ŁódĽ 06.03.2021
Halowe Mistrzostwa Województwa ¦l±skiego U16 i U14 2021
60 m K
1 4 e 1 8.05 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -- B.D. # Z/4905/19 2023 LDK!
2 10 e 1 8.33 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/1527/19 2023 LDK!
3 34 e 1 9.00 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
4 39 e 1 9.14 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2023 LDK!
5 46 e 1 9.34 SMALCUGA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- LDK!
6 55 e 1 9.80 GACEK Matylda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U16 SL --
1 2 e 2 7.98 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -- B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
2 15 e 2 8.57 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
3 22 e 2 8.75 MATYSIAK Amelia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL --
4 37 e 2 9.13 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -- LDK!
5 48 e 2 9.37 DUSZA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/0658/21 2021 LDK!
6 52 e 2 9.55 POTWORA Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL -- LDK!
1 3 e 3 8.04 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
2 11 e 3 8.35 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK!
3 13 e 3 8.44 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL -- GÓRECKA Małgorzata BEZ LDK!
4 26 e 3 8.88 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2023 BEZ LDK!
5 40 e 3 9.18 TARASENKOVA Waleriia KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/6032/21 2022 LDK!
6 43 e 3 9.26 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów # 2006 U16 SL -- B.D. # Z/0959/19 2023 LDK!
1 5 e 4 8.11 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- SPISAK Barbara 4 LDK!
2 6 e 4 8.14 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
3 8 e 4 8.22 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
4 21 e 4 8.69 MAŁYSIAK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- LDK!
5 25 e 4 8.85 PAWLIK Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1022/21 2022 LDK!
6 45 e 4 9.29 ZAMIELA Julia MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4444/19 2021 LDK!
1 1 e 5 7.94 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2023 LDK!
2 16 e 5 8.60 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
3 35 e 5 9.04 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -- B.D. Z/3403/18 2023 BEZ LDK!
4 50 e 5 9.39 PANASZ Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1936/19 2022 BEZ LDK!
5 53 e 5 9.60 ZWIERZYK Amelia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/3900/20 2022
6 56 e 5 10.16 BRUDNOWSKA Milena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL --
1 7 e 6 8.16 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
2 17 e 6 8.64 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
3 23 e 6 8.76 BARYCKA Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- SZYJKA Anna # Z/2804/21 2022 LDK!
4 27 e 6 8.90 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
5 29 e 6 8.94 KAMIŃSKA Ewa Anna RMKS Rybnik 2006 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5569/19 2021 LDK!
6 49 e 6 9.38 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- BIELA Marek # Z/3860/19 2023 LDK!
1 9 e 7 8.26 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK!
2 12 e 7 8.41 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL -- CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
3 19 e 7 8.66 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/2265/20 2023 LDK!
4 30 e 7 8.94 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
5 31 e 7 8.95 WIKŁO Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- # LDK!
1 14 e 8 8.57 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/0938/20 2023 BEZ LDK!
2 20 e 8 8.66 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2023 BEZ LDK!
3 32 e 8 8.96 WĘGRZYN Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3877/19 2021 LDK!
4 38 e 8 9.13 TENDERA Magdalena MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- SZYJKA Beata Z/2827/21 2022 LDK!
5 47 e 8 9.36 JAGIELSKA Emilia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/0932/19 2021 BEZ LDK!
6 54 e 8 9.62 KROT Zuzanna MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL --
1 18 e 9 8.65 WYPARŁO Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/3899/20 2022
2 24 e 9 8.78 PEŁKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/2257/20 2023 LDK!
3 41 e 9 9.21 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2023 LDK!
4 51 e 9 9.49 BURSAKOWSKA-IRZYKOWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0113/21 2023 LDK!
1 28 e 10 8.93 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/3930/20 2022 LDK!
2 33 e 10 8.99 MUNARI Sara MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- LDK!
3 36 e 10 9.06 CNOTA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL --
4 42 e 10 9.26 DUL Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
5 44 e 10 9.28 KICIA Milena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL --
1 1 e 11 8.09 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U14 OP -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
2 19 e 11 9.12 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3315/20 2023 LDK!
3 20 e 11 9.13 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2105/20 2023 LDK!
4 24 e 11 9.28 STAWOWCZYK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5570/21 2021 LDK!
5 32 e 11 9.62 NOWAK Katarzyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL --
6 45 e 11 10.82 FRˇCKOWIAK Aleksandra MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1581/21 2023 LDK!
1 2 e 12 8.15 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
2 4 e 12 8.61 KADZIMIERZ Jessica MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/1396/20 2023 LDK!
3 22 e 12 9.21 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3319/20 2023 BEZ LDK!
4 27 e 12 9.45 NOWIŃSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- LDK!
5 26 e 12 9.45 ¦WIDERSKA Kinga UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -- LDK!
1 5 e 13 8.64 BARANOWICZ Laura UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1002/21 2023 LDK!
2 16 e 13 9.04 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1589/21 2023 LDK!
3 23 e 13 9.24 WI¦NIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -- LDK!
4 25 e 13 9.31 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2023 LDK!
5 30 e 13 9.53 BORAL Marcelina UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL -- KRUPA Iwona # Z/0244/21 2023 LDK!
6 41 e 13 9.89 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/4665/19 2023 LDK!
1 3 e 14 8.55 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -- KRUPA Iwona # Z/1386/18 2023 BEZ LDK!
2 10 e 14 8.86 KRUPA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/5533/21 2023 LDK!
3 14 e 14 8.95 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
4 17 e 14 9.08 TOMASZEK Zofia MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4569/19 2022 LDK!
5 33 e 14 9.73 JANIA Julia MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4438/19 2022 BEZ
6 40 e 14 9.89 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2023 LDK!
1 7 e 15 8.66 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
2 13 e 15 8.91 ZIOBRO Anna KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- LDK!
3 18 e 15 9.11 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2023 LDK!
4 34 e 15 9.79 ROJEK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1585/21 2023 LDK!
5 42 e 15 9.90 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna # Z/5578/21 2023 LDK!
6 46 e 15 11.03 KAMIŃSKA Marcelina RMKS Rybnik 2009 U14 SL -- LDK!
1 6 e 16 8.65 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4419/20 2023 LDK!
2 11 e 16 8.89 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2780/19 2022 LDK!
3 29 e 16 9.52 MAZUR Anna MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4445/19 2023 LDK!
4 43 e 16 10.04 JAROSZEK Aleksandra MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U14 SL -- LDK!
5 44 e 16 10.41 DOLIBOG Nikola MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- PASEK Magdalena # Z/1391/20 2023 LDK!
6 47 e 16 11.32 BRUDNOWSKA Maja MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U14 SL --
1 12 e 17 8.91 KARWICKA Nina MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4439/19 2022 LDK!
2 15 e 17 8.96 WRONA Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- LDK!
3 36 e 17 9.80 RODAK Elżbieta UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL -- LDK!
4 37 e 17 9.81 GOŁUCH Milena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5563/21 2022 LDK!
5 38 e 17 9.84 DUTKIEWICZ Michalina UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/3746/20 2023 LDK!
6 39 e 17 9.86 MASŁOWSKA Eliza MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U14 SL -- B.D. Z/5860/21 2023
1 8 e 18 8.76 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2023 LDK!
2 9 e 18 8.81 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/2680/20 2023 LDK!
3 21 e 18 9.20 RYNKIEWICZ Zuzanna RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- LDK!
4 28 e 18 9.50 WIKAR Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2128/20 2023 LDK!
5 31 e 18 9.61 RYSZKA Wiktoria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U14 SL -- LDK!
6 35 e 18 9.79 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/3328/20 2023 LDK!
1 f 1 7.76 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -- B.D. # Z/4905/19 2023 LDK!
2 f 1 7.84 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2023 LDK!
3 f 1 7.89 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -- B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
4 f 1 8.05 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
5 f 1 8.10 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- SPISAK Barbara 4 LDK!
1 f 2 7.95 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U14 OP -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
2 f 2 8.46 BARANOWICZ Laura UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1002/21 2023 LDK!
3 f 2 8.54 KADZIMIERZ Jessica MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/1396/20 2023 LDK!
4 f 2 8.56 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -- KRUPA Iwona # Z/1386/18 2023 BEZ LDK!
5 f 2 8.67 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4419/20 2023 LDK!
6 f 2 15.88 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.21 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
2 3 s 1 46.65 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL V KRUPA Iwona # Z/1386/18 2023 BEZ LDK!
3 5 s 1 48.36 WRONA Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL V LDK!
1 9 s 2 49.97 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U14 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4551/19 2023 LDK!
2 10 s 2 50.34 WIKAR Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2128/20 2023 LDK!
3 16 s 2 51.55 RÓŻYCKA Lena UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4510/19 2023 LDK!
1 4 s 3 47.84 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL V MORKA Piotr # Z/2816/21 2023 LDK!
2 17 s 3 51.68 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2023 LDK!
3 21 s 3 52.35 KURASZ Paulina UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL -- LDK!
1 8 s 4 49.34 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
2 14 s 4 51.50 RONIN Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL -- # LDK!
3 35 s 4 57.23 WI¦NIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -- LDK!
1 13 s 5 50.82 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
2 19 s 5 52.20 WALASZCZYK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3933/20 2022 LDK!
3 23 s 5 52.45 DURCZOK Julia TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -- LDK!
1 6 s 6 48.51 KUPCZAK Olga MKS-SMS Victoria Racibórz # 2008 U14 SL -- RUSZEL Piotr SZYJKA Anna # , Z/1636/23 , 2023 LDK!
2 24 s 6 52.57 SOJKA Justyna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5872/21 2023 LDK!
3 29 s 6 53.29 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1583/21 2023 LDK!
1 12 s 7 50.70 RYGIEL Amelia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- # LDK!
2 32 s 7 56.04 RÓWIŃSKA Maja MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- LAKSA Dariusz Z/3906/20 2022
3 34 s 7 56.11 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/3328/20 2023 LDK!
1 2 s 8 46.57 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U14 SL V B.D. Z/4224/21 2023
2 15 s 8 51.53 ŁUKASZEWSKA Daria CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3932/20 2021 LDK!
3 22 s 8 52.43 BOROWICZ Anna MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- B.D. Z/1411/20 2021
1 11 s 9 50.48 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
2 18 s 9 51.88 JANIK Alicja MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U14 SL --
3 28 s 9 53.19 MATYKA Zuzanna MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL -- BONK Anna # Z/4099/20 2023 LDK!
1 27 s 10 52.93 KOMANDER Natalia LKS Pszczyna 2008 U14 SL -- HELBIK Marzanna # Z/6107/21 2023 LDK!
2 40 s 10 62.54 JAROSZEK Aleksandra MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U14 SL -- LDK!
3 41 s 10 66.91 KMIEĆ Amelia MOSiR Łaziska Górne 2008 U14 SL -- BONK Anna # Z/2729/21 2023 LDK!
1 26 s 11 52.90 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
2 36 s 11 57.97 MATYSIAK Milena MOSiR Łaziska Górne 2008 U14 SL -- BONK Anna # Z/2730/21 2023 LDK!
3 38 s 11 59.11 ANDRZEJEWSKA Marta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/6080/21 2021 LDK!
1 25 s 12 52.75 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2023 LDK!
2 30 s 12 53.56 BRZOZOWSKA Malwina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/2805/21 2023 LDK!
3 39 s 12 59.55 PIECUCH Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1730/19 2022 LDK!
1 7 s 13 48.84 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2023 LDK!
2 20 s 13 52.26 PIETRYKA Emilia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -- B.D. # LDK!
3 33 s 13 56.10 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2023 LDK!
1 31 s 14 55.73 STEC Nicola TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -- # LDK!
2 37 s 14 58.41 TURA Klaudia UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL -- B.D. Z/1747/21 2023 LDK!
1 2 s 15 43.60 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL III ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
2 4 s 15 44.09 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL III CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
3 6 s 15 44.34 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2023 LDK!
1 1 s 16 43.35 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0919/18 2023 5 LDK!
2 3 s 16 43.76 MUCHA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL III ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
3 8 s 16 44.88 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U16 SL III ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
1 5 s 17 44.23 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL III SPISAK Barbara 4 LDK!
2 7 s 17 44.88 SOŁTYS Wiktoria LKS Pszczyna 2006 U16 SL III LDK!
3 10 s 17 45.95 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL IV GÓRECKA Małgorzata BEZ LDK!
1 14 s 18 46.83 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL V PRENCEL Piotr # Z/0001/19 2023 LDK!
2 20 s 18 48.12 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2023 5 LDK!
3 21 s 18 48.62 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL -- KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2023 LDK!
1 26 s 19 49.65 PAWLIK Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1022/21 2022 LDK!
2 28 s 19 49.77 KOSIŃSKA Pola UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL -- WAJDA Aleksandra # Z/1741/21 2023 LDK!
3 41 s 19 51.70 TARASENKOVA Waleriia KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/6032/21 2022 LDK!
1 15 s 20 46.97 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2023 BEZ LDK!
2 18 s 20 47.61 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2023 LDK!
3 34 s 20 50.58 MUNARI Sara MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- LDK!
1 25 s 21 49.52 NICIA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4595/19 2021 BEZ LDK!
2 30 s 21 50.15 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL -- OLSZAR Michał Z/2971/18 2023 BEZ LDK!
3 52 s 21 53.05 WOJNA Amelia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- LDK!
1 36 s 22 50.68 OSMAN Aleksandra MOSM Tychy # 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef # Z/2176/18 2023 LDK!
2 47 s 22 52.06 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław # Z/3058/19 2023 BEZ LDK!
3 54 s 22 53.34 ŁˇGIEWKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3929/20 2023 LDK!
1 9 s 23 45.14 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2023 LDK!
2 24 s 23 49.46 GÓRNY Janet MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/3903/20 2022
3 49 s 23 52.22 JAGIELSKA Emilia MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5871/21 2022
1 35 s 24 50.64 GALAT Alicja MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/3501/18 2021 BEZ
2 40 s 24 51.21 GAWRON Łucja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL --
3 51 s 24 52.46 BOBAK Gabriela SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/6077/21 2022 LDK!
1 29 s 25 49.91 FRANC Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- LDK!
2 48 s 25 52.12 JURGA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -- LDK!
  s 25 DNF KOPIENIOK Laura TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2006 U16 SL --
1 13 s 26 46.73 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL V MARMUR Stanisław # Z/3242/18 2023 LDK!
2 32 s 26 50.44 WIERZOWIECKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/1417/20 2023 LDK!
3 38 s 26 50.97 MARCJANEK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3928/20 2022 LDK!
1 16 s 27 47.05 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U16 SL V GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2023 BEZ LDK!
2 19 s 27 48.01 PYCLIK Joanna MKS Żywiec 2006 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/1075/20 2022 LDK!
3 45 s 27 51.87 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2023
1 22 s 28 48.93 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/4936/22 2023 LDK!
2 27 s 28 49.74 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1178/20 2023 LDK!
3 33 s 28 50.48 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- B.D. Z/3794/20 2023
1 12 s 29 46.63 GŁˇBEK Milena LKS Pszczyna 2007 U16 SL V KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/4548/19 , 2022 BEZ LDK!
2 44 s 29 51.86 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
3 55 s 29 54.28 WOJTYŁA Zuzanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
1 11 s 30 46.24 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL IV WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2023 LDK!
2 56 s 30 56.33 NIECKARZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/3905/20 2023 LDK!
1 37 s 31 50.82 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2023 LDK!
2 50 s 31 52.33 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- BIELA Marek # Z/3860/19 2023 LDK!
3 53 s 31 53.12 KOWALSKA Jagoda MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- LDK!
1 31 s 32 50.23 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2022 LDK!
2 42 s 32 51.78 GÓRSKA Syntia MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U16 SL --
3 43 s 32 51.85 KUSTO¦ Emilia UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/6086/21 2023
1 23 s 33 49.06 KACZMAREK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
2 46 s 33 52.04 KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/2813/21 2023 LDK!
1 17 s 34 47.53 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław # Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
2 39 s 34 51.15 NIEWRZOŁ Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/1138/20 2023
600 m K
1 1 s 1 1:46.69 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL V SZCZYRK Janusz # Z/1413/20 2023 LDK!
2 2 s 1 1:47.16 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U14 SL V PASZTA Anna Z/5459/19 2023 LDK!
3 5 s 1 1:50.65 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/0957/19 2023 LDK!
4 8 s 1 1:55.05 BOCHEŃSKA Zofia MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1592/21 2022 LDK!
5 11 s 1 1:56.95 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2023 BEZ LDK!
6 18 s 1 2:02.05 SKOCZEWSKA Lena MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U14 SL -- KĘDZIOR Paweł # Z/2819/21 2023 LDK!
1 3 s 2 1:49.75 PODOLSKA Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL V LDK!
2 10 s 2 1:55.44 MIKU¦KIEWICZ Emilia UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2331/18 2023 BEZ LDK!
3 12 s 2 1:58.04 WALCZUCH Anna MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/3942/20 2022 LDK!
4 21 s 2 2:07.81 CHOJNACKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1794/19 2022 LDK!
5 22 s 2 2:09.69 SZCZUREK Iga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1800/19 2023
6 23 s 2 2:13.96 GAŻA Hanna LKS Pszczyna 2009 U14 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4640/18 2023 BEZ LDK!
1 7 s 3 1:54.71 RAKUS Antonina LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4098/20 2023 LDK!
2 14 s 3 2:00.31 MACIEJOWSKA Dominika KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL --
3 15 s 3 2:00.67 JAWORSKA Milena MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3318/20 2023 LDK!
4 16 s 3 2:01.08 CZARNECKA Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- PASEK Magdalena # Z/3941/20 2023 LDK!
5 19 s 3 2:02.58 PYTEL Łucja MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/2826/21 2023 LDK!
6 20 s 3 2:06.84 MĘDRALA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U14 SL -- B.D. Z/4076/20 2023
1 4 s 4 1:49.81 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2023 LDK!
2 6 s 4 1:54.49 POTOCZNY Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2488/23 2023 LDK!
3 9 s 4 1:55.20 PARYS Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3940/20 2023 LDK!
4 13 s 4 1:58.48 SOBU¦ Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4063/20 2023 LDK!
5 17 s 4 2:01.38 TALIK Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL --
6 24 s 4 2:14.25 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2023 LDK!
1 1 s 5 1:45.00 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2023 LDK!
2 2 s 5 1:47.84 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2022 BEZ LDK!
3 4 s 5 1:48.44 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
4 6 s 5 1:49.05 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL V WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2023 LDK!
5 7 s 5 1:49.24 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1408/20 2022 LDK!
1 3 s 6 1:48.14 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
2 5 s 6 1:48.90 OSMAŃSKA Oliwia UKS Chromik Mysłowice 2006 U16 SL V PROKSA Robert Z/2186/18 2023 BEZ LDK!
3 8 s 6 1:50.28 GAZDA Hanna LKS Pszczyna 2007 U16 SL -- LDK!
4 9 s 6 1:50.72 MILCZAREK Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/5534/19 2023 LDK!
5 13 s 6 1:54.82 KUSZYK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1939/19 2022 BEZ LDK!
1 10 s 7 1:52.12 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3892/20 2023 LDK!
2 11 s 7 1:52.74 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2023 BEZ
3 12 s 7 1:52.75 BˇK Adrianna MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4565/19 2022 LDK!
4 14 s 7 1:55.02 KLUGE Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- LDK!
5 15 s 7 1:57.76 CHOBOT Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:16.70 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2023 LDK!
2 2 s 1 3:17.78 GRADOŃ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL IV RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr # , Z/4616/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:18.04 ZIĘBA Lena MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3790/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:23.73 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki # 2008 U14 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2023
5 10 s 1 3:45.40 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz # Z/1543/20 2023 LDK!
1 5 s 2 3:28.41 KOPEĆ Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL V # LDK!
2 6 s 2 3:28.75 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL V BOJKO Bogdan Z/3721/19 2023
3 7 s 2 3:34.55 WACŁAWEK Natasza MKS Żywiec 2008 U14 SL -- B.D. FIJAK Krystyna , Z/4567/19 , 2023 LDK!
4 8 s 2 3:36.10 KROCZYK Emilia UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/1544/20 2023 LDK!
5 9 s 2 3:38.56 URBA¦ Sara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2777/19 2023 LDK!
1 1 s 3 3:07.46 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III LDK!
2 3 s 3 3:17.69 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2023 BEZ LDK!
3 5 s 3 3:22.06 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
4 7 s 3 3:27.44 CHRAPKA Jagoda UKS Chromik Mysłowice 2006 U16 SL V PASZTA Anna Z/2879/19 2022 LDK!
5 10 s 3 3:32.63 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -- CHRIST Marek 4 LDK!
6 11 s 3 3:33.73 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2023 LDK!
1 6 s 4 3:26.42 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL V PASZTA Wiesław Z/3090/18 2023 BEZ LDK!
2 12 s 4 3:35.52 WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/4608/19 2023 LDK!
3 13 s 4 3:37.83 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4170/19 2023
4 14 s 4 3:40.26 HUCULAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/3900/19 2021 LDK!
5 15 s 4 3:41.24 LEMAŃSKA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3931/20 2021 BEZ LDK!
6 17 s 4 3:42.37 MOJ Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- LDK!
1 2 s 5 3:16.90 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2023 LDK!
2 4 s 5 3:17.78 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2023 BEZ LDK!
3 8 s 5 3:31.15 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V MICHALSKA Alicja # Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
4 9 s 5 3:32.14 JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2023 LDK!
5 16 s 5 3:41.96 ZAKRZEWSKA Paulina UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- # LDK!
6 18 s 5 3:49.19 FOŁTARZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- CIUK Marek # Z/6064/21 2021 LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 s 1 10.78 CUBER Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL -- SZYJKA Beata # Z/2806/21 2023 LDK!
2 2 s 1 11.15 NOWORYTA Julia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- ROLAK Dorota # Z/0948/21 2023 LDK!
3 3 s 1 11.74 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK!
4 4 s 1 12.03 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U14 SL -- B.D. Z/4079/20 2023
5 5 s 1 12.31 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2105/20 2023 LDK!
6 6 s 1 14.33 STOKŁOSA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5573/21 2021 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 2 e 1 9.60 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -- B.D. # Z/4905/19 2023 LDK!
2 6 e 1 10.74 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL -- OLSZAR Michał Z/2971/18 2023 BEZ LDK!
3 7 e 1 11.22 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2023 LDK!
4 8 e 1 11.53 RZESZUTKO Julia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U16 SL --
5 10 e 1 11.65 MIZGAŁA Nela CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3893/20 2021 LDK!
1 1 e 2 9.51 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
2 4 e 2 10.00 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL -- KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2023 LDK!
3 9 e 2 11.56 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U16 SL -- B.D. Z/5858/21 2022
4 11 e 2 11.68 PICHITA Iga CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4603/19 , 2022 BEZ LDK!
1 3 e 3 9.79 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- SZYJKA Anna # Z/2803/21 2023 LDK!
2 5 e 3 10.48 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
3 12 e 3 11.88 WO¬NIAK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
4 13 e 3 14.36 ¦LOSARCZYK Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4634/19 2021 LDK!
1 f 1 9.41 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U16 SL -- B.D. # Z/4905/19 2023 LDK!
2 f 1 9.58 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
3 f 1 9.66 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- SZYJKA Anna # Z/2803/21 2023 LDK!
4 f 1 9.70 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL -- KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2023 LDK!
5 f 1 10.70 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL -- OLSZAR Michał Z/2971/18 2023 BEZ LDK!
  f 1 DNF MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.41 JOPEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/2525/19 2022 LDK!
2 f 1 1.38 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/0122/21 2023 LDK!
3 f 1 1.26 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2023 LDK!
4 f 1 1.23 WRÓŻEK Nadia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1798/19 2023
5 f 1 1.20 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/2680/20 2023 LDK!
6 f 1 1.15 KLI¦ Oliwia MKS Żywiec 2009 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/1073/20 2021 LDK!
6 f 1 1.15 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK!
8 f 1 1.10 DAWIDOWICZ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/6243/21 2023
1 f 2 1.50 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL IV SZYJKA Anna # Z/2803/21 2023 LDK!
2 f 2 1.50 BALAS Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/6075/21 2021 LDK!
3 f 2 1.41 JANIK Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V # LDK!
4 f 2 1.38 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2023 LDK!
5 f 2 1.38 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U16 SL -- LDK!
6 f 2 1.38 MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
7 f 2 1.32 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4602/19 2021 LDK!
7 f 2 1.32 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK!
9 f 2 1.29 TARGAS Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
9 f 2 1.29 KUZIOROWICZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4604/19 2021 LDK!
11 f 2 1.29 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK!
12 f 2 1.26 MIZGAŁA Nela CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3893/20 2021 LDK!
13 f 2 1.15 SMAJEK Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- LDK!
14 f 2 1.10 ŁˇGIEWKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3929/20 2023 LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.42 KUBIAK Karina UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/5755/21 2023 LDK!
2 f 1 2.12 STROŃSKA Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/5758/21 2023 LDK!
3 f 1 2.02 MA¦LANKA Amelia UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/5756/21 2023 LDK!
4 f 1 2.02 GOŁˇBEK Eliza MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U14 SL V LDK!
5 f 1 1.92 PYTLAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 2008 U14 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/5757/21 2023 LDK!
1 f 2 2.72 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL III KUBALA Magdalena # Z/2212/20 2023 LDK!
2 f 2 2.12 FILU¦ Viktoria UKS Olimp Mazańcowice 2007 U16 SL V
  f 2 NM KAPKA Agnieszka UKS Olimp Mazańcowice # 2006 U16 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4236/19 2021
W dal K
1 f 1 5.05 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
2 f 1 4.97 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK!
3 f 1 4.84 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2023 LDK!
4 f 1 4.80 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2023 LDK!
5 f 1 4.70 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL V CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
6 f 1 4.44 PYCLIK Joanna MKS Żywiec 2006 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1075/20 2022 LDK!
7 f 1 4.44 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
8 f 1 4.42 PEŁKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/2257/20 2023 LDK!
9 f 1 4.29 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
10 f 1 4.29 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2023 BEZ LDK!
11 f 1 4.22 PANASZ Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1936/19 2022 BEZ LDK!
12 f 1 4.15 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
13 f 1 4.02 WOJNA Amelia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- LDK!
14 f 1 4.00 WĘGRZYN Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3877/19 2021 LDK!
15 f 1 3.99 KLINOWSKA Nina MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL --
16 f 1 3.87 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/3930/20 2022 LDK!
17 f 1 3.86 MARCJANEK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3928/20 2022 LDK!
18 f 1 3.82 SMALCUGA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U16 SL -- LDK!
  f 1 NM ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2023 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.94 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U14 OP -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
2 f 1 4.72 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2780/19 2022 LDK!
3 f 1 4.67 KADZIMIERZ Jessica MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/1396/20 2023 LDK!
4 f 1 4.54 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2023 LDK!
5 f 1 4.52 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
6 f 1 4.45 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4419/20 2023 LDK!
7 f 1 4.44 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1589/21 2023 LDK!
8 f 1 4.38 ŁUKASZEWSKA Daria CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3932/20 2021 LDK!
9 f 1 4.21 TOMASZEK Zofia MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4569/19 2022 LDK!
10 f 1 4.18 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
11 f 1 4.18 BARANOWICZ Laura UKS Trójka Mikołów 2008 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1002/21 2023 LDK!
12 f 1 4.17 STEC Nicola TL Athletics Jastrzębie 2008 U14 SL -- # LDK!
13 f 1 4.17 NOWORYTA Julia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- ROLAK Dorota # Z/0948/21 2023 LDK!
14 f 1 4.16 STAWOWCZYK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5570/21 2021 LDK!
15 f 1 4.08 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
16 f 1 4.07 PIETRYKA Emilia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -- B.D. # LDK!
17 f 1 4.07 WALASZCZYK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3933/20 2022 LDK!
18 f 1 3.97 RYNKIEWICZ Zuzanna RMKS Rybnik 2008 U14 SL -- LDK!
19 f 1 3.92 KRUPA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/5533/21 2023 LDK!
20 f 1 3.91 ROJEK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1585/21 2023 LDK!
21 f 1 3.79 NAWROCKA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1808/19 2023
22 f 1 3.74 KLI¦ Oliwia MKS Żywiec 2009 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/1073/20 2021 LDK!
23 f 1 3.71 KLYTA Barbara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1811/19 2023
24 f 1 3.40 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/4665/19 2023 LDK!
25 f 1 3.28 KAMIŃSKA Marcelina RMKS Rybnik 2009 U14 SL -- LDK!
26 f 1 3.11 KSIˇŻEK Julia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL --
Wieloskok K
1 f 1 10.64 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL III B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
2 f 1 9.61 JANIK Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V # LDK!
3 f 1 9.45 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
4 f 1 9.44 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2023 LDK!
5 f 1 9.40 BALAS Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/6075/21 2021 LDK!
6 f 1 9.21 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/1527/19 2023 LDK!
7 f 1 9.02 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 2006 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5573/19 2023 LDK!
8 f 1 8.92 RDUCH Oliwia UKS Czwórka Żory 2007 U16 SL -- LDK!
9 f 1 8.59 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U16 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK!
10 f 1 8.34 ANTOSIEWICZ Julia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4602/19 2021 LDK!
11 f 1 8.28 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -- B.D. Z/3403/18 2023 BEZ LDK!
12 f 1 8.26 TARGAS Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
13 f 1 7.99 MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL -- KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
14 f 1 7.95 KUZIOROWICZ Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4604/19 2021 LDK!
Chód 2 km K
1 1 s 1 11:53.89 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2023 LDK!
2 2 s 1 11:56.67 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/2472/20 2023 LDK!
3 3 s 1 13:17.33 ŁOPATA Nadia MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- LDK!
60 m M
1 4 e 1 7.55 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
2 6 e 1 7.70 MIKUŁA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL --
3 9 e 1 7.80 GADAJ Kacper GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL -- LDK!
4 14 e 1 7.98 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 2007 U16 SL -- CIUK Marek Z/4129/22 2023 LDK!
5 18 e 1 8.12 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice # 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2023 LDK!
6 22 e 1 8.47 BONARSKI Paweł MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -- #
1 3 e 2 7.49 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
2 8 e 2 7.77 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL --
3 11 e 2 7.83 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2023 BEZ LDK!
4 13 e 2 7.92 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2023 LDK!
5 15 e 2 8.01 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2023 LDK!
6 16 e 2 8.02 JONKISZ Michał MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U16 SL -- # LDK!
1 2 e 3 7.46 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- B.D. # Z/2984/18 2023 BEZ LDK!
2 7 e 3 7.72 BAŃDO Olgierd MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL --
3 17 e 3 8.04 SIWY Mariusz UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL -- WAJDA Aleksandra # Z/1746/21 2023 LDK!
4 20 e 3 8.16 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -- PASZTA Wiesław Z/2148/20 2023 LDK!
5 24 e 3 8.68 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/5216/18 2021 BEZ LDK!
6 26 e 3 8.74 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/1906/21 2023 LDK!
1 1 e 4 7.45 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
2 5 e 4 7.69 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
3 12 e 4 7.91 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2023 BEZ LDK!
4 25 e 4 8.71 PASTUSZKA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2007 U16 SL -- B.D. Z/2185/18 2023 LDK!
5 27 e 4 8.82 KULA Piotr RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/4411/20 2021 LDK!
6 29 e 4 9.22 GÓRCZEWSKI Igor MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U16 SL -- LDK!
1 10 e 5 7.83 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2023 LDK!
2 19 e 5 8.15 SKOWRONEK Igor UKS Miotacz Sosnowiec 2006 U16 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
3 21 e 5 8.26 WRÓBEL Michał MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/0956/19 2021 BEZ LDK!
4 23 e 5 8.54 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2023 BEZ LDK!
5 28 e 5 9.14 SADŁO Mateusz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL --
1 3 e 6 8.16 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -- SYZDEK Mariusz Z/1364/19 2023 LDK!
2 8 e 6 8.72 SZOŁTYSIK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/3943/20 2023 LDK!
3 9 e 6 8.83 MIKUŁA Dennis CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U14 SL -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/4221/19 2023
4 15 e 6 9.13 NIECHCIAŁ Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1587/21 2023 LDK!
5 16 e 6 9.17 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2023 LDK!
6 27 e 6 10.15 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/2283/20 2023 LDK!
1 2 e 7 8.12 ANUS Maksymilian KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2129/20 2023 LDK!
2 6 e 7 8.57 MIKUŁA Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL -- PASZTA Anna # Z/2144/20 2023
3 10 e 7 8.95 CZAJA Franciszek CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4072/20 2023 LDK!
4 13 e 7 9.10 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U14 SL -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2023 LDK!
5 21 e 7 9.48 WIˇCEK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/0438/21 2023 LDK!
6 20 e 7 9.48 GAGULEWICZ Maciej MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5868/21 2023
1 1 e 8 7.96 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1584/21 2023 LDK!
2 4 e 8 8.41 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U14 SL -- OLSZAR Michał Z/2348/20 2023 52 LDK!
3 5 e 8 8.55 CIE¦LIK Antoni CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U14 SL -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/5914/21 2023
4 18 e 8 9.36 OLSZEWSKI Marcel RMKS Rybnik 2009 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4412/20 2023 LDK!
5 23 e 8 9.66 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2023 LDK!
6 25 e 8 9.77 WIATR Jakub MKS Żywiec 2009 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4039/20 2021 LDK!
1 11 e 9 8.99 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2023 LDK!
2 17 e 9 9.31 PORAWSKI Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1304/20 2023
3 24 e 9 9.73 NOWAK Oskar UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL -- B.D. Z/1744/21 2023 LDK!
4 26 e 9 10.10 PERDUTA Oskar RMKS Rybnik 2009 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4417/20 2023 LDK!
5 28 e 9 10.18 ŁUKOSZ Dawid MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/3938/20 2023
1 7 e 10 8.70 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -- BIELA Monika Z/3171/20 2022 LDK!
2 12 e 10 9.00 JAROSZEK Karol MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- LDK!
3 14 e 10 9.13 SU¦LIK Jakub CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/4223/19 2023
4 19 e 10 9.41 LAMPART Mateusz MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/0939/19 2022 LDK!
5 22 e 10 9.58 BANACH Antoni UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1290/21 2023 LDK!
1 f 1 7.34 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
2 f 1 7.38 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
3 f 1 7.49 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- B.D. # Z/2984/18 2023 BEZ LDK!
4 f 1 7.54 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 7.67 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 7.70 MIKUŁA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U16 SL --
1 f 2 7.91 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1584/21 2023 LDK!
2 f 2 8.09 ANUS Maksymilian KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2129/20 2023 LDK!
3 f 2 8.17 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -- SYZDEK Mariusz Z/1364/19 2023 LDK!
4 f 2 8.41 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U14 SL -- OLSZAR Michał Z/2348/20 2023 52 LDK!
5 f 2 8.49 CIE¦LIK Antoni CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U14 SL -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/5914/21 2023
6 f 2 8.56 MIKUŁA Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U14 SL -- PASZTA Anna # Z/2144/20 2023
300 m M
1 3 s 1 46.37 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/4567/18 , 2023 BEZ LDK!
2 7 s 1 47.28 ZANDER Filip MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1590/21 2023 LDK!
3 15 s 1 50.02 GÓRA Sergiusz UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL -- LDK!
1 10 s 2 47.89 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2023 LDK!
2 11 s 2 48.66 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
3 18 s 2 51.86 PORAWSKI Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/1304/20 2023
1 19 s 3 52.66 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2023 LDK!
2 20 s 3 52.82 NIECHCIAŁ Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- GŁˇB Magdalena # Z/1588/21 2023 LDK!
3 21 s 3 53.62 WYPYCH Radosław UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL -- WAJDA Aleksandra # Z/1751/21 2023 LDK!
1 17 s 4 50.31 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4057/20 2023 LDK!
2 22 s 4 55.32 KU¦ Kacper TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/6240/21 2023
3 24 s 4 61.14 ZIELIŃSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- LAKSA Dariusz # Z/5964/21 2021
1 6 s 5 47.01 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna # Z/4366/19 2023 LDK!
2 13 s 5 49.83 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- MARMUR Stanisław # Z/0931/19 2023 BEZ LDK!
3 14 s 5 49.86 MIKOŁAJCZAK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4060/20 2023 LDK!
1 1 s 6 43.72 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3316/20 2023 LDK!
2 2 s 6 44.12 GÓRNY Diego MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/3902/20 2022 LDK!
3 12 s 6 49.28 DEKO Antoni CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/3923/20 2023 LDK!
1 4 s 7 46.51 CIE¦LIK Antoni CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U14 SL -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/5914/21 2023
2 5 s 7 46.94 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U14 SL -- SYZDEK Mariusz Z/1364/19 2023 LDK!
3 23 s 7 58.64 FUCHS Kamil MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL -- BONK Anna # Z/2727/21 2023 LDK!
1 8 s 8 47.40 SŁUPIK Szymon MOSiR Łaziska Górne 2008 U14 SL -- LDK!
2 9 s 8 47.53 SUFA Dominik MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna # Z/0007/21 2022 LDK!
3 16 s 8 50.28 SU¦LIK Jakub CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/4223/19 2023
1 1 s 9 40.07 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL IV B.D. # Z/2984/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 9 40.79 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL V DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2023 LDK!
3 5 s 9 42.90 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/1393/20 2023 LDK!
1 4 s 10 42.45 FRAŃCZUK Przemysław MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U16 SL V # LDK!
2 6 s 10 43.27 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
3 12 s 10 44.72 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 2007 U16 SL -- CIUK Marek Z/4129/22 2023 LDK!
1 3 s 11 40.95 BUGLA Kamil UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL V
2 7 s 11 43.43 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice # 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2023 LDK!
3 16 s 11 50.38 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK!
1 8 s 12 43.66 FILBRANT Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/6078/21 2021 LDK!
2 9 s 12 44.39 ¦LIWOŃ Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4599/19 2022 BEZ LDK!
3 10 s 12 44.53 PASTUSZKA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2007 U16 SL -- B.D. Z/2185/18 2023 LDK!
1 11 s 13 44.62 WOSKOWSKI Radosław MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/2823/21 2023 LDK!
2 13 s 13 46.30 SAWCZUK Grzegorz LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL --
3 14 s 13 46.64 BIZOŃ Grzegorz KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/1992/20 2023 LDK!
1 15 s 14 46.79 HEBA Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- #
2 17 s 14 51.04 SOBCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/2820/21 2023 LDK!
600 m M
1 2 s 1 1:46.63 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1593/21 2023 LDK!
2 3 s 1 1:47.94 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2023 LDK!
3 7 s 1 1:57.44 SERAFIN Samuel MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1402/20 2023 LDK!
4 8 s 1 1:57.72 ARIK Emin MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- B.D. Z/1412/20 2023
5 9 s 1 1:59.82 PLUTA Damian LKS Pszczyna 2008 U14 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4550/19 2023 LDK!
6 11 s 1 2:02.45 STAJKOWSKI Cezary MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL -- BONK Anna # Z/4010/18 2023 BEZ LDK!
7 13 s 1 2:04.89 STAWINOGA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/3124/20 2023
1 1 s 2 1:46.39 JANKOWSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4084/20 2023 LDK!
2 4 s 2 1:49.19 GWÓ¬D¬ Mateusz MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1395/20 2022 LDK!
3 5 s 2 1:51.51 CYGANEK Damian GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2473/20 2023 LDK!
4 6 s 2 1:52.29 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2023 LDK!
5 10 s 2 1:59.93 TISZBIEREK Borys GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- LDK!
6 12 s 2 2:03.54 SOBOL Ignacy MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U14 SL --
1 1 s 3 1:31.78 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2023 LDK!
2 2 s 3 1:33.21 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2023 BEZ LDK!
3 3 s 3 1:33.22 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL IV # LDK!
4 4 s 3 1:34.89 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2023 LDK!
5 5 s 3 1:37.11 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice # 2007 U16 SL V DARLIŃSKI Artur # Z/0136/22 2023 LDK!
6 6 s 3 1:39.77 KALISZ Maciej UKS Trójka Mikołów 2006 U16 SL V WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra , Z/4518/18 , 2023 BEZ LDK!
7 7 s 3 1:40.83 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- JONDA Czesław Z/2739/20 2023
1 8 s 4 1:44.96 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3922/20 2023 LDK!
2 9 s 4 1:47.19 KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4174/19 2022
3 10 s 4 1:47.75 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- KOS Kamil # Z/3292/20 2023 LDK!
4 11 s 4 1:50.54 MUSIAŁ Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL --
5 12 s 4 2:04.11 MILER Franciszek MOSiR Łaziska Górne 2007 U16 SL -- LDK!
1000 m M
1 s 1 3:11.84 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/0949/19 2023 LDK!
2 s 1 3:12.21 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2023 LDK!
3 s 1 3:15.75 TALIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/3250/20 2023
4 s 1 3:22.09 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0983/18 2023 BEZ
5 s 1 3:22.44 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2023 LDK!
6 s 1 3:23.93 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2023 LDK!
7 s 1 3:24.24 JASIULEK Brunon MKS Brenna Górki # 2009 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6323/22 2023
8 s 1 3:40.36 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2023 LDK!
9 s 1 3:53.37 BONARSKI Bartosz MKS-MOS Katowice 2008 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5865/21 2022
1 1 s 2 2:48.42 ¦WIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2023 LDK!
2 2 s 2 2:49.13 FRAŃCZUK Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 2006 U16 SL IV # LDK!
3 3 s 2 2:57.26 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2023 BEZ
4 4 s 2 2:59.49 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/2414/20 2023
5 5 s 2 3:03.24 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2023 LDK!
6 6 s 2 3:04.55 BOCHYNEK Dawid UKS Olimpia Zabrze 2006 U16 SL -- # LDK!
7 11 s 2 3:22.44 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2023 BEZ LDK!
1 7 s 3 3:06.19 ZIOBROWSKI Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
2 8 s 3 3:07.16 CZERNECKI Franciszek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- KOS Kamil Z/1991/20 2022 LDK!
3 9 s 3 3:14.64 ¦WIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2023
4 10 s 3 3:18.32 KIELJAN Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/5532/19 2023 LDK!
5 12 s 3 3:25.82 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2023 LDK!
6 13 s 3 3:29.76 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- KOS Kamil # Z/5565/21 2023 LDK!
7 14 s 3 3:44.77 MYTNIK Radosław MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:45.14 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK!
2 2 s 1 6:45.50 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2023 LDK!
3 3 s 1 6:46.23 MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2023
4 4 s 1 6:56.07 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2023
5 5 s 1 7:01.96 LEWANDOWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 2006 U16 SL -- # LDK!
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
1 s 1 11.39 CZAJA Franciszek CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/4072/20 2023 LDK!
2 s 1 11.90 DEKO Antoni CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof # Z/3923/20 2023 LDK!
3 s 1 12.29 PIECHOTA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5569/21 2023 LDK!
4 s 1 12.44 DZIURLA Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- LDK!
60 m pł M Mł M
1 s 1 9.24 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
2 s 1 9.38 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2023 BEZ LDK!
3 s 1 10.35 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2023 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.40 MYSZOR Hubert RMKS Rybnik 2009 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4418/20 2023 LDK!
2 f 1 1.35 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2023 LDK!
3 f 1 1.20 DZIURLA Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- LDK!
4 f 1 1.10 WÓJCIK Paweł SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1998/18 2021 LDK!
4 f 1 1.10 PIECHOTA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5569/21 2023 LDK!
1 f 2 1.65 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
2 f 2 1.60 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2023 BEZ LDK!
3 f 2 1.55 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2023 BEZ LDK!
4 f 2 1.50 ZAJˇC Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- LDK!
5 f 2 1.45 MUSIAŁ Patryk CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/0937/20 2022 BEZ LDK!
5 f 2 1.45 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2023 LDK!
7 f 2 1.40 FILBRANT Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/6078/21 2021 LDK!
8 f 2 1.40 SENYK Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
9 f 2 1.40 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
10 f 2 1.30 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- #
11 f 2 1.25 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK!
  f 2 NM WIELOCH Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- LDK!
Tyczka M
1 f 1 1.92 POLOK Patryk MKS Ustroń 2009 U14 SL -- KUBALA Magdalena # Z/6084/21 2023 LDK!
2 f 1 1.82 MILICZEK Artur UKS Olimp Mazańcowice 2008 U14 SL -- LDK!
1 f 2 4.82 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2002 U20 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3251/19 2023 LDK!
2 f 2 3.82 BUCKI Dawid KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS III ŁO¦ Dariusz B.D. # Z/4103/17 2023
W dal M
1 f 1 6.11 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 5.53 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna # Z/2116/20 2023 LDK!
3 f 1 5.51 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2023 BEZ LDK!
4 f 1 5.41 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna # Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 5.06 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 4.64 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2023 BEZ
7 f 1 4.60 SKOWRONEK Igor UKS Miotacz Sosnowiec 2006 U16 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
8 f 1 4.40 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/5216/18 2021 BEZ LDK!
9 f 1 4.27 KULA Piotr RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/4411/20 2021 LDK!
10 f 1 4.26 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -- B.D. Z/4074/20 2023
11 f 1 4.06 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2023 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.25 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U14 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1584/21 2023 LDK!
2 f 1 5.09 SZYMAŃSKI Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/4312/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 4.90 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U14 SL -- OLSZAR Michał Z/2348/20 2023 52 LDK!
4 f 1 4.69 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -- BIELA Monika Z/3171/20 2022 LDK!
5 f 1 4.66 MIKUŁA Dennis CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U14 SL -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/4221/19 2023
6 f 1 4.52 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2023 LDK!
7 f 1 4.35 GÓRNY Diego MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna # Z/3902/20 2022 LDK!
8 f 1 4.24 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
9 f 1 4.23 SZOŁTYSIK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/3943/20 2023 LDK!
10 f 1 4.21 SUFA Dominik MKS Żywiec 2008 U14 SL -- FIJAK Krystyna # Z/0007/21 2022 LDK!
11 f 1 4.15 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2023 LDK!
12 f 1 4.11 BANACH Antoni UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/1290/21 2023 LDK!
13 f 1 4.10 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U14 SL -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2023 LDK!
14 f 1 4.09 NIECHCIAŁ Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/1587/21 2023 LDK!
15 f 1 4.05 JAROSZEK Karol MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- LDK!
16 f 1 4.00 WIATR Jakub MKS Żywiec 2009 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4039/20 2021 LDK!
17 f 1 3.90 OLSZEWSKI Marcel RMKS Rybnik 2009 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4412/20 2023 LDK!
18 f 1 3.83 PERDUTA Oskar RMKS Rybnik 2009 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4417/20 2023 LDK!
19 f 1 3.34 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/2283/20 2023 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.60 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL IV B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
2 f 1 10.53 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 10.05 ZAJˇC Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- LDK!
4 f 1 9.96 WIELOCH Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U16 SL -- LDK!
5 f 1 9.31 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- #
6 f 1 9.20 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.6791479587555 sekund