 DEREZIŃSKA Hanna SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/1873/18 2021 5 LDK!
1 1 e 3 1:35.80 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2022 3 LDK!
2 5 e 3 1:36.52 JANICKA Dominika SKLA Sopot 2005 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof TRZASKO Bogusław B.D. # Z/0054/18 2022 3 LDK!
3 7 e 3 1:36.73 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK -- ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2022 3 LDK!
4 9 e 3 1:37.36 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2022 5 LDK!
5 12 e 3 1:37.58 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
6 23 e 3 1:42.62 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022
7 30 e 3 1:44.89 KAŹMIERCZAK Sylwia MUKL Brodnica 2004 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/1105/19 2021
1 11 e 4 1:37.53 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!
2 13 e 4 1:37.77 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0690/18 2022 4 LDK!
3 14 e 4 1:38.56 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP -- B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2022 LDK!
4 16 e 4 1:39.32 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2022 4 LDK!
5 17 e 4 1:39.54 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U18 PD -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. , Z/0067/18 , 2022 LDK!
6 29 e 4 1:44.55 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/0772/18 2022 2 LDK!
7 31 e 4 1:44.90 GAJOWIAK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3561/21 2021
8 35 e 4 1:51.16 WIELGUS Nadia MLUKS Triathlon Koło 2004 U18 WP -- B.D. Z/3433/21 2021
1 4 e 5 1:36.47 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
2 8 e 5 1:37.32 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK!
3 22 e 5 1:42.27 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U18 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2022 5 LDK!
4 25 e 5 1:42.80 DANIELEWICZ Julia GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP -- MIRA Krzysztof # Z/2494/20 2021 LDK!
5 27 e 5 1:44.06 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
6 28 e 5 1:44.31 BĄK Julia MKL Toruń 2005 U18 KP -- GĘSICKI Marian MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # , Z/0763/18 , 2021 4 LDK!
7 36 e 5 1:53.04 OSTASZEWSKA Amelia SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/1341/20 2022 LDK!
1 f 1 1:33.06 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2022 3 LDK!
2 f 1 1:34.76 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
3 f 1 1:35.54 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
4 f 1 1:35.55 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4
5 f 1 1:37.97 JANICKA Dominika SKLA Sopot 2005 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof TRZASKO Bogusław B.D. # Z/0054/18 2022 3 LDK!
  f 1 DQ CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał Z/3463/17 2022 3 LDK!
1 f 2 1:35.61 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!
2 f 2 1:36.91 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U18 PK -- ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2022 3 LDK!
3 f 2 1:36.99 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2022 BEZ LDK!
4 f 2 1:37.73 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2022 5 LDK!
5 f 2 1:37.79 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2022 LDK!
6 f 2 1:38.17 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 2004 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
800 m K
1 1 w 1 2:30.07 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP IV JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2022 LDK! 692
2 2 w 1 2:30.69 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP IV B.D. Z/1200/20 2022 684
3 3 w 1 2:31.05 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 680
4 5 w 1 2:39.21 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK! 582
5 6 w 1 2:40.27 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK! 570
6 7 w 1 2:40.91 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK! 562
7 10 w 1 2:46.39 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 502
8 12 w 1 2:48.80 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0403/17 2022 3 LDK! 476
1 4 w 2 2:35.82 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 622
2 8 w 2 2:43.52 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2022 LDK! 533
3 9 w 2 2:45.72 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 509
4 11 w 2 2:46.42 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2022 BEZ 501
5 13 w 2 2:58.60 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2022 378
6 14 w 2 3:05.94 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2022 5 LDK! 312
  w 2 DNF ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- 0
1000 m K
1 1 s 1 2:52.51 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 2:54.17 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2022 3
3 3 s 1 2:57.44 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań # 2004 U18 WP -- GRENDA Jan Z/1642/18 2022 LDK!
4 4 s 1 2:57.55 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!
5 5 s 1 2:59.94 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej # , Z/0629/19 , 2022 LDK!
6 6 s 1 3:00.12 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U18 SL -- BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
7 7 s 1 3:00.57 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2022 LDK!
8 8 s 1 3:01.77 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U18 SL -- SIEMIEŃSKA Barbara SZCZYRK Janusz # , Z/2157/20 , 2022 LDK!
9 10 s 1 3:03.29 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U18 LU -- WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2022 3 LDK!
10 13 s 1 3:04.35 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U18 SL -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
11 14 s 1 3:04.36 MULTAN Julianna SRS Kondycja Piaseczno 2004 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1874/18 2022 4 LDK!
12 15 s 1 3:04.68 DĘBECKA Barbara SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1866/18 2022 5 LDK!
13 18 s 1 3:11.68 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 2004 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/5048/18 2022 LDK!
14 23 s 1 3:21.74 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
1 9 s 2 3:03.15 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/3718/18 , 2022 BEZ LDK!
2 11 s 2 3:03.65 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!
3 12 s 2 3:04.12 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2022 LDK!
4 16 s 2 3:08.62 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2022 BEZ LDK!
5 17 s 2 3:10.19 LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4420/18 2022 5 LDK!
6 19 s 2 3:11.99 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0160/19 2022 BEZ
7 20 s 2 3:14.07 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U18 WP -- B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
8 21 s 2 3:18.57 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
9 22 s 2 3:20.71 DZIDA Maria MKS Iskra Pszczyna 2005 U18 SL -- BIELA Marek Z/2167/19 2021
10 24 s 2 3:29.54 SCHULTZ Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof # , Z/2402/19 , 2021 LDK!
11 25 s 2 3:35.29 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
12 26 s 2 3:41.42 MAŃKA Sandra DKS Powiśle Dzierzgoń 2005 U18 PM -- B.D. Z/3164/20 2022
2000 m K
1 1 s 1 6:16.26 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3619/17 , 2022 4 LDK!
2 2 s 1 6:17.81 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U18 SK -- KUBIEC Dawid Z/5354/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 6:19.37 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata # Z/3735/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 6:29.66 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U18 SL -- SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/1013/18 , 2022 2 LDK!
5 5 s 1 6:30.09 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4731/19 2022
6 6 s 1 6:31.49 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2022
7 7 s 1 6:33.05 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP -- B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2022 LDK!
8 8 s 1 6:34.18 LUBIŃSKA Oliwia KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/1981/18 2022 LDK!
9 9 s 1 6:43.20 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2022 LDK!
10 10 s 1 6:47.65 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U18 LD -- MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2022 LDK!
11 11 s 1 6:48.47 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2022 4 LDK!
12 12 s 1 6:50.33 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/1944/19 2022 LDK!
13 13 s 1 6:53.09 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- GÓRSKA Hanna # Z/0987/19 2022 LDK!
14 14 s 1 6:53.17 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 2004 U18 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/0085/18 2022 4 LDK!
15 15 s 1 6:54.88 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0351/18 2022 2 LDK!
16 16 s 1 6:59.47 URBAN Monika SKLA Sopot 2005 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof # Z/4860/18 2022 5 LDK!
1 17 s 2 7:09.50 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2022
2 18 s 2 7:10.71 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/1828/19 2022 LDK!
3 19 s 2 7:14.31 PONIKOWSKA Alicja GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0497/20 2022
4 20 s 2 7:16.61 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/3112/18 2022 BEZ LDK!
5 21 s 2 7:22.87 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol # Z/2313/19 2022 LDK!
6 22 s 2 7:34.77 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
7 23 s 2 7:36.19 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
8 24 s 2 7:36.20 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Kamila # Z/3143/18 2021 BEZ LDK!
9 25 s 2 7:41.13 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2022 BEZ LDK!
60 m pł K J Mł K
1 3 e 1 8.68 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- PRUSAKOWSKI Leon MARUSZEWSKI Piotr , Z/5432/19 , 2022 LDK!
2 8 e 1 8.97 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
3 9 e 1 9.05 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS --
4 15 e 1 9.17 MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4746/18 , 2022 5 LDK!
5 16 e 1 9.27 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2022 4 LDK!
6 24 e 1 9.63 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0447/19 2022 LDK!
7 25 e 1 9.69 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U18 WP -- KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK!
1 2 e 2 8.65 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
2 4 e 2 8.75 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2022 LDK!
3 11 e 2 9.06 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2022
4 14 e 2 9.15 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2022 5 LDK!
5 17 e 2 9.39 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2022 LDK!
6 22 e 2 9.54 ROKICKA Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U18 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2022
1 6 e 3 8.91 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2022 4 LDK!
2 7 e 3 8.94 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK!
3 10 e 3 9.06 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Kamila KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/2655/16 , 2022 5 LDK!
4 17 e 3 9.39 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2022 5 LDK!
5 20 e 3 9.43 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 2005 U18 OP -- ZOK Roman Z/0394/19 2021 5 LDK!
6 23 e 3 9.59 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary # , Z/0497/19 , 2022 5 LDK!
1 1 e 4 8.64 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
2 5 e 4 8.87 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
3 12 e 4 9.10 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK!
4 13 e 4 9.13 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- KOHUTEK Artur # Z/4012/17 2022 4 LDK!
5 19 e 4 9.41 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
6 21 e 4 9.50 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław # 2005 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/4109/20 2022 LDK!
7 26 e 4 10.18 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0071/19 2022 BEZ LDK!
1 f 1 8.52 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
2 f 1 8.65 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2022 3 LDK!
3 f 1 8.69 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- PRUSAKOWSKI Leon MARUSZEWSKI Piotr , Z/5432/19 , 2022 LDK!
4 f 1 8.74 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2022 4 LDK!
5 f 1 8.75 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U18 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2022 LDK!
6 f 1 8.77 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK!
7 f 1 8.83 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2022 LDK!
8 f 1 9.07 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2022 BEZ
1 f 2 8.90 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U18 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2022
2 f 2 8.96 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Kamila KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/2655/16 , 2022 5 LDK!
3 f 2 9.04 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2022 5 LDK!
4 f 2 9.08 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2022 LDK!
5 f 2 9.13 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- KOHUTEK Artur # Z/4012/17 2022 4 LDK!
6 f 2 9.24 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2022 4 LDK!
  f 2 DNF MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4746/18 , 2022 5 LDK!
  f 2 DNS KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U18 DS --
1 2 w 1 8.92 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP -- B.D. Z/1200/20 2022 927
2 9 w 1 9.52 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2022 LDK! 804
3 10 w 1 9.71 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK! 767
4 12 w 1 9.95 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2022 721
5 13 w 1 9.96 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 720
6 14 w 1 10.46 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- 629
7 15 w 1 10.79 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2022 5 LDK! 571
1 1 w 2 8.80 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 952
2 3 w 2 9.06 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2022 LDK! 897
3 4 w 2 9.09 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK! 891
4 5 w 2 9.33 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK! 842
5 6 w 2 9.43 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 822
6 7 w 2 9.48 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 812
7 8 w 2 9.50 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2022 BEZ 808
8 11 w 2 9.90 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0403/17 2022 3 LDK! 731
4x400 m MIX
1 1 s 1 3:40.39 MARZYŃSKI Paweł
GOŚCINIAK Marcelina
CZAJKA Olga
CHMIEL Maciej
MKL Jarocin 2005
2004
2004
2004
U18 WLP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja
GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz
KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja
GOŚCINIAK Mateusz
Z/3061/20
, Z/0688/19
Z/4198/18
Z/5161/19
2022
, 2022
2022
2022

3


2 2 s 1 3:40.67 FLOREK Mikołaj
CYBULSKA Wiktoria
LIS Aleksandra
GÓRCZYŃSKI Bartosz
KS AZS UWM Olsztyn 2004
2004
2004
2004
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
PODOLAK Michał PODOLAK Michał
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
PODOLAK Michał PODOLAK Michał
, Z/1435/18
Z/3463/17
, Z/3311/17
, Z/0027/18
, 2021
2022
, 2022
, 2021
3
3
3
3
3 3 s 1 3:40.71 ADAMCIO Dagmara
CEGŁA Kacper
KLAR Oliwia
ZIMNIAK Kacper
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005
2004
2005
2004
U18 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1055/18
Z/5024/19
Z/1091/18
Z/0651/19
2022
2022
2022
2022
4

4

4 5 s 1 3:45.16 ŁOWICKI Michał
GLAZA Julia
JAROCKA Alicja
CHLEBICKI Stanisław
AZS-AWFiS Gdańsk 2004
2005
2004
2005
U18 POM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna
KRAWCZAK Tomasz
, Z/0468/18
Z/0059/19
Z/1172/20
Z/0213/20
, 2022
2022
2022
2022
4
5


5 9 s 1 3:49.45 OLISIEJKO Samuel
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica
JACKOWIAK Antonina
PIWOŃSKI Mikołaj
MKL Toruń 2004
2005
2005
2004
U18 KPO -- BUTKIEWICZ Jacek
WOŹNIAK Jacek
WOŹNIAK Jacek
WOŹNIAK Jacek B.D.
Z/2750/16
Z/2396/19
Z/4589/18
Z/2012/18
2022
2022
2022
2022
2
4
5
3
1 6 s 2 3:45.75 GLAZA Mateusz
BYCZKOWSKA Amelia
KONERA Wiktoria
BRODALA Maksym
UKS Czapla Białe Błota 2004
2005
2005
2005
U18 KPO -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
BAUMGART Iwona
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
, Z/4507/17
Z/0374/20
Z/2658/16
Z/1069/19
, 2022
2022
2022
2022
3

2

2 7 s 2 3:46.31 GOSTOMCZYK Jan
SKAPOWICZ Hanna
KSIĄŻEK Daria
KOŁODZIEJSKI Oliwier
AML Słupsk 2005
2004
2005
2005
U18 POM -- CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz
RUMIŃSKI Wojciech B.D.
CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
Z/3217/19
, Z/4646/17
Z/0017/18
, Z/4002/18
2022
, 2022
2022
, 2022

3
4
5
3 11 s 2 3:53.22 PIETRZAK Kamil
SZULSKA Aleksandra
JANICKA Dominika
CHOJNOWSKI Antoni
SKLA Sopot 2005
2005
2005
2005
U18 POM -- ANDRZEJCZAK Paweł
SZAŁACH Krzysztof
SZAŁACH Krzysztof TRZASKO Bogusław B.D.
ANDRZEJCZAK Paweł
Z/0026/18
Z/1479/18
Z/0054/18
Z/0029/19
2022
2022
2022
2022
5
5
3

4 12 s 2 3:53.35 GAMROT Zuzanna
JANAS Filip
WIŚNIEWSKA Aleksandra
MAJEWSKI Adam
SSMKS Parasol Wrocław 2005
2004
2004
2004
U18 DOL -- B.D. KOBIAŁKA Kamil
GOLEC Dominik
ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr
GOLEC Dominik
, Z/0051/22
Z/1589/18
Z/4930/18
Z/0465/18
, 2022
2022
2022
2022

BEZ

4
1 4 s 3 3:43.83 KOZIOROWSKA Jolanta
SZWED Maks
MARCINIAK Julia
MATERA Mateusz
AZS Łódź 2005
2004
2004
2004
U18 LDZ -- BLAUSZ Henryka
WĘGLARSKI Krzysztof
KUCZKOWSKI Piotr
BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof
Z/0503/19
Z/0459/19
Z/5319/19
, Z/0658/18
2022
2022
2022
, 2022



4
2 14 s 3 3:54.76 WOLIŃSKI Stanisław
PINKOSZ Julia
KUNCEWICZ Tamara
SZCZERBA Hubert
MKS MOS Wrocław 2004
2004
2004
2004
U18 DOL -- WOLIŃSKI Wojciech
SKRZYPIŃSKI Jacek
ROSTEK William
SKRZYPIŃSKI Jacek
Z/1299/18
Z/1335/19
Z/0722/17
Z/2104/20
2022
2022
2022
2022
5



3 15 s 3 3:56.85 BANASIK Marcelina
CZERWIŃSKI Piotr
GUT Agata
GONKIEWICZ Jan
GKS Start Długołęka 2004
2005
2004
2005
U18 DOL -- BENKOWSKA Nina
BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk
Z/1275/18
Z/3763/19
, Z/1283/18
, Z/5731/18
2022
2022
, 2020
, 2022


4
5
  s 3 DQ NOWAK Natalia
JANDUŁA Wiktor
GOŁĘBIOWSKI Mikołaj
BROŻYNA Nikola
RLTL Optima Radom 2004
2005
2005
2005
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur
BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol
BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta
Z/1551/18
, Z/1552/18
, Z/4548/18
, Z/1554/18
2022
, 2022
, 2022
, 2022




1 8 s 4 3:49.17 NAWACKA Martyna
TOBOLSKI Konrad
SIEDLECKA Hanna
SWOROWSKI Krzysztof
GKS Olimpia Grudziądz 2005
2005
2005
2005
U18 KPO -- RUDNIK Damian
DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz
CZUBASZEK Jarosław DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław
PRZYBYŁ Janusz
Z/0526/19
, Z/3888/18
, Z/5655/18
Z/0383/20
2022
, 2022
, 2022
2022

BEZ
5

2 10 s 4 3:49.98 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario
WOŹNIAK Barbara
SĘCZEK Martyna
JARMUNDOWICZ Igor
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005
2005
2004
2005
U18 LDZ -- WASIAK Jarosław
WASIAK Jarosław
WASIAK Jarosław
WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław
Z/0055/19
Z/5148/18
Z/5149/18
Z/2360/19
2022
2022
2022
2022
5
4
4

3 13 s 4 3:54.34 BIZOŃ Marcin
MOJŻYSZEK Wiktoria
LUBIŃSKA Oliwia
HERZYK Kamil
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004
2004
2004
2004
U18 SLK -- KOS Kamil
JUSTYNIAK Joanna
ROSTKOWSKA Anna
KOS Kamil
Z/2318/19
Z/4868/18
Z/1981/18
Z/5086/19
2022
2022
2022
2022

4


4 16 s 4 3:57.74 MŁYNARCZYK Mateusz
ANTONOWICZ Dominika
KALINOWSKA Kamila
PIETRASZKO Szymon
KS Podlasie Białystok 2004
2005
2005
2005
U18 POD -- GRANASZEWSKI Artur
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
Z/2530/20
Z/0448/19
Z/0447/19
Z/4613/19
2022
2022
2022
2022




5 17 s 4 4:00.61 KOĆ Michał
BORKOWSKA Tatiana
RUCIŃSKA Wiktoria
WOJCIUK Michał
MKS Pogoń Siedlce 2004
2005
2005
2004
U18 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
KOSIERADZKI Łukasz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/4027/18
Z/3374/17
Z/3376/17
Z/3598/19
2021
2021
2022
2022
5
BEZ
BEZ

Wzwyż K
1 f 1 1.74 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U18 PM I KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2022 4 LDK!
2 f 1 1.72 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk # 2005 U18 PM I KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2022 LDK!
3 f 1 1.72 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP I DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2022 LDK!
4 f 1 1.70 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U18 WN I GIERYSZEWSKI Andrzej Z/0917/19 2022 LDK!
5 f 1 1.70 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA I KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK!
6 f 1 1.70 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U18 DS I BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2022 4 LDK!
7 f 1 1.65 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ II B.D. 2 LDK!
8 f 1 1.62 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U18 LD II KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK!
9 f 1 1.59 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0892/19 , 2022 4 LDK!
10 f 1 1.55 WIĘCKOWSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/5087/19 2022 LDK!
11 f 1 1.55 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U18 PK III TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3667/17 2021 4 LDK!
12 f 1 1.55 KUCHTA Urszula KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ III PODRAŻKO Marian Z/5565/18 2022 5 LDK!
13 f 1 1.50 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3432/19 2022 BEZ LDK!
1 1 w 1 1.64 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 783
2 2 w 1 1.61 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP III B.D. Z/1200/20 2022 747
3 3 w 1 1.61 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK! 747
4 4 w 1 1.55 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 678
5 5 w 1 1.52 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2022 5 LDK! 644
6 6 w 1 1.52 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP IV JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2022 LDK! 644
7 7 w 1 1.49 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2022 610
8 8 w 1 1.49 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2022 LDK! 610
9 9 w 1 1.49 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ IV 610
10 10 w 1 1.49 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/0403/17 2022 3 LDK! 610
11 11 w 1 1.46 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK! 577
12 12 w 1 1.46 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 577
13 13 w 1 1.40 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2022 BEZ 512
14 14 w 1 1.37 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 481
15 15 w 1 1.34 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK! 449
Tyczka K
1 f 1 3.80 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM I KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # , Z/1369/18 , 2022 2 LDK!
2 f 1 3.70 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD I ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0295/18 2022 3 LDK!
3 f 1 3.60 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U18 MZ I GAWENDA Andrzej # Z/2262/18 2022 2 LDK!
4 f 1 3.60 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz # Z/0374/18 2022 4 LDK!
5 f 1 3.50 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U18 SK I JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2022 BEZ LDK!
6 f 1 3.50 RACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM I SZYMCZAK Edward Z/1343/19 2022 5 LDK!
7 f 1 3.40 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ I MASTALERZ Janusz Z/0336/18 2022 3
8 f 1 3.30 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz # Z/3898/19 2022 LDK!
9 f 1 3.30 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ I MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2022 4
10 f 1 3.30 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS I ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2022
11 f 1 3.30 BRIAŃSKA Nina SL Olimpia Poznań 2005 U18 WP I DZIAMSKI Krzysztof # Z/3724/19 2021
12 f 1 3.00 GABORSKA Zofia MKL Szczecin 2004 U18 ZP II MŁYNARCZYK Marta ASMOLOV Maksym , Z/2600/18 , 2022 LDK!
12 f 1 3.00 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 2004 U18 SL II
12 f 1 3.00 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U18 SL II KUBALA Magdalena # Z/2689/17 2022 3
15 f 1 3.00 ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ II MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2022 LDK!
16 f 1 2.80 KAMIŃSKA Barbara MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/1476/21 2022
  f 1 NM MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U18 LD -- LISIAK Adam Z/1477/20 2022
W dal K
1 f 1 5.75 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U18 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
2 f 1 5.66 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK!
3 f 1 5.43 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD II BOROWIK Włodzimierz NAZARKIEWICZ Robert # , Z/4815/19 , 2022 LDK!
4 f 1 5.31 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS III BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
5 f 1 5.30 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP III JAGACIAK Jarosław Z/0286/20 2022 LDK!
6 f 1 5.28 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III WALCZAK Michał Z/1055/18 2022 4 LDK!
7 f 1 5.27 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD III STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert # , Z/1231/18 , 2022 LDK!
8 f 1 5.22 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2022 LDK!
9 f 1 5.21 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III WALCZAK Michał Z/4988/18 2022 5 LDK!
10 f 1 5.16 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U18 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2022 4
11 f 1 5.02 BORCHARDT Maja LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir # Z/1609/18 2022 LDK!
12 f 1 4.96 CHMIELEWSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0056/19 2021
13 f 1 4.91 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK IV BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
1 1 w 1 5.60 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 729
2 2 w 1 5.51 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP II B.D. Z/1200/20 2022 703
3 3 w 1 5.41 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK! 674
4 4 w 1 4.99 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 557
5 5 w 1 4.93 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK! 540
6 6 w 1 4.90 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK! 532
7 7 w 1 4.82 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP IV JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2022 LDK! 511
8 8 w 1 4.69 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2022 LDK! 477
9 9 w 1 4.67 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0403/17 2022 3 LDK! 472
10 10 w 1 4.64 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- 464
11 11 w 1 4.60 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 454
12 12 w 1 4.56 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2022 5 LDK! 443
13 13 w 1 4.49 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2022 426
14 14 w 1 4.46 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 418
15 15 w 1 4.37 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2022 BEZ 396
Trójskok K
1 f 1 12.09 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U18 LD I PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta , Z/0281/18 , 2022 LDK!
2 f 1 11.62 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP II LEWANDOWSKI Jacek # Z/0348/18 2022 LDK!
3 f 1 11.40 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 2004 U18 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/0473/18 2022 3 LDK!
4 f 1 11.23 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK III JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK!
5 f 1 11.12 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U18 SL III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
6 f 1 10.82 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III MICHALSKA Alicja # Z/3255/19 2022 LDK!
7 f 1 10.76 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2022 4 LDK!
8 f 1 10.63 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U18 PM IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # , Z/4735/17 , 2022 BEZ LDK!
9 f 1 10.58 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2021 LDK!
10 f 1 10.57 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/5210/19 2022 LDK!
11 f 1 10.50 BINIAKIEWICZ Hanna MKS Baszta Szamotuły 2005 U18 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5167/18 2022 BEZ
12 f 1 10.49 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
13 f 1 10.43 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL IV KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2022 4 LDK!
14 f 1 10.39 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U18 SK IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2022 4 LDK!
15 f 1 9.90 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 2004 U18 PK -- SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2022 5 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 16.13 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U18 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2022 3 LDK!
2 f 1 14.44 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2022 LDK!
3 f 1 14.35 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno # 2004 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
4 f 1 14.07 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U18 MA I MICHNIAK Jan # Z/4005/18 2022 3
5 f 1 12.39 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U18 MZ III FALIŃSKI Jacek FALIŃSKI Jacek # , Z/1553/18 , 2021 5 LDK!
6 f 1 11.61 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
7 f 1 11.51 MICHALEC Marta KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD III ZABAWSKI Przemysław Z/1493/18 2022 LDK!
8 f 1 11.48 TARASIEWICZ Sylwia UKS Czwórka Białystok 2005 U18 PD III WOJSZKO Krzysztof Z/1327/20 2022
9 f 1 11.28 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2022 3 LDK!
10 f 1 11.19 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2022 LDK!
11 f 1 11.06 MROWIŃSKA Gabriela MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III LDK!
12 f 1 10.49 KWIATKOWSKA Kornelia MLKL Płock 2004 U18 MZ IV NISZTOR Kinga Z/0795/20 2022 LDK!
13 f 1 10.15 MOSZCZYŃSKA Patrycja MUKL Brodnica 2004 U18 KP IV AFELTOWICZ Karol Z/0236/19 2022 4
14 f 1 10.08 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL IV CIUK Marek # Z/2945/21 2022 LDK!
15 f 1 9.89 WYGNAŁ Marta KS Prefbet-Sonarol 2004 U18 PD IV TRZONKOWSKA Beata Z/5312/19 2021 LDK!
16 f 1 8.92 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 2005 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0485/19 2022 5 LDK!
1 1 w 1 13.55 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP II B.D. Z/1200/20 2022 764
2 2 w 1 11.51 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK! 629
3 3 w 1 11.33 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ III BOROŃ Aldona Z/0403/17 2022 3 LDK! 617
4 4 w 1 10.93 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 591
5 5 w 1 10.05 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK! 533
6 6 w 1 9.94 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP IV JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2022 LDK! 526
7 7 w 1 9.64 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK! 506
8 8 w 1 9.61 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2022 BEZ 504
9 9 w 1 9.49 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2022 5 LDK! 496
10 10 w 1 9.05 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- 467
11 11 w 1 9.01 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK! 465
12 12 w 1 8.86 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK! 455
13 13 w 1 8.76 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2022 449
14 14 w 1 8.39 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2022 LDK! 425
15 15 w 1 7.74 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2022 BEZ LDK! 383
5-bój J MŁ K
1 f 1 3825 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U18 WP -- B.D. Z/1200/20 2022
2 f 1 3735 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
3 f 1 3503 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2022 3 LDK!
4 f 1 3270 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2022 LDK!
5 f 1 3024 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK!
6 f 1 2987 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2022 LDK!
7 f 1 2920 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
8 f 1 2911 JACKIEWICZ Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4737/19 2021 LDK!
9 f 1 2906 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0403/17 2022 3 LDK!
10 f 1 2849 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2022 LDK!
11 f 1 2721 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2022 BEZ
12 f 1 2584 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/4296/19 2022
13 f 1 2511 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U18 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
14 f 1 2466 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U18 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2022 5 LDK!
15 f 1 2170 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ --
Chód 3 km K
1 1 s 1 14:26.05 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/2001/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 14:32.80 WIŚNIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/1053/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 14:44.19 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- KULIG Marzena TORBA Agnieszka Z/0409/18 2022 2 LDK!
4 4 s 1 14:51.34 ILKOWSKA-KULWAS Patrycja KL Lechia Gdańsk 2004 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2549/18 2022 3
5 5 s 1 15:12.18 TOMASIK Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0905/18 2022 BEZ
6 6 s 1 15:49.86 KRZYŻANOWSKA Izabela STS Pomerania Szczecinek 2004 U18 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/4792/18 2022 5 LDK!
7 7 s 1 15:52.82 WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP -- LDK!
8 8 s 1 15:58.27 ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 2004 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/4710/17 2022 5 LDK!
9 9 s 1 16:06.37 LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/5155/18 2022 LDK!
10 10 s 1 16:12.40 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/3466/18 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 16:47.91 WALCZAK Weronika UKS Przełaj Żerków 2004 U18 WP -- BIERŁA Władysław # Z/2595/17 2022 5
12 12 s 1 16:55.13 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/1517/19 2022 LDK!
13 13 s 1 16:55.23 SERAFIN Karolina MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- BORATYŃSKA Dorota LDK!
14 14 s 1 17:45.14 CICHOSZ Maria SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0094/19 2022 LDK!
15 15 s 1 17:52.80 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin # Z/3058/18 2022 BEZ LDK!
16 16 s 1 18:53.76 GRALA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/2240/20 2022 LDK!
60 m M
1 2 e 1 7.07 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK!
2 3 e 1 7.09 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/1155/19 2022 LDK!
3 11 e 1 7.27 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/2369/20 2022
4 21 e 1 7.44 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U18 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2022 4
5 24 e 1 7.53 DANIELCZYK Dawid BKL Bełchatów 2005 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/4312/19 2021 LDK!
6 25 e 1 7.58 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/3656/19 2022 LDK!
7 27 e 1 7.79 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2022
1 1 e 2 7.01 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0168/20 2022
2 9 e 2 7.24 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
3 12 e 2 7.29 WIĄCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK!
4 13 e 2 7.31 KULON Kacper WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- # LDK!
5 15 e 2 7.37 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK!
6 16 e 2 7.38 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa Z/2620/19 2021 LDK!
7 23 e 2 7.49 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
1 5 e 3 7.10 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK!
2 6 e 3 7.21 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2022 LDK!
3 10 e 3 7.27 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2022 5 LDK!
4 18 e 3 7.40 GÓRSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/4184/19 2022
5 19 e 3 7.42 NAPIÓRKOWSKI Eliasz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ --
6 26 e 3 7.73 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2022 BEZ LDK!
1 4 e 4 7.09 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- LDK!
2 6 e 4 7.21 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/5362/19 2022
3 8 e 4 7.22 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK!
4 14 e 4 7.35 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0649/19 2022 LDK!
5 16 e 4 7.38 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0627/18 2022 5
6 20 e 4 7.44 MOTYLEWSKI Kornel LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN -- JASZCZYK Krzysztof Z/3218/20 2022
7 22 e 4 7.47 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2022
1 f 1 6.89 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0168/20 2022
2 f 1 7.00 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- LDK!
3 f 1 7.06 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK!
4 f 1 7.06 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK!
5 f 1 7.09 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1022/19 2022 LDK!
6 f 1 7.11 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/1155/19 2022 LDK!
7 f 1 7.12 KEMPA Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/5362/19 2022
8 f 1 7.13 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK!
1 f 2 7.21 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 2005 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4795/19 2022
2 f 2 7.23 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2022 5 LDK!
3 f 2 7.25 WIĄCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2022 4 LDK!
4 f 2 7.29 KULON Kacper WLKS Wrocław 2004 U18 DS -- # LDK!
5 f 2 7.34 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- SIERKA Ewa Z/2620/19 2021 LDK!
6 f 2 7.34 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0649/19 2022 LDK!
  f 2 DQ JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/3104/19 2022 LDK!
  f 2 DQ BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/2369/20 2022
1 1 w 1 7.19 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK! 816
2 2 w 1 7.35 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5135/19 2022 LDK! 762
3 3 w 1 7.38 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 752
4 4 w 1 7.45 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 729
5 7 w 1 7.57 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5136/19 2022 LDK! 690
6 8 w 1 7.58 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3675/18 2021 BEZ 687
7 10 w 1 7.75 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2022 4 LDK! 634
1 4 w 2 7.45 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0086/20 2022 729
2 6 w 2 7.49 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 716
3 9 w 2 7.75 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022 634
4 11 w 2 7.78 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 625
5 12 w 2 7.79 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022 622
6 13 w 2 7.79 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2022 BEZ LDK! 622
7 14 w 2 7.98 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 565
200 m M
1 6 e 1 22.86 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U18 LD III WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0659/18 2022 4
2 7 e 1 22.95 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK!
3 13 e 1 23.70 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U18 PK IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka # Z/3668/17 2022 4 LDK!
4 18 e 1 23.82 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2022 4 LDK!
5 22 e 1 24.38 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 2004 U18 ZP IV KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2022 5
6 24 e 1 24.58 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/1901/21 2022 LDK!
1 4 e 2 22.61 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP II WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK!
2 5 e 2 22.64 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD II KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK!
3 16 e 2 23.81 KOMINEK Igor UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV KACZOR Mieczysław # Z/1168/20 2022
4 19 e 2 24.02 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2022 BEZ
5 23 e 2 24.55 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
6 26 e 2 26.10 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 2005 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2022
1 2 e 3 22.40 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
2 3 e 3 22.41 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
3 10 e 3 23.24 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2022 5 LDK!
4 14 e 3 23.77 KURIATA Dawid MKS Piast Głogów 2005 U18 DS IV BIELAWA Przemysław Z/3689/20 2022 LDK!
5 25 e 3 25.82 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022
6 27 e 3 39.40 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3598/19 2022
1 9 e 4 23.24 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
2 12 e 4 23.32 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U18 PM III CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2022 LDK!
3 17 e 4 23.82 MŁYNARCZYK Mateusz KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD IV GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2022
4 21 e 4 24.26 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U18 KP IV PLISZKA Julia Z/1427/17 2022 5
  e 4 DQ ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U18 MZ -- ADAMSKI Robert # Z/0226/18 2022 5
1 1 e 5 22.30 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
2 8 e 5 23.08 MARUSA Maksymilian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U18 SL III JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022
3 11 e 5 23.25 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD III KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2022 LDK!
4 15 e 5 23.77 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U18 KP IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/3190/20 2022
5 20 e 5 24.20 MANICKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP IV KACZOR Mieczysław B.D. # Z/4272/18 2022 5 LDK!
1 f 1 22.20 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
2 f 1 22.35 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP II KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4507/17 , 2022 3 LDK!
3 f 1 22.56 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP II WALCZAK Michał Z/5024/19 2022 LDK!
4 f 1 22.58 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2022 4 LDK!
5 f 1 22.88 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U18 LD III KOPEĆ Dominik Z/0231/19 2022 LDK!
6 f 1 23.17 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U18 LD III WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0659/18 2022 4
1 f 2 23.10 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/2750/16 2022 2 LDK!
2 f 2 23.16 MARUSA Maksymilian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U18 SL III JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2022
3 f 2 23.22 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
4 f 2 23.28 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2022 5 LDK!
5 f 2 23.32 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U18 PM III CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2022 LDK!
6 f 2 23.45 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U18 LD III KOPEĆ Dominik Z/0230/19 2022 LDK!
300 m M
1 5 e 1 35.59 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
2 6 e 1 36.05 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2022 LDK!
3 13 e 1 36.85 SWOROWSKI Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/0383/20 2022 LDK!
4 20 e 1 37.95 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/3794/18 , 2022 BEZ LDK!
5 25 e 1 39.36 ROSŁONIEC Piotr Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2764/20 2022
6 30 e 1 40.71 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2021 5
1 8 e 2 36.19 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2022 5 LDK!
2 9 e 2 36.35 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -- B.D. Z/0132/19 2022
3 17 e 2 37.13 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3726/17 2022 4 LDK!
4 24 e 2 39.26 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź # 2004 U18 LD -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław # , Z/4229/19 , 2022 LDK!
5 31 e 2 41.03 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/4286/19 2022
  e 2 DQ ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP -- STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota Z/2477/17 2022 LDK!
1 1 e 3 35.10 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- HOMA Wioleta # Z/2034/18 2022 5 LDK!
2 18 e 3 37.14 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP -- WAWRZYNIAK Paweł # Z/5614/18 2022 LDK!
3 22 e 3 38.02 OLESIŃSKI Maciej GKS Piast Gliwice 2004 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam RAMUS Józef , Z/5225/19 , 2022 5 LDK!
4 26 e 3 39.82 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Grażyna # Z/3116/18 2021 3 LDK!
5 29 e 3 40.13 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2022 LDK!
  e 3 DQ SZWED Maks AZS Łódź 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0459/19 2022
1 4 e 4 35.48 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
2 10 e 4 36.42 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
3 11 e 4 36.42 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -- GOLEC Bartłomiej # Z/3424/18 2022 4 LDK!
4 19 e 4 37.70 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0055/19 2022 5 LDK!
5 23 e 4 38.22 PERZAK Piotr AZS-AWF Warszawa 2004 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/1249/20 2021
6 28 e 4 39.99 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2022
1 2 e 5 35.12 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
2 12 e 5 36.54 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2022 5 LDK!
3 14 e 5 36.91 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0660/18 2022 BEZ
  e 5 DQ BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- KOS Kamil # Z/2318/19 2022 LDK!
  e 5 DQ FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1435/18 , 2021 3 LDK!
1 3 e 6 35.15 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2022 4 LDK!
2 7 e 6 36.11 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
3 15 e 6 36.93 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2022 LDK!
4 16 e 6 36.96 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
5 21 e 6 37.99 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
6 27 e 6 39.84 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2022 BEZ LDK!
1 f 1 34.73 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
2 f 1 35.08 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U18 SL -- HOMA Wioleta # Z/2034/18 2022 5 LDK!
3 f 1 35.41 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2022 4 LDK!
4 f 1 35.58 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2022 4 LDK!
5 f 1 35.78 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1305/20 2022
6 f 1 37.07 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U18 LD -- GRABOLUS Marek # Z/0414/19 2022 LDK!
1 f 2 36.30 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
2 f 2 36.97 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0651/19 2022 LDK!
3 f 2 37.12 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -- GOLEC Bartłomiej # Z/3424/18 2022 4 LDK!
4 f 2 37.29 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2022 5 LDK!
5 f 2 37.47 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -- B.D. Z/0132/19 2022
  f 2 DNS GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2022 5 LDK!
600 m M
1 6 e 1 1:23.95 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/0488/19 2022 LDK!
2 12 e 1 1:26.13 MAKIŁA Karol WKS Flota Gdynia # 2005 U18 PM -- SADKOWSKI Kazimierz # Z/2250/19 2022 LDK!
3 13 e 1 1:26.26 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U18 OP -- ZOK Roman ZOK Roman # , Z/1264/18 , 2021 3 LDK!
4 15 e 1 1:26.61 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2022 4 LDK!
5 24 e 1 1:28.38 KUBASIK Jakub KS Stal Pleszew 2005 U18 WP -- B.D. # Z/0798/19 2022 LDK!
6 27 e 1 1:29.12 SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U18 LD --
7 30 e 1 1:29.49 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- BELTER Artur LDK!
8 31 e 1 1:29.69 CHAMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 2005 U18 PK --
1 4 e 2 1:23.54 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # , Z/3491/17 , 2022 LDK!
2 5 e 2 1:23.66 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
3 18 e 2 1:27.63 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2022 5 LDK!
4 20 e 2 1:27.84 BROUWER Sander AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- #
5 28 e 2 1:29.22 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD --
6 33 e 2 1:30.43 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/1926/18 2022 BEZ
  e 2 DQ KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
1 2 e 3 1:23.25 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U18 MZ -- ADAMSKI Robert # Z/4152/19 2022
2 8 e 3 1:24.80 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 2004 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3923/17 2022 LDK!
3 11 e 3 1:25.79 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
4 16 e 3 1:27.17 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2022 4
5 22 e 3 1:28.22 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa # 2005 U18 MZ -- B.D. Z/3764/19 2022
6 32 e 3 1:29.73 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/0240/18 2022
7 35 e 3 1:30.87 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/1410/18 2022 BEZ LDK!
1 3 e 4 1:23.27 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2022 4 LDK!
2 7 e 4 1:24.80 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U18 PK -- CZACHOR Karolina ŻĄDŁO Jacek # Z/0488/18 2022 5 LDK!
3 9 e 4 1:25.24 GÓRCZYŃSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/0027/18 , 2021 3 LDK!
4 19 e 4 1:27.66 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2022 LDK!
5 26 e 4 1:28.86 TOBOLSKI Konrad GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz # , Z/3888/18 , 2022 BEZ LDK!
6 29 e 4 1:29.31 FORYŚ Mateusz Kraków Athletics Team 2004 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/4584/17 2021 LDK!
7 34 e 4 1:30.75 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 2004 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2215/18 2022 BEZ LDK!
8 36 e 4 1:35.66 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL -- LDK!
1 1 e 5 1:22.47 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2022 3 LDK!
2 10 e 5 1:25.26 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!
3 14 e 5 1:26.56 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2022 3 LDK!
4 17 e 5 1:27.22 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2022
5 21 e 5 1:27.85 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/5452/19 2022
6 23 e 5 1:28.37 BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2022 LDK!
7 25 e 5 1:28.56 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/3952/20 2022 LDK!
1 f 1 1:20.91 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2022 4 LDK!
2 f 1 1:21.12 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2022 3 LDK!
3 f 1 1:22.35 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U18 MZ -- ADAMSKI Robert # Z/4152/19 2022
4 f 1 1:23.44 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
5 f 1 1:23.91 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz # 2004 U18 KP -- DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # , Z/3491/17 , 2022 LDK!
6 f 1 1:24.76 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/0488/19 2022 LDK!
1 f 2 1:24.35 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U18 PK -- CZACHOR Karolina ŻĄDŁO Jacek # Z/0488/18 2022 5 LDK!
2 f 2 1:24.73 MAKIŁA Karol WKS Flota Gdynia # 2005 U18 PM -- SADKOWSKI Kazimierz # Z/2250/19 2022 LDK!
3 f 2 1:25.55 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2022 LDK!
4 f 2 1:25.55 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!
5 f 2 1:25.85 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 2004 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3923/17 2022 LDK!
  f 2 DNF GÓRCZYŃSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/0027/18 , 2021 3 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:28.24 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2022 2 LDK!
2 2 s 1 2:29.47 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- KOS Kamil Z/5086/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:32.92 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U18 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2022 3
4 4 s 1 2:35.17 CHLEBICKI Stanisław AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0213/20 2022
5 5 s 1 2:36.76 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz GAJEWSKI Wojciech # Z/2065/18 2021 LDK!
6 6 s 1 2:37.57 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL -- HELBIK Marzanna Z/4565/18 2022 5 LDK!
7 7 s 1 2:39.47 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 2004 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2022 5
8 9 s 1 2:40.66 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
9 11 s 1 2:41.46 GRABARCZYK Aleksander WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1608/18 2021 3 LDK!
  s 1 DNF GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/1487/20 2022 LDK!
1 8 s 2 2:40.48 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U18 PM -- KUTEŁŁO Dariusz # Z/4739/17 2022 4 LDK!
2 13 s 2 2:42.01 BIELASZEWSKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1561/18 2022
3 15 s 2 2:42.36 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team # 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2022 LDK!
4 17 s 2 2:42.96 ARMUŁA Karol Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/3526/20 2022
5 18 s 2 2:43.51 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/2850/19 2022
6 19 s 2 2:43.91 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2022 LDK!
7 21 s 2 2:44.04 FIJAŁKOWSKI Mikołaj SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0124/19 2022 LDK!
8 25 s 2 2:47.28 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2022 4 LDK!
9 27 s 2 2:49.13 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan # , Z/4891/19 , 2022 LDK!
  s 2 DQ JAKUBOWSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U18 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/4942/18 2022 5
1 10 s 3 2:41.06 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2022 5 LDK!
2 14 s 3 2:42.01 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/0265/19 , 2022 BEZ LDK!
3 16 s 3 2:42.47 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2022
4 20 s 3 2:43.93 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2022
5 22 s 3 2:44.11 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
6 23 s 3 2:46.07 TRZEBIŃSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3326/20 2022
7 24 s 3 2:46.25 ANTONOWICZ Jan SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0797/20 2022 LDK!
8 29 s 3 2:51.31 MACIĄŻKA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U18 MA -- GIZA Maciej # Z/3091/19 2022 LDK!
9 33 s 3 2:58.23 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2022 4 LDK!
1 12 s 4 2:41.95 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan # , Z/4893/19 , 2022 LDK!
2 26 s 4 2:48.19 WALENDZIAK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/3183/20 2022
3 28 s 4 2:49.13 DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD --
4 30 s 4 2:53.80 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U18 PM -- B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2022 BEZ LDK!
5 31 s 4 2:55.20 MAŃKA Eryk DKS Powiśle Dzierzgoń 2004 U18 PM -- B.D. Z/3178/20 2022
6 32 s 4 2:56.31 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- KARNAS Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2022 BEZ LDK!
7 34 s 4 3:06.27 KACPERSKI Mateusz DKS Powiśle Dzierzgoń 2005 U18 PM -- B.D. Z/3165/20 2022
8 35 s 4 3:14.73 SMYKA Michał LKS Koluszki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4289/19 2021
1 1 w 1 2:56.92 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 695
2 2 w 1 3:00.17 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK! 663
3 3 w 1 3:00.74 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 657
4 4 w 1 3:02.70 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3675/18 2021 BEZ 638
5 5 w 1 3:05.33 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 613
6 6 w 1 3:06.04 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022 606
7 7 w 1 3:09.20 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5136/19 2022 LDK! 577
8 8 w 1 3:10.69 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2022 BEZ LDK! 563
9 9 w 1 3:11.88 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5135/19 2022 LDK! 553
10 10 w 1 3:12.73 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022 545
11 11 w 1 3:14.40 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0086/20 2022 530
12 12 w 1 3:15.49 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 520
13 13 w 1 3:32.10 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 384
14 14 w 1 3:37.44 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2022 4 LDK! 345
2000 m M
1 1 s 1 5:33.53 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP -- GRENDA Jan Z/4315/19 2022 LDK!
2 2 s 1 5:42.08 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom # 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1812/18 2022 LDK!
3 3 s 1 5:42.39 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 2004 U18 DS -- GOLEC Dominik # Z/0465/18 2022 4 LDK!
4 4 s 1 5:42.41 GAJDA Kuba MLUKS Triathlon Koło 2005 U18 WP -- B.D. Z/3528/20 2021
5 7 s 1 5:50.31 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK!
6 9 s 1 5:51.23 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0161/19 2022
7 10 s 1 5:53.12 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0320/18 2022 5 LDK!
8 13 s 1 5:55.38 TYBURSKI Igor LKS Zantyr Sztum 2004 U18 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz MAZERSKI Bartosz # , Z/1477/18 , 2022 5 LDK!
9 14 s 1 5:55.52 MOKRZYCKI Jan KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4688/18 2022 LDK!
10 15 s 1 5:56.12 KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1829/19 2022 LDK!
  s 1 DQ ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2022
1 5 s 2 5:47.13 NAPIERAŁA Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/5169/19 2022 LDK!
2 6 s 2 5:47.52 KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U18 MZ -- PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina # Z/1098/18 2022 5 LDK!
3 11 s 2 5:53.88 JANAS Filip SSMKS Parasol Wrocław 2004 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/1589/18 2022 BEZ LDK!
4 12 s 2 5:54.05 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom # 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4547/18 , 2022 BEZ LDK!
5 16 s 2 5:56.45 MAĆKOWSKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan Z/5138/18 2022 5
6 17 s 2 5:58.66 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/2994/18 2022 5 LDK!
7 18 s 2 5:58.99 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/5022/19 2022
8 19 s 2 6:01.49 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U18 WP -- GRENDA Jan Z/1110/17 2022 4 LDK!
9 26 s 2 6:24.13 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2022 5 LDK!
  s 2 DNF MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2022 LDK!
  s 2 DQ FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/3749/17 2022 5
1 20 s 3 6:01.56 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom # 2004 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1370/18 2022 LDK!
2 21 s 3 6:02.71 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2022
3 22 s 3 6:12.31 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 2004 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2022 5 LDK!
4 23 s 3 6:15.06 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2022 LDK!
5 24 s 3 6:16.31 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3069/18 2022 LDK!
6 25 s 3 6:24.03 WOJTAŚ Jakub KKL Rodło Kwidzyn 2005 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/4222/20 2022 LDK!
7 27 s 3 6:27.06 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2022
8 28 s 3 6:29.68 PRĄDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM -- B.D. Z/1376/20 2022
9 29 s 3 6:32.10 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1716/18 2022 BEZ LDK!
10 30 s 3 6:58.05 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2022 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 2 e 1 8.14 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2022 BEZ LDK!
2 3 e 1 8.21 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
3 12 e 1 8.76 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2022 LDK!
4 16 e 1 8.93 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0479/19 , 2022 BEZ
5 21 e 1 9.08 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2022
6 24 e 1 9.32 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2022 LDK!
1 1 e 2 8.12 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
2 7 e 2 8.37 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
3 10 e 2 8.56 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
4 11 e 2 8.73 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
5 18 e 2 9.02 SZCZERBA Hubert MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2104/20 2022 LDK!
6 22 e 2 9.12 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2022 BEZ LDK!
1 4 e 3 8.21 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2022 5 LDK!
2 5 e 3 8.22 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5
3 9 e 3 8.55 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
4 14 e 3 8.81 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK!
5 15 e 3 8.86 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
6 23 e 3 9.22 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław LDK!
  e 3 DQ WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 2004 U18 SL -- LDK!
1 6 e 4 8.30 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2022 LDK!
2 8 e 4 8.51 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2022 3
3 13 e 4 8.77 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz # Z/0070/19 2022 LDK!
4 17 e 4 9.02 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2022
5 19 e 4 9.02 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2022 BEZ LDK!
6 20 e 4 9.03 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław Z/4613/19 2022
1 f 1 8.03 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS -- WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2022 5
2 f 1 8.12 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2022 LDK!
2 f 1 8.12 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB -- PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2022 5 LDK!
4 f 1 8.14 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 8.23 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U18 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2022 LDK!
6 f 1 8.24 WOZIWODZKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2004 U18 MA -- MUNIAK Michał 5 LDK!
7 f 1 8.33 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2022 3
8 f 1 8.52 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
1 f 2 8.50 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
2 f 2 8.65 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2022 LDK!
3 f 2 8.65 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
4 f 2 8.67 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
5 f 2 8.70 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
6 f 2 8.78 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz # Z/0070/19 2022 LDK!
7 f 2 8.81 PIOTROWSKI Olaf KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0479/19 , 2022 BEZ
  f 2 DQ WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK!
1 1 w 1 8.08 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK! 962
2 2 w 1 8.44 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 874
3 3 w 1 8.64 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 827
4 4 w 1 8.70 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0086/20 2022 813
5 5 w 1 8.79 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 793
6 11 w 1 9.17 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2022 BEZ LDK! 709
7 12 w 1 9.20 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022 702
1 6 w 2 8.80 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022 791
2 7 w 2 8.88 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2022 4 LDK! 772
3 8 w 2 8.96 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5136/19 2022 LDK! 755
4 9 w 2 8.98 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 750
5 10 w 2 9.05 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5135/19 2022 LDK! 735
6 13 w 2 9.27 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 687
7 14 w 2 9.33 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3675/18 2021 BEZ 675
Wzwyż M
1 f 1 2.01 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U18 PM II KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2022 5 LDK!
2 f 1 1.98 KONOPKO Piotr LUKS Hańcza Suwałki 2004 U18 PD II STACHURSKA Agnieszka # Z/1459/19 2022 LDK!
3 f 1 1.98 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP II KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2022 LDK!
4 f 1 1.92 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola # 2005 U18 PK III MOMOT Krzysztof # Z/3183/18 2022 BEZ
5 f 1 1.92 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA III SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
6 f 1 1.80 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK IV RADOCHOŃSKI Marek # Z/0323/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 1.80 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 1.80 KARPIŃSKI Maksymilian MKS Święc Sławno 2005 U18 ZP IV KAPAŁA Leszek Z/0513/18 2021 5
9 f 1 1.80 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/3192/19 2022
1 2 w 1 1.86 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP III NADARZYŃSKI Szymon Z/5135/19 2022 LDK! 679
2 1 w 1 1.86 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ III BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK! 679
3 3 w 1 1.80 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022 627
4 4 w 1 1.77 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 602
5 5 w 1 1.77 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 602
6 9 w 1 1.71 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022 552
7 10 w 1 1.71 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2022 4 LDK! 552
7 8 w 1 1.71 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0086/20 2022 552
9 6 w 1 1.71 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2022 BEZ LDK! 552
10 7 w 1 1.71 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 552
11 12 w 1 1.68 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 528
12 11 w 1 1.68 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 528
13 13 w 1 1.62 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5136/19 2022 LDK! 480
  w 1 NM WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3675/18 2021 BEZ 0
Tyczka M
1 f 1 5.07 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ I GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2022 2 LDK!
2 f 1 4.40 SMURA Wiktor SL Olimpia Poznań 2005 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3723/19 2022 LDK!
3 f 1 4.20 KRUGER Filip ZLKL Zielona Góra 2004 U18 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/5690/19 2022 LDK!
4 f 1 3.95 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U18 SL III KUBALA Magdalena # Z/4061/18 2022 5
5 f 1 3.80 OSTATEK Adam UKS OSoT Szczecin 2004 U18 ZP III FERFET Marek FERFET Marek , Z/3288/19 , 2022 LDK!
6 f 1 3.60 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U18 SK III WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2022 5 LDK!
7 f 1 3.60 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U18 PM III RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz # Z/0704/18 2022 4 LDK!
8 f 1 3.40 ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2022 LDK!
9 f 1 3.20 KORCZYŃSKI Tymon MKS MOS Wrocław 2004 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/2645/20 2022
10 f 1 3.20 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2022
1 1 w 1 3.90 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP III NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2022 4 LDK! 590
2 2 w 1 3.60 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ III BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK! 509
3 3 w 1 3.30 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022 431
4 5 w 1 3.20 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 406
4 4 w 1 3.20 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 406
6 6 w 1 3.10 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 381
7 7 w 1 3.00 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 357
8 8 w 1 3.00 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 357
9 9 w 1 2.90 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0086/20 2022 333
10 10 w 1 2.80 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3675/18 2021 BEZ 309
11 11 w 1 2.70 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022 286
12 12 w 1 2.60 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5136/19 2022 LDK! 264
12 13 w 1 2.60 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5135/19 2022 LDK! 264
14 14 w 1 2.50 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2022 BEZ LDK! 242
W dal M
1 f 1 6.82 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U18 WP II WALCZAK Marek Z/1078/18 2022 4 LDK!
2 f 1 6.80 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U18 LB II ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2022 5
3 f 1 6.67 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 2005 U18 PK III TORBA Tomasz Z/0575/19 2022 LDK!
4 f 1 6.62 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2004 U18 MZ III ZIĘCINA Kazimierz Z/1117/18 2021 5 LDK!
5 f 1 6.58 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 2004 U18 PD III NAZARKIEWICZ Robert # Z/4947/19 2022
6 f 1 6.33 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U18 SL III OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
7 f 1 6.26 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2022 LDK!
8 f 1 6.24 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U18 ZP IV GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2022 LDK!
9 f 1 6.16 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 2004 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/0937/18 2022 4 LDK!
10 f 1 6.10 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2022 BEZ
11 f 1 6.09 PAWŁOWSKI Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK IV SUGIER Maria Z/3942/19 2022 LDK!
12 f 1 6.00 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U18 MA IV PERUCKI Wiesław Z/1796/20 2022
13 f 1 5.98 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U18 PM IV RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
14 f 1 5.86 ZARZYCKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD --
15 f 1 5.80 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
16 f 1 5.77 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2022 LDK!
1 1 w 1 6.72 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ III BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK! 748
2 2 w 1 6.21 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 632
3 3 w 1 5.94 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 574
4 4 w 1 5.89 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3675/18 2021 BEZ 563
5 5 w 1 5.87 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5136/19 2022 LDK! 559
6 6 w 1 5.80 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2022 4 LDK! 544
7 7 w 1 5.77 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 537
8 8 w 1 5.65 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 512
9 9 w 1 5.63 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2022 BEZ LDK! 508
10 10 w 1 5.54 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0086/20 2022 490
11 11 w 1 5.52 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022 485
12 12 w 1 5.46 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5135/19 2022 LDK! 473
13 13 w 1 5.44 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 469
14 14 w 1 5.10 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022 402
Trójskok M
1 f 1 14.11 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U18 ZP III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz # Z/4453/17 2022 3 LDK!
2 f 1 13.77 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U18 PK III TORBA Tomasz Z/0576/19 2022 LDK!
3 f 1 13.64 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2022 5 LDK!
4 f 1 13.51 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD III B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2022 4 LDK!
5 f 1 12.98 TATARA Dawid BKL Bełchatów 2004 U18 LD IV MANTYK Łukasz Z/3178/19 2022 LDK!
6 f 1 12.79 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U18 LD IV SADACH Aneta Z/2888/20 2022
7 f 1 12.67 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2022 BEZ LDK!
8 f 1 12.33 SZURKIEWICZ Kacper UKS Wyspiański Szubin 2004 U18 KP --
9 f 1 12.26 NIEKRASZEWICZ Kajetan MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U18 LD -- BELTER Artur BEZ LDK!
10 f 1 12.09 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 2005 U18 WP -- LDK!
11 f 1 12.06 WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0058/19 2021 BEZ
12 f 1 11.89 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!
13 f 1 11.78 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 2004 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2021 BEZ
  f 1 NM BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 17.46 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP II BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
2 f 1 16.14 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U18 OP II DOMIN Adam # Z/0936/18 2022 LDK!
3 f 1 15.69 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno # 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
4 f 1 15.66 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U18 PM II KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2022 4
5 f 1 15.22 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U18 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2022 4 LDK!
6 f 1 15.17 SALDAT Jakub UKS Duo-Set Świecie 2004 U18 KP II WYSOCKI Waldemar Z/1003/19 2021
7 f 1 15.00 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2022 LDK!
8 f 1 14.96 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # , Z/2914/18 , 2022 LDK!
9 f 1 14.42 BĘBENEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2005 U18 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/2651/20 , 2021 LDK!
10 f 1 14.35 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U18 DS III ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek , Z/0617/18 , 2022 2 LDK!
11 f 1 14.30 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2022 LDK!
12 f 1 13.87 AMBROZIAK Marcel MKL Jurand Szczytno 2004 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2021
13 f 1 13.79 WÓJCICKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U18 MZ III DAMSZEL Tomasz Z/3908/19 2022
14 f 1 13.23 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2022 LDK!
15 f 1 12.78 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U18 PM IV B.D. ZBLEWSKI Leszek , Z/1816/18 , 2022 4
16 f 1 12.17 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2022 BEZ LDK!
1 1 w 1 14.52 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022 760
2 2 w 1 13.59 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! 703
3 3 w 1 13.59 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP III NADARZYŃSKI Szymon Z/5135/19 2022 LDK! 703
4 4 w 1 13.40 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK! 692
5 5 w 1 13.04 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ IV BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK! 670
6 6 w 1 11.15 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022 555
7 7 w 1 10.95 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5136/19 2022 LDK! 543
8 8 w 1 10.87 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2022 BEZ LDK! 538
9 9 w 1 10.74 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0086/20 2022 530
10 10 w 1 10.63 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2022 4 LDK! 524
11 11 w 1 9.96 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022 483
12 12 w 1 9.94 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3675/18 2021 BEZ 482
13 13 w 1 9.21 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK! 438
14 14 w 1 7.99 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022 366
7-bój J MŁ M
1 f 1 5047 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 4445 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
3 f 1 4442 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
4 f 1 4343 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1347/18 2022 3 LDK!
5 f 1 4169 WOJTON Robert STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5135/19 2022 LDK!
6 f 1 3982 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2022
7 f 1 3977 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0086/20 2022
8 f 1 3961 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5017/18 2022 4 LDK!
9 f 1 3943 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2022 BEZ LDK!
10 f 1 3868 RYCHLICKI Damian STS Pomerania Szczecin 2004 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/5136/19 2022 LDK!
11 f 1 3734 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2022 BEZ LDK!
12 f 1 3605 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 2004 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0528/19 2022
13 f 1 3550 SZULER Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3496/19 2022
14 f 1 3354 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2004 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/3675/18 2021 BEZ
Chód 5 km M
1 1 s 1 24:18.78 IELO Cristian LKS Stal Mielec 2004 U18 PK -- KULIG Marzena Z/0411/18 2022 3
2 2 s 1 24:43.33 GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/4687/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 24:50.25 DZIDA Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1980/19 2022 LDK!
4 4 s 1 26:25.22 BARBUŻYŃSKI Dominik KL Lechia Gdańsk 2004 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2702/19 2022
5 5 s 1 26:32.40 ŁUC Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1379/20 2022 LDK!
6 6 s 1 26:34.97 PORYZIŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2349/19 2022 LDK!
7 7 s 1 26:46.08 FRIEBE Nikodem UKS Przełaj Żerków 2005 U18 WP --
8 8 s 1 26:47.06 ADAMCZYK Maciej UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- LDK!
9 9 s 1 27:01.54 ROSIEWICZ Jan UKS 12 Kalisz 2004 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł # Z/1598/18 2022 3
10 10 s 1 27:10.71 KUKAWKA Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2004 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/2492/20 2022 LDK!
11 11 s 1 28:24.81 GRUBECKI Wiktor CKS Budowlani Częstochowa # 2004 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4976/18 2022 LDK!
12 12 s 1 30:58.57 WALENDZIK Seweryn UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- LDK!
  s 1 DQ JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0132/18 2022 5

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 29.660706043243 sekund