Warszawa 14.03.2021
Warszawska Liga Biegowa II
60 m K
1 1 s 1 8.69 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2023 LDK!
2 2 s 1 8.70 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4339/20 2023 LDK!
3 3 s 1 8.73 DŁUGOSIELSKA Pola KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/4702/21 2023 LDK!
4 4 s 1 8.82 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/3415/21 2023
5 5 s 1 9.02 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2023 LDK!
1 8 s 2 9.13 SIERGIEJ Agnieszka KS Zawkrze Mława 2008 U14 MZ -- # LDK!
2 12 s 2 9.39 DZIEDZIŃSKA Kornelia UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian # Z/5456/21 2023 LDK!
1 9 s 3 9.28 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
2 10 s 3 9.34 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3921/19 2023 LDK!
3 14 s 3 9.60 BEREDA Weronika UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3222/21 2023 LDK!
4 15 s 3 9.66 JAWORSKA Natasza Fit Camp Warszawa 2008 U14 MZ -- B.D. Z/3410/21 2021
5 17 s 3 15.35 BAUER Agnieszka niest. Warszawa 2008 U14 MZ --
1 6 s 4 9.06 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2023 LDK!
2 11 s 4 9.36 GAŁAT Nikola UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2788/21 2023 LDK!
1 7 s 5 9.10 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2023 LDK!
2 13 s 5 9.44 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2023 LDK!
3 16 s 5 9.89 SIEŃCZYK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/1352/22 2023
1 1 s 6 8.22 STOMA Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/0911/21 2023 LDK!
2 2 s 6 8.59 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3192/21 2023 LDK!
3 3 s 6 8.66 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0486/20 2023 LDK!
4 4 s 6 9.04 IWANICKA Lena KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3883/21 2022 LDK!
5 8 s 6 9.28 STOLAREK Maja OKS Skra Warszawa # 2009 U14 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2985/23 2023
1 6 s 7 9.20 BARANOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- LDK!
2 7 s 7 9.25 KRZY¦KÓW Klara KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3785/20 2023
3 9 s 7 9.48 SMOLARCZYK Pola KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- MASTALERZ Janusz Z/6332/22 2023
4 11 s 7 9.61 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0898/21 2023 LDK!
5 13 s 7 9.72 KRYNICKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4017/21 2021
1 5 s 8 9.08 SOCHACKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/0573/23 2023 LDK!
2 10 s 8 9.60 FRˇCZAK Oliwia UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- #
3 12 s 8 9.64 KOPER Zuzanna AKL Ursynów Warszawa # 2009 U14 MZ -- B.D. # Z/3308/22 2022
4 15 s 8 10.00 JAREK Zuzanna KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- GAZDA Olga # Z/4005/21 2023
1 14 s 9 9.79 PIETRZKIEWICZ Pola Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/4000/21 2022 LDK!
2 16 s 9 10.22 KU¦MIERCZYK Zuzanna UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- # LDK!
3 17 s 9 10.37 OLESZCZUK Emilia UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- #
1 18 s 10 11.18 WILIŃSKA Joanna MKS Syrena Warszawa 2009 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota LDK!
1 1 s 11 9.22 RAFALONT Antonina KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0899/21 2022 LDK!
2 2 s 11 9.26 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3210/20 2023 LDK!
3 3 s 11 9.28 STANISZEWSKA Matylda KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/0889/21 2023 LDK!
4 4 s 11 9.29 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4061/21 2023 LDK!
5 12 s 11 10.12 STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2023 LDK!
1 5 s 12 9.53 GŁADYGA Patrycja UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3587/21 2021
2 6 s 12 9.72 GRALEWICZ Zofia KS Zawkrze Mława 2010 U12 MZ -- LDK!
3 9 s 12 9.86 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
4 10 s 12 9.99 KAROL Antonina KS Zawkrze Mława 2010 U12 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # Z/2025/21 2021
5 14 s 12 10.32 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa # 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
1 13 s 13 10.23 WOJTASIK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4335/20 2023 LDK!
2 15 s 13 10.36 KOWALSKA Matylda UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- B.D. Z/3425/20 2021 LDK!
3 16 s 13 10.49 BARCICKA Marianna UKS Herkules Sulejówek 2010 U12 MZ --
4 17 s 13 10.79 GOŁUB Karolina Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/4298/21 2021
1 8 s 14 9.85 RÓJ Alicja KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ -- # LDK!
2 10 s 14 9.99 MAJEWSKA Amelia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3705/20 2023 LDK!
3 18 s 14 10.90 MACIASZEK Anna UKS Herkules Sulejówek 2010 U12 MZ --
1 7 s 15 9.82 WYPIÓR Marika RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -- #
1 1 s 16 9.21 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków # 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2023 LDK!
2 6 s 16 10.46 PARCZEWSKA Joanna Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/3431/21 2021
3 7 s 16 10.56 WˇSOWSKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4066/21 2021
4 8 s 16 10.61 RUDOWSKA Lilia KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0892/21 2022 LDK!
5 9 s 16 10.89 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3702/20 2023 LDK!
1 2 s 17 9.76 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/4176/21 2023 LDK!
1 3 s 18 9.97 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
2 4 s 18 10.20 KOCZUR Emma RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/4105/21 2023
3 5 s 18 10.38 SUCHENEK Nina UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ -- LDK!
1 1 s 19 10.23 RAFALSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0891/21 2023 LDK!
2 2 s 19 10.32 OGONOWSKA Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 2012 U12 MZ -- B.D. # Z/3760/21 2023
3 7 s 19 10.75 STRZEŻEK Dominika Akademia Sportu Otwock 2012 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3999/21 2022
4 8 s 19 10.88 KU¦MIERCZYK Oliwia UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław # Z/3233/21 2023
1 3 s 20 10.36 KACZMAREK Alicja UKS Lider Siercza 2012 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/2522/21 2023 LDK!
2 4 s 20 10.37 GIEJBATOW Pola UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3191/20 2023 LDK!
3 6 s 20 10.40 KUMANOWSKA Anna LUKS Boguszyce 2012 U12 LD -- LDK!
1 5 s 21 10.38 LE¦NIAK Róża MKS Polonia Warszawa # 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3561/22 2023
2 9 s 21 10.90 MAŁECKA Julia UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3593/21 2021
1 1 s 22 10.28 KRUPKA Oliwia OKS Start Otwock 2013 U12 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4018/21 2023
2 2 s 22 10.46 DERDA Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4178/21 2022
3 3 s 22 10.67 OCZKOWSKA Urszula LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3757/21 2023 LDK!
4 4 s 22 10.75 ¦WIDER Natalia Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/4459/21 2021
5 5 s 22 10.99 VASILEVA Lea KS AZS AWF Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4180/21 2023
1 7 s 23 11.10 SOSNOWSKA Helena Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0863/21 2021
2 8 s 23 11.21 SOBOWIEC Hanna UKS Skalar Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/3594/21 2021
3 11 s 23 12.14 WIGIER Helena UKS MTE Milanówek 2013 U12 MZ -- DOMAGAŁA Joanna Z/3892/21 2022
1 6 s 24 11.00 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4006/21 2023 LDK!
2 9 s 24 11.50 GLINKA Michalina Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0864/21 2021
3 10 s 24 11.58 MAJEWSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/5051/21 2023 LDK!
4 12 s 24 12.70 KYIOVETS Madlien Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/6526/21 2021
5 13 s 24 12.88 ZACHARSKA Liliana KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2013 U12 MZ -- GAZDA Olga # Z/5183/21 2021
1 1 s 25 11.02 RACHWAŁ Iga 12tri.pl Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4062/21 2021
2 2 s 25 11.41 MˇDRZAK Katarzyna Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4306/21 2021
3 3 s 25 11.96 KUBA Klaudia LUKS Boguszyce 2014 U12 LD -- B.D. # Z/4265/21 2023 LDK!
4 4 s 25 13.15 BARGLIK Milena Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4307/21 2021
1 1 s 26 12.11 DOBROWOLSKA Alicja UKS Orzełki Warszawa # 2015 U12 MZ -- LDK!
2 2 s 26 12.33 KOT Natalia RK Athletics Warszawa # 2015 U12 MZ -- B.D. # Z/3230/22 2023
3 3 s 26 15.12 PIˇTKOWSKA Natalia Fit Camp Warszawa 2015 U12 MZ -- B.D. Z/4552/21 2021
300 m K
1 2 s 1 47.89 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ V GRALEWSKI Wojciech # Z/3415/21 2023
2 3 s 1 48.21 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U14 MA V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2023 LDK!
3 4 s 1 49.18 SO¦NIERZ Hanna UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ -- LDK!
4 6 s 1 50.47 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2023 LDK!
5 12 s 1 52.88 JASKULSKA Amelia Maria UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
1 8 s 2 51.36 KOPEĆ Liwia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4338/20 2023 LDK!
2 9 s 2 51.58 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2791/20 2023 LDK!
3 11 s 2 52.86 LUBIEJEWSKA Gabriela UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ -- LDK!
4 14 s 2 54.09 JAWORSKA Natasza Fit Camp Warszawa 2008 U14 MZ -- B.D. Z/3410/21 2021
5 15 s 2 55.46 KARCZEWSKA Marta KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4341/20 2023 LDK!
1 7 s 3 50.61 BŁU¦ Hanna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2023
2 17 s 3 55.51 GRZONEK Pola LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2008 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/4065/21 2023
3 19 s 3 57.39 DZIEDZIŃSKA Kornelia UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian # Z/5456/21 2023 LDK!
4 20 s 3 59.70 NISKA Iza UKS Rusiec 2008 U14 MZ -- LDK!
5 21 s 3 59.74 BARGLIK Marcelina KSW Sokudo Otwock 2008 U14 MZ -- BIELECKI Marcin Z/1052/21 2022
1 1 s 4 47.45 GROMEK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ V GOGOŁEK Marcin Z/0885/21 2023
2 5 s 4 49.21 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4339/20 2023 LDK!
3 10 s 4 52.04 GAŁAT Nikola UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2788/21 2023 LDK!
4 18 s 4 55.72 NIEPOSTYN Barbara KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3704/20 2023 LDK!
1 13 s 5 53.32 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2023 LDK!
2 16 s 5 55.49 NOWAKOWSKA Nika KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/7126/21 2023
1 2 s 6 49.96 PUŁAWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3206/21 2023 LDK!
2 3 s 6 50.59 BARANOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- LDK!
3 5 s 6 50.89 KULIBERDA Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5838/19 2022
4 8 s 6 51.82 KRZY¦KÓW Klara KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3785/20 2023
5 10 s 6 52.99 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0898/21 2023 LDK!
1 7 s 7 51.37 ŁUCZYK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3707/20 2023 LDK!
2 9 s 7 52.42 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3226/21 2023 LDK!
3 11 s 7 53.45 KRASUSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3708/20 2023 LDK!
4 13 s 7 55.05 BLIŻYCKA Matylda UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- #
5 15 s 7 55.91 KRYNICKA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4017/21 2021
1 16 s 8 56.05 KACZMAREK Julia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3166/20 2023 LDK!
2 19 s 8 60.84 KRZYWANIA Wiktoria RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/3259/21 2022
3 20 s 8 62.30 BIELECKA Maja KSW Sokudo Otwock 2009 U14 MZ -- BIELECKI Marcin Z/1734/20 2022 LDK!
4 21 s 8 64.37 KWIATKOWSKA Barbara Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/7138/21 2021
1 1 s 9 49.55 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0485/20 2023 LDK!
2 4 s 9 50.72 SOCHACKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/0573/23 2023 LDK!
3 12 s 9 54.03 USS Maryna RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/5508/21 2023
4 14 s 9 55.09 KOPER Zuzanna AKL Ursynów Warszawa # 2009 U14 MZ -- B.D. # Z/3308/22 2022
1 6 s 10 51.26 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/6514/21 2023
2 17 s 10 58.06 PODGÓRSKA Magdalena KSW Sokudo Otwock 2009 U14 MZ -- BIELECKI Marcin Z/1729/20 2022 LDK!
3 18 s 10 58.44 SERWATKA Milena KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3197/21 2022
1 1 s 11 49.95 RAFALONT Antonina KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0899/21 2022 LDK!
2 6 s 11 53.01 POCIEJEWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/2067/20 2023
3 8 s 11 53.54 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/3210/20 2023 LDK!
4 9 s 11 53.72 GRALEWICZ Zofia KS Zawkrze Mława 2010 U12 MZ -- LDK!
5 11 s 11 55.33 STANISZEWSKA Matylda KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/0889/21 2023 LDK!
1 12 s 12 56.73 GŁADYGA Patrycja UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3587/21 2021
2 13 s 12 57.49 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa # 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
3 15 s 12 59.11 ŁOPATKA Maria Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/4301/21 2021
4 16 s 12 59.81 KAROL Antonina KS Zawkrze Mława 2010 U12 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # Z/2025/21 2021
1 2 s 13 51.65 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
2 5 s 13 52.84 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa # 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/5809/22 2023 LDK!
3 18 s 13 60.61 MARCINKOWSKA Lilla UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3242/21 2023 LDK!
4 20 s 13 73.42 BRONISZ Małgorzata UKS Herkules Sulejówek 2010 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6533/21 2023 LDK!
1 4 s 14 52.55 PARZYCH Natalia KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4181/21 2023 LDK!
2 7 s 14 53.52 PÓŁTORAK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2010 U12 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1743/20 2023 LDK!
3 10 s 14 55.03 PIEKUT Aleksandra LUKS Boguszyce 2010 U12 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0358/20 2023
4 14 s 14 58.71 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6731/21 2023 LDK!
5 19 s 14 62.06 MICHALAK Zuzanna UKS Siódemka Ostrołęka 2010 U12 MZ --
1 3 s 15 52.41 ZAJˇC Daria TS Wieliczanka Wieliczka # 2010 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3167/20 2023 LDK!
2 17 s 15 60.38 ZIMOWICZ Alicja Ducla Academy Warszawa 2010 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2683/21 2023
1 1 s 16 55.19 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/4176/21 2023 LDK!
2 4 s 16 56.56 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2679/21 2023
3 5 s 16 56.64 PIKUS Lena Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2678/21 2023
1 2 s 17 56.05 GRZONEK Helena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2011 U12 MZ --
2 8 s 17 61.59 JANAS Joanna RK Athletics Warszawa # 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/14800/21 2023
3 9 s 17 62.02 MADEJSKA Pola Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2682/21 2023
1 3 s 18 56.17 SZAJKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3199/21 2023 LDK!
2 6 s 18 57.23 HARTFIL Liliana AZS-AWF Warszawa 2011 U12 MZ --
3 7 s 18 57.32 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
4 10 s 18 62.89 MILEWSKA Maja KS Lemiesz Team Warszawa # 2011 U12 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3862/23 2023 LDK!
1 1 s 19 55.97 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2688/21 2023
2 2 s 19 56.76 RAFALSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0891/21 2023 LDK!
3 3 s 19 57.55 ZABOROWSKA Antonina Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2687/21 2023
4 5 s 19 64.58 KUMANOWSKA Anna LUKS Boguszyce 2012 U12 LD -- LDK!
1 4 s 20 59.78 ZEJER Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4008/21 2023 LDK!
2 6 s 20 64.81 MAŁECKA Julia UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3593/21 2021
3 7 s 20 65.79 TAMOŃ Jowita LUKS Boguszyce 2012 U12 LD -- LDK!
1 1 s 21 60.34 OCZKOWSKA Urszula LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3757/21 2023 LDK!
2 3 s 21 62.44 KRUPKA Oliwia OKS Start Otwock 2013 U12 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4018/21 2023
3 5 s 21 64.35 VASILEVA Lea KS AZS AWF Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4180/21 2023
4 6 s 21 66.47 PÓŁTORAK Łucja Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/3923/21 2021
1 2 s 22 62.11 DERDA Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4178/21 2022
2 7 s 22 66.59 SOBOWIEC Hanna UKS Skalar Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/3594/21 2021
3 9 s 22 73.39 GLINKA Michalina Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0864/21 2021
1 4 s 23 62.60 KRYSIAK Bianca Ducla Academy Warszawa 2013 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2675/21 2023
2 8 s 23 68.44 JANNASZ Felicja UKS Skalar Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/5775/21 2023
3 10 s 23 80.51 WIGIER Helena UKS MTE Milanówek 2013 U12 MZ -- DOMAGAŁA Joanna Z/3892/21 2022
1 1 s 24 65.99 ŁUKOWSKA Maja Ducla Academy Warszawa 2014 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2677/21 2023
2 2 s 24 67.40 KUBA Klaudia LUKS Boguszyce 2014 U12 LD -- B.D. # Z/4265/21 2023 LDK!
3 3 s 24 68.15 RACHWAŁ Iga 12tri.pl Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4062/21 2021
4 4 s 24 77.74 PIOTROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2014 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/0896/21 2023
  s 24 DNF MˇDRZAK Katarzyna Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4306/21 2021
600 m K
1 1 s 1 1:48.13 ¦MIECHOWSKA Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U14 LD V ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2624/21 2023 LDK!
2 2 s 1 1:50.32 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2023 LDK!
3 4 s 1 1:53.55 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków # 2008 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/0282/22 2023 LDK!
4 7 s 1 2:00.21 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2023 LDK!
1 3 s 2 1:51.20 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
2 5 s 2 1:53.64 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/3415/21 2023
3 6 s 2 2:00.19 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U14 LD -- MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz # , Z/0484/20 , 2023 LDK!
4 9 s 2 2:09.55 BŁU¦ Hanna KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2023
1 8 s 3 2:01.37 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
2 10 s 3 2:09.67 SIEŃCZYK Zofia KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/1352/22 2023
3 11 s 3 2:18.73 GRZONEK Pola LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2008 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/4065/21 2023
1 1 s 4 1:50.59 BIENIECKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- MASTALERZ Janusz MAJ- MATUSIAK Marlena # , Z/2694/21 , 2022 LDK!
2 2 s 4 1:51.95 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław # Z/3669/20 2023 LDK!
3 5 s 4 2:01.46 KOCZYWˇS Nikola LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0490/20 2023 LDK!
1 4 s 5 2:00.84 WRÓBLEWSKA Michalina KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/7140/21 2023
2 7 s 5 2:04.76 KOBACKA Julia LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/4255/21 2023 LDK!
3 8 s 5 2:07.18 JAREK Zuzanna KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- GAZDA Olga # Z/4005/21 2023
4 14 s 5 2:23.22 GˇTKOWSKA Nikola Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3769/20 2023 LDK!
1 6 s 6 2:02.89 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/3722/20 2023 LDK!
2 10 s 6 2:08.96 KRAWCZYK Natasza LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/4256/21 2023 LDK!
3 13 s 6 2:19.97 WRÓBLEWSKA Daria LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0489/20 2023 LDK!
1 3 s 7 1:56.67 RUDNIK Iga RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/4100/21 2023
2 9 s 7 2:08.06 USS Maryna RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/5508/21 2023
3 11 s 7 2:09.55 JANNASZ Teresa UKS Skalar Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/5776/21 2023
4 12 s 7 2:17.63 STAWICKA Eliza UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3379/20 2023 LDK!
1 1 s 8 1:53.59 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/3138/20 2023 LDK!
2 2 s 8 1:55.01 WASˇŻNIK Zofia WLKS Nowe Iganie 2010 U12 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/3241/21 2023 LDK!
3 3 s 8 1:57.04 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U12 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4305/20 2023 LDK!
4 4 s 8 2:04.65 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
1 6 s 9 2:08.90 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa # 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
2 8 s 9 2:18.69 BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/4251/21 2023 LDK!
3 9 s 9 2:20.46 KOWALSKA Matylda UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- B.D. Z/3425/20 2021 LDK!
4 12 s 9 2:34.41 KU¦MIERZAK Nikola UKS Rusiec 2010 U12 MZ -- LDK!
1 5 s 10 2:05.85 ZAJˇC Daria TS Wieliczanka Wieliczka # 2010 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3167/20 2023 LDK!
2 7 s 10 2:18.36 SMOŁKOWSKA Maria UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0944/20 2023 LDK!
3 10 s 10 2:23.31 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/3254/21 2023
4 11 s 10 2:28.76 GAŁECKA Helena UKS Herkules Sulejówek 2010 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6536/21 2023 LDK!
1 1 s 11 2:00.36 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków # 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2023 LDK!
2 2 s 11 2:13.73 KOCZUR Emma RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/4105/21 2023
3 3 s 11 2:15.69 JAKUBOWSKA Kamila Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/7136/21 2023
1 4 s 12 2:17.53 GRZONEK Helena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2011 U12 MZ --
2 5 s 12 2:22.02 SZAJKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3199/21 2023 LDK!
1 1 s 13 2:10.96 GIEJBATOW Pola UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3191/20 2023 LDK!
2 2 s 13 2:38.77 SZYNKOWSKA Iga Fit Camp Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3919/21 2021
3 3 s 13 2:44.32 DURAJ Blanka Fit Camp Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. B.D. Z/3428/21 2021
60 m M
1 1 s 1 8.23 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
2 3 s 1 8.99 BIELIŃSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2008 U14 MZ -- # LDK!
3 4 s 1 9.16 PIETKIEWICZ Wiktor UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
1 2 s 2 8.86 KOWALSKI Czarek UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2787/21 2023 LDK!
2 5 s 2 9.57 SAWICKI Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/4901/21 2023
3 6 s 2 9.87 FERNANDES Jerome Fit Camp Warszawa 2008 U14 MZ -- B.D. Z/6519/21 2021
4 7 s 2 10.02 PĘCZKOWSKI Alan KS Zawkrze Mława 2008 U14 MZ -- #
1 1 s 3 8.43 BANASZEK Marcel UKS Orzełki Warszawa # 2009 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0374/22 2023 LDK!
2 2 s 3 8.91 CIBORSKI Bruno KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/3548/21 2023 LDK!
3 3 s 3 9.00 ADAMSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2009 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # Z/2023/21 2023 LDK!
4 4 s 3 9.27 WARCHOŁ Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa # 2009 U14 MZ --
5 6 s 3 9.42 SNOPEK Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/3880/21 2023 LDK!
1 7 s 4 9.49 SYGUŁA Aleksander Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/4461/21 2021
2 8 s 4 9.64 STELMASZCZYK Tomasz KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4336/20 2023 LDK!
3 11 s 4 10.07 BIENIEK Mieszko UKS Gepard Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/5798/19 2022
4 14 s 4 12.06 WIĘCZKOWSKI Michał UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław # Z/3228/21 2023
1 9 s 5 9.90 ELIASZ Franciszek UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ --
2 10 s 5 10.05 GÓRKA Szymon OKS Start Otwock 2009 U14 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6289/21 2023
3 12 s 5 10.47 RATYŃSKI Wojtek UKS Otrębusy 2009 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5459/21 2021 LDK!
4 13 s 5 10.87 BORUCKI Michał UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław # Z/3900/21 2023
1 5 s 6 9.33 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/5373/21 2023 LDK!
1 1 s 7 8.99 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
2 2 s 7 9.14 JEDZINIAK Filip KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3413/21 2023
3 5 s 7 9.44 LITWINIEC Aleksander Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/1346/21 2023 LDK!
4 8 s 7 10.18 ZAJDLER Krzysztof OKS Skra Warszawa # 2010 U12 MZ -- TUZ Damian # Z/3150/22 2023 LDK!
1 9 s 8 10.22 LEWANDOWSKI Filip UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/2520/21 2023 LDK!
2 11 s 8 10.45 SZCZEPIŃSKI Karol LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3950/21 2021
3 13 s 8 10.60 DRONSZCZYK Stanisław UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3487/21 2023 LDK!
1 3 s 9 9.16 KIETLIŃSKI Jakub Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/6778/21 2021
2 4 s 9 9.34 OLAWA Kamil LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/6160/21 2021
3 6 s 9 9.47 KOWALSKI Kacper Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3925/21 2021
4 7 s 9 9.52 DUITS Thomas Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/4460/21 2021
5 10 s 9 10.38 KIETLIŃSKI Szymon Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/6779/21 2021
1 12 s 10 10.56 WÓJCIK Igor OKS Start Otwock 2010 U12 MZ --
2 14 s 10 10.92 RACHWALSKI Bartosz KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ -- # LDK!
3 15 s 10 12.37 SZAROTA Jacek RK Athletics Warszawa 2010 U12 MZ -- STELMASZCZYK Joanna # Z/3248/21 2022
1 1 s 11 9.30 KRYSZTOFIAK Aleksander UKS Bieniewiczanka Błonie # 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5097/22 2023 LDK!
2 2 s 11 9.41 KRZY¦KÓW Jerzy KS Czempion Warszawa 2011 U12 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3784/20 2023
3 3 s 11 9.44 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2681/21 2023
4 4 s 11 9.56 SYGUŁA Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/4462/21 2021
1 6 s 12 9.88 BATTKE Filip AZS-AWF Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/4001/21 2021
2 7 s 12 9.89 GRANIAK Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4704/21 2023 LDK!
3 10 s 12 10.05 WAŻNY Kuba Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ --
1 12 s 13 10.27 DˇBROWSKI Aleksander UKS Skalar Warszawa # 2011 U12 MZ -- B.D. Z/3657/22 2022
2 13 s 13 10.41 SOSNOWSKI Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2011 U12 MZ -- B.D. Z/0862/21 2023 LDK!
3 14 s 13 10.45 ĆWIˇKAŁA Mikołaj UKS Skalar Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/3586/21 2021
4 15 s 13 10.57 BIELECKI Szymon KSW Sokudo Otwock 2011 U12 MZ -- BIELECKI Marcin Z/1733/20 2022 LDK!
5 17 s 13 11.83 PAWLAK Jakub UKS Skalar Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/3588/21 2021
1 4 s 14 9.56 CZERNY Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/6524/21 2021
2 8 s 14 9.92 CZERWIŃSKI Karol Akademia Sportu Otwock 2011 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/6074/21 2023 LDK!
3 9 s 14 10.00 FERNANDES Julian Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/6520/21 2021
1 11 s 15 10.12 SAWICKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ --
2 16 s 15 11.29 ŻMUDA Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2011 U12 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław # Z/6539/21 2023
1 1 s 16 10.14 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3591/21 2023
2 2 s 16 10.19 ¦WIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2023 LDK!
3 6 s 16 12.23 DRONSZCZYK Zbigniew UKS Lider Siercza 2012 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3483/21 2023 LDK!
1 3 s 17 10.28 KOT Michał RK Athletics Warszawa # 2012 U12 MZ -- JENDRYCH Marek # Z/3231/22 2023
2 4 s 17 10.53 PANEK Szymon LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/5492/21 2021
3 5 s 17 11.77 ROKICKI Franciszek UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław # Z/6537/21 2023
1 2 s 18 9.97 MARKOWSKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 2013 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3156/23 2023 LDK!
2 3 s 18 10.50 DERDA Jacek KS AZS AWF Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4179/21 2022
1 4 s 19 10.61 GŁADYGA Sebastian UKS Skalar Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/3970/21 2021
2 5 s 19 10.67 STOLAREK Wojciech LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3949/21 2021
3 6 s 19 11.09 BLOCH Eryk Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/4302/21 2021
4 7 s 19 11.62 GOŁUB Bartosz Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/4299/21 2021
1 1 s 20 9.66 MAJCHER Adam UKS Lider Siercza 2013 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/5948/21 2023 LDK!
2 8 s 20 11.77 TOMASZKIEWICZ Antoni UKS Herkules Sulejówek 2013 U12 MZ --
1 1 s 21 10.67 JASIACZYK Jan AZS-AWF Warszawa 2014 U12 MZ --
2 2 s 21 10.79 WARCHOŁ Aleksander KS Atak Agrykola Warszawa # 2014 U12 MZ --
3 3 s 21 10.85 GUNIA Ignacy RK Athletics Warszawa # 2014 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/5987/22 2023
4 5 s 21 11.20 JAREK Jakub KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2014 U12 MZ -- GAZDA Olga # Z/4004/21 2023
1 4 s 22 11.03 JOŃSKI Tymon LKS Górnik Wałbrzych 2014 U12 DS -- JOŃSKA Ilona Natalia # Z/5086/21 2022 LDK!
2 7 s 22 11.51 CICHOCKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa # 2014 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3961/21 2022
3 9 s 22 11.97 RÓŻAŃSKI Mikołaj Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/3920/21 2021
4 10 s 22 11.98 TRZEPLA Bartosz Ducla Academy Warszawa 2014 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2680/21 2023
1 6 s 23 11.47 SZYMCZAK Piotr Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4526/21 2021
2 8 s 23 11.71 TARNAWSKI Tadeusz UKS Lider Siercza 2014 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/1731/21 2023 LDK!
3 11 s 23 12.41 MATUSZEK Oskar Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/6521/21 2021
4 12 s 23 12.68 SADZIK Patryk Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/6525/21 2021
1 1 s 24 12.77 DˇBROWSKI Maksymilian UKS Skalar Warszawa # 2015 U12 MZ -- B.D. Z/3658/22 2022
300 m M
1 1 s 1 46.27 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
2 4 s 1 49.37 BILCZEWSKI Adam UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
3 7 s 1 50.51 SIERGIEJ Kacper KS Zawkrze Mława 2008 U14 MZ -- # LDK!
4 8 s 1 53.56 BIELIŃSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2008 U14 MZ -- # LDK!
5 11 s 1 59.02 MAKAREWICZ Krzysztof UKS Skalar Warszawa 2008 U14 MZ -- B.D. Z/3589/21 2021
1 6 s 2 50.34 KALISZ Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3881/21 2023
2 9 s 2 54.07 JANOTA Franciszek UKS Herkules Sulejówek 2008 U14 MZ -- #
3 10 s 2 54.61 STANKIEWICZ Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/10646/21 2023 LDK!
1 2 s 3 48.16 ŻUCHOWSKI Tomasz OKS Start Otwock 2008 U14 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6288/21 2023 LDK!
2 3 s 3 48.75 KOWALSKI Czarek UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2787/21 2023 LDK!
3 5 s 3 49.63 PERTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0875/21 2023
1 1 s 4 45.85 MAKSYMIUK Marcin KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/0887/21 2023 LDK!
2 2 s 4 48.73 ŻMUDA Jan Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/3411/21 2021
3 5 s 4 50.84 WARCHOŁ Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa # 2009 U14 MZ --
1 3 s 5 49.80 CIBORSKI Bruno KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/3548/21 2023 LDK!
2 4 s 5 50.60 ADAMSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2009 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # Z/2023/21 2023 LDK!
3 12 s 5 55.71 BIAŁCZAK Adrian UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- LDK!
4 13 s 5 58.06 GRABOWSKI Kamil niest. Warszawa 2009 U14 MZ --
1 11 s 6 55.69 MILCZAREK Antoni LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1039/21 2023
2 14 s 6 59.20 GRYZ Krystian UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- #
3 15 s 6 61.34 RATYŃSKI Wojtek UKS Otrębusy 2009 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5459/21 2021 LDK!
4 16 s 6 63.30 PLEJZNEROWSKI Jakub Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3776/20 2023 LDK!
1 6 s 7 51.64 SNOPEK Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/3880/21 2023 LDK!
2 7 s 7 52.35 ZIELIŃSKI-BˇBKA Aleksander Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ --
3 8 s 7 52.49 SYGUŁA Aleksander Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/4461/21 2021
4 9 s 7 53.28 ŻEBROWSKI Piotr UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- LDK!
5 10 s 7 54.64 SZUDY Julian UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław # Z/3217/21 2023
1 1 s 8 47.49 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan KS Orzeł Warszawa 2010 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian # Z/3208/21 2023 LDK!
2 2 s 8 49.40 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2023 LDK!
3 3 s 8 50.04 ¦CIUBA Dawid UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3590/21 2023
4 6 s 8 53.61 KOWALSKI Kacper Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3925/21 2021
5 12 s 8 60.34 REDLIŃSKI Tymoteusz UKS Rusiec 2010 U12 MZ -- NOWOCIEŃ Jacek Z/3535/21 2021 LDK!
1 10 s 9 59.70 DWORZAŃSKI Szymon UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/2050/21 2022 LDK!
2 11 s 9 60.09 KIETLIŃSKI Szymon Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/6779/21 2021
3 14 s 9 61.99 BADZIAK Stanisław UKS Herkules Sulejówek 2010 U12 MZ --
4 15 s 9 64.32 SZCZEPIŃSKI Karol LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3950/21 2021
1 5 s 10 53.59 DUITS Thomas Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/4460/21 2021
2 7 s 10 54.44 DUBRAWSKI Bolesław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/3878/20 2023 LDK!
3 9 s 10 56.96 JAKUBCZAK Maciej UKS Herkules Sulejówek 2010 U12 MZ -- #
4 16 s 10 66.88 CHIBOWSKI Piotr KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U12 MZ -- # LDK!
1 4 s 11 52.36 LITWINIEC Aleksander Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/1346/21 2023 LDK!
2 8 s 11 54.65 KOPYT Kamil KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0893/21 2023 LDK!
3 13 s 11 61.22 SOBOTKOWSKI Stanisław UKS MTE Milanówek 2010 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/2054/21 2023 LDK!
1 2 s 12 49.95 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2681/21 2023
2 3 s 12 52.50 KRZY¦KÓW Jerzy KS Czempion Warszawa 2011 U12 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3784/20 2023
3 5 s 12 56.98 GOŁĘBIEWSKI Filip AZS-AWF Warszawa # 2011 U12 MZ --
1 4 s 13 53.49 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2023 LDK!
2 6 s 13 57.46 KRYSZTOFIAK Aleksander UKS Bieniewiczanka Błonie # 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5097/22 2023 LDK!
3 7 s 13 58.22 KRĘGIEL Marcin UKS Skalar Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/3595/21 2021
1 1 s 14 49.85 SYGUŁA Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/4462/21 2021
2 8 s 14 66.48 ĆWIˇKAŁA Mikołaj UKS Skalar Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/3586/21 2021
1 1 s 15 50.66 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa # 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2023 LDK!
2 2 s 15 51.88 ¦WIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2023 LDK!
3 3 s 15 52.96 DŁUGOSIELSKI Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4703/21 2023 LDK!
4 9 s 15 60.42 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3591/21 2023
5 11 s 15 63.38 SZELER Michał UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3592/21 2023
1 4 s 16 56.40 KWIATKOWSKI Mikołaj Fit Camp Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/7137/21 2021
2 5 s 16 56.51 DUBRAWSKI Florian KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/5050/21 2023 LDK!
3 10 s 16 60.98 DOBROWOLSKI Adam Fit Camp Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/6776/21 2021 LDK!
4 12 s 16 67.35 DRONSZCZYK Zbigniew UKS Lider Siercza 2012 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3483/21 2023 LDK!
1 6 s 17 57.70 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4014/21 2023 LDK!
2 7 s 17 59.76 ZEJER Jakub KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4009/21 2023 LDK!
3 8 s 17 60.36 PANEK Szymon LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/5492/21 2021
1 2 s 18 57.85 MARKOWSKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 2013 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3156/23 2023 LDK!
1 1 s 19 56.04 MAJCHER Adam UKS Lider Siercza 2013 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/5948/21 2023 LDK!
2 3 s 19 60.39 DERDA Jacek KS AZS AWF Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4179/21 2022
3 4 s 19 73.20 DAJNOWICZ Piotr MKS Syrena Warszawa 2013 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4190/21 2023 LDK!
1 1 s 20 60.12 WARCHOŁ Aleksander KS Atak Agrykola Warszawa # 2014 U12 MZ --
2 2 s 20 61.72 JASIACZYK Jan AZS-AWF Warszawa 2014 U12 MZ --
3 3 s 20 62.12 JAREK Jakub KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2014 U12 MZ -- GAZDA Olga # Z/4004/21 2023
4 4 s 20 63.43 GUNIA Ignacy RK Athletics Warszawa # 2014 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/5987/22 2023
1 5 s 21 66.75 JOŃSKI Tymon LKS Górnik Wałbrzych 2014 U12 DS -- JOŃSKA Ilona Natalia # Z/5086/21 2022 LDK!
2 6 s 21 67.75 WˇSIEWICZ Jan Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/3921/21 2021
3 7 s 21 68.28 RAPACKI Antoni Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/6782/21 2021
4 8 s 21 71.18 RÓŻAŃSKI Mikołaj Fit Camp Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/3920/21 2021
5 9 s 21 72.62 TARNAWSKI Tadeusz UKS Lider Siercza 2014 U12 MA -- KAMIŃSKA Joanna # Z/1731/21 2023 LDK!
600 m M
1 2 s 1 1:50.26 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
2 3 s 1 1:55.92 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 2008 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4412/19 2023
3 5 s 1 2:07.82 STANKIEWICZ Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa # 2008 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/10646/21 2023 LDK!
4 6 s 1 2:18.78 ADAMIEC Maciej LUKS Boguszyce 2008 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0354/20 2023
5 7 s 1 2:22.15 MAKAREWICZ Krzysztof UKS Skalar Warszawa 2008 U14 MZ -- B.D. Z/3589/21 2021
1 1 s 2 1:40.63 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
2 4 s 2 2:04.51 PERTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0875/21 2023
3 8 s 2 2:30.36 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2023 LDK!
1 1 s 3 1:45.62 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/5834/19 , 2023 LDK!
2 2 s 3 1:50.76 CHOJNACKI Tymoteusz Ducla Academy Warszawa 2009 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4306/20 2023
3 6 s 3 2:00.71 TKACZ Bruno UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/2052/21 2023 LDK!
1 3 s 4 1:55.10 SYGUŁA Aleksander Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/4461/21 2021
2 5 s 4 2:00.34 WIGIER Stanisław UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3404/20 2023 LDK!
3 7 s 4 2:02.69 ADAMCZYK Jan LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/2626/21 2023 LDK!
4 9 s 4 2:14.06 PIOTROWSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0873/21 2023 LDK!
5 11 s 4 2:29.96 GRABOWSKI Kamil niest. Warszawa 2009 U14 MZ --
1 4 s 5 1:59.98 KOCAN Przemysław UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- LDK!
2 8 s 5 2:04.01 LIS Mateusz KS Sokudo Otwock # 2009 U14 MZ -- BIELECKI Marcin Z/2031/21 2023
3 10 s 5 2:14.99 JĘDRZEJEK Mateusz RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/4307/20 2023
1 1 s 6 1:50.77 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
2 2 s 6 1:58.79 MAJER Bartosz KS Czempion Warszawa # 2010 U12 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3613/22 2023
3 3 s 6 2:08.05 LIPSKI Bartłomiej LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna # Z/4257/21 2023 LDK!
4 5 s 6 2:11.60 KOPYT Kamil KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0893/21 2023 LDK!
1 4 s 7 2:10.31 ¦CIUBA Dawid UKS Skalar Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3590/21 2023
2 6 s 7 2:16.14 ZAPOROWSKI Franciszek UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/4851/21 2023 LDK!
3 7 s 7 2:24.37 DRONSZCZYK Stanisław UKS Lider Siercza 2010 U12 MA -- DOBAJ Szymon # Z/3487/21 2023 LDK!
4 8 s 7 2:30.35 DRYGAŁA Kordian Fit Camp Warszawa 2010 U12 MZ -- B.D. Z/3414/21 2021
1 1 s 8 2:00.21 SYGUŁA Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/4462/21 2021
2 2 s 8 2:05.00 GRANIAK Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4704/21 2023 LDK!
3 3 s 8 2:05.88 BIELECKI Szymon KSW Sokudo Otwock 2011 U12 MZ -- BIELECKI Marcin Z/1733/20 2022 LDK!
4 4 s 8 2:17.57 KORZENIOWSKI Xawery RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. # Z/2066/20 2023
5 5 s 8 2:22.41 BANASZCZYK Max KS AZS AWF Warszawa # 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0880/21 2023 LDK!
6 6 s 8 2:28.86 SZELER Michał UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3592/21 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0862419605255 sekund